PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین قفل در دنیا

pejmanp
18-05-2007, 09:46
با سلام تمام دوستان در انجمن
خب منم از امروز به شما پیوستم
تمایمی موارد قفل گذاری که شما در این انجمن بیان کردید دیگه تقریبا هرکسی که با قفل سرو کار داشته بلده
بیایید مطالب اینجارو پور بار تر بکنیم و از قفلهای حرفهای که در شرکتها ساخته می شود صحبت کنیم و طریق ساختنش رو طراحی کنیم و به دیگران بیاموزیم
بهترین قفلی که من تا حالا دیدم قفلی که بر روی سی دی های آموزشی آخرین سری شرکت مانا گذاشته شده که از نوع ASPI هستش اگه کسی طریق ساختنش بلد هست در این انجمن بیان کنه تا دیگران بتونند استفاده کنند
البته طریق ساختن رو همینجوری از خودش در نیاره مثل بعضی ها
در ضمن اگه کسی برنامه میشناسه که بشود با اون تست کرد که آیا قفل بر روی Stamper منظورم سی دی های نقره ای هستش میشینه یا نه یا تبدیل کننده سیدی های به فرمت استمپر نام ببره - باز هم از همگی تشکر می کنم

ehsan30
18-05-2007, 11:08
سلام
دوست عزیز اول ورودت را به انجمن تبیرک می گم :)
بعدش این کار شامل برنامه نویسی حرفه ای هستش ، هم برای نوشتن قفل و هم
باری شکستن اون ، همون طور که گفتید یکی از بهترین ها قفل اخرین سری شرکت مانا
هست ، من که ندیدم اما به حرف شما اعتماد می کنم .
دوستان اگر مطلبی دارند این جا قرار دهند :)
ممنون
بای

hakhamanesh
18-05-2007, 12:46
طريقه ساختش خيلي راحته...
اول بايد بري يه كتاب برنامه نويسي بخري و برنامه نويسي رو از پايه شروع كني...
بعد چند سالي كار برنامه نويسي رو به صورت حرفه اي ادامه بدي(سايتهاي خارجي فراموش نشه)...
بعد چند سالي هم روي ساختار سيدي ها تحقيق كني...
بعد يه قفل بنويسي كه ورژنهاي اوليش را به را كرك بشه...
تا بعد از چند سال يه قفل به درد بخور از توش دراد...

persiankitty
18-05-2007, 13:44
به نظرم شما داريد تبليغ ميكنيد. گفتم شايد يادآوري بد نباشه.
هر قفلي داراي ويژگيهاي خودش هست :
1- زمان توليد
2- وابستگي به مديا
3- سازگاري
4- راحتي نصب و اجرا
5- استفاده كننده
و ... (‌ كه توي اين سه نقطه حداقل 10 نكته ديكر رو ميشه گفت )
هر قفلي رو بررسي مي كنيد بايد حتما حتما حتما زمان ساختش رو در نظر بگيريد.
MLS LaserLock مربوط ميشه به سالهاي قبل از 1998 كه هيچ رايتري سي دي هاي RAW رايت نميكرد. در حقيقت CloneCD خيلي مهم نبود ، تغيير تكنولوژي مهمتر از تغيير نرم افزارها بود. امروز شايد به يك جك تبديل شده باشه ولي در زمان خودش ، چيز خوبي بود.

SILWESTER
19-05-2007, 01:54
به نظرم شما داريد تبليغ ميكنيد. گفتم شايد يادآوري بد نباشه.
هر قفلي داراي ويژگيهاي خودش هست :
1- زمان توليد
2- وابستگي به مديا
3- سازگاري
4- راحتي نصب و اجرا
5- استفاده كننده
و ... (‌ كه توي اين سه نقطه حداقل 10 نكته ديكر رو ميشه گفت )
هر قفلي رو بررسي مي كنيد بايد حتما حتما حتما زمان ساختش رو در نظر بگيريد.
MLS LaserLock مربوط ميشه به سالهاي قبل از 1998 كه هيچ رايتري سي دي هاي RAW رايت نميكرد. در حقيقت CloneCD خيلي مهم نبود ، تغيير تكنولوژي مهمتر از تغيير نرم افزارها بود. امروز شايد به يك جك تبديل شده باشه ولي در زمان خودش ، چيز خوبي بود.
پرشین جان! بحث و منحرف نکن. درباره این قفلی که دوستمان دیده و به نظرش در دنیا بهترینه توضیح بدین. راستی گفتی این قفل ها رو چجوری درست میکنن؟ یادم رفت:31:

Mohsen6558
22-05-2007, 20:21
سلام تا به حال شاید نزدیک به 200 پروژه ی قفل شکنی رو انجام دادم بهترین آنها قفل نگهبان مخصوصا مال Learn To Speak EN بود که یه چیز بزرگ رو فراموش کرده بودن
فایل EXE رو تغییر داده بودن قفل به این صورت بود که وقتی برنامه نصب می شد در سی دی دنبال سکتورهای خاص (بد سکتور نه ها سکتورهاس سالم که لابلای انبوهی از بدسکتورها مخفی بود) می گشت تا اجرا بشه
ستاپش هم از نوع انیستال شیلد بود از اون نوعش که فایلهاش توی یه پوشه قرار دارن و کاربر می تونه اونا رو ببینه و حتی تغییر بده نه توی یه فایل CAB به یه لحظه به فکرم جرقه ای زد که اگه من فایل EXE تفییر یافته رو حذف کنم و ستاپ رو Repair کنم امکان داره به EXE اصلی بتونم دسترسی پیدا کنم و همین طور هم شد

hakhamanesh
22-05-2007, 21:33
......بهترین آنها قفل نگهبان بود....
ما كه هر چي قفل نگهبان دستمون رسيده يا با Pregap كپي اش كرديم يا با ‍Clone هاي ورژن قديمي

Mohsen6558
24-05-2007, 09:49
دوست عزیز من نگفتم تمام نگهبانها یه دونش اینطوری در اومد اون هم گفتم مال سی دی Learn to Speak English اگه ارجینالت دستت رسید تست کن ببین می تونی بشکنی و هم کار کنه !!!

hakhamanesh
24-05-2007, 12:11
سلام تا به حال شاید نزدیک به 200 پروژه ی قفل شکنی رو انجام دادم بهترین آنها قفل نگهبان مخصوصا مال Learn To Speak EN بود که یه چیز بزرگ رو فراموش کرده بودن

با احترام به نظر شما اگر بخش قرمز رنگ را بار ديگر بخوانيد چنين استنباط ميشود كه در بين 200 قفل كه احتمالا قفلهاي خارجي هم بينشون بوده نگهبان از همه بهتر بوده.حالا يا نوع نوشتاري شما اشكال داشته يا نوع استنباط من از اين جمله صحيح نبوده.

Mohsen6558
24-05-2007, 18:02
با احترام به نظر شما اگر بخش قرمز رنگ را بار ديگر بخوانيد چنين استنباط ميشود كه در بين 200 قفل كه احتمالا قفلهاي خارجي هم بينشون بوده نگهبان از همه بهتر بوده.حالا يا نوع نوشتاري شما اشكال داشته يا نوع استنباط من از اين جمله صحيح نبوده.
دوست عزیز من خود قفلو می گم یعنی چیزی نزدیک به غیر قابل کپپی بود حالا یه اشتباهی انجام شده دلیل بر این نیست که قفل ضعیفه دلیلش اینه که همه ی جوانب کار رو بررسی نکردن همین به فرض اگه طرف می اومد خودش براش کرک می ساخت اون موقع چی می شد ؟؟؟ اشتباهات فردی رو نباید به حساب قفل نوشت

pejmanp
30-05-2007, 00:14
خب که اینطور
بابا جان نیایید انجوری مسئله ها رو برای خودمون بزرگش کنیم !!!!!!!!!!!!!!
برای همچین قفلی تا اونجا که عقل می گه اتوران میاد یه سکتوری رو روی سیدی چک می کنه که آیا هست یا نا
اگه اون سکتور کچکترین تغییری کرده باشه اتورانش اجرا نمی شه
خب حالا باید برسی کنیم که اون سکتور باید چه جوری باشه و چطوری و در کدوم قسمت سیدی باید قرار بگیره که وقتی از سی دی کپی گرفته می شه نتونه اون قسمتو رایت کنه
در مورد رایت کنه
در مورد Rmps کسی اگه اطلاعات کاملی داره بگه
و همچنین ساخت استمپر که کسی چیزی نگفت
در ضمن برای مخفی کردن فولدرها که توسط ایزو باستر هم باز نشه باید راه حلی باشه چون بعضی از شرکتها تو ابران این ادعا رو کردن که می تونند این کارو بکنند ببینید کسی می تونه به نتیجه برسه
البته خودم به یه سری نتیجه ها رسیدم اونم در صورتیه که فورمت سیدی فقط ایزو باشه حلا اگه جولیت هم بهش اضافه بشه درست جواب نمی ده کسه راه حلی داره؟
البته کسایی هستند تو این انجمن که خوب بلدند و ولی یکم خسیسند؟!!!!!!!!!!!
من حاضرم برای این اطلاعات هزینه هم پرداخت کنم

mahramasrar2
30-05-2007, 03:15
دوست عزيز به جاي پر داخت هزينه ابتدا اطلاعات خود را با ديگران شريك شو ودر ميان بگذار بعد منتظر اطلاعات ديگر دوستان خسيس باش!!!! مخصوصا در مورد آن قسمتي كه ادعا مي كني درصورتي كه iso باشد مي تواني كاري بكني كه iso buster نتواند آنرا بخواند ضمنا وعده الكي هم نده تا اين تاپيك پر ثمر بشود
با تشكر وبا انتظار جواب صحيح

SILWESTER
30-05-2007, 13:14
فایل EXE رو تغییر داده بودن قفل به این صورت بود که وقتی برنامه نصب می شد در سی دی دنبال سکتورهای خاص (بد سکتور نه ها سکتورهاس سالم که لابلای انبوهی از بدسکتورها مخفی بود) می گشت تا اجرا بشه
ستاپش هم از نوع انیستال شیلد بود از اون نوعش که فایلهاش توی یه پوشه قرار دارن و کاربر می تونه اونا رو ببینه و حتی تغییر بده نه توی یه فایل CAB به یه لحظه به فکرم جرقه ای زد که اگه من فایل EXE تفییر یافته رو حذف کنم و ستاپ رو Repair کنم امکان داره به EXE اصلی بتونم دسترسی پیدا کنم و همین طور هم شد
سلام! من الان این پست رو دیدم.
قفل نگهبان برای محافظت در برابر کپی شدن بدکش نیست ولی چیز زیادی برای گفتن نداره چون هم قابل کپی برداری 1:1 هست هم اینکه اگر هم 1:1 در نیومد کرک میشه مثل باقلوا. پس نمرش میشه 10 از 20
در اون مورد exe هم باید بگم که به احتمال زیاد فقط یه launcher هستن که قفل کذاری شدن و این کار آخرت حماقته. هر چند که فکر کنم به درخواست متقاضی چنین کار های انجام میشه. قفل نویس ها اینقدر هم فتح الله تشریف ندارن.

خب که اینطور
بابا جان نیایید انجوری مسئله ها رو برای خودمون بزرگش کنیم !!!!!!!!!!!!!!
برای همچین قفلی تا اونجا که عقل می گه اتوران میاد یه سکتوری رو روی سیدی چک می کنه که آیا هست یا نا
اگه اون سکتور کچکترین تغییری کرده باشه اتورانش اجرا نمی شه
خب حالا باید برسی کنیم که اون سکتور باید چه جوری باشه و چطوری و در کدوم قسمت سیدی باید قرار بگیره که وقتی از سی دی کپی گرفته می شه نتونه اون قسمتو رایت کنه
در مورد رایت کنه
در مورد Rmps کسی اگه اطلاعات کاملی داره بگه
و همچنین ساخت استمپر که کسی چیزی نگفت
در ضمن برای مخفی کردن فولدرها که توسط ایزو باستر هم باز نشه باید راه حلی باشه چون بعضی از شرکتها تو ابران این ادعا رو کردن که می تونند این کارو بکنند ببینید کسی می تونه به نتیجه برسه
البته خودم به یه سری نتیجه ها رسیدم اونم در صورتیه که فورمت سیدی فقط ایزو باشه حلا اگه جولیت هم بهش اضافه بشه درست جواب نمی ده کسه راه حلی داره؟
البته کسایی هستند تو این انجمن که خوب بلدند و ولی یکم خسیسند؟!!!!!!!!!!!
من حاضرم برای این اطلاعات هزینه هم پرداخت کنم
یکی از شایع ترین این روش ها اینه که هر گونه تغییر نا بجا در ساختار سکتور باعث میشه که غیر قابل خوندن بشه که این تغییرات نابجا میتونه انواع و اقسام داشته باشه. شاید تا حالا متوجه شده باشید چرا ایزو باستر کدهای اررور متفاوتی رو در مواجهه با بد سکتور بر میگردونه.
ولی با استفاده از دستوراتی میشه این سکتور های غیر معمول رو خوند و مقدار آن را دید
در یک ایمیج وقتی بد سکتوری وجود داره یا با 00 جایگزین میشه یا با uu.. . خوب نتیجه رو میشه حدس زد .
:5:
در مورد ایزو باستر هم این رو میشه گفت که من فکر نمیکنم بشه پوشه ای رو به کل مخفی کرد. چون با تنضیمات خاص پیدا میشه. کاریش هم نمیشه کرد

Mohsen6558
30-05-2007, 14:24
سلام! من الان این پست رو دیدم.
قفل نگهبان برای محافظت در برابر کپی شدن بدکش نیست ولی چیز زیادی برای گفتن نداره چون هم قابل کپی برداری 1:1 هست هم اینکه اگر هم 1:1 در نیومد کرک میشه مثل باقلوا. پس نمرش میشه 10 از 20
در اون مورد exe هم باید بگم که به احتمال زیاد فقط یه launcher هستن که قفل کذاری شدن و این کار آخرت حماقته. هر چند که فکر کنم به درخواست متقاضی چنین کار های انجام میشه. قفل نویس ها اینقدر هم فتح الله تشریف ندارن.

نمره ی 10 خوبه اما اون سی دی که من گفتم استتثنا بود !

pejmanp
05-06-2007, 19:26
پس اینها که می گند کاری می کنیم که ایزو باستر هم نتونه ببینه چیه
قبول دارم با تنظیمات خاص در ایزو باستر می شه اون پوشه ها رو دید و استخراج کرد
حالا اینها که می گند کاری می کنیم که ایزوباستر هم نتونه باز کنه چی می گنند - کسی نظری نداره
در ضمن کسی راهی می شناسه که در جولیت هم اون خطای بد سکتور هم بده

hakhamanesh
05-06-2007, 20:58
پس اینها که می گند کاری می کنیم که ایزو باستر هم نتونه ببینه چیه
قبول دارم با تنظیمات خاص در ایزو باستر می شه اون پوشه ها رو دید و استخراج کرد
حالا اینها که می گند کاری می کنیم که ایزوباستر هم نتونه باز کنه چی می گنند - کسی نظری نداره
در ضمن کسی راهی می شناسه که در جولیت هم اون خطای بد سکتور هم بده
خودتون ميفرماييد ميگن از گفتن تا عمل راه زياده...
خوب تا حدي دروغ هم نميگن به روش سوپر هايد و دستكاري در هگز ايميج ايزو طوري مخفي ميكنن كه ايزوباستر هم نشون نده ولي خوب با تنظيمات خاص نشون ميده.هيچ كدومشون هم ادعا نكردن با تنظيمات خواص هم نشون نميده.

pejmanp
05-06-2007, 21:48
در این صورت حتما فورمت سیدی باید ایزو باشه
کسی راهی بلده که جولیت رو هم داشته باشیم و بازم ایزو باستر بدون تنظیمات خاص فایلو نشون نده
یعنی سوپر هیدن در جولیت هم کار کنه

SILWESTER
06-06-2007, 23:10
در این صورت حتما فورمت سیدی باید ایزو باشه
کسی راهی بلده که جولیت رو هم داشته باشیم و بازم ایزو باستر بدون تنظیمات خاص فایلو نشون نده
یعنی سوپر هیدن در جولیت هم کار کنه
سلام پجمان جان!
عزیز من آزموده را آزمودن خطاست. یعنی بیخود وقت گران بهای خودت را صرف ایزو باستر نکن. من کردم ...
شاید کسیانی بتواند چنین کاری کند ولی اون کسان تنها مهندسین اسمارت پراجکت هستند که میدونن برنامشون از کجا شروع میشه و به کجا ختم میشه.
قبلا هم تو یکی از پستها گفتم
داده رمز گذلری شده