PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت سرعت کم و کمبود اینترنت وایرلس در ایران چیست؟

*PiNk PaNTHeR*
17-05-2007, 22:23
سلام.
الان افغانستان سرعت خوبی رو توی اینترنت داره:18: 1 مگی راحت گیر میاد.:31:
دلیلش چیه که تیو ایران دیال آپ جا افتاده؟ مردم پول ندارن؟ دولت پول سوبسید نداره؟ اینجوری خانواده ها تا دو سال دیگه خیلی کم به اینترنت اهمیت میدن.

حتما توی نظرسنجی شرکت کنید.:46:

Hazy
17-05-2007, 22:36
آخه هنوز كلي از مردم نمي دون اينترنت چيه!!چه برسه سرعت بالا بخوان!!

*PiNk PaNTHeR*
18-05-2007, 00:06
آخه هنوز كلي از مردم نمي دون اينترنت چيه!!چه برسه سرعت بالا بخوان!!
فوق فوقش مردم روستاهای محروم دیگه نمیدونن چیه با آموزشهای کشکی تلوزیون.
خوب الان هم با این قیمت های کم سخت افزار دیگه 1/3 مردم شهر نشین کامپیوتر دارن.(منظور از مردم خانواده ها هم هست)
سرعت بالا هم زیاد هست اما ترانفسر نیست.

FX64 Dual Core
18-05-2007, 00:31
با سلام

فوق فوقش مردم روستاهای محروم دیگه نمیدونن چیه با آموزشهای کشکی تلوزیون.
خوب الان هم با این قیمت های کم سخت افزار دیگه 1/3 مردم شهر نشین کامپیوتر دارن.(منظور از مردم خانواده ها هم هست)
سرعت بالا هم زیاد هست اما ترانفسر نیست.
جناب pink panther در مورد قسمت تیره شده از متن شما باید عرض کنم که یکی از دوستان بعد از اتمام دوره کارشناسی نرم افزار به فکر راه اندازی ISP و ارائه سرویس ADSL در شهرستان محل سکونت افتاده که با بررسی شرایط محلی و البته بیشتر هزینه های مالی و بازگشت سرمایه پشیمون شدن !! چون فیبر نوری از مسیر تهران به آستارا و شهرستان هشتپر و منطقه خطبه سرا رسیده که دسترسی به اینترنت با سرعت عالی رو برای اهالی منطقه فراهم کرده:41:

ولی مسئول شبکه فقط دانش استفاده از نرم افزار بزرگ ، پیچیده و کاربردی یاهو مسنجر رو داره!!؟ و حالا دوست ما به فکر دانلود فیلم و تکثیر و توزیع افتاده:13:

نکته : این گونه موارد فقط برای مناطقی که کسی با کامپیوتر آشنایی نداره اتفاق افتاده و قابلیت تکرار برای شهرها و مناطق مورد نیاز را ندارد:2:

*PiNk PaNTHeR*
18-05-2007, 00:37
ولی مسئول شبکه فقط دانش استفاده از نرم افزار بزرگ ، پیچیده و کاربردی یاهو مسنجر رو داره!!؟ و حالا دوست ما به فکر دانلود فیلم و تکثیر و توزیع افتاده
خوب همچین مشکل بزرگی رو با آموزش میشه حل کرد.

Hazy
18-05-2007, 10:33
گيريم بدونه اينترنت چيه ولي مثلا با سرعت بالاش مي خواد چي كار كنه!!!
به قول دوستمون مي خواد با نرم افزار پيچيده ياهو مسنجر كار كنه!!

vahid_41852
20-05-2007, 13:48
اينترنت وايرلس هزينش خيلي بالا هست و مردم عادي هم توان پرداخت هزينشو ندارن !!!

COMING-UP-NEXT
20-05-2007, 18:38
خب باید بگم که به طور کلی قیمت تمام شده پهنای باند برای دولت بالاس ... و گران .

بنابراین نمیاد این پهنای باند رو به راحتی در اختیار کاربران قرار بده .

اما اینکه چرا Dial-up جا افتاده ...
یکی از دلایلش همونی بود که گفتم .
دلیل بعدیشم اینه که 90% کامپیوتر های خریداری شده مجهز به مودم ADSL یا ... نیست باالطبع همه میرن دنبال استفاده از فناوری که امکانشو دارن .

saman100
04-06-2007, 10:42
اينترنت وايرلس هزينش خيلي بالا هست و مردم عادي هم توان پرداخت هزينشو ندارن !!!

عزیزم فقط در ایران بالاست ، دوست خواهر من برای تحصیل به یکی از شهر های مرزی آمریکا رفته و الان وایرلس با سرعت 11 مگابایت داره گفتم چقدر میدی ؟ گفت ماهی 35$!!!!!