PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بی موبایل ها از طریق اینترنت نمی توانند sms بزنند ؟

ramshad
17-05-2007, 05:13
من هر سایتی رو دیدم شماره موبایل می خواد. جایی هست که این طور نباشه؟ اگر هست لطف کنید راهنمایی کنید.

feri_1054
17-05-2007, 10:51
من یه برنامه به اسم FreeCall دانلود کردم که باهاش اگه بخای اس ام اس بزنی ، نیازی به شماره موبایل نداره!!! براحتی افرادی که موبایل ندارن هم میتونن باهاش اس ام اس بفرستن!!
لینک دانلودش اینه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته محدودیت داره!!! با هر یوزری که میسازی، فقط 5 تا اس ام اس میتونی بزنی. موفق باشی.

nima_949
18-05-2007, 03:42
من متوجه نشدم تو موبایل نداری بعد میخای اس ام اس بزنی واااااااااااااااااااااااا اااااا این چه کاریه

ramshad
19-05-2007, 18:36
من یه برنامه به اسم FreeCall دانلود کردم که باهاش اگه بخای اس ام اس بزنی ، نیازی به شماره موبایل نداره!!! براحتی افرادی که موبایل ندارن هم میتونن باهاش اس ام اس بفرستن!!
لینک دانلودش اینه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته محدودیت داره!!! با هر یوزری که میسازی، فقط 5 تا اس ام اس میتونی بزنی. موفق باشی.

ممنون از راهنمایی ات. فکر می کنم این نرم افزار رو در یکی از سی دی هام دارم. لطف می کنی یک آموزش مختصری براش بنویسی؟ شخص دریافت کننده می فهمه کی براش فرستاده یا حتما اسمم را باید بنویسم؟ در یک smsچند کاراکتر می تونم بنویسم؟

HAPALI
21-05-2007, 19:02
یعنی اگه یه یوزر دیگه بسازی بازهم می تونی اس ام اس بزنی؟
چطوری باید بسازیم؟

massun
21-05-2007, 23:23
امیدوارم موفق باشی!!!!!!!!