PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا پاسخ های من گم میشن ؟

30rous
14-05-2007, 19:54
سلام
آقا من با کلی دردسر با این سرعت پایین اینترنت خونگی توی یک تاپیک پاسخ میفرستم وارد هم میشه یه روز دیگه که میام جوابش را ببینم خبری از پستم نیست !! کی میدونه چرا ؟

Hazy
14-05-2007, 20:08
شما الان 32 دو تا پست داري كه من همشون مي بينم!!!

WooKMaN
14-05-2007, 20:37
سلام
آقا من با کلی دردسر با این سرعت پایین اینترنت خونگی توی یک تاپیک پاسخ میفرستم وارد هم میشه یه روز دیگه که میام جوابش را ببینم خبری از پستم نیست !! کی میدونه چرا ؟
اگه پستت خلاف قوانين نباشه مطمئن باش الكي غيب نميشه ...

ببين تو كدوم انجمن پست زدي از مدير مربوطه پرس جو كن ...

;)

saviss
14-05-2007, 22:04
سلام
کلا گم میشن؟ویا اینکه موقتی هستن؟
اگه کلا گم میشن که حرف WooKMaNجان کاملا درسته....:11:
اما اگه بعدا میتونید ببینیدشون ...مربوط به مشکل سرور ویا سرعت پائین ISP شما هست.....برای منم پیش میامد بعضی وقت ها

nw_nk
15-05-2007, 09:58
سلام

اینجا آدم هم گم میشه , چه برسه به تاپیک و پست!

ولی مورد شما فکر کنم همونیه که ساویس و ووکمن گفتند!

حذف پستهای خلاف قوانین و بی ربط یا کندی سرور و نشان ندادن موقت پستها!

peyman_nn
23-05-2007, 17:34
منم گاهی با این مشکل ها برخورد می کنم

gogole magole
28-05-2007, 00:04
عجب مشکل عجیبی
مگه میشه؟؟؟

ramyar.v
28-05-2007, 00:06
حتما مدیره(ه نقش نمای اضافی است و نشانه ی مونث بودن نیست) پست هاتو پاک کرده

Babak
28-05-2007, 00:51
مطمئنید ارسال شده کامل ؟
من تست کردم پست حذف شده نمیبینم

nw_nk
28-05-2007, 09:27
مطمئنید ارسال شده کامل ؟
من تست کردم پست حذف شده نمیبینم

مثل اینکه پستهای ایشون اساسی پاک شده!

احتمالا مشکل ایشون همون کندی خطه اینترنتشونه , که پستها درست ارسال نمیشن!

H A M E D
28-05-2007, 10:24
اگر پستي ارسال مي كنيد خودتون چك كنيد كه حتما پاسخ خودتون رو ببينيد. تا وقتي كه خودتون نبينيد يعني فرستاده نشده.

shahpour
03-06-2007, 22:57
سلام

قبلا درخواستی کردم ولی نمیدانم که چرا پاسخ من داده نشده یک کاربر فعال یا مدیر محترم مربوط دراین زمینه لطفا جواب بدهد

متشکرم shahpour

nw_nk
03-06-2007, 22:59
سلام

قبلا درخواستی کردم ولی نمیدانم که چرا پاسخ من داده نشده یک کاربر فعال یا مدیر محترم مربوط دراین زمینه لطفا جواب بدهد

متشکرم shahpour
چه درخواستی؟ بگو تا بهت بگم به کدوم مدیر پیغام بدی!

shahpour
03-06-2007, 23:17
مدیر محترم سایت (جهت دوست عزیزnw_nk)

باسلام: خواهشمنداست درصورت امکان و باتوجه به مقررات و قوانین

داخلی شرایط بهتر تماس با بعضی اعضا راکه درگذشته عضو شده اند

فراهم نمائید.ویا راهنمائی نمائید که چگونه میتوان با انها تماس حاصل

نمود. (ظاهرا بعد ازعضو شدن فعالیتی ندارند)

باتشکر

mir@
03-06-2007, 23:20
مدیر محترم سایت

باسلام: خواهشمنداست درصورت امکان و باتوجه به مقررات و قوانین

داخلی شرایط بهتر تماس با بعضی اعضا راکه درگذشته عضو شده اند

فراهم نمائید.ویا راهنمائی نمائید که چگونه میتوان با انها تماس حاصل

نمود. با تشکر

باسلام،

البته من مدیر نیستم. :41:

ولی فکر می کنم شما باید برید تو پروفایل شخص مورد نظر، بعد یا به او پیغام خصوصی بدید، یا اگر آدرس ایمیلش مشخص بود، بهش میل بزنید.

برای رفتن تو پروفایلش هم که کافیه روی نام کاربریش کلیک کنید. :11:

shahpour
03-06-2007, 23:38
سلام دوست عزیز amir

این کار راکردم و پیغام فرستادم و پاسخی دریافت نکردم. ایمیل ندارد برای همین چینن درخواستی کردم

باتشکر

mir@
03-06-2007, 23:47
سلام دوست عزیز amir

این کار راکردم و پیغام فرستادم و پاسخی دریافت نکردم. ایمیل ندارد برای همین چینن درخواستی کردم

باتشکر

خوب احتمالاً این بنده خدا دیگه اینجا نمیاد. یا هنوز بعد از پیغام شما نیومده.

ایمیل هم که مشخص نیست. البته هرکس میخواد عضو بشه باید حتماً یه ایمیل معتبر برای فعال سازی عضویت بده که میتونه انتخاب کنه کسی اون ایمیل رو نبینه.

حالا اگر خیلی موضوع شما حیاتیه به ادمین اینجا یه پیغام خصوصی بزنید شاید آدرسش رو به نحوی تونست در اختیارتون قرار بده. :11:

shahpour
05-06-2007, 10:29
سلام دوت عزیز @mir

ادمین یعنی چه ؟ منظور شمارا نفهمیدم لطفا راهنمائی نمائید متشکرم

shahpour

nw_nk
05-06-2007, 10:40
سلام دوت عزیز @mir

ادمین یعنی چه ؟ منظور شمارا نفهمیدم لطفا راهنمائی نمائید متشکرم

shahpour

ادمین همون Administrator یا مدیریت سایت هست! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درخواست شما ممکنه مفید باشه ولی خلاف قوانین هست!

کسی که نخواسته ایمیلش دیده بشه , نمیشه که به خواسته اش احترام نگذاشت و Email اش رو در اختیار بقیه قرار داد!

البته مسئله رو به مدیر سایت بگو شاید اسنتثنایی قائل شد! (مخصوصا این که میگی کاربر مورد نظر فعالیتی نداشته!)

shahpour
06-06-2007, 20:58
سلام دوستان خوب و با مرام nw-nkو@mir

ضمن تشکر از شما من هم علاقمند نیستم که خلاف قوانین انجام بشود ولی اگر خیلی واجب بود جه اطلاعاتی را باید دراخیتار قرار بدهم درصورت امکان مدیر سایت ابراز رضایت نماید

باتشکر shahpour

nw_nk
06-06-2007, 21:07

ضمن تشکر از شما من هم علاقمند نیستم که خلاف قوانین انجام بشود ولی اگر خیلی واجب بود جه اطلاعاتی را باید دراخیتار قرار بدهم درصورت امکان مدیر سایت ابراز رضایت نماید

باتشکر shahpour

اطلاعات لازم نیست.

فقط به میثم پیغام بده و قضیه رو بگو.

کاربر مورد نظر شما کیه؟ بگو شاید از دست اعضا کمکی بر بیاد و راجع بهش اطلاعاتی داشته باشن!

mir@
06-06-2007, 22:44

باتشکر shahpour

شما به Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یک پیغام خصوصی بزنید.

ایمیلتون رو هم به ایشون بدید. بگید که Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خودش یه ایمیل به طرف بزنه و ازش بخواد که با شما تماس بگیره.

البته شاید این کارو نکنه. :38:

shahpour
16-08-2007, 00:11
میثم عزیز
ایا چنین درخواستی امکان پذیر است که انجام بدهی به وسیله ایمیل ام بمن خبر بدهید
اگر حیاتی نبود درخواست نمیکردم

باتشکر
shahpour

shahpour
16-08-2007, 00:27
امیر عزیز
از راهنمائی شما متشکرم . شعر ی ازحافظ مطابق وصف حال ما میگی . یه شفارش هم به میثم بکن

پرسپوليس
29-08-2007, 00:13
عزيزان قبلا مي شد در قسمت تنظيمات كاريري تمام پست هاي داده شده رو رد يابي كرد اما الان نمي شه
چرا؟؟

bahdar
30-08-2007, 05:54
سلام

سلام.
صفحتو refresh کن.من وقتی اینطوری میشه اینکارو میکنم و درست میشه البته زیاد این طوری نشده برای من.