PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» بحث و گفتگو و طرح مشکلات در مورد نرم افزارهای اتوران ساز

mehdidll
23-11-2005, 00:21
سلام دوستان می خواستم بدونم آیا میشه با مولتی مدیا بیلیندر واسه اتوران پسورد گزاشت اگه میشه بگین چه جوری
ممنون

shahrdartoope
23-11-2005, 01:38
عزیز جان میتونی در صفحه اول با یه اسکریپت و یه تکست پسورد درست کنی که در صورت صحت پسورد به صفحه بعد میره

mehdidll
23-11-2005, 17:30
سلام دوست عزیز میشه بیشتر راهنمایی کنید منظورم نوشتن همون اسکریپت
ممنون

khatat
25-11-2005, 19:04
سلام
بعد از این که دو صفحه یا بیشتر درست کردی روی محیط صفحه اول دوبار کلیک کن و سپس به قسمت Script برو سپس در تب Oo Perlod کد زیر را وارد کن :

--assume the user enters a bad password
correct_password = false;

-- the 'correct' password
real_passwords = {"password", "password2", "3rdPassword"};

-- prompt the user to enter a password
user_password = Dialog.PasswordInput("Password", "Please enter the password: ", MB_ICONQUESTION);

-- compare the user's password to the 'correct' password.
for j in real_passwords do
if real_passwords[j] == user_password then
correct_password = true;
end
end

--if the password was bad, exit
if not correct_password then
result = Dialog.Message("Bad Password", "You cannot enter the program.", MB_OK, MB_ICONINFORMATION, MB_DEFBUTTON1);
Application.Exit();
end

در قسمت real_passwords پسوردهایی که مایلید کاربر آنان را وارد کند می نویسید سپس در قسمت user_password میتوانید موضوع و متن پنجره پیغام را وارد کنید در ضمن اگر کاربر پسورد را درست وارد کند برنامه اجرا می شود ودر غیر این صورت برنامه بسته می شود و اگه خواستی میتونی این دستور را گسترش بدی مثلاً کاربر بتونه تا سه بار پسورد را وارد کند یا یک یوزرنیم هم علاوه بر پسورد درست کنی و هزار تا کار دیگه که مایل هستی میتونی انجام بدی .
اگه سوالی داشتی میتونی بپرسی .
ممنون

mehdidll
03-12-2005, 00:30
سلام
بعد از این که دو صفحه یا بیشتر درست کردی روی محیط صفحه اول دوبار کلیک کن و سپس به قسمت Script برو سپس در تب Oo Perlod کد زیر را وارد کن :

نقل قول:
--assume the user enters a bad password
correct_password = false;

-- the 'correct' password
real_passwords = {"password", "password2", "3rdPassword"};

-- prompt the user to enter a password
user_password = Dialog.PasswordInput("Password", "Please enter the password: ", MB_ICONQUESTION);

-- compare the user's password to the 'correct' password.
for j in real_passwords do
if real_passwords[j] == user_password then
correct_password = true;
end
end

--if the password was bad, exit
if not correct_password then
result = Dialog.Message("Bad Password", "You cannot enter the program.", MB_OK, MB_ICONINFORMATION, MB_DEFBUTTON1);
Application.Exit();
end

در قسمت real_passwords پسوردهایی که مایلید کاربر آنان را وارد کند می نویسید سپس در قسمت user_password میتوانید موضوع و متن پنجره پیغام را وارد کنید در ضمن اگر کاربر پسورد را درست وارد کند برنامه اجرا می شود ودر غیر این صورت برنامه بسته می شود و اگه خواستی میتونی این دستور را گسترش بدی مثلاً کاربر بتونه تا سه بار پسورد را وارد کند یا یک یوزرنیم هم علاوه بر پسورد درست کنی و هزار تا کار دیگه که مایل هستی میتونی انجام بدی .
اگه سوالی داشتی میتونی بپرسی .
ممنون
khatat is offline اگاه كردن مديريت از مخالفت Reply With Quote
بسیار بسیار ممنونم از شما
خیلی خیلی به من کمک کردید
موفق باشید

shahnameh
03-03-2006, 23:14
از امكانات عجيب تر مولتي مديا ميتونيد اسكريپت بذاري ممنون ميشم

bb
30-03-2006, 11:11
من یه راه ساده تر بلدم
عکسش رو می ذارم اینجا اگه متوجه نشدی توضیح می دم .

لینک عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعدش هم اینکار رو می کنی یه اسکریپت می سازی داخلش اینو می نویسی

لینک عکس دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیدوارم متوجه بشی

bb
30-03-2006, 11:15
ببخشید اگه عکس ها بزرگ هستن دفعه دیگه کوچکترش رو می ذارم

bb
06-04-2006, 18:03
اگه راه های دیگه بلدید لطفا بذارید استفاده کنیم.

tondar2069
12-08-2006, 02:49
با سلام.
سوالی که دارم اینه که چطور می توان در مولتی مدیا کلیدی را طراحی کرد که به وسیله اون بتوان یک کلمه خاص را در یک متن جستجو کرد.
با تشکر :)

bimo
12-08-2006, 18:58
لطفاَ اينجا مطرح كنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد گل
03-09-2006, 16:31
اگه ياد گرفتي به من هم ياد بده .

pcb.kh
02-01-2007, 08:33
ابتدا یک ادیت بوکس بساز
بعد داخل یک دکمه یا یک اسکریپت این دستور را قرار بده

If (EditBox$='YOURPASS'|EditBox$='yourpass') Then
NextPage()
Else
Message("Erorr Code","")
End

با این کار صفحه اول قسمت وارد کردن کلمه عبور میشه وتا وقتی که کلمه صحیح وارد نشه دسترسی به صفحات
دیگر برنامه غیر ممکنه

اگه سوالی بود در خدمتم

pcb.kh
02-01-2007, 09:04
سلام
دوستان مباحث مربوط به مولتی مدیا بیلدر خیلی پراکنده مطرح شده
اول اینکه اگه میشه یک بخش مشخص برای سوالات ونمونه هاو آموزش این برنامه قرار بدهید

اگر هم نمونه کار یا مثالی دارید اینجا بگذارید تا سایرین با توانایی های این برنامه بیشتر آشنا بشوند

Date & Clock XP ver 0.2

امکانات فعلی برنامه
-----------------------
تقویم شمسی با فونت فارسی
تقویم میلادی
نماد فصلها
ساعت عقربه ای
قابلیت تنظیم زنگ
استفاده از فایل متنی جهت یاداشت
میانبر تنظیمات ساعت ویندوزحجم787 کیلوبایت

<>>787<<> ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamid_xp
06-01-2007, 16:57
عزیزم دانلود نمیشه

روی گزینه دانلود قرار بگیر و راست کلیک کن و گزینه save link az... رو انتخاب کن. تا بتونی دانلود کنی.

bimo
11-01-2007, 12:49
خوب بگين براي چه منظوري برنامه مي خواين من بذارم، چون تعداد برنامه هايي كه ساختم خيلي زاده بخوام زارم، هيچ كس نمي تونه همه رو دانلود كنه. شما بگين چه برنامه اي مي خواين من بذارم.

pcb.kh
12-01-2007, 08:07
خوب برای شروع یک برنامه باحال و کاربردی بگذار
از اونایی که وقتی خودت بهش نگاه میکنی احساس رضایت داری

ضمنا اگه یک توضیح مختصر در رابطه باساخت برنامه ها بدی بد نیست
ممنون

SANR
06-03-2007, 14:33
سلام:
بنده یکی اتوران ساختم و کامل شده نمی دونم بایستی چه کار کنم تا وقتی بر روی سی دی ریختم و اتوران رو اجرا
کردم این اتوران برنامه ها رو از روی سی دی اجرا کنه.چون یکی ساختم ولی از هاردم برنامه ها رو می خونه و وقتی از هارد پاک می کنم ارور می ده و می گه نمی تونه پیدا کنه.کجای برنامه من اشتباه کردم؟

ADRIEN
06-03-2007, 17:06
سلام:
بنده یکی اتوران ساختم و کامل شده نمی دونم بایستی چه کار کنم تا وقتی بر روی سی دی ریختم و اتوران رو اجرا
کردم این اتوران برنامه ها رو از روی سی دی اجرا کنه.چون یکی ساختم ولی از هاردم برنامه ها رو می خونه و وقتی از هارد پاک می کنم ارور می ده و می گه نمی تونه پیدا کنه.کجای برنامه من اشتباه کردم؟

تو مسیرت اول باید <SrcDir> رو بنویسی
مثال:SrcDir>\bin\setup.exe>

vosh
28-03-2007, 14:39
ببينم منظورتون از <ScrDir>چيه؟
مثلا اگه فايل من
D:\Vosh\setup.exe
باشه بايد بشه
ScrDir>\bin\setup.exe>
بشه
من اين كارو كردم ولي اصلا setup نميومد

Jalal
28-03-2007, 15:29
اگه نشد كار خودتونو راحت كنين
اسم درايو با 2 نقطه رو بردارين

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

godsmak
02-05-2007, 12:01
من با این نرم افزار به یه مشکل عجیب برخوردم.
وقتی که من توی این نرم افزار برای نوشتن از یه فونت خاص که جزو فونتهای ویندوز نیست استفاده می کنم و کار آماده میشه، توی سیستم خودم که این فونت رو داره نوشته ها بدون مشکل است ولی وقتی این اتوران رو به کس دیگه ای میدم که تو کامپیوترش این فونت رو نداره نوشته ها رو به صورت فونت Arial نشون میده.
می خوام بدونم که باید چیکار کنم تا مشکلم حل بشه؟

godsmak
02-05-2007, 19:58
از دوستان کسی جواب من رو نمی دونست؟؟؟

J A V I D
02-05-2007, 20:10
باز خوبه نشون مي ده من وقتي با يه فونت كه تو ويندوزم هست فارسي مي نويسم مي برم تو يه كامپوتر ديگه همونم نشون نمي ده !!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

محمد گل
03-05-2007, 00:12
سلام
خوبین ؟
دوستان مشکل مولتی مدیا بیلدر همینه .
مثلا شما از فونت Tahoma استفاده کردی . ولی اگر کامپیوتر دوستتون فونت Tahoma نداشته باشه خراب میشه .
حتی می تونید روی کامپیوتر خودتون امتحان کنید .
برای رفع این مشکل باید از عکس استفاده کنید .

godsmak
03-05-2007, 15:45
سلام
خوبین ؟
مثلا شما از فونت Tahoma استفاده کردی . ولی اگر کامپیوتر دوستتون فونت Tahoma نداشته باشه خراب میشه .

ممنون دوست عزیز.

محمد گل
03-05-2007, 23:13
سلام
قابل شما رو نداشت
اگه سوال دیگه ای بود در خدمتیم

ehsan30
06-05-2007, 18:12
سلام
من در مورد این برنامه چند تا سوال داشتم :
1- یک کدی می خوام که یک فایل را در سی دی چک کنه اگر که بود بره صفحه بعد و اگر
نبود یک پیغام خطایی ظاهر شه.
2-نمی شه صفحات مختلف در برنامه سایز های متفاوتی داشته باشند ؟؟ چه جوری میشه ؟
لطفا نگید که باید جاوا بلد باشی و ... فقط جواب سوال را بدهید :) :) :46: :31:
ممنون
بای

mahsoft
14-05-2007, 18:27
تمام مباحت و مشکلات در مورد برنامه های اتوران ساز رو در این تاپیک مطرح کنید

mahsoft
14-05-2007, 18:28
تمام تاپیکهای مرتبت ادغام میشن

ممنون

Behroooz
14-05-2007, 20:25
بهترن برنامه برای این کار اینه auto play menu builder

ساده و پر قدرت

bb
16-05-2007, 06:44
سلام
من با mmb یه اتوران ساختم و توی سی دی چند تا فلش گذاشتم
وقتی فلش پلیر تو سیستم نصب نیست وقتی تو اتوران رو اسم یکی از فلش ها کلیک می کنم
آدر دقیق اون فایل تو سی دی رو نشون میده g:/bb/ss.swf من نمی خوام که این اتفاق بیفته .

bb
16-05-2007, 06:45
راستی آخرین نسخه demo shield چیه ؟ کسی داره ؟

mahsoft
17-05-2007, 03:24
راستی آخرین نسخه demo shield چیه ؟ کسی داره ؟

سلام
اخرین نسخه دیمو شیلد 8.0

راجب مشکل بالا

بهتره از قبل فلش پلایر رو شکلی رو سیتم نصب بشه یا بصورت اتومات قبل از اجرا یا به طریق ستاپ سازی

najafzade
26-05-2007, 16:04
سلام
اخرین نسخه دیمو شیلد 8.0

راجب مشکل بالا

بهتره از قبل فلش پلایر رو شکلی رو سیتم نصب بشه یا بصورت اتومات قبل از اجرا یا به طریق ستاپ سازی

مولتی مدیا بیلدر هم همین کار رو انجام میده

hansol45
30-05-2007, 11:33
دوستان راهنمایی کنید که من برای پخش مستقل ویدئو و فلش از چه برنامه ای استفاده کنم .مثلا در برنامه اتوپلای مدیا استودیو ی6 این کار با استفاده از برنامه واسکریپت های اون در سیستم خودم به خوبی انجام میشود ولی بعد از خروجی گرفتن با برنامه که با سرعت 4 رایت می کند . درسیستم های دیگر به مشکل برمی خورم . وبه ناچار دستور اجرای فیل در پلایر سیستم میزبان را می دهم که شکل خوبی ندارد .
چاره چیست سراغ برنامه دیگری بروم یا مشکلی وجود دارد .
ضمنا من خروجی را با رایتر پلاکستور ( دی وی دی رایتر) می گیرم احتمال دارد بخاط این موضوع باشد

mahsoft
02-06-2007, 16:19
دوستان راهنمایی کنید که من برای پخش مستقل ویدئو و فلش از چه برنامه ای استفاده کنم .مثلا در برنامه اتوپلای مدیا استودیو ی6 این کار با استفاده از برنامه واسکریپت های اون در سیستم خودم به خوبی انجام میشود ولی بعد از خروجی گرفتن با برنامه که با سرعت 4 رایت می کند . درسیستم های دیگر به مشکل برمی خورم . وبه ناچار دستور اجرای فیل در پلایر سیستم میزبان را می دهم که شکل خوبی ندارد .
چاره چیست سراغ برنامه دیگری بروم یا مشکلی وجود دارد .
ضمنا من خروجی را با رایتر پلاکستور ( دی وی دی رایتر) می گیرم احتمال دارد بخاط این موضوع باشد

منظورتون اینه که فایل فلش یا فیلم کند اجرا میشه ؟

mahsoft
02-06-2007, 16:24
پروجه اماده در مورد پسورد گداری روی برنامه ها

SIMON137
05-06-2007, 16:55
سلام به شما دوستان عزیز و گرامی

من یه چندتا مشکل داشتم اگر تونستید راه حلش را به من بگید ممنون میشم

آقا اگر ما بخواهیم در برنامه AutoPlay Menu Builder 5 فارسی بنویسیم چه کنیم؟

و درضمن یک توضیحی بدهید که چگونه در آن مدیاپلیر را قرار بدیم(برای پخش فیلم)...

اون دموی اول برنامه که وقتی دکمه ی تست رو میزنید می آید چجوری می رود؟(کاری کنیم که دیگر نیاید)

بقیه سوالات را هم بعداً (وقتی یادم اومد) می پرسم

با تشکر وسپاس فراوان از شما...

bb
06-06-2007, 03:42
آقا اگر ما بخواهیم در برنامه AutoPlay Menu Builder 5 فارسی بنویسیم چه کنیم؟
سلام دوست من برای فارسی نوشتن شما می تونی از نرم افزارهای فارسی نویس مثل مریم و البرز و ... استفاده کنی . چون من با این برنامه کار نکردم پرسش های بعدی شما رو نمی دونم .
قربانت

SIMON137
06-06-2007, 06:29
ممنون از راهنمایی شما

من چند فونت فارسی نصب کردم ولی فقط در سیستم من جواب میده و در سیستم های دیگر به صورت علامت سوال می آید.

از Behroooz جان می خوام درصورتی که با این نرم افزار کار کردند به سوالات من پاسخ بدهند...

متشکرم..

bb
06-06-2007, 06:37
شما می تونی متن خودت رو به صورت عکس در بیاری
تا در همه کامپیوتر ها باز بشه

SIMON137
06-06-2007, 08:30
آن وقت اگر متن زیاد باشد جابه جا نمی شود. دکمه ها هم آنقدر زیاد است که اگر بخواهم دونه دونه تغییر بدم یک هفته طول می کشه.

CrazyTux
10-06-2007, 06:21
بهترن برنامه برای این کار اینه auto play menu builder

ساده و پر قدرت

این یکی را زدی تو هدف

CrazyTux
10-06-2007, 06:24
Simon137 برای مدیا پلیر یک پلاگین داره که بعد اپلودش میکنم(این پیلاگین ویندوز مدیاپلی را میاره تو اتوران(تجهیزات))

CrazyTux
10-06-2007, 06:25
ایا کسی ایکن (png) و والپیپر برای طراحی اتوران داره.

CrazyTux
10-06-2007, 06:27
سورس Auto play media studio را باز کردم می خواهم به صورت اموزشی اون را فارسی کنم که برای علاقه مندان پس از فارسی شدن اپلود می کنم:5:

bb
10-06-2007, 06:28
Simon137 برای مدیا پلیر یک پلاگین داره که بعد اپلودش میکنم(این پیلاگین ویندوز مدیاپلی را میاره تو اتوران(تجهیزات))

ببینم تو mmb هم کار میکنه ؟؟
اگه کار میکنه زود آپلودش کن
مرسی

CrazyTux
10-06-2007, 06:28
ابا مدیا استودیو 2007 قصد اومدن نداره و همین 6 می خواهد بمونه.این برنامه های اتوران ساز مثل mmb چه قدر ددیر ورژن جدید میدن!

CrazyTux
10-06-2007, 06:30
ببینم تو mmb هم کار میکنه ؟؟
اگه کار میکنه زود آپلودش کن
مرسی

متاسفانه نه ولی برای mmb هم فکری میکنم و یکی می فرسم ولی غیره پلاگین یعنی پروژه سورس بازشو که کامل دارم حالاا هم این و هم پلا گین می فرسم

bb
10-06-2007, 06:30
دوست عزیز اگه میشه پست منفرد کمتر بده
ممنون

bb
10-06-2007, 06:42
متاسفانه نه ولی برای mmb هم فکری میکنم و یکی می فرسم ولی غیره پلاگین یعنی پروژه سورس بازشو که کامل دارم حالاا هم این و هم پلا گین می فرسم

دستت درد نکنه :10:

CrazyTux
11-06-2007, 06:05
منبع برای MMB:
1-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-multimedia.mihanblog.com

CrazyTux
12-06-2007, 07:02
می خواهم در AutoPlay Media Studio یک سیستم بزارم که مثلا یک Label با نام Label19 ایجاد شده و نوشته شده لطفا اتوران را فعال کنید ان وقت می خواهم یک Input box با نام Input1 ایجاد کنم و وقتی کد فعال سازی را داد و روی دکمه فعال زد فعاال بشه و هر وقت اتوران دوباره (چند بار) اجرا شد دیگر خاصیتLabel19.visible را با False مقدار دهی و دیگر نوشته لطفا اتوران را فعال کنید نمایان نشود . به نظر من میشه یک کاری کرد که یک جای ان را اشکال دارم.1-وقتی پسورد درست وارد می شود یک فایل نوشتاری ایجاد2-هروقت اتوران اجرا می شود فکر کنم در Preload Or Show صفحه اتوران باید مقایسه کنیم که همچین فایلی هست یا نه که با If میشه ولی چه طوری شرط بزاریم سواله منه و بعد از Then دستور if می نویسیم Label19.visible را با False مقدار دهی کن.اگر کسی با مولتی مدیا بیلدر بلده بگه تا اگه شد تبدیل کنم.متشکر از لطف یاریتان :5: CRAZY TUX

CrazyTux
12-06-2007, 07:07
از علا ن به بعد یک تکنیک Scrip نویسی Autoplaymediastudio شروع میشه و می تونید استفاده کنید

__Genius__
12-06-2007, 07:13
ها سلام :31:
من فقط اومدم اعلام وجودیت بکنم و بگم یه زمانی با mmb و flash اتوران میساختم :31:
از این تاپیک هم خوشم میاد:10:

Farahmand Farshidy
12-06-2007, 18:45
سلام به تمام کاربران این برنامه های آتوران سازی!!
من یه Sound Player در برنامه فتوشاپ طراحی نمودم و بک گراوندش را هم به شکل Transparent در آوردم و اونو به شکل BItmap در آوردم اما زمانی که اونو از بخش Project Setting و از بخش Mask وارد محیط مولتی میدیا بیلدر میکنم، اون اصلاً معلوم نمیشه. ضمناً این اولین پروژه منه که میخوام با مولتی میدیا بسازمش.
لطفاً به من بگید تا تصویر را چگونه طراحی نمایم تا در بیلدر مثل بچه آدم راه بیفته.
ممنون شما
فرهمند

CrazyTux
13-06-2007, 06:29
می خواهم در AutoPlay Media Studio یک سیستم بزارم که مثلا یک Label با نام Label19 ایجاد شده و نوشته شده لطفا اتوران را فعال کنید ان وقت می خواهم یک Input box با نام Input1 ایجاد کنم و وقتی کد فعال سازی را داد و روی دکمه فعال زد فعاال بشه و هر وقت اتوران دوباره (چند بار) اجرا شد دیگر خاصیتLabel19.visible را با False مقدار دهی و دیگر نوشته لطفا اتوران را فعال کنید نمایان نشود . به نظر من میشه یک کاری کرد که یک جای ان را اشکال دارم.1-وقتی پسورد درست وارد می شود یک فایل نوشتاری ایجاد2-هروقت اتوران اجرا می شود فکر کنم در Preload Or Show صفحه اتوران باید مقایسه کنیم که همچین فایلی هست یا نه که با If میشه ولی چه طوری شرط بزاریم سواله منه و بعد از Then دستور if می نویسیم Label19.visible را با False مقدار دهی کن.اگر کسی با مولتی مدیا بیلدر بلده بگه تا اگه شد تبدیل کنم.متشکر از لطف یاریتان :5: CRAZY TUX

اون بالای ها را خوندید حالا جوابشو می دم و اونا یک رول بود تا زمینه ای ایجاد بشه برای این اونای که تو کارautoplay نیستند یا هستن بیان تو نخش

CrazyTux
13-06-2007, 06:41
در ارسال بعدی قصد اموزش فشرده کردن و در اوردن فایلها را دارم.پروژه بالای برای رمز عبور بود که اگه یک بار خواست دیگه نخواهد

CrazyTux
13-06-2007, 06:57

CrazyTux
13-06-2007, 07:10
هرکی آدرس دانلود عکس با پسوند Png داره بگه(ایکون) برای طراحی اتوران نیاز دارم!

Farahmand Farshidy
16-06-2007, 06:58
من یه Sound Player در برنامه فتوشاپ طراحی نمودم و بک گراوندش را هم به شکل Transparent در آوردم و اونو به فرمت BItmap در آوردم اما زمانی که اونو از بخش Project Setting و از بخش Mask وارد محیط مولتی میدیا بیلدر میکنم، اون اصلاً معلوم نمیشه. ضمناً این اولین پروژه منه که میخوام با مولتی میدیا بسازمش.
لطفاً به من بگید تا تصویر را چگونه طراحی نمایم تا در بیلدر مثل بچه آدم راه بیفته.
ممنون شما
فرهمند

SIMON137
17-06-2007, 08:22

سلام

آقا ممنون دستت درد نکنه...

دیگه چی داری؟؟

اگه خواستی پیغام خصوصی بده یا همین جا مطرح کن...

مرسی...:10: :40: :40:

caspian
19-06-2007, 06:30
من موقع کار با autoplay media studio 6 این ارور را میگیرم.چرا؟

mahsoft
19-06-2007, 10:05
هرکی آدرس دانلود عکس با پسوند Png داره بگه(ایکون) برای طراحی اتوران نیاز دارم!

گرافیک و مولتی مدیا > تاپیک معرفی ایکونها

من یه Sound Player در برنامه فتوشاپ طراحی نمودم و بک گراوندش را هم به شکل Transparent در آوردم و اونو به فرمت BItmap در آوردم اما زمانی که اونو از بخش Project Setting و از بخش Mask وارد محیط مولتی میدیا بیلدر میکنم، اون اصلاً معلوم نمیشه. ضمناً این اولین پروژه منه که میخوام با مولتی میدیا بسازمش.
ممنون شما
فرهمند

بهتره پسوند jpg هم امتحان کنید با درصد فشردگی کم

اگه به مشکل بر خوردید توصیر همرا ه با ماسک رو برای من بصورت خصوصی ارسال کنید تا براتون انجامش بدم

mahsoft
19-06-2007, 10:11
من موقع کار با autoplay media studio 6 این ارور را میگیرم.چرا؟

سلام

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید

caspian
20-06-2007, 06:06
سلام

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید
مرسی ممنون:46:

golshahi
03-07-2007, 23:54
اساتید عزیز
برای فارسی نوشتن در Autoplay Media Studio 6.0 به مشکل برخوردم..
لابه لای متن فارسی لغات لاتین هم هست.. به کمک فونت استاندارد ویندوز Tahoma ترتیب و چیدمان نوشته ها به هم میخوره.. با کمک فونت های یونیکد لغات لاتین ناهماهنگ و قاطی میشوند.. به کمک فارسی نویس مریم هم نشد.. برخی حروف مانند "ی" علامت سوال میشود !

ممنون از توجهتون ..

emra228
04-07-2007, 18:55
سلام
خوبین ؟

مشکل عجیبی نیست.
نه! چی چی رو از عکس استفاده کنید.

می تونید دستور نصب اون فونت رو قبل از شروع برنامتون بدهید اینجوری مشکلتون حل می شه.
درست نمی گم؟

am2
11-07-2007, 22:09
كسي ميدونه توي mmbچطوري ميشه راديو باتون و چك بوكس گذاشت ايا پلاگيني در اين مورد هست؟؟؟؟
با تشكر

++PC
29-07-2007, 21:18
من با این نرم افزار به یه مشکل عجیب برخوردم.
وقتی که من توی این نرم افزار برای نوشتن از یه فونت خاص که جزو فونتهای ویندوز نیست استفاده می کنم و کار آماده میشه، توی سیستم خودم که این فونت رو داره نوشته ها بدون مشکل است ولی وقتی این اتوران رو به کس دیگه ای میدم که تو کامپیوترش این فونت رو نداره نوشته ها رو به صورت فونت Arial نشون میده.
می خوام بدونم که باید چیکار کنم تا مشکلم حل بشه؟

سلام دوست من

مشکل عجیبی نیست. این موضوع در مورد هر نرم افزاری که ساخته میشه وجود داره, حالا با هر برنامه ای م یخواد ساخته بشه.
شما باید فونت هایی که استفاده می کنید رو در یه جایی از برنامتون قرار بدید و کدی بنویسید که اون فونت رو در سیستم کاربر نصب کنه. mmb دستوری برای اینکار داره که می تونید تو help اون بینید که خیلی هم ساده است
پیشنهاد می کنم فون هایی رو که استفاده می کنید به داخل برنامه Embeded کنید و دستوری بننویسید که در اجرای اول نرم افزار این فونت ها رو نصب کنه
منتهی مشکلی که mmb داره اینکه وقتی شخصی برنامه شما رو برای اولین بار اجرا می کنه با اینکه فونت نصب میشه فونت ها خوب نشون داداه نمی شوند حتماً باید یه بار ویندوز ری استارت بشه تا فونت ها خوب دیده بشند

++PC
29-07-2007, 21:58
سلام
من در مورد این برنامه چند تا سوال داشتم :
1- یک کدی می خوام که یک فایل را در سی دی چک کنه اگر که بود بره صفحه بعد و اگر
نبود یک پیغام خطایی ظاهر شه.
2-نمی شه صفحات مختلف در برنامه سایز های متفاوتی داشته باشند ؟؟ چه جوری میشه ؟
لطفا نگید که باید جاوا بلد باشی و ... فقط جواب سوال را بدهید :) :) :46: :31:
ممنون
بای

1-فرض کن یه فایلی به نام text1.txt داخل پوشه new در داخلی سیدی وجود داره که می خوای چک کنی الان هست یا نه
این دستو رو استفاده کن

FileExist("<CD>\new\text1.txt","Exist")
If (Exist=1) Then
NextPage()

Else
Message("File Not Found.","")

End

2-بله امکانش هست
می تونی فایل های با سایزهای مختلف ایجاد کنی و بعد از دستور RUN Another project استفاده کنی
یه راه حل دیگه هم داره, از دستور زیر هنگام اجرای بر نامه استفاده کن

SysCommand("ResizeWindow","320, 400")
این دستور پهنای چنجره رو به 300 و ارتفاع اون رو به 400 تغییر می ده

++PC
29-07-2007, 21:59
می تونی از یکی از sample های خود mmb استفاده کنی که همراه ورژن 4.6 ارائه شده
usercheckboxes.mbd

bb
30-07-2007, 05:40
كسي ميدونه توي mmbچطوري ميشه راديو باتون و چك بوكس گذاشت ايا پلاگيني در اين مورد هست؟؟؟؟
با تشكر

پلاگین داره
اسمش یادم نیست

vosh
03-08-2007, 14:49
به نظر من با فتوشاپ متنی که میخوای رو بنویس بعد بیارش تو اتوران
اینجوری بهتره

dlerdler
07-08-2007, 12:07
هتمن براحتى ان مشكل ل ميشة ازروى كوزينةى سفحةى كة نويشتها داخلش هست دووبار كليك كنيد
توى سفحةى بازشود روى كوزينةى اسكريبت كليك كرد بخشى ويزارد را انتخاب كردو باد بروى اكشن رةشتة
install fonll انتخاب با فةنت مورد نظرتن بازكونيت باد همية كار ها ريبلةيس كنيت وهم داخلى سيديتون باشة
ببةخشن نميتونم بيشر بنويسة فارسى خوب بلد نيستم

mdchicho
07-08-2007, 17:34
شما خیلی راحت میتونی از دستور Install Font استفاده کنی تا فونت مورد نظر در تمامی کامپیوترها نصب بشه .
توی help برنامه سرچ کنی مثال هم داره .

naen2
28-08-2007, 18:04
كسي هست بدونه دموشيلد بهتره يا مولتي مديا بيلدر/چرا؟

110mohammadali
21-11-2007, 07:54
با سلام وتشكر از كساني كه به اين سوال ، جواب ميدند
براي ساخت اتوران كدام نرم افزار بهتر زبان فارسي را پشتيباني ميكنه و كار با كداميك از آنها راحتر است
كداميك امكانات بيشتري داره .[/FONT]

ژولی لسکو
21-11-2007, 08:11
سلام
AutoPlay Media Studio 6.0
و ماکرومدیا فلش

اولی رو دارم باهاش کار میکنم
اگه برنامه نویسی بلدی از دستش نده
اخرشه

sahar_is_here
21-11-2007, 08:33
من که میگم فلش خیلی باحاله . البته من آتوران هاش و دوست دارم.

mohrd
27-05-2008, 14:16
سلام.
من تازه نرم افزار AutoPlay Menu Builder 5.2 رو گرفتم. می خواستم بدونم چطوری باید باهاش کار کنم.
اگه کسی می دونه می تونه یک آموزش خوب و کامل مثل آموزشی که برای MMB گذاشته بودن ، بذاره ؟ لطفــــــــــا !!!!!

omid.sarmad
30-05-2008, 12:34
سلام دوست عزیز.شما با برنامه کار کن و هر مشکلی در هر زمینه ای داری بگو تا بتونم کمکت کنم.
متاسفانه اوقات فراغت من محدوده و گسسته و نمی تونم مقاله ی کاملی برات بزارم.
ضمن اینکه چون این برنامه کاربرای زیادی نداره وقت گذاشتن بر روی اون زیاد سودمند نیست.
اما خوب برنامه ی خوبیه.
اگه سوالی بود بفرمایید.

mohrd
11-06-2008, 00:44
فوری ::::
چجوری باید فایل اجرایی ( exe ) تو Auto play menu درست کرد ؟
خیلی خیلی حیاتی !!!

omid.sarmad
11-06-2008, 14:21
فوری ::::
چجوری باید فایل اجرایی ( exe ) تو Auto play menu درست کرد ؟
خیلی خیلی حیاتی !!!
سلام.شما وقتی پروژت رو ذخیره و پیش نمایش بگیری خود به خود فایل اجرایی کنارش ساخته میشه.
البته باید پروژه هم کنار فایلت باشه.اگه میخوای یه فایل exe به صورت مجزا داشته باشی تو قسمت تنظیمات تیک گزینه stand alone رو بزن و بعد پروژه رو سیو کن.

mohrd
11-06-2008, 22:47
سلام.شما وقتی پروژت رو ذخیره و پیش نمایش بگیری خود به خود فایل اجرایی کنارش ساخته میشه.
البته باید پروژه هم کنار فایلت باشه.اگه میخوای یه فایل exe به صورت مجزا داشته باشی تو قسمت تنظیمات تیک گزینه stand alone رو بزن و بعد پروژه رو سیو کن.
دستت درد نکنه عـــــــــزیز !! :31::40::46:

omid.sarmad
11-06-2008, 23:53
دستت درد نکنه عـــــــــزیز !! :31::40::46:
قربونت.:10:

aliiran2008
26-06-2010, 21:56
می خوام در اتو منو بویلدر دکمه را فارسی کنم چی کار کنم از طریق خود نرم افزار
و اگر رمز برنامه یادم رفت چی کار کنم

Amin.P30
30-07-2010, 07:22
یه ویروس رو میخام توی سیدی رایت کنم.
چطوری میشه یه اتوران تحت داس نوشت که هنگام بالا اومدن سی دی فایل ویروس اتوران بشه؟؟؟:40:

god of war 2
31-07-2010, 19:29
چطوری میشه یه اتوران تحت داس نوشت که هنگام بالا اومدن سی دی فایل ویروس اتوران بشه؟؟؟
تحت داسو نمیدونم ولی معمولا یه فایل به نام autorun با پسوند inf. داخل سی دی میذارن که محتویاتش هم اینجوریه:

البته این نمونه کامل هست و شما به همه خطها نیاز نداری و فقط با 3 خط اول کار داری.
در خط دوم بجای

نام ویروستو مینویسی مثلا virus.exe
ودر خط سوم بجای

میتونی نام آیکنی که میخوای بجای آیکن سیدی رام نمایش داده بشه میزاری و تمام!!
بقیه خطها رو هم پاک کن.
البته اینم بگم که باید فایل ویروس و آیکن در کنار همین فایل باشه تا اجرا بشه.

smix
19-09-2011, 10:35
سلام به دوستان , راستش یه سری سوال در مورد مولتی مدیا بیلدر داشتم که این سومین بار هستش که دارم تاپیک می زارم و تا حالا جوابی که دریافت نکردم هیچ ، حتی تاپیکم هم کلا غیب می شن !!!!؟؟؟ می خواستم از دوستان بپرسم که اگه حضور من در جمع دوستان عزیز و محترم اسباب مزاحمت رو فراهم می کنه و به عبارت دیگه از حضور من در جمع بزرگتون ناخوشنود هستید کلا رفع زحمت کنم یا اگه کسی نیست که به سوالاتم جواب بده لااقل تاپیکم رو غیب نکنید. از بزرگواریتون ممنونم و به امید موفقیت برای همه شما عزیزان

Takbarg
09-10-2011, 13:47
آره

نه توی این تایپک بلکه توی تمام تایپک ها!!!

اصلا انگار نه انگار...

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

این ارور ها برای چیه؟

toose2008
23-11-2012, 11:38
سلام
من نرم افزار AutoPlay Menu Builder1954 رو از سایت دانلود کردم و توسط keygen داخل پوشه نرم افزارو ریجستر کردم اما وقتی میخوام یک پروژه بسازم یا پروژه رو سیو کنم به اروری unable to write to c:/documents and sttings.... بر میخورم نمیدونم مشکل از ریجسترشه یا مشکلات سیستم امنیتی که اجازه ذخیره فایل اتوران رو نمیده هر کار که به ذهنم رسید رو انجام دادم فایروالارو چک کردم از نسخه پرتابلش استفاده کردم حتی در لب تابم بصورت مجزا امتحان کردم یوسر ساختم وتو محیط دیگه و.. اما نشد که نشد خواهشا اگه دوستان اطلاعای دارن کمک کنن

من حتی پروژه ساخته شده در چندین سال قبل خودم رو هم با نرم افزار باز کردم میشه ویرایش کرد و کار کرد اما موقع سیو اجازه نمیده

rahavard14
02-01-2013, 14:55
سلام
آیا امکان گرفتن خروجی swf با اتو پلی استدیو وجود دارد لطفا راهنمایی فرمایید

omid.sarmad
02-01-2013, 21:14
سلام. خیر.

flashdesign
24-05-2013, 13:47
سلام
من برای پابلیش گرفتن از نرم افزار Autoplay media studio8 به مشکل برخوردم، با اینکه همیشه خیلی راحت از برنامه پابلیش میگیرم حتی پروژه ای داشتم ک 4 گیگ بود و روی DVDریختم ولی الان یه کار خیلی معمولی دارم ک حجمش200 مگ بیشتر نیست و چندیدن بار تست کردم و 3 تا CDخراب کرده و نمیریزه روی CD
حتی دفعه آخر دقیقا گذاشتم 4 ساعت بمونه ، با اینکه به نظر میرسید داره کار انجام میده ولی CDرو نمیده بیرون.
خیلی هم کارم فوریه و یه هفته است درست نمیشه.
ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی بفرمایید.

pf2198
31-08-2013, 10:11
سلام
دوستان من برای فارسی نوشتن با برنامه autoplay media studio چه کنم ؟
با سپاس

pf2198
31-08-2013, 10:57
نبود کسی از دوستان کمک کنه ؟

omid.sarmad
01-09-2013, 08:49
سلام. روشهای مختلفی وجود داره. اول اینکه ams زبان فارسی رو ساپورت می کنه فقط باید سیستمی که روش اجرا میشه هم زبان فارسیش نصب باشه.
می تونید از یک فارسی نویس استفاده کنید و به محض اجرای برنامه فونت استفاده شده رو بر روی سیستم کاربر کپی کنید تا مطالب درست نمایش داده شوند.
همچنین می تونید متن خودتون رو در قالب عکس وارد برنامه کنید.
به کاری که می خواین انجام بدین بستگی داره. مثلن اگه می خواین تو یه لیست متن فارسی نمایش بدین بهتره از همون فونت استفاده کنید.

omid.sarmad
01-09-2013, 08:54
سلام
من نرم افزار AutoPlay Menu Builder1954 رو از سایت دانلود کردم و توسط keygen داخل پوشه نرم افزارو ریجستر کردم اما وقتی میخوام یک پروژه بسازم یا پروژه رو سیو کنم به اروری unable to write to c:/documents and sttings.... بر میخورم نمیدونم مشکل از ریجسترشه یا مشکلات سیستم امنیتی که اجازه ذخیره فایل اتوران رو نمیده هر کار که به ذهنم رسید رو انجام دادم فایروالارو چک کردم از نسخه پرتابلش استفاده کردم حتی در لب تابم بصورت مجزا امتحان کردم یوسر ساختم وتو محیط دیگه و.. اما نشد که نشد خواهشا اگه دوستان اطلاعای دارن کمک کنن

من حتی پروژه ساخته شده در چندین سال قبل خودم رو هم با نرم افزار باز کردم میشه ویرایش کرد و کار کرد اما موقع سیو اجازه نمیده

مسیر ذخیره خروجی رو عوض کن.

omid.sarmad
01-09-2013, 08:55
سلام
من برای پابلیش گرفتن از نرم افزار Autoplay media studio8 به مشکل برخوردم، با اینکه همیشه خیلی راحت از برنامه پابلیش میگیرم حتی پروژه ای داشتم ک 4 گیگ بود و روی DVDریختم ولی الان یه کار خیلی معمولی دارم ک حجمش200 مگ بیشتر نیست و چندیدن بار تست کردم و 3 تا CDخراب کرده و نمیریزه روی CD
حتی دفعه آخر دقیقا گذاشتم 4 ساعت بمونه ، با اینکه به نظر میرسید داره کار انجام میده ولی CDرو نمیده بیرون.
خیلی هم کارم فوریه و یه هفته است درست نمیشه.
ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی بفرمایید.

شما بر روی هارد دیسک خروجی بگیر و بعد با برنامه های رایت خودت رایتش کن.

omid.sarmad
01-09-2013, 08:58
می خوام در اتو منو بویلدر دکمه را فارسی کنم چی کار کنم از طریق خود نرم افزار
و اگر رمز برنامه یادم رفت چی کار کنم

باید متن فارسی رو روی دکمه ها قرار بدین و البته دکمه تون فاقد متن باشه.
رمز برنامه رو می تونید با برنامه های هگزا ادیتور بازیابی کنید ولی اررش همچین کاری رو نداره.

omid.sarmad
01-09-2013, 09:03
كسي هست بدونه دموشيلد بهتره يا مولتي مديا بيلدر/چرا؟

دموشیلد و مولتی مدیا بیلدر دو تا نرم افزار مجزا هستند و اصلن قابل مقایسه نیستند.
دموشیلد بیشتر برای ساخت پروژه های آموزشی اینتراکتیو کاربرد داره. نرم افزار خوب و قدرتمندی هست ولی خوب ضعفهایی هم داره. تنها نقطه مشترکشون اینه که هیچکدوم دیگه آپدیت نمیشن.
ضمنن دموشیلد باگهای زیادی داره و کار کردن با اون مخ از فولاد می خواد. چند سال پیش با دموشیلد یه آموزش ماکروی 40 دقیقه ای درست کردم حجمش شد 700 کیلوبایت!

laruss
24-10-2013, 23:15
سلام بر همه

میشه به من بگید چجوری می شود داخل autoplay madia studio 7.5 فارسی نوشت هر کاری می کنم به جاش علامت سوال طاهر میشود

nina_1064
29-11-2014, 15:26
با سلام
میخواستم بپرسم چه طور میشه نوار عنوان رو از این اتوران هایی که میسازیم حذف کرد؟
اصلا همچین امکانی وجود داره؟
یا چه طور به هر صفحه یه عنوان متمایز داد؟
ممنون میشم جوابمو زود بدین.
:n16: