PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه از لرزش تایتل بصورت کرالو میشه جلوگیری کرد ؟؟؟

ayaran
14-05-2007, 18:02
سلام

دوستان میخواستم تایتل رو بصورت کرالو (( نوشته حرکت دار از سمت چپ به راست )) وارد فیلم کنم ... تایم بصورت نرمال 6 ثانیه بود ؛ اما وقتی تایم رو به 30 ثانیه رسوندم شروع به لرزش و به اصطلاح اینترلیس کرد !!
با اینکه اینترلیس آلویز هم روشن کردم باز همین مشکل وجود داره ... میخواستم راه حلی پیشنهاد کنید . راستی پلاگین خاصی رو برای درج تایتل بهتر سراغ دارید ؟

قبلا از دوستان تشکر میکنم . :11:

mahsoft
14-05-2007, 18:13
این تاپیک رو باید در بخش میکس و منتاز ایجاد کنید تا دوستان کمکتون کنن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ayaran
15-05-2007, 07:46
این تاپیک رو باید در بخش میکس و منتاز ایجاد کنید تا دوستان کمکتون کنن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس اینجا کجاست ؟

P30World Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) > گـرافیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) > مالتی مدیا و گرافیک سه بعدی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) > میـکس و مـونتـاژ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) > چگونه از لرزش تایتل بصورت کرالو میشه جلوگیری کرد ؟

animeditor
15-05-2007, 09:50
سلام جمیعاً

دوست عزیز، خوش اومدی.

پس اینجا کجاست ؟
شما این تاپیک رو توی یه بخش دیگه زده بودی و دوستان زحمت کشیدن انتقالش دادن به این بخش.

بهتره که حرکت رول تایتل رو با Motion انجام بدی.
رولی که با تایتل نویس پریمیر داده می شه، دارای لرزشه.
ما همیشه این کار رو انجام می دیم:
1- تایتل رو می نویسیم و می اندازیم رو ی تایم لاین.
2- به وسیله Motion همون جوری که به تصاویر و عکس ها حرکت می دیم، به تایتل هم حرکت می دیم.

راستی پلاگین خاصی رو برای درج تایتل بهتر سراغ دارید ؟
می تونی Title Deko و یا Title Express استفاده کنی.
اینا حالت های قشنگی به نوشته می دن، ولی طرز کار تایتل خود پریمیر راحت تره.

التماس دعا
یا علی

ayaran
15-05-2007, 20:34
سلام جمیعاً

دوست عزیز، خوش اومدی.

شما این تاپیک رو توی یه بخش دیگه زده بودی و دوستان زحمت کشیدن انتقالش دادن به این بخش.

بهتره که حرکت رول تایتل رو با Motion انجام بدی.
رولی که با تایتل نویس پریمیر داده می شه، دارای لرزشه.
ما همیشه این کار رو انجام می دیم:
1- تایتل رو می نویسیم و می اندازیم رو ی تایم لاین.
2- به وسیله Motion همون جوری که به تصاویر و عکس ها حرکت می دیم، به تایتل هم حرکت می دیم.

می تونی Title Deko و یا Title Express استفاده کنی.
اینا حالت های قشنگی به نوشته می دن، ولی طرز کار تایتل خود پریمیر راحت تره.

التماس دعا
یا علی

آقا سلام از ماست :20:

ممنون از جواب خوب شما . اما تایتل دکو با DV500 بیشتر سازگاره ، در مورد تایتل اکسپرس هم تست میکنم :5: دست شما درد نکنه و ممنون از همه دوستان گل :11: