PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ببخشيد كه مزاحم كلوپ قشنگتون شدم

IMANOKIA
14-05-2007, 14:24
سلام دوستان

همونطور كه مي دونيد من يكي از بچه هاي كلوپ نوكيا هستم همين پلاك بغليتون

والله بابام يه گوشي d900 سامسونگ گرفته

و يه مشكل عجيب داره

پيامگيرش متاسفانه صداي طرف رو ضبط نمي كنه يعني پيام رو پخش مي كنه ولي به عنوان پيام ضبطش نمي كنه و معلوم نيست چرا اينجوريه

ممنون مي شم اگه دوستان پر تجربه كمكم كنن

در ضمن از سامسونگ تعجب مي كنم

آخه بهترين مزيتش همين پيامگير خوبش بوده و بابام چون آدم اداري هست براي همين پيامگير خريدش:41:

كمك كنيد يه فكري كنيد :11:

Saman-tci
14-05-2007, 15:10
همين پلاك بغليتون

پس اون همسایی ای که تازی اومده شمایین همون اجر 3 سانتیه ؟؟؟؟ عصری بیا به بچه های محل معرفیت کنم

IMANOKIA
14-05-2007, 15:40
پس اون همسایی ای که تازی اومده شمایین همون اجر 3 سانتیه ؟؟؟؟ عصری بیا به بچه های محل معرفیت کنم

اي سامان اين تو نبودي كه ديدي داريم اساس كشي ميكنيم به محلتون و خودتو زدي به اون راه و نيومدي كمك كني :21:

بابا بحث رو منحرف نكن كمكم كن خواهشا تا جلو بابام ضايع نشم حالا بعد عمربي چيزي از ما خواسته:13:

CD-RW
15-05-2007, 08:36
به نکته جالبی اشاره کردی - این مورد بعد از اینکه راهنمای کاربرش منتشر شده به گوشی اضافه شده , هیچ اثری ازش توی راهنما نیست .

ShahabSAMSUNG
15-05-2007, 22:19
این همه بحث متفرقه؟؟؟؟

این گوشی ها همونطور که می دونید تنها گوشی های منشی دار هستن ولی خب اینها هم مشکلات خاص خودشون رو دارن. بعضی وقتا این مشکلات پیش میاد ولی راه حل داره.

اول شما از اطلاعات گوشی (با استفاده از نرم افزار PC Studio که توی سی دی خودش هست) بکاپ بگیر.
بعد با زدن کد ستاره 2767 ستاره 3855 مربع گوشی رو مستر ریست کن. احتمال زیادی داره که درست بشه.

اگه درست نشد، فقط به مدت یک روز گوشی رو بسپار به پارس قائم. مشکلت حل میشه.

اگه با مستر ریست مشکلت حل نشد، بگو تا آدرس بدم.

IMANOKIA
15-05-2007, 22:41
این همه بحث متفرقه؟؟؟؟

این گوشی ها همونطور که می دونید تنها گوشی های منشی دار هستن ولی خب اینها هم مشکلات خاص خودشون رو دارن. بعضی وقتا این مشکلات پیش میاد ولی راه حل داره.

اول شما از اطلاعات گوشی (با استفاده از نرم افزار PC Studio که توی سی دی خودش هست) بکاپ بگیر.
بعد با زدن کد ستاره 2767 ستاره 3855 مربع گوشی رو مستر ریست کن. احتمال زیادی داره که درست بشه.

اگه درست نشد، فقط به مدت یک روز گوشی رو بسپار به پارس قائم. مشکلت حل میشه.

اگه با مستر ریست مشکلت حل نشد، بگو تا آدرس بدم.

دوست عزيز قبلا مستر ريسيت كردم درست نشد ضمنا من تهران نيستم دوست خوبم به هر صورت ممنون از اينكه به ياد ما هم بودي و بي تفاوت از مشكل من نگذشتي:40:

ShahabSAMSUNG
15-05-2007, 22:46
خب بگو کجایی. بالاخره هر جا که باشی شاید یه نمایندگی نزدیکیاتون باشه.

بگو کدوم شهر تا شماره تلفنشو بدم.

IMANOKIA
15-05-2007, 23:10
دوست عزيزم من بوشهر هستم و فكر نكنم نمايندگي هم باشه

راه ديگه اي نيست كه تو خونه بشه كاريش كرد؟

پيامگيرش قلق خاصي نداره؟

ShahabSAMSUNG
15-05-2007, 23:55
متاسفانه بوشهر نه نمایندگی خدمات پس از فروش داره، نه نمایندگی فروش !!!!

راهت تهران نمی افته؟

هیچ قلق خاصی نیست. خودت هیچ کاریش نمی تونی بکنی. فقط نمایندگی.

amnhck123
16-05-2007, 07:20
سلام عزیز خوش اومدی خدای نکرده نمی خوام نگرانت کنم دی 820 بابای من هم دقبقا همین مشکل رو اولش داشت . که بعد از کلی درد سر و اذیت شدن توسط پارس قائم و دوبار تهران رفتن گوشی هر بار یک ماه طول کشید خلاصه فعلا درسته . ولی اگر اطلاعات بیشتر می خوای به تاپیک پارس قائم من که دیگه معروف شده توی این تالار یه سری بزن . ضرر نمی کنی.

CD-RW
16-05-2007, 08:36
کلی پز میدادیم سامسونگ خریدیم , این هم داره تو زرد از آب در میاد .
خب بالاخره یه ایراد دهن پر کن پیدا کردم .
البته قبول دارم هیچی توی دنیا واقعا بی نقص نیست , ولی این رو بگم که سامسونگ کم نقص ترین گوشی بوده که تا حالا دیدم , نه فقط گوشی توی همه لوازمش اینطوریه , توی خونه حتی ست صوتی و تصویری هم کامل سامسونگه از 14 سال پیش فقط دو بار بردیم نمایندگی برای موارد جزئی
ببخشید بحث رو پرت کردم