PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی ایجاد نظر سنجی......

Mr.K2
14-05-2007, 08:49
سلام دوستان لطفا راهنماییم کنیید ببینم چطوری میتونم یه نظر سنجی ایجاد کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

WooKMaN
14-05-2007, 09:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C

;)

Ahmad
14-05-2007, 09:14
سلام

اگر هنوز تاپيك را ايجاد نكرده ايد : براي ايجاد تاپيك جديد وقتي بر روي "موضوع جديد" كليك كرديد و روال معول را انجام داديد در قسمت "ايجاد نظرسنجي" بر روي "بله ايجاد نظرسنجي با بحث" كليك كرده و ادامه دهيد

اگر هم تاپيك را ايجاد كرده ايد و بعد از مدتي قصد گذاشتن نظرسنجي را در تاپيكتان داريد : كافيست بر روي "اختيارات تاپيك" واقع در بالاي پست اول كليك كرده، قسمت ايجاد نظرسنجي را مشاهده ميكنيد.

سوال ديگري بود درخدمتيم
موفق باشيد

Mr.K2
14-05-2007, 09:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C

;)

خیلی ممنون WooKMaN جان

WooKMaN
14-05-2007, 09:33
خیلی ممنون WooKMaN جان
ناقابل بيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (اين پست رو زدم كه تعداد پستام رند شه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ahmad
14-05-2007, 09:36
ايول آقا نويد شدي 6000 پسته (peste نه . poste ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ya30n
14-05-2007, 11:36
ناقابل بيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (اين پست رو زدم كه تعداد پستام رند شه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دست مريضاد حال كردم
6000 تا:18:
يا حق (:

Ahmad
14-05-2007, 11:45
فكر ميكنم داره اين استعداد هدر ميره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بايد يه پستي يا مسئوليتي به داش ووكي بدن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
14-05-2007, 21:32
مخلصيم ... شرمنده نكنين بابا ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احمد جان من همين كه دارم تو فروم نفس ميكشم و Ban نشدم از سرمم زياده ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ahmad
14-05-2007, 22:22
مخلصيم ... شرمنده نكنين بابا ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احمد جان من همين كه دارم تو فروم نفس ميكشم و Ban نشدم از سرمم زياده ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همين جمله ات نشون ميده كه لياقتش رو داريد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته تو تاپيك اعضاي سايت در گذر زمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فكر ميكنم اوايل خيلي شر بودي.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]