PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد نصب مايا

Amar_007
14-05-2007, 02:47
سلام دوستان من عضو جديدم كمي هم خجالتي:11: عاشق كارهاي سه بعدي هستم خواستم اگه ميشه دوستان كمي درمورد نصب مايا توضيح بدن البته به صورت كامل

...:::هم نشيني با بدان باعث سوزن به نيكان ميشود:::...

Amar_522@Yahoo.Com :40:

sajadlog
04-06-2007, 17:08
اگر در مورد نصب نرم افزار مایا هست
ورژن ان را بگو تا بهت کمک کنم همراه با کرک و ..... اخه کرک همه ورژن هاش شبیه به هم نیست. مثلا ورژن 5 خیلی راحت هست
موفق باشی

عــــلی
14-07-2007, 19:33
سلام دوست عزیز اینم آموزش کامل نصب مایا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قربانت علی:11: .

Aminzikzak
14-07-2007, 21:41
خوب از نصبش که بگذریم ....
میشه سوال کنم مایا رو برای چه کاری میخوای آخه اکثرا برای ساخت بازی میرن سراغ تری دی ... مایا با اکثر نرم افزار های بازی سازی مشکل داره ...

p30world user
15-07-2007, 13:04
hamishebahar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) vbmenu_register("postmenu_1307210", true); :40: :40: :40: :40: :40: :40: :40: :40: :40: :40:
اگه نباشه جاش خالی می مونه

very very thank you .this is good

عــــلی
15-07-2007, 13:10
hamishebahar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) vbmenu_register("postmenu_1307210", true); :40: :40: :40: :40: :40: :40: :40: :40: :40: :40:
اگه نباشه جاش خالی می مونه

very very thank you .this is good

قربونت برم كه اينجوري آدمو شرمنده ميكني:40: .:11: .

p30world user
16-07-2007, 23:46
واقعا ازت از همه لحاظ ممنونم
راستي دوست من از آموزش max هم كه دادي يه دنيا ممنونم يه كاش همه مثل تو بودن .:40: :40: :40: :40: :40: :40: :40: يكي از دوستان هم خيلي به من كمك ميكنه اونم جاي استاده منو داره ( Aminzikzak ):10:
ميدوني چرا اين حروف رو ميزنم.
آخه من 21 هزار تومان پول سي دي آموزشي مايا و تري دي مكس رو دادم ولي انقدر بخيل هستن كه فقط ده بار روش كشيدن كره و مكعب رو ياد دادن .
از مبتدي تا پيشرفته .
خيلي جالبه مگه نه .تو سطح پيشرفته اون فقط به صورت تئوري به مدل سازي اشاره كردن.متوسطش هم كه كه فقط منو ها رو توضيح ميده.آخه آدم چي بگه.

راستي استاد من ميخوام طراحي بدنه ماشين رو ياد بگيرم از كجا شروع كنم؟
از امين جان هم اين سوال رو كردم ممنونتون ميشم اگه به من ياد بديد.

البته با catia , solid work,autocad كار ميكنم ولي طراحي بدنه تو اين نرم افزار ها كاملا با مكس و .. فرق ميكنه محاسبات سختي داره ديفرانسيلو و .... .

Aminzikzak
17-07-2007, 02:23
اینم آموزش نصب مایا برای دوستان عزیز ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عــــلی
17-07-2007, 08:39
واقعا ازت از همه لحاظ ممنونم
راستي دوست من از آموزش max هم كه دادي يه دنيا ممنونم يه كاش همه مثل تو بودن .:40: :40: :40: :40: :40: :40: :40: يكي از دوستان هم خيلي به من كمك ميكنه اونم جاي استاده منو داره ( Aminzikzak ):10:
ميدوني چرا اين حروف رو ميزنم.
آخه من 21 هزار تومان پول سي دي آموزشي مايا و تري دي مكس رو دادم ولي انقدر بخيل هستن كه فقط ده بار روش كشيدن كره و مكعب رو ياد دادن .
از مبتدي تا پيشرفته .
خيلي جالبه مگه نه .تو سطح پيشرفته اون فقط به صورت تئوري به مدل سازي اشاره كردن.متوسطش هم كه كه فقط منو ها رو توضيح ميده.آخه آدم چي بگه.

راستي استاد من ميخوام طراحي بدنه ماشين رو ياد بگيرم از كجا شروع كنم؟
از امين جان هم اين سوال رو كردم ممنونتون ميشم اگه به من ياد بديد.

البته با catia , solid work,autocad كار ميكنم ولي طراحي بدنه تو اين نرم افزار ها كاملا با مكس و .. فرق ميكنه محاسبات سختي داره ديفرانسيلو و .... .

ممنونم از نظراتت دوست من امين جون عزيز تو كارا استاده ايشون خيلي ميتونن كمكت كنن براي ساخت ماشين با مكس من ماشين كه در حال طراحيه وقتي تمومش كردم برات ميزارم دانلود كني اينجوري مي توني ياد بگيري. قربانت علي:11: .

امين جون يه سوال داشتم البته اگه دوستان بلد هستن جوابو بگن ممنون ميشم.

1.يه نرم افزار تري دي سراغ دارين كه فايلها LWO رو بخونه البته به جز پوزر من ديروز مايا 8 رو نصب كردم ولي ايمپورت نداره يعني پسوندي كه من دارمو نميخونه فقط پوزر ايمپورت داره كه فايلهاي با حجم بالا رو نميخونه اگه نرم افزار ديگه اي دارين ممنون ميشم بهم خبر بدين قربانتان علي.:11: .

Aminzikzak
17-07-2007, 12:29
ممنونم از نظراتت دوست من امين جون عزيز تو كارا استاده ايشون خيلي ميتونن كمكت كنن براي ساخت ماشين با مكس من ماشين كه در حال طراحيه وقتي تمومش كردم برات ميزارم دانلود كني اينجوري مي توني ياد بگيري. قربانت علي:11: .

امين جون يه سوال داشتم البته اگه دوستان بلد هستن جوابو بگن ممنون ميشم.

1.يه نرم افزار تري دي سراغ دارين كه فايلها LWO رو بخونه البته به جز پوزر من ديروز مايا 8 رو نصب كردم ولي ايمپورت نداره يعني پسوندي كه من دارمو نميخونه فقط پوزر ايمپورت داره كه فايلهاي با حجم بالا رو نميخونه اگه نرم افزار ديگه اي دارين ممنون ميشم بهم خبر بدين قربانتان علي.:11: .

من نوکرتم علی جان ...
فکر کنم لایت ویو بتونه ایمپورتشون کنه ...
ولی تا جایی که میدونم مایا ایمپورتش میکرد ...
شما تیک همه پلاگینهای ایمپورت رو زدی ...؟

عــــلی
17-07-2007, 12:35
امين جون ميشه يه توضيح بدي كه چطوري فعالشون كنم.
مكس هم اين قابليت رو نداره.
امين جون اون برنامه اي كه گفتي رو به انگليسي بنويس شايد تو سايتهاي خارجي پيدا كردم يا راهنايي كن كجا پيداش كنم ممنونم.
منم چاكرتم.
قربانت علي.