PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیکشنری متن

persian365
12-05-2007, 20:50
سلام
دوستان من یک دیکشنری متن میخوام انگلیسی به فارسی
میدونم شاید متن ها محدود باشه یعنی تعدا خاصی رو ترجمه کنه
ولی بهتر دیکشنری متن رو اگه میشه برنامشو بزارید
ممنون
اگه این تایپیک تکراری بود ببخشید

Jalal
12-05-2007, 21:15
جستجو کنی چیزای خوبی پیدا میشه
دیکشنری آریانپور ، نسخه کامل و اوریجینال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)
نارسیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)
دیکشنری انگلیسی به فارسی برای ترجمه جمله ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)
نرم افزار مترجم پارس نسخه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)2.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)
مترجم جملات انگلیسی به فارسی!!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)

persian365
12-05-2007, 21:23
دوست عزیز ممنون
هنوز دانلود نکردم
ولی تشکر

tabar
13-05-2007, 00:23
سلام به دو دوست عزیز . جناب تو میتونی از برنامه baby lone 6va7 استفاده کنی این هم لینکه دانلودش:
دانلود بخش اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود بخش دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم نرم افزار : 11 ورژن : 6

توضیحات به زبان انگلیسی:
Babylon 6, an easy and intuitive translation and dictionary software in over 50 languages. With Babylon 6, text translation has never been easier, no more "copy/paste" or unnecessary browser windows. Just click on any text in Word, Excel, emails, instant messaging, web pages and other desktop applications. All you need is a single click away

تو ضیحات به زبان فارسی:
جدیدترین نسخه یکی از محبوبترین دیکشنری های دنیا که همه زبان ها رو تو خودش داره از جمله انگلیسی به فارسی و بالعکس.این دیکشنری قابلیت تلفظ لغات هم داره و برای نصب دیکشنری های مختلفش میتونید به سایتش مراجعه کنید و دیکشنری های زبان های مورد نیاز خود را بگرید. من لینک دیکشنری های فارسیشو براتون زیر لینک های دانلود به نام Persian Dictionaries گذاشتم.این دیکشنری امکان تبدیل مقیاس ها و واحدهای پولی و ... هم داره.ضمنا رو هر برنامه ای و هرجایی که باشید تنها با یک کلیک فعال میشه و از روی تصاویر هم میتونه متن ها رو جدا کنه و معنیشو نشونتون بده. حتی نیاز به کپی کردن کاملت در حافظه وقت ویندوز هم ندارید.تو این نسخه قابلیت ترجمه متن هم وجود داره یعنی متن رو وارد میکنید و براتون بطور کامل ترجمه میکنه.اگر نسخه قبلي اين برنامه رو نصب كرده ايد نگران ديكشنري هاي انگليسي به فارسي نباشدي چون تو نسخه جديد همه اونا رو دوباره اضافه ميكنه بصورت خودكار.

tabar
13-05-2007, 00:27
اگر url کار نکرد می تونی به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سر بزنی

persian365
13-05-2007, 06:56
سلام به دو دوست عزیز . جناب تو میتونی از برنامه baby lone 6va7 استفاده کنی این هم لینکه دانلودش:
دانلود بخش اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود بخش دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.[/SIZE]

دوست عزیز دست درد نکنه
خیلی ممنون :40:

persian365
13-05-2007, 07:38
فایل دانلود که به نظر من خرابه
حالا از طریق سایت دانلود کنم ببینم . می تونم با این نرم افزار کار کنم یا باز باید کمک بگیرم از شما

Jalal
13-05-2007, 09:43

توضیحات به زبان انگلیسی:
Babylon 6, an easy and intuitive translation and dictionary software in over 50 languages. With Babylon 6, text translation has never been easier, no more "copy/paste" or unnecessary browser windows. Just click on any text in Word, Excel, emails, instant messaging, web pages and other desktop applications. All you need is a single click away

تو ضیحات به زبان فارسی:
جدیدترین نسخه یکی از محبوبترین دیکشنری های دنیا که همه زبان ها رو تو خودش داره از جمله انگلیسی به فارسی و بالعکس.این دیکشنری قابلیت تلفظ لغات هم داره و برای نصب دیکشنری های مختلفش میتونید به سایتش مراجعه کنید و دیکشنری های زبان های مورد نیاز خود را بگرید. من لینک دیکشنری های فارسیشو براتون زیر لینک های دانلود به نام Persian Dictionaries گذاشتم.این دیکشنری امکان تبدیل مقیاس ها و واحدهای پولی و ... هم داره.ضمنا رو هر برنامه ای و هرجایی که باشید تنها با یک کلیک فعال میشه و از روی تصاویر هم میتونه متن ها رو جدا کنه و معنیشو نشونتون بده. حتی نیاز به کپی کردن کاملت در حافظه وقت ویندوز هم ندارید.تو این نسخه قابلیت ترجمه متن هم وجود داره یعنی متن رو وارد میکنید و براتون بطور کامل ترجمه میکنه.اگر نسخه قبلي اين برنامه رو نصب كرده ايد نگران ديكشنري هاي انگليسي به فارسي نباشدي چون تو نسخه جديد همه اونا رو دوباره اضافه ميكنه بصورت خودكار.
دوست عزیز ممنون از راهنمایی ولی دوستمون دیکشنری متن می خوان

persian365
13-05-2007, 12:26
یعنی این babylon دیکشنری متن نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان اگه لینک دانلود یک دیکشنری متن رو بدید ممنون می شم

Jalal
13-05-2007, 12:52
یعنی این babylon دیکشنری متن نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان اگه لینک دانلود یک دیکشنری متن رو بدید ممنون می شم

چرا ناراحت میشی
بالا معرفی کردم:10:

persian365
14-05-2007, 06:52
چرا ناراحت میشی
بالا معرفی کردم:10:

نه دوست عزیز ناراحت نمی شم ولی خیلی احتیاج دارم . برام مهمه
تو قسمت های بالا هم دیدم ممنون
ولی بعضی از تایپیک ها یا توش لینک دانبود یا اگه بود خراب بود یا من پیدا نکردم
اگه یک لینک دانلود برای ما بزاری . که دیگه عالی میشه
قربونت

vahid-k
14-05-2007, 11:42
ddfsdf[pkpogkdlkfglkdfngodfngdjfgkbdfaklgnd;fngjdfhagkdfj gdkfhgjdfljgjdf'ljgdsfgjalkdfjg;dflkg

persian365
14-05-2007, 11:48
ddfsdf[pkpogkdlkfglkdfngodfngdjfgkbdfaklgnd;fngjdfhagkdfj gdkfhgjdfljgjdf'ljgdsfgjalkdfjg;dflkg

آقا اینا چی بود :18:

Jalal
14-05-2007, 11:59

کی بوردتون رو باید اینجا امتحان کنید

persian365
14-05-2007, 12:06
کی بوردتون رو باید اینجا امتحان کنید

من دارم میگم این موضوع برام خیلی مهمه
دوستان دارند بازی میکنند .. مشق می نویسند

Jalal
14-05-2007, 12:08
دیکشنری پدیده
25mb

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t a k download .com

persian365
14-05-2007, 16:48
دیکشنری پدیده
25mb

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t a k download .com

ممنون دست درد نکنه . هنوز دانلودش تموم نشد
ولی خیلی ممنون

tabar
15-05-2007, 15:09
شهوند تغریبا داره راست میگه این بیبی لون بیشتر برای ترجمه کلمه بکار میره

Jalal
15-05-2007, 16:27
شهوند تغریبا داره راست میگه این بیبی لون بیشتر برای ترجمه کلمه بکار میره

شاهوند-a:5:

Mostafa_Amol
15-05-2007, 22:13
سلام
این پدیده که دانلود کردم ..... خیلی مسخره است .... البته دوستمون که اون را برای ما گذاشت ناراحت نشه و ازش خیلی ممنونم که زحمتش را کشید....
خیلی عجیب غریب ترجمه می کنه .... یه جورایی ....
یه چیز بهتر نیست ؟

Jalal
17-05-2007, 13:01
سلام
این پدیده که دانلود کردم ..... خیلی مسخره است .... البته دوستمون که اون را برای ما گذاشت ناراحت نشه و ازش خیلی ممنونم که زحمتش را کشید....
خیلی عجیب غریب ترجمه می کنه .... یه جورایی ....
یه چیز بهتر نیست ؟

خوب دوست عزیز واسه اینکه دقتش بیشتر بشه باید تنظیم بشه در ضمن تو ویندوز 98 بهتر کار میکنه
خوب اگه میخوای بهتر از این بشه نسخه اصلی پارس رو بگیر