PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چت بدون اینترنت!

hossein68
12-05-2007, 18:52
آیا مایل هستید با دوستان صمیمی خود بدون نیاز به اینترنت چت کنید و برای هم با سرعت بالا فایل بفرستید؟ اینکار بعید نیست، با استفاده از نرم افزار Flash Terminal می توانید به مقصود خود برسید. این نرم افزار، ابزاری ساده و قدرتمند است که با استفاده از آن و یک خط تلفن می توانید دو کامپیوتر را به هم متصل کنید و به گفتگو و تبادل فایل ها با یکدیگر بپردازید.

از ویژگی های خوب این نرم افزار نسبت به برنامه Hyper Terminal، محیط زیبای آن، امنیت بالا ، افزایش 60 درصدی سرعت انتقال و امکان انتقال بیش از 255 فایل به صورت همزمان است. ضمنا این نرم افزار بر خلاف برنامه Hyper Terminal به شما امکان می دهد در صورت قطع ارتباط با طرف مقابل، پس از اتصال مجدد ادامه فایل را دریافت نمایید.
از دیگر امکاناتی که این نرم افزار در اختیار شما قرار می دهد. چت کردن بدون نیاز به اینترنت است. برای این منظور باید در پنجره میانی این نرم افزار که به صورت یک کادر کوچک و باریک است. متن مورد نظر خود را بنویسید و با فشردن کلید اینتر، آن را ارسال نمایید. بدین ترتیب می توانید بدون نیاز به اینترنت و هزینه های زیاد با دوست خود چت کنید.

برای دریافت نرم افزار به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نقل از سایت بسیار عالی و آموزشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ocz
13-06-2007, 22:24
لينك دانلودش اينه دوست عزيز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SANR
13-06-2007, 23:15
با این کار اونوقت پول تلفنمون خدا تومن میاد.

V A H I D
13-06-2007, 23:18
با این کار اونوقت پول تلفنمون خدا تومن میاد.

بستگی به فاصله اش داره چه قدر با شما فرق داشته باشه

ali1370
14-06-2007, 00:31
من قبلاً با این برنامه کار کردم واقعا جواب می ده!
ضمنا برای چت درون شهری عالیه(ارزش اقتصادی اون خوبه)
امیدوارم موفق باشد
hossein68 , ocz دستتون درد نکنه

Šepehr
14-06-2007, 07:20
قبلا گفته بودم بازم میگم
کرکشو اگه پیدا کردید مارو بی نصیب نذارید

راستی خط تلفن اشغال میشه باهاش؟
پول تلفن هم میاد؟
اینطوری که خیلی بده

George Bush
14-06-2007, 10:17
بچه ها فكر كنم اين برنامه فقط براي كار با دايل آپ باشه نه Adsl