PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چـــــرا؟دمای بالای Asus - En7900gs

szr
12-05-2007, 12:20
سلام و عرض ادب
وقتی که سیستم و روشن می کنم از همون اول دمای کارت روی 60 است بعضا به 63 هم رسیده،دیگه نمی دونم تو کارهای سنگین به چند می رسه....
ایا دمای 60 برای این کارت معمولی است یا بالاست؟
خیره سرش فن هم که داره ولی چرا اینقدر بالا....
قبلا یه GiGa 7600GS داشتم با اینکه فن نداشت،دماش معمولا 46 بود!

با تشکر

szr
13-05-2007, 09:35
کسی نمی تونه کمک کنه!

javadshahvand
13-05-2007, 12:30
احتمالاً فن درست کار نمی کنه
یا اینکه اطراف اون بسته است

szr
13-05-2007, 17:49
احتمالاً فن درست کار نمی کنه
یا اینکه اطراف اون بسته است

از کجا می شه فهمید که درست کار نمی کنه؟
اطرافش که بازه!

NAZISM
13-05-2007, 18:00
سلام و عرض ادب
وقتی که سیستم و روشن می کنم از همون اول دمای کارت روی 60 است بعضا به 63 هم رسیده،دیگه نمی دونم تو کارهای سنگین به چند می رسه....
ایا دمای 60 برای این کارت معمولی است یا بالاست؟
خیره سرش فن هم که داره ولی چرا اینقدر بالا....
قبلا یه GiGa 7600GS داشتم با اینکه فن نداشت،دماش معمولا 46 بود!

با تشکر

درود
دوست عزيز مشكل يكي دو تا نيست بايد بررسي كرد
يا مورد از فن است يا در بايوس دستكاري شده يا برق كافي نمي رسد و خيلي چيزهاي ديگر
پيشنهاد ميشود به يك متخصص كامپيوتر نشان دهيد و مشكلتان را بازگو كنيد

Zendooni777
13-05-2007, 18:46
کارت مشکل داره؟
هنگ میکنه؟
وسط بازی قاطی پاطی میشه؟
توی بنچمارکینگ مشکلی پیش میاد؟

szr
14-05-2007, 12:21
کارت مشکل داره؟
هنگ میکنه؟
وسط بازی قاطی پاطی میشه؟
توی بنچمارکینگ مشکلی پیش میاد؟

با سلام
عرض كنم هنوز فرست نكردم باهاش بازي كنم...
ولي يه بار Carbono باهاش بازي كردم همه جزييات در بالاترين حد كه مشكلي نبود ولي خوب كم بازي كردم...
با چي بنچمارکینگ بگيرم ،بفرماييد تا انجام بدهم.

متشكرم

Zendooni777
14-05-2007, 15:19
با سلام
عرض كنم هنوز فرست نكردم باهاش بازي كنم...
ولي يه بار Carbono باهاش بازي كردم همه جزييات در بالاترين حد كه مشكلي نبود ولي خوب كم بازي كردم...
با چي بنچمارکینگ بگيرم ،بفرماييد تا انجام بدهم.

متشكرم
3DMark یا SiSSoft یا ....

hiwa_it
14-05-2007, 15:23
کارت رو بزارید رو دفالت و یک تست با 3dmark 06 بگیرید

szr
14-05-2007, 22:21
کارت رو بزارید رو دفالت و یک تست با 3dmark 06 بگیرید

سلام و عرض ادب
منظورتون از دیفالت چیست و کجاست؟

متشکرم

Actros
15-05-2007, 01:21
سلام و عرض ادب
منظورتون از دیفالت چیست و کجاست؟

متشکرم

دفالت یعنی بدون تنظیمات
همون پیش فرض

szr
15-05-2007, 09:33
با سلام
من با 3DMark05 تست زدم
اينم نتيجه.....
اين براي كارت قبليم كه GIGA 7600GS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بود

اينم براي همين كارت ASUS EN7900GS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

يه مسئله اي كه جالبه اينه كه تو برنامه PC Wizard 2007
امتياز كارت خيلي متغيير هست يعني چند بار اول مثلا 433 مي شه ولي بعدش مثلا مي شه 2652!
اين يعني چي؟

اينم عكساش

اول اوني كه كم شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اينم دومي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اينم سومي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خلاصه هر دفعه امتيازش عوض مي شه!!!

با تشكر

hiwa_it
15-05-2007, 10:07
وارد کنترل پنل nvidia شوید و restore default رو بزنید

szr
15-05-2007, 11:21
وارد کنترل پنل nvidia شوید و restore default رو بزنید

سلام
شما پست بالايي خودتونو مشاهده نموديد،نظرتون چيه؟
من دست به چيزي نزده بودم ولي با اين حال شب كه رفتم خونه دوباره امتحان ميكنم.
با تشكر

szr
20-05-2007, 08:26
با سلام
من با 3DMark05 تست زدم
اينم نتيجه.....
اين براي كارت قبليم كه GIGA 7600GS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بود

اينم براي همين كارت ASUS EN7900GS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امتياز كارت خيلي متغيير هست يعني چند بار اول مثلا 433 مي شه ولي بعدش مثلا مي شه 2652!
اين يعني چي؟

اينم عكساش

اول اوني كه كم شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اينم دومي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اينم سومي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشكر

كسي نظري نداره؟

szr
25-05-2007, 17:30
با سلام
من با 3DMark05 تست زدم
اينم نتيجه.....

اين يعني چي؟

اينم عكساش

با تشكر

لطفا یکی یه نگاه به این بنچمارکینگ بندازه ببینه خوبه ، بعد،چیه!

musa
04-06-2007, 13:26
تست PC Wizard 2007 رو تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح كنيد .
بنچ مارك ها هم خوب هستند.
اگر كيس رو با قرار دادن فن در كنار و پشت كيس در محل هاي تعبيه شده خنك نگه داريد اين مشكل رو ديگر نخواهيد داشت .
اگر محيط داخل كيس خنك نباشه كلآ باعث كاهش كارايي سيستم خواهد شد.

دوست من هم با X1300 يه همچين مشكلي داشت كه كيسش اصلآ تحويه نداشت ولي با عوض كردن كيس مشكلش به كلي حل شد.

szr
04-06-2007, 14:24
تست PC Wizard 2007 رو تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح كنيد .
بنچ مارك ها هم خوب هستند.
اگر كيس رو با قرار دادن فن در كنار و پشت كيس در محل هاي تعبيه شده خنك نگه داريد اين مشكل رو ديگر نخواهيد داشت .
اگر محيط داخل كيس خنك نباشه كلآ باعث كاهش كارايي سيستم خواهد شد.

دوست من هم با X1300 يه همچين مشكلي داشت كه كيسش اصلآ تحويه نداشت ولي با عوض كردن كيس مشكلش به كلي حل شد.

با سلام و عرض ادب
عرض کنم که کیسم فن داره هم پشتش هم بغلش،جالبتر اینکه همین 2 ساعت پیش کیس را هم عوض کردم silent_storm گرین گرفتم ولی هیچی به هیچی!
با تشکر

musa
05-06-2007, 20:14
اگر مشكل همچنان باقي است ميتونيد از كيت هاي خنك كننده مخصوص كارت گرافيكي استفاده كنيد چون اگر تا 40 تومن هم براي اين كارت خرج كنيد واقعآ ارزش داره .

به اين لينك يه سري بزنيد بد نيست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]