PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا فول و ورژن جديد : internet download accelerator

shokolatha
04-08-2005, 04:00
من نسخه 4.2.1.879 این برنامه رو دارم
در اینترنت فقط دو نوع کرک برای آن پیدا میشه
1. یکی فقط فایل اصلی برنامه و یک فایل رجیستری هست که باید اونا رو به محل نصب کپی کنیم تا برنامه کرک شه
من این کار را کردم ولی مثل اینکه برنامه واقعاً کرک نمیشه چون من بعد از حدود 1 ماه استفاده وقتی برنامه رو باز میکنم پیام میده مهلت استفاده به پایان رسیده و برای خرید برنامه باید به سایتش مراجعه کنیم

2. یه نوع دیگه کرک یه پچ مخصوص تمامی ورژنهای 4 این برنامه هست که وقتی به وسیله اون برنامه رو پچ میکنم و برنامه رو باز میکنم، از طرف ویندوز پیام میده که این فایل یک فایل اجرایی یا همان
win32
سالم نیست

لطفاً اگر نسخه کاملی که ورژنش با این فرق بکند یا همین ورژن باشد ولی سالم باشد به من معرفی کنید
ممنون

Nesta
04-08-2005, 04:24
سلام دوست عزیز.
لطف کنید در دادن موضوع خودتون کمی‌ بهتر انتخاب کنید .شرمنده مثلا اینطوری درخواست برنامه .....
البته اگه جستجو هم میکردین بار ها معرفی‌ شده بود.
:D :D

shokolatha
05-08-2005, 04:14
آقا من در سه تا انجمن درخواست دادم، درست. غلط کردم
ولی حداقل تو یکی از اونا جواب درست و حسابی به ما داده نشد
پس جواب سوالمون چی شد :roll:

shokolatha
05-08-2005, 04:26
آقا من تو خود سایت هم سرچ کردم تا ورژن 4.1 اون رو معرفی کرده ولی ورژن 4.2.1.879 رو معرفی نکرده

تازه لینکی که برای دانلود ورژن 4.1 هم داده مال خود سایت سازنده برنامه هست که الان دیگه ورژن 4.2.1.879 در اون لینک قرار داره

نمیدونم بالاخره چیکار کنم :cry:

Shahin King
05-08-2005, 04:27
سلام

آقا من در سه تا انجمن درخواست دادم، درست. غلط کردم
ولی حداقل تو یکی از اونا جواب درست و حسابی به ما داده نشد
پس جواب سوالمون چی شد

عزيز جان كمي مهربانانه تر :wink:

اين چه روشيه دوستان سر گرفتن . چند تا تاپيك ميزنين واسه يه موضوع :shock: :shock: ديشب هم از اين برنامه ها زياد داشتيم . همون يه تاپيك رو شما كنترل كن همون موقع كه جواب نميگيري ممكنه حتي چند روز طول بكشه .

ببخشيد يادم رفت ورودتان را به دنياي پي سي ورلد خوش آمد مي گويم .

قربانتان : شاهين كينگ

shokolatha
05-08-2005, 04:49
چشم

Strasboorg
05-08-2005, 08:49
اقا من تا حالا با اين برنامه كار نكردم
ولي اگه به قول شما رگ كي داره براي رجيست كردنش
پس نبايد مشكلي داشته باشي
يعني اگه دوباره رگ كي رو اجرا كني
حتي وقتي اكسپاير شده برنامت
برنامه رجيست ميشه