PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با سلام

mrmmnb
10-05-2007, 19:35
چطوری میشه در یک پست یا در نامه های خصوصی عکس قرار داد

WooKMaN
10-05-2007, 19:38
روي علامت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كليك و آدرس عكست رو بنويس ...

بهمين خوشمزگي ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmmnb
10-05-2007, 19:48
ادرس عکسم روی هارد هست چه جوری میاد روی پست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdi_7070
10-05-2007, 20:35
بايد آپلود كنيد ...

مثلا توي سايت tinypic.com

وقتي آپلود كرديد ، لينك عكس را بهتون ميده و همچنين كد آماده براي استفاده در فروم ها ...

go0ya
11-05-2007, 15:51
روي علامت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كليك و آدرس عكست رو بنويس ...

بهمين خوشمزگي ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این طوری که فقط ادرس عکس میاد؟میشه توضیح بدید چطوری میشه عکس دلخواهتو کنار عنوان تا÷یک قرار بدی؟

WooKMaN
11-05-2007, 15:56
این طوری که فقط ادرس عکس میاد؟

نه عزيزدل ، خود عكس رو نشون ميده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه توضیح بدید چطوری میشه عکس دلخواهتو کنار عنوان تاپیک قرار بدی؟

چنين امكاني وجود نداره ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_7070
11-05-2007, 23:02
اين اديتور را فعال كرده ايد ؟!
ادیتور Wysiwyg برای استفاده ی دوستان اکتیو شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohamad_miran
17-05-2007, 11:23
با سلام من عضو جديد هستم دنبال كرك يه نرم افزار ميكردم كسي ميتونه كمكم كنه

mohamad_miran
17-05-2007, 11:26
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ahmad
17-05-2007, 11:35
با سلام من عضو جديد هستم دنبال كرك يه نرم افزار ميكردم كسي ميتونه كمكم كنه
سلام

خوش آمدي

بپر تو اين بخش :

در خواست كرك و سريال برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اونجا درخواستت رو مطرح كن.

peyman_nn
22-05-2007, 13:31
من واقعا از بعضی دوستان جدید تعجب میکنم
اون صفحه اول فروم رو میبینند و بازم میان جاهای پرت و پست میدن

بابا یه خورده ..... رو به کار بیاندازید و یه نگاهی بکنید

Ahmad
22-05-2007, 13:58
من واقعا از بعضی دوستان جدید تعجب میکنم
اون صفحه اول فروم رو میبینند و بازم میان جاهای پرت و پست میدن

بابا یه خورده ..... رو به کار بیاندازید و یه نگاهی بکنید
پيمان جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هيــــــــــــچ وقت با يك كاربر تازه وارد
اينگونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا اينگونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا اينگونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برخورد نكن.
اينگونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برخورد كن.

باشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوبي آقا پيمان ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saman-tci
22-05-2007, 14:02
خدایی اخر نصیحت پدرانه بود ....

hossein2006
22-05-2007, 16:48
سلام
می خواستم بدونم که این علامت احتیاط که پائین آواتار دیده میشه چی است چرا بعضی ها دارند بعضی ها ندارند

WooKMaN
22-05-2007, 17:12
سلام
می خواستم بدونم که این علامت احتیاط که پائین آواتار دیده میشه چی است چرا بعضی ها دارند بعضی ها ندارند
همه دارن ، كدوم يوزر نداره ؟ ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه اين بيده كه روش كليك كني و مديريت رو از خطاي اون كاربر آگاه كني ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)