PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسرار ماوراء

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

saiiddz
26-09-2008, 12:09
بچه ها يكم در مورد فرستادن انرژي مثبت و منفي براي ديگران بحث كنين و آيا ميشه با فرستادن انرژي منفي براي كسي اون شخص رو دچار مشكل كرد؟
انرژي مثبت رو ميشه خيلي ساده فرستاد.مثلآ دعا كردن يه نفر
انرژي منفي به حدي كه بر فرد تاثير زيادي بزاره رو نميشه در حالت عادي فرستاد و با اعمالي مثل جادويه سياه ميشه اين كارو كرد كه امكان گفتنش در اينجا و جود نداره
اين انرژي هايي كه گفته ميشه مثل اعداد رياضي نيست
انرژي مثبت مثبت رو جذب ميكنه/منفي منفي رو جذب ميكنه
مثبت بر منفي تاثير زيادي ميزاره چون مقدارش بيشتر از منفي هست
منفي در حالت عادي تاثير زيادي بر مثبت نداره چون مقدارش كم هست

نه نمیشه به نظر من.تمام انرژی ها فقط و فقط رو خودمون تاثیر داره.
كاملآ غلطه اين حرف
بله انرژي ها بر خودمون هم تاثير ميزاره

ولي بارها پيش اومده كه با انرژي دادن به يه چيز ديگه اون پس از مدتي اتفاق افتاده البته فك كنم بستگي به نوع انرژي دادن هم بشه
بله تقريبآ
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
اين پيام براي درك استريت هست
آقا جوا مسيج هامونو ندادي اينجا مجبور شدم بزارم
من متن گفتگومون رو كپي كردم و دوباره مطالعه كردم
احساس كردم شما فكر كرديد من نميدونم چاكر چيه
چاكر ها محل دريافت و خروج انرژي هستن و تعدادشون در بدن انسان 32000 تا تقريبآ هست و 7 تاشون اصلي هست و در تله كينزي هم از چاكراي دست استفاده ميشه
لطفآ اسم اون كتاب رو هم كه گفتيد دقيق با اسم نويسندش برام پ.خ كنيد تا از استادي با نام مستعار شكارچي سوال كنم در موردش

the_god_of_3dsmax
26-09-2008, 15:12
واقعآ براتون متاسفم
شما جايي هستين كه من 7 سال پيش بودم
به نظر شما اگه قسمتس از مغز اطلاعاتش خالي بشه( كه امكان نداره مگر اينكه ضربه اي چيزي به مغز بخوره)مغز ميتونه آينده رو ببينه؟؟؟!!!
اين تفكر كاملآ غلطه

اين حرف هم غلطه
يه مثال ميزنم
سرعت يك ابر كامپيوتر از سرعت كامپيوتر منو و شما خيلي بيشتره ولي آيا اون ميتونه قبل از اينكه يه سي دي رو واردش كنين اطلاعات سي در رو بدونه!مسلمآ اين عقيده كاملآ غلطه
يه سوال
آيا به نظر شما زمان براي انيشتين كه بالاترين ضريب هوشي رو داشته يا كسايي كه ضريب هوشي بالايي دارن سيعتر از ديگران ميگذره؟؟؟!!

به نظر من ما براي عبادت آفريده نشديم
نظرتون در مورد اين دو جمله كه در دين اسلام گفته شده و كاملآ با هم در تزاد هست چيه؟
خدا مارو فقط براي عبادت آفريده
ما فقط براي خودمون عبادت ميكنيم

خب جناب مخالف دلیلات منطقی نیست
یکی یکی بحث میکنم
رو اولی که قسمتی از مغز خالی بشه من زیاد حرفی ندارم چون حرف من نبوده ولی به نظرم می رسه که اطلاعات روی تعدادی از سلول های مغز باید ذخیره شن و ممکنه با بیهد نیمدن آن خاطره پس از مدتی اطلاعات اون دسته سلول به مرور کم رنگ شه و لازم نیست [B]ضربه بخوره به سر[/B

اولا حرفت راجع به کامپیوتر رو که مد نظر قرار نمی دم چونشم خودت می دونی
یه ذره مغزتو باز کن ....مغز انشتین؟؟؟ ....... وقتی داریم صحبت فرضا سال نوری رو می کنیم رو اعشار بحث می کنی ؟؟؟؟...... تمامی موجودات مشابه ما خصوصیاتشون به صورت رندوم ه ولی در یک بازه خاص ..مثلا دماغ یکی یه ذره بزرگه مال یکی یه ذره کوچیکه ولی مال هیچکی پشت سرش نیست پس این پارامترش محدوده
مغز انشتین هم در مورد صحبت من صدق نمی کنه چون به فرض این هم که باهوش باشه پارامتر باهوش بودنش محدوده و خیلی با مغز سایرین فرقی نداره
منظوره من موجودی به فرض تکامل یافته انسانه که به کل فرق داره و این هم یه اثبات نظریه
با مثال 1000 امید وارم منظورم ملموس تر شده باشه حالا وقتی 1000 به بی نهایت میل کنه یعنی مغزه یکی به بی نهایت میل کنه ( در باره انسان حرف نمی زنم ) زمان برای اون موجود تقریبا نسبت به ما ایستاده
خواهش می کنم رو نوشته هام فکر کن بعد ... د.باره حرف سی دی نزنی :27:

برای عبادت که بابا داریم بحث علمی می کنیم :13:
حالا جبهه نگیری که منم همینو گفتم
خوب به نظر شما هدف انسان از زندگی چیه ؟؟؟؟
با اون دو جملتم موافقم تضاد دیده می شه

saiiddz
26-09-2008, 16:02
1.خب جناب مخالف دلیلات منطقی نیست
یکی یکی بحث میکنم
رو اولی که قسمتی از مغز خالی بشه من زیاد حرفی ندارم چون حرف من نبوده ولی به نظرم می رسه که اطلاعات روی تعدادی از سلول های مغز باید ذخیره شن و ممکنه با بیهد نیمدن آن خاطره پس از مدتی اطلاعات اون دسته سلول به مرور کم رنگ شه و لازم نیست [b]ضربه بخوره به سر[/B

2.اولا حرفت راجع به کامپیوتر رو که مد نظر قرار نمی دم چونشم خودت می دونی
یه ذره مغزتو باز کن ....مغز انشتین؟؟؟ ....... وقتی داریم صحبت فرضا سال نوری رو می کنیم رو اعشار بحث می کنی ؟؟؟؟...... تمامی موجودات مشابه ما خصوصیاتشون به صورت رندوم ه ولی در یک بازه خاص ..مثلا دماغ یکی یه ذره بزرگه مال یکی یه ذره کوچیکه ولی مال هیچکی پشت سرش نیست پس این پارامترش محدوده
مغز انشتین هم در مورد صحبت من صدق نمی کنه چون به فرض این هم که باهوش باشه پارامتر باهوش بودنش محدوده و خیلی با مغز سایرین فرقی نداره
3.منظوره من موجودی به فرض تکامل یافته انسانه که به کل فرق داره و این هم یه اثبات نظریه
با مثال 1000 امید وارم منظورم ملموس تر شده باشه حالا وقتی 1000 به بی نهایت میل کنه یعنی مغزه یکی به بی نهایت میل کنه ( در باره انسان حرف نمی زنم ) زمان برای اون موجود تقریبا نسبت به ما ایستاده
خواهش می کنم رو نوشته هام فکر کن بعد ... د.باره حرف سی دی نزنی :27:

4.برای عبادت که بابا داریم بحث علمی می کنیم :13:
حالا جبهه نگیری که منم همینو گفتم
خوب به نظر شما هدف انسان از زندگی چیه ؟؟؟؟
با اون دو جملتم موافقم تضاد دیده می شه
1.من با منطق موافقم ولي شما چرا وارد اين تاپيك شديد
مطمئنم حتي اسم اين تاپيك براي شما منطقي نيست ولي به هر حال بحث با شما لذت بخش هست
ببينيد من اطلاعات علميم نسبت به خودم بالاست پس اينو كه اطلاعات به مرور تقريبآ از بين ميرن رو ميدونم ولي حرف شما اشتباه بود
يعني اينكه مغز فقط با پاك شدن اطلاعات خالي ميشه اما در حالت عادي اطلاعات جديد رو جايگزين ميكنه و عملآ مغز خالي نميمونه
2.چون منطقي نيست؟؟!!چرا كاملآ منطقيه
منعي منطق تقريبآ يعني واقعيت و حرفي كه من زدم عين واقيت هست
حرفتون رو قبول دارم ولي در اين مورد هم حتي استثنا وجود داره
نمونه اش گوسفندي بود كه كاملآ شبيه انسان بود(از نظر شكل صورت) يا انسان گرگ نما كه يك دختر بچه هست و...
3.شما كه انسان منطقي هستي با بدوني و قبول كني تمام انان ها از نظر قابليت يكسان هستن و به مرور اگه از چيزي استفاده كنن اون رشد ميكنه
ولي موجودي كه شما ميگيد انسان نبايد باشه مثلآ حاصل آميزش انسان و از ما بدترون شايد باشه
البته استثنا هميشه وجود داره ولي افرادي كه دچار اين حالت ميشن من و ديگران چي
آيا حرف شما درباره ي اونا و من هم ثابته؟
يه چيزي ميگم و اين بحث رو تموم ميكنم
دوستان ازدياد و زياد شدن انرژي مثبت در هر فرد با اين حالت رابطه ي مستقيم داره
4.اولآ من باباي شما نيستم
دومآ من جبهه رو نميگيرم و ولش ميكنم
سومآ نظر من در اين باره اينه
خدا ما رو آفريده تا معماها رو حل كنيم
به نظر من جهان يه معما يا يه پازل هست كه هر كس وظيفه داره تكه ي پازل رو پيدا كنه
چهارمآ بحث بي مورد نكنيد

milad_badboy
26-09-2008, 20:56
بچه ها اين بحث ها رو بي خيال
حالا كه قراره بحث كنيم بذار يه چيزي هم ياد بگيريم كي ميتونه در مورد جادوي سياه بحث كنه؟

the_god_of_3dsmax
26-09-2008, 23:55
ok بابا شماها اهل بحث نیستین همون بهتره که با استاد معارف بحث کنم
چه انتظاراتی ... بحث منطقی تو تاپیک جادوگرا...... :)))))
این چرت و پرتا چیه ..... جادو کدومه ....
هدف شما حل معماست ؟؟؟ تو ملیارد ها کیلومتر کهکشان حل معما ؟؟؟اصلا ما تو این عظمت حسابیم ؟؟
یکی یه جمله گفت خیلی باهاش حال کردم روش شما هم فکر کنین که وجود گیاهان بزرگترین راهنمایی برای ماست که حداقل نوعی دیگه از حیات و ببینیم و بفهمیم که ما و موجودات تکامل یافته کنار ما تناه در جهان نیستیم فرض کنین گیاهان نبودن هیچ می تونستین نوع دیگه ای از حیات رو تصور کنید؟
بهر حال بحث بسه همینم بگم که هدف انسان 100 % تکامل و بقاست مانند سایر موجودات مشابهش که که همگی در نهایت تکامل یافته پلانگتون ها هستیم
اسم تاپیکم مثل بچه آدم بزارین جادوگری و خرافی بافی ملت اشتباهی گم و گور نشن اینه رم گفتم چون گفتی خوشت میاد بحث کنی جناب saiiddz

saiiddz
27-09-2008, 13:47
ok بابا شماها اهل بحث نیستین همون بهتره که با استاد معارف بحث کنم
چه انتظاراتی ... بحث منطقی تو تاپیک جادوگرا...... :)))))
این چرت و پرتا چیه ..... جادو کدومه ....
هدف شما حل معماست ؟؟؟ تو ملیارد ها کیلومتر کهکشان حل معما ؟؟؟اصلا ما تو این عظمت حسابیم ؟؟
یکی یه جمله گفت خیلی باهاش حال کردم روش شما هم فکر کنین که وجود گیاهان بزرگترین راهنمایی برای ماست که حداقل نوعی دیگه از حیات و ببینیم و بفهمیم که ما و موجودات تکامل یافته کنار ما تناه در جهان نیستیم فرض کنین گیاهان نبودن هیچ می تونستین نوع دیگه ای از حیات رو تصور کنید؟
بهر حال بحث بسه همینم بگم که هدف انسان 100 % تکامل و بقاست مانند سایر موجودات مشابهش که که همگی در نهایت تکامل یافته پلانگتون ها هستیم
اسم تاپیکم مثل بچه آدم بزارین جادوگری و خرافی بافی ملت اشتباهی گم و گور نشن اینه رم گفتم چون گفتی خوشت میاد بحث کنی جناب saiiddz
اينم يه حرفيه
حالا چرا جوش مياري.يكم آب بخور تا خنك بشي.ميدوني كه آب انرژيش صفره
من بحث رو دوست دارم ولي قبلش شما قوانين رو مطالعه كنيد و بعد پست بزاريد
اين موضوع مرتبط با اين تاپيك نبود و اين حرف كاملآ منطقي هست
پيشنهاد ميكنم در اين گروه به ما بپيونديد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بچه ها اين بحث ها رو بي خيال
حالا كه قراره بحث كنيم بذار يه چيزي هم ياد بگيريم كي ميتونه در مورد جادوي سياه بحث كنه؟
من ميتونم ولي اين كارو نميكنم
جادوي سياه از كثيف ترين كارهاست و براي رسيدن به اهداف شوم هست
بهتره دنبالش نريد ولي اگه دقيق بگيد در مورد چيه جادويه سياه شايد بشه يه كاري كرد

darkstreet
27-09-2008, 15:34
من یه مدت خیلی سعی کردم بفهمم ما قدرت پیشگویی اینده رو داریم یا ساخت اون اما هیچ کدوم از اینها به نتیجه نرسید
در حقیقت هر دوی اینها به طور مجزا عمل می کنه یعنی ما هم می تونیم اینده رو پیشگویی کنیم و هم می تونیم با دیدن اینده در ذهنمون اون رو خلق کنیم (((( منظورم قانون جاذبه ذهن و تبدیل افکار به اجسام هست ))))
کسی نمی تونه پیشگویان بزرگ جهان رو منکر بشه و کسی هم نمی تونه قانون جاذبه رو منکر بشه
افرادی پیشگویی هایی کردن که هنوز که هنوزه کم کم داره اتفاق می افته حتی یه سری توی کانال 7 هم یه مستند در این زمینه پخش شد

زمان و مکان برای ما قابل فهم نیست شاید در بعد ما زمان و مکان ثابت باشه ولی در ابعاد دیگه می تونه فرق کنه به عنوان مثال مثلث برمودا یا همون میدان های الکترومغناطیسی قوی, جسمی که در میان اون قرار می گیره در بعد زمان و مکان جابجا میشه پس می بینید که حتی از لحاظ علمی هم پیشگویی می تونه رخ بده

در مورد جادوی سیاه بهتره اینجا بحث نشه

saiiddz
27-09-2008, 15:45
من یه مدت خیلی سعی کردم بفهمم ما قدرت پیشگویی اینده رو داریم یا ساخت اون اما هیچ کدوم از اینها به نتیجه نرسید
در حقیقت هر دوی اینها به طور مجزا عمل می کنه یعنی ما هم می تونیم اینده رو پیشگویی کنیم و هم می تونیم با دیدن اینده در ذهنمون اون رو خلق کنیم (((( منظورم قانون جاذبه ذهن و تبدیل افکار به اجسام هست ))))
کسی نمی تونه پیشگویان بزرگ جهان رو منکر بشه و کسی هم نمی تونه قانون جاذبه رو منکر بشه
افرادی پیشگویی هایی کردن که هنوز که هنوزه کم کم داره اتفاق می افته حتی یه سری توی کانال 7 هم یه مستند در این زمینه پخش شد

زمان و مکان برای ما قابل فهم نیست شاید در بعد ما زمان و مکان ثابت باشه ولی در ابعاد دیگه می تونه فرق کنه به عنوان مثال مثلث برمودا یا همون میدان های الکترومغناطیسی قوی, جسمی که در میان اون قرار می گیره در بعد زمان و مکان جابجا میشه پس می بینید که حتی از لحاظ علمی هم پیشگویی می تونه رخ بده

در مورد جادوی سیاه بهتره اینجا بحث نشه
درك استريت عزيز لطفآ از واژه ي قانون جاذبه و تبديل افكار به اجسام براي اين مورد استفاده نكنيد
قانون جاذبه براي چيزهاي ديگري هم استفاده مي شود پس بهتره از اسم تكامل افكار استفاده شود

aras_z
09-10-2008, 20:12
سلام
درمورد جن هم اطلاعاتی دارید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
10-10-2008, 14:03
با سلام
دوستان در مورد جادويه سياه يه مطلب يادم رفت بگم
هر كس جادويه سياه كنه چيز با ارزشي از دست ميده.اين عين عدالته و قانون عمل و عكس العمل هست
ميخواستم يه نوع ارسال انر‍ي منفي رو بهتون ياد بدم
البته اين رو به خاطر اين ياد ميدم كه اين روش فقط براي آشنايان و كسايي كه واقعآ دوستشون داريد عمل ميكنه و براي كسايي كه پدر كشتگي داريد عمل نميكنه
خيلي ساده هست
اسم اين روش دلسوزيه
ريلكس بشيد-بريد تو فكر-به فردي كه دوسش داريد فكر كنيد-با خودتون كارهايي كه براش نكرديد رو مرور كنيد.مثلآ چرا من براش اينو نخريد يا چرا سرش داد كشيدم و يا كاش كمكش ميكردم...-بعد واقعآ براش ناراحت بشيد(ميتونيد از يك آهنگ غمگين هم استفاده كنيد)-بعدش اتفاق واقعآ بدي براش ميفته
من مسئوليتي قبول نميكنم و يك هدف از ياد دادن اين كار داشتم
ما خيلي وقتها بدونه اينكه بدونيم اين كارو ميكنيم و اين كهر انرژي منفي باور نكردني توليد ميكنه كه بر فرد مورد نظر اثر ميزاره
راستي اين روش رو بدون ريلكس شدن هم ميتونيد انجام بديد و اگه پيش فرد باشيد بهتر و سريعتر عمل ميكنه و يادتون باشه گريه نكنيد

m_s20
10-10-2008, 14:22
این پست بالایی بنظر خیلی عجیب و با ورنکردنی میاد
آخه مگه دلسوزی انرژی منفی ایجاد میکنه؟
یعنی دلسوزی نکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خیلی عجیبه واقعاً
جناب saiiddz خان
من که هنگ کردم از این مثال شما!!!!!!!!!!!

saiiddz
10-10-2008, 14:28
این پست بالایی بنظر خیلی عجیب و با ورنکردنی میاد
آخه مگه دلسوزی انرژی منفی ایجاد میکنه؟
یعنی دلسوزی نکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خیلی عجیبه واقعاً
جناب saiiddz خان
من که هنگ کردم از این مثال شما!!!!!!!!!!!
ميتونيد امتحان كنيد

darkstreet
12-10-2008, 00:02
اصلا کار جالبی نکردید که اون عکس رو به طور مستقیم داخل تاپیک قرار دادید
خیلی ها هستن که تمایلی به دیدن این عکس ها ان هم با این انرژی منفی ندارن

در مورد مطلبی که سعید جان گذاشتن باید بگم درسته
غم و اندوه انرژی منفی تولید می کنه و زمانی که این انرژی به یک هدف مشخص داده بشه مسلما اون هدف رو نابود می کنه

milad_badboy
14-10-2008, 14:02
ريلكس بشيد-بريد تو فكر-به فردي كه دوسش داريد فكر كنيد-با خودتون كارهايي كه براش نكرديد رو مرور كنيد.مثلآ چرا من براش اينو نخريد يا چرا سرش داد كشيدم و يا كاش كمكش ميكردم...-بعد واقعآ براش ناراحت بشيد(ميتونيد از يك آهنگ غمگين هم استفاده كنيد)-بعدش اتفاق واقعآ بدي براش ميفته

ميشه يكم بيشتر توضيح بدي؟در ضمن يه اينجا يا يه منبع به من واسه ياد گيري جادوي سياه معرفي كن

BIZIMT
16-10-2008, 16:12
با سلام
دوستان در مورد جادويه سياه يه مطلب يادم رفت بگم
هر كس جادويه سياه كنه چيز با ارزشي از دست ميده.اين عين عدالته و قانون عمل و عكس العمل هست
ميخواستم يه نوع ارسال انر‍ي منفي رو بهتون ياد بدم
البته اين رو به خاطر اين ياد ميدم كه اين روش فقط براي آشنايان و كسايي كه واقعآ دوستشون داريد عمل ميكنه و براي كسايي كه پدر كشتگي داريد عمل نميكنه
خيلي ساده هست
اسم اين روش دلسوزيه
من مسئوليتي قبول نميكنم و يك هدف از ياد دادن اين كار داشتم
ما خيلي وقتها بدونه اينكه بدونيم اين كارو ميكنيم و اين كهر انرژي منفي باور نكردني توليد ميكنه كه بر فرد مورد نظر اثر ميزاره
راستي اين روش رو بدون ريلكس شدن هم ميتونيد انجام بديد و اگه پيش فرد باشيد بهتر و سريعتر عمل ميكنه و يادتون باشه گريه نكنيد

تاپیک واقعا عالی و هیجانی هست.
اما ای کاش روزگاران قدیم بود تا عاشق این جور چیزا باشم.
الان من ضعیفم و دیگر قادر به درک و تحمل این سخننان ندارم.

ميشه يكم بيشتر توضيح بدي؟در ضمن يه اينجا يا يه منبع به من واسه ياد گيري جادوي سياه معرفي كن

نمی دونم گفتنش درسته یا نه ؟ ولی این اسن رو نمی دونم که روش درسته یا نه ولی من چندین بار این عمل را انجام دادم حتی با کنترل توانستم که طوری هدایت کنم که اون فرد نتیجه خوشی براش پیش بیاد.
بازم نمی دونم راستش تو خرافات و این طرز فکرها گیر کردم.
من نمی دونستم که این کارها چطوری میشه ولی بعد چند بار تکرار دیدم مشکوک میزنم و این کارها نتیجه عجیبی داره.
من فکر می کنم بشر قدرتی فراتر از اینها در درونش دارد که خداوند در آن قرار داده. اما ما ناخواسته و بدون آگاهی کارهایی انجام می دهیم که به مثال فن اعمال آن قانون هست.
همه این قدرت را دارند اما از شانس زمانی که بعضی بشر ها در این مسیر قرار می گیرند ناخداگاه با شک بر خودشان و نتیجه کار به آن قدرت پی می برند.
دعا و نفرین و ... این چیزهاست ولی من ذهنم به قدری ضعیف شده که دیگه قادر به تفکر روی این موضوعات نیستم نمیدونم کدام درسته ؟
زمانهای نوجوانی من به طور تصادفی موضوعاتی در مورد ذهن خوندم که چگونه آن را کنترل نماییم.
ورود به امواج آلفا و .... .
باورتان نمیشه بعد از مدتها تمرین من توانستم انچه که در ذهنم هست با این عمل انجام دهم یا ذهن یک شخص رو تغییر بدهم.
علتش رو جویا شدم نتیجه ها مختلف بود اما من خودم به خودم اطمینان دارم و علت رو این دانستم که علاقه که به این کار بوده یک قسمتهایی یک بخشهایی از ذهن که این جور قدرتها رو داره فعال میشه و این اعمال باعث وقوع آن عمل. من به چگونگی و انجام و اموزش فیزیک و معادله امیز این چیزها معتقد نیستم ام می دونم به طور تصادفی میشه تو ذهن این کارها را انجام داد.همه تو ذهن ما هستند.

بعضی ها میدان قدرت عجیبی دارند بعضی وقتها فکر می کنم اینها پیزی مثل شیطان هستند و از عمد خودشونو تجهیز به این نیرو کردند یا نه یک ادم معصوم و بی دفاع هست که در گذشته یا حال بر اثر کاری که انجام داده یا عادتی که داره بدون اینکه خودش آگاه باشه این نیرو رو دز خودش فعال کرده.

مطالب من جالب بود ؟ خیلی دوست دارم به من کمک بشه و این جور چیزها رو با هم تجزیه و تحلیل کنیم.

BIZIMT
16-10-2008, 16:43
صدای اون دوتا جنی هست که بالای سرت حضور دارن تقریبا همه کسایی که برون فکنی میکنن اونا رو یادیدن یا صداشون رو شنیدن یا هم وجودشون رو احساس کردن ترس نداره چون نمی تونن کاری کنن اگه بتونی از بدنت خارج بشی کارشون باهات تمامه فقط برای خندیدن و یکم هم ترسوندن میان دوست دارن شکست ما رو موقع برون فکنی تماشا کنن

من چون تازه با این تاپیک آشنا شدم ، همه پستها رو نتونستم بخونم ولی تصادفی بعضی ها رو خوندم خیلی باهاله من که قدیما به این کارا علاقه داشتم الان فکر می کنم که اینا آثار کارهای بیهوده گذشته هست و الان من دارم به مرحله دیوانگی نزدیک میشم. برای همین در صدد غلبه بر همه این نیرو ها هستم هر چند تیجه شان واقعی هست و من ایمان دارم ول یفکر می کنم اگر به این نیرو تو ذهنم غلبه کنم همه انها از بین خواخند رفت.

این برونفکنی تعریف خلاصه اش چی میشه .
اگر بفرمایید من هم مطالب دارم که باید عرض کنم. من فکر می کردم دیوانه شدم اینیچیزا رو میبینم نگو عین مال من شما ها دارین تعریف م یکنین.
میگم اخه من کارم کد شکنی شبکه های کامپیوتری هست من نمی تونم دیوانه باشم. ولی حیف فکر می کردم این کارها نشانه دیوانگی هست کلا تمرین کردم از یاد ببرم.
منتظرم مرسی.

darkstreet
16-10-2008, 22:08
سلام
من که از گفته های شما چیزی نفهمیدم راستش باید نوشته هاتون رو کد شکنی کنم!!!
تعداد زیادی از مردم در دورانی از زندگی خودشون به متافیزیک علاقه داشتند ولی بعد از گذشت زمان به دلایلی اون رو به فراموشی سپردن

شما اگه لطف کنی و بگی دقیقا مشکلتون چیه ممنون میشم

BIZIMT
17-10-2008, 14:00
شما چطور متوجه نشدید ؟ (منظور اگر قدرتی داشتید می بایستی حدس می فرمودید)
به هر حال در مرحله اول این واژه برونفکن چیه >؟

darkstreet
19-10-2008, 15:55
البته من که هیچ قدرتی ندارم!
برون فکنی باید یه چیزی به معنای بیرون پرتاب شدن باشه

*Necromancer
20-10-2008, 00:23
به هر حال در مرحله اول این واژه برونفکن چیه >؟

برون فکنی باید یه چیزی به معنای بیرون پرتاب شدن باشه
جدا از معنی لغوی به معنی بییرون کشیدن روح از جسمه!

(البت روح خودتون!)

BIZIMT
20-10-2008, 00:27
وای خدای من .
اون موقع میمیریم که.
در ضمن اگه روح بیرون بیاد ممکنه که همه تصاویر رو از همون جسم ببینی ولی نتونی جسمت رو حرکت بدی و با زور وارد جسمت بشی و بیداربشی؟

deer
20-10-2008, 19:02
سلام دوستان. کسی از ذوالقرنین خبری داره یا نه ؟

saeed290
20-10-2008, 20:42
salam
bacheha

milad_badboy
21-10-2008, 00:55
حضور مرگ همه موهومات را نیست و نابود می کند,ما بچه مرگ هستیم و مرگ است که ما را از فریب های زندگی نجات می دهد و در ته زندگی اوست که ما را به سوی خود می خواند.

صادق هدايت ميخوني نوشته هاش خيلي انرژي منفي داره

saiiddz
23-10-2008, 16:47
salam
dostan keybordam moshkel peyda karde
miam hame chi ro tozih midam

milad_badboy
24-10-2008, 22:03
من شنيدم كه با تزريق مقداري مرفين برونفكني خيلي راحت تر اتفاق ميافته البته بايد مقدارش خيلي كم باشه فك كنم 1 ميل كافي باشه البته بستگي به قدرت بدن داره البته من اين كارو به هيچ وجه توصيه نميكنم چون خيلي خطرناكه فقط براي بالا بردن اگاهي گفتم چون دكتر فرويد از اين روش براي برون فكني استفاده ميكرده

saiiddz
25-10-2008, 11:32
من شنيدم كه با تزريق مقداري مرفين برونفكني خيلي راحت تر اتفاق ميافته البته بايد مقدارش خيلي كم باشه فك كنم 1 ميل كافي باشه البته بستگي به قدرت بدن داره البته من اين كارو به هيچ وجه توصيه نميكنم چون خيلي خطرناكه فقط براي بالا بردن اگاهي گفتم چون دكتر فرويد از اين روش براي برون فكني استفاده ميكرده
ba salam
aga shoma ye chizit mishe ha

deer
25-10-2008, 14:36
کسی می دونه ذولقرنین کجا رفته؟

*Necromancer
26-10-2008, 00:02
صادق هدايت ميخوني نوشته هاش خيلي انرژي منفي داره
این کتابو که دیگه همه خوندن
اما بعضی از جملاتش یه جور انرژی خاصتی دارن!

کسی می دونه ذولقرنین کجا رفته؟
منظورت کاربری به اسم ذوالقرنینه؟
واضح بگو بابا

alizshah
26-10-2008, 00:24
من یه مطلبی پیدا کردم میزارم اینجا واسه کسایی که نمیدونن چیه ...

در آیات 83 تا 98 سوره کهف اینطور می خوانیم:
و (محمد) تو را از ذوالقرنین می پرسند، بگو: اینک از وی خبری و سخنی بر شما می خوانم. ما او را در زمین قدرت و حکومت دادیم و اسباب (رسیدن به) هر چیزی را در اختیارش نهادیم. او نیز از این اسباب بهره برد. تا به غروبگاه آفتاب رسید. در آنجا احساس کرد که خورشید در چشمه تیره و گل آلودی فرو می رود و در آنجا قومی را یافت. گفتیم ای ذوالقرنین آنها را مجازات می کنی و یا روش نیکی در مورد آنها اتخاد می کنی؟ گفت: آنکس را که ستم کرده است، مجازات خواهیم کرد، سپس به سوی پروردگارش باز می گردد و خدا او را مجازاتی شدیدتر خواهد کرد. و کسی که ایمان آورد و عمل صالح انجام داد، پاداشی نیکوتر خواهد داشت و ما نیز بر او آسان می گیریم. سپس بار دیگر از اسبابی که در اختیارش گذاشتیم بهره گرفت تا به خاستگاه خورشید رسید. در آنجا دید که خورشید بر مردمی طلوع می کند که در برابر تابش آفتاب پوششی برای آنها قرار نداده بودیم. آری اینچنین بود و ما از امکاناتی که نزد ذوالقرنین بود آگاهی داشتیم. باز اسبابی که در اختیار داشت را استفاده کرد و همچنان به راه خود ادامه داد تا به میان دو کوه رسید و در کنار آن دو کوه مردمی را یافت که هیچ سخنی را نمی فهمیدند. او را گفتند: ای ذوالقرنین! یاجوج و ماجوج در این سرزمین فساد می کنند، آیا ممکن است ما پاداشی برای تو قرار دهیم و تو میان ما و آنها سدی ایجاد کنی؟ ذوالقرنین گفت: آنچه که پروردگارم در اختیار من گذارده از پیشنهاد شما بهتر است. مرا با نیرو بدنی خود یاری دهید تا میان شما و آنها سد محکمی بسازم. قطعات بزرگ آهن برایم بیاورید و آنها را روی هم بچینید تا زمانی که میان دو کوه پوشانده شود. آتش ییافروزید و در آن بدمید. آنها دمیدند تا قطعات آهن سرخ و گداخته شد، سپس گفت: اکنون مس مذاب بیاورید تا به روی آن بریزیم. سرانجام سد قدرتمندی ساخت که قوم یاجوج و ماجوج قادر نبودند از آن بالا روند یا در آن رخنه کنند. سپس گفت: این سد رحمتی از سوی پروردگار من است. اما هنگامی که وعده پروردگارم فرا رسد آن را در هم می کوبد و بدایند که وعده پروردگارم حق است. و در آن روز که جهان پایان می گیرد ما آنان را چنان رها می کنیم که در هم موج می زنند و در صور دمیده می شود و ما همه را جمع می کنیم...

ذوالقرنین که بود؟
خیلی از مورخین و مفسرین قرآن علاقه مند بوده اند که بدانند ذوالقرنین کیست و با کدام یک از بزرگمردان تاریخ تطابق دارد. اکثر مورخان و مفسران قدیمی مسلمان سه نظریه در این مورد داشته اند:

نظریه اول: اسکندر مقدونی
بیشتر مورخین اسلامی معتقدند که ذوالقرنین، همان اسکندر مقدونی است، ولی دلایل مستند و صحیحی در این مورد ارائه نمی کنند و بیشتر داستان هایی افسانه آمیز در مورد او و علت نام گذاری اش به ذوالقرنین می نویسند: اسکندر به دنبال آب حیات به کوه قاف رفت و فرشته موکل بر قله قاف او را ذوالقرنین نامید... اسکندر خواب دید که به خورشید رسیده است و ... افسانه هایی مانند این در مورد او بسیار به چشم می خورند. تنها دلیل تاریخی مستندی که برای این نظریه ارائه می شود فتوحات گسترده اوست، ولی مشخصات اسکندر مقدونی و عملکرد او در جنگ ها با خصوصیات ذوالقرنین قرآن اصلا هماهنگی ندارد. (1)

نظریه دوم: یکی از پادشاهان یمن
بعضی دیگر از مورخین معتقدند که ذوالقرنین یکی از پادشاهان یمن بوده است. زیرا القاب پادشاهان یمن اکثرا اینطور بوده اند: ذو المنار، ذو الكلاع، ذو نواس، ذو يزن و ... این دسته از مورخین از این نتیجه گیری کرده اند که ذوالقرنین قرآن هم باید یکی از پادشاهان یمن بوده باشد. سدی که ذوالقرنین ساخت هم همان سد معروف مارب است، ولی می دانیم که مشخصات این سد، با مشخصاتی که قرآن از سد ذوالقرنین ارائه می دهد اصلا انطباق ندارد. (2)

نظریه سوم: یک فرشته!
این نظریه که طرفداران کمی دارد نیز در مورد ذوالقرنین مطرح شده است. گفته اند عمر بن خطاب، مردی را دید که نامش ذوالقرنین بود و به او گفت: نام پیامبران کم بود، نام فرشتگان را هم بر خود نهاده اید؟ و از این سخن عمر بن خطاب نتیجه گرفته اند که ذوالقرنین یک فرشته بوده است! (3)

این نظریه ها تقریبا هیچ مدرک قابل ملاحظه تاریخی ندارند و بیشتر بر اساس افسانه ها و خرافات شکل گرفته اند تا واقعیت؛ و برای هیچ مورخ و محقق امروزی قابل قبول نیستند. ایرادات زیادی هم بر این نظریه ها وارد است، مثلا: نه اسکندر مقدونی و نه هیچ یک از پادشاهان یمن، دارای صفات و خصوصیاتی که قرآن برای ذوالقرنین شمرده است، هستند. علاوه بر این اسکندر مقدونی سد معروفی نساخته است. سد مارب که در یمن واقع است هم با صفاتی که قرآن برای سد ذوالقرنین ذکر کرده تطبیق نمی کند، زیرا سد ذوالقرنین طبق گفته قرآن از آهن و مس، و به منظور جلوگیری از هجوم اقوام وحشی ساخته شده بود، در حالی که سد مارب از مصالح معمولی و به منظور جمع آوری آب و جلوگیری از طغیان سیلاب ها ساخته شده بود که شرح آن در قرآن در سوره ی سبا بیان شده است.

نظریه چهارم: کوروش کبیر
این نظریه برای نخستین بار توسط مرحوم مولانا ابوالکلام آزاد مطرح شد. در میان مفسران ایرانی قرآن هم، نخستین بار علامه طباطبایی از نظریه ابواالکلام مطلع شد و در تفسیر المیزان خلاصه ای از این نظریه را مطرح کرد. بعد از آن نیز در تفسیر نمونه همین نظریه مطرح و از آن حمایت شد. حال به بررسی این نظریه می پردازیم:

ذوالقرنین به چه معناست؟
پی بردن به معنای "ذوالقرنین" ما را در یافتن او یاری خواهد رساند. ذوالقرنین به معنای "دارنده دو قرن" است. ولی قرن به چه معناست؟ قرن در زبان عرب با این معانی به کار رفته است:
1- شاخ، سرون؛ که وحیدالقرن (=تک شاخ) به معنای کرگردن هم در زبان عرب به کار رفته است.
2- یک سوی سر
3- جبه کوچک، تپه
4- گیسوی زنان
5- نوک مو
6- سر کوه، قله
7- شاخک حشرات
8- صد سال، سده (4)

چرا این شخص، ذوالقرنین نامیده می شد؟
هر کدام از آن مورخینی که سه نظریه بالا را مطرح کرده بودند از واژه "قرن" مفاهیم خاصی را استنباط کرده و بر اساس آن به نظریه پردازی پرداخته بودند. بعضى معتقد بودند اين نامگذارى به خاطر آن بوده كه او به شرق و غرب عالم رسيد كه عرب از آن تعبير به قرنى الشمس (دو شاخ آفتاب) مى كند. عده ای ديگر معتقد بودند كه اين نام به خاطر اين بود كه او دو قرن زندگى يا حكومت كرد، و در اينكه مقدار قرن چه اندازه است نيز نظرات متفاوتى داشتند. بـعـضـى دیگر می گفتند در دو طرف سر او برآمدگى مخصوصى بود و به خاطر آن به ذو القرنين معروف شد. و بالاخره بعضى بر اين عقيده بودند كه تاج مخصوص او داراى دو شاخ بود، که این منطقی تر به نظر می رسد. اولین مفهومی که شنونده از "ذوالقرنین" برداشت می کند نیز همان صاحب دو شاخ است کما اینکه "وحید القرن" هم در زبان عرب رایج بوده است.

شان نزول این آیات:
مسئله بعدی که ما را در یافتن ذوالقرنین یاری خواهد کرد، شان نزول این آیات است. در کتاب های سیره و همچنین در تفاسیر قرآن در مورد شان نزول این آیات آمده است که گروهی از قریش به این فکر افتادند که پیامبر را آزمایش کنند، به همین دلیل تصمیم گرفتند از یهودیان مدینه که خود را صاحب کتاب آسمانی می دانستند و بهره ای از علم داشتند استفاده کنند، و از آنها بخواهند که چند سوال از کتب دینی خود استخراج کنند تا قریش آن سوالات را از پیامبر بپرسد. عده ای از آنها به مدینه رفتند و با دانشمندان یهودی ساکن مدینه در این مورد گفتگو و مشورت کردند. دانشمندان یهودی هم گفتند این سه سوال را از او بپرسید اگر جواب صحیحی به آنها بدهد، او پیامبر خداست: سرگذشت اصحاب کهف، مسئله روح (=جبرئیل)، و سرگذشت ذوالقرنین. فرستادگان قریش برگشتند و این سوالات را از پیامبر پرسیدند. به همین دلیل آیاتی که در پاسخ به این سوالات نازل شده اند اینطور آغاز می شوند: و از تو در مورد ذوالقرنین سوال می کنند. (5)

قرن و ذوالقرنین در زبان عبری و آیین یهود
از شان نزول این آیات متوجه شدیم که این شخص، پیش از نزول آیات قرآن هم با لقب ذوالقرنین نزد یهود شناخته شده بود. پس باید در کتاب های یهود او را جستجو کنیم. کتاب های یهود اکثرا به زبان عبری و آرامی (Aramaic) نوشته شده اند. اجازه بدهید پیش از پرداختن به کتب یهود، معنای قرن را در این دو زبان بررسی کنیم. نکته جالب این است که در زبان های عبری و آرامی هم کلمه قرن وجود دارد که اینطور (קרנ) املا می شود و /qeren/ تلفظ می شود! و جالب تر اینکه قرن در این دو زبان نیز معنی شاخ می دهد و با این معنی بارها و بارها در تورات استفاده شده است. در زبان عبری به صاحب دو شاخ، /lo?qerenim/ (=לוקרנם) و در زبان آرامی /ba?al ha?qerenayim / (=הַקְּרָנַיִם) می گویند، شباهت ها را ملاحضه می کنید؟ حال بررسی می کنیم آیا در منابع یهود کسی با لقب "صاحب دو شاخ" خوانده شده است یا نه:

در کتب یهود آمده است که دانیال نبی (ع)، رویایی می بیند که در آن شخصی را به یک قوچ صاحب دو شاخ تشبیه می کند:
در سال سـوم سلطنت بلشصر (بخت النصر)، خوابي ديگر ديدم. در خواب ديدم كه در شهر سلطنتي شوش واقع در استان عيلام در كنار رودخانه اولاي ايستاده بودم. وقتي به اطراف نگاه مي كردم، يك قوچ ديدم كه دو شاخ بلند داشت و كنار رودخانه ايستاده بود. سپس ديدم يكي از اين شاخ ها رشد كرد و از شاخ ديگر بلندتر شد. اين قوچ به سوی مغرب، شمال و جنوب شاخ مي زد و هيچ جانداري نمي توانست با او مقابله كند يا از چنگش جان سالم بدر برد. او هرطور مي خواست عمل مي كرد و بزرگ مي شد. در حالي كه درباره آنچه ديده بودم فكر مي كردم، ناگهان يك بز نر از غرب ظاهر شد. او آنقدر سريع مي دويد كه موقع دويدن پاهايش به زمين نمي رسيد. اين بز كه يك شاخ بلند در وسط چشمانش داشت، با تمام قدرت بطرف آن قوچ صاحب دو شاخ (=הַקְּרָנַיִם) دويد. سپس با غضب بر قوچ حمله برد و دو شاخش را شكست و او را كه ياراي برابري نداشت به زمين كوبيد و پايمال كرد، و كسي نبود او را از دستش نجات دهد...(6)

در همین کتاب تعبیر این خواب آمده است:
در حالي كه او (جبرئیل) سخن مي گفت من بيهوش بر زمين افتادم. ولي او مرا گرفت و بلند كرد و گفت: آمده ام تا بگويم در روزهاي سخت آينده چه پيش خواهد آمد. آنچه ديدي مربوط به زمان تعيين شده آخر است. آن قوچ صاحب دو شاخ (=הַקְּרָנַיִם) را كه ديدي، پادشاهی ماد و پارس است. آن بز نر، پادشاهي يونان است و شاخ بلندي كه در وسط دو چشمش بود، اولين پادشاه آن مملكت مي باشد. آن شاخي كه ديدي شكست و چهار شاخ ديگر به جايش درآمد، به اين مفهوم است كه امپراطوري يونان چهار قسمت خواهد شد و هر قسمت پادشاهي خواهد داشت، ولي هيچ كدام به اندازه پادشاه اول بزرگ نخواهند بود... (7)

در این رویا، دانیال نبی (ع) ماد و پارس را به صورت دو شاخ یک قوچ می بیند که وقتی این دو کشور یکی و متحد شدند، یک قوچ صاحب دو شاخ نماینده آن شده است. آن بز کوهی که سرانجام این قوچ دو شاخ را از پا در می آورد به اسکندر تعبیر شده است. ولی آن قوچ دو شاخ چه کسی بود؟ چند سال بعد از پیش گویی دانیال نبی (ع)، کوروش کبیر در ایران ظهور کرد که پارس و ماد را متحد کرد و دولت قدرتمندی تشکیل داد که دانیال او را به قوچ دوشاخ تشبیه کرده بود. کتاب دانیال نبی (ع) به زبان آرامی نوشته شده است و همانطور که قبلا گفتم، معادل صاحب دو شاخ در این زبان (הַקְּרָנַיִם) است که /ba?al ha?qerenayim/ تلفظ می شود که بسیار به تلفظ ذوالقرنین عربی نزدیک است. (ba?al) معادل (ذو) عربی است به معنای دارنده، (ha) حرف تعریف است مثل (ال)، و (qerenayim) مثنی (qeren) است، به معنای دو شاخ، مثل قرنین عربی که مثنی قرن است.

در کتب دیگر یهود نیز مطالبی در مورد کوروش کبیر می خوانیم:
چه‌ كسي‌ اين‌ مرد (کوروش) را از مشرق‌ آورده‌ است‌ كه‌ هر جا قدم‌ مي‌گذارد آنجا را فتح‌ مي‌كند؟ چه‌ كسي‌ او را بر قوم‌ها و پادشاهان‌ پيروز گردانيده‌ است‌؟ شمشير او سپاهيان‌ آنان‌ را مثل‌ غبار به‌ زمين‌ مي‌اندازد و كمانش ‌آنان‌ را چون‌ كاه‌ پراكنده‌ مي‌كند.(8) او (کوروش) شبان من است [رهبري‌ است‌ كه‌ من‌ برگزيده‌ام]‌ و خواست‌ مرا انجام‌ خواهد داد.(9) خداوند درباره مسیح خویش (کوروش) می گوید که دست راست او را گرفتم تا به حضور وی امت ها را مغلوب سازم و کمرهای پادشاهان را بشکنم. تا درها را به حضور او مفتوح نمایم و دروازه ها دیگر بسته نشود.(10) من او را به عدالت برانگیختم و تمامی راه هایش را راست خواهم ساخت. شهر مرا بنا کرده و اسیران مرا آزاد خواهد کرد.(11) و می گویم که اراده من برقرار خواهد ماند و تمامی مسرت خویش را به جا خواهم آورد. عقاب شکاری را از مشرق و هم مشورت خویش را از جای دور می خوانم. من گفتم و البته به جای خواهم آورد و تقدیر نمودم و البته به وقوع خواهم رسانید.(12)

خصوصیات نیک، کوروش چنان عظیم بوده است که قوم یهود هم به آن معترف است. به یاد داشته باشیم قوم یهود بی اندازه غرور قومی و دینی دارد، و اصولا در برابر بیگانگان و اقوام غیر یهود بیش از اندازه تعصب به خرج می دهند و هیچ چیز برای آنان گرانتر از این نیست که بیگانه ای را به بزرگواری و شرف معترف شوند. با همه این تعصبات، آنها در برابر فضائل کوروش که از هر حیث در برابر آنها بیگانه بود، سپر انداختند و نه تنها به بزرگواری او اعتراف کردند بلکه از زبان پیغمبران خود او را یک مسیح موعود شناختند و عقاب شرق و شبان خدا لقب دادند.

از نص کتب یهود، تشبیه کوروش به ذوالقرنین (=صاحب دو شاخ)، عقاب شرق، و مسیح خداوند کاملا آشکار است و ثابت می کند که او با این القاب نزد یهود شناخته شده بود و قریش با یاری یهود مدینه در مورد او از پیامبر سوال پرسیده بودند. مسئله دیگری که بر این ادعای ما صحه می گذارد، و هرگونه شک و شبهه را مرتفع می کند، مجسمه ای است از کوروش، که در نزدیکی استخر (اصطخر) در کنار نهر مرغاب در قرن نوزدهم میلادی کشف شد. این مجسمه که نمونه ای پر ارزش از فن حجاری ایران باستان است، کوروش را در قامت یک انسان نشان می دهد که دو بال مانند بال های عقاب از دو سویش گشوده شده، و تاجی به سر دارد که دو شاخ همانند شاخ های قوچ روی آن قرار دارد و تصویر "ذوالقرنین" و "عقاب شرق" را در ذهن بیننده تداعی می کنند

milad_badboy
26-10-2008, 13:20
این کتابو که دیگه همه خوندن
اما بعضی از جملاتش یه جور انرژی خاصتی دارن!

من كه يه مدت خوندم افسردگي شديد گرفتم حتي نزديك بود معتاد شم انقدر با آب و تاب در مورد ترياك حرف ميزنه تو بوف كور

saiiddz
26-10-2008, 13:50
وای خدای من .
اون موقع میمیریم که.
در ضمن اگه روح بیرون بیاد ممکنه که همه تصاویر رو از همون جسم ببینی ولی نتونی جسمت رو حرکت بدی و با زور وارد جسمت بشی و بیداربشی؟
با سلام
روح هر جا ارداه كنه ميره

deer
26-10-2008, 17:40
ذوالقرنین اینجا عضو بود و چند ماه پیش خداحافظی کرد از سایت می خوام بدونم کسی ازش خبری داره یا نه ؟

saiiddz
27-10-2008, 15:27
ذوالقرنین اینجا عضو بود و چند ماه پیش خداحافظی کرد از سایت می خوام بدونم کسی ازش خبری داره یا نه ؟
والا ما كه خبري نداريم

saiiddz
28-10-2008, 14:17
چه چيزي رو توضيح بدم
همه چيز واضح هست
نميشه منبعي بدم يعني تويه اينترنت نيست
من يه چيزايي ميدونم.بپرس جواب ميدم

hamidak
28-10-2008, 15:02
با سلام خدمت بچه های ماورا بعد از یه مدت طولانی .
به نظرم خوبه شما این سایتو ببینید و با این متد آشنا بشین . همه چیز در یه چیز .

برای درمان هم اگر خواستید ( هر بیماری ) اول به وبلاگم سر بزنید :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید توضیحاتی که دادم تقریبا کامله اگه خودتون یا شخصی بیمار هست به من اطلاع بدین .
متشکرم

hamidak
28-10-2008, 21:43
این متدی که گفتم تا اینجا که من متوجه شدم ، یک Aio برای ماوراء هستش

darkstreet
06-11-2008, 01:21

دوستان سلام

استفاده از مواد مخدر در معابد بزرگ تحت شرایط خاص و زیر نظر بزرگ ترین اساتید این حرفه وجود داره ولی این طور نیست که هرکی از راه میرسه یه دود بزنه و بعد برون فکنی کنه
استاد بزرگ لوبسانگ رامپا در کتاب خودشون بیان کرده که استفاده از مواد مخدر سرعت برون فکنی رو چندین برابر می کنه ولی مسئله مهم اینه که بعد از خروج از کالبد جسمی وارد بعد پست میشید حتی دوستان متافیزیکسین خودم که در اوایل مواد های مختلفی رو مصرف می کردن وقتی سطح اونها بالا رفت و به مراتب بالاتری از ایمان, عرفان و متافیزیک رسیدن با مصرف این مواد می گفتن که احساس می کنن وارد یک دنیای پست می شن از همین زمان هم استفاده از مواد مخدر به خصوص ناس رو همشون ترک کردن و از اون متنفرن!!!

saiiddz
06-11-2008, 13:27
دوستان سلام

استفاده از مواد مخدر در معابد بزرگ تحت شرایط خاص و زیر نظر بزرگ ترین اساتید این حرفه وجود داره ولی این طور نیست که هرکی از راه میرسه یه دود بزنه و بعد برون فکنی کنه
استاد بزرگ لوبسانگ رامپا در کتاب خودشون بیان کرده که استفاده از مواد مخدر سرعت برون فکنی رو چندین برابر می کنه ولی مسئله مهم اینه که بعد از خروج از کالبد جسمی وارد بعد پست میشید حتی دوستان متافیزیکسین خودم که در اوایل مواد های مختلفی رو مصرف می کردن وقتی سطح اونها بالا رفت و به مراتب بالاتری از ایمان, عرفان و متافیزیک رسیدن با مصرف این مواد می گفتن که احساس می کنن وارد یک دنیای پست می شن از همین زمان هم استفاده از مواد مخدر به خصوص ناس رو همشون ترک کردن و از اون متنفرن!!!
با سلام
من استفاده از مواد مخدر رو كاملآ اشتباه ميدونم
دليلش اينكه هر كس مواد مخدر مصرف كنه برون فكني نميكنه بلكه داره توهم ميبينه و...
مواد مخدر انسان رو به عرفان يا چيز ديگه نميرسونه بلكه به تباهي ميكشونه
از مواد مخدر در مراسم شيطان پرستي استفاده ميشه
البته نوعي ماده هست-مخدر نيست و در بازار ايران نيست-كه واقعآ تمركز رو تقويت ميكنه كه از چند ماده گياهي ساخته ميشه كه شما با مصرف اون كم كم به حالت توهم هم مسلت ميشيد و واقعآ تمركز رو چند برابر ميكنه كه متاسفانه اسمشو نميدونم
براي مثال اين ماده كاري شبيه به قسمتي از فيلم بتمن آغاز ميكند رو انجام ميده

milad_badboy
06-11-2008, 13:36
قرار شد دوستان در مورد جادوي سياه بيشتر توضيح بدن پس چي شد؟

saiiddz
06-11-2008, 13:41
قرار شد دوستان در مورد جادوي سياه بيشتر توضيح بدن پس چي شد؟
من يكي كه گفتم اگه سوال بپرسي جواب ميدم نه اينكه جادويه سياه آموزش بدم يا در موردش توضيح بدم
حالا اگه سوالي هست بگيد

milad_badboy
06-11-2008, 20:34
من يكي كه گفتم اگه سوال بپرسي جواب ميدم نه اينكه جادويه سياه آموزش بدم يا در موردش توضيح بدم
حالا اگه سوالي هست بگيد

خوب ممنون دوست عزيز
سوال من اينه كه با جادوي سياه چه كارهاي ميشه انجام داد؟آيا ميشه يه پيشامد بد براي كسي ايجاد كرد؟

saiiddz
07-11-2008, 13:10
خوب ممنون دوست عزيز
سوال من اينه كه 1.با جادوي سياه چه كارهاي ميشه انجام داد؟2.آيا ميشه يه پيشامد بد براي كسي ايجاد كرد؟
با سلام
1.تمام كارهايي كه با جادويه سفيد نميشه انجام داد
2.اين كوچكترين كار اين جادو هست

milad_badboy
07-11-2008, 21:05
اين كوچكترين كار اين جادو هست

خوب چطوري ميشه اين كارئ انجام داد براي شروع چه چيزي نيازه؟

saiiddz
08-11-2008, 15:35
خوب چطوري ميشه اين كارئ انجام داد براي شروع چه چيزي نيازه؟
من از همون اول هم گفتم كه ياد نميدم
جادويه سياه آميخته با شيطان پرستي هست
براي شروع كارهاي بزرگ يا كوچك به يك رهبر گروه نياز هست(اين كار گروهي انجام ميشه) و يك شريك جنسي
در روزهاي خاص اول از نور ماه انزي ميگريرن و...
ادامشو نميتونم بگم
ميبخشيد
چرا جادويه سياه رو بيخيال نميشي و جادويه سفيد ياد نمييري؟؟!!

H..P
08-11-2008, 15:39
سلام دوستان

ايم كه ميگم شايد بعضي از شما شنيده باشين ( رفتن از فاز آلفا به فاز بتا)

ميخوام ببينم شما چيزي در مورد چگونه رفتن به اين فاز ميدانيد يا نه ؟

milad_badboy
08-11-2008, 21:54
من از همون اول هم گفتم كه ياد نميدم
جادويه سياه آميخته با شيطان پرستي هست
براي شروع كارهاي بزرگ يا كوچك به يك رهبر گروه نياز هست(اين كار گروهي انجام ميشه) و يك شريك جنسي
در روزهاي خاص اول از نور ماه انزي ميگريرن و...
ادامشو نميتونم بگم
ميبخشيد
چرا جادويه سياه رو بيخيال نميشي و جادويه سفيد ياد نمييري؟؟!!

جادوي سفيد چه كاربرداي داره؟
حداقل اگه ياد نميدي يه منبع خوب بهم معرفي كن

saiiddz
09-11-2008, 13:28
سلام دوستان

ايم كه ميگم شايد بعضي از شما شنيده باشين ( رفتن از فاز آلفا به فاز بتا)

ميخوام ببينم شما چيزي در مورد چگونه رفتن به اين فاز ميدانيد يا نه ؟
با سلام
هر انساني چهار نوع فركانس مغزي داره:

1 - بتا كه همون حالت بيداري كامله و ضمير خود آگاه ما توش فعاله.

2 - آلفا _ خلسه _ ترنس.

3 – تتا _ امواج تله پاتي.شهود.روشن بيني.

4 – دلتا.يعني خواب عميق كه توي اون رويا مي بينيم.
در يك شبانه روز ما اين امواج رو به صورت زير طي ميكنيم(از راست به چپ)
بتا------- آلفا------- دلتا-------- آلفا--------- بتا

جادوي سفيد چه كاربرداي داره؟
حداقل اگه ياد نميدي يه منبع خوب بهم معرفي كن
جادويه سفيد خيلي كاربرد داره ولي عمومآ براي كمك به خود فرد و يا ديگران به كار گرفته ميشه
منبعي وجود نداره كه درست آموزش بده
شايد خودم گروهي درست كنم و در اونجا به افراد محدودي آموزش بدم
البته با نام جادو نه چون معني جادو فريب هست و چيزي كه من آموزش ميدم فريب نيست
و با نام متا فيزيك هم نيست چون جادو در اصل هم با جسم و هم با ذهن ما كار داره نه فقط يكي

morteza.dmh
09-11-2008, 16:09
دیشب از نصفه شب گذشته بود.داشتیم با هم اطاقیم در مورد خوابای ترسناک بچگیمون صحبت میکردیم که یک دفعه هر دوتا با هم احساس وحشت شدیدی کردیم! با عجله چراغ رو روشن کردیم هیچی نبود. از اطاق رفتیم بیرون. همینجور که راه میرفتیم صداهای ترق توروق از حموم شنیدیم ولی وقتی واردش شدیم هیچی توش نبود. این اتفاقها ربطی به ماوراء داره یا نه ؟؟!

darkstreet
09-11-2008, 20:40
دیشب از نصفه شب گذشته بود.داشتیم با هم اطاقیم در مورد خوابای ترسناک بچگیمون صحبت میکردیم که یک دفعه هر دوتا با هم احساس وحشت شدیدی کردیم! با عجله چراغ رو روشن کردیم هیچی نبود. از اطاق رفتیم بیرون. همینجور که راه میرفتیم صداهای ترق توروق از حموم شنیدیم ولی وقتی واردش شدیم هیچی توش نبود. این اتفاقها ربطی به ماوراء داره یا نه ؟؟!

با توجه به اینکه داستان های دروغی زیاده نمیشه خیلی بحث رو تخصصی کرد ولی در کل این حالات زیاده در حقیقت شما جو رو برای حضور اونها فراهم می کنید هرچی بیشتر می ترسید و به اونها فکر می کنید اونها هم بیشتر به سمت شما میان طبق قانون جاذبه

milad_badboy
09-11-2008, 21:10
شايد خودم گروهي درست كنم و در اونجا به افراد محدودي آموزش بدم

منم توي گروهت قرار بده چون براي يادگيري و مشاركت قدرت زيادي دارم

morteza.dmh
10-11-2008, 10:29
با توجه به اینکه داستان های دروغی زیاده نمیشه خیلی بحث رو تخصصی کرد ولی در کل این حالات زیاده در حقیقت شما جو رو برای حضور اونها فراهم می کنید هرچی بیشتر می ترسید و به اونها فکر می کنید اونها هم بیشتر به سمت شما میان طبق قانون جاذب
باور کن دروغ نمیگم! آخه من تو خواب هم نمیدیدم که تو خوابگاه از این خبرا باشه! ولی چطور شد که هر دو در یک زمان احساس وحشت کردیم؟

saiiddz
10-11-2008, 13:07
منم توي گروهت قرار بده چون براي يادگيري و مشاركت قدرت زيادي دارم
چشم حتمآ

باور کن دروغ نمیگم! آخه من تو خواب هم نمیدیدم که تو خوابگاه از این خبرا باشه! ولی چطور شد که هر دو در یک زمان احساس وحشت کردیم؟
امواج مغز شما رويه دوستتون و يا برعكس تاثير ميزاره
به نظر من و بر اساس قانون جاذبه حرف درك استريت درسته

milad_badboy
10-11-2008, 23:26
چشم حتمآ

يكم زودتر دست به كار شو رفيق زمان خيلي با ارزشه ها

saiiddz
11-11-2008, 13:17
با سلام
تصويري از گرفتن انرژي از ماه توسط جادوگران سياه

milad_badboy
11-11-2008, 13:44
چه جوري ميشه از ماه انرژي گرفت؟زمان خاصي از سال هست؟

saiiddz
12-11-2008, 12:11
با سلام
در روزهاي خاصي ميشه از ماه انرژي گرفت و يا وسايل رو شارژ كرد
راستي اون گروه رو هم ميخوام بزنم ولي معلوم نيست كي
شايد يك هفته ديگه و شايد هم يك روز ديگه
ولي اسمي پيدا نكردم كه جايگزين جادو يا متا فيزيك كنم
دوستان شما پيشنهادتون چيه؟

saamy4
12-11-2008, 19:47
منم خیلی وقته دنبال همچین کسی میگردم که الان شما رو پیدا کردم! میشه منم بیام تو گروهتون؟

muhammadinfo
12-11-2008, 19:51
خون اشام شوید.و به جنگ گرگ نما بروید.
رایگان

saiiddz
13-11-2008, 13:56
خون اشام شوید.و به جنگ گرگ نما بروید.
رایگان

اين ديگه چيه
تبليغ؟

منم خیلی وقته دنبال همچین کسی میگردم که الان شما رو پیدا کردم! میشه منم بیام تو گروهتون؟
باشه چشم
فقط بايد اول گروه رو درست كنم و بعدآ اين كارو بكنم

*Necromancer
13-11-2008, 16:43
آقا مارم ثبت نام می کنید یا برم ولی مو بیارم؟
حالا شریک جنسی از کجا گیر میاری استاد؟

من كه يه مدت خوندم افسردگي شديد گرفتم حتي نزديك بود معتاد شم انقدر با آب و تاب در مورد ترياك حرف ميزنه تو بوف كور
اونقدرا که ادعا می کنی قوی نیستی...

saiiddz
14-11-2008, 10:56
1آقا مارم ثبت نام می کنید یا برم ولی مو بیارم؟
2.حالا شریک جنسی از کجا گیر میاری استاد؟

با سلام
1.شايد
2.اون ماله جادويه سياه هست و من جادوي سياه آموزش نميدم

milad_badboy
17-11-2008, 12:45
1.شايد
2.اون ماله جادويه سياه هست و من جادوي سياه آموزش نميدم

آخرش ما نفهميدم آموزش ميدي يا نه رفيق؟

ولي اسمي پيدا نكردم كه جايگزين جادو يا متا فيزيك كنم

بذار شناخت ماورا طبعيه

اونقدرا که ادعا می کنی قوی نیستی...

اين كه ميگم مربوط خيلي وقت پيشه حدود سال 83 آره اقرار ميكنم اون موقعه از لحاظ فكري ضعيف بودم

Bedahe
21-11-2008, 19:46
سلام
من قبلا یه سری فعالیتهایی در این زمیته داشتم و علاقمند به عضویت در گروه شما هستم اما قبلش ترجیح میدم بدونم که این گروه به طور جزیی چه کارهایی قراره انجام بده؟

Scary Feelings
21-11-2008, 22:22
من جادوی سفید رو میخوام میتونید

Scary Feelings
22-11-2008, 15:01
با سلام خدمت هموطنان و دوستان طالب صلح درون خودم...راستش من عاشق ماوراالطبیعه هستم ولی از خرافات بیزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این نرم افزار رو تقدیم میکنم به دوستای گلی که مثل خودم به چاکرا اعتقاد دارن...
این نرم افزار که نسخه کرک شده ش هست و باید سریع دست بکار بشید تا لو نره اسمش power chakra هستش و نسخه 1.0 اونه که همونطور که در شکل پایین میبینید در مورد فعالیت هر 7 تا چاکرا میتونید مطمئن بشید،به اینصورت که 30تا سئوال ازتون پرسیده میشه(متاسفانه انگلیسی) وجوابهای 3 گزینه ای داره که عبارتند از:بله،خیر و نمیدونم در آخر نتیجه بصورت تکست بهتون جواب رو با توضیح ارائه میده که شامل راهکار باز کردن اون چاکرا یا راههای تقویتش هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اطلاعات بیشتر از سایت سازنده: powerchakra.com [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اما اصل مطلب ،لینک دانلود(غیر مستقیم):

کد:

رمز فایل فشرده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin2000
22-11-2008, 17:47
سلام دوست عزیز
این جادوئی سفید که مشکلی با عبادت و خداپرستی و ... به وجود نمیاره؟
یه نمونه از کارایی که جادوی سفید میتونه بکنه چیه؟
منم میخوام عضو گروهت بشم.ممنون
توی خون من از آدم های جادو گر که نمیشه گفت بهتر میشه گفت عابد مرتبط با ماورالطبیه هست.اینطور که فامیلا میگن
یکی از اجدادم اینکاره بوده مثلا میتونسته درو که قفله باز کنه و ....

amin2000
22-11-2008, 17:49
راستی یه آموزش جادوی سفید بزار تا گروه بسازی
راستی مگه جادو کفر نیست؟

Scary Feelings
22-11-2008, 21:41
راستی یه آموزش جادوی سفید بزار تا گروه بسازی
راستی مگه جادو کفر نیست؟
راستش منم دنباله جادو هستم ولی فعلا فقط saiiddz اموزش میده اونم جادویه سیاه....
راستی اینو نمیشه گفت جاده به قول دوستان شناخت ماورا طبعيه هست:20:

rassool
22-11-2008, 22:43
منم خیلی دوست دارم توی گروه عضو شم ولی چه حیف که شیرازم؟!!!!!!!

Scary Feelings
23-11-2008, 16:58
lol
خوب منم شیرازم ... ولی فکر کنم یه گروه اینترنتی منظورشون باشه.....

amin2000
23-11-2008, 19:01
توی گروه های اجتمایی یه گروه بسازین به اسم ماورا
و ما رو دعوت کنید
فقط پست ها رو نزارین دیگران بخونند...

Scary Feelings
23-11-2008, 19:07
توی گروه های اجتمایی یه گروه بسازین به اسم ماورا
و ما رو دعوت کنید
فقط پست ها رو نزارین دیگران بخونند...
من خودم چیزی نمیدونم ولی میسازمش و از سایت هایه مختلف جواب ها تون رو میارم

milad_badboy
26-11-2008, 19:37
در مورد خود هيپنوتيزم كردن مطلب بذارين پليز

saiiddz
30-11-2008, 15:23
با سلام
بعد از مدتها ما اومديم
اسمش رو پيدا كردم
تيناسنا
اين چيزي هست كه من به شما آموزش ميدم
در موردش توضيح ميدم براتون البته تويه گروه
هركس خواست بسم الله
سوالاتتون رو در همون جا جاوب ميدم
راستي شما امروز رو با تاييد عضو ميشيد ولي از فردا دوشنبه ساعت 6 بعد از ظهر ميتونيد به صورت آزاد ثبت نام كنيد
يادتون باشه ثبت نام فقط تا 7 روز هست و بعد از اون ثبت نامي در كار نيست مگر با شرايط خاص
بقيه ي توضيحات بمونه در گروه
لطفآ تويه امضاتون آدرس و با كمي توضيحات بزاريد تا اگه كسي هم ميخواست و نميدونست عضو بشه
اينم آدرس:

danielo
03-12-2008, 04:48
من هم هستم

milad_badboy
03-12-2008, 13:54
منم دعوت كنين لطفا

deer
09-12-2008, 18:16
سلام.چرا این تایپیک بسته شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

darkstreet
10-01-2009, 16:23
تاپیک خوابیده!!!
دوستان چرا فعالیت نمی کنن؟
یعنی هیچ کس هیچ تجربه جدیدی نداره؟

nema2007
10-01-2009, 19:06
سلام

از دوستان کسی در مورد روشهای پیش بینی یا پیش گویی بوسیله علوم ماورا اطلاعاتی داره؟

با تشکر.

saiiddz
13-01-2009, 13:53
سلام
از دوستان کسی در مورد روشهای پیش بینی یا پیش گویی بوسیله علوم ماورا اطلاعاتی داره؟
با تشکر.
با سلام
منظورتون رو واضح تر بگین

zolgharnein
30-01-2009, 19:12
:7::41::37::37::37::37::37::37::10:
سلام سلام و سلام به همه دوستان خودم
واقعا ناراحت شدم وضع تاپیکا دیدم یعنی این همون تاپیکی هست که اینقدر ازش تعریف می کردند البته مهم نیست می تونید هرچی می خواید توش بنویسید اما خب کاشکش یکمم ار تجربهاتون می نوشتید . برای این می گم که فکر می کنم اینکار خیلی به بقیه انرژی می ده البته شاید برداشت شخصی خودم باشه . خب من بازم می نویسم از تجربه های قبلیم و مواردی که جدید اتفاق میوفته.بچه ها بهتره اگه موضوعی را شروع میکنید واقعا پا کار باشید نه اینکه یهبحثی پیش بکشید چارتا چیزم دربارش بنویسید ولش کنید . بهتر نیست جنبه بیداری تو رویا و برونفکنی را که خیلی لذت بخش و واقعا جذب کننده بیشتر کسایی هیت که فقط یبار تجربش کردند ادامه بدیم . نمی خواد هر بار را و روش جدیدی بنویسید فقط کافیه از تجربه های خودتون بذارید . یکمم با هم مهربونتر باشیم مثل اوایل تا پیک.

ensan_noor
30-01-2009, 19:18
:11::11::11::11:
سلام به همه قدیمیا و جدیدا
احوالتون چظوره
چه حرف جالبی زد darkstreet که گفت یکم از تجربه هاتون بنویسید
در ضمن دارک استرییت عزیز از کتاب با شما تا ابدیت که معرفی کردی البته مال چند ماه پیشه خیلی ممنون . بچه ها اگه کتاب جالب دارید معرفی کنید اینکار باعث می شه وقتمونا صرف خوندن کتاب بیخود نکنیم :40::40::10:

taghi444
02-02-2009, 18:37
با سلام خدمت دوستان عزيز
كمي از مطالب تايپيك رو خوندم و ديدم اينجا كسايي هستند كه واقعا به ماورا اعتقاد داشته باشند
من يه مشكل يه توانايي يه... نميدونم اسمش رو چي بذارم دارم كه واقعا حدود 7 ساله داره ازارم ميده
از طرفي واقعا حتي خودمم باورم نميشه از طرفي هفته اي دو سه بار بهم ثابت ميشه كه حقيقته و خيال نيست
حتي الان كه دارم اينو مينويسم مرددم كه ادامه بدم يا نه !
واقعا نميدونم راه حل چيه
ايا شما دوستان عزيز موسسه رسمي در ايران ميشناسين كه در اين مورد فعاليت داشته باشه؟ متاسفانه تو ايران به هركه در مورد ماورا حرف بزني ميخنده بهت در حالي كه مردم ايران شديدا خرافاتين
من از طرفي به خودم ميگم اينا خيالاته و من نميتونم همچين اثري داشته باشم . از طرفي اتفاقاتي برام ميفته كه نميتونم هيچ جور الا با اين توانايي توجيهشون كنم
اگه كسي سازماني ميشناسه راهنمايي كنه
ممنون

saiiddz
03-02-2009, 15:30
با سلام خدمت دوستان عزيز
كمي از مطالب تايپيك رو خوندم و ديدم اينجا كسايي هستند كه واقعا به ماورا اعتقاد داشته باشند
من يه مشكل يه توانايي يه... نميدونم اسمش رو چي بذارم دارم كه واقعا حدود 7 ساله داره ازارم ميده
از طرفي واقعا حتي خودمم باورم نميشه از طرفي هفته اي دو سه بار بهم ثابت ميشه كه حقيقته و خيال نيست
حتي الان كه دارم اينو مينويسم مرددم كه ادامه بدم يا نه !
واقعا نميدونم راه حل چيه
ايا شما دوستان عزيز موسسه رسمي در ايران ميشناسين كه در اين مورد فعاليت داشته باشه؟ متاسفانه تو ايران به هركه در مورد ماورا حرف بزني ميخنده بهت در حالي كه مردم ايران شديدا خرافاتين
من از طرفي به خودم ميگم اينا خيالاته و من نميتونم همچين اثري داشته باشم . از طرفي اتفاقاتي برام ميفته كه نميتونم هيچ جور الا با اين توانايي توجيهشون كنم
اگه كسي سازماني ميشناسه راهنمايي كنه
ممنون
دوست عزیز فکر نمیکنم وجود داشته باشه
یعنی هر چی هم بود تعطیل شد
تویه ایران هر کس یه مسئله متافیزیکی اتفاق میفته براش باید بره پیش روان پزشک!!!!
اگه مشکلی داری مطرح کن شاید حل بشه

taghi444
04-02-2009, 17:18
بله همينطوره كه شما ميگين
جاي بسي تاسف داره از همه مردم دنيا خرافاتي تريم ولي ...
ممنون دوست عزيز

carol
06-02-2009, 02:31
سلام
لطفا عضويت منو هم تاييد كنيد
من بيشتر در زمينه ي رويابيني فعاليت مي كنم

zolgharnein
06-02-2009, 09:50
:10::11:سلام کارول جان خیلی خوش اومدی تنها کار برای تایید شما علاقه شما به ماوراست خوش اومدی
سلام به دوستای عزیز ببینم کی گفته تو ایران چنین چیزایی نیست . هست گرچه کلاه برداری توش زیاد می شه ولی جوینده یابنده است در ضمن باید بهتون ثابت بشه تا باور کنید این سخن را که می گه هر چی دنبالش باشید بهش می رسید من خودم واقعا به رویابینی و برونفکنی علاقه دارم و همیشه با کتاب . شخص یا مطالبی روبرو می شم که منا به هدفم نزدیک می کنه و خیلی برام جالبه ولی متاسفانه این کار نیاز به تمرین داره . نمی گم استعداد می گم ت م ر ی ن تمرین. خب استعداد مهم هست ولی تمرین و علاقه چیز دیگهای هست . فکر کنم یه موسسه تجسم خلاق توی تهران باشه با سرپرستی دکتر آرام البته توی اصفهان بود که بخاطر کمبود مشتری تعطیل شد .در ضمن این مسائل ربطی هم به خرافات نداره و دلیل نمی شه اگه چند تا ادم بی سواد چیزی میگند ادم راهشا گج کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
خب برای پرواز روح که می تونه شاه کلیدی باشه برای کارای ماورایی دیگه مثل رویابینی تا جایی که من بهش رسیدم خستگی می تونه خیلی موثر باشه از این لحاظ که راحتتر می تونید به تمرکز و ریلکسیشن برسید برای نه اونقدر که اصلا حوصله انجام تمرین را ازتون بگیره اگه بتونید از این خستگی یا بهتره تصحسحش کنم از این خواب الودگی استفاده بهینه کنید می شه که خیلی راحت از بدن خارج بشید یا حداقل اگه خوابتون برد به احتمال قوی موفع خارج شدن اگاه می شید یا خوابنون سبک می شه یا بهر دلیل دیگه شانس تجربه این حالت زیبا را بدست میارید پس عجله کنید اگه علاقه دارید این حالت رویایی را تجربه کنید بشتابید کمتر توی روز بخوابید یکم فعالیت کنید یکم نفس عمیق بکشید و اماده بشید برای پرواز بقیشا جلسه بعد می گم.

saiiddz
06-02-2009, 11:51
سلام
لطفا عضويت منو هم تاييد كنيد
من بيشتر در زمينه ي رويابيني فعاليت مي كنم
تایید شدید
منظور ایشون گروه بود

.SA33D.
06-02-2009, 15:24
ببخشید از دوستان کسی میتونه چندتا کتاب معرفی کنه در همین زمینه ی ماوراء لطفا؟

اخه من از دوران طفولیت تا حالا یه سلسله اتفاقاتی برام پیش میاد که هیچ وقت نمیدونستم چی هستن,وقتی این تاپیک رو خوندم دیدم تجربه های جالبی دارم,
میخوام نادانیم دراین بحث کمتر بشه

ensan_noor
06-02-2009, 17:12
سلام دوست عزیز کتاب با شما تا ابدیت که darkstreet قبلا توی همین تاپیک معرفی کردند یک کتاب عالی توی این زمینه هست یکی کتاب رویابینی از کارلوس کاستاندا هست و یکی کتاب برونفکنی کالبد اختری که این اخریا توی اینترنت دیدم و باید سفارش داد که یادم نیست چه سایتی بود یه سرچی بزن پیدا می شه. چندتای دیگه هست که یادم بیاد برات می نویسم
با سلام همونطور که قول دادم حالا بقیه مطالبا می گم
بذار ببینم انگیزهاتون در چه حد ایا واقعا اماده شدید یا نه ایا هیجان کافی دارید یا نه البته اینا بگم هیجان موقع تمرین تعطیل چون منجر به خرابشدن همه چیز می شه . حالا برید توی حیات خونه کمی به اسمون نگاه کنید می دونم سرده ولی نیاز هست کمی هم با طبیعت امخیته بشید 10 تا نفس عمیق بکشیداحساس راحتی کنید همه چیزا فراموش کنید تموم فکر و هیجانتون را بذارید روی این مسئله برید توی اتاقتون سعی کنید ببینم موقع خواب شده یاد نه . خب حالا لامپا را خاموش کنید را حت دراز بکشید لحظاتی توی تاریکی بسر ببرید یه موسیقی ملایم روشن کنید سعی کنید بهش گوش کنید اگه یه لامپ کم نور هم روشن کنید که عالیه کم نور کم نور تقریبا محیط اتاق تاریم باشه توری که بتونید سایه های کمرنگ اشیا را روی دیوار یا سقف ببینید سعی کنید به چیزی فکر نکنید فقط به اهنگ گوش بدید فقط اهنگ البته نباید اینکار با اجبار همراه باشه باید با لذت باشه از اون محیط نیمه روشن لذت ببرید این لحظه مناسبی برای خوابیدن هست مواظب باشید خوابتون نبره خوب که سنگین شدید می تونید تمرین را شروع کنید همونطور که دراز کشیدید شروع به تمرین وانهادگی کنید با تلقین و باور به او تلقین شروع به شل کردن بدنتون بکنید شل و شلتر از انگشتای پاتون شروع کنید فقر روش تمرکز کنید مثل یه متن که بهش نگاه می کنید تا ایراداتش را برطرف کنید هر گونه گرفتگی را برطرف کنید ببینید اهنگ چقدر زیبا رویبدنتون اثر می ذاره توی تمم قسمتا فرو می ره و اونا را از گرفتی رها می کنه از انگشتا بالا بیایید رها و رها تر بشید به تنفستون فکر کنید که چقدر اروم می زنه انگار نمی خواد ارامش محیط اطرافشا بهم بزنه با هر بار بالا و پایین رفتن سینه هاتون بدنتون شل شل تر می شه به ضربان قلبتون گوش کنید که داره اروم ارومتر می شه سبک و سبکتر بازم ارومتر سبکتر ریلکستر شلتر جو سنگین و تارکی که بوجود اوردید را تصور کنید ببینید چطور صدای موسیقی اونا سنگین و سنگینتر می کنه سنگینیشا احساس کنید احساس کنید که داره روی بدنتون فشار میاره بدنتون داره سنگین و سنگینتر می شه فشار سنگینیش را روی پشتتون حس می کنید ضربان قلبتون اروم اروم شده نفسهاتون بقدر کم شده که گویی دیگه نفس نیم کشید خیلی کم و خیلی سبک بازم به شل کردن بدونتون ادامه بدید دست شکم سینه گردن همه را شل کنید حالا عضلات صورتا را ها کنید حتی پوست سر و موها را به سیگینی پلکاتون فکر کنید حس کنید که این جو اروم و سنگین چطور داره روی پیکاتون فشار میاره انگاره که می خواد اونا را برای همیشه به خوابی عمیق ببره امتحان کنید سعی کنید چشماتون را باز کنید ببینید که نمی شه بازشون کنید سعی کنید که بدنتون را حرکت بدید و باز ه ببینید که نمی شه اینکار را بکنید . نترسید فقط لذت ببرید که تموم بنتون سنگین و شل شده رهای رها شده اروم اروم صدای اهنگ هم قطع می شه صدای اهنگ ضعیف و ضعیفتر می شه اصلا به این موضوع توجه نکنید و بذارید براتون بی اهمیت باشه گویی اینکه یه موضوع عادی هست به سرتون توجه کنید که چقدرتوش احساس سنگسنی مثل اینکه دارید از اون ناحیه کشیده می شید به یه سمتی کشیده می شید باید حس کنید ....................خب تا اینجا را داشته باید تا ادامشا بعد بگم

.SA33D.
06-02-2009, 20:13
سلام دوست عزیز کتاب با شما تا ابدیت که darkstreet قبلا توی همین تاپیک معرفی کردند یک کتاب عالی توی این زمینه هست یکی کتاب رویابینی از کارلوس کاستاندا هست و یکی کتاب برونفکنی کالبد اختری که این اخریا توی اینترنت دیدم و باید سفارش داد که یادم نیست چه سایتی بود یه سرچی بزن پیدا می شه. چندتای دیگه هست که یادم بیاد برات می نویسم
مرسی ensan_noor

Shahnam7
06-02-2009, 20:43
در جلسه ارتباط با ارواح شما به طور مستقیم از خداوند درخواست می کنید که روح مورد نظر رو به نزد شما هدایت کنه ...
( این توی قران امده )

همه افرادی که با ارواح ارتباط دارن، به وجود خدا اعتقاد دارن و ازش کمک می خوان؟

carol
08-02-2009, 09:52
:10::11:سلام کارول جان خیلی خوش اومدی تنها کار برای تایید شما علاقه شما به ماوراست خوش اومدی

راستش من قبلا هم يه مدت محدودي تو اين تاپيك پست ميدادم

تایید شدید
منظور ایشون گروه بود

خيلي ممنون

nema2007
08-02-2009, 20:55
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

در مورد علوم ماوایی باید خدمتتون عرض کنم شنیدم که در انگستان یکی از رشته هایی که در دانشگاه تدریس میشه علوم روحی و ماورایی هست.

به نظر من با این علوم میشه خیلی از ناشناخته ها را کشف کرد و از ان در مسیر درستش بهره برد.

تا نظر دوستان در این مورد چی باشه؟

من هم یک تجربه ای دارم که یک مدتی قبل واسم تو خواب پیش میومد .

رویا بینی و اگاهی در خواب موضوع جالبیه که مطرح شده.

موفق باشید.

hosseinalipour
09-02-2009, 15:23
سلام
یه سری سوال داشتم از شما اساتید
تو این مسائل ماورایی یه بحث هایی هست که آدم رو جاودانه میکنه
میخواستم بدونم چه تفکراتی در مورد این قضیه جاودانه شدن بحث میکنن
البته نه به این صورت که بعد از مردن و ...
میخواستم بدونم چه تفکراتی هستن که ادعا میکنن در همین زندگی آدم رو جاودانه میکنن
اگه میشه در مورد این فکرها کمی توضیح بدید در مورد فلسفشون و روش و ...
ممنون

winter+girl
10-02-2009, 18:49
چی شد ؟؟؟
انگار یکی قرار بود اینجا بیاد به خواب من
شایدم 2 نفر بودن یکی به حرفش عمل کرد اون یکی نه!!!!!!!!!!!!

saiiddz
11-02-2009, 13:00
چی شد ؟؟؟
اگه منظورتون منم كه اومدم

zolgharnein
11-02-2009, 15:13
سلام winter girlsعزیز یادم هست که قرار بود به خواب شما بیام و یبار هم اومدم البته شما را از زیر کمد کشیدم بیرون درسته.(تو پرانتز بگم من همون انسان نور هستم) خب برات بگم که من راستشا بگم مدام دارم از این پله میرم سر اون پله یکم بالا می رم دوباره ول می مکنم تا یکم از موفقیت دور می شم دوباره سعی می کنم یه جور دیگه ماورا را بهزندگی وارد کنم یبار با تمر کز روی چشم سوم سعی می کنم به پرواز روح برسم چند بار موفق می شم تا این روش کهنه می شه یا اینکه بدنمک شروع بهمقاومت در برار این روش می کنه منم بجای اینکه تلاشما بیشتر کنم سراغ یه روش دیگه می رم یبار سعی می کنم از رویابینی به پرواز روح برسم تا دوباره این روش هم تازگیش را ازدست می ده خلاصه اینطور شد و اینطوریه که نتوستم توی هیچکدوم استاد بشم ولی سعی دارم اینقدر شاخه به شاخه نپرم هنوز سر قولم هستم البته dark street هم بود که قرار بود بخوابش برم. راستی nema 2007 عزیز پس چرا تجربت را برای ما نمی ذاری که یه انگیزه ای بشه برای ادامه راه .منتظرم تجربه شما هستم
خب توی نوشته قبلی به اینجا رسیدیم که توی سرتون احساس گیجی می کنید و خیلی سنگین هست اگه بهش توجه کنید و نذارید هیجان زده بشید از همون قسمت شروع به کشیده شدن می کنید خلاصه یه جورایی صحنه های واقعی براتون ایجاد می کنه مثل اینکه دارید خواب می بینید اینطوری بگم کنترلتون روی کارهاتون بالا می ره راحت می تونید از یه نردبون خیالی بالا برید بالا و بالا و بعد به پایین نگاه کنید از همونجا بپرید شکیکه در اثر پرش در شما ایجاد می شه بیشتر وقتا می تونه باعث جدا شدن از بدن بشه اما گفته بودم که خسته و خواب الود باشید اما نه اونقدر که انگیزتون را ازدست بدید چون خواب و خستگی زیاد وسوسه شدیدی برای کنار گذاشتن تمرین توی اون لحظه از شب در ادم ایجاد می کنه تا بعد

winter+girl
11-02-2009, 15:14
اگه منظورتون منم كه اومدم

نه شما که نه
اگه اومدین قراری نبود
قبل از اینکه شما بیاین تو تاپیک dark street وensan_noor قرار بود بیان خوابم
فکر کنم یادشون باشه
dark street که اومد اما انسان نور نیومد :20:

winter+girl
11-02-2009, 15:20
سلام winter girlsعزیز یادم هست که قرار بود به خواب شما بیام و یبار هم اومدم البته شما را از زیر کمد کشیدم بیرون درسته.(تو پرانتز بگم من همون انسان نور هستم) خب برات بگم که من راستشا بگم مدام دارم از این پله میرم سر اون پله یکم بالا می رم دوباره ول می مکنم تا یکم از موفقیت دور می شم دوباره سعی می کنم یه جور دیگه ماورا را بهزندگی وارد کنم یبار با تمر کز روی چشم سوم سعی می کنم به پرواز روح برسم چند بار موفق می شم تا این روش کهنه می شه یا اینکه بدنمک شروع بهمقاومت در برار این روش می کنه منم بجای اینکه تلاشما بیشتر کنم سراغ یه روش دیگه می رم یبار سعی می کنم از رویابینی به پرواز روح برسم تا دوباره این روش هم تازگیش را ازدست می ده خلاصه اینطور شد و اینطوریه که نتوستم توی هیچکدوم استاد بشم ولی سعی دارم اینقدر شاخه به شاخه نپرم هنوز سر قولم هستم البته dark street هم بود که قرار بود بخوابش برم. راستی nema 2007 عزیز پس چرا تجربت را برای ما نمی ذاری که یه انگیزه ای بشه برای ادامه راه .منتظرم تجربه شما هستم
خب توی نوشته قبلی به اینجا رسیدیم که توی سرتون احساس گیجی می کنید و خیلی سنگین هست اگه بهش توجه کنید و نذارید هیجان زده بشید از همون قسمت شروع به کشیده شدن می کنید خلاصه یه جورایی صحنه های واقعی براتون ایجاد می کنه مثل اینکه دارید خواب می بینید اینطوری بگم کنترلتون روی کارهاتون بالا می ره راحت می تونید از یه نردبون خیالی بالا برید بالا و بالا و بعد به پایین نگاه کنید از همونجا بپرید شکیکه در اثر پرش در شما ایجاد می شه بیشتر وقتا می تونه باعث جدا شدن از بدن بشه اما گفته بودم که خسته و خواب الود باشید اما نه اونقدر که انگیزتون را ازدست بدید چون خواب و خستگی زیاد وسوسه شدیدی برای کنار گذاشتن تمرین توی اون لحظه از شب در ادم ایجاد می کنه تا بعد

آهاغ پس اومدین لابد من تو خوابم به یاد ندارم
آخه زیر کمد چیکار میکردم؟؟؟
تو این چند مدت دو بار از بدنم اومدم بیرون یعنی تو فاصله چند هفته اما هر دو بار خودم خواستم برگردم بدنم
خیلی وحشتناک بود

winter+girl
11-02-2009, 15:31
هر دوبار بعد از ظهر بود نه شب!!!
حالا قسمت جالبش اینه وقتی به این حالت میرسم که از خوابم میترسم
اول اونو بگم که یکم بهتر بود هر چند زود از یادم میره وسط خوابم بود البته این که دارم میگم خواب شبه
وسط خوابم بود که داشتم خواب میدیدم خوابم اصلا وحشتناک نبود آدمای معمولی مثل مادرم و خواهرم بودن باهاشون حرف میزدم باهاشون بودم اما احساس ترس عجیبی داشتم انگار من از اونا میترسیدم نمیدونم چرا اما ترسمو بروز نمیدادم تا این شد که سعی کردم از خواب بیدار شم یه لحظه همون حس همیشگی بعد سر خوردم از تخت اومدم وسط اتاق انگار همه چیزو تو تاریکی میدیدم اما نمیخواستم باور کنم برون فکنیه به فاصلهیک وجب از زمین بودم و میگفتم من الان خوابم هیچ برون فکنی نیس اما میدونستم رو تختم نیستم
حتی یه پامو به زمین زدم انگار به صورت دراز کشیدن صاف یک وجب از زمین فاصله داشتم و فقط یه پام رو زمین بود بازم اصرار داشتم رو تختمم اصلا نمیخواستم بهش فکر کنم بعد با خودم گفتم اصلا من بیرون از بدنمم اما میخوام بلند شم برم چیکار کنم هنوز ترس از خوابی که دیده بودم تو وجودم بود و میترسیدم برم بیرون خواهرم پشت در باشه نمیدونم چرا انقد از اونا میترسیدم
بعدم با خودم گفتم الان وقتش نیس و سعی کردم برگردم نمیدونم چطور اما یه لحظه چشمامو باز کردم خیلی ترسیده بودم
در ضمن بگم چند بار دیگه هم شده بود میخواستم پا شم ننمیشد انگار یکی تمام بدنمو محکم تو خودش گرفته بود چند تا بعد از ظهر که با همین درگیر بود

winter+girl
11-02-2009, 15:40
اینم که الان میگم واسه دو روز پیش بود
خواب بودم یه تیکه از خوابم هی تکرار میشد چند بار که اینطور شد انگار از یه جا افتادم رو تختم با خودم گفتم من خارج بدنمم باز گفتم نه!!! صدای برادرم و مادرمم که داشتن با هم حرف میزدن از بیرون اتاق میشنیدم گفتم خوب امتحان میکنم دستمو میارم بالا اگه اومد که هیچ اگه نیومد پس من داخل بدنم نیستم(توضیح اینکه چون بعد از ظهر بود دیگه ترسی نداشتم حالتشم تازگیا تجربه کرده بودم بعد از بیدار شدنم رفتم پرسیدم و فهمیدم دقیقا همون چیزیایی که شنیده بودم و مامان اینا داشتن میگفتن)
خلاصه دستمو آوردم بالا دیدم بله دستم رو زمینه اما من بالا اومدم اون یکی دستمم همینطور تلاش کردم خودمو کشیدم بالا از بدنم گفتم باز سر بخورم ببینم میتونم مثل اوندفعه رو هوا باشم یا نه کلا میخواستم ایندفعه برم بیرون هنوز رو تختم نشسته بودم و هیچکاری نکرده بودم که چندتا موجود سیاه اندازه یه وجب که پرواز میکردن دیدم نمیتونم بگم مثل چی بودن اما قیافشون هنوز یادمه نزدیکم شدن و دورم چرخیدن از همچین موجوداتی انتظار میره صدای زیر و نازکی داشته باشن اما با جثه کوچیکشون چنان صدای بلند و سنگینی داشتن که خیلی ترسیدم میتونستم بفهمم چی میگن اما بعد از برگشتن یادم رفته اما تن صداشون نه تنها کاری که کردم این بود که به این فکر کنم زود باید بیدار شم انقد زود که خارج از تصوره
اول که چشامو باز کردم کمد رو به رومو سقف میدیدم بعد چشامو بستم باز کردم دوباره همه چیز عادی بود از دو روز پیش هم هنوز اتفاقی نیوفتاده
اما برام جالبه بدونم اون موجودات چی بودن
خوش حالم که اینا رو نوشتمچون این تجربیات زود از یاد آدم میره مثل قبلیه که الان کمتر یادمه

00990099
12-02-2009, 21:49
من کم کم دارم به ماوراء جذب میشم :دی

morteza.dmh
14-02-2009, 21:00
سلام. من میخوام برون فکنی یاد بگیرم. چیکار کنم؟

winter+girl
15-02-2009, 14:18
من کم کم دارم به ماوراء جذب میشم :دی
آفرین من آینده خوبی رو واست پیش بینی میکنم
تو روزی از بزگترین جادوگرهای دنیا میشی محسن پاتر ورژن 16

ensan_noor
16-02-2009, 09:48
سلام و ممنون از تجربه خوبت ولی کاشکی می گفتی قبل از خواب ایا کار خاصی هم کردی که این اتفاقات افتاد .
خب بذار منم یه تجربه بگم شب بود منم خیلی خسته بودم موقع خواب خیلی تلاش برای برونفکنی کردم خلاصه ذهنم دگیر بود خوابم برد حدود ساعت 3 صبح بود که بیدار شدم البته بیدار که نه یدفعه حس کردم دارم به خارج کشیده می شم سعی کردم از بدنم بیام بیرون نصقپفی از بدنما کشیدم بیرون که توی تاریکی چیزی دیدم که خدا قسمتتون نکنه یه موجود چاق و سیاه بصورت یه مخروط بود گوشت بدنش چین خورده بود سرش مثل اسب ابی بود ولی کوچیکتر سمت چپ من نشسته بود تا اومدم بیرون دیدم صورتشا به سمت من گردوند و شروع به خندیدن کرد واقعا وحشتناک بود منم که خوب ترسیدم با تموم عجله سعی کردم یه جوری بیدار بشم و شدم. اما به خودم قول دادم دیگه به این راحتی مغلوب ترسم نشم . خداییش حیفه تجربه به این این خوبی را راحت از دست بدیم.

مرتضی جان اگه می خوای برونفکنی یاد بگیری باید از ریلکسیشن شروع کنی و در ضمن یه نگاه به پست 309 بنداز من یه روش برای شروع نوشتم بگذریم که این تاپیک پر از این روشهاست ولی پایه و اساس فراموش کردن این بدن و رفتن به ریلکسیشن هست ولی تمرین و نا امید نشدن حرف اصلیا می زنه باید با عزم جزم شروع کنی

darkstreet
17-02-2009, 23:41
چی شد ؟؟؟

همه چیز از یک قرار توی خواب شروع شد...

دوستان سلام به همه
دوباره بحث برون فکنی و ورود به خواب شروع شده! خوب این همه وقت میگذره حدود یک سال ولی هنوز کسی به طور کامل موفق نشده
حداقل از تجربیات خودتون بگید تا سایرین هم تحریک بشن البته قسمت های ترسناکش رو سانسور کنید که مخاطبامون رو از دست ندیم! :دی
بهرحال من تا 2 هفته دیگه نمی تونم آب بخورم ولی سرم خلوت تر که شد حتما دوباره شروع می کنیم البته این دفعه یه نفرو دارم که با تموم وجود تو این راه همراهیم می کنه
امیدوارم بتونم بیام به خوابش

winter+girl
18-02-2009, 11:15
همه چیز از یک قرار توی خواب شروع شد...

دوستان سلام به همه
دوباره بحث برون فکنی و ورود به خواب شروع شده! خوب این همه وقت میگذره حدود یک سال ولی هنوز کسی به طور کامل موفق نشده
حداقل از تجربیات خودتون بگید تا سایرین هم تحریک بشن البته قسمت های ترسناکش رو سانسور کنید که مخاطبامون رو از دست ندیم! :دی
بهرحال من تا 2 هفته دیگه نمی تونم آب بخورم ولی سرم خلوت تر که شد حتما دوباره شروع می کنیم البته این دفعه یه نفرو دارم که با تموم وجود تو این راه همراهیم می کنه
امیدوارم بتونم بیام به خوابش
با آرزوی موفقیت...........

milad_badboy
18-02-2009, 13:17
به به يه مدت اينجا نبودم ببين چه اتفاقاتي افتاده

ensan_noor
18-02-2009, 15:15
سلام چرا دیگه نمی شه توی این تاپیک چیزی نوشت من مجبور شدم برای نوشت یکی از متن های قبلی را ویرایش کنم
ایا ادرس دیگه ای هست

*Necromancer
18-02-2009, 16:39
منکه بی سر و صدا به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کردم!
اما هنوز همه چیز سیاهه!
تو این مدت خیلیا رو دیدم که می گفتن با ارواح و اجنه وشیاطین رابطه دارن اما روشون زوم کردم و متوجه شدم که فقط و فقط خودشو ن رو هیپنوتیز می کردن و متوهم می شدن! توضیحش سخته.....
به خاطر همین تجربیات هر کسی قابل اعتماد نیست!
اما عوضش فهمیدم با خود هیپنوتیزمی می شه به چیزای جالبی دست پیدا کرد مثل مثلا غیب گویی و اینا!

darkstreet
18-02-2009, 19:32
dark street مشکوک می زنی کیه که حاضره با تموم وجود همراهیت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی که با تموم وجود دوسش دارم می خوایم تو اون دنیا هم با هم باشیم :دی

morteza.dmh
18-02-2009, 22:36
سلام و ممنون از تجربه خوبت ولی کاشکی می گفتی قبل از خواب ایا کار خاصی هم کردی که این اتفاقات افتاد .
خب بذار منم یه تجربه بگم شب بود منم خیلی خسته بودم موقع خواب خیلی تلاش برای برونفکنی کردم خلاصه ذهنم دگیر بود خوابم برد حدود ساعت 3 صبح بود که بیدار شدم البته بیدار که نه یدفعه حس کردم دارم به خارج کشیده می شم سعی کردم از بدنم بیام بیرون نصقپفی از بدنما کشیدم بیرون که توی تاریکی چیزی دیدم که خدا قسمتتون نکنه یه موجود چاق و سیاه بصورت یه مخروط بود گوشت بدنش چین خورده بود سرش مثل اسب ابی بود ولی کوچیکتر سمت چپ من نشسته بود تا اومدم بیرون دیدم صورتشا به سمت من گردوند و شروع به خندیدن کرد واقعا وحشتناک بود منم که خوب ترسیدم با تموم عجله سعی کردم یه جوری بیدار بشم و شدم. اما به خودم قول دادم دیگه به این راحتی مغلوب ترسم نشم . خداییش حیفه تجربه به این این خوبی را راحت از دست بدیم.

مرتضی جان اگه می خوای برونفکنی یاد بگیری باید از ریلکسیشن شروع کنی و در ضمن یه نگاه به پست 309 بنداز من یه روش برای شروع نوشتم بگذریم که این تاپیک پر از این روشهاست ولی پایه و اساس فراموش کردن این بدن و رفتن به ریلکسیشن هست ولی تمرین و نا امید نشدن حرف اصلیا می زنه باید با عزم جزم شروع کنی

ممنون... لطف کردید.
:10::11:

zolgharnein
19-02-2009, 14:39
نیکرو مانسر عزیز بر فرض هم که خیلی از تجربه ها توهم باشه ولی خودش تجربه هست و می تونه انگیزه افرین باشه
در ضمن خودهیپنوتیزیمی همچین بی خطر هم نیست.

*Necromancer
20-02-2009, 19:58
نیکرو مانسر عزیز بر فرض هم که خیلی از تجربه ها توهم باشه ولی خودش تجربه هست و می تونه انگیزه افرین باشه
در ضمن خودهیپنوتیزیمی همچین بی خطر هم نیست.

صحیح است اما یکی رو می شناسم که وقتی فهمید تو این مدت فقط توهم می زده تمام اعتقادش به ماورا رو از دست داده الانم رفته تو دغدغه عدم و هی فرت فرت سیگار می کشه! :19:

:31:

winter+girl
20-02-2009, 21:58
من هم خیلی وقته دیگه احساس میکنم همش الکیه فکر کن این همه جن جن میکنیم اونوقت حتی یدونشم نیس من که تا حالا نشده یه جن رو واضح یا اصلا کلا ببینم یعنی نیس
چمیدونم