PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسرار ماوراء

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13

Hoaxes
26-05-2008, 11:44
راستی ببخشید ، سید علی قاضی رو عارف حساب می کنی؟ اصلا آدم حسابش میکنی؟! اگه قبول داری ، بگو تا

یه جمله ازش درباره ی این مورد بگم .

darkstreet
26-05-2008, 14:52
به جز یه مسلمون شیعه ی درست و حسابی بغیه تفم نیستن !

این یارو بودایی ها که میگی تو عمق و عرفانن و عارفن ، یا نمیدونی عرفان چیه ، یا این که نمیدونی عرفان چیه !

حالا بعدا معلوم میشه کدوم دین درست بود ... معلوم میشه که این بودایی ها که میگی عارفن ، چه بلایی

سرشون میاد ... منظورت تو از عرفان اینه که طرف بیاد رو هوا و چش و چالش رو با سوراخ کردن پیشونیش باز

کرده باشه و همیشه یه لبخند زده باشه و خیلی ملایم صحبت کنه؟ داشتن یه سری قدرت دلیل بر نزدیک بودن به

خدا نمیشه ، این نیرو هارو شیطون هم میتونه بده ، کل این مرتاضا و اینا به یه مرحله ای میرسن که باید قربون

صدقه ی شیطون برن تا شیطون فقط جلوشون ظاهر شه و لطف کنه بهشون بگه که چه غلطی بکنن ... بعدشم

یه لباس سفید می پوشه و میاد و یه لبخند میزنه و ریشش رو دراز میکنه و میشه عارف بالله!

هر چه قدر هم آدم خوبی باشه ، بوداییه و نجس . وسلام ________ !

شما راست می گی و بقیه غلط می کنن!!!!!

یه زمانی حضرت محمد هم از نظر دیگران مثل کافر می مونست ولی خوب بالاخره همه فهمیدن که کافر کیه
یادمون نره اقای رامپا قسمت هایی از بهشت رو مشاهده کردند که تا این حد به معنویات و متافیزیک علاقه مند شدند و علومی که کمتر کسی از انها چیزی به زبان می اورد را به روشنی برای تمام مردم جهان نوشتند
به نظر شما ممکنه کسی شیطان پرست باشه و از شیطان قدرت بگیره ولی تمام زندگیش رو صرف هدایت دیگران کنه؟!

در قران نجاسات به وضوح معرفی شده اند:
1- کافر یعنی کسی که خدا را قبول ندارد یا برایش شریک قرار می دهد و بس
2- خوک
3- شراب
4- گوشت حیوانات گوشتخوار
و ....

در هیچ کجای این کتاب اسمی از بودا و مسیح به میان نیامده است که نجس هستند و فقط عده اندکی از دشمنان ادیان الهی قصد توهین به ادیان دیگران را دارند و گاها انها را جز نجاسات می شمارند

لوبسانک رامپا از بودایی هایی است که به شدت با مرتاض گری مخالفت می کند
تعصب در دین و رسیدن به خدا خیلی ها رو از مسیر خارج کرده است به عنوان مثال حتی در میان انسان های متدین و مسلمان هم گاهی اوقات پیشانی های پینه بسته مشاهده میشود ولی در همین میان کسانی هستند که به شدت با این عمل مخالفت می کنند

1- باید دید هدفشون چیه...
2- میخوان کجا رو بگیرن...
3- بعدشم این چیزا به خاطر نزدیکی به خدا نیست....
4- شیطان هم از قدرتهایی برخورداره که 100 برابر قدرتهای این آقایونه...
5- اما به خدا هیچ نزدیکی نداره....و رانده شده...
1- رسیدن به تعالی و ابدیت و کسب رضای خداوند
2- اقای رامپا هیچ کجا رو نگرفت و جز تعالی و هدایت دیگران هدف دیگری نداشت
3- در مورد رامپا برای نزدیکی به خداست و بر منکرش لعنت
4- کاملا حق با شماست ولی با توضیحاتی که من دادم متوجه میشید لوبسانگ رامپا جز این گروه نبوده
5- کاملا موافقم

darkstreet
26-05-2008, 14:59
دوستان کتابی رو می خوام به شما معرفی کنم که برای من ارزش زیادی داره و مطالبی که در اون بیان شده بینش جدیدی از جهان و اینده به من داده:

پیشگویی اسمانی

تعدادی پیشگویی که از یک کتیبه باستانی استخراج شدن توی این کتاب نقل شده و نویسنده توضیحات کاملی در رابطه با این پیشگویی ها نوشته
البته مراقب باشید به هیچ عنوان این کتاب به دست افراد متعصب نیافته چون ممکنه مغزشون جواب نده و خدایی نکرده یا کاری دست خودشون بدن یا دست دیگران

Casillas
26-05-2008, 15:06
بچه ها ببخشید میپرم وسط...ایم مقاله هایی که در مورد مثلث برمودا هست واقعیه؟

darkstreet
26-05-2008, 15:22
خواهش می کنم
این تاپیک برای پاسخ به تمامی سوالات مرتبط با ماورا و اسرار ان ایجاد شده است

سوال شما مثل این می مونه که بیاد بپرسه واقعا میشه به ماه سفر کرد؟!!!

در مورد برمودا اگر می خوای تحقیق کنی باید کتب مربوطه رو بخونی اینترنت محلی شده برای افراد دروغگو و نمیشه روی حرفاشون حساب کرد

در کل راز برمودا خیلی وقته کشف شده ازش استفاده میشه نمونش هم اختراع مولد های یونی و تلپورتر هست
چهارسوی علم در مورد این مسائل زیاد مستند نشون داده ولی زبان اصلیه

seied-taher
26-05-2008, 15:36
در مورد رامپا برای نزدیکی به خداست و بر منکرش لعنت

خیلی نسبت به ایشون تعصب دارید......
معلومه که خیلی هم قبولش دارید.......
ولی ما نه به ما وراء کار داریم نه به چیز دیگه ای.
هیچ حرفی هم نداریم.....
همه عالم ورائه....هیچ چیز اونورش نیست که به من ربطی داشته باشه....
من میتونم همینطوری هم به کمال برسم.......بدون ما وراء....
کمال در ماوراء نیست رفیق خوبم......

darkstreet
26-05-2008, 15:59

کاملا با شما موافقم
البته نباید فراموش کنیم که متافیزیک تنها روش رسیدن به خدا نیست با توجه به شرایطی که اقای رامپا داشتند امکان کمک به فقرا برایشان فراهم نبوده ولی در عوض از لحاظ معنوی انسان های بسیاری را هدایت کردند و اثار شگفتی از خود به جای گذاشتند

به نظر من باید وراء و ماوراء در کنار هم باشه نه ریاضت بکشیم و نه اون دنیا رو فراموش کنیم و به جای تکامل بعد معنوی و افزایش ایمان و معرفت به خدا فقط به فقرا کمک کنیم

seied-taher
26-05-2008, 17:48
ما چگونه به فقراء کمک کنیم در حالی که خود فقیر هستیم؟
مگر شما آیه ای از قرآن رو که میگه: انت الفقراء رو نخوندید....
و بازهم ....اگر کسی نتوانست به فقرا کمک کند دیگر از تکامل انسانی برخوردار نمیشود؟

Hoaxes
26-05-2008, 18:44
شما راست می گی و بقیه غلط می کنن!!!!!

من فتوا ندادم نجس هستن ، کسی این نظرو داده ، که کل زندگیشو صرف عبادت در راه خدا و یاد گرفتن علوم

الهی کرده ، پس تا وقتی علمت به اندازه ی اون نشده ، و از لحاظ روحی به جایی نرسیدی ، بهتره حرفی نزنی

یه زمانی حضرت محمد هم از نظر دیگران مثل کافر می مونست ولی خوب بالاخره همه فهمیدن که کافر کیه

یادمه تو همین تاپیک در همین مورد نظر دادی ، که معلوم شد هیچی رو قبول نداری ، پس بهتره با چیزی که

قبولش داری ، استدلال کنی ، نه چیزی رو که خودت چند وقت پیش ردش کردی ... تو هر جا که صلاحه ، مسلمون

میشی و از جدیثای ما استفاده میکنی ، و هر جا که صلاح نیست ، مسیحی میمونی .

به فرض میگیریم که شما بر این عقیده هستی ... خودتم گفتی که معلوم شد کافر کیه .... معلوم شد کسی

که بت میپرسته کافره ، معلوم شد کسی که خدا رو قبول نداره کافره .... ولی فکر میکنم منظورت از این جمله

اینه که شاید هم یه موقعی معلوم بشه که این کافرایی که الان هستن ، ادمای خوبی هستن ، درسته؟

مگه این کافرا ، با کافرای هزار سال پیش فرق میکردن؟ کارشون همونه ، اعمالشون همونه ، هیچ فرقی نکردن

مگر در ظاهر ... پس به هیچ وجه هم ممکن نیست که یه روزی حق با اینا باشه ( چون قبلا معلوم شده که

اینا کافرن ، نه حضرت محمد ) . در ضمن ، اگه حضرت محمد معلوم شد کیه و فهمیدیم که کافر اون نبوده( طبق

حرف خودت ) پس کسی که به حرف حضرت محمد گوش نده ، هیچ فرقی با اون کفار نداره ، چرا که اون موقع هم

کفار از دستورات حضرت محمد سرپیچی میکردند و قبولش نداشتن .

دسترو حضرت محمد ، دستور خداست ، و کسی که با حضرت محمد مخالفت کنه ، با خدا مخالفت کرده و کافره .

من دیگه کار ندارم کدوم مرجع گفته پاکن یا پاک نیستن ، فعلا ، فتوای مرجع اعلم مهمه ، که اونم بهجته .

پس نتیجه میگیریم که این کفاری که الان وجود دارن ، هیچ وقت حق با اون ها نمیشه .

چون من با خوندن این جملت ، اینو میفهمم که داری میگی مثل همون موقع که ، همه میگن کافر محمده ، ولی

بعد معلوم شد کافر کیه ، الانم ممکنه همه که ادعا میکنن ، اینا کافرن ، ممکنه یه روزی معلوم بشه که اینا

کافر نیست ؟ غیر از اینه؟ برداشتم فکر نکنم از جملت اشتباه بود .

پس این حرفت که معلوم شد هیچ اساسی نداره .

یادمون نره اقای رامپا قسمت هایی از بهشت رو مشاهده کردند که تا این حد به معنویات و متافیزیک علاقه مند شدند و علومی که کمتر کسی از انها چیزی به زبان می اورد را به روشنی برای تمام مردم جهان نوشتند

من در این رابطه بات بحث کردم که یه فحشی بهمون دادی و رفتی ...

طبق جملات بالایی ، این آقا هم کافره ... ، به دو دلیل :

1- تمام دستوران حضرت محمد رو اجرا نمیکنه ( پس از دستورات خدا سرپیچی میکنه )

2- تو خودت قبول کردی که اون موقع ، کافر محمد نبوده ، بلکه ، بغییه بودن ، حالا اگه یه کم فکر کنی ، میفهمی که

این آقا هم ، اعتقاداتش ، همون اعتقاداتی هست که اون موقع کفار داشتن ...

پس هیچ دلیلی نمیتونی بیاری که ایشون آدم خوبیه ، چون یا نباید اظهار میکردی که مسلمونی ( با اون جملت که

حضرت محمد کافر نبود ، بغیه کافر بودن ، معلوم میشه که ، نمیتونی مسیحی باشی ، چرا که اون موقع ،

مسیحی ها و یه سری دیگه بودن که از دستور حضرت محمد سرپیچی کردند ) یا نباید بی خودی از این جناب کافر

دفاع می کردی .

به نظر شما ممکنه کسی شیطان پرست باشه و از شیطان قدرت بگیره ولی تمام زندگیش رو صرف هدایت دیگران کنه؟!

من نگفتم ایشون شیطون پرست بوده . پس این جمله رو هم بدون ربط این جا نوشتی و منظورت اینه که این یارو

شیطون پرست نیست دیگه ؟ ( غیر از اینه ؟ )

که در این صورت یه حرف اضافیه . چون من هیچ اظهاری نکردم که ایشون شیطون پرست باشه .

من فقط اینو گفتم که تظاهر میکنه آدم خوبیه ، همه هم بش میگن عارف ، ولی در اصل مقصودش یه چیز دیگس

یکی از راه های شیطون ، گول زدن از ظاهره ، بعید نیست که شیطون بره بشه مرجع تقلید ، بعد فتوایی بده

که همه رو گمراه کنه ، میگن شیطون حاظره 99 هزار تومن بت بده ، که 100 هزار تومن ازت بگیره ، در هر صورت

همیشه ضرر میزنه ، نه این که سودی برسونه .

پس این یارو هم که میگی ، دو حالت بیشتر نمیتونه داشته باشه

. شیطون پرست باشه

.شیطون پرست نباشه

ولی هیچ وقت نمیشه گفت که ایشون عارف بالله هست و آدم خوبیه ، فقط همین دو تا حالت رو میتونه داشته

باشه ، که با این توصیفی که شما میکنی ، احتمال نمیره که شیطون پرست باشه . ولی خوب باید بیشتر تحقیق

کرد و دید که آیا این یارو ، ای مدت آدم خوبی بود ، تو این طول زندگیش ، به جز هدایت مردم ( که معلوم نیس برای

فریب دادن مردم باشه یا واقعا از روی خلوص قلب ) چه چیزی رو رواج داد که با دستورات خدا جور در نمیاد ؟

ولی بازم میگم ، همون دو گزینه میتونه باشه ، نه چیز دیگه .

در قران نجاسات به وضوح معرفی شده اند:
1- کافر یعنی کسی که خدا را قبول ندارد یا برایش شریک قرار می دهد و بس
2- خوک
3- شراب
4- گوشت حیوانات گوشتخوار
و ....

من و شما با عقل ناقص خودمون ، نمیتونیم آیات قرآنی رو تفسیر کنیم ، چرا که فقط ، طبق آیه ای از قرآن که من

هم قبلا بت گفتم ، ولی تو جوابی ندادی ، جز خدا و جز راسخون در علم ، کسی تفسیر اصل و مفهوم عمیق

این آیات رو نمیدونه ( .... و ما یعلم تاویله الا الله و الراسخون فی العلم - آل عمران آیه ی 7 ) . پس کار منو و شما

نیست که بخوایم نظر بدیم ... ولی باز هم میتونن قرآن رو تفسیر کنن ( مثل تفسیرایی که هست مثلا المیزان )

ولی بازم اون ، اصل مفهمو قرآن نیست ، و دلیلش رو هم گفتم .

پس کسی که الان دانشش بیشتر از هر کس دیگه ات در بین علما ، و در تفسیر آیات قرآن به این نتیجه رسیده

که این مورد هم نجسه ، یعنی نجسه ، پس به ما ربطی نداره که قرآن چی گفته و چی نگفته ، حدیث داریم که

در امور احکامی که نیاز دارید ، به متخصصانی که احادیث مارا نقل میکنند مراجعه کنید . پس دیگه هیچ مشکلی

نمیمونه در نجاست اینا . اگرم قبول نداری و مسلمون نیستی ، نظر نده .

در هیچ کجای این کتاب اسمی از بودا و مسیح به میان نیامده است که نجس هستند و فقط عده اندکی از دشمنان ادیان الهی قصد توهین به ادیان دیگران را دارند و گاها انها را جز نجاسات می شمارند

با چیزایی که در بالا گفتم ، جواب این سوالم در میاد .

طبق چیزایی که گفتم جواب این سوالم در میاد ، و ما هم نگفتیم که لویسانک رامپا مرتاض بود ، که این جملت

هم یه چیزی تو مایه های جمله ی پنجمیته که دوباره این جا هم تکرارش کردی .

تعصب در دین و رسیدن به خدا خیلی ها رو از مسیر خارج کرده است به عنوان مثال حتی در میان انسان های متدین و مسلمان هم گاهی اوقات پیشانی های پینه بسته مشاهده میشود ولی در همین میان کسانی هستند که به شدت با این عمل مخالفت می کنند

ما حق نداریم که بگردیم بدترین شخص رو در دین الگو قرار بدیم و بر اثاث اون ، بدون هیچ اطلاعاتی اظهار نظر

در مورد دین بکنیم . باید بهترین شخص رو ، اصلی ترین و کسی که واقعا تو اون دین تخصص داره و به دستوراتش

عمل میکنه رو الگو قرار بدیم . که علما با موندن جای مهر در پیشونی مخالفن ، حالا دیگه هر کسی هر کاری کرد

واسه خودش کرد ، ما نباید به خاطر کار اون ، قید همه چی رو بزنیم . کسایی هم که مهر جا انداخته رو

پیشونیشون ، یا متدین نیستن ، یا تقصیری نداشتن در این موضوع ، چون اگه متدین بودن ، باید میدونستن که این

کار جایز نیست ، ولی اگه قبلا نمیدونستن ولی حالا فهمیدن و میخوان از بین ببرنش ولی نمیتونن ، دیگه تقصیری

ندارن ،کاری هست که شده ، که نباید میشده . پس باز هم اگه این طوری باشه ، نمیشه قضاوت کرد در مورد دین

دار بودن یا نبودنشون . البته میشه احتمالات قوی ای داد ، ولی نه به طور 100 در صد .

1- رسیدن به تعالی و ابدیت و کسب رضای خداوند
2- اقای رامپا هیچ کجا رو نگرفت و جز تعالی و هدایت دیگران هدف دیگری نداشت
3- در مورد رامپا برای نزدیکی به خداست و بر منکرش لعنت
4- کاملا حق با شماست ولی با توضیحاتی که من دادم متوجه میشید لوبسانگ رامپا جز این گروه نبوده
5- کاملا موافقم

1 - فکر نمیکنم کسی که با خدا مخالفه ، کسب رضای خدا رو بخواد .اگه رضای خدا رو میخواست ، به حرفاش

گوش میداد ، نه این که هر غلطی که دلش خواست بکنه ، و بعد هم رضای خدا رو بخواد که این آقای رامپا هم جزو

همین آدماس . هنوز چیزی رو که خدا ازش خواسته انجام نمیده ، بعد هم یه آدم خیلی خوب شمرده میشه که

به قول شما عروج هم به بهشت کرده .

2 - هیچ وقت هدف کسی که X رو قبول نداره ، هدایت مردم به سمت اون X نیست . ( اینم یه فرمول معادله ! )

3 - و بر کسی که با مخالف موافقش ، موافقه ، لعنت ( این دیگه یه فرمول خیلی پیچیدس که کار هر کسی نیس ! )

چهار و پنجم دیگه چیزی برای گفتن نداره ، با این که این مورد پنجمش نقض کردن حرفای خودته .

Hoaxes
26-05-2008, 18:47
البته مراقب باشید به هیچ عنوان این کتاب به دست افراد متعصب نیافته چون ممکنه مغزشون جواب نده و خدایی نکرده یا کاری دست خودشون بدن یا دست دیگرانعجب !

کمال در ماوراء نیست رفیق خوبم......خوشم اومد با این سه تا خطط ... .

کلا از پستات خوشم میاد ، کامله و جامع !

Dolphin 7
27-05-2008, 16:46
هیچ حرفی هم نداریم.....

کاملا با شما موافقم
البته نباید فراموش کنیم که متافیزیک تنها روش رسیدن به خدا نیست با توجه به شرایطی که اقای رامپا داشتند امکان کمک به فقرا برایشان فراهم نبوده ولی در عوض از لحاظ معنوی انسان های بسیاری را هدایت کردند و اثار شگفتی از خود به جای گذاشتند

به نظر من باید وراء و ماوراء در کنار هم باشه نه ریاضت بکشیم و نه اون دنیا رو فراموش کنیم و به جای تکامل بعد معنوی و افزایش ایمان و معرفت به خدا فقط به فقرا کمک کنیم

وراء و ماوراء يه چيزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كلمه كاملش ، "ماوراء الطبيعه" اس كه يه كلمه عربيه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون "ما" ي اول ماوراء تو عربي معني "آنچه" مي ده و كلا معني "آنچه فراتر از طبيعته" يا "آنچه از طبيعت جداس" مي ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينكه همه چيز طبيعيه درسته ولي واسه اينكه تعريف دقيق تري ارائه بشه طبيعتو به دو قسمت تقسيمش كردن يكي طبيعت شناخته شده كه بش مي گن "طبيعت" يا "فيزيك" و يكيم طبيعت ناشناخته كه بش مي گن "ماوراءالطبيعه" يا "متافيزيك" [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر چقد علم پيشرفت كنه مي تونه چيزاي ناشناخته طبيعت يا همون ماوراءالطبيه رو به صورت علمي بيان كنه و اينجوري اون موضوع متافيزيكيو به يه موضوع فيزيكي و علمي تبديل كنه و در نهايت مي شه تموم متافيزيكو به صورت علمي توضيح داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seied-taher
27-05-2008, 17:05
وراء و ماوراء يه چيزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كلمه كاملش ، "ماوراء الطبيعه" اس كه يه كلمه عربيه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون "ما" ي اول ماوراء تو عربي معني "آنچه" مي ده و كلا معني "آنچه فراتر از طبيعته" يا "آنچه از طبيعت جداس" مي ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينكه همه چيز طبيعيه درسته ولي واسه اينكه تعريف دقيق تري ارائه بشه طبيعتو به دو قسمت تقسيمش كردن يكي طبيعت شناخته شده كه بش مي گن "طبيعت" يا "فيزيك" و يكيم طبيعت ناشناخته كه بش مي گن "ماوراءالطبيعه" يا "متافيزيك" [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر چقد علم پيشرفت كنه مي تونه چيزاي ناشناخته طبيعت يا همون ماوراءالطبيه رو به صورت علمي بيان كنه و اينجوري اون موضوع متافيزيكيو به يه موضوع فيزيكي و علمي تبديل كنه و در نهايت مي شه تموم متافيزيكو به صورت علمي توضيح داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلا م رفیق....
من خودم عاشق فلسفه و منطق هستم.....
ما وراءالطبیعه رو هم میدونم چیه.....
و منظورم رو خیلی واضح رسوندم....

Dolphin 7
27-05-2008, 18:01
سلا م رفیق....
من خودم عاشق فلسفه و منطق هستم.....
ما وراءالطبیعه رو هم میدونم چیه.....
و منظورم رو خیلی واضح رسوندم....

هیچ حرفی هم نداریم.....

سلام سعيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون يه جا نوشته بودي همه عالم ورائه و يه جا ديگم نوشته بودي بدون ماوراء مي توني به كمال برسي و ديدم اين دو تا جمله با هم تناقض داره فك كردم احتمالا نمي دوني واسه همين توضيح دادم مخصوصا كه دارك استريتم همين اشتباهو كرده بود و اين دو تا كلمه كه يكي هسو كنار هم آورده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي به نظر من مي خواسي بگي كه همه چيز طبيعيه و چيز ماورائي و غير طبيعي اي وجود نداره و بدون ماورائم مي توني به كمال برسي غير از اينه؟ :whistle:
چون به نظرم مياد احتمالا علامه طباطبايي و مطهريو قبول داري فك كنم بد نيس اين لينكو ببيني شايد به دردت بخوره : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اينم چون گفتي اهل فلسفه و منطقي : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hoaxes
27-05-2008, 18:35
ببین دلفین یه سر بیا چت کارت دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dolphin 7
27-05-2008, 18:41
ببین دلفین یه سر بیا چت کارت دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اومدم چت نبودي :27:

Hoaxes
27-05-2008, 18:54
مرتیکه بزقاله تو که آفلاین بودی که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dolphin 7
27-05-2008, 19:47
مرتیکه بزقاله تو که آفلاین بودی که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ويندوزم قاط زد چن بار حالام كه من آنم تو آفي اين به اون در :27:

Hoaxes
27-05-2008, 20:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darkstreet
29-05-2008, 19:48
مهم نیست...
یه روز همدیگه رو توی اون دنیا می بینیم برام مهم نیست کسی نجسه یا نه مهم اینه که احترام به هم نوع رو رعایت می کنم و اونو به عنوان یکی از افریده های خداوند دوست دارم و هیچ وقت هم به کسی تهمت نجسی نمی زنم

از این حرفا بگذریم امضای زیبایی داری!

seied-taher
29-05-2008, 22:51
مهم نیست...
یه روز همدیگه رو توی اون دنیا می بینیم برام مهم نیست کسی نجسه یا نه مهم اینه که احترام به هم نوع رو رعایت می کنم و اونو به عنوان یکی از افریده های خداوند دوست دارم و هیچ وقت هم به کسی تهمت نجسی نمی زنم
از این حرفا بگذریم امضای زیبایی داری!

چی شده؟
تو کدوم دنیا سیر میکنی؟
من دوست دارم با هم باشیما...
خیلی ازت خوشم اومده....معلوماتت بالاست....
مهم اینه که آدم ، آدم باشه.....:11:

winter+girl
31-05-2008, 09:00
و من همچنان با خوابهام درگیرم...................

Hoaxes
31-05-2008, 14:26

این جمله این جا الان چه معنی ای داشت ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

winter+girl
01-06-2008, 08:35
این جمله این جا الان چه معنی ای داشت ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این یعنی اینکه جای اینکه هی بهم بپرید و بخواین عقاید خودتون رو بهم تحمیل کنید راه خودتون رو برید و بیاید بگید چی کارا میکنید فکر کنم اگر وظیفه ی راهنمایی و ارشاد هم باشه تو یه تاپیک فقط میشه یبار گفت
حالا بیاین بگید چکارا میکنید؟؟؟
من الان چند وقتیه با خواب هام درگیرم دیشب هم که ماشالله تاریخ گردی داشتیم
راستی دارک استریت لطفا سریع بیا و جواب سوالایی که برات آف گذاشتم رو بهم بده
یچیز دیگه من همیشه معتقد بودم پسرا بجز در مورد عشق همه جا قابل اعتمادن یعنی به نسبت دخترا بیشتر اما تو خوابی که دیدم نظرم کاملا عوض شد
توی بچه های تاپیک تازگیا یعنی همین دوشب کسی خواب عجیبی راجع به چندین سال پیش ندیده؟؟؟ آخه پسری که باهاش رفته بودم هم به نظرم آشنا میومد و هم خودش اینکاره بووود فقط از ترسش فکر کنم یا جام گذاشت یا زودتر بیدار ششد و رفت
حالا اگه میشه خوب فکر کنید با تشکر:11:

seied-taher
01-06-2008, 09:11

آره واقعا
خیلی بده آدم خواب بد ببینه...
فکر کنم من بودم.....

Hoaxes
01-06-2008, 19:36
و من هم همچنان منتظر جن آقا یاسینم ! ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی چی شد یاسین جان ، قرار بود یه جن برامون بفرستی ؟ نیومد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی اگه بیاد من بلدم باش چی کار کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این که مطمئنم نیومده و نمیاد و نخواهد آمد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه تو که میگی من هر چی جن دیدم سنی بودن ، هنوز نمیدونی جنایی که تو غدیر خم بودن ، الان زندن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا نمیری از اونا بپرسی که شیعه حقه یا سنی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

winter+girl
01-06-2008, 22:49
آره واقعا
خیلی بده آدم خواب بد ببینه...
فکر کنم من بودم.....

جدا؟؟؟
میشه یکم از خصوصیات ظاهری تون بگید؟؟؟
واقعا این اتفاق براتون افتاده یا فقط منو داری سر کار میذاری؟؟؟
اما در کل تجربه ی جالبی بووود
یادتون نره حداقل چیزی که از ماجرا یادتونه برام تعریف کنید

راستی

آخه تو که میگی من هر چی جن دیدم سنی بودن ، هنوز نمیدونی جنایی که تو غدیر خم بودن ، الان زندن ؟

پسر خوووب خیلی آدمها هم تو اووون غدیر خم حضور داشتن ماجراشم میدو.نن اما بازم چرا سنی بودن و هستن؟؟؟
اصلا خود سنی ها اکثرا غدییر خم رو قبووول دارن
از اینا گذشته شما هنووووز پی همون همزاد یاسین موندی؟؟؟
آخه اگه میشد همزاد دیگران رو دید که من الان اینجا نبووودم
اما بازم نمیدونم چرا خودمم زیاد به این همزاد اعتقاد ندارم هر چند ردش هم نمیکنم

milad_badboy
01-06-2008, 23:12
بچه ها يكم در مورد تناسخ و وارد شدن ذرات بدن ما تو بدن انسانهاي ديگه و اجسام صحبت كنيد

seied-taher
02-06-2008, 10:00
جدا؟؟؟
میشه یکم از خصوصیات ظاهری تون بگید؟؟؟
واقعا این اتفاق براتون افتاده یا فقط منو داری سر کار میذاری؟؟؟
اما در کل تجربه ی جالبی بووود
یادتون نره حداقل چیزی که از ماجرا یادتونه برام تعریف کنید

نه بابا ما قد این صحبتا نیستیم که بیایم تو خواب شما.....

پسر خوووب خیلی آدمها هم تو اووون غدیر خم حضور داشتن ماجراشم میدو.نن اما بازم چرا سنی بودن و هستن؟؟؟
اما بازم نمیدونم چرا خودمم زیاد به این همزاد اعتقاد ندارم هر چند ردش هم نمیکنم
من شنیدم که دارن آثار به جا مونده از غدیر رو هم نابود میکنن...
که این کار حتما کار وها.....نه برادران اهل تسنن.....
بنده خدا سنیها هم از وها....... خیلی ضربه خوردن.....

winter+girl
02-06-2008, 12:09
بچه ها يكم در مورد تناسخ و وارد شدن ذرات بدن ما تو بدن انسانهاي ديگه و اجسام صحبت كنيد

فقط کافیه یه سرچ کنی فکر کنم فقط من نظرم رو درباره ی تناسخ نگفتم اما خوب بازم اگه بخواین من سرچ میکنم و براتون میذارم

نه بابا ما قد این صحبتا نیستیم که بیایم تو خواب شما.....

اختیار دارید.........

winter+girl
02-06-2008, 12:20
برخی می گویند اندیشه بازگشت چیز جدیدی نیست این دوباره توسط فیثاغورث معرفی شده است , اما هرگز نگفته ایم که آموزه روحی یک فکر جدیدی است , علم روحی یک قانون طبیعت است و از پگاه تاریخ باید وجود داشته باشد و ما همیشه سعی کرده ایم که رد پایی از آن را در دوران باستان پیدا کنیم . فیثاغورث همانطور که می دانیم مبتکر نظام تناسخ نیست , او آنرا از فلاسفه هند و مصر گرفته است که سابقه آن به زمان بسیار بسیار دور میرسد که نمی توان آن را بخاطر آورد.
عقیده به تولد مجدد روح یک اعتقاد عامه است که مردان درخشانی آنرا مجاز دانسته اند . از چه طریق این فکر به ما رسیده است. نمیدانیم , اما هرچه که باشد یک فکر اگر جدی نباشد در عرصه تاریخ , دانشمندان یک جامعه آنرا می پذیرند . باستانی بودن این دکترین بیشتر یک اثلات است تا یک موضوع . معذالک چون همانطور که میدانید بین تناسخ قدیمی ها و دکترین جدید بازگشت این فرق بزرگ هست که ارواح مطلقا حلول روح انسان در حیوانات و بالعکس را رد می کنند.
ارواح با اعلام کثرت وجودهای بدنی , دکترینی را تجدید می کنند که در تولد روزهای نخستین جهان از نقطه نظر منطقی تر ارائه می کنند. اگر آنرا از همه شاخ و برگهای خرافی پاک کنیم مطابق قوانین پیشرفته طبیعت بوده و با خرد پروردگار هماهنگ است .
در اینجا شاید بتوان فهمید چرا همه ارواح روی این نکته موافق نیستند ما به این نکته دوباره خواهیم پرداخت. ما مساله را از دیدگاه دیگری بررسی می کنیم و صرفنظر از هرگونه مداخله ارواح آنها را برای لحظه ای کنار می گذاریم و فرض می کنیم که این تئوری کار ارواح نیست و فرض میکنیم که هرگز مساله ارواح نبوده است برای یک لحظه بر روی یک زمینه بیطرف قرار می گیریم.
برای شناخت کثرت و وحدت وجودهای مادی ما باید فعلا بیطرف باشیم به همان نسبت درجه احتمال یک فرضیه را قبول داشته باشیم و ببینیم که عقل مارا به کجا رهنمون می شود و منفعت ما در کجاست . بعضی از اشخاص عقیده بازگشت را فقط بخاطر اینکه به مذاق آنها خوش نمی آید رد می کنند و می گویند از یکبار زندگی کردن به اندازه کافی به ستوه آمده اند و نمی خواهند دیگر یک زندگی جدید را آغاز کنند و فکر دوباره ظاهر شدن روی کره زمین موجب بروز خشم خواهد شد. ما یک چیز داریم که به آنها بگوییم و آن این است که آیا آنها فکر می کنند خدا عقیده آنها را می پرسد و در این زمینه برای تنظیم جهان با آنها مشورت می کند؟ بنابراین بازگشت یا وجود دارد یا ندارد اگر وجود داشته باشد مخالفت آنها بی معنی است و باید آنرا تحمل کرد و خداوند از آنها اجازه نمی گیرد. ما می شنویم که بیماری می گوید . من امروز به اندازه کافی رنج برده ام و دیگر نمی خواهم فردا رنج ببرم. بیمار هرچه هم بداخلاق باشد فردای آن روز و روزهای بعد باید رنج ببرد تا اینکه معالجه بشود بنابراین اگر آنها بخواهند از لحاظ فیزیکی زندگی کنند آنها دوباره زندگی خواهند کرد و دوباره متجسد خواهند شد. آنها همانند بچه ای که می خواهد به مدرسه برود یا یک زندانی که می خواهد به زندان برود شورش می کنند اما به ناچار باید آن را بگذرنند و چنینی اعتراضاتی در مقابل گذراندن آزمایشات دوران حیات بسیار بچگانه است . ما به آنها معذالک برای اینکه آنها را مطمعن کنیم . خواهیم گفت که آموزه روحی در مورد بازگشت به آن موحشی نیست که تصور می کنند و اگر آنها این آموزه را به درستی مطالعه کرده بودند می دانستند که چنین هراسناک هم نیست و می فهمیدند که شرائط حیات جدید بستگی به آنها دارد . آنها بر طبق آنچه که در اینجا و در روی زمین انجام داده اند خوشبخت یا بدبخت خواهند بود و آنها می توانند از همین زندگی به آن درجه از مقامی برسند که دیگر ترسی از سقوط در لجنزار نداشته باشند . ما فرض می کنیم که با کسانی صحبت می کنیم که به جهان پس از مرگ اعتقاد دارند یا کسانی که تصور عدم را در خاطر می آورند . ما با کسانی صحبت می کنیم که می خواهند هسته جان خود را در اقیانوس کیهان غرق نمایند. جانی بدون فردیت همانند قطرات باران در اقیانوس که سرانجام قسمتی از آن می شود . بنابراین اگر شما به آینده ای بهر نخو اعتقاد داشته باشید اجازه نخواهید داد که برای دیگران آینده به نحو دیگری باشد. پس فایده نیکوکاری کجاست ؟ اگر به جهان دیگر اعتقاد نداشته باشیم بخود می گوییم چرا به خود فشار بیاوریم و چرا همه شهوات و هوسهایمان را ارضاء نکنیم؟ اگر چه به ضرر دیگران باشد برای اینکه دوغ و دوشاب فرقی ندارد. شما فکر می کنید که در آینده بر طبق آنچا که در زندگی انجام داده اید کمابیش خوشبخت یا بدبخت خواهید بود, آنوقت آیا شما نمی خواهید که تا حد امکان خوشبخت باشید زیرا این خوشبختی ابدی خواهد بود؟ آیا برحسب اتفاق این اشتیاق را ندارید که یکی از کاملترین انسان های کره زمین باشید و ناگهان به سعادت ابدی منتخبین متعالی نائل شوید ؟ نه شما قائل هستید که انسانهایی بهتر از شما وجود دارند و برای مکان بهتر بیشتر از شما استحقاق دارند , بدون اینکه شما جزو رانده شدگان باشید . خوب برای یک لحظه در فکر خود خویشتن را در مکان متوسطی که هستید مجسم کنید زیرا شما شایسته این وضعیت هستید وفرض کنید شخصی به شما می گوید (( شما رنج می برید , شما آ« مقدار که باید خوشبخت نیستید در حالی که شما در برابر کسانی قرار دارید که از یک خوشبختی ناب متمتع می شوند , آیا دوست دارید جایتان را با آنها عوض کنید؟
شما بدون شک خواهید گفت که چه باید کرد؟
دوباره آن کار بدی را که انجام داده اید شروع کنید و خوب آنرا انجام بدهید . آیا در اینکار به چندین دوره زندگی آزمایشی شک می کنید؟ حالا در مقام قیاس ساده تری بر می آییم:
اگر به انسانی که از لحاظ منابع مالی دچار محرومیت است اما کاملا مفلس نشده است بگوییم (( اکنون اینجا ثروت هنگفتی وجود دارد تو می توانی از ان بهره مند شوی و در عوض برای اینکار باید یک دقیقه طحمت بکشی )) تنبل ترین اشخاص در روی کره زمین بدون درنگ خواهند گفت ((یک دقیقه , دو دقیقه , یک ساعت , یک روز , اگر لازم باشد کار می کنم چه باید بکنم تا زندگی من قرین ثروت و نعمت شود.)) بنابراین مدت زندگی بدن فیزیکی نسبت به ابدیت چقدر است؟ کمتر از یک دقیقه , کمتر از یک ثانیه؟
ماشنیده ایم که می گویند : خدا که مطلق مهربانی است نمی تواند به انسان تحمیل کند که یک سلسله تیره بختی و بیچارگی را از نو آغاز کند . آیا فکر نمی کنید که مهربانی خدا زمانی بیشتر است که انسانی را بخاطر چند لحظه اشتباه تا ابد محکوم به رنج نکند و در عوض به او امکان بدهد که خطاهایش را جبران کند؟
دو سازنده هر کدام یک کارگر داشتند که می خواستند شریک رئیس خود شوند بنابر این اتفاق افتاد که این دو کارگر در یک روز خیلی بد کار کردند و لازم بود که اخراج شوند. یکی از دو سازنده علیرغم تقاضاهای کارگرش او را اخراج کرد و این کارگر کار دیگری پیدا نکرد و از فقر مرد . سازنده دیگر به کارگرش می گوید: شما یک روز را تلف کرده اید و از بابت آن یک روز به من بدهکارید , شما کار خود را بد انجام داده اید و باید آنرا جبران کنید . من به شما اجازه می دهم که کار خود را دوباره انجام بدهی شما سعی کنید درست کار کنید و آن را جبران کنید من شما را اخراج نخواهم کرد و شما می توانید همیشه به آن موقعیتی که به شما قول داده ام برسید.
آیا احتیاج است بپرسم که کدامیک از این دو سازنده انسان تر بوده اند؟ آیا بخشش خداوند از انسان هم کمتر است؟ این فکر که سرنوشت ما برای همیشه به چند سال آزامیش بستگی دارد بسیار حزن انگیز است . بخصوص که همیشه بستگی به رسیدن کمال در روی کره زمین ندارد. درحالیکه عقیده عکس آن مسلما بسیار تسلی بخش است: این برای ما امیدی است بدین ترتیب ما بدون آنکه برله یا عله کثرت وجودها عقیده ای ابراز کرده باشیم و بدون تایید فرضیه ای در این باب می گوییم : اگر حق انتخاب داشته باشیم هیچکس عقاب و بلایا را ترجیح نمی دهد . یک فیلسوف گفته است که اگر خدا وجود نداشت می بایست برای خوشبختی انسانها او را بوجود می آوردیم , همینطور باید برای خوشبختی انسان اگر هم کثرت وودها نباشد باید آنرا بوجود بیاوریم . اما همانطور که گفته ایم خدا از ما اجازه نمی گیرد و با ما مشورت نمی کند . این یا هست یا نیست , ببینیم احتمال کدام بیشتر است و موضوع را از دید دیگری ببینیم , و همیشه صرفنظر از اطلاعاتی که ارواح به ما می دهند و فقط بعنوان یک مکتب فلسفی آن را مورد مطالعه قرار می دهیم . اگر بازگشت نباشد فقط یک زندگی بدنی هست و این مسلم است و اگر زندگی بدنی حاضر ما تنها همین باشد نفس هر انسان با تولدش آفریده می شود مگر اینکه به سابقه نفس معتقد باشیم. اگر نفس قبلا به هر شکلی وجود نداشته باشد پس قبل از تولد چه بوده است ؟ یا روح قبل از تولد وجود داشته یا نداشته است و حد وسطی وجود ندارد , اگر وجود داشته وضعیت او چه بوده است ؟ آیا از خود آگاهی داشته است؟ اگر آگاهی نداته است مثال این است که وجود نداشته و اگر فردیت داشته یا پیشرفت می کرده و یا ساکن بوده است در این دو صورت با چه درجه ای وارد بدن شده پیشرفت می کرده و یا ساکن بوده است , در این دو صورت با چه درجه ای وارد بدن دشه است اگر طبق اعتقاد عامه معتقد باشیم که روح با بدن متولد می شود یا اینکه معتقد باشیم قبل از بازگشت روح فقط دارای استعدادهای منفی بوده است , سوالهای ذیل را مطرح می کنیم:
1- چرا نفس دارای استعدادهای مختلف و مستقل از اعتقاداتی است که بوسیله تعلیم و تربیت بدست آمده است؟
2- استعداد های فوق عادی برخی از بچه ها در سنین پایین برای هنر و دانش از کجا ناشی شده است در حالی که برخی دیگر در تمام عمرشان در درجه پایین یا متوسط از لحاظ استعداد باقی می مانند؟
3-ایده های فطری یا اشراقی که در نزد دیگران وجود ندارد از کجا ناشی شده است؟
4-این غرائز زودرس رذیلت یا فضیلت در نزد بچه ها از کجا آمده است؟ این احساسات فطری بزرگ یا پستی که متناقض با محیطی است که در آن پرورش یافته اند از کجا آمده است؟
5-چرا برخی از انسانها صرفنظر از تحصیلاتشان پیشرفته تر از برخی دیگر هستند؟
6- چرا انسانهای وحشی و متمدن وجود دارند ؟ یک بچه شیر خوار و وحشی را در نظر بگیرید و اگر او را در مشهورترین مدارس تربیت کنید از او هرگز نمی توانید یک لاپلاس یا یک نیوتن بسازید.
ما می پرسیم کدام فلسفه یا الهیاتی است که باید این را حل کند؟ ارواح در موقع تولدشان یا مساویند یا نامساوی . در این شکی نیست . اگر مساویند این اختلاف استعدادها در چیست؟ آیا این بستگی به سازمان اندامها دارد ؟ ولی اگر بدنبال این سوال برویم وحشتناک ترین و غیر اخلاقی ترین آموزه را ارائه داده ایم . یعنی انسان ماشینی بیش نیست و بازیچه ماده است و او دیگر مسولیت اعمال خود را ندارد , میت وان همه چیز را به نقص فیزیکی او ارتباط داد. اگر نامساوی هستند برای این است که خداوند آنها را چنین آفریده اما چرا این برتری فطری را به برخی داده است؟ آیا این طرفداری از یک عده ای مطابق با عدالت اوست و منطبق با تساوی عشقی است که او نسبت به همه مخلوقات خود دارد؟
در مقابل یک توالی از وجودهای قبلی روبه رشد را قبول می کنیم . میبینیم همه چیز حل و توضیح داده میشود . انسانها با تولد مکاشفه آنچه را که قبلا بدست آورده اند می یابند , انها مطابق تعداد زندگی هایی که کرده اند کم و بیش پیشرفته اند و این بر طبق فاصله آنها از نقطه حرکت می باشد و دقیقا مانند اجتماعی از افراد در هر سن است که هر کسی پیشرفتش بر طبق سالهایی است که زندگی کرده است , وجودهای متوالی برای زندگی روح همانند سالهای زمینی برای زندگی بدن است . یک روز هزار نفر را جمع کنید از یک ساله تا هشتاد ساله , سپس یک چادر روی روزهایی که پشت سر گذاشته اند بیاندازید . اگر کسی آن را نداند فکر می کند که همه در یک روز متولد شده اند و آن وثت شما از خود می پرسید چطور شده است که عده ای بزرگند و عده ای کوچک , یک عده پیر و یک عده جوان , باسواد هستند و یک عده یگر هنوز جاهل , اما اگر ابری که گذشته شما را پوشنیده است کنار برود و اگر بفهمید که همه کم و بیش مدت طولانی زیسته اند همه چیز بر شما روشن می شود . خداوند در عدالت خود نمی توانسته ارواح کامل و ناقص بیافریند اما اگر به کثرت وجودها معتقد باشیم , عدم تساوی که ما می بینیم بهیچوجه مخالف نصفت خدا نسیت . و آنه که ما میبینیم حاضر است , نه گذشته , آیا این دلیل روی یک نظام و یک فرض بیهوده است؟ نه ما از یک امر واقع روشن و واضح صحبت می کنیم که غیر قابل بحث است : عدم تساوی استعدادها و رشد فکری و اخلاقی با هر تئوری دیگری قابل باین نیست , در حالیکه توضیح آن با این نظریه ساده طبیعی و عقلانی است. آیا منطقی نیست که تئوری قابل توضیح را بر غیر قابل توضیح ترجیح بدهیم؟ در خصوص سوال ششم می گوییم که انسان وحشی آفریقایی یک نژاد عقب افتداده است . بنابراین می پرسیم که آیا یک وخشی آفریقایی انسان است یا نه ؟ اگر انسان است چرا خداوند او و نژادش را از امتیازاتی که به نژاد قفقازی داده است محروم کرده است ؟ اگر انسان نیست چرا به دنبال این است که می خواهد او یکتا پرست شود؟ آموزه روحی وسیع تر از همه اینهاست , برای او انواع مختلف انسان وجود ندارد . انسانهایی هستند که روح آنها کم و بیش عقب افتاده است اما مستعد پیشرفت می باشد , آیا این مطابق با عدالت خدائی نیست؟
ما نفس را در گذشته و در حال حاضر دیدیم , اگر آن را در آینده اش ببینیم همان مشکلات را خواهیم داشت.
1- اگر وجود حاضر ما رقم زننده سرنوشت آینده ماست پس در زندگی آینده وضعیت انسان وحشی و متمدن چیست؟ آیا در یک سطح قرار دارند یا در سعادت ابدی از هم فاصله دارند؟
2- آیا انسانی که در تمام زندگی اش کار کرده تا بهبودی یابد آیا در همان درجه است که انسانی که در درجه پایین باقی مانده است؟ آنهم بخاطر خطایش بلکه فقط به این خاطر که یا وقت نداشته و یا امکان بهتر کردن خود را نداشته است؟
3- انسانی که بدی می کند زیا نتوانسته است به روشنی درون برسد آیا او مستوجب وضعی است که ارتباطی به او ندارد؟
4- کوشش در این است که انسان روشن شود , اخلاقی و متمدن شود اما برای اینکه شخصی روشن شود میلیونها نفر هستند که هر روز قبل از اینکه نور به آنها برسد می میند , سرنوشت آنها چیست؟
آیا با آنها مانند رانده شدگان رفتار می شود؟ در صورت عکس آنها چه کرده اند که باید در طبقه مساوی با دیگران قرار بگیرند؟
5-سرنوشت بچه هایی که قبل از ارتکاب عمل خوب یا بد در سنین پایین می میرند چیست , اگر آنها از انتخاب شدگان هستند چرا باید این شایستگی را بدون انجام کاری بدست بیاورند؟ بوسیله چه امتیازی آنها از فراز و نشیب های زندگی گذشته اند؟ آیا دکترینی وجود دارد که بتواند این مسائل راحل کند؟ زندگی های متوالی را بپذیرد و همه چیز مطابق با عدالت خداوند توضیح داده خواهد شد. آنچه را که در یک زندگی نمی توان انجام داد در زندگی دیگر می توان انجام داد بدین ترتیب است که هیچکس از قانون پیشرفت نمی گریزد و بدین ترتیب است که هرکس بر طبق شایستگی و لیاقت واقعی اش پاداش می گیرد و هیچکس از سعادت و آمرزش متعالی محروم نخواهد شد هرچقدر هم موانع مختلف بر سر راه باشد انسان به سعادت ابدی خواهد رسید.
این سوالات تا بینهایت قابل طرح کردن است زیرا مسائل روانی و اخلاقی که راه حل خود را جز در کثرت وجودها و زندگی ها نمی یابد بیشمار هستند ما به کلی ترین آنها خواهیم پرداخت .
اصل بازگشت به نحو صریح در انجیل ثبت شده است:
وقتی که آنها از کوه پایین امدند . عیسی مسیح این فرمان را صادر و به آنها گفت با هیچکس درباره آنچه دیدید سخن نرانید تازمانی که پس خدا بین مردگان برخیزد.
شاگردانش از او سوال کردند و او به آنها گفت :پس چرا عالمان یهودی می گویند که الیاهو باید از پیش بیاید؟
مسیح به آنها جواب می دهد:
درست است الیاهو باید بیاید و همه چیز را مرتب کند اما من به شما می گویم که الیاهو قبلا آمده است و آنها او را نمی شناسند و آنها همانطور که می خواهند او را زجر خواهند داد و بدین ترتیب است که آنها فرزند انسان را از میان می برند . بدین ترتیب بود که شاگردانش فهمیدند که مقصود عیسی ژان باپ تیست بوده است که از او سخن می گفته است.
چون ژان باپ تیست الیاهو بود بنابر این بازگشت روح یا نفس الیاهو بود در بدن پزان باپ تیست . هر عقیده ای که درباره بازگشت داشته باشیم چه قبول کنیم و چه رد کنیم اگر وجود داشته باشد باید علیرغم اعتقادات مخالف بیشتر آن را تحمل کنیم نکته اساسی این است که اطلاعاتی که ارواح می دهند مبتنی بر عدم اخلاقیات نفس , عذابها و پاداش ها آینده عدالت خداوند , اراده آزاد بشر و ... می باشد بنابراین این اطلاعات و درس ها ضد مذهبی نیست.
همانطور که گفتیم ما دلیل آوردیم که اطلاعات ارواح برای برخی از اشحاص حجت نیست , اگر ما همانند دیگران عقیده کثرت زندگی ها را برگزیده ایم به این خاطر نیست که این از ارواح گرفته شده است بلکه بخاطر این است که به نظر ما خیلی منطقی می آید و تنها این عقیده مسائل لاینحل را حل می کند . این عقیده را ما فقط از انسانهای فانی دریافت کرده ایم و بهمین دلیل در کنار گذاشتن عقاید خود درنگ نکرده ایم از لحظه ای که به یک اشتباه اشاره می شود اگر انسان در ایده خود پافشاری کند غرورش جریحه دار خواهد شد همینطور عقایدی که خلاف عقل باشد ما آن را در می کنیم اگر چه از طرف ارواح آمده باشد همانطوری که عقاید بسیاری را ما رد کردیم زیرا ما از طریق تجربه می دانی که آنچه را که از طرف آنها می آید ما نباید کورکورانه قبول کنیم همانطور که هرچه از طرف انسانها گفته می شود نباید پذیرفته شود . اولین چیز در نظر ما این است که گفته منطقی باشد و امور مسلم آن را تایید کند , یعنی امور واقع مثبت و مادی که اگر کسی با دقت و بطور منطقی مورد مطالعه و مشاهده قرار بدهد . حقیقت بر او روشن شود. وقتی که امور واقع جنبه عمومیت پیدا می کند مانند تشکیل و حرکت زمین ما باید این دلائل را قبول داشته باشیم و مخالفین این دلائل برای مخالفت خود بهای سنگینی می پردازند.
بنابراین بطور خلاصه می دانیم که مبحث کثرت زندگی ها چیزهای غیر قابل توضیح را توضیح می دهد , این مبحث بسیار تسلی بخش است و منطبق با بالاترین عدالت است و برای انسان نشانه سعادتی است که خداوند در رحمت خود به او عطا کرده است.
سخنان شخص مسیح در این ارتباط شکی باقی نمی گذارد . اینها چیزی است که در انجیل پزان مقدس در فصل سوم می گوید.
3- عیسی مسیح به نیکودم جواب داد: در واقع من به تو می گویم که اگر یک انسان دوباره متولد نشود نمی تواند سلطنت الهی را ببیند.
4-نیکودم به او گفت : وقتی انسانی پیر شد چگونه دوباره متولد می شود؟ آیا می تواند وارد شکم مادرش شود و یکبار دیگر متولد شود؟
5-عیسی مسیح مجواب داد: در حقیقت من به تو می گویم که اگر یک انسان از آب و روح تولد نیابد به مقر خدایی راه نمی یابد چیزی که از گوشت آفریده می شود گوشت است و چیزی که از روح آفریده می شود روح است. پس آنچه که به تو گفتم دیگر تعجب نکن: باید که شما دوباره متولد شوید.

نوشته آلن کاردک
کپی شده از سایت ارواح که توسط مدیر سایت نوشته شده بووود

چند تا دیگه هم هس خودتون برید بخونید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saiiddz
03-06-2008, 10:15
و من هم همچنان منتظر جن آقا یاسینم ! ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی چی شد یاسین جان ، قرار بود یه جن برامون بفرستی ؟ نیومد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی اگه بیاد من بلدم باش چی کار کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این که مطمئنم نیومده و نمیاد و نخواهد آمد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه تو که میگی من هر چی جن دیدم سنی بودن ، هنوز نمیدونی جنایی که تو غدیر خم بودن ، الان زندن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا نمیری از اونا بپرسی که شیعه حقه یا سنی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
hi
هولاکس عزیز میشه ولش کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یاسین از حرفهای شما ناراحت شده

Hoaxes
03-06-2008, 12:57
اما بازم نمیدونم چرا خودمم زیاد به این همزاد اعتقاد ندارم هر چند ردش هم نمیکنمنه دختر خوووب ، الان هیچ آدمی نیست که تو واقعه ی قدیر خم بوده باشه ، احتمالا الان تو قبرن .

من جدیدا فهمیدم که این آقا یاسین بش بر خورده که چرا من گفتم همزاد نیس ، گفته یه جن براش می فرستم

حالشو بگیره ، منم تازه به دستم رسیده این خبر ، من دوباره موضوع قبلی رو شرو نکردم .

hi
هولاکس عزیز میشه ولش کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یاسین از حرفهای شما ناراحت شدهhi ! ببین من اونو ول کردم ، اون مارو ول نمیکنه ...

آخه ... موش بخوره این یاسینو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه قدر دل نازکه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن ، هولاکس خودتی ، من هوآکسزم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darkstreet
03-06-2008, 18:32
راستی دارک استریت لطفا سریع بیا و جواب سوالایی که برات آف گذاشتم رو بهم بده
یچیز دیگه من همیشه معتقد بودم پسرا بجز در مورد عشق همه جا قابل اعتمادن یعنی به نسبت دخترا بیشتر اما تو خوابی که دیدم نظرم کاملا عوض شد
توی بچه های تاپیک تازگیا یعنی همین دوشب کسی خواب عجیبی راجع به چندین سال پیش ندیده؟؟؟ آخه پسری که باهاش رفته بودم هم به نظرم آشنا میومد و هم خودش اینکاره بووود فقط از ترسش فکر کنم یا جام گذاشت یا زودتر بیدار ششد و رفت
حالا اگه میشه خوب فکر کنید با تشکر

سلام
شرمنده من دیر به دیر آی دی خودم رو چک می کنم آفای شما پریده!!!
من خواب های عجیب زیادی می بینم ولی به خاطر نمیارم در این رابطه هم خوابی دیدم یا نه

darkstreet
03-06-2008, 18:53
آها!
آلان رسید
دقیق نمی دونم ولی ارتباطی با انرژی بدن داره
توی اون حالت وقتی میدان های انرژی با هم برخورد می کنن سردرد رخ میده
البته گفتم که دقیق نمی دونم چی میشه که سر ادم درد میگیره ولی به خاطر انرژی و هاله بدنه
سعی کن به خواب من بیای...

milad_badboy
03-06-2008, 21:44
اندیشه بازگشت

قبل از تولدت كجا بودي تا بگويم بعد از مرگت كجا ميروي (شوپهناور)

Hoaxes
04-06-2008, 04:42
قبل از تولدت كجا بودي تا بگويم بعد از مرگت كجا ميروي (شوپهناور)

میگم این یارو شوپهنان نمیدونم چیه غیب گو بوده ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

winter+girl
04-06-2008, 09:16
آها!
آلان رسید
دقیق نمی دونم ولی ارتباطی با انرژی بدن داره
توی اون حالت وقتی میدان های انرژی با هم برخورد می کنن سردرد رخ میده
البته گفتم که دقیق نمی دونم چی میشه که سر ادم درد میگیره ولی به خاطر انرژی و هاله بدنه
سعی کن به خواب من بیای...

چند بار سعی کردم فکر کنم ک بار هم موفق شدم اما متاسفانه اصلا اون خواب یادم نمیاد گفتم که یکم درباره ی خواب دوباره کم یادم میاد اما دیشب خواب روح مادر بزرگم رو دیدم کلی بوسم کرد بغلم کرد هر چی گفتم اگه تنهایی سختته بذار منم باهات بیام گفت نه خودم میرم جالب اینجاس من خودم هم تازه رسیده بووودم انگار اون داشت میرفت من سر راهش دیدمش بعد هم فکر کنم رفتم تو یه زمان خیلی دوووور خیلی دووور یعنی چیزی من میگم شما یچیز میشنوید فکر کنم دوران فرعون ها بوووود خدا نصیب همه کنه چه زیبایی چه عظمتی

قبل از تولدت كجا بودي تا بگويم بعد از مرگت كجا ميروي
کسی که بدونه قبل از تولدش کجا بوووده خودش هم یجووور میدونه بعد تولدش کجا میره بعدشم این اصلا زیاد به اینجا ربط نداره بعضی ها فکر میکنن چون نمیدونن از کجا میان پس معللوووم نیس به کجا میرن اما اگه قرآن رو باز کنی هم نوشته از کجا اومدی هم به کجا میری

winter+girl
04-06-2008, 09:21
راستیی تا حالا شده بخوئاین انرژی های اطراف بدنتون رو حس کنید؟؟؟
چه حسی میشید؟؟؟
من چند بار سعی کردم که بلافاصله تنم یخ میکنه بچه ها خیلی دوست دارم هاله ی خودم رو ببینم کسی میدونه که با برون فکنی این کار میشه یا نه؟؟؟
اگه میشه هاله باز هم دور بدنمونه یا با کالبد اختری جا به جا میشه؟؟؟؟

کاوه رسولی
04-06-2008, 09:44
بحثه جالبه هستش لطفا ادامه بدید ایا تله پاتی هم از غده هیپوفیزه؟

anti_girl
04-06-2008, 09:59
سلام راستش با خوندن بخشي كوچك شيفته اين تاپيك شدم.............
چند وقته كه اصلا خواب نميبينم......................
كسي ميدونه چرا؟ حتي اخرين خوابي هم كه ديدم يادم نمياد........چرا اين جوري شدم كسي ميتونه كمك كنه؟

Ceramic
04-06-2008, 10:16
كسي ميدونه چرا؟ حتي اخرين خوابي هم كه ديدم يادم نمياد........چرا اين جوري شدم كسي ميتونه كمك كنه؟

دلایل خیلی زیادی می تونه داشته باشه . اما باید دقیقا شرایط شما مشخص باشه ( سن ، جنسیت ، سابقه ی خانوادکی و .... ) اینه که در یک انجمن نمیشه در باره اش بحث کرد .

Ceramic
04-06-2008, 11:07
.....................

1. وجود شخصی به نام لوبسانگ رامپا و زندکی و پیشینه ی او به هیچ عنوان ثابت نشده است و هیچ مدرک و مستندی هم برای پذیرش آنچه او مدعی شده وجود ندارد .

2. فرض کنیم فردا کتابی با نام مثلا آدولف اشپیتزر چاپ شود و نویسنده ادعا کند که از نزدیکان هیتلر بوده اما به دلیل ترس از کشته شدن به دست یهودیان مخفی شده و هزار و یک جور ادعای نادرست منطقی و تاریخی را هم مطرح کند .... آیا باید آن را پذیرفت ؟

3. از دو بند بالا مشخص می شود که برای احراز صحت و سقم نوشته های یک کتاب ، باید خط کش و معیاری در اختیار باشد تا بتوانیم آن را بپذیریم یا رد کنیم . خط کش و معیار شما برای پذیرش آن چه با نام جعلی لوبسانگ رامپا چاپ شده ( ناراحت نشوید که گفتم جعلی ... او خودش هم این نام را مستعار می داند ) چه بوده است ؟

4. دایره ی تجربیات قابل اعتنا و قابل استناد در محدوده ی متافیزیک بسیار محدود است . بسیاری از تجربیات و پدیده هایی که از دیدگاه ما ممکن است متافیزیکی شناخته شود ، یا انواعی از کارکردهای غدد داخلی است ، یا اختلالاتی در مکانیسم عملکرد حافظه ، یا علل فیزیکی ناشناخته دارد ( به یاد بیاورید مشاهده ی بشقاب پرنده ها را همین اواخر در خوزستان که مشخص شد هواپیماهای بدون سرنشین جاسوسی بوده است ) و ....

5. حتی اگر دلیل شناخته شده ای برای برخی از پدیده ها وجود نداشته باشد ، باز هم نمی توانیم آن را « الزاما » متافیزیکی و ماورایی بدانیم . بسیاری از پدیده های طبیعی در قرون گذشته به کلی ماورایی شناخته می شد اما پیشرفت علم بشر دلایل آن را برای مردم آشکار کرد .

6. اگر مایل بودید در پیغام خصوصی می توانیم این بحث را دنبال کنیم ( چون مایل به بن شدن برای یک ماه دیگر نیستم )

anti_girl
04-06-2008, 11:33
دلایل خیلی زیادی می تونه داشته باشه . اما باید دقیقا شرایط شما مشخص باشه ( سن ، جنسیت ، سابقه ی خانوادکی و .... ) اینه که در یک انجمن نمیشه در باره اش بحث کرد .
مرسي از راهنماييتون اما ميشه به صورت خصوصي با شما در اين باره حرف بزنم؟

Hoaxes
04-06-2008, 12:07

اصولا فقط شما نیسی که خواب نمیبینی ، اکثرا خواب نمیبینن .

ولی در اصل خواب می بینن ، یادشون نمیمونه .

برای این کا مثلا اگه شما 10 میخوابی و 6 صب بلند میشی ، از این به بعد 9 بخواب و شیش صبح بلند شو

در کل باید کاری کنی که مدت زمانی که خوابی ، مضربی از 45 دقیقه باشه ... حالا بشین حساب کن ببین چه قدر

میشه دیگه !

بحثه جالبه هستش لطفا ادامه بدید ایا تله پاتی هم از غده هیپوفیزه؟

تمام فعالیت های چشم سوم هم فقط فقط مربوط به هیپوفیز نیس .

این تله پاتی که شما میگی چرا مربوط به این غدس . که اگه طرف روی غده هیپوفیزش کار کنه و چشم سومش رو

تقویت کنه به جایی میرسه که موقعی میخواد یه پیامی رو برای کسی بفرسته ، این ناحیه شر میکنه به ضربان

زدن !

من چند بار سعی کردم که بلافاصله تنم یخ میکنه بچه ها خیلی دوست دارم هاله ی خودم رو ببینم کسی میدونه که با برون فکنی این کار میشه یا نه؟؟؟
اگه میشه هاله باز هم دور بدنمونه یا با کالبد اختری جا به جا میشه؟؟؟؟

این که شما میگی هاله رو تو برون فکنی دید ، این قضیش فرق میکنه و بستگی داره به نوع خارج شدن از بدن .

اصولا تو برون فکنی فقط 2 کالبد میاد بیرون برای افراد تازه کار : یکی کالبد خود روحه ، و یکی کالبد اختری

ولی اگه شما بخوای هاله ی خودتو ببینی ( کالبد انرژی ) باید یا وقتی میای بیرون ، با اون کالبد بیای ، یا این که وقتی میای

بیرون به جسمت نگا کنی که معمولا کم پیش اومده به جسم نگاه کنن و هالشون رو ببینن ، چرا که تو اون لحظه واقعا فرد

مرده ! . در کل باید بگیم تو برون فکنی ، هاله معنی خاصی نداره ، البته بازم بیرون اوردن کالبد انرژی اولا به این سادگی ها

نیس ، و دوما اگرم طرف بیاره ، بازم چیز زیادی از هاله نمیمونه چون اصلا هاله برای فردی که میمیره تاثیری نداره .

ولی اون جایی که من گفتم طرف واقعا می می ره ، درسته می می ره ولی علائم حیاتی رو داره .

چرا که یه کالبد دیگه که اسمش کالبد حیوانی هس ، تو بدن می مونه ... . و طرف هم نفس می کشه و هم کارای دیگه .

ولی خوب بعضی ها هم کالبد حیوانیشون میاد بیرون که اون فرد تو اون لحظه جدی جدی می میره . برای همینم این نوعش

که علائم حیاتیش رو بگیره کار خطر ناکیه ، چون احتمال مرگ جدی جدیش خیلی زیاده .

البته میشه که کالبد حیوانی بی اختیار بیاد بیرون همراه با کالبد روح و اختری .

یکی از بچه های تو همین فروم که اسمش لازم نیس بگم ، برون فکنی کرده بود به یه روشی ، و کالبد حیوانیشم اومده بود

بیرون و میگفت که قلبش تا یه مدت درد میکرده . این نشون دهنده ی ایست قلبیشه تو همون چند ثانیه ای که بیرون بوده .

ولی اگه شما میخوای هاله ببینی ، شاید بتونم کمکت کنم . روش هایی دارم که سریع جواب میده . هر کی خواس بیاد چت

بش بگم .

milad_badboy
04-06-2008, 13:06
کسی که بدونه قبل از تولدش کجا بوووده خودش هم یجووور میدونه بعد تولدش کجا میره بعدشم این اصلا زیاد به اینجا ربط نداره بعضی ها فکر میکنن چون نمیدونن از کجا میان پس معللوووم نیس به کجا میرن اما اگه قرآن رو باز کنی هم نوشته از کجا اومدی هم به کجا میری

بل از تولد ذردات بدن ما تو اجسام ديگه بوده و قبل از تولد ما نفطه ما رو تشكيل داده و بعد از مرگ هم اجزاي بدن ما توي خاك تجزيه ميشه و دوباره به اجسام و افراد ديگه منتقل ميشه.فراتر از زميني كه ما زندگي ميكنيم نه مجازاتي هست نه پاداشي

Hoaxes
04-06-2008, 13:16
بل از تولد ذردات بدن ما تو اجسام ديگه بوده و قبل از تولد ما نفطه ما رو تشكيل داده و بعد از مرگ هم اجزاي بدن ما توي خاك تجزيه ميشه و دوباره به اجسام و افراد ديگه منتقل ميشه.فراتر از زميني كه ما زندگي ميكنيم نه مجازاتي هست نه پاداشي
جل الخالق ! :18: همه جور آدم دیده بودیم تو این انجمن به جز یه کافر :27:

بابا صد رحمت به یاسین ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یاسین کجایـــــــــــــــــــــ ـی !

البته این یاسینم فک نکنه تحویلش گرفتما ، اصلا یه یاسین دیگه رو گفتم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hoaxes
04-06-2008, 13:17
اوا راسی مانیتورم نجس شد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ceramic
04-06-2008, 14:20
اصولا فقط شما نیسی که خواب نمیبینی ، اکثرا خواب نمیبینن .

ولی در اصل خواب می بینن ، یادشون نمیمونه .

برای این کا مثلا اگه شما 10 میخوابی و 6 صب بلند میشی ، از این به بعد 9 بخواب و شیش صبح بلند شو

در کل باید کاری کنی که مدت زمانی که خوابی ، مضربی از 45 دقیقه باشه ... حالا بشین حساب کن ببین چه قدر میشه دیگه !

دوره هاي خواب در انسان ، در سيكل هاي دو ساعته است و نمي تواند مضربي از 45 دقيقه باشد . البته شما ممكن است ده دقيقه بخوابيد اما يك دوره ي خواب كامل براي انسان دو ساعت طول مي كشد .

بين 45 دقيقه تا يك ساعت پس از شروع خواب شبانه ، شخص به عميق ترين قسمت خواب مي رسد و بعد از آن شروع به « بالا آمدن از عمق » مي كند . نهايتا در حدود دو ساعت پس از آغاز خواب ، شخص به مرحله ي خواب سبك مي رسد كه نشانه هاي آن تند تر شدن ريتم تنفس ، بالاتر آمدن فشار خون ، و حركات مردمك چشم در زير پلك هاست . ( اين همان لحظاتي است كه اگر شما تشنه باشيد ، براي نوشيدن آب بيدار مي شويد يا اگر نياز به دستشويي رفتن داشته باشيد .... اگر در حالت خواب عميق تشنه باشيد ، نمي توانيد بيدار شويد و مدام خواب آب مي بينيد )

نشانه ي خواب عميق هم اين است كه شخص را به سختي مي توان بيدار كرد . و در هنگام بيدار شدن محل و موقعيت اطراف خود را نمي شناسد و قادر به تشخيص جهات هم نيست .

دقيقا با كمك گرفتن از همين سيكل هاي دو ساعته ، كساني كه مثلا مي خواهند 7 صبح بيدار شوند ، بايد در يكي از ساعات فرد ( 9 - 11 ) بخوابند تا ساعت 7 در مرحله ي خواب سبك باشند . در غير اين صورت هميشه با خمودگي و سنگيني از خواب برخواهند خواست .

Hoaxes
04-06-2008, 14:37
دوره هاي خواب در انسان ، در سيكل هاي دو ساعته است و نمي تواند مضربي از 45 دقيقه باشد . البته شما ممكن است ده دقيقه بخوابيد اما يك دوره ي خواب كامل براي انسان دو ساعت طول مي كشد .

بين 45 دقيقه تا يك ساعت پس از شروع خواب شبانه ، شخص به عميق ترين قسمت خواب مي رسد و بعد از آن شروع به « بالا آمدن از عمق » مي كند . نهايتا در حدود دو ساعت پس از آغاز خواب ، شخص به مرحله ي خواب سبك مي رسد كه نشانه هاي آن تند تر شدن ريتم تنفس ، بالاتر آمدن فشار خون ، و حركات مردمك چشم در زير پلك هاست . ( اين همان لحظاتي است كه اگر شما تشنه باشيد ، براي نوشيدن آب بيدار مي شويد يا اگر نياز به دستشويي رفتن داشته باشيد .... اگر در حالت خواب عميق تشنه باشيد ، نمي توانيد بيدار شويد و مدام خواب آب مي بينيد )

نشانه ي خواب عميق هم اين است كه شخص را به سختي مي توان بيدار كرد . و در هنگام بيدار شدن محل و موقعيت اطراف خود را نمي شناسد و قادر به تشخيص جهات هم نيست .

دقيقا با كمك گرفتن از همين سيكل هاي دو ساعته ، كساني كه مثلا مي خواهند 7 صبح بيدار شوند ، بايد در يكي از ساعات فرد ( 9 - 11 ) بخوابند تا ساعت 7 در مرحله ي خواب سبك باشند . در غير اين صورت هميشه با خمودگي و سنگيني از خواب برخواهند خواست .

نه خیرم آقا جون ، یک دوره ی خواب (REM) چهل و پنج دقیقس ... من حدود یک سال روی هشیاری در خواب و خود خواب

تحقیق کردم ... ببینم تو لابرژ رو میشناسی؟ یکی از بزرگ ترین کسایی که روی خواب تحقیق کرده و به نتایجی رسیده و چند

تا هم تکنیک و بهترین تکنیکارو برای هشیاری در خواب یا همون Lucid Dreaming داده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad_badboy
04-06-2008, 22:29
همه جور آدم دیده بودیم تو این انجمن به جز یه کافر

ای آمده از عالم روحانی تفت
حیران شده در پنج و چهار و شش و هفت
می نوش ندانی ز کجا آمده‌ای
خوش باش ندانی بکجا خواهی رفت

Ceramic
05-06-2008, 09:00
نه خیرم آقا جون ، یک دوره ی خواب (REM) چهل و پنج دقیقس ... من حدود یک سال روی هشیاری در خواب و خود خواب

تحقیق کردم ... ببینم تو لابرژ رو میشناسی؟ یکی از بزرگ ترین کسایی که روی خواب تحقیق کرده و به نتایجی رسیده و چند

تا هم تکنیک و بهترین تکنیکارو برای هشیاری در خواب یا همون Lucid Dreaming داده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز من ، R.E.M مخفف Rapid Eye Movement است که به معنای « حرکت خرگوشی چشم » است . R.E.M به زبان ساده تر ، بخش « رویابینی » است . R.E.M بخش انتهایی یک سیکل دوساعته ی خواب است و دقیقا همان مرحله ی خواب سبک است که من به آن اشاره کردم ( حرکت چشم ها در زیر پلک ) . این مقطع ، اگر خوابیدن را ادامه بدهیم ، به سیکل دوساعته ی بعدی متصل می شود . ( دقیقا به همین دلیل است که در زمان رویا دیدن با صدای کسی از خواب بیدار می شویم و مثلا ناراحت می شویم که چرا بیدارمان کرده اند ! )

به تصویر زیر دقت کنید :

اگر دقت کنید ، در این نمودار ساعت آغاز خواب شبانه 12 فرض شده است . همچنان که مشاهده می کنید ، تقریبا در ساعت 2 بامداد به لایه ی سطحی خواب وارد می شویم ( R.E.M ) و در ساعت 4 صبح به بخش سطحی دوم ( یعنی R.E.M دوم ) می رسیم . از این جا به بعد چون خستگی ابتدای شب تا حدود زیادی از بین رفته ، دوره های خواب قدری کوتاه تر می شود ( شاید حدود یک ربع ) و نهایتا در نزدیکی ساعت 8 صبح ، امکان بیداری بدون خواب آلودگی برای ما فراهم می شود .

این هم مراحل یک سیکل دوساعته ی خواب به زبان اصلی :

Stage 1 (Drowsiness) - When you first fall asleep, you are in Stage 1 sleep (Drowsiness). Stage 1 lasts just five or ten minutes. Eyes move slowly under the eyelids, and muscle activity slows down. You are easily awakened during Stage 1 sleep.
Stage 2 (Light Sleep) -Next, you go into Stage 2 sleep (Light Sleep). In Stage 2, eye movements stop, heart rate slows, and body temperature decreases.
Stages 3 & 4 (Deep Sleep) - Then you enter Stages 3 and 4 (Deep Sleep). During stages 3 and 4, you are difficult to awaken. People who are awakened during Deep Sleep do not adjust immediately and often feel groggy and disoriented for several minutes after they wake up. Children may experience bedwetting, night terrors, or sleepwalking during Deep Sleep.
REM sleep (Dream Sleep) - At about 70 to 90 minutes into your sleep cycle, you enter REM sleep. You usually have three to five REM episodes per night. Your eyes jerk rapidly in various directions under your eyelids, thus the name Rapid Eye Movement (REM) Sleep.

این هم لینک منبع :

namx
05-06-2008, 09:08
ببخشید چطوری میشه اجسام را حرکت داد ؟

Hoaxes
05-06-2008, 11:01
خیلی راحت :

دستت رو میذاری روش و هلش میدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی اگه از لحاظ متافیزیکی میخوای کار کنی و بدون تماس این کارو بکنی بیا چت بت خصوصی میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hoaxes
05-06-2008, 11:04
ای آمده از عالم روحانی تفت
حیران شده در پنج و چهار و شش و هفت
می نوش ندانی ز کجا آمده‌ای
خوش باش ندانی بکجا خواهی رف

یه توپ دارم قل قلیه

سرخ و سفید و آبیه

میزنم زمین هوا میره

نمیدونی تا کجا میره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hoaxes
05-06-2008, 11:12
دوست عزیز من ، R.E.M مخفف Rapid Eye Movement است که به معنای « حرکت خرگوشی چشم » است . R.E.M به زبان ساده تر ، بخش « رویابینی » است . R.E.M بخش انتهایی یک سیکل دوساعته ی خواب است و دقیقا همان مرحله ی خواب سبک است که من به آن اشاره کردم ( حرکت چشم ها در زیر پلک ) . این مقطع ، اگر خوابیدن را ادامه بدهیم ، به سیکل دوساعته ی بعدی متصل می شود . ( دقیقا به همین دلیل است که در زمان رویا دیدن با صدای کسی از خواب بیدار می شویم و مثلا ناراحت می شویم که چرا بیدارمان کرده اند ! )

به تصویر زیر دقت کنید :

حالا دیگه واسه ما مدرک میاری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حیف که توبه کردم دیگه بحث کنم ... و الا الان برات دو صفه مدرک میو وردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ceramic
05-06-2008, 11:46
حالا دیگه واسه ما مدرک میاری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حیف که توبه کردم دیگه بحث کنم ... و الا الان برات دو صفه مدرک میو وردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر حال بحث منطقی ای هست و در راستای موضوع تاپیک هم هست و من هم مخلص شما هستم و با هم هیچ کل کلی نداریم و اگر هم صحبتی می کنیم برای روشن تر شدن موضوعه ... درسته ؟ :10:

milad_badboy
05-06-2008, 12:29
یه توپ دارم قل قلیه

سرخ و سفید و آبیه

میزنم زمین هوا میره

نمیدونی تا کجا میره

اوتارت خيلي با مزسس LOL

Hoaxes
05-06-2008, 13:37
ه هر حال بحث منطقی ای هست و در راستای موضوع تاپیک هم هست و من هم مخلص شما هستم و با هم هیچ کل کلی نداریم و اگر هم صحبتی می کنیم برای روشن تر شدن موضوعه ... درسته ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام چطوری؟

چی داری میگی به پدر منطق جهان تو ؟ ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گفتم که دیگه خسه شدم از بس بحث کردم ... از این به بعد هر چی بگید قبول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیوانم کردید ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوتارت خيلي با مزسس LOL[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آواتار توئم خیلی بی مزه اس ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad_badboy
05-06-2008, 22:01

اتفاقا آوتار من در حال برون فكنيه نميبيني چشماش چطوري شده WOW

Hoaxes
06-06-2008, 09:03
اتفاقا آوتار من در حال برون فكنيه نميبيني چشماش چطوري شده

آره آره خیلی ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی آواتار تو داره برون فکنی میکنه ، یکی هم معتاد سر کوچه ی ما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad_badboy
06-06-2008, 13:25
آره آره خیلی

ميشه يكم در مورد اينكه وقتي برون فكني ميكني چي ميشه و چي ميبيني؟
اينو جدي پرسيدم پس جدي جواب بده

Hoaxes
06-06-2008, 16:06
ميشه يكم در مورد اينكه وقتي برون فكني ميكني چي ميشه و چي ميبيني؟
اينو جدي پرسيدم پس جدي جواب بده

ببین اصولا وجود خود انسان ، چند تا کالبد داره .

یکیش کالبد جسمیه ، یکیش کالبد اختریه ، یکیش کالبد خود روحه و همین طور میره جلو که تعدادشم نسبتا زیاده .

تو برون فکنی ، یکی یا چند تا از این کالبدا میاد بیرون .

حالا بستگی داره طرف حرفه ای باشه یا نه ... اگه تازه کار باشه ، فقط همون کالبد اختریش میاد بیرون که حالا بعدا توضیح میدم

چی می بینه . ولی اگه حرفه ای باشه ، هم کالبد روحش رو میاره و هم کالبد اختری و هر چند تا که بخواد !

البته اگه یه وقت سعی کنه همه ی کالبداشو بیاره بیرون ، فکر نمیکنم دیگه بتونه برشون گردونه اون همه کالبدو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی بعضی از عرفا هسن ( نه کسایی که دارک استریت بهشون میگه عارف ! ) که کلهم اجمعین میان از بدنشون بیرون

و یه جاهایی میرن که کار هیچ خری نیس . اصولا کار اونا جدا از برون فکنی و امثالشه و اصطلاحا بهش میگن تجرد روح

که البته برون فکنی به زبون ما میشه ، ولی خیلی حرفه ای تر و پیچیده تر که با تمرین و از این حرفا هم به دس نمیارن ...

حالا این که طرف میاد بیرون ، چی میبینه ، اون بازم بستگی داره که دور و برش چی باشه !

اصولا وقتی میای بیرون ، نباید بترسی که چیزی بشنوی و یا ببینی که وحشتناک باشه ، چون چاره ای نداری و می بینیشون .

دلیلشم اینه که چشمت ، چشم جسمت نیس ، گوشت گوش جسمت نیس ، و الا آخر . بلکه همشون برای روحته ؛ روحم که

دیگه در دیدن خیلی چیزا محدودیت نداره .

پس دیدن جن و فرشته و شنیدم صداشونو هزار تا چیز دیگه مثل انرژی های موجود در هوا و ... چیز عادی ای در برون فکنی ایه .

darkstreet
06-06-2008, 16:07
دایره ی تجربیات قابل اعتنا و قابل استناد در محدوده ی متافیزیک بسیار محدود است . بسیاری از تجربیات و پدیده هایی که از دیدگاه ما ممکن است متافیزیکی شناخته شود ، یا انواعی از کارکردهای غدد داخلی است ، یا اختلالاتی در مکانیسم عملکرد حافظه ، یا علل فیزیکی ناشناخته دارد ( به یاد بیاورید مشاهده ی بشقاب پرنده ها را همین اواخر در خوزستان که مشخص شد هواپیماهای بدون سرنشین جاسوسی بوده است )

یکی دو هفته قبل وزارت دفاع ( دقیق نمی دونم کدوم کشور ولی فکر کنم فرانسه بود ) پرونده های سری مرتبط با بشقاب پرنده ها را به طور عجیبی زودتر از زمان موعود در اختیار عموم قرار داد و به صراحت مسئله بشقاب پرنده را حقیقی اعلام کرد

بعد از این جریان دیگه کسی نمی تونه مدعی بشه بشقاب پرنده وجود نداره
اگه توی ایران مسائل فوق طبیعی رواج پیدا کنن ممکنه تناقضاتی در ذهن عموم پدید بیاد ما به یک زندگی تکراری عادت کردیم و همه تفکرات و عقایدمون بر اساس همین زندگی شکل گرفتن هرگونه تغییر ناگهانی در این موارد می تونه صدماتی جدی به بار بیاره برای همین هم هست که روی این مسائل به سرعت سرپوش گذاشته میشه وگرنه با وجود سازمان هایی نظیر ufo در امریکا دیگه نیازی به پنهان پوشی این مسادل نیست

Hoaxes
06-06-2008, 17:38
بعد از این جریان دیگه کسی نمی تونه مدعی بشه بشقاب پرنده وجود نداره

البته به همین سادگی ها هم نمیشه باور کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون آمریکا هواپیمایی ساخته که عین بشقاب پرندس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

winter+girl
07-06-2008, 19:51
البته به همین سادگی ها هم نمیشه باور کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون آمریکا هواپیمایی ساخته که عین بشقاب پرندس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی هدف ظامریکا از این کار چی بووووده؟؟؟ حالا اگه بی خیال هدف آمریکا شیم چی می مونه؟؟؟؟
هیچی بی خیال اصلا چرا اکثریت فکر میکنن سفینه های فضایی باید یه چیز تو مایه های بشقاب پرنده باشه؟؟؟
ای بابا اینا بعد این همه مدت هنووووز چیز جدیدی یاد نگرفتن؟؟؟
خیلی عجیبه فکر میکنم هنووووز اجازه ی دخالت تو کار زمین رو ندارن وگرنه چه دلیلی داره بیان تو کار ما سرک بکشن برن؟؟؟
حالا اینم بیخیال
بچه ها بیاین با برووون فکنی بریم محل زندگیه اونا واقعا هیجان انگیزه و مهمتر اینکه حداقل چیزی که میبینیم رو باور میکنیم
بازم بی خیال این
درمورد ارواح متعالی که تو سایر سیاره ها زندگی میکنن کسی چیزی میدونه؟؟؟
امکانش هس اینا مربووووط به اونا باشن؟؟؟
از بالا برای نجات بشر یا کمک و راهنمایی میتونن بیان اما از انسان به اونا وارد نمیشه
حالا اینم بیخیال
اون قسمت عانل ناشناخته که همه داستاناش واقعیه رو دیده بودین که یه موجود فضایی رو سازمانهای آمریکاییپیدا کرده بون و داشتن روش تحقیق میکردن؟؟؟
یعنی واقعا جالب بوووود
اینم بی خیالش جدیدا کی برون فکنی کرده؟؟؟؟

winter+girl
07-06-2008, 20:04
ببخشید چطوری میشه اجسام را حرکت داد ؟

اینو الان دیدم
ببین بابا بی خیال رو باید بگم آخه تو میخوای با یه چت و یه تاپیک کارای تله کینزی رو یاد بگیری؟؟؟
من بهت پیشنهاد میکنم اگه واقعا تواناییشو در خودت میبینی بری سایت ارواح عضو شی همه چیزم داره
اینجا بیشتر جنبه ی بحث و پرسیدن سوالای الکیه
آفرین پسر خووووب

ya30n
07-06-2008, 22:02
winter+girl جان اسم سايت ارواح رو نيار دوست عزيزم
يه عده كلاهبردار و سودجو هستن اونجا تا كساني كه بخوان اموزش مفيد بدن...

شاد باشي
يا حق (:

Hoaxes
08-06-2008, 11:43
اینو الان دیدم
ببین بابا بی خیال رو باید بگم آخه تو میخوای با یه چت و یه تاپیک کارای تله کینزی رو یاد بگیری؟؟؟
من بهت پیشنهاد میکنم اگه واقعا تواناییشو در خودت میبینی بری سایت ارواح عضو شی همه چیزم داره
آفرین پسر خووووب

ببخشید ولی تله کینزی همچین کار شق القمری نیس ...

در ضمن ، من هم همیشه این جا گفتم که به این آموزشای این تاپیک و آموزشایی که تو اینترنت میزنن نباید عمل کرد

چیزی که باید عمل کرد ، باید یه آموزش معتبر و خصوصا گرون باشه . وقتی یه چیز ارزش مندی رو میفروشن ، مسلاما

گرونه .

من هم برای تله کینزی و هزار تا کار دیگه ، معتبر ترین آموزشا رو جمع کردم .

هیچ وقتم از این آموزشای چرت توی اینترنت استفاده نکردم چون همش من دراوردیه .

سایت ارواحم فقط چند تا آدم حسابی داره ... به قول آقا یاسین کلاهبردار هم داره و چند تا مدیر بی جنبه که حالم

ازشون بهم میخوره .

Ceramic
08-06-2008, 15:23
اینو الان دیدم
آفرین پسر خووووب

در همون سايت ما بحثي رو باز كرديم و ديديم كه توان ارائه ي دليل و كاربرد منطق موجود نبود و .....

Hoaxes
08-06-2008, 18:13
در همون سايت ما بحثي رو باز كرديم و ديديم كه توان ارائه ي دليل و كاربرد منطق موجود نبود و .....
من از وقتی اومدم تو این سایت یه احساس بدی نسبت به دو نفر پیدا کردم : abram50 و اون یارو ...... نیکو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالم از جفتشون بهم میخوره ... دو تا آدم بی جنبه ی غیر منطقی .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ya30n
09-06-2008, 17:25
من از وقتی اومدم تو این سایت یه احساس بدی نسبت به دو نفر پیدا کردم : abram50 و اون یارو ...... نیکو

حالم از جفتشون بهم میخوره ... دو تا آدم بی جنبه ی غیر منطقی ....

چه وجه تمايزي!!! (درست گفتم يا نه؟!)

اينجا جاش نيست ولي خب اين آقاي abram50 و seyyed واقعا مرتكب اعمال زشتي در سايت شدن و مديريت اين سايت هم انگار خوشش مياد!!!

يا حق (:

Hoaxes
09-06-2008, 20:38
اينجا جاش نيست ولي خب اين آقاي abram50 و seyyed واقعا مرتكب اعمال زشتي در سايت شدن و مديريت اين سايت هم انگار خوشش مياد!!!

اتفاقا من یه بار زیراب این آبرام پنجارو پیش ادمین زدم ، ادمینم حالشو گرفت ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا ادمین بچه خوبیه فک کنم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

winter+girl
09-06-2008, 21:37
خوب بیخیال بابا یکی جواب اووون سوالامو بده نمیثدونستم مردها هم انقدر به غیبت علاقه دارن میگم من که نه پوووول دارم نه میدونم کجا باید برم کلاس باید چی کنم؟؟؟
یاسین میشه بگی چیکار کردن؟؟؟ شدیدا کنجکاو شدم
آقای hoaxes اد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arial_moho
10-06-2008, 19:34
بچه ها اینجا کسی درباره تله پاتی و ... (متعلقاتش) چیزی میدونه؟
اگه میدونین ...

Hoaxes
11-06-2008, 09:15
آقای hoaxes اد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام خانم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این یعنی همون Add خودمون تو یاهو ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا این که یه فحش خارجکستانیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا این که یه رمزه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hoaxes
11-06-2008, 09:16
بچه ها اینجا کسی درباره تله پاتی و ... (متعلقاتش) چیزی میدونه؟
اگه میدونین ...

آره میدونیم ، حالا که میدونیم :

...

خوبه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seied-taher
11-06-2008, 09:22
ره میدونیم ، حالا که میدونیم :

...

خوبه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تو چرا اینقدر شیطونی؟
چرا شیطونی میکنی؟
-----------------------
اولی: من میخواهم تله پاتی یاد بگیرم ....
دومی: تلکابین چبه؟
سومی: همون موج سواریو میگه دیگه
چهارمی: میخوای چیکار؟
اولی: میخوام دیگه پول تیلفن ندم با دوستم صحبت کنم ....:18::18::18:
چهارمی: بیخیال بیا با گوشی من تماس بگیر.

Hoaxes
11-06-2008, 12:37
تو چرا اینقدر شیطونی؟
چرا شیطونی میکنی؟

ببینم تو از کلمه ی شیطونی و اینا خوشت میاد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر چی میگم می گه چرا شیطونی می کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بزنم چشتو در بیارم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اولی: من میخواهم تله پاتی یاد بگیرم ....
دومی: تلکابین چبه؟
سومی: همون موج سواریو میگه دیگه
چهارمی: میخوای چیکار؟
اولی: میخوام دیگه پول تیلفن ندم با دوستم صحبت کنم ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چهارمی: بیخیال بیا با گوشی من تماس بگیر.

میگم این حکایت پستت بود ؟ ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شعرش یادت رفتا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معمولا بعد از حکایت دو بیت شعر میگن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seied-taher
11-06-2008, 12:51
میگم این حکایت پستت بود ؟ ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شعرش یادت رفتا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معمولا بعد از حکایت دو بیت شعر میگن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------------------

برو کار میکن مگو چیست کار
که سرمایه زندگانیست کار .....
-----------------------------
بیکاریا

Ceramic
11-06-2008, 14:38
-----------------------

برو کار میکن مگو چیست کار
که سرمایه زندگانیست کار .....
-----------------------------
بیکاریا

از کجا به کجا رسید این تاپیک !!

Hoaxes
12-06-2008, 09:58
تاپیک به خیلی جاهای دیگه هم رسیده ، این فقط یکیش بود...

arial_moho
18-06-2008, 23:42
این تاپیک مشکل پیدا کرده یا یکدفعه همه مخاطبینش اینجا رو ول کردن؟
یه چند روزیه که هیچ کس پستی نمیفرسته موضوع چیه؟

saiiddz
19-06-2008, 10:04
این تاپیک مشکل پیدا کرده یا یکدفعه همه مخاطبینش اینجا رو ول کردن؟
یه چند روزیه که هیچ کس پستی نمیفرسته موضوع چیه؟
به شما هم پیشنهاد میکنم این کارو بکنید
این تاپیک پر شده از بحث های بیهوده و نا مربوط
منظورم شخص خاصی نیست ولی این اونو ضایع میکنه و...

Hoaxes
19-06-2008, 14:19
به شما هم پیشنهاد میکنم این کارو بکنید
این تاپیک پر شده از بحث های بیهوده و نا مربوط
منظورم شخص خاصی نیست ولی این اونو ضایع میکنه و...

نمیدونم چرا یه حس قریبی بم میگه که منظورت با منه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
19-06-2008, 15:24
نمیدونم چرا یه حس قریبی بم میگه که منظورت با منه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظور من هرکس این کارو میکنه هست نه چیز یا کس دیگه ای

milad_badboy
19-06-2008, 17:30
بچه ها يكم در مورد دور كردن انرژي هاي منفي و راهاي آرامش بحث كنين

Hoaxes
19-06-2008, 17:41

هر روز نفس عمیق بکش و بگو من شادم و با عشق و صفا زندگی میکنم !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seied-taher
19-06-2008, 19:41
انرژیهای منفی؟
سامان عزیز انرژی منفی رو با یک لبخند میشه از بین برد ....

milad_badboy
19-06-2008, 21:22
انرژیهای منفی؟
سامان عزیز انرژی منفی رو با یک لبخند میشه از بین برد ....

تكبير...........

milad_badboy
19-06-2008, 21:24
هر روز نفس عمیق بکش و بگو من شادم و با عشق و صفا زندگی میکنم

تو به اين طوطي چي غذا ميدي كه هر روز سر حال تر ميشه؟ WOOOOOOOOW

seied-taher
19-06-2008, 22:29
تكبير...........

استغفر الله .........

milad_badboy
20-06-2008, 16:42
سامان عزیز انرژی منفی رو با یک لبخند میشه از بین برد

اخه مرد مومن كسي كه افسردگي داره و انرژي هاي منفي احاطش كردن لبخند بزنه خوب ميشه؟
نه خدا وكيلي خوب ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا شما ها همه چي رو سطحي ميگيرين من ميگم راه گار علمي و متافيزيكي بدين تو ميگي لبخند

winter+girl
20-06-2008, 21:58
احساس میکنم تاپیک داره زیادی لوووس میشه آقای میلاد پسر بد
آخه میای میگی درباره ی این بحث کنید کجای دنیا همچین چیزیه؟؟؟
خوب تو اول یکم شروع کن ببینم اصلا مشکلت با کجاشه چی میخوای بحث چی باشه؟؟؟؟؟؟؟
مثلا میخوای چی بشه؟؟؟
بعدش کی گفته دور کردن انرزی های منفی ربط به آرامش داره ؟؟؟
شاید بیربط نباشه اما انرژی منفی کجا آرامش کجا؟؟؟
آقا اصلا سوالت مشکل داره
بحث در باره ی جن گیری چطوره؟؟؟؟
بچه ها کی تا حالا اینجا احضار روح و جن گیری کرده؟؟؟
کی با فرشته ها ارتباط داره؟؟؟
بچه ها اینجا کسی هس که جن رو از نزدیک دیده باشه؟؟؟؟

milad_badboy
20-06-2008, 22:27

انرژي منفي ربطي به آرامش نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا تو ديگه كي هستي
خوب آدم وقتي انرژي منفي ازش دور شه ديگه استرس نداره و به آرامش ميرسه
بعد اون رفيق عشق خاكريزمون ميگه لبخند دواي دردشه Lol

winter+girl
20-06-2008, 23:02
بابا تو ديگه كي هستي
مهم نیست
مهم اینه دست شیطونو بستم
آقا من میگم انرژی مثببت بازز میتونه رربطی به آرامش داششته باشه اما دور کردن منفی که نه
پسر بد به من بگو تا حالا جن دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hoaxes
21-06-2008, 09:15
احساس میکنم تاپیک داره زیادی لوووس میشه آقای میلاد پسر بد

این تاپیک از همون اولش لوس بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چی میخوای بحث چی باشه؟؟؟؟؟؟؟

:

مثلا میخوای چی بشه؟؟؟

خیلی واضه ، میخواد انرژی های منفی دور شه و به ارامش برسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید بیربط نباشه اما انرژی منفی کجا آرامش کجا؟؟؟

اصولا همون طوری که میلاد نمیدونم چی چیک گفت :

آدم وقتي انرژي منفي ازش دور شه ديگه استرس نداره و به آرامش ميرسه

انرژی مثبت وقتی جایگزین انرژی منفی میشه ، آدم به ارامش میرسه .

اگه تو انرژی منفی رو مثل یه مزاحم به بدنت در نظر بگیری ، مثلا دندون درد ، این دندون درد رو تا وقتی

که داری ، آرامش نداری و عصابت خورده ، ولی به محض این که دردش خوب شه ، یهو احساس میکنی

که راحت شدی و به آرامش کامل میرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس دیدی که خیلی هم ربط داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته من همیشه از بحث در مورد انرژی منفی و نمیدونم مثبت و عشق و علاقه و از این حرفا حالم به هم

میخورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی برای نقض کردن حرف این وینتر گیرل اومدم تو بحث [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد اون رفيق عشق خاكريزمون ميگه لبخند دواي دردشه

و

مهم اینه دست شیطونو بستم

Hoaxes
21-06-2008, 09:53
راسی این عکسه رو من یه بار فک کنم گذاشته بودم همین جا ، یه بار دیگه میذارم

مثل این که نگاه کردن به این عکس یه عوارض بدی داره ...

میگن ساخته ی شیطون پرستاس ، که هر کی بش یه مدت نگا کنه ، یه اتفاقات ناخوشایندی براش می افته ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی من هر چی نگا کردم هیچی نشد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عکسه رو تو سایت ارواح یکی گذاش ، در جا تاپیکشو پاکیدن و گفتن هر کی به این عکس

نگا کرده نمیدونم این کارو بکنه و اون کارو بکنه ، تا براش خطراتی نیوفته

گفتن این جادوی سیاس

milad_badboy
21-06-2008, 12:35
اين تاپيك تا وقتي كه سوشيانت توش پست ميداد ارزش داشت العان همش شده مسخره بازي

winter+girl
21-06-2008, 12:53
پسر خووووووب این عکس رو که یبار گذاشتی پدرمون رو در آوردی دوباره گذاشتی واسه یکی دیگه؟؟؟
آقا من این عکس رو ندیدم؟؟؟ همون شب زنه اومد تو خوابم خداشاهده شانسی جووون سالم به در بردم بلا سرم آورد زنه
فکر کن من تو همون اتاقه
آخه من کلا موجوووود جو گیریم اما بازم دلم میخواد بهش نگاه کنم میگم اتفاقای بد یعنی چه جوری؟؟؟
چه اتفاقایی؟؟؟
همین بد بیارری های پشت هم میتونه به این ربط داشته باشه؟؟؟
اما هنوز رو حرفم هستم انرژی منفی ربطی به آرامش نداره باز انرژی مثبت یه ربط هایی بهش داره
شاید بشه گفت وقتی خورشید هس روز هم هس اما نمیشه گفت هر وقت خورشید نیس روز هم نیس
بچه ها سعی کنید مثالم رو بفهمید من نیام دوباره توضیح بدم چون اصلا حال بحث کردن و ثابت کردن حرف خودم رو ندارم

milad_badboy
21-06-2008, 23:06
اتفاقای بد یعنی چه جوری؟؟؟

ببين خرافات رو چطور تو كله مردم ميكنن
اخه نگاه كردن به يه عكس چطور ميتونه تاثير گذار باشه شما فقط به خودتون تلقين ميكنين و اين باعث ميشه خود به خود ضمير ناخودگاهتون واستون بد بياري بياره واقعا اين علي همه رو دست انداخته

amirtoty
21-06-2008, 23:18
هرچی تو این تاپیک میگردم چیز بدردبخوری نداره!

Ceramic
22-06-2008, 06:59
اخه نگاه كردن به يه عكس چطور ميتونه تاثير گذار باشه شما فقط به خودتون تلقين ميكنين و اين باعث ميشه خود به خود ضمير ناخودگاهتون واستون بد بياري بياره واقعا اين علي همه رو دست انداخته

شدیدا تایید میشه !!:5:

Hoaxes
22-06-2008, 08:49
اين تاپيك تا وقتي كه سوشيانت توش پست ميداد ارزش داشت العان همش شده مسخره بازي

آره خوب تا وقتی همه کپی پیست کنن خیلی باحاله تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه اتفاقایی؟؟؟

من که هر چی نگا کردم هیچی نشد ، عوارضشم تو سایت ارواح نوشته بودن ، چون تاپیک سری پاک کردن ، فرصت

خوندن همش رو نداشتم ، اونایی هم که خوندم یادم رفت ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی هر چی بود خیلی خفن بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول این که : من نگفتم نگا کردن به این عکس تاثیر گذاره ، مدیرای سایت ارواح گفتن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوم این که : یکی دیگه همین عکس رو نگا کرده بود تو همون سایت ، بعد گفته بود که این یارو اومده بود تو خوابشو

اذیتش کرده بود ، وقتی هم که بیدار شده بود ، یه سری علایمی که تو خواب دیده بود ، تو بیداری هنوز مونده بود

نمیدونم فک کنم موندن جای دست یارو رو صورتش بود فک کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوم این که : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هرچی تو این تاپیک میگردم چیز بدردبخوری نداره!

یکم بیشتر بگرد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad_badboy
22-06-2008, 10:23
آره خوب تا وقتی همه کپی پیست کنن

خوب شما هم كپي پيست هاي با ارزش كن كسي حرفي نداره

winter+girl
22-06-2008, 10:57

آقای میلاد پسر بد شاید خرافات باشه شاید هم چرند اما من نمیتونم بزنم زیر چیزی که دیدم

Hoaxes
22-06-2008, 12:28
خوب شما هم كپي پيست هاي با ارزش كن كسي حرفي نداره

کپی پیست کردن یعنی دزدیدن ، یعنی این که هیچی بلد نیسی و داری عین انگل از اطلاعات بغییه

استفاده میکنی .

milad_badboy
22-06-2008, 13:19
کپی پیست کردن یعنی دزدیدن ، یعنی این که هیچی بلد نیسی و داری عین انگل از اطلاعات بغییه

استفاده میکنی

اگه با ذكر منبع بشاه دزدي حساب نميشه دوست عزيز

آقای میلاد پسر بد شاید خرافات باشه شاید هم چرند اما من نمیتونم بزنم زیر چیزی که دیدم

خانوم دختر زمستوني ميشه يه باز ديگه اونچه رو كه وقاعا ديدن توضيح بدين البته واقعيت نه توهوم

Hoaxes
22-06-2008, 14:04
اگه با ذكر منبع بشاه دزدي حساب نميشه دوست عزيز

انگلی میشه که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad_badboy
22-06-2008, 21:01
انگلی میشه که

اوكي منبع بده خودمين بريم ببينيم

_H2_
30-06-2008, 00:17
سلام
من اتفاقی به این تاپیک برخوردم، ما شا ا... پربار تر از ان است که بتوان همه صفحاتش را خواند!!! (287 صفحه)
چندین ماه قبل یک نیمچه مطالبی در خصوص اسم اعظم برای سایت دیگری نوشته بودم، که به نظر کمی با این تاپیک مرتبط است و به دلایلی که میدانم، گمان نکنم در 287 صفحه پیش نقل شده باشد.
==========
مطالب فوق همه با سند و مدرک معتبر اسلامی-شیعی است و مطالبی که نظر شخصی من بوده به وضوح اعلام شده که نظر من است.
------------------------------------------------------------------------------------------------
طبق اسناد و احادیث و روایات بسیار 73 کلمه یا حرف خاص با نام "اسم العظم" وجود دارد که این اسماء منشا معجزات انبیا الهی و افراد خاص است.
مثلاً در روایتهایی از امام هادی (ع)، امام باقر (ع)، امام صادق (ع) و نیز تفسیر آیه ۴۰ سوره نمل نقل شده: (بحار الانوار، ج 50، ص 176، شماره 55.)
جناب آصف (وزير حضرت سليمان) که زمین حد فاصل بین او و پادشاهی صبا برای او در هم پیچید و او تخت پادشاهی بلقيس پادشاه صبا را در يك لحظه (با یک چشم بر هم زدن حضرت سلیمان) از يمن به بيت المقدس آورد، فقط یك حرف از اسم اعظم را میدانست که خدا را با آن فراخواند!
یا روایت شده که (بحار الانوار و بصائر الدرجات)
تمام معجزت حضرت عیسی (ع) به برکت داشتن دو کلمه از اسم اعظم بوده
یا حضرت موسی (ع) برای معجزات خود چهار کلمه را در اختیار داشت،
یا حضرت ابراهیم (ع) شش کلمه را در اختیار داشت،
یا حضرت نوح (ع) هشت کلمه را در اختیار داشت،
و یا حضرت آدم (ع) 25 کلمه از اسم اعظم را میدانست و در اختیار داشت.

ولی نکته مهم آن است که قدرت یک اسم اعظم قابل مقایسه با دیگری نیست و اینطور نیست که بتوان گفت کسی که سه اسم اعظم را میداند، قدرتش بیشتر از کسی است که یک اسم اعظم را میداند! نه اینطور نیست، مثل اسکناس است، چهار پنجاه تومانی با یک پانصدی برابری نمیکند ...

به کرات از پیامبر و معصومین بیان شده كه هر كس اسم اعظم را بداند، دعاى او مستجاب مى شود و مى تواند معجزات و كارهاى خارق العاده و عجيبى انجام دهد. (به بیان امروزی، متافیزیک)
ولی اینطور نیست که هر کس صرف آن کلمه را بر زبان جاری کند قادر به انجام کارهای خارق العاده باشد، فرد باید خود مظهر و تجلی گاه آن اسم باشد، باید اسم اعظم در وجودش باشد، صرف تلفظ یک کلمه شفاهی نیست یک مفهوم است.

{مثالی ساده از خودم اینطور که متوجه شده ام می زنم:
فقط فرض کنید "رحمان" به معنی "بخشنده" یک اسم اعظم باشد، فقط فردی میتواند با این اسم خدا را بخواند و سریعاً اجابش را ببیند که خود تجلی گاه و مظهر بخشندگی باشد بخشندگی در روح و جان او باطن او نفوذ کرده باشد و علاوه بر آن بر رحمانیت بینهات خدا قلباً ایمان داشته باشد و اینکه خدارا با "رحمان" یا "بخشنده" یا هر زبان دیگری خطاب کند مهم نیست، مهم مفهموم کلی و تجلی مفهوم در وجود فرد است.}

نکته جالب دیگر آن است که از 73 کلمه یا حرف مورد نظر خداوند 72 عدد را در دورانهای مختلف به پیامبرانش آموخته و اعتا کرده ولی تنها یکی را برای خود برگزیده که قدرت آن اسم بر 72 اسم دیگر برتری دارد و در ظرف وجودی هیچ انسان و موجود دیگری غیر از خود او نمی گنجد.

و نکته جالب دیگر، جایگاه عظیم معصومین است، که باز به کرات در روایت ها از خود معصومین نقل شده که تمام 72 کلمه اسم اعظم در اختیار ایشان بوده و هست.
و معصومین هم در جاهایی کارهای خارق العاده و معجزات کرده اند ولی اغلب آنها در حضور افراد خاص بوده و به دلایل خاص اغلب نقل نشده یا بسیار بسیار کم نقل شده و آن هم فقط در بین اصحاب ویژه.
{این مطلب را از خودم میگویم: عده ای بودند که به گمراهی رفته بودند و بعد از حضرت علی (ع) ایشان را به جای خدا می پرستیدند (فرقه علی ا...) خوب بیچارگان حتماً چیزهایی دیده اند که نباید میدیدند!!! اولینش همین قضیه معروف شکافته شدن و مجدداً بسته شدن دیوار کعبه برای تولد حضرت علی (ع) در داخل کعبه است! اگر حضرت عیسی (علیه اسلام) در زمان تولد و در گهواره معجزه داشته، مولود کعبه قبل از متولد شدن /معجزه داشته!/یا معجزه برایش اتفاق افتاده!/یا نمیدانم چه بگویم!/ و شهریار چه زیبا سروده: نه خدا توانمش خواند، نه بشر توانمش گفت! متحیرم چه نامم شه ملک لافتی را}

در آخر خواندن این روایت معروف که گنجایش ظرف وجودی فرد را بیان میکند، هم خالی از حکمت نیست! (الکافی-ج1-ص401)
ایمان ده درجه دارد، سلمان تمام ده پله ایمان را طی کرده بود و به حدی رسیده بود که بهشت مشتاق ورود او بود نه او مشتاق بهشت! او در زمان حیاتش جایگاه خود را در بشت دیده بود!
ابوذر نُه پله از ایمان را کسب کرده بود،
حال جالب اینجاست که امام باقر (ع) میفرماید:
اگر سلمان هر آنچه را که میدانست به ابوذر میگفت، او سلمان را میکشت! ابوذری که نُه درجه از ایمان را طی کرده بود و به عالم شهود رسیده بود و پرده های بسیاری را کنار زده بود، تحمل بعضی سخن ها را نداشت، چه رسد به افراد عادی که غرق در گناه و معصیت هستند.
------------------------------------------------------------------------------------------------
یک حکایت جالب که از سایتی پیدا کردم که عیناً کپی کرده ام! متاسفانه در مورد نام سایتش حضور ذهن ندارم.
شخصي پيش عارفي آمد و با تضرع گفت: خواهش مي كنم «اسم اعظم» را به من بياموز . عارف گفت: آيا تو اهل آن هستي؟
پاسخ داد: بلي. فرمود: برو دروازه شهر و هرچه ديدي مرا خبردار كن
آن شخص رفت و در آنجا ديد پيرمردي قدري هيزم باركرده مي آورد. مأمور پادشاه رسيد و پيرمرد را كتك مفصلي زد و هيزمش را به زور از او گرفت
آن شخص نزد عارف آمد و حكايت را بيان داشت. عارف گفت: اگر تو «اسم اعظم» مي داشتي با آن پاسبان چه مي كردي؟ جواب داد: نفرين مي كردم جايي سكته كند و بميرد. عارف گفت: بدان كه آن پيرهيزم فروش خود «اسم اعظم» را به من آموخته و استاد من است.
اسم اعظم سزاواركسي است كه صبر و خويشتن داري او به اين درجه رحمت و گذشت به خلق خدا رسيده باشد.
در آخر فراموش نکنید، کسی که خودش به صراحت میگویید کمالاتی دارد جوابش همین بیت بی نقص است:
هر که را اسرار حق آموختند/مهر کردند و دهانش دوختند.

موفق باشید.

winter+girl
30-06-2008, 11:13
مرسی از زحمتتون خلاصه یکی اینجا رو به راه آورد وقت کردم میخوووونم

darkstreet
02-07-2008, 17:37
هر که را اسرار حق آموختند/مهر کردند و دهانش دوختند.

نمی خوام مستقیما و بدون دلیل با شما مخالفت کنم ولی ما نمونه های بسیاری داریم که اسرار حق رو اموختن و اونها رو برای عموم مردم بیان کردن از امامان و پیامبران گرفته تا افراد معنوی بزرگ دیگر البته ممکن است تا مرز خاصی اجازه بیان اسرار حق برای عموم ازاد باشد و از این مرز به بعد بر دهان افراد مهر می زنند فراموش نکنید ما اگر چیزی در ارتباط با معاد, توحید و ... میدونیم به این خاطره که افرادی اسرار حق رو اموختن و به ما منتقل کردن حتی پیامبر هم بعد از معراج ماجرای سفر خود رو برای همه تعریف کرد

مطلب جالبی بود بد نیست یکم روی این مطلب تحقیق کنم البته خودتون هم می دونید که به احادیث خیلی نمیشه اعتماد کرد باید منابع دیگری هم پیدا کنیم

در ضمن اقای hoaxes اگه بخواید به این شکل تاپیک رو به مسخره بگیرید و به زور موضوع رو عوض کنید من و سایر دوستان مجبور میشیم مراتب رو به مدیر سایت اطلاع بدیم تا با پست های بیهوده شما برخورد کنند

Hoaxes
02-07-2008, 18:13
در ضمن اقای hoaxes اگه بخواید به این شکل تاپیک رو به مسخره بگیرید و به زور موضوع رو عوض کنید من و سایر دوستان مجبور میشیم مراتب رو به مدیر سایت اطلاع بدیم تا با پست های بیهوده شما برخورد کنند

فعلا که موضوع رو عوض نکردم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر وقت عوض کردم ، به مراتب به مدیر سایت اطلاع بده ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل این که خیلی دوست داری عوض کنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببین خودت داری شرو میکنیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

_H2_
03-07-2008, 00:22
... ولی ما نمونه های بسیاری داریم...
درست است، و حرفتان صحیح است، ولی معمولاً قطره ای از دریا نقل شده، همان حد و مرزی که خودتان هم اشاره کردید.
معصومین را که کلاً باید همیشه فاکتور گرفت! :31:

انها هم که سری داشتند، هیچ گاه، همه جا جار نمیزدند،
مثلاً شیخ حسن علی نخودکی، هیچ گاه نمیگفت، آی ملت بیایید، هر پیغام و پس غامی دارید بگید تا من بعد از ظهر.....

بگذریم.

...که به احادیث خیلی نمیشه اعتماد کرد ...
احادیث کذب بسیار است...
ولی یکی از علوم اصلی حوزه، همین بررسی صحت احادیث است که در خیلی از موارد با قطعیت میتوان صحت حدیث را تایید کرد.

بعد از اینها که بگذریم، اسم اعظم که در قرآن هم به صراحت ذکر شده.
مثل آیات صریح و بی تردید، نمل (27) آیه 40 و یا رعد (13) آیه 43 که با نام "علم الکتاب" ذکر شده است.

ممنون از توجهتان و موفق باشید.

winter+girl
03-07-2008, 09:35
خیلی قشنگ بوووود خوندمش از این مطالب اگه بازم دارین بذارین

_H2_
03-07-2008, 11:04
سلام

... از این مطالب اگه بازم دارین بذارین...
اگر منظورتان همان مطالبی بود که من گذاشتم، فقط میتوان تفسیر کوتاهی از دو آیه مذکور را هم اضافه کنم.
==========
میدانید که در قرآن خیلی از مسائل به طور غیر شفاف بیان شده.
مثلاً
نماز بخوانید ... (چه طور؟)
کسانی که در حین نماز انفاق میکنند ... (چه کسی؟)
برای اجابت دعا، خدا را با اسما الحسنا بخوانید... (چه نامهایی هایی؟)
....
در مورد خاص اسم اعظم هم همین طور است و از آن به دانش "علم کتاب" تعبیر شده.

مثلاً در قرآن مجید میخوانیم.
----------
... قال الذی عنده علم من الکتاب ... (نمل (27) آیه 40)
... آن که بعضی(قسمتی) از علم کتاب پیشش بود گفت ...

و در آیه دیگر میخوانیم:
"... قل کفی بالله شهیداً بینی و بینکم و من عنده علم الکتاب ..." (رعد (13) آیه 43)
... بگو گواهی خداوند کفایت میکند بین من و کسی که علم کل کتاب پیش اوست و بین شما....

(توجه: "علم من الکتاب" پس هم جزئی دارد و هم کلی)

ابو سعید خدری میگوید:
از پیغمبر اکرم(ص) درباره معنای این دو نوع پرسیدم، فرمود:
مراد از، "الذی عنده علم من الکتاب" برادرم آصف بن برخیا وزیر حضرت سلیمان است و منظور "و من عنده علم الکتاب" برادرم علی بن ابیطالب است.
از این دو تعبیر میفهمیم بین کسانی که دارای اسم اعظم الهی هستند تفاوت است یک دسته جزئی و دسته دیگر کلی.
از این رو در روایات آمده است: اسم اعظم الهی هفتاد و سه حرف دارد، در نزد آصف بن برخیا با این که امر خارق العاده بزرگی انجام داد، تنها یک حرفش بوده است و درنزد امامان 72 حرف میباشد.(تفسیر نمونه، ج‏15، ص 473.)
==========
موفق باشید.

darkstreet
04-07-2008, 23:08
احادیث کذب بسیار است...
ولی یکی از علوم اصلی حوزه، همین بررسی صحت احادیث است که در خیلی از موارد با قطعیت میتوان صحت حدیث را تایید کرد.

بعد از اینها که بگذریم، اسم اعظم که در قرآن هم به صراحت ذکر شده.
مثل آیات صریح و بی تردید، نمل (27) آیه 40 و یا رعد (13) آیه 43 که با نام "علم الکتاب" ذکر شده است.

خوب حالا که پای قران به میان امد ارزش بررسی را دارد لطفا باز هم از این منابع و تفاسیر ذکر کنید موضوع جالبیست!!!

Hoaxes
05-07-2008, 09:21
خوب حالا که پای قران به میان امد ارزش بررسی را دارد لطفا باز هم از این منابع و تفاسیر ذکر کنید موضوع جالبیست!!!
ببین خودت داری بحثو منحرف میکنیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این جا تاپیک ماوراس ، نه کلاس تفسیر قرآن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته فک نکنید من با این بحثا مخالفما ، نه ، من فقط خواسم نشون بدم که کی داره بحثو منحرف میکنه .

مطلب در این موراد هم خواستید در خدمتیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتها باید مشخص شه که چه خبره این جا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darkstreet
05-07-2008, 11:01
این جا تاپیک ماوراس ، نه کلاس تفسیر قرآن
با بچه که طرف نیستی
ما داریم موضوع اسما اعظم و منابع مرتبط رو بررسی می کنیم
این پست های مزخرف چیه که داری می زنی دیدی کسی بهت کاری نداره بی خود خودتو نینداز وسط

milad_badboy
05-07-2008, 12:17
این جا تاپیک ماوراس ، نه کلاس تفسیر قرآن

موافقم اينجور بحث هاي ديني ديگه اصلا طرفدار نداره
ماورا رو بايد از نظر علم متافيزيك بررسي كرد نه از لحاظ ديني

_H2_
05-07-2008, 13:56
سلام

موافقم اينجور بحث هاي ديني ديگه اصلا طرفدار نداره
ماورا رو بايد از نظر علم متافيزيك بررسي كرد نه از لحاظ ديني

عجب!
من که به شخصه هر چه قدر از فیزیک و ریاضی خوشم می آید از متافیزیک های غیر دینی بدم می آید. :31:
(چون، متافیزیک یعنی ضد فیزیک، یعنی دشمنی با فیزیک، و چیزی که نه با فیزیک منطبق باشد و نه با دین برای من همان خرافات، توهم و تقلب و... است.)

علاقه انسان یک چیز نسبی است و مطلق نیست، شاید من عاشق فیزیک باشم ولی شاید شما متافیزیک را ترجیح دهید، شاید من عاشق ریاضی باشم ولی شما....
در این موارد هیچگاه نمیتوان جملات کلی گفت.

تاپیک جالبی بود و جمیعاً با تمام سلایقتان موفق و پیروز و سربلند باشید. :10:

Hoaxes
05-07-2008, 16:26

darkstreet
06-07-2008, 10:23
در این موارد هیچگاه نمیتوان جملات کلی گفت.

من هم کاملا با این جمله موافقم تناقضاتی که در بین عرفان, متافیزیک و فیزیک به وجود امده به هیچ وجه اجازه نمی ده که یکی از این علوم بر دیگری پیروز بشه مثلا در یک مسئله حق با عرفان است و فیزیک و متافیزیک اشتباه می کنند در مسئله ای دیگر حق با فیزیک است و عرفان و متافیزیک اشتباه می کنند در مسئله ای دیگر هم ممکن است حق با متافیزیک باشد و عرفان و فیزیک اشتباه کرده باشند
حالا اگه افرادی که به یکی از این شاخه ها اعتقاد و علاقه بسیار دارند با هم وارد گفتگو و تبادل نظر شوند جز سردرگمی و دعوا نتیجه دیگری ندارد
اشتراک همه گفتار نیک, کردار نیک و پندار نیک است

SAMANN
06-07-2008, 10:41
]چرا سعی می کنید علوم مختلف رو با هم مقایسه کنید؟ امروزه ما حتی نمی توانیم ترمودینامیک رو با کوانتوم فیزیکی مقایسه کنیم چه برسه به مقایسه ی فیزیک با متا فیزیک!

متا فیزیک علمی برتره که نیاز به درکو فهمی بالا داره ( هم از بعد معنوی و هم مادی) که شاید فیزیک اینطور نباشه.
اصلا علم فیزیک یا شیمی یا تئوری اعداد یا انتگرال و... همه ایجاد شدن برای رسیدن به خدا(که در علوم متافیزیکی و فیزیکی جمع میشه)

دوستان عزیز اول برید مطالعه کنید در مورد علوم مختلف بعد بیاین اظهار نظر کنید.

یا حق

darkstreet
07-07-2008, 23:58
دیدن هاله بدن ارتباطی با ملبس بودن بدن هم داره یا نه؟
مثلا اگه کسی بدون لباس باشه هاله بدنش بهتره دیده میشه یا نه؟ این رو در مورد کسایی سوال می کنم که می تونن در یک برخورد هاله افراد رو کاملا واضح ببینن

winter+girl
08-07-2008, 13:14
آخه از کی میپرسی؟؟؟ گذشت اون زمونا فکر نکنم اینجا دیگه کسی از این چیزا خبر داشته باشه بدونن هم نمیگن فقط دنبال ضایع کردن همدیگن
آدمای زیادی اومدن و رفتن اما خندم میگیره که این تاپیک داره به دست ما نابووود میشه خیلی هیجان انگیزه
راستی من جایی خوندم که هاله ها تا یک متری بدن هر انسان هستن دیگه چند سانت لباس چه تاثیری میتونه داشته بباشه

milad_badboy
08-07-2008, 13:56
من يه سوال داشتم؟
آيا هاله ها در هنگام تولد با ما هستن يا بعد از تولد؟
و آيا هاله اي كسي نسبت به اعمال اون تشكيل ميشه يا از اول همونه؟

saiiddz
08-07-2008, 13:56
آخه از کی میپرسی؟؟؟ گذشت اون زمونا فکر نکنم اینجا دیگه کسی از این چیزا خبر داشته باشه بدونن هم نمیگن فقط دنبال ضایع کردن همدیگن
آدمای زیادی اومدن و رفتن اما خندم میگیره که این تاپیک داره به دست ما نابووود میشه خیلی هیجان انگیزه
راستی من جایی خوندم که هاله ها تا یک متری بدن هر انسان هستن دیگه چند سانت لباس چه تاثیری میتونه داشته بباشه
هاله 20 سانتیمتر تقریبآ از بدن فاصله داره و حتی اشیا بی جان هم هاله دران حتی سنگ که هاله ها بر هم تاثیر میگذارن
درک استیریت عزیز اومدی شما
از این به بعد به این تاپیک همیشه سرمیزنم و اگه کسی پست نامربوط بزاره یا به کاربرا توهین کنه سریعآ به مدیرا اطلاع میدم

saiiddz
08-07-2008, 13:59
من يه سوال داشتم؟
1-آيا هاله ها در هنگام تولد با ما هستن يا بعد از تولد؟
2-و آيا هاله اي كسي نسبت به اعمال اون تشكيل ميشه يا از اول همونه؟
1-همیشه با ما همراه هست
2-هاله از رنگهای مختلفی تشکیل شده که نسبت به اعمال شخص هر رنگ بیشتر یا کمترمیشه
مثلآ اگه مطالعه زیاد بکنید رنگ آبی بیشتر میشه

winter+girl
08-07-2008, 19:38
هاله 20 سانتیمتر تقریبآ از بدن فاصله داره و حتی اشیا بی جان هم هاله دران حتی سنگ که هاله ها بر هم تاثیر میگذارن
درک استیریت عزیز اومدی شما
از این به بعد به این تاپیک همیشه سرمیزنم و اگه کسی پست نامربوط بزاره یا به کاربرا توهین کنه سریعآ به مدیرا اطلاع میدم

حالا فاصلش رو نمیدونم اما اون مطلبی که خوندم میگفت هاله از لایه های مختلفی تشکیل شده فاصله هر کدوم تا بدن هم بووود فکر کنم منظور شما باید یکی از قشر های هاله باشه وگرنه شنییدم از رو پوست هست تا یک متری

این یعنی چی؟؟؟

milad_badboy
08-07-2008, 23:19
هاله ها چه تاثيري رو زندگي ما دارن؟

darkstreet
08-07-2008, 23:57
البته خیلی مطمئن نیستم ولی یکی از بزرگان این علوم گفته بود از ابتدا هیچ پوششی برای انسان وجود نداشته ولی به علت توانایی مردم ان زمان در دیدن هاله های همدیگه و پی بردن به اسرار هم کم کم لباس وارد زندگی انسان ها شد حتی در یکی از تمرینات ایشان توصیه شده در صورت امکان ( و جنبه داشتن هر دو طرف) عمل رویت هاله دیگران بدون پوشش انجام شود

حالا می خواستم بدونم علت این امر چیه؟ شاید قسمت هایی از هاله که زیر لباس قرار داره پنهان می مونه

Hoaxes
09-07-2008, 09:22
این یعنی چی؟؟؟

یعنی من ! :27:

winter+girl
09-07-2008, 10:01
بهت که گفتم هاله ها از رو ی بدن قشر های مختلفی دارن اینی که ما میگیم هاله ی فلانی قررمزه منظور هاله ی قالبشه
بذار بگردم ببینم پیداش میکنم

جناب hoaxes آخر اعتماد به نفسی خودت میدونی بازم؟؟؟؟؟

Hoaxes
09-07-2008, 10:25
جناب hoaxes آخر اعتماد به نفسی خودت میدونی بازم؟؟؟؟؟

آره خیلیا بم گفتن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

winter+girl
09-07-2008, 11:51
من اینو پیدا کردم:

هفت سطح هاله

لايه اتري: (لايه اول

كالبد اتري حالتي بين ماده وانرژي است. از خطوط ظريف انرژي تشكيل شده است .كه مانند يك شبكه درخشان از پرتوهاي سفيد وآبي است. ساختار شبكه مانند آن در حركت مداوم است. اين لايه حدود 5/ الي 6 ساتيمتر از بدن وسعت دارد . رنگ لايه اول از آبي روشن تا آبي تيره متغير است. ساختار اين لايه با كالبد فيزيكي يكسان بوده وتمام جزييات وآناتومي بدن را در بر ميگيرد

لايه عاطفي(لايه دوم

لايه احساسات ساختار آن سيال تر از لايه اتري است وبا كالبد فيزيكي يكسان نيست. اين لايه بصورت ابرهاي رنگين از جنسي ظريف با حركت سيال ومداوم ديده ميشودكه نشاندهنده طيف كامل عواطف ماست.فاصله اين لايه از كالبد فيزيكي 5/2الي 5/7سانيمتر است.

لايه ذهني (لايه سوم

جنسي ظريفتر از كالبد عاطفي دارد. اين لايه به صورت نوري به رنگ زرد روشن كه اطراف سر وشانه ميتابد واطراف كل بدن وسعت پيدا ميكند,ديده ميشود. حاشيه اين لايه 5/7تا 20سانتيمتر از كالبد فيزيكي فاصله دارد…..شكلهاي افكار در اين لايه قابل مشاهده اند.

لايه اثيري(لايه چهارم)كالبد اثيري فاقد شكل ثابت است.واز ابرهايي از رنگ تشكيل شده است. وسعت آن تا فاصله اي حدود 15الي 30ساتيمتر از كالبد فيزيكي است.اين كالبد ما را با بعدهاي بالاتري از واقعيت ارتباط ميدهند.لايه كليشه اي اتري (لايه پنجم)اين لايه حاوي طرح كليشهاي تمام اشكال موجود در سطح فيزيكي است . اين لايه الگوي كاملي براي لايه اتري است. وسعت ان تا فاصله 45الي 60 ساتيمتر از كالبد فيزيكي است. لايه آسماني(لايه ششم)سطح ششم كالبد آسماني نام دارد. وسعت آن حدود 60الي 105 ساتيمتر از كالبد فيزيكي است.دز اين سطح است كه ما وجد و شعف معنوي را تجربه ميكنيم. از طريق كالبد آسماني است كه ما عشق بدون قيد و شرط را مياموزيم. كالبد آسماني بصورت نوري ديده ميشود كه از رنگهاي روشن وملايم تشكيل شده است و درخشش و زيبايي دارد. اين نور درخشش طلايي- نقره اي وكيفيت رنگ به رنگ شونده دارد.لايه كليشه اي كتري كالبد علي(لايه هفتم)

وسعت آن حدود 75الي 105 ساتيمتر از كالبد فيزيكي است. در بر گيرنده تمام كالبدهاي هاله همراه با كالبد فيزيكي است. كالبد كتري از رشته هاي ظريف نور طلايي ونقره اي تشكيل شده كه فرم كلي هاله را حفظ ميكند. كالبد كتري حاوي يك ساختار شبكه اي طلايي از كالبد فيزيكي وتمام چاكراهاست

milad_badboy
09-07-2008, 12:27
بچه ها يكم درباره بعد از مرگ صحبت كنين
شما به دنياي بعد از مرگ اعتقاد دارين؟

winter+girl
09-07-2008, 21:39

شما میخواین بگین که اعتقاد ندارید؟؟؟
به نظر من اصلا زندگی پس از مرگ لفظظ درستی نیست ما کلا زنده هستیم بهتره بگین ادامه ی زندگی بعد از حادثه ی مرگ
دیگه ثابت شده اس

milad_badboy
10-07-2008, 01:20
به نظر من اصلا زندگی پس از مرگ لفظظ درستی نیست ما کلا زنده هستیم بهتره بگین ادامه ی زندگی بعد از حادثه ی مرگ
دیگه ثابت شده اس

انقدر محكم نظر ميدين كه انگار چندبار مردين و زنده شدين

Niloofarak
10-07-2008, 01:43
پس اعتقادی به زندگی پس از مرگ نداری؟
پس چرا عقیده تو راحت ابراز نمی کنی؟

winter+girl
10-07-2008, 09:41
انقدر محكم نظر ميدين كه انگار چندبار مردين و زنده شدين

چرا که نه یه ضرب المثل معروف هست که میگه نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم یکی دیگه هم میگه جوجه رو آخر پاییز میشمارن
چرا عادت کردیم هر چیزی رو تجربه کنیم بعضضی چیزا تجربه کردنشون تاوان سنگینی داره بهتره از تجربه ی دیگران استفاده کنیم یا از اونایی که بهتر از ما میدونن تو دنیا چه خبره

saiiddz
10-07-2008, 09:46
البته خیلی مطمئن نیستم ولی یکی از بزرگان این علوم گفته بود از ابتدا هیچ پوششی برای انسان وجود نداشته ولی به علت توانایی مردم ان زمان در دیدن هاله های همدیگه و پی بردن به اسرار هم کم کم لباس وارد زندگی انسان ها شد حتی در یکی از تمرینات ایشان توصیه شده در صورت امکان ( و جنبه داشتن هر دو طرف) عمل رویت هاله دیگران بدون پوشش انجام شود

حالا می خواستم بدونم علت این امر چیه؟ شاید قسمت هایی از هاله که زیر لباس قرار داره پنهان می مونه
نه اصلآ

زنگی پس از مرگ یا همون زنگی جاودانه حتمآ وجود داره
دلیلش اینه که ما به زندگی جاودانه نیاز داریم و خدا تمام نیازهای ما رو برآورده کرده و اینو خودش هم گفته پس میتونه واقعیت داشته باشه
در کل اگه خدایی هست حتمآ زنگی بعد از مرگ وجود داره

milad_badboy
10-07-2008, 12:43
زنگی پس از مرگ یا همون زنگی جاودانه حتمآ وجود داره
دلیلش اینه که ما به زندگی جاودانه نیاز داریم و خدا تمام نیازهای ما رو برآورده کرده و اینو خودش هم گفته پس میتونه واقعیت داشته باشه
در کل اگه خدایی هست حتمآ زنگی بعد از مرگ وجود داره

ن منظورم اين بود كه از لحاظ متافيزيكي بررسي كنيم نه اينجوري كه شما گفتين دوست عزيز

بردیا
10-07-2008, 13:53

چارلز داروین که اعتقاد نداشته.داشته؟؟

darkstreet
10-07-2008, 15:07
توی این مسائل اعتقادی مشکلات زیادی وجود داره
یه نمونش هم همین بحث اعتقاد به توحید و معاد هست

ن منظورم اين بود كه از لحاظ متافيزيكي بررسي كنيم نه اينجوري كه شما گفتين دوست عزيز

من هم موافقم

از دید متافیزیکی اگر در نظر بگیریم همه می دونیم بدن ما کلبد اختری و روح داره برای اثباتش هم می تونیم اعمال مرتبط با اون رو مثل برون فکنی یا رویت هاله انجام بدیم حالا برای اینکه بفهمیم بعد از مرگ جه اتفاقی برای روح ما می افته یک راهش اینه که به سراغ افرادی بریم که مدتی مرده و بعد زنده شدن همه این افراد یک سری اطلاعات مشترک رو به ما می دن ولی چون همه اونها مجددا بازگشتن نمیشه مطمئن شد اتفاقی که بعد از مرگ حقیقی می افته با چیزی که اونها گفتن مطابقت داره
راه دیگش ارتباط با مردگانه البته این مورد هم هنوز قطعی نیست چون ما دقیق نمی دونیم چه موجوداتی در حال برقراری ارتباط با ما هستن شاید واقعا جن ها به جای ارواح با ما ارتباط برقرار می کنن
البته بعضی ها از طریق استدلال به معاد پی می برن ولی خیلی نمیشه روی این روش حساب کرد این روش رو در کتاب های دینی دبیرستان برای اثبات بعضی از مطالب استفاده می کنن و حالتی شبیه دو دو تا چهارتا داره!!! یک نمونه ضعف این روش رو می تونید در این مثال ببینید:
عمدتا گفته میشه خداوند مهربان است بنابراین چون خداوند مهربان است و هیچ ظلمی به بندگانش نمی کند قیامتی عادلانه را برپاخواهد کرد
ولی یک شیوه تفکر دیگه هم وجود داره که می گه خداوند در عین لطف و مهربانی بسیار شیطان رو برای گمراه کردن بندگان فرستاد پس بنابر این عمل خداوند نمیشه خدا رو ذاتی عادل و کامل در نظر گرفت!!!

میبینید که استدلال همیشه کارساز نیست

اخرین راهی که فعلا به ذهن من میرسه اینه که خودت بمیری و اون دنیا رو ببینی!!!

در عین خوب بودن یا بد بودن خداوند، در عین وجود داشتن یا نداشتن معاد، در عین دروغ بودن یا راست بودن ادیان فقط سه چیز همیشه باقی خواهد ماند:
گفتار نیک، کردار نیک، پندار نیک
من اگر کار خوبی انجام می دهم صرفا برای رضای خدا و کسب ثواب نیست ذات هرانسانی به او فرمان می دهد تا خوبی کند چه اهمیتی دارد که در اینده این خوبی من بدردم می خورد یا نه حتی اگر قیامتی هم در کار نباشد با هم اعمال خوب انجام خواهم داد

موفق باشید

darkstreet
10-07-2008, 15:40
این هم مطلب جالبیه:

آیا شیطان وجود دارد؟ آیا خدا شیطان را خلق کرد؟

استاد دانشگاه با این سوال ها شاگردانش را به چالش ذهنی کشاند.

آیا خدا هر چیزی که وجود دارد را خلق کرد؟

شاگردی با قاطعیت پاسخ داد:"بله او خلق کرد"

استاد پرسید: "آیا خدا همه چیز را خلق کرد؟"

شاگرد پاسخ داد: "بله, آقا"

استاد گفت: "اگر خدا همه چیز را خلق کرد, پس او شیطان را نیز خلق کرد. چون شیطان نیز

وجود دارد و مطابق قانون که کردار ما نمایانگر ماست , خدا نیز شیطان است"

شاگرد آرام نشست و پاسخی نداد. استاد با رضایت از خودش خیال کرد بار دیگر توانست ثابت

کند که عقیده به مذهب افسانه وخرافه ای بیش نیست.

شاگرد دیگری دستش را بلند کرد و گفت: "استاد میتوانم از شما سوالی بپرسم؟"

استاد پاسخ داد: "البته"

شاگرد ایستاد و پرسید: "استاد, سرما وجود دارد؟"

استاد پاسخ داد: "این چه سوالی است البته که وجود دارد. آیا تا کنون حسش نکرده ای؟ "

شاگردان به سوال مرد جوان خندیدند.

مرد جوان گفت: "در واقع آقا, سرما وجود ندارد. مطابق قانون فیزیک چیزی که ما از آن به سرما یاد می کنیم در حقیقت نبودن گرماست. هر موجود یا شی را میتوان مطالعه و آزمایش کرد وقتیکه انرژی داشته باشد یا آنرا انتقال دهد. و گرما چیزی است که باعث میشود بدن یا هر شی انرژی را انتقال دهد یا آنرا دارا باشد. صفر مطلق (460- F) نبود کامل گرماست. تمام مواد در این درجه بدون حیات و بازده میشوند. سرما وجود ندارد. این کلمه را بشر برای اینکه از نبودن گرما توصیفی داشته باشد خلق کرد."

شاگرد ادامه داد: "استاد تاریکی وجود دارد؟"

استاد پاسخ داد: "البته که وجود دارد"

شاگرد گفت: "دوباره اشتباه کردید آقا! تاریک هم وجود ندارد. تاریکی در حقیقت نبودن نور است. نور چیزی است که میتوان آنرا ...........

ادامه داد تا ثابت کرد که تاریکی ار نبود نور است.

در آخر مرد جوان از استاد پرسید: "آقا, شیطان وجود دارد؟"

زیاد مطمئن نبود. استاد پاسخ داد: "البته همانطور که قبلا هم گفتم. ما او را هر روز می بینیم. او هر روز در مثال هایی از رفتارهای غیر انسانی بشر به همنوع خود دیده میشود. او در جنایتها و خشونت های بی شماری که در سراسر دنیا اتفاق می افتد وجود دارد. اینها نمایانگر هیچ چیزی به جز شیطان نیست."..

و آن شاگرد پاسخ داد: "شیطان وجود ندارد آقا. یا حداقل در نوع خود وجود ندارد. شیطان را به سادگی میتوان نبود خدا دانست. درست مثل تاریکی و سرما. کلمه ای که بشر خلق کرد تا توصیفی از نبود خدا داشته باشد. خدا شیطان را خلق نکرد. شیطان نتیجه آن چیزی است که وقتی بشر عشق به خدا را در قلب خودش حاضر نبیند. مثل سرما که وقتی اثری از گرما نیست خود به خود می آید و تاریک که در نبود نور می آید

آن شاگرد کوچک آلبرت انیشتین بود

darkstreet
22-07-2008, 22:43
سلام
طبق معمول تاپیک داره خاک می خوره!!!
خدایی نکرده هر کدوم از ما یه سری تجربیات و استعداد هایی داره
چرا نمیاید از تجربیات و تکنیک های جدیدتون صحبت کنین؟

برای برون فکنی من یه روش جدید و ابداعی پیدا کردم که تا 90% عملیه در اولین فرصت براتون به طور کامل شرح می دم

amirtoty
22-07-2008, 23:23
جالب بود! ممنون!

sanam.b
24-07-2008, 09:27
سلام به همه دوستان
ببخشید که پا برهنه وسط بحث تون پریدم من دنبال یک سری عکس مذهبی یا عرفانی می گردم
وقتی می گم عکس مذهبی همه عکس مناره و برج و ساختمان و.... بناهای مذهبی رو واسه م میذارن ولی من اینا رو نمی خوام عکسهایی رو می خوام که مذهب و عرفان از عکس به انسان منتقل بشه و خود عکس اینو به آدم منتقل کنه
با خودم گفتم امکان داره شما بیشتر از بقیه بتونید به من کمک کنید
ممنون میشم اگه این عکسها رو واسه م بذارید یا لینکشونو در اختیارم قرار بدید
با تشکر

winter+girl
24-07-2008, 19:22
بابا این چه وضعشه اصلا واسه من اشتراکش نمیومد گفتم لابد تاپیک رفت ترش

darkstreet
29-07-2008, 22:35
سلام
کسی در مورد جادوگری اطلاعات نداره؟ یه چند وقتیه دارم در موردش مطالعه می کنم
الان مدارکی از جادوگری و جادوگران بسیار بزرگ در موزه های بزرگ جهان نگهداری میشن که بعدا چند نمونش رو براتون معرفی می کنم
این طور که معلوم شده لایکن ها ( گرگ نماها ) و خون آشام ها به طور غیر مستقیم با مداخله جادوگران ایجاد می شدن

*Necromancer
29-07-2008, 22:42
من اگر کار خوبی انجام می دهم صرفا برای رضای خدا و کسب ثواب نیست ذات هرانسانی به او فرمان می دهد تا خوبی کند چه اهمیتی دارد که در اینده این خوبی من بدردم می خورد یا نه حتی اگر قیامتی هم در کار نباشد با هم اعمال خوب انجام خواهم داد

خوب این نظر توئه
هرکسی یه ذات خوب و یه ذات بد داره

جدی می گی؟

سلام
الان مدارکی از جادوگری و جادوگران بسیار بزرگ در موزه های بزرگ جهان نگهداری میشن که بعدا چند نمونش رو براتون معرفی می کنم
این طور که معلوم شده لایکن ها ( گرگ نماها ) و خون آشام ها به طور غیر مستقیم با مداخله جادوگران ایجاد می شدن
من خیلی تحقیق کردم
وجود داره ولی نه به اون شکل که آدما رو به گرگنما و خوناشام تبدیل کنن

pedramch
29-07-2008, 23:09
من راجع به انسان های گرگ نما خیلی اطلاعات دارم..اگه میخواید بذارم!!

Optimus Prime
30-07-2008, 00:25
دوستان راجع به telekinesis هم بحث کنید.

hamidak
30-07-2008, 12:52
سلام بعد از یه غیبت طولانی اومدم سر بزنم عجب تاپیک دار به قهقرا ( اگه درست نوشته باشم ) میره
تاپیکی که سوشیانت با چه زحمتی پربارش کرد ببین چه بحثایی داره توش میشه یه کم ارزش بذارین به این بحثا ، من که یه مدتیه این مباحث رو ول کردم نمی دونم چرا شاید نا امید شدم ولی خب قدرت ذهنم همچنان عالی تر از همیشه است
موفق باشید با بحث های بهتر

milad_badboy
30-07-2008, 13:23
كسي ميتونه مسايل جادوگري رو يكم بيشتر توضيح بده

capitan black
30-07-2008, 15:39
سلام

گرگ نماها رو میشه گفت با جادوگرها رابطه نزدیکی دارند..ولی خون اشامها نه...کلا خون اشامها و جادوگرها دو مقوله جدا از هم هستند...

darkstreet
30-07-2008, 15:41
تاپیکی که سوشیانت با چه زحمتی پربارش کرد ببین چه بحثایی داره توش میشه یه کم ارزش بذارین به این بحثا

بی احترامی نباشه ولی وقتی یه استاد درست و حسابی بالای سر شاگرداش نباشه اوضاع ممکنه از این هم بدتر بشه ایشون تاپیک رو ایجاد کردن, خوب دستشون هم درد نکنه ولی بعد از این همه اعتبار تاپیک رفتن و اصلا هم خبری نمی دن در ضمن مگه یه بحث هایی داره میشه؟ یه وقت منظورتون جادوگری که نیست؟!!

من خیلی تحقیق کردم
وجود داره ولی نه به اون شکل که آدما رو به گرگنما و خوناشام تبدیل کنن

من هم برای همین گفتم به طور غیر مستقیم در حقیقت توسط ارواح پلید و یه همچین چیزهایی زنده ها و یا مرده ها رو دچار تغییر می کردن

من راجع به انسان های گرگ نما خیلی اطلاعات دارم..اگه میخواید بذارم!!

ممنون میشم فقط سعی کن مطالبی رو بگی که بشه مقداری به اونها اعتماد کرد نه صرفا مطالب ذکر شده در تاپیک های مختلف

خوب ظاهرا خیلی ها مایل هستن در مورد جادوگری بحث کنن
البته حکم همه کسایی که در این مورد بحث و تحقیق می کنن اعدام هست ( در ایران ) و بهتره خیلی بحث رو به خارج از تاپیک نکشونید
دفعه بعد که اومدم براتون یه سری عکس جالب از جادوگری و جادوگران برجسته دنیا می ذارم که یکیش انجیلی هست از اسرار جادوگری که تقریبا توسط شیطان نوشته شد و الان هم در یکی از بزرگ ترین موزه های دنیا نگه داری میشه

darkstreet
30-07-2008, 15:47
گرگ نماها رو میشه گفت با جادوگرها رابطه نزدیکی دارند..ولی خون اشامها نه...کلا خون اشامها و جادوگرها دو مقوله جدا از هم هستند...

خون آشام به اشکال مختلفی ممکنه وجود داشته باشه ولی یه نوع از اونها توسط ارواح پلیدی که با قدرت جادوگران به جسم مردگان دخول میکنه ایجاد میشه
این نوع خون آشام شب ها از قبر خودش خارج میشه و تنها راه نابودی اون نابود کردن قبری هست که ازش خارج میشه
البته بیشتر این مطالب طی ترجمه های مختلف و سانسور های مختلف ( در ایران ) تحریف میشه
الان سازمان های بزرگی در سراسر دنیا وظیفه تحقیق و بررسی افسانه ها و موضوعاتی مثل گرگ نما ها و خون آشام ها رو بر عهده گرفتن متاسفانه اطلاعات بدست امده همیشه سری هستن و به اسونی در اختیار عموم قرار نمی گیرن مگر اینکه بعد از پایان دوره قرنطینه تحت عنوان پرونده های سوخته مثل بشقاب پرنده و یا سرقت و اعتراف کارکنان این سازمان ها به شکلی از این قرنطینه خارج بشن

arial_moho
30-07-2008, 19:17
دوستان عزیز اگه میشه هر بحثی رو که میکنید با استفاده از مدارک و کتبی که در رابطه با این زمینه ها وجود داره بکنید و صرفا از روی سایت های دیگه و یا اعتقاد های خودتون نکنین که یکم تاپیک پربار شه
درضمن از همه دوستانی که به این تاپیک سر مزنن دعوت میکنم که یکمی فعالیتشون رو بیشتر کنن تا تاپیک دوباره به خواب زمستونی نره.
اگه عمری بود خودم هم دارم به یه سری منابع دست پیدا میکنم (شاید) که اگه دست بیدا کنم شما رو هم ازش بی بهره نمیکنم ولی به شرط اینکه فعالیت تو سایت بیشتر بشه (حرف همیشگی سوشیانت)

darkstreet
31-07-2008, 20:53
كاملا موافقم
البته با توجه به موقعيت زندگي و زبان مادري كه داريم نميشه به طور درست در مورد اين منابع اطلاعات كسب كرد و هرچي كه ما مي دونيم صرفا از روش نقل قول از كتب مختلف بدست اومده نميشه در مورد هيچ كدوم از منابعي كه ذكر ميشه به طور كامل مطمئن بود البته من خودم سعي ميكنم توي اينترنت و با زبان انگليسي صحت منابع ذكر شده رو بررسي كنم مخصوصا انجيلي كه توسط شيطان نوشته شد و اسرار جادوگري در اون ذكر شده

*Necromancer
31-07-2008, 21:09
كاملا موافقم
البته با توجه به موقعيت زندگي و زبان مادري كه داريم نميشه به طور درست در مورد اين منابع اطلاعات كسب كرد و هرچي كه ما مي دونيم صرفا از روش نقل قول از كتب مختلف بدست اومده نميشه در مورد هيچ كدوم از منابعي كه ذكر ميشه به طور كامل مطمئن بود البته من خودم سعي ميكنم توي اينترنت و با زبان انگليسي صحت منابع ذكر شده رو بررسي كنم مخصوصا انجيلي كه توسط شيطان نوشته شد و اسرار جادوگري در اون ذكر شده

توسط خود شیطان؟
ولی من یه چیز دیگه خوندم

pedramch
01-08-2008, 02:16
دوستان تا نهایاتا فردا مقاله ی کاملی درباره انسان های گرگ نما میذارم!

winter+girl
01-08-2008, 08:42
دست شما بسیار ممنونم

SR72
02-08-2008, 14:01
سلام عزیزان
الان تاپیک رو چه موضوعی بحث میکنه ؟ یه چند جلسه ای خدمتتون هستم ایشالله ..گوش میدم ..

hamidak
05-08-2008, 13:30
بی احترامی نباشه ولی وقتی یه استاد درست و حسابی بالای سر شاگرداش نباشه اوضاع ممکنه از این هم بدتر بشه ایشون تاپیک رو ایجاد کردن, خوب دستشون هم درد نکنه ولی بعد از این همه اعتبار تاپیک رفتن و اصلا هم خبری نمی دن در ضمن مگه یه بحث هایی داره میشه؟ یه وقت منظورتون جادوگری که نیست؟!!

به هر حال هر کسی مشغله هایی داره و ایشون هم ادعای استادی نکرده بودن ، در مورد بحث جادوگری هم که گفتی چیزی نمی دونم .

hamidak
05-08-2008, 13:40
این هم مطلب جالبیه:

آیا شیطان وجود دارد؟ آیا خدا شیطان را خلق کرد؟

استاد دانشگاه با این سوال ها شاگردانش را به چالش ذهنی کشاند.

آیا خدا هر چیزی که وجود دارد را خلق کرد؟

شاگردی با قاطعیت پاسخ داد:"بله او خلق کرد"

استاد پرسید: "آیا خدا همه چیز را خلق کرد؟"

شاگرد پاسخ داد: "بله, آقا"

استاد گفت: "اگر خدا همه چیز را خلق کرد, پس او شیطان را نیز خلق کرد. چون شیطان نیز

وجود دارد و مطابق قانون که کردار ما نمایانگر ماست , خدا نیز شیطان است"

شاگرد آرام نشست و پاسخی نداد. استاد با رضایت از خودش خیال کرد بار دیگر توانست ثابت

کند که عقیده به مذهب افسانه وخرافه ای بیش نیست.

شاگرد دیگری دستش را بلند کرد و گفت: "استاد میتوانم از شما سوالی بپرسم؟"

استاد پاسخ داد: "البته"

شاگرد ایستاد و پرسید: "استاد, سرما وجود دارد؟"

استاد پاسخ داد: "این چه سوالی است البته که وجود دارد. آیا تا کنون حسش نکرده ای؟ "

شاگردان به سوال مرد جوان خندیدند.

مرد جوان گفت: "در واقع آقا, سرما وجود ندارد. مطابق قانون فیزیک چیزی که ما از آن به سرما یاد می کنیم در حقیقت نبودن گرماست. هر موجود یا شی را میتوان مطالعه و آزمایش کرد وقتیکه انرژی داشته باشد یا آنرا انتقال دهد. و گرما چیزی است که باعث میشود بدن یا هر شی انرژی را انتقال دهد یا آنرا دارا باشد. صفر مطلق (460- F) نبود کامل گرماست. تمام مواد در این درجه بدون حیات و بازده میشوند. سرما وجود ندارد. این کلمه را بشر برای اینکه از نبودن گرما توصیفی داشته باشد خلق کرد."

شاگرد ادامه داد: "استاد تاریکی وجود دارد؟"

استاد پاسخ داد: "البته که وجود دارد"

شاگرد گفت: "دوباره اشتباه کردید آقا! تاریک هم وجود ندارد. تاریکی در حقیقت نبودن نور است. نور چیزی است که میتوان آنرا ...........

ادامه داد تا ثابت کرد که تاریکی ار نبود نور است.

در آخر مرد جوان از استاد پرسید: "آقا, شیطان وجود دارد؟"

زیاد مطمئن نبود. استاد پاسخ داد: "البته همانطور که قبلا هم گفتم. ما او را هر روز می بینیم. او هر روز در مثال هایی از رفتارهای غیر انسانی بشر به همنوع خود دیده میشود. او در جنایتها و خشونت های بی شماری که در سراسر دنیا اتفاق می افتد وجود دارد. اینها نمایانگر هیچ چیزی به جز شیطان نیست."..

و آن شاگرد پاسخ داد: "شیطان وجود ندارد آقا. یا حداقل در نوع خود وجود ندارد. شیطان را به سادگی میتوان نبود خدا دانست. درست مثل تاریکی و سرما. کلمه ای که بشر خلق کرد تا توصیفی از نبود خدا داشته باشد. خدا شیطان را خلق نکرد. شیطان نتیجه آن چیزی است که وقتی بشر عشق به خدا را در قلب خودش حاضر نبیند. مثل سرما که وقتی اثری از گرما نیست خود به خود می آید و تاریک که در نبود نور می آید

مطلبیه که با دین همخونی نداره و همچنین انیشتین بزرگ همه ی حرفاش درست نبوده .
از یه طرف تو قرآن از شیطان به طور مستقیم صحبت شده و البته شیاطین و از طرفی تو بحث سایه های انسان به این نکته اشاره می شه که خداوند همه ی صفات خوب و بد رو یک جا داره . متاسفانه تو عصر حاضر مسایلی که مربوط به خدا و دین و مذهب میشه خیلی گنگه و هیچ کس نمی تونه بدرستی بهش اشاره کنه ، روحانیون هم که به کل از مذهب خالص به دورن و با تحریف ها کار می کنن . پس نمیشه به هر چیزی اعتماد کرد

darkstreet
05-08-2008, 23:04
مطلبیه که با دین همخونی نداره و همچنین انیشتین بزرگ همه ی حرفاش درست نبوده .
از یه طرف تو قرآن از شیطان به طور مستقیم صحبت شده و البته شیاطین و از طرفی تو بحث سایه های انسان به این نکته اشاره می شه که خداوند همه ی صفات خوب و بد رو یک جا داره . متاسفانه تو عصر حاضر مسایلی که مربوط به خدا و دین و مذهب میشه خیلی گنگه و هیچ کس نمی تونه بدرستی بهش اشاره کنه ، روحانیون هم که به کل از مذهب خالص به دورن و با تحریف ها کار می کنن . پس نمیشه به هر چیزی اعتماد کرد

من هم دقیقا منتظر همین حرف ها بودم
نه میشه قران و وجود شیطان رو منکر شد و نه میشه ذات خدا رو ذاتی شریر معرفی کرد البته همون طور که می دونید توی یکی از کتاب های دینی دبیرستان که تمامی دانش آموزان ایران می خونن مسئله ساعت و ساعت ساز مطرح شده که طبق اون هرچیز نماینده خالقش هست یه نمونش هم نظم و زیبایی دنیا که نشان دهنده نظم و زیبایی خداوند هست ولی هیچ کس به عکس این قانون مسخره و پوچ فکر نکرده بود
حالا بگذریم خیلی مهم نیست این بحث ها و مثال ها برای این مطرح میشه که ذهن و تفکر افراد و به خصوص تعصبی ها باز بشه در پایان یه چنین بحث هایی حقیقتی بدست میاد که یا ما رو از خدا متنفر میکنه و یا ایمان و عشق و علاقه ما رو به خدا صد برابر میکنه

از یه طرف تو قرآن از شیطان به طور مستقیم صحبت شده و البته شیاطین و از طرفی تو بحث سایه های انسان به این نکته اشاره می شه که خداوند همه ی صفات خوب و بد رو یک جا داره

خیلی از مسائلی که توی قران مطرح میشه به صورت مثال و متناسب با فهم و درک مردم اون زمان هست برای همین مقایسه مثال من با مطالب قران بدون یک تفسیر ((((( حقیقی ))))) کار بیهوده ای هست شاید شیطان فقط یک سمبول باشه

darkstreet
05-08-2008, 23:09
توسط خود شیطان؟
ولی من یه چیز دیگه خوندم

درسته توسط یک جادوگر نوشته شد که به دلایلی که با عقل مردم جور در نمیامد گفته شد شیطان هم در نوشتن این کتاب به اون فرد کمک کرده متاسفانه الان در سفر هستم وگرنه مطالب کامل و جامعی در این رابطه در اختیار همه دوستان قرار می دادم
سمبول این افسانه فردی هست که در حال نوشتن کتابی بوده و شیطان در نوشتن کتاب با گرفتن قلم بهش کمک میکنه

این انجیل الان در موزه پراگ نگه داری میشه
موزه پراگ از بزرگ ترین مکان های نگه داری کتب خطی محسوب میشه

Alireza Taji
06-08-2008, 00:13
درسته توسط یک جادوگر نوشته شد که به دلایلی که با عقل مردم جور در نمیامد گفته شد شیطان هم در نوشتن این کتاب به اون فرد کمک کرده متاسفانه الان در سفر هستم وگرنه مطالب کامل و جامعی در این رابطه در اختیار همه دوستان قرار می دادم
سمبول این افسانه فردی هست که در حال نوشتن کتابی بوده و شیطان در نوشتن کتاب با گرفتن قلم بهش کمک میکنه

این انجیل الان در موزه پراگ نگه داری میشه
موزه پراگ از بزرگ ترین مکان های نگه داری کتب خطی محسوب میشه
اینم از اون داستانها بود...
برخی ها عجب داستانهایی را باور میکنند...
هرچه بیشتر میخونم به حرفه داوکینز که دین را ویروس ذهن میخونه بیشتر ایمان میارم.
من با اینجور تاپیک ها مخالفم چون خرافه را تبلیغ میکنه.
شیطان هم وجود خارجی نداره و یک توهم مثل خیلی چیزهای دیگه هست...
جهنم،شیطان و اینجور چیزها ساخته ی دست روحانی ها برای تسلط و نفوذ بر مردم هست.

shaparake_sahra
08-08-2008, 00:27
سلام به همگی اعضای این تایپیک
راستش برای شروع دوباره تمریناتم بهتر دیدم که دوباره سری به این تایپیک بزنم چون از زمانی که حضور شوشیانت عزیز کمرنگ شد منم مثل خیلیای دیگه این تایپیکو ترک کردم
اما حالا که دوباره اومدم واقعا متاسف تر از قبل شدم
چون دیگه تایپیکی که یکی از بهترین ها بود با این بحث و جدل ها معنی و مفهوم اصلی خودشو از دست داده
اما به خاطر زحمات سوشیانت و به خاطر اینکه این تایپیک دوباره یه رنگ و بویی پیدا کنه تصمیم گرفتم تمرینات رو با علاقمندان احتمالی این تاپیک انجام بدم و هر مطلبی برای بهبود و بالا بردن سطح آگاهی بدست میارم با علاقمندان هم به اشتراک بزارم
از کاربرای اون زمان فعلا hamidak عزیز رو یادم هست که الان هم در صفحات آخر دیدمشون
اما در مورد تمرینی که گفتم اگه hamidakعزیز خاطرشون باشه در مورد هوشیاری در رویا بود
حقیقت اینه که این تمرینات که به 1 سال و نیم و شاید بیشتر بود تاثیر بسیار زیادی برام داشت و مسائل باور نکردنی و زیبایی رو تجربه کردم که اگه دوست داشتید براتون تعریف می کنم
البته نا گفته نماند دیگه از اون هوشیاریها و... خبری نیست الان دوباره 0 کیلومترم

*Necromancer
08-08-2008, 00:31
جهنم،شیطان و اینجور چیزها ساخته ی دست روحانی ها برای تسلط و نفوذ بر مردم هست.اول خدا رو برا خودت ثابت کن بعد برو سراغ شیطان

shaparake_sahra
08-08-2008, 00:46
الان یکسری مطلب در همین مورد(هوشیاری در خواب ) از منبع وبلاگ : thelight براتون میزارم که با تجاربی که دارم میدونم که خیلی مفیده

shaparake_sahra
08-08-2008, 00:50
آگاهی در خواب
برای آندسته از افرادی که تازه با این مقوله اونهم از طریق این وبلاگ و این نوشته برخورده اند، من در وبلاگ قبلیم به صورت بسیار چکیده و در عین حال کامل راجع به آن صحبت کرده ام و روش رسیدن به آن را بیان نموده ام. پیشنهاد میکنم حتما به وبلاگ سابقم سری بزنید و نوشته هایم را که اکثریشان در قسمت نوشته های پیشین دسته بندی شده اند مطالعه کنید.
درصورتی که بخواهم آگاهی در خواب را به صورت کوتاه بیان کنم، حالتی است که در آن انسان در حال خواب و رویا دیدن به این حقیقت که در آن لحظه خواب و در حال خواب دیدن است، واقف میشود و میتواند به صورت کاملا آزادانه و ارادی عمل کند. برای دستیابی به این حالت روشهای متفاوتی وجود دارد و بستگی به افراد مدت زمان متفاوتی طول میکشد تا افراد به این حالت دست یافته یا مسلط شوند. حالت آگاهی در خواب، بیداری در رویا، یا به هر اسم دیگری که خوانده شود، یکی از زیباترین حالاتی است که در آن شخص در حالی که جسمش به خواب رفته و در حال خواب دیدن یا رویا دیدن است، به دلیلی، خودآگاهی خود را به دست می آورد، دقیقا مشابه حالتی که در بیداری دارد. با این اختلاف که جسمی در کار نیست و انسان می تواند آگاهانه در دنیای خواب به انتخاب بپردازد، و به دنیای درون و بیرونش در یک آن دسترسی داشته باشد.
میتوان به آن حالت، برون فکنی آگاهی و شخصیت هم گفت، تصویر شخص انعکاسی از حالت او در دنیای فیزیکی خواهد بود.مثلا انسان لباس مشخصی به تن دارد، و شکل او همان شکلی است که از خود در آگاهی دارد.
دلایل بروز آگاهی در خواب بستگی به هر شخص میتواند متفاوت باشد، ولی "انگیزش"، معمولا یکی است و نتیجه به تبع آن به صورت آگاهی در خواب بروز میکند. بر حسب تجربه شخصی من حالات زیر میتواند موثر باشد:
زمانهای اوج سطح انرژی روح
حرکت سطح انرژی انسانها نموادر متفاوتی دارد، و هر انسان جدول زمانی متفاوتی با دیگری دارد. معمولا در یک ماه امکان دارد فردی نقطه(های) اوجی در سطح انرژی داشته باشد، و اینجاست که جادوی شخصیت به کار می افتد. اشخاصی که سعی در آگاهانه زیستن دارند، و کنجکاوی آنها نیرویی است که آزادانه در همه عرصه ها به کار گرفته میشود، در این نقطه اوج میتوانند برای اولین بار چشمان خود را در رویا باز کنند. یکی از نتیجه های رسیدن به نقطه اوج انرژی سیال شدن فکر انسان میباشد. حتی در زندگی روزمره وقتی بسیار خسته هستیم و انرژی ما فرسوده است و نیاز به تجدید دارد احتمالا فکر کردن آخرین کاری است که در صدد انجام آن هستیم و در صورتیکه که درگیر روزمرگی نباشیم دوست داریم از همه چیز دوری کنیم تا نیروی حیاتی خود را تجدید کنیم. وقتی در حال خواب دیدن بوده و در نقطه اوج انرژی خود باشیم، قادر به دریافت اطلاعات رویا خواهیم بود، اشیاء را به وضوح خواهیم دید، رابطه انفعالی خواب و ترسها، خشونت ها، و لذتهای درون خواب را به وضوح خواهیم دید، و کافی است که با فکر درباره آنها آگاهی خود را به صورت کامل به خواب منتقل کنیم، و به صورت طبیعی در رویا بیدار شویم.
چاکرای ششم بسیار فعال
دیدن در رویا، کیفیت، و میزان نزدیکی آن به حقیقتش، بستگی به میزان فعالیت این چاکرا دارد. آگاهی در خواب، یکی از تجربه های طبیعی است که فردی که دارای چاکرای ششم فعالی باشد طی میکند، البته طول تجربه این شخص بستگی به میزان انرژی آگاهی او دارد، ولی در هرحال چون موضوع مورد بررسی بروز آگاهی در خواب میباشد نه کیفیتهایی مانند طول زمانی، و دیگر کیفیتها به آن نمی پردازم.
البته این دو، دیدهای متفاوتی به یک مسئله هستند و فقط برای درک بهتر این مسئله آنها را مطرح کردم. آگاهی در خواب برای شخصی که چاکراهای فعالی داشته باشد امکان پذیرتر میباشد، و برای شخصی که در سطح انرژی پائین تری به زندگی میپردازد و آگاهی برای او بهای بسیار کمی دارد احتمال رویداد آن مانند احتمال رویداد یک زلزله در خارج از خط زلزله میباشد. درواقع چنین شخصی نیاز به یک زلزله دارد!
قانون اول: همه اینها خواهند رفت
موضوعی که روزی به سطح می آید، و زنده خواهد شد، این است که این حالت مثل سایر حالات روزی خواهد رفت و دیگر برای شما رخ نخواهد داد. مرحله اول افرادی را که واقعا به این مسائل علاقه ندارند، متوقف میکند. این را میدانم که حالت خیلی از شما این است، و شما مرحله اول را پشت سر گذاشته اید. در واقع مرحله دوم، زمان بازرسی علاقه ها، انگیزه ها، و تصمیم به ادامه مسیر میباشد. این را هیچکس به شما نخواهد گفت و در هیچ کتابی نخواهید خواند، ولی بازهم به شما میگویم، شما قدرت آگاهی در خواب را روزی از دست خواهید داد و در دایره رکودی بسیار قوی درگیر خواهید شد. تنها کسانی از این دایره خارج خواهند شد که در عزم خود مانند فولاد استوار باشند. سایر افراد به راحتی متوقف شده و موضوع را به فراموشی میسپارند. این قانون برای کسانی که برونفکنی کالبداختری به صورت غیر ارادی انجام میدهند نیز صادق است. کم شدن آتش شوقی که در ابتدای رسیدن به آگاهی در خواب وجود دارد و تازگی آن برای شخص، یکی از علتهای اساسی ورود به حالت رکود میباشد.
قانون دوم: مقاومت پذیری در برابر روشها
روشهایی که برای رسیدن به آگاهی در خواب به کار میبرید، به مرور زمان مقاومتی بسیار ستبر در درون شما به وجود می آورند که رسیدن به نتایج دلخواه را با استفاده از آنها بسیار سخت میکند، و باعث میشود حس نا امیدی در شما تقویت شده و صبر شما به مرزهای بسیار حساسی برسد. نکته ای که برای تخفیف این حالت میتوان به کار بست، بسیار ساده است. هربار تغییری خلاقانه و نو در روش خود ایجاد کنید. به این صورت ذهن شما کمتر نسبت به تکرار آهنگی معین از یک عمل حساس شده، و شما میتوانید روشتان را برای مدت بسیار طولانیتری استفاده کنید و از آن نتیجه بگیرید.
قانون سوم: قانون اول و دوم را فراموش کنید
حقیقت اینست که انسان در سخت کردن راه خود، گاهی وقتها چنان ناخودآگاهانه پافشاری میکند که خود را از مسیر موفقیت پیشین دور میبیند و از خود میپرسد که مشکل من در کجاست؟ مشکل خود ما هستیم و اینکه گاهی اوقات میبایست تمرکز خود را از مشکلات دور کنیم، اولویت را از آنها برداشته، و طوری رفتار کنیم که در حالی که مشکلات وجود دارند، ولی تاثیری در هدف و نتیجه ای که ما سعی بر رسیدن به آن داریم ندارند. از یک دید دیگر اگر نگریسته شود، وجود مشکلات الزامی نیست،

pedramch
08-08-2008, 00:54
سلام.شرمنده همه ام!!ببخشید نتونستم مقاله رو آماده کنم ولی همین روزا خداییش واستون میذارم.شرمنده!!:دی

pedramch
08-08-2008, 00:59
راستی دوستان راجع به شیطان باید بگم لطفا یکم فکر کنید!
(البته من این رو به نقل از یک استاد معارف و فلسفه میگم)
شیطان در اصل طرف تیره یا نفس بد آدم بوده که موجب رانده شدن وی (همانند شیطان!) از بهشت شده...
و هیچ زمانی در قرآن بحثی از عذاب بدنی برای شیطان نشده...
مطالبم تا حدی گنگ هستند...فردا براتون بهتر توضیح میدم.فعلا شب خوش!

B U L U T
08-08-2008, 11:10
سلام.شرمنده همه ام!!ببخشید نتونستم مقاله رو آماده کنم ولی همین روزا خداییش واستون میذارم.شرمنده!!:دی
بيخيال

آگاهی در خواب
برای آندسته از افرادی که تازه با این مقوله اونهم از طریق این وبلاگ و این نوشته برخورده اند، من در وبلاگ قبلیم به صورت بسیار چکیده و در عین حال کامل راجع به آن صحبت کرده ام و روش رسیدن به ...
ممنون shaparake_sahra

Antigirl
11-08-2008, 11:32
سلام به دوستان قدیم و جدید
دیدید بازم اومدم
تو بن بودم الانم فرار کردم.
بهتره از نو فعالیتمونو شروع کنیم.

darkstreet
11-08-2008, 19:53
جهنم،شیطان و اینجور چیزها ساخته ی دست روحانی ها برای تسلط و نفوذ بر مردم هست.

وقت توجیه کردن شما رو ندارم اگه مایلی ملاقاتی با شیطان داشته باشی قران رو پاره کن بریز توی دست شویی بعد هم شیطان رو به عنوان معبود پرستش کن می تونی به تاریخ مراجعه کنی و ببینی کسایی که این کار رو کردن با چی روبرو شدن پس حرف بیهوده نزن دامنه این علوم انقدر گسترده هست که مغز شما گنجایش ذره ای از ان را هم ندارد

برای نمونه روایاتی که در کتاب های معتبر دینی می باشند اشاره مستقیم به رویارویی پیامبر و حضرت علی با شیطان, اجنه و ... دارد

darkstreet
11-08-2008, 20:06
این تاپیک محل مناسبی برای مطرح کردن مسائل جادوگری نیست و من هم سعی می کنم نتایج تحقیقاتم رو تا جای ممکن اعلام نکنم ولی باید بگم مسئله لوسیفر ( شیطان ) و سمبل بز دوشاخ چیزی است که همه کسانی که در زمینه جادوگری فعالیت دارند نسبت به ان ایمان کامل دارند و منکر شدن شیطان در این علم مانند منکر شدن روح توسط شخصی باشد که برون فکنی انجام می دهد!!!
شیطان به چشم دیده می شود و بر منکرش لعنت!
چیزهایی وجود دارد که بیان انها برای بعضی ها به قدری مزحک است که من از بیان انها خودداری می کنم و در عین حال تمام جهان به استثنای ما ایرانی ها از انها مطلع هستند
هر چیزی که تا به حال به گوش من و شما نخورده و بسیار شگفت انگیز می باشد دلیل و دروغ بودن ان نیست ما تا به حال خدا را ندیده ایم یا مثلا هیچ یک از ما یک زیردریایی اتمی را ندیده ایم ولی مطمئن هستیم وجود دارد کسانی هستند که اینها را می بینند و برای ما تعریف می کنند و یا گاهی اوقات ما از نشانه های انها به وجودشان پی می بریم
اگر شما تا به حال شیطان را ندیده اید و نمی توانید وجود ان را برای خود توجیه کنید دلیل بر نبودنش نیست

shaparake_sahra
11-08-2008, 20:48
بازم سعی به مطرح کردن حرف های حاشیه ای دارید
کسی موجودیت خودشو اعلام نمی کنه؟؟؟
دیگه مطلب نزارم؟؟؟
کسی نیست که شروع کنه؟؟؟

Antigirl
15-08-2008, 17:22
درست حسابی موضوع رو عوض کردینا
راستی در مورد شیطان تو صفحه های قبل توضیح داده بودیم.

Antigirl
15-08-2008, 17:24
ببینم اونی کخ میگه اینا چرت و پرت هستند تا حالا موقع خواب حس نکرده کخ یکی داره بدنشو نوازش میکنه ها
لطفاً همه بگید تا یه نتیجه گیری کنم براتون.

Antigirl
15-08-2008, 17:39
امیدوارم از من ناراحت نشین که موضوع رو عوض کردم ولی خیلی جالبه

موجود عجيب تخت جمشيد يافت شد
شايد اين موجود را شما در سرستون هاي تخت جمشيد ديده باشيد؟؟

به تازگي موجودي شبيه به اين در سواحل آمريكا پيدا كردند كه دانشمند ها را بسيار متعجب كرده.و آن ها هنوز پي تحقيقاتي در روي اين جانور عجيب و قريب اند.اگر كمي به اين جانور دقت كنيد ميبينيد كه اين جانور شباهت زيادي به سر ستون تخت جمشيد دارد.پس ميفهميم در آن زمان در خليج هميشه فارس اين موجود زندگي ميكرده كه پس از مرور زمان نسل وي منقرض شده.از دندان هاي اين موجود عجيب و قريب معلوم است كه او هم ميتواند يكي از سلطان هاي بزرگ دريا باشد ولي اندازه ي او بسيار كوچك تر از نهنگ و يا كوسه است.
اين موجود به احتمال 99% در آب هاي خليج فارس هم زندگي ميكرده و حتما هم حيواني درنده و قوي بوده.زيرا هخامنشيان در سنگ تراشي هاي خود هميشه نماد قدرت را كشيده اند مثل:شير،حيوان خيالي اي كه از هر موجود قوي اي برداشت كرده اند ،حال هم اين موجود…..

winter+girl
16-08-2008, 10:57
سلام دوست عزیز
سریلندمون کردید
موضوع جالبی بود اما جدیدا یکی از دوستان یه تاپیک تو همین مایه ها زده درباره ماورا و اینجور چیزا تو اون تاپیکه ما اینجا هنوز فقط بحث میکنیم
البته هنوز نمیشه
میاین درباره ی کتاب های خطی صحبت کنیم؟؟؟

Kianoosh
16-08-2008, 11:30
سلام دوستان اینجا میشه از ارتباط با ارواح حرف زد؟

capitan black
16-08-2008, 14:27
سلام دوست عزیز
سریلندمون کردید
موضوع جالبی بود اما جدیدا یکی از دوستان یه تاپیک تو همین مایه ها زده درباره ماورا و اینجور چیزا تو اون تاپیکه ما اینجا هنوز فقط بحث میکنیم
البته هنوز نمیشه
میاین درباره ی کتاب های خطی صحبت کنیم؟؟؟

اره مونا جون فکر خوبیه..:46:

سلام دوستان اینجا میشه از ارتباط با ارواح حرف زد؟

بله چرا که نمیشه...خوراکمونه این بحثها:27:

Kianoosh
17-08-2008, 03:38
اره مونا جون فکر خوبیه..:46:

بله چرا که نمیشه...خوراکمونه این بحثها:27:

خب پس من بحث رو با ویجا و تیبل تپینگ شروع می کنم که رایج ترین راه ارتباط با ارواح برای یه فرد معمولیه

قبل از اینکه شروع کنیم یه مقدمه کوچولو!!!:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پست 124

روش اول:Table Tapping

در سال 1900 بعد از این که مدیوم ها اعلام کردن می تونن با ارواح تماس برقرار کنن مردم عادی به هیجام اومدن و دست به تجربه های زیادی زدن اکثریت این افراد که نه مدیوم بودن و نه وسیله خاصی داشتن گروه های خانگی(home circles) رو تشکیل دادن یک گروه خانگی گروه ساده ای از دوستان و آشنایان بود که دور هم جمع می شدن و سعی می کردن با دنیای ارواح ارتباط برقرار کنن تعداد زیادی از این گروه های خانگی باور داشتن که می تونن با ارواح تماس بگیرن اگر چه تعدادی هم شک داشتن.....چرا که به زودی به این نتیجه رسیدن که چیزی که باعث کج شدن میز(table to tip) یا شنیدن صداهای ضربات تند و اسرارآمیز میشه کار ارواح نیست بلکه نتیجه کار گروهی مغز انسان هاست انرزی حاصل از جمع شدن تعدادی افرار دور هم برای رسیدن به هدفی واحد می تونه نتایج اعجاب انگیزی رو سبب بشه!در این مورد بعدا بیشتر توضیح میدم
به هر حال این روش در اواخر 1900 همه گیر شد خب چون هدف اصلی من روی ویجاست از این روش سریع عبور می کنیم!تکنیک پایه ای کار خیلی سادست آیا خودتون مایلید امتحانش کنید!؟
....

winter+girl
17-08-2008, 11:12
خوب بحث جالب شد
احضار روح
انگار دوباره یه خیلی آدم ریختن اینجا هر کی هم از یه چیز میخواد حرف بزنه بهتره یکم یکم پیش بریم
اما یه سوال اگه شما قدرت احضار رو داشته باشید و بسیار کنجکاو اما بدونید با اینکار عزیزانتون شما رو ترک میکنن کدوم رو انتخاب میکنید؟؟؟
اگه در طول پیش بردن تاپیک به سوال من هم جواب بدین ممنون میشم

ارباب سایه های عزیز شما لطف میکنید و انواع احضار رو دارید مینویسید اما لحن نوشته وسوسه آمیزه لطا اگه روشی هسست حتما خطراتش هم واسه ما بنویسید
بازم مرسی

Kianoosh
17-08-2008, 13:47
خوب بحث جالب شد
احضار روح
انگار دوباره یه خیلی آدم ریختن اینجا هر کی هم از یه چیز میخواد حرف بزنه بهتره یکم یکم پیش بریم
اما یه سوال اگه شما قدرت احضار رو داشته باشید و بسیار کنجکاو اما بدونید با اینکار عزیزانتون شما رو ترک میکنن کدوم رو انتخاب میکنید؟؟؟

ارباب سایه های عزیز شما لطف میکنید و انواع احضار رو دارید مینویسید اما لحن نوشته وسوسه آمیزه لطا اگه روشی هسست حتما خطراتش هم واسه ما بنویسید
بازم مرسی

سلام

ببینید خطر داشتن این روش ها چیزیه که هیچ وقت تائید نشده در واقع صفحه ویجا یا تیبل تپینگ نوعا بی خطرن ولی این بستگی داره به شخصی که از اون استفاده می کنه در ادامه موضوع کاملا به این خطرات و نکات ایمنی!اشاره می کنم فعلا گذری از تیبل تپینگ رد بشیمفعلا فقط اینو بگم که مهمترین چیز اینه اگه هر کدوم رو خواستید آزمایش کنید حداقل باید دو نفر باشید

Kianoosh
17-08-2008, 16:20
در این روش با استفاده از یک سری ضربه و صدای اونها میشه ارتباط برقرار کرد در اول فقط ضربه ها به معنی بله(یک ضربه) و خیر (دو ضربه) بودن ولی بعدها این کدها کاملتر شدن شکلی شبیه به الفبای مورس به خودشون گرفتن مثلا دو ضربه ممتد حرف الف و سه ضربه ممتد حرف ب(هر کدوم رو خواستید امتحان کنید!) توجه کنید که هرچی تعداد بیشتر باشه انرزی بیشتر میشه و رسیدن به هدف آسون تر.در کل من سعی کردم ساده ترین و جامع ترین دستورالعمل رو بگم اگه کم و کاستی داشت یا شما به نکته جدیدی برخوردید از من گله مند نشید!
1-برای شروع اول از همه به یک گروه احتیاج دارین بهترین تعداد معمولا چهار یا پنج نفره مطمئن باشید همه اعضا مایل هستن این کار رو انجام و ادامه بدن تا زمانی که به نتیجه برسین
2-به یه مکان احتیاج دارید!مثلا محل زندگی یکی از اعضا باید جایی باشه که همه احساس راحتی کنن و همچنین یه میز نیاز دارین(یه میز کوچیک چوبی) البته باید طوری باشه که همه اعضا بتونن به راحتی دورش بشینن و خیلی بزرگ و سنگین نباشه مثلا یه نمونه رو ببینید:
3-تجربه نشون داده که نور محیط عامل تاثیر گذاریه و تیبل تپینگ در محیط کم نور یا حتی تاریک راحت تر جواب میده
4-مطمئن بشید که فضای راحت و معمولی رو درست کردین نرمال صحبت می کنید جک بگید و کاملا عادی باشید!اگه نسبت به این کار تنش داشته باشید اصلا به نتیجه نمی رسید
5-مطمئن بشید در تمام مدت کف دست همه اعضا روی میز باشه هر اتفاقی که در زمان کار افتاد و یا کسی زیاد هیجان زده شد .هیچ کس نباید دستش رو از روی میز برداره
6-تجربه نشون داده که در نشستهای اولیه ممکنه اتفاقی نیفته پس اگه می خواین به هدف برسید باید صبور باشید و نیرو و عزم تک تک افراد گروه لازمه
7-ملاقات باید خالی از هر نوع تعلیقی باشه پس تلوزیون و رادیو رو خاموش کنید و تلفن رو از پریز بکشید اگه فکر می کنید که لازمه
هشدار!!!تقلب در ایجاد پدیده ها می تونه به وقوع پدیده های واقعی منجر بشه پس سعی نکنید صدای تقلبی ایجاد کنید چون ممکنه ذهن دیگران اون رو واقعی تلقی کنه و در نتیجه واقعا اتفاق میوفته شاید چون دیگه ایستادگی در برابر فعالیت واقعی در هم شکسته میشه معمولا کسی جرات نداره طی کار تقلب کنه شما هم اصلا سعی نکنید امتحان کنید!
......
در پایان اگه بعد از چند بار امتحان نتونستید به نتیجه برسید زیاد ناراحت نباشید چون مطلبی که در آینده می خوام بگم علت این اتفاق رو تا حدی بیان می کنه.....
هشدار!!!اگه هم تنوستید با هر روحی ارتباط برقرار کنید سریعا ارتباط رو قطع کنید و همه اعضا دستشون رو از روی میز بردارن چون هنوز خیلی چیز ها در مورد خطرات این کار مونده که نگفتم(شایدم بهتر بود اول اونها رو می گفتم)در واقع الان که دارم اینا رو می نویسم این روش تقریبا منسوخ شده و هدف اصلی من هم ویجا هست در مورد ویجا و تمامی خطرات و ریزه کاری ها به طور کامل بعدا توضیح میدم فقط این رو بدونید که تماس با ارواح برای کسانی که خودشون رو برای هر پیشامدی (چه خوب چه بد) آماده نکردن اصلا توصیه نمی شه

فعلا.....

winter+girl
17-08-2008, 18:54
منم که پایه ندارم
یه روش یه نفره بدین
خودتون کدوماشو انجام دادین نتیجه داده؟؟؟؟

Kianoosh
17-08-2008, 20:55
منم که پایه ندارم
یه روش یه نفره بدین
خودتون کدوماشو انجام دادین نتیجه داده؟؟؟؟

سلام

(به نظر میاد که شما دختر باشید!؟) ببینید بعضی روشهای انفرادی وجود داره که من اطلاعات خیلی کمی ازشون دارم (واقعا شما این شهامت رو دارید که به تنهایی تجربه کنید!؟ من که ندارم!)ولی تو بیشترشون شما باید مدیوم باشی یا حداقل ضمیر ناخودآگاهتون بسیار قوی تر از یه انسان عادی باشه هیچ کس این روش هایی که من گفتم رو به صورت انفرادی تائید نکرده (حداقل دو نفر)دلیلش رو نمی دونم ولی به امتحانش نمی ارزه .من اکثرا توی این جور جلسات شاهد بودم چون اعتقاد سفت و سخت نداشتم و همش مسخره شون می کردم!(الان هم اعتقاد راسخی ندارم)اما ما با ویجا دو بار به نتیجه رسیدیم یه بارش رو که اصلا من باور نکردم (خیلی مشکوک بود!)و اون یکی هم رئیس جلسه!بنا به دلایلی که فقط خودش می دونست ارتباط رو قطع کرد یه توضیح کامل از ریزه کاریها و مشکلات و خطرات احتمالی میدم ولی کلا اینها رو جدی نگیرید چون ممکن جدی بشن!

capitan black
18-08-2008, 01:20
موافقم....روش انفرادی بسیار خطرناکه مونا جون...همچنین گروهیش..بببین فقط اطلاعاتتو در این مورد زیاد کن و کلا تمرین عملی رو بیخیال شو...ازت خواهش میکنم.....با زندگی خودت بازی نکن...خطراتشو بدن میگم اینجا..

Kianoosh
18-08-2008, 06:37
ouija در هیچ زبانی معادل نداره و نزدیک ترین تلفظ صحیحش به فارسی ویجا هست

اول نکات ایمنی:
از آنجا که صفحه های سخنگو هم محکوم شدن و هم ازشون تقدیر شده به عنوان راهی برای برقراری ارتباط با ارواح یا مسیری منتهی به تاریکی.مردم هم چنان می پرسن که آیا این صفحه ها خطرناک هستن؟صحیح ترین جواب اینه که به شخصش بستگی داره و در واقع هیچ نظر قطعی نمیشه داد .
معمولا این هشدار بیان میشه که افراد خیلی خودشون رو با صفحه ها مشغول نکنن و به صفحه اعتماد کامل نکنن مگه اینکه خودشون رو برای هر پیشامدی آماده کرده باشن.تصمیم نهایی با خودتونه که فکر کنید دارید با ارواح تماس میگیرید یا این بخشی از آزمایش پدیده روحی-روانی هست.بازم تاکید می کنم صفحه باید توسط دو نفر(حداقل) استفاده بشه و به طوری قرار بگیره که همه اعضا بتونن سر انگشتهاشون رو روی نشانگر(Planchette) بذارن ولی نباید خیلی محکم اونو فشار بدن زمانی که صدای خراشیده شدن planchette رو روی صفحه می شنوین یا به نظر میاد صدا به طور غیر معمولی بلند هست یه نفر داره نشانگر رو اتفاقی(یا عمدی!) هدایت می کنه جلسه باید فورا متوقف بشه و هر اطلاعاتی که از صفحه گرفتین اشتباه تلقی میشه.
زمانی که جلسه شروع میشه توصیه شده افراد روحی رو دعوت کنن تا بیاد و باهاشون تماس برقرار کنه دلیلش هم اینه که ارواح منفی تلاش خواهند کرد که وارد بشن و شما رو گیج کنن.سوال ها باید به طور واضح و شمرده و به عمد تکرار یا پرسیده بشن در آن واحد فقط یه سوال بپرسید و فقط یه نفر مسئول این کار باشه.
اکثر محققین بر عدم استفاده بی جهت از ویجا تاکید می کنن چون ویجا می تونه دری باشه به بعد ناشناخته ها.صفحه به خودی خودش خطرناک نیست اما طرز ارتباط شما می تونه خطرآفرین باشه
ارواحی که از طریق ویجا ارتباط برقرار می کنن معمولا اوونهایی هستند که در سطح پایین تر اقامت دارن(the lower astral plane) این ارواح اکثر مواقع سراسیمه هستن و امکان داره مرگشون خیلی سریع یا سخت بوده باشه(قتل خودکشی ....) در نتیجه وضعیت خیلی سخت منفی و بالقوه خطرناکی برای کسانی که از صفحه استفاده می کنن به وجود میاره. معمولا دفعات متوالی ارواح سعی می کنن بیان و شما رو از دست ندن!اما خطر واقعی زمانی هست که شما ازشون می خواین که حضورشون رو ثابت کنن یا یه کار فیزیکی براتون انجام بدن مثلا:خب اگه تو روح هستی این نور رو خاموش کن یا فلان چیز رو تکون بده.اما باید بدونید که کاری که شما انجام دادین خیلی سادست شما درگاه رو باز کردین و بهشون اجازه دادین که وارد دنیای مادی و فیزیکی بشن و در این حالت مشکلات جدی-اکثرا اتفاق میوفته- به وجود بیادن
در کل بهتره اگه به سرتون زد ویجا رو امتحان کنید این چند قانون کوچیک رو رعایت کنید:
جلسه رو با این عنوان شروع کنید که فقط تجربه ای می تونه پیش بیاد که مثبت باشه و از نیرو های منفی استقبال نمیشه
هیچ وقت نشونه فیزیکی نخواین
وقتی کار تموم شد صفحه رو ببندین خیلی مهمه که نشانگر رو روی خداحافظ ببرین و دستاتون رو بردارین

در پایان من نمی خوام بگم که برای ارواح غیر ممکنه که با ویجا با ما ارتباط برقرار کنن و باعث مشکل بشن اما این جواب هیچ وقت قطعی نشده که ویجا یه اسباب بازی خطرناکه یا وسیله ای برای تماس با دنیای ارواح!؟خیلی رک بگم به نظر من صفحه سخنگو اصلا به اندازه ای که بعضی از شما ممکنه تصور کنه خطرناک نیست باور نمی کنم که هیچ خطر ذاتی در استفاده از اون وجود داشته باشه با این حال پیشنهاد نمی کنم توسط افراد خیلی جوان یا افریاد حساس و احساسی و کسانی که خودشون رو برای هر پیشامدی آماده نکردن مورد استفاده قرار بگیره.گزارش های مستند زیاد یبوده که افرادی که از ویجا استفاده کردن بعد از مدتی پی برن"یه سری اتفاق داره میوفته!"برخی از این تجربه ها مربوط به صداها و حرکت اشیا د ر خونه شون بود .
کسانی که معتقدند ویجا می تونه با ارواح تماس برقرار کنه خواهند گفت که فردی که از صفحه استفاده می کنه هیچ حفاظی نداره در نتیجه مورد هجوم "وجودهای پست تر"(lower entities) واقع میشه(نه همیشه) و افرادی که خیلی شور و هیجان دارن باید از استفاده صفحه اجتناب کنن.البته من هم باور دارم که ویجا وسیله ماوراالطبیعه هست.با این حال فکر نمی کنم وسیله درستی باشه برای تحقیقات روح شناسی!یادتون باشه نیروی ترس بیشتر از ذهن بشر هست تا چیزی که ویجا باهاش ارتباط برقرار می کنه.
.................
خب چطور بور؟اگه موافق باشید در ادامه می خوام به داستان ها و حوادث مستند ویجا و ریزه کاری های یه جلسه اشاره کنم و بعدش هم نحوه ساخت وسیله(خیلی ساده و نسبتا کم هزینه!)

Kianoosh
18-08-2008, 18:21
می بینم که همه دوستان خیلی محافظه کارن!(من و ترس!؟):27::31:
بابا هنوز که چیزی نشده همتون رفتید!یه جوابی بدین مطمئن شم اینا رو می خونید!:46:
هدف این پست فقط بالا کشیدن تاپیک بود....

winter+girl
18-08-2008, 22:20
موافقم....روش انفرادی بسیار خطرناکه مونا جون...همچنین گروهیش..بببین فقط اطلاعاتتو در این مورد زیاد کن و کلا تمرین عملی رو بیخیال شو...ازت خواهش میکنم.....با زندگی خودت بازی نکن...خطراتشو بدن میگم اینجا..

کاپیتان عزیز والا چی بگم انقد که از زندگیه خودم میترسم از اون موجودات نمیترسم اگر هم از این زندگیم میترسم فقط واسه امانت بودنشه میتونم تنهایی اما همونطر که تو تاپیک خودتون گفتم احساس میکنم این هفته فقط اتفاقایی افتاده که نرم طرفش چون یه حسی بهم میگه دیگه میتونم
ممنون از اینکه نگرانید و بهم گوشزد کردین
واقعا از لطفتون ممنونم

سلام

(به نظر میاد که شما دختر باشید!؟) ببینید بعضی روشهای انفرادی وجود داره که من اطلاعات خیلی کمی ازشون دارم (واقعا شما این شهامت رو دارید که به تنهایی تجربه کنید!؟ من که ندارم!)ولی تو بیشترشون شما باید مدیوم باشی یا حداقل ضمیر ناخودآگاهتون بسیار قوی تر از یه انسان عادی باشه هیچ کس این روش هایی که من گفتم رو به صورت انفرادی تائید نکرده (حداقل دو نفر)دلیلش رو نمی دونم ولی به امتحانش نمی ارزه .من اکثرا توی این جور جلسات شاهد بودم چون اعتقاد سفت و سخت نداشتم و همش مسخره شون می کردم!(الان هم اعتقاد راسخی ندارم)اما ما با ویجا دو بار به نتیجه رسیدیم یه بارش رو که اصلا من باور نکردم (خیلی مشکوک بود!)و اون یکی هم رئیس جلسه!بنا به دلایلی که فقط خودش می دونست ارتباط رو قطع کرد یه توضیح کامل از ریزه کاریها و مشکلات و خطرات احتمالی میدم ولی کلا اینها رو جدی نگیرید چون ممکن جدی بشن!

مطمئنید فقط به نظر میاد؟؟؟
جوابتون یه چیز تو همون مایه های بالاست
بازم مرسی زحمت میکشی

یه توضیح : نمیدونم چرا دم دمی مزاج شدم یه روز از هیچی نمیترسم یروز از دو تا موش جیغم میره رو هوا کلا خودمم با خودم موندم اما بیشتر از اتفاقات یدفعه ای میترسم مثلا یدفعه یه جن بپره جلوم

بازم مرسی

s_paliz
19-08-2008, 08:33
سلام اگه کسی قدرت ماورایی داشته باشه چه جوریه؟
یکی بود میگفت من وقتی وارد یه جای شلوغ میشم همه برمیگردن منو نگاه میکنن یا تو خیابون خیلیها به من نگاه میکنن انگار که درحال آواز خوندن میرم قیافه معمولی هم داشت و تابلو نبود که بهش نگاه کنن
امکان داره چنین فردی یه انرژی هایی داشته باشه که دیگران رو به خودش جذب میکنه؟

capitan black
19-08-2008, 15:05
کاپیتان عزیز والا چی بگم انقد که از زندگیه خودم میترسم از اون موجودات نمیترسم اگر هم از این زندگیم میترسم فقط واسه امانت بودنشه میتونم تنهایی اما همونطر که تو تاپیک خودتون گفتم احساس میکنم این هفته فقط اتفاقایی افتاده که نرم طرفش چون یه حسی بهم میگه دیگه میتونم
ممنون از اینکه نگرانید و بهم گوشزد کردین
واقعا از لطفتون ممنونم

مونا جون سعی کن ترس رو از خودت دور کنی..حالا چه اتفاقهایی افتاده؟..اگه تونستی تعریف کن..خواهش میکنم..کاری نکردم:46:
در ضمن اینقدر نگو کاپیتان به اسم کوچیک صدام کنی بهتره !:31:
مرسی..
محمد رضا

یکی بود میگفت من وقتی وارد یه جای شلوغ میشم همه برمیگردن منو نگاه میکنن یا تو خیابون خیلیها به من نگاه میکنن انگار که درحال آواز خوندن میرم قیافه معمولی هم داشت و تابلو نبود که بهش نگاه کنن

سلام دوست عزیز..نه دلیل نمیشه که..این دوستمون که دیگران رو به خودش جذب نکرده ..شاید خیلی خوش قیافه و خوش تیپه که ملت نیگاش میکنند !..ربطی به نیروهای ماورایی نداره !:46:

Antigirl
19-08-2008, 16:47
خوب بحث جالب شد
احضار روح

بازم مرسی

کی گفته خطر ناک نیست اگه نبود خدا حرومش نمیکرد
حالا دور از حلال و حرومیش میدونید چه انرژیه سنگینی داره طوری گفتند حتی وارد اتاقی که قبلاٌ احظار روح توش صورت گرفته شده نرید
قدرت احظار روح یا مدیوم بودن یه چیز دیگست تا اینکه خودتون این کارو انجام بدید
یه روز با استادم در باره مدیوم ها صحبت میکردم میگفت که مدیوم ها طوری هستند که در حالت عادی هم میتونند با اونا ارتباط برقرار کنند و اونا رو ببینند و این لطف خداست که به هر کی که بخواهد میده
در ضمن یادم رفت که وقتی شما احظار روح میکنید روح رو از چنگ خدا در می آری
پس حواستون جمع باشه وقتی که مدیوم نیستسد این کار و نکنید.

Antigirl
19-08-2008, 16:49

نکنه خودتی ناقلا
آره این شخص چاکراه قلبش خیلی فعاله و انرژیش توپه توپه

Kianoosh
19-08-2008, 17:46
کی گفته خطر ناک نیست اگه نبود خدا حرومش نمیکرد
حالا دور از حلال و حرومیش میدونید چه انرژیه سنگینی داره طوری گفتند حتی وارد اتاقی که قبلاٌ احظار روح توش صورت گرفته شده نرید
قدرت احظار روح یا مدیوم بودن یه چیز دیگست تا اینکه خودتون این کارو انجام بدید
یه روز با استادم در باره مدیوم ها صحبت میکردم میگفت که مدیوم ها طوری هستند که در حالت عادی هم میتونند با اونا ارتباط برقرار کنند و اونا رو ببینند و این لطف خداست که به هر کی که بخواهد میده
در ضمن یادم رفت که وقتی شما احظار روح میکنید روح رو از چنگ خدا در می آری
پس حواستون جمع باشه وقتی که مدیوم نیستسد این کار و نکنید.

سلام دوست عزیز

درمورد عقیده ادیان الهی در این مورد حق با شماست کم و بیش همهشون این کار رو نفی کردن اما درمورد احضار روح .شما احتمالا درست متوجه نشدید با این روش ما اصطلاحا هیچ روحی احضار نمی کنیم!ما فقط با اونا ارتباط ذهنی برقرار می کنیم ببینید احضار روح کردن یعنی اونو کاملا از دنیای خودش جدا کنیم و بهش یه شکل مادی و فیزیکی بدیم برای همینه که تاکید کردم هیچ وقت نشونه فیزیکی(تکون دادن اشیا یا خاموش کردن شمع و ...) رو از یه روح درخواست نکنید .به هر حال هیچ کدوم این کارها حتی به عنوان تفریح توصیه نمیشه مگه اینکه واقعا اراده قوی داشته باشی در آخر اینو بدونید که شما اگه مدیوم نباشی چه بخوای چه نخوای نمی تونی احضار روح بکنی و هرچه غیر از این دیدین و شنیدین دروغه با این اوضاع بهتر میبینم که دیگه از ویجا و روش ها مشابه که فقط راهی برای ارتباط هستن صحبتی نشه

با تشکر

shahram02
19-08-2008, 20:17

سلام .
نه این به خاطر داشتن قدرت ماورایی نیست . فقط چاکرای ششم اون شخص فعالتر از بقیه عمل میکنه . همین .
فکر کنم برای شما هم پیش اومده باشه که به پشت سر کسی نگاه کنید و یهو طرف برگرده و نگاتون کنه . برای من که زیاد اتفاق افتاده . اونم به خاطر اون انرژیه که از چاکرای ششم به سمت اون شخص فرستاده میشه . قدرت ماورایی چیز دیگه ایه .
موفق باشید

boss2001
21-08-2008, 00:52
سلام
من از هر کسی ناراحت میشم سریع طرف میفهمه و معذرت خواهی میکنه یا از کسی چیزی بخوام بدون اینکه بهم بگه اینو خواستی واسم میارن . بعدش وقتی در جمع یا خیابون میرم همه نگاهم میکنند بدجوری مثل انسان های نخستین.کسی میدونه چرا اینجوریه ایا خوبه یا بده و...؟

darkstreet
21-08-2008, 19:07
به به سلام به دوستای گلم
ظاهرا بعد از مدت ها بحث ارتباط با ارواح اومده وسط!!!
راستش من از 11 سالگی کتاب هایی مثل انسان روح است نه جسد رو می خوندم تا همین سه سال پیش ولی کم کم بیخیال ارتباط با ارواح شدم

واژه احضار روح کلا اشتباهه و درستش ارتباط با ارواحه چون اگه روحی نخواد و خدا نذاره نمیاد پیش شما
در ضمن هنوز هم کسی نمی دونه اون موجودی که میاد روحه یا جن هیچ راهی برای اثباتش وجود نداره چون قدرت جن ها به قدری هست که می تونن خودشون رو به جای فرد مورد نظر جا بزنن ولی این مسئله زیاد اهمیت نداره چون جن باشه یا روح شما متوجه نمیشید!

خطرات زیادی داره به همین نسبت فواید زیادی هم داره ولی حتما این کار رو با افراد خبره انجام بدید چون غفلت موجب پشیمانیست

مونا خانم من هم به شما توصیه می کنم تنها و بدون تجربه سراغ این کارها نرید
ارتباط با ارواح استعداد می خواد, استاد می خواد, دانش می خواد, جرئت می خواد, مکان می خواد و .... پس می میبینی که به این سادگی ها هم نیست شاید موفق بشی ولی اگه به طور صحیح و کامل پیش نری ممکنه یه وقت ...
درگیری با نیروهایی ماورا طبیعه شوخی نیست دلت می خواد مثلا وقتی میری حمام یه دفعه یه جن رو ببینی؟!!! کسایی هستن که به خاطر این کار به این سرنوشت رسیدن

خداوند حرفی رو بی دلیل نمیزنه مخصوصا اگر در چندین کتاب آسمانی نقل بشه
ارتباط با ارواح گناه محسوب می شده چون خطرات زیادی برای افراد بی تجربه داشته ولی خوب اگه کسی بتونه حداقل یک استاد توی این زمینه پیدا کنه عالیه!

انجمن های روحی در بیشتر کشور ها هستن و حتی در مجلس اونها هم حضور دارن بزرگترین اونها انجمن روحی اسرائیل هست که قبل از انقلاب شعبی ای هم در ایران داشت ولی خود به دلایلی این شعبه بعد از انقلاب بسته شد و الان تحت عنوان موسسه ای که اسمش یادم نیست توی تهران با فعالیت هایی مشابه به حیاتش ادامه میده

فکر کنم بد نباشه که قبل از ورود به این اعمال دعاهای مناسب اونها رو از دعانویس ها تهیه کنیم تا نیروهای اهریمنی کمتر سراغمون بیاد

موفق باشید

Kianoosh
21-08-2008, 20:28
به به سلام به دوستای گلم
ظاهرا بعد از مدت ها بحث ارتباط با ارواح اومده وسط!!!
راستش من از 11 سالگی کتاب هایی مثل انسان روح است نه جسد رو می خوندم تا همین سه سال پیش ولی کم کم بیخیال ارتباط با ارواح شدم

واژه احضار روح کلا اشتباهه و درستش ارتباط با ارواحه چون اگه روحی نخواد و خدا نذاره نمیاد پیش شما
در ضمن هنوز هم کسی نمی دونه اون موجودی که میاد روحه یا جن هیچ راهی برای اثباتش وجود نداره چون قدرت جن ها به قدری هست که می تونن خودشون رو به جای فرد مورد نظر جا بزنن ولی این مسئله زیاد اهمیت نداره چون جن باشه یا روح شما متوجه نمیشید!

خطرات زیادی داره به همین نسبت فواید زیادی هم داره ولی حتما این کار رو با افراد خبره انجام بدید چون غفلت موجب پشیمانیست

مونا خانم من هم به شما توصیه می کنم تنها و بدون تجربه سراغ این کارها نرید
ارتباط با ارواح استعداد می خواد, استاد می خواد, دانش می خواد, جرئت می خواد, مکان می خواد و .... پس می میبینی که به این سادگی ها هم نیست شاید موفق بشی ولی اگه به طور صحیح و کامل پیش نری ممکنه یه وقت ...
درگیری با نیروهایی ماورا طبیعه شوخی نیست دلت می خواد مثلا وقتی میری حمام یه دفعه یه جن رو ببینی؟!!! کسایی هستن که به خاطر این کار به این سرنوشت رسیدن

خداوند حرفی رو بی دلیل نمیزنه مخصوصا اگر در چندین کتاب آسمانی نقل بشه
ارتباط با ارواح گناه محسوب می شده چون خطرات زیادی برای افراد بی تجربه داشته ولی خوب اگه کسی بتونه حداقل یک استاد توی این زمینه پیدا کنه عالیه!

انجمن های روحی در بیشتر کشور ها هستن و حتی در مجلس اونها هم حضور دارن بزرگترین اونها انجمن روحی اسرائیل هست که قبل از انقلاب شعبی ای هم در ایران داشت ولی خود به دلایلی این شعبه بعد از انقلاب بسته شد و الان تحت عنوان موسسه ای که اسمش یادم نیست توی تهران با فعالیت هایی مشابه به حیاتش ادامه میده

فکر کنم بد نباشه که قبل از ورود به این اعمال دعاهای مناسب اونها رو از دعانویس ها تهیه کنیم تا نیروهای اهریمنی کمتر سراغمون بیاد

موفق باشید

سلام دوست عزیز
خیلی خوشحالم که یکی هم پیدا شد به بحث علاقه پیدا کرده!!تمام نوشته هاتون تائید میشه فقط یه چیزی اگه از دیدگاه اسلام بررسی می کنید باید این رو بدونید که شما اگه بدترین آدم از نظر اسلام باشید یا با ارواح به هر طریقی ارتباط برقرار کنی هیچ جن -روح-نیروی شیطانی و .... نمی تونه شما رو آزار بده که طبق گفته خداوند در قرآن ,خدا انسان را از شر اینها حفظ می کنه و دعا نویس و ... فقط شیادیه!:13:
اما بحث ما خارج از دیدگاه ادیان هست ولی تنها چیزی که علم(دانشمندان) تونسته به یقین برسونه اینه که چیزی که ما باهاش ارتباط برقرار می کنیم ضمیر ناخودآگاه ذهنمونه نه چیز دیگه ای!!!
اینکه چیزی نیست من 11 سالگی روح احضار می کردم!!!:31:(دروغ سال!)
بله غفلت در هرکاری(مخصوصا این یکی)شدیدا پشیمونی میاره
کلا به دخترخانوم های محترم توصیه میشه سمت این چیزا نرن چون احساسات خانومها متفاوته و این کارها می تونه صدمه جدی به اونها بزنه
اولین شرط ارتباط با ارواح استعداد ذاتی و بعدش اراده هست!اراده نه به معنی عادیش!مثلا بزارید اراده خدا رو براتون توضیح بدم(این نقل قول از یه استاد دانشگاه به من گیر ندید):
"وقتی انسان اراده می کنه که مثلا در رو ببنده اول فکر می کنه بعد تصمیم می گیره بعد به طرف در میره بعد با نیروی بدنش(دست یا پا و..)در رو می بنده ولی وقتی خداوند اراده می کنه که در بسته بشه درآن واحد در بسته میشه!و این تفاوت اراده هاست!که اگه خداوند بگه باش میشه و اگه بگه نابود شو نابود میشه(کن فایکون)"

بیشتر اینجا سر بزنید و موفق باشید:11:

capitan black
21-08-2008, 23:05
ارباب سایه ها عزیز دوست گلم ایشون darkstreet خیلی وقته توی این تاپیک پست میدند...خدا رو شکر همه موافقید که احضار روح کنترل نشده و دور از اگاهی واقعا خطرناکه...

darkstreet
21-08-2008, 23:28
فقط یه چیزی اگه از دیدگاه اسلام بررسی می کنید باید این رو بدونید که شما اگه بدترین آدم از نظر اسلام باشید یا با ارواح به هر طریقی ارتباط برقرار کنی هیچ جن -روح-نیروی شیطانی و .... نمی تونه شما رو آزار بده که طبق گفته خداوند در قرآن ,خدا انسان را از شر اینها حفظ می کنه و دعا نویس و ... فقط شیادیه!

مشکل هم دقیقا همینجاست شاید در بیشتر موارد خداوند جلوی نیروهای اهریمنی رو بگیره ولی گاهی اونها رو آزاد میذاره یا به شکلی اونها فرار می کنن دقیق نمی دونم چطور میشه ولی به شکلی اون نیروی اهریمنی بر خلاف قوانین طبیعت عمل می کنه به انسان اسیب میرسونه
نمونه این مورد هم خانه هایی هست که مورد حمله اجنه قرار می گیره که خیلی فراوونه! و همه با مراجعه به دعانویس این مشکل رو حل می کنن البته این کار در کشور های خارجی با مراجعه به یکی از انجمن های روحی انجام میشه

دنیا بی قانون تر از اون چیزی هست که ما تصورش رو می کنیم البته شاید هم خداوند برای این بی قانونی توجیهی داشته باشد

الان بین جن و روح درگیر شدن و تا به حال من چیزی در مورد ضمیر باطن نشنیدم همه قبول دارن که یا جن باهاشون ارتباط برقرار می کنه و یا روح
بر فرض اگر حرف شما درست باشه مواردی مثل اسیب دیدن از جانب اون موجود( ضمیر ناخوداگاه ) غیر قابل توجیه

s_paliz
22-08-2008, 00:11
سلام .
نه این به خاطر داشتن قدرت ماورایی نیست . فقط چاکرای ششم اون شخص فعالتر از بقیه عمل میکنه . همین .
فکر کنم برای شما هم پیش اومده باشه که به پشت سر کسی نگاه کنید و یهو طرف برگرده و نگاتون کنه . برای من که زیاد اتفاق افتاده . اونم به خاطر اون انرژیه که از چاکرای ششم به سمت اون شخص فرستاده میشه . قدرت ماورایی چیز دیگه ایه .
موفق باشید
خوب این چاکرای ششم به چه دردی میخوره؟mer30

milad_badboy
22-08-2008, 01:42
دوستان چطوري ميشه چاكراها رو تقويت كرد؟

Kianoosh
22-08-2008, 08:49
مشکل هم دقیقا همینجاست شاید در بیشتر موارد خداوند جلوی نیروهای اهریمنی رو بگیره ولی گاهی اونها رو آزاد میذاره یا به شکلی اونها فرار می کنن دقیق نمی دونم چطور میشه ولی به شکلی اون نیروی اهریمنی بر خلاف قوانین طبیعت عمل می کنه به انسان اسیب میرسونه
نمونه این مورد هم خانه هایی هست که مورد حمله اجنه قرار می گیره که خیلی فراوونه! و همه با مراجعه به دعانویس این مشکل رو حل می کنن البته این کار در کشور های خارجی با مراجعه به یکی از انجمن های روحی انجام میشه

دنیا بی قانون تر از اون چیزی هست که ما تصورش رو می کنیم البته شاید هم خداوند برای این بی قانونی توجیهی داشته باشد

الان بین جن و روح درگیر شدن و تا به حال من چیزی در مورد ضمیر باطن نشنیدم همه قبول دارن که یا جن باهاشون ارتباط برقرار می کنه و یا روح
بر فرض اگر حرف شما درست باشه مواردی مثل اسیب دیدن از جانب اون موجود( ضمیر ناخوداگاه ) غیر قابل توجیه

بازم میگم این نظر من نیست دیدگاه بسیاری از ادیان از جمله اسلامه که اگه شما توسط جن روح یا موجودی مشابه آزار میبینی صد در صد اراده خداوند در کاره و برای مجازات شماست نه صرف اینکه باهاشون رابطه برقرار کردی
یه سوال:در هر صورت اونها آسیب روحی میزنن یا آسیب فیزیکی؟
جواب:؟
البته من اینو نگفتم 68 درصد مردم انگلستان و دانشمنداش به این نتیجه رسیدن ولی مطمئن باش با ضمیرناخودآگاهت می تونی به خودت صدمه بزنی !البته منم قبول دارم اون چیز بیشتر شبیه جن یا روحه تا ذهن تاریک انسان.
با این حال شاید من آخرین کاری که تو زندگیم بکنم اینه که برم پیش یه دعانویس!
می خواستم بدونم دو این مورد(ارتباط با ارواح) چه کتابهایی خوندید و قابل دسترس هستند تو نت؟
پ.ن:کاپیتان بلک جون منظورم این بود که کسی که به این موضو ع علاقه مند هم به تاپیک سر زده نه چیز دیگه ای!

winter+girl
22-08-2008, 09:21
خوب این چاکرای ششم به چه دردی میخوره؟mer30

دوستان چطوري ميشه چاكراها رو تقويت كرد؟

احساس میکنم داریم دور خوئمون میچرخیم خوب یه نگاه به مطالب قبلی کنید
آقا میلاد شما دیگه چرا از همون اول خوب میخوندید دیگه

dark street عزیزم
همه ی این چیزا وجود داره و مهمترر اینکه از بی قانونی نیست
انسانها هم از خدا و دستوراتش سرپیچی میکنن آدم خوباشم گاهی کم میارن چه برسه به نیروهای اهریمنی اما درستش اینه که فعلا فقط فرصت داریم کسی از دست خدا نمیتونه فرار کنه و بلاخره به سمت خودش برمیگردیم دقت هم کنی خدا هیچ و قت نمیگه فقط انسان به من برمیگرده بلکه میگه همه چیز برمیگرده
همه چیز برمیگرده به سمت من
پس مسلما همین نیروهای اهریمنی هم یه روز باید جوابگوی ضرری که به انسان میزنن بشن
ما تو گروه جن که بودیم اقا یاسین حرف از تسخیر انسان توسط جن زد و اینکه امکان داره این انسان هر کاری کنه وقتی جنی تسخیرش میکنه
بعد ک من ازش پرسیدم گناهش با کیه
گفت مسلما خدا عادله و گناهش برمیگرده به جن
اما حالا اگه انسان یه کای کنه که نظظم موجودات بهم بریزه
مثل ارتباط نا به جا و حرام چی میشه؟؟؟
من همیشه فکر میکنم حداقل ارواح ضربه ی کمتری به انسان میزنن چون تسخیر نمیکنن جسم انسان رو
و اما مشکلی که واسه ارواح هست
شنیدم با احضار ارامششون بهم میریزه
اما خودمون هم میدونیم خیلی وقتا ارواح حتی به انسان ها کمک هم میکنن
من فکر میکنم
ضمیر نا خود آگاه تنها وسیله ای برای درک بهتره حضورشونه نه مسلما خودشون
وگرنه خیلی ها هستن که با ضمیر نا خود اگاهشون تماس هم برقرار میکنن و خیلی کارای دیگه پس چرا هیچ وقت نمیگن ما احضار روح کردیم؟؟؟
در ضمن جن و روح وجود خارجی داره
شاید دلیل خاصی نشه آورد چون من بلد نیستم اما تا حالا کسی نتونسته با مدرک ردش کنه
تازه ما قرآن داریم
و انسان هایی ک گفتن دیدن
خیلی هاشون اصلا این حرفو واسه ثابت شدن نمیزنن مثل پدر بزرگم یا مادر بزرگم که میگه دیده یعنی اینا چی رو دیدن؟؟؟ ضمیر نا خود اگاهشون رو ؟؟؟
با عقل جور در میاد؟؟؟
دروغ هم که نمیگن چون دلیلی نداره

darkstreet
22-08-2008, 15:20
درسته کاملا با شما موافقم ولی برای من خیلی جالبه که در زمان پیامبر بارها و بارها در هنگام عبور از بیابان ها و چاه های دوردست جنیان و شیاطین به حضرت و افرادشون حمله می کردن یه قسمت از صحبت های حضرت علی با اجنه های چاه یادمه که می گفتن:
آیا برا خدا سرکشی می کنید و با صورت های گوناگون ما را می ترسانید خداوند به شما فرموده به این صورت در امده با من ستیز کنید یا به خدا افترا می بندید

حتی در ابتدا ابوالعاص توسط یکی از افریته ها کشته شد!
خیلی جالبته! چه دلیلی داره که خداوند بارها و بارها مسیر رو برای ازار رساندن شیاطین و اجنه به انسانها ( انسانهای درستکار ) باز گذاشته؟!!

من هم برای همین می ترسم, گفته میشه اونها اجازه ورود به دنیای ما و ازار رساندن به ما رو ندارن حداقل به انسان های خوب کاری ندارن ولی تاریخ چیز دیگه ای میگه! یعنی هر لحظه امکان داره شما با یکی از اونها روبرو بشید!

Kianoosh
22-08-2008, 19:04
درسته کاملا با شما موافقم ولی برای من خیلی جالبه که در زمان پیامبر بارها و بارها در هنگام عبور از بیابان ها و چاه های دوردست جنیان و شیاطین به حضرت و افرادشون حمله می کردن یه قسمت از صحبت های حضرت علی با اجنه های چاه یادمه که می گفتن:
آیا برا خدا سرکشی می کنید و با صورت های گوناگون ما را می ترسانید خداوند به شما فرموده به این صورت در امده با من ستیز کنید یا به خدا افترا می بندید

حتی در ابتدا ابوالعاص توسط یکی از افریته ها کشته شد!
خیلی جالبته! چه دلیلی داره که خداوند بارها و بارها مسیر رو برای ازار رساندن شیاطین و اجنه به انسانها ( انسانهای درستکار ) باز گذاشته؟!!

من هم برای همین می ترسم, گفته میشه اونها اجازه ورود به دنیای ما و ازار رساندن به ما رو ندارن حداقل به انسان های خوب کاری ندارن ولی تاریخ چیز دیگه ای میگه! یعنی هر لحظه امکان داره شما با یکی از اونها روبرو بشید!
از نظر اسلام:
دوست عزیز در این مورد به قرآن مراجعه کنید چون کافر و مسلنان نداره خدا انسان رو از شر جن حفظ می کنه البته وازه شیاطین رو نمیدونم از کجا آوردید چون فقط یه شیطان وجود داره و همون ابلیس ملعونه وقتی بزرگترین دشمن خارجی انسان(بعد از نفسش) نمی تونه به طور مستقیم به انسان آسیب(روحی و جسمی) بزنه مطمئن باشید باقی هم دربند مرزها هستند
خب اون زمان پیامبر بود و حالا فکر نمی کنم انسان والایی در اون حد وجود داشته باشه که با اجنه و ارواح امتحان بشه!
امیدوارم هیچ کس تو زندگی زمینیش با جن به طور ناخواسته روبرو نشه!
دوست من خدای ناکرده اگه یه وقت با چنین موجوداتی بدون علت روبرو شدید دعا کنید که فقط جونتون رو بگیره!!البته راههایی هست که بعضی هاش مربوط به فرقه های مذهبی و غیر مذهبی و ادیانه مثل آویز و طلسم و دعا و ورد و ......
بعضی هاش مال مدیوم هاست :مبارزه و .......
و یه راهم مخصوص خودمه!:فرار رو بر قرار ترجیح بده!:31:

darkstreet
25-08-2008, 19:22
یه راهم مخصوص خودمه!:فرار رو بر قرار ترجیح بده!

البته فکر کنم قبل از فرار یا مرده باشیم یا هم مغزمون از کار بیافته!

نه مساله فقط امتحان شدن افراد نیست اطراف همه ما کسایی هستن که به دلیلی درگیر اسیب های جنیان شدن و معمولا یکی از علت های رایج اون ریختن اب داغه! تا جایی که من اطلاع دارم شیطان زادوبلد می کنه حتی در وردها هم گفته میشه به خدا پناه می برم از شیاطین رانده شده
یک سوال؟ ابلیس ماهیتش از جنه یا از فرشته؟

Benygh
25-08-2008, 21:25
من هیچی از تاپیک نخوندم ولی یک چیز رو باور قلبی دارم و اون اینه که انسان به هرچیزی که فکر کنه تبدیل میشه !
البته فکر نکنید منمستند راز (Secret) رو نگاه کردم ! خیلی قبل از اون این اعتقاد در من درست شد !

من چند سال پیش عاشق یک نویسنده ی قسمت بازی های اونوا مجلات بودم !
همیشه مطالب ایشون رو دنبال میکردم ! و خیلی دلم میخواست عین اون بشم !
حالا ایشون همراه با فعالیت توی مجلات مختلف توی سایت من هم حضور دارند !

winter+girl
25-08-2008, 22:06
خوب دارک استریت جان چیزی که تو قران نوشته از جنیان بوده

*Necromancer
25-08-2008, 22:49
زادوبلد

یه لحظه یه لحظه یه لحظه
زادِ ولد درسته یعنی به دنیا آوردن بچه

Kianoosh
26-08-2008, 06:02
البته فکر کنم قبل از فرار یا مرده باشیم یا هم مغزمون از کار بیافته!

نه مساله فقط امتحان شدن افراد نیست اطراف همه ما کسایی هستن که به دلیلی درگیر اسیب های جنیان شدن و معمولا یکی از علت های رایج اون ریختن اب داغه! تا جایی که من اطلاع دارم شیطان زادوبلد می کنه حتی در وردها هم گفته میشه به خدا پناه می برم از شیاطین رانده شده
یک سوال؟ ابلیس ماهیتش از جنه یا از فرشته؟

شیطان زاد و ولد(زاد ولد!؟) نمی کنه !ولی از نظر مسیحی ها شیطان پسری داره که ظهور می کنه و در مقابل اون مسیح منجی عالم به عنوان پسر خدا!!!وجود داره-آب داغ خرافه هست-شیطان جن بود !؟شایدم فرشته بود(او یک فرشته بود....:31:) نه شیطان فرشته نبود.فرشته ها بی چون و چرا از خداوند اطاعت می کنن و حق و قدرت سرپیچی رو ندارن
"..و همه سجده کردند به جز شیطان....."
این همه به تمام مخلوقات با اراده خداوند اشاره می کنه(نظر شخصی) ( اجنه و ... )رو شامل میشه. شیطان جن بود....هرچند زیاد فرقی نمی کنه!!موجود جالبی نیست!:31::27:

winter+girl
26-08-2008, 08:51
ای بابا لازم به فکر کردن نیست شیطان جنه زاد و ولد هم میکنه چون فکر کنم لفظ فرزندان شیطان رو کم نشنیدید تازه من یه مططلب خونده بودم اسم بچه هاشو نوشته بود الان یادم نیست اما خوب طبیعیه چیزی که از یچیز زاده شده باشه خودش تولید کنه
شیطان هم مثل سایر جن ها

Antigirl
26-08-2008, 15:40
سلام دوست عزیز
خیلی خوشحالم که یکی هم پیدا شد به بحث علاقه پیدا کرده!!تمام نوشته هاتون تائید میشه فقط یه چیزی اگه از دیدگاه اسلام بررسی می کنید باید این رو بدونید که شما اگه بدترین آدم از نظر اسلام باشید یا با ارواح به هر طریقی ارتباط برقرار کنی هیچ جن -روح-نیروی شیطانی و .... نمی تونه شما رو آزار بده که طبق گفته خداوند در قرآن ,خدا انسان را از شر اینها حفظ می کنه و دعا نویس و ... فقط شیادیه!:13:
اما بحث ما خارج از دیدگاه ادیان هست ولی تنها چیزی که علم(دانشمندان) تونسته به یقین برسونه اینه که چیزی که ما باهاش ارتباط برقرار می کنیم ضمیر ناخودآگاه ذهنمونه نه چیز دیگه ای!!!
اینکه چیزی نیست من 11 سالگی روح احضار می کردم!!!:31:(دروغ سال!)
بله غفلت در هرکاری(مخصوصا این یکی)شدیدا پشیمونی میاره
کلا به دخترخانوم های محترم توصیه میشه سمت این چیزا نرن چون احساسات خانومها متفاوته و این کارها می تونه صدمه جدی به اونها بزنه
اولین شرط ارتباط با ارواح استعداد ذاتی و بعدش اراده هست!اراده نه به معنی عادیش!مثلا بزارید اراده خدا رو براتون توضیح بدم(این نقل قول از یه استاد دانشگاه به من گیر ندید):
"وقتی انسان اراده می کنه که مثلا در رو ببنده اول فکر می کنه بعد تصمیم می گیره بعد به طرف در میره بعد با نیروی بدنش(دست یا پا و..)در رو می بنده ولی وقتی خداوند اراده می کنه که در بسته بشه درآن واحد در بسته میشه!و این تفاوت اراده هاست!که اگه خداوند بگه باش میشه و اگه بگه نابود شو نابود میشه(کن فایکون)"

بیشتر اینجا سر بزنید و موفق باشید:11:

خدا ما رو از اونا مصون نگه میداره وقتی که ما به اونا کاری نداشته باشیم .
شما با احظار روح دارید روح رو از چنگ خدا در می آرید چه خدا بخواد و چه نخواد
حالا اون روح که به گفته شما دارای ماده میشه حق آزارو اذیت نداره
از اون حرفها بوداااااااااا

darkstreet
27-08-2008, 14:13
شما با احظار روح دارید روح رو از چنگ خدا در می آرید چه خدا بخواد و چه نخواد
حالا اون روح که به گفته شما دارای ماده میشه حق آزارو اذیت نداره
از اون حرفها بوداااااااااا

در جلسه ارتباط با ارواح شما به طور مستقیم از خداوند درخواست می کنید که روح مورد نظر رو به نزد شما هدایت کنه در این کار اجباری نیست همون طور که گفتم ما فقط درخواست می کنیم
هرچیزی اگر به طور درست و به اندازه انجام بشه مشکلی نداره از شراب خوردن گرفته تا ارتباط با ارواح و ... اینها ذاتشون خراب نیست ولی مثل چاقو هم نقش خوب رو بازی می کنه هم نقش بد یا مثلا جادوی سیاه و جادوی سفید خداوند اگر نمی خواست ما از اینها استفاده کنیم خلقشون نمی کرد
برای نمونه در زمان حضرت موسی به علت زیاد شدن جادو و تسخیرگری خداوند تعدادی از فرشتگان رو ارسال کرد که به مردم دفع طلسم و جادو رو یاد بدن تا در مواقع مورد نیاز ازش استفاده کنن ( این توی قران امده )

*Necromancer
28-08-2008, 18:29
خوب اگه اینجوری باشه پس هیچکدوم از اینا که می گی گناه نیست
نه احظار روح نه جادو و نه غیره!
ولی خوب این مهمه که چطور به این نتیجه رسیده باشی
چون قبل از اینکه قبولشون کنم باید استدلات مورد پذیرش من قرار بگیرن

darkstreet
30-08-2008, 15:49

خیلی مشتاقم با شما در این رابطه گفت و گویی داشته باشم
ranger2005xxx@yahoo.com

H..P
04-09-2008, 16:17
سلام دوستان

ايم كه ميگم شايد بعضي از شما شنيده باشين ( رفتن از فاز آلفا به فاز بتا)

ميخوام ببينم شما چيزي در مورد چگونه رفتن به اين فاز ميدانيد يا نه ؟

Antigirl
04-09-2008, 17:26
در جلسه ارتباط با ارواح شما به طور مستقیم از خداوند درخواست می کنید که روح مورد نظر رو به نزد شما هدایت کنه در این کار اجباری نیست همون طور که گفتم ما فقط درخواست می کنیم
هرچیزی اگر به طور درست و به اندازه انجام بشه مشکلی نداره از شراب خوردن گرفته تا ارتباط با ارواح و ... اینها ذاتشون خراب نیست ولی مثل چاقو هم نقش خوب رو بازی می کنه هم نقش بد یا مثلا جادوی سیاه و جادوی سفید خداوند اگر نمی خواست ما از اینها استفاده کنیم خلقشون نمی کرد
برای نمونه در زمان حضرت موسی به علت زیاد شدن جادو و تسخیرگری خداوند تعدادی از فرشتگان رو ارسال کرد که به مردم دفع طلسم و جادو رو یاد بدن تا در مواقع مورد نیاز ازش استفاده کنن ( این توی قران امده )!!!!!!!!!
این حرفها یعنی چی ؟!!!!!
من نمیخوام با اعتقاداتون بحث کنم ولی این جملات بالا که با رنگ قرمز نشون دادم
کاملاً غلطه
اولین زمانی که بحث جادو مطرح شد خدا خودش گفت که اینا رو آوردم که شما رو آزمایش کنم اگه اشتباه نکنم قوم لوت بود.
در ضمن احظار روح مثل جادوی سیاه میمونه ما داریم مهر خدا رو جعل میکنیم و این ارواح رو به زمین میاریم .
حالا حتماً میگید این مدیوما پس چی؟
مدیوما کلاً با ارواح سر و کار دارن نیازی به احظارشون ندارن اگه بهشون بگی حاله فلانی اون ور چطوره سریع بدون هیچ کاری به شما میگن.

*Necromancer
05-09-2008, 00:24
خیلی مشتاقم با شما در این رابطه گفت و گویی داشته باشم
ranger2005xxx@yahoo.com

خوب آقای مشتاق مثل اینکه منو یادت رفته
یه دفه ای دی مسنجر منو ادد کردی ولی فک کنم پاکش کرده باشی
همون قضیه چ.اقال های خرخون کنکوری و ...:31:
یادت اومد؟

am_64
05-09-2008, 05:10
برای نمونه در زمان حضرت موسی به علت زیاد شدن جادو و تسخیرگری خداوند تعدادی از فرشتگان رو ارسال کرد که به مردم دفع طلسم و جادو رو یاد بدن تا در مواقع مورد نیاز ازش استفاده کنن ( این توی قران امده )
سلام بر جناب دارك استريت دوست قديمي يا اسب تك شاخ :دي
البته شما در يه سايت متافيزيك عضو بودين كه مورد كم مهري مديران قرار گرفتين و آيديتون مسدود شد .
در مورد نظرتون هم بايد بگم تا حدودي باهاتون موافقم ميشه گفت اينها مثل شمشير دو لبه هستند اما در مورد استفاده از بعضي چيزها به بهانه اينكه خدا آفريده ،بايد گفت خدا خيلي چيزها آفريده اما اين سبب نميشه كه ما حرمت آنها را حفظ نكنيم . براي مثال همين جادوي سياه كه دوستمون آنتي گرل هم اشاره كردن براي آزمايش و امتحان انسانهاست چون اين دنيا محل امتحان است

capitan black
07-09-2008, 01:50
سلام..دوستان نظر شما در مورد دژاوو یا دژاووا چیه؟!

pedramch
07-09-2008, 02:00
لام بعد از مدت ها اومدم!
بحث چیه؟!
جریان چیه؟!
هان؟؟؟!

darkstreet
08-09-2008, 18:28
این حرفها یعنی چی ؟!!!!!
من نمیخوام با اعتقاداتون بحث کنم ولی این جملات بالا که با رنگ قرمز نشون دادم
کاملاً غلطه
اولین زمانی که بحث جادو مطرح شد خدا خودش گفت که اینا رو آوردم که شما رو آزمایش کنم اگه اشتباه نکنم قوم لوت بود.
در ضمن احظار روح مثل جادوی سیاه میمونه ما داریم مهر خدا رو جعل میکنیم و این ارواح رو به زمین میاریم .
حالا حتماً میگید این مدیوما پس چی؟
مدیوما کلاً با ارواح سر و کار دارن نیازی به احظارشون ندارن اگه بهشون بگی حاله فلانی اون ور چطوره سریع بدون هیچ کاری به شما میگن.

تا جایی که من مطالعه داشتم استاد بزرگ عبید رئوف نویسنده بزرگترین کتاب در زمینه ارتباط با ارواح بیان کرده : واژه احضار روح کاملا اشتباه است و تا خدا و خود روح مایل به ارتباط نباشند در جلسه حضور پیدا نمی کنند در ضمن برای ارتباط لازم است از خداوند طلب کنید تا روح مورد نظر را به نزد شما ارسال کند

چون اين دنيا محل امتحان است

خوب البته گاهی اوقات استثناهایی هم وجود داره مثلا جادوی سیاه که خود شما اشاره کردید

خوب آقای مشتاق مثل اینکه منو یادت رفته
یه دفه ای دی مسنجر منو ادد کردی ولی فک کنم پاکش کرده باشی
همون قضیه چ.اقال های خرخون کنکوری و ...
یادت اومد؟

به به سلام به استاد بزرگ
ما رو به غلامی قبول می کنید؟!!!

saiiddz
15-09-2008, 16:35
خوب اگه اینجوری باشه پس هیچکدوم از اینا که می گی گناه نیست
نه احظار روح نه جادو و نه غیره!
ولی خوب این مهمه که چطور به این نتیجه رسیده باشی
با سلام
به نظر من جادو گناهي نداره
چرا؟
چون جادو فقط يكي از توانايي هاي ذهن انسان هست
ولي احضار روح نه
در مورد احضار روح
كار خيلي سختيه
بايد روح هم بخواد تا با شما ارتباط برقرار كنه
در بعضي مورد روح براي اتمام گفتگو با شما و رفتن چيزاي زيادي ميخواد كه اگه بهش نديد حداقل در خواب اذيتتون ميكنه
در مورد احضار جن
كار آساني هست
نتيجه و گفتگوي شما با از ما بدتران پوچ و واهي هست و درش شك و ترديد وجود داره

SR72
17-09-2008, 14:19
سلام..دوستان نظر شما در مورد دژاوو یا دژاووا چیه؟!
سلام .... محمد رضا جان میتونی یکم بیشتر توضیح بدی ؟

milad_badboy
17-09-2008, 23:15
بچه ها يكم در مورد فرستادن انرژي مثبت و منفي براي ديگران بحث كنين و آيا ميشه با فرستادن انرژي منفي براي كسي اون شخص رو دچار مشكل كرد؟

eshghe eskate
17-09-2008, 23:45
نه نمیشه به نظر من.تمام انرژی ها فقط و فقط رو خودمون تاثیر داره.

Kianoosh
18-09-2008, 00:31
نه نمیشه به نظر من.تمام انرژی ها فقط و فقط رو خودمون تاثیر داره.

خیر اینطور نیست.انرژی ذهن شما می تونه رو همه تاثیر داشته باشه اما شرایط و محدودیت هم داره کلا نمیشه حادثه خوب یا بد (فیزیکی یا روحانی) خاصی برای کسی ایجاد کرد. در مورد ذهن برتر چیزی شنیدید!؟

eshghe eskate
18-09-2008, 09:30
خیر اینطور نیست.انرژی ذهن شما می تونه رو همه تاثیر داشته باشه اما شرایط و محدودیت هم داره کلا نمیشه حادثه خوب یا بد (فیزیکی یا روحانی) خاصی برای کسی ایجاد کرد. در مورد ذهن برتر چیزی شنیدید!؟
ذهن برتر یه کتاب بود:دی که من نخوندمش.ولی بارها و بارها در مورد اینکه افکار فقط رو خودمون تاثیر دارن خوندم.اتفاقا یه بارم تو موفقیت بود فکر کنم,همینو نوشته بود.

capitan black
18-09-2008, 12:32
سلام .... محمد رضا جان میتونی یکم بیشتر توضیح بدی ؟

سلام..بله حتما :46:

دژاوو Déjà vu یک اصطلاح فرانسوی است که «قبلا دیده شده»
معنی می‌دهد ، به آن پاراآمنزیا paramnesia هم می‌گویند. (پارا معنی موازی می‌دهد و
قسمت دوم یعنی mnimi معنی حافظه)
دژاوو حالتی است که در آن شخص احساس می‌کند ، چیزی را که
الان در حال رخ دادن است ، قبلا تجربه کرده است.
این اصطلاح را روانشناس فرانسوی به نام «امیل بویراک»
(۱۸۵۱–۱۹۱۷) در کتابش با عنوان «آینده دانش روانشناسی» برای نخستین به کار برد.

شخصی که دژاوو را ترجبه می‌کند یک احساس آشنایی عجیب با چیزی که
در حال رخ دادن است ، احساس می‌کند ، گویی قبلا آن صحنه را در خواب دیده است ، حتی
گاهی یک حس قوی به او می‌گوید که آن حادثه واقعا قبلا در برهه‌ای از زمان برایش رخ
داده است.
دژاوو چیز غیرشایعی نیست ، در مطالعاتی که انجام شده است ، ۷۰
درصد افراد گفته‌اند که دست‌کم یک بار دژاوو داشته‌اند.
ردپاهایی از اشارات نویسندگان را به دژاوو می‌توان در آثارشان
یافت. اخیرا پژوهشگران توانسته‌اند با هیپنوتیزم ، حالاتی شبیه دژاوو در اشخاص مورد
آزمایش ایجاد کنند.
دژاوو انواع مختلفی دارد:
Déjà vécu:
Déjà vécu معمولا «قبلا زندگی شده» ترجمه می‌شود و به معنی آن
است که شخص تصور می‌کند بازه‌ای از زمان را که فعلا می‌گذراند ، قبلا با همه جزئیات
تجربه کرده است.
در یادداشت‌های چارلز دیکنز به این نوشته‌ها در مورد
Déjà vécu برمی‌خوریم:
«همه ، حس و حالی را تجربه کرده‌ایم که گاهی سراغ ما می‌آید ،
که در آن حس می‌کنیم آنچه را در حال گفتن و یا انجام دادنش هستیم ، قبلا در
زمان دوری گفته‌ایم و انجام داده‌ایم ، یا اینکه محیط اطرافمان را با همان چهره‌ها
، اشیا و شرایط قبلا تجربه کرده‌ایم ، و یا اینکه می‌دانیم بعد از یک سخن ، چه حرفی
خواهیم زد ، چرا که آن حرف‌ها را به یاد می‌آوریم!»

Déjà senti
Déjà senti را می‌توان «قبلا حس شده» ترجمه کرد ، بر خلاف Déjà
vécu در Déjà senti حس و حال تجربه قبلی شرایط ، فقط به صورت موقت در یک شخص حس
می‌شود.
نخستین بار دکتر John Hughlings Jackson درسال ۱۹۸۹ در یادداشت
های پزشکی‌اش در مورد یک شخص مبتلا به صرع قسمت گیجگاهی مغز temporal lobe or
psychomotor epilepsy ، این حالت را توضیح داده است. با گذشت مدتی حتی در حد چند
دقیقه از تجربه چنین حالتی ، دیگر آن اشخاص همان حس و حال قبلی را در مورد اتفاق
افتادن قبلی حوادث و تجربیاتشان نخواهند داشت.
Déjà visité
Déjà visité را «قبلا ملاقات شده» ترجمه می‌کنند. این حالت شایع
نیست و در آن شخص برای مثال می‌تواند راهش را در شهر یا محلی که قبلا به آن نرفته
است ، پیدا کند. Déjà visité با Déjà vécu از این لحاظ تفاوت دارد که در آن شخص در
موردجزئیات جغرافیایی و مشخصات سه بعدی محل جدید ، صحبت می‌کند.
به احتمال زیاد در این مورد قبلا در روزنامه‌ها و صفحات حوادث
مجله‌ها چیزهایی خوانده‌اید و متحیر مانده اید که این حرف‌ها راست هستند یا دروغ.
بعضی‌ها رؤیاها ، تناسخ و یا سفرهای روح در خارج بدن را توجیه آن می‌دانند ولی
پژوهشگران خواندن جزئیات دقیق جغرافیایی یک محل را توجیه‌‌کننده آن می‌دانند.
سر والتر اسکات خالق اثر مشهور ایوانهو ، در رمان گای مانرینگ
به Déjà visité اشاره کرده است.

milad_badboy
18-09-2008, 21:32
ولي بارها پيش اومده كه با انرژي دادن به يه چيز ديگه اون پس از مدتي اتفاق افتاده البته فك كنم بستگي به نوع انرژي دادن هم بشه

SR72
19-09-2008, 09:42

معنی می‌دهد ، به آن پاراآمنزیا paramnesia هم می‌گویند. (پارا معنی موازی می‌دهد و

داده است.
یافت. اخیرا پژوهشگران توانسته‌اند با هیپنوتیزم ، حالاتی شبیه دژاوو در اشخاص مورد
آزمایش ایجاد کنند.
دژاوو انواع مختلفی دارد:
Déjà vécu:
است که شخص تصور می‌کند بازه‌ای از زمان را که فعلا می‌گذراند ، قبلا با همه جزئیات
تجربه کرده است.
Déjà vécu برمی‌خوریم:
، اشیا و شرایط قبلا تجربه کرده‌ایم ، و یا اینکه می‌دانیم بعد از یک سخن ، چه حرفی

Déjà senti
می‌شود.
Déjà visité

ممنون محمد جان .
راسشتو بخوای برای من خیلی کم پیش اومده یا اگر پیش اومده باشه اینطور به نظر میرسه که خود فرد از این موضوع مطلع نمیشه .... شاید Déjà senti برای من پیش اومده ؟ ؟؟
بازم ممنون .. این مطلب رو قبلا تو تاپیک متافیزیک که خودت زدی خوندم ... زنی که تو این دوره همش اعمالی رو انجام میده که مربوط به 3000 سال پیش هست ( اگه اشتباه نکنم اهل مصر)

اما اگه درصدی هم بخوایم به این موضوع امان بدیم , به نظر من این طور میشه گفت :

capitan black
20-09-2008, 15:07
سعید جون من چند مورد از حالتهای بالا واسم همیشه پیش میاد...خیلی زیاد...گاهی اوقات هم مثلا یه موضوعی واسم پیش میاد حس میکنم این قبلا اتفاق افتاده و جالبه اینجاست که میدونم بعدش قراره چه اتفاقی بیفته !!

SR72
21-09-2008, 08:04
... جالبه ! .

darkstreet
21-09-2008, 15:26
پس بالاخره برای این حالت اسمی هم پیدا شد!
دژاوو چیزیه که خیلی ها ممکنه تجربه کرده باشن من خودم مستقیم روی یک نفر تحقیق می کنم که این حالت خیلی براش اتفاق می افته بیشتر مثل این می مونه که توی خواب برون فکنی کرده یا حالتی کثل هوشیاری در رویا و ... براش رخ داده و به اون محل رفته
این افراد خیلی از چیزها رو زودتر از اونی که باهاش روبرو بشن مشاهده می کنن البته هنوز دقیق نفهمیدم چه اتفاقی می افته که دژاوو رخ میده

the_god_of_3dsmax
22-09-2008, 18:57
دژاوو چیزیه که خیلی ها ممکنه تجربه کرده باشن من خودم مستقیم روی یک نفر تحقیق می کنم که این حالت خیلی براش اتفاق می افته بیشتر مثل این می مونه که توی خواب برون فکنی کرده یا حالتی کثل هوشیاری در رویا و ... براش رخ داده و به اون محل رفته
این افراد خیلی از چیزها رو زودتر از اونی که باهاش روبرو بشن مشاهده می کنن البته هنوز دقیق نفهمیدم چه اتفاقی می افته که دژاوو رخ میده

سلام
با اجازه همگی
من چون ماده گرای خفن تعصبم (الکی )(حالا فردا اعداممون نکنین :27:) گفتم یه مقدار دفاع کنم در مورد این موضوعی که شما گفتین
منم این حالت خیلی برام پیش اومده ولی اتفاقا همین چند وقت پیش یه مقاله راجع بهش خوندم خلاصش اینه که به مرور زمان قسمت هایی از حافظه فاقد اطلاعات می شن و در اثر نوعی تحریک خود رو با همون اتفاقی که در حال حاظر داره می یفته پر می کنه و به نظر آدم میاد که این مال قبله ... به نظر من که کاملا منطقیه :20:
هر کسی هم هر سوالی براش پیش اومده که واسه خودش داره خرافی بافی می کنه بگه خودم از راه این
اهرم شکست ناپذیر : منطق با هاش بحث کنم :11:
خیلی هم خوشحال می شم راجع به اینجور مسایل بحث کنیم (اگه اهلش باشین) آدم از کجا اومده کجا می ره اینجا کجاست این کیه :27:

darkstreet
22-09-2008, 22:12
البته فراموش نکنید که حرف شما فقط و فقط یه فرضیه برای سرپوش گذاشتن روی این موضوعه
من هم برای همین گفتم هنوز نمیشه دقیق در مورد علت رخ دادن این پدیده اظهار نظر کرد چون هم حرف شما می تونه درست باشه و هم حرف من پس منطق این وسط هیچکارس!!!!

the_god_of_3dsmax
23-09-2008, 15:10
نه نه نه منطق هیچ کاره نیست:13: .... من حرفم مثل دو دو تا چهار تاست ولی شما حرفتون رو منطقی اثبات نکردین
منطق اینکه یه موجود دو پا که تکامل یافته پلانگتون هاست برای چی باید از آینده خبر دار بشه
و اصلا آینده مفهومی نداره .
بین این همه کهکشان ها تولد و انقراض :19:انسان مثل یه جرقست
زمان هم سرعت فیزیکی و مغز ماست
و کاملا بستگی به سرعت هوش و فیزیک ما داره
هدف این موجود دو پا هم از زندگی مثل سایر موجودات مشابهش تکثیر و بقاست
و بیشترم همون بقاست نه هیچ چیز دیگه
پس چه دلیلی داره از آینده بخواد خبر دار بشه و همون طور که گفتم اصلا آینده مفهومی نداره چون زمان نداره
با هر چی گیر دارین بگین بحث کنیم

یکیش رو باز می کنم براتون : زمان مفهومی نداره چرا چون زمان کاملا وابسته به سرعت هوش ماست یعنی چی یعنی اینکه
فرض کنین یه موجودی داریم که مغزش 1000 برابر ما سرعت عمل داره ( حالا رو فیزیک بدنیش بحث نمی کنم ) به نظر شما زمان برای او هم مثل ما می گزره
فرضا به یارو بگی یه روز وقت داری فردا امتحان استاتیکه یارو می گه اووووااااههه:31: یه روز چه خبره من تو یه روز 2 ملیون مساله حل می کنم خیلی ساده توضیح دادم:20:

milad_badboy
23-09-2008, 20:06
پس چه دلیلی داره از آینده بخواد خبر دار بشه و همون طور که گفتم اصلا آینده مفهومی نداره چون زمان نداره

منم قبول دارم آينده اصلا وجود نداره و همينطور گذشته فقط زمان حال وجود داره

خیلی هم خوشحال می شم راجع به اینجور مسایل بحث کنیم (اگه اهلش باشین) آدم از کجا اومده کجا می ره اینجا کجاست این کیه

خوب بهتره خودت واسمون توضيح بدي در موردش خوشحال ميشيم بيشتر بدونيم

raptor22
23-09-2008, 20:22

داده است.
آزمایش ایجاد کنند.
دژاوو انواع مختلفی دارد:
Déjà vécu:
تجربه کرده است.
Déjà vécu برمی‌خوریم:

Déjà senti
می‌شود.
Déjà visité

اين موضوع براي من هزار بار كه نه ولي صدها مورد پيش اومده .... واقعيت هم داره....

the_god_of_3dsmax
24-09-2008, 21:25

بابا اینجوری که فایده نداره :5:
بیاین بحث کنیم :8:
ما هم این وسط استفاده کنیم ( من کلا به اینجور بحث ها خیلی علاقه دارم به علاوه اینجا بحث کردن یه خوبی بزرگ داره که هی ملت نمی پرن تو حرف هم :27:)
خیلی هم دوست دارم از تفکرات بقیه خبر دار بشم
پیشنهاد می کنم یه موضوع بزاریم روش بحث کنیم ( اگه بقیه موافق باشن )
مثلا
هدفتون از زندگی چیه و در حالت کلی هدف آدم از زندگی چیه
این موضوع باید خیلی جالب باشه شاید هزار بار تو کتاب های درسی راجع بهش ...دیاتی خونده باشین ولی اینجا می تونیم منطقی بحث کنیم .....خواهش می کنم از همه تو بحث شرکت کنن حتما لازم نیست همه تو علوم انسانی خیلی تحصیلات کرده باشن . منطق چیزیه که همه آدم ها دارن ... وقتی یه چیزی منطقی درسته از نظر یه کشاورز پیر کور هم درسته از نظر استاد دانشگاه شیفیلدم درسته

منم فعلا یه مقدار خلاصه در مورد ایده خودم راجع بهش می نویسم
من چون به پدیده تکامل اعتقاد دارم به نظرم میاد که احتمالا هدف ما از زندگی باید مشابه هدف موجودات اطرافمون در زندگی باشه ...دیدتون رو باز کنین .... چرا وقتی پختون می کنن می پرین عقب .... 100% یکی از اهداف انسان و موجودات مشابهش حفظ بقاست ...
حالا سوال پیش میاد حفظ بقا برای چی :21: خیلی جالبه اینجور بحث ها
اگه رو پدیده تکامل هم کسی مورد داره بگه باهاش بحث کنم :11:

saiiddz
26-09-2008, 11:57
سعید جون من چند مورد از حالتهای بالا واسم همیشه پیش میاد...خیلی زیاد...گاهی اوقات هم مثلا یه موضوعی واسم پیش میاد حس میکنم این قبلا اتفاق افتاده و جالبه اینجاست که میدونم بعدش قراره چه اتفاقی بیفته !!
درسته
من هم خيلي زياد اين حالت رو تجربه ميكنم

به نظر من اين حرف اشتباهه
اين حرف شايد واسه زمان خواب درست باشه ولي وقتي انسان در هوشياري كامل هست اين نميتونه صحت داشته باشه

سلام
با اجازه همگی
من چون ماده گرای خفن تعصبم (الکی )(حالا فردا اعداممون نکنین :27:) گفتم یه مقدار دفاع کنم در مورد این موضوعی که شما گفتین
منم این حالت خیلی برام پیش اومده ولی اتفاقا همین چند وقت پیش یه مقاله راجع بهش خوندم خلاصش اینه که به مرور زمان قسمت هایی از حافظه فاقد اطلاعات می شن و در اثر نوعی تحریک خود رو با همون اتفاقی که در حال حاظر داره می یفته پر می کنه و به نظر آدم میاد که این مال قبله ... به نظر من که کاملا منطقیه :20:
هر کسی هم هر سوالی براش پیش اومده که واسه خودش داره خرافی بافی می کنه بگه خودم از راه این
اهرم شکست ناپذیر : منطق با هاش بحث کنم :11:
خیلی هم خوشحال می شم راجع به اینجور مسایل بحث کنیم (اگه اهلش باشین) آدم از کجا اومده کجا می ره اینجا کجاست این کیه :27:
واقعآ براتون متاسفم
شما جايي هستين كه من 7 سال پيش بودم
به نظر شما اگه قسمتس از مغز اطلاعاتش خالي بشه( كه امكان نداره مگر اينكه ضربه اي چيزي به مغز بخوره)مغز ميتونه آينده رو ببينه؟؟؟!!!
اين تفكر كاملآ غلطه

نه نه نه منطق هیچ کاره نیست:13: .... من حرفم مثل دو دو تا چهار تاست ولی شما حرفتون رو منطقی اثبات نکردین
منطق اینکه یه موجود دو پا که تکامل یافته پلانگتون هاست برای چی باید از آینده خبر دار بشه
و اصلا آینده مفهومی نداره .
بین این همه کهکشان ها تولد و انقراض :19:انسان مثل یه جرقست
زمان هم سرعت فیزیکی و مغز ماست
و کاملا بستگی به سرعت هوش و فیزیک ما داره
هدف این موجود دو پا هم از زندگی مثل سایر موجودات مشابهش تکثیر و بقاست
و بیشترم همون بقاست نه هیچ چیز دیگه

یکیش رو باز می کنم براتون : زمان مفهومی نداره چرا چون زمان کاملا وابسته به سرعت هوش ماست یعنی چی یعنی اینکه
فرض کنین یه موجودی داریم که مغزش 1000 برابر ما سرعت عمل داره ( حالا رو فیزیک بدنیش بحث نمی کنم ) به نظر شما زمان برای او هم مثل ما می گزره
فرضا به یارو بگی یه روز وقت داری فردا امتحان استاتیکه یارو می گه اووووااااههه:31: یه روز چه خبره من تو یه روز 2 ملیون مساله حل می کنم خیلی ساده توضیح دادم:20:
اين حرف هم غلطه
يه مثال ميزنم
سرعت يك ابر كامپيوتر از سرعت كامپيوتر منو و شما خيلي بيشتره ولي آيا اون ميتونه قبل از اينكه يه سي دي رو واردش كنين اطلاعات سي در رو بدونه!مسلمآ اين عقيده كاملآ غلطه
يه سوال
آيا به نظر شما زمان براي انيشتين كه بالاترين ضريب هوشي رو داشته يا كسايي كه ضريب هوشي بالايي دارن سيعتر از ديگران ميگذره؟؟؟!!

جالبه
الان تقريبآ ثابت كردن(در فلسفه) كه زمان حال وجود نداره و فقط آينده و گذشته هست
بعد شما ميگي آينده و...

بابا اینجوری که فایده نداره :5:
بیاین بحث کنیم :8:
ما هم این وسط استفاده کنیم ( من کلا به اینجور بحث ها خیلی علاقه دارم به علاوه اینجا بحث کردن یه خوبی بزرگ داره که هی ملت نمی پرن تو حرف هم :27:)
خیلی هم دوست دارم از تفکرات بقیه خبر دار بشم
پیشنهاد می کنم یه موضوع بزاریم روش بحث کنیم ( اگه بقیه موافق باشن )
مثلا
هدفتون از زندگی چیه و در حالت کلی هدف آدم از زندگی چیه
این موضوع باید خیلی جالب باشه شاید هزار بار تو کتاب های درسی راجع بهش ...دیاتی خونده باشین ولی اینجا می تونیم منطقی بحث کنیم .....خواهش می کنم از همه تو بحث شرکت کنن حتما لازم نیست همه تو علوم انسانی خیلی تحصیلات کرده باشن . منطق چیزیه که همه آدم ها دارن ... وقتی یه چیزی منطقی درسته از نظر یه کشاورز پیر کور هم درسته از نظر استاد دانشگاه شیفیلدم درسته

منم فعلا یه مقدار خلاصه در مورد ایده خودم راجع بهش می نویسم
من چون به پدیده تکامل اعتقاد دارم به نظرم میاد که احتمالا هدف ما از زندگی باید مشابه هدف موجودات اطرافمون در زندگی باشه ...دیدتون رو باز کنین .... چرا وقتی پختون می کنن می پرین عقب .... 100% یکی از اهداف انسان و موجودات مشابهش حفظ بقاست ...
حالا سوال پیش میاد حفظ بقا برای چی :21: خیلی جالبه اینجور بحث ها
اگه رو پدیده تکامل هم کسی مورد داره بگه باهاش بحث کنم :11:
به نظر من ما براي عبادت آفريده نشديم
نظرتون در مورد اين دو جمله كه در دين اسلام گفته شده و كاملآ با هم در تزاد هست چيه؟
خدا مارو فقط براي عبادت آفريده
ما فقط براي خودمون عبادت ميكنيم