PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسرار ماوراء

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13

Addication_x
03-03-2008, 21:18
کسی اینجا به بختک اعتقاد داره؟:18:

اگه کسی راجع بهش اطلاعاتی داره بذاره

ensan_noor
03-03-2008, 21:53
سلام دوست عزیز توی این تاپیک زیاد درباره بختک گفته شد ولی دوباره چیزایی که من خوندم را میگم
احتمالا با این علایق و محل زندگی و خصوصیاتتون بختک را هم برای همین شکنجه دادن بقیه می خواید. باید بگم موقع خواب خالابعل خستگی خواب الودگی یا هر مرود دیگه احتمال اینکه قبل از . از دست دادن اگاهیتون و وارد شدن به دینای خواب اگاه بمونید هست و موقعخروج روح اونا روی بدنتون حس خواهید کرد یا اینکه یه خواب ضعیفی می رید و بعد از خروج سریع اگاه می شید اونوقت هست که بدنتون به خواب رفته و قدرت حرکت ندارید و چیزی که حس می کنید روتون افتاده همون کالبد اختری هست که روی بدنتون شناوره و هر چی بیشتر بترسید بیشتر توی این حالت گیر میوفتید پس سعی نکنید بینی بختک را بگیرید یا بلایی سرش بیارید چون به خودتون می کنید هر کاری بکنید.

Addication_x
03-03-2008, 22:07
سلام دوست عزیز توی این تاپیک زیاد درباره بختک گفته شد ولی دوباره چیزایی که من خوندم را میگم
احتمالا با این علایق و محل زندگی و خصوصیاتتون بختک را هم برای همین شکنجه دادن بقیه می خواید. باید بگم موقع خواب خالابعل خستگی خواب الودگی یا هر مرود دیگه احتمال اینکه قبل از . از دست دادن اگاهیتون و وارد شدن به دینای خواب اگاه بمونید هست و موقعخروج روح اونا روی بدنتون حس خواهید کرد یا اینکه یه خواب ضعیفی می رید و بعد از خروج سریع اگاه می شید اونوقت هست که بدنتون به خواب رفته و قدرت حرکت ندارید و چیزی که حس می کنید روتون افتاده همون کالبد اختری هست که روی بدنتون شناوره و هر چی بیشتر بترسید بیشتر توی این حالت گیر میوفتید پس سعی نکنید بینی بختک را بگیرید یا بلایی سرش بیارید چون به خودتون می کنید هر کاری بکنید.

دوست عزیز میشه واضح تر توضیح بدی!

darkstreet
03-03-2008, 22:30
میلاد جان سلام
فهمیدم مشکلت چیه
منم دچار همین مشکل شدم البته نه تا این حد چون جلوش رو میگیرم
برادرم هم همین طور شده البته خیلی حاد و تقریبا مثل خودم
بیماری ما چوریه که باعث میشه به مسائلی فکر کنیم که بقیه فکر نمی کنن و از سطح درک و عقلشون خیلی بالاتره و این به علت دید باز و همه جانبه نگر ماهاست مثلا من 2 شب پیش یه فرضیه جدید ساختم:
از کجا معلوم که چندتا خدا نباشهو این یکی مارو به وجود اورده و می خواد به زور به ما حالی کنه که من یکی هستم زور ماکه بهش نمی رسه برای همین هم داره زور میگه و می خواد از خودش چهره جالبی بسازه ولی این فقط یک فرضیست و جوابی هم براش وجود نداره اگه بهش فکر کنی در نهایت به خودکشی می رسی

تنها راه بهبود بی خیال شدن و قبول کردن همین اوضاع چه خوب و چه بد هست

darkstreet
03-03-2008, 22:39
دوستان سلام
بد نیست همون عکسامون رو برای هم ارسال کنیم چون منم چند شبیه که وسط خواب می فهمم دارم خواب میبینم و فکر کنم اگه عکس دوستان رو داشته باشم بتونم به خوابشون بیام
دم خودم گرم اولین کسی بودم که عکسمو گذاشتم حالا شماها هم عکساتون رو بذارید با اسم و فامیلیتون و شهر اقامت
این ایمیل منه: darkstreet@gmail.com
ایمان بیرجند عکس رو هم که دیدید ولی بازم اگه دوستان ایمیل بدن عکس 2008 براتون میفرستم

چند شب پیش وسط خواب فهمیدم دارم خواب میبینم ولی چون جریان جالبی نیست براتون تعریف نمی کنم فقط محیطی که توش بودم اصلا به این دنیا نمی مونست بیشتر شبیه کارتون بود فقط می دونستم دارم خواب میبینم
راستش منم دیشب توی خوابم گربه دیدم ولی الان یادم نیست که توی خواب فهمیدم خوابم یا نه

darkstreet
03-03-2008, 22:41
علایق : ***.شکنجه دادن
شغل : شکنجه گر.****
رپ خون مورد علاقه : سروش هیچ کس . سامان ویلسون . مهراد هیدن
ورزش مورد علاقه : بسکتبال

دوست عزیز بهتره شما اول یکم توی تفکرات و شخصیت خودتون تغییر بدید بعد وارد متافیزیک بشید

milad_badboy
03-03-2008, 22:50
darkstreet جان
منم بحثم سر همين موضوع هست من ميگيم آيا ممكنه كسي كه قدرت مطلق رو داره ممكنه يه هم نظرش نسبت به ادما عوض شه و اونا رو زجر بده؟بدون بستگي به اعمالشون؟
اگه بخواد هميچيني چيزي براش امكانپذيره چون قدرتشو داره
وآيا خداي كه قدرت مطلق رو داره نميتونه چيزي فراتر از انسان در كره اي ديگه خلق كنه كه بهتر انسان اونو عبادت كنه
اگه بخواد ميتونه كسي قدرت داره ميتونه چه بد و چه خوب
البته اينا همه نظريس و نميشه تايدش كرد ولي خوب فكر آدم رو مشغول ميكنه

جامی است که عقل آفرین میزندش
صد بوسه ز مهر بر جبین میزندش
این کوزه‌گر دهر چنین جام لطیف
می‌سازد و باز بر زمین میزندش
واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

darkstreet
03-03-2008, 22:52
شرمنده که همه حرفامو توی یک پست نزدم اخه یادم میره!
کسی در مورد نظریه گایا چیزی می دونه؟
درسته که توی تبت از مواد مخدر مثل کوکائین برای برون فکنی استفاده می کردن؟
فکر کنم زمانی که کسی می خواد به خواب من بیاد منم توی خواب هوشیار میشم

milad_badboy
03-03-2008, 22:53

گویند بهشت و حور و کوثر باشد
جوی می و شیر و شهد و شکر باشد
پر کن قدح باده و بر دستم نه
نقدی ز هزار نسیه خوشتر باشد

Balrog
04-03-2008, 02:08
من فقط ميخوام اينو ازت بپرسم آيا نوزادي كه با بيماري ايدز متولد ميشه؟آيا اين واقعا تقديره؟خواست خداست زجري كه روح اون ميكشه واقعا دليلش چيه؟
اينا سوالاتي هستن كه هيچ فيلسوفي و دهري نميتونه بهشون جواب بده
كاش خدا قبل از خلق انسان ازش سوال ميكرد آيا دوست داري به اين دنياي پر از درد و رنج وارد شي بعد مي آفريد
جوابش خيلى روشنه عزيز: عدالت!

اسلام مى‌گه اين سؤال از همه‌ى آدم‌ها پرسيده شده و همه هم گفتن مى‌خوايم به دنيا بيايم!

DaRiOuShJh
04-03-2008, 03:20
دوستان از vampire یا خون آشام ها اطلاعاتی بوده یا دارید!
از خوب خوباش ها یعنی افسانه یه دراکولا به بعد

ensan_noor
04-03-2008, 07:02
میلاد جان سلام
فهمیدم مشکلت چیه
بیماری ما چوریه که باعث میشه به مسائلی فکر کنیم که بقیه فکر نمی کنن و از سطح درک و عقلشون خیلی بالاتره و این به علت دید باز و همه جانبه نگر ماهاست مثلا من 2 شب پیش یه فرضیه جدید ساختم:
از کجا معلوم که چندتا خدا نباشهو این یکی مارو به وجود اورده و می خواد به زور به ما حالی کنه که من یکی هستم زور ماکه بهش نمی رسه برای همین هم داره زور میگه و می خواد از خودش چهره جالبی بسازه ولی این فقط یک فرضیست و جوابی هم براش وجود نداره اگه بهش فکر کنی در نهایت به خودکشی می رسی

باسلام
باید بگم که برای منم این سوالات مطرح می شه با این که درک و شعور زیادی ندارم ولی میرم دنبال جوابش می گردم و یا اینکه خودم فکر میکنم و حلش می کنم مگه نه اینکه دین تحقیقی هست نه تقلیدی؟؟ مثلا همین سوال شما من که اینطور باخودم کنار اومد که بر فرض چندین خدا باشند هر کدوم یه عالم درست کردند و توش خدایی می کنند خب اخرش چی باید یه خدای واحد باشه که اینها را درست کرده باشه مگه نه اینکه ماخودمون همه از یه انسان واحد درست شدیم و تا این حد گسترش پیدا کردیم . خب این یه دلیل سادست ولس جوابهای علمی و پیچیده زیادی هم وجود داره که چندین سال پیش شنیدم و یادم نیست. پس بهتره منطقی تر باشیم خدایی که اینقدر مهروبون هست چه نیاز داره با ما با زور رفتار کنه اصلا چه نیاز به عبادت ما داره؟؟؟

darkstreet
04-03-2008, 07:05
مشكل اينجاست كه همه مثل من و شما نمي تونن باهاش كنار بيان

ensan_noor
04-03-2008, 07:23
سلام دوستان مجداد
بچه بهتر نیست یکم با مطالعه بیشتر به مصاف اینگونه سوالات بریم . می دونید شیطون فقط کارش گول زدن با مسائل دنیانیست . مطرح کردن این سوالات کار خیلی راحتی هست برای از بین بدن ایمان . چند وقت پیش یه عالمی داشت دقیقا همین بحثا را مطرح می کردم و میگفت چرا م یرید کتابی می خونید که اصلا در سطح شما نیست هر کسی باید مطالبی درسطح ایمانی خودش بخونه بارها شنیدم که ایمان ابوذر و سلمان در یه سطح نبود و اگه چیزایی که سلمان می دونست ابوذر می دونست ایمانش را از دست می داد. بییایید یکم با قران بیشتر دوست بشیم خودش جوابها را جلومون قرار می ده . اخه یه بچه که تازه وارد دبستان می شه اگه بیاند جلوش درباره جبر و احتمال و هندسه وووو دیگه چیزا بگند که اصلا از همه چیز زده می شه .اول الفبا را یاد بگیریم . خلاصه این فکر ها ربطی به شعور نداره . چرا چرا یکی نمیاد دربارهبدن خودش بحث کنه درباره پیچیدگیهاش درباره اینکه عالم وجود از روی بدن ماساخته شده و حتی 7 چاکرای اصلی روی کره زمین هم هست . خب چرا . بگید دیگه . بازم می گم هر فکری که از ما ایجاد می شه منشا خدایی نداره شیطون خیلی از افکار را به ما القا می کنه. چرا باید همیشه از چیزایی کهمنع می شیم خوشمون بیاد ببینید یکم بیشتر فکر کنید ببینید توی هر سطحی هستید کاملش کنید بعد برید پله بعدی.

ensan_noor
04-03-2008, 07:27
مشكل اينجاست كه همه مثل من و شما نمي تونن باهاش كنار بيان

مشکل کنار اومدن نیست . اگهکسی عقلش را بکار نگیره و بخواد دیوونگی کنه و بدون داشتن ایمان کافی به جنگ این مسائل بره ایمانش راهم روش می ذاره و دو دستی تحویل این افکارش می ده. حداقل بره یه ادم وارد به این مسائل را پیدا کنه اون را هنماییش کنه نه مثل یکی که شنا بلد نیسد بره وسط دریا و تازه اونجا سعی کنه اگه کسی از کنارش با قایق رد شد بپرسه چوری توی اب شنا کنم.

ensan_noor
04-03-2008, 07:30
راستی بچه ها اگه کسی می خواد برام من عکس بفرسته ای دی من زیر اواترم قرار داره و منم هر موقعی که توی خواب اگاه بشم اولویت را به اینکار می دم بعد به کار خودم می رسم ولی خودم نمی تونم عکسم را ارسال کنم . ولی در خدمت دوستان هستم . البته نه اینکه مشکل داشته باشم یا عکسم مثل اون عکسی باشه که هواکسز فرستاده بود و ترسناک باشه . علت نفرستادنش این نیست.

ensan_noor
04-03-2008, 10:32
نمی دونم منظورتون از واضحتر چیه
بختک همون کالبد اختریتون هست که روی بدن شناور می شه . از چیزی نترسید.

winter+girl
04-03-2008, 13:34
خوب من عکسامو واسه جفتتون میفرستم اما بد قولی نکنید این گربه هم عجب حکایتی شده تو خواب منم دیشب بود البته حرف میزد ولی من متاسفانه متوجه نشدم که خوابم راستی این چیز عجیبی نیست منم زیاد از این چیزا تو ذهنمه انقدر فکر میکنم انگار سرم داره از وسط میترکه بعد بی خیال میشم چون از دیوونه شدن خیلی میترسم حرفای انسان_نور رو قبول داارم در ضمن عکس امضاتون یه جوریه اصلا شبیه ببه واقعیت نیست آخه چرا روحش که از بدنشم جدا شده شلوار پوشیده؟؟؟؟خون آشام ها هم من نمیدونم واقعیت داره یا نه اما فکر نکنم اونطور بباشن که تو فیلم ها نشون میده

Addication_x
04-03-2008, 13:58
دوست عزیز بهتره شما اول یکم توی تفکرات و شخصیت خودتون تغییر بدید بعد وارد متافیزیک بشید

مثل اینکه با امضای من مشکل داری؟؟:3::47:

هر طور راحتی داداش ناراحتی به امضام نگاه نکن!:23: :weird: :thumbsdow :29:

ensan_noor
04-03-2008, 16:19
سلام بچه ها من تا شنبه صبح یا شنبه بعد از ظهر نیستم اگه اتفاق جدیدی داشتم بعدا حتما می نویسم
وینتر گرلز جان عکستون رسید.

hamidak
04-03-2008, 22:25
دوست عزيز هيچكس نميتونه وجود خدا رو انكار كنه و نميشه گفت انسان تصادفي به وجود اومده ولي به نظر من هيچكس تا حالا نتونسته دليل واقعي آفرينش انسان رو بفهمه حتي دو پيامبر آخر خدا
من فقط ميخوام اينو ازت بپرسم آيا نوزادي كه با بيماري ايدز متولد ميشه؟آيا اين واقعا تقديره؟خواست خداست زجري كه روح اون ميكشه واقعا دليلش چيه؟
اينا سوالاتي هستن كه هيچ فيلسوفي و دهري نميتونه بهشون جواب بده
كاش خدا قبل از خلق انسان ازش سوال ميكرد آيا دوست داري به اين دنياي پر از درد و رنج وارد شي بعد مي آفريد
اين سوالاتي هست كه من بارها تو ذهنم ميپرسم ولي هيچ جواب قانع كننده اي نيست
فقط يه وعده100000 ساله كه هنوز هم تحقق نيافته
تا به حال فکر کردی که اون بچه ی مبتلا به ایدز توسط چه کسانی به دنیا اومدن ؟ فکر می کنی اگه اون زن و مرد مبتلا اگه تصمیم آمیزش و بچه داری نمی گرفتن اون بچه هم به دنیا نمیومد . همینه که گفتن انسان مختاره . می تونه یه انسان رو بدبخت به دنیا بیاره یه انسان رو خوشبخت . دلیل نمی شه که فرزندی که در یه خوانواده ی فقیر به دنیا میاد دلیلش کار خدا باشه چون اون بابای فقیر می تونست از قبل یه کاری کنه که پولدار بشه ولی مشکلش اینجا بود که تنبلی رو ترجیح داد به زحمت کشیدن و پول در آوردن . اینو بدون که انسان ها مسئول سرنوشت خودشون هستن .
من نمی دونم تو چرا حرف از بدبختی می زنی ؟ کجات بدبخته ؟ فکر می کنی خیلی سختی کشیدی ؟ نه عزیز اونقدر هم که فکر می کنی سختی نکشیدی . خیلی به بدبخت بودن نبال . بگرد دنبال خوشبختی ها . قانون جذب می گه رو هر چی تمرکز کنی اونو به سمت خودت می کشونی . نابودی و بدبختی دوست داری و بهش فکر می کنی خب بچش ما که به زور نگفتیم ، خودت می خوای . ولی اینو بدون که وقتی در مورد خدا صحبت می کنی یه کم با احتیاط صحبت کن ، درسته خدا اونقدر عاشقه بنده اش هست که این خطاها رو چشم پوشی کنه ولی بدون که حالا که ما اینقدر مورد توجه خداییم پس نباید در موردش مثل یه انسان صحبت کنیم ... وعده ی 1000000 ساله . این یعنی چی؟ یعنی می خوای خدا رو دروغگو فرض کنی . ببین من آدم تعصبی ای نیستم ، شاید یه کم عصبانی شده باشم ولی طبیعیه ، اگه تعصبی بودم خیلی بد صحبت کرده بودم . ببین وقتی تو خدا رو دروغگو فرض می کنی این یعنی خدا رو قبول نداری . نمی دونم چه اصراری داری که به ما بگی که خدا رو قبول داری . شما که هنوز تو مساله ی توحید و صفات خدا موندی چرا میای از معاد و بهشت و جهنم حرف می زنی . اول برو ببین خدا چه موجودیه به نفع خودته چون ما یه بار که بیشتر به دنیا نمیایم پس بذار وقتی قراره به خونه ی اصلیمون برگردیم با افتخار برگردیم .

hamidak
04-03-2008, 22:30
و كاش حضرت محمد هم به اين دوره بر ميگشت كه ببينه قراني كه براي امت اسلام آورد در هزاره سوم مقابل بمب هاي هسته اي و موشك هاي قاره پيما اصلا كاربردي نداره
خدااای من . ببین مردم چی میگن
عزیز من شما قرآن رو به عنوان سلاح می خوای ؟ یعنی دو تا آیه رو تروریست ها بخونی بعد آدم بشن ؟ قرآن که جادو جنبل نیست . قرآن یه هدایت کننده است و برتریش هم نسبت به بقیه ی کتاب ها اینه که تا حالا تحریف نشده . میشه خیلی راحت فهمید که تحریف نشده .من نمیدونم شما از الهیات چی می خوای ؟ اگه واقعا حرفای ما درون شما اثر نداره پس در جهل مرکب خود باقی بمان . ولی اگه اینا یه نوع شک هست که کم کم داره برطرف میشه خب ادامه بده .
متاسفانه شما جبهه ی خودت رو مشخص نمی کنی . یه بار می گی خدا اینه خدا اونه خدا خالق این عالمه خدا فلانه بعد میای فحشم بهش میدی . یه بار میای از قرآن آیه میاری یه بار هم اینطور میگی . خب اعتقادا و چیزایی رو که قبول داری رو مشخص کن با هم بهتر صحبت کنیم . نترس اگه بگی خدا رو قبول نداری کسی بهت نمی گه کافر و کسی هم دارت نمی زنه . داریم بحث دین و مذهب انجام میدیم . پس مشخص کن قضیه ات چیه

hamidak
04-03-2008, 22:40
میلاد جان سلام
فهمیدم مشکلت چیه

دوست عزیز شما خیلی خودتو دسته بالا گرفتی
یعنی چندین هزار سال آدما درکشون بسیار کم بوده بعد شما و میلاد خان از آسمون با دید همه جانبه افتادین ؟

در مورد فرضیه ی جالبتون هم بگم که : اگه اینطور بود نظم دنیا به هم می ریخت چون خدایان در کار یک دیگر دخالت می کردن . اگه در این مورد خیلی دوست دارین بخونید ایلیاد و اودیسه کتابای جالبی در مورد رب النوع ها هستن .
دو تا پادشاه تو یه اقلیم نمی تونن با هم دووم بیارن بعد شما حرف از خدایان می زنی ؟ عجیبه به خدا .
قبل از اینکه این مسایل رو مطرح کنی کمی فکر کن . از کجا معلوم شخصی شانسی پست شما رو بخونه و دیگه ادامه رو ول کنه . در مورد بعضی از افکار هم بگم که شما دارید از پارادوکس استفاده می کنید :
آیا خدا می تونه یه سنگ خلق کنه که خودش هم نتونه بلندش کنه ؟ اگه بگی بله می گی این چه خداییه که نمی تونه سنگ رو بلند کنه و اگه بگی نه میگه مگه نگفتی خدا همه کار می تونه بکنه .
یکی دیگه هم اینه : در باز است ، باز هم یه نوع پرنده است پس در پرنده است .
این جملات از نظر من کاملا مضحک و خنده داره .
کمی فکر کردن قبل از سخن گفتن کار رو حل می کنه . کسی هم نگفته که بیخیال این قضایا بشین . اگه بیخیال بشین گناه کردین .

darkstreet
04-03-2008, 22:46
سلام
دوستان شرمنده كه من چندروزيه با گوشيم ميام تو تاپيك نمي تونم جواب طولاني بدم

winter girl عزيز عكساتون رسيد امشب به هر زحمتي كه شده به خوابت ميام
ساعت 12 به بعد
در مورد خوناشام من اطلاعات دارم ولي هر وقت با pc انلاين شدم مي نويسم

hamidak
04-03-2008, 22:53
darkstreet جان
منم بحثم سر همين موضوع هست من ميگيم آيا ممكنه كسي كه قدرت مطلق رو داره ممكنه يه هم نظرش نسبت به ادما عوض شه و اونا رو زجر بده؟بدون بستگي به اعمالشون؟
اگه بخواد هميچيني چيزي براش امكانپذيره چون قدرتشو داره
وآيا خداي كه قدرت مطلق رو داره نميتونه چيزي فراتر از انسان در كره اي ديگه خلق كنه كه بهتر انسان اونو عبادت كنه
اگه بخواد ميتونه كسي قدرت داره ميتونه چه بد و چه خوب
البته اينا همه نظريس و نميشه تايدش كرد ولي خوب فكر آدم رو مشغول ميكنه

جامی است که عقل آفرین میزندش
صد بوسه ز مهر بر جبین میزندش
این کوزه‌گر دهر چنین جام لطیف
می‌سازد و باز بر زمین میزندش
واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی شما به زندگی ها نگاه کنی می بینی ظلمی در کار نیست . شما یه مثال بزن تا بهت بگم که واقغا ظلم نیست .
در ضمن شما چرا فکر می کنی که کسی که این رباعیات رو گفته حتما راست گفته ؟ اون وقت شما چرا اشعار مولوی رو نمی خونی ؟ چون این رباعیات با روحیه ی سیاه شما سازگاره اینا درسته ؟

hamidak
04-03-2008, 22:59
جوابش خيلى روشنه عزيز: عدالت!

اسلام مى‌گه اين سؤال از همه‌ى آدم‌ها پرسيده شده و همه هم گفتن مى‌خوايم به دنيا بيايم!

برای مزه ریختن و تمسخر راه های بهتری هم هست .!!!!

Balrog
05-03-2008, 02:50
نه مزه‌اى ريخته شد و نه حرفى به تمسخر گفته شد. كاملا جدى گفتم.

Addication_x
05-03-2008, 14:24
[quote=winter+girl;2160472]خوب من عکسامو واسه جفتتون میفرستم اما بد قولی نکنید این گربه هم عجب حکایتی شده تو خواب منم دیشب بود البته حرف میزد ولی من متاسفانه متوجه نشدم که خوابم راستی این چیز عجیبی نیست منم زیاد از این چیزا تو ذهنمه انقدر فکر میکنم انگار سرم داره از وسط میترکه بعد بی خیال میشم چون از دیوونه شدن خیلی میترسم حرفای انسان_نور رو قبول داارم در ضمن عکس امضاتون یه جوریه اصلا شبیه ببه واقعیت نیست آخه چرا روحش که از بدنشم جدا شده شلوار پوشیده؟؟؟؟خون آشام ها هم من نمیدونم واقعیت داره یا نه اما فکر نکنم اونطور بباشن که تو فیلم ها نشون میده[/quote

Winter+Girl جان میشه عکست رو برای من هم بفرستی؟

winter+girl
05-03-2008, 14:36
Winter+Girl جان میشه عکست رو برای من هم بفرستی؟[/quote]

مگه شوی عکسه؟؟؟؟ بی دلیل نفرستادم شما هم اگه دلیل داری توضیح بده واسه شما هم میفرستم

winter+girl
05-03-2008, 14:46

لطفا به دل نگیرید اشتباه پیش میاد

در ضمن hamidak جان لطف کنید دیگه جواب milad_bad boy رو ندید تو ماورا بحث های قشنگ تری هم هست از اینکه تازه بخوایم خدا رو به بعضی ها ثابت کنیم بذارید برن تاپیک خدا شناسی باز کنن این بحث ها بیشتر آدم رو دلسرد میکنه بیاین روش های آموزشی بذارید تازگی ها اتفاق جالبی نیافتاده؟؟؟ برامون تعریف کنید
راستی حاله ی بین دو تا دست چه رنگیه؟؟؟؟
من نمیدونم چرا یه چیزایی با تمرکز میبینم اما سفیده مگه نباید رنگ داشته باشه؟؟؟
این هاله ششم چه رنگیه؟؟؟ من مال خودم رو میبینم آبی بنفشه (دقیقا نمیدونم اسم اون رنگ چیه یه چیزی تو ماییه های این) که انگار دورش سبزه واقعا هاله ی ششم این رنگیه یا من دارم اشتباه میکنم؟؟؟؟

darkstreet
05-03-2008, 21:46
45 دقيقه ديگه عكساي جديدم رو براي دوستان مي ذارم

winter+girl
05-03-2008, 21:58
منتظریم....................................
هم الان هم امشب

hamidak
05-03-2008, 22:10

عذر می خوام مطمئنا از بد فهمی من بود .
در تایید صحبت شما باید بگم که افتخار انسان بودن آنقدر بالاست که کیه که دلش نخواد به دنیا بیاد .

hamidak
05-03-2008, 22:16
لطفا به دل نگیرید اشتباه پیش میاد

در ضمن hamidak جان لطف کنید دیگه جواب milad_bad boy رو ندید تو ماورا بحث های قشنگ تری هم هست از اینکه تازه بخوایم خدا رو به بعضی ها ثابت کنیم بذارید برن تاپیک خدا شناسی باز کنن این بحث ها بیشتر آدم رو دلسرد میکنه بیاین روش های آموزشی بذارید تازگی ها اتفاق جالبی نیافتاده؟؟؟ برامون تعریف کنید
راستی حاله ی بین دو تا دست چه رنگیه؟؟؟؟
من نمیدونم چرا یه چیزایی با تمرکز میبینم اما سفیده مگه نباید رنگ داشته باشه؟؟؟
این هاله ششم چه رنگیه؟؟؟ من مال خودم رو میبینم آبی بنفشه (دقیقا نمیدونم اسم اون رنگ چیه یه چیزی تو ماییه های این) که انگار دورش سبزه واقعا هاله ی ششم این رنگیه یا من دارم اشتباه میکنم؟؟؟؟
سلام
وینتر گرل عزیز من به گفته ی شما احترام می گذارم و از این به بعد پاسخ نمی دم ولی خب انسان هایی که گمراه هستند باید هدایت بشن .

در مورد تجربیاتم هم بگم که من خیلی وقته که تمرین نمی کنم ، هاله رو هم بعضی وقتا تمرکز می کنم و همون سایه ی روشن رو دور دستم می بینم همونطور که شما می گین سفید . رنگش رو فکر کنم با پیشرفت می شه تشخیص داد .
قصد دارم که صدای خودم رو ضبط کنم و موقع خواب گوش کنم . چند وقتیه خیلی کم می خوابم و شبها سرم به زمین نرسیده خوابم می بره . شاید روش صدا اثر کنه . شاید امشب عمل کنم . از اینکه تجربیاتتون رو اینجا میذارید متشکرم : انسان نور ، وینتر گرل ، دارک استریت ، دریا خانم و همه ی کسایی که فعالیتشون اینجا باعث ایجاد انگیزه در من و امثال من شد ، ازتون تشکر می کنم .
ممنون

hamidak
05-03-2008, 22:21
برای آخرین جواب برای آقا میلاد بگم که اگه شما یه انسان پوچ گرا هستی باید به رباعیات خیام ارج و ارزش بدی . خیام از کسانی بود که تفکراش کمی نهلیست بود یعنی مرگ رو فنا می دونست . همانطور که صادق هدایت و فرانتس کافکا همینطور بودن . یک جمله ی تاریک از صادق هدایت : من از مرگ نمی ترسم از زندگی سنج خودم می ترسم .
اوج نا امیدی رو در حرف های این اشخاص می بینیم .
دوست عزیز میلاد خان خیلی تمایل دارم به شما پاسخ بدم ولی بحث این تاپیک چیز دیگه ایه پس خواهشا ادامه ندین . به عنوان ختم کلام اینو می گم که شما از کتاب دینی ابتدایی و راهنمایی شروع کنید چون سطح سواد شما از این موضوعات در سطح معارف دبیرستان هم نیست .
امیدوارم موفق بشید ....

darkstreet
05-03-2008, 22:38
شما از کتاب دینی ابتدایی و راهنمایی شروع کنید چون سطح سواد شما از این موضوعات در سطح معارف دبیرستان هم نیست

کتب دینی که در مدارس ایران تدریس میشن چیزی جز آیات شیطانی و شست و شوی مغزی نیستن ماکه خودمون آخر متافیزیک و ماورا و زندگی پس از مرگ هستیم خوب می دونیم چی به چیه نیازی نیست کتابی رو بخونیم که تازه می خواد وجود روح رو با معیارهای مسخره و پوچ ثابت کنه یا یه سری خرافات در مورد خواب رو تو مغز بچه ها کنه!!!
گفتم که مشکل میلاد جان کاملا طبیعیه و باید باهاش با ملایمت رفتار کرد البته جای این بحث اینجا نیست
من معمولا وقتی به تناقض می رسم پای ارواح رو وسط می کشم با خودم می گم بهر حال اونا که حقیقت رو می دونن پس بهتره ببینیم چه توصیفاتی از دنیای بعد از مرگ خودشون دارن ( کتاب تا کرانه ها عالم اثیری)
اصلا شاید خدا توی این جهان فرمانروایی میکنه و حتی ارواح هم متعلق به همین جهان هستن در حالی که بقیه خداها بقیه جهان ها رو اداره می کنن ولی چه فرقی به حال ما داره من این خدا رو می پرستم و بابت لطف هایی که تا به حال به من کرده ممنونم به بقیه هم باشن یا نباشن کاری ندارم چون به حالم تاثیری نداره
اینم عکسام:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امشب نهایت سعی خودم رو می کنم البته اگه خوابم نبره!

hamidak
05-03-2008, 23:12
من فکر نمی کنم که همه ی مطالبش خرافات و چرت باشه این معلما هستن که در قالب خرافه به خورد بچه ها میدن
البته عذر می خوام ادامه دادم بحث رو

Balrog
06-03-2008, 04:21
عذر می خوام مطمئنا از بد فهمی من بود .
در تایید صحبت شما باید بگم که افتخار انسان بودن آنقدر بالاست که کیه که دلش نخواد به دنیا بیاد .
خواهش مى‌كنم.
به خاطر ادبيات خاص بنده از اين مسائل زياد پيش مى‌ياد! :31:

افتخار انسان بودن يه بحثه، اين يه بحث ديگه... شما اگه يه نظرسنجى بين همين بر و بچه‌هاى خودمون هم بذارى خواهى ديد كه اكثريت از اينكه پاشون به اين دنيا باز شده خوشحال نيستن.

*Necromancer
06-03-2008, 06:02
بد نیست همون عکسامون رو برای هم ارسال کنیم چون منم چند شبیه که وسط خواب می فهمم دارم خواب میبینم و فکر کنم اگه عکس دوستان رو داشته باشم بتونم به خوابشون بیام
اگه همین برای مهمونی رفتن تو خواب کافی باشه پس حتما منم می تونم

darkstreet
06-03-2008, 21:39
دشب خیلی خسته بودم موقع خواب یکی از دستام رو بالا نگه داشتم تا خوابم نبره و هروقت خواستم بخوابم دستم بیفته و بیدار شم ولی بعد از نیم ساعت هیچ خبری نشد اونقدر خسته شده بودم که دیگه نتونستم بیدار بمونم و خوابیدم
عجیبه من ناخودآگاه وسط خواب اگاه می شم ولی دیشب هرچی زور زدم نتونستم برون فکنی یا هوشیاری در خواب کنم

امشب دوباره امتحان می کنم

Hoaxes
08-03-2008, 08:54
کتب دینی که در مدارس ایران تدریس میشن چیزی جز آیات شیطانی و شست و شوی مغزی نیستن ماکه خودمون آخر متافیزیک و ماورا و زندگی پس از مرگ هستیم خوب می دونیم چی به چیه نیازی نیست کتابی رو بخونیم که تازه می خواد وجود روح رو با معیارهای مسخره و پوچ ثابت کنه یا یه سری خرافات در مورد خواب رو تو مغز بچه ها کنه!!!
گفتم که مشکل میلاد جان کاملا طبیعیه و باید باهاش با ملایمت رفتار کرد البته جای این بحث اینجا نیست
من معمولا وقتی به تناقض می رسم پای ارواح رو وسط می کشم با خودم می گم بهر حال اونا که حقیقت رو می دونن پس بهتره ببینیم چه توصیفاتی از دنیای بعد از مرگ خودشون دارن ( کتاب تا کرانه ها عالم اثیری)
اصلا شاید خدا توی این جهان فرمانروایی میکنه و حتی ارواح هم متعلق به همین جهان هستن در حالی که بقیه خداها بقیه جهان ها رو اداره می کنن ولی چه فرقی به حال ما داره من این خدا رو می پرستم و بابت لطف هایی که تا به حال به من کرده ممنونم به بقیه هم باشن یا نباشن کاری ندارم چون به حالم تاثیری نداره
اول این که بر چه اساسی میگی آیات شیطانی و چرت و پرت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دلیل؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوم این که تو آخر متافیزیکی؟ تو آخر زندگی پعد از مرگی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه چی همچین حرفی میزنی؟ مگه تو مردی و

زنده شدی؟

آخه آی کیو ، تو اگه آخر متافیزیک و ماورا بودی که عکس خودت رو برای عموم نمیذاشتی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidak
08-03-2008, 09:49
خواهش مى‌كنم.
به خاطر ادبيات خاص بنده از اين مسائل زياد پيش مى‌ياد! :31:

افتخار انسان بودن يه بحثه، اين يه بحث ديگه... شما اگه يه نظرسنجى بين همين بر و بچه‌هاى خودمون هم بذارى خواهى ديد كه اكثريت از اينكه پاشون به اين دنيا باز شده خوشحال نيستن.

ببین عزیز من این انسان هایی که می گی به مرحله ی خود و خدا شناسی نرسیدن وگرنه چه کمی از حضرت ایوب دارن ؟ اون که با اون همه سختی مقابله کرد اون افتخار به انسان بودنش نمی کرد ؟ مطمئنا وگرنه خدا رو اطاعت نمی کرد . ما باید خودمون رو بشناسیم و گرنه اگه خود خدا هم بودیم مسلما فکر می کردیم یه چیزی کم داریم ، هر چند که الان هم تقریبا مثل خداییم چون جانشین خدا بر روی زمینیم : انی جاعل فی الارض خلیفه .
و همچنین کسی هستیم که فرشتگان بر ما سجده کردن و همچنین ابلیسی که چند هزار سال عبادت کرد به خاطر ( نخست ) اطاعت نکردن از خدا و سجده نکردن به ما از درگاه خدا رانده شد .

winter+girl
08-03-2008, 10:14
ببین عزیز من این انسان هایی که می گی به مرحله ی خود و خدا شناسی نرسیدن وگرنه چه کمی از حضرت ایوب دارن ؟ اون که با اون همه سختی مقابله کرد اون افتخار به انسان بودنش نمی کرد ؟ مطمئنا وگرنه خدا رو اطاعت نمی کرد . ما باید خودمون رو بشناسیم و گرنه اگه خود خدا هم بودیم مسلما فکر می کردیم یه چیزی کم داریم ، هر چند که الان هم تقریبا مثل خداییم چون جانشین خدا بر روی زمینیم : انی جاعل فی الارض خلیفه .
و همچنین کسی هستیم که فرشتگان بر ما سجده کردن و همچنین ابلیسی که چند هزار سال عبادت کرد به خاطر ( نخست ) اطاعت نکردن از خدا و سجده نکردن به ما از درگاه خدا رانده شد .

کاملا با شما موافقم اصلا انسان تا خودش رو نشناسه نمیتونه خالقش رو بشناسه
هر چی با پیچیدگی های خودش و جهان بیشتر آشنا شه به بزرگ بودن خالق بیشتر پی میبره
اصلا به نظر من همین برون فکنی و خیلی چیزای دیگه که تو ماورا دربارش کار میکنیم واسه اینه که بفهمیم دنیا و خصوصا انسان تنها تو بعد ظاهریش نیست تازه اکثر پیچیدگیه خلقت انسان تو ورای ظاهرشه حالا یا درون بدنش یا حتی باز هم خارج تر از اون
یادمه با معللم دینیم صحبت کرده بودم درباره ی این که اگه برون فکنی کنم دیگه بر نگردم خودکشیه؟؟؟ یا نه
اونم هی اصرار داشت چرا میخوای این کار رو کنی خدا رو میشه طور دیگه هم شناخت
منظورم اینه اول آدم باید جنبه های ظاهری شو در نظر بگیره چه در خلقت خودش چه جهان اطراف بعد که گذشت وارد این بحث ها بشه یعنی کلا نظرم اینه که انسانی که با ظاهر و چیزی که واضحه مشکل داره نمیتونه اونورش موفق باشه

winter+girl
08-03-2008, 10:24
اول این که بر چه اساسی میگی آیات شیطانی و چرت و پرت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دلیل؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوم این که تو آخر متافیزیکی؟ تو آخر زندگی پعد از مرگی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه چی همچین حرفی میزنی؟ مگه تو مردی و

زنده شدی؟

آخه آی کیو ، تو اگه آخر متافیزیک و ماورا بودی که عکس خودت رو برای عموم نمیذاشتی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید اگه میشه از بعضی کلامت استفاده نکنید که دل بعضی ها بشکنه من خودم جوابتون رو خوندم نااراحت شدم
نباید عقاید بقیه رو بکوبیم:11:

راستی یه چیزایی دستگیرم شده فکر میکنم اگه بییشتر رو کارامون دقت کنیم خیلی احتمال برون فکنی در شب رو داریم
اولش که این روش رو یاد گرفته بودم یعنی چند ماه پیش تو یه هفته سه بارر بیدار شدم و حتی جسمم رو دیدم
اما بعدا با خودم فکر کردم هیچ ربطی نمیتونه داشته باشه اما الان میفهمم که اشتباه بود
توجه داشتن یعنی اینکه اولا درر طول روز خیال بافیی نکنیم ثانیا وقتی داریم از حواس جسمیمون استفاده میکنیم یادمون باشه اینا منحصر به جسمن
من خودم وقت آب خوردن اول ازز آبهای اطرافف لیوان شروع میکردم با زبون لمسش میکرردم وقت حموم کاملا رو بدنم حس میکردم حتی وقتی دستامو تو دستام میگیرم دستای خودم رو لمس میکنم از اینکه هر قسمت از بدنم یه کاری مییکنه تعجب میکنم حتی وقت راه رفتن دقت میکنم نه اینکه میگم دیگه راه رفتن دقت نمیخواد یکم تجربه کنید ببینید زندگی چقدر جالبه اول پای راست بعد پای چپ انقدر تکرار میشه تا ما راه میریم عجب ققدرتیه که ما رو روپا نگه میداره یا مثلا دو تا جسم رو با دو تا دستام لمس میکنم
کلا این کار باعث میشه بفهمم بدنم چیه و رو حم چیه گاهی تو آینه به خودم خیره میشم انقدر تکرار میشه که یکدفعه فکر میکنم کس دیگه ابی به جز خودم جلومه یا مسیر خیلی طولانی رو باچشمای بسته میرم خیلی جالبه اگه امتحان کنید

راستی کسی جوابمو رو نداد در باره ی حاله ی شششم که گفتم اون رنگیه یا نه اگه یکی جواب بده مرسی میشم

Hoaxes
08-03-2008, 10:48
ببخشید اگه میشه از بعضی کلامت استفاده نکنید که دل بعضی ها بشکنه من خودم جوابتون رو خوندم نااراحت شدم
نباید عقاید بقیه رو بکوبیم

اول این که من چیز خاصی نگفتم ، من فقط دلیل خواستم ، کسی که میگه من آخر متافیزیک و ماورام ، اونقدر باید

عقلش برسه که عکسش رو نذاره تو جایی که در معرض دید همه باشه ، دلیلشم اگه به قول خودش آخر ماورا باشه

باید بدونه...

دوم این که من عقیده ی کسی رو نکوبیدم ، من ازش توضیح خواستم که چرا میگه آیات شیطانی هست ، و دلیل بیاره

شاید ما هم اومدیم با اون هم عقیده شدیم!

milad_badboy
08-03-2008, 14:36
دوستان لطفا كل كل نكنيد اينجا بحث ماورا هست نه مسخره كردن اوتارهاي هم
من بحثم اينكه كه به وجود اومدن موجودي مثل هرگز تصادفي نيست و نميشه گفت همين جوري آفريده شده ولي چرا كسي كه انسان رو اين همه زيبا و دقيق ساخته روزي دوباره اونو نيست ميكنه؟

hamidak
08-03-2008, 23:42
ای بابا اون همه من صحبت کردم یعنی مثل این بود که داشتم گل لگد می کردم ؟ کی گفته انسان نیست میشه ؟ بابا به خدا خود خدا گفته : هم فیها خالدون
در بهشت و جهنم انسان ها جاودان میشن
عجیبه بازم شما خدا رو قبول داری ولی حرفاش رو نه
به نظر من شما از قرآن شروع کن اصلا عربیش رو نخون . فقط فارسیاش رو بخون . اگه قرآن نداری بگو من نرم افزارش رو با ترجمه برات لینک کنم . ببین خود خدا چی می گه نه یه بنده ی نادان مثل خیام .

hamidak
08-03-2008, 23:47
ببین نمی دونم تصورت از این پاداش و عذاب ها چیه ( مخاطبم آقا میلاده ) ولی بدون که هدف بهشت و جهنم نیست . بهشت واقعی رضایت خداونده و جهنم هم اینه که خدا ما رو فراموش کنه . یه مثال برات می زنم . تا به حال برات حتما اتفاق افتاده که خیلی دوست داشته باشی رضایت یه معلم یا پدر یا مادرت رو به دست بیاری فکر می کنی چرا ؟ حتما بچه ها رو دیدی که برای رضایت پدر و مادر کارای بد نمی کنن و کارای خوب می کنن . حتما می دونی چرا خب اگه می دونی پس دیگه چی می خوای؟
و اینم بگم که چطور انرژی به هیچ وجه از بین نمی ره و از حالتی به حالت دیگر تبدیل میشه ، می تونیم در مورد انسان هم این مورد رو گفت . انسان از مرگ فقط از کالبد جسمش خارج میشه . یا به عبارتی دنیاش رو عوض می کنه و همچنین در آخرت یه بار دیگه دنیاش عوض میشه . اگه بازم با این صحبت ها مشکل داری و باورت نمیشه مسأله ی تو خیلی اساسی تر از این حرفاست و توکل بر خدا انشالله خودش هدایتت کنه .

Balrog
09-03-2008, 02:16
هر چند که الان هم تقریبا مثل خداییم چون جانشین خدا بر روی زمینیم : انی جاعل فی الارض خلیفه .
چند لحظه به اين جمله تفكر كنيد! واقعا چقدر عاقلانه به نظر مى‌رسه؟!

darkstreet
09-03-2008, 02:31
آخه آی کیو ، تو اگه آخر متافیزیک و ماورا بودی که عکس خودت رو برای عموم نمیذاشتی!

یکی برای همه , همه برای یکی تا صد سال توی انجمن ها ایرانی کسی عکسش رو نمی ذاره چون اصلا تحقیق علمی برای کسی اهمیت نداره ولی هدف من این بود که به جای این گفت و گو های نامطمئن حداقل یکی از شاخه ها متافیزیک رو تجربه کنیم و به هممون ثابت بشه تا زمانی که خود فرد برون فکنی نکنه یا خواب مشترک نداشته باشه نمی تونه با اطمینان به برون فکنی ایمان داشته باشه

من خودم وقت آب خوردن اول ازز آبهای اطرافف لیوان شروع میکردم با زبون لمسش میکرردم وقت حموم کاملا رو بدنم حس میکردم حتی وقتی دستامو تو دستام میگیرم دستای خودم رو لمس میکنم از اینکه هر قسمت از بدنم یه کاری مییکنه تعجب میکنم حتی وقت راه رفتن دقت میکنم نه اینکه میگم دیگه راه رفتن دقت نمیخواد یکم تجربه کنید ببینید زندگی چقدر جالبه اول پای راست بعد پای چپ انقدر تکرار میشه تا ما راه میریم عجب ققدرتیه که ما رو روپا نگه میداره یا مثلا دو تا جسم رو با دو تا دستام لمس میکنم

به هیچ عنوان این کار رو نکنید
یکی از دوستانم رو میشناسم که الان دچار یک عارضه روانی خیلی وحشتناک شده و علتش هم توجه به برخی حرکات طبیعی بدنش بوده مثلا موقع راه رفتن به عقب, جلو رفتن پاهاش توجه می کرده و این کار باعث شده که ظرف یک دقیقه راه رفتن رو فراموش کنه! جدی می گم حتی بعضی وقتا حرف زدن رو هم فراموش می کنه علتش رو که پرسیدم گفت من هروقت به حرکات و رفتارهای عادی بدنم مثل راه رفتن یا حرف زدن یا ... دقت می کنم باعث میشه اونا رو فراموش کنم
البته این برای همه صادق نیست ولی خوب احتیاط شرط عقله

دوم این که من عقیده ی کسی رو نکوبیدم ، من ازش توضیح خواستم که چرا میگه آیات شیطانی هست ، و دلیل بیاره

شاید ما هم اومدیم با اون هم عقیده شدیم!

اول اینکه قرار نیست هرکی توی علم متافیزیک تخصص داره عکسش رو جایی نذاره این هیچ ربطی نداره و اگه داره شما بگو تا بقیه هم متوجه بشن
دوم اینکه شما فقط با چشم و گوش بسته میرید سر کلاس و به خاطر کنکور و امتحان کتاب دینی رو ((( حفظ ))) می کنین ولی من یک مقدار توی اون تامل می کنم و با معیارهای عقلی و دنیای پس از مرگ و گفته های ارواح مقایسه می کنم
یکی از این دوتا دروغ میگن یا کتاب دینی یا ارواح
می دونی مشکل جامعه ما از کجا نشات گرفته؟ فقط و فقط از احادیث
من مدتی روی مسئله نجاست سگ کار کردم ولی اخر کار با همه مدارکی که بدست اوردم به بن بست احادیث رسیدم جالب اینه که ما برای همه چیز حدیث داریم حتی انرزی هسته ای همین مطالب رو توی کتاب دینی می نویسن و باز از همه بدتر که اونا رو تفسیر می کنن
با معیار های مسخره میان خدا رو ثابت می کنن
روح رو ثابت می کنن
اخه مگه روح و خدا مسئله هندسه هست که اینطوری اونها رو ثابت می کنید؟!!!
یک تاپیک نظر سنجی در مورد کتاب های درسی توی همین سایت زدم ولی روز بعد حذفش کردن توی همون یه روز همه خواستار تعویض کتب درسی به خصوص دینی شده بودن

از نظر کتاب دینی ما متافیزیک یعنی علوم شیطانی و حکم همه ما اعدام هست از جملش جنگیری که توی قم اعدام شد
به جای اینکه بیان حقیقت جهنم و بهشت رو معرفی کنن جهنم و بهشت دروغین رو به ما معرفی کردن مثلا روح ما میره توی جهنم و با اتش و سکه های داغ و مار های سمی ( که جز بعد مادی هستند) شکنجه میشه
فکر نکنم از افرادی که توی این تاپیک هستن کسی اینو قبول داشته باشه

darkstreet
09-03-2008, 02:40
من بحثم اينكه كه به وجود اومدن موجودي مثل هرگز تصادفي نيست و نميشه گفت همين جوري آفريده شده ولي چرا كسي كه انسان رو اين همه زيبا و دقيق ساخته روزي دوباره اونو نيست ميكنه؟

یکبار دیگه هم به شما گفتم اگه فکرت رو از روی این قبیل سوالها منحرف نکنی بعدا دچار فشارهای روانی شدیدی میشی که اخرش به خودکشی می انجامه.
گفتم که منم مثل خودتم برای این سوالها هم جواب مثبت هست هم جواب منفی مثلا میشه گفت خدا عذاب رو برای این به وجود اورده که ما سریع تر به هدف برسیم و سریعتر حرکت کنیم ولی باز از یک جهت دیگه میشه پرسید اصلا چرا خدا هدف رو اینقدر دور قرار داده خوب یک مقدار نزدیکتر چه اشکالی داره
این سوال و جواب ها انتهایی نداره

بهتون توصیه می کنم به هیچ عنوان پیگیر این قبیل سوال های ( بی جواب) نشید چون اسیب روحی شدیدی به شما وارد میشه

morteza.dmh
09-03-2008, 03:15
ای بابا اون همه من صحبت کردم یعنی مثل این بود که داشتم گل لگد می کردم ؟ کی گفته انسان نیست میشه ؟ بابا به خدا خود خدا گفته : هم فیها خالدون
در بهشت و جهنم انسان ها جاودان میشن

دوست عزیز اشتباه نکن! ما حدیث داریم که انسان در جهان دیگر 50 هزار سال عمر میکنه که هر روزش به اندازه 50 هزار سال در این دنیا هست و به علت این رقم که حقیقتاً به بینهایت میل میکنه میگن عمر انسان نا محدوده!

خداوند از روح خودش در وجود انسان دمید. انسان پس از عمر خیلی طولانی در آن دنیا می میرد چون تنها وجود جاودان خداست اما در حقیقت واژه ی مرده جایز نیست بلکه باید گفت که بعد از مدت خیلی طولانی روح انسان دوباره به وجود خدا باز میگردد و در حقیقت سوزانده شدن در جهنم همین پاک شدن و آماده بازگشت شدن به خدا هست. اگر به همین جمله که >روح انسان از خداست< توجه کنی میفهمی که چقدر خداوند مخلوقش رو دوست داشته که روح اون رو از وجود خودش دمیده و به دلیل همین روح خدایی نابودی به هیچ وجه در کار نیست...یه چیز جالب دیگه این که ممکنه جریان خلقت بارها تکرار شده باشه چون وقتی از یکی از امامان(فکر کنم علی ع ) سوال شد قبل از آدم کی بوده فرمود آدم و برای چندین بار قبل از آدم راپرسیدند و حضرت همین جواب را داد.مطمئن باش چیزی بالاتر و بهتر از پیوستن دوباره به ذات خدا وجود نداره!

ببین نمی دونم تصورت از این پاداش و عذاب ها چیه ( مخاطبم آقا میلاده ) ولی بدون که هدف بهشت و جهنم نیست . بهشت واقعی رضایت خداونده و جهنم هم اینه که خدا ما رو فراموش کنه . یه مثال برات می زنم . تا به حال برات حتما اتفاق افتاده که خیلی دوست داشته باشی رضایت یه معلم یا پدر یا مادرت رو به دست بیاری فکر می کنی چرا ؟ حتما بچه ها رو دیدی که برای رضایت پدر و مادر کارای بد نمی کنن و کارای خوب می کنن . حتما می دونی چرا خب اگه می دونی پس دیگه چی می خوای؟
تا حدودی درسته ولی واقعاً عذابهایی هست که قرآن به وضوح اونا رو شرح داده! اما شاید بشه گفت بدترین نوعش همینه ولی مانع عذاب های دیگه نمیشه.

و اینم بگم که چطور انرژی به هیچ وجه از بین نمی ره و از حالتی به حالت دیگر تبدیل میشه ، می تونیم در مورد انسان هم این مورد رو گفت . انسان از مرگ فقط از کالبد جسمش خارج میشه . یا به عبارتی دنیاش رو عوض می کنه و همچنین در آخرت یه بار دیگه دنیاش عوض میشه . اگه بازم با این صحبت ها مشکل داری و باورت نمیشه مسأله ی تو خیلی اساسی تر از این حرفاست و توکل بر خدا انشالله خودش هدایتت کنه .

خود انسان هم باید دنبال هدایت باشه...انسان نباید چشم و گوشش رو ببنده ولی به نظر من بی دلیل هم نباید چیزی رو قبول کنه...
با آرزوی موفقیت برای همه.

hamidak
09-03-2008, 07:05
مرتضی خان من از قرآن گفتم ، اونجا نوشته هم فیها خالدون حالا نمی دونم چه قدر ولی فکر نمی کنم جاودان بودن رو بشه با تعداد روز مقایسه کرد حتی اگه تعدادش هم زیاد باشه . به هر حال

تا حدودی درسته ولی واقعاً عذابهایی هست که قرآن به وضوح اونا رو شرح داده! اما شاید بشه گفت بدترین نوعش همینه ولی مانع عذاب های دیگه نمیشه.
بله عذاب های خاص جهنم هم وجود داره. ولی نظریه ی شما هم برام جالب بود که انسان ها در جهنم پاک میشن که برای پیوستن به خدا آماده بشن . خیلی تفکر بر انگیزه . ممنون

خود انسان هم باید دنبال هدایت باشه...انسان نباید چشم و گوشش رو ببنده ولی به نظر من بی دلیل هم نباید چیزی رو قبول کنه...
با آرزوی موفقیت برای همه.

راستش من دیگه نمیدونم دلیل و برهان از این بیشتر چه طور میشه آورد . من چند صفحه است که دارم با ایشون صحبت می کنم ولی افکارشون رو سپردن دست خیام و امثال خیام : نیستی

به نظر من آقا میلاد شما باید اول از همه دیدت رو عوض کنی . یعنی فکر می کنی اینقدر نا کامی که اینقده ناامیدی؟ یعنی خدا از اول خلقت تو تا الان هیچ نعمتی بهت نداده؟ پس این بدن سالم چیه ؟ اگر هم بیماری مادرزادی نداری و به بیماری سختی مبتلا هستی ننداز تقصیر خدا ، اون تقصیر خودته حتی اگه مادرزادی هم فلج و ... بودی اونم تقصیر خدا نیست تقصیر کار والدین هستن . من نمیدونم چه مشکل دیگه ای داری . اگه مسائل مادی هستن که پس هنوز سختی ندیدی حتما اگه جای من بودی دو سه تا فحش به زمین و زمان میدادی بعدشم خودکشی ... نه عزیز من مسائل دنیوی چیزی نیست که به خاطرش بخوای یه دنیای جاودان رو از بین ببری . نمی دونم آخه مساله ی شما چیه با این قضایا . اگه با جزئیات مطرح کنید شاید بهتر بشه گفت

hamidak
09-03-2008, 07:07
یکبار دیگه هم به شما گفتم اگه فکرت رو از روی این قبیل سوالها منحرف نکنی بعدا دچار فشارهای روانی شدیدی میشی که اخرش به خودکشی می انجامه.
گفتم که منم مثل خودتم برای این سوالها هم جواب مثبت هست هم جواب منفی مثلا میشه گفت خدا عذاب رو برای این به وجود اورده که ما سریع تر به هدف برسیم و سریعتر حرکت کنیم ولی باز از یک جهت دیگه میشه پرسید اصلا چرا خدا هدف رو اینقدر دور قرار داده خوب یک مقدار نزدیکتر چه اشکالی داره
این سوال و جواب ها انتهایی نداره

بهتون توصیه می کنم به هیچ عنوان پیگیر این قبیل سوال های ( بی جواب) نشید چون اسیب روحی شدیدی به شما وارد میشه
دارک استریت گرامی شما به جای اینکه راه رو نشون بدی ، داری فرهنگ حرف نزن بشین سر جات رو ترویج می دی . اتفاقا شک و تردید در این مسایل خیلی هم خوبه ولی خب مساله ی من اینجا اینه که نمیدونم مشکل این آقا میلاد چیه که مخالفه این حرفاس

milad_badboy
09-03-2008, 11:01
ما انسان هاي كه ناخوانده به اين دنيا اومديم آيا اگه سهوا گناهي كرديم واقعا لايق آتش جهنم هستيم؟
بر من قلم قضا چو بي من رانند
پس نيك و بدش ز من چرا مي دانند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

winter+girl
09-03-2008, 17:17
به هیچ عنوان این کار رو نکنید
یکی از دوستانم رو میشناسم که الان دچار یک عارضه روانی خیلی وحشتناک شده و علتش هم توجه به برخی حرکات طبیعی بدنش بوده مثلا موقع راه رفتن به عقب, جلو رفتن پاهاش توجه می کرده و این کار باعث شده که ظرف یک دقیقه راه رفتن رو فراموش کنه! جدی می گم حتی بعضی وقتا حرف زدن رو هم فراموش می کنه علتش رو که پرسیدم گفت من هروقت به حرکات و رفتارهای عادی بدنم مثل راه رفتن یا حرف زدن یا ... دقت می کنم باعث میشه اونا رو فراموش کنم
البته این برای همه صادق نیست ولی خوب احتیاط شرط عقله

اولا این که چرا این کار رو نکنم؟؟؟ اتفاقا میگم شما هم تجریه کن حس جالبی از زندگی به آدم میده کاملا میفهمی خودت کی هستی جسمت کیه
در ثانی خوب منم همینطورم گاهی اصلا فراموشم میشه چند لحظه پیش چی شد گاهی انقدر به یه کلمه فکر میکنم که معنیش یادم میره گاهی به این فکر میکنم چطور مخم تشخیص میده الان این کلمات چین و چطور از رو کییبورد پیداشون میکنه انقدر درهم و قاطی اما بعد همه چیز معنی داره
خوب این ربطی به حس کردن نداره حس کردن یه چیز دیگه س زیاد فکر کردن به مسائل عادی یه چیز دیگه س که متاسفانه این مشکل رو هم من دارم

همچنان منتظرم یکی بگه رنگ هاله ی ششم چیه؟؟؟ واسم خیلی مهمه

Hoaxes
09-03-2008, 18:07
اول اینکه قرار نیست هرکی توی علم متافیزیک تخصص داره عکسش رو جایی نذاره این هیچ ربطی نداره و اگه داره شما بگو تا بقیه هم متوجه بشن
دوم اینکه شما فقط با چشم و گوش بسته میرید سر کلاس و به خاطر کنکور و امتحان کتاب دینی رو ((( حفظ ))) می کنین ولی من یک مقدار توی اون تامل می کنم و با معیارهای عقلی و دنیای پس از مرگ و گفته های ارواح مقایسه می کنم
من مدتی روی مسئله نجاست سگ کار کردم ولی اخر کار با همه مدارکی که بدست اوردم به بن بست احادیث رسیدم جالب اینه که ما برای همه چیز حدیث داریم حتی انرزی هسته ای همین مطالب رو توی کتاب دینی می نویسن و باز از همه بدتر که اونا رو تفسیر می کنن
روح رو ثابت می کنن
یک تاپیک نظر سنجی در مورد کتاب های درسی توی همین سایت زدم ولی روز بعد حذفش کردن توی همون یه روز همه خواستار تعویض کتب درسی به خصوص دینی شده بودن

از نظر کتاب دینی ما متافیزیک یعنی علوم شیطانی و حکم همه ما اعدام هست از جملش جنگیری که توی قم اعدام شد
به جای اینکه بیان حقیقت جهنم و بهشت رو معرفی کنن جهنم و بهشت دروغین رو به ما معرفی کردن مثلا روح ما میره توی جهنم و با اتش و سکه های داغ و مار های سمی ( که جز بعد مادی هستند) شکنجه میشه
خوب هر کسی که در عالم ماورا باشه و کارایی کرده باشه ، خیلی راحت تر میشه به اون ضربه وارد کرد ، تا کسی

که توی این عوالم نباشه ، اینو من نمیگم ، خیلی ها میگن ، خیلی از متافیزیشن های بزرگ که این کارن ... . حالا

با همین عکسی که فرد میذاره ، اگه کسی جادوی سیاه بلد باشه ، خیلی راحت میتونه به اون شخص لطمه وارد

کنه تا کسی که تخصصی تو متافیزیک نداشته باشه . این اولیش

دومیش این که کی گفته با چشم و گوش بسته؟ اصلا کی گفته من درس میخونم که بخوام اینا رو حفظ کنم؟

و بعدش این که این گفته های ارواح رو خودت شنیدی ؟ یا این که خوندی؟ اگه از کتابی خوندی که فعلا تو داری با

چشم و گوش بسته همه چیز رو باور میکنی ، حالا به فرضم میگیریم که خودت از ارواح شنیدی ، اول این که از کجا

مطمئنی که اون روح بوده؟ متافیزیشن بزرگ ، شما هنوز نمیدونی که روح رو نمیشه احضار کرد؟ اون کسی که به

عنوان روح ظاهر میشه ، جنه ، جن هم خیلی راحت میتونه از مشخصات کسی که مرده اطلاعات کسب کنه ، برای

همین هم مثلا از جنی که در قالب روح ظاهر شده سوال بکنن که مثلا این فرد مرده ، تو این زمان به من چی گفت

( که بفهمید همون روح هست یا نه ) خیلی راحت میتونه با قدرتی که داره ، جواب دقیق رو بده .

برای همین هم ممکنه اون کسی که احضار شده ، دروغ بگه . تازه اصلا ممکنه اون کسی که این گفتگو ها رو

نوشته دروغ گفته باشه ، که دیگه بد تر ... . پس احتمال این که شخص احضار شده ( که بهش میگید روح ) دروغ

بگه ، بیشتر از کتاب دینی هست ، چرا که اون بر روی مدرک ها و سند های معتبر و تاریخ گفته ، ولی اون روح؟

به فرضم این که خود طرف برون فکنی کنه و بره بگرده تو عالم ، بازم نمیشه به اون اعتماد کرد ، چرا که در خیلی

موارد خواب با برون فکنی قاطی میشه و اون قدر طبیعی جلوه میده که طرف فکر میکنه واقعا روحش رو اورده

بیرون و این عقیده رو داره که هر چی دیده عین واقعیت بوده .

بعدی این که شما روی نجاست سگ کار کردی ، به جایی نرسیدی ولی کسایی که کار کردن به جایی رسیدن .

هر کسی تخصص خودش رو داره ، کسی که فقط توی دکتری تخصص داره ، نمیتونه مسائل مهندسی ساختمون

رو حل کنه ، و کسی هم که توی علم فقه تخصص داره ، نمیتونه دکتری کنه ، پس کسایی که تو زمینه ی علوم

فقه مطالعه دارن ، حتما یه چیزی میدونن که میگن سگ نجسه ، حالا شما میخوای بر خلاف این بری مدرک جم

کنی ، کار بی هوده ای کردی ، چرا که اصل تخصصت در این زمینه نیست ، اگرم باشه ، در سطح عالیش نیستی

که بخوای نظر بدی ، یعنی تو میگی این هم آدم که دارن خودشونو میکشن و در این زمینه ها تحقیق میکنن ، همه

دارن اشتباه میکنن ، من یکی دارم درست میگم ؟ خوب این خیلی مسخرس .

بعدی این که به هر منبعی نباید اعتماد کرد ، هر حدیثی هر جایی مینویسن ، دلیل بر درست بودن اون نیست ،

باید دید که نویسنده ی اون کتابی که توش این حدیث نوشته شده کیه ، چه قدر سواد داره و هزار تا تحقیق دیگه

که اعتبار اون منبع مشخص بشه ، اگه اعتبارش ضعیف باشه که خوب معلومه نباید به هیچ کدوم از چیزایی که

توش نوشته اعتماد کرد ، ولی اگه معتبر باشه ، میشه اعتماد کرد ... پس اون انرژی هسته ای هم که میگی ، از

منبع معتبری در نیوردی ، پس دلیل نمیشه که چون این یکی جعلیه ، بغییه هم از بیخ جعلی هستن.

بعدی این که کتاب های دینی با معیار های مسخره خدا رو ثابت نکرده ، در حد عقل و فهم طرفی که کتاب رو

میخونه توضیح داده ، نمیاد همون اول بحث فلسفی کنه برای بچه های دبستان که خدا وجود داره ... کم کم جامع

تر میشه تا به جایی میرسه که یک کتاب هزار صفحه ای میرسه فقط در باره این که خدا وجود داره یا نه ... پس اون

چیزی که تو کتابای دینی مینویسن ، غلط نیست ، بلکه در سطح خود فرده ، پس اینم نمیتونی واسه خودت بگی

چرت و پرته و آیات شیطانیه .

خوب ، اینی که میگی متافیزیک یعنی علوم شیطانی ، هم میشه گفت آره و هم میشه گفت نه . خیلی ها که

توی کار متافیزیکن شیطون پرستن و شیطون اونارو به اون ها یاد داده ، پس از این جهت میشه گفت آره و از جهت

دیگه که میشه گفت نه ، اینه که بر اثاث علم طرف کار داشته باشه . اون جنگیری هم که میگی اعدامش کردن ،

باید ببینی که چی کار کرده ؟ کی بوده؟ چرا اعدامش کردن؟ چه طوری جن میگرفته؟ هم میشه از راه شیطانی این

کارو کرد و هم از راه درستش . شاید این کسی که اعدام کردن ، از راه شیطانی این کارو میکرده ، پس باید دلیل

رو کامل بدونی . اگه قرار بود که هر جنگیری رو اعدام کنن ، الان دیگه هیچ روحانی ای روی زمین نمیموند ، باید

خیلی ها رو میکشتن . و باید اول ببینی که برای چی اونو کشتن و همه ی اطلاعات رو کسب بکنی ، بعدا بیای

به بغیه هم بگی ، نه این که تا از یه جایی شنیدی ، سری قبول کنی . به فرضم که سندش معنبر باشه ، ولی باز

با عقلت جور در نیاد ، باید بیشتر پیگیری کنی . در ضمن ، جن گیری هیچ ربطی به متافیزیک نداره . شاید اون فرد

از راه سحر و طلسم جن گیری میکرده که سحر و طلسم جزو گناهان کبیره ست .

خوب اینی که در باره ی بهشت و جهنم میگی ، بر چه اثاثی میگی؟ ما تو آیه ی قرآن داریم که پولاشون رو به

بدنشون میچسبونن ، حالا تو عقلت از خدا و پیغمبرا و اماما و همه ی علما و عرفا بیشتر میرسه ؟ تو کی هستی

که بخوای آیه ی قرآن رو رد کنی؟ مگه تو رفتی جهنم؟ مگه تو بهشت رفتی؟ مگه تو اون جا رو ساختی؟ بر چه اثاثی

داری اینا رو رد میکنی؟ این یعنی این که گور بابای همه ، فقط خودم ، هرچی که من میگم درست ، بغییه غلط ،

چون من دوست ندارم.

فکرش رو بکن ، چون لا اقل آدم توی این تاپیک هست که قرآن رو قبول داشته باشه ... تو قبول نداری و دوست

نداری ، دلیل نمیشه که بغییه هم قبول نداشته باشن ، یه کم فکر کن ، بعدا حرف بزن ، البته فکر نکنم که فکر

کردن هم برای تو تاثیری داشته باشه .

hamidak
09-03-2008, 21:52
اولا این که چرا این کار رو نکنم؟؟؟ اتفاقا میگم شما هم تجریه کن حس جالبی از زندگی به آدم میده کاملا میفهمی خودت کی هستی جسمت کیه
در ثانی خوب منم همینطورم گاهی اصلا فراموشم میشه چند لحظه پیش چی شد گاهی انقدر به یه کلمه فکر میکنم که معنیش یادم میره گاهی به این فکر میکنم چطور مخم تشخیص میده الان این کلمات چین و چطور از رو کییبورد پیداشون میکنه انقدر درهم و قاطی اما بعد همه چیز معنی داره
خوب این ربطی به حس کردن نداره حس کردن یه چیز دیگه س زیاد فکر کردن به مسائل عادی یه چیز دیگه س که متاسفانه این مشکل رو هم من دارم

همچنان منتظرم یکی بگه رنگ هاله ی ششم چیه؟؟؟ واسم خیلی مهمه
سارا خانم این کارایی که شما می کنی به نظر من یه نوع مراقبه است . من هم وقتی به حرف زدن نگاه می کنم می بینم مثلا فلان کلمه چرا اینجا استفاده میشه ؟ چرا حرفهای این کلمه اینطوری کنار هم هستن و یه جورایی انگار اون کلمه در عین معنی دار بودن برای من بی معنی میشه .

hamidak
09-03-2008, 21:55
چند لحظه به اين جمله تفكر كنيد! واقعا چقدر عاقلانه به نظر مى‌رسه؟!

دقیقا منظورتون کدوم جملست ؟

hamidak
09-03-2008, 22:10
روح رو ثابت می کنن

دوست عزیز من در مورد شما چیز دیگه فکر می کردم ، حداقل فکر می کردم دو سه تا از آیات مهم قرآن رو خونده باشی. ( احساس تاسف می کنم ) کسی دم از ماورا میزنه که در مورد قرآن اینطور می گه . خب اگه کسی اینجا قرآن نخونده بود نمیگی با حرفای شما فکر می کرد این قرآن هم عجب چیز مزخرفیه . کی گفته روح وارد جهنم میشه ؟ مگه قرار نیست ما دوباره زنده بشیم و جاودان بشیم ؟ بعدش هم کجای قرآن مستقیما از متافیزیک و ماورا صحبت کرده ؟ نشونی بده شاید ما ندیدیم . بعدشم جنگیری فکر می کنی خیلی کار خوبیه ؟ شما خودت خوشت میاد یه جن تسخیرت کنه و از طریق تو به کارهای شومی دست بزنه ؟؟؟
من که نمی خوام این کتابا عوض بشه حداقل الان که دبیرستان می خونم فکر می کنم کتاباش معرکست . البته اگه کسی با دید باز نگاه کنه . شما فکر می کنی این خوبه که اسلام رو به صورت ارثی بگیریم ؟ پس اثبات خدا بد نیست که خوب هم هست . چون همه که مثل شما با یه اذان در گوش گفتن مسلمان نمی شن . بعضیا واقعا فکر می کنن . همین خود من از کفر محض به جایی رسیدم که خدا رو در قالب رحمت هاش می بینم . بعدشم حالا این نجاست سگ مثلا چه لطمه ای به زندگیه من و شما وارد کرده ؟؟؟ خیلی عجیبه ها این هم نعمات عالی کنارمون هست قشنگ میایم گیر میدیم به سگ و خوک . شاید گوشت این خوک خیلی لذیذ باشه ولی همین خود شما که دم از متافیزیک می زنی باید بدونی که گوشت قرمز درنده خویی در انسان ایجاد میکنه چه خوک چه گاو چه ... . سگ هم نمی دونم میخوای باهاش چیکار کنی که به نجاستش گیر دادی خب وقتی کارت باهاش تموم شد یه شستشوی بدن چه قدر طول می کشه ؟
مساله ی بعد اینه که شما نیاز نیست برای ما صحبت از ارتباط با ارواح کنی . شما مدارک و اسناد قابل اثبات بیار که فلان روح گفته که فلان . بعدشم شما داری حرفای یه مخلوق رو در مقابل حرفای خالق قرار می دی واقعا این حرفتون که نشانه ی جهل مرکب بود برام عجیب بود . این همه ادعا بعد این حرفا ؟؟؟؟ بعدشم شما فکر می کنی با عکس فقط میشه به خواب همدیگه رفت ؟ نمی دونی چه افرادی هستن که منتظر این فرصت ها هستن تا حسابی عقده های روانی خودشون رو از طریق خیلی از علوم ماورا روی صاحب عکس خالی کنن ؟ باز هم ادعا های پوچ
یه سوال دارم از شما : خودت واقعا خجالت نکشیدی این حرفا رو زدی ؟؟؟؟ کاش حداقل این حرفا رو پیش چند نفر می زدی که حساب دو دو تا چارتا رو نمی دونستن

hamidak
09-03-2008, 22:19
ما انسان هاي كه ناخوانده به اين دنيا اومديم آيا اگه سهوا گناهي كرديم واقعا لايق آتش جهنم هستيم؟
میلاد خان شما اینگار اصلا به حرفا توجه نمی کنی هااا ؟ من باور کن انگشتام مو در آورد از بس نوشتم برات . گفتم که وارد جزئیات شو نه این سوالایی که صد بار جواب دادم .
ببین عزیز من شما یادت میاد روحت قبل از ورود به این دنیا چه قول و قرار هایی گذاشته ؟ واقعا اگه می دونی بگو شاید ما نمیدونیم . پس بهترین کار اینه که اگه قرآن و حرفای ما رو قبول نداری صبر کنی تا بهت ثابت شه که قبل از ورودت به این دنیا چه شده . به هر حال من برای چندمین بار برات می نویسم :
زمانی که خداوند از روح خودش در جسم تو دمید تو مسجود فرشتگان شدی و شیطان به تو حسادت ورزید و تو وارد این دنیا شدی به این امید که بار دیگر در کنار خدا در بهشت خدا باشی البته با شرایطی که خدا گفت .
حالا فکر می کنی اینا افتخارات کمی هستن : داشتن روح خدایی - مسجود فرشتگان بودن - مورد حسادت قرار گرفتن از طرف عابد چند هزار ساله یعنی شیطان .
حالا تو با خودت می گی اینا که همش مال حضرت آدم بوده که . منم می گم ببخشیدا خدا که میگه جانشین قرار دادم ، حضرت آدم که مرده پس جانشینش کیه ؟ معلومه تو ، من ، او و .... . همه معشوق خداوندیم
مشکل اینجاست که تو عینک بد بینی رو برای همیشه به چشمت زدی . باز هم گفتم تا موقعی که به خیام ِ پوچ گرا بپیوندی پوچ خواهی شد .

آن کس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابد الدهر بماند

hamidak
09-03-2008, 22:22
راستش من دیشب صدایی رو که خودم ضبط کرده بودم که تکرار کنه : تو داری خواب می بینی رو تا صبح گذاشتم تکرار کنه ولی هیچ اتفاق خاصی نیفتاد مثل همیشه خوابیدم و بیدار شدم . اگه میشه بگین مشکلی وجود داره ؟؟

morteza.dmh
10-03-2008, 01:23

برای گناه سهوی هیچ بازخواستی نیست ولی اگر بدونی کاری روحت رو آلوده میکنه و مانع رسیدن به تکامل واقعیت میشه و باز اون رو انجام بدی شک نکن که گناه کردی و چون به خودت ظلم کردی و خدا هم تو رو دوست داره بازخواست میشی(یه نصیحت دوستانه:10: : اگه اشعار فروغ فرخزاد رو میخونی دیگه نخون.چون خیلی چرند گفته:31:)

morteza.dmh
10-03-2008, 01:39
مرتضی خان من از قرآن گفتم ، اونجا نوشته هم فیها خالدون حالا نمی دونم چه قدر ولی فکر نمی کنم جاودان بودن رو بشه با تعداد روز مقایسه کرد حتی اگه تعدادش هم زیاد باشه . به هر حال
یه مثال برات میزنم: ما توی ریاضی همیشه میگیم وقتی فلان عدد به بینهایت میل میکنه اما هیچ وقت بینهایت مطلق رو در نظر نمیگیریم چون معنی نداره.به عقیده ی من تنها وجود جاودان خداست و همون طور که در قرآن اومده خدا جهان رو با حسابگری آفریده و اگه فکرش رو هم بکنی پیوستن به خدا نه تنها مردن نیست بلکه جاودان شدن هم هست....به هرحال چون من اطمینان کامل ندارم عقیده ی تو هم برام خیلی محترمه.فکر نمیکنم هیچ کدوم از این دو عقیده مسیر زندگی ما رو تغییر بده.مهم اینه که پایه های عقاید در ما یکی هست! این میلاد جان هم تقصیری نداره ! ممکنه این سردرگمی برای هر فردی پیش بیاد ولی اگه یکی با دلایل منطقی چیزی رو انکار کنه در این صورت اشتباه بزرگی کرده.من خیلی بحث شما رو نکردم و به خاطر کنکور هم کلاً کم میام اینترنت ولی به هر صورت امیدوارم به نتیجه ی خوبی برسید. اگه احیاناً کاری داشتی پیغام خصوصی بذار.

Balrog
10-03-2008, 01:48
دوست عزیز اشتباه نکن! ما حدیث داریم که انسان در جهان دیگر 50 هزار سال عمر میکنه که هر روزش به اندازه 50 هزار سال در این دنیا هست و به علت این رقم که حقیقتاً به بینهایت میل میکنه میگن عمر انسان نا محدوده!
اولا اين حديث در مورد طول روز قيامت هست،
ثانيا، 50,000 چطورى به بينهايت ميل مى‌كنه؟! :blink:

دقیقا منظورتون کدوم جملست ؟
اين: «هر چند که الان هم تقریبا مثل خداییم چون جانشین خدا بر روی زمینیم .»

morteza.dmh
10-03-2008, 01:56
اولا اين حديث در مورد طول روز قيامت هست،
ثانيا، 50,000 چطورى به بينهايت ميل مى‌كنه؟!

ثانیاً : عزیزم شما این رقم رو به توان 2 برسون بعد حساب کن اگه عمرت باشه کی(key) تموم میشه توی این دنیا که عمر ما اینقدر کوتاهه هر آدمی کلی نقشه و برنامه میریزه حالا تو فکر اون عمر دراز رو بکن!! اولاً: من شنیدم در مورد زندگی در اون دنیا هست که از امام علی (ع) پرسیده شده.

morteza.dmh
10-03-2008, 02:00
اين: «هر چند که الان هم تقریبا مثل خداییم چون جانشین خدا بر روی زمینیم .»

این جمله رو کی گفته؟! این جمله تنها شاید در مورد انسانهایی که خودشون رو پاک نگه میدارند یا پاک میکنند گفته شده و نه هر انسان گناهکاری مثل من و خیلیهای دیگه...

deer
10-03-2008, 10:00
سلام دوستان
موضوع تایپیک رو کلا عوض کردین !!
لطفا بحث های که در مورد این تایپیک نیست رو جای دیگه بگوید. اصلا بحثهای این تایپیک در مورد این چیزها نیست که شما می گوید . لطفا صفحات اولیه رو مطالعه کنید .
فکر کنم به همین دلیل دیگه دوستانی چون مرسدس و علیرضا و ذولقرنین و غیره نمی ایند .

darkstreet
10-03-2008, 11:34
هنوز كسي مطمئن نيست كه اون روحه يا جن
ولي هرچي هست به ادمي كمك كرده و مي كنه
تو كشور ما سطح علمي مردم در رابطه با ارواح پايينه ولي در اروپا سازمان هايي هست كه شهرت جهاني دارن
مي توني سرچ كني

در ضمن گفتم كه يكي براي همه
ايجا كسي عرضه جادوگري نداره اگه هم داره فداي سرم

milad_badboy
10-03-2008, 12:55
انسانها كه فعلا تو كف اين بهشت برين منوندن معلوم نيست واقعيت داشته باشه يا نه
فعلا كه روي زمين جهنم حكم فرماست تا وعده سر خرمن بهشت

Balrog
10-03-2008, 14:22
لطفا بحث های که در مورد این تایپیک نیست رو جای دیگه بگوید. اصلا بحثهای این تایپیک در مورد این چیزها نیست که شما می گوید . لطفا صفحات اولیه رو مطالعه کنید .
فکر کنم به همین دلیل دیگه دوستانی چون مرسدس و علیرضا و ذولقرنین و غیره نمی ایند .
به احترام تاپيك و دوستان، ديگه بحث رو ادامه نمى‌دم‌ (هر چند كه خودم رو حسابى گرم كرده بودم!).

darkstreet
10-03-2008, 15:48

یه سوال ازت دارم:
با چی حال می کنی؟ چه کارایی رو دوست داری؟
ادمکشی یا لطف به دیگران
دزدی یا بدست اوردن همون مبلغ پول از راه درست؟
....
اینا توی خون ادمه اگه واقعا از سلاخی کردن انسان لذت می بری بحث دیگه ای هست وگرنه بهشت باشه یا نباشه توی این دنیا من و تو فقط از خوبی ها و نیکی ها لذت می بریم حتی اگه بگن بهشتی در کار نیست هم فکر نکنم مردم شروع به قتل و غارت کنن چون خوبی توی خونشونه

سلام دوستان

یک مقدار هم تقصیر خودشونه باید بیان و با ما همفکری کنن, مسائل جدید مطرح کنن, ما رو راهنمایی کنن اگه بحث در مورد متافیزیک دوباره شروع بشه دیگه کسی به مسائل حاشیه نمی پردازه

راستی این تکنیک های هوشیاری در خواب رو اجرا می کنم ولی اثر نمی کنه! کسی روش مطمئن و عملی سراغ نداره؟

deer
10-03-2008, 16:38

دوست عزیز کسی که به خدای خود ایمان داشت باشد حتی الان در اتش جهنم هم بسوزد به عهدی که خدا بسته ایمان داره و هیچ وقت نا امید نخواهد شد .
این حرفها تنها نشانه ی این است که شما خدای خودتان را نمی شناسید و حتی نمی دانید اسلام چیست .
بیشتر بیندیشید

deer
10-03-2008, 16:41
بهشت و جهنم هر دو به خود ادم بر می گرده جامعه کاری برای کسی نمی تونه بکنه این خود افراد هستند که باید زندگی خود را به بهشت تبدیل ببکنند در این صورت جامعه هم دیگر در جهنم نخواهد بود مگر کسانی که خودشان می خواهند .

deer
یک مقدار هم تقصیر خودشونه باید بیان و با ما همفکری کنن, مسائل جدید مطرح کنن, ما رو راهنمایی کنن اگه بحث در مورد متافیزیک دوباره شروع بشه دیگه کسی به مسائل حاشیه نمی پردازه

راستی این تکنیک های هوشیاری در خواب رو اجرا می کنم ولی اثر نمی کنه! کسی روش مطمئن و عملی سراغ نداره؟

خوب درست می گوید ولی اگر شروع کنید مطمئنن همکاری خواهند کرد .موضوعات رو دوباره بیان کنید در مورد هشیاری در خواب ممکن سالهای سال طول بکشه تا بتوانید این کار رو انجام بدهید

deer
دوستان کسی هست که بدونه چطور می تونم انرژی ها را ببینم

darkstreet
10-03-2008, 16:45
خوب هر کسی که در عالم ماورا باشه و کارایی کرده باشه ، خیلی راحت تر میشه به اون ضربه وارد کرد ، تا کسی

که توی این عوالم نباشه ، اینو من نمیگم ، خیلی ها میگن ، خیلی از متافیزیشن های بزرگ که این کارن ... . حالا

با همین عکسی که فرد میذاره ، اگه کسی جادوی سیاه بلد باشه ، خیلی راحت میتونه به اون شخص لطمه وارد

کنه تا کسی که تخصصی تو متافیزیک نداشته باشه . این اولیش

دومیش این که کی گفته با چشم و گوش بسته؟ اصلا کی گفته من درس میخونم که بخوام اینا رو حفظ کنم؟

و بعدش این که این گفته های ارواح رو خودت شنیدی ؟ یا این که خوندی؟ اگه از کتابی خوندی که فعلا تو داری با

چشم و گوش بسته همه چیز رو باور میکنی ، حالا به فرضم میگیریم که خودت از ارواح شنیدی ، اول این که از کجا

مطمئنی که اون روح بوده؟ متافیزیشن بزرگ ، شما هنوز نمیدونی که روح رو نمیشه احضار کرد؟ اون کسی که به

عنوان روح ظاهر میشه ، جنه ، جن هم خیلی راحت میتونه از مشخصات کسی که مرده اطلاعات کسب کنه ، برای

همین هم مثلا از جنی که در قالب روح ظاهر شده سوال بکنن که مثلا این فرد مرده ، تو این زمان به من چی گفت

( که بفهمید همون روح هست یا نه ) خیلی راحت میتونه با قدرتی که داره ، جواب دقیق رو بده .

برای همین هم ممکنه اون کسی که احضار شده ، دروغ بگه . تازه اصلا ممکنه اون کسی که این گفتگو ها رو

نوشته دروغ گفته باشه ، که دیگه بد تر ... . پس احتمال این که شخص احضار شده ( که بهش میگید روح ) دروغ

بگه ، بیشتر از کتاب دینی هست ، چرا که اون بر روی مدرک ها و سند های معتبر و تاریخ گفته ، ولی اون روح؟

به فرضم این که خود طرف برون فکنی کنه و بره بگرده تو عالم ، بازم نمیشه به اون اعتماد کرد ، چرا که در خیلی

موارد خواب با برون فکنی قاطی میشه و اون قدر طبیعی جلوه میده که طرف فکر میکنه واقعا روحش رو اورده

بیرون و این عقیده رو داره که هر چی دیده عین واقعیت بوده .

بعدی این که شما روی نجاست سگ کار کردی ، به جایی نرسیدی ولی کسایی که کار کردن به جایی رسیدن .

هر کسی تخصص خودش رو داره ، کسی که فقط توی دکتری تخصص داره ، نمیتونه مسائل مهندسی ساختمون

رو حل کنه ، و کسی هم که توی علم فقه تخصص داره ، نمیتونه دکتری کنه ، پس کسایی که تو زمینه ی علوم

فقه مطالعه دارن ، حتما یه چیزی میدونن که میگن سگ نجسه ، حالا شما میخوای بر خلاف این بری مدرک جم

کنی ، کار بی هوده ای کردی ، چرا که اصل تخصصت در این زمینه نیست ، اگرم باشه ، در سطح عالیش نیستی

که بخوای نظر بدی ، یعنی تو میگی این هم آدم که دارن خودشونو میکشن و در این زمینه ها تحقیق میکنن ، همه

دارن اشتباه میکنن ، من یکی دارم درست میگم ؟ خوب این خیلی مسخرس .

بعدی این که به هر منبعی نباید اعتماد کرد ، هر حدیثی هر جایی مینویسن ، دلیل بر درست بودن اون نیست ،

باید دید که نویسنده ی اون کتابی که توش این حدیث نوشته شده کیه ، چه قدر سواد داره و هزار تا تحقیق دیگه

که اعتبار اون منبع مشخص بشه ، اگه اعتبارش ضعیف باشه که خوب معلومه نباید به هیچ کدوم از چیزایی که

توش نوشته اعتماد کرد ، ولی اگه معتبر باشه ، میشه اعتماد کرد ... پس اون انرژی هسته ای هم که میگی ، از

منبع معتبری در نیوردی ، پس دلیل نمیشه که چون این یکی جعلیه ، بغییه هم از بیخ جعلی هستن.

بعدی این که کتاب های دینی با معیار های مسخره خدا رو ثابت نکرده ، در حد عقل و فهم طرفی که کتاب رو

میخونه توضیح داده ، نمیاد همون اول بحث فلسفی کنه برای بچه های دبستان که خدا وجود داره ... کم کم جامع

تر میشه تا به جایی میرسه که یک کتاب هزار صفحه ای میرسه فقط در باره این که خدا وجود داره یا نه ... پس اون

چیزی که تو کتابای دینی مینویسن ، غلط نیست ، بلکه در سطح خود فرده ، پس اینم نمیتونی واسه خودت بگی

چرت و پرته و آیات شیطانیه .

خوب ، اینی که میگی متافیزیک یعنی علوم شیطانی ، هم میشه گفت آره و هم میشه گفت نه . خیلی ها که

توی کار متافیزیکن شیطون پرستن و شیطون اونارو به اون ها یاد داده ، پس از این جهت میشه گفت آره و از جهت

دیگه که میشه گفت نه ، اینه که بر اثاث علم طرف کار داشته باشه . اون جنگیری هم که میگی اعدامش کردن ،

باید ببینی که چی کار کرده ؟ کی بوده؟ چرا اعدامش کردن؟ چه طوری جن میگرفته؟ هم میشه از راه شیطانی این

کارو کرد و هم از راه درستش . شاید این کسی که اعدام کردن ، از راه شیطانی این کارو میکرده ، پس باید دلیل

رو کامل بدونی . اگه قرار بود که هر جنگیری رو اعدام کنن ، الان دیگه هیچ روحانی ای روی زمین نمیموند ، باید

خیلی ها رو میکشتن . و باید اول ببینی که برای چی اونو کشتن و همه ی اطلاعات رو کسب بکنی ، بعدا بیای

به بغیه هم بگی ، نه این که تا از یه جایی شنیدی ، سری قبول کنی . به فرضم که سندش معنبر باشه ، ولی باز

با عقلت جور در نیاد ، باید بیشتر پیگیری کنی . در ضمن ، جن گیری هیچ ربطی به متافیزیک نداره . شاید اون فرد

از راه سحر و طلسم جن گیری میکرده که سحر و طلسم جزو گناهان کبیره ست .

خوب اینی که در باره ی بهشت و جهنم میگی ، بر چه اثاثی میگی؟ ما تو آیه ی قرآن داریم که پولاشون رو به

بدنشون میچسبونن ، حالا تو عقلت از خدا و پیغمبرا و اماما و همه ی علما و عرفا بیشتر میرسه ؟ تو کی هستی

که بخوای آیه ی قرآن رو رد کنی؟ مگه تو رفتی جهنم؟ مگه تو بهشت رفتی؟ مگه تو اون جا رو ساختی؟ بر چه اثاثی

داری اینا رو رد میکنی؟ این یعنی این که گور بابای همه ، فقط خودم ، هرچی که من میگم درست ، بغییه غلط ،

چون من دوست ندارم.

نقل قول:
فکرش رو بکن ، چون لا اقل آدم توی این تاپیک هست که قرآن رو قبول داشته باشه ... تو قبول نداری و دوست

نداری ، دلیل نمیشه که بغییه هم قبول نداشته باشن ، یه کم فکر کن ، بعدا حرف بزن ، البته فکر نکنم که فکر

کردن هم برای تو تاثیری داشته باشه .

نمی خواستم جوابت رو بدم ولی چون مطالبت رو سایر دوستان هم خوندن مجبور شدم
اول اینکه من به هیچ عنوان روی قران حساب نمی کنم چون امکان تحریفش وجود داره و هیچ انسانی با هیچ علمی نمی تونه بگه تحریف نشده چون کسی 1380 سال عمر نکرده و مطالبش هم نه در سطح ماست و نه در سطح اعراب زمان جاهلیت و از همه مهمتر قران نوشته خدا که نیست نوشته پیامبر و سایر ((( انسان هاست()) و انسان هم جایز الخطا
نمی خوام ذهنیت منفی ایجاد کنم ولی همیشه باید با چشم و گوش باز عمل کرد
زمان اعراب جاهلیت هم فقط 17 نفر خوادن و نوشتن بلد بودن و دقیقا همین حرفای ما رو می زدن به امضای من دقت کنید
دین به شما اجازه تفکر در دینتون رو نمیده خیلی کم هستن کسایی که به وجود خدا و یا تحریف شدن قران شک می کنن
هر شکی مقدمه یک یقینه
اگه ما در مورد نجس بودن سگ و حکم دروغین علما شک نمی کردیم که دیگه الان دستشون رو نمی شد
بله من خیلی بیشتر از بعضی انسان های به ظاهر عالم می فهمم شکی هم ندارم بعضی ها انچنان غرق در ((( دین ))) شدن که دیگه حقیقت و هدف زندگی رو هم فراموش کردن تعصب جلوی اونها رو میگیره
ما هم برای سنی ها حدیث داریم و هم برای شیعه ها
هردوی این احادیث هم تایید شدن ولی کاملا تناقض دارن یا شیعه دروغ میگه یا سنی
این نتیجه اعتماد به حدیثه تفرقه میان انسان ها, تحریف دین
مگه شما از دوره جعل حدیث خبر ندارید؟ میگن فلان حدیث توی سه کتاب معتبر امده, از کجا معلوم که اون سه تا کتاب از کجا اوردن ؟ از کجا معلوم که اون حدیث ساخته دست حکمای غاصب نباشه؟

در مورد ارواح حرف های شما کاملا درسته نمیشه به اونا زیاد اعتماد کرد ولی هرچی باشه از حدیث معتبر تره
سازمان ها و تشکلاتی توی امریکا و اروپا به وجود امدن که تخصصشون فقط در مورد ارتباط با ارواحه و همون طور که گفتم حتی از ارواح پزشک هم کمک می گیرن مهم نیست که جن میاد یا روح مهم اینه که ((( کمک))) می کنه چه در مورد مسائل دینی و چه در مورد مسائل دنیوی

قران که سهله بقیه رو هم رد می کنم
من انسانم دارای قدرت تفکر , دارای چشم و گوش باز, دارای ((( عقلی به مراتب بالاتر از اعراب جاهل))) کاملا واضحه که خدا در دنیای دیگه با پول و سیخ داغ ادم رو شکنجه نمی کنه یکم فکر کن ببین میشه که روح رو با اتش شکنجه کنن؟؟؟!!!!!
اصلا با عقل و علم جور در میان؟!!!
شاید من و شما این حرفارو بفهمیم ولی زمان پیامبر کسی حالیش نمی شده همه چیز با (((((((((( مثال ))))))) به مردم معرفی می شده
اصراری نیست که حرفامون رو به کرسی بنشونیم ولی باید اندکی در مورد دینمون هم تحقیق کنیم
مشکل ما همینه 70000000 نفر انسان عقل دین شرف زندگی و همه چیزشون رو دادن دست علما
بر فرض اگه این بین یک فتوا اشتباه صادر بشه همه ما بدبخت میشیم
خدا به شما مغز نداده که نخواید ازش استفاده کنید و بگید این کار علماست
اصلا علما برون فکنی رو قبول ندارن باور ندارید می تونید بپرسید این یک نمونش!

در مورد اون جنگیر هم فکر کنم حق با شماست ولی در کل نمی فهمم مخالفت علما با متافیزیک چیه؟ اگه شما می دونید خوب بگید تا من هم بفهمم

در مورد عکس هم هیچ اشکالی نداره اگه کسی اینقدر تسخیر شیطان شده می تونه منو طلسم کنه
ولی حداقل تونستم کاری کنم که یک بحث (((( عملی )))) رو شروع کنیم
یکی برای همه همه برای یکی

دوست عزیز من در مورد شما چیز دیگه فکر می کردم ، حداقل فکر می کردم دو سه تا از آیات مهم قرآن رو خونده باشی. ( احساس تاسف می کنم ) کسی دم از ماورا میزنه که در مورد قرآن اینطور می گه . خب اگه کسی اینجا قرآن نخونده بود نمیگی با حرفای شما فکر می کرد این قرآن هم عجب چیز مزخرفیه . کی گفته روح وارد جهنم میشه ؟ مگه قرار نیست ما دوباره زنده بشیم و جاودان بشیم ؟ بعدش هم کجای قرآن مستقیما از متافیزیک و ماورا صحبت کرده ؟ نشونی بده شاید ما ندیدیم . بعدشم جنگیری فکر می کنی خیلی کار خوبیه ؟ شما خودت خوشت میاد یه جن تسخیرت کنه و از طریق تو به کارهای شومی دست بزنه ؟؟؟

ببین من نمی خوام بگم قران مزخرفه ولی باید در موردش یکم تجدید نظر کنیم باید یکم اون رو با حقیقت تطبیق بدیم
ایا سطح عقلی شما با اعراب زمان پیامبر یکیه؟ ایا شما همون قدر می فهمید که اونها می فهمیدن؟
درسته عذاب وجود داره و این رو قران میگه ولی چه عذابی؟
من نگفتم که دوست دارم جن تسخیرم کنه
گفتم نباید جلوی کسایی رو که جنگیری می کنن گرفته بشه یا حدقل یکم به اونها اهمیت داده بشه

بعدش هم کجای قرآن مستقیما از متافیزیک و ماورا صحبت کرده ؟ نشونی بده شاید ما ندیدیم

احسنت حالا دیدی این احادیث چقدر مشکل ساز میشن اساس این مسئله احادیث هستن و تفاسیر قران
در قران به صراحت اعلام شده که جادوگری و توسل به شیطان گناه است ولی اینقدر این ایه رو تفسیر و تجزیه کردن که اخرش متافیزیک هم گناه حساب شده
به نظر شما چرا ما نباید دانشگاه و رشته متافیزیک داشته باشیم؟!

در مورد خوب بله ولی سگ نه
الان علم اونقدر پیشرفت کرده که میشه با واکسیناسون کاری کرد که احتمال بیمار شدن شما از سگتان((((((((( صفر ))))))) بشه مسئله نجاست سگ به زندگی من خیلی لطمه ها زده که اینجا دیگه مطرح نمی کنم

بعدشم شما فکر می کنی با عکس فقط میشه به خواب همدیگه رفت ؟ نمی دونی چه افرادی هستن که منتظر این فرصت ها هستن تا حسابی عقده های روانی خودشون رو از طریق خیلی از علوم ماورا روی صاحب عکس خالی کنن ؟ باز هم ادعا های پوچ
یه سوال دارم از شما : خودت واقعا خجالت نکشیدی این حرفا رو زدی ؟؟؟؟ کاش حداقل این حرفا رو پیش چند نفر می زدی که حساب دو دو تا چارتا رو نمی دونستن

1- طبق گفته های دوستان مشخص شد که وجود عکس و چشم های فرد برای رفتن به خواب اون لازمه
2- به جهنم همین بی بخاری مردم باعث شده که ایران به اینجا برسه بذار عقده ها خالی بشه ولی در عوض چند نفر دیگه پیشرفت کنن همش سکون همش خفقان
اگه مردم دو دوتا چهار تا بلد بودن نمی امدن بگن امام علی گفته در خانه ای که ادوات موسقی وجود داره فرشتگان نزول نمی کنند

قبول دارم یک مقدار زیاد از حد مسئله رو بزرگ کردم مثلا همین اخر متافیزیک بودن!!! ولی شما اصل مطلب رو در نظر بگیرید
از بین شما تا به حال کسی بوده که بمیره و زنده بشه؟
همه شما با این همه علم و خرد و دودوتا چهار تا میگید بعد از مرگ دو فرشته میان توی قبر و شما رو عذاب می دن ولی
کسایی که مردن و زنده شدن و حتی ارواح گفتن که هیچ خبری از اون دو فرشته نیست و تنها عذاب این دنیا عذاب روحیه

نه من و نه شما در مورد حرفامون مدرک محکمی نداریم و همشون بر اساس یک سری مسائلی هست که پذیرفتیم
از قران گرفته تا زندگی پس از مرگ
بهتر است به جای این تعصب و خشم بیهوده اندکی به تبادل نظر بپردازیم تا شاید گروه گمراه ما هدایت شود

darkstreet
10-03-2008, 16:49
آن کس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابد الدهر بماند

عالی بود برای یک لحظه خوتون رو با این جمله بررسی کنید

من می تونم یه سری ذرات که مثل گرد هستن و شبیه بارون حرکت می کنن رو ببینم
این ربطی به انرزی داره یا نه
نکنه منظورتون از انرژی همون هالست؟

deer
10-03-2008, 16:53
دوست عزیز هاله با انرژی فرق می کند
من هاله ها را تا جایی می تونم ببینم ولی موفق به دیدن انرژی نشدم
این چیزهای که شما می بینید نمی دانم چی هستند شاید مال خستگی باشه

darkstreet
10-03-2008, 16:58
در مورد روز قیامت:

در مورد انرژی:

Hoaxes
10-03-2008, 17:43
نمی خواستم جوابت رو بدم ولی چون مطالبت رو سایر دوستان هم خوندن مجبور شدم
اول اینکه من به هیچ عنوان روی قران حساب نمی کنم چون امکان تحریفش وجود داره و هیچ انسانی با هیچ علمی نمی تونه بگه تحریف نشده چون کسی 1380 سال عمر نکرده و مطالبش هم نه در سطح ماست و نه در سطح اعراب زمان جاهلیت و از همه مهمتر قران نوشته خدا که نیست نوشته پیامبر و سایر ((( انسان هاست()) و انسان هم جایز الخطا
نمی خوام ذهنیت منفی ایجاد کنم ولی همیشه باید با چشم و گوش باز عمل کرد
زمان اعراب جاهلیت هم فقط 17 نفر خوادن و نوشتن بلد بودن و دقیقا همین حرفای ما رو می زدن به امضای من دقت کنید
دین به شما اجازه تفکر در دینتون رو نمیده خیلی کم هستن کسایی که به وجود خدا و یا تحریف شدن قران شک می کنن
هر شکی مقدمه یک یقینه
اگه ما در مورد نجس بودن سگ و حکم دروغین علما شک نمی کردیم که دیگه الان دستشون رو نمی شد
بله من خیلی بیشتر از بعضی انسان های به ظاهر عالم می فهمم شکی هم ندارم بعضی ها انچنان غرق در ((( دین ))) شدن که دیگه حقیقت و هدف زندگی رو هم فراموش کردن تعصب جلوی اونها رو میگیره
ما هم برای سنی ها حدیث داریم و هم برای شیعه ها
هردوی این احادیث هم تایید شدن ولی کاملا تناقض دارن یا شیعه دروغ میگه یا سنی
این نتیجه اعتماد به حدیثه تفرقه میان انسان ها, تحریف دین
مگه شما از دوره جعل حدیث خبر ندارید؟ میگن فلان حدیث توی سه کتاب معتبر امده, از کجا معلوم که اون سه تا کتاب از کجا اوردن ؟ از کجا معلوم که اون حدیث ساخته دست حکمای غاصب نباشه؟

در مورد ارواح حرف های شما کاملا درسته نمیشه به اونا زیاد اعتماد کرد ولی هرچی باشه از حدیث معتبر تره
سازمان ها و تشکلاتی توی امریکا و اروپا به وجود امدن که تخصصشون فقط در مورد ارتباط با ارواحه و همون طور که گفتم حتی از ارواح پزشک هم کمک می گیرن مهم نیست که جن میاد یا روح مهم اینه که ((( کمک))) می کنه چه در مورد مسائل دینی و چه در مورد مسائل دنیوی

قران که سهله بقیه رو هم رد می کنم
من انسانم دارای قدرت تفکر , دارای چشم و گوش باز, دارای ((( عقلی به مراتب بالاتر از اعراب جاهل))) کاملا واضحه که خدا در دنیای دیگه با پول و سیخ داغ ادم رو شکنجه نمی کنه یکم فکر کن ببین میشه که روح رو با اتش شکنجه کنن؟؟؟!!!!!
اصلا با عقل و علم جور در میان؟!!!
شاید من و شما این حرفارو بفهمیم ولی زمان پیامبر کسی حالیش نمی شده همه چیز با (((((((((( مثال ))))))) به مردم معرفی می شده
اصراری نیست که حرفامون رو به کرسی بنشونیم ولی باید اندکی در مورد دینمون هم تحقیق کنیم
مشکل ما همینه 70000000 نفر انسان عقل دین شرف زندگی و همه چیزشون رو دادن دست علما
بر فرض اگه این بین یک فتوا اشتباه صادر بشه همه ما بدبخت میشیم
خدا به شما مغز نداده که نخواید ازش استفاده کنید و بگید این کار علماست

در مورد اون جنگیر هم فکر کنم حق با شماست ولی در کل نمی فهمم مخالفت علما با متافیزیک چیه؟ اگه شما می دونید خوب بگید تا من هم بفهمم

در مورد عکس هم هیچ اشکالی نداره اگه کسی اینقدر تسخیر شیطان شده می تونه منو طلسم کنه

خوب تو که میگی کسی 1380 سال عمر نکرده ، پس از کجا میگی زمان اعراب جاهلیت فقط 17 نفر خوندن و

نوشتن بلد بودن؟ اگه به اون اطمینان نداری ، به هیچ چیزی که با چشات ندیدی نباید اطمینان داشته باشی ...

تو از کجا میدونی اون دنیا روح وجود داره؟ مگه نمیشه دوباره به اون جسم داد؟ در ضمن جواب سوال منو ندادی ،

تو که با چشم خودت ندیدی ، پس چرا داری روی یه چیز اصرار میکنی؟ تو که ندیدی اون جا روحه یا جسم ، تو

که ندیدی اون جا چه طوری شکنجه میکنن ، پس چرا داری واسه خودت حرف میزنی؟ ( طبق عقیده ای که خودت

داری ، تا چیزی رو ندیدی نباید باور کرد ، مگه نه؟ )

فعلا که اعلم ترینشون ، آیه الله بهجت ، خودش تو کتابش ماجرای خارج شدن روح از بدنشو توضیح داده . تو هم اگه

باور نداری ، میتونی بری بپرسی

ولی در کل نمی فهمم مخالفت علما با متافیزیک چیه؟ اگه شما می دونید خوب بگید تا من هم بفهمم

علما با متافیزیک مشکل ندارن ، علما با علمی که هیچ سودی نداشته باشه مشکل دارن ، همین متافیزیک در

خیلی از مواردش یه علمی هست که سودی برای طرف نداره ، مثلا بلند شدن از زمین ؛ به چه دردی میخوره؟

خوب به جای این که طرف بشینه این همه خودش رو بکشه تا یه متر بیاد رو هوا ، میتونه خیلی کارای دیگه بکنه

در ضمن علما با علم متافیزیک مشکل ندارن با اون چیزی مشکل دارن که مرتاضای هندی و یه مشت آدم کافر

دارن انجامش میدن مثل ریاضت کشیدن. البته اگه با همونم مخالفت کنن ، بازم حق با اوناست ، شما کجا شنیدی

حضرت علی بشینه مدیتیشن کنه؟ میرفته هر روز میشست هی میگفته اوم اوم؟

ولی بازم تا اون جایی که من پرسیدم ، متافیزیک هیچ ایرادی نداره ، اگه کاهایی که توش انجام میشه مشکل

شرعی نداشته باشه ... حالا شما از کجا میگی مخالفن ، من نمیدونم. من خودم پرسیدم ، و گفتن که هیچ

مشکلی نداره ، ولی این مسائل رو از هر کسی نباید پرسید . همین آقای بهجت ، هم احضار جن رو جایز دونسته

( با شرایطش ) و هم انرژی درمانی و این جوز چیزا ...

قبلا هم گفتم که این که عکس رو نذارید من نگفتم ، خیلی ها میگن ، نمونش همون ادمین سایت ارواح که یکی

توش تاپیک گذشت که هر کسی یه عکس از خودش بذاره که همه اعتراض کردن و خودشم گفت که امکان جادوی

سیاه وجود داره و اون تاپیک رو حذف کردن . یادت نیست؟ منم چون اطلاعات زیادی در مورد جادوی سیاه ندارم ،

چیز زیادی نمیگم.

در ضمن تو اگه این عقیده رو داری که چیزی رو که از وجودش مطمئن نشدی ، باورش نکنی ، همین الان باید تمام

حرفای خیلی ها رو رد کنی ، مثلا این که تو اگه پرواز جسمی نکرده باشی ، نباید مطمئن باشی که همچین چیزی

وجود داره ، تو اگه تله کینزی نکرده باشی ، نباید وجود همچین قدرتی رو باور داشته باشی و هزار تا چیز دیگه...

darkstreet
10-03-2008, 18:07
بله
من به حرف های خودم هم شک دارم
اون عالمی که شما معرفی کردید قبول دارم ولی بقیه چی مگه اینها عالم نیستن پس چرا یکی قبول می کنه و دیگری نه؟

خوب تو که میگی کسی 1380 سال عمر نکرده ، پس از کجا میگی زمان اعراب جاهلیت فقط 17 نفر خوندن و

نوشتن بلد بودن؟ اگه به اون اطمینان نداری ، به هیچ چیزی که با چشات ندیدی نباید اطمینان داشته باشی ...

ببین تو خودت هم دچار دوگانگی شدی
از یک طرف کتاب دینی و احادیث رو قبول داری و از طرف دیگه وقتی یک جمله از اونا رو برات میارم رد می کنی
بالاخرخ کدوم طرفی هستی
17 نفر رو توی کتاب دینی معرفی کرده
کتاب دینی هم طبق معمول از روی احادیث یا هر منبع جعلی دیگه اعلام کرده
پس
....

Hoaxes
10-03-2008, 18:16
ببین تو خودت هم دچار دوگانگی شدی
از یک طرف کتاب دینی و احادیث رو قبول داری و از طرف دیگه وقتی یک جمله از اونا رو برات میارم رد می کنی
بالاخرخ کدوم طرفی هستی
17 نفر رو توی کتاب دینی معرفی کرده
کتاب دینی هم طبق معمول از روی احادیث یا هر منبع جعلی دیگه اعلام کرده
پس
....

من دچار دوگانگی نشدم ، من حرف خودت رو ، رد کردم ، اگه تو قرآن رو قبول نداری و ندیدی که کی نوشته ، پس

این هیوده نفرم نباید قبول داشته باشی ، مگه نه؟

darkstreet
10-03-2008, 18:30
بله
این 17 نفر رو هم قبول ندارم
چون روایت حدیثه
و حدیث هم احتمال زیاد جعلیه

می خوام با حدیث یکم سربه سرتون بذارم
یک لحظه تفکر برابر یک سال عبادت است
خوب از فردا من شروع می کنم به تفکر و عبادت نمی کنم
یا مثلا هرکس یک روز روزه بگیرد برابر ثواب 70 سال عبادت نزد خداوند پاداش دارد
پس من به جای 70 سال عبادت یک روز روزه میگیرم!!!

این حدیث ها و این ایات قران همه مثال هستن چرا قبول نمی کنید
اگه یک نفر بین شما پیدا بشه که دو دو تا چهار تا کنه می بینید چطور راحت به تناقض می رسید؟!!
باید هدف و حقیقت حدیث و ایه قران رو درک کنید

پایان بحث........
ادامه در پیغام خصوصی

hamidak
10-03-2008, 21:00
یه مثال برات میزنم: ما توی ریاضی همیشه میگیم وقتی فلان عدد به بینهایت میل میکنه اما هیچ وقت بینهایت مطلق رو در نظر نمیگیریم چون معنی نداره.به عقیده ی من تنها وجود جاودان خداست و همون طور که در قرآن اومده خدا جهان رو با حسابگری آفریده و اگه فکرش رو هم بکنی پیوستن به خدا نه تنها مردن نیست بلکه جاودان شدن هم هست....به هرحال چون من اطمینان کامل ندارم عقیده ی تو هم برام خیلی محترمه.فکر نمیکنم هیچ کدوم از این دو عقیده مسیر زندگی ما رو تغییر بده.مهم اینه که پایه های عقاید در ما یکی هست! این میلاد جان هم تقصیری نداره ! ممکنه این سردرگمی برای هر فردی پیش بیاد ولی اگه یکی با دلایل منطقی چیزی رو انکار کنه در این صورت اشتباه بزرگی کرده.من خیلی بحث شما رو نکردم و به خاطر کنکور هم کلاً کم میام اینترنت ولی به هر صورت امیدوارم به نتیجه ی خوبی برسید. اگه احیاناً کاری داشتی پیغام خصوصی بذار.
ولی همونطور که می دونی روح ما از خداست پس می تونیم مثل اون جاودان باشیم و همچنین علم ریاضی مختص این جهان فعلیه و بس فکر نمی کنم که بتونیم در مورد روح و خدا استفاده کنیم .

hamidak
10-03-2008, 21:01
این جمله رو کی گفته؟! این جمله تنها شاید در مورد انسانهایی که خودشون رو پاک نگه میدارند یا پاک میکنند گفته شده و نه هر انسان گناهکاری مثل من و خیلیهای دیگه...
این رو خود خدا گفته و مختص هیچ شخص خاصی نیست برای همه است . چون این جمله به فرد می گه که تو جانشین خدایی پس نباید به گناه آلوده بشی و ....

hamidak
10-03-2008, 21:05
سلام دوستان
دوست گرامی و قدیمی ، نمی دونم برداشت شما از علوم ماورا چیه ، حتما که این علوم نباید واسه پرواز روح و طی الارض و ... باشه ، شما هدف رو گم کردین ، هدف همه ی این علم چیه ؟ حالا بده ما داریم اون هدف رو از یه طریق دیگه نشون می دیم؟
در ضمن غیبت دوستانی که فرمودین خیلی قبل تر از این بحثا پیش اومد لطفا قبل از پست زدن کم مشاهده رو چاشنی قرار بدین .

hamidak
10-03-2008, 21:09
هنوز كسي مطمئن نيست كه اون روحه يا جن
ولي هرچي هست به ادمي كمك كرده و مي كنه
تو كشور ما سطح علمي مردم در رابطه با ارواح پايينه ولي در اروپا سازمان هايي هست كه شهرت جهاني دارن
مي توني سرچ كني

در ضمن گفتم كه يكي براي همه
ايجا كسي عرضه جادوگري نداره اگه هم داره فداي سرم
اروپایی ها خیلی کارا می کنن . دلیل نمیشه که هر کاری اونا می کنن عین راستی و درستی و حق باشه . شما به نظر میاد انسان تقلید گرایی باشی . فکر هم نمی کنم که اون قدر علم انسان کم شده باشه که بخواد برای عمل های جراحی از یه روح استفاده کنه ( دلیل های محکم تری بیارید )

بعدشم اگه شما فکر می کنید کسی همچین عرضه ای نداره پس در خیال خودتون بمانید . شاید یه تلنگر خوب شما رو درست و حسابی به فکر واداشت .

من که فکر می کنم این علوم کم کم داره لوث میشه و همچنین تحریف و تقلید .

hamidak
10-03-2008, 21:19
دوست گرامی آن چه شرط بلاغ بود با شما گفتیم شما خواه پند گیر خواه .....
یه روایت بسیار قشنگ هست که خیلی برای من جالبه ( هر کی فکر می کنه جعلیه واسه خودش فکر کنه همه جا جار نزنه ) :
یه روز یه نفر پیش یکی از امام ها رفت و گفت من می گم دنیای دیگه و بهشت و جهنمی در کار نیست . امام هم گفت خوب باشه ولی بذار من هم یه چیزی بگم . امام گفت : من قبول می کنم که دنیای دیگه ای وجود نداره . خب حالا من که این همه نماز سر وقت می خونم و خوبی می کنم و .... و کسی که نماز نمی خونه و کار خوب انجام نمی ده و.... ، اگه یه زمانی یه دنیای دیگه ای هم بود کدوم سود می کنه ؟ مرد میگه خب تو .
البته من داستان رو دقیق نگفتم ولی مضمون رو رسوندم آقا میلاد امیدوارم که این آخرین پستی باشه که با شما می زنم . ببین شما اگه می گی این دنیا جهنمه من بهت می گم اون دنیا هم با این حساب برات جهنمه . اگه خاطر خواهه جهنمی خب به سلامتی راه جهنم رو پیش گرفتی بفرما و خوش آمدی . ما رو بخیر و شما رو به سلامت . شما برو با عشق و صفای نقد دنیا حال کن ما هم به همون نسیه ی شیرین می چسبیم . ولی هیچ وقت سعی نکن کسی رو از اون نسیه دور کنی چون بعدا بد جور ضربه می خوری .
شما اگه یه دور برهان عدل رو بخونی می بینی که این دنیا همینطوری هم الکی نیست . ببین عزیز من کسی میاد تمام خونواده ی تو رو قتل عام می کنه . به نظرت حکمش تو این دنیا چیه ؟ یه اعدام ساده . خب که چی ؟ اون 10 نفر رو کشت ولی فقط خودش که یه نفر بود مرد . فکر نمی کنی نمیشه جزای همه ی کارا رو تو این دنیا ببینیم ؟ پس یه همچون دنیایی لازمه . خب شما مثل اینکه جهنم رو خیلی بیشتر می پسندی ، حیف که اهلش نیستی که بگم این دنیا هم همچین جهنم نیست بلکه با فکر ما میشه تبدیل به بهشت بشه .
دیگه نه لازم می دونم و نه شما رو قابل ارزش می دونم که بهتون پاسخ بدم .
خیلی خیلی خوش اومدین تشریفتون رو به جهنم ببرید سلام همه ی ما رو هم برسونید به هم بستراتون . خدا نگهدار

hamidak
10-03-2008, 21:22
از دیدن هاله شروع کنید به نظر من جواب میده البته خودم خیلی در دیدن هاله پیشرفت نکردم .

hamidak
10-03-2008, 21:33
بله
چون روایت حدیثه

اگه یک نفر بین شما پیدا بشه که دو دو تا چهار تا کنه می بینید چطور راحت به تناقض می رسید؟!!

پایان بحث........
ادامه در پیغام خصوصی
دوست عزیز من اگه ندونم می دونم که نمی دونم . ولی در مورد چیزی که می دونم با قاطعیت حرف می زنم . شما که داری قرآن رو رد می کنی ، در صورتی که با علم ( ناچیزت ) تا به حال نتونستی تحریف هایی مثل انجیل و تورات در قرآن پیدا کنی . اگه پیدا کردی من همین الان خود خدا رو رد می کنم .

بعدشم شما داری(( یک ساعت فکر برابر هفتاد سال عبادت است )) رو مثال می زنی در حالی که خودت میگی ارواح به انسان ها کمک می کنن در اعمال جراحی . خب حالا اگه کسی بشینه چند وقت تلاش کنه و فکر کنه و راهی برای درمان ایدز پیدا کنه جان یکی دو تا آدم رو نجات نداده ، نه تنها جان اون انسان های مبتلا رو نجات داده بلکه تونسته کاری کنه از اونها بشه نسلی سالم هم بوجود بیاد . این مثالی بود . یعنی با اون کارش نه تنها میلیون ، بلکه میلیارد ها انسان رو زنده کرده . به نظرت با هفتاد سال عبادت برابری می کنه یا کمتره ؟ اگه کمتره فکر میکنم این صفت در مورد بهره ی هوشیه شما صدق بکنه . یا یک روز روزه رو گفتی . مثلا کسی یه روز روزه بگیره و غذا های اون روزش رو به کسایی که نیاز مند هستن بده می دونی پشت سر این یه عمل چه اعمالی قطار شده ؟ نمی دونی تعارف نکن بگو تا بهت بگم تا جهل مرکبه باز سراغت نیاد . شما سراغ احادیثی نرو که بدیهی هستن برو سراغ خوشگلاش .

Hoaxes
10-03-2008, 21:37
بله
چون روایت حدیثه

پایان بحث........
ادامه در پیغام خصوصی

خوب بازم تو نباید اون یه ساعت تفکر رو که معادله با هفتاد سال عبادت رو قبول کنی ... چون خودت از صحیح بودن

اون مطئن نیستی ، این طوری باید به همه چیز شک کرد ... .

بله
من به حرف های خودم هم شک دارم
اون عالمی که شما معرفی کردید قبول دارم ولی بقیه چی مگه اینها عالم نیستن پس چرا یکی قبول می کنه و دیگری نه؟

خوب الان اعلم ترینشون آقای بهجته ، برای همین هم اطلاعاتش از دیگران خیلی بیشتره و از خیلی نظرات

از بغییه بالاتره ، میشه گفت بهترین بعد از امام زمانه ( از نظر من ) حالا بغییه که یه چیزای دیگه میگن شاید هنوط

علم کافیش رو ندارن یا این که طبق نظر خودشون فتوا دادن ، مثلا یکی میگه موسیقی حرام ، اون یکی میگه حلال

ولی تو باید بری سراغ اعلم ترینش . در ضمن ، ممکنه کسی در یه ضمیهنه از بغییه بهتر باشه ، ولی از یه سری

جهات ، کسای دیگه از اون بهتر باشن ... البته خوب بعضی از علما هستن که واقعا هیچی نمیفهمن ... من

کسایی رو میگم که سواد دارن و یه چیزی حالیشونه ، نه هر کسی که با مامانش قر میکنه میره آخوند میشه .

دوست گرامی آن چه شرط بلاغ بود با شما گفتیم شما خواه پند گیر خواه .....
یه روایت بسیار قشنگ هست که خیلی برای من جالبه ( هر کی فکر می کنه جعلیه واسه خودش فکر کنه همه جا جار نزنه ) :
یه روز یه نفر پیش یکی از امام ها رفت و گفت من می گم دنیای دیگه و بهشت و جهنمی در کار نیست . امام هم گفت خوب باشه ولی بذار من هم یه چیزی بگم . امام گفت : من قبول می کنم که دنیای دیگه ای وجود نداره . خب حالا من که این همه نماز سر وقت می خونم و خوبی می کنم و .... و کسی که نماز نمی خونه و کار خوب انجام نمی ده و.... ، اگه یه زمانی یه دنیای دیگه ای هم بود کدوم سود می کنه ؟ مرد میگه خب تو .
البته من داستان رو دقیق نگفتم ولی مضمون رو رسوندم آقا میلاد امیدوارم که این آخرین پستی باشه که با شما می زنم . ببین شما اگه می گی این دنیا جهنمه من بهت می گم اون دنیا هم با این حساب برات جهنمه . اگه خاطر خواهه جهنمی خب به سلامتی راه جهنم رو پیش گرفتی بفرما و خوش آمدی . ما رو بخیر و شما رو به سلامت . شما برو با عشق و صفای نقد دنیا حال کن ما هم به همون نسیه ی شیرین می چسبیم . ولی هیچ وقت سعی نکن کسی رو از اون نسیه دور کنی چون بعدا بد جور ضربه می خوری .
شما اگه یه دور برهان عدل رو بخونی می بینی که این دنیا همینطوری هم الکی نیست . ببین عزیز من کسی میاد تمام خونواده ی تو رو قتل عام می کنه . به نظرت حکمش تو این دنیا چیه ؟ یه اعدام ساده . خب که چی ؟ اون 10 نفر رو کشت ولی فقط خودش که یه نفر بود مرد . فکر نمی کنی نمیشه جزای همه ی کارا رو تو این دنیا ببینیم ؟ پس یه همچون دنیایی لازمه . خب شما مثل اینکه جهنم رو خیلی بیشتر می پسندی ، حیف که اهلش نیستی که بگم این دنیا هم همچین جهنم نیست بلکه با فکر ما میشه تبدیل به بهشت بشه .
دیگه نه لازم می دونم و نه شما رو قابل ارزش می دونم که بهتون پاسخ بدم .
خیلی خیلی خوش اومدین تشریفتون رو به جهنم ببرید سلام همه ی ما رو هم برسونید به هم بستراتون . خدا نگهدار

ای ول ، خوب گفتی!

winter+girl
10-03-2008, 22:09
سلام دوستان
بیخیال بحث این چیزا
هر کس هر عقیده ای داره لازم نیست حتما یک نظر وجود داشته باشه یا همه یه حرف و قبول داشته باشن
اصلا لازم نیست حرفامونو به زور به خورد کسی بدیم
بچه ها من الان چند شبیه خاطرات روز و شبم رو مینویسم الان که نگاه میکنم خیلی به هم ربط دارن
راستش یه دفتر دارم که ماجرای هر روز رو خلاصه و بعد خواب شب گذشته رو مینویسم جالب اینجاست خوابام گاهی شدیدا به واقعیت نزدیکه و اینکه صحنه هایی که میبینم الان برام آشنایی بیشتر داره حتی جایی که تا حالا نرفتم حس تعلق خاطر بهش دارم
از آدمای خیالی خوابم کم شده
علت چیه؟؟؟
راستی بازم کسی جواب نداد دقیقا ررنگ هاله ی ششم چیه؟؟؟

ensan_noor
10-03-2008, 22:49
سلام به همه دوستان
بابا بحثا به کجا کشیدید . خراب کردید رفت خب یه تاپیک خودشناسی خدا شناسی بزنید توش به این بحث بپردازید . حداقل کسایی هم که توی گوگل سرچ می کنند با دیدن این عنوان و در صورت علاقه واردن اون بشند.

خب deer راست می گه اگه سوال درباه هاله و انرژی پیش نیاد دوستان هم کم می شند من یکی که حوصله ادامه بحث را ندارم خب اگه بازم ادامه بدید دیگه کاری توی این تاپیک ندارم بعد از کلی بحث کردن هم خودتون خسته می شید هر کی می ره دنبال کار خودش پس بحث هر تاپیکی به خودش مر بوطه در ضمن من نمی دونم ماورا به چی ربط داره بر فرض هم که خودشناسی و مسائل دیگه مربوط بشه فعلا هر کی سرچ ماورا می کنه دنبال اون جنبش می گرده و اگه بحث دینی بخوادنوع سرچش عوض می شه پس خداییش بسه دیگه واقعا خودتون از ادامه بحث لذت می برید تاپیکای دیگه هم اخرش کار را به کل کل می ندازند گند می زنند توی بحث اه اه اه اه اه اه اه . اگه خیلی سخته من براتون یه تاپیک جدید باز می کنم .
حمید جان شما را دیگه فکر نمی کردم . گفتم مشتریای پر و پا قرص خروج روح هستی خب بذار بحث خراب نشه دیگه.
این تاپیک که اسمش می گه ماورا . خب یکی به امید برونفکنی و جن و شمن روح بیداری تو خواب تله پاتی هاله بینی و تله کنزی و................ میاد توش بعد می بینه همه چیز هست جز اینا . حال گیریه دیگه . یه صفحش بد نبود اما دیگه بحث از بین رفت .
منم که چند روزه نتونستم به یه تجربه به درد بخور تاپیک برسم و چیزی ننوشتم یییییییییییییییییییییییی.
وینترگرلز جان چیزی که گفتی مسلما برای بیداری توی خواب مفیده خیلی زیاد ولی باید همیشه تکرار بشه اگه تنبلی کنیم نمی شه در حقیقت مشکل اصلی تنبلی هست.
حمید جان اگه جمله ای که تکرار می کردی به این عنوان بود دارم خواب می بینم بهتر بود و اگه موبایل دارید صداتون را ظبط کنید بعد موبایل را روی یه ساعتی که خوابتون عمیق شده مثلا ساعت 2 شب تنظیم کنید بعدشم برای زنگ موبایل همین جمله را بذارید تا مرتبا تکرار کنه فکر کنم اثر بخش تر باشه . منم می خوام امشب اینکار را تکرار کنم.
Dark streetهمونطور که deerجان گفت از ادامه تمرین هست که نتیجه می گیری و حتی سالها هم ممکنه طول بکشه ولی اگه قصد کنی سریع تر از این حرفا اتفاق میوفته. به هر حال رسیدن به دقت دوم زمان م یگیره اگاه شدن توی نا اگاهی زمان می گیره امااگه بشه چی می شه. عر شب بیدار هر شب برونفکنی
Winter girlsجان اون رنگی که شما گذاشتید بیشتر برای هاله اخر گفتند البته هاله اخر را زرد طلایی هم گفتند.
هاله ششم بیشتر ابی و بنفش گفتند.

شب بخیر دوستان کل کل کن

ensan_noor
10-03-2008, 22:53
:10::18::12::11::42::37::24::4:تمومش کن رفیق افتاد یا نه:5::5::3::5: جقله ها

darkstreet
10-03-2008, 22:54
باشه
پس طبق اين حديث من ديگه عبادت نمي كنم! شما داريد حديث رو تفسير مي كنيد درحالي كه مفهوم كلي چيز ديگه اي هست
مي خواي منم مثل خودت همين حديث رو طوري تفسير كنم كه عبادت كردن رو نقض كنه؟
فكر كردي مادرزاد اين اطلاعات متافيزيك رو بدست اوردي؟! مقدار زيادي از علمي كه ما داريم حاصل (تقليد) از اروپايي هاست
اينجا اصلا كسي مدرك متافيزيك نداره!
دانشگاهاش توي خارج از كشوره

در ضمن مضمون كلي كتب اسماني يكسانه
hoaxes عزيز من قبول ندارم ولي شما چطور؟!

darkstreet
10-03-2008, 23:05
انسان نور عزيز
خدايي شرمندم
اگه بشه حتما يك تاپيك براي اين بحث ها درست مي كنم

امشب روش موبايل رو امتحان مي كنم
اگه اثر كرد حاتما به خواب دوستان ميام

nooshin.sweet
10-03-2008, 23:55
سلام . حالتون چطوره ؟ این حرفا کدومه ؟ شماها چرا همش دوست دارید که افکار و عقایدتون رو به همدیگه ثابت کنید ؟ نظرات و افکار و عقاید هر کس برای خودش محترمه . لزومی نداره اینجا دائما این مسائل رو مطرح کنید و بخواید کل کل کنید . موسی به دین خود عیسی به دین خود . یکی میگه قران تحریف شده ویکی میگه تحریف نشده . به نظر من نیازی نیست که این مسائل در این تاپیک مطرح بشه . اینجا در مورد اسرار ماورا صحبت میشه . من خودم هر از گاهی سر میزنم و میخونم . شاید چیزی یاد بگیرم . الان مدتیه هر وقت میام میبینم دارید کل کل میکنید . بیاید تو مسیر بابا . موید باشید
خدانگهدار

darkstreet
11-03-2008, 10:33
سلام
دوستان اون نرم افزار توليد فركانس هاي مختلف كه گذاشتيد خيلي عاليه ولي نمي دونم كدوم فركانس براي برون فكني و هوشياري در خواب مفيده
اگه كسي مي دونه حتما فركانس دقيقش رو بنويسه

ensan_noor
11-03-2008, 15:16
سلام
من دیشب صدای خودم را با موبایلم ضبط کردم و در زمانهای مختلفی وقتی که خواب بود پخش شد ولی از اونجایی که خوابم خیلی سبک هست هنوز شروع به گفتن نکرده از خواب بیدار میشم و نتونستم کاری از پیش ببرم و بقیه چیکار کردند.

ensan_noor
11-03-2008, 15:21
سلام
منظورتون از فرکانسها همون صدای بوق برای چاکراهای اول تا هفتمه؟؟؟ وحشتناک گوشا داغون می کنه شما تونستید گوش بدید؟؟؟

Hoaxes
11-03-2008, 17:00
در ضمن مضمون كلي كتب اسماني يكسانه

اینی که میگی درسته ، ولی نه کتاب آسمانی ای که تحریف شده باشه ... مثلا انجیل ... اگه تحریف نشدش باشه

مضمونش با قرآن فرقی نمیکنه

منظورتو نفهمیدم!

Hoaxes
11-03-2008, 17:03
سلام
منظورتون از فرکانسها همون صدای بوق برای چاکراهای اول تا هفتمه؟؟؟ وحشتناک گوشا داغون می کنه شما تونستید گوش بدید؟؟؟

حالا دیگه فرکانسای منو مسخره میکنی؟! همین صدای بوق میدونی چند هزار تومنه؟

ensan_noor
11-03-2008, 19:40
نه دوست گلم من تا حالا هیچ چیز و هیچ کس را مسخره نکردم
سوئ تفاهم شده چون مثل صدای بوق بود اینطور گفتم . شما همین که لطف کردی ادرس گذاشتی و به فکر بقیه هستی خیلی عالیه
به هر حال شرمنده اگه ناراحتتون کردم.

ensan_noor
11-03-2008, 19:42
هایییییی
اخرش مثل اینکه یه تاپیک قرار شد بزنید برای اون بحثا
از همه ممنون

milad_badboy
11-03-2008, 19:58
دوستان ميشه يه روش برونفكني كپسولي معرفي كنين؟

Hoaxes
11-03-2008, 21:06
سوئ تفاهم شده چون مثل صدای بوق بود اینطور گفتم . شما همین که لطف کردی ادرس گذاشتی و به فکر بقیه هستی خیلی عالیه

شوخی کردم بابا ، حتما باید از شکلک استفاده کنم تا منظورمو برسونم.

Hoaxes
11-03-2008, 21:15

شوخی کردم بابا ، حتما باید از شکلک استفاده کنم تا منظورمو برسونم!.

hamidak
11-03-2008, 21:28
سلام
من دیشب صدای خودم را با موبایلم ضبط کردم و در زمانهای مختلفی وقتی که خواب بود پخش شد ولی از اونجایی که خوابم خیلی سبک هست هنوز شروع به گفتن نکرده از خواب بیدار میشم و نتونستم کاری از پیش ببرم و بقیه چیکار کردند.
من به احترام دوستان گرامی دیگه جواب نمیدم .
ما هم بریم تو کار پرواز روح ( انسان نور عزیز من هر روز بیش از پیش عاشق این کار میشم ولی هدف رو فراموش نمی کنم ) شاید تونستیم.

من هم دو شب پیش صدای خودم رو گذاشتم تا صبح بگه که من دارم خواب می بینم ولی خوابم خیلی سنگینه عمل نکرد . بازم امتحان خواهم کرد.

hamidak
11-03-2008, 21:32
کپسولی؟؟؟؟ متوجه نمیشم ولی اگه دنبال روش های سریع و نا سالم برای برونفکنی هستی به گفته ی برخی از تجربیات به ابعاد پست جهان ها میری و با موجودات ناجوری مواجه میشی ولی میگن اگه با مرارت برونفکنی کنی تقریبا احتماله دیدن موجودات شریر صفره

hamidak
11-03-2008, 21:36
حالا دیگه فرکانسای منو مسخره میکنی؟! همین صدای بوق میدونی چند هزار تومنه؟
هوآکسز جان من این فرکانسا رو چند وقت گوش می دادم ولی مثل اینکه برای من برعکس عمل می کرد . شب اول که مال چاکرای اول رو گوش دادم تو خواب احساسات شهوانی به من دست داده بود در صورتی که اصلا همچین افکاری هم نداشتم . شب دوم هم چاکرای دوم رو گوش دادم فرداش بدنم کوفته بود نمی دونم . چطوری بود که من اونطور شدم شاید مشکل از من بود . کار خاصی باید انجام می دادم ؟؟؟ من فقط گذاشتم رو گوشم و خوابیدم . همین.

hamidak
11-03-2008, 21:41
بچه ها یه مدت یه پروژه ای تو سایت ارواح راه افتاده بود که منتفی شد می خواستم ببینم کسی می تونه کمک کنه ادامش بدیم ؟ بدین صورت بود : یه دستگاه عینک مانند بود که روی چشم میذاشتیم . این عینک دارای دو Led بود که روی دو تا چشم قرار می گرفت البته با فاصله بعد شروع می کرد به خاموش و روشن شدن . حالا کسی که خواب می دید تو خواب یه حالتی مثل رعد و برق و چیزی مثل روشن و خاموش شدن می دید ولی یه مساله ای که داشت این بود که نتونستیم کاری کنیم که وقتی چشم در خواب شروع به حرکت کرد شروع به روشن و خاموش شدن بکنه . چون همه می دونیم که وقتی شخصی خواب می بینه چشماش تو خواب حرکت می کنه . اگه کسی می تونه سنسوری یا چیزی معرفی کنه برای تشخیص این حرکت به راحتی میشه ساخت .

Hoaxes
11-03-2008, 22:02
هوآکسز جان من این فرکانسا رو چند وقت گوش می دادم ولی مثل اینکه برای من برعکس عمل می کرد . شب اول که مال چاکرای اول رو گوش دادم تو خواب احساسات شهوانی به من دست داده بود در صورتی که اصلا همچین افکاری هم نداشتم . شب دوم هم چاکرای دوم رو گوش دادم فرداش بدنم کوفته بود نمی دونم . چطوری بود که من اونطور شدم شاید مشکل از من بود . کار خاصی باید انجام می دادم ؟؟؟ من فقط گذاشتم رو گوشم و خوابیدم . همین.

گوش دادنش شرایط داره ، توی همون پست که لینکارو دادم ، فک کنم لینک روش استفادشم نوشتم

در ضمن ، نباید وقتی خوابی گوش بدی ، توی همون شرایطش نوشته ، برو بخون ...

morteza.dmh
12-03-2008, 02:42
من بعد از کنکورم میام اینجا تا یه چیزی یاد بگیرم... هیچکس حاضره بعدش به من کمک کنه؟!

Drunk.Navid
12-03-2008, 02:56
Shahin King Man Hanooz In Tapik Ro Nakhoondam Chon Aval Commentaro Mikhoonam. Va Commente Shomaro Didam, Be Nazaram Manteghi Oomad. Mishe Beporsam Kolan Dar Che Morede? Chon Hanoozam Mael Be Khoondanesh Nistam, Be ghole Khodet Be andazeye Kafi Hale Doremoon Hast. lol.
Ty
Navid

quote=Shahin king;95971]سلام
عزيز جان اين تفكرات رو حالا چه علمي چه خرافه رو نريز تو مخ بچه ها . ما خودمون هزار و يك گرفتاري داريم . كه مثل يه هاله همراهمونه .
يه هاله هم داريم اون هم رحمت خداست كه هميشه نگهدار ماست .
اين برنامه ها ماله اون دسته از افراده كه بي خيال همه چيز شدن .
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ
يه تاپيكه جادوگري هم راه افتاده كه دوستان هر تخيلي كه تو دوران كودكي داشتن رو مي نويسن . واقعا هم قدرت تخيل بالايي دارن بعضي از اين دوستان :shock:
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ
اگه اين مطالب فقط جنبه آگاهي داره و تشويق به انجام اين اعمال نميكنه .من از فردا آموزشه ساخت بمب رو ميزارم :shock: :shock: :shock:

قربانت : شاهين كينگ[/quote]

hamidak
12-03-2008, 07:00
Shahin King Man Hanooz In Tapik Ro Nakhoondam Chon Aval Commentaro Mikhoonam. Va Commente Shomaro Didam, Be Nazaram Manteghi Oomad. Mishe Beporsam Kolan Dar Che Morede? Chon Hanoozam Mael Be Khoondanesh Nistam, Be ghole Khodet Be andazeye Kafi Hale Doremoon Hast. lol.
Ty
Navid

quote=Shahin king;95971]سلام
عزيز جان اين تفكرات رو حالا چه علمي چه خرافه رو نريز تو مخ بچه ها . ما خودمون هزار و يك گرفتاري داريم . كه مثل يه هاله همراهمونه .
يه هاله هم داريم اون هم رحمت خداست كه هميشه نگهدار ماست .
اين برنامه ها ماله اون دسته از افراده كه بي خيال همه چيز شدن .
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ
يه تاپيكه جادوگري هم راه افتاده كه دوستان هر تخيلي كه تو دوران كودكي داشتن رو مي نويسن . واقعا هم قدرت تخيل بالايي دارن بعضي از اين دوستان :shock:
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ
اگه اين مطالب فقط جنبه آگاهي داره و تشويق به انجام اين اعمال نميكنه .من از فردا آموزشه ساخت بمب رو ميزارم :shock: :shock: :shock:

قربانت : شاهين كينگ[/QUOTE]
عذر می خوام ها ، یعنی شما الان خواستی ابراز وجود بکنی ؟ یعنی شما هم هستی ؟ همه متوجه شدن بفرمایید .
این بحثا در مورد قبول داشتن یا نداشتن متافیزیک بارها انجام شده و به هیچ جایی نرسیده . به نظر من که خودم از پر و پا قرص های تکنولوژی و متافیزیک هستم ، اگه این علم در کنار علوم دیگر استفاده ی سالم ازش بشه میشه یه ابزار الهی و گرنه خب شیطان هم می تونه طی الارض کنه ، تو خواب دیگران بیاد ، تله پاتی کنه . اینا رو که شیطان می تونه بعد ما نتونیم .
خیلی خوش اومدین و از اینکه ابراز وجود کردین ممنونیم . برای دیدن بحثای رد و تایید متافیزیک به صفحات قبل مراجعه کنید .
واقعا یه سری خیلی عجیب انسان رو عصبی می کنن.

hamidak
12-03-2008, 07:01
در ضمن نوید خان ، اسم کاربری جالبی دارین . کاملا با اخلاقیاتتون جور در آمده

hamidak
12-03-2008, 07:03
من بعد از کنکورم میام اینجا تا یه چیزی یاد بگیرم... هیچکس حاضره بعدش به من کمک کنه؟!
مرتضی خان ، تا اینجا که همه ی دوستان به بنده لطف و کمک کردن ، شما هم انشالله در کنکور رتبه ی عالی بیار بعدش اینجا بیا ، مسلما هر کس هر کاری از دستش بر بیاد انجام میده .
با آرزوی موفقیت ، امیدوارم سد کنکور رو با نیروی اقتدار متلاشی کنید . ان شاء الله

darkstreet
12-03-2008, 09:11
منم كنكور دارم ;-)
بد نيست از تكنيك هاي متافيزيك براي شكستن سد پيشرفت (كنكور) استفاده كنيم :-)

خيلي ها با سهميه قبول ميشن خوب ما هم با سهميه متافيزيك قبول ميشيم ;-)

ensan_noor
12-03-2008, 12:05

تمرین بیشتر کپسولی ترین روشه:19:

ensan_noor
12-03-2008, 12:07
در ضمن نوید خان ، اسم کاربری جالبی دارین . کاملا با اخلاقیاتتون جور در آمده

خیلی با حال جوابشا دادی
هر کی از راه می رسه همینطوری می خواد چهار تا ریچار بار ادم کنه بره:21:
بعد از اینکه علم هم این مسائل را اثبات کرده

venlo
12-03-2008, 14:15

کدوم فرکانس ها ؟
کجاس منم می خوام گوش بدم

winter+girl
12-03-2008, 16:39
سلام به همگی
خسته نباشید
نمیدونم چرا این چند وقته تو یه عالم دیگه سیر میکنم دنیا واسم قشنگ و عجیب غریب شده
امروز تو مدرسه فیزیک داشتیم بحث فرمول E=mc^2 بود
تا حالا بهش فکر کردین؟؟؟ تبدیل انرژی به جسم و تبدیل جسم به انرژی
تا حالا به اینش دیگه فکر نکرده بودم
فکر کنید اگه انسان بتونه تبدیل به انرژی شه چی میشه؟؟؟
اصلا از کجا معلوم انسان انرژی ای نبوده که به جسم تبدیل شده؟؟؟
حالا به ارواح فکر کنید
اگه اونا انرژی باشن راحت میشه تصور کرد دوباره چطور تبدیل به یه موجود میشن
اصلا به این فکر کنید انرژی چه مسافتی رو میتونه به سادگی طی کنه حتی میتونه با سرعت نور هم حرکت کنه
این دیووونه کنننده است
نمیدونم واسه شما هم جالبه یا نه
اصلا نمیدونم شاید دارم اشتباه میکنم
اما شنیدم یکی از آرزوهای بزرگ دانشمندا اینه که بتونن اجرام و خصوصا انسان رو تبدیل به انرژی کنن اونوقت فکر کنید راحت میتونن با یه آینه بازتابش بدن به یه راه خیلی دور با سرعت نور شاید هم سریعتر از اون

امروز سر کلاس هم خوابم برد
انگار احتمال برون فکنی تو خواب سبک بیشتره یه لحظه احساس کردم دارم کشیده میشم به سمت بیرون از بدنم البته به سمت بالا که هم کلاسیم بیدارم کرد

Hoaxes
12-03-2008, 16:58
کدوم فرکانس ها ؟
کجاس منم می خوام گوش بدم

.....................

.....................

Talabkar
12-03-2008, 17:28
سلام
دوستان من اين فركانس ها رو دانلود كردم 7 تا چاكرا
بعد اين كه بايد گوش بدم كار خاصي هم بايد بكنم؟ كي تاثير ميزاره؟

darkstreet
12-03-2008, 18:42
حالا به ارواح فکر کنید
اصلا به این فکر کنید انرژی چه مسافتی رو میتونه به سادگی طی کنه حتی میتونه با سرعت نور هم حرکت کنه
این دیووونه کنننده است
اما شنیدم یکی از آرزوهای بزرگ دانشمندا اینه که بتونن اجرام و خصوصا انسان رو تبدیل به انرژی کنن اونوقت فکر کنید راحت میتونن با یه آینه بازتابش بدن به یه راه خیلی دور با سرعت نور شاید هم سریعتر از اون

سلام
اره منم فکر کردم و دارم فکر و تحقیق هم می کنم
اصلا بنیان موجودات و ماده انرژی هست
برای همین هم دستگاه تلپورتر رو ساختن
مولد های یونی هم همین اثر رو دارن یعنی شما رو از یک نقطه به نقطه دیگه منتقل می کنن دقیقا همون چیزی که توی برمودا اتفاق میفته فکر کنم موقع انتقال ماده تبدیل به انرژی میشه

راستی شبایی که قصد هوشیاری در خواب می کنم خوابهای خیلی جالب و طولانی میبینم حقیقتش قبلا اصلا خواب نمی دیدم یا خوابام از یادم میرفت

منظورم از فرکانس ها هم اون نرم افزار brainwavegenerator بود تونستم با فرکانس مربوط به یادگیریش 45 خط متن انگلیسی رو کاملا حفظ کنم
همکلاسیهام بدجوری تو کف موندن حتی معلم زبانمون هم باورش نمی شد!!!
غیر از lerning یک سری فرکانس های دیگه هم داشت کسی می تونه اونا رو برام ترجمه کنه؟

winter+girl
12-03-2008, 18:58
سلام
اره منم فکر کردم و دارم فکر و تحقیق هم می کنم
اصلا بنیان موجودات و ماده انرژی هست
برای همین هم دستگاه تلپورتر رو ساختن
مولد های یونی هم همین اثر رو دارن یعنی شما رو از یک نقطه به نقطه دیگه منتقل می کنن دقیقا همون چیزی که توی برمودا اتفاق میفته فکر کنم موقع انتقال ماده تبدیل به انرژی میشه

راستی شبایی که قصد هوشیاری در خواب می کنم خوابهای خیلی جالب و طولانی میبینم حقیقتش قبلا اصلا خواب نمی دیدم یا خوابام از یادم میرفت

منظورم از فرکانس ها هم اون نرم افزار brainwavegenerator بود تونستم با فرکانس مربوط به یادگیریش 45 خط متن انگلیسی رو کاملا حفظ کنم
همکلاسیهام بدجوری تو کف موندن حتی معلم زبانمون هم باورش نمی شد!!!
غیر از lerning یک سری فرکانس های دیگه هم داشت کسی می تونه اونا رو برام ترجمه کنه؟

وااااای
من ایین یکی رو حتما میخوام خواهش میکنم آدرسش رو شدیدا راهنمایی کن برام مرسی:11:

Hoaxes
12-03-2008, 20:06
سلام
دوستان من اين فركانس ها رو دانلود كردم 7 تا چاكرا
بعد اين كه بايد گوش بدم كار خاصي هم بايد بكنم؟ كي تاثير ميزاره؟

Talabkar
12-03-2008, 20:22
دوست عزيز ممنون
همين كار ها رو كردم سوالم اينه بر فرض مثال صداي مربوط به چاكراي دوم يا سوم رو گوش كنم تاثيري ميزاره رو بدنم؟ چه تاثيري جسمي يا روحي؟

darkstreet
12-03-2008, 20:33
یه نگاهی به پست های گذشته تاپیک انداختم...
خیلی از دوستان دیگه خبری ازشون نیست حیف شد اگه می بودن می تونستیم بیشتر روی برون فکنی و هوشیاری در خواب کار کنیم

یکی از دوستان نوشته بود من تونستم رنگ و کنتراست خوابم رو کم و زیاد کنم واقعا جالبه

اینم لینک دانلود نسخه ( سالم ) brain wave generator:

فقط خواهشا اگه میشه فرکانس هاش رو برام ترجمه کنید تا بفهمم هرکدوم ماله چه کاریه
برای برون فکنی و هوشیاری در خواب باید از چه فرکانس یا فرکانس هایی استفاده کرد؟

راستی در مورد جادوی سیاه...
اگه کسی بلد باشه صد در صد بوش رو نابود میکنه
خیلی شخصیت های منفور هستن که هنوز هم زنده هستن
به نظر من یه جای کار جادوی سیاه باید مشکل داشته باشه وگرنه الان دیگه هرکسی از راه می رسید می تونست دشمنانش رو از سر راهش بر داره

hamidak
12-03-2008, 21:48
سلام به همگی
خسته نباشید
نمیدونم چرا این چند وقته تو یه عالم دیگه سیر میکنم دنیا واسم قشنگ و عجیب غریب شده
حالا به ارواح فکر کنید
این دیووونه کنننده است

امروز سر کلاس هم خوابم برد
انگار احتمال برون فکنی تو خواب سبک بیشتره یه لحظه احساس کردم دارم کشیده میشم به سمت بیرون از بدنم البته به سمت بالا که هم کلاسیم بیدارم کرد
البته به نظر من روح خیلی فراتر از انرژی هست چون به مکان و زمان محدود نیست . همینه که کسایی که در برون فکنی موفق میشن می تونن گذشته و آینده رو در یک چشم به هم زدن طی کنن . البته بازم شنیدن کی بود مانند دیدن .

hamidak
12-03-2008, 21:52
به نظر من یه جای کار جادوی سیاه باید مشکل داشته باشه وگرنه الان دیگه هرکسی از راه می رسید می تونست دشمنانش رو از سر راهش بر داره

دارک استریت جان نمی دونم در مورد کارما چیزی شنیدی یا نه . کار های منفی کردن با متافیزیک کارمای سنگینی داره . البته من با بعد تناسخیه کارما کاری ندارم چون تناسخ رو نمیشه به همین راحتی قبول کرد . اگه اینی که میگی بوش رو فلان کنن در این صورت نظم دنیا به هم می ریخت . هرکس هر کی رو که دوست نداشت تبدیل به حلزون و موش و ... می کرد اون موقع فکر می کنی انسانی هم می موند ؟؟؟؟ همین سوال رو معلم بعد از اینکه کنفرانس متافیزیکم رو تو کلاس دین و زندگی دادم پرسید . البته وقت نشد جوابش رو بدم .

hamidak
12-03-2008, 21:52
کسی در مورد پروژه ی دستگاه بیدار شدن در خواب فکر کرد ؟

venlo
12-03-2008, 23:56
اون فرکانس ها که واسه چاکراها بود، چه تاثیری می ذاره ؟

Hoaxes
13-03-2008, 14:12
دوست عزيز ممنون
همين كار ها رو كردم سوالم اينه بر فرض مثال صداي مربوط به چاكراي دوم يا سوم رو گوش كنم تاثيري ميزاره رو بدنم؟ چه تاثيري جسمي يا روحي؟

از یک شرو کن ، بذار بره جلو که حدودا یه یه ساعت طول میکشه ، باعث فعال سازی چاکرا میشه ، که باید بری

ببینی که هر چاکرا که باز بشه ، چه تاثیری داره ، مثلا چشم سوم ( چاکرای شیشم ) باعث میشه یه چیزایی

ببینی یا فکر بخونی یا .... حالا تو هر روز تو یه ساعت معین گوش کن ، تاثیر خودش رو میذاره

venlo
13-03-2008, 15:56
از یک شرو کن ، بذار بره جلو که حدودا یه یه ساعت طول میکشه ، باعث فعال سازی چاکرا میشه ، که باید بری

ببینی که هر چاکرا که باز بشه ، چه تاثیری داره ، مثلا چشم سوم ( چاکرای شیشم ) باعث میشه یه چیزایی

ببینی یا فکر بخونی یا .... حالا تو هر روز تو یه ساعت معین گوش کن ، تاثیر خودش رو میذاره

برای کسی که تا حالا ارتباطی با چاکراها برقرار نکرده اگه این فرکانس ها رو گوش بده ضرری نداره؟؟

Hoaxes
13-03-2008, 16:32
برای کسی که تا حالا ارتباطی با چاکراها برقرار نکرده اگه این فرکانس ها رو گوش بده ضرری نداره؟؟

ربطی نداره ، تو حتی اگه ندونی جای چاکراها هم کجاست تاثیر خودش رو میذاره ... هر کسی باشه ، حتی اگه

تمرینی هم نداشته باشه ، این فرکانسا چاکراهاش رو فعال میکنه منتها باید با شرایطش گوش داد

darkstreet
13-03-2008, 16:39
اخه يادمه شما گفتيد وقتي من عكسم رو براي همه مي ذارم ممكنه منو جادوي سياه كنن
براي همين هم سوال كردم

من دارم روي پروژه بيداري نموشياري در خواب كار مي كنم
بايد بفهمم چه فركانسي ارتباط جسم و روح رو سست مي كنه
اون نرم افزاري كه گذاشتم براي اين كار عاليه

nooshin.sweet
14-03-2008, 00:51
ربطی نداره ، تو حتی اگه ندونی جای چاکراها هم کجاست تاثیر خودش رو میذاره ... هر کسی باشه ، حتی اگه

تمرینی هم نداشته باشه ، این فرکانسا چاکراهاش رو فعال میکنه منتها باید با شرایطش گوش داد

سلام / پس اینجور که میگی باید همه چاکراهای تو فعال باشه . ممکنه بگی الان چه احساسی داری ؟
خیلی دوست دارم بدونم چاکرای یک باز میشه چه اتفاقی میافته . اگر لطف کنی و بگی ممنون میشم.

winter+girl
14-03-2008, 09:40
سلام / پس اینجور که میگی باید همه چاکراهای تو فعال باشه . ممکنه بگی الان چه احساسی داری ؟
خیلی دوست دارم بدونم چاکرای یک باز میشه چه اتفاقی میافته . اگر لطف کنی و بگی ممنون میشم.

مگه بچه بازیه؟؟؟؟
فکر کنم اینا فقط یه راه حل تموم راه که این نیست

nooshin.sweet
14-03-2008, 20:52
مگه بچه بازیه؟؟؟؟

سلام .
خیر بچه بازی نیست . اخه ایشون میگن این اصوات چاکراها رو باز میکنه . خواستم ببینم ایا چاکراهای خودش رو فعال کرده که داره به دیگران پیشنهاد میده ؟ یا فقط یه چیزی شنیده و داره اینجا بازگو میکنه ؟

darkstreet
14-03-2008, 22:14
اين فركانس ها رو با چه بلندگويي بايد گوش كنيم؟ كسي فروشنده اي براي اونا سراغ نداره؟ از كجا بايد گوشي مخصوصش رو گير بيارم

milad_badboy
14-03-2008, 23:19
دوستان از كجا ميشه اين فركانسارو دانلود كرد؟

hamidak
15-03-2008, 06:55
اين فركانس ها رو با چه بلندگويي بايد گوش كنيم؟ كسي فروشنده اي براي اونا سراغ نداره؟ از كجا بايد گوشي مخصوصش رو گير بيارم
همین هدفون های معمولی هم قابلیت استریو دارند . باید امتحان کنید ببینید قابلیت این رو داره از طرفین به طور مجزا فرکانس رو بفرسته . که خود برنامه این کار رو انجام میده

hamidak
15-03-2008, 06:59
دوستان از كجا ميشه اين فركانسارو دانلود كرد؟

Hoaxes
15-03-2008, 10:45
ولی با بلند گو هم میشه ، دو تا بلند گوی با کیفیت یکی سمت راست و یکی سمت چپ بذاره و بعد هم سرشو بذاره

وسط این دو تا و گوش بده ، ولی در کل هدفون استریو بهتره ...

Hoaxes
15-03-2008, 10:53

البته اکثر کسایی که جادوی سیاه بلدن ، شیطون پرستن ، یعنی میشه گفت همشون یه مشت آدم بی دین و

کافری هستن ... کاری به آدمای بد ندارن ، چن از خودشونن ....

علیک سلام / من اون مدتی که گوش میدادم همشون تا 50 درصد فعال تر شدن ... الانم احساس خواصی ندارم

چاکرای یک باز بشه ، نیروی کندالینی فعال میشه و چاکرا های دیگه رو نسبتا قوی تر میکنه من یه بار این فرکانسا

رو داشتم گوش میدادم ز یک شرو کرده بودم تا آخر ، که رفتم تو خلسه و وقتی فرکانس رسید به فرکانس چشم

سوم ، برون فکنی ارادی میکردم ، یعنی هم میتونستم تو بیداری بیام بیرون و هم وقتی برون فکنی میکنم راحت

برگردم ... ولی دیگه بعدا وقت نداشتم اینا رو گوش بدم که دیگه کم کم فعالیتشون کم شد ولی هنوزم یه انرژی

ای دارن ...

مگه بچه بازیه؟؟؟؟

خیلی ها فقط با گوش دادن این فرکانس در دراز مدت تمام چاکراهاشون رو باز کردن ... من میشناسمشون که از

همین فرکانس استفاده کرده طرف ، بعد از یه مدت چشم سومش باز شده و چشم بسته همه جا رو میدیده ...

با همین فرکانس ، ولی یه کم طول میکشه تا باز شه ، اگه طرف بخواد زود تر فعال شه ، میتونه یه سری تمرین

برای باز کردن اونا انچام بده که معمولا همه همراه با تمرین اینارو گوش میدن به عنوان یک تقویت کننده ولی اگه

کسی حال و حوصله ی تمرین های دیگه ای رو نداشته باشه ، میتونه با همینا فعال کنه ولی خیلی طول میکشه

milad_badboy
15-03-2008, 11:14
مرسي دانلود كردم تست كنم ببينم چطوره

Hoaxes
15-03-2008, 12:53
سلام .
خیر بچه بازی نیست . اخه ایشون میگن این اصوات چاکراها رو باز میکنه . خواستم ببینم ایا چاکراهای خودش رو فعال کرده که داره به دیگران پیشنهاد میده ؟ یا فقط یه چیزی شنیده و داره اینجا بازگو میکنه ؟

ممکنه خودت یه چیزایی رو از جایی شنیده باشی و بیای این جا باز گو کنی ولی من مثل تو نیستم

majid-ar
15-03-2008, 13:02
سلام علی.

لینک دانلود اینا رو به منم میدی؟

نمیدونم کجای تاپیکه.شماره پست رو بگی کافیه.

پیشاپیش ممنون.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

winter+girl
15-03-2008, 15:52
با هندز فری موبایل هم میشه؟؟؟؟
در ضمن گفته بودین تمرینات دیگه
میشه برای باز شدن چاکرا ها چند تا تمرین دیگه هم بذارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

darkstreet
15-03-2008, 17:04
يه سري گوشي هاي مخصوص براي اين فركانس ها وجود داره ولي نمي دونم اصلش رو از كجا بايد بخرم
براي يادگيري زبان در خواب ازشون استفاده مي كنن
تاثيرش به مراتب بيشتره

nooshin.sweet
15-03-2008, 18:46
سلام .
کی میگه وقتی چشم سوم باز بشه ، چشم بسته همه جا رو میبینی ؟
نه بابا از این خبرا نیست .
درسته که با باز شدن چاکراها و مخصوصا چاکرای هفت و شش خیلی کارا میتونی بکنی . اون کارها فقط با باز کردن چاکرا میسر نمیشه . باید یک سری تمریناتی که مربوط به اون چاکراست رو انجام بدی .
شما وقتی چاکراها رو باز کردید تازه کارتون شروع میشه . یعنی باید خصوصیات مربوط به چاکرا رو انجام بدید . یادمه چند صفحه پیش اقا شهرام این خصوصیات رو نوشته بود . فقط با انجام دادن و رعایت اون مسائل میتونی به این قدرتها دست پیدا کنی . وگرنه شما کل چاکراها رو هم که فعال کنی هیچ اتفاقی نمیافته .
لازم به ذکره که بگم چاکراهای من فعال هستند . البته استاد بازشون کرده . هر کسی هم که میگه چاکرای من فعال شد این کارو کردم و اون کار و کردم خالی بسته مگر اینکه یک تحول اساسی در اخلاق و رفتارش داده باشه .
بطور مثال اگر چشم سوم باز باشه و نگاه به گناه بکنی نه تنها نمیتونی ازش استفاده کنی ، بلکه اذیتتون هم میکنه .
پس قبل از اینکه اقدام به این کار بکنید یه تصمیم جدی بگیرید که همه چیز رو بزارید کنار و قدم بزارید تو دنیای معنویت ، اونم بطور جدی . اخه همونقدر که چاکراها کمک میکنن به پیشرفت ، همونقدر هم اگر مسائل رو رعایت نکنید شما رو دچار توهم و بیماری میکنن .
هر کسی احساس میکنه چاکراهاش تا حدودی باز شدن . هر کدوم از اونارو بچرخونه . مثلا چرخ ماشین رو تو ذهنش مجسم کنه که داره میچرخه و بعد اونو بزاره رو چاکرای مورد نظر . پنج دقیقه اینکار رو بکنید و ببینید چه اتفاقی میافته
موفق باشید.

darkstreet
15-03-2008, 20:37
دوستان سلام

دیشب برای اولین بار یک برون فکنی کامل رو انجام دادم
خیلی خفن بود داشتم از ترس می مردم حالا براتون به طور کامل و با جزئیات تعریف می کنم:
دیشب یادم رفت قبل از خواب لباس بپوشم برای همین از شدت سرما بیدار شدم داشتن اذون می دادن
رفتم یه موز با دو لیوان آب خوردم و دست شوی هم رفتم :20:
مثل همیشه رفتم بخوابم ولی موقع خواب وقتی چشمام رو می بستم یه حالت عجیبی بهم دست می داد البته خیلی زیاد نبود
با خودم گفتم بد نیست یه مقدار برای برون فکنی تلاش کنم شروع کردم به تمرکز که کم کم خوابم برد ولی برای یک لحظه احساس سبکی کردم و به ذهنم اومد که اگه خودم رو سبک و در حال بالا امدن از جسمم فرض کنم احتمالا بتونم برون فکنی کنم
همین کار رو کردم و ناگهان احساس کردم واقعا سبک شدم چشمام رو باز کردم دیدم وسط یکی دیگه از اتاق های خونمون معلق هستم
داشتم سکته می کردم همش با خودم می گفتم الانه که یکی از اون دوتا جن رو ببینم
البته فکر کنم از بدن بیرون امدم و به سمت اون اتاق حرکت کردم ولی تصویرش دقیق یادم نمیاد
از زمین ارتفاع گرفتم و در همین حال یک چیزی شبیه حوله سفید رنگ همش دنبالم میومد منم به خاطر همون داشتم به سمت سقف بالا می رفتم و مرتب بسم الله می گفتم
داشتم از ترس می مردم برای همین تصمیم گرفتم برگردم
یک لحظه چشمام رو بستم و به برگشت فکر کردم
وقتی چشمام رو باز کردم با تعجب دیدم دقیقا همون جایی هستم که قبل از برون فکنی بودم
مطمئنم که این دیگه برون فکنی بوده
از اخر هم با خیال راحت خوابیدم

بهترین تکنیک برای برون فکنی تکنیک بیدارشو و بخواب هست
من هر دفعه که برون فکنی کردم زمانی بوده که نیمه شب از خواب بیدار شدم و دوباره خوابیدم
امشب ساعت رو کوک می کنم تا دوباره تجربش کنم
اگه تونستم یه سری هم به خواب دوستان می زنم :10:

از شماها کسی تازگی برون فکنی نکرده؟

در مورد جادوی سیاه:
شما گفتید اونها به هم ذات خودشون کاری ندارن
خوب قبول ولی به ادم های خوب که کار دارن

به نظر من جادوی سیاه یا اصلا وجود نداره و یا به این شکلی که ما می دونیم نیست چیزی رو من قبول می کنم که حداقل چند نفر اونو تجربه کرده باشن و یا امکان تجربش وجود داشته باشه
ما برون فکنی رو قبول داریم چون یا تجربش کردیم یا بعضی ها با اون به خواب ما اومدن و وجودش رو به ما ثابت کردن ولی جادوی سیاه یک مقدار تناقض داره :31:

darkstreet
15-03-2008, 20:40
123456789
اشتباها ارسال شد
شرمنده

darkstreet
15-03-2008, 20:51
چطور می تونم پست هایی رو که اشتباهی یا تکراری ارسال کردم حذف کنم؟

hamidak
15-03-2008, 21:53
سلام .
کی میگه وقتی چشم سوم باز بشه ، چشم بسته همه جا رو میبینی ؟
نه بابا از این خبرا نیست .
درسته که با باز شدن چاکراها و مخصوصا چاکرای هفت و شش خیلی کارا میتونی بکنی . اون کارها فقط با باز کردن چاکرا میسر نمیشه . باید یک سری تمریناتی که مربوط به اون چاکراست رو انجام بدی .
شما وقتی چاکراها رو باز کردید تازه کارتون شروع میشه . یعنی باید خصوصیات مربوط به چاکرا رو انجام بدید . یادمه چند صفحه پیش اقا شهرام این خصوصیات رو نوشته بود . فقط با انجام دادن و رعایت اون مسائل میتونی به این قدرتها دست پیدا کنی . وگرنه شما کل چاکراها رو هم که فعال کنی هیچ اتفاقی نمیافته .
لازم به ذکره که بگم چاکراهای من فعال هستند . البته استاد بازشون کرده . هر کسی هم که میگه چاکرای من فعال شد این کارو کردم و اون کار و کردم خالی بسته مگر اینکه یک تحول اساسی در اخلاق و رفتارش داده باشه .
بطور مثال اگر چشم سوم باز باشه و نگاه به گناه بکنی نه تنها نمیتونی ازش استفاده کنی ، بلکه اذیتتون هم میکنه .
پس قبل از اینکه اقدام به این کار بکنید یه تصمیم جدی بگیرید که همه چیز رو بزارید کنار و قدم بزارید تو دنیای معنویت ، اونم بطور جدی . اخه همونقدر که چاکراها کمک میکنن به پیشرفت ، همونقدر هم اگر مسائل رو رعایت نکنید شما رو دچار توهم و بیماری میکنن .
هر کسی احساس میکنه چاکراهاش تا حدودی باز شدن . هر کدوم از اونارو بچرخونه . مثلا چرخ ماشین رو تو ذهنش مجسم کنه که داره میچرخه و بعد اونو بزاره رو چاکرای مورد نظر . پنج دقیقه اینکار رو بکنید و ببینید چه اتفاقی میافته
موفق باشید.
تا جایی که یادمه آقا شهرام چزایی که گفته بودن مربوط به زمانی است که چاکراها بازن یعنی خصوصیات چاکراهای باز رو گفته بود.

hamidak
15-03-2008, 21:55
تا جایی که می دونم برای حذف قابلیتی نیست

hamidak
15-03-2008, 21:56
سلام علی.

پیشاپیش ممنون.

حداقل به 5-6 پست قبلیت یه نگاه مینداختی :

Dolphin 7
15-03-2008, 22:00

نمي توني بايد بسوزي و بسازي :27:

در مورد جادوي سياهم منم بات موافقم به نظر منم يا وجود نداره يا اگه وجود داره يه محدوديتايي داره و الا كسي كه جادوي سياه بلد بود مي تونس تموم دنيا رو فتح كنه :21:

اگه وجود نداشته باشه كه هيچ ولي اگه وجود داشته باشه شايد محدوديتي كه يه جادوگر سياه داره ، انرژي باشه يعني يه انرژي محدودي داره كه نمي تونه باش همه كاري بكنه واسه همين مجبوره فقط بعضي مواقع كه به نظرش خيلي مهمه از جادوش استفاده كنه شايدم فكر كارما و اين حرفاشه كه باعث مي شه احساس محدوديت كنه و نتونه به طور نا محدود از جادوش استفاده كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darkstreet
15-03-2008, 23:17
يه سوال سر كلاس زيست مطرح كردم كه علم تكامل موجودات رو زير سوال برد
طبق كشفيات انسان از ميمون بوجود امده
خوب اين قبول،
پس جن ها از چي بوجود امدن؟!
با توجه به منشا مشترك موجودات بايد يا جن ها از ماده (منشا انسان) بوجود امده باشن يا انسان از منشا جن ها (كه من نمي دونم چيه) بوجود امدن
راستي ويروس دستورالعمل خودش رو از كجا مي فهمه؟ سلول عصبي كه نداره
فكر كنم روح اينكار رو انجام ميده

darkstreet
15-03-2008, 23:28
فكر كنم هر ذره اي روح داره چون موقع خواب با وجود خروج روح از بدن هنوز بدن فعاليت مي كنه
انسان با كمك اعصاب فعاليت مي كنه
اعصاب با كمك انتقال دهنده هاي عصبي
انتقال دهنده هاي عصبي وضيفشون رو از كجا مي فهمن؟
من حدس مي زنم يه ربطي به روح داشته باشه

hamidak
15-03-2008, 23:58
حتما باید اینو متوجه شده باشین که این فقط اسمیه که ما روش گذاشتیم : خروج روح
روح ما در اصل خارج نمیشه
کالبد اختری خارج میشه
خروج روح کار هر کسی نیست

ensan_noor
16-03-2008, 12:45
سلام به همه دوستان
Hoaxes جان می خواستم ببینم صدایس این فرکانسها به گوشهای شما اسیبی نرسونده یا در حین گوش دادن اذیتتون نمی کرد . چون من وقتی گوش می دم اصلا گوشام داغون می شه شروع می کنه به خارش مثل اینکه از تو یه چیز نوک تیز فرو میکنند تو گوشم.
بچه دو تا فرکانس شد یکی همون که هواکسز گذاشت باز شدن 7 چاکرا و اون یکی امواج مغزی هست که خودش کلی فرکانس توش داره
البته اون امواج مغزی کنار دکمه play یه preset option هم داره که اول اونا بزنید چون بعضی فرکانسها دستور داره که باید قبلش انجام بشه
Dark street عزیز نمی دونم درست فهمیدم ترجمه همون فرکانسها که بصورت نوار کرکره ای باز می شند را می خوای.
1- متمرکز کردن توجه 1دوره ای
2- متمرکز کردن توجه2( برای معالجه دپرس بودن هم مفید است)
3- افزایش خلاقیت 1(در حال انجام چیز دیگر هم می شود گوش داد)
4- افزایش خلاقیت 2
5- معالجه سردرد 1( تتا و الف)
6- معالجه سردرد2( تتا و بتا)
7- معالجه سردرد3(تتا الفا بتا)
8- فرکانسهای با صدای زیر( بهبود سلامت عمومی set the buffer length (in Advanced Options) as low as possible (50 or less) and the number of buffers as high as possible (20 or more). با speaker نه با هدفون)
9- کمک به یادگیری و بخاطر سپاری ـ(نیمه خوداگاه) نوار هم بصورت پس زمینه می تواند پخش شود.
10- کمک به یادگیری برای مطالعه ( کمک برای بخاطر سپاری موضوعات جدید)
11- مدیتیشن ابتدایی( ساده ترین حالت که به تمرکز برای دست یابی به حالت مدیتیتیو موثر است)
12- مدیتیشن عمیق را باعث می شود و یک حالت گذر سریع از تتا تا 4 هرتز را خواهیم داشت.
13- مدیتیشن بعد از فعالیت ذهنی شدید
14- نمونه صدا
15- نمونه صدا ( هلی کوپتر
16- نمونه صدا امواج اقیانوس
17- نمونه صدا( باران و برف پاکن شیشه جلو )
18- نمونه صدا ( پارو شدن ماسه
19- برطرف کننده سریع خستگی ذهنی1( end relaxed)
20- برطرف کننده سریع خستگی ذهنی2( end focused)
21- ریلکس کردن 1
22- ریلکس کردن 2
23- Schumann resonance( کمک به مدیتیشن)
24- خودهیپنوتیزمی1 ( موفقیت در این مرحله مبتنی بر تمرکز شدید روی امواج است)
25- خود هیپنوتیزمی 2( موفقیت د راین مرحله مبتنی بر توج شدید روج تمام امواج تولید شده است)
26- خواب ( عمومی)
27- خواب ( بعد از یک بیداری زیاد)
28- ااخرین موج ایجاد قویترین حالت مدیتیشنی را می کند که ذهن را از امواج بتا به افا و بعد تتا و در نهایت به دلتا رهبری می کند.
بچه ها این یه ترجمه خلاصه هست اگه دقیق و کامل اونا می خواهید و حتما هم برای گوش دادن به اون نر افزار باید بدونید لطفا به همون گزینه اپشن که کنار دکمه play هست مراجعه کنید.
فکر کنم شماره 28 برای برونفکنی مفید باشه چون نیاز به خلسه عمیق هست.

Hoaxes
16-03-2008, 14:02
سلام علی.

پیشاپیش ممنون.

سلام چطوری؟:

*Necromancer
16-03-2008, 14:22
علم تكامل موجودات
داروینیسم

ما حتی خود اجنه رو ندیدیم که اجدادشونو دیده باشیم

پس آنزیم ها هم روح دارن؟
در کل فک نکن خیلی بلدی

Hoaxes
16-03-2008, 14:34

majid-ar
16-03-2008, 17:43
سلام چطوری؟:

مرسی....

دارم همش رو میگیرم.

hamidak
16-03-2008, 21:39
داروینیسم

ما حتی خود اجنه رو ندیدیم که اجدادشونو دیده باشیم

پس آنزیم ها هم روح دارن؟
در کل فک نکن خیلی بلدی
جواب خوبی بود

hamidak
16-03-2008, 21:53
يه سوال سر كلاس زيست مطرح كردم كه علم تكامل موجودات رو زير سوال برد
طبق كشفيات انسان از ميمون بوجود امده
خوب اين قبول،
با توجه به منشا مشترك موجودات بايد يا جن ها از ماده (منشا انسان) بوجود امده باشن يا انسان از منشا جن ها (كه من نمي دونم چيه) بوجود امدن
فكر كنم روح اينكار رو انجام ميده
ببینید شما دارید انسانی رو که اشرف مخلوقاته با یه میمونی که شاید ذره ای از هوش انسان رو داشته باشه مقایسه می کنید . تو خود قرآن به انسان های نخستین اشاره شده . ولی انسان فعلی خیلی فرق می کنه انسان موجودی است که خدا با خلق کردنش به خودش آفرین گفت که تا به حال هیچ وقت اتفاق نیفتاده بود . در ضمن انسان از روح خداست .
جن ها رو یکی میگه از آتش یکی می گه از دود ولی مساله اینجاست که ما چیکار به اجنه داریم ؟ ما خودمون رو راه بندازیم خیلی شاهکار کردیم حالا می خوایم اجنه ی بیچاره رو هم معطل خودمون کنیم ؟؟؟!!!!!!
عجیبه

ensan_noor
17-03-2008, 11:53
حتما باید اینو متوجه شده باشین که این فقط اسمیه که ما روش گذاشتیم : خروج روح
روح ما در اصل خارج نمیشه
کالبد اختری خارج میشه
خروج روح کار هر کسی نیست
ما 7 تا بدن داریم با برونفکنی بدن دوم به همراه 5 بدن دیگه خارج می شند هر چی معنویات یا تمرین بیشتی داشته باشیم می تونیم توی بدنهای دیگه سفر کنیم.

ensan_noor
17-03-2008, 12:15
DARK STREETعزیز تجربت واقعا عالی بود بهت تبریک می گم من که خیلی حال کردم
دوستان دیشب توی خواب رفته بودم روی یه بلندی یدفعه هوس کردم از اون بالا بپرم و از خودم پرسیدم بذار امتحان کنم ببینم اگه خوابم بپرم که بهم اسیب نرسه خلاصه بعد از اینکه فهمیدم خوابم بازم وحشتناک ترس وجودما گرفت بپرم یه ترسی خاصی بود واقعا انگار بیدار باشم و بترسم که اسیب ببینم می ترسیدم بترکم؟؟؟
اخه یبار از همون بالا توی خواب پریدم بدجور خوردم زمین دلم درد گرفت البته فکر کنم این احساس ترس باشه که توی بیداری داریم و همون طور ضربه ای که طوی بیداری بهمون خورده و می دونیم در اثر برخورد با زمین چنین حسی خواهیم داشت خلاصه یه جوری لیز خوردم اومدم پایین یادم اومد به بچه های تاپیک قول داده بودم برم به خوابشون اما چون خیلی بین بیداری قبلی و این بیداریم فاصله افتاده بودم شرمنده بد قولی کردم و وسوسه شدم برم دنبال کنجکاوی خودم گفتم بذار برم ببینم ادم توی خونه همسایه ها هست رفتم بالای دیوار خیلی سخت حرکت می کردم حتی می ترسیدم از روی دیوار ها بپرم خلاصه از روی دیوار دیدم یه دو تا خونه ها توش ادم هست رفتم توی یکیشون با یکی از اونا حرف زدم وای که چقدر صحنه ها واقعی بود تا حدی که ترسیدم دیدم بقیه بدجور نگام می کنند گفتم نکنه دارند منا می بینند نکنه شاکی بشند چرا رفتم تو خونشون دویدم رفتم خونه بقیلی اینقدر ترسیده بودم از واقعی بودن صحنه ها و اینکه نکنه یه کتک بخورم از اینکه وارد خونه مردم شدم که تعادلم را از دست دادم و بیدار شدم.

بچه ها dark streetچیزی نگفت که همه موضع گرفتید بابا گفت علم تکامل را زیر سوال برده که البته کار درستی هم کرده تکامل انسان حرف بیخودی هست انسان ابتدا یه موجود تک سلولی نبوده است . خوب حالا فکر کنم برداشت اشتباه کردید یبار دیگه بخونید.

ensan_noor
17-03-2008, 12:15
ِکم با هم مهربونتر باشیم
بذارید کسایی که میاند کل تاپیک را زیر سوال می برند را دعوا کنید.

milad_badboy
17-03-2008, 12:24

اگه روح با چشم قابل ديدن نيست چطوري اين عكس گرفته شده؟حتما با دوربين هاي مخصوص؟؟؟يا اين عكس جنبه نمايشي داره؟

winter+girl
17-03-2008, 17:05
سلام به همه دوستان
Hoaxes جان می خواستم ببینم صدایس این فرکانسها به گوشهای شما اسیبی نرسونده یا در حین گوش دادن اذیتتون نمی کرد . چون من وقتی گوش می دم اصلا گوشام داغون می شه شروع می کنه به خارش مثل اینکه از تو یه چیز نوک تیز فرو میکنند تو گوشم.
بچه دو تا فرکانس شد یکی همون که هواکسز گذاشت باز شدن 7 چاکرا و اون یکی امواج مغزی هست که خودش کلی فرکانس توش داره
البته اون امواج مغزی کنار دکمه play یه preset option هم داره که اول اونا بزنید چون بعضی فرکانسها دستور داره که باید قبلش انجام بشه
Dark street عزیز نمی دونم درست فهمیدم ترجمه همون فرکانسها که بصورت نوار کرکره ای باز می شند را می خوای.
1- متمرکز کردن توجه 1دوره ای
2- متمرکز کردن توجه2( برای معالجه دپرس بودن هم مفید است)
3- افزایش خلاقیت 1(در حال انجام چیز دیگر هم می شود گوش داد)
4- افزایش خلاقیت 2
5- معالجه سردرد 1( تتا و الف)
6- معالجه سردرد2( تتا و بتا)
7- معالجه سردرد3(تتا الفا بتا)
8- فرکانسهای با صدای زیر( بهبود سلامت عمومی set the buffer length (in Advanced Options) as low as possible (50 or less) and the number of buffers as high as possible (20 or more). با speaker نه با هدفون)
9- کمک به یادگیری و بخاطر سپاری ـ(نیمه خوداگاه) نوار هم بصورت پس زمینه می تواند پخش شود.
10- کمک به یادگیری برای مطالعه ( کمک برای بخاطر سپاری موضوعات جدید)
11- مدیتیشن ابتدایی( ساده ترین حالت که به تمرکز برای دست یابی به حالت مدیتیتیو موثر است)
12- مدیتیشن عمیق را باعث می شود و یک حالت گذر سریع از تتا تا 4 هرتز را خواهیم داشت.
13- مدیتیشن بعد از فعالیت ذهنی شدید
14- نمونه صدا
15- نمونه صدا ( هلی کوپتر
16- نمونه صدا امواج اقیانوس
17- نمونه صدا( باران و برف پاکن شیشه جلو )
18- نمونه صدا ( پارو شدن ماسه
19- برطرف کننده سریع خستگی ذهنی1( end relaxed)
20- برطرف کننده سریع خستگی ذهنی2( end focused)
21- ریلکس کردن 1
22- ریلکس کردن 2
23- Schumann resonance( کمک به مدیتیشن)
24- خودهیپنوتیزمی1 ( موفقیت در این مرحله مبتنی بر تمرکز شدید روی امواج است)
25- خود هیپنوتیزمی 2( موفقیت د راین مرحله مبتنی بر توج شدید روج تمام امواج تولید شده است)
26- خواب ( عمومی)
27- خواب ( بعد از یک بیداری زیاد)
28- ااخرین موج ایجاد قویترین حالت مدیتیشنی را می کند که ذهن را از امواج بتا به افا و بعد تتا و در نهایت به دلتا رهبری می کند.
بچه ها این یه ترجمه خلاصه هست اگه دقیق و کامل اونا می خواهید و حتما هم برای گوش دادن به اون نر افزار باید بدونید لطفا به همون گزینه اپشن که کنار دکمه play هست مراجعه کنید.
فکر کنم شماره 28 برای برونفکنی مفید باشه چون نیاز به خلسه عمیق هست.

اینا کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا توضیح بدین

winter+girl
17-03-2008, 17:21
سلام دوستان
Dark street عزیز چطور روش بیدار شو بخواب رو اجرا میکنی؟؟؟
من که شبی کلا چند بار بیدار میشم چرا اینطوری نمیشه برام؟؟؟؟

راستی ببچه ها برای 3 و 2 رو با این سرعت لعنتی کلی وقت گذاشتم دانلود کردم کار نمیکنه یعنی هیچی پخش نمیکنه علتش چیه؟؟؟؟

سلامت جسمی به انرژی بدن م کمک میکنه؟؟؟؟
یه سوال دیگه میشه کسی هاله ی خودش ررو ببینه اما مال بقیه رو نه ؟؟؟ یا اگه یکی میبینه باید ماال همه رو ببینه بین افراد استثنا نیست؟؟؟؟؟؟

ensan_noor
17-03-2008, 19:53
این ادرس دانلودش که darkstreet قبلا گذاشته بود

روح را نمی دونم می شه با چشم دید یا نه البته معلوم نیست ایسن عکس روح باشه شاید همون بدن اختری باشه

darkstreet
17-03-2008, 23:06
پس آنزیم ها هم روح دارن؟
در کل فک نکن خیلی بلدی

جواب خوبی بود

می دونم قدری بی احترامیه ولی یادم باشه از این به بعد این نظریه ها رو جلوی چند نفر با جنبه و با تفکر بیان کنم
فکر می کنین چی باعث شکل گیری و واکنش مولکول های اب نسبت به رفتار و افکار انسان ها میشه؟!!!!
اونا که عقل ندارن
حتی به اندازه ویروس ها هم زنده نیستن
پس نظریه من اینقدر هم احمقانه نیست شما باید در طرز تفکر جاهلانه خودتون تغییری بدید

ببینید شما دارید انسانی رو که اشرف مخلوقاته با یه میمونی که شاید ذره ای از هوش انسان رو داشته باشه مقایسه می کنید . تو خود قرآن به انسان های نخستین اشاره شده . ولی انسان فعلی خیلی فرق می کنه انسان موجودی است که خدا با خلق کردنش به خودش آفرین گفت که تا به حال هیچ وقت اتفاق نیفتاده بود . در ضمن انسان از روح خداست .
جن ها رو یکی میگه از آتش یکی می گه از دود ولی مساله اینجاست که ما چیکار به اجنه داریم ؟ ما خودمون رو راه بندازیم خیلی شاهکار کردیم حالا می خوایم اجنه ی بیچاره رو هم معطل خودمون کنیم ؟؟؟!!!!!!

ای با با
اسمون که به زمین نیومده حالا ما یه چیزی گفتیم!
بهر حال اگه این سوال رو از یک دکترای زیست شناسی و دیرینه شناسی بپرسی یکم تو کف می مونه! معلومه ما از همون جایی اومدیم که جن اومده که زیاد برای من مهم نیست کجا

اگه روح با چشم قابل ديدن نيست چطوري اين عكس گرفته شده؟حتما با دوربين هاي مخصوص؟؟؟يا اين عكس جنبه نمايشي داره؟

درسته روح قابل دیدن نیست ولی تا الان و تا جایی که من تحقیق کردم دو روش برای دیدن اونها وجود داره:
1- evp و تاثیر گذاری ارواح بر برخی امواج رادیویی و تلویزیونی
2- اشکالی که ارواح توسط اکتوپلاسم بدن زنده ها تشکیل می دهند چون اکتوپلاسم ماده است برای همین میشه با کمک دوربین های مخصوص و یا با کمک نور فسفر از اونها عکس گرفت

در ضمن حق با انسان نور هست
بهتر نیست به جای اینکه اینقدر سریع از کوره در بریم یکم ملایم تر باشیم؟!
حالا این پست رو که مجبور بودم ولی بهتره از این به بعد اگه کسی می خواست دعوا راه بندازه پیغام خصوصی ارسال کنه تا دیگه نیازی به ارسال جوابش توی تاپیک هم نباشه مثل این پست!

darkstreet
17-03-2008, 23:25
t عزیز چطور روش بیدار شو بخواب رو اجرا میکنی؟؟؟
من که شبی کلا چند بار بیدار میشم چرا اینطوری نمیشه برام؟؟؟؟

مهم ترین نکته اینه که شما موقع خوابیدن قصد کنی که روحت رو از جسمت جدا کنی
من قبلا خیلی مثل شما وسط شب بیدار می شدم و دوباره می خوابیدم ولی نکته مهم اینجاست که باید قبل از اخرین خوابی که می کنی روی برون فکنی تمرکز کنی
بیدارشو-بخواب صرفا باعث برون فکنی نمی شه فقط یک مقدار سرعت اون رو افزایش میده و دلیلش هم شاید به خاطر خستگی شدید بدن باشه
یعنی بدن به خواب میره و روح بیدار می مونه یا روح می تونه به راحتی از بدن جدا بشه
اگه می خواید این روش رو به طور مصنوعی انجام بدید می تونید ساعت رو روی مثلا 2 نیمه شب کوک کنید بعد که بیدار شدید دوباره روی 3:30 کوک کنید بعد که بیدار شدید یکم دور خونه دور بزنید تا خواب از سرتون بپره و وقتی رفتید که بخوابید تمرکز روی برون فکنی رو شروع کنید
روش من اینه که همیشه تا حدی پیش میره:
تمام نقاط بدنم رو در یک لحظه احساس می کنم یعنی در یک لحظه به انگشت های پاهام، دستام، کمرم، سرم و ..... که با زمین تماس دارن فکر می کنم و ((( همه اونها رو )))) در لحظه دوم بدون تماس با زمین تصور می کنم البته یک مقدار سخته چون اگه جای خوابتون سخت و محکم باشه فشار زیاد روی بدنتون باعث میشه که نتونید عدم تماس با زمین رو تلقین کنید
گاهی اوقات هم از روش فرو رفتن به داخل زمین استفاده می کنم( اول تمام بدنم رو حس می کنم مثل روش قبلی و بعد از اون تصور می کنم که دارم به داخل زمین فرو میرم
بعد از این تصورات تصویر اصلی رو توی ذهنم می سازم:
خودم رو با چشمای بسته بالای محل خوابم تجسم می کنم و همه محیط رو از اون محل مجددا نظاره می کنم دفعه قبل که برون فکنی کردم بعد از مرحله اول تجسم توی ذهنم خودم رو در محل خوابم چرخوندم و به سمت سقف صعود کردم این تصویر اینقدر برام واقعی بود که بعد از باز کردن چشمام دیدم واقعا بالای بدنم هستم
اگه می خواید مقدار پیشرفت خودتون رو بفهمید به ضربان قلبتون توجه کنید وقتی یکی از تصویر های ذهنی شما به یقین تبدیل میشه و ذهنتون گول می خوره ضربان قلب به شدت بالا میره و ترس همه وجودتون رو میگیره خیلی ها توی این مرحله گیر می کنن و سریع بر می گردن

*Necromancer
17-03-2008, 23:35
می دونم قدری بی احترامیه ولی یادم باشه از این به بعد این نظریه ها رو جلوی چند نفر با جنبه و با تفکر بیان کنم
فکر می کنین چی باعث شکل گیری و واکنش مولکول های اب نسبت به رفتار و افکار انسان ها میشه؟!!!!
اونا که عقل ندارن
حتی به اندازه ویروس ها هم زنده نیستن
پس نظریه من اینقدر هم احمقانه نیست شما باید در طرز تفکر جاهلانه خودتون تغییری بدید
اون دیگه مربوط به نیرو های خاص الکترو مغناطیسی می شه
بهتره دست از این حرفای بچه گونه ور داری
شاید موجودات زنده روح داشته باشن اما...

darkstreet
17-03-2008, 23:52
ون دیگه مربوط به نیرو های خاص الکترو مغناطیسی می شه

ربطی به نیروهای الکترومغناطیسی نداره به خاطر اینکه از فواصل بسیار دور جواب میده و فقط در مقابل مخاطب خودش جواب میده در آزمایش های انجام شده متوجه شدن درست مثل یک انسان که در یک جمع قرار میگیره مولکول اب هم در جمع امواج ها و تفکرات مختلف فقط به مخاطب خود جواب میده شما این رو خوب میدونی
اگر بازهم دلیلی دارید بیان کنید تا بررسی بشه شاید حق با شما باشه ولی تا اینجا نمیشه قدرت و توانایی هوشی و ادراکی مواد رو منکر شد

*Necromancer
18-03-2008, 00:35
بیشتر توضی بده مخاطبش یعنی چی؟؟؟

darkstreet
18-03-2008, 00:49
فرض کنیم شما در یک فروشگاه قرار دارید و در حال تصویه حساب با صندوق دار فروشگاه هستید
افراد زیادی غیر از شما در فروشگاه حضور دارند ولی هیچ تاثیری بر شما نمی گذارند و شما تنها در مقابل مخاطب خودتان یعنی صندوق دار واکنش می دهید حالا ممکن است یکی از مشتریان فروشگاه نیز با شما ارتباط برقرار کند در این صورت مخاطبی جدید محسوب می شود
در مورد مولکول اب و امواج الکترومغناطیسی هم همین طور است امواج بسیاری با مولکول اب برخورد می کنند از رادیویی گرفته تا الکترومغناطیسی ولی تا زمانی که این مولکول مخاطبی نداشته باشد به ان واکنش و پاسخی نمی دهد جالبترین نکته هم همین است
اگر 10 نفر در مقابل لیوان ابی بنشینند و 9 نفر انها با هم مشغول صحبت شده و 1 نفر هم با لیوان اب مشغول صحبت شود لیوان فقط به مخاطبش واکنش می دهد البته در صورتی که رفتار ان 9 نفر برای اب اهمیتی داشته باشد امکان پاسخگویی به ان 9 نفر هم وجود دارد

متوجه شدید یا بیشتر توضیح بدم :10:

*Necromancer
18-03-2008, 01:02
ولی مولکول آب نمی تونه روح داشته باشه:(
این مسئله که همون شهادت آبه

man7tomani
18-03-2008, 01:04
سلام
بچه های عزیز من خیلی به این مسایل علاقه دارم و بعضی موقعه که وقت گیر بیارم میام پست های این تاپیک رو میخونم
منم میخوام شروع کنم
باید از کجا شروع کنم اول کار رو؟
اینم بگم که من خیلی خیلی ترسو هستم

*Necromancer
18-03-2008, 01:14
راستش از صفحه 34_35 تاپیک شرو کنی بهتره! از 36 تازه شرو می شه ! زود باش!!

man7tomani
18-03-2008, 01:39
چقدر سخت!!!!
یه راه حل بهتر نداری؟

*Necromancer
18-03-2008, 01:54
نوچ!
دیر اومدی زودم می خوای اوستا شی؟؟

ensan_noor
18-03-2008, 09:45
سلام بچه ها
دیشب نمی دونم به چه علتی بود که فهمیدم دارم خواب می بینم اما اینبار بد قولی نکردم نشستم یه گوشه برای تمرکز برای ورود به خواب دوستان خلاصه کاملا معلوم بود که اونقدر قدرت و کنترل برای تمرکز ندارم سعی کردم یه کاری کنم یه کمد جلوم بود تصویر winter girls را واضح توی ذهنم مجسم کردم و گفتم الان که زیر کمد را نگاه میکنم اون اونجاست با شدت روی این موضوع متمرکز شدم به اندازه 1 درصد شاید بدنش شروع به شکل گرفتن کرد خیلی مات بود خیلی هم سخته خلاصه رفتم زیر کمد را نگاه کنم دستم را دراز کردم که دستش را بگیرم البته هنوز هیچی ندیده بود داشتم از ترس می مردم نکنه یه جونوری چیزی اون زیر ظاهر بشه دستما بگیره خلاصه اینقدر ترسیدم و اینقدر هیجان داشتم برای کار جدیدی که می خواستم توی خواب انجامش بدم که کنترلم از دست رفت و بیدار شدم.
در کل اینا می خواستم بگم بیداری توی خواب یه طرف کنترل بیداری یه طرف هیجان برای کاری جدید یه طرف تمرکز روی یه موضوعهم یه طرف فعلا این چند موضوع هست که به ذهنم می رسه و یه جورایی خخخخخعععععییییییییللللللی یییییییی سخت کرده کارا و نیاز به انگیزه و تلاش و پشت کار زیادی داره.نقطه سر خط. تمام.

ensan_noor
18-03-2008, 10:04
سلام دوست عزیز که می خواس تازهشروع کنی توصیه من به شما اینه که حتما با ترست کنار بیایی چون می خوای سریع بهنتیجه برسی خوب من تاحالاا کلی توی خواب بیدار شدم و هر بار بیشتر به ترس و هیجانم غالب می شم و اگه این ترس و هیجان نبود از اول خیلی زمان زیادی را توی خوای به جستجو می پرداختم در مورد برونفکنی مسئله خیلی حادتر می شه ترس و هیجان به اوج خودش می رسه خودم با اینکه سعی به کنترلش کردم تا به مراحل خروج می رسم شدیداهیجان زده می شم یادو سه بارهم که خارج شدم نگران بدنم شدم و برگشتم به اون. و برای اینکه بتونی سریع تر به برونفکنی و بیداری تو خواب برسی همون روش darkstreet را توصیه میکنم البتهبرای بیداری تویخواب هم موثره ولی شکل تلقین عوض می شه و باید باتمرکز روی بیداری توی خواب بیه خواب بری و استفاده از تلقین که داری به خواب می ری و توی خواب اگاه میشی و از این موارد اما اگه تاپیک را بخونی خیلی نکته ادستگیرت می شه که کمکت می کنه در ضمن سعی کن از این شاخه به اون شاخه نپری و نکاتی که تو تاپیک می خونی را ذخیره کنی و یکی یکی بررسیشون کنی. نقطه سر خط.

man7tomani
18-03-2008, 11:19
سلام دوست عزیز که می خواس تازهشروع کنی توصیه من به شما اینه که حتما با ترست کنار بیایی چون می خوای سریع بهنتیجه برسی خوب من تاحالاا کلی توی خواب بیدار شدم و هر بار بیشتر به ترس و هیجانم غالب می شم و اگه این ترس و هیجان نبود از اول خیلی زمان زیادی را توی خوای به جستجو می پرداختم در مورد برونفکنی مسئله خیلی حادتر می شه ترس و هیجان به اوج خودش می رسه خودم با اینکه سعی به کنترلش کردم تا به مراحل خروج می رسم شدیداهیجان زده می شم یادو سه بارهم که خارج شدم نگران بدنم شدم و برگشتم به اون. و برای اینکه بتونی سریع تر به برونفکنی و بیداری تو خواب برسی همون روش darkstreet را توصیه میکنم البتهبرای بیداری تویخواب هم موثره ولی شکل تلقین عوض می شه و باید باتمرکز روی بیداری توی خواب بیه خواب بری و استفاده از تلقین که داری به خواب می ری و توی خواب اگاه میشی و از این موارد اما اگه تاپیک را بخونی خیلی نکته ادستگیرت می شه که کمکت می کنه در ضمن سعی کن از این شاخه به اون شاخه نپری و نکاتی که تو تاپیک می خونی را ذخیره کنی و یکی یکی بررسیشون کنی. نقطه سر خط.
تشکر بابت راهنماییت دوست عزیز
من همین که دیروز این مطالبو از صفحات خوندم دیشب با اینکه اینقدر خسته بودم خابم نبرد(رفتم اتاق بابام تا خابم ببره )
من بدجوری ترسو هستم البته با دکترم حرف زدم گفت ریشه تو بچه گیت داره
ولی واقعا میخوام قلبه کنمش و بجمع شما بپیوندم

darkstreet
18-03-2008, 11:41
شما اول بگو توي چه زمينه اي مي خواي فعاليت كني تا ما راهنماييت كنيم
متافيزيك دامنه گسترده اي داره
مثلا من بيشتر روي برون فكني كار مي كنم
همه زيرگروه هاي متافيزيك با ترس همراه نيستن
ترس زماني از بين ميره كه باهاش روبرو بشي وگرنه براي هميشه دامنتو ميگيره

man7tomani
18-03-2008, 13:47
شما اول بگو توي چه زمينه اي مي خواي فعاليت كني تا ما راهنماييت كنيم
متافيزيك دامنه گسترده اي داره
مثلا من بيشتر روي برون فكني كار مي كنم
همه زيرگروه هاي متافيزيك با ترس همراه نيستن
ترس زماني از بين ميره كه باهاش روبرو بشي وگرنه براي هميشه دامنتو ميگيره
برون فکنی خیلی واسم جالب اومد
ترس هم فکر کنم داره درسته؟
ولی من میخوام از امشب واقعا تو اتاق خودم ترسمو قلبه کنم
امیدوارم همه ی بچه ها بهم کمک کنن

Hoaxes
18-03-2008, 14:18
این جا فک نکنم کسی بتوه کمکت کنه باید بری تو یه انجمن دیگه که مربوط به متافزیک باشه

man7tomani
18-03-2008, 14:33
چرا کسی نمیتونه کمکی کنه؟
بچه ها اینجا بنظر خیلی استاد میان
شما سایتی مدنظرتونه دوست عزیز؟
خوب من دارم از صفحه ی 37 به بعد رو مطالبشو ذخیره میکنم
راه کار و پیشنهاد یا چیزی دارید لطفا بگید

*Necromancer
18-03-2008, 14:42
تخصصی تره
یه سایت دیگه هم میشناسم ولی هنوز تازه تاسیسه!

یه سایت دیگه الان یافتم که طلسم می فروشه!!!

winter+girl
18-03-2008, 21:39
سلام بچه ها
من دیشب به طور کاملا اردی احساس سبک شدن کردم و کاملا حس کردم دارم میم بالا اما نمیدونم خیال پردازی کردم یا نه حس کردم از بالا سرم یه چیزی خیره شده بهم داشتم از ترس میمردم سریع اومدم قبل از اینکه اتفاقی بیوفته
کسی نمیدونه چرا بعضی وقتا آدم فکر میکنه خارج از بدنشه اما چشماشو که باز میکنه همون جاست؟؟؟ تا حالا واسه کسی پیش اومده؟؟؟؟
ensan_nooor عزیز خواهش میکنم از این به بعد منو تز زیر کمد نکش بیرون یدفعه تجسم کن رو به رروتم تا فکر نکنی کسه دیگست یا حداقل شما بیا پیشم
بازم ممنون که ببه یادم بودی
darkstreet خان پس کو اون چیزی که گفتی بیام بردارم؟؟؟؟
چرا نیست؟؟؟؟؟

darkstreet
18-03-2008, 23:26
darkstreet خان پس کو اون چیزی که گفتی بیام بردارم؟؟؟؟

من فقط یک نرم افزار آپلود کردم که لینکش رو هم توی پستهای قبلی گذاشتم یه نگاهی بندازی حتما پیدا می کنی

من دیشب به طور کاملا اردی احساس سبک شدن کردم و کاملا حس کردم دارم میم بالا اما نمیدونم خیال پردازی کردم یا نه حس کردم از بالا سرم یه چیزی خیره شده بهم داشتم از ترس میمردم سریع اومدم قبل از اینکه اتفاقی بیوفته
کسی نمیدونه چرا بعضی وقتا آدم فکر میکنه خارج از بدنشه اما چشماشو که باز میکنه همون جاست؟؟؟ تا حالا واسه کسی پیش اومده؟؟؟

خوب این تجربه همه ماست خیلی وقتا ضربان قلب بالا میره و احساس میکنی داری به بالا کشیده میشی ولی وقتی چشما رو باز می کنی میبینی سره جای اول هستی
روش هوشیاری در خواب از همین جهت خیلی آسونتره چون فقط کافیه که به مرحله افزایش ضربان قلب برسی و بعد به راحتی از بدنت جدا میشی

ولی خودمونیم معلق شدن توی هوا هم خیلی حال میده!

darkstreet
19-03-2008, 00:10
ولی مولکول آب نمی تونه روح داشته باشه:(
این مسئله که همون شهادت آبه

گفتم اگه نظری میدید حتما براش دلیل هم بیارید به زور که نمیشه!

حق با شماست این همون شهادت آبه ولی کسی نگفته که بحث شهادت آب از بحث ما جدایه!

این حرفهای جناب حداد عادل بود که امروز از شبکه چهار سیما پخش شد:
علت عقب ماندن دانش ما از کشورهای غرب به این دلیل است که انها متافیزیک و علوم طبیعی را با هم ترکیب می کنند و ارتباط انها را در می یابند درختی را تصور کنید که ریشه ان متافیزیک و ثمره ان دانش و علوم طبیعی است چطور می توان بدون ریشه به میوه دست یافت؟!!! افرادی که به ارتباط میان فیزیک و متافیزیک می پردازند در جامعه ما یا وجود ندارند و یا هم بسیار اندک اند
--------------------------------
خدارو شکر که حداقل رئیس مجلس دلش به حال ما سوخت
بحث آب رو یادتونه؟ می خواستم متافیزیک رو با طبیعت و علوم طبیعی ترکیب کنم ولی اول راه همه به من خندیدن
ولی حالا از همون بحث خنده دار داریم کم کم به یک جاهایی می رسیم
حداقل آقای حداد عادل این کار من رو تایید کردن

من از روزی که روی متافیزیک تمرکز کردم تمام تلاشم این بوده که یک جوری بشه اون رو با فیزیک و علوم طبیعی و زندگی روزمره ترکیب کنم و ازش بهره ببرم
مثلا یکی از پروژه هایی که دارم شدید روش کار می کنم بحث چاکرا و میگرن های فصلی هست
امیدوارم سایر دوستان هم همین دیدگاه رو داشته باشن

darkstreet
19-03-2008, 00:21
در مورد بختک:
گفته میشه بختک موقعی اتفاق می افته که کالبد اختری ما هنگام خروج از کالبد جسمی نتونه عمل خروج رو به طور کامل انجام بده
در این موقع با تمرکز و تلاش میشه یک برون فکنی رو تجربه کرد در حقیقت بختک هم نوعی برون فکنیه که به طور ناقص انجام میشه و هرچی که شما موقع بختک میبینید توسط چشم های کالبد اختری شما رویت میشه
حالا بگذریم
نقاطی هستند که هنگام خواب بر روی اونها برخی افراد دچار بختک میشوند این احتمال وجود دارد که اگر ما برای برون فکنی روی همان نقاط دراز بکشیم عمل برون فکنی به مراتب ساده تر و سریع تر انجام شود

دوستان کسی توی خونش از این نقاط سراغ داره؟
توی خونه ما دوتا وجود داره ولی متاسفانه توی خونه مستاجرمونه

من تجربیات بختک بعضی ها رو خوندم ظاهرا بیشتر اونها بختک رو زمانی و در مکانی تجربه کردن که اگر ما اونجا می بودیم حتما دچار هوشیاری در خواب می شدیم
حتی برای خودشون تکنیک ابدا کرده بودن و با اون عمل بختک رو به طور مصنوعی انجام می دادن!

venlo
19-03-2008, 17:22
در مورد بختک:
گفته میشه بختک موقعی اتفاق می افته که کالبد اختری ما هنگام خروج از کالبد جسمی نتونه عمل خروج رو به طور کامل انجام بده
در این موقع با تمرکز و تلاش میشه یک برون فکنی رو تجربه کرد در حقیقت بختک هم نوعی برون فکنیه که به طور ناقص انجام میشه و هرچی که شما موقع بختک میبینید توسط چشم های کالبد اختری شما رویت میشه
حالا بگذریم
نقاطی هستند که هنگام خواب بر روی اونها برخی افراد دچار بختک میشوند این احتمال وجود دارد که اگر ما برای برون فکنی روی همان نقاط دراز بکشیم عمل برون فکنی به مراتب ساده تر و سریع تر انجام شود

دوستان کسی توی خونش از این نقاط سراغ داره؟
توی خونه ما دوتا وجود داره ولی متاسفانه توی خونه مستاجرمونه

من تجربیات بختک بعضی ها رو خوندم ظاهرا بیشتر اونها بختک رو زمانی و در مکانی تجربه کردن که اگر ما اونجا می بودیم حتما دچار هوشیاری در خواب می شدیم
حتی برای خودشون تکنیک ابدا کرده بودن و با اون عمل بختک رو به طور مصنوعی انجام می دادن!

یعنی چه نقاطی؟ اگه می شه توضیح بدین
من دیگه نتونستم برون فکنی کنم

*Necromancer
19-03-2008, 19:10
منم یه سوال:

یه سایت دیگه الان یافتم که طلسم می فروشه!!!

این سایته طلسماش واقعیه؟ چیه؟
مورد شرعی مرعی هم دارن این جور طلسما؟

darkstreet
19-03-2008, 23:58
یعنی چه نقاطی؟ اگه می شه توضیح بدی

مثالا توی خونه ما روی دهانه چاه و کنار راه پله اگه بخوابیم دچار غول گرفتی میشیم
البته نه همه اعضای خونه واکنش هرکس متفاوت هست
نقاط توی هر مکان متفاوت هستن حتی توی بعضی خونه ها وجود ندارن مثلا ممکنه یکی اگه توی انباری بخوابه دچار غولگرفتگی" بختک " بشه و دیگری اگه توی آشپزخونه بخوابه

بحث طلسم خیلی حساسه نمیشه اونو بازی گرفت و نباید به هر کسی اعتماد کرد
دعانویس زیاده می تونید به اونها مراجعه کنید
طلسم هم متناسب با کارایی که داره میتونه حرام و یا حلال باشه مثلا جادوکردن دیگران هم از نظر اسلام و هم از نظر مسیح گناهه
در ضمن نوشتن طلسم هم خودش دنیایی داره که به دردسرش نمی ارزه

darkstreet
20-03-2008, 17:36
دوستان سلام
فرارسیدن سال نو رو به همه شما تبریک می گم امیدوارم همیشه در زندگی موفق باشید و به همه آرزوهاتون برسید

darkstreet
20-03-2008, 22:40
دوستان سلام
امروز یک کتاب کامل و معتبر در زمینه متافیزیک پیدا کردم که واقعا حرف نداره
مخصوصا در زمینه برون فکنی و هاله بدن خیلی کامل و جامع توضیح داده
اسمش با شما تا ابدیت و نوشته لوبسانگ رامپا یک لامای تبتی هست
احتمالا شما هم در مورد لوبسانگ رامپا مطالبی شنیدید و در مورد تعویض کالبد جسمی اون مطالبی به گوشتون خورده
کتاب بسیار شگفت انگیزیه حتی در مورد قانون جاذبه ذهن هم بحث کرده و به رازهای اون پرداخته
مثلا ما تا الان فکر می کردیم برای جاذبه فقط تصویر ذهنی لازمه در حالی که طبق نوشته های رامپا اول باید بدی تا چیزی به تو داده بشه!

در مورد برون فکنی و عوامل تسریع کننده ان:
در مورد برون فکنی مطلب جالبی خوندم که تا به حال کسی چیزی در موردش نگفته بود
استعداد برون فکنی در هر فرد متفاوت است برخی با گشنگی زیاد و برخی با شکم سیر سریعتر برون فکنی می کنند در حقیقت اگر شما بسیار بخورید روحتان از قرار داشتن در جسمتان ناراحت می شود و تلاش می کند تا هرچه سریع تر خود را از ان جدا کند البته همین امر برای گرسنگی هم صادق است مثلا مرتاض ها با گرسنگی کشیدن و گشنه نگه داشتن بدنشان کاری می کنند که روحشان از بودن در بدنشان احساس ناراحتی کند و به سرعت خارج شود

یادمه شبهایی که خیلی راحت برون فکنی می کردم ( کامل یا ناقص ) معمولا تا چهار وعده غذایی قبلش یا چیزی نخورده بودم یا هم خیلی کم در حقیقت با شکم گرسنه می خوابیدم اخرین دفعه هم که برون فکنی کردم همون طور که نوشتم نیمه شب بیدار شدم و از شدت گرسنگی رفتم یک موز خوردم

پس توصیه می کنم اگه می خواید برون فکنی کنید قبلش یکم به خودتون گرسنگی بدید

در مورد رویاهای کودکان و صحت موجوداتی که می بینند:
در مورد رویاهای کودکان و خیال پردازی های انها لازم به ذکر است که موجوداتی که انها می بینند بدون شک وجود دارند و این به دلیل توانایی انها در دیدن بعدهای ماوراطبیعه است اکثر مردم به خوبی از استعداد گربه ها در دیدن بعدهای دیگر به خوبی اطلاع دارند و می دانند گربه های موجودات و چیزهایی را می بینند که انسان ها قدرت دیدن انرا ندارند کودکان نیز در سنین پایین همین قدرت را دارند حتی اگر شما هم به خاطرات کودکی خودتان رجوع کنید احتمال به یاد اوردن خاطره رویارویی با یک روح یا فرشته و یا یک جن وجود دارد

من در این زمینه یک تحقیق انجام دادم و متوجه شدم نه تنها مراجعه کنندگان به نظرسنجی خودشان تجربه هایی را داشتند بلکه فرزندانشان نیز کم و بیش از موجوداتی صحبت می کنند که به چشم ما دیده نمی شوند
حتی در چند مورد گفته های انها را مورد ازمایش قرار دادیم و متوجه شدیم موجوداتی که توسط انها دیده می شود بسیار شبیه به ان چیزی است که نا تحت عنوان هاله, فرشته و یا جن و روح می شناسیم حتی خود من نیز تجربیاتی را به خاطر دارم

--------------------------------- ------------------- --------------------------------

در مورد پیش گویی و ارتباط ان با دستگاه لیمبیک مغز:
امروز یک برنامه از شبکه چهار پخش شد که در مورد پیش گویی و نحوه انجام شدنش و ارتباطی که با مغز داره تحقیق می کردن معلوم شد دستگاه لیمبیک در مغز ما فرایند پیشگویی رو انجام میده حتی با ازمایشهای علمی و دستگاه های دقیق هم اندازه گرفتن
مثلا موقع نگاه کردن 50 تا اسلاید عکس دستگاه لیمبیک مغز یک ثانیه قبل از نشون دادن تصویر تکان دهنده (مثلا یک عکس صلاخی انسان) شروع به واکنش می کنه و البته بدون شک حیواناتی که دشتگاه لیمبیک اونها بزرگتر و فعال تر هست قدرت پیشگویی بیشتری دارن
علم پیش گویی الان در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار میگیره مثلا در امریکا در پروژه های بزرگ که با ریسک های بزرگ همراه هستن از پیشگو های معتبر استفاده می کنن نمونش سازمان ناسا و سازمان سیا هست

winter+girl
21-03-2008, 10:17
سلام به همگی
دارک استریت جون از این مطالبی که مینویسی تشکر میکنم میشه ازت خواهش کنم اون چیزی که گفتی آدرسش رو برام پیغام خصوصی بذاری؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا ممنون میشم
راستی یه مشکلی هست که من کاملا حس میکنم
هر وقت واسه برون فکنی تلاش میکنم احساس میکنم از وسط کمرم به سمت پایین دارم نصصف میشم یعنی کاملا حس مییکنم قسمت پاهام تا یکم بالاتر از کمرم دیگه تو بدن نیست به صورت 90 درجه کشیده شده به سمت پایین اما بقیش دیگه نمیشه حتی بالا رفتنم هم همینطوره
یه چیز جالب
من دیروز کلی تمرکز کردم و کلی تلقین که وقتی چشامو باز میکنم حس ششم من 100 برابر قوی تر از انسان های معمولیه باور نکردنیه که از دیشب تا حالا هر چی حدس میزنم درست از آب در میاد

درباره ی اون بچه ها هم که گفتی من خودم یادمه که چه چیز هایی میدیدم گاهی یکی شبیه مثلا دختر بزرگه همسایه رو میدیدم که خودش داشته برام داستان تعریف میکرد اما از طرفی رو به روم اون سمت حیاط واستاده بود نگام میکرد
چیکار کنم که کسی حرفامو باور نمیکرد

man7tomani
21-03-2008, 10:23
darkstreet جان ما هم منتظر پیغام خصوصی شما هستیم
nema2007
21-03-2008, 13:17
سلام

دوست عزیز winter+girlمیشه لطف کنید در مورد تلقینات و چگونگی تمرکزی که داشتید بیشتر توضیح بدید؟

برام جالب بود گفتید که حس ششمتون 100 برابر شده.

با تشکر.

Benygh
21-03-2008, 13:32
سلام به همگی
دارک استریت جون از این مطالبی که مینویسی تشکر میکنم میشه ازت خواهش کنم اون چیزی که گفتی آدرسش رو برام پیغام خصوصی بذاری؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا ممنون میشم
راستی یه مشکلی هست که من کاملا حس میکنم
هر وقت واسه برون فکنی تلاش میکنم احساس میکنم از وسط کمرم به سمت پایین دارم نصصف میشم یعنی کاملا حس مییکنم قسمت پاهام تا یکم بالاتر از کمرم دیگه تو بدن نیست به صورت 90 درجه کشیده شده به سمت پایین اما بقیش دیگه نمیشه حتی بالا رفتنم هم همینطوره
یه چیز جالب
من دیروز کلی تمرکز کردم و کلی تلقین که وقتی چشامو باز میکنم حس ششم من 100 برابر قوی تر از انسان های معمولیه باور نکردنیه که از دیشب تا حالا هر چی حدس میزنم درست از آب در میاد

درباره ی اون بچه ها هم که گفتی من خودم یادمه که چه چیز هایی میدیدم گاهی یکی شبیه مثلا دختر بزرگه همسایه رو میدیدم که خودش داشته برام داستان تعریف میکرد اما از طرفی رو به روم اون سمت حیاط واستاده بود نگام میکرد
چیکار کنم که کسی حرفامو باور نمیکرد
حس ششم فقط حدس زدن نیست ...
حدس زدن در موقعیت های زیادی ممکنه درست از آب در بیاد و برای همه اتفاق میفته ...

Hoaxes
21-03-2008, 14:33
چرا کسی نمیتونه کمکی کنه؟
بچه ها اینجا بنظر خیلی استاد میان
شما سایتی مدنظرتونه دوست عزیز؟
خوب من دارم از صفحه ی 37 به بعد رو مطالبشو ذخیره میکنم
راه کار و پیشنهاد یا چیزی دارید لطفا بگید

خوب همون طوری که Necromancer گفت ، باید بری تو سایتای تخصصی مثل همون ارواح ... البته اون جا هم

فکر نکنم بتونی کسی رو بهتر از خود ادمین سایت و یه دو سه نفر دیگه پیدا کنی ... چون بیشترشون ادعاشون

میشه ولی هیچ غلطی نمیتونن بکنن

Hoaxes
21-03-2008, 14:37

تا اون جایی که من اطلاع دارم ، اکثرا میگن حرامه حتی برای راحت تر شدن کار ها ... فقط برای ابطال اون جایزه

که اونم شرایط داره .

برو تو این لینک ، یه جاش در مورد سحر نوشته ، فکر کنم بیشتر مراجع همین نظر رو داشته باشن ... :

winter+girl
21-03-2008, 14:53
سلام

دوست عزیز winter+girlمیشه لطف کنید در مورد تلقینات و چگونگی تمرکزی که داشتید بیشتر توضیح بدید؟

برام جالب بود گفتید که حس ششمتون 100 برابر شده.

با تشکر.

یه روش بوووود که کاملا از خودم درر آوردم حالا براتون میگم اما تجربه بهم ثابت کرده هر چی روش خلاقانه تر و از خودم اجرا کنم بیشتر میگیره

من روی تخت خوابیدم با هندز فری یه آهنگ بی کلام قدیمی گوش میدادم که نیاز به فکر کردن روش نبوووود
بعد چشمام رو بسته بودم در اتاق هم قفل کردم کسی نیاد تو همین چشمامو بستم احساس کردم دارم آروم میشم سعی کردم به نفس کشیدنم فکرر کنم تا جایی که احساس کردم نوری که به چشمای بستم میتابه عوض شده بعد هم فقط صدای نفس هامو میشنیدم کم کم حس کردم کل بدنم سنگین شده و یه جورایی حالت اینکه رو موجهای دریا خوابیدم بعد شروع کردم به تلقین و اینجووور چیزا در ضضمن نگفتم حتما 100 برابر شده اما تلقین من این بوووود مطمئن هم نیستم همیشگی نیست چون یه چیزم تونستم یه چند وقت پیش اینطوری از ذهنم بیرون کنم
اما زیاد طول نکشید فقط یه مدت بووووووووود

حس ششم فقط حدس زدن نیست ...
حدس زدن در موقعیت های زیادی ممکنه درست از آب دربیاد و برای همه اتفاق میفته ...

من نگفتم فقط اینه اما من رو این مسئله تلقین کردم مثلا تو راه برگشت میدونستم ماشین بعدی که از کنارمون میگذره چه رنگیه و خیلی چیزای دیگه تا الان

darkstreet
21-03-2008, 15:17
شاید جاذبه ذهن باشه
من وقتی خیلی به پول نیازمند میشم مراحل اول برون فکنی رو انجام می دم بعد شروع می کنم به تصویر سازی
خیلی سریع اون تصویر رو جذب زندگیم می کنم

darkstreet
21-03-2008, 15:33
در مورد افراد دیوانه و جنون:
گذشته از بحث بیماری های روانی این احتمال وجود دارد که شخص دیوانه به علت برخی عوامل معنوی دچار این حالت شده باشد نمونه این حالت در افراد جن زده دیده می شود
در نوشته های لوبسانگ رامپا یکی از خاطرات ایشان در بازدید از یک تیمارستان بیان شده است که از زبان خود رامپا به بیان ان می پردازیم:
از طبیب تیمارستان درخواست کردم تا یکی از دیوانگان را برای بررسی به نزد من بیاورد زنی با چشمان از حلقه بدرآمده و موهای سیخ سیخ که چهره ای بسیار هولناک داشت به نزد من اوردند به مشاهده هاله ان زن پرداختم بسیار جالب بود روح ان دیوانه تقریبا به طور کامل از بدنش خارج شده بود و با یک سایه تاریک در حال جنگی خوفناک بود در حقیقت ان سایه تاریک وجودش را تسخیر کرده بود

می گم مطلب جالبیه یعنی این احتمال وجود داره که خیلی از ادم های دیوانه با کمک درمانهای معنوی خوب بشن! منم یه مدت قبل این نظریه به ذهنم رسید ولی شک داشتم
تصور کنین بدون احتیاج به هیج دارو و درمانی با یک جلسه جنگیری ساده بشه یک فرد دیوانه رو که همه ازش قطع امید کردن دوباره به زندگی طبیعی برگردوند!

راستی می دونستید خیلی وقتا موقع خواب برون فکنی می کنیم ولی خاطرات سفرمن رو از یاد میبیریم؟ اگه می خواید بفهمید که کی خواب میبینید و کی برون فکنی کرده اید باید به نور و کیفیت خوابتون توجه کنید وقتی که برون فکنی می کنید محیط خواب خیلی درخشان تر هست و در ضمن خوابتون رو با جزئیات کامل به یاد میارید
جالبه من شبهایی که برای برون فکنی تلاش می کنم معمولا خواب هام رو به طور کامل به یاد دارم با تمام جزئیات

حتی گاهی اوقات ممکنه شما برون فکنی کنید ولی به خاطر بازگشت سریع و عدم تطبیق دو کالبد اختری و جسمی شما ماجرای سفرتون رو فراموش کنید

ensan_noor
21-03-2008, 16:20
سلام dark street جان سال نو مبارک
دیدم انلاین هستی گفتم تبریکی گفته باشم

darkstreet
22-03-2008, 15:12
سلام dark street جان سال نو مبارک
دیدم انلاین هستی گفتم تبریکی گفته باشم

سلام
منم سال نو رو به شما و سایر دوستان تاپیک مجددا تبریک می گم
اگه p30world امکان گفتگو انلاین می داشت خیلی خوب می شد من خیلی وقتا میام و میبینم بعضی دوستان انلاین هستن ولی نمی تونم باهاشون انلاین گفتگو کنم

یک مطلب خوندم در مورد برهنه بودن موقع برون فکنی:

نوشته بود باید قبل از برون فکنی برای خودتون یک لباس هم تصور کنید چون ممکنه بعد از برون فکنی شما رو برهنه ببینن!
به نظر من هم باید درست باشه چون ماکه با خودمون لباس نمی بریم! کسی در این زمینه چیزی می دونه؟

*Necromancer
22-03-2008, 17:15
تا اون جایی که من اطلاع دارم ، اکثرا میگن حرامه حتی برای راحت تر شدن کار ها ... فقط برای ابطال اون جایزه

که اونم شرایط داره .

برو تو این لینک ، یه جاش در مورد سحر نوشته ، فکر کنم بیشتر مراجع همین نظر رو داشته باشن ... :

ِبَــــله...
این بهجت هم سایت جالبی داره نشستم نصف رسالشو خوندم:18:

darkstreet
22-03-2008, 19:18
سلام به همه دوستان
مطالب جالبی خوندم که بد نیست براتون نقل کنم:

در مورد مرگ و زندگی پس از ان و انچه ادیان دروغین می گویند:
در کتاب با شما تا ابدیت نوشته شده است:
هیچ شخصی هرگز نابود نمی شود, هیچ شهصی هرگز انقدر بد و شرور نیست که محکوم به مجازاتی ابدی باشد. ((( این مجازات همیشه پایدار و دائم ))) فکری بوده که به وسیله کشیشان مسیحی دوران های بسیار دور گذشته ساخته و پرداخته شد تا بتوانند بر پیروان خود, نظم و انضباطط بی خدشه و کاملا محکم برقرار سازند
بدانید که ((( حضرت مسیح هرگز از درد و شکنجه ای ابدی صحبت نکرد و فرمود چنانچه شخصی به درگاه الهی توبه و اظهار ندامت کند و خود را تغییر دهد, در ان صورت نجات یافته محسوب می شود و مورد بخشش قرار می گیرد و شانسی دوباره و یا حتی سه باره به او داده می شود بنابراین ((((( کارما ))))) مرحله ای است که در در طی آن ما طلب های خود را دریافت می کنیم و بدی های خود را پرداخت می نماییم.

در مورد ارتباط با مردگان و تلاش بشر برای ساخت دستگاهی جهت ارتباط با مردگان:
در حال حاظر در مراکز بسیار مشهوری در نقاط مختلف جهان دانشمندان در حال مطالعه و تلاش جهت ساخت دستگاهی برای ارتباط با مردگان و گفتگو همگان با آنها هستند این پروژه برنامه ای است که سالهاست در دست اجرا می باشد و بنابر آخرین تحقیقات علمی چنین گزارش شده است که امیدواری های زیادی در مورد پیشرفت های عظیمی در این پروزه ابراز شده است که بزودی در اطلاع و آگاهی عموم مردم قرار خواهد گرفت و هر انسانی بالاخره خواهد توانست براحتی از حال از دست رفتگانش مطلع شود

در حاشیه کتاب به نقل و توضیح از مترجم نوشته شده است:
متاسفانه باقدم نهادن در سال 1994 میلادی هنوز این گزارشات در هیچ کجای جهان به اطلاع عموم نرسیده است. احتمالا اگر هم نتایج مثبتی بدست امده باشد دولت های کشورها هرگز نخواهند گذاشت یک همچون مطالبی به اطلاع مردم جهان برسد. این درست مثل پرونده های محرمانه و بسیار سری می باشد که برخی دولت ها در مورد بشقاب پرنده و حضور موجودات فضایی از افکار مردم جهان پنهان نموده و عر واقعیتی را با برچسب غیر ممکن و غیر علمی انکار می کنند

البته نمونه بارزش هم کشور خودمونه! حتی به وجود سازمان یوفو توی امریکا هم شک دارن! چه برسه به ارتباط با ارواح و متافیزیک!

در مورد اولین شب قبر و دو فرشته خیالی که به سراغ مرده می آیند:
به نقل از کتاب با شما تا ابدیت:
شما به وسیله هیچ شخصی مورد قضاوت و عدل و داد قرار نخواهید گرفت در انجا( در قبر) هیچ کس حضور ندارد مگر خودتان ضمنا هیچ قاضی به خشونت و دقت خودتان وجود نخواهد داشت

نیازی به خوندن داستان های خرافی در مورد شب اول مرگ و قبر نیست! نمونش هم سیاحت قبر!!!! که دیگه الان واقعا برای ما مضحک شده! حتی کسایی هم که مردن و زنده شدن هیچ حرفی در مورد اولین شب مرگ و اون دو فرشته ای که به سراغ جسد میان نزدن جریان سیاحت غرب هم که خوب می دونید همش خواب و رویا بوده و بس! در ضمن این رو هم بدونید که هر فردی در هر حالتی سه روز طول میکشه تا بمیره و روحش جدا بشه بند سیمین همیشه توی روز سوم پاره میشه

darkstreet
22-03-2008, 19:26
این بهجت هم سایت جالبی داره نشستم نصف رسالشو خوندم

احتمالا یا برون فکنیه یا طی العرض
حالا اگه ما بگیم صبح به کربلا میریم و شب رو توی مکه عبادت می کنیم همه به ریشمون می خندن
بهر حال از علمایی هست که منو جذب خودش میکنه می خوام در مورد برون فکنی باهاشون بحث کنم

Hoaxes
23-03-2008, 11:48
بنده خدا نمی دونه داره برون فکنی میکنه!
حالا اگه ما بگیم صبح به کربلا میریم و شب رو توی مکه عبادت می کنیم همه به ریشمون می خندن
بهر حال از علمایی هست که منو جذب خودش میکنه می خوام در مورد برون فکنی باهاشون بحث کنم

فکر نکنم به اون بگن برون فکنی ها احتمالا بش میگن طی الارض!

بَــــله...
این بهجت هم سایت جالبی داره نشستم نصف رسالشو خوندم

نماز خوندن بهجت رو دیدی؟ نماز صبحش رو تو تلویزیون پخش میکنن بعضی موقع ها ... معلوم نیست سر نماز

چی میشنوه و چی میبینه که اون طوری میخونه .

Hoaxes
23-03-2008, 11:49

man7tomani
23-03-2008, 13:08
با سلام و عرض تبریک به تمام بچه ها

اگه p30world امکان گفتگو انلاین می داشت خیلی خوب می شد من خیلی وقتا میام و میبینم بعضی دوستان انلاین هستن ولی نمی تونم باهاشون انلاین گفتگو کنم
خوب عزیز اگه بچه ها بخوان میتونیم یه ساعتی رو قرار بذاریم و بریم تو یاهو
فکر کنم نظر بدی نباشه

man7tomani
24-03-2008, 13:16
من این مطلبو خوندم گفتم اینجا هم بذارم<کپی و پیست>
جن ها همه جا هستند
.................................................. ....
یکی از موجودات نادیدنی جن است. جهان ما برای جن قابل رویت و لمس است ولی جهان جن برای ما انسانها قابل رویت و لمس نیست این موجودات بر سه قسم پری و جن و دیو تقسیم می شوند که در عرض هم و از مخلوقات کره زمین هستند :

1 - دیوها پست ترین نژاد خاکستری رنگ و خشن اند و چشمانشان حد وسط افقی و عمودی است.
2 - جن ها نژاد متوسط و مثل آتش سرخ رنگ هستند و چشمانشان عمودی است و پاهایشان کوتاه و گرد است چیزی شبیه سم نه اینکه سم واقعی باشد.
3 - پری نسبت به آن دو از نظر خلقت برتری دارد و پری ها سفید و بسیار زیبا هستند مثل انسانهای سفید پوست چشمشان مثل چشم انسان افقی است . هیکل و شباهت آنها تقریبا به اندازه انسان است با این تفاوت که دیوها ( غولها ) کمی درشت تر و جن ها کمی ریزتر از انسانها هستند و شکل کلی شان مثل انسان است و دو چشم و دو گوش و دهان و ... دارند.

دیو و جن و پری از هم جدا هستند داخل یک دیگر می شوند ولی کاری به کار هم ندارند و بین آنها جنگ و درگیری رخ نمی دهد.

جنیان غذا می خورند استخوان و ضایعات , غذای جنیان است و ممکن است از خوردنیها و آشامیدنیهای دیگری هم استفاده نمایند. ازدواج هم دارند و به صورت خانوادگی زندگی می کنند و جا و مکان برایشان مطرح نیست نر و ماده دارند , جفت گیری می کنند و مدت بارداری کمتر از انسان دارند و معمولا از هر شکم بیشتر از یک بچه متولد نمی شود .
وضع حمل آن ها آسانتر از بشر است رشد بچه سریعتر و بلوغ هم دارند و ولدشان مثل انسان زیاد نیست طول عمرشان بیشتر از آدمی است مرگ دارند , جسمشان فنا می شود و احتیاج به قبرستان ندارند.

سرما و گرما و درد ندارند اما لذت و خوشی و ناخوشی دارند , الفت خانوادگی و خارجی با هم دارند , کار و شغل ندارند .

اکثر حیوانات و جانوران آنها را می بینند و برایشان عادی است از این رو به آنها حمله نمی کنند و می توانند خود را به صورت انسان و غیر انسان در آورند آنها پدیده های بسیار لطیفی هستند و توان انبساط و انقباض خویش را دارند و در حالت عادی در حال انبساطند لذا دیده نمی شوند ولی اگر منقبض شوند می توان آنها را دید از آنها می شود عکس گرفت به شرطی که به این کار راضی باشند.

جنیان می توانند از در و پنجره بسته عبور کنند هرجا که هوا بتواند عبور کند جن ها هم می توانند عبور کنند آنها مثل امواج رادیو می توانند از شکاف درهای بسته و از هر منفذی بگذرند .

به علت نداشتن عنصر خاکی قوه طی الارض دارند و در آن واحد می توانند از یک طرف زمین به طرف دیگر بروند چون همیشه با ما در ارتباط و تماس هستند به همه زبانهای ما آشنایی دارند معایبی دارند بدتر از بشر ولی معایبی که انسان دارد آنها ندارند روزی که خداوند انسان را خلق کرد فاصله ای بین جنیان و بشر قرار داد که جنیان بدون اذن خدا اجازه نزدیک شدن و آسیب رساندن به آدمیان را ندارند و اصولا اعمال زشت انسان سبب صدمه به خود آنها می شود و جنیان از طرف خداوند اجازه و اذن اذیت کردن می یابند.

هوششان بسیار زیاد است و می توانند افکار را بخوانند ولی آینده و گذشته انسان را نمی دانند و قوه خلاقه ندارند و هر چه ذاتی و همان است که در خلقتشان گذاشته شده است . تا به حال چیزی اختراع نکرده اند.

حکم فقهی تزوج انسان با جنیان این است که علما در این باره اختلاف نموده اند عده ای گفته اند : جایز نیست زیرا ختلاف جنسی موجب امتناع است و بعضی دیگر گفته اند : ان النهی عن نکاح الجن )) پیامبر نکاح جن را نهی نموده که این نهی شامل کراهت هم می شود . بعضی از مشاهیر علمای اهل بیت و جماعت می گویند : با بودن شرایط نکاح بین جن و انس ازدواج مانع ندارد و جایز است.

جن ها دارای روح و نفس هستند و از بین خودشان پیامبر ندارند و بایستی از دستورات پیامبر آدمیان پیروی کنند چنانکه عده ای از آنها به حضرت مسیح گرویدند و عده ای دیگر به حضرت محمد ( ص ) و بعضی از آنها از دستورات خداوند سرپیچی می کنند آنها هم خوب و بد , ظالم و مومن دارند . دارای مذاهب گوناگونند .

عبادتشان طبق همان عقیده ی دینی است که دارند , مثلا جن های مسلمان نماز می خوانند و روزه می گیرند و وظیفه دارند تمام آداب را بجا آورند به خدمت پیامبر و ائمه هدا می رسند و مسائل دینی و حلال و حرام خود را می پرسند . سعد اسکاف می گوید : به منزل امام باقر ( ع ) رفتم ... اشخاصی از اتاق امام خارج شدند که مانند ملخهای زرد بودند و پوستین در تن داشتند و از زیادی عبادت لاغر شده بودند ... امام فرمود آنها برادران تو از طایفه جن هستند که به خدمت ما می آیند و مسائل دینی و حلال و حرام خود را از ما می پرسند.

سدیر صیرفی نقل می کند : امام باقر در مدینه به من سفارشهایی فرمود , از مدینه بیرون رفتم... بعد از آنکه امام باقر ( ع ) به مکه آمدند به حضرتش عرض کردم فدایت شوم مردی نامه شما را آورد که مهرش خشک نشده بود فرمود : ای سدیر ما خدمتکارانی از جن داریم چون خواهیم کاری به فوریت انجام پذیر آن ها را می فرستیم.

خداوند احضار جن و روح را تحریم کرده و آن را از گناهان کبیره می شمارد زیرا انسان را از راه حقیقت دور کرده و به عیادت شیطان وادار می کند و سرانجام او را تباه خواهد ساخت. قرآن راجع به تسخیر جن و شیطان تنها از حضرت سلیمان یاد می کند که در سوره انبیاء آیه 82 آمده است (( برخی از شیطانها برای حضرت سلیمان غواصی می کردند و کارهای دیگری جز این انجام می دادند و ما نگهبان آنها بودیم )).
از این آیه فهمیده می شود جن هایی که در تسخیر سلیمان بوده اند از نوع جن های شریر و بد بوده اند .

جن مثل انسان دو نوع است : مومن و کافر , که مومنان از جن را شیطان نمی گویند ولی به کافران آنها اطلاق شیطان شده است .
برای دور کردن جن و شیطان باید به خدا توسل جست . جن به محض شنیدن ذکر ورد فرار می کند . وقتی (( بسم الله )) گفته شود اثر بد جنهای کافر خنثی می شود ذکر (( بسم الله )) در دفع و دور کردن شیطان و جن موثر است .

از امام صادق ( ع ) منقول است : هر کس معوذتین ( سوره های ناس و فلق ) را بسیار بخواند از وسواس و شر جن و انس محفوظ بماند .
از آن حضرت نقل است کسی که سوره جن را تلاوت نماید در زندگی دنیا هرگز آسیبی از جن و انس به او نرسد و مورد سحر و کید آنها واقع نشود .
آیه 59 سوره مریم را اگر بنویسند و بشویند و بر جن زده و مصروع بخورانند و یا به بازویش ببندند شفا می یابد .
(( بسم الله الرحمن الرحیم . فخلف من بعدهم خلف اضاعو الصواه و اتبعوا الشهوات فسوف یلقون غیا ))
از حضرت علی ( ع ) منقول است هر که در سفر راه را گم کند فریاد کند (( یا صالح اغثنی یا بقول امام باقر (ع ) بگوید : یا صالح ارشدو نا الی الطریق رحمکم الله )) یعنی یا صالح ما را به راه برسان رحمت خدا بر تو باد بدرستیکه از برادران شما از جنیان شخصی است که صالح نام دارد از برای خدا در شهرها می گردد چون صدای شما را بشنود جواب گوید و راهنمایی نماید.

راوی می گوید : ما در سفری راه را گم کردیم و شخصی از ما دور شد و فریاد زد به نحوی که مذکور شد سپس برگشت و گفت صدای آهسته شنیدم که راه از جانب راست است.

فرق فرشته با جن:
ملائکه عطر و بوی خوش و پاکیزگی وضو و غسل را دوست دارند و هر جا بوی خوش باشد متوجه آنها می شوند و از ظلمت و جای متعفن بدشان می آید ولی شیاطین و اجانین جاهای تاریک و محل های متعفن را دوست دارند و در گلخن حمام و جاهای کثیف جن فراوان است .
_ جایی که معصیت شود فرشته وارد نمی شود ولی جن در آن جا زیاد و فراوان است.
_ در خانه ای که سگ باشد فرشته گریزان است ولی جن به آن خانه وارد می شود.
_ در جایی که مجسمه و عکس صاحب روح باشد فرشته وارد نمی شود ولی جن داخل می گردد.
_ در اتاقی که جنب و حایض باشد فرشته وارد نمی شود.
_ در خانه ای که آلات موسیقی باشد فرشته داخل نمی شود.
_ ملائکه لباس سفید , قرائت قرآن و منزل امام و ولی خدا را دوست دارند.
_ جن ها از سخن چینی مسرور و خوشحال می شوند.
_ فرشتگان از زنهای محجبه مسرور و شاد می گردند و منازلی که چنین زنهایی دارند جن از خانه بیرون می رود.
_ جن به زنهای بدون مقنعه و روسری اگر چه در منزل باشند علاقه دارد البته اصناف کفار از جن.
_ ملائکه از موجودات عالم بالا و عالم ملکوت می باشند و جن ها از موجودات عالم پائین هستند.
_ جنس ملائکه از نور است ولی جنس جن از آتش خالص است.
_ فرشتگان غذا نمی خورند و ازدواج هم نمی کنند ولی جنیان هم غذا می خورند و هم ازدواج می کنند.
_ جن ذریه دارد ولی ملائکه ذریه ندارند.
_ ملائکه گناه و تخلف امر پروردگار را نمی کنند بخلاف جن که گناه و تخلف از امر الهی می کنند.
_ فرشتگان مرگ , شرک و رفتن به جهنم ندارند ولی جن ها مرگ دارند شرک دارند و ستم کاران آنها به جهنم می روند.
_ شیطان و جن دشمن انسان و بشر بوده و هستند ولی ملائکه نه تنها دشمن انسان نبوده بلکه بر آدمیان استغفار می کنند و از درگاه پروردگار حکیم طلب آمرزش برای آنان می کنند.

آمدن زعفر جنی به کربلا
زعفر جنی بساط نشاط و شادی گسترانیده و مجلس عیش و عروسی برای خود فراهم آورده بود . سلاطین جن و پری را دعوت کرد , ناگاه از زیر تخت خود صدای گریه بلند دو نفر جن راشنید که بسیار حزین و سوزناک گریه می کردند . زعفر گفت: چه وقت گریه است در هنگام خوشحالی من شما گریه می کنید؟!

گفتند: ای امیر چون تو ما را مامور کردی که جهت امری به شهر برویم عبور ما به قاضریه و نینوا افتاد , دیدیم دران صحرا لشگر بزرگی آماده قتال و جنگ هستند و حسین بن علی ( ع ) یعنی پسر همان بزرگواری که ما بدست او مسلمان شدیم , یکه و تنها ایستاده و تمام یاران و اعوان و انصارش کشته شده اند و خود آن حضرت به نیزه بی کسی تکیه نموده است و دم به دم راست و چپ را نگاه می کند و گاهی می فرماید:(( هل من ناصر ینصرنی )) آیا کسی هست که به من کمک کند و شنیدیم اهل و عیال او صدای العطش به آسمان بلند کرده بودند فورا خود را نزد تو رساندیم تا تو را از ماجرا آگاه نماییم اگر ادعای مسلمانی می کنی قد مردانگی علم کن که الان پسر پیامبر را نامسلمانان می کشند. زعفر تا این سخن شنید تاج شاهی بر زمین زد لباس دامادی را از تنش در آورد, لباس جنگ پوشید , طوایف جن را با حربه های آتشی برداشت و به کربلا آورد . زعفر نقل کرده : وقتی که وارد زمین کربلا شدم لشکر چهار فرسخ تا چهار فرسخ گرفته بود از زمین تا آسمان صفهایی از اجنه و ملائکه و کروبین, جبرئیل , مکائیل , اسرافیل , هر یکی با چند هزار ملائکه , ارواح و بیست و چهار هزار پیامبر , لکن حضرت مقابل لشگر ایستاده و به هیچ کس اعتنا نمی کرد.

آه از آن روز که در دشت بلا غوغا بود
شورش روز قیامت در زمین بر پا بود
خصم چون دایره گرد حرم شاه شهید
در دل دایره چون نقطه پا برجا بود
انبیاء و رسل جن و ملایک هر یک
جان به کف در بر شه منتظر ایما بود

ناگاه دیدم آقا سر غریبی از نیزه بی کسی بلند کرد و اشاره فرمود زعفر بیا , دیدم همه ملائکه متوجه من شدند به حضورش رفته و رکاب بوسیدم و فرمود کجا بودی زعفر؟ عرض کردم قربانت شوم مجلس عیش داشتم به من خبر رسید و بی درنگ با سی و شش هزار جن به یاری شما آمدم حضرت فرمود: زعفر زحمت کشیدی شما جن و پری از آدمیزاد با وفاتر هستید خدا و پیامبر از تو راضی باشد هر چه اصرار کردم اجازه جهاد نداد و فرمود: شما آنها را می بینید آن ها شما را نمی بینند عرض کردم ما هم به صورت انسان ظاهر می شویم اگر کشته شدیم شهید می شویم فرمود : زعفر من از زندگی دنیا دل آزرده هستم.

در کهنه دیر دنیای فانی
هرگز کس نماند جاودانی
من زنده باشم در سن پیری
اکبر بمیرد در نوجوانی

منابع و مآخذ
1- سفینه البحار ( جلد 1 ) 2- هزار و یک ختم 3- تفسیر المیزان 4- تفسیر نمونه 5- اصول کافی ( جلد 2 ) 6- مکار الاخلاق ( جلد 1 ) 7- حلیه المتقین 8- هزار و یک کلمه ( جلد 3 ) 9- معاد شناسی 10- مجمع الدعوات کبیر 11- آثار الحق 12- راه تکامل

منبع : هفته نامه ندای ایران

تهیه و تنظیم : سید محمد مهدی حسینی

سلام دوستان
در رابطه با سوال دوست عزيزم كه پرسيدن اگه ديدني نيستن پس چرا ديده مي‌شن، بايد بگم كه ما انسانها ارتعاش و فركانس خاص خودمون رو داريم و هر چيزي رو كه در اين دنيا با ارتعاش ما هماهنگ باشه مي‌بينيم. به عبارت ديگه هر وقت ارتعاش ما تغيير كرد، كم يا زياد شد مي‌تونيم چيزهايي رو ببينيم كه ديگران نمي‌تونن. و برعكس اگه ارتعاش اروح و جن و پري و ... به ارتعاش ما نزديك شد ما مي‌تونيم اونها رو ببينيم.

به جا يه مثالي براي روشن‌تر شدن بهتر موضوع خوندم كه براي شما هم مي‌گم:
فرض كنين يه پنكه برقي دارين و خاموشه. خب تا وقتي خاموشه شما تصوير پشت سر اون پنكه رو تكه تكه مي‌بينين به اين صورت كه از فاصله بين پره‌هاي پنكه مي‌تونين تصوير رو بينين و جاهايي كه پره هست نمي‌تونين تصوير پشت او رو ببينين.

حالا تصور كنين كه پنكه با دور خيلي كم شروع به چرخش كنه. خب شما نمي‌تونين تصوير پشت پنكه رو ببينين

اما وقتي پنكه با دور زياد مي‌چرخه، شما مي‌تونين تصوير پشت پنكه رو ببينين.
اين موقعيه كه ارتعاش ما و اونها هماهنگ شده.

در ضمن اونها در دنياي ديگه‌اي زندگي نمي‌كنن بلكه در همين دنيا و در كنار ما هستن.
و خيلي از اشخاص هستن كه مي‌تونن اونها رو ببينن
در ضمن اگه شنيده باشين، مي‌گن بعضي از فال‌گيرها هستن كه خيلي خوب فال مي‌گيرن و هرچي مي‌گن درست در مي‌ياد، به اصطلاح مي‌گن كه اونا يه همراه دارن يعني يه جن دارن كه بهشون اطلاعات لازم رو مي‌دن

سلام ممنون از نظارتتون و ببخشيد از اينكه من نميتونم سريع به اين تاپيك سر بزنم و بعضي از جواب ها رو بدم.اول از همه بگم كه بعضي از سوالات مطرح شده كه جوابشون تقريبا تو اين مقاله هست. در جواب دوسته عزيزمون كه گفته بودن چطور به دنياي ما مي يان بايد بگم كه اونا در كنار ما زندگي ميكنن و از حقه زندگي برخوردارند فقط ما قادر به ديدن اونا نيستيم ولي اونا مارو مي بيينن و مثله ما به زندگي مشغولند(البته نه به شكله زندگي انسان)
در مورده ديدنشون يا شنيدن صداشون به بعضي از مطالب دوست عزيزمون shlavaie اشاره كردن .ببينين مثلا در مورده صدا انسان بعضي از امواج صوتي خاص رو كه در فركانس گوش ادم هستن رو قادره بشنوه و از اونجايي كه صداي جن ها در فركانسي متفاوت از گوش انسان ساتع مي شه انسان قادر به شنيدنش نيست اگر هم بشنوه به صورته كاملا مبهم و غيره واضح هست كه تازه در اون صورت هم بايد با زبانه اونا اشنا باشه تا شايد بتونه بضي از اونا رو بفهمه چون بصورت خيلي غيره واضح براي انسان بيان مي شه.در مورده ديدن هم يكي از دلايل همينه و خيلي از دلايله ديگه داره كه من نمي تونم الان به صورت كلي بيانشون كنم چون با عرضه شرمندگي سرم خيلي شلوغه ولي مطمن باشين كه دلايله خاصي داشته كه خدا اين طوري اونا رو بوجود اورده شايد بدها اگر فرصت شد به بعضي از اين مطالب اشاره كنم.در مورده بالاتر بودنه مقامه اونا بايد بگم كه همون طوري كه خدا در قران مي فرمايد:وما فرزندان ادم را بر بسياري از مخلوقات خود برتري و فضيلت كامل بخشيديم(اسرا ايه 70) خلقت انسان خيلي بالاتر از اين حرفاست كه بخوايم راجبش بحث كنيم همون طور كه همه فرشتگان موظف شده بودن انسانو پرستش كنن.همه اينها نشان از مقام بالايه انسان هست كه يك انسانه كامل و با ايمان از همه چي نزده خدا عزيزتر و با منزلت تر هست فكر نكنم اين جاي بحثي داشته باشه كه انسان اشرف مخلوقاته.در مورده امكاناتشون بايد بگم كه نميشه گفت از ما بيشتره چون اونا از چيزي كه دارن و در وجودشون به صورت اشكار هست استفاده ميكنن در صوتي كه انسان هم همه اين امكانات و حتي بيشترشون داره ولي بايد در وجوده خودش اونا رو پيدا كنه و به مرحله فعليت برسونه كه هم قادره در زمان سفر كنه هم از گذشته و اينده باخبر بشه و خيلي چيزاي ديگه كه شما بهتر ميدونيين ولي همه اينا در صورتي كه بتونه اون استعداد ها رو پيدا كنه و شكوفا كنه .
د رمورده دوسته عزيزي كه گفتن جن وجود نداره خوب اين زياد احتياج به بحث نداره كه وجودش ثابت شدست و حتي به گفته دوستمون اگر نبود سوره اي به اسمه جن ايجاد نمي شد ولي من براي شما فقط چند ايه از قران رو مي نويسم كه بر صحت اين ادعا صحه مي زارن:سپاهيان سليمان از جن قرار دادند و حال ان كه جن را خدا افريده است(انعام.ايه 17) سخن پروردگارت بر تو مقرر شد كه جهنم را از جن و انس انباشته مي كنيم(هود 119) مرحوم شيخ مفيد در كتاب ارشاد:زماني كه پيامبر اسلام ص به قصده جنگ با قبيله بني مصطلق از مدينه خارج شدند هنگام شب به دره صعب العبور و وحشتناكي رسيد.اواخر شب جبرئيل بر ان حضرت نازل شد و خبر داد كه طايفه اي از جن در وسط دره جمع شدند و قصده اذيت شما را دارن(ارشاد ص 399) امام صادق:روزي پيامبر نشسته بود كه مردي بلند قامت مثل درخت خرما بود سلام كرد و حضرت جواب داد و سپس فرمود خودش و كلامش شبيه جن است سپس به او فرمود كيستي؟ عرض كردمن هام پسر هيم فرزند لاتيس پسر ابليس هستم (بحار الانوارص 83) علامه طباطبايي:روزي اقاي بحيريني كه يكي از متبحرين در علم ابجد و حساب مربعات بود در مجلس ما حضور يافت چادري در دست داشت كه يك سره چادر را به من داد و طرف ديگر در دست خودش بود اين چادر به فاصله دو وجبو نيم از زمين فاصله داشت در اين حال جنيان را احضار كرد صداي غلغلهو همهمه شديدي از زيرع چادر برخاست چادر به شدت تكان مي خورد چنان كه نزديك بود از دست من خارج شود ادمكهايي به قامت دو وجب و نيم در زيره چادر بودن و بسيار ازدحام كرده و تكان مي خوردن اين صحنه براي من ثابت شد كه چشم بندي صحنه سازي نبود.؟(رجايي تهراني جن و شيطان ص47)؟؟؟
همه اين مطالبثابت مي كنه كه جن وجود داره و به همون مثال معروف مي رسيم كه چون هوا رو نمي بينيم مي شه گفت هموا وجود نداره؟؟ من خودم به شخصه اين اعتقاد رو به طور كامل دارم كه وجود دارن چون خودم خيلي چيزها رو ديدم و حس كردم كه مدتيه اين كارا رو گذاشتم كنار به خاطرعواقب بدي كه داره و از همه كسايي كه به دنباله اين كار به عنوانه يك تفريح م يخوان برن مي خوام كه اصلا فكرشم نكنن.من خودم نه تنها از اين مسايل ديگه خودمو كنار كشيدم بلكه كسايي هم كه هنوز با اونها در ارتباطن رو باهاشون قطع رابطه كردم از شما هم مي خوام زياد به دنباله اين چيزا نباشين.در مورده اون مقاله اولبه هم زيرش ماخذش نوشته شده.

man7tomani
24-03-2008, 13:37
چند صفحه پیش بحث سحر و جادو شد واسعه همین من این کتابو براتون آپ کردم
<لینک مستقیم>
شناسنامه کتاب:
نویسنده:هارتوری هانزو
ناشر:شهر مجازی پارسیان
نتوبت چاپ:اول/زمستان 84
نام:Basics Of Magic
حجم:1041Kb

rvin@
24-03-2008, 14:26
فرق فرشته با جن:
ملائکه عطر و بوی خوش و پاکیزگی وضو و غسل را دوست دارند و هر جا بوی خوش باشد متوجه آنها می شوند و از ظلمت و جای متعفن بدشان می آید ولی شیاطین و اجانین جاهای تاریک و محل های متعفن را دوست دارند و در گلخن حمام و جاهای کثیف جن فراوان است .
_ جایی که معصیت شود فرشته وارد نمی شود ولی جن در آن جا زیاد و فراوان است.
_ در خانه ای که سگ باشد فرشته گریزان است ولی جن به آن خانه وارد می شود.
_ در جایی که مجسمه و عکس صاحب روح باشد فرشته وارد نمی شود ولی جن داخل می گردد.
_ در اتاقی که جنب و حایض باشد فرشته وارد نمی شود.
_ در خانه ای که آلات موسیقی باشد فرشته داخل نمی شود.
_ ملائکه لباس سفید , قرائت قرآن و منزل امام و ولی خدا را دوست دارند.
_ جن ها از سخن چینی مسرور و خوشحال می شوند.
_ فرشتگان از زنهای محجبه مسرور و شاد می گردند و منازلی که چنین زنهایی دارند جن از خانه بیرون می رود.
_ جن به زنهای بدون مقنعه و روسری اگر چه در منزل باشند علاقه دارد البته اصناف کفار از جن.
_ ملائکه از موجودات عالم بالا و عالم ملکوت می باشند و جن ها از موجودات عالم پائین هستند.
_ جنس ملائکه از نور است ولی جنس جن از آتش خالص است.
_ فرشتگان غذا نمی خورند و ازدواج هم نمی کنند ولی جنیان هم غذا می خورند و هم ازدواج می کنند.
_ جن ذریه دارد ولی ملائکه ذریه ندارند.
_ ملائکه گناه و تخلف امر پروردگار را نمی کنند بخلاف جن که گناه و تخلف از امر الهی می کنند.
_ فرشتگان مرگ , شرک و رفتن به جهنم ندارند ولی جن ها مرگ دارند شرک دارند و ستم کاران آنها به جهنم می روند.
_ شیطان و جن دشمن انسان و بشر بوده و هستند ولی ملائکه نه تنها دشمن انسان نبوده بلکه بر آدمیان استغفار می کنند و از درگاه پروردگار حکیم طلب آمرزش برای آنان می کنند.

از کجا کشف کردن. منبع موثق داره؟
من خودم هم به وجودشون اعتقاد دارم . ولی این چیز هایی که شما نوشتید رو چطوری میشه ثابت کرد.
مثلا آیا چیزی اختراع شده که هر کدومشو واقعا ثابت کنه؟
آخه خیلی ها خیلی چیزا گفتن که دروغ بوده.

*Necromancer
24-03-2008, 14:36
چند صفحه پیش بحث سحر و جادو شد واسعه همین من این کتابو براتون آپ کردم
<لینک مستقیم>
شناسنامه کتاب:
نویسنده:هارتوری هانزو
نتوبت چاپ:اول/زمستان 84
نام:Basics Of Magic
حجم:1041Kb

خب این چی هست؟؟؟

darkstreet
24-03-2008, 15:14
فکر نکنم به اون بگن برون فکنی ها احتمالا بش میگن طی الارض!

سلام
من خودم هم دقیق نمی دونم چکار می کنه ولی از دو حالت خارج نیست یا برون فکنی یا طی العرض
اگه جسمش رو می تونه ببره که طی العرض هست
خدایی نکرده از گروه جنیان که نیست؟! چون اکثرا جنها هستن که طی العرض میکنن البته ادم ها هم می تونن ولی انجامش خیلی خیلی سخته

از کجا کشف کردن. منبع موثق داره؟
من خودم هم به وجودشون اعتقاد دارم . ولی این چیز هایی که شما نوشتید رو چطوری میشه ثابت کرد.
مثلا آیا چیزی اختراع شده که هر کدومشو واقعا ثابت کنه؟
آخه خیلی ها خیلی چیزا گفتن که دروغ بوده.

موافقم این مطالب رو از چه طریقی بدست میارن؟ روی احادیث که نمیشه حساب کرد
شاید توسط غیب گوها و کسایی که با جن ها ارتباط دارن این اطلاعات رو بدست اوردن

راستی در مورد اون ارتعاش هم کاملا درست اشاره کردید
اونها توی بعد خودشون هستن ولی اگه ارتعاش ما با ارتعاش اونا یکی بشه ممکنه اونا رو بتونیم ببینیم
نمونش هم دیدن او دوتا جن موقع برون فکنی هست معمولا همه در ابتدای خروج روح دوتا سایه دلهره آور رو در کنارشون احساس می کنن

man7tomani
24-03-2008, 17:44
خب این چی هست؟؟؟
تئوری و مبانی جادو
سرفصلاشو نگاه کن خیلی جالبه
درباره ی همه چی هست
جادوی سیاه
ESP
PK
,.............................

milad_badboy
24-03-2008, 20:06
دوستان آيا واقعا جادوي سياه صحت داره؟

saeed258s
24-03-2008, 20:29
با درود!
دوستان اگر امكان دارد به جز منابع ديني،منابع ديگري در باره جن و جادو جمبل(علمي و به ثبت رسيده باشد!)داريد معرفي كنيد!
سپاس

*Necromancer
24-03-2008, 20:52
تئوری و مبانی جادو
سرفصلاشو نگاه کن خیلی جالبه
درباره ی همه چی هست
جادوی سیاه
Esp
Pk

همچین چیزی چطور منتشر شده؟؟؟

winter+girl
24-03-2008, 21:09
چرا اینجا اینطوری شده؟؟؟؟
موضوعی برای ببحثث نیست؟؟؟
کسی چیز جدیدی تجربه نکرده؟؟؟؟
واقعا همه رفتن؟؟؟؟؟؟

*Necromancer
24-03-2008, 22:54
خودت چی؟؟؟
حتما خیلی تجارب اینا بدست آووردی!
به مرحله برون فکنی داری نزدیک می شی نه؟
از اون حس شیشمت نمی خوای بگی؟ من اون دفه چیز زیادی نفهمیدم! یعنی زیاد همچی گویا نبود . چی شد اینجوری شد؟؟؟
ما رو به فیض برسون!!!

man7tomani
25-03-2008, 00:04

همچین چیزی چطور منتشر شده؟؟؟

برو از ناشرش بپرس حتما به جواب میرسی

winter+girl
25-03-2008, 09:54
خودت چی؟؟؟
حتما خیلی تجارب اینا بدست آووردی!
به مرحله برون فکنی داری نزدیک می شی نه؟
از اون حس شیشمت نمی خوای بگی؟ من اون دفه چیز زیادی نفهمیدم! یعنی زیاد همچی گویا نبود . چی شد اینجوری شد؟؟؟
ما رو به فیض برسون!!!

کمی تا قسمتی بله
فعلا چیزایی یاد گرفتم که شاید بتونه زندگی مو عوض کنه اما قراره حرفی ازش نزنم
برون فکنی هم که دیگه کاری نداره دیشب اگه نمیترسیدم به طور کاملا ارادی تو حالت نشسته رفته بودم
حس ششم هم فکر میکردم اتفاقی باشه اما همینطوریی داره حدسام درست در میاد اما خوب نمیشه گفت کاملا
در ضمن یه چیزایی فهمیدم اونم اینه که بهتره بیشترر از اینکه بگم عمل کنم فعلا رفتم تو کار عمل :31:

m_s20
25-03-2008, 10:55
من داره اطمینانم بیشتر میشه که بیداری یه جور خوابه !! یه خوابی که بدلیل پیوستگی و تبعیت از قوانین خیلی سخت میشه باور کرد که خوابه خوبیش هم به همینه ولی اگه کسی فهمید که این یه خوابه و همه چیز یه سرابه!! اونوقت پی به واقعیت برده

در این مورد یکی فکر میکنه اینطور هست یکی کمی باور داره یکی با شک ! ولی تعداد انگشت شماری یقین دارن که بیداری یه جور خوابه
یه عده هم اصلا فکرشم نمیکنن و میگن هر چی هست همینه و ما کاملا بیداریم!! و غرق مادیاتن

Hoaxes
25-03-2008, 12:45
سلام
من خودم هم دقیق نمی دونم چکار می کنه ولی از دو حالت خارج نیست یا برون فکنی یا طی العرض
اگه جسمش رو می تونه ببره که طی العرض هست
خدایی نکرده از گروه جنیان که نیست؟! چون اکثرا جنها هستن که طی العرض میکنن البته ادم ها هم می تونن ولی انجامش خیلی خیلی سخته

اون هم طی الارض کرده و هم برون فکنی ( البته یه چیز دیگه هم بش میگن ) ، فقط هم همین دو تا کارو نکرده...

انجام طی الارض سخت نیست ... کسی که کارش درست باشه خدا ممکنه قدرت طی الارض رو هم بش بده

saiiddz
25-03-2008, 13:31
سلام دوستان
من بعد از دیدن یک خواب که با پسر خالم به طور همزمان دیده بودیم تمام چیزام تغییر کرد
مثلآ رنگ آبی رو دوست داشتم ولی به مشکی تغییر کرد و...
قبلآ (البته بعد از دیدن اون خواب) تونستم با تمرکز یک خودکار رو جابه جا کنم که بعدش سردرد شدیدی بهم دست داد به طوری که فکر میکردم سرم رو از دوطرف چپ و راست فشار میدن.
بعدش هم هر چی خواب میدیدم به واقعیت میپیوست یعنی هر جا میرفتم و یا هر اتفاقی که می افتاد برام تازگی نداشت(انگار میدونستم)
اما الان دیگه اون خوابها رو نمیبینم و نمیتونم چیزی رو تکون بدم با تمرکز اما یه خوابهایی میبینم که انگار واقعی هستن و حس دارم توی خواب
میخواستم بدونم دلیل اینکه دیگه اون کارها رو نمیتونم بکنم چیه
دوستان من اصلآ به جادو اعتقاد ندارم ولی به متافیزیک چرا
در ضمن جادو از نظر من همون قدرت تمرکز هست
اگه جواب بدید ممنون میشم
اگه هم سوالی در این مورد بود بگید.جواب میدم

nema2007
25-03-2008, 16:40
سلام

از دوستانی که برون فکنی انجام میدن سوالی داشتم .

ایا با برونفکنی میشه در بعد زمان حرکت کرد ؟منظورم اینه که وقایع ساعت بعد یا روزهای بعد را مشاهده کرد؟

در برونفکنی که بصورت ارادی انجام میشه ایا بعد از اینکه برونفکنی صورت گرفت میشه به هر مکانی که اراده کنی رفت یا نه؟

با تشکر.

darkstreet
25-03-2008, 19:24
ایا با برونفکنی میشه در بعد زمان حرکت کرد ؟منظورم اینه که وقایع ساعت بعد یا روزهای بعد را مشاهده کرد؟

در برونفکنی که بصورت ارادی انجام میشه ایا بعد از اینکه برونفکنی صورت گرفت میشه به هر مکانی که اراده کنی رفت یا نه؟

بله میشه
ولی اول باید استاد بشی بعد
باید به اون مرحله برسی تا بتونی توی بعد زمان و مکان جابجا بشی( البته به صورت اختیاری )

وستان من اصلآ به جادو اعتقاد ندارم ولی به متافیزیک چرا

نمیشه با اطمینان جادو رو رد کرد چون غیر از ما موجودات دیگه ای هم توی بعدهای دیگه هستن که قدرت خیلی کارها رو دارن و با تسلط بر اونها میشه خیلی کارها انجام داد چه خوب چه بد

هر چی خواب میدیدم به واقعیت میپیوست یعنی هر جا میرفتم و یا هر اتفاقی که می افتاد برام تازگی نداشت(انگار میدونستم

منم یه مدت اینجوری بودم
احتمال خیلی زیاد به خاطر این بوده که شما شبها برون فکنی می کردید و با زمان اینده سفر می کردید و موقع برگشت مقداری از خاطرات سفر یادتون می مونده این باعث میشه خاطراتی که از اینده با خودتون اوردید موقع به واقعیت تبدیل شدن براتون خیلی اشنا به نظر برسه

دوستان حتما کتاب خوداموز پرواز روح در 30 روز و با شما تا ابدیت رو برای انجام برون فکنی مطالعه کنید نکات جالبی داره و حتی چیزایی که توی کتاب های دیگه اسمی ازشون نیامده

darkstreet
25-03-2008, 19:32
راستی دیشب توی یک کتاب مطلب زیر رو در مورد برون فکنی خوندم:

لیزا در شهری دور از پدر و مادرش در حال تحصیل بود که یک روز احساس کرد از بدنش خارج شده و به خانه پدرش رفته است تصاویری که مشاهده می کرد درست مثل بیداری بودند و خودش هم از انچه میدید کاملا گیج شده بود در همین حال پدر و مادر لیزا در خانه شان شبه دختر خود را مشاهده نمودند و از روی نگرانی با دخترشان تماس گرفتند
جالب اینجا بود که هردو طرف به طور مستقیم خاطره ای را برای هم تعریف کردند که هیچ توجیح علمی نداشت
در حقیقت لیزا دچار خروج روح یا برون فکنی شده بود و پدر و مادرش روح او را در منزلشان مشاهده نموده بودند

این دیگه واقعا جالبه اخه چطور ممکنه اونا بتونن روح رو ببینن؟!!! لیزا از بعد زنده ها خارج شده بود پس چطور پدر و مادرش تونستن اونو ببینن؟!!! رویت اشباح فقط توسط اکتوپلاسم انجام میشه ولی این مورد واقعا جالبه چون لیزا اصلا نمرده بوده که بخواد از اکتوپلاسم استفاده کنه در ضمن خودش هم چیزی در این مورد نگفته بود!

man7tomani
25-03-2008, 20:56
dardStreest خان آیا رفتن به آینده گناه محسوب نمیشه؟
اینجوری که اگه گناه نباشه نظام بهم نمیخوره؟

saiiddz
26-03-2008, 09:23
سلام دوستان
من بعد از دیدن یک خواب که با پسر خالم به طور همزمان دیده بودیم تمام چیزام تغییر کرد
مثلآ رنگ آبی رو دوست داشتم ولی به مشکی تغییر کرد و...
قبلآ (البته بعد از دیدن اون خواب) تونستم با تمرکز یک خودکار رو جابه جا کنم که بعدش سردرد شدیدی بهم دست داد به طوری که فکر میکردم سرم رو از دوطرف چپ و راست فشار میدن.
بعدش هم هر چی خواب میدیدم به واقعیت میپیوست یعنی هر جا میرفتم و یا هر اتفاقی که می افتاد برام تازگی نداشت(انگار میدونستم)
اما الان دیگه اون خوابها رو نمیبینم و نمیتونم چیزی رو تکون بدم با تمرکز اما یه خوابهایی میبینم که انگار واقعی هستن و حس دارم توی خواب
میخواستم بدونم دلیل اینکه دیگه اون کارها رو نمیتونم بکنم چیه
دوستان من اصلآ به جادو اعتقاد ندارم ولی به متافیزیک چرا
اگه جواب بدید ممنون میشم
اگه هم سوالی در این مورد بود بگید.جواب میدم
اساتید
یکی نیست کمکم کنه
در ضمن darakstreet عزیز من به طور ارادی تا به حال برون فکنی نکردم
اینایی که گفتم به طور غیر ارادی بود

darkstreet
26-03-2008, 12:12
بله درسته
منم برای دفعه اول به طور ر ارادی برون فکنی می کردم

dardStreest خان آیا رفتن به آینده گناه محسوب نمیشه؟
اینجوری که اگه گناه نباشه نظام بهم نمیخوره؟

نه به هیچ وجه گناه نداره دین یک قرارداد برای انسانهاست و برون فکنی و سفر به گذشته و اینده به هیچ وجه گناه نداره البته بستگی به هدف شما از این عمل داره

Hoaxes
26-03-2008, 12:27
باید اطمینان پیدا کرد که گناه داره یا نه ... من که تحقیق کردم مثل این که حرامه ... حالا هر کی منبع معتبری چیزی

داره بذاره ببینیم حرامه یا نه من خودمم میرم چند تا سند بیارم!

saiiddz
26-03-2008, 14:12
باید اطمینان پیدا کرد که گناه داره یا نه ... من که تحقیق کردم مثل این که حرامه ... حالا هر کی منبع معتبری چیزی

داره بذاره ببینیم حرامه یا نه من خودمم میرم چند تا سند بیارم!
نه عزیزم حرام نیست
حتی بعضی از روحانی ها هم این کارو انجام میدن
مثلآ میشه بری مکه

Moharishi
26-03-2008, 19:16
بله درسته
منم برای دفعه اول به طور ر ارادی برون فکنی می کردم

نه به هیچ وجه گناه نداره دین یک قرارداد برای انسانهاست و برون فکنی و سفر به گذشته و اینده به هیچ وجه گناه نداره البته بستگی به هدف شما از این عمل داره

موافقم سفر به گذشته و آيندهه هيچ گناهي نداره
چون شما در اين حالت قدرت هيچ كاري رو نداريدچون شما فقط يك ناظر هستيد .

nema2007
26-03-2008, 20:09
سلام

به نظر من خبر از اینده دادن اگر هدف خیر خواهانه و کمک به دیگران باشه اجر و ثواب هم داره.

البته همه اطلاعاتی نه.مثلا اگر خبر و یا وقایعی را از اینده ببینه که تو زندگی کسی که از نظر مالی مشکل داره تاثیر مثبت بزاره بسیار هم خوبه.

موفق باشید.

winter+girl
26-03-2008, 22:10
سلام

به نظر من خبر از اینده دادن اگر هدف خیر خواهانه و کمک به دیگران باشه اجر و ثواب هم داره.

البته همه اطلاعاتی نه.مثلا اگر خبر و یا وقایعی را از اینده ببینه که تو زندگی کسی که از نظر مالی مشکل داره تاثیر مثبت بزاره بسیار هم خوبه.

موفق باشید.

به قول یه دوستی که تا ازش میپرسیدیم میگفت:
هر که را اسرار حق آموختند
مهر کردند و دهانش دوختند

*Necromancer
26-03-2008, 22:13
هر که را اسرار حق آموختند
مهر کردند و دهانش دوختند
برعکسشم هست!
می گه تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی!