PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Wi-fi Gprs Gps

بیلچه
09-05-2007, 17:49
دوستان هر کسی در این زمینه تجربه یا اطلاعات عملی داره بزاره ببینیم کی چی کاره است.

بیلچه
09-05-2007, 17:54
گوشی های Wi-fi داری که من می شناسم این ها هستند:
Nokia E60 E61 E65 E90 N95 N91 N93 N92 N80
Sony Ericsson P990 P1

بیلچه
09-05-2007, 17:59
تقریبا همه گوشیها Gprs دارند ولی Gprs به سرویس دهنه شما هم ربط داره
در بین گوشی های موجود در ایران فقط N93 است که Gprs Class 32داره.

بیلچه
09-05-2007, 18:10
در مورد GPS هم فقط N95 ,6110 NAVIGATOR اند که BUILT IN GPS دارند و بقیه گوشی های سیمبیان 3rD باید یک وسیله جانبی خریداری شه مثلا برای NOKIA 5500 SPORT باید اینو بخرید.
کسی تا حالا خریده یا دیده؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CD-RW
10-05-2007, 10:21
در مورد GPS هم فقط N95 ,6110 NAVIGATOR اند که BUILT IN GPS دارند و بقیه گوشی های سیمبیان 3rD باید یک وسیله جانبی خریداری شه مثلا برای NOKIA 5500 SPORT باید اینو بخرید.
کسی تا حالا خریده یا دیده؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یواش برو باهم بریم , خودت بریدی خودت هم داری میدوزی
اول اینها رو خلاصه بهت بگم بعد اگه جزئیات خواستی مفصل توضیح میدم
GPS
Global Positioning System با استفاده از 12 تا ماهواره در اطراف زمین موقعیت دقیقت رو نشون میده
GPRS
General Packet Radio Service یک روش انتقال اطلاعات که با کمک باند GSM 900 , 1800 فقط برای موبایل کار میکنه
Wi-Fi
wireless fidelity یک روش انتقال اطلاعات هست که معمولا برای شبکه های بی سیم توی سطح شهر کاربرد داره

بیلچه
10-05-2007, 10:43
یواش برو باهم بریم , خودت بریدی خودت هم داری میدوزی
اول اینها رو خلاصه بهت بگم بعد اگه جزئیات خواستی مفصل توضیح میدم
GPS
Global Positioning System با استفاده از 12 تا ماهواره در اطراف زمین موقعیت دقیقت رو نشون میده
GPRS
General Packet Radio Service یک روش انتقال اطلاعات که با کمک باند GSM 900 , 1800 فقط برای موبایل کار میکنه
Wi-Fi
wireless fidelity یک روش انتقال اطلاعات هست که معمولا برای شبکه های بی سیم توی سطح شهر کاربرد داره

باشه یخته آروم تر میرم .
ولی من منظورم اطلاعات عملی مثلا شما تا حالا با wifi رفتی تو p30world پست بدی یا نه.

CD-RW
10-05-2007, 11:01
باشه یخته آروم تر میرم .
ولی من منظورم اطلاعات عملی مثلا شما تا حالا با wifi رفتی تو p30world پست بدی یا نه.

اون چیزی که من توی ایران شنیدم اینه که برای Wi-Fi باید بری از مخابرات فرکانس اجاره کنی
یا
اینکه از شرکتهایی که اون رو ارائه میدن باید بگیری , البته هر شرکت دولتی و نیمه دولتی یه فرکانس برای خودش اجاره کرده که فکر نکنم بتونی بگیری , آخه واسه کارمندهای خودشونه

بیلچه
10-05-2007, 11:15
تو اصفهان دو جا wi fi رایگان داره
یکی دانشگاه صنعتی اصفهان
دیگری بلوار آینه خونه که انگار مال شهرداریه

ali david
10-05-2007, 11:22
پس اگه اينجوري اين برنامه هاي mini gps ديگه چيه

بیلچه
10-05-2007, 11:27
این برنامه ها رو گوشی نصب می شه ولی باید یه gps واسه موبایلت بخری تا کار کنه .
اخه مگه ندیدی تا می خوای ازش استفاده کنی هی ازت می خواد bluetooth تو روشن کنی چون دستگاه gps که می خری با bluetooth به موبایلت وصل می شه!(البته تا اونجایی که من میدونم.)

بیلچه
10-05-2007, 11:33
اون چیزی که من توی ایران شنیدم اینه که برای Wi-Fi باید بری از مخابرات فرکانس اجاره کنی
یا
اینکه از شرکتهایی که اون رو ارائه میدن باید بگیری , البته هر شرکت دولتی و نیمه دولتی یه فرکانس برای خودش اجاره کرده که فکر نکنم بتونی بگیری , آخه واسه کارمندهای خودشونه

wi fi اصلا به مخابرات (سیم کارت) ربط نداره حتی بعضی از laptop هاهم wifi دارند.

CD-RW
10-05-2007, 13:51
wi fi اصلا به مخابرات (سیم کارت) ربط نداره حتی بعضی از laptop هاهم wifi دارند.

نه عزیز جان منظور من یه چیز دیگه بود , اگه خبر داشته باشی حتی امواج رادیویی و تلویزیونی توی ایران هم در اختیار مخابراته که به اون سازمانها اجاره داده
کلا فضای رادیویی ایران به جز رادار و امواج نظامی در اختیار مخابراته به هر کس که بخواد میتونه اجاره بده یا نه .

بیلچه
10-05-2007, 14:53
نه عزیز جان منظور من یه چیز دیگه بود , اگه خبر داشته باشی حتی امواج رادیویی و تلویزیونی توی ایران هم در اختیار مخابراته که به اون سازمانها اجاره داده
کلا فضای رادیویی ایران به جز رادار و امواج نظامی در اختیار مخابراته به هر کس که بخواد میتونه اجاره بده یا نه .

Oooooooooooooooooooooooo

TheMohammad
10-05-2007, 21:12
این gps های بلوتوس از 50 هزار تومن به پایین داره تا میره به بالا، خوبش رو میشه حدود 100 تومن پیدا کرد، توی جمهوری یه مغازه هست که فقط تو کار GPS هست، ولی فکر نکنم روی گوشی راحت کار کنه چون cpu قوی میخواد، روی گوشی های قدیمی مثل 6600 شاید خیلی یه نفر رو عصبانی کنه ولی روی pda هایی با سرعت 400 مگاهرتز راحت تر کار میکنه !

بیلچه
10-05-2007, 23:17
این gps های بلوتوس از 50 هزار تومن به پایین داره تا میره به بالا، خوبش رو میشه حدود 100 تومن پیدا کرد، توی جمهوری یه مغازه هست که فقط تو کار GPS هست، ولی فکر نکنم روی گوشی راحت کار کنه چون cpu قوی میخواد، روی گوشی های قدیمی مثل 6600 شاید خیلی یه نفر رو عصبانی کنه ولی روی pda هایی با سرعت 400 مگاهرتز راحت تر کار میکنه !

چه جالب!
توی جمهوری منظورت تهران خ جمهوری است دیگه.

hpz364
11-05-2007, 15:16
لطفا طریقه استفاده از wi-fi تو کامپیوتر رو توضیحبدین
مثلا وقتی میخواهیم به یه سرویس مجانی wi-fi با نوت بوک کانکت شیم

CD-RW
12-05-2007, 09:41
لطفا طریقه استفاده از wi-fi تو کامپیوتر رو توضیحبدین
مثلا وقتی میخواهیم به یه سرویس مجانی wi-fi با نوت بوک کانکت شیم

استفاده از Wi-Fi راحته ولی اجازه میخواد
اول باید ببینی اسم اکسس پوینتی که نشون میده چیه
بعد باید بفهمی که اون اکسس پوینت مال کجاست
تماس میگیری ازشون انکریپشن کد رو میگیری ( یک عدد 64 رقمیه )
بعد برات اسم کاربر و رمز عبور میدهند
تازه اگه بتونی باهاشون تماس بگیری و بهت جواب بدهند میتونی استفاده کنی
شاید من یه جاهایی اشتباه کرده باشم ولی برو توی تاپیکهای شبکه های بیسیم بهتر راهنمایی میشی

بیلچه
12-05-2007, 10:26
استفاده از Wi-Fi راحته ولی اجازه میخواد
اول باید ببینی اسم اکسس پوینتی که نشون میده چیه
بعد باید بفهمی که اون اکسس پوینت مال کجاست
تماس میگیری ازشون انکریپشن کد رو میگیری ( یک عدد 64 رقمیه )
بعد برات اسم کاربر و رمز عبور میدهند
تازه اگه بتونی باهاشون تماس بگیری و بهت جواب بدهند میتونی استفاده کنی
شاید من یه جاهایی اشتباه کرده باشم ولی برو توی تاپیکهای شبکه های بیسیم بهتر راهنمایی میشی

می شه آدرسه این تا÷یکو بزنی.
منظورم شبکه های بی سیمه.

CD-RW
12-05-2007, 13:32
متاسفانه توی این سایت چیزی پیدا نکردم , منابعی هم که توی اینترنت هست انگلیسی زبان هست
ولی به فکرت هستم یک چیز بدرد بخور پیدا کردم برات میفرستم