PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارهای 3d_zender

3d_zender
09-05-2007, 17:47
ببینید نظر بدید

3d_zender
09-05-2007, 20:36
سلام دوستان عزیز و اسم من فرید محبوبی هست .من چند سالی هست که مکس کار میکنم .
این چند تا از کارای من هست. خوشحال میشم اگر نظراتون رو در باره ی اونا بدید
اینم ایمیل من farid_robocap@yahoo.com (farid_robocap@yahoo.com)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahsoft
09-05-2007, 22:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکم روی ریزه کاری بیشتر کار کنید طبعی تر هم میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پایه های اون میز رو میتونستید قشنگتر در بیارید

اون مبلمان سمت چپ پشتش کنگره شده

البته اون سنگ فرشم اصلا به فورم اتاق نمیاد نه رنگش نه طرح نظر شخصی بود

در کل طرحهای خیلی خوبه تبریک میگم

3d_zender
20-05-2007, 23:25
ممنون از نظرتون و درست میگید اون کنگرهای به خاطر تنظیمات vray است و چون می خواستم زود کارم راه بی افته خیلی بالا نبردمش و در مورد سنگ فرش هم حق با شماست نظر خود منم همینه ولی واسه کسی که اینو ساختم گفت می خوام همین جوری باشه:46: