PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در میزان sent و received سرویس ADSL

M O S @ F E R
09-05-2007, 16:05
سلام دوستان

من از سرویس ADSL استفاده میکنم (128). مشکل من در sent و received سرویس ADSL امه.
در قسمت status از قسمت Local Area Connection میزان sent و received با هم برابره ، در حالیکه
من اصلا آپلود ندارم و فقط دانلود می کنم. با پشتیبانی ISP ام تماس گرفتم و مشکلم را بهشون گفتم.
اونها هم پین کدها را بررسی کردن و یه سری کارا را برای چک کردن سرعت اینترنتم خواستن که براشون
انجام دادم. بهم گفتن که سرعت اینترنتم از طرف اونا خوبه و مشکلی نداره و به احتمال زیاد مشکل از
سیستم خودمه و بهم گفتن که شاید سیستمم ویروس یا تروجان ... داره که میزان sent , received با
هم برابره ( البته گاهی اوقاتمیزان sent از received بیشتر میشه ) . به هر حال از من خواستن یه
آنتی ویروس و اسپی وار جدید نصب کنم وسیستم را فول اسکن کنم. همین کار را هم کردم ، ولی
نه ویروس و یا تروجان.... پیدا کرد و نه میزان sent و received .
البته ISP ام بهم گفت در حالت معمول که آپلود ندارم و فقط دانلود دارم باید میزان received حداقل سه برابر
sent باشه.
البته من رو سیستمم انتی ویروس نورتن دارم و همیشه هم آپدیتش می کردم و هیچ مشکلی از لحاظ
ویروسی شدن سیستمم نداشتم.
راستش دیگه فکرم به جایی نمی رسه.
لطفا کمکم کنید که چیکار کنم.
ممنونم.

M O S @ F E R
10-05-2007, 08:48
توی این فروم یکی پیدا نمیشه که جواب ما را بده !!!!!!!!!!!!!!!!

majids1
10-05-2007, 10:31
دوست عزيز به نظر من هم مشكل شما از ويروس يا تروجان است
شما آخرين Service Pack و Hotfix ها را نصب نماييد و با آنتي ويروس به روز شده خوب سيستم رو چك كنيد
اگر نشد ببينيد اطلاعات به چه مقصدي و به چه صورت ارسال مي شود براي اين كار نرم افزار هاي مانيتورينگ زيادي وجود دارد اگر حوصله دانلود آنها رو نداريد به طور خيلي خلاصه با دستور NetStat مي توانيد اطلاعاتي در اين مورد به دست بياوريد
يك احتمال خيلي ضعيف هم وجود دارد و آن اشكال از كارت شبكه است كه من يك بار با آن برخوردم و با تعويض كارت مشكل حل شد البته آن كارت لوپ شده بود و به مقصد دور Packet اي ارسال نمي كرد

M O S @ F E R
10-05-2007, 22:24
دوست عزيز به نظر من هم مشكل شما از ويروس يا تروجان است....

مجید جان خیلی ممنون از راهنماییت. حتما تست میکنم.
بازم ممنون.

hp980
11-05-2007, 23:40
من هم همين مشكل شما رو با پارس آنلاين دارم هيچ ويروس و.. هم رو ي كامپيوتر نيست روي 2 تا pc ديگه هم امتحان كردم و سندم هميشه بيشتر از رسيوه فقط در Adsl با ديال آپ درسته!!

loyal
12-05-2007, 17:28
در مورد Dsl به علت اینکه نسبت به نویز خیلی از دایال آپ حساس تره شاید مشکلت این باشه که خط تلفنت از جایی میگذره که کابل فشار قوی از اونجا رد میشه.

میتونی یه امتحان کنی. اگه دیدی اینطور حالتی داره بهتره یه کابل خودت از جایی به مودمت بکشی که حد اقل 1متر با کابل برق فاصله داشته باشه

امیدوارم به دردت بخوره
اگه مشکلت حل نشد بگو