PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال برنامه

sajad2000
09-05-2007, 08:49
سلام
کسی سریال برنامه mpresizer را ندارد با ورژن1.8یا1.0

Ali_k
09-05-2007, 16:36
ببین این کار میکنه یا نه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sajad2000
09-05-2007, 18:13
دوست عزیز کدها کار نکرد اول همش را کپی کردم در آن و هم یکی یکی از اونا را ولی کار نکرد

moji643
09-05-2007, 19:21
سلام
ببخشید اگه کسی سریال آفیس 2007 رو بذاره خیلی ممنون میشم.
من اون رو دانلود کردم ولی سریالش رو ندارم اگه کسی برام اینجا بذاره خیلی خیلی ممنونش میشم.
مرسی

moji643
09-05-2007, 19:37
بازم سلام
من کرک آفیس 2007 رو پیدا کردم حالا اون کرک رو داخل فولدرش میذارم بعد یه سریالی به من میده. اون سریال رو هم هرچی میدم به آفیس سریال رو قبول نمیکنه.
به نظر شما مشکل از چی هست؟
اگه کمکم کنین ممنون میشم.
Ali_k
10-05-2007, 07:53
دوست عزیز کدها کار نکرد اول همش را کپی کردم در آن و هم یکی یکی از اونا را ولی کار نکرد
این کرک برنامس ورژن 1.0 امیدوارم کار کنه

پسورد:

sajad2000
10-05-2007, 08:59
دوست عزیز کدها کار نکرد من سایتی که دادی رفتم و آن را دانلود کردم و بعد از دانلود اون کرک را در پوشه ای که برنامه نصب کرده ام کپی کردم ولی هیچ نتیجه ای نداد و وارد کرک هم که شدم کدی نبود
حالا باید چی کار کنم
سوال دیگه ای هم داشتم چطور میشه یک فایل mp3را مانند عکس upload(آپلود) کنم آیا سایتی است
اگر است آن سایت را لطف کنید وبه من بدید

Ali_k
11-05-2007, 06:49
دوست عزیز کدها کار نکرد من سایتی که دادی رفتم و آن را دانلود کردم و بعد از دانلود اون کرک را در پوشه ای که برنامه نصب کرده ام کپی کردم ولی هیچ نتیجه ای نداد و وارد کرک هم که شدم کدی نبود
حالا باید چی کار کنم
سوال دیگه ای هم داشتم چطور میشه یک فایل mp3را مانند عکس upload(آپلود) کنم آیا سایتی است
اگر است آن سایت را لطف کنید وبه من بدید
دوست من شما اشتباه کرکش کردی شما باید وقتی کرک را باز میکنی بر روی دگمه patch کلیک کنی بعدش بر روی yes کلیک کنی و سپس آدرس جایی که برنامه تو کامپیوترت نصب شده را بدی
در مورد سوال دومت میتونی از سایتای مختلفی استفاده کنی که معروفترینش ایناست
بدون نیاز به ثبت نام:

با ثبت نام :

بازم مشکلی بود بگو

sajad2000
11-05-2007, 09:58
دوست عزیز من کرک را که باز کردم و رویpatch کلیک می کنم و دوباره روی yesکلیک می کنم و مسیر فایل را مشخص می کنم پایین برنامه می نویسه wrong filesize مشکل از چیست آیا مشکل از ورژن نیست
این برنامه را من در اینترنت دانلود کردم و یک ماه زمان داشت و الان زمان آن تمام شده راهی برای عقب بردن زمان آن را نداری من تاریخ کامپیوترم را عقب بردم ولی زمان آن عقب نیومد

bijanbina
11-05-2007, 10:08
براي آقايي كه در خواست كرد بره توي در خواست كرك و سريال برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و office2007 serial new ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ali_k
12-05-2007, 06:18
دوست عزیز من کرک را که باز کردم و رویpatch کلیک می کنم و دوباره روی yesکلیک می کنم و مسیر فایل را مشخص می کنم پایین برنامه می نویسه wrong filesize مشکل از چیست آیا مشکل از ورژن نیست
این برنامه را من در اینترنت دانلود کردم و یک ماه زمان داشت و الان زمان آن تمام شده راهی برای عقب بردن زمان آن را نداری من تاریخ کامپیوترم را عقب بردم ولی زمان آن عقب نیومد
نه عزیز من چیز دیگه ای پیدا نکردم این کرک ماله ورژن 1.0 است . شما میتونی بری تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و ورژن 1.0 این برنامه را دانلود کنی و از این کرک اسنفاده کنی
این راه حل من بود
حالا بازم برات میگردم
این کاری را هم که گفتم امتحان کن :8:

sajad2000
12-05-2007, 11:49
دوست عزیزبرنامه mpresizerدر آن پیدا نکردم آیا همین اسم نوشته یا اسمی دیگه از اینا کدوماشه
Macromedia Flash ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Macromedia Flash Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
MediaMonkey ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mp3Doctor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LAME MP3 Encoder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر از اینا نیست خودت میتونی برنامه را به این ایمیل بفرستی:omid0man@yahoo.com
صمیمانه از لطفت متشکرم

Ali_k
13-05-2007, 06:00
سجاد عزیز برنامه را در سایت مورد نظر درخواست دادم
یه کم باید صبر کرد

sajad2000
13-05-2007, 10:08
آقا علی این سایت فقط برای آپلود فایلهای mp3است یا با اون هم میشه عکس را آپلود کرد من در اون سایت عکسی را آپلود کردم و آدرس سایتش را گرفتم و خواستم اون را در این سایت قرار دهم وقتی اون آدرس را در جای (نوشته آدرس عکس مورد نظر بنویسید) من در آن کپی می کنم ولی عکسی نمیاد مگه اینطور عکس در سایت قرار نمی دهند . منظورم این سایت می باشد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و تا چه وقت باید صبر کنم برای اون برنامه
مرسی

Ali_k
14-05-2007, 02:28
برای برنامه نمیدونم چقدر باید صبرکنی اما در مورد آپلود کردن عکسات باید از این سایت استفاده کنی:

sajad2000
14-05-2007, 09:10
دوست عزیز آیا این سایت فقط برای آپلودmp3می باشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یعنی نمیشه باهاش عکس آپلود کردو برای آپلود عکس باید وارداین سایت شوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منظورت همینه

Ali_k
15-05-2007, 06:49
دوست عزیز آیا این سایت فقط برای آپلودmp3می باشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یعنی نمیشه باهاش عکس آپلود کردو برای آپلود عکس باید وارداین سایت شوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منظورت همینه
بله سایت اول برای آپلود برنامه و آهنگ است و سایت دوم برای آپلود عکس
موفق باشی :8:

sajad2000
16-05-2007, 09:01
آیا کسی میتونه به من این سوال را پاسخ دهد؟من یک آیدی ساختم در یاهو ووقتی آن را در یاهو مسنجرم می نویسم بالا هم می اد ولی وقتی می خوام وارد چت روم بشم وارد نمیشه ویک ارور مینویسه ولی اگر خودم بخوام با یک نفر ا چت کنم میتونم مشکل از چیست چرا واردچت روم نمی شوم چطور باید این مشکل را رفع کنم در ضمن آیدی دوستان را که میزنم وارد چت روم می شوم من در یاهوبرای ساخت آیدی برای تاریخ تولد به ترتیب:آپریل.1990.8و در پایینzipcode…را12345 میزارم لطفا من را راهنمایی کنید

Ali_k
17-05-2007, 07:23
آیا کسی میتونه به من این سوال را پاسخ دهد؟من یک آیدی ساختم در یاهو ووقتی آن را در یاهو مسنجرم می نویسم بالا هم می اد ولی وقتی می خوام وارد چت روم بشم وارد نمیشه ویک ارور مینویسه ولی اگر خودم بخوام با یک نفر ا چت کنم میتونم مشکل از چیست چرا واردچت روم نمی شوم چطور باید این مشکل را رفع کنم در ضمن آیدی دوستان را که میزنم وارد چت روم می شوم من در یاهوبرای ساخت آیدی برای تاریخ تولد به ترتیب:آپریل.1990.8و در پایینzipcode…را12345 میزارم لطفا من را راهنمایی کنید
سجاد جان مشکلت را اینجا مطرح کن حتما جواب را میدهند:

:21:

sajad2000
21-05-2007, 09:08
من کد تقلب بازی gta(جی تی آی) میخوام کسی میتونه به من بده
یکی از کدهای که برای gtaگیر آوردم این است:nuttertoolsمی باشد

H A M E D
21-05-2007, 10:07
هيچ كدوم از پست هاي اين صفحه ربطي به كرك نداشت! جالبه.

sajad2000
28-05-2007, 09:53
من کد تقلب بازی gta(جی تی آی) میخوام کسی میتونه به من بده
یکی از کدهای که برای gtaگیر آوردم این است:nuttertoolsمی باشد.این کد برای آوردن اسلحه است