PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب بازی

مستانه
09-05-2007, 07:42
جرا وقتی یک بازی رو نصب می کنم با اینکه فایل کرکش رو هم در مسیری که بازی رو نصب کردم کپی میکنم و با اینکه cd هم توی درایو هست پیغام می ده که cd رو توی درایو بذار ؟

nw_nk
09-05-2007, 09:18
جرا وقتی یک بازی رو نصب می کنم با اینکه فایل کرکش رو هم در مسیری که بازی رو نصب کردم کپی میکنم و با اینکه cd هم توی درایو هست پیغام می ده که cd رو توی درایو بذار ؟

برای همه بازیها CD می خواهد؟ با چه بازی این مشکل رو داری؟

بعضی از بازیها که علارغم کرک شدن به دیسک بازی (CD یا DVD) هم نیاز دارن!

بعضیهاشون با ترفندی که در خود دیسک بازی نوشته شده , شبیه سازی میشن و دیگه دیسک بازی رو از شما نمیخوان!

مستانه
09-05-2007, 13:29
مشکل اینکه من cd رو توی درایو می ذارم ، ولی همچنان پیغام می ده که cd رو در رایو بذار.متاسفانه چون بیشتربازی هایی که نصب کردم همین پیغام رو دادن و من سریع حذفشون کردم الان نمی تونم اسم بازی روبگم .

nw_nk
09-05-2007, 14:05
مشکل اینکه من cd رو توی درایو می ذارم ، ولی همچنان پیغام می ده که cd رو در رایو بذار.متاسفانه چون بیشتربازی هایی که نصب کردم همین پیغام رو دادن و من سریع حذفشون کردم الان نمی تونم اسم بازی روبگم .

چون گفتید بیشتر بازی ها ... احتمالا اشکال از شماست! یعنی کرک درست رو کپی نمی کنید یا ...!

اگر بازی راهنما داره طبق اون مراحل کرک رو انجام بدید!

اگر تونستید یک نمونه از بازی هایی که این مورد رو دارن بگید! بازی ها رو با آرم شرکت خاصی می خرید؟ مثلا دارینوس یا ...؟ یا نه از مکانهای مختلف؟

cnn
09-05-2007, 15:18
به نظرم باید توی سی دی بازی دنبال یه فایل نوت پد بگردی که دقیقاً مسیر کپی کرک رو گفته باشه و یا شاید هم باید روی فایل کرک کلیک کنی و اون رو هم اجرا کنی (بعضی از بازیها که اینجورین)
البته یه چیز دیگه هم هست که من یه بار برخوردم بعضی از بازیها تو بعضی کامپیوتر ها اگه شورت کات رو بزنید این پیغام رو میده و باید سی دی بازی رو داخل درایو بذاری تا بصورت اتوران اجرا بشه و از داخل بازی پلی را بزنید و یا اصلا باید از منو پروگرام یا حتی داخل فولدری که نصب شده اجرا بشه که البته مورد اول رو بیشتر دیدم

مستانه
09-05-2007, 16:20
مرسی .سعی میکنم ایدفعه اینطوری که گفته شد نصب کنم . شاید مشکل حل شه .