PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و تبادل نظر درباره انواع دوربينهاي ديجيتال و پخش كننده هاي صوتي ( راهنماي خريد و

saghy
03-08-2005, 13:34
سلام
دوستان عزيز لطف كرده كليه مباحث مربوط به موضوع را در اين مكان مطرح كنيد.

SaMsUnG
03-08-2005, 17:28
خب اون تاژيكمو كه قفل كرديد يه بار ديگه مطرح ميكنم
با سلام خدمت دوستان من یه دوربین دیجیتال خوب میخوام که قیمتش بین 60 تا 80 تومن باشه و برای عکسای خانوادگی میخوام در ضمن میخوام تا جایی که ممکنه اندازش کوچیک باشه یعنی مثلن بشه آسکی و بی هوا عکس گرفت . (مارکشم سامسونگ نباشه )
دوستان که همچین دوربینی سراغ دارند به من با نام و مدل و قیمت معرفی کنند.
با تشکر

patal
03-08-2005, 19:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed_bati2000
02-09-2005, 17:59
با سلام به مسئولين اين بخش بنده يك دوربين Cyber-Shot به مدل DSC-S30 دارم كه با اينكه دسته دوم هست ولي تميز هست و كاملا سالم كه خودم الان درحال استفاده از آن هستم و تمام تجهيزات آن نيز كامل هست مي خواستم اين دوربين را قيمت گذاري كنم و بفروشم ولي نمي دانم چه قيمتي مناسب هست هم براي من هم براي خريدار از دوستان عزيز مي خواهم كه راهنماييو كنند در ضمن اطلاعات دقيق فني اين دوربين نيز در لينك زير قابل مشاهده هست لطفا راهنمايي كنيد متشكرم

لينك اطلاعات فني:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] otQ20DSCQ2dS30Q201Q2e3Q20MegapixelQQsoprZ30007826

saghy
03-09-2005, 02:32
سلام
دوست عزيز اول اينكه قطعات دست دوم بدون ديدن نميشه قيمت درست گذاشت .
ولي راهنمايي شما :
قيمت قطعات دست دوم در صورت داشتن گارانتي حدود 20 تا 25 درصد كمتر از قيمت خريد نقدي فروشنده ! نداشتن گارانتي تا 30 درصد كمتر .
شما بهتره دوربين را به يك خريدار خانگي بفروشي تا به مغازه دارها چون بهتر ميتوني بفروشي :wink:

hamed_bati2000
03-09-2005, 13:54
سلام
دوست عزيز اول اينكه قطعات دست دوم بدون ديدن نميشه قيمت درست گذاشت .
ولي راهنمايي شما :
قيمت قطعات دست دوم در صورت داشتن گارانتي حدود 20 تا 25 درصد كمتر از قيمت خريد نقدي فروشنده ! نداشتن گارانتي تا 30 درصد كمتر .
شما بهتره دوربين را به يك خريدار خانگي بفروشي تا به مغازه دارها چون بهتر ميتوني بفروشي :wink:سلام دوست عزير صحبت شما متين هست قسط بنده هم فروش به يك خانه دار هست شما هم فرض كن كه اين دوربين كاملا تميز و سالم هست كه همينطور هم هست قيمت تقريبي آن كه نه سيخ بسوزه نه كباب در چه حدي هست تشكر

majidzm
15-11-2006, 16:21
سلام
من عضو جديد هستم
يه شركت به اسم رهپويان داره زير قيمت بازار mp3 va mp4 player مي فروشه
و هديه رايگان مجموعه كامل آموزش زبان نصرت

Hamidreza2007
30-11-2006, 00:11
سلام دوستان
يه سوال دارم تورا به خدا كمكم كنيد بدجوري گير افتادم
من يه دوربين ديجيتالي Canon A530 خريدم اين دوربين ما وقتي روشن ميشه اول يه عكس آبي مياد كه روش نام دوربين رو نوشته (تبليغ) حالاچند روز پيش مي خواستم اين عكس رو با توجه به دفترچه و نرم افزار داخل سي دي عوض كنم اولش كه عوض كردم درست بود ولي دوباره كه خواستم عوضش كنم يه عكس كوچكتر از سايزي كه توي دفترچه گفته بود(240*320) گذاشتم
حالا وقتي دوربين رو روشن ميكنم تا ميرسه به عكس اوليه نميتونه بخوندش وبالا نميآد يعني همونجا روي يه صفحه مشكي قفل مي كنه وبايد دوربين رو خاموش كنم. مي خواستم با همون نرم افزار عكس رو به حالت اوليه برگردونم اما بايد دوربين روشن بشه تا يه درايو توي My Computer بسازه تا نرم افزار كار كنه . اما .... دوربين روشن نميشه !!!
حالا مي خواستم از همه دوستان كمك بگيرم ببينم كه :
1- آيا راهي هست كه بشه تنظيمات دوربين رو به حالت اول برگردوند يعني حافظه داخلي دوربين را دوباره برنامه ريزي كرد؟ (مثلا نمايندگي دوربين)
2- يا حداقل بدون روشن كردن دوربين بشه به منوهاش دسترسي داشت تا نشون دادن صفحه اولي يعني همون عكسي كه خودم انداختم رو غير فعال كنم(مثل موبايل ها كه بدون روشن شدن اون رو ريست مي كنن)؟

تورو خدا كمكم كنيد آخه من توي يكي از شهرستان هاي استان فارس هستم و نمي تونم دست كم به نمايندگي Canon مراجعه كنم
اينجا هم كسي سر در نمي آره.

با تشكر:حميد رضا
id_hamidreza2007@yahoo.com

salambarto
30-11-2006, 16:31
سلام:
من يك دوربين سوني n1دارم. ميخواستم ببينم ايا امكان داره فيلمي را كه از طريق كامپيوتر روي حافظه ي آن ميريزيم ،از طريق صفحه نمايشگر دوربين تماشا كنيم.در واقع از آن به عنوان يك mp4هم استفاده كنيم.

با تشكر
armin300a@yahoo.com

Hamidreza2007
01-12-2006, 00:03
تورو خدا یکی به من کمک کنه

lovergod14paramourand
01-12-2006, 04:58
سلام دوستان
يه سوال دارم تورا به خدا كمكم كنيد بدجوري گير افتادم
من يه دوربين ديجيتالي Canon A530 خريدم اين دوربين ما وقتي روشن ميشه اول يه عكس آبي مياد كه روش نام دوربين رو نوشته (تبليغ) حالاچند روز پيش مي خواستم اين عكس رو با توجه به دفترچه و نرم افزار داخل سي دي عوض كنم اولش كه عوض كردم درست بود ولي دوباره كه خواستم عوضش كنم يه عكس كوچكتر از سايزي كه توي دفترچه گفته بود(240*320) گذاشتم
حالا وقتي دوربين رو روشن ميكنم تا ميرسه به عكس اوليه نميتونه بخوندش وبالا نميآد يعني همونجا روي يه صفحه مشكي قفل مي كنه وبايد دوربين رو خاموش كنم. مي خواستم با همون نرم افزار عكس رو به حالت اوليه برگردونم اما بايد دوربين روشن بشه تا يه درايو توي My Computer بسازه تا نرم افزار كار كنه . اما .... دوربين روشن نميشه !!!
حالا مي خواستم از همه دوستان كمك بگيرم ببينم كه :
1- آيا راهي هست كه بشه تنظيمات دوربين رو به حالت اول برگردوند يعني حافظه داخلي دوربين را دوباره برنامه ريزي كرد؟ (مثلا نمايندگي دوربين)
2- يا حداقل بدون روشن كردن دوربين بشه به منوهاش دسترسي داشت تا نشون دادن صفحه اولي يعني همون عكسي كه خودم انداختم رو غير فعال كنم(مثل موبايل ها كه بدون روشن شدن اون رو ريست مي كنن)؟

تورو خدا كمكم كنيد آخه من توي يكي از شهرستان هاي استان فارس هستم و نمي تونم دست كم به نمايندگي Canon مراجعه كنم
اينجا هم كسي سر در نمي آره.

با تشكر:حميد رضا
id_hamidreza2007@yahoo.com
اولا توی راهنمای هر دوربین این قابلیت که بصورت آک در بیاد نوشته شده یعنی از کارخانه در آمده...اما شما میتونی اگر دوربین قابلیت گرفتن چند نوع عکس رو داره ازون طریق هم در تنظیمات دست ببری...

Hamidreza2007
08-12-2006, 21:58
بابا ننوشته

Actros
09-12-2006, 01:43
من اطالاعات در مورد panasonic lumix fx9 میخوام
قیمتش چنده
تواین رنج از این بهتر هست؟