PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه نفر رو می خوام که با این سایت من رو بیستر آشنا کنه

ali zi zeperto
08-05-2007, 19:38
می شه یه تاپیک رو که خودم ایجاد کردم بعدا حذفش کنم

WooKMaN
08-05-2007, 19:57
اصول كار اين انجمن همين بيده ...

اول سوالت رو جسستجو كن ‌، جواب نگرفتي همين جا بپرس ...

;)

saviss
08-05-2007, 20:44
یه نفر رو می خوام که با این سایت من رو بیستر آشنا کنه و به سوالهام جواب بده.پیشاپیش تشکر می کنم:20:

اصول كار اين انجمن همين بيده ...

اول سوالت رو جسستجو كن ‌، جواب نگرفتي همين جا بپرس ...

;)
همین WookMaNبهترین کسیه که میتونه با انجمن آشناتون کنه
از خودش سوال کنید

WooKMaN
08-05-2007, 20:58
از خودش سوال کنید
ساويس يكي طلبت ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Viren
09-05-2007, 05:05
از خودش سوال کنید

راسیت میگه !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nw_nk
09-05-2007, 09:12
از خودش سوال کنید

آره. همین WookMan بهترین کسیه که میتونه شما رو سرگرم کنه! :31:

...

...

...

WookMan جان :11:

WooKMaN
09-05-2007, 10:58
راسیت میگه !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره. همین WookMan بهترین کسیه که میتونه شما رو سرگرم کنه! :31:

...

...

...

WookMan جان :11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ahmad
09-05-2007, 11:33
فكر مبكنم دوست عزيزمون با اين سايت به خوبي آشنا شدند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ملا نصرالدین
12-05-2007, 11:58
بابا اخه چرا به اين ووكمن گير ميديد .اين همه مدير تو اين سايت هست خوب معرفي كنيد از انها بپرسن
ووكمن جان شما هم بهت بر نخوره بالاخره كمك كردن ثواب داره .

WooKMaN
13-05-2007, 19:58
فكر مبكنم دوست عزيزمون با اين سايت به خوبي آشنا شدند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احمد جان جلوي كاربراي جديد اين طوري نگو بابا !...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا اخه چرا به اين ووكمن گير ميديد .اين همه مدير تو اين سايت هست خوب معرفي كنيد از انها بپرسن
ووكمن جان شما هم بهت بر نخوره بالاخره كمك كردن ثواب داره .

منه بيچاره كه اگه نميخواستم كمك كنم كاربر فعال نميشدم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا حالا جون بچم كلي درخواست نرم افزار جواب دادم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا شووووخي كرديم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ايشون همين جا سوالاشون رو مطرح كنن نه فقط من بلكه بقيه عزيزان دل كمك خواهند كرد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saviss
13-05-2007, 20:32
از خودش سوال کنید

ساويس يكي طلبت ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احمد جان جلوي كاربراي جديد اين طوري نگو بابا !...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منه بيچاره كه اگه نميخواستم كمك كنم كاربر فعال نميشدم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا حالا جون بچم كلي درخواست نرم افزار جواب دادم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا شووووخي كرديم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ايشون همين جا سوالاشون رو مطرح كنن نه فقط من بلكه بقيه عزيزان دل كمك خواهند كرد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عرض نکردم؟:21: