PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش فرستادن آهنگ(ملودی) با sms !!!!

adamhesaby
08-05-2007, 18:16
سلام به همگی
شاید خیلیها بلد باشند اما خب همیشه هستند افرادی که بلد نیستند.
اول از هم بگم که فقط گوشیهای سونی اریکسون این قابلیت رو دارند پس اگه گوشی شما نوکیا یا سامسونگ یا .... هست بهتره بیخیال خوندن بقیه ی مطلب بشین.
بهتره اول یه توضیحی درباره ی فایلهای imy بدم.
فایلهای imy فایلهایی هستند که فقط گوشیهای سونی اریکسون اونها رو میشناسه . میتونند گوشیو ویبره کنند، آهنگ بزنن (ملودی البته) ، یا LCD گوشیو خاموش روشن کنن. این فایلها تو کامپیوتر با note pad باز میشه و میشه یه سری تکست رو توش دید. یعنی کاری که این فایلها میکنن اینه که ملودی یا ویبره شدن یا خاموش یا روشن بودن LCD رو به صورت تکست کد گذاری میکنن. واسه همین میشه به صورت مسیج فرستادشون. البته همه ی فایلهای ایمی رو نمیشه فرستاد فکر میکنم سایزشون باید خیلی کم باشه اندازه ی یه تکست کوچیک
خوب بریم سر اصل مطلب:

آموزش attach کردن یک ملودی به مسیج :
1. اول این دوتا فایل ایمی رو دانلود کنید (اینها قابل اتچ هستند)

2.این چند تا فایل رو بریزین تو قسمت sounds گوشیتون ( برای دریافت همه فایلها به صورت یکجا اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
دانلود 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود 3 ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود 4 ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود 5 ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3.از توی منو برین به این آدرس
پیام نگاری --> نوشتن پیام جدید --> پیام متن --> بیشتر --> افزودن مورد --> آهنگ
یا
Massaging--> write new--> text massage--> more --> add item --> melody
بعد یکی از فایلهای ایمی رو انتخاب میکنین و ok رو میزنین

4. حالا به هرکی که حال کردین (البته اول مطمئن بشین که گوشیش سونی اریکسونه) سند کنین. البته بهتره بنویسین واسش که بره پایین تا علامت ملودی های لایت بشه تا آهنگش دربیاد!

توجه: ممکنه بعضی وقتا واسه یکی که میفرستین کار نکنه و بعضی وقتا کار کنه! من 2 بار واسه خودم فرستادم یه بار کار کرد یه بار نه!

امیدوارم به دردتون خورده باشه
سعی میکنم اگه تونستم فایلهای ایمی بیشتری رو که قابل ارسال باشن رو پیدا کنم و بزارم

mostafa_khan
08-05-2007, 22:41
مرسی دوست عزیز
استفاده کردم...
چند وقت پیش دوستم واسم فرستاد و منم واسه دوستام همون رو می فرستادم اما اطلاعات اینجور مفیدی ازش نداشتم....
مرسی:20:

D o l f i n
08-05-2007, 23:48
بايد گوشي طرف هم سوني اريكسون باشه ديگه درسته؟

FreeMagic
09-05-2007, 01:36
یکی برام اس ام اس فرستاد که از این فایل هم استفاده کرده بود و صفحه نمایش خاموش و روشن میشد
ولی بعد از مدتی این فایل دیگه کار نمی کرد
کسی میدونه دلیلش چیه ؟

CHOORI
09-05-2007, 01:37
:13: khaste nabashi rasman.yani mishe adami peida beshe ke ina nadoone?age mardi begoo chera bazi failaie imy ghabel atach va estefade tooie sms nisan.albate omidvaram mard bashi.dar har soorat bazam dastet dorost.:10:

adamhesaby
09-05-2007, 01:37
مرسی دوست عزیز
استفاده کردم...
چند وقت پیش دوستم واسم فرستاد و منم واسه دوستام همون رو می فرستادم اما اطلاعات اینجور مفیدی ازش نداشتم....
مرسی:20:

خواهش میکنم منم یکی از دوستام برام فرستاد ازش پرسیدم چطوری اینکار رو کرده گفت یکی دیگه از دوستاش براش فرستاده! اونم همینو گفته ! واسه همین رفتم تو فارم های خارجی دنبالش گشتم
امیدوارم به دردت خورده باشه

adamhesaby
09-05-2007, 01:39
بايد گوشي طرف هم سوني اريكسون باشه ديگه درسته؟
آره
چون فقط گوشیهای سونی اریکسون میتونن کدش رو به صدا یا ویبره تبدیل کنن. اگه گوشی طرف چیز دیگه ای باشه یه سری تکست بی معنی واسش فرستاده میشه (همونایی که وقتی فایل رو با نت پد باز میکنی دیده میشه )

adamhesaby
09-05-2007, 01:43
یکی برام اس ام اس فرستاد که از این فایل هم استفاده کرده بود و صفحه نمایش خاموش و روشن میشد
کسی میدونه دلیلش چیه ؟

آرو واسه ی منم هینطوریه! بعضی وقتا کار میکنه بعضی وقتا نه!
ولی وقتی کار نمیکنه اگه گوشیو خاموش روشن کنی دوباره کار میکنه (لااقل در مورد من که این راه جواب داده)

adamhesaby
09-05-2007, 01:51
:13: khaste nabashi rasman.yani mishe adami peida beshe ke ina nadoone?age mardi begoo chera bazi failaie imy ghabel atach va estefade tooie sms nisan.albate omidvaram mard bashi.dar har soorat bazam dastet dorost.:10:
اول از همه به پی سی ورلد خوش اومدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوما سلامت باشی
گفتم که خیلی ها میدونن خیلی ها هم نمیدونن
اگه یه نفر هم بلد نبود و حالا بلده باز هم خوبه
راستش تا اونجایی که شناسنامم نشون میده باید مرد باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش خیلی دنبال این مسئله گشتم، اکثرا عقیده داشتن که به سایزش بستگی داره و باید خیلی کم باش سایزش یعنی اندازه ی یه فایل تکست صد و خورده ای حرفی یا کمتر
(در ضمن اگه لطف کنی و فارسی بنویسی خیلی دمت گرم)

Dr.Afzali
09-05-2007, 05:00
اول تشكر ميكنم.بعدش ميخواستم ببينم اگر باز از اين كم حجمها داشتي همينجا بزار.من قبلا هرچي تست ميكردم نميشد چون سايزشون زياد بوده و سايز كم مثلا در حد زير 160 كاراكتر نداشتم.

adamhesaby
09-05-2007, 13:54
چند تا فایل اضافه کردم برین دانلود کنین.
کم کم دارم یه چیزایی از زبونش میفهمم. یکمی از حروف اضافشو پاک کردم سایزش کم شد
اگه زبونشو یاد بگیرم که دیگه خیلی ردیفه

vakafanzel
15-05-2007, 16:55
دوستان درود کسی فایلها روداره میشه یه جای دیگه اپ کنه با این همش مشکل دارم
مرسی

se-k750i
15-05-2007, 20:24
بفرما اینم 5 تاش با هم (لینک مستقیم)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The End
19-05-2007, 03:41
اینم 8 تا دیگه
امتحان نکردم ببینم چی هست

The End
19-05-2007, 03:54
اینهم 34 تا آهنگ دیگه

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بیلچه
19-05-2007, 09:50
سلام به همگی
شاید خیلیها بلد باشند اما خب همیشه هستند افرادی که بلد نیستند.
اول از هم بگم که فقط گوشیهای سونی اریکسون این قابلیت رو دارند پس اگه گوشی شما نوکیا یا سامسونگ یا .... هست بهتره بیخیال خوندن بقیه ی مطلب بشین.
بهتره اول یه توضیحی درباره ی فایلهای imy بدم.
فایلهای imy فایلهایی هستند که فقط گوشیهای سونی اریکسون اونها رو میشناسه . میتونند گوشیو ویبره کنند، آهنگ بزنن (ملودی البته) ، یا LCD گوشیو خاموش روشن کنن. این فایلها تو کامپیوتر با note pad باز میشه و میشه یه سری تکست رو توش دید. یعنی کاری که این فایلها میکنن اینه که ملودی یا ویبره شدن یا خاموش یا روشن بودن LCD رو به صورت تکست کد گذاری میکنن. واسه همین میشه به صورت مسیج فرستادشون. البته همه ی فایلهای ایمی رو نمیشه فرستاد فکر میکنم سایزشون باید خیلی کم باشه اندازه ی یه تکست کوچیک
خوب بریم سر اصل مطلب:

آموزش attach کردن یک ملودی به مسیج :
1. اول این دوتا فایل ایمی رو دانلود کنید (اینها قابل اتچ هستند)

2.این چند تا فایل رو بریزین تو قسمت sounds گوشیتون ( برای دریافت همه فایلها به صورت یکجا اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
دانلود 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3.از توی منو برین به این آدرس
پیام نگاری --> نوشتن پیام جدید --> پیام متن --> بیشتر --> افزودن مورد --> آهنگ
یا
Massaging--> write new--> text massage--> more --> add item --> melody
بعد یکی از فایلهای ایمی رو انتخاب میکنین و ok رو میزنین

4. حالا به هرکی که حال کردین (البته اول مطمئن بشین که گوشیش سونی اریکسونه) سند کنین. البته بهتره بنویسین واسش که بره پایین تا علامت ملودی های لایت بشه تا آهنگش دربیاد!

توجه: ممکنه بعضی وقتا واسه یکی که میفرستین کار نکنه و بعضی وقتا کار کنه! من 2 بار واسه خودم فرستادم یه بار کار کرد یه بار نه!

امیدوارم به دردتون خورده باشه
سعی میکنم اگه تونستم فایلهای ایمی بیشتری رو که قابل ارسال باشن رو پیدا کنم و بزارم

ایول . پسته شما و تاپیکتون از قشنگترین و کار آمد ترین هایی بود که من اینجا دیدم.

adamhesaby
19-05-2007, 15:05
ایول . پسته شما و تاپیکتون از قشنگترین و کار آمد ترین هایی بود که من اینجا دیدم.
ما مخلصیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peyman_nn
20-05-2007, 20:10
ای آدم حسابی
ای شفتالو
واقعا جالب بود
یه چیز جدید یاد گرفتیم

D E V I L
21-05-2007, 11:06
کسی میدونه دلیلش چیه ؟
اگه گوشي رو ويبره باشه كار نميكنه.چون گوشي اين فايلو به عنوان فايل صوتي در نظر ميگيره و نميزاره اجرا بشه.:5:

D E V I L
21-05-2007, 11:22
در ضمن ببخشيد يادم رفت بابت آموزشتون تشكر كنم.دمت گرم خيلي به درد بخوره

adamhesaby
21-05-2007, 18:28
ای آدم حسابی
ای شفتالو
واقعا جالب بود
یه چیز جدید یاد گرفتیم

در ضمن ببخشيد يادم رفت بابت آموزشتون تشكر كنم.دمت گرم خيلي به درد بخوره

امیدوارم به درد هردوتون خورده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a_b
26-06-2007, 22:04
دمه همتون گرم خيلی باحالين.

golmohammadi
18-08-2007, 15:17
من نتونستم فايلها را دانلود كنم
***** شده برا ما

مشترک گرامي

دسترسي به اين سايت امکان پذير نمي باشد

واقعلا كه ....
لطفا يه جاي ديگه اپ كنيدش

golmohammadi
18-08-2007, 16:25
منم فقط تونستم يكي را باز كنم كه زير يك مگ بود
و فارسي هم ساپورت نميكنه
با برنامه mobilepdf

nkhdiscovery
18-08-2007, 17:36
دمت گرم دادا خیلی دنبال این imy ها بودم!