PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مژده به استراتژيك بازها !!! بخونيد بد نيست !!!

+WarriorKing
03-08-2005, 11:12
مژده به استراتژيك باز ها !
اين نوع از استراتژيک ها با بقيه فرق دارند
نصل جديدي از بازي هاي رايانه اي با اين سبك كه صد البته هنوز تعداد آنها از انگشتان يك دست هم بيشتر نشده است در راه اند .

اونايي كه ميتونند از مغز خودشون كار بگيرند بايد منتظر باشند تا وقتي اين بازي ها تو ايران شروع به فعاليت كردند به سرعت به اونا بپيونند ... البته اين بكار گيري مغز با قبلي ها فرق ميكنه و كار يكي دو ساعت بازي نيست .

حالا اين نوع بازي ها چه مدلي هستند :
اول بگم كه هنوز اطلاعاتي در مورد اين بازي ها به صورت وسيع پخش نشده ... سيستم طراحي اين بازي ها بسيار پيچيده است و تا وقتي به طور كامل نشان داده نشند تمام جزييات مشخص نميشند .

تعداد شركت هايي كه روي اين نوع بازي دارند كار ميكنند 2-3 تا هستند .
قابل ذكر هست كه شركتي ايراني در اين بين فعاليتشو شروع كرده كه ممكنه از پيشرو هاي اين بازي ها در دنيا بشه ... خدا رو چه ديدي

اين بازي ها همانند بازي هاي ديگه كه مسابقه دارند داراي مسابقات فصلي ميباشند ... با اين تفاوت كه امكان بازي افراد به صورت تكي به هيچ وجه وجود نداره و فقط بازي به صورت تيمي قابل اجرا است .

ديگه فقط ميدونم تيمهاي شركت كننده اش تا حالا كه 5-7 نفر اعلام شدن ... حالا شايد بعدا تعدادشون فرق كنه

طول دوره هر War يا هر جنگ تيمي 5-10 روز تخمين زده شده كه در اين مدت مثلا شما با 6 نفر ديگه تو ساختمان مسابقات قرار ميگيريد و بازي ميكنيد و هيچ ارتباطي با دنياي بيرون نداريد .

حالا اينطور نيست كه شما مجبور باشيد 24 ساعته به مدت 7-8 روز بازي كنيد ... چون عنصر زمان طوري تو اين بازي ها استفاده شده كه شما وقت براي استراحت هم داريد , درست مثل يك امپراطوري واقعي كه شامل وزير و شاه و جاسوس و غيره هست و وقت براي فكر كردن و عمل كردن هست , تو اين بازي ها هم وقت براي همه كار هست ...

ديگه , هر كس يك مسوليت به عهده داره :
مثلا +WarriorKing ميشه جاسوس تيم و هر روز دنبال جاسوسي و خراب كاري تو مواضع دشمنه ... يكي ديگه ميشه يه كاره يه ديگه و هر كس يه قسمت رو داره

ديگه همين ...

گرافيك و انيميشن تو اين باري ها كم استفاده شده و بيشتر با نوشته و اعداد و ارقام و اخبار و اين جور چيز ها سر و كار داريم ... البته نه اينكه هيچي دمو نداشته باشه ولي بيشتر واقع گراست بازي تا خيال پرداز ...
يعني نصفش قدرت تصور هر فرده

مثلا شايد شما هيچ وقت جنگ تن به تن افرادتون رو با دشمن نبينيد ولي خبر از ميدان جنگ مياد كه كي پيروز شد و چقدر تلفات داديم و مواضع كي جلو و عقب رفت ...

جنگ هاي مسابقات اين بازي ها به صورت بالاي 5 تيم در هر جنگ برگزار ميشه كه فكر كنم در مراحل نزديك به فينال تعداد تيم ها كمتر بشه و به 3 تا برسه

ديگه فعلا همين ديگه

اطلاعات بيشتر در پست هاي بعدي ... سوالات پاسخ داده خواهد شد!

K053_LSH_KV90
03-08-2005, 11:16
بابا اين هايي كه گفتي واقعيه
اگه باشه عجب چيزي ميشه من كه همين الان توش موندم تيم ار كجا گير بيارم

+WarriorKing
03-08-2005, 11:23
آره SHARK_Chevanton جان واقعيه ... من با كسي كه تويه يكي از همين شركت ها كار ميكنه در ارتباطم ...
تا حالا چيز دروغ از من شنيدي ؟

Soso
03-08-2005, 13:47
آقا میشه بگی که این مسابقات در کجا انجام میشن؟
کی این بازی میاد بیرون ؟
حالا حتما باید تیم ها بالای چند نفر باشن ؟

Amin ul
03-08-2005, 15:59
آقا من براي همكاري شونصد جانبه آماده ام!!! 8)
اگه خواستين من دفاع واي ميستم :lol: :lol:

در ضمن بايد ساختمون خاصي باشه !
كه همه اون تو باشن!؟ مثل زمين فوتبال!!

يا مي شه يه تيم اينجا باشه و يه تيم جاي ديگه!
=====================================

از اطلاعاتت هم خيلي ممنون!
:lol:

Arashi
03-08-2005, 16:33
عاليه ادامه بديد :D :D

Soso
03-08-2005, 17:48
واریور بیا برس به داد این مردم :arrow:

+WarriorKing
03-08-2005, 20:04
Soso, جان هنوز بازي ها به طور رسمي معرفي نشدند ...
يه يكي دو سال ديگه ميان بيرون ... يعني تا اونجايي كه من اطلاع دارم ...
حداقل تعداد نفرات فعلا 5-7 نفر تخمين زده شده ...

+WarriorKing
03-08-2005, 20:16
Amin ul, جان مسابقات رسمي تو يه ساختمان اصلي اين مسابقات برگزار ميشه ...
در مدت مسابقات هم همه بازي كن ها تو ساختمون مسابقات جا و مكان مشخص دارند و تقريبا ميشه گفت همون جا زندگي ميكنند ... يعني اتاق خصوصي.جايي براي استراحت . سيستم شخصي و كلي امكانات ديگه كه ديگه واقعا از اونا خبر ندارم و ميدونم چيز هايي كمي نيستند و شركت ها اطلاعاتي راجع به اونا عمرا بيرون ندادند ...

چند تا از اسامي هم كه براي اين ساختمان و كلا جاي مسابقات انتخاب شده به گوشم رسيده ... حالا اون مهم نيست ...

بازي در زمان هاي غير مسابقات يهني همون بازي هاي غير رسمي ميتونه تو ساختمون مسابقات هم نباشه ... يعني مثلا +WarriorKing و SHARK_Chevanton و Amin ul و Soso و Arashi ميشيم يك تيم و مثلا از يكم فروردين كه بازي هاي فصل جديد شروع ميشه وارد بازي ميشيم و ديگر تيم ها هم همين جوري وارد شدن ... حالا ما ها مجبور نيستيم با هم و از يك جا بازي كنيم ... هر كدوم از هر جا كه باشيم ميتونيم در روز ساعاتي رو اختصاص بديم به بازي مون ...

? OK

K053_LSH_KV90
03-08-2005, 20:57
آره او کی
گرفتیم
1 ف روردین من نیستم

ali_yousefian19
03-08-2005, 21:03
آقا اگه جايي ثبت نام ميكنن اسم ما را هم بنويسين(اما اگه تو اين بازي از تيم مقابل كسي كشته شد با من نيستا :mrgreen: )

K053_LSH_KV90
03-08-2005, 21:06
آقا اگه جايي ثبت نام ميكنن اسم ما را هم بنويسين(اما اگه تو اين بازي از تيم مقابل كسي كشته شد با من نيستا :mrgreen: )
بیا تو تیم خودمون یعنی کوسه و دکتر و رفقا
نترس فکر نکنم بتونی کسی ر. بکشی

Lovelyman
03-08-2005, 22:27
واقعا خيلي بايد حال باشه منم ميام من نخودي :lol: Soso

Lovelyman
03-08-2005, 22:30
من حتما ميامSHARK_Chevanton,

+WarriorKing
03-08-2005, 22:35
آقا يون بدجوري جو زده شديد ... كشته شد چيه ؟
نخودي كدومه ؟
فكر نكنم جو برا اطلاع رساني مناسب باشه ...

+WarriorKing
03-08-2005, 22:36
ali_yousefian19 جان كشت و كشتار مال كانتر استرايكه ... اينجا حرف سره استراتژيك هست ...

مفهومه ؟

Soso
03-08-2005, 22:51
ميشه بگي كه كجا نام نويسي ميكنن؟

hoseinquest
03-08-2005, 23:20
آقا من فقط وزیر وای میستم اصرار نکن که شاه نمیشم

+WarriorKing
04-08-2005, 05:26
Soso جان هنوز خبري از نام نويسي نيست ... گفتم كه فعلا داره رو اين بازي ها كار ميشه ...

+WarriorKing
04-08-2005, 09:56
آقا من فقط وزیر وای میستم اصرار نکن که شاه نمیشم

خوبي حسين جان ؟

+WarriorKing
04-08-2005, 12:02
سال آينده به احتمال زياد اطلاعاتي در اين مورد در مجلات تخصصي بازي هاي رايانه اي پخش ميشه ... اگر سايتي هم در اين رابطه گير اومد ميزارم ...

Amin ul
05-08-2005, 15:14
شما اطلاعاتي راجع به نقش هاي بازي نداري؟

مثلا افراد تيم چه كارهايي رو انتخاب مي كن!

مثلا :) وزير.شاه.سرباز.فيل و ...

+WarriorKing
09-08-2005, 23:44
چرا امين جان ... ميدونم مسوليت ها يه چند تاييشون اينان :

پادشاه , تيم ترتيب دهنده استراتژي جنگي و دفاعي , جاسوس ها كه ميگن سخت ترين مسوليت به عهده اوناست , ديگه ...

همينا فعلا ... البته حداقل يه 3-4 نفر ديگه هم تو هر تيم هستند ...

وزير.شاه.سرباز.فيل و ...

فيل چيه ديگه ؟

Mehran
14-08-2005, 11:31
آقاي دكتر ميشه بگي اين بازي تو چه زماني(در چه سال و چه دوراني) انجام مي شه؟
به + اگه ميشه اطلاعات بيشتري از اين بازي به ما بده

با تشكر مهران :arrow:

Lovelyman
16-08-2005, 16:18
من هم با نظر smmn_203 موافقم اطلاعات بيشتري بده تا همه بفهمن

+WarriorKing
07-03-2006, 16:34
این تاپیک قدیمیه... ولی اگر کسی هنوز سوال داره بگه تا توضیح بدم...

amin mozy
07-03-2006, 16:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+WarriorKing
07-03-2006, 18:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینا یعنی چی پسر خوب؟!!! دیگه پست اینجوری ندیده بودیم!!!