PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال اطلاعات از popup

meh_ak
08-05-2007, 10:43
سلام،چطوری ميشه از يك popup كه باز كرديم اطلاعات مثل id , name رو به اون فرمی كه از اونجا باز شده برگردونيم.::41:

Reticent
08-05-2007, 10:55
دو تا راه داری:
1- می‌تونی توی پنجره‌ی popup از window.returnValue استفاده کنی. این جوری وقتی پنجره بسته می‌شه، یه مقداری به پنجره‌ی اصلی برگردونده می‌شه. کجا این اتفاق می‌افته؟ همون جایی که window.open رو نوشتی. یعنی مقدار برگشتی window.open همون returnValue پنجره‌ی popup خواهد بود.
2- ID مربوط به فرم و یه کنترل (که اگه دوست داری می‌تونه visible نباشه) رو به popup بفرستی. توی اون از طریق این کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مقدار براش بذاری. به جای ... ها هم اون دو تا ID رو بنویس. با یه کم سعی می‌تونی راهش بندازی. بعدا توی پنجره‌ی اصلی می‌تونی از مقدار این کنترل (نامرئی) استفاده کنی.

ایلیا

meh_ak
08-05-2007, 15:40
خيلی ممنون كه جواب دادی من از راه اول كه گفتی امتحان كردم تونستم مقدار برگردونم ولی نتونستم مقدار توی يك جعبه متن بذارم.
اين كد من در قسمت فرم اصلی است

<script language="javascript" type="text/javascript">
<!--
var oPopup = window.createPopup();

function openPopup()
{

var oPopBody = oPopup.document.body;
oPopBody.style.backgroundColor = "lightyellow";
oPopBody.style.border = "solid black 1px";
oPopBody.innerHTML = "Click outside <B>popup</B> to close.";
oPopup.show(100, 100, 180, 200, document.body);
var cResult = window.showModalDialog("Personal.aspx");

}

// -->
</script>

و اين كد در قسمت popup

<script language="javascript" type="text/javascript">
<!--

function EnterBtn_Click()
{
indow.returnValue="farhad";

window.close();

}

-->
</script>
ولی از روش دوم اصلا عمل نكرد و error داد.

Reticent
08-05-2007, 16:54
به هر حال توی پنجره‌ی popup از طریق window.opener می‌تونی به پنجره‌ی اصلی دست پیدا کنی. می‌تونی سعی بکنی که از این طریق یه چیزی توی پنجره‌ی اصلی ست کنی. مثلا value یه input . دنبال یه مثالی بگرد توی گوگل که از window.opener استفاده کرده باشه.

ایلیا

meh_ak
09-05-2007, 12:55
سلام خيلی ممنون كه جواب دادی من بالاخره بعد از جستجوی زياد جواب فهميدم . فقط برای ارسال دو تا متغير به فرم popup مشكل دارم يكی رو از دستور زير ميفرستم.

window.open("Personal.aspx?textbox=txtName","شخص","width=750,height=625,left=270,top=180");