PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي در مورد تغيير نام دادن ؛آيدي ايميل

roohoravan
07-05-2007, 16:18
با سلام.دوستان چه جوري ميشه كه آيدي ايميل را تغيير داد و يك نام جديد انتخاب كرد.من هر كاري ميكنم ؛ نميشه.وارد آپشن هم شدم و گزينه ها را امتحان كردم ولي نشد.اگه امكان داره ؛ مرا راهنمايي كنيد.با تشكر

WooKMaN
07-05-2007, 17:44
عزیزدل نمیشه ...

شما میتونی پروفایل اضافه یا حذف کنید اما اون Idیی که موقع رجیستر وارد کردید پاک بشو نیست ...

;)

roohoravan
07-05-2007, 18:41
عزیزدل نمیشه ...

شما میتونی پروفایل اضافه یا حذف کنید اما اون Idیی که موقع رجیستر وارد کردید پاک بشو نیست ...

;) قربونت.دستت درد نكنه.اگه ميشه يك كمي در مورد پروفايل برام توضيح بده( كه چيكار ميكنه).ممنون ميشم.با تشكر

WooKMaN
07-05-2007, 19:44
قربونت.دستت درد نكنه.اگه ميشه يك كمي در مورد پروفايل برام توضيح بده( كه چيكار ميكنه).ممنون ميشم.با تشكر
شما میتونی با داشتن چندین پروفایل بوسیله یه ID ی اصلی چنین ID فرعی هم داشته باشی که طوری که برای وارد شدن به روم ها با IDیی غیر از IDی اصلی وارد شوید.

ساخت پروفايل :
از منوی messenger ياهو مسنجر my profile را باز كنيد.سپس creat/edit my profile را بزنيد. بعد روي id مورد نظري كه ميخواهيد پروفايلش رو درست كنيد كليك كنيد.سپس Edit Profile Information رو بزنيد.وبه اين ترتيب موارد مورد نظر رو پر كنيد. Real Name نام اصلي ـ Nickname لقب ـ Location در اين قسنت ir يا iran رو وارد كنيد. Age سن ـ Gender جنسيت - Marital Status وضعيت تاهل - Occupation شغل - در قسمت Display Email Address انتخاب مي كنيد كه ايا ايميل شما در پروفايل نشان داده شود يا نه.
در قسمتهاي بعد علاقه منديها و اخرين خبرها در باره خودتان را بگزاريد و همچنين ميتوانيد چند تا لينك مثلا لينك سايت خودتون يا وبلاگتون. اگر Designate this profile as an 'adult profile' رو بزنيد پروفايل شما به كسي نشان داده نميشود. و اگر Add this profile to the Yahoo! Member Directory رو هم علامت بزنيد پرو فايل شما وارد ليست Member هاي ياهو ميشه كه بعدا اگر كسي سرچ كرد پروفايل شما هم اگر مطابق با سرچ او بود به او نشان داده ميشه. save changes رو بزنيد.

roohoravan
07-05-2007, 20:27
دوست من از راهنمايي دقيق و جامع شما سپاسگذارم.خيلي آقايي.دمت گرم.خيلي خوب توضيح دادي.از اينكه براي كمك به من وقت گذاشتي ؛ بسيار ممنونم.يا علي