PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستانی که بازی Call OF Duty 2 را تمام کردند یک کمک به ما بدهند !!!... .

Ship Storm
06-05-2007, 14:32
دوستان سلام
بنده بخش اولی رو که فکر کنم کشور روسیه بود تو اون برف ها تمام کردم الان هم بخش دوم توی یک منطقه بیابانی هستم به که فکر کنم نامش Egypt باشد مرحله اولش رو تموم کردم و الان هم مرحله دومش هستم که اینجا نمیدونم چکار باید بکنم از اونطرف تپه ها هی نیرو دشمن میاد وتموم شدنی نیست و 2 تا تانک هم از نیرو های دشمن پشتیبانی میکنند اطاف منطقه رو هم سیم خاردار و چوب هایی به شکا ضربدر فرا گرفته که پاتو از اونجا بزاری بیرون فکر کنم که مین میترکه و میمیری یک عکس در پایین میگذارم که تا شاید بتوانید کمکم کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر:10:

Sam Fisher 11
06-05-2007, 14:41
اتفاقا یادمه خودم هم اولش اینجا گیر کردم. باید بری روی یه پشت بوم که تو نقشه مشخصه و از اون بالا گراد بدی تا زمانی که ماموریت بدی رو بهت بدن .
همیشه توی نقشه اون جایی رو که ستاره گذاشته رو باید بری و به ماموریتهایی که پایین صفحه مینویسه دقت کن.
موفق باشی دوست من...

Sam Fisher 11
06-05-2007, 14:43
راستی اینم بگم وقتی رفتی رو پشت بام بهت میگه یه دکمه ای بزن تا دوربین بیاد( بالای عکسی که گذاشته هم نوشته) و زوم میکنی روی هر جایی که خواستی یه دکمه دیگه میزنی تا اونجا بمب بارون بشه و....

peyman_nn
06-05-2007, 19:57
با دوربین به تانکها نگاه کن
وقتی وایسادند ، اون موقع f رو بزن
بابا این بازی خیلی راحته

H @ M I D
06-05-2007, 20:04
تاپیک مخصوص بازی
اینجا ادامه بدید لطفا

Ship Storm
07-05-2007, 07:24
آقا دست همگی درد نکند مشکل حل شد همون با دوربین نگاه کردم و F را زدم
ممنون

Ship Storm
08-05-2007, 17:35
دوستان در این مرحله گیر کردم فکر کنم نوک یک تپه ای هستش بهدش دورش حصار کشیده شده هیجا نمیتونی بری فقط یکسری دود از اطراف بلند میشه بعدش دشمن میریزه داخل حصار باید اون ها رو بکشی نمیدونم چجوری تموم میشهیک لطفی کنید کسانی که بلدند بگند چکار کنم:
این هم عکسش:

S@eid
08-05-2007, 20:17
توی این مرحله باید از اون پایگاهی که پشت سرته دفاع کنین...
روی نقشه مشخصه ... نقطه های قرمز که دشمنات هستن باید از بین برن...فکر می کنم ستاره ها هم تانک هستن که باید بهشون باروت بچسبونی تا بترکن...
یه چند دقیقه ای که دووم بیاری نیرو هوایی میاد کمکتون...

امیدوارم درست راهنمایی کرده باشم...

Ship Storm
08-05-2007, 21:07
توی این مرحله باید از اون پایگاهی که پشت سرته دفاع کنین...
روی نقشه مشخصه ... نقطه های قرمز که دشمنات هستن باید از بین برن...فکر می کنم ستاره ها هم تانک هستن که باید بهشون باروت بچسبونی تا بترکن...
یه چند دقیقه ای که دووم بیاری نیرو هوایی میاد کمکتون...

امیدوارم درست راهنمایی کرده باشم...

دوست عزیز دور تا دورم حصاره اصلا جایی نمیتونم برم ستاره ها وجود دارند ولی تانکی نمیبینم بنده داخل حصار هستم با افرادم و دشمن هم از اطراف وارد حصار میشود.

mostafa_gm
09-05-2007, 07:06
دوست عزیز دور تا دورم حصاره اصلا جایی نمیتونم برم ستاره ها وجود دارند ولی تانکی نمیبینم بنده داخل حصار هستم با افرادم و دشمن هم از اطراف وارد حصار میشود.
اون ستاره ها فکر میکنم گروه خمپاره انداز هستن. باید اون اسلحه دوربین دار که روی یکی از جعبه ها هست رو برداری و باهاش سربازهای خمپاره رو بکشی تا نتونن موقعیت شما رو بزنن. بعدش چند تا تانک میان که باید حساب اونها رو هم برسی و بعد از حدود 10-15 دقیقه مقاومت کردن نیروی هوایی به کمک شما میاد.

Ship Storm
09-05-2007, 07:42
mostafa_gm جان ممنون برم ببینم چی میشه

Ship Storm
09-05-2007, 08:53
mostafa_gm جان 15 دقیقه هم بیشتر تحمل کردیم ولی اتفاقی نیافتاد Mission Objective این مرحله رو میزارم اینجا ببینید چکار باید بکنم.
با تشکر

nw_nk
09-05-2007, 09:51
mostafa_gm جان 15 دقیقه هم بیشتر تحمل کردیم ولی اتفاقی نیافتاد Mission Objective این مرحله رو میزارم اینجا ببینید چکار باید بکنم.
با تشکر

همونیه که دوستان قبل گفتن!

شما باید سریع هر ستاره ای رو که ظاهر میشه با Sniper بزنید!

هر ستاره یک خمپاره اندازه! تا ستاره ای ظاهر شد , سریع برید طرف اون و تا میتونید به ستاره نزدیک شوید , تا به پشت فنسها برسید! حالا با Sniper طرف ستاره رو نگاه کن و خمپاره انداز رو پیدا کن و بکش و ... همنجوری همه ستاره ها رو تند تند بزن!

اگر وقتی رسیدی به پشت فنس باز هم خمپاره انداز رو نمیبینی , باید بری یکجای بلندتر همون نزدیکها!

Ship Storm
09-05-2007, 11:36
همونیه که دوستان قبل گفتن!

شما باید سریع هر ستاره ای رو که ظاهر میشه با Sniper بزنید!

هر ستاره یک خمپاره اندازه! تا ستاره ای ظاهر شد , سریع برید طرف اون و تا میتونید به ستاره نزدیک شوید , تا به پشت فنسها برسید! حالا با Sniper طرف ستاره رو نگاه کن و خمپاره انداز رو پیدا کن و بکش و ... همنجوری همه ستاره ها رو تند تند بزن!

اگر وقتی رسیدی به پشت فنس باز هم خمپاره انداز رو نمیبینی , باید بری یکجای بلندتر همون نزدیکها!

ممنون ولی دیگه ستاره ای وجود ندارد و همش 2 تا ستاره بود که اون ها هم ناپدید شدند آلان دیگه هیچ اتفاقی نیافتد فقط نیرو های دشمن لشکر لشکر به ما حمله میکنند از هر طرف

peyman_nn
09-05-2007, 12:40
اون ستاره ها فکر میکنم گروه خمپاره انداز هستن. باید اون اسلحه دوربین دار که روی یکی از جعبه ها هست رو برداری و باهاش سربازهای خمپاره رو بکشی تا نتونن موقعیت شما رو بزنن. بعدش چند تا تانک میان که باید حساب اونها رو هم برسی و بعد از حدود 10-15 دقیقه مقاومت کردن نیروی هوایی به کمک شما میاد.
خلبانان قهرمانان ... :27:

nw_nk
09-05-2007, 14:15
ممنون ولی دیگه ستاره ای وجود ندارد و همش 2 تا ستاره بود که اون ها هم ناپدید شدند آلان دیگه هیچ اتفاقی نیافتد فقط نیرو های دشمن لشکر لشکر به ما حمله میکنند از هر طرف

باید دفاع کنی , فقط همین!

راستی تو طول مرحله که از تپه میومدی بالا , تمامی سنگرهای دشمن رو پاکسازی کردی؟ اگر سنگری مونده باشه , مرحله تموم نمیشه ها!

time prince
09-05-2007, 18:06
وقتي نيرو هاي دشمن آمدند بايد دفاع كني و همه را بكشي.وقتي داري نيروهاي دشمن را مي كشي تانك ها هم مي آيند.
وقتي تانك ها اومدند هم مي توني با بمب منفجرشان كني هم با RPG .
فقط بايد تا آخرين لحظه دفاع كني فقط همين .دفاع...دفاع...دفاع...
موفق باشي... :thumbsup:...

Ship Storm
10-05-2007, 13:42
دوستان از همگی ممنون تمومش کردم کل بازی رو دمو آخر هم اومد
ممنون و با تشکر