PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل در اجرا کردن Cd درون Cd/rom ها !!! ...

Ship Storm
06-05-2007, 09:13
دوستان سلام
بنده وقتی CD نصب درایور کارت گرافیک 6200 را درون درایو قرار میدهم قبلا اتوران داش و میشد از طریق کلیک راست و انتخاب گزینه OPEN درایو مربوطه را باز کرد ولی در حال حاضر هرکاری میکنم این CD باز نمیشه برای یکی دیگر از CD های بنده نیز چنین اتفاقی افتاد یادم نیست CD چی بود ولی این رو میدونم که تنها مشکل فقط این CD نیستویندوز را نیز عوض کردم ولی نشد و همچنان همون پیغام رو میداد از CD مربوطه Image گرفتم با نرم افزار NEROو وقتی خواستم آن را با درایو مجازی باز کنم باز هم همین پیغام رو میداد یک CD ازش رایت کردم ولی باز هم همین پیغام رو میداد دیگه نمیدونم چکار کنم که از شر این پیغام راحت بشوم منتظر راهنمایی های خوب و ارزنده شما عزیزان هستم. همچنین شما میتوانی این پیغام مزاحم را در زیر مشاهده نمایید:
=====
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
=====
با تشکر دوستدار شما Ship Storm

H A M E D
06-05-2007, 10:28
دوست من آيا شما به همه درايوها اين مشكل رو داريد يا فقط با سي دي رام؟
اگه جواب گزينه دوم هست پس احتمالا سي دي رام مشكل داره.

nw_nk
06-05-2007, 11:19
دوستان سلام
بنده وقتی CD نصب درایور کارت گرافیک 6200 را درون درایو قرار میدهم قبلا اتوران داش و میشد از طریق کلیک راست و انتخاب گزینه OPEN درایو مربوطه را باز کرد ولی در حال حاضر هرکاری میکنم این CD باز نمیشه برای یکی دیگر از CD های بنده نیز چنین اتفاقی افتاد یادم نیست CD چی بود ولی این رو میدونم که تنها مشکل فقط این CD نیستویندوز را نیز عوض کردم ولی نشد و همچنان همون پیغام رو میداد از CD مربوطه Image گرفتم با نرم افزار NEROو وقتی خواستم آن را با درایو مجازی باز کنم باز هم همین پیغام رو میداد یک CD ازش رایت کردم ولی باز هم همین پیغام رو میداد دیگه نمیدونم چکار کنم که از شر این پیغام راحت بشوم منتظر راهنمایی های خوب و ارزنده شما عزیزان هستم. همچنین شما میتوانی این پیغام مزاحم را در زیر مشاهده نمایید:
=====
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
=====
با تشکر دوستدار شما Ship Storm

فقط با این CD مشکل داری؟

ببین محتویاتش با نرم افزاری مثل ISOBuster نمایش داده میشه؟

Ship Storm
06-05-2007, 14:35
H A M E D جان با تمام درایو ها فرقی ندارد ایراد از CD/ROM نیست
===
nw_nk جان بله فقط با این CD و یک CD دیگری هم بود که اصلا یادم نمی آید چی بود.
نرم افزار ISOBuster هم نمیتواند محتویاتش را نشان دهد امتحان کردم.
===
با تشکر