PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای قفل گذاشتن cd

مستانه
06-05-2007, 09:07
سلام دوستان

قبلا Zitanex عزیز یه روش برای قفل گذاشتن روی Cd گفته بود و درباره یه برنامه که فایلهای روی Cd رو پنهان می کنه .لطفا اگه کسی لینک این برنامه رو داره لطفا بذاره .ممنون

ehsan30
06-05-2007, 10:13
سلام
برو به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، حتما به دردت می خوره :)
بای

jaberaghidat
06-05-2007, 13:42
احسان جان شما که زحمت کشیدی اموزش ها رو نوشتی و یک جا کردی بیا خوب ترش کن و نرم افزار ها رو هم تو یک تاپیک بیار نرم افزار هایی که تو آموزش استفاده شده قربونه دستت

ehsan30
06-05-2007, 15:43
احسان جان شما که زحمت کشیدی اموزش ها رو نوشتی و یک جا کردی بیا خوب ترش کن و نرم افزار ها رو هم تو یک تاپیک بیار نرم افزار هایی که تو آموزش استفاده شده قربونه دستت

سلام
من این ها را قبلا گفتم باز هم میگم :20: :
1- توی اینترنت هست فقط یک سرچ اساسی می خواد.
2- با این سرعت در پیت اینترنت نمی تونم آپلود کنم وگرنه حتما این کار را میکردم:)
شرمنده
ممنون
بای

مستانه
12-05-2007, 16:54
آقای احسان ممنون از آموزشاتون. می شه بگین احتمال شکستن این قفلها چقدره ؟ البته می دونم هر قفلی شکسته می شه ، اما می خوام بدونم شکستن این قفلهابرای کسی که خیلی هم متخصص نیست راحته یا نه ؟ من می خوام این قفلها رو برای یکسری نرم افزار که قراره بره به بازار بذارم . به نظر ون ارزش داره یا باز هم سرچ کنم ؟

hakhamanesh
12-05-2007, 19:33
ببينيد اين قفلها هيچ كدوم براي كار تجاري و فرستادن كار در بازار به كار نمياد و ريسك بالايي داره از اين قفلها بيشتر براي قفلگذاري رو كارهاي شخصيتون بهتره استفاده كنيد

مستانه
13-05-2007, 12:14
اما من دنبال قفلی هستم که وقتی cd مربوطه میره به بازار اولا هر کسی نتونه این قفل رو باز کنه. دوما اگر کسی تونست باز کنه به من نخنده که چه قفل راحت و آسونی. و می خوام خودم از طریقه راههایی که هست اینکار رو انجام بدم ، هم برای اینکه چیزی یاد بگیرم و هم هزینه ای برام نداشته باشه .

hakhamanesh
13-05-2007, 12:31
در كل قفلگذاري حرفه اي بدون هزينه وجود نداره مگر اينكه خودتون اينكاره باشيد كه براي اون هم بايد سالها وقت گذاشته باشيد و تلاش كرده باشيد
گشتم نبود نگرد نيست

persiankitty
13-05-2007, 12:51
در كل همه كساني كه قفل باز مي كنند به همه قفلها مي خندند. فرقي نداره كه از چه قفلي استفاده كنيد ، اون خنده ا ش هميشه هست.

sid
19-09-2007, 00:11
شايد بهترين نرم افزار براي قفل گذاري روي فايل ها و پوشه ها از نظر شما folder lock يا file and folder lock pro,file and folder securite proيا ديگر نرم افزار هاي مطرح باشه ولي تا زماني که با file securer کار نکرده باشين چون با اين نرم افزار ديگر نيازي به باز کردن نرم افزار مربوطه نيست
تعجب نکنين مزيت اين نرم افزار نسبت به ديگر رقباي صاحب نامش همينه
کافيه رويه فايل يا فولدر مورد نظر تون راست کليد کنيد و گزينه lock را بزنيد يه پنجره ناز باز ميشه ميگه پسورد رو بده اگه پسورد رو درست بدي فايلت قفل ميشه اونم چه قفلي.....
و براي باز کردنش کافيه رويه فايل يا فولدر مورد نظر تون راست کليد کنيد و گزينه unlock را بزنيد يه پنجره ناز باز ميشه ميگه پسورد رو بده اگه پسورد رو درست بدي فايلت باز ميشه اونم به چه راحتي.....
موقع نصب, پسورد اوليه هست, "password"بعد پسورد مورد نظر خودتو توو قسمت enter new passwordوارد ميکني مثلا,"sid".
دقيقا مثل مراحل نصب ديگر نرم افزارهاي قفل گذاري
لينک دانلود و توضيحات مفسلتر در
forum.p30world.com
fine

Reza goli
22-09-2007, 11:59
بسم رب شهدا!

در این مقاله توضیح داده ام:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

گفتی پنهان کردن فایل ها! درست است