PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر دادن شماره voice message تو d900

error403
06-05-2007, 07:26
سلام
آقا من یه شماره الکی به voice message توی دی 900 دادم و حالا موندم چه جوری تغییرش بدم یا اصلا پاکش کنم ( توضیح اینکه:! اگه تا حالا بهش شماره voice message نداده باشید با فشردن دکمه 1 برای چند ثانیه میتونید شماره ای برای voice call بذارید) حالا کدی چیزی نیست که من بتونم عوضش کنم
در ضمن یه سوال دیگه ای هم داشتم و اون اینکه چرا تو قسمت setting>sound setting گزینه دوم یعنی keypad tone من غیر فعاله ، من میخوام صدای صفحه کلیدم رو هنگام ارسال sms قطع کنم ولی نمیدونم چرا غیر فعاله
یه جای دیگه هم غیرفعاله:setting>phone setting>6.advanced shortcut
ممنون:11:

mahyarSAMSUNG
06-05-2007, 15:07
فقط سوال اولی رو بلدم ---> شما برو به این آدرس پاکش کن .
تنظیمات -> خدمات شبکه -> مرکز پست صوتی یا با شماره برو سریع تره --> فهرست --> شماره 9 --> شماره 5 --> شماره 6 --> شماره 1

S!N!STeR
06-05-2007, 18:10
در مورد سوال دومت : وقتی می خوای صدای کلید ها رو قطع کنی رو صفحه ی اصلی گوشی میتونی با استفاده از دکمه های افزایش/کاهش ولوم در کنار گوشی صدای keypad رو بالا پایین کنی.
در مورد advance shortcuts واسه منم غیر فعاله. اگه کسی میدونه بگه؟

ShahabSAMSUNG
06-05-2007, 21:31
شرمنده دیر جواب میدم.

ایشون می خوان صدای کلید رو کلاً قطع کنن و پرسیدن چرا گزینه keypad tone غیرفعاله.
این گزینه وقتی فعال میشه که شما dialling display رو از حالت قلم در بیاری و معمولی کنی. خواهی دید که صدا های مختلفی برای شماره گیری می تونی انتخاب کنی و یا صداش رو کلاً قطع کنی.

در مورد voice mail دوستان توضیح دادن. اگه متوجه نشدی، بگو تا بیشتر توضیح بدم.

اون advanced shortcut برای برادر من هم غیرفعاله ولی اگه تونستم چیزی بفهمم، حتماً میگم. یه کم طول می کشه چون برادرم اینجا نیست. بهش زنگ زدم ببینم چی میشه.

error403
07-05-2007, 07:53
مرسی همش حل شد
حال چند تا سوال دیگه(ببخشیدا!)
من چند روز پیش رفتم گوشی رو فارسی کردم
ولی تقویم شمسی که بچه ها میگفتند که گوشیd900 داره رو نداشت و تازه توی نوشتن sms فارسی هم مشکل پیدا کردم و اون اینه که وقتی مثلا دکمه 2 رو فشار میدم باید با زدن دکمه های 1 تا 6 حرف مورد نظرمو انتخاب کنم که این خیلی وقت گیره
به نظر شما مشکل از نرم افزار فارسی سازه یا اینکه باید برم تو تنظیمات بهش ور برم ( چیزی پیدا نکردم)

CD-RW
07-05-2007, 09:23
مرسی همش حل شد
ولی تقویم شمسی که بچه ها میگفتند که گوشیd900 داره رو نداشت و تازه توی نوشتن sms فارسی هم مشکل پیدا کردم و اون اینه که وقتی مثلا دکمه 2 رو فشار میدم باید با زدن دکمه های 1 تا 6 حرف مورد نظرمو انتخاب کنم که این خیلی وقت گیره
به نظر شما مشکل از نرم افزار فارسی سازه یا اینکه باید برم تو تنظیمات بهش ور برم ( چیزی پیدا نکردم)

اینکه تقویم شمسی نداره , فقط از بدشانسی میتونه باشه
درمورد تایپ فارسی هم یه ذره تمرین میخواد ولی اگه یاد بگیری میتونی 2/5 برابر سریعتر از روش تایپ معمولی تایپ کنی
گزینه Advanced shortcut مال اینه که وقتی یه شماره ای میگیری ( یا عددی وارد میکنی ) چهار تا گزینه ( اختیاری ) میاد که میخوایی با این شماره چی کار کنی مثلا یه گزینه ارسال مستقیم SMS هست یه گزینه تبدیل مقیاس هست و ... , و فقط وقتی فعال میشه که حالت شماره گیری از نوع قلم به معمولی تغییر کنه

ShahabSAMSUNG
07-05-2007, 22:24
مرسی همش حل شد

این روشیه که به نظر من خیلی هم بهتر و سریعتر شده.
درسته که به علت غیر معمول بودن، اولش راحت نیست ولی وقتی یه کم باهاش کار کنی، متوجه میشی که خیلی بهتره.
اما در هر حال اگه همون روش قبلی رو می خوای، زبان تایپ رو عربی انتخاب کن.

تقویم هم مطمئنی که فارسی نداره؟ اگه زبون فارسی داره، تقویم هم باید داشته باشه.
در قسمت تنظیمات تاریخ و زمان، نگاه کن ببین داره یا نه.

اینکه تقویم شمسی نداره , فقط از بدشانسی میتونه باشه
درمورد تایپ فارسی هم یه ذره تمرین میخواد ولی اگه یاد بگیری میتونی 2/5 برابر سریعتر از روش تایپ معمولی تایپ کنی
گزینه Advanced shortcut مال اینه که وقتی یه شماره ای میگیری ( یا عددی وارد میکنی ) چهار تا گزینه ( اختیاری ) میاد که میخوایی با این شماره چی کار کنی مثلا یه گزینه ارسال مستقیم SMS هست یه گزینه تبدیل مقیاس هست و ... , و فقط وقتی فعال میشه که حالت شماره گیری از نوع قلم به معمولی تغییر کنه

ممنون از راهنمایی در مورد اون گزینه.

error403
08-05-2007, 17:21
تقویم شمسی که داره اما من منظورم تاریخ زیر ساعت ( ساعت عقربه ای وقتی که تمز رو حالت نرمال یا دست نویس هست) بود
اون تاریخ شمسی رو نشون نمیده و میلادی رو نشون داده و گرنه بقیه جاهای گوشی شمسیه

error403
08-05-2007, 17:23
تقویم شمسی که داره اما من منظورم تاریخ زیر ساعت ( ساعت عقربه ای وقتی که تمز رو حالت نرمال یا دست نویس هست) بود

ShahabSAMSUNG
08-05-2007, 21:15
خب نه.
روی صفحه فقط میلادی نشون میده مگه اینکه والپیپر رو عکس بزاری.

CD-RW
09-05-2007, 09:11

متاسفانه اون تقویم که زیر ساعت نشون میده از تقویم خود گوشی جداست , باگ داره و مرتب کار نمیکنه . بهش اعتماد نکن