PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاملترین بررسی D820 (نوشته شده توسط ShahabSAMSUNG)

ShahabSAMSUNG
05-05-2007, 13:19
SAMSUNG D820 مزایا و معایب

این گوشی هم اکنون با قیمت تقریبی 280 هزار تومان در دسترس است. اما این گوشی هم مثل خیلی از گوشی ها یه سری مزایا و معایبی داره که برای کسی که در فکر خرید گوشی باشه خیلی مفیده.

از لحاظ سخت افزاری:

طراحی این گوشی فوق العاده است. شاهکار طراحی محسوب میشه. بسیار خوش دسته و هر کدوم از دوستام که از نزدیک این گوشی رو تو دست گرفتن به این موضوع اعتراف کردن. حتی یکی دو نفر هم تصمیم به فروش گوشی ها شون و خرید این گوشی (یا D900) گرفتن. این گوشی می تونه یکی از شاهکار های طراحی گوشی باشه که در زیبایی در نوع و قیمت خودش بی نظیره.

بدنه این گوشی (برعکس چیزی که از ظاهرش بر میاد) خیلی مقاومه. بطوریکه یه بار هم از دستم روی سرامیک کف اتاق افتاد ولی عین خیالش هم نبود! حتی خش هم نیوفتاد. گوشی D600 بدنه ضدخش داشت ولی نمی دونم که D820 هم به همین صورته یا نه.

صفحه نمایش بسیار با کیفیت، بزرگ و خوبی داره. یکی از مشخصه های اصلی گوشی های سامسونگ هم همین کیفیت صفحه نمایش اونهاست.

درب خوب و محکمی داره که با هر فشاری که دلتون می خواد می تونین باز و بسته اش کنین. تا حالا هیچ کدوم از گوشی های کشویی سامسونگ مرجوعی به گارانتی به علت خرابی درب نداشتن (نه اینکه حالا برین با چکش درش رو بشکونین. منظور رو بگیرین). ضمن اینکه بهتره بدونین مرجوعی گوشی های سامسونگ به گارانتی از سونی اریکسون و نوکیا خیلی کمتره. در این سه برند، مرجوعی سونی اریکسون خیلی بیشتره. (این رو از روی آمار منتشر شده در نشریه connect معتبرترین نشریه اروپا گفتم)

شکاف مموری کارت گوشی، در کنار اون طراحی شده و برای گذاشتن و برداشتن مموری کارت نیازی به خاموش کردن گوشی نیست. همراه این گوشی یک کارت حافظه 64 مگابایتی از نوع MicroSD در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید میزان آنرا بصورت نامحدود ارتقا دهید.

دوربین 1.3 مگاپیکسلی داره ولی کیفیتش فوق العادست. یه بار توی ماشین دوستم تو اتوبان اشرفی اصفهان با 100 تا سرعت از ماشین بغلی عکس گرفتم. انگار که ماشین وایستاده بود!! قالپاقش رو به وضوح میشد دید.
لینک عکس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دوربین 180 درجه چرخش داره. ولی مشکلش اینه که از سمت داخل می چرخه. نمی دونم چطور توضیح بدم. بهتره خودتون ببینیدش.

کلید های رویی خوب طراحی شدن بجز دکمه i که یه کم فرو رفته هستش و باید با ناخن فشارش داد. کلیدهای عددی از لحاظ عرضی فاصله خوب و منطقی ای با هم دارن ولی کاش فاصله عمودی کلید ها بیشتر بود. بعضی وقتا دست روی کلید بالایی یا پایینی میره.
کلید C یا کنسل که در طراحی گوشی های سامسونگ بکار میره واقعاً عالیه و به موقع کارایی داره. در هر جا بخواهید چیزی پاک کنید، نیاز به باز کردن منو و زدن گزینه delete نیست و فقط کافیه کلید C رو بزنید و yes رو برای تائید بزنید.

دو تا بلندگوی استریو با کیفیتی خوب و صدایی قابل قبول در پایین این گوشی قرار دارن که غیر از پخش صدای فیلم و موسیقی، می تونید صدای مخاطبتون رو از طریق اونها بلند بشنوید. برای این کار حین مکالمه، دکمه i رو فشار بدین.

متاسفانه با اینکه یه باتری ژاپنی عالی در این گوشی به خدمت گرفته شده ولی مدت زمان مکالمه با اون نسبت به رقیب هاش پایینه (تقریباً سه ساعت) و معمولاً هر یک شب در میون باید گوشی شارژ بشه.
میگن به علت باریک بودن گوشی، نمیشده باتری بهتری براش گذاشت.

نوشته شده توسط ShahabSAMSUNG

از لحاظ برنامه های نرم افزاری:

روی صفحه نمایش این گوشی در قسمت بالا سمت راست میزان آنتن دهی، سمت چپ میزان باطری و بین این دو، در صورت فعال بودن، علائم لازم (مثل مموری کارت، نشانگر نوع زنگ، نشانگر پیام خوانده نشده، عدم ارائه سرویس، آلارم، پیام اضطراری و ...) به نمایش در میان.
زیر اونها یه ردیف دیگه وجود داره که های لایت شده و روی اون با فونت زیبا و بزرگ، ساعت به نمایش در اومده و در کنار ساعت هم روز و تاریخ نوشته شده.
نام اپراتور رو می تونید تنظیم کنید که پایین صفحه باشه (پیش فرض)، بالای صفحه باشه و یا اصلاً به نمایش در نیاد. رنگ و نوع سایه زنی اون هم تغییر می کنه.

در هنگام مکالمه می تونید "وضوح صدا" رو روشن یا خاموش کنید یا SMS بفرستید و حتی مکالماتتون رو ضبط کنید. این گوشی این امکان رو به شما میده که بدون هیچ نرم افزار خاصی مکالماتتون رو ضبط کنید و این یکی از مزیت های این گوشی به شمار میره.

منوی اصلی اون، مثل همه گوشی های سامسونگ از آیکون های 9 تایی تشکیل شده (که با شماره های 1 تا 9 صفحه کلید هماهنگی داره) و بصورت پیش فرض روی آیکون وسطی (messages) هستش.

منوی اول call record هستش که برای هر یک از قسمتهای Dialled calls، Received calls و Missed calls تا 30 شماره رو نگهداری می کنه. زمان تماس ها هم در این قسمته که کل زمان های تماس رو نشون میده. رکورد کل تماس ها در حالت عادی توسط کلید سبز گوشی قابل دسترسیه و برای هر تماس تاریخ، ساعت و مدت مکالمه درج میشه.

منوی دوم، دفترچه تلفن گوشیه که تا 1000 نام رو نگهداری می کنه و برای هر نام تا 5 شماره قابل ذخیره است. امکاناتی مثل FDN list، گروه بندی و Speed dial رو هم داراست.

منوی سوم Applications شامل Music Player، ضبط کننده صدا، ویرایشگر تصویر،بازی های جاوا، ساعت جهانی، آلارم، ماشین حساب، مبدل مقیاس ها، تایمر و کورنومتر هستش.
شما می تونید تا 1 ساعت صدا ضبط کنید. 6 تا زنگ آلارم تنظیم کنید و امکان استفاده از هر نوع آهنگی برای هر آلارم فراهمه. Mp3 player گوشی 4 آلبوم داره و اکولایزر، صدای سه بعدی، 2 نوع اسکین و 2 نوع رقص نور از امکانات اون هستن.
مشکلی که اینجا هست اینه که MP3 Player اون، هنگام پخش minimize نمیشه. بقیه امکانات خوب هستن.

منوی چهارم Browser که به علت عدم کاربرد تو ایران چیزی راجع بهش نمیگم. (البته فعلاً کاربرد نداره. بزودی که داره GPRS ما هم فعال میشه و این منو هم بیشترین کاربرد رو پیدا می کنه)

منوی پنجم، پیامها هستن که طبق معمول شامل پیام جدید (SMS, MMS, E-Mail)، inbox، Draft، outbox و ... و مواردی چون پیغام گیر و SOS message هست. وقتی SOS رو فعال کنید باید یه شماره موبایل بهش بدید. وقتی در موارد اضطراری باشید با چهار بار فشار دادن کلید های ولوم (که در کنار گوشی تعبیه شدن) پیغام موبوط بطور خودکار به موبایل مورد نظر ارسال میشه و در صورتی که شماره مورد نظر با شما تماس بگیره، خودبخود وصل میشه (یعنی گوشی برداشته میشه)
مزیت این قسمت دارا بودن کامل 5 زبان انگلیسی، فرانسه، عربی، فارسی و اردو با دیکشنری T9 است (مثلاً وقتی حروف اول یک کلمه رو وارد می کنید، می تونید با دکمه های بالا و پایین روی کلمه های مربوطه جستجو کرده و با دکمه i اونو به کار ببرید و لازم نیست همه کلمه رو وارد کنید).

منوی ششم File manager که دیگه همه می دونید چی هست. تشکیل شده از پوشه های مختلف گوشی و قسمت مموری کارت که اجازه دسترسی به فایل های مولتی مدیا رو به شما میده.
مشکل این قسمت اینه که عکس هایی با پسوند jpg رو نمیشه تمام صفحه کرد یا روی اونا زوم کرد. مزیتش هم خوندن فایل های Office و pdf هست که البته روی این نوع فایل ها (که مثل bmp با برنامه Picsel file viewer نمایش داده میشن) میشه زوم یا اونا رو تمام صفحه کرد.

منوی هفتم تقویم هست. انصافاً تو این گوشی تقویم بسیار عالی طراحی شده. بخصوص که گوشی بطور پیش فرض شامل سه نوع تقویم میلادی، شمسی و قمری هست.
مزیت تقویم این گوشی اینه که بر خلاف همه گوشی های دیگه (که در دیتابیس اونا تقویم میلادی بکار میره و برای نمایش، اون رو تبدیل به تقویم شمسی می کنن) این گوشی از تقویمی که کاملاً مجزا برای هجری شمسی ساخته شده استفاده می کنه.
انصافاً سامسونگ روی تقویمش خیلی عالی کار کرده و یک تقویم تمام عیار تحویل داده.

منوی هشتم دوربینه که شامل فیلم برداری و عکس برداریه. دوربین عکس برداری تا رزولیشن 1280 در 1024 و تا کیفیت Super Fine عکسبرداری می کنه. قابلیت افکت گذاری، تنظیم فریم خاص، دادن افکت به تصویر، عکسبرداری با تایمر 3، 5 و 10 ثانیه ای، تنظیم White balance و ISOی خودکار از جمله امکانات عکس برداری اون هستن. امکاناتی چون تغییر صدای شاتر عکاسی (یا خاموش کردن اون صدا) و عکسبرداری 6، 9 و یا 15 عکس پشت سر هم را هم داراست. همچنین می تونید تنظیم کنید که آیا هر عکسی که می گیرید ذخیره بشه یا نه، عکس رو بگیرید و اگه خوشتون اومد ذخیره اش کنید. سه برابر زوم دیجیتال داره، با کلید ولوم بالا، تصویر دوربین حول محور افقی و با کلید ولوم پایین تصویر حول محور عمودی می چرخه.
دوربین فیلم برداری هم تا رزولیشن 352 در 288 و کیفیت super fine و با فرمت MP4 فیلم برداری می کنه. انصافاً کیفیت فیلم برداری عالی ای داره. ضیط صدا رو حین فیلمبرداری می تونین از تنظیمات به دلخواه قطع یا وصل کنید. اغلب کارایی های عکاسی در فیلمبرداری نیز موجودند.
مشکلی که به نظر من در اینجا هست اینه که کاش یه دکمه مخصوص دوربین روی گوشی طراحی می شد مثل D900. چیزی که قبلاً هم از سامسونگ دیدیم (اولین گوشی هایی که با درب بسته هم عکس می گرفتن رو سامسونگ تولید کرده بود)

منوی آخر و گسترده ترین منو هم تنظیمات هست. تنظیم ساعت و تاریخ، زبان (انگلیسی، فرانسه، عربی، فارسی و اردو)، تنظیمات USB، وضوح صدا حین مکالمه، حالت منو (متحرک و فلش)، اسکین، خروجی تصویر تلویزیون (PAL, NTSC)، تنظیمات زنگ، تنظیمات شبکه،بلوتوث و تنظیمات امنیتی از جمله موارد این منو هستن.
در این قسمت می تونید تنظیم کنید که آیا باز کردن درب گوشی به معنی جواب دادن به تماس باشه یا نه، و یا بستن درب گوشی برنامه ها رو ببنده یا نه.
در تنظیمات USB، سه انتخاب وجود داره که در حالت modem می تونید از طریق نرم افزار گوشی (که در یک CD همراه گوشی عرضه میشه) به حافظه داخلی گوشی دسترسی داشته باشید و فایل ها رو بین گوشی و کامپیوتر رد و بدل کنید. در حالت mass storage دقیقاً گوشی مثل یک حافظهء فلش به کامپیوتر شما وصل میشه و ارتباط شما با کارت حافظه برقرار میشه. حالت pictbridge هم برای انتقال عکس به پرینتر و چاپ عکس هاست. البته اگه پرینتر ساپورت کنه، میشه عکسها رو بدون سیم از طریق بلوتوث هم چاپ کرد.
در قسمت dialing display می تونید تنظیم کنید که وقتی شماره رو وارد گوشی می کنید، به چه شکل نوشته بشن. سامسونگ برای اولین بار از نرم افزار فلش برای شماره گیری استفاده کرده. به این صورت که شماره ای رو که میگیرید، با یک پَر و بصورت رنگی نوشته میشه. این مورد در این گوشی بسیار زیبا و عالیه.
در تنظیمات صدا می تونید هر آهنگی رو برای زنگ تماس انتخاب کنید. البته یک سری آهنگ پیش فرض هم داره که بیشتر کره ای هستن. می تونید زنگ SMS رو از بین 10 آهنگ موجود انتخاب کنید که این یکی از نقاط ضعف این گوشیه و باید میشد هر زنگی رو انتخاب کرد. همچنین صدای روشن و خاموش کردن گوشی و باز کردن و بستن درب گوشی هم قابل تغییره.
در تنظیمات نور این گوشی، می تونید انتخاب کنید که چراغ زیر کلیدها همیشه روشن باشه یا برای وقت خاصی (مثلاً شبها) روشن بشه و صبحها دوباره خاموش بشه.
در قسمت بلوتوث لیستی برای افزودن نام گوشی های دیگه وجود داره که با دادن یک کد (که گوشی مقابل هم باید همین کد رو وارد کنه) امکان پذیره. جالب اینجاست که با انتخاب هر کدام از گوشی هایی که در لیست شما موجود باشند، از گوشی فرد مقابل اجازه گرفته میشه و در صورت مثبت بودن می تونید تمام محتوای گوشی فرد رو ببینید.!!! و فایل هایی که دلتون می خواد برای خودتون ارسال کنید.!!! این واقعاً جزو بهترین امکانات این گوشیه.
در قسمت secerity می تونید برای قسمت های مختلف گوشیتون رمز بزارین. قسمتهایی مثل پیام ها (کل منوی پیام ها)، رکورد تماس ها، دفترچه تلفن، عکس ها، فیلم ها، ... و کارت حافظه.
منوی یابنده گوشی هم در این قسمت قرار داره. به این صورت که یک شماره موبایل وارد می کنید، حالا هر سیم کارتی که بجز سیم کارت خودتون توی گوشی قرار بدن، یه پیام SMS برای شماره ای که مشخص کردین فرستاده میشه و شماره سیم کارت مورد نظر برای شما آشکار میشه.

نرم افزاری هم که همراه این گوشی عرضه میشه فوق العادست. SAMSUNG PC Studio غیر از تبادل فایل، قسمتی برای SMS داره که تمام پیام های شما رو در این برنامه نشون میده. می تونید باز کنید، ببینید و یا پاک کنید. می تونید پیغام جدید بنویسید (اونم راحت با استفاده از صفحه کلید کامپیوتر) و بفرستید. همین کار رو میشه برای تقویم گوشی هم انجام داد و مواردی که قبلاً در تقویم ذخیره کردید، ببینید، پاک کنید و یا مورد جدیدی اضافه کنید. برنامه هایی هم برای ویرایش صدا و ویرایش فیلم وجود داره که ساده و کارآمد هستن. در آلبوم عکس می تونید عکس هاتون رو دسته بندی کنید. یک پخش کننده هم وجود داره که فایل های تصویری که در موبایل اجرا میشن رو در کامپیوتر پخش کنید.

در کل این گوشی واقعاً معرکه است و اگر نیازی به نصب نرم افزار های رنگارنگ رو گوشیتون ندارید، این گوشی نیاز شما رو (با این قیمت) برآورده می کنه.
البته نه به این معنی که روی این گوشی نمیشه برنامه و بازی نصب کرد. سخته ولی ممکنه. من خودم این کار رو کردم.
سیستم عامل گوشی جاواست و بازی و برنامه های تحت جاوا رو میشه (با خوندن آموزشی که خودم نوشتم) روش نصب کرد. ولی نکته مثبتش اینجاست که می تونید خیالتون رو کاملاً از جهت ویروس راحت نگه دارید و هر فایلی رو از دوستاتون با بلوتوث بگیرید چون به هیچ وجه این گوشی ویروسی نمیشه.

نوشته شده توسط ShahabSAMSUNG

امیدوارم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیره و هم اینکه آشنایی بیشتری با این گوشی پیدا کنید. دونستن یه سری از نکات مخصوصاً قبل از خرید گوشی الزامیه. برای همین این مطلب رو نوشتم تا اگه قصد خرید دارید، قبل از خرید، تقریباً بیشتر موارد رو مربوط به این گوشی بدونید.

در آخر:
شما رو جون شهاب اگه این مطلب رو کپی کردید و جای دیگه ای گذاشتید، حداقل یه یادی از ما بکنید.
آموزشی که من نوشتم و بعدش دیدم همه جا هست و به اسم خیلیای دیگه تموم شده، واقعاً ناراحت شدم.
لطفاً این مورد رو رعایت کنید. ممنون.

ali_chenger
19-05-2007, 21:53
شهاب جون دستت درد نکنه واقعا عالی بود

admiral_cavandish
24-05-2007, 02:58
این گوشی فلاش دوربین نداره و دو رنگ نوک مدادی و مشکی ازش تو بازاره
یه ایرادی که این مدل داره و البته D830 هم داره اینه که شما اگر بخواهید گوشیتونو بزنین شارز دیگه نمیتونین با هندزفری موزیک گوش بدین در حالیکه در مدلهای پایینتر هم می شد به شارژ زد و هم در هندزفری موزیک گوش داد البته در سونی هم این مشکل وجود داره اما من در P850 با خیال راحت گوشی رو در شارژ گذاشته و هندزفریرو وصل می کنم . در ضمن می خوام بدونم که این مشکل در e900 ,d900 هم وجود داره؟

CD-RW
24-05-2007, 08:34
این گوشی فلاش دوربین نداره و دو رنگ نوک مدادی و مشکی ازش تو بازاره
یه ایرادی که این مدل داره و البته D830 هم داره اینه که شما اگر بخواهید گوشیتونو بزنین شارز دیگه نمیتونین با هندزفری موزیک گوش بدین در حالیکه در مدلهای پایینتر هم می شد به شارژ زد و هم در هندزفری موزیک گوش داد البته در سونی هم این مشکل وجود داره اما من در P850 با خیال راحت گوشی رو در شارژ گذاشته و هندزفریرو وصل می کنم . در ضمن می خوام بدونم که این مشکل در e900 ,d900 هم وجود داره؟

متاسفانه یا خوشبختانه بله این مشکل وجود داره , علتش صرفه جویی در فضای اطرف بدنه است که ظاهر استثنایی به گوشی میده
برعکس بقیه گوشی ها که از زیر یه شکاف برای شارژ دارند , مثلا فرض کن زیر E900 اون شکاف باشه , اه اه اه نگو , خیلی زشت میشه .

admiral_cavandish
25-05-2007, 02:33
آخه بدبختی اینه که در گوشیهای مارکهای دیگه نه تنها این مشکل وجود داره ، بازم زیرشون چاک داره و بدریخت دیده می شه .اما من ترجیح میدم که به صورت قبل باشه . من امروز P850 رو زدم تلویزیون تا پز بدم اما باتری که یه خط داشت loe battry زد و من سریعا شارژ رو زدم بهش تا بتونم استفاده کنم در حالیکه در D820 دیگه ضایع میشدم و باید میزاشتم تو شارژ . راستی E900 اکه به کامپیوتر وصل بشه شارژ هم میشه یا نه ؟؟ چون در مدلD830 که متاسفانه نمیشه .!!!!!

ShahabSAMSUNG
25-05-2007, 12:57
آدمیرال جان، متاسفانه اصلاً نگاه نمی کنی که تاپیکی که داخلش هستی، مربوط به چیه.

لطفاً سوالاتت رو در جای مناسب مطرح کن.

killer_boy_end
05-06-2007, 00:10
آقا من یه سوال دارم
آیا روشی هست که بشه آهنگی رو غیر از آهنگ ها خو د d820 واسه اس ام اس کذاشت؟

ShahabSAMSUNG
05-06-2007, 15:17
آقا من یه سوال دارم
آیا روشی هست که بشه آهنگی رو غیر از آهنگ ها خو د d820 واسه اس ام اس کذاشت؟

عزیزم، یه جا سوال کن. تو همه تاپیک ها این سوال رو پرسیدی.
خیر. نمیشه.

H A M A S
08-06-2007, 23:30
210 هزار تومان -اصلي -گوشي تر تميز مي ارزد؟

H A M A S
09-06-2007, 08:00
من ميخواهم اين گوشي رو بخرم به قيمت 210 هزار تومان -گارانتي دار-سريال فابريک -تر تميز -کم کار
ميخواهستم ببينم مي ارزد يا نه؟

ShahabSAMSUNG
09-06-2007, 11:37
من ميخواهم اين گوشي رو بخرم به قيمت 210 هزار تومان -گارانتي دار-سريال فابريک -تر تميز -کم کار
ميخواهستم ببينم مي ارزد يا نه؟

خب من که همه توضیحات رو راجع به این گوشی نوشتم. اصلاً برای همین نوشتم که اگه کسی خواست بخره، کامل باهاش آشنا بشه.
کامل بخون و ببین برات می صرفه یا نه.

در کل به نظر من می ارزه.
ضمن اینکه این قیمت از کجا آوردی؟ من خودم می خوام بفروشم ولی 235 آگهی کردم. 6 ماه گارانتی پارس قائم هم ازش مونده.

H A M A S
09-06-2007, 11:55
خب من که همه توضیحات رو راجع به این گوشی نوشتم. اصلاً برای همین نوشتم که اگه کسی خواست بخره، کامل باهاش آشنا بشه.
کامل بخون و ببین برات می صرفه یا نه.

در کل به نظر من می ارزه.
ضمن اینکه این قیمت از کجا آوردی؟ من خودم می خوام بفروشم ولی 235 آگهی کردم. 6 ماه گارانتی پارس قائم هم ازش مونده.
يارو خفن به پول نياز داره پس ميارزه
گوشي خوش دست و انصافا شيکيه ال سي دي اش هم حرف ندارهEDGE هم که داره کيفيت عکس برداري اش هم قابل قبول است ولي
فکر کنم حروف هاي حک شده رو کليداش بعد يه مدت پاک ميشه درسته؟:41:
در مورد فيلمبرداري اون چند فريم در ثانيه ميگيره؟
منو ي قشنگي هم داره ولي يه عيبي داره که رفلکس منو ها کنده در ضمن کار با کليد هاي مکان نما براي مني که چند وقته کا750 دارم سخته:19:

ShahabSAMSUNG
09-06-2007, 14:36
گوشي خوش دست و انصافا شيکيه ال سي دي اش هم حرف ندارهedge هم که داره کيفيت عکس برداري اش هم قابل قبول است ولي
منو ي قشنگي هم داره ولي يه عيبي داره که رفلکس منو ها کنده در ضمن کار با کليد هاي مکان نما براي مني که چند وقته کا750 دارم سخته:19:

اگه اینطوریه که خفن می ارزه.
در مورد امکاناتش که خوبه. عکساش حداقل مثل سونی اریکسون نویز نداره (با دبلیو810 خودم مقایسه کردم)
حروف حک نشده و پاک هم نمیشه. خودت اگه از نزدیک نگاهش کنی، متوجه میشی.

فیلمبرداری با کیفیت 252 در 388 می گیره و انصافاً فیلمبرداری سونی اریکسون جلوش دو زار نمی ارزه. فقط مشکلش اینه که فیلم رو مستقیم توی مموری خود گوشی می گیره.

منظورت رو از رفلکس منو ها متوجه نشدم.

کار با کلید ها هم وقتی عادت کنی، می بینی که راحته. حداقل اینه که خراب نمیشه. (دو تا از دوستام، جوی استیکشون خراب شده بود. کا700 و کا750 داشتن)

ولی ممکنه محدودیتش برای نصب برنامه، یه کم اذیتت کنه. چون برنامه هایی که ایرانی ها می نویسن، مثل دیکشنری و نقشه تهران و ... برای سونی اریکسونه و روی سامسونگ کار نمی کنه.

در هر حال یه مدت برای تنوع هم که شده، می تونه راضیت کنه.

از همین الان هم ورودت رو تبریک میگم. :46:

H A M A S
10-06-2007, 11:05
گوشي خوش دست و انصافا شيکيه ال سي دي اش هم حرف ندارهedge هم که داره کيفيت عکس برداري اش هم قابل قبول است ولي
داداش امروز موقع معانله گوشي وقتي سيم رو تو گوشي جا زدم سيم شناخت ولي مينوشت عدم ارائه سرويس و با سيم دولتي و ايرانسل هم امتحان کردم همينو مينوشت بعد چند ساعت يارو گوشي آورد و گقت از تنظيمات گوشي بود
چه جوريه؟

ShahabSAMSUNG
10-06-2007, 11:34
مگه میشه؟
تنظیمات نداره که.
لابد اونجا آنتن نبوده که اینو می نوشته.

H A M A S
10-06-2007, 13:54
مگه میشه؟
تنظیمات نداره که.
لابد اونجا آنتن نبوده که اینو می نوشته.
به نظر من که يه ريگي تو کفشش هست چون يه جايي بوديم که هم تحت پوشش tci هست وهم ايرانسل ولي هر دو سيم رو موقع گذاشتن تو گوشي بعد جستجو مينوشت عدم دسترسي به شبکه به يارو گفتم گوشيت خرابه بعدش هم اومدم خونه يه ساعت بعد ديدم اومد در خونه ديدم گوشي رو آورده يه سيمکارت ايرانسل هم زده بود ديدم آنتنش هم پره پره؟؟نظرت چيه؟

ShahabSAMSUNG
10-06-2007, 14:24
خب شاید یه مشکل نهفته ای داره!!!

بگو 24 ساعت بهت مهلت تست بده که کامل امتحانش کنی. بهش بگو این گوشیت مشکوک میزنه. تا امتحان نکنم، نمی گیرم.