PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا دوربین من هنگام اتصال به کامپیوتر هیچ عکس العملی نشون نمیده

Hamidreza2007
05-05-2007, 12:20
من یه دوربین هندیکم سونی دارم که قبلا باUSB به کامپیوتر وصل می کردم و فیلم هام رو به میکس می کردم ولی حالا به کامپیوتر که وصل می کنم هیچ عکس العملی از کامپوتر نمی بینم !!! یعنی انگار نه انگار به کامپیوتر وصل شده کابل USB رو هم تعویض کردم تاثیری نداشت! یکی بهم گفت از iLink(1394) استفاده کن!!
آیـــــــــــــــــــــا با کارت و کابل (1394)iLink مشکلم حل میشه یانه؟؟؟ اگه لطف کنید یه قیمت به روز بهم بدیدکه دیگه عالی.

ممنون

mh2002ir
05-05-2007, 23:13
دوست عزیز سلام
قاعدتا با کابل usb شما میتونید عکس های روی دوربین رو به کامپیوتر منتقل کنید ولی برای تصویر باید ilink بخری و روی برد سیستمت نصب کنی
کسانی که خیلی گران بگویند چیزی حدود 20-25 البته با برنامه یولید فارسی و کابل و کارت

Hamidreza2007
06-05-2007, 01:20
دوست عزیز اولا ممنون از جوابت ولی من قبلا با برنامه خود دوربین فیلم ها رو منتقل می کردم !!

سوال من اینجاست که حالا که با USB نمی تونم با کارت و کابل iLink(1394) کارم میشه یا نه ؟؟؟

animeditor
09-05-2007, 01:18
سلام جمیعاً

با USB می شه فیلم هایی رو که روی دوربین به صورت یه فایل ذخیره شدن، روی کامپیوتر منتقل کرد.
چه طور می گید الان کار نمی کنه؟ دوربینتون سالمه؟ کابل USB چی؟
حتماً مشکل از سخت افزاره.

سیستم iLink یه رابط واسه تبدیل تصاویر آنالوگ به دیجیتاله.
دوربین های Mini DV تصاویر رو روی نوار ضبط می کنن؛ با این کابل می شه اونا رو روی کامپیوتر کپچر کرد.
دوربین های دیجیتالی، تصاویر رو به صورت Data ذخیره می کنن و فقط باید انتقالشون داد؛ پس نه نیازی هست که با Ilink کپچر بشن و نه امکانش هست.

التماس دعا
یاعلی

Hamidreza2007
09-05-2007, 11:28
فکر کنم متوجه نشدید !!!
1- دوربین من هندی کم هست
2- USB رو هم عوض کردم ، نشد
3- یعنی می گید احتمالا اشکال از دوربین هست؟؟؟؟؟؟
4- بازم امکان داره با iLink هم کارم نشه؟؟؟؟
ممنون.

online-amir
09-05-2007, 12:20
ببين عزيز من بچه ها درست ميگن... .

در مورد اتصال يو اس بي سوال كردي گفتن ايراد از سخت افزار شايد...! نه...!

وقتي سيستم ميخواد بياد بالا كليد Del را بزن تا وارد ستاپ بايوس شوي...يه قسمتي داره كه يو اس بي هاEnable ميشن... .
يه قسمت ديگه داره كه ميگه يو اس بي 1.1 و 2 اينيبل بشن... .

يه وقتهايي توي يه سري از پورت ها كابل ميزني كار ميكنند برخي ديگه نه...! اونهايي كه ميشن 1 هستن و اونايي كه نميشن 2 هستند كه بايد فعال كنيو بستگي به ويندوزت داره اگر سرويس پك 2 اكس پي باشه يو اس بي 2 نياز به راه اندازي ندره... . فقط توي ستاپ بايوس Enable كن... .

من خودم هم دوربين سوني دارم و از كارن I-Link استفاده ميكنم...NEC خيلي عاليه...! با كيفيت خيلي بالايي فيلم رو ميريزه توي كامپيوترت... .

در ضمن حجم هاردت توي اين مورد بايد بالا باشه..چون مسلمه كه كيفيت بالا برابره با اشغال حجم بالا...!

سوال بود بپرس... .

online-amir
09-05-2007, 12:22
يه وقتهايي ري استارت هاي ناگهاني...وقتي كه صفحه آبي بياد و تو هيچ كار نميتوني بكني جز اينكه ري استارت

كني...توي اين مورد كل تنظيمات بايوس ميريزه به هم و حالت پيش فرض ميشه كه توي اين حالت Usb ها اكثرن كار
نميكنن كه به همون روش بالا فعال كن...!

Hamidreza2007
18-05-2007, 18:51
هنوز امتحان نکردم ولی به هر حال ممنونم.

mh2002ir
23-05-2007, 00:12
دوست عزیز اولا ممنون از جوابت ولی من قبلا با برنامه خود دوربین فیلم ها رو منتقل می کردم !!

سوال من اینجاست که حالا که با USB نمی تونم با کارت و کابل iLink(1394) کارم میشه یا نه ؟؟؟

من هم گفتم قاعدتا!!
صددرصد با ilink مشکلت حل میشه چون چیزی مجزا است ..