PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : seda

stam
02-08-2005, 03:19
agha salam ba ejazeh man ye chand vaghtye ke mikham bedoonam in effecty ke hameye ya aksare khanandehaye emroozy rooye sedashon mizaran chie baraye mesal dj maryam ya dar kheyli ahanghaye dige ke seda ye joorayee kampiotery mishavad mikhastam bedoonam esme narmafzary ke beshe bahash in karo kard chie va agar amoozeshe mokhtasariam bedin mamnoon misham az por harfiamam mazerat mikham faghat mano bi javab nazarin hadeaghal name sity ke betoone mano komak kone...kheyli mochaker az silte vaghean khoob va jahaniye shoma... :arrow:

Nesta
02-08-2005, 03:44
سلام دوست عزیز .
طبق قوانین اینجا باید فارسی‌ بنویسید تا به شما جواب داده بشه .در ضمن ورود شما هم به اینجا خوش آمد میگویم .
من برای شما نسبتا فارسی‌ کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Nesta
02-08-2005, 03:46
در مورد جواب سوال شما هم باید جستجو کنید که کلی‌ در این مورد معرفی‌ شده تو همین صفحه هم هست کلی‌ از این تاپیک ها و موضوع ها .در بخش معرفی‌ نرم افزار هم در این زمینه معرفی‌ شده .
متشکر از شما دوست عزیز.
:D

tohave
02-08-2005, 03:52
سلام

خوش آمديد و ورود شما رو به جمع دوستانه پي سي ورلد تبريك ميگم

براي اينكار ميتونين از برنامه هاي ويرايش موزيك استفاده كنيد. من ميتونم ميوزيك ميكر Music Maker رو براتون توصيه كنم ولي چون حجمش زياده ٫ شايد بهتر باشه يه جستجويي در انجمن بكنين. برنامه هاي كم حجم و كارآيي معرفي شدن

ضمنا خيلي از دوستان تو خواندن فينگليش مشكل دارن ( خيلي طول ميشه كه كلمات رو با سليقه هاي متفاوت تشخيص بدي) اگه بتونين پستهاي بعدي رو با الفباي پيش فرض فارسي براي انجمن بنويسيد خيلي زودتر به نتيجه خواهيد رسيد

ميتونين به اين تاپيك سر بزنين

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o+v5+0+2c+studio+producer+xxl+edition