PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : post smile

alirezatz
04-05-2007, 14:50
سلام جديد ترين ورژن اين post smile رو نصب كردم ولي ريجستري نيم و ريجستري كي ميخاد ورژن 6.0 خيلي مهمه تازه داشتم باهاش حال ميكرما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون سايتشه

alirezatz
04-05-2007, 18:31
اقا یکم سرسعتر ترو خدا

alirezatz
05-05-2007, 10:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه چي كسي كمكم نميكنه يه كرك خاستيما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mJo0T
05-05-2007, 13:30
دانلود کردم

روش کار میکنم(فعلم آینده بود نه حال:27: )

alirezatz
06-05-2007, 17:21
ممنون تون ميشم اون زمان رو به حال تبديل كنين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alirezatz
11-05-2007, 06:19
دوست عزيز براي من چيكار كردي ؟
خاهشن يكم سريعتر
ولي فكر كنم اولين كسي باشين كه اين ورژن رو كرك ميكنين

alirezatz
15-05-2007, 12:49
mJo0T ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــان چي شد؟

Ali_k
16-05-2007, 06:24
دوست من خب بهش پیغام خصوصی بزن

Alireza_Shafaei_PCworld
06-06-2007, 16:48
رفتیم سرش!

Alireza_Shafaei_PCworld
07-06-2007, 13:16
سلام رفیق
نمیدونی چه دردسری داشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (خیلی به نفعم شد چون خیلی چیزها یاد گرفتم)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا ببین این کارت را حل میکنه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کرک در صفحه بعد

alirezatz
07-06-2007, 15:37
علیرضا جان.
سلام.
خوبی داداشی.
دستت درد نکنه که به ندای من جواب دادی .
امید وارم بتونم یهروز جبران کنم.
دوست من یه مشکل دیگه دارم در این جا و اون اینه که :
به طور پیش فرض بعد از دانلود این برنامه تصاویری و جود داره که تا مدتی میتونید ازش استفاده کنیم ولی اگه بخای پکهای دیگه این شرکت رو منظورم تصاویر دیگه ای هست که در اون سایت برای دانلود هست که بسیار زیباتر از این پیش فرض ها هستن استفاده کنی اصلآ بهت اجازه نمیده و موقع کشیدن این تصاویر به بیرون یه صفحه مبنی بر اینکه نسخه تریال هست باز میشه
کرک شما رو استفاده کردم و دیدم دیگه اون صفحه باز نمیشه ولی باز اون تصاویر استفاده نمیشن یعنی به بیرون کشیده نمیشن و دوباره برمیگردن سرجای اولشون .
میتونید کاری کنین که بشه از اون پک ها هم استفاده کرد.
مثل
Autumn and HalloweenوDogs and Puppies و....
ایا امکانش هست

Alireza_Shafaei_PCworld
07-06-2007, 15:50
باید ببینم چجوریه
حدود 3 یا 4 ساعت دیگه میرم که ببینم چجوریاس!

alirezatz
07-06-2007, 18:58
ممنوم علیرضا جان
منم دارم اموزشهای شمارو دانلود میکنم ببینم چی یاد میگیرم
20000000000000000 سپاس

Alireza_Shafaei_PCworld
08-06-2007, 13:40
سلام
فکر کنم ترتیبش را دادم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حال میکنی؟ تا چند دقیقه دیگه لینکش را برات آپلود میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza_Shafaei_PCworld
08-06-2007, 14:59
ببخشید هنوز آپلود نکردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی از مشکلا را حل کردم یعنی این که اگر یک پک از سایتش داونلود کنید میتونید استفاده کنید
و الان هم دارم استفاده میکنم خداییش باحاله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی یک مشکلی که یادم نبود
شما قادر به ساختن Package شخصی نیستید
یعنی اینکه Package شما را Save نمیکنه
میدونم احتمالا برات مهم نیست
ولی اگر بزار ی این کار را تمام کنم عالی میشه
البته تا شب اگر به نتیجه ای نرسیدم همین که فعلا درست کردم را برات میزارم

ولی اگر بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alirezatz
08-06-2007, 16:21
داداشی من به تو اعتماد کامل دارم.
اشکالی نداره.
قلبم داره از دلم درمیاد .
دیدین چه شکلک های باحالیه.
به خدا شما اولین کسی هستین که اینو کرک کردین.
علیرضــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــا دوستت دارم

Alireza_Shafaei_PCworld
08-06-2007, 19:45
در عند ناباوری!
دومین محدودیت هم از بین رفت (یکی دیگه مونده)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
محدودیت دوم استفاده از Skin ها بود
با خروج از برنامه و دوباره وارد شدن با آن دیگه Skin عوض نمیشه
و همونی میشه که شما آخرین بار انتخاب کردید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط یکی دیگه مونده و اونم سیو Package شماست!

Alireza_Shafaei_PCworld
08-06-2007, 22:11
اینم لینک ببخشید که روی رپیدشیر ه
چون میخواستم release کنم مجبور بودم روی RapidShare بزارم

این لینک مستقیم هم هست:
فقط ممکنه هر لحظه فایل از روی سرور پاک شه

alirezatz
09-06-2007, 06:28
علیرضا جان بســـــــــــــــــــــتت یار ممنون دارم دانلود میکنم
اون لینک مستقیمه هم
فقط ممکنه هر لحظه فایل از روی سرور پاک شه
پاک شد .
دارم با راپید میکنم

Re Z a
09-06-2007, 07:59
سلام و با تشکر از دوست عزیزم آقا علیرضا و تشکر از زحماتشون خیلی خوب بود ولی لینکای اینجا هیچ کدومشون برای من کار نمی کنن اگه از دوستان کسی دانلود کرده 2 باره بزاره ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alirezatz
09-06-2007, 09:31
خدای من کار میکرد file:///D:/Program%20Files/PostSmile/Packs/Magic/63.gif ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
file:///D:/Program%20Files/PostSmile/Packs/Magic/02.gif ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بدین وسیله شمارو بهترین کرکر که تا حالا دیدم معرفی میکنم
قدرتمند
دقیق
بالطف و محبت

Alireza_Shafaei_PCworld
09-06-2007, 12:09
علی رضا جان
شما پک Magic را یک بار دیگه نسخه کل شو نصب کن
به نظر میاد که کار نمیکنه ها!

alirezatz
09-06-2007, 13:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img])
کاروکنه جیگر
پیام خصوصیم بهت رسید رفیق

shahin666
09-06-2007, 13:09
ممنون عليرضا جان
ببخشيد يه دوتا سوال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif داشتم
اول اينكه من كرك شما رو دانلود كردم روي نسخه 6 جواب داد يعني تو قسمت معرفي برنامه زده رجيستر شده
ولي هنوز اين قسمت فعاله

بعدش اين پك Magic كه گفتيد چيه ؟ يعني مثه برنامه Quick Smile كه يه پك داره به اسمه Quick Smile Plus Pack_BETA2 كه يه سري ديگه شكلك رو به برنامه اضافه ميكنه كار اين پك Magic هم اينجوري ؟
اگه اينجوري هست ممنون ميشم لينك دانلودشو بذاريد
مرسي

Alireza_Shafaei_PCworld
09-06-2007, 13:28
ممنون عليرضا جان
ببخشيد يه دوتا سوال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif داشتم
اول اينكه من كرك شما رو دانلود كردم روي نسخه 6 جواب داد يعني تو قسمت معرفي برنامه زده رجيستر شده
ولي هنوز اين قسمت فعاله

بعدش اين پك Magic كه گفتيد چيه ؟ يعني مثه برنامه Quick Smile كه يه پك داره به اسمه Quick Smile Plus Pack_BETA2 كه يه سري ديگه شكلك رو به برنامه اضافه ميكنه كار اين پك Magic هم اينجوري ؟
اگه اينجوري هست ممنون ميشم لينك دانلودشو بذاريد
مرسي

بله پیغام رسید الان براتون جواب میفرستم
ولی شما
پک مجیک را باید از سایتش داونلود کنید
حواست باشه که باید Setup پک را داونلود کنی و دونه دونه اضافه نکنی
خیلی پک داره بقیه را هم ببین
اینجا را ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته اگر لینک مستقیم میخواهی برای پک Magic

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستی شما نگران اون قسمت نباش
محدودیت های برنامه همه از بین رفته اند
حواست باشه که کرک را از آخرین لینکی که دادم گرفته باشی ها!

shahin666
09-06-2007, 13:51
خيلـــــــــــــــي ممنون عليرضا جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

alirezatz
09-06-2007, 17:02
مال من که اون صفحه دیگه نیومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img])
مرسی
درضمن من دونه دونه دانلود کردم
این لینکی که گذاشتین همه رو با هم دانلود میکنه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])