PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درصد رضایت و عدم رضایت از ایرانسل

ShahabSAMSUNG
04-05-2007, 14:02
سلام دوستان.
این تاپیک رو ایجاد کردم که ببینم واقعاً چند درصد از بچه ها از ایرانسل راضی و چند درصد ناراضی هستن.

Maziar_69
04-05-2007, 22:03
من که واقعا راضیم

TempesT
04-05-2007, 23:12
من که راضیم کلی ی ی ی ی ی .:20:

تبریز :8:

Mohsen khan
05-05-2007, 07:24
آنتن دهي ضعيف
شيراز

CD-RW
05-05-2007, 08:04
کاش دلیل رضایت رو هم مینوشتید
من راضیم چون تکنولوژی ( تقریبا ) روز موبایل رو به ایران آورده .
من خودم هم از تکنولوژی روز طرفداری میکنم

علیرضا خارجی
05-05-2007, 09:36
ایرانسلو عشقه

boy iran
05-05-2007, 09:55
خیر رو عشقه :27:

emprator_kochak
05-05-2007, 10:03
خیلی بدم میاد حسرت تکنولوژی روز دنیا رو بخورم، ایرانسل رو با همه دغدغه هاش قبول دارم،
به نظر من هر جا که شبکش تکمیله حرف نداره،
گرونه باشه، اما حداقل حسرت اینو نمیخورم که کشور های دیگه پیشرفت میکنن و ما هیچ،
برای اپراتور دولتی 13 سال صبر کردیم هنوز راضی نیستیم 2 سال هم روش برای ایرانسل...
شک نکنید تا 1 سال دیگه ایرانسل به اندازه 10 سال مخابراط پیشرفت میکنه.

ebinem173
05-05-2007, 10:15
دروغگو ها
آنتن دهی ضعیف توی تهران

amnhck123
05-05-2007, 11:30
من که خیل یناراضیم چون اون 150 تومنی که دادیم برای خرید سیم کارت به عنوان ودیعه نبوده یعنی که ما 150 تومن فقط برای یک قطعه کوچک به نام سیمکارت دادیم در صورتی که مخبارات اون پول رو به عنوان ودیعه دریافت می کنه .
در ضمن شهاب جان ممنون تاپیک خوبی زدی

TheMohammad
05-05-2007, 13:44
من که خیل یناراضیم چون اون 150 تومنی که دادیم برای خرید سیم کارت به عنوان ودیعه نبوده یعنی که ما 150 تومن فقط برای یک قطعه کوچک به نام سیمکارت دادیم در صورتی که مخبارات اون پول رو به عنوان ودیعه دریافت می کنه .
البته فکر کنم به جز اون 50 هزارتومن توسعه روستایی + مالیات دیگه ؟

راستی یه سوال داشتم، از روزی که ایرانسل راه اندازی شد شما چه انتظاراتی داشتین ؟
من که خودم فکر میکردم که قراره تحول بزرگی اتفاق بیفته ولی چیز خاصی نشد !

علیرضا خارجی
05-05-2007, 13:50
400000سود هرسالش میشه تقریبا 80/90 هزار تومان میشه
که معمولا پول رو واریز میکنید بعد یک سال سیم کارتو میگیریم
حالا اینجا توی هر سال از هر 100000تومان حداقل 10000تومان پول بی ارزش میشه
ولی من میتونم با 150000 تومان یک عدد سیم کارت ایرانسل بخرم که همون لحضه وصل میشه و نیازی به صفهای طولانی نداره و دوباره مجبور نیستیم بریم اداره پست دوباره توی صف باشیم تا سیم کارت تی سی ای رو بگیریم

mohammad hamed
05-05-2007, 13:53
من از خدمات و فناوریش راضیم ولی از وعده و وعیدش نه
در کل خوبه

+WarriorKing
06-05-2007, 15:13
من که فعلا ناراضی ام... آنتن دهی که بد شده... GPRS رو هم که خیلی گرون کرده... همین طور MMS
به خطوط 2000 و 3000 هم که نمیشه اس ام اس

الانم که 2 روزه Delivery نداریم

بابا تالیا تو 292 شهر آنتن زد... امروزم تو اعتبارش نوشته بود که:
"امکان ارسال اس ام اس به برنامه 90 و شب شیشه ای هم فراهم شد"

اگر این مشکلاتش حل بشه (آنتن دهی، اس ام اس، دلیوری و غیره...) راضیم. با تعرفه شم مشکلی ندارم...

بالاخره باید برای تکنولژی هزینه بیشتری پرداخت کنیم.

emprator_kochak
06-05-2007, 16:45
من که فعلا ناراضی ام... آنتن دهی که بد شده... GPRS رو هم که خیلی گرون کرده... همین طور MMS
به خطوط 2000 و 3000 هم که نمیشه اس ام اس

الانم که 2 روزه Delivery نداریم

بابا تالیا تو 292 شهر آنتن زد... امروزم تو اعتبارش نوشته بود که:
"امکان ارسال اس ام اس به برنامه 90 و شب شیشه ای هم فراهم شد"

اگر این مشکلاتش حل بشه (آنتن دهی، اس ام اس، دلیوری و غیره...) راضیم. با تعرفه شم مشکلی ندارم...

بالاخره باید برای تکنولژی هزینه بیشتری پرداخت کنیم.

مطمئنی که به 2000 و 3000 نمیشه اس.ام.اس بزنی؟؟؟

ShahabSAMSUNG
06-05-2007, 22:24
آره. توی مسابقه روزنامه همشهری هم نمیشه شرکت کرد.

کلاً که هنوز خیلی خیلی ضعف داره. (فعلاً که نارضایتی ها بیشتر بوده)

masoudboy
06-05-2007, 22:47
اینکه نمیشه به این شماره ها Sms زد مثل 2000 و ... را دیگه نمیشه ضعف ایرانسل دونست . ایراسنل باید با شرکتی که این شماره ها را میده قرار ببنده تا راه اندازی بشه مثل تالیا که کرده اینکار را . البته یکی از دوستان میگفت اگر در ایرانسل مسیج سنتر را روی مخابرات بزاریم در ایرانسل میشه Sms زد ولی من امتحان کردم نشد .

alirp
07-05-2007, 08:10
بنده هم خودم ناراضیم و هم با اطمینان 100% از طرف هشت نفر دیگه (بدون دسترسی به اینتر نت واین سایت ) رای ناراضی به ایرانسل میدهم

rasool222
07-05-2007, 12:28
آهاي ناراضي ها تا حالا سيمكارت 150000 تومني ديده بودين

emprator_kochak
07-05-2007, 12:34
بنده هم خودم ناراضیم و هم با اطمینان 100% از طرف هشت نفر دیگه (بدون دسترسی به اینتر نت واین سایت ) رای ناراضی به ایرانسل میدهم

بدون مدرک نمیشه... :31:

uspharshad
07-05-2007, 13:08
منم كلي ناراضي بودم
اما الان كه ديگه نه !!!! چون فروختمش @!
اما راي من منفيه lol

saeed.rg
07-05-2007, 14:59
دوستان ناراضي بهتره برن بفروشن از اين دولتيها بخرن كه هنوز بعد 13 سال توي تهران گاهآ ميگه در دسترس نمي باشد تا بلكه زودتر در اين بخش نيمه خصوصي هم تخته بشه

cao-cao
07-05-2007, 20:41
سلام
یه سری از دوستان بی احترامی میکنن به هم کار درستی نیست
بیایید با هم باشیم تا یه سیم کارت خوب داشته باشیم به قول مثا معروف مثا کبک سرمونو تو برف نکنیم
درسته دولتی بد ولی ایرانسل باید اشکالای خودشو بر طرف کنه نه اینکه خدماتی هم که داشته بپره
بد میگم؟:10:

ShahabSAMSUNG
07-05-2007, 22:38
آهاي ناراضي ها تا حالا سيمكارت 150000 تومني ديده بودين

والا من سیم کارت 2000 تومنی هم دیدم.
اگه همون سیم تست رو می گرفتم، خیلی بهتر از این ایرانسل مسخره بود.

H A M A S
08-05-2007, 07:28
خداييش چرا دروغ بگم والا ايرانسل تو مشهد خيلي توپ آنتن ميده اس ام اس ها رو هم تمام کمال ميرسونه به مقصد حالا هم که ثانيه اي شده منم بيشتر مکالمتم کمتر از يک دقيقه است پس براي چي الکي به اين ايرانسل فحش بدم

CD-RW
08-05-2007, 08:17
خداييش چرا دروغ بگم والا ايرانسل تو مشهد خيلي توپ آنتن ميده اس ام اس ها رو هم تمام کمال ميرسونه به مقصد حالا هم که ثانيه اي شده منم بيشتر مکالمتم کمتر از يک دقيقه است پس براي چي الکي به اين ايرانسل فحش بدم

تایید میشه

CD-RW
08-05-2007, 08:22
هم کسانی که راضیند و هم کسانی که ناراضی اند بهتره که اسم شهر و منطقه شون رو هم بنویسند تا بشه علت سرویس دهی خوب یا بد رو پیگیری کرد

rasool222
08-05-2007, 10:43
منم موافقم

rasool222
08-05-2007, 10:44
والا من سیم کارت 2000 تومنی هم دیدم.
اگه همون سیم تست رو می گرفتم، خیلی بهتر از این ایرانسل مسخره بود.
كساني كه ناراضي اند مي تونن برن بفروشن

TempesT
08-05-2007, 11:19

تو تبریز هم همینطوریه:10: تایید میشه:46:

uspharshad
08-05-2007, 12:21

1-لازم به يادآوري نيست ...
2-اين سرطان رو كسي به اين راحتي نميخره ////

uspharshad
08-05-2007, 12:24

javad33
08-05-2007, 15:44
من تو قم هستم اینجا هم آنتنش همه جا فوله هم اینکه تو مکلمات به مشکل برنمیخوری و هم اس ام اس ها لحظه ای میرسه.دوستانی که ناراضین باید بهشون حق داد اما اونها هم میتونن مثل ما جور دیگه ای به قضیه نگاه کنن.
خداییش ورود ایرانسل یه تحول بزرگ بود.ایرانسل وعده ی سرویسهایی رو داد که توانایی راه اندازیشون رو داشت.اما نمیدونست که دولت به جای اینکه مثل مردم ازش حمایت کنه تو ذوقش میزنه و راه به راه جلوی پاش سنگ میندازه.
به نظر من اگه ایرانسل اینقدر درگیر تعرفه و این جور مباحث نمیشد اینقدر شما ازش ایراد نمیگرفتین.
من مطمئن هستم تا 5-6 ماه دیگه که این حوادث خوابید و ایرنسل به یک ثبات در کار خدمات رسانی رسید اونوقته که نظر شما هم عوض میشه.
در کل باید با اومدن یک فناوری به کشورمون ازش استقبال کنیم.
من این اعمال و رفتار مخابرات رو در قبال ایرانسل اصلا نمیپسندم.دولت باید حامی بخش خصوصی باشه.تا مردم بتونن اعتماد کنن.
در ضمن خیلی از رفقا که دم از خدمت رسانی دولت میزنن فقط تو این بحث یادشون افتاده که از دولت حمایت کنن؟
چطور تو مسائل دیگه بد وبیراه میگن و انتقاد میکنن؟

فعلا بابای

ShahabSAMSUNG
08-05-2007, 22:04

جواب رو دوستان دادن :31:

خدائیش مورد دوم رو خوب اومدی.
هم سرطانه هم به این راحتیا نمیشه فروختش.
امین، یکی از بچه های همینجا (amnchk) الان نزدیک یه ماهه دنبال مشتری می گرده!!!

1) به نظر من اگه ایرانسل اینقدر درگیر تعرفه و این جور مباحث نمیشد اینقدر شما ازش ایراد نمیگرفتین.

2) من مطمئن هستم تا 5-6 ماه دیگه که این حوادث خوابید و ایرنسل به یک ثبات در کار خدمات رسانی رسید اونوقته که نظر شما هم عوض میشه.

3) در ضمن خیلی از رفقا که دم از خدمت رسانی دولت میزنن فقط تو این بحث یادشون افتاده که از دولت حمایت کنن؟
چطور تو مسائل دیگه بد وبیراه میگن و انتقاد میکنن؟

فعلا بابای

1) شما راضی بودی وقتی که 10 دقیقه (یا کمتر) صبحت می کردی و پول یک دقیقه رو می دادی؟ قبض من همیشه چند برابر میومد.

2) چند ماه دیگه، بعله. ولی من نمی تونم چند ماه با این وضع بگذرونم. آدم کلافه میشه. تا حالا تو موقعیت من نبودی تا بدونی چی میگم. فکر کن یه موقعیتی باشی که حرف نتونی بزنی، اس ام اس هم هر چی می فرستی، نرسه (دونه ای 16 تومن هم پولش برات بیاد) خدائیش چیکار می کنی؟

3) هیچ کس از این دولت فلان فلان شده حمایت نمی کنه. اگه میگیم ایرانسل باید سرویس هاش رو درست کنه، چه ربطی به حمایت از این دولت [...] داره؟

H A M A S
09-05-2007, 07:21
آقايون من در تاريخ 13/12/85 سيمکارتمو خريدم ديروز برام هم قبض اومد فکر ميکني چقدر اومده باشه خوبه؟
18163ريال تاريخ شروع محاسبه هم 1/1/86 تا31/1/86

rasool222
09-05-2007, 11:23
كساني كه ناراضي اند بهتره برن به سايت شركت ارتباطات سيار اونجا ي نظر سنجي در مورد سيم كارتهاي دولتي هست حتي راي مثبت به سيم كارت هاي دولتي بدن و نتايج آرا رو ببينن

amnhck123
09-05-2007, 11:42
آقا یکی نیست من این سیم کارت ایرانسیلمو بهش بفروشم که چی بگم بهش بندارم؟شمارم نسیتا رنده

a-m-i-r
09-05-2007, 13:01
خیلی بدم میاد حسرت تکنولوژی روز دنیا رو بخورم، ایرانسل رو با همه دغدغه هاش قبول دارم،
به نظر من هر جا که شبکش تکمیله حرف نداره،
گرونه باشه، اما حداقل حسرت اینو نمیخورم که کشور های دیگه پیشرفت میکنن و ما هیچ،
برای اپراتور دولتی 13 سال صبر کردیم هنوز راضی نیستیم 2 سال هم روش برای ایرانسل...
شک نکنید تا 1 سال دیگه ایرانسل به اندازه 10 سال مخابراط پیشرفت میکنه.

مگه الان حسرت تكنولوژي روزو نميخوري؟
mms و gprs در دستانمونه ولي به دليل قيمت بالا نميتونيم ازش استفاده كنيم
اينكه بدتره.......
وقتي نباشه ميگيم نداريم
ولي وقتي داريم و نميتونيم استفاده كنيم همه جامون ميسوزه

uspharshad
09-05-2007, 13:14
مگه الان حسرت تكنولوژي روزو نميخوري؟
mms و gprs در دستانمونه ولي به دليل قيمت بالا نميتونيم ازش استفاده كنيم
اينكه بدتره.......
وقتي نباشه ميگيم نداريم
ولي وقتي داريم و نميتونيم استفاده كنيم همه جامون ميسوزه
200% تاييد ميشه !!!!!!!!!!!!:39: :16:
خدا صبر بده :rolleye:

javad33
09-05-2007, 18:16
نه آقا این حرفا نیست.
من خودم الان دارم از اینترنت و ام ام اس استفاده میکنم.
نه اینکه 24 ساعته ام ام اس بفرستم و همش تو اینترنت باشم.نه.
فرهنگ استفادش رو دارم...
شوخی کردم.اما خداییش کم لطفی کردین.
الان یکی از رفقام تو تهرانه.هر چند وقت یکبار یه ام ام اس اون میزنه یه ام ام اس من.واسه هم عکس و کلیپ و آهنگ میفرستیم.
خداییش هر هفته 1000 تومن ام ام اس به جایی برمیخوره؟

ShahabSAMSUNG
10-05-2007, 01:02
نه آقا این حرفا نیست.
من خودم الان دارم از اینترنت و ام ام اس استفاده میکنم.
نه اینکه 24 ساعته ام ام اس بفرستم و همش تو اینترنت باشم.نه.
فرهنگ استفادش رو دارم...
شوخی کردم.اما خداییش کم لطفی کردین.
الان یکی از رفقام تو تهرانه.هر چند وقت یکبار یه ام ام اس اون میزنه یه ام ام اس من.واسه هم عکس و کلیپ و آهنگ میفرستیم.
خداییش هر هفته 1000 تومن ام ام اس به جایی برمیخوره؟

والا به شما پولدار ها که بر نمی خوره.

ولی من که پول تو جیبیم رو برای رفت و آمد کم میارم، والا بر می خوره. تا حالاش که مثل همه دوستان دیگه، با اینکه ماهیانه کمتر از یک ساعت صحبت می کردم، قبضم حدود 20 تومن میومد. دیگه چه برسه به اینکه چند تا هم ام ام اس بزنم.

pedram_behrang
10-05-2007, 01:36
فرستادن اس ام اس برای چند بار پیاپی
مشکل در گرفتن شماره از طرف سایرین
عدم برقراری ارتباط به ساده گی

این ها هم دلایل من برای نارضایتی. من سیم کارت ایرانسلم رو از 15 فروردین در آوردم و سیم تالیام رو به جاش گذاشتم. و از اون موقع فقط وقتی احتیاج به Gprs دارم، ایرانسل رو توی گوشی می ذارم.

هم قیمتش بی خودی بالاست (کیفیتی نداره) هم از سرویسش در تهران از تالیا خیلی پایین تره.

این سرویس ذخیره شماره تماس گیرنده هم قول داده بودند، بعد از 20 روز هنوز راه نیافتاده.

vahid_mota
10-05-2007, 02:20
ايرانسل نسبت به وعده هايي كه داده بود نتونست خوب عمل کنه ولی بازم به نظر من یه گام بزرگ برای حرکت به سمت حقوق مردم برداشته شد هنوز یادمون نرفته ارتباطات سیار چه پولهای هنگفتی از مردم میگرفت برای سیمکارت ولی الان مجبوره که به سمت مشتری مداری حرکت کنه و به طریق اولی ایرانسل چون ایرانسل یه شرکت خصوصیه وتوی تجارت مهمترین چیز سود کردن وقتی ایرانسل ببینه با گرون تر کردن تعرفه ها سود کمتری عایدش میشه خب طبعا تعرفه هاشو میاره پایینتر وگرنه عوض سود ضرر میکنه البته من کاملا با اعتراض موافقم چون باعث میشه حرکت به سمت مشتریا باشه در ضمن بعضی از دوستانی که الان حسابی دارن به ایرانسل بد و بیراه میگن یادمون نرفته که اولا چقدر سنگشو به سینه میزدن

mehdi_vsgh
10-05-2007, 07:02
اگه از هزینه بالای مکالمش بگذریم
من یکی خیلی راضیم!!

mehdi_vsgh
10-05-2007, 07:13
یه چیزی یادم رفت بگم که ما ایرانیا اصلا صبر و حوصله نداریم
همیشه انتظار داریم که همون لحظه اول تمام خدمات و امکانات در اختیارمون باشه اونم با بیشترین کیفیت ممکن!!!!

بهتره که یه کم صبر کنیم تا شبکه ایرانسل کامل بشه اونوقت میشه نظر داد که ایرانسل خوبه یا خیر؟؟؟

CD-RW
10-05-2007, 10:13
یه چیزی یادم رفت بگم که ما ایرانیا اصلا صبر و حوصله نداریم
همیشه انتظار داریم که همون لحظه اول تمام خدمات و امکانات در اختیارمون باشه اونم با بیشترین کیفیت ممکن!!!!

بهتره که یه کم صبر کنیم تا شبکه ایرانسل کامل بشه اونوقت میشه نظر داد که ایرانسل خوبه یا خیر؟؟؟

کاملا با این حرفت موافقم , اینجا توی مشهد روز به روز داره کیفیت شبکه بالا میره
مشکل اس ام اس داره حل میشه
قطع و وصلها حل شده
نقطه کور نداره
سرعت اینترنت خوب شده
ام ام اس راحت ارسال و دریافت میشه
...
بابا یه ذره صبر کنید

uspharshad
10-05-2007, 10:43
کاملا با این حرفت موافقم , اینجا توی مشهد روز به روز داره کیفیت شبکه بالا میره
مشکل اس ام اس داره حل میشه
قطع و وصلها حل شده
نقطه کور نداره
سرعت اینترنت خوب شده
ام ام اس راحت ارسال و دریافت میشه
...
بابا یه ذره صبر کنید
شوخي ميكني ؟
چرا ايرانسل نبايد صبر كنه تا شبكه اش كامل نشده شروع به فروش نكنه ؟

ShahabSAMSUNG
10-05-2007, 10:57
درسته.

من وقتی که سیم کارت می خرم، دوست دارم که بتونم ازش استفاده کنم. حداقل بهش نیاز دارم که خریدم. حالا دلیل نمیشه که بگم صبر کنم تا مثلاً آخر امسال درست میشه.
بابا به جان خودم من لازم دارم الان یه اس ام اس بزنم و الان هم برسه. صبر کردن اینجا چه معنی میده؟
ضمن اینکه به واسطهء این خرابی یا ایراد شبکه، ما داریم پول اضافی پرداخت می کنیم. پول اس ام اس های من حداقل 2 برابر چیزیه که استفاده کردم.

CD-RW
10-05-2007, 10:58
شوخي ميكني ؟
چرا ايرانسل نبايد صبر كنه تا شبكه اش كامل نشده شروع به فروش نكنه ؟

مگه مخابرات اینکار رو کرده , هنوز خیلی جاها پوشش نداره , رفته سیم کارت فروخته حالا دیگه جایی واسه سایت عادی نداره داره سایتهای میکرو راه میندازه .
تازه بعد از 13 سال

CD-RW
10-05-2007, 11:02
درسته.

من وقتی که سیم کارت می خرم، دوست دارم که بتونم ازش استفاده کنم. حداقل بهش نیاز دارم که خریدم. حالا دلیل نمیشه که بگم صبر کنم تا مثلاً آخر امسال درست میشه.
بابا به جان خودم من لازم دارم الان یه اس ام اس بزنم و الان هم برسه. صبر کردن اینجا چه معنی میده؟
ضمن اینکه به واسطهء این خرابی یا ایراد شبکه، ما داریم پول اضافی پرداخت می کنیم. پول اس ام اس های من حداقل 2 برابر چیزیه که استفاده کردم.

زیاد تند نرو سیم کارت ایرانسل رو نگه دار برای روزی که گرون میشه برو دولتی بگیر کارت راه بیافته

Saman-tci
10-05-2007, 11:13
ایرانسل گرون شه؟؟؟؟ جدا تو فکر میکنی ایرانسل با این وضع گرون میشه؟؟؟؟

Saman-tci
10-05-2007, 11:22
ایرانسل گرون شه؟؟؟؟ جدا تو فکر میکنی ایرانسل با این وضع گرون میشه؟؟؟؟

CD-RW
10-05-2007, 12:44
حالا گرون نشه , مثل دولتی که ارزون نمیشه
بنده خدا اونهایی که 400هزار تومن ثبت نام کرده بودند

uspharshad
10-05-2007, 13:37
مگه مخابرات اینکار رو کرده , هنوز خیلی جاها پوشش نداره , رفته سیم کارت فروخته حالا دیگه جایی واسه سایت عادی نداره داره سایتهای میکرو راه میندازه .
تازه بعد از 13 سال

يعني اين دليل درستيه براي كاري كه ايرانسل كرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم مثل اين مي ماند كه آموزگار از علي ميپرسه علي چرا درس نخوندي بعد علي بگه آقاااااا اقاااا مگه تقي درس خونده كه منم بايد درسمو خونده باشم..........
گفته هاي شما هيچ كس به جز خودت رو قانع نميكند:13:

toraj
10-05-2007, 13:58
ايرانسل اينجا هم خوبه .

CD-RW
10-05-2007, 14:39
يعني اين دليل درستيه براي كاري كه ايرانسل كرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم مثل اين مي ماند كه آموزگار از علي ميپرسه علي چرا درس نخوندي بعد علي بگه آقاااااا اقاااا مگه تقي درس خونده كه منم بايد درسمو خونده باشم..........
گفته هاي شما هيچ كس به جز خودت رو قانع نميكند:13:

منظور من رو نگرفتی - توی کلاسی که تو مثال زدی وقتی خفت علی رو میگیرن که تقی درسش رو خودش خونده باشه , وقتی هر دو تا نخوندن نباید از یکیش طرفداری کرد و توی سر اون یکی کوبید
حالا اونهایی که میگند چرا ایرانسل قبل از پوشش کامل سیم کارت فروخته وقتی حرفشون قبوله که سیم کارتهای دولتی توی پوشش کامل شبکه فروش بره .

javad33
10-05-2007, 15:19
والا به شما پولدار ها که بر نمی خوره.

ولی من که پول تو جیبیم رو برای رفت و آمد کم میارم، والا بر می خوره. تا حالاش که مثل همه دوستان دیگه، با اینکه ماهیانه کمتر از یک ساعت صحبت می کردم، قبضم حدود 20 تومن میومد. دیگه چه برسه به اینکه چند تا هم ام ام اس بزنم.

آقا شهاب یه چیزایی میگیا؟!؟!

والا من اگه پولدار بودم اعتباری نمیخریدم.اگر هم داشتم دائمی نمیخریدم!!!
بعدش هم اعتباری این مزیت رو داره که در لحظه میتونی حسابتو چک کن.من الان سه ماهه ایرانسل دارم.کل خرجم هم تا حالا 20 تومن شده.چند روز دیگه هم میرم یه کارت 10 تومنی میخرم.حالا انصاف بده با این اوضاع و احوال با مکالمهای در حدود 2 ساعت و 1000 تا اس ام اس بازم ایرانسل گرونه؟
واسه من که ارزونه.والا نمیدونم شما با این ایرانسل چیکار میکنین؟

golmohammadi
11-05-2007, 10:05
دير ايران هيچ هيچكداميك از موبايلها بدرد نميخورند
فقط به فكر جيب خودشون هستند
قبلا از افغانستان به ايران پيشنهاد شده بود كه بيان اينجا و موبايل بزارن و سيمكارتشو مجاني بدند و فقط پول صحبت كردنشو بگيرند و از اين پول 90% را به ايران و فقط 10% را خودشون بردادرند كه مقامات ايراني رد كردند اين پيشنهاد را شما ميتوانيد حدس بزنيد كه از اين همه پول كه از بيچاره مردم ميگيرند چه از بابت سيمكارت و چه از بابت قبض چقدر تو جيبشون ميره ...

E2
11-05-2007, 17:24
آقا به نظر من عالی همیشه عالی آنتن میده

کرمانشاه

rasool222
12-05-2007, 09:48
آقا به نظر من عالی همیشه عالی آنتن میده

کرمانشاه
تاييد ميشه

arash n
14-07-2007, 15:40
به نظر من باید یه تاپیک می زدید که
آیا بعد از 13 سال (فکرکنم 13 سال) از سیم کارت های دولتی راضی هستید یا نه؟

اونوقت 99 درصد رای منفی می دادن.
در ضمن نباید فراموش کنیم خیلی از پیشرفت های مخابرات برای مقابله با ایرانسل بوده.

jackhammer
14-07-2007, 17:34
((:
به نکته خوبی اشاره کردی!!!

hsn
14-07-2007, 20:26
من اصلا از ايرانسل راضي نيستم و يكي از احمقانه ترين كارهاي امسالم يقينا استفاده از اين خط بوده ( من نخريدم ها هديه گرفتم)
اصولا چون من زياد در سفرم ارتباط در جاده واسم اهميت اساسي داره

jackhammer
14-07-2007, 21:51
مسلما برای جاده ها هنوز مناسب نیست....ولی جالب اینجاست که با این همه مخالف بازم تعداد بله ها بیشتره!!!