PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این چه پیغامیه ؟

pd2006
03-05-2007, 18:22
سلام

به اینترنت کانکت بودم که یهو این پیام و دو تا شکلک زیر ظاهر شدن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من انتی ویروس اپدیت شده استفاده میکنم ولی هر چی اسکن میکنم هیچ ویروسی نشون نمیده .
سیستم الرت ویندوز رو غیر فعال کردم ولی باز هم این پیام حتی 1 ثانیه قطع نمیشه .

فکر کنم خود این پیام ویروسه . ولی نه با Bitdifender و نه kasper شناسایی نمیشه .

قبلا هم یه بار این وضعیت پیش اومد و مجبور شدم ویندوز عوض کنم .

لطفا راهنمایی کنین .

خیلی ممنونم .

h128mk
03-05-2007, 18:26
احتمالا رو سیستمت تروجان نصب شده .

piremard
03-05-2007, 18:58
این تنها یک adware هست
یعنی آلرت رو خودش می ده کافیه یک آنتی اد ویر حرفه ای نصب کنید یا دستی حذفش کنید " که البته توضیح دومی زیاد است"

piremard
03-05-2007, 19:11
اینم بگم معمولا بخاطر نصب یک کرک یا نرم افزار رایگان مثل محافظ صفحه نمایش این اد هم نصب می شه
هیچ آسیبی نمی رسونه جز تبلیغ برای خرید یک نمر افزار قلابی که ادعا می کنه ویروس ها رو از بین می بره
این نمونه ی خوبی برای از بین بردنشه البته تحت سیف مود
لینک دانلود رو تو قسمت درخواست نرم افزار..........

mahsoft
03-05-2007, 19:25
از سیستم ریستوری استفاده کنید

بعد از بخش پروگرم فایل شاخه شو حذف کنید

vmtco
04-05-2007, 05:15
اگه می تونی نرم افزاری که می گرو دانلود کن بعد با اون سیستمت رو اسکن کنی بهت می گه چه فایلهایی مثلا آلوده اند بعد خودت دستی اونارو پاک کن سیستم منم یک بار همین طوری شده بود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vtn54
04-05-2007, 08:36
اگه می تونی نرم افزاری که می گرو دانلود کن بعد با اون سیستمت رو اسکن کنی بهت می گه چه فایلهایی مثلا آلوده اند بعد خودت دستی اونارو پاک کن سیستم منم یک بار همین طوری شده بود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست من

لطفا از دادن این جور توصیه های خطرناک به سایر کاربران حذر کنید این پیغام برای فریب کاربر بوده و هدف آن هم داونلود

آن نرم افزار تبلیغ شده است .این دوست عزیز فعلا جز این پیغام اخطار کاذب مشکلی ندارد ولی این توصیه شما کلی به

مشکلاتشان اضافه می کند.

vtn54
04-05-2007, 08:45
سلام

به اینترنت کانکت بودم که یهو این پیام و دو تا شکلک زیر ظاهر شدن :

من انتی ویروس اپدیت شده استفاده میکنم ولی هر چی اسکن میکنم هیچ ویروسی نشون نمیده .
سیستم الرت ویندوز رو غیر فعال کردم ولی باز هم این پیام حتی 1 ثانیه قطع نمیشه .

فکر کنم خود این پیام ویروسه . ولی نه با Bitdifender و نه kasper شناسایی نمیشه .

قبلا هم یه بار این وضعیت پیش اومد و مجبور شدم ویندوز عوض کنم .

لطفا راهنمایی کنین .

خیلی ممنونم .

دوست عزیز

این پیغام نوعی اسپم است که برای ترغیب شما برای نصب یک آنتی اسپایور دروغین به کار می رود .بهترین راه

مقابله با این جور تهدیدها استفاده از یک انتی اسپایور مناسب می باشد .کاسپرسکی و بیت دفندر هرچند خاصیت

انتی اسپایوری خوبی دارند ولی هیچگاه جای یک آنتی اسپایور اختصاصی را نمی گیرند .برای حذف این پیام نرم

افزارهای اختصاصی کم حجمی وجود دارد ولی به جای استفاده از آنها من توصیه می کنم یک آنتی اسپایور مناسب

روی سیستمتان نصب کرده و به طور مرتب از آن استفاده کنید .در این میان من استفاده از سوپر آنتی اسپایور را

توصیه می کنم که هم رایگان است و هم به خوبی با سایر آنتی ویروسها کار می کند و در ضمن قدرت پاک کنندگی

بسیار خوبی هم دارد :

pd2006
04-05-2007, 12:41
سلام

از همه دوستان ممنونم .
این برنامه اخری رو دانلود کردم و بعدش هم اپدیتش کردم .

جواب داد .

خیلی خیلی ممنونم /.