PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعرفه جديد ايرانسل

Silwestern
03-05-2007, 10:15
آغاز تعرفه جديد ايرانسل از 15 ارديبهشت ساعت 8 صبح ...

اين تعرفه كه ثانيه اي محاسبه ميشه در ازاي 60 ثانيه مبلغ 62.5 واست ميفته ...

البته ايرانسل گفته اگه كسي بخواد ميتونيم همون 49 تومن واسش حساب كنيم كه در اين صورت دقيقه اي حساب ميشه

به نظرم همون دقيقه اي بهتره ... مثلا 90 درصد مكالمات من بين 55 تا 59 ثانيه هستن... خيلي ها دقيقه اي به نفعشونه

تعرفه اعتباري رو خوندم ولي يادم نيست ...فكر كنم 82 تومن بود ؟؟!!

Saman-tci
03-05-2007, 10:23
بابا این ایرانسل هم که دیگه شورشو دراورده !!!

choory
03-05-2007, 10:41
اون از قيمت gprs و اين هم از تعرفه جديد!i!
ميشه منبع خبرت را هم بگي؟

ShahabSAMSUNG
03-05-2007, 11:37
خبر که معلومه. هم سایت ایرانسل هم اخبار.

واقعاً گند زده ایرانسل. ما اولش فکر می کردیم چی هست...
عجب خریتی کردم رفتم فیش دولتی رو پس دادم ها ... این ایرانسلم به لعنت خدا نمی ارزه. واقعاً میگم.

masoudboy
03-05-2007, 12:01
حالا تعرفه اش به کنار ... لعنتی هنوز نه شبکه درست حسابی داره و نه پوشش و آنتن دهی خوب و بدقولی هم پشت بدقولی ... حالا باز اگر شبکش درست بود و تعرفه را افزایش می داد یک چیزی . خلاصه از من به شما نصیحت که ایرانسل نخرید اگر اعتباری خواستید در درجه اول مال مخابرات و بعد تالیا (که البته دیگه اعتباری نیست) و اگر هم سیم کارت دایم خواستید فقط مخابرات ... به هیچ عنوان به سمت این شرکت دزد از مخابرات بدتر ایرانسل نرید که اشتباه محض هست . همین من و خود آقا شهاب طرفدار ایرانسل بودیم و حالا پی به ماهیت کثیفش بردیم . کلا نه تنها ایرانسل به درد نمی خوره بلکه هر اپراتور دیگه هم که بعد از ایرانسل بیاد به درد نمی خوره تو این مملکت و هیچ کدام به پای مخابرات نخواهند رسید . این اپراتور فقط به یک چیز فکر می کنه و آن هم پول هست که چطور مردم را سر کیسه کنه .

TempesT
03-05-2007, 13:17
حالا تعرفه اش به کنار ... لعنتی هنوز نه شبکه درست حسابی داره و نه پوشش و آنتن دهی خوب و بدقولی هم پشت بدقولی ... حالا باز اگر شبکش درست بود و تعرفه را افزایش می داد یک چیزی . خلاصه از من به شما نصیحت که ایرانسل نخرید اگر اعتباری خواستید در درجه اول مال مخابرات و بعد تالیا (که البته دیگه اعتباری نیست) و اگر هم سیم کارت دایم خواستید فقط مخابرات ... به هیچ عنوان به سمت این شرکت دزد از مخابرات بدتر ایرانسل نرید که اشتباه محض هست . همین من و خود آقا شهاب طرفدار ایرانسل بودیم و حالا پی به ماهیت کثیفش بردیم . کلا نه تنها ایرانسل به درد نمی خوره بلکه هر اپراتور دیگه هم که بعد از ایرانسل بیاد به درد نمی خوره تو این مملکت و هیچ کدام به پای مخابرات نخواهند رسید . این اپراتور فقط به یک چیز فکر می کنه و آن هم پول هست که چطور مردم را سر کیسه کنه .

masoudboy عزیز تو قاطی کردی اشتباه هم از خودت بود. جایی که با اینکه میدونی شبکه کامل راه اندازی نشده چرا سیم کارت میگیری ؟
اگه شمارتو خودت انتخاب کردی که اون یه چیز دیگه باید میذاشتی تا وقتی را افتاد بندازی رو گوشی. ولی اگه خریدی تقصیر خودته دیگه چرا عجله کردی . اون موبایل فروشی هام که تبلیغ میکنن به نفع خودشون تبلیغ میکنن.

ما که تو مشهد و تبریز حتی شهرستانهای تبریز که را افتاده خیلی راضی هستیم .

به خدا این مطلب و راس میگم. تو اکثر جاده ها و شهرستانهای تبریز مخابرات همش لرزش آنتن داره حتی دانشگاه من تو یه جای دور افتاده هست که همیشه لرزش آنتن داشت. ولی ایرانسل همچین مشکلی نداره همیشه فول آنتنه حتی تو او جای دور افتاده هم .

masoudboy
03-05-2007, 13:57
این آقا شهاب هم تهران هست جایی که ایرانسل خیلی وقت هست راه اندازی شده و پایتخت ایران ولی ناراضی هست !!؟ چرا ؟؟؟؟!!!
من خودم چند هفته پیش قم بودم ولی آنجا هم اصلا آنتن دهی تعریفی نداشت با اینکه شهر کوچک است و ایرانسل هم به اصطلاح در آنجا پوشش کامل شبکه داره . در ضمن من وقتی می خواستم سیم کارت را بخرم از خدمات مشترکین چندین بار در مورد پوشش سوال کردم و آنها قول حداکثر اواخر بهمن ماه را دادند . شاید تا چند هفته دیگه برم مشهد و آنجا هم که این همه تعریف می کنند تست می کنم ببینم چطور هست ولی من که فکر نمی کنم آنجا هم تعریفی داشته باشه ولی باز هم تست می کنم .

THE AMIMAN
03-05-2007, 15:58
برین حال کنید!
اون زمان که گفتم و خیلی های دیگه گفتن ایرانسل به درد نمیخوره همش تبلیغاته زدین تو دهنمون رفتین سیمکارت ایرانسل خریدید!
حالا بکشید!(رنج رو میگم)

S a f a 6 4
03-05-2007, 16:46
یعنی فعلا سیم کارت ایرانسل نخریم؟
من میخواستم برای خط دومم یه ایرانسل بخرم حالا شما میگید افتضاحه
یکی من بگه چیکار کنم؟ بخرم یا نخرم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

TempesT
03-05-2007, 16:54
یعنی فعلا سیم کارت ایرانسل نخریم؟
من میخواستم برای خط دومم یه ایرانسل بخرم حالا شما میگید افتضاحه
یکی من بگه چیکار کنم؟ بخرم یا نخرم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

اگه اصفهان نیستی بخر ضرر نمیکنی:46:

TheMohammad
03-05-2007, 20:34
اکثر اونایی که از ایرانسل ناراضی هستن یا توی شهرشون راه نیافتاه ! یا براشون قبض هایی اومده بر اساس برداشت اشتباه خودشون ، بعدش هم که از همه چی شاکی میشن، میندازن گردن ایرانسل !
خب توی اصفهان به جز ایرانسل سه تا اپراتور دیگه هست ، چرا از اون ها استفاده نمیکنید ؟

Maziar_69
03-05-2007, 20:47
این آقا شهاب هم تهران هست جایی که ایرانسل خیلی وقت هست راه اندازی شده و پایتخت ایران ولی ناراضی هست !!؟ چرا ؟؟؟؟!!!
من خودم چند هفته پیش قم بودم ولی آنجا هم اصلا آنتن دهی تعریفی نداشت با اینکه شهر کوچک است و ایرانسل هم به اصطلاح در آنجا پوشش کامل شبکه داره . در ضمن من وقتی می خواستم سیم کارت را بخرم از خدمات مشترکین چندین بار در مورد پوشش سوال کردم و آنها قول حداکثر اواخر بهمن ماه را دادند . شاید تا چند هفته دیگه برم مشهد و آنجا هم که این همه تعریف می کنند تست می کنم ببینم چطور هست ولی من که فکر نمی کنم آنجا هم تعریفی داشته باشه ولی باز هم تست می کنم .

پس 2 تا مشکل وجود داره : یا گوشیتون خرابه یا سیم کارتتون. چون من خودم قم تست کردم فوق العاده بود . اواخر اسفند که اینترنتش تو تهران تعتیل بود تو قم با سرعت بالایی کانکت شدم. تو تهران هم که شب تا صبح دارم اس ام اس بازی میکنم کوچکترین مشکلی نداره

Mohsen6558
03-05-2007, 21:03
من دارم استفاده می کنم برای من که همیشه تو شهرمونم و به دلیل تخصصم (کامپیوتر) اکثرا دیگران به من زنگ می زنن کار منو راه می اندازه

!As@d
03-05-2007, 21:51
واقعاً گند زده ایرانسل. ما اولش فکر می کردیم چی هست...
عجب خریتی کردم رفتم فیش دولتی رو پس دادم ها ... این ایرانسلم به لعنت خدا نمی ارزه. واقعاً میگم.

خوب کاری نداره ...باز برو دولتی بخر...
به لطف ایرانسل که قیمت این سیم کارت ها پایین اومده...
باز بگو ایرانسل بده...!

masoudboy
03-05-2007, 22:22
اکثر اونایی که از ایرانسل ناراضی هستن یا توی شهرشون راه نیافتاه ! یا براشون قبض هایی اومده بر اساس برداشت اشتباه خودشون ، بعدش هم که از همه چی شاکی میشن، میندازن گردن ایرانسل !
خب توی اصفهان به جز ایرانسل سه تا اپراتور دیگه هست ، چرا از اون ها استفاده نمیکنید ؟

برای من یکی اصلا تعرفه ایرانسل مهم نیست حتی اگر بکنه دقیقه ای 100 تومان . فقط برای من پوشش شبکه مهم هست که درست و بدون نقص باشه . در مورد بقیه اپراتورهایی هم که گفتید تالیا هست که اصلا اصفهان سیم کارت توزیع نکرده هنوز ولی پوشش خیلی خوبی داره چون من هر کجا می رم و سرچ شبکه می کنم حتی نقاط بد آنتن تالیا را پیدا می کنه و دیگری هم اسپادان هست که سیم کارتهاش محدودیت زمانی داره و فقط هم محدود استان اصفهان فعالیت می کنه و به کار من یکی نمیاد . مخابرات هم که هست . اما در مورد GPRS ایرانسل باید بگم بعد از 15 فروردین خیلی خوب شده و سرعت خیلی خوبی هم داره ولی مهم ترین بخش یک موبایل آنتن دهی و پوشش مناسب هست که شما را در همه جا در دسترس قرار بده .

ShahabSAMSUNG
04-05-2007, 01:32
برای من یکی اصلا تعرفه ایرانسل مهم نیست حتی اگر بکنه دقیقه ای 100 تومان . فقط برای من پوشش شبکه مهم هست که درست و بدون نقص باشه .

...

مهم ترین بخش یک موبایل آنتن دهی و پوشش مناسب هست که شما را در همه جا در دسترس قرار بده .

درسته.
خدائیش ماها از طرفدارای ایرانسل بودیم ولی خودش گند می زنه به کار خودش ... (فکر کردیم خارجیه، نامرد نیست. دیدیم پست فطرت به تمام عیاره!!)

هر اس ام اس رو مجبورم حداقل 2 بار بفرستم. یعنی هزینه اس ام اس 2 برابر میاد واسم.
باز ثانیه ای شدنش خوبه (با اینکه گرون شد، بازم خوبه چون اکثر تماسای من 10 ثانیه ای هست!!!)

ولی الان تازه مشترکینش به 1 میلیون رسیده. خیر سرش باید شبکه اش خلوت باشه. پس چرا هیچ وقت نمی تونم با اولین شماره گیری، تماس برقرار کنم؟؟ (نگید گوشیت خرابه که تازه گوشی عوض کردم)
از خونه هم هیچ وقت با اولین تماس، گوشیم زنگ نمی خوره و همش میگه در دسترس نیست (حالا آنتن پر پره ها)

نه فقط من، حتی با برادرم هم نمی تونم باهاش تماس بگیرم. اونم ایرانسل داره و دانشجوی خرم آباده. مثلاً هنر کردن و تمام خرم آباد تحت پوششه. تازه به گفته برادرم کسی اونجا ایرانسل نمی خره. پس اونجا واسه چی خطش شلوغه؟

من که فکر می کنم اینا سیستماشون مشکل داره.

در هر حال من که دیگه داره حالم از این سیم کارتم بهم می خوره. بارها اعصابم رو خورد کرده و صد در صد یه اعتباری دولتی می گیرم.

(بدترین قسمت داستان من اینه که خانومم (نامزدم) دولتی داره و نمی تونیم درست با هم تماس بگیریم و اس ام اس بزنیم. واسه همین اعصابم بدجوری به هم می ریزه.)

arman4459
04-05-2007, 02:51
شهاب برای قسمت اخر حرفات برو به خانمت بگو سیم کارت ایرانسل و با 1000 دقیقه مکالمه تو ماه حالشو ببر

Dr.Afzali
04-05-2007, 03:35
ايرانسل توي شيراز هم مشكل انتن دهي داره هنوز.قبلا هم جائي گفته بودم و تا به امروز هم كوچكترين تغييري در بهبود پوشش شبكه نداشته.اصلا ميدونيد چطوريه؟دست كم نصف شهر رو انتن نميده.يعني فقط وسط شهر نصب كردند انگار.مثلا ميريم نمايشگاه شهرك گلستان انتن نيست.ميريم كفترك انتن نيست.ميريم چهار راه شريف اباد انتن نيست.ميريم پليس راه بوشهر انتن نيست.ميريم ورزشگاه دستغيب انتن نيست.خارج از شهر رو كه ديگه اصلا نگو.همون جاهائي هم كه ميده كيفيت بهتري از دولتي نداره كه.فقط حسنش به داشتن اينترنت و ام ام اس هست كه اونهم خيلي ارزشمند نيست چون اكثر اطرافيان دولتي دارن و نميشه به اونها چيزي فرستاد.تازه ----- هم كه ديگه نوبره .من از همون روز اول دلم باهاش نبود و بهش اطمينان نداشتم براي همين دولتي رو نفروختم و هردو رو استفاده ميكردم.ولي حالا با اين وضع كه ميبينم بهتر ميبينم تا قيمتش كمتر نشده بفروشمش.اينا دنبال دادن خدمات خوب نيستند.فقط دنبال اين هستن كه امارشونو ببرن بالا كه فلان تعداد شهر زير پوشش قرار گرفت و فلان تعداد مشترك دارن.حالا چطور؟كسي كه باخبر نميشه.

Silwestern
04-05-2007, 11:22
masoudboy عزیز تو قاطی کردی اشتباه هم از خودت بود. جایی که با اینکه میدونی شبکه کامل راه اندازی نشده چرا سیم کارت میگیری ؟
اگه شمارتو خودت انتخاب کردی که اون یه چیز دیگه باید میذاشتی تا وقتی را افتاد بندازی رو گوشی. ولی اگه خریدی تقصیر خودته دیگه چرا عجله کردی . اون موبایل فروشی هام که تبلیغ میکنن به نفع خودشون تبلیغ میکنن.

ما که تو مشهد و تبریز حتی شهرستانهای تبریز که را افتاده خیلی راضی هستیم .

به خدا این مطلب و راس میگم. تو اکثر جاده ها و شهرستانهای تبریز مخابرات همش لرزش آنتن داره حتی دانشگاه من تو یه جای دور افتاده هست که همیشه لرزش آنتن داشت. ولی ایرانسل همچین مشکلی نداره همیشه فول آنتنه حتی تو او جای دور افتاده هم .

من در حال حاضر که در مشهد زندگی میکنم تا به حال هیچ مشکلی نداشتم ...فقط یه بار خطم تعلیق شد که تا زنگ زدم و شماره کدم رو گفتم گفت آقا شرمنده ببخشید و کلی عذرخواهی کرد و هنوز قطع نکرده بودم راه افتاد

از GPRS , MMS هم واقعا میگم راضیم..... آنتن دهی هم واقعا عالیه !!!! من نمیدونم مشکل از کجاست و چرا تو شهر های دیگه اینطوریه ... ؟؟!!
حتی تو جاده هم مشکلی نیست ...!! در مورد تعرفه هم من تقاضا میکنم که دقیقه ای باشه ... هرکی خواست میتونه درخواست بده از ثانیه به دقیقه ای سابق 49 تومن برگرده ...

ما که راضی هستیم ... 912 هم شد خط؟؟؟؟؟

اصلا همه بیایید مشهد زندگی کنیم:10:

Silwestern
04-05-2007, 11:27
درسته.
خدائیش ماها از طرفدارای ایرانسل بودیم ولی خودش گند می زنه به کار خودش ... (فکر کردیم خارجیه، نامرد نیست. دیدیم پست فطرت به تمام عیاره!!)

هر اس ام اس رو مجبورم حداقل 2 بار بفرستم. یعنی هزینه اس ام اس 2 برابر میاد واسم.
باز ثانیه ای شدنش خوبه (با اینکه گرون شد، بازم خوبه چون اکثر تماسای من 10 ثانیه ای هست!!!)

ولی الان تازه مشترکینش به 1 میلیون رسیده. خیر سرش باید شبکه اش خلوت باشه. پس چرا هیچ وقت نمی تونم با اولین شماره گیری، تماس برقرار کنم؟؟ (نگید گوشیت خرابه که تازه گوشی عوض کردم)
از خونه هم هیچ وقت با اولین تماس، گوشیم زنگ نمی خوره و همش میگه در دسترس نیست (حالا آنتن پر پره ها)

نه فقط من، حتی با برادرم هم نمی تونم باهاش تماس بگیرم. اونم ایرانسل داره و دانشجوی خرم آباده. مثلاً هنر کردن و تمام خرم آباد تحت پوششه. تازه به گفته برادرم کسی اونجا ایرانسل نمی خره. پس اونجا واسه چی خطش شلوغه؟

من که فکر می کنم اینا سیستماشون مشکل داره.

در هر حال من که دیگه داره حالم از این سیم کارتم بهم می خوره. بارها اعصابم رو خورد کرده و صد در صد یه اعتباری دولتی می گیرم.

(بدترین قسمت داستان من اینه که خانومم (نامزدم) دولتی داره و نمی تونیم درست با هم تماس بگیریم و اس ام اس

بزنیم. واسه همین اعصابم بدجوری به هم می ریزه.)

منم مثل شما اوایل طرفدار این ایرانسل بودم ..............ولی حالا عاشقشم...

جالبه من یه بار sms میزنم هنوز گوشی تو جیبیم نرفته Delivery میشه !! با اولین تماس میگیره و همیشه در دسترسم !!!!

منطقه ای که من زندگی میکنم ( دانشجوی 6 ) کنار بلوار وکیل آباده و همیشه خط های 915 اونجا Network busy میشه چون ترافیک خیلی زیاده ولی من در شبانه روز به زور اگه 2 بار به Busy بخورم !!!! جاهای دیگه مشهد هیچ مشکلی نداره !!!!

ما که ازش راضی هستیم ... خدایا شکرت

masoudboy
04-05-2007, 11:51
با این گفته آقا شهاب موافقم که اینها سیستم های مخابراتی که نصب کردند مشکل دارند. مثلا صدای بوق آزاد بسیار کم ایرانسل که واقعا اعصاب آدم را خرد می کنه . یکی از مواردی که باید به سرعت اصلاح بکنه همین هست و به نظر من باید بوق آزاد آن را مثل تلفن همراه اپراتورهای دیگه بکنه . خیلی افراد با این نوع صدا آشنایی ندارند و آن را با بوق اشغال خط اشتباه می گیرند حالا صدای بسیار کم که از ته چاه میاد بیرون به کنار... تنها کسانی که فعلا از آنتن دهی ایرانسل راضی هستند از مشهد و تا حدودی تبریز هستند .ولی تهرانی ها و شهرهای دیگه که ناراضی هستند مثل همین شیراز و...

Clickrast
04-05-2007, 12:12
فکر نمی کنم اصفهانی ها ناراضی تر وجود داشته باشه !

ShahabSAMSUNG
04-05-2007, 13:53
شهاب برای قسمت اخر حرفات برو به خانمت بگو سیم کارت ایرانسل و با 1000 دقیقه مکالمه تو ماه حالشو ببر

مسئله اینه که حداقل دید خانومم از من باز تره و از همون اول می گفت ایرانسل نگیر.
الان هم با این شبکه مسخره ای که راه انداختن، به هیچ وجه نمی زارم ایرانسل بگیره چون 100% ضرر می کنه. به غیر از من و برادرش، هیچ کس دیگه از فامیلاشون هم ایرانسل نداره. پس عملاً یعنی کشک.

Maziar_69
04-05-2007, 14:01
با این گفته آقا شهاب موافقم که اینها سیستم های مخابراتی که نصب کردند مشکل دارند. مثلا صدای بوق آزاد بسیار کم ایرانسل که واقعا اعصاب آدم را خرد می کنه . یکی از مواردی که باید به سرعت اصلاح بکنه همین هست و به نظر من باید بوق آزاد آن را مثل تلفن همراه اپراتورهای دیگه بکنه . خیلی افراد با این نوع صدا آشنایی ندارند و آن را با بوق اشغال خط اشتباه می گیرند حالا صدای بسیار کم که از ته چاه میاد بیرون به کنار... تنها کسانی که فعلا از آنتن دهی ایرانسل راضی هستند از مشهد و تا حدودی تبریز هستند .ولی تهرانی ها و شهرهای دیگه که ناراضی هستند مثل همین شیراز و...

عزیز دل اون صدای کم بوق آزاد اینجا وجود نداره. مشکل از اصفهانه.

Maziar_69
04-05-2007, 14:02

کی گفته تهرانی ها ناراضی اند؟ من که میگم فوق العاد است از همه نظر

TempesT
04-05-2007, 23:22
ايرانسل توي شيراز هم مشكل انتن دهي داره هنوز.قبلا هم جائي گفته بودم و تا به امروز هم كوچكترين تغييري در بهبود پوشش شبكه نداشته.اصلا ميدونيد چطوريه؟دست كم نصف شهر رو انتن نميده.يعني فقط وسط شهر نصب كردند انگار.مثلا ميريم نمايشگاه شهرك گلستان انتن نيست.ميريم كفترك انتن نيست.ميريم چهار راه شريف اباد انتن نيست.ميريم پليس راه بوشهر انتن نيست.ميريم ورزشگاه دستغيب انتن نيست.خارج از شهر رو كه ديگه اصلا نگو.همون جاهائي هم كه ميده كيفيت بهتري از دولتي نداره كه.فقط حسنش به داشتن اينترنت و ام ام اس هست كه اونهم خيلي ارزشمند نيست چون اكثر اطرافيان دولتي دارن و نميشه به اونها چيزي فرستاد.تازه ----- هم كه ديگه نوبره .من از همون روز اول دلم باهاش نبود و بهش اطمينان نداشتم براي همين دولتي رو نفروختم و هردو رو استفاده ميكردم.ولي حالا با اين وضع كه ميبينم بهتر ميبينم تا قيمتش كمتر نشده بفروشمش.اينا دنبال دادن خدمات خوب نيستند.فقط دنبال اين هستن كه امارشونو ببرن بالا كه فلان تعداد شهر زير پوشش قرار گرفت و فلان تعداد مشترك دارن.حالا چطور؟كسي كه باخبر نميشه.

Dr جون هیچ دکلی چیزی تو اون نقاطی که میگی آنتن نمیده دیدی ؟؟ لطفا ما رو هم با خبر کن از اوضاع و احوال ایرانسل شیراز .:8:

TempesT
04-05-2007, 23:33
از همان روز اول همه می گفتند ایرانسل به درد نمی خوره حتی خود فروشگاه هایی که خط هاش را می فروختند ولی ما حرف خودمون را می زدیم و دفاع می کردیم حالا هم با سرافکندگی باید بریم دوباره خط Mci بخریم . حالا ضرری هم که دادیم هیچ و هیچ کس حاضر نیست خط های این اپراتور حتی با قیمت پایین بخره . من هم تو این هفته میرم و یک Mci می خرم ولی درس خوبی به ایرانسل خواهم داد تا دیگه وقت و اعصاب و پول مردم را مسخره خودش نکنه . باز هم 100 رحمت به همان مخابرات که حداقل اگه پول می گرفت و چندین ماه معطل می کرد حداقل ظرفیت سازی می کرد و شبکه را درست می کرد و بعد سیم کارت دست مردم می داد . ایرانسل فعلا به درد خردسالان و کودکان می خوره یا به عنوان سیم کارت تست ازش استفاده بشه . تازه با این وضع شبکه چندی پیش مسوول Mtn گفته بود نمی دونم تا چند سال دیگه ایرانسل 10 میلیون مشترک در ایران خواهد داشت یا مدیر عامل ایرانسل گفته بود ایرانسل تا چند سال دیگه بهترین اپراتور منطقه خواهد شد ... شتر در خواب بیند پنبه دانه ... ایرانسل با این وضع که در پیش گرفته به زودی ورشکستگی خودش را جشن خواهد گرفت .

عزیز تو دیگه داری شوررش و در میاری. :27:
masoudboy با ایرانسل قهرررررررر قهرررررررررررر قهرررررررررررررررر :37: - خودشم تا روزه قیامت:16:
اصلا برو اپراتور 3وم و تو راه اندازی کن اسمشم بذار AntiIrancell - بالاشم حتما بنویسهAntiIrancell :laughing:

Maziar_69
04-05-2007, 23:50
Tempest راست میگه دیگه. خودت قرار گذاشته بودی تا آخر اردیبهشت دهنت رو ببندی. اینطوری داری به همه ی ایرانسل دارها توهین میکنی. به ما چه که شهر تو مشکل داره؟ زودتر برو همون 912 خودتو بخر حالشو ببر

masoudboy
04-05-2007, 23:53
من اینجا اگر به کسی توهین شده معذرت می خواهم ... پستم را هم ادیت کردم .

Maziar_69
05-05-2007, 00:25
من اینجا اگر به کسی توهین شده معذرت می خواهم ... پستم را هم ادیت کردم .

خواهش میکنم. منم اگه تند رفتم معذرت میخوام

TempesT
05-05-2007, 01:22
منم معذرت میخوام و الان ادیت میکنم

اگه ایرانسل دسته من یا بچه های تاپیک بود مطمنام که خیلی دوس داشتیم از همه اول مشکله اصفهان حل بشه دوست من

گفتم ما نه اینجا مسول ایرانسلیم نه مخالف اینیم که آنتن دهیش تو اصفهان بد باشه

به جان خودم من تو تبریزم زنگ زدم 130 گفتم آقا این چه وزشه تو اصفهان و از این حرفا به 2 تا از دوستامم گفتم با هم کلافه کنیم 130 رو:31: شاید مشکل شمام حل شد:10:

kevin
05-05-2007, 01:52
ایرانسل مفت گرونه چهکنیم دیگه ماهم گول خوردیم
ایکاش بجای این همه تبلیغ انتن دهی رو درست میکرد

kevin
05-05-2007, 01:52
ایرانسل مفت گرونه چه کنیم دیگه ماهم گول خوردیم
ای کاش بجای این همه تبلیغ انتن دهی رو درست میکرد

TempesT
05-05-2007, 01:54
چقدر حرف با حالی اونم 2 بار پست کردی:31: :46:

Death Love
05-05-2007, 02:09
من همیشه یاب اول که زنگ میزنم صدا نمیاد 62 هم پیاده میشم.همیشه واسه 1 مین حرف زدن باید 124 بدم این چه وضعیه.
خاک به سرم که 2 تا خطه Tci دادم دونه ای 330.
در کل ب درد آشغالم نمیخوره.هر بار ی ساز میزنه

TempesT
05-05-2007, 10:09
من همیشه یاب اول که زنگ میزنم صدا نمیاد 62 هم پیاده میشم.همیشه واسه 1 مین حرف زدن باید 124 بدم این چه وضعیه.

عزیز حالا شبکه ای که 13 ساله داره کار میکنه نتونسته پاسخگوی یه نمایشگاه کتاب باشه:46: . حالا تو انتظار داری یه شبکه چند ماهه باید همه خواسته هات و عملی کنه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maziar_69
05-05-2007, 20:21

عزیز شما میتونی مثل قبل دقیقه ای برداری ضرر نمیکنید از تالیا و اعتباری دولتی بهتر می افته

m_mab2004
05-05-2007, 21:27
وضعیت آنتن دهی در کرمانشاه خوبه مشکلی نداره ولی پوشش از وقتی که اینجا راه افتاد تغییری نکرده مثلا دانشگاه آزاد (واقع در شهرک)هنوز آنتن نمیده و همچنین قسمتی از کسری که البته مایه تاسفه

Dr.Afzali
06-05-2007, 03:27
Dr جون هیچ دکلی چیزی تو اون نقاطی که میگی آنتن نمیده دیدی ؟؟ لطفا ما رو هم با خبر کن از اوضاع و احوال ایرانسل شیراز .:8:
نه دوست من.اونجاهائي كه ميگم انتن نيست اصلا دكل نصب نكردن خوب.شما ميدوني چقدر وقته از تاسيس شبكه ايرانسل در شيراز ميگذره؟بعد از همون تاسيس تا الان كوچكترين پيشرفتي نكرده.چيزي نزديك به 60% شيراز دكلي نصب نشده و انتن بي انتن .اونهم در نقاطي مخصوصا كه بيشتر موبايل در اونجاها نياز ميشه يا نقاطي كه از بچه 10 ساله تا پيرمرد 60 ساله موبايل دارن.اين ميدوني يعني چي؟يعني عملا ايرانسل كاري كرده اينجا كه هيچ كس نتونه بره طرف ايرانسل.يعني فقط و فقط كاري كه اينها كردند بالا بردن اماره .ولي كوچكترين مشكلي در انتن دهي دولتي در هيچ جاي شيراز تا حالا نديدم كه هيچ .تازه در جاده هم مشكل انتن نبوده.ولي حالا ايرانسل طرف توي خونه خودش انتن نداره چون اصلا دكلي نيست.من نميدونم اينها با وضع چطوري سيمكارت ميفروشن؟من كه امروز سيم كارت ايرانسل رو تا دير نشده فروختم و به همه دوستان و همكاران هم گفتم قضيه رو و فكر نكنم ديگه كسي حتي اسمشو تا اطلاع ثانوي به زبون بياره.

mohammad hamed
06-05-2007, 09:37
آقایون تاپیک رو که به کل منحرف کردید
یه نگاه به نام تاپیک بکنید
یه تاپیک استیکی هم بالای انجمن برای همین کار داریم
مباحث تون رو اونجا انجام بدین
ممنون

key_1
06-05-2007, 14:41
سلام
ما که تو مشهدیم و دارم حالشو می برم
ایرانسل بهترین آنتن دهی رو داره اینجا
کیفیت صدا 20
آنتن 20
اس ام اس 20
جاهایی که دولتی 1 دونه آنتن داره ماله من پره:8:
خداوکیلی دقیقه ای 100 تومان هم بود می ارزید
دمش گرم :40: :11:

TempesT
06-05-2007, 15:11
سلام
ما که تو مشهدیم و دارم حالشو می برم
ایرانسل بهترین آنتن دهی رو داره اینجا
کیفیت صدا 20
آنتن 20
اس ام اس 20
جاهایی که دولتی 1 دونه آنتن داره ماله من پره:8:
خداوکیلی دقیقه ای 100 تومان هم بود می ارزید
دمش گرم :40: :11:

ای ول تبریز هم همینطوری که میگی هستش

20

20

20

100تومن میرزه ولی 100 تومن نکنه بیچاره ایم:27:

emprator_kochak
06-05-2007, 16:41
ای ول تبریز هم همینطوری که میگی هستش

20

20

20

100تومن میرزه ولی 100 تومن نکنه بیچاره ایم:27:

منم میخوام!

Silwestern
06-05-2007, 16:52
تعرفه ایرانسل نسبته خدماتی که ارائه کرده (‌البته در مشهد )‌ کاملا قابل قبوله و به نظر من هنوزم بهترین اپراتوره !!!

هرچند دلش واسه مردم نسوخته ولی لااقل مثل ارتباطات سیار دزد نیست و با صداقت رفتار میکنه !!!

کی تو ایران مرکز کال سنتر بوده که با اولین شماره گرفته بشه و اپراتورهاش با ادب صحبت کنن و با حوصله جواب بدن؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینید دوستای گلم ... الان 13 سال از عمر اپراتور دولتی میگذره ولی هنوز نه تنها مشکل آنتن دهی حل نشده بلکه SMS و کیفیت صداش هم هیچ چیز قابل قبولی نیست !

حالا MMS‌ و GPRS هم بماند...اما ایرانسل عمره کاربردیش هنوز به یک سال قد نمیده ..چه انتظاری دارین تو کشوری به این پهناوری با دولتی به این سنگ اندازی ؟؟؟

در حال حاضر تا الان که خوب پیش رفته (‌تو مشهد)‌.. و ما هم راضی هستیم .. و اگه به 100 تومن در دقیقه هم برسه با جان و دل می پردازیم...

یا علی

TempesT
06-05-2007, 19:03
تعرفه ایرانسل نسبته خدماتی که ارائه کرده (‌البته در مشهد )‌ کاملا قابل قبوله و به نظر من هنوزم بهترین اپراتوره !!!

هرچند دلش واسه مردم نسوخته ولی لااقل مثل ارتباطات سیار دزد نیست و با صداقت رفتار میکنه !!!

کی تو ایران مرکز کال سنتر بوده که با اولین شماره گرفته بشه و اپراتورهاش با ادب صحبت کنن و با حوصله جواب بدن؟
ببینید دوستای گلم ... الان 13 سال از عمر اپراتور دولتی میگذره ولی هنوز نه تنها مشکل آنتن دهی حل نشده بلکه SMS و کیفیت صداش هم هیچ چیز قابل قبولی نیست !

حالا MMS‌ و GPRS هم بماند...اما ایرانسل عمره کاربردیش هنوز به یک سال قد نمیده ..چه انتظاری دارین تو کشوری به این پهناوری با دولتی به این سنگ اندازی ؟؟؟

در حال حاضر تا الان که خوب پیش رفته (‌تو مشهد)‌.. و ما هم راضی هستیم .. و اگه به 100 تومن در دقیقه هم برسه با جان و دل می پردازیم...
یا علی

دوست عزیز حرف شما قبول من و شما قبول داریم که 100 تومنم بشه ارزش داره چون تفاوت ایرانسل با سایر اپراتورهای ایرانی رو میدونیم:20:

ولی ایرانسل واسه رقابت با MCI باید تعرفه شو پایین بیاره که مردم بیشتر استقبال کنند.

TheMohammad
06-05-2007, 20:56
دوست عزیز حرف شما قبول من و شما قبول داریم که 100 تومنم بشه ارزش داره چون تفاوت ایرانسل با سایر اپراتورهای ایرانی رو میدونیم:20:

ولی ایرانسل واسه رقابت با MCI باید تعرفه شو پایین بیاره که مردم بیشتر استقبال کنند.
دقیقا !!!
ولی انگار اینا برای رقابت نیومدن

ShahabSAMSUNG
06-05-2007, 22:21
بابا تعرفه اش به درک. درست حسابی خدمات بده، همه چیزش پیش کش.

امروز دیگه اعصابم واقعاً داغون شد. یه اس ام اس رو بیش از 10 بار فرستادم تا بره.

تا رسیدم خونه، رفتم سایت مخابرات و یه اعتباری دولتی ثبت نام کردم.

Silwestern
08-05-2007, 09:56

کاملا موافقم...!!! منم تعجب کردم که چرا ایرانسل تعرفشو زیاد کرد !!! هرچند حقشه ولی اینطوری ضربه به خودش میزنه ...!!! با تعرفه قبلی میگفتن گرونه گرونه...حالا دیگه عمرن کسی نمیره سراغش!!!

چند هفته قبل نمایندگی ایرانسل جا نبود بری توش!!! اینقدر آدم ریخته بود واسه خرید سیمکارت ایرانسل!!! همیشه 2 تا پلیس وایستاده بودن که جلو ملت رو بگیرن شلوغ نشه ...اما حالا هیشکی نیست (‌به جز چند نفری که اومدن بفروشن ) و اینقدر مشتری از دست داده داره مرتب تو روزنامه آگهی میده که بیاین بخرین ما 300 تا شماره داریم که ازشون انتخاب کنید و فلان و فلان !!

جا داره ایرانسل یه حالی بده وگرنه بعید میدونم ظرف 10 ماه آینده تعداد مشترکینش به 2 میلیون برسه ...!!!

fatut
09-05-2007, 00:48
:41: دوستان گلم
اين كجاش خوبه؟
ايرانسلهمه ايران رو به گند كشيده از طرفي شما تا حالا يك اپراتو واقعي نديديد
بهتره با اين چيزا خودتونو خوش نكنيد
ايرانسل و اونيكيها(دولتي- مجازي -زير زميني-:21: تاليا:41: و هرچي آشغاله:13: )
گندشو در آوردن
هركي يكروز با اون تعرفه بسيار كم و عالي در اينگليس و يا آلمان با تلفن همراه حرف بزنه
با اين ايرانسل و دولتي و هر كوفت و زهرمار ديه اي هست بالا مياره
هر ماه اينترنت در آلمان5 فرانك هست بدون مهدوديت و هرچيز ديگه
اينجا عين ترازو كيلوبايت وزن ميكنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:
آبرو ريزيه
از اون طرف آنتها وسط خيابونن!!!!!!!!!
يك اس ام اس 16 تومن زنهار كه گمراهي بيش از اين نتوان كرد :18:
اس ام اس توي اينگليس و آلمان با خطي عالي اونها رايگانه
چي بگم
من كه ...... به اين ايرانسل و هر شركته مسخره اي كه هست

Dr.Afzali
09-05-2007, 03:38
اول كه ايران مثل بقيه زمينه ها در دنيا استثناست و قابل مقايسه با هيچ جا نيست.بعدشم از كي تا حالا واحد پول المان فرانك شده من خبر ندارم.البته شوخي ميكنم دلخور نشي.

يك نكته جالب بد نيست بگم در ادامه صحبتهاي قبلا كه گفته بودم و اون اينكه نزديك به 12 نمايندگي فروش ايرانسل در شيراز در طي اعتراض مشتركان و خريداران اين اپراتور به فروش اين سيمكارت پايان دادند.احتمالا طي روزهاي اينده بقيه نمايندگيها نيز اقداماتي خواهند كرد.

Silwestern
10-05-2007, 09:33
:41: دوستان گلم
اين كجاش خوبه؟
ايرانسلهمه ايران رو به گند كشيده از طرفي شما تا حالا يك اپراتو واقعي نديديد
بهتره با اين چيزا خودتونو خوش نكنيد
ايرانسل و اونيكيها(دولتي- مجازي -زير زميني-:21: تاليا:41: و هرچي آشغاله:13: )
گندشو در آوردن
هركي يكروز با اون تعرفه بسيار كم و عالي در اينگليس و يا آلمان با تلفن همراه حرف بزنه
با اين ايرانسل و دولتي و هر كوفت و زهرمار ديه اي هست بالا مياره
هر ماه اينترنت در آلمان5 فرانك هست بدون مهدوديت و هرچيز ديگه
اينجا عين ترازو كيلوبايت وزن ميكنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:
آبرو ريزيه
از اون طرف آنتها وسط خيابونن!!!!!!!!!
يك اس ام اس 16 تومن زنهار كه گمراهي بيش از اين نتوان كرد :18:
اس ام اس توي اينگليس و آلمان با خطي عالي اونها رايگانه
چي بگم
من كه ...... به اين ايرانسل و هر شركته مسخره اي كه هست

دوست گلم !! انتخاب ما بین بد و بدتره !!! ما راجع به بهترین در جهان صحبت نمی کنیم ...بحث مافقط بین چهار انتخاب بین تالیا - ایرانسل - دولتی - ثریاست

که از بین اینها ایرانسل از لحاظ خدمات و دولتی در لحاظ پوشش جاده ای بهتره

توصیه میکنم زیاد جوی نشی و به خاطر یه تاپیک اعصابت رو بهم نریزی!!!

You can use of german`s operators services... no force...Happy

یا علی