PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : D600 یا D900 یا D720

rezasafa2000
02-05-2007, 20:32
سلام . چند وقتی میخوام گوشی بخرم و مدنظرم هم Nokia N70 Music بوده ولی چند روزه یکی از دوستای نابابم :31: که شدیدا عشق سامسونگه وسوسه کرده برم طرف سامسونگ و پس از بررسی سه مدل زیر رو انتخاب کردم
1- D900
2- D600
3-d720
در مورد دوتای اول بگم که چرا این همه تفاوت قیمت دارن در حالیکه مهمترین فرقشون تو دوربین ..یعنی ارزش داره که این قدر پول بدم و امکاناتش نسبت به D600 سرتر هست ؟
در مورد D720 امکان ساپورت نرم افزاری خوبی داره که اونو به دو مورد اول ترجیح بدم ؟
واسه من . کیفیت خوب عکس و فیلم برداری .و از همه مهمتر کیفیت خوب پخش موزیک و ضد ضربه بودن و افیس
مهمه ...
در ضمن حداکثر مموری که میشه تو گوشی گذاشت چنده و چه مارکی ؟

Alfredo
02-05-2007, 22:01
سلام . چند وقتی میخوام گوشی بخرم و مدنظرم هم Nokia N70 Music بوده ولی چند روزه یکی از دوستای نابابم :31: که شدیدا عشق سامسونگه وسوسه کرده برم طرف سامسونگ و پس از بررسی سه مدل زیر رو انتخاب کردم

2- D600
3-d720
در مورد دوتای اول بگم که چرا این همه تفاوت قیمت دارن در حالیکه مهمترین فرقشون تو دوربین ..یعنی ارزش داره که این قدر پول بدم و امکاناتش نسبت به D600 سرتر هست ؟
در مورد D720 امکان ساپورت نرم افزاری خوبی داره که اونو به دو مورد اول ترجیح بدم ؟
واسه من . کیفیت خوب عکس و فیلم برداری .و از همه مهمتر کیفیت خوب پخش موزیک و ضد ضربه بودن و افیس
مهمه ...
در ضمن حداکثر مموری که میشه تو گوشی گذاشت چنده و چه مارکی ؟

اگه دوربين برات مهمه بهتره يه دوربين ديجيتال بخري !‌

دوربين هاي موبايل خيلي رنجه دارند ! حالا هر نوعي كه ميخواد باشه !

كيفيت پخش Mp3 هم در هر 3 گوشي خوبه‌ ! ولي من خودم D720 دارم يا برنامه هاي پخش Mp3 كه روش ريختم

خيلي روي صدا ميشه مانور داد ! ولي هيچ موبايلي وجود نداره كه كار دستگاه Mp3 Lpayer رو بكنه !

صداي اسپيكر D720 و D600 تقريبا مثل همه ! ولي فكر كنم D900 كمي كم تره !

كيفيت فيلم برداري هر سه هم مثل همه ! آفيس هم فكر كنم تو همش كاركنه ! تو D720 كه كار ميكنه !

در مورد ضد ضربه بودن هم كلا گوشي هاي سامسونگ از نوكيا خيلي محكمتر هستند بر خلاف ظاهرشون !

ShahabSAMSUNG
02-05-2007, 22:12
از دوست نابابت تشکر کن.

ببین گلم،
فرق دی600 و دی900 فقط دوربین نیست. موارد کوچیکی هست که کم هم نیستن. اکثر اون موارد در گوشی دی900 رفع شدن.
مثلاً دی600 ویبره و زنگ همزمان نداره. اول سه تا ویبره می زنه و بعد زنگ!!!!! MP3 Player هم مینی مایز نمیشه ولی برای دی900 میشه. (یعنی می تونی هنگام گوش دادن به آهنگ کارای دیگه هم بکنی)

خلاصه این جور چیزاست که دی900 رو کاملاً متمایز می کنه.

در مورد دی720 باید alfredo نظر بده چون خودش این گوشی رو داره و ازش کامل خبر داره.

rezasafa2000
02-05-2007, 22:23
یعنی ارزشش رو داره این تفاوت قیمت رو بی خیال شم و d900 رو بجای d600 انتخاب کنم ؟ یکی از بچه ها میگفت d900 حافظه کمی واسه جاوا داره ولی d600 حدود 40 مگ واسه جاوا جا داره ؟

ShahabSAMSUNG
02-05-2007, 23:41
نه. نمی دونسته.
حافظه هر دو برای جاوا محدود و فقط 4 مگ هست.

ضمناً اصلاً بی خیال برنامه نصب کردن باید بشی. برنامه به سختی قبول می کنه و برنامه های کمی براش هست. (با اینکه جاواست)

CD-RW
03-05-2007, 08:13
آقا این حافظه جاوا رو توی D900 بی خیال شید خواهشا خودتون حساب کنید با این 4 مگ چقدر میشه برنامه و بازی نصب کرد
بازی آسفالت 2 - 320کلیوبایته و یه رالی هم نصب کردم 280 کیلو بایت - کلی هم برنامه زیر 100 کیلو بایت نصب کردم
خداییش ساپورت این گوشی روی جاوا رو باید روی اینترنت ببینید , اینقدر راحت و مطمئن نصب میشه که به نظر من رقیب نداره .
اتفاقا برید یه سری به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنید تا ببینید این گوشی کمتر از بقیه گوشی ها بازی نداره
من خودم 4 تا بازی نصب کردم
یه برنامه کنترل از راه دور کامپیوتر با بلوتوث
اپرا مینی
یه برنامه اوقات شرعی و قبله نما
یه برنامه حسابداری کوچیک
یاهو مسنجر
دیگه هر چی نیاز داشته باشم دانلود میکنم خودش نصب میشه
با اینهمه 1.8 مگابایت مصرف شده

ShahabSAMSUNG
03-05-2007, 12:00
خب اگه این چیزا رو نصب می کنی، حداقل به بچه های اینجا هم بگو.

احتمالاً هر کدوم از بچه ها حداقل یه بار به getjar رفتن ولی مثل من اون همه برنامه ای که برای گوشیمون هست، اصلاً نمی دونیم چی هستن و به چه درد می خورن.
اسم برنامه ها و کارکردشون رو توی یه تاپیک توضیح بده و اینکه از کجا باید بگیرن.

ممنون.

rezasafa2000
03-05-2007, 12:32
حداکثر تا چند گیگ میشه مموری گذاشت رو d900

S!N!STeR
03-05-2007, 15:52

D900 تا 2 گیگ ساپورت میکنه.

amnhck123
03-05-2007, 21:37
به نظر من دی 720 نسیت به امکاناتش خیلی گرونه دوربینش 1.3

ShahabSAMSUNG
04-05-2007, 01:38

D900 تا 2 گیگ ساپورت میکنه.

نه عزیزم.
شایعه است.

ساپورت رمش بی نهایته. البته اگه رم با مارک درست حسابی استفاده کنی. نه از این رم های چینی در پیتی.
من که sandisk رو پیشنهاد میدم.

S!N!STeR
04-05-2007, 20:40
نه عزیزم.
شایعه است.

ساپورت رمش بی نهایته. البته اگه رم با مارک درست حسابی استفاده کنی. نه از این رم های چینی در پیتی.
من که sandisk رو پیشنهاد میدم.

دیگه بهتر......:27:

CD-RW
05-05-2007, 09:15
خب اگه این چیزا رو نصب می کنی، حداقل به بچه های اینجا هم بگو.

احتمالاً هر کدوم از بچه ها حداقل یه بار به getjar رفتن ولی مثل من اون همه برنامه ای که برای گوشیمون هست، اصلاً نمی دونیم چی هستن و به چه درد می خورن.
اسم برنامه ها و کارکردشون رو توی یه تاپیک توضیح بده و اینکه از کجا باید بگیرن.

ممنون.

من خودم شانسی از توی همین تاپیکها این سایت رو پیدا کردم , ولی نکته ای که هست من دنبال برنامه میگشتم که تونستم چیزی دانلود و نصب کنم , این سایت از اون سایتهایی نیست که بخوایی دور بزنی هر کدوم که خوشت اومد نصب کنی ( چون خیلی زیاد برنامه داره ) . فقط کافیه برای کاری که نیاز داری یه کلید واژه مناسب پیدا کنی و توی جستجوی سایت وارد کنی .
اینکه من بخوام برای این سایت تاپیک بزنم , وقتم میگه بی خیال شو .
به هر حال اگه بازی یا برنامه نیاز دارید بگید براتون کد دانلودش رو بذارم ( اگه اینترنت دارید )
یه توضیح : اگه با اینترنت گوشی برید روی سایت Wap.getjar.com توی صفحه اول یه گزینه هست به اسم Quick download این گزینه رو توی آدرسهای گوشیتون ذخیره کنید .
این صفحه خودش یه جای خالی داره که میتونی دانلود کد برنامه ای رو که میخوایید توش وارد کنید و بعد دانلود و نصب کنید
خداییش از این راحتتر - با کامپیوتر میگردی و فقط یه کد 4 تا 6 رقمی به گوشیت میدی

ShahabSAMSUNG
05-05-2007, 11:34
من دقیقاً به همین روش که میگی اوپرا مینی رو نصب کردم ولی ...

بارها امتحان کردم و نصب نمی شد. پیغام خطا می داد تا اینکه یه بار اتفاقی نصب شد. شما راحت دانلود می کنی؟

rezasafa2000
06-05-2007, 15:52
کیفیت فیلمبرداریش چطوریه ؟ با چه فرمتی فیلم میگیره و با رم 2 گیگ چند دقیقه حداکثر فیلمبرداری میکنه ؟
کیفیت پخش صدا با earfone چطوریه ؟ راستی قابلیت ادیت افیس رو داره ؟

ShahabSAMSUNG
06-05-2007, 21:40
کیفیت فیلمبرداریش چطوریه ؟ با چه فرمتی فیلم میگیره و با رم 2 گیگ چند دقیقه حداکثر فیلمبرداری میکنه ؟
کیفیت پخش صدا با earfone چطوریه ؟ راستی قابلیت ادیت افیس رو داره ؟

کیفیت فیلمبرداریش واقعاً حرف نداره. یعنی کاملاً می تونی روی فیلمبرداریش حساب کنی. سونی اریکسون در مقابلش واقعاً حرفی برای گفتن نداره. از خیلی از مدلای نوکیا هم بهتر می گیره.
CIF 352x288

حیف که با این همه کیفیت، نمیتونه مستقیماً روی رم فیلمبرداری کنه. فقط روی حافظه گوشی فیلم می گیره و باید منتقل کنی به مموری و دوباره فیلم بگیری.
روی مموری خالی فکر کنم کمی کمتر از یه ربع فیلمبرداری کنه. (دی820 من که اینطوره. حافظه و کیفیت فیلمبرداریشون شبیه به همه)

کیفیت پخش موزیک توی هدست خیلی عالیه فقط هدست کامل توی گوش فیت نمیشه و بعضاً از گوش میوفته.

برنامه های آفیس و فایل های pdf رو نشون میده ولی فکر کنم دیگه توقع ادیت داشتن، یه خورده زیاد باشه.

rezasafa2000
07-05-2007, 09:18
میگن مهمترین ضعف سامسونگ نداشتن باطری مناسبه ..یعنی اگه بخوای مدتی موسیقی گوش کنی سریع باطری تموم میکنه
و مهمترین ضعف اون هم اینه که عکس و فیلم رو تو حافظه اصلی ظبط میکنه ///
شما تایید میکنی ؟ حافظه اصلیش 60 هست ؟

CD-RW
07-05-2007, 09:38
میگن مهمترین ضعف سامسونگ نداشتن باطری مناسبه ..یعنی اگه بخوای مدتی موسیقی گوش کنی سریع باطری تموم میکنه
و مهمترین ضعف اون هم اینه که عکس و فیلم رو تو حافظه اصلی ظبط میکنه ///
شما تایید میکنی ؟ حافظه اصلیش 60 هست ؟

قربون اون دعای داریوش کبیرت بشم , یه نگاه به ابعاد این گوشی بکن ببین بنده خدا چقدر باطری باید داشته باشه , تازه توی همین ابعاد و قدرت باطری نوکیا کم آورده . ... چه حاجت به بیان است
در ضمن یکی دیگه از دلایل مصرف زیاد باطری استفاده از پردازنده پرقدرتی برای فقط مولتی مدیا هست ( عدد و رقمش رو نمیدونم ولی از موزیک ادیشن سر تره )
اون که توی حافظه اصلی ضبط میکنه دلیلش سرعت حافظه داخلی نسبت به سرعت کارت حافظه است که در نهایت باعث بالا رفتن کیفیت فیلم برداری میشه
-----------------
به هر حال باید یه گوشی رو بخری هر چی هم مرتب و بی نقص باشه بازهم یه جاهاییش میلنگه .

mahyarSAMSUNG
07-05-2007, 12:54
سونی برای همین اومده رم های گوشیه خودشو جدا درست کرده چون رم سونی یا همون مموری استیک سرعت بالایی دارن البته مموری میکرو اس دی هم هست که دارای سرعت بالا باشه ولی توی ایران ننیست

whoami
07-05-2007, 13:43
USB , بلوتوث D600 خيلي ضعيفه و همچنين صداش . ميخواستم بدونم بلوتوث و usb و قدرت صدا در d900 با d600 چه فرقي كرده؟

ShahabSAMSUNG
07-05-2007, 22:21
USB , بلوتوث D600 خيلي ضعيفه و همچنين صداش . ميخواستم بدونم بلوتوث و usb و قدرت صدا در d900 با d600 چه فرقي كرده؟

بلوتوث 2 با سرعت بالا داره.
usb ورژن1 داره. (تغییر خاصی نکرده)
صدا هم بعید می دونم در حد دی600 باشه. ضمناً دی600 صداش خیلی خوبه. استریو هم هست.
اگه صدای فوق العاده می خوای، یه باند 500 وات بگیر وصل کن به گوشی!!!!

(چقدر بدم میاد وقتی میگن فلان گوشی صدا داره یا نداره. حالا هر مدلی)

rezasafa2000
08-05-2007, 08:36
یعنی صدای d600 سرتر از d900 هست ?

میشه با d900 از طریق مموری فایلی را از یک کامپیوتر به دیگری انتقال داد ؟ منظورم اینه که میشه با وصل کردن کابل به کامپیوتر فایلی رو از مموری موبایل به کامپیوتر جابجا کرد مثل یه فلش مموری یا حتما باید گوشی رو خاموش کرد و مموری رو در اورد و از طریق رم ریدر اینکارو کرد ؟

CD-RW
08-05-2007, 12:15
یعنی صدای d600 سرتر از d900 هست ?

میشه با d900 از طریق مموری فایلی را از یک کامپیوتر به دیگری انتقال داد ؟ منظورم اینه که میشه با وصل کردن کابل به کامپیوتر فایلی رو از مموری موبایل به کامپیوتر جابجا کرد مثل یه فلش مموری یا حتما باید گوشی رو خاموش کرد و مموری رو در اورد و از طریق رم ریدر اینکارو کرد ؟

یکی از بدیهای D900 صدای ضعیفشه ولی اونقدر مهم نیست
سرعت کابل این گوشی USB 1 هست که نسبتا کمه , خود گوشی هم میتونه نقش یک ریدر خشک و خالی رو داشته باشه ( باید تنظیم بشه )
حتی اگه وسط پخش فیلم از کارت حافظه , اون رو خارج کنی خود گوشی تحملش رو داره و هیچ اتفاقی برای نرم افزارها و کارت نمیافته ( توی نوکیا یه همچین چیزی ندیدم , وقتی درب قسمت کارت حافظه N70 رو باز میکنی باید صبر کنی تا برنامه های مربوط به کارت حافظه بسته بشه و کارت خاموش بشه , در غیر اینصورت معلوم نیست چه بلایی سرش بیاد )

farzadtop
08-05-2007, 12:30
پیشنهاد می کنم همگی گوشیاتون رو بفروشید و دبلیو 810 آی بگیرید:10:

solo_88
08-05-2007, 12:52
شرمنده.....گوشی گم میشه تو دست من!!!!صفحه نمایش کوچیک هم بهم نمیسازه!!!:31:
سرعت پایین هم همچین حس خوبی بهم نمیده!!!!!!!
و در اخر متاسفم برا کساییکه به جای Mp3 player میرن این گوشی رو میخرن:13:
( قصدم توهین و بد گویی نیست...)
اخه همین جوری که نمیشه طرف گرفت!!!میشه مزیت های w810i رو نسبت به d900 بگی؟؟؟؟!!!!؟؟؟؟؟؟
یا حق

rezasafa2000
08-05-2007, 13:26
یکی از بدیهای D900 صدای ضعیفشه ولی اونقدر مهم نیست
سرعت کابل این گوشی USB 1 هست که نسبتا کمه , خود گوشی هم میتونه نقش یک ریدر خشک و خالی رو داشته باشه ( باید تنظیم بشه )
حتی اگه وسط پخش فیلم از کارت حافظه , اون رو خارج کنی خود گوشی تحملش رو داره و هیچ اتفاقی برای نرم افزارها و کارت نمیافته ( توی نوکیا یه همچین چیزی ندیدم , وقتی درب قسمت کارت حافظه N70 رو باز میکنی باید صبر کنی تا برنامه های مربوط به کارت حافظه بسته بشه و کارت خاموش بشه , در غیر اینصورت معلوم نیست چه بلایی سرش بیاد )
واسه اینکه نقش ریدر رو داشته باشه و بشه با هر کامپیوتری انتقال فایل کرد حتما باید برنامه ای تو کامپیوتر نصب شده باشه مثل pc suit واسه نوکیا ؟؟

CD-RW
08-05-2007, 13:39

یکی توضیح بده توی کلوپ سامسونگ این عوضی چه کار داره , هر چیزی حدی داره وقتی به این واضحی داره به همه فحش میده نباید انتظار قربونت برم رو داشته باشه , در ضمن یه جایی توی کلوپ سونی اریکسون 10 تا مزیت از سامسونگ رو بداهه گفتم اگه هنر داری برو اول اونها رو بخون بعد از هر مدلی که دوست داری با دلیل دفاع کن

در جواب rezasafa2000 عزیز باید بگم که به هیچ نرم افزاری نیاز نیست , مثل یک ریدر معمولی که با کامپیوتر وصلش میکنی

solo_88
08-05-2007, 13:49
واسه اینکه نقش ریدر رو داشته باشه و بشه با هر کامپیوتری انتقال فایل کرد حتما باید برنامه ای تو کامپیوتر نصب شده باشه مثل pc suit واسه نوکیا ؟؟
No sir!!! نیازی به برنامه نیس....ولی تو تنظیمات هر دفعه بایدگزینه ی مربوط به memory card رو انتخاب کنی....تنظیمات اولیه مربوط به حافظه ی خود گوشی است که در این صورت برنامه میخواد:5:

solo_88
08-05-2007, 13:56
یکی توضیح بده توی کلوپ سامسونگ این عوضی چه کار داره , هر چیزی حدی داره وقتی به این واضحی داره به همه فحش میده نباید انتظار قربونت برم رو داشته باشه , در ضمن یه جایی توی کلوپ سونی اریکسون 10 تا مزیت از سامسونگ رو بداهه گفتم اگه هنر داری برو اول اونها رو بخون بعد از هر مدلی که دوست داری با دلیل دفاع کن

در جواب rezasafa2000 عزیز باید بگم که به هیچ نرم افزاری نیاز نیست , مثل یک ریدر معمولی که با کامپیوتر وصلش میکنی
داش خون خودتو کثیف نکن!!!!:5:
این طرز حرف زدن نشون میده:
1-یا این رفیقمون تا حالا بجز w810 گوشی ور نداشته
2-یا شایدم w810 گوشیه رویاهاشه:31:
............................

rezasafa2000
08-05-2007, 14:00
cd-rw عزیز ..بیخود اعصابتو خورد نکن ..بله یه زمانی w810 واس خودش چیزی بود ..دقیقا مثل 6600 که اوایل که اومد بازار رو ترکوند ولی حالا جفتشون در ردیف خانواده جوادی جا گرفتن ..شکی نیست که D900 از همه لحاظ سرتر هست .واصلا قابل قیاس با w810 نیست و باید با N73 مقایسه شه نه W810

whoami
08-05-2007, 18:30
اگه صدای فوق العاده می خوای، یه باند 500 وات بگیر وصل کن به گوشی!!!!
(چقدر بدم میاد وقتی میگن فلان گوشی صدا داره یا نداره. حالا هر مدلی)

متوجه مشكل شما نشدم ! من خودم d600 دارم و از جنس صداش راضيم چون موسيقي سنتي گوش مي دم . نوكيا و سوني اصلا اينكاره نيستن و قسمتهايي از صدا رو حذف مي كنن فقط با موتورولا راحت بودم و سامسونگ . ولي باز هم مي گم ولوم صداش كمه و مي خواستم بدونم اگه d900 صداش بيشتره گوشيم و عوض كنم .در ضمن از حسن خلق شما متشكرم !!!

ShahabSAMSUNG
08-05-2007, 21:16
شرمنده اگه بد حرف زدم.

خب نمی دونی چقدر بدم میاد یکی گوشی می خواد بگیره، بعد میگه فلان گوشی صدا نداره!!!

solo_88
08-05-2007, 22:14
cd-rw عزیز ..بیخود اعصابتو خورد نکن ..بله یه زمانی w810 واس خودش چیزی بود ..دقیقا مثل 6600 که اوایل که اومد بازار رو ترکوند ولی حالا جفتشون در ردیف خانواده جوادی جا گرفتن ..شکی نیست که D900 از همه لحاظ سرتر هست .واصلا قابل قیاس با w810 نیست و باید با N73 مقایسه شه نه W810

سلام...کاملا تایید میشه:5: