PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک واکمن تمام عیار!!!

Silwestern
02-05-2007, 16:36
گفتگوی ما فقط سر سری محبوب Wسونیست !!
همه میدونید که در سری W .. دبلیو 810 از محبوبیت ویژه ای برخورداره... چون نسبت به بقیه کاملتره ...

مثلا بهترین واکمن که دوربین 2 مگ با کیفیت خوب همراه با AF و کیفیت mp3 مطلوب و LCD عالی رو با EDGE و سایر داره ...

میدونید که آخرین w در این سریست که AF داره و بعد از اون w830 این امکان رو نداره و w950 که کلا دوربین نداره

حالا بماند که سیمیبان نیست ( مورد نیاز هم نیست )

و اونایی که مشکل حافظه دارن میدونن که مموری های بالا رو هم ساپورت میکنه (‌من با مموری 2 گیگ هیچ مشکلی نداشتم )‌و یکی از دوستام که 4 گیگ رو 75 تومن خریده بود انداخته بود روش اونهم اصلا مشکلی نداشت...

پس با این تفاسیر در سری w ها یه خورده کامل تر از بقیه اس ....

اما مشکلاتش چیه؟

عدم ساپورت فایلها wma
عدم داشتن بلوتوث پروفایل A2DP

حالا بعد از مدتها انتظار سونی بازهم یه حالی به طرفداراش داد ...

Sony Ericsson w610

که دقیقا تمام امکانات 810 رو داره + اون دوتا مشکل (‌یعنی هم A2DP و هم واکمنش ورِژن 2 هستش )

دیگه چی کم داره ؟؟؟ به نظر من از w660 هم کامل تره چون w660 نه AF داره نه EDGE - فقط دوربین دوم داره و 3G که در حال حاظر در کشور ما کاربردی نداره....

به نظر من بهترین گوشی سری W همین w610 هستش که الان روانه بازارهای خارجی شده ... و به زودی در ایران

نظرتون چیه؟

M A T I N
02-05-2007, 17:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The Sony Ericsson W610i is a very slim monoblock phone with a thickness of just 14mm, it comes with a 1.9" 176x220 pixel display, 2 megapixel digital camera, an FM radio and expandable memory using Memory Stick Micro cards. Sony Ericsson include a 512Mb card in the box which is enough for about 8 albums worth of high-quality MP3s.

As is the current fashion, the Sony Ericsson W610i has gone a bit glossy, but it's not just a slimmed-down version of the old W800i - the software has been upgraded since the original incarnation of the Walkman phone, making this a more polished device underneath too.

Do we really need another Walkman phone? We've begun to lose count of exactly how many W-series devices that Sony Ericsson have come up with, but if you regard the W610i as a more interesting replacement for the less-than-successful W700i then it makes a certain amount of sense.

مشخصات گوشی : فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قیمتش رو هم تو یه سایت خارجی زده بود $289.95 ....

کسی قیمت ایرانشو میدونه ...؟ (اگه ایران اومده)

...موفق باشید...

Silwestern
02-05-2007, 17:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The Sony Ericsson W610i is a very slim monoblock phone with a thickness of just 14mm, it comes with a 1.9" 176x220 pixel display, 2 megapixel digital camera, an FM radio and expandable memory using Memory Stick Micro cards. Sony Ericsson include a 512Mb card in the box which is enough for about 8 albums worth of high-quality MP3s.

As is the current fashion, the Sony Ericsson W610i has gone a bit glossy, but it's not just a slimmed-down version of the old W800i - the software has been upgraded since the original incarnation of the Walkman phone, making this a more polished device underneath too.

Do we really need another Walkman phone? We've begun to lose count of exactly how many W-series devices that Sony Ericsson have come up with, but if you regard the W610i as a more interesting replacement for the less-than-successful W700i then it makes a certain amount of sense.

مشخصات گوشی : فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قیمتش رو هم تو یه سایت خارجی زده بود $289.95 ....

کسی قیمت ایرانشو میدونه ...؟ (اگه ایران اومده)

...موفق باشید...

هنوز ایران نیومده قیمتش که مشخص نیست!

ولی اگه من جز 10 نفر اولی هستم که میخرمش!!!

R@R#M@N
02-05-2007, 20:17
خیلی هم خوشکله

D o l f i n
02-05-2007, 22:38
اگه قيمتي كه اونجا نوشته تو ايران باشه چي ميشه

mostafa_khan
02-05-2007, 23:08
اگه قيمتي كه اونجا نوشته تو ايران باشه چي ميشه

همچین چیزی امکان نداره...تو سایت گفت 298 دلار..این یعنی حدود 250 تومنه ما...خوب الان 810 اش 330 تومن اینجا قیمت داره...این که دیگه تکمیل شده ی 810 یه جورایی محسوب می شه...باید قیمتی مشابه 810 پیدا کنه اینجا

Silwestern
03-05-2007, 10:09
گفتگوی ما فقط سر سری محبوب Wسونیست !!
همه میدونید که در سری W .. دبلیو 810 از محبوبیت ویژه ای برخورداره... چون نسبت به بقیه کاملتره ...

مثلا بهترین واکمن که دوربین 2 مگ با کیفیت خوب همراه با AF و کیفیت mp3 مطلوب و LCD عالی رو با EDGE و سایر داره ...

میدونید که آخرین w در این سریست که AF داره و بعد از اون w830 این امکان رو نداره و w950 که کلا دوربین نداره

حالا بماند که سیمیبان نیست ( مورد نیاز هم نیست )

و اونایی که مشکل حافظه دارن میدونن که مموری های بالا رو هم ساپورت میکنه (‌من با مموری 2 گیگ هیچ مشکلی نداشتم )‌و یکی از دوستام که 4 گیگ رو 75 تومن خریده بود انداخته بود روش اونهم اصلا مشکلی نداشت...

پس با این تفاسیر در سری w ها یه خورده کامل تر از بقیه اس ....

اما مشکلاتش چیه؟

عدم ساپورت فایلها wma
عدم داشتن بلوتوث پروفایل A2DP

حالا بعد از مدتها انتظار سونی بازهم یه حالی به طرفداراش داد ...

Sony Ericsson w610

که دقیقا تمام امکانات 810 رو داره + اون دوتا مشکل (‌یعنی هم A2DP و هم واکمنش ورِژن 2 هستش )

دیگه چی کم داره ؟؟؟ به نظر من از w660 هم کامل تره چون w660 نه AF داره نه EDGE - فقط دوربین دوم داره و 3G که در حال حاظر در کشور ما کاربردی نداره....

به نظر من بهترین گوشی سری W همین w610 هستش که الان روانه بازارهای خارجی شده ... و به زودی در ایران

نظرتون چیه؟

با ابراز عذرخواهي به اطلاع مي رسونم كه در پستم يه اشتباه صورت گرفته ...

اين گوشي فرمت wma رو ساپورت نميكنه ...!!!

شرمنده ام..

Silwestern
03-05-2007, 10:10
من پيش بيني ميكنم كه قيمتش از w880 اگه بيشتر نباشه كمتر نخواهد بود...

DJ_IT_110
03-05-2007, 12:04
خیییییییییییلی قیافش توپه

اگه امکاناتش رو بگذاریم کنار قیافش کلی به پاره آجرهای نوکیا می ارزه