PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روز در میان دانلود کنید| Darren Shan's BEC

*PiNk PaNTHeR*
02-05-2007, 00:33
سلام
این سری چهارم نبرد شیاطین نوشته ی دارن شان میباشد که هنوز هیچ انتشاراتی در ایران اقدام به نشر آن ننموده است.
آقای رضا رستگار مدیر سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اقدام به ترجمه ی این کتاب و انتشار آن به صورت ای بوک نموده اند.

. تصویرگر : شبنم پورکهواز

. کاور و لوگو : بهزاد عباسی

. ويراستارى و قالب : پیام فخرایی

فعلا تا فصل 15 ترجمه شده، روز در میان ترجمه ی هر فصل در سایت دارن شان قرار خواهد گرفت. من هم سعی میکنم براتون بذارم.
تبادل نظر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فصل اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل دو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل چهار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل پنجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل ششم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل هفتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل هشتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل نهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل دهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل یازدهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل دوازدهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل سیزدهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل چهاردهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل پانزدهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shakerifar
03-05-2007, 17:37
من این کتاب رو دارم البته اگه منظورت بک است

ALt3rnA
05-05-2007, 19:23
ایول پس اینجا هم دارن شانی داریم
چه ضد حالی خوردیم ها.... رفتیم کتاب اصلی رو خریدیم 15 دلار... چوبشم باید بخوریم :دی:

فقط خواستم بگم:

فصل 18 امشب میاد

ALt3rnA
15-05-2007, 13:30
فصل نوزده هم اومده

Alone_In_Hell
15-05-2007, 18:26
رضا رستگار رفيق منه ((=
منم اينا رو دانلود كردم قراره كتاب سرزمين اشباح هم ترجمه كنه !
در ضمن كتابايي كه ترجمه مي كنه بدون سا..ن.سو.ر هستن

*PiNk PaNTHeR*
17-05-2007, 08:21
رضا رستگار رفيق منه ((=
منم اينا رو دانلود كردم قراره كتاب سرزمين اشباح هم ترجمه كنه !
در ضمن كتابايي كه ترجمه مي كنه بدون سانسور هستن

خیلی بچه ی خوبیه رفیق منم هست.
راستی توی این سایت فقط و فقط گفتن کلمه ف ی ل ت ر ش ک ن ممنوعه.

Creeping Death
20-05-2007, 10:45
دوستان یه سوال داشتم.

می خواستم بدانم این مجموعه چند کتاب است و آیا مثل سرزمین اشباح طولانی می شود یا خیر و درضمن تا به حال چند تا از این مجموعه در ایران چاپ شده . من تا فاجعه ی اسلاتر را دارم و نمی خواهم ترجمه ی اینترنتی فصل به فصل را بخوانم چون مزه اش را از دست می دهد. آیا کتاب بک ربطی به کتاب های قبلی دارد یا نه؟

ALt3rnA
20-05-2007, 13:04
فکر کنم یک جا خوندم 20 کتاب یا 12 تا ....

کتاب بک هیچ ربطی به شخصیت های قبلی ندارد و موضوع در مورد دختری به نام بک هست و در زمان های بسیار قدیم در آغاز پیدایش مسیحیت هستش

ALt3rnA
20-05-2007, 13:10
تا بحال تا همون فاجع ی اسلاتر اومده کتاب بک کتاب چهارم هست و کتاب پنجم هم در راهه که اسمش کامل یادم نیست اما کلمه ی بیست رو داشت
Beast

merlin_kabir
21-05-2007, 01:01
خوشبختانه كتاب بك هم در اينترنت و هم در بازار به صورت كامل ترجمه و ارائه شده است و شما هر زمان كه اراده كنيد ميتوانيد يا آن را از طريق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كامل دانلود و مطالعه كنيد و يا در كتابفروشي هاي معتبر با چاپ و ترجمه‌ي انتشارات قدياني خريداري فرماييد.
طي دو سه روز آينده نيز در همين سايت دارن شان فارسي ويرايش نهايي همين كتاب (كه در يك فايل پي دي اف است) براي دانلود قرار داده خواهد شد.

اميدوارم آنهايي كه ترجمه ما را خواندند از كار راضي بوده باشند و اگر گله اي دارند بر روي چشم ميپذيريم.

ALt3rnA
21-05-2007, 08:46
بسیار ترجمه ی خوبی بود

AEED$
29-05-2007, 04:01
دوستان سری کتابهای نبرد با شیاطین 4 جلدش منتشر شده که هر 4 جلد در قسمت زیر هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کتاب بک ترجمه ی رضا رستگار می باشد