PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ ا N95 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

aslanaslan
05-11-2007, 22:19
خداییش گوشی من تا حالا هنگ نکرده و تا 2 گیگ رو ساپورت میکنه شاید 4 هم ساپورت کنه ولی فکر کنم سرعتش خیلیییییییییییییییییییییی یییییی بیاد پایین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
ممنون!

اینم بگم که دوستان دارن زحمت میکشن تا یتوننن یه کارایی بکنن به امید موفقیت این دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

به امید موفقیتشون!

LeBron
05-11-2007, 22:37
ویرایش
حل شد................

M.etallic.A
05-11-2007, 23:09
سی پی یو 5700 قوی تره....

The ARM11-type CPU runs at 332 Mhz

Help118
06-11-2007, 00:51
سلام . بخت یار شد تا دوباره سری به شما بزنم. تا به حال 3 تا ان95 عوض کردم. 2تاورژن11 و یه ورژن 12 و یکی هم همینجوری دستم بوده ورژن 10

ورژن های 11 یکی دوبار ری ست خود به خودی داشت و به ندرت ولی ورژن 12 مو لا درزش نمی ره.

من سومین گوشی ان95 خودم رو باز به زیر قیمت فروختم چرا؟
1.باتری فوق العاده ضعیف (لازم به توضیح اضافی که باتری های نوکیا در مقابل سونی اریکسون ضعیف ترند و ایراد عمده ای که تو رابط گرافیکی باتری با کاربر داره اینه که تو گوشی های نوکیا خط آنتن ÷ره دو روز استفاده می کنی هنوز ÷ره روز سوم یه خط یوهویی کم می شه می ری یه سر دستشویی میزنی می بینی یه خط دیگه کم شده و به در آخر به خط آخر که می رسه هی ÷یام هشدار batery low می ده تا بی زارت کنه معلوم نیست چهقدر از باتریت مونده ولی هی ÷یام می ده من خودم با همین ÷یام یه روز سر کردم ولی گوشیم خاموش نشده ولی برعکس تو سونی اریکسون ها برای باتری درصد قائل شده و از این لحاظ و همچنین از لحاظ عمر باتری خوبه. )
2.قسمت کشویی اش یکم لقه . تو بعضی گوشی ها هم قسمت روکشی دوربین لقه.
3.دکمه شاتر دوربین خیلی بد طراحی شده تا جایی می زاری یا تو کیف می زاری فشرده می شه و می ره به حالت فوکوس.
4.آنطوری که ان95 تو بازار تو÷ در کرده بود صداش بلندی خاصی نداره خیلی کمه بابا
5.صفحه کلید نامناسبه. اس ام اس نویسی سخته. به خصوص کنار هم قرار گرفتن دکمه C با دکمه قرمز کارو خرابتر می کنه مثلا تو اس ام اس نویسی یوهویی دستت می خوره به دکمه قرمز به جای C ÷نجره بسته می شه..

ولی ان95 انتقلاب بزرگی تو صنعت گوشی ها بود ال سی دی خوب - وصل شدن به تلو÷زیون با کیفیت خوب - عکسهای خوب

KAZEMLU
06-11-2007, 07:20
دوست عزیز به نظر من هم اسم شهر رو خودشون دادن
خب شما هم موقع سیو کردن مختصات میتونید اسم اون شهر یا مکان را بدید:11:
دوست عزیز اگر دقت کنید به مختصات مکانی که عکس گرفته ام یک جایی اطراف کرج است و این نقطه جنوب رشت محسوب می شود و در این عکس من رو به جنوب عکس گرفته ام همان طور که قطب نما نشان می دهد لذا رشت پشت سر من یعنی شمال قرار دارد.مختصات رشت را هم هنگامی که آنجا بودم (در یک مسافرت تابستانی)ذخیره کرده ام و اسم داده ام.

KAZEMLU
06-11-2007, 07:35
یه سوال دیگه Moby جان...
امروز که دوباره کره ی زمین گوشی رو آوردم(همون GPS منظورمه)طبق معمول که اول دنبال لن گشت(چیزی پیدا نکرد و...)بعدشم که گفت هیچ اینترنت کانکشنی پیدا نکرده(طبق معمول همیشه)اما بعد از چند لحظه خودش رفت رو ایران و بعد رو رشت و همینطوری پایین و پایین تر...ولی خب وضع رزولوشنش هی افتضاح تر شد!آخرشم که وایساد.
می خوام بدونم میشه نقشه ی شهر رو(حالا نه چندان دقیق)دید یا نه(همون مپ لودر لازمه)؟
دوست عزیز همون طور که در آموزش توضیح دادم مپ لودر ورژن 1.0 نیاز است و نقشه راه های اصلی برای ایران مثل همان چند عکس که در آموزش گذاشته ام وجوددارد و نقشه دقیق شهر های ایران فعلا موجود نیست .

zest
06-11-2007, 12:46
گوشی اصلا هنگ نداره.gps با نقشه تهران فوقالعاده کار میکنه.(البته با یه نرم افزار دیگه)باطری هم اگر وایرلس لن و اینترنت رو خاموش کنید 2روز به زور خالی میشه

mohammad11999
07-11-2007, 00:44
امان از باتری این 95
تو یه جیبم موبایله
تو اون یکی شار÷ر
اقا ماله همتون همینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zest
07-11-2007, 10:22
امان از باتری این 95
تو یه جیبم موبایله
تو اون یکی شار÷ر
اقا ماله همتون همینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درسته می دونم که این موضوع تکراری ولی می خوام جمع و جور شو بذارم و تمام شبهات حل بشه

اصلا راهی وجود نداره که شما بخواین باتری گوشی ‏N95 ‎‏رو جزء حتی باتری های متوسط دسته بندی کنید چه ‏برسه به خوب! تقریبا در هر بررسی که در هر جایی میخونیم میبینیم که باتری این گوشی به عنوان مشکل اصلی ‏این گوشی مطرح شده. نظرات در مورد باتری این گوشی، بیشتر شامل این جمله میشه:"نوکیا باید باتری بهتر و ‏قدرتمندتری برای این گوشی قرار میداد" همچنین بعضیا گفتن:"یک دستگاه ارتباطی و چندرسانه ای مثل ‏N95‎‏ باید ‏یک مولد قوی به جای باتری می داشت!

هر مشکلی یه راه حلی داره! راه حلی که بتونین باهاش طول عمر باتری اصلی گوشی خود را بیشتر کنین اینه که ‏بعضی از تنظیمای گوشی رو عوض کنین!‏
من این راهنما را به دوقسمت تقسیم کردم :‏
اول: من به شما چند بهینه سازی ابتدایی باتری که توسط هرکس قابل اجراست نشان می دهم.‏
دوم: چند تکنیک پیشرفته که انجام آن برای همه مناسب نیست ولی انجام آنها تاثیر بسزایی در عمر باتری دارد را به ‏شما یاد می دهم.‏
حرف زدن دیگه بسه ! بذارین شروع کنم !

تنظیمات ابتدایی:‏

آپدیت کردن نرم افزار(‏Firmware‏) گوشی: نرم افزار جدید شاید پیشرفتهایی برای عمر باتری داشته باشه! ورژن ‏آخر نرم افزارN95 ‎‏اینه :‏
‏( ‏version: 12.0.013 ,Date: 19-06-07, RM-159‎‏ )‏

بلوتوث: وقتی بهش احتیاج ندارین خاموش کنین! منوی بلوتوث رو برای دسترسی سریع بزارین تو‏‎active ‎standby ‎‏این جوری :
‎ Tools| Settings | General | Personalisation | Standby mode | Active ‎standby apps‎

مدت روشنایی صفحه: به نظر من بیشتر از 10 ثانیه نذارین :
‎ Tools| Settings | General | Personalisation | Display | Light time-out‎

میزان روشنایی صفحه: بر روی درجه اول یا دوم بذارین:
‏‎ Tools| Settings | General ‎| Personalisation | Display | Light sensor‎

زمان ‏standby‏: گوشی خود من رو 1 دقیقه تنظیم شده!:
‎ Tools| Settings | General | Personalisation | Display | Power saver ‎time-out‎

دوربین: با دوربین بازی نکنید !!! به عبارتی فقط وقتی واقعا لازم دارین استفاده کنین !‏

تنظیمات پیشرفته:WLAN Scanning‏: خاموشش کنین. به صورت دستی جستجو کنید یا وقتی نیاز دارین روشن کنین ( البته برای ما ‏ایرانی ها همون بهتره که خاموش باشه!!) :

WLAN Scanning‏: خاموشش کنین. به صورت دستی جستجو کنید یا وقتی نیاز دارین روشن کنین ( البته برای ما ‏ایرانی ها همون بهتره که خاموش باشه!!) :
‏‎Tools | Settings | Connection | Wireless LAN | Scan for networks ‎

‎3G‏: خاموشش کنین. مخصوصا جاهایی که آنتن ندارین ! چونN95 ‎‏واقعا در این گونه موارد باتری زیادی مصرف ‏میکنه ( البته باز هم چون ما ایرانی هستیم فرقی به حال ما نداره خاموش باشه بهتره!!!)‏
Tools | Settings | Phone | Network | Set Network mode to GSM ‎

WLAN Transmit Power (TX Power)‎‏ ‏‎:‎‏ همون قدرت انتقال داده ها با ‏WLAN‏. بیارینش پایین و بذارین ‏‎4mW‏ ‏‏.( البته توجه کنین ما ایرانی هستیم):‏
‎Tools | Settings | Connection | Wireless LAN | Options | Advanced ‎settings - say YES to the prompt - scroll down to TX power level choose ‎options/change/ and select 4mW

نکته: چون میخواستم کامل باشه به صورت کامل توضیح دادم
امیدوارم لذت برده باشین! به هر حال من نمیگم که اگه این کارا رو انجام بدین عمر باتری گوشی ‏N95 ‎‏شما مثل ‏E90‎‏ میشه !! ولی خوب به هر حال خیلی بهتر میشه !!! مگه نه ؟؟؟!‏

منبع :Writeage.com

corey taylor
07-11-2007, 11:26
راستی بچه ها یه سوال:
تا حالا کسی N95 از دستس افتاده؟ اگه کسی این اتفاق براش افتاده لطفا بگه و بگه که گوشیش چیزیش شده یا نه.
تاثییری روی کشوی گوشی یا کیفیت عکش داشته؟
کلا چه تاثیری گرفته؟

اره گوشی من از دستم افتاد بالاش یک خط کوچیک برداشت

دکمه # صفحه کلید هم گیر کرد یعنی باید سفت فشار بدی تا کار کنه

maria42
07-11-2007, 13:38
از این چند گزینه به نظرتون کدوم بهتره
1-p990
2-p1
3-n95
4-n93
البته اگه بهتر از اینها هم هست در حدود همین قیمتها یا کمتر بگین من فکر نمیکنم هر چی قیمت بالاتر باشه گوشی هم بهتره شما چی میگین

M.etallic.A
07-11-2007, 13:47
درسته می دونم که این موضوع تکراری ولی می خوام جمع و جور شو بذارم و تمام شبهات حل بشه

اصلا راهی وجود نداره که شما بخواین باتری گوشی ‏N95 ‎‏رو جزء حتی باتری های متوسط دسته بندی کنید چه ‏برسه به خوب! تقریبا در هر بررسی که در هر جایی میخونیم میبینیم که باتری این گوشی به عنوان مشکل اصلی ‏این گوشی مطرح شده. نظرات در مورد باتری این گوشی، بیشتر شامل این جمله میشه:"نوکیا باید باتری بهتر و ‏قدرتمندتری برای این گوشی قرار میداد" همچنین بعضیا گفتن:"یک دستگاه ارتباطی و چندرسانه ای مثل ‏N95‎‏ باید ‏یک مولد قوی به جای باتری می داشت!

هر مشکلی یه راه حلی داره! راه حلی که بتونین باهاش طول عمر باتری اصلی گوشی خود را بیشتر کنین اینه که ‏بعضی از تنظیمای گوشی رو عوض کنین!‏
اول: من به شما چند بهینه سازی ابتدایی باتری که توسط هرکس قابل اجراست نشان می دهم.‏
دوم: چند تکنیک پیشرفته که انجام آن برای همه مناسب نیست ولی انجام آنها تاثیر بسزایی در عمر باتری دارد را به ‏شما یاد می دهم.‏

آپدیت کردن نرم افزار(‏Firmware‏) گوشی: نرم افزار جدید شاید پیشرفتهایی برای عمر باتری داشته باشه! ورژن ‏آخر نرم افزارN95 ‎‏اینه :‏

بلوتوث: وقتی بهش احتیاج ندارین خاموش کنین! منوی بلوتوث رو برای دسترسی سریع بزارین تو‏‎active ‎standby ‎‏این جوری :
‎ Tools| Settings | General | Personalisation | Standby mode | Active ‎standby apps‎

‎ Tools| Settings | General | Personalisation | Display | Power saver ‎time-out‎

دوربین: با دوربین بازی نکنید !!! به عبارتی فقط وقتی واقعا لازم دارین استفاده کنین !‏

تنظیمات پیشرفته:WLAN Scanning‏: خاموشش کنین. به صورت دستی جستجو کنید یا وقتی نیاز دارین روشن کنین ( البته برای ما ‏ایرانی ها همون بهتره که خاموش باشه!!) :

WLAN Scanning‏: خاموشش کنین. به صورت دستی جستجو کنید یا وقتی نیاز دارین روشن کنین ( البته برای ما ‏ایرانی ها همون بهتره که خاموش باشه!!) :

‎3G‏: خاموشش کنین. مخصوصا جاهایی که آنتن ندارین ! چونN95 ‎‏واقعا در این گونه موارد باتری زیادی مصرف ‏میکنه ( البته باز هم چون ما ایرانی هستیم فرقی به حال ما نداره خاموش باشه بهتره!!!)‏

WLAN Transmit Power (TX Power)‎‏ ‏‎:‎‏ همون قدرت انتقال داده ها با ‏WLAN‏. بیارینش پایین و بذارین ‏‎4mW‏ ‏‏.( البته توجه کنین ما ایرانی هستیم):‏
‎Tools | Settings | Connection | Wireless LAN | Options | Advanced ‎settings - say YES to the prompt - scroll down to TX power level choose ‎options/change/ and select 4mW

امیدوارم لذت برده باشین! به هر حال من نمیگم که اگه این کارا رو انجام بدین عمر باتری گوشی ‏N95 ‎‏شما مثل ‏E90‎‏ میشه !! ولی خوب به هر حال خیلی بهتر میشه !!! مگه نه ؟؟؟!‏

خیلی عالی بود ممنون...

در ضمن اینو هم اضافه میکنم که سعی کنید operator selection رو رو حالت manual بزارید و اجازه بدید سرچ کنه و بعد ir-tci رو انتخاب کنید ( نکته : ir 35 ایرانسله )

mohammad11999
08-11-2007, 02:36

بابا دمت گرم اصلا انتظار جواب اینجوری نداشتم
خیلی به درد خور بود
البته هنوزم شار÷ر تو جیبمه
البته خدارو شکر هوا سرد شده میزارم تو جیب کاپشنم کمتر ضایعس

Titan Boy
08-11-2007, 08:56
یه مشکل خیلی بد و بزرگ!!!دیشب گوشی از توو جیبم از فاصله ی حدودا 25 سانتی از جیبم افتاد روو سرامیک.
همه چیزش رو امتحان کردم سالم بود جز GPS دستگاه.قبلا که هر بار بازش می کردم اگه لن یا اینترنت کانکشنی پیدا نمی کرد خودش اتوماتیک می رفت روو رشت هی پایین و پایین تر بعدشم که خب راحت Exit رو می زدم و می رفت بیرون...اما بعد از اون تقریبا واقعه که هرگز از من انتظار نمی رفت دیگه جی پی اس قاط زده و خوب کار نمی کنه.
یعنی این که وقتی بازش می کنم و اگه لن و اینترنت کانکشنی پیدا نکنه دیگه نه می ره رو شهر و روش زوم نمی کنه و تازه خروج رو هم که می زنم از برنامه بیرون نمی ره و هنگ می کنه!!!دیگه بدتر از این چی می خواست واسه این گوشی پیش بیاد؟!؟!؟!
تا حالا واسه هیچکدومتون یه همچین مشکلی پیش نیومده که به من کمک کنید؟؟؟حالمو بدجور گرفته!!!

amanofnoname
08-11-2007, 13:18
از این چند گزینه به نظرتون کدوم بهتره
1-p990
2-p1
3-n95
4-n93
البته اگه بهتر از اینها هم هست در حدود همین قیمتها یا کمتر بگین من فکر نمیکنم هر چی قیمت بالاتر باشه گوشی هم بهتره شما چی میگین

بستگی به خودت داره که چه امکاناتی بخوای!
بهتره این 4 گوشی رو رو به دو قسمت تقسیم کنیم:
1. p1 و p990
2. n95 و n93
در گروه اول که سونی اریکسون هستن هردو از دوربینی با کیفیت مطلوب و صفحه ی لمسی برخوردارن. اگه دوربین واست خیلی مهمه p1 بگیر چون دوذبینش 3.2 هست درحالیکه دوربین p990 کمتره یعنی 2 هست. p1 نوعی از سیستم عامل سیمبین رو ساپورت میکنه ولی p990 نمیکنه. ولی قیمت p1 حدود 140تا 150 تومن بیشتره!
در گروه دوم که نوکیا هستن هردو گوشی از دوربین با کیفیت خیلی مطلوب برخوردارن. n93 دوربینش 3.2 هست ولی n95 دوربینش 5 مگاپیکسل هست. کیفیت فیلمبرداریه هر دو گوشی در حد dvd هست که عالیه ولی بر اساس گفته ی اغلب صاحبنظران فیلمبرداریه n93 یکمی بهتره چون واسه فیلمبرداری ساخته شده! هردو گوشی هم سیستم عامل سیمبین دارن. مشکل n93 اینه که خیلی بزرگه و بزور تو جیب جا میشه که این مشکل تا حد کمی تو n93i حل شده ولی دوربین n93i از لحاظ نرم افزاری مشکل داره. در بین این گوشی ها فقط n95 جی پی اس داره. لارم به ذکر هست که n93 سه برابر زوم نوری داره ولی n95 و p1 و p990 ندارن. همشونم زوم دیجیتال دارن.

جمع بندی:
اگه فیلمبرداری برات مهمه یا n95 یا n93 بگیر.
اگه صفحه لمسی خیلی واست مهمه p1 یا p990 بگیر.
اگه صفحه لمسی و عکسبرداری جفتش واست خیلی مهمه p1 بگیر.
اگه هم فیلمبرداری هم عکسبرداری هم GPS میخوای n95 بگیر که الان حدود 550 تومنه( اگه اشتباه نکنم.)
اگه اندازه برات مشکلی نیست و فقط عکسبرداری و مخصوصا فیلمبرداری برات مهمه n93 بگیر که من توصیه نمیکنم. ولی گوشیه واقعا خوبیه.
p990 هم دوربینش خوبه و صفحا لمسی هم داره و قیمتش 270 تومنه گوشیه خیلی خوبیه نسبت به قیمتش.
اگه من باشم n95 میگیرم.
بازم بگم؟!!

اطلاعات این گوشییها همراه قیمتشون:

لینک n95

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک n93

لینک p1

لینک p990

اگر توضیح اضافه دادم به برزگواری خودتون ببخشید.:11:

zest
08-11-2007, 21:15
اینم نقشه تهران و و راه های ایران البته باید توسط برنامه فرمتش عوض بشه و توسط برنامه کالیبرش بکنید با تشکر از lover عزیز
برای دوستانی که مایل هستند در برنامه های دیگر نیز calibrate بکنند اصل فایل رو قرار میدهم
اصل نقشه با فرمت BMP :

کد:

نقشه راه های ایران :

اینهم نقشه راه های ایران که قول اش را داده بودم فقط دوستان هر دو نقشه رو لطف کنند و تست بگیرند تا اگر ایرادی داشته باشه رفع کنیم فقط ایراد های بنی اسرائیلی نگیرید مثل انتخاب نقشه چون بدست آوردن نقشه درست حسابی تقریبا در ایران محاله

داونلود از سرور رپیدشیر:

کد:

پسورد password :

کد:
lover

اینهم نقشه ایران

یا

zest
08-11-2007, 21:16
البته این نقشه ها با smatcomgps کار میکنه فقط باید کالیبره بشه که تو پست های قبلی تو ضیحش رو دادم.

Titan Boy
09-11-2007, 14:34
یه مشکل خیلی بد و بزرگ!!!دیشب گوشی از توو جیبم از فاصله ی حدودا 25 سانتی از جیبم افتاد روو سرامیک.
همه چیزش رو امتحان کردم سالم بود جز GPS دستگاه.قبلا که هر بار بازش می کردم اگه لن یا اینترنت کانکشنی پیدا نمی کرد خودش اتوماتیک می رفت روو رشت هی پایین و پایین تر بعدشم که خب راحت Exit رو می زدم و می رفت بیرون...اما بعد از اون تقریبا واقعه که هرگز از من انتظار نمی رفت دیگه جی پی اس قاط زده و خوب کار نمی کنه.
یعنی این که وقتی بازش می کنم و اگه لن و اینترنت کانکشنی پیدا نکنه دیگه نه می ره رو شهر و روش زوم نمی کنه و تازه خروج رو هم که می زنم از برنامه بیرون نمی ره و هنگ می کنه!!!دیگه بدتر از این چی می خواست واسه این گوشی پیش بیاد؟!؟!؟!
تا حالا واسه هیچکدومتون یه همچین مشکلی پیش نیومده که به من کمک کنید؟؟؟حالمو بدجور گرفته!!!
چرا کسی اینجا جوابم رو نمی ده:19:؟

mehrdad.2008
09-11-2007, 19:48
p1 نوعی از سیستم عامل سیمبین رو ساپورت میکنه ولی p990 نمیکنه.

آقا کی می گه P990 سیمبین نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

Saman-tci
09-11-2007, 20:03
اگه توجه کرده باشید اکثرا زمان بوت شدن گوشی طولانی هست و به مرور زمان هم طولانی تر میشه. برای رفع این مشکل و سریع تر بوت شدن گوشی ها می تونید روش زیر رو بکار ببندید.
۱) گوشی رو خاموش کنید و کارت حافظه و Sim Card رو خارج کنید.
۲) یک Sim Card دیگه از یک شرکت ارائه دهنده سرویس دیگه (مثلا تالیا و یا ایرانسل) رو داخل گوشی بذارید.
۳) گوشی رو روشن کنید و صبر کنید تا بوت بشه و بعد از چند لحظه٬ گوشی رو خاموش کنید و Sim Crad رو خارج کنید.
۴) مجددا Sim Card اولیه و کارت حافظه رو نصب کنید.
۵) گوشی رو روشن کنید.
حالا می بینید که زمان بوت شدن گوشیتون کمتر شده و خیلی سریع تر بوت میشه. دلیل این هم اینه که سیستم عامل سیمبیان بعد از گذاشتن سیم کارت جدید کلیه فایل های بدرد نخور که مربوط به سیم کارت قبلی بوده رو پاک می کنه و بهمین دلیل کلی حافظه گوشی آزاد میشه.
فقط یادتون باشه بعد از گذاشتن کارت حافظه و سیم کارت اصلی٬ مجددا باید تنظیمات مربوط به بخش Message گوشی رو تغییر بدید که روی کارت حافظه ذخیره بشه و همچنین کلیه برنامه های ضبط صدا٬ تصویر و عکس رو چک کنید که اطلاعات رو روی کارت حافظه ذخیره کنند.

H3SAM
11-11-2007, 02:40
اگه توجه کرده باشید اکثرا زمان بوت شدن گوشی طولانی هست و به مرور زمان هم طولانی تر میشه. برای رفع این مشکل و سریع تر بوت شدن گوشی ها می تونید روش زیر رو بکار ببندید.
۱) گوشی رو خاموش کنید و کارت حافظه و Sim Card رو خارج کنید.
۲) یک Sim Card دیگه از یک شرکت ارائه دهنده سرویس دیگه (مثلا تالیا و یا ایرانسل) رو داخل گوشی بذارید.
۳) گوشی رو روشن کنید و صبر کنید تا بوت بشه و بعد از چند لحظه٬ گوشی رو خاموش کنید و Sim Crad رو خارج کنید.
۴) مجددا Sim Card اولیه و کارت حافظه رو نصب کنید.
۵) گوشی رو روشن کنید.
حالا می بینید که زمان بوت شدن گوشیتون کمتر شده و خیلی سریع تر بوت میشه. دلیل این هم اینه که سیستم عامل سیمبیان بعد از گذاشتن سیم کارت جدید کلیه فایل های بدرد نخور که مربوط به سیم کارت قبلی بوده رو پاک می کنه و بهمین دلیل کلی حافظه گوشی آزاد میشه.
فقط یادتون باشه بعد از گذاشتن کارت حافظه و سیم کارت اصلی٬ مجددا باید تنظیمات مربوط به بخش Message گوشی رو تغییر بدید که روی کارت حافظه ذخیره بشه و همچنین کلیه برنامه های ضبط صدا٬ تصویر و عکس رو چک کنید که اطلاعات رو روی کارت حافظه ذخیره کنند.

خب نمیشه این فایلهای مربوط به سیم کارت رو از توی حافظه ی گوشی به صورت دستی پاک کرد ؟

hfb
11-11-2007, 08:58
من نقشه ایران رو با map loaderدانلود کرده بودم راههای اصلی و شهرها رو نشون میداد بعد تو یه سایت دیدم که یه برنامه ای زده که نوشته نقشه کامل رو میاره ما هم نصبیدیم ودیگه حالا حتی راههای اصلی رو هم نمیاره.
اون برنامه رو حذف کردم گوشی رو به تنظیم کارخونه درآوردم فایده ای نداشت
بگید چکار باید بکنم.

simin84
11-11-2007, 21:15
لطفاً اگه برنامه هایی مثل دیکشنری و یا fillmaneger برای این گوشی (N95 ) دارید برام بفرستید .
با تشکر

OMID_NPC
12-11-2007, 09:37
تو همين تاپيك برو به نر م افزارهاي كاربردي بعدم simbian os 60 ...انتخاب كن xplod manager

zest
12-11-2007, 10:13
من نقشه ایران رو با map loaderدانلود کرده بودم راههای اصلی و شهرها رو نشون میداد بعد تو یه سایت دیدم که یه برنامه ای زده که نوشته نقشه کامل رو میاره ما هم نصبیدیم ودیگه حالا حتی راههای اصلی رو هم نمیاره.
اون برنامه رو حذف کردم گوشی رو به تنظیم کارخونه درآوردم فایده ای نداشت
بگید چکار باید بکنم.

شما با یه سیمکارت اعتباری ایرانسل گوشی رو روشن کن بعد به برنامه مپ اجازه بده به اینترنت وصل بشه حدودا 1 مگابایت دانلود میکنه که 1000 تومن خرجشه بعد تمام نقشه های قبلی و ایران رو میاره

assistant
12-11-2007, 11:02
آقا نرم افزار وتم رو گوشی من نصب نمیشه کسی آپدیت نکرده ببینیم خوبتر میشه یا نه

hfb
12-11-2007, 14:29
شما با یه سیمکارت اعتباری ایرانسل گوشی رو روشن کن بعد به برنامه مپ اجازه بده به اینترنت وصل بشه حدودا 1 مگابایت دانلود میکنه که 1000 تومن خرجشه بعد تمام نقشه های قبلی و ایران رو میاره

مرسی برم چک کنم ببینم میشه

Saman-tci
12-11-2007, 15:29
یه سوالی دارم که میدونم مطرح کردنش اینجا درست نیست ولی ....
از دوستانی که N95 دارن و قصد عوض کردن یا فروشش رو دارن میخوام یه پیغام خصوصی به من بدم که من بدجوری دنبال 95 میگردم .... ممنون میشم ...

Titan Boy
12-11-2007, 17:52
یه مشکل خیلی خیلی عجیب و کاملا غیرعادی با N95...
دوستانی که N95 دارن اگه تا حالا برنامه ی چراغ قوه یا همون Torch رو برای گوشی نصب کرده باشن می دونن.
من این برنامه رو نصب کردم اما به جای اینکه چراغ فلاش گوشی رو روشن کنه چراغ قرمزی چشم گوشی رو روشن می کنه!!!منظورم اینه که چراغی که باید رنگ نورش سفید باشه قرمز هستش...
اینو باید چیکارش کرد تا درست کار کنه؟
خواهشا اگه می دونین بگین.اصلا بگید آیا برای این کار برنامه ی دیگه ای هم هست یا فقط با همین ورژن باید کار کنه...تازه اونم به این شکل!!!

aslanaslan
13-11-2007, 06:26
سرچ کردم... برای s60 نیست...باید منتظر ورژن جدید ntorch باشیم.

KAZEMLU
13-11-2007, 07:06
دوستان سلام. نوکیا برای مشتریانش سایت زیر را راه اندازی کرده که پر از برنامه های مفیده که برای n95 هم برنامه و تم و ... های زیادی داره .حتما سر بزنید:
MOSH.NOKIA.COM

OMID_NPC
13-11-2007, 10:09
n95 8 giga shode 980 bedoone garanti dahane nokia sevis kharab kard n95 ro ba in

dana1975
13-11-2007, 16:44
سلام
من يك گوشي N95 از خارج آوردم
تو ايران كار نميكنه و سيم كارت رو نميشناسه
از يك پرووايدر خريدم كه با Cdma كار ميكرد
لطفا راهنمايي كنيد چكار كنم؟
بابا تو رو خدا يكي جواب بده لطفن

behraniha
13-11-2007, 18:35
دوستان با سلام خدمت شما . من چند روز پيش يه گوشي ان95 گرفتم ولي تو قسمت مپ هيچ نقشه اي وجود ندارد حتي ريست كارخانه هم كردم ولي باز هم هيچ . لطفا بگوييد چگونه ميتونم به اين قسمت نقشه هاي مختلف و ايران را اضافه كنم . با سپاس فراوان

solaymani
14-11-2007, 12:02
دوستان من نقشه ایران را نصب کردم از طریق مپ لودر 1 ولی فقط قسمت جنوب ایران نقشه راههای اصلی وجود داره در بیشتر قسمت نقشه از جمله تهران هیچ راهی رو نمایش نمی ده البته اسم تهران را روی نقشه نشان می ده این نکته رو هم بگم که من نوکیا مپ ورژن جدید روی گوشیم نصب(همونی که وقتی ارتباطت با جی پی اس برقرار می شه کنار علامت ماهواره سه چراغ سبز روشن می شه )این نکنه رو هم بگم نقشه امارات و بحرین رو ریختم در ست بود یک سوال دیگه هم داشتم اگر بخوام از نوکیا مپی که قبلا روی گوشیم بوده استفاده کنم باید چی کار کنم

tanzad
14-11-2007, 13:44
دوستان با سلام خدمت شما . من چند روز پيش يه گوشي ان95 گرفتم ولي تو قسمت مپ هيچ نقشه اي وجود ندارد حتي ريست كارخانه هم كردم ولي باز هم هيچ . لطفا بگوييد چگونه ميتونم به اين قسمت نقشه هاي مختلف و ايران را اضافه كنم . با سپاس فراوان

باید به وسیله برنامه مپ لودر، نقشه کشورهایی که مورد نیاز خودتون هست رو دانلود کنید...

Titan Boy
15-11-2007, 08:32
سلام به همگی...یه درخواست!
دوستانی که N70 دارن می دونن چی می گم.اون دسته از بچه ها که N70 دارن واسشون یه برنامه ای هست تحت عنوان Winamp Player یا PowerMp3 With Winamp Skin یا یه همچین چیزایی...که خلاصه و در هر حال یه برنامه ای هست که ظاهر Winamp کامپیوتر رو داره...
حالا می خوام بدونم آیا یه همچین برنامه ای برای N95 یا در کل S60 V3 هست یا نه!!!اگه هست لطفا دوستان لینکش رو بذارن واسه دانلود خواهشا...ممنون میشم!

shakashti
15-11-2007, 10:47
با سلام.
من از مرداد تا به حال یه گوشی ان 95 خریدم از دوبی و خیلی هم خوب کا می کنه...
اما به الان نزدیک 1 ماه هست که هرچی به روش ها ی مختلف سعی می کنم روش تم بریزم نمیشه!!!
همه ی تم ها رو هم از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید می گیرم یا همین جاو اما همش روی گوشیم پیغام خطای FILE CORRUPTED! می گیرم!!!!!
گوشیم رو هم خواستم آپدیت کنم، گفت آخرین ورژن 12.01.13 هست که مال تو هم همون، می خوای یا نه که من گذاشتم و 40MB رفته بو که connection error داد!!!
گوشیم رو هم فرمت کارخونه کردم، اما بازم مشکلم حل نشد!!!!
در ضمن بگم کلی هم گشتم در در forum خودzedge هم گشتم، بعضی ها error تاریخ گذشته گرفته بودن.
حالا می خوام بدونم که کسی هست که بتونه به من کمک کنه ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون میشم:20:
در ضمن این رو هم بگم که MAP LOADEER رو که از سایت نوکیا گرفتم و خواستم بریزم هم باز همین error رو داد!!!

solaymani
15-11-2007, 17:11
دوستان من نقشه ایران را نصب کردم از طریق مپ لودر 1 ولی فقط قسمت جنوب ایران نقشه راههای اصلی وجود داره در بیشتر قسمت نقشه از جمله تهران هیچ راهی رو نمایش نمی ده البته اسم تهران را روی نقشه نشان می ده این نکته رو هم بگم که من نوکیا مپ ورژن جدید روی گوشیم نصب(همونی که وقتی ارتباطت با جی پی اس برقرار می شه کنار علامت ماهواره سه چراغ سبز روشن می شه )این نکنه رو هم بگم نقشه امارات و بحرین رو ریختم در ست بود یک سوال دیگه هم داشتم اگر بخوام از نوکیا مپی که قبلا روی گوشیم بوده استفاده کنم باید چی کار کنم

Titan Boy
15-11-2007, 20:48
با سلام.
من از مرداد تا به حال یه گوشی ان 95 خریدم از دوبی و خیلی هم خوب کا می کنه...
اما به الان نزدیک 1 ماه هست که هرچی به روش ها ی مختلف سعی می کنم روش تم بریزم نمیشه!!!
همه ی تم ها رو هم از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید می گیرم یا همین جاو اما همش روی گوشیم پیغام خطای FILE CORRUPTED! می گیرم!!!!!
گوشیم رو هم خواستم آپدیت کنم، گفت آخرین ورژن 12.01.13 هست که مال تو هم همون، می خوای یا نه که من گذاشتم و 40MB رفته بو که connection error داد!!!
گوشیم رو هم فرمت کارخونه کردم، اما بازم مشکلم حل نشد!!!!
در ضمن بگم کلی هم گشتم در در forum خودzedge هم گشتم، بعضی ها error تاریخ گذشته گرفته بودن.
حالا می خوام بدونم که کسی هست که بتونه به من کمک کنه ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون میشم:20:
در ضمن این رو هم بگم که MAP LOADEER رو که از سایت نوکیا گرفتم و خواستم بریزم هم باز همین error رو داد!!!
تنها کاری که باید بکنی اینه که تاریخ گوشیت رو از 2007 به 2006 برگردونی.بعد وقتی تم یا برنامه ی مورد نظرت نصب شد تاریخش رو به حالت اول برگردون!!!من حتی خودم برای این مشکل یه تاپیک هم زده بودم ولی کسی جواب نداد تا اینکه خودم فهمیدم...امیدوارم مشکلت حل بشه!

shakashti
15-11-2007, 20:59
تنها کاری که باید بکنی اینه که تاریخ گوشیت رو از 2007 به 2006 برگردونی.بعد وقتی تم یا برنامه ی مورد نظرت نصب شد تاریخش رو به حالت اول برگردون!!!من حتی خودم برای این مشکل یه تاپیک هم زده بودم ولی کسی جواب نداد تا اینکه خودم فهمیدم...امیدوارم مشکلت حل بشه!

مرسی امتحان می کنم ؛ خبرش رو میدم

hfb
16-11-2007, 11:58
zest عزیز اینکارو کردم (وصل شدن با اینترنت ایرانسل)جواب داد مرسی از راهنمایی تون.:11:

tarkan_tan
16-11-2007, 16:50
gps رو كجا آموزش ميدن.
راهنماييم كنيد
با تشكر

tarkan_tan
16-11-2007, 16:52
برنامه هاي مخصوص n95 رو از كجا ميشه پيدا كرد.(البته تو اين سايت)

alenkita
16-11-2007, 17:14
من وقتي ميخوام برنامه هاي سريsimbian9.1 روي n95 نصب كنم اين پيغام بهم ميده
certificate may not yet be valid, is expired or phones date setting may be incorrect
در ضمن تاريخ گوشي رو هم عقب بردم بازم جواب نداد. چكار كنم؟

Titan Boy
17-11-2007, 08:34
سلام به همگی...یه درخواست!
دوستانی که N70 دارن می دونن چی می گم.اون دسته از بچه ها که N70 دارن واسشون یه برنامه ای هست تحت عنوان Winamp Player یا PowerMp3 With Winamp Skin یا یه همچین چیزایی...که خلاصه و در هر حال یه برنامه ای هست که ظاهر Winamp کامپیوتر رو داره...
حالا می خوام بدونم آیا یه همچین برنامه ای برای N95 یا در کل S60 V3 هست یا نه!!!اگه هست لطفا دوستان لینکش رو بذارن واسه دانلود خواهشا...ممنون میشم!
یکی جواب بده دیگه...اصلا بگین هست یا نه!

Titan Boy
17-11-2007, 08:36
من وقتي ميخوام برنامه هاي سريsimbian9.1 روي n95 نصب كنم اين پيغام بهم ميده
certificate may not yet be valid, is expired or phones date setting may be incorrect
در ضمن تاريخ گوشي رو هم عقب بردم بازم جواب نداد. چكار كنم؟
دوست من N95 سیستم عاملش Simbian 9.2 هست!چه ربطی به 9.1 داره؟!؟!؟!

M.etallic.A
17-11-2007, 10:58
دوست من N95 سیستم عاملش Simbian 9.2 هست!چه ربطی به 9.1 داره؟!؟!؟!

بیشتر برنامه هاشون به هم دیگه میخوره.از نظر ساختاری تقریبا یکی هستن. یه سری تفاوتهای کوچیک دارن.

shakashti
17-11-2007, 11:36
مرسی امتحان می کنم ؛ خبرش رو میدم
این کارم کردم و باز نشد!!!!!

solaymani
17-11-2007, 11:51

Titan Boy
18-11-2007, 08:12
این کارم کردم و باز نشد!!!!!
دیگه واقعا شرمنده...گوشیه من هم عین این مشکل رو داشت ولی به راحتی حل شد!(با همون راهی که گفته بودم)

vahidhgh
19-11-2007, 18:20
این n95 ارزش خریدن داره
آخرین قیمتش چقدره

Saman-tci
19-11-2007, 18:28
من دیروز خریدم .... مطمئن باش ارزششو داره .....قیمتش هم دیروز 530 تومن ....

vahidhgh
20-11-2007, 01:28
من دیروز خریدم .... مطمئن باش ارزششو داره .....قیمتش هم دیروز 530 تومن ....

530 با چه گارانتی هست در ضمن فارسی هستش و کیفیت فیلم برداری اش چه جوریه
من یه دبلیو 800 دارم

dariush110
20-11-2007, 03:40
با سلام من میخوام ان 70 دم رو بفروشم ان 95 چینی بخرم این کاررو بکنم یا نه ان 95 چینی با گارانتی خوب یا نه:10:

Titan Boy
20-11-2007, 12:22
با سلام من میخوام ان 70 دم رو بفروشم ان 95 چینی بخرم این کاررو بکنم یا نه ان 95 چینی با گارانتی خوب یا نه:10:
به نظر من نه...اینکارو نکن!ان 70 سری 60 نوکیا هست و تو می تونی کلی برنامه واسش پیدا کنی حالا اینکه ان 95 چینی دوربینش 1.3 هست و به هیچ دردی نمی خوره!!!
البته اینم بگم که این نظر کاملا شخصی هست و ممکنه نظر بقیه فرق کنه...به عبارت دیگه : من اگه جای تو بودم اینکارو نمی کردم.

taia
20-11-2007, 16:17
N95 چینی دیگه چه چیزی هست؟ منظورتون همون Nokla هست یا چیزه دیگه؟!
اگه می خواهید N70 بدید و Nokla بخرید با مقایسه قیمت این ۲تا هم می توونید بفهمید که کدوم بهتره N70 بعد از یک قرن هنوز گرونتره!!!تازه به قول دوستمون دوربین و سیمبین و اینها هم که در کار نیست.
اما اگر منظورتون از N95 چینی این هست که خود N95 هست ساخت چین،چرا که نه! چین هم بسازه آخرش تحت لیسانس Nokia هست، شما گارانتی بگیر اصلا ساخت عراق باشه!

Saman-tci
20-11-2007, 17:52
دوستان یه سوال ....
من 2 روز پیش N95 گرفتم و قبل از خرید هم شنیده بودم که باتری این گوشی ضعیف هست و زود باید شارژ بشه ... اما از وقتی گرفتم بالای 5 بار شارژ کردم ... یعنی تقریباَ روزی 2 بار !!!!!
میخواستم ببینم برای شما هم همینطوریه و اینکه چند وقت طول میکشه تا گوشی رو شارژ میکنید ... ممنون میشم جواب بدین

M.etallic.A
20-11-2007, 18:24
سامان جان دوست منم همین مشکل رو داره.

sagh_moha
20-11-2007, 18:37
دوستان یه سوال ....
من 2 روز پیش N95 گرفتم و قبل از خرید هم شنیده بودم که باتری این گوشی ضعیف هست و زود باید شارژ بشه ... اما از وقتی گرفتم بالای 5 بار شارژ کردم ... یعنی تقریباَ روزی 2 بار !!!!!
میخواستم ببینم برای شما هم همینطوریه و اینکه چند وقت طول میکشه تا گوشی رو شارژ میکنید ... ممنون میشم جواب بدین

من روزی یک بار شارژ می کنم ولی فکر کنم تو سایت خود نوکیا زده بود 3.5 ساعت حرف زدن و 200 ساعت عادی اما مال من هر روز یک بار شارژ میشه....

vahidhgh
20-11-2007, 19:13
شاید باطریها تقلبی هستند
اینجوری که به درد نمیخوره
موبایل ما دو ساعت شارژ میکنیم یه هفته شارژ داره تازه ما گفتیم کمه

sagh_moha
20-11-2007, 19:21
شاید باطریها تقلبی هستند
اینجوری که به درد نمیخوره
موبایل ما دو ساعت شارژ میکنیم یه هفته شارژ داره تازه ما گفتیم کمه

آخه من 8 ساعت شارژ اولیه نذاشتم , شاید ماله اینه ....

The_Last_Samurai
21-11-2007, 01:46
سلام.

بعد مدت خیلی زیاد وقت کردم یه سری بزنم.

یه سوال داشتم.

اپدیت جدید برا N95 اومده؟

نقشه ی کامل ایران چطور؟

اگه نقشه ی کامل اومده بی زحمت لینکش و بذارید برام.

ببخشید که نمیتونم صفحه های قبل رو بخونم..

aslanaslan
21-11-2007, 06:05
اپدیت جدید برا N95 اومده؟
خبری نیست.

نقشه ی کامل ایران چطور؟

یه حرف هایی بود تو صفحه های قبل...درست نمی دونم.

Saman-tci
21-11-2007, 17:38
دوستان من ممنون میشم اگه نقشه ایران رو برای دانلود قرار بدین ... نمیدونم الان فقط نقشه ایران اومده یا نقشه های دیگه هم برای استفاده برای Maps هست ...؟
اگه میشه حداقل همون ایران رو بزارید ممنون میشم ...

metal7933007
21-11-2007, 21:16
ایا کسی از شما نقشه ایران رو که اینجا اموزش داده نصب کرده و اگه کرده باهش کار هم کرده؟

vahidhgh
21-11-2007, 22:26
این مساله شارژ 95 حل شد

Saman-tci
22-11-2007, 13:21
نه هنوز باهاش مشکل دارم ....

ehsssssan
23-11-2007, 01:53
دوستان یه سوال ....

بايد بگم اولين مشكل و شايد آخرين مشكل اين سلطان همينه.چون باهاش زياد كار ميكنم همين مشكل رو دارم بهتره بگم يك و نيم روز يه بار شار‍‍‍‍ژ ميكنم تو 30 مين شارژ كامل از 1 خط تا ته.يه نكتهي ديگه به هيج وجه با يه شارژر ديگه به جز شارژر95 شارژش نكني كه فاتحه ي باتريت رو بايد بخوني.يه خبر خوب هم اينكه يه جايي خوندم قراره به زودي باتري n95 8gig رو تو بازار بيارن كه قويتر از باتري n95 معموليه.فكر كنم با اين كار مشكلمون حل شه.:11:

ehsssssan
23-11-2007, 02:55
دوستان من ممنون میشم اگه نقشه ایران رو برای دانلود قرار بدین ... نمیدونم الان فقط نقشه ایران اومده یا نقشه های دیگه هم برای استفاده برای Maps هست ...؟
اگه میشه حداقل همون ایران رو بزارید ممنون میشم ...

البته اينو من پيدا نكردم يكي از بچه ها تو تاپيك گذاشته بود.براي اينكه كارتون رو راحت كنم كپيش مي كنم تو آخرين صفحه

اين از طرف من نيست بازم تكرار مي كنم يكي از اعضا نوشته بود دستش هم درد نكنه:40::46:

اینم نقشه تهران و و راه های ایران البته باید توسط برنامه فرمتش عوض بشه و توسطبرنامه کالیبرش بکنید با تشکر از lover عزیزبرای دوستانی که مایل هستند دربرنامه های دیگر نیز calibrate بکنند اصل فایل رو قرار میدهماصل نقشه با فرمت BMP :

کد:
کد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نقشهراه های ایران :

اینهم نقشه راه های ایران که قول اش را داده بودم فقطدوستان هر دو نقشه رو لطف کنند و تست بگیرند تا اگر ایرادی داشته باشه رفع کنیم فقطایراد های بنی اسرائیلی نگیرید مثل انتخاب نقشه چون بدست آوردن نقشه درست حسابیتقریبا در ایران محالهداونلود از سرور رپیدشیر:

کد:
کد:

پسورد password :

کد:
lover

اینهم نقشه ایران
کد:

یا
کد:

کد:

کد:

ehsssssan
23-11-2007, 03:11
خوب شد چند صفحه برگشتم عقب اسم اون عضو عزيز كه اينو نوشته بود رو آوردم "zest"عزيز واقعا دستت درد نكنه.فقط يه كوچولو بگي اوني كه از اين سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم رو چطور مچش كنم ؟توضيح كامل بدي مثل توضيحي كه واسه خريدن 95 يا 99 و 2 تا گوشييه ديگه داده بودي خيلي ممنون ميشم.مرسي مرسي مرسي مرسي مرسي مرسي مرسي مرسي مرسي مرسي مرسي

sagh_moha
23-11-2007, 15:09
آقا اگه میشه یه توضیح کامل راجع به اینکه چطور باید نقشه رو رو گوشی ریخت و اجرا کرد بدید ,

در ضمن اگه تنظیماتی که یکی از دوستان تو صفحات قبل داده بود رو اجرا کنید باطری گوشی دیرتر خالی میشه , تاثیرش زیاده....

amin2005
23-11-2007, 20:18
سلام من اگه بخوام نقشه کامل کشور های دیگر رو تو گوشیم داشته باشم باید چکار کنم؟

mahdi_ctr
24-11-2007, 17:55
سلام

من يك ماهي هست كه N95 خريدم.گوشي خوبيه ازش راضي ام و در كل سلطانه.:5:

چند تا سوال دارم كه خواهش ميكنم جواب بديد چون من اين سايت رو پس از مصرف كردن دو تا كارت 15 ساعته تونستم پيدا كنم و آخرين اميدم اينجاست.
1:چه جوري بايد با GPS كار كنم؟
2:نقشه ايران رو كه توش نداشت اون رو از كجا بايد روش نصب كنم؟
3:اصلا اين قابليت گوشي(gps)در اران فعال هست يا نه؟
4:من برنامه nokia_maps_1_0_upgrade_ROM رو با كلي ضحمت از سايت نوكيا گرفتم اما فقط قسمت جنوبي ايران رو داره البته فقط يك بزرگراه هست كه اسمش رو هم ننوشته و از يه مقداري كه بيشتر زوم ميكنم اون بزرگراه هم ميره اين رو چي كار كنم؟

ممنون ميشم كه جوابم رو بديد.

aslanaslan
24-11-2007, 21:28
خوش اومدی.
2: با مپ لودر 1 یا با روشی که توضیح داده بودن انجام بده
3: آره. من یه GPS امانت از دانشگاه دارم. اصلا به شبکه مربوط نیست و با ماهواره ها کار میکنه.
4: بریزش Trash!

mahdi_ctr
24-11-2007, 21:59
خوش اومدی.
2: با مپ لودر 1 یا با روشی که توضیح داده بودن انجام بده
3: آره. من یه GPS امانت از دانشگاه دارم. اصلا به شبکه مربوط نیست و با ماهواره ها کار میکنه.
4: بریزش Trash!

خيلي ممنون.
2-اين روش كار با مپ لودر 1 رو كجا توضيح دادن؟
4-منظورت اينه كه پاكش كنم؟

راستي اين چند وقته گوشي هاي NEC كه صداي خيلي بالايي دارن كل هر چي گوشي رو خوابوندن.ميگم نميشه يه كاري كرد كه صداي اين N95 ما بيشتر بشه(البته اكوليزرش رو دست كاري كردم)
شنيدم كه روي گوشي كپسول ميندازن قضيه اين كپسول چيه؟روي N95 سوار ميشه؟

W.Bush
25-11-2007, 00:34
سلام
اگه ممکنه نقشه همه شهرهای ایران و نیز نحوه نصب و استفاده از آنرا توضیح بدید.

مرسی!

kamkar
25-11-2007, 19:57
بالاخره ما هم N95 این شاهکار نوکیا رو گرفتیم...اونم 2 تا با هم!!!

صفحه نمایشش خداست ولی ایرانسل گفت سیستم Gprs ما با N95 سازگار نیست!!!

حالا چه کنم؟n95 بدون اینترنت به درد من نمیخوره...

amin2005
25-11-2007, 21:48
بالاخره ما هم N95 این شاهکار نوکیا رو گرفتیم...اونم 2 تا با هم!!!

صفحه نمایشش خداست ولی ایرانسل گفت سیستم Gprs ما با N95 سازگار نیست!!!

حالا چه کنم؟n95 بدون اینترنت به درد من نمیخوره...

من با ایرانسل با n95 کانکت شدم .مشکلی نداشت

amin2005
25-11-2007, 21:56
سلام

مرسی!

باشه بهش میگم

ali racer
25-11-2007, 23:01
آقا اگه میشه یه توضیح کامل راجع به اینکه چطور باید نقشه رو رو گوشی ریخت و اجرا کرد بدید ,

در ضمن اگه تنظیماتی که یکی از دوستان تو صفحات قبل داده بود رو اجرا کنید باطری گوشی دیرتر خالی میشه , تاثیرش زیاده....

سلام من اگه بخوام نقشه کامل کشور های دیگر رو تو گوشیم داشته باشم باید چکار کنم؟

سلام

من يك ماهي هست كه N95 خريدم.گوشي خوبيه ازش راضي ام و در كل سلطانه.:5:

چند تا سوال دارم كه خواهش ميكنم جواب بديد چون من اين سايت رو پس از مصرف كردن دو تا كارت 15 ساعته تونستم پيدا كنم و آخرين اميدم اينجاست.
1:چه جوري بايد با GPS كار كنم؟
2:نقشه ايران رو كه توش نداشت اون رو از كجا بايد روش نصب كنم؟
3:اصلا اين قابليت گوشي(gps)در اران فعال هست يا نه؟
4:من برنامه nokia_maps_1_0_upgrade_ROM رو با كلي ضحمت از سايت نوكيا گرفتم اما فقط قسمت جنوبي ايران رو داره البته فقط يك بزرگراه هست كه اسمش رو هم ننوشته و از يه مقداري كه بيشتر زوم ميكنم اون بزرگراه هم ميره اين رو چي كار كنم؟

ممنون ميشم كه جوابم رو بديد.

سلام

مرسی!

دوستانی که مشکل کار با جی پی اس و همچنین نقشه ایران رو دارن
به این تاپیک مراجعه کنن که مربوط به این کار هستش

W.Bush
25-11-2007, 23:04
باشه بهش میگم

سلام
این یعنی موجود نیست؟

گوشیه منم با ایرانسل یه بار کانکت شد ولی حالا نمیشه. چرا؟؟؟

بازم مرسی!

ali racer
25-11-2007, 23:05
باشه بهش میگم

هدف ما از پست دادن چیه ؟؟
کمک کردن به دیگران و کمک گرفتن از اونا یا تیکه انداختن و پست هرز دادن ؟؟؟

W.Bush
25-11-2007, 23:16
دوستانی که مشکل کار با جی پی اس و همچنین نقشه ایران رو دارن
به این تاپیک مراجعه کنن که مربوط به این کار هستش

هزار بار مرسی!

مرسی *1000000000000

W.Bush
26-11-2007, 00:53
راستی یه سواله دیگه:

ptt تو قسمته tools چیه؟(push to talk)

آیا میشه تو ایران با اون کار کرد؟

mahdi_ctr
26-11-2007, 11:40
سلام

من اين مپ لودير رو دانلود كردم بعد از اينكه گرفتمش ميخوام نصبش كنم دوباره بايد به اينترنت وصل باشم؟
انگاري بايد يه فايل 22 مگي رو دوباره دانلود كنم اين درسته؟

ali racer
26-11-2007, 14:48
هزار بار مرسی!

مرسی *1000000000000

قابلی نداشت

راستی یه سواله دیگه:

ptt تو قسمته tools چیه؟(push to talk)

آیا میشه تو ایران با اون کار کرد؟

اون یه سرویسه که باید از طرف اپراتور ارائه بشه(که تو ایران موجود نیست )
که یه چیزی تو مایه های تاکی واکی خودمون هستش

aslanaslan
26-11-2007, 16:02
اون یه سرویسه که باید از طرف اپراتور ارائه بشه(که تو ایران موجود نیست )
که یه چیزی تو مایه های تاکی واکی خودمون هستش
البته شنیدم میشه با دادن پول اضافی، اینو راه انداخت. ولی میدونی... خوب طرف مقابل هم باید داشته باشه. پس ولللش!

W.Bush
26-11-2007, 16:46
یه سواله دیگه!
همه ی لوازم جانبه گوشی من غیر از خود گوشی چینیه (شارژر - هندزفری - حتی باطری)

آیا این عادیه؟
من فقط دوست داشتم باطریم فنلاند باشه بقیش هیچ!

؟؟؟؟؟

مرسی!

ali racer
26-11-2007, 20:32
البته شنیدم میشه با دادن پول اضافی، اینو راه انداخت. ولی میدونی... خوب طرف مقابل هم باید داشته باشه. پس ولللش!

نه فکر نمیکنم این جوری باشه

یه سواله دیگه!
همه ی لوازم جانبه گوشی من غیر از خود گوشی چینیه (شارژر - هندزفری - حتی باطری)

آیا این عادیه؟
من فقط دوست داشتم باطریم فنلاند باشه بقیش هیچ!

؟؟؟؟؟

مرسی!
بله کاملا عادیه و راهی برای کم کردن هزینه ها
سونی اریکسون حتی گوشی هاشم تو چین تولید میکنه !

aslanaslan
26-11-2007, 20:54
نه فکر نمیکنم این جوری باشه

منم همین طور. این درسته که تو دولتی با پول دادن میشه Mms و Gprs رو راه انداخت؟

W.Bush
27-11-2007, 12:32
سلام

میشه یه تم بذارید؟

مرسی!

aslanaslan
27-11-2007, 13:44
برو تو تاپیک تم برای s60.

KAZEMLU
27-11-2007, 14:16
دوستان آپدیت جدید با ورژن 20.0.0.15 برای N95 آمد.

moby
27-11-2007, 17:12

دوست عزیز اقای کاظم لو شما خودتون اپدیت کردین؟
چون منم میخوام اپش کنم

kamkar
27-11-2007, 18:12
من با ایرانسل با n95 کانکت شدم .مشکلی نداشت

آره
ولی باید دستی تنظیم کنی...اونوقت درست میشه...خیلی هم بهتر از موبایلای دیگه میره تو!!

amin2005
27-11-2007, 19:20
هدف ما از پست دادن چیه ؟؟
کمک کردن به دیگران و کمک گرفتن از اونا یا تیکه انداختن و پست هرز دادن ؟؟؟

ببخشید .دیگه تکرار نمی شه

amin2005
27-11-2007, 19:25
سلام
این یعنی موجود نیست؟

گوشیه منم با ایرانسل یه بار کانکت شد ولی حالا نمیشه. چرا؟؟؟

بازم مرسی!

زیر خط های شارزت چه علامتی است؟

KAZEMLU
27-11-2007, 20:09
دوست عزیز اقای کاظم لو شما خودتون اپدیت کردین؟
چون منم میخوام اپش کنم

دوست عزیزم سلام.من امیروز رفتم که آپدیت کنم دیدم 109.6 مگ است گذاشتم برای 2 نصف شب امشب.دوستانی که آپدیت کرده اند گفته اند که خیلی کارایی گوشی از جمله سرعت و مصرف باطری و بازی های N-gage همگی بهبود یافته .من فردا حتما خبرش را خواهم داد.

W.Bush
27-11-2007, 23:44
زیر خط های شارزت چه علامتی است؟

سلام!

من گوشی رو مستر ریست کردم درست شد دیگه کانکت میشه

راستی بازی های N gage یعنی چی؟

مرسی!

New World
28-11-2007, 02:08
اقا يكي يه زحمتي بكشه يه فيلم خيلي كوتاه توي محيط اتاق تو شب بگيره بذاره اينجا. دمتون گرم دعاتون ميكنم. اگه يكيم شب تو فضاي باز بگيرين كه ديگه هيچي ...
ممنون

KAZEMLU
29-11-2007, 11:14
جهت اطلاع دوستانی که می خواهند با دیال آپ اپدیت کنند عرض کنم که اگر یک کارت خوب از یک isp خوب داشته باشید با 6 ساعت آپدیت انجام می شود.من امشب از 2.5 شب تا 8.5 صبح گوشیم رو آپدیت کردم یک بار تا 105 مگ دانلود شده بود که dc شدم و بار بعد از ادامه 87.5 مگ شروع کرد (در صورتی که شب قبل تا 80 مگ dc شده بود از اول دانلود مجدد شروع می شد).کلا 6 ساعت طول کشید.ولی با یک isp دیگر امتحان کردم 2 مگ را حدود 12 دقیقه طول کشیدیعنی اگر با این کارت می خواستم دانلود کنم حدود 11 ساعت طول می کشید.

pedram325
29-11-2007, 12:03
نوکیا گفته با فرم ور جدید مصرف باتری پایین میاد.
شما که آپدیت کردید چیزی حس کردید؟

moby
29-11-2007, 13:48
جهت اطلاع دوستانی که می خواهند با دیال آپ اپدیت کنند عرض کنم که اگر یک کارت خوب از یک isp خوب داشته باشید با 6 ساعت آپدیت انجام می شود.من امشب از 2.5 شب تا 8.5 صبح گوشیم رو آپدیت کردم یک بار تا 105 مگ دانلود شده بود که dc شدم و بار بعد از ادامه 87.5 مگ شروع کرد (در صورتی که شب قبل تا 80 مگ dc شده بود از اول دانلود مجدد شروع می شد).کلا 6 ساعت طول کشید.ولی با یک isp دیگر امتحان کردم 2 مگ را حدود 12 دقیقه طول کشیدیعنی اگر با این کارت می خواستم دانلود کنم حدود 11 ساعت طول می کشید.

سلام عزیز
خب چه تغییرات محسوسی در این ورژن دیدی ؟
ارزش اپ رو داره یا نه؟:21:

marco250
29-11-2007, 13:51
کتاب Service Manual Level 1 &2 Nokia N95

لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/URL]

alimohammadi
29-11-2007, 19:23
با سلام به دوستان عزیز

میخواستم بدونم کسی تا حالا این قابلیت Dual Simcard رو استفاده کرده؟ میشه بگید آداپتورشو از کجا میشه گیر آورد و با چه قیمتی؟ لطفا اگه امتحان کردید جواب بدید.

مرسی

KAZEMLU
29-11-2007, 20:12
سلام عزیز
خب چه تغییرات محسوسی در این ورژن دیدی ؟
ارزش اپ رو داره یا نه؟:21:
سلام بر شما دوست عزیز .عمده تغییرات که من متوجه شده ام:
1-افزایش سرعت بوت شدن و سوییچ کردن گوشی
2-افزایش عمر باطری به نحوی که من از صبح با گوشی ور رفتم تا الان یک خط هم کم نشده.
3-اضافه شدن پشتیبانی از بازی های ان گیج
3- حرفه ای تر و سریعتر شدن دوربین به نحوی که یک دکمه به منوی دوربین اضافه شده که کادر بندی افقی و عمودی دارد
4-تغییر منوی موزیک و اضافه شدن قابلیت هایی به آن.
5-مشکل فونت 7 و 4 اعداد فارسی هم کاملا حل شده
در کل ارزش دانلود رو 100 درصد داره و اکیدا به دوستان توصیه می کنم.

moby
29-11-2007, 20:24
ممنون کاظم لو جان منم امشب میرم که اپش کنم

New World
29-11-2007, 21:14
جواب مارم بدين:

اقا يكي يه زحمتي بكشه يه فيلم خيلي كوتاه توي محيط اتاق تو شب بگيره بذاره اينجا. دمتون گرم دعاتون ميكنم. اگه يكيم شب تو فضاي باز بگيرين كه ديگه هيچي ...
ممنون

feryshad
30-11-2007, 03:15
این گوشی ساخت چه کشورهایی هست؟

باتریش چی؟

یکی از دوستان داره میگه روش نوشته ساخت سنگاپور

شماره IMEI گوشیش اینه : 356996036393190

توی این سایته هم زدم چیزی نشون نداد.

اینو نوشت:
This IMEI number might to be correct, but it is impossible to get this confirmed

یعنی چی تایید نشده؟؟
کجا باید تایید بشه؟

مشکلی هست این وسط آیا؟

KAZEMLU
30-11-2007, 08:18
دوستان یکی دیگر از قابلیت های جدید این ورژن استفاده از فایل های 3gp و Mp4 به عنوان زنگ است.

KAZEMLU
30-11-2007, 08:26
ممنون کاظم لو جان منم امشب میرم که اپش کنم
خواهش می کنم دوست عزیز .موفق باشید.

aslanaslan
30-11-2007, 09:09
-افزایش سرعت بوت شدن و سوییچ کردن گوشی
2-افزایش عمر باطری به نحوی که من از صبح با گوشی ور رفتم تا الان یک خط هم کم نشده.
3- حرفه ای تر و سریعتر شدن دوربین به نحوی که یک دکمه به منوی دوربین اضافه شده که کادر بندی افقی و عمودی دارد
در کل ارزش دانلود رو 100 درصد داره و اکیدا به دوستان توصیه می کنم.
خوب با این حال، من 8 گیگ بخرم یا معمولی؟ فردا میرم بخرم...

KAZEMLU
30-11-2007, 11:06
خوب با این حال، من 8 گیگ بخرم یا معمولی؟ فردا میرم بخرم...
با توجه به اینکه تفاوت قیمت ناچیز و برتری با 8 گیگ است بهتر است که 8 گیگ بخرید.

feryshad
30-11-2007, 13:00
این گوشی ساخت چه کشورهایی هست؟

باتریش چی؟

یکی از دوستان داره میگه روش نوشته ساخت سنگاپور

شماره IMEI گوشیش اینه : 356996036393190

توی این سایته هم زدم چیزی نشون نداد.

اینو نوشت:
This IMEI number might to be correct, but it is impossible to get this confirmed

یعنی چی تایید نشده؟؟
کجا باید تایید بشه؟

مشکلی هست این وسط آیا؟

البته این هم بگم که یکی از دبی واسش فرستاده

mrreza
30-11-2007, 20:05

البته این هم بگم که یکی از دبی واسش فرستاده

شما تو همه سایت ها میخواین اینو بنویسین؟
n95 ساخت سنگاپور نداریم.

moby
30-11-2007, 21:03
سلام دوستان منم همین الان اپ کردنش تموم شد تفاوتش محسوسه خیلی خوبه تا الان که دارم تستش میکنم

n95 ساخت سنگاپور نداریم.

و دقیقا منم با شما هم عقیده هستم

feryshad
30-11-2007, 23:16
n95 ساخت سنگاپور نداریم.
و تو هیچکدوم هم جواب درست و حسابی ندادن. حتما قضیه مهم بوده که همه جا نوشتم!!!

و اینکه شما که همه سایت ها رو میخونین حتما دوتا لینکی که گذاشته شده هم دیدین!!!

shabab reza najmi
01-12-2007, 13:46
البته این گوشی وایرلس (اینرنت بی سیم نه gprs) هم دارد که متاسفانه در ایران این سرویس وجود ندارد.

amin2005
01-12-2007, 14:59

سلام چه طوری و از کجا با ید آپدیت کرد؟

aslanaslan
01-12-2007, 16:18
البته این گوشی وایرلس (اینرنت بی سیم نه gprs) هم دارد که متاسفانه در ایران این سرویس وجود ندارد.

پس اینی که تو مجتمع پایتخت به طور مفتی میدن، لواشکه؟! تو بعضی از هتل ها هم هست که اکثرا پولی هستند.

alimohammadi
01-12-2007, 17:26
با سلام به دوستان عزیز

میخواستم بدونم کسی تا حالا این قابلیت Dual Simcard رو استفاده کرده؟ میشه بگید آداپتورشو از کجا میشه گیر آورد و با چه قیمتی؟ لطفا اگه امتحان کردید جواب بدید.

مرسی

آقا کسی نبود؟

Saman-tci
01-12-2007, 21:44
یکی از بچه های گل فروم لطف کنه و دقیقاَ بگه که وقتی گوشی رو فول شارژ میکنه ( تقریباَ 1.5 یا 2 ساعت ) حدودا بطور معمول چقدر شارژ نگه میداره ...؟؟؟؟ میانگین بگید یعنی نه در حالت استندبای کامل و نه در حالتی که بخواین ازش کار زیاد بکشید ... بطور معمول ( مثلاَ 3 4 تا زنگ و چند تا sms یه مقدار هم ور رفتن با گوشی ..)چند ساعت طول میکشه تا اخطار Battry Low میده ..؟
ممنون میشم اگه بگید چون واقعاَ اعصابمو خرد کرده طوریکه زده به سرم که برم عوضش کنم با اینکه خیلی دوسش دارم ....

KAZEMLU
01-12-2007, 22:01
یکی از بچه های گل فروم لطف کنه و دقیقاَ بگه که وقتی گوشی رو فول شارژ میکنه ( تقریباَ 1.5 یا 2 ساعت ) حدودا بطور معمول چقدر شارژ نگه میداره ...؟؟؟؟ میانگین بگید یعنی نه در حالت استندبای کامل و نه در حالتی که بخواین ازش کار زیاد بکشید ... بطور معمول ( مثلاَ 3 4 تا زنگ و چند تا sms یه مقدار هم ور رفتن با گوشی ..)چند ساعت طول میکشه تا اخطار Battry Low میده ..؟
ممنون میشم اگه بگید چون واقعاَ اعصابمو خرد کرده طوریکه زده به سرم که برم عوضش کنم با اینکه خیلی دوسش دارم ....
من شرایط استفاده ام همان چیزی است که شما می گویید .2 تا 3 زنگ با یک ربع تا نیم ساعت هم موسیقی در روز دو روز یک بار شارژ می کنم.ولی باGPS یا GPRS نیم روز.این را هم اضافه کنم که من بچه گل نیستم جسارت نشودها!!!

New World
01-12-2007, 23:52
با توجه به اینکه تفاوت قیمت ناچیز و برتری با 8 گیگ است بهتر است که 8 گیگ بخرید.

اين 8 گيگ يكي ميگفت هارد داره بيفته زمين فاتحه ش خونده س درسته ؟!:18:

Hamidreza2007
02-12-2007, 00:06
دوستان عزیز آیا برنامه Full Screen Caller برای n95 هم هست...؟؟؟
راستی Os گوشی n95 9.1 یا 9.2 هست ؟؟؟

M.etallic.A
02-12-2007, 02:40
اين 8 گيگ يكي ميگفت هارد داره بيفته زمين فاتحه ش خونده س درسته ؟

نه عزیز هارد نیست. حافظه فلشه.

! Alex !
02-12-2007, 03:05

یه دونه جستجو کوچیک بکنی پیدا میکنی

نوکيا N95 به سيمبين 9.1 OS با سومين نسخه UI و Feature Pack1 مجهزه
9.2 برای سری جدید مثل 82 و 81 هستش والبته چند گوشی دیگه

! Alex !
02-12-2007, 03:09
اين 8 گيگ يكي ميگفت هارد داره بيفته زمين فاتحه ش خونده س درسته ؟
حساسیت ها از مموری ها متداول بسیار بالاتر ولی حساسیت از هارد بسیار پایین تر تنها با ضربات شدید ممکن هست که مشکل براتون پیش بیاره و غیر این صورت مشکلی براتون پیش نمیاد البته در اون ضربه که فلاش مموری آسیب ببینه مطمئنن گوشی هم آسیب میبینه

KAZEMLU
02-12-2007, 11:44
سلام چه طوری و از کجا با ید آپدیت کرد؟

روش آپدیت و لینک های مورد نیاز را در آموزش زیر قرار دادم .این آموزش را تحت ورد 2003 نوشتم که می توانید دانلود و استفاده کنید.

amirfarrokh
02-12-2007, 12:00

سلام
N95 و 5700 و N76 سیستم عاملشون سیمبین سری 60 ورژن 3 ، os9.2 هست..

شاد باشید..

amin2005
02-12-2007, 13:03
روش آپدیت و لینک های مورد نیاز را در آموزش زیر قرار دادم .این آموزش را تحت ورد 2003 نوشتم که می توانید دانلود و استفاده کنید.

بسیار ممنون

moby
02-12-2007, 16:52
سلام

شاد باشید..

دقیقا صحیح می فرمایید دستتون درد نکنه:11:

aslanaslan
02-12-2007, 20:00
+N81. اونم 9.2 هست.

KAZEMLU
03-12-2007, 04:50
بسیار ممنون
خواهش می کنم دوست عزیز امید وارم که مفید بوده باشد.

actooor
03-12-2007, 10:50
:11:سلام دوستان...خوبید...اقا یکی مارو راهنمایی کنه...می خوام ببینم رم 4 گیگ به ان95 میخوره؟؟؟اگه واقعا کسی دیده یا امتهن کرده جواب بده...ممنون...:11:

Saman-tci
03-12-2007, 15:41
نه دوست من .. رم 4 گیگ رو 95 ساپورت نمیکنه ..... در ثانی شما اگه خیلی حافظه برات مهم بجای اینکه میخوای اینهمه پول بابت 4 گیگ بدی برو یه 95 8گیگ بخر خیال خودتو راحت کن ....

corey taylor
03-12-2007, 18:06
بچه ها حتما برید گوشیتونو اپدیت کنید که خیلی حال میده مخصوصا اینکه میشه بجای زنگ ویدئو گزاشت تازه

وضعیت باطریش هم خیلی بهتر میشه

Mojtaba N87
03-12-2007, 23:24
نه دوست من .. رم 4 گیگ رو 95 ساپورت نمیکنه ..... در ثانی شما اگه خیلی حافظه برات مهم بجای اینکه میخوای اینهمه پول بابت 4 گیگ بدی برو یه 95 8گیگ بخر خیال خودتو راحت کن ....

کاملا موافقم، 95 8گیگ از هر نظر کامله.95 معمولی فقط تا رم 2 گیگ ساپورت می کنه ولی با آپدیت از نظر نرم افزاری مشابه مدل 8 گیگی میشه

W.Bush
04-12-2007, 09:39
سلام دوستان
من گوشیمو آپدیت کردم و از راهنمایی های آقای کاظملو هم ممنونم.
می خواستم بدونم با مستر ریست کردن گوشی، آپدیت من هم پاک میشه؟

ممنون

KAZEMLU
04-12-2007, 10:30
سلام دوستان
من گوشیمو آپدیت کردم و از راهنمایی های آقای کاظملو هم ممنونم.
می خواستم بدونم با مستر ریست کردن گوشی، آپدیت من هم پاک میشه؟

ممنون
خواهش می کنم دوست عزیز.در ضمن با مستر ریست هم آپدیت از بین نمی ره.

omid moosavi
04-12-2007, 10:41
دوستان نوکیا برای N95 آپدیت جدید با ورژن 20.0.015 ارائه کرده
به جرئت مي تونم بگم!
هيچي كم نداره!!
ان 95 8 گيگ رو قورت ميده!!
به خدا توي سرعت!
ديوونه ميشه!!
موزيك پليرتون دست خوش تغييراتي ميشه!
سرعت گالري بي نهايت ميشه!
منوهاتون عوض ميشن!
نقشه هاي جديد اضافه ميشن!!
سرعت بالا اومدن گوشي 20 برابر ميشه!
باتريتون عمرش بيش تر ميشه!
شبيه ساز ان گيج بهتون اضافه ميشه!!
و.......................
اينا چيزاي ظاهريش بود!!
تا نريزيد روي گوشي نمي فهميد!!
خداي برنامه نويسي نوكياست!!!
واقعا من كه ديوونه شدم با اين فريم ور!
1-افزایش سرعت بوت شدن و سوییچ کردن گوشی
سرعت گالريتون در حدي زياد ميشود كه تا ميرويد توي گالري كامل تمام عكسها و ويديوها را نمايش ميدهد(لود ميكند)
4- موزيك پليرتون تغيير ميكند و بسيار زيبا ميشود
5 - يك رقص نور بسيار زيبا اضافه ميشود
6 -يك بازي بسيار گرافيك بالا از n-gage (البته به صورت دمو) به اسم fifa07 اضافه ميشود توجه داشته باشيد كه گرافيك اين بازي در حد پلي استيشن هست
7 - به منوي دوربينتان گزينه بسيار جالب اضافه ميشود
8 - واز همه مهمتر مصرف باطريتون كمتر ميشود(دوام باطريتون بيشتر ميشود در حد 5/1 برابر
9 - و.....
در كل ارزش آپديت رادارد چون اصلا گوشي تغيير ميكند سايت نوكيا حركت بزرگي در مورد اين ورژن انجام داده است

آموزش آپدیت گوشی از طریق نرم افزار Nokia Software Updater

با درود خدمت تمامی دوستان عزیز ...

در این تاپیک قصد داریم تا یاد بگیریم با استفاده از برنامه Nokia Software Updater چگونه گوشی خودمون رو آپدیت کنیم ...

در ابتدا برای این کار نیازمند 2 برنامه هستیم ؛

Nokia Pc Suite که در پک گوشی شما داخل سی دی همراه گوشی موجود هست ، برای راحتی شما آخرین ورژن رو براتون گزاشتم ....

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با حجم 20.2MB

Nokia Software Updater که در سایت نوکیا در دسترس عموم هست ، برای راحتی شما لینک دانلود مستقیم رو قرار میدم ....

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با حجم 20.5MB

خوب حالا بعد از دانلود این دو برنامه با هم آماده میشیم برای آپدیت گوشی ؛ ابتدا باید برنامه PC Suite و Software Updater رو بروی کامپیوتر خودمون نصب کنیم ، بعد از نصب برنامه ها آماده میشیم برای آپدیت گوشی ؛ در اینجا چند نکته رو متذکر میشم که رعایت اون ها در حین آپدیت کاملا واجب و ضروری هست :

1- برای آپدیت حتما و حتما گوشی خود رو به صورت کامل شارژ کنید تا در حین آپدیت مشکلی پیش نیاد...

2- برای اینکه برنامه گوشی ما رو بشناسه حتما باید گوشی در حالت General باشه ...

3- سعی کنید آپدیت رو زمانی انجام بدین که مطوئن هستین مسیج یا تماسی دریافت نمیکنید یا اینکه میتونید عملیات دایورت رو انجام بدین تا خیالتون راحت باشه در حین انجام کار مشکلی پیش نمیاد...

4- آپدیت در این حالت به حجم بالای نرم افزار دانلودی از سایت زمان زیادی رو میبره به همین دلیل توصیه میشه از اینترنت پرسرعت استفاده کنید و در زمانی که بار ترافیکی کمی باشه که خیالتون از بابت قطعی اینترنت راحت باشه...

خوب با این تفاسیر میریم برای آپدیت ...

تا اینجای کار برنامه های مورد نیاز رو روی کامپیوتر نصب کردیم ، بعد از نصب گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید تا پیغام زیر رو ببینید ...

خوب حالا گوشی شما به کامپیوتر متصل هست ، حالا زمان اجرای برنامه Software Updater هست ، برنامه رو اجرا کنید تا تصویر زیر بیاد ...

بعد از این مرحله تصویر زیر رو خواهید دید ...

حالا در این مرحله Start رو میزنیم تا به مرحله زیر برسیم ...

در این مرحله گزینه Next رو میزنیم تا عملیات شناسایی گوشی توسط برنامه انجام بشه ، تا به تصویر زیر برسیم ...

خوب همونطوری که در تصویر بالا مشاهده میکنید برنامه گوشی شما و ورژن اصلی برنامه روی فلش گوشی و ورژن جدید رو به شما اعلام میکنه ، البته در تصویر بالا به علت اینکه برنامه گوشی من به روز بود و برنامه جدیدتری نیومده بود برنامه بهم اطلاع داد ، اما در صورتی که ورژن جدیدی ارائه شده باشه شما یک پیغام دریافت میکنید مه برنامه آماده هست برای دریافت آپدیت جدید از اینترنت و بعد از زدن Next شروع میکنه به دریافت آپدیت از اینتنت در این زمان گوشی باید روشن در حالت جنرال و به هیچ وجه نباید خاموش و یا تماسی برقرار بشه ، بعد از اتمام دانلود مرحله ی بعدی که ریختن برنامه جدید روی فلش گوشی شما هست آغاز میشه ، این مرحله بین 3 تا 5 دقیقه طول میکشه ، در این زمان خیلی مراقب باشی که عملیاتی توسط گوشی انجام نشه ، بعد از نصب کامل آپدیت روی گوشی ، گوشی شما روشن میشه و حالا میتونید از کامپیوتر جداش کنید و به خوبی استفاده کنید...

در ضمن به نکات زیر هم توجه کنید :

1.در اولین استفاده متوجه میشین که حافظه ی خالی گوشیتون کم شده.حتماً بعد از آپگرید یه بار با کد #7370#* گوشی رو Master Reset کنین.

2.در اولین استفاده امکان داره که علائم نشون دهنده ی میزان سیگنال(آنتن) وجود نداشته باشن که با Restart کردن حل میشه.

3.اگه تو مموری کارتتون برنامه نصب کردین حتماً باید بعد از آپدیت ( ترجیحاً قبل از آپدیت باشه بهتره) مموری کارتتون رو یه بار فرمت کنین و بعد از آپدیت دوباره برنامه ها رو نصب کنین.

امیدوارم موفق باشید ، اگر سوالی در این مورد بود در همین تاپیک مطرح کنید تا پاسخ داده بشه ...

موفق باشید...

actooor
04-12-2007, 12:23
اقا دمت گرم...واقعا جدی میگی...یعنی ان همه تغییر بوجود میاد؟؟؟بابا ایول... حتما رم 4 گیگ هم ساپورت میشه دیگه؟؟؟...ببین جایی نیست که واسم اپدیت کنه...اخه خودم پر سرعت نیست اینترنتم...ممنون اگه بگی...

Saman-tci
04-12-2007, 18:24
نه دوست من رم 4 گیگ رو ساپورت نمیکنه ....

aslanaslan
04-12-2007, 18:56
يك بازي بسيار گرافيك بالا از n-gage (البته به صورت دمو) به اسم fifa07 اضافه ميشود توجه داشته باشيد كه گرافيك اين بازي در حد پلي استيشن هست

تو 8 گیگ، این و Asfult هست، ولی به صورت دمو: یعنی بعد از یه مدت باید خریداری بشه؟

hpz364
04-12-2007, 20:42
دوستان نوکیا برای N95 آپدیت جدید با ورژن 20.0.015 ارائه کرده

من رفتم آپدیت کنم (با Nokia software updater) ولی نوشت آخرین ورژن همون 12
حالا تو چجوری دانلود کردی؟؟

amin2005
04-12-2007, 20:58
اگه وسط آپدیت گوشی زنگ خورد یا از اینترنت خارج شد برای گوشی چه اتفاقی ممکنه رخ بده؟ آیا امکان بی مصرف شدن اون هست؟یا اینکه خاموش شه و دیگه روشن نشه؟

hpz364
04-12-2007, 21:02
تا موقعی که داره آپدیت دانلود میکنه اگه گوشی زنگ بخوره یا Dc بشی اتفاقی نمیفته

omid moosavi
04-12-2007, 21:08
اگه وسط آپدیت گوشی زنگ خورد یا از اینترنت خارج شد برای گوشی چه اتفاقی ممکنه رخ بده؟ آیا امکان بی مصرف شدن اون هست؟یا اینکه خاموش شه و دیگه روشن نشه؟

شما بايد گوشي خودتان را دايورت كنيد تا خيالتان راحت باشد
در ضمن آبديت در طي 2 مرحله انجام ميشود
مرحله اول كه حدود 106 مگابايت دانلود ميشود(در اين مرحله با توجه به سرعت اينترنت شما ممكن است 2ساعت يا 5ساعت انجام شود بهتر است با adsl آبديت كنيد البته در اين مرحله گوشي اگر زنگ يا sms بخورد مشكلي براي گوشي پيش نمياد

ولي در مرحله دوم هست كه در حدود 10 الي15 دقيقه هست(مرحله آبديت اصلي) در اين زمان گوشي زنگ يا sms بخورد

اگر همچنين اتفاقي افتاد بايد گوش را بدين بيرون برايتان فلش كنند

omid moosavi
04-12-2007, 21:12
دوستان سلام.
این آموزش را جهت دوستانی که آشنا به آپدیت گوشی NOKIA N95 نیستند می نویسم امید که مفید واقع شود.

الف:

دو حالت داریم :
گوشی شما زبان فارسی دارد و یا ندارد و شما نیز نمی خواهید که فارسی داشته باشید . در این صورت مستقیم به مرحله ( ب ) بروید.
گوشی شما فارسی ندارد و شما می خواهید که گوشی شما زبان فارسی را نیز داشته باشد.فارسی که این گوشی دارد بر خلاف خیلی از فارسی گوشی ها که فارسی نامانوس و دری وری است فارسی خوب و قابل قبولی است و علاوه بر منو ها و help ها را که فارسی می کند زبان نوشتاری فارسی جهت پیامک فارسی رانیز پشتیبانی می کند.
در این صورت شما مجبور هستید که کد محصول (product code ) گوشی خود راتوسط نرم افزاری به نام NSS (Nemesis Service Suite) به کدی که فارسی را پشتیبانی کند تغییر دهید .کد های زیادی وجود دارد که فارسی را دارد مثل 0534856 یا 0534860 یا 0534862 که باید توسط NSS وارد گوشی کنید.
ابتدا نرم افزار NSS را (یک فایل با حجم 6.3 مگ) از آدرس زیر که سایت اصلی این نرم افزار است دانلود کنید:

پس از نصب و اجرا یک پنجره باز می شود که در گوشه سمت راست بالا یک ذره بین دارد روی آن کلیک کنید تا گوشی شما را شناسایی کند.سپس از نوار ابزار ردیف دوم روی دکمه phone info کلیک کنید سپس دکمه Read را بزنید تا محتویات گوشی شما را سمت راست پنجره نمایش دهد.روبروی جایی که نوشته product code به جای عددی که به عنوان کد محصول نوشته یکی از کد های بالا مثل 0534860 که من خودم هم گوشیم را با آن فارسی کرده ام وارد کنید بعد جلوی آن تیک را نیز فعال کنید (کادر کوچک که نوشته enable تیک بزنید) حالا دکمه write را بزنید تا تغییر کد در گوشی ثبت شود.جهت اطمینان یک بار برنامه را ببندید و مجدد مراحل بالا را طی کنید و ببینید که product code عوض شده باشد.به این ترتیب گوشی شما آماده فارسی شدن هنگام آپدیت است .حالا آماده ایم که به مرحله اصلی آپدیت یعنی مرحله (ب) برویم.

ب:

در ابتدا کار باید فایل NSU (Nokia Software Updater) را که یک فایل 23 مگی است از آدرس زیر که سایت نوکیا ست دانلود وروی کامپیوتر نصب کنید:

سپس گوشی را در مود Pc suite و پروفایل General قرار دهید و تمام تماسها را Divert کنید روی یک شماره دیگر که کسی زنگ نزند و باعث مشکل نشود . حال گوشی را از طریق کابل USB به کامپیوتر وصل کنید و در حالی که به شبکه کانکت هستید (یا وارد اینترنت شده اید ) NSU را اجرا کنید .دقت کنید که حتما باید به شبکه اینترنت وصل باشید.حال بعد از زدن چند Next در پنجره های باز شده و زدن یک تیک جلوی جایی که تایید می خواهد آپدیت شروع می شود و در مورد این ورژن جدید 20.0.015 که حدود 109 مگ است با دیال آپ حدود 5 تا 6 ساعت البته با یک ISP خوب و کم دیسکانکتی آپدیت گوشی انجام می شود .فقط تجربه من می گوید که بهترین زمان جهت انجام آپدیت اوائل بامداد مثلا 2 صبح به بعد است.

نکات جهت تاکید:
1- حتما ساعات اولیه صبح این کار انجام شود.
2- برای اکثر گوشی های نوکیا روش کار همین است که گفتم .فقط کدهای محصول (product code ) برای مدلهای مختلف فرق می کند.
3- با این روش تغییر دادن کد محصول می شود گوشی هایی که دو مدل موزیک و معمولی دارند مثل N73 و N73 ME یا 6630 و ME 6630 را به یکدیگر تبدیل کرد. به عبارت دیگر می شود مثلا با تغییر کد محصول N73 معمولی به کد N73ME گوشی معمولی را به نوع موزیکال تبدیل کرد.
4-طی مراحل آپدیت به گوشی دست نزنید و کابل آن را جدا نکنید.

تقدیم به دوستان عزیز

omid moosavi
04-12-2007, 21:34
من رفتم آپدیت کنم (با Nokia software updater) ولی نوشت آخرین ورژن همون 12
حالا تو چجوری دانلود کردی؟؟

شما بايد كد خود گوشي كه يك كد 7 رقمي هست را عوض كنيد چون بعضي از كدها اجازه آبديت چديد را نميدهند

حالا چطوري عوض كنيد پايين صفحه قبل را مطالعه كنيد

actooor
04-12-2007, 22:32
man en nokiaa update ro dolod kardam...to marhale 2vomesh meshe minimum memore 256...chikar konam???

HAMID.MCI
04-12-2007, 22:42
سلام میخواستم بدونم که غیر اصل این گوشی هم اومده؟و اگه اومده راه های شناساییشو بگین مر30

golesang_s29
04-12-2007, 23:38
salam!mikham bedoonam chetor ba gooshim(n95)mitoonam chat conam ya off haye id mo chek konam!?

mahdi_ctr
04-12-2007, 23:58
سلام به همه ي دوستان گلم.

اسم ورژن جديد اومد ما رو وسوسه كرديد ها:27:

خوب چند تا سوال دارم:
آقا يه جوون مرد پيدا شه درست و حسابي توضيح بده من كه گيج شدم:41:
1:اول از همه برنامه رو از كجا بايد دانلود كنم؟
2:فكر كنم كه برنامه Nokia PC Suite رو بخواد.هموني كه توي خود كارتون گوشي بوده كافيه يا بايد نسخه جديد ترشو دانلود كنم؟
3:باز هم برنامه ديگه اي لازم داره يا نه؟
4:اگه دانلود كنم و رو گوشي نصب كنم فنت فارسي گوشي رو كه از بين نميبره؟
5:اون موقع اي كه فايل 109 مگي رو دارم دانلود ميكنم بايد گوشي به كامپيوتر وصل باشه؟
6:آقا اينقدر گفتيد Divert خوب يكي پيدا شه طريقه Divert كردن رو هم بگه براي ما تازه كارها:19:
7:اين آپديت سريال گوشي رو از بين ميبره يعني سريالش بعد از آپديت شدن با سريال روي جعبه متفاوت ميشه؟
8:روي صدا تاثيري ميزاره؟
9:خواهش ميكنم كه نگيد توي پستهاي قبلي جوابش هست و تجارت ميكني و از اين حرف ها.من تازه كارم خوب خيلي طول ميكشه تا حرفه اي بشم لطفا جواب تمام سوالامو بديد.

از همه ي برو بچ ممنونم و مخلس همتون هم هستم.:11:
ويرايش
دوباره برگشتم.
اين رو همين الان ديديم
پست 17 اين تاپيك رو بخونيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين يعني N95 وحشتناك تر از هميشه!!!

راستي اون سوالات من رو هم جواب بديد.

hpz364
05-12-2007, 02:42
شما بايد كد خود گوشي كه يك كد 7 رقمي هست را عوض كنيد چون بعضي از كدها اجازه آبديت چديد را نميدهند

حالا چطوري عوض كنيد پايين صفحه قبل را مطالعه كنيد

ورودت رو به فورام تبریک میگم و از راهنماییت ممنونم موفق باشی

omid moosavi
05-12-2007, 08:08
سلام به همه ي دوستان گلم.

اسم ورژن جديد اومد ما رو وسوسه كرديد ها:27:

خوب چند تا سوال دارم:
آقا يه جوون مرد پيدا شه درست و حسابي توضيح بده من كه گيج شدم:41:
1:اول از همه برنامه رو از كجا بايد دانلود كنم؟
2:فكر كنم كه برنامه Nokia PC Suite رو بخواد.هموني كه توي خود كارتون گوشي بوده كافيه يا بايد نسخه جديد ترشو دانلود كنم؟
3:باز هم برنامه ديگه اي لازم داره يا نه؟
4:اگه دانلود كنم و رو گوشي نصب كنم فنت فارسي گوشي رو كه از بين نميبره؟
5:اون موقع اي كه فايل 109 مگي رو دارم دانلود ميكنم بايد گوشي به كامپيوتر وصل باشه؟
6:آقا اينقدر گفتيد Divert خوب يكي پيدا شه طريقه Divert كردن رو هم بگه براي ما تازه كارها:19:
7:اين آپديت سريال گوشي رو از بين ميبره يعني سريالش بعد از آپديت شدن با سريال روي جعبه متفاوت ميشه؟
8:روي صدا تاثيري ميزاره؟
9:خواهش ميكنم كه نگيد توي پستهاي قبلي جوابش هست و تجارت ميكني و از اين حرف ها.من تازه كارم خوب خيلي طول ميكشه تا حرفه اي بشم لطفا جواب تمام سوالامو بديد.

از همه ي برو بچ ممنونم و مخلس همتون هم هستم.:11:
ويرايش
دوباره برگشتم.
اين رو همين الان ديديم
پست 17 اين تاپيك رو بخونيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين يعني N95 وحشتناك تر از هميشه!!!

راستي اون سوالات من رو هم جواب بديد.

salam....boro be safhey 215

mahdi_ctr
05-12-2007, 10:05
خوب شد گفتم كه گيج شدم.تو صفحه قبل فقط جواب يكي از سوالام بود بقيه چييييييييييييييييي؟!؟!!؟!؟! !!؟آقا نميشه به جاي اين كه Divert كنيم گوشي روOffline كنيم يا كه سيم كارت رو در بياريم؟جون من سوالاي قبليم رو هم جواب بديد!!!!!!!!

hpz364
05-12-2007, 10:13
آقا من با عوض کردن product code گوشی رو آپدیت کردم
حالا میخام بدونم میتونم با NSS کد اصلی گوشیمو رایت کنم؟؟
یعنی مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟

mahdi_ctr
05-12-2007, 10:59
دوباره سلام

الان داشتم توي موبايلستان گشت ميزدم كه چشمم به اين پست افتاد:
فایلهای آپدیت فرمور 20.0.015 برای N95
اين هم آدرسش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انگاري اون فايل 109مگي رو يكي دانلود كرده و بعد با برنامه WinRAR حجمش رو كرده تغريبا 74 مگا بايت:18::18::18:
نميدونم حالا اين رو دانلود كنم يا نه؟
حالا به جز اين فايل 74 مگي بايد برنامه ديگه اي هم دانلود كنم يا كه نه؟

جواب اين سوال منو بديد كه خيلي مهمه:
7:اين آپديت سريال گوشي رو از بين ميبره يعني سريالش بعد از آپديت شدن با سريال روي جعبه متفاوت ميشه؟:19::19::19:

omid moosavi
05-12-2007, 12:07
خوب شد گفتم كه گيج شدم.تو صفحه قبل فقط جواب يكي از سوالام بود بقيه چييييييييييييييييي؟!؟!!؟!؟! !!؟آقا نميشه به جاي اين كه Divert كنيم گوشي روOffline كنيم يا كه سيم كارت رو در بياريم؟جون من سوالاي قبليم رو هم جواب بديد!!!!!!!!

na hatman bayad daiver konid goshi bayad anten bede

094#*21* behtarin daivert

mahdi_ctr
05-12-2007, 13:36
na hatman bayad daiver konid goshi bayad anten bede

094#*21* behtarin daivert

ممنون.

دوباره سلام

اين هم آدرسش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انگاري اون فايل 109مگي رو يكي دانلود كرده و بعد با برنامه WinRAR حجمش رو كرده تغريبا 74 مگا بايت:18::18::18:

جواب اين سوال منو بديد كه خيلي مهمه:
7:اين آپديت سريال گوشي رو از بين ميبره يعني سريالش بعد از آپديت شدن با سريال روي جعبه متفاوت ميشه؟:19::19::19:

آقايون مهندسا به نظرتون اين فايل فشرده شده رو دانلود كنم يا نه؟
بعد از دانلود جواب ميده به نظرتون؟

خبر جديد:

نسخه جديد آپديت گوشي v21.0.001 :N95
جونم واستون بگه كه :

خدمت دوستان N95 دار بايد خبري را اعلام كنم كه ممكنه مقداري آنها را شوكه كنه

با اينكه مدت كمي از ، ارائه ورژن جديد فريمور براي N95 ميگذره.... ولي خبرهائي از دوستان اونور آب ها ؛ به من رسيده از ارائه ورژن فوق جديد بنام v21.0.001

بعله تعجب نكنيد

اينهم تصوير آن :

جالبه براتون بگم كه ارائه كننده اين خبر سري ، معتقده اين ورژن جديد :

" اجابت كننده تمام آن دعا هائي هستش كه شما كرده ايد "

البته منظور ايشون دعا بابت بهبود هر نقصي در فريمورهاي قبلي N95 هستش .... نه مسئله مسكن و زن و بچه و كار و بار...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته لازمه بگم كه اين فريمور جديد در حال حاضر در خط توليد ( production line ) قرار داره و

احتمالاً تا چند وقت ديگه ارائه ميشه ...

البته مهمترين تغييراتي كه من متوجه آن شدم در اين ورژن جديد...

اضافه شدن امكانات جديد search در صفحه نمايش گوشي كه عكسشو براتون گذاشتم و تصاوير ديگر از منوي گوشي و موزيك پلير آن

اما امكاناتي كه انگشتان دست هاي شما را به خارش و ايضاً لرزه در خواهد آورد براي بشكن زدن.... اينجاست

بعله..... به چشمهاي خود اطمينان كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پخش Youtube اونهم بدون عيب و نقص و البته ، تمام صفحه در N95 راه اوفتاد

البته اين بخش از امكانات را ، اونهائي كه با سايت Youtube آشنا هستند و مزه اونو زير دندوناشون حس كردند...متوجه ميشوند....

و اما........

با شكوهترين تغيير در فريمور جديد كه حكم آن گيلاس روي كيك تولد را داره ( ميدونيد كه چيرو ميگم ؟ )

يك device paging جديد براي اداره بهينه RAM گوشي شما..

چيه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميبينم كه دهنتون آب افتاده......

قلبها به طپش افتادند..............

پيراهنتون خيس عرق شده......

اينه عزيزم.....N95

البته براي تكميل كيف شما چند تا ديگه از عكس هاي لو رفته از فريمور جديد ميزارم كه ممكنه خيلي شبيه همين ورژن جديد باشه كه من براتون در پست هاي قبلي گذاشتم :

اينهم خبر اختصاصي امشب من به شما....( البته امكانات بهينه ديگري قراره در اين ورژن جديد ارائه بشه كه هنوز لو نرفته )

و من اكيداً به شما توصيه ميكنم ، اين ورژن جديد را كه قراره بياد را .....روي N95 خودتون نصب كنيد

چون.....

به قول فنلاندي ها : در مورد N95

It deserves one

" اون سزاوار تك بودنه "

خدائيش گل گفته هركي ، اينو گفته .....

مگه نه ؟

**منبع خبر binyaz.com**
نويسنده:ramikoh

actooor
05-12-2007, 14:01
اقا توروخدا مارو یکی راهنمایی کنه...من از سایت نوکیا این برنامه اپدیت رو دانلود کردم...حالا میخوام رو کامپیوتر اجرا کنم یک پیغام میده...میگه بعدا مراجعه کنید...مینیموم مموری احتیاج 256...به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟

M.etallic.A
05-12-2007, 14:09
يك device paging جديد براي اداره بهينه RAM گوشي شما..

آقا این گیلاس رو کیک شما رو من مدتهاست رو گوشی n73 خودم دارم:دی

omid moosavi
05-12-2007, 15:09
bezodi in version miad:5:

mahdi_ctr
05-12-2007, 16:23
دوباره سلام

اين چند تا سوال منو يه جوون مرد پيدا بشه جواب بده كه ما كم كم بريم سراغ دانلود:
1:بعد از آپديت منوي زبان فارسي و فنت فارسي حذف ميشه؟
2:آيا بعد از آپديت سريال اصلي گوشي متفاوت ميشه و ديگه با كارتون هم خوني نداره؟
3:اين فايلي كه بالا گزاشتم كه 109 مگي رو كردن 74 مگ چه جوريا هست يعني دانلود كنم؟به نظر شما بهتره؟
4:در صفحه 215 دوتا برنامه هست كه هر كدومش يه حجمي داره كدوم رو دانلود كنم؟
اين
يا اين

فقط خواهشا تمام سوالام رو جواب بديد.

W.Bush
05-12-2007, 23:05
سلام آقای mehdi_ctr

اینم جواب سوالاتون:

1-فونت فارسی حذف نمیشه نگران نباش!
2-سریال گوشی عوض نمیشه
3-سوال سومی تو نمیدونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4-ورژن 1.4.14en رو دانلود کن

W.Bush
06-12-2007, 01:41
سلام

میتونید چند تا بازیه N-gage برای N95 بذارید

ممنون میشم

W.Bush
06-12-2007, 01:54
چند تا بازیه باحاله دو نفره (بابلوتوث) هم اگه لطف کنید ممنون میشم

aslanaslan
06-12-2007, 06:25
اینdevice paging مال خیلی قبله...

mahdi_ctr
06-12-2007, 10:40
سلام آقای mehdi_ctr

اینم جواب سوالاتون:

1-فونت فارسی حذف نمیشه نگران نباش!
2-سریال گوشی عوض نمیشه
3-سوال سومی تو نمیدونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4-ورژن 1.4.14en رو دانلود کن

دست شما درد نكنه ولي يه سوال:
ورژن 1.4.14en كدوم از لينكها هست؟

اين
يا اين

من الان دارم دوميش رو دانلود ميكنم كه تا 50 درصد هم پيش رفته:5: فقط نگيد كه لينك اولي رو بايد دانلود كنم:41:

pedram325
06-12-2007, 10:53
یه سوالی برام پیش اومده در مورد آپدیت n95
مموری کارت رو قبلش باید چکار کنیم؟ فورمتش کنیم؟ درش بیاریم یا دست بهش نزنیم.تا بهترین نتیجه رو بگیریم چون می دونید n95 وقتی برای اولین بار مموری رو میذاریم توش خودش شروع به نصب maps می کنه.
برای اینکه ما مطمئن بشیم بعد از آپدیت مموری کلا با با این آپدیت سازگار می شه و از طرفی نقشه ها هم آپدیت میشن و نقشه های جدید جایگزین نقشه های قبلی میشن مموری کارت رو قبل از آپدیت باید چکارش کنیم؟
بهش دست نزنیم؟
یا اینکه فورمتش کنیم.
لطفا عزیزانی که کار آپدیت رو به خوبی می دونند و تو این کار حرفه ای هستند به این سوال جواب بدند.
ممنون

omid moosavi
06-12-2007, 11:47
دوستان در این آبدیت جدید طریقه عکس گرفتن تقییر میکند شما اول باید دکمه رافشار دهید بعد میبینید که تصویر برای عکس گرفتن عقب وجلو میشه وبهترین حالت به طور اتوماتیک انتخواب میشود خوب در این زمان هست که شما باید دوباره دکمه رافشار دهید ولی انگشت خود را از روی دکمه بر ندارید تا زمانی که عمل پروسسینگ به پایان برسد اگه سریع انگشت خود را بردارید عکس تار گرفته میشود

actooor
06-12-2007, 14:29
ما 100 بار پست دادیم.یکی راهنمایی نکرد...من این برنامه اپدیت رو دانلود کردم...حالا میخوام نصبش کنم رو کامپیوتر ایرور میده...میگه ک احتیاج ب 256 مگابابایت رم...چیکار کنم؟؟؟؟؟

hpz364
06-12-2007, 17:23
ما 100 بار پست دادیم.یکی راهنمایی نکرد...من این برنامه اپدیت رو دانلود کردم...حالا میخوام نصبش کنم رو کامپیوتر ایرور میده...میگه ک احتیاج ب 256 مگابابایت رم...چیکار کنم؟؟؟؟؟

رم کامپیوترت چنده عزیز برادر؟؟؟

Saman-tci
06-12-2007, 22:00

دوست من حداقل رم برای اجرای این برنامه 256 داره ...؟ شما اگه رم سیستمتون کمتر از 256 هست اجرا نمیشه ...

W.Bush
07-12-2007, 00:15
دست شما درد نكنه ولي يه سوال:
ورژن 1.4.14en كدوم از لينكها هست؟

اين
يا اين

من الان دارم دوميش رو دانلود ميكنم كه تا 50 درصد هم پيش رفته:5: فقط نگيد كه لينك اولي رو بايد دانلود كنم:41:

این لینکو دانلود کنید:

W.Bush
07-12-2007, 01:35
سلام

ممنون میشم

جواب پلیز!

ehsssssan
07-12-2007, 03:42
لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااا آخ لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااا
خواهش مي كنم

هر چي مي خواي نصب كني پيغام ميده "مجوز هنوز معتبر نيست، ممكن است منقضي شده باشد يا تنظيمات تاريخ گوشي ممكن است اشتباه باشد"
من چيكار كنم ببين تاريخ گوشي رو جلو كشيدم عقب كشيدم هركاري كردم نشد كه نشد اونقدر عصباني هستم كه مي خوام جيگر گوشم رو بكوبم ديوار تو رو خدا كمك كنين.نمي خوام بدم دست تعمير كار يعني بميرم هم اين كارو نمي كنم.
كمك كنين لطفا

ehsssssan
07-12-2007, 03:42
لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااا آخ لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااا
خواهش مي كنم

هر چي مي خواي نصب كني پيغام ميده "مجوز هنوز معتبر نيست، ممكن است منقضي شده باشد يا تنظيمات تاريخ گوشي ممكن است اشتباه باشد"
من چيكار كنم ببين تاريخ گوشي رو جلو كشيدم عقب كشيدم هركاري كردم نشد كه نشد اونقدر عصباني هستم كه مي خوام جيگر گوشم رو بكوبم ديوار تو رو خدا كمك كنين.نمي خوام بدم دست تعمير كار يعني بميرم هم اين كارو نمي كنم.
كمك كنين لطفا لطفا

ehsssssan
07-12-2007, 03:44
لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا آخ لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااا
خواهش مي كنم

كمك كنين لطفا
تورو خدا
اي واي كسي نيست آخه

ehsssssan
07-12-2007, 03:45
بابا هيچ كس نيست به من بگه چيكار كنم

ehsssssan
07-12-2007, 03:46
خودتونو بذارين جاي من گوشيه مهشرهتون اين جوري مي شد چي كار مي كردين
اين كه هنوز رو دست نداره

كمككككككككككككككككككككككك ككككككككككككككككككككككككك كككككككككككككككككككككككك

ehsssssan
07-12-2007, 03:48
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 1 (1 کاربران و 0 مهمان)

مي دونين يعني چي؟
يعني من تو تاپيك 95 تنهام هيچ كس ديگه اي نيست
اي واااااااااااااااااااااااا ااايييييييييييييييييييييي يييييييييييييي ديونه شدم
1 ماهه اين جوريه اعصابم خطخطي كه چي بگم داغونه

ehsssssan
07-12-2007, 03:49
من بازم ميام تا صبح هم هستم

Saman-tci
07-12-2007, 10:12
دوست من شما در عرض 5 دقیق 5 تا پست دادین ....
دوست من اگه کسی هم بتونه کمک کنه یه مقدار طول میکشه ....
شما ساعت 3:45 صبح پست دادین !!!!!!! بعد انتظار دارین همون دقیقه سریع یه نفر بیاد و کمک کنه ..؟؟؟!!!

omid moosavi
07-12-2007, 11:35
دوستان سلام خسته نباشید خواستم یک تاپیک بزنم در این مورد که همه بدونند این ورژن چقد عالی هست چون خودم دیشب اپ کردم میخوام براتون بازگو کنم مزیت هاشو امیدوارم لذت ببرید خوب میزیم سره بحث اصلی

سرعت پردازش اطلاعات

به شخصه میتونم بگم فوق عالی شده. من قبلا گالری رو با 1 الی 2 ثانیه تاخیر باز میکردم ولی در این ورژن واقعا بیس های فریم ویر عالی کار کرده و در میلی ثانیه پردازش و گالری رو باز کردند APP منیجر یادتون میاد چقد طول میکشید ولی در این ورژن واقعا عالی و بدون هیچ ویتینگ شما میتونید بازش کنید .
سرعت دوربین یادتون میاد که چقد پایین بود ولی با این ورژن در عرض کمتر از یک ثانیه با سویچرش میتونید دوربین رو بالا بیارید و این یکی از مزیتهای فوق العده این ورژن هست
سرعت نصب برنامه ها به طرز شگرفی سرعتشون بالا رفته
یادتون میاد ارور memory fullدر هنگام باز کردن برزور وقتی از چند برنامه استفاده میشد در این ورژن با حداکثر توا رام میتونید برنامه هارو باز کنید بدون هیچ مشکلی واقعا حال کردم با این قسمت فریم ویر

دوربین

علاوه بر سرعت افزایش سویچ دوربین سرعت پرسس عکسها خیلی بالا رفته که واقعا جای تحسین داره
در مورد امکانات جدید باید بگم یه قسمت اضافه شده به نام show viewfinder grid که قابلیت اینو داره که عکس رو بصورت حرفه ای کادر بندی کنه که این واقعا عالیه واقعا با این امکاناتش خیلی عکسهای حرفه ای میشه گرفت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیفیت عکس هم کمی بالاتر رفته

پلیر و صدا

میتونم بگم پلیر کمی تغییر ظاهری کرده و کمی دیسبیل صدا بهتر شده وبیس ها و تریبلها بهتر به گوش ادم میرسه یه چنتا عکس از پلیر گوشی

امکانات فوق العاده و جدید

این بخش جذاب ترین بخش این روایت هست بهترین امکاناتش قابلیت اجرای بازی ها انگیج وای دوستان وقتی ایکونشو زدم با یه تریلر دیونه ی بازیهاش شدم واقعا خدا بود اول عین پرو استریت 3 تا ماشین اومدن چقدر زیبا و خوش گرافیک جای تحسین داره البته از قبل رندر شده بود ولی خدا بود تریلرش.
در قسمت بازی ها خودم تاپیک بازیهاشو میزنم
امکانات دیگه اضافه شدن بخش موزیک سنتر بود که باز هم خیلی جالب بود با این اسکرین شات خودتون متوجه میشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم میوزیک سنتر
باطری
میدونم چقدر درد کشیدید سره این ولی مژده بدید که مصرف باطری فوق العاده شده از دیروز تا حالا پدر گوشی رو در اوردم یه خطم خالی نشده

نتیجه گیری که میتونم بکنم اینه که دوستان هر چه سریعتر برای دریافت این فریم اقدام کنند که پشیمانی نداره واقعا نوکیا گل کاشت با این فریم ویر حتما اپدیت کنید گوشیتون رو با تشکر دوستتون بهنام

منبع بهنام (Action _Gamer) در سایت موبایلستان l[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saman-tci
07-12-2007, 12:07
دوست من بهتر بود اسم کسی که این مطلب رو نوشته با ذکر منبع عنوان میکردین .....!!!
این مطلب رو دوست خوبم بهنام (Action _Gamer) در سایت موبایلستان نوشته بود ....

Mojtaba N87
07-12-2007, 12:36
دوست من بهتر بود اسم کسی که این مطلب رو نوشته با ذکر منبع عنوان میکردین .....!!!
این مطلب رو دوست خوبم بهنام (Action _Gamer) در سایت موبایلستان نوشته بود ....

کاملا موافقم.مطلب به این پرباری و وقت گیر... حتما باید منبع داشته باشه...

امان از ما ایرانیا که فقط کپی پیست بلدیم

ehsssssan
07-12-2007, 14:02
جواب منو كه هيچ كس نداد.حالا چه يه پست بدي چه 10 تا پست.

ehsssssan
07-12-2007, 14:06
کاملا موافقم.مطلب به این پرباری و وقت گیر... حتما باید منبع داشته باشه...

امان از ما ایرانیا که فقط کپی پیست بلدیم

لطفا هم كم در مورد ايراني بودنتون ايراد بگيرين
بهتره موقع حرف زدن دنبال اين و اون خوب نگاه كنين

آخزش نوشته بود بيچاره منبع و آدرس سايت رو

aslanaslan
07-12-2007, 14:27
خواهش مي كنم

كمك كنين لطفا لطفا

فکر کنم یه مستر ریست می خواد... تاریخش رو چقدر به عقب کشیدی؟

ehsssssan
07-12-2007, 14:30
يه بار 1980و2000و2003و2004و2005و2006و2007/1/1
تا260و2010
فايده نداشت

ehsssssan
07-12-2007, 14:37
به نظرتون آپديت كنم خوب مي شه؟
خيلي ببخشيد جسارتا جسارتا لطفا الكي نگيد آره فكر كنم؟

ehsssssan
07-12-2007, 14:53
اقا توروخدا مارو یکی راهنمایی کنه...من از سایت نوکیا این برنامه اپدیت رو دانلود کردم...حالا میخوام رو کامپیوتر اجرا کنم یک پیغام میده...میگه بعدا مراجعه کنید...مینیموم مموری احتیاج 256...به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟

سلام دوست من ببين وقتي ميگه رم 256 نياز داره يعني رم تو كمتر از 256 هست.واضح تر بگم چون قطاعات كامپيوتري كه ماها مي خريم real نيستند پس او اندازهي واقعي رو ندارند يعني وقتي شما يه رم 256 ميخري تكميل 256 بايت رو نداره!!!!!!!بلكه يه 10 يه 20 مگي كمتره.حالا بذاريم كه رم تو realواصل هستش.خوب اون برنامه 256 مگا رو كامل ميخواد براياين كار و رم 256 واقعي تو خالي خالي كه نيست يعني وقتي كامپيوترت روشن هست رمت اشكالهok?
حالا فهميديشما واسه اين كار يه رم بالاتر نياز داري مثلا512 اگه امكانش نيست.البته راهنمايي مي كنم ها برو خونه ي يكي از دوستات كه رمش 512 و برنامت رو اونجا نسب كن.

خيلي ببخشي ديگه.:40:

soshiance
07-12-2007, 14:54
سلام به همگی من 3 ماه پیش n95 گرفتم الان 1 ماه هست که به مشکل بر خوردم و مشکلش اینه که خود به خود ریست میشه . دقت کردم ربطی هم به اینکه برنامه باز مونده باشه هم نداره .وقتی باهاش هم کار نمیکنم خود به خود ریست میشه حتی در 1 ساعت بعضی موقع ها 2 بار ریست میشه این در صورتیه که من اصلان با هاش کار نکردم
نمیدونم چیکارش کنم .راهنماییم کنید ممنون میشم.

ehsssssan
07-12-2007, 14:55
منم كه فعلا رو هوام

W.Bush
07-12-2007, 15:39
سلام به همگی من 3 ماه پیش n95 گرفتم الان 1 ماه هست که به مشکل بر خوردم و مشکلش اینه که خود به خود ریست میشه . دقت کردم ربطی هم به اینکه برنامه باز مونده باشه هم نداره .وقتی باهاش هم کار نمیکنم خود به خود ریست میشه حتی در 1 ساعت بعضی موقع ها 2 بار ریست میشه این در صورتیه که من اصلان با هاش کار نکردم
نمیدونم چیکارش کنم .راهنماییم کنید ممنون میشم.

سلام دوست عزیز

تا حالا یادت میاد گوشی از دستتون افتاده باشه؟ حتی از 10 سانتی!

این گوشی رو باید بیشتر از جونتون مواظبت کنید چون خیلی حساسه و یکی از ایراداش هم همینه!

اگه تا حالا از دستتون افتاده باشه 99% از همونه.

شاید مستر ریست کنی درست بشه !؟
*#7370#

tarkan_tan
07-12-2007, 18:30
آقا كسي نيست به ما ياد بده اين فريم ور رو...
1- چه جوري نصب كنيم؟
2-از كجا بگيريم؟
3-اصلاً چند مگابايته؟
4-چندقيقه طول ميكشه نصب شه؟

tarkan_tan
07-12-2007, 18:31
آقا كسي نيست به ما ياد بده اين فريم ور رو(20.00.015) ...
1- چه جوري نصب كنيم؟
2-از كجا بگيريم؟
3-اصلاً چند مگابايته؟
4-چندقيقه طول ميكشه نصب شه؟

tarkan_tan
07-12-2007, 18:40
ماجراي آپلود اين فريم ور كه حجمش 73.9 شده چيه؟كه توسط اين كار گوشي رو ميتونيم در طي دقايقي كوتاه آپديتش كنيم

HAMID.MCI
07-12-2007, 18:55
سلام با تشکر از جواب سوالی که بهم دادین:-(!من از یه موبایل فروشی پرسیدم جریان افتضاح ساعت بودن شارژ این سلطان رو گفت که همه این اشتباه رو میکنن که گوشیو حد اکثر24 ساعت شارژ اولیه میکنن و قانونا" باید 48 ساعت کامل در خال خاموشی گوشی شارژاولیه شه و این روشو تضمینی دونست از اونجایی که تا 1 2 روز دیگه میخوام بخرم میخواستم از دوستان کمک بگیرم ببینم ممکنه صحت داشته باشه؟

HAMID.MCI
07-12-2007, 19:07
کسی جواب نمیده؟ بابا شما دو نفر یکی بده دیگه!!!

tarkan_tan
07-12-2007, 20:09
سلام با تشکر از جواب سوالی که بهم دادین:-(!من از یه موبایل فروشی پرسیدم جریان افتضاح ساعت بودن شارژ این سلطان رو گفت که همه این اشتباه رو میکنن که گوشیو حد اکثر24 ساعت شارژ اولیه میکنن و قانونا" باید 48 ساعت کامل در خال خاموشی گوشی شارژاولیه شه و این روشو تضمینی دونست از اونجایی که تا 1 2 روز دیگه میخوام بخرم میخواستم از دوستان کمک بگیرم ببینم ممکنه صحت داشته باشه؟
بابا اين موبايل فوروشيها هم براي خودشون بازار گرم كردن هااااااااااااا.....
من وقتي n95 رو خريدم 2خط شارژ داشت رفتم تو خيابون اون دوتاروهم تموم كردم(بدون شارژ اوليه).
شبم اومدم گذاشتمش شارژ و فردا صبح با خودم بردمش دانشگاه اصلاً شارژش فرقي با اوني كه رفته 24 ساعت گذاشتتش تو شارژ نداره.

mahdi_ctr
07-12-2007, 21:28
ماجراي آپلود اين فريم ور كه حجمش 73.9 شده چيه؟كه توسط اين كار گوشي رو ميتونيم در طي دقايقي كوتاه آپديتش كنيم

ايني كه شما گفتي همونيه كه من گزاشتم يا يه فايل ديگه هست؟

نوشته شده توسط mahdi_ctr [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوباره سلام

انگاري اون فايل 109مگي رو يكي دانلود كرده و بعد با برنامه WinRAR حجمش رو كرده تغريبا 74 مگا بايت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

mahdi_ctr
07-12-2007, 22:33
سلام
آقا من اين برنامه NokiaSoftwareUpdaterSetup_en رو دانلود كردم و نصبش كردم و تا آخر نصب شد الان هم يه گزينه اومده راي ريست بعد از اون بايد چيكار كنم؟

soshiance
07-12-2007, 22:48
سلام دوست عزیز

تا حالا یادت میاد گوشی از دستتون افتاده باشه؟ حتی از 10 سانتی!

این گوشی رو باید بیشتر از جونتون مواظبت کنید چون خیلی حساسه و یکی از ایراداش هم همینه!

اگه تا حالا از دستتون افتاده باشه 99% از همونه.

شاید مستر ریست کنی درست بشه !؟
*#7370#

ممنون از راهنماییت ولی فکر نمیکنم .امکان داره ریست شدنش به خاطر ویروسی شدن باشه ؟؟

HAMID.MCI
07-12-2007, 22:53
حالا قانونا"شارژ اولیه ش چقدر باید باشه؟

mahdi_ctr
07-12-2007, 23:11

من كه از چند نفر شنيدم 8 ساعت وحتي تا 12 ساعت هم شنيدم.

آقايون يه راح حلي براي اون فايل 109 مگي پيدا كردم كه فردا ميخوام برم كافي نت امتحان كنم اگه شد اينجا براتون ميزارم كه عشق كنيد.

W.Bush
07-12-2007, 23:17
ممنون از راهنماییت ولی فکر نمیکنم .امکان داره ریست شدنش به خاطر ویروسی شدن باشه ؟؟

سلام
راستش چند ساعت قبل گشیه منم همین مشکلو پیدا کرد و هر 5 دقیقه ریستارت میشد .مستر ریستش کردم تا حالا که درست شده.
من فکر میکنم مشله من این بود که برنامه های زیادی روی اون نصب کرده بودم (راستی یه بارم از 10-15 سانتی افتاد زمین)

امکان داره از ویروسی شدنش باشه ولی متاسفانه من هیچ آنتی ویروسی برای N95 پیدا نکردم که کار کنه اگه دوستان دیگه سراغ دارن لطفاً دریغ نکن

مستر ریست کنی 99% درست میشه!

W.Bush
07-12-2007, 23:23

سلام
راستش چند ساعت قبل گشیه منم همین مشکلو پیدا کرد و هر 5 دقیقه ریستارت میشد .مستر ریستش کردم تا حالا که درست شده.
من فکر میکنم مشله من این بود که برنامه های زیادی روی اون نصب کرده بودم (راستی یه بارم از 10-15 سانتی افتاد زمین)

امکان داره از ویروسی شدنش باشه ولی متاسفانه من هیچ آنتی ویروسی برای N95 پیدا نکردم که کار کنه اگه دوستان دیگه سراغ دارن لطفاً دریغ نکن

مستر ریست کنی 99% درست میشه!

W.Bush
07-12-2007, 23:37
سلام

ممنون میشم

PLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEASE

HAMID.MCI
07-12-2007, 23:46
راستی یه سوال دیگه برای صحت از سلامت گوشی توی موبایل فروشی باید به چه چیزایی توجه کرد؟(اگه قبلا"ذکر شده لطف کنید لینکشو بدید آخی دایال آپ سرعتش خیلی بالا هست حس گشتن نیست!!!!)

amin2005
07-12-2007, 23:46
دوستان سلام خسته نباشید خواستم یک تاپیک بزنم در این مورد که همه بدونند این ورژن چقد عالی هست چون خودم دیشب اپ کردم میخوام براتون بازگو کنم مزیت هاشو امیدوارم لذت ببرید خوب میزیم سره بحث اصلی

سرعت پردازش اطلاعات

به شخصه میتونم بگم فوق عالی شده. من قبلا گالری رو با 1 الی 2 ثانیه تاخیر باز میکردم ولی در این ورژن واقعا بیس های فریم ویر عالی کار کرده و در میلی ثانیه پردازش و گالری رو باز کردند APP منیجر یادتون میاد چقد طول میکشید ولی در این ورژن واقعا عالی و بدون هیچ ویتینگ شما میتونید بازش کنید .
سرعت دوربین یادتون میاد که چقد پایین بود ولی با این ورژن در عرض کمتر از یک ثانیه با سویچرش میتونید دوربین رو بالا بیارید و این یکی از مزیتهای فوق العده این ورژن هست
سرعت نصب برنامه ها به طرز شگرفی سرعتشون بالا رفته
یادتون میاد ارور memory fullدر هنگام باز کردن برزور وقتی از چند برنامه استفاده میشد در این ورژن با حداکثر توا رام میتونید برنامه هارو باز کنید بدون هیچ مشکلی واقعا حال کردم با این قسمت فریم ویر

دوربین

علاوه بر سرعت افزایش سویچ دوربین سرعت پرسس عکسها خیلی بالا رفته که واقعا جای تحسین داره
در مورد امکانات جدید باید بگم یه قسمت اضافه شده به نام show viewfinder grid که قابلیت اینو داره که عکس رو بصورت حرفه ای کادر بندی کنه که این واقعا عالیه واقعا با این امکاناتش خیلی عکسهای حرفه ای میشه گرفت

کیفیت عکس هم کمی بالاتر رفته

پلیر و صدا

میتونم بگم پلیر کمی تغییر ظاهری کرده و کمی دیسبیل صدا بهتر شده وبیس ها و تریبلها بهتر به گوش ادم میرسه یه چنتا عکس از پلیر گوشی

امکانات فوق العاده و جدید

این بخش جذاب ترین بخش این روایت هست بهترین امکاناتش قابلیت اجرای بازی ها انگیج وای دوستان وقتی ایکونشو زدم با یه تریلر دیونه ی بازیهاش شدم واقعا خدا بود اول عین پرو استریت 3 تا ماشین اومدن چقدر زیبا و خوش گرافیک جای تحسین داره البته از قبل رندر شده بود ولی خدا بود تریلرش.
در قسمت بازی ها خودم تاپیک بازیهاشو میزنم
امکانات دیگه اضافه شدن بخش موزیک سنتر بود که باز هم خیلی جالب بود با این اسکرین شات خودتون متوجه میشید

اینم میوزیک سنتر
باطری
میدونم چقدر درد کشیدید سره این ولی مژده بدید که مصرف باطری فوق العاده شده از دیروز تا حالا پدر گوشی رو در اوردم یه خطم خالی نشده

نتیجه گیری که میتونم بکنم اینه که دوستان هر چه سریعتر برای دریافت این فریم اقدام کنند که پشیمانی نداره واقعا نوکیا گل کاشت با این فریم ویر حتما اپدیت کنید گوشیتون رو با تشکر دوستتون بهنام

منبع بهنام (Action _Gamer) در سایت موبایلستان l[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا دمت گرم

mahdi_ctr
08-12-2007, 10:16
راستی یه سوال دیگه برای صحت از سلامت گوشی توی موبایل فروشی باید به چه چیزایی توجه کرد؟(اگه قبلا"ذکر شده لطف کنید لینکشو بدید آخی دایال آپ سرعتش خیلی بالا هست حس گشتن نیست!!!!)

خوب اولين كاري كه بايد بكني اينه كه شماره سريال گوشي رو با سريال روي جعبه متاقبت بدي.
حدودا 10 - 15 دقيقه توي گوشي فروشي باگوشي ور برو مثلا زنگ بزن يا عكس بگير فيلم برداري كن و از اين جور كارا.
راستي يه كار ديگه هست كه اول تر از همه بايد به اون برسي اين هست كه گوشيت بايد گارانتي داشته باشه.
بهترين گارانتي در ايران گارانتي اتصالات هست و بعد از اون به نظر من خدمات طلايي نيا و ايراتل هستند.
خيلي به گارانتي هاي متفرقه اطمينان نكن.
كار بعدي كه بايد بكني رم رو داخل جاي مخصوصش فرو كن اگه ررم رو شناخت اون هم درسته.
بعد از اين صداش رو امتحان اول خود اسپيكر ها و بعد هنزفري بعد از اون بلوتوث و اينفرارد رو امتحان كن خودش يه 20 دقيقه اي ميشه و اگه گوشي از لحاظ نرم افزاري مشكلي داشته باشه توي اين 20 دقيقه معلوم ميشه اگه چيزي نديدي گوشي مباركت باشه.
ما رو هم دعا كن.

omid moosavi
08-12-2007, 14:05
Nokia N95 v20.0.015 review (UPDATED)[]

New camera software
Long press on camera button launches camera if shutter is open
New My Nokia SMS tips and mobile web portal system
Demand paging with about 30 MB free RAM after booting.
Search 4.0 integration on standby screen.
N-Gage game previews (FIFA, Asphalt) and portal/shortcut to upcoming N-Gage client
Nokia Music Store client
Keypress bug gone
Music player has a new visualisation
Videos usable as ringtones

amirfarrokh
08-12-2007, 14:35
C:/Documents%20and%20Settings/All%20Users/Documents/My%20Pictures/Sample%20Pictures/Nokia%20N95%20v20_0_

عزیز از روی هاردت مستقیم لینک دادی؟؟؟دمت گرم...

omid moosavi
08-12-2007, 14:45
Nokia N95 v20.0.015 review (UPDATEDL]

New camera software
Long press on camera button launches camera if shutter is open
New My Nokia SMS tips and mobile web portal system
Demand paging with about 30 MB free RAM after booting.
Search 4.0 integration on standby screen.
N-Gage game previews (FIFA, Asphalt) and portal/shortcut to upcoming N-Gage client
Nokia Music Store client
Keypress bug gone
Music player has a new visualisation
Videos usable as ringtonesthe new firmware

aslanaslan
08-12-2007, 21:33
عزیز از روی هاردت مستقیم لینک دادی؟؟؟دمت گرم...
جالب بود...

Modern Talking
08-12-2007, 21:57

سلام دوست عزیز
اصلا به حرف موبایل فروش ها اعتماد نکن چون اکثر آن ها اطلاع که چه عرض کنم سواد درست و حسابی هم ندارند . بهترین مرجع کاتالوگ خود سازنده است . آخر دفترچه های گوشی های نوکیا نوشته که باتری رو آور شارژ نکنید . و با پر شدن شارژ از برق جداکنید .و بعد از چند بار خالی و پر شدن باتری ، باتری به حداکثر طول عمرش می رسه . علت هم تکنولوژی جدید ساخت باتری هاست . قضیه شارژ 10 ساعت و.... مال باتری های تکنولوژی دهه هشتاد میلادی نه سال 2007 .

HAMID.MCI
08-12-2007, 22:11
سلام دوست عزیز
اصلا به حرف موبایل فروش ها اعتماد نکن چون اکثر آن ها اطلاع که چه عرض کنم سواد درست و حسابی هم ندارند . بهترین مرجع کاتالوگ خود سازنده است . آخر دفترچه های گوشی های نوکیا نوشته که باتری رو آور شارژ نکنید . و با پر شدن شارژ از برق جداکنید .و بعد از چند بار خالی و پر شدن باتری ، باتری به حداکثر طول عمرش می رسه . علت هم تکنولوژی جدید ساخت باتری هاست . قضیه شارژ 10 ساعت و.... مال باتری های تکنولوژی دهه هشتاد میلادی نه سال 2007 .
دستتون درد نکنه!راستی قیمت nokia.n95با گارانتی اتصالاتو امروز توی مجتمع پرسیدم گفت 640000:2::18:تومان برق از همه ی روزنه های بدنم پرید:11::41::31: واقعا"همینطوریه؟(من شهرستانیم چهار محالو بختیاری.شهرکرد):8::5:

W.Bush
09-12-2007, 00:19
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41: :41::41::41::41:

W.Bush
09-12-2007, 00:20
:2:
سلام

ممنون میشم

دستتون درد نکنه از جواب دادنتون!:2:
خیلی دمتون گرم....!!!!>>>>>!!!!......!:2:

بابا جواب بدین دیگهههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هه......:41:

ehsssssan
09-12-2007, 05:27
:41:
فکر کنم یه مستر ریست می خواد... تاریخش رو چقدر به عقب کشیدی؟

خواهش مي كنم

كمك كنين لطفا لطفا

فقط همین.من شنیده بودم هر چی تو ÷ی30 بگی مشکلت حل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و با تشکر از همه عزیزانی که منو در رفع این مشکل یاری کردن.وااقعا دستتون درد نکنه.رومو سفید کردین:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41: :41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41::41:

ehsssssan
09-12-2007, 05:29
خواهشا از دوست آشناتون ب÷رسین شاید کسی فهمید آخه؟

ehsssssan
09-12-2007, 06:44
HAPPY BIRTH DAY P30
P30 WORLD :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40:

aslanaslan
09-12-2007, 06:55
خواهشا از دوست آشناتون ب÷رسین شاید کسی فهمید آخه؟

آخه پسر خوب...چقدر اینو و انور کردی تاریخ رو؟

mahdi_ctr
09-12-2007, 07:24
به نام خدا

*مژده* *مژده*

**آموزش دانلود و نصب آپديت گوشي N95**
**از طريق فايل فشرده 73.9 مگي**

من بالاخره تونستم اين فايل رو دانلود كنم و روي گوشي نصب كنم و ديگه مشكلات اون فايل 1.9 مگي رو هم نداشتم از جمله DC شدن و خيلي مشكلات ديگه.
بايد بگم كه تمام برنامه ها و تغيراتي رو كه توي اين تاپيك دوستان تعريف كردن در اين فايل هست و هيچ تفاوتي با اون فايل 1.9 مگي نداره و از اين بابت خيالتون راحت باشه.

شما هم ميتونيد مثل من بريد يه كافي نت كه ADSL داشته باشه و خيلي راحت ان فايل 73.9 مگي رو دانلود كنيد و بيايد خونه و خيلي راحت با كامپيوتر شخصي خودتون و صرف تغريبا 10 دقيقه گوشي خودتون رو آپديت كنيد و از مزاياي عالي اون بهره مند بشيد.

خوب كم كم بريم سراغ آموزش آپ ديت كردن با اين فايل 73.9 مگي.

¥**آموزش**¥

اول از همه شما بايد برنامه Nokia Software Updaterرو دانلود كنيد.لينكش خيلي توي اين صفحات تكرار شده اما من براي راحتي كار لينك رو براي شما ميزارم:
لينك دانلود برنامه Nokia Software Updater :

حجمش هم 23.84 مگ هست و اگه بخوايد خونه با ديال آپ دانلود كنيد حدودا 1-2 ساعت طول ميكشه.اما به نظر من بريد كافي نت كه ADSL داشته باشه خيلي راحت در عرض 10 دقيقه دانلود كنيد.
بعد از اين برنامه كه كار نصب آپ ديت رو روي گوشي رو انجام ميده نوبت دانلود فايل اصي هست كه اگه بخوايد با همين برنامه نصبش كنيد 1.9 مگابايت هست و تو خونه كه خيلي طول ميكشه و درد سر هم داره پس بهترين راه دانلود اين فايل فشرده 73.9 مگي هست.
خوب كاري كه شما بايد بكنيد اين هست كه بريد به لينك زير و اين فايل رو از اونجا دانلود كنيد.

لينك دانلود فايل 73.9 مگي:

اگه يك موقع به اين لينك نرفت شما بايد در سايت موبايلستان عضو بشيد.آدرس سايت موبايلستان:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اگه توي كافي نت هستيد اين فايل رو بزنيد روي سي دي و بريد پول كار با سيستم رو حساب كنيد و از كافي نت خارج شيد و به طرف منزل حركت كنيد.

حالا سيستم رو روشن كنيد و برنامه Nokia Software Updater رو كه اول از همه دانلود كرديد رو روي سيستمتون نصب كنيد.
بعد از اين كار اگه برنامه از شما ريست خواست سيستم رو ريست كنيد و وقتي كه سيستم اومد بالا اول از همه آنتي ويروستون رو خاموش كنيد و بعد از اون فايروال ويا هر برنامه امنيتي كه رو سيستمتون نصبه رو خاموش كنيد.
حالا چند تا كار هست كه بايد روي گوشيتون انجام بديد:

1:گوشيتون رو فول شارژ كنيد
2:گوشيتون رو روي پروفايل جنرال قرار بديد

3:گوشيتون رو با كد #7370#*مسترريست كنيد
4:گوشيتون رو حتما دايورت كنيد(#شماره ي مورد نظر*21*)
5:قبل از مسترريست شماره هاي داخل گوشيتون رو روي سيمكارت ذخيره كنيد كه بلايي كه سر من اومد سر شما نياد.
6:فايل هايي كه دانلود كرديد (فايل 73.9 كه با برنامه WinRAR بازش كرديد)روي حالت Read Only قرار بديد.(روي فايل كليك كنيد و گزينه Read Only رو تيك بزنيد)
7:سيمكارت هم حتما توي گوشي بايد باشه و گوشي آنتن داشته باشه.
8:يه چيزي هست كه از همه مهم تره و اون كد پروداكت گوشي هست.براي فهميدن اين كد بايد گوشي رو خاموش كنيد و باطري رو در بياريد و در قسمت برچسبي كه پشت گوشي هست دنبال اين كد بگرديد:0534860
اين كد براي اين هست كه گوشي شما بعد از آپ ديت بتونه زبان فارسي رو ساپورت كنه.
اگه كد گوشيتون با اين كدي كه دادم فرق داشت بايد عوضش كنيد.
طريقه تغيير كد پروداكت گوشي:
من ديگه اينجا اينو توضيح نميدم و يه لينك ميزارم كه بريد اونجا آموزش كامل با عكس هست:
لينك آموزش:

خوب بعد از اينكه اين كارا رو كرديد برنامه Nokia PC Suite رو باز كنيد و گوشي رو با كابل USB به كامپيوتر نصب كنيد.
خوب حالا به اينترنت وصل بشيد بعد ز كانكت شدنبرنامه Nokia Software Updaterرو باز كنيد و همين جوري NEXT , OK اومد بزنيد تا گوشي رو بشناسه بعد از اينكه گوشي رو شناخت عكس گوشي N95 كنار صفحه مياد.خوب بعد از اين مرحله فكر كنم يه گزينه مياد كه كه شما با زدن اون فايل 1.9 مگي رو از اينترنت دانلود ميكنه اما شما اين گزينه رو نزنيد.
حالا اون فايل فشرده كه دانلود كرديد رو باز كنيد و بريد به اين مسير:

Nokia Service Layer\A\nsl_service_module_00001\vpls\

در انتهاي اين مسير 6 تا فايل هست اين فايل ها رو كپي كنيد و در مسير زير پيست كنيد:

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Nokia\Nokia Service Layer\A\nsl_service_module_00001\

حالا روي گزينه اي كه براي شروع آپديت هست كليك كنيد برنامه خيلي سريع فايل رو ميشناسه و بعد ميره سراغ آپديت و آپديت كردن گوشي در اين جا كه حدودا 10 دقيقه طول ميكشه نبايد به گوشي دست نزنيد.
بعد از اين 10 دقيقه گوشي خودش ريست ميشه و وقتي مياد بالا گوشي آپديت شده در دست شما و شما ميتونيد از امكانات جديد اين ورژن استفاده كنيد.

خوب اميدوارم كه از اين ورژن كمال استفاده بكنيد.

در آخر منابع و ماخذ رو هم ذكر كنم كه ديگه كامل كامل باشه:

آپلود فايل 1.9 مگي:بهنام از سايت موبايلستان (متاسفانه نام كاربريش رو ندارم)
آموزش تغيير كد پروداكت:ramikoh از سايت موبايلستان
آموزش آپديت گوشي:IMAN .hamidok33.mahdi_ctr

البته من آموزش رو يه مقدار تغيير دادم چون هم مشكلاتي داشت و هم يه مقدار پيچيده بود.

اگه سوالي داشتيد مطرح كنيد كه اگه جوابش رو ميدونستم حتما جواب ميدم.

خوب دوستان بعد از نصب آپديت گوشيتون ما رو هم دعا كنيد.
همتون موفق باشيد.

pedram325
09-12-2007, 11:18
به نام خدا

*مژده* *مژده*

**آموزش دانلود و نصب آپديت گوشي N95**
**از طريق فايل فشرده 73.9 مگي**

من بالاخره تونستم اين فايل رو دانلود كنم و روي گوشي نصب كنم و ديگه مشكلات اون فايل 1.9 مگي رو هم نداشتم از جمله DC شدن و خيلي مشكلات ديگه.
بايد بگم كه تمام برنامه ها و تغيراتي رو كه توي اين تاپيك دوستان تعريف كردن در اين فايل هست و هيچ تفاوتي با اون فايل 1.9 مگي نداره و از اين بابت خيالتون راحت باشه.

شما هم ميتونيد مثل من بريد يه كافي نت كه ADSL داشته باشه و خيلي راحت ان فايل 73.9 مگي رو دانلود كنيد و بيايد خونه و خيلي راحت با كامپيوتر شخصي خودتون و صرف تغريبا 10 دقيقه گوشي خودتون رو آپديت كنيد و از مزاياي عالي اون بهره مند بشيد.

خوب كم كم بريم سراغ آموزش آپ ديت كردن با اين فايل 73.9 مگي.

¥**آموزش**¥

اول از همه شما بايد برنامه Nokia Software Updaterرو دانلود كنيد.لينكش خيلي توي اين صفحات تكرار شده اما من براي راحتي كار لينك رو براي شما ميزارم:
لينك دانلود برنامه Nokia Software Updater :

حجمش هم 23.84 مگ هست و اگه بخوايد خونه با ديال آپ دانلود كنيد حدودا 1-2 ساعت طول ميكشه.اما به نظر من بريد كافي نت كه ADSL داشته باشه خيلي راحت در عرض 10 دقيقه دانلود كنيد.
بعد از اين برنامه كه كار نصب آپ ديت رو روي گوشي رو انجام ميده نوبت دانلود فايل اصي هست كه اگه بخوايد با همين برنامه نصبش كنيد 1.9 مگابايت هست و تو خونه كه خيلي طول ميكشه و درد سر هم داره پس بهترين راه دانلود اين فايل فشرده 73.9 مگي هست.
خوب كاري كه شما بايد بكنيد اين هست كه بريد به لينك زير و اين فايل رو از اونجا دانلود كنيد.

لينك دانلود فايل 73.9 مگي:

اگه يك موقع به اين لينك نرفت شما بايد در سايت موبايلستان عضو بشيد.آدرس سايت موبايلستان:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اگه توي كافي نت هستيد اين فايل رو بزنيد روي سي دي و بريد پول كار با سيستم رو حساب كنيد و از كافي نت خارج شيد و به طرف منزل حركت كنيد.

حالا سيستم رو روشن كنيد و برنامه Nokia Software Updater رو كه اول از همه دانلود كرديد رو روي سيستمتون نصب كنيد.
بعد از اين كار اگه برنامه از شما ريست خواست سيستم رو ريست كنيد و وقتي كه سيستم اومد بالا اول از همه آنتي ويروستون رو خاموش كنيد و بعد از اون فايروال ويا هر برنامه امنيتي كه رو سيستمتون نصبه رو خاموش كنيد.
حالا چند تا كار هست كه بايد روي گوشيتون انجام بديد:

1:گوشيتون رو فول شارژ كنيد
2:گوشيتون رو روي پروفايل جنرال قرار بديد

3:گوشيتون رو با كد #7370#*مسترريست كنيد
4:گوشيتون رو حتما دايورت كنيد(#شماره ي مورد نظر*21*)
5:قبل از مسترريست شماره هاي داخل گوشيتون رو روي سيمكارت ذخيره كنيد كه بلايي كه سر من اومد سر شما نياد.
6:فايل هايي كه دانلود كرديد (فايل 73.9 كه با برنامه WinRAR بازش كرديد)روي حالت Read Only قرار بديد.(روي فايل كليك كنيد و گزينه Read Only رو تيك بزنيد)
7:سيمكارت هم حتما توي گوشي بايد باشه و گوشي آنتن داشته باشه.
8:يه چيزي هست كه از همه مهم تره و اون كد پروداكت گوشي هست.براي فهميدن اين كد بايد گوشي رو خاموش كنيد و باطري رو در بياريد و در قسمت برچسبي كه پشت گوشي هست دنبال اين كد بگرديد:0534860
اين كد براي اين هست كه گوشي شما بعد از آپ ديت بتونه زبان فارسي رو ساپورت كنه.
اگه كد گوشيتون با اين كدي كه دادم فرق داشت بايد عوضش كنيد.
طريقه تغيير كد پروداكت گوشي:
من ديگه اينجا اينو توضيح نميدم و يه لينك ميزارم كه بريد اونجا آموزش كامل با عكس هست:
لينك آموزش:

خوب بعد از اينكه اين كارا رو كرديد برنامه Nokia PC Suite رو باز كنيد و گوشي رو با كابل USB به كامپيوتر نصب كنيد.
خوب حالا به اينترنت وصل بشيد بعد ز كانكت شدنبرنامه Nokia Software Updaterرو باز كنيد و همين جوري NEXT , OK اومد بزنيد تا گوشي رو بشناسه بعد از اينكه گوشي رو شناخت عكس گوشي N95 كنار صفحه مياد.خوب بعد از اين مرحله فكر كنم يه گزينه مياد كه كه شما با زدن اون فايل 1.9 مگي رو از اينترنت دانلود ميكنه اما شما اين گزينه رو نزنيد.
حالا اون فايل فشرده كه دانلود كرديد رو باز كنيد و بريد به اين مسير:

Nokia Service Layer\A\nsl_service_module_00001\vpls\

در انتهاي اين مسير 6 تا فايل هست اين فايل ها رو كپي كنيد و در مسير زير پيست كنيد:

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Nokia\Nokia Service Layer\A\nsl_service_module_00001\

حالا روي گزينه اي كه براي شروع آپديت هست كليك كنيد برنامه خيلي سريع فايل رو ميشناسه و بعد ميره سراغ آپديت و آپديت كردن گوشي در اين جا كه حدودا 10 دقيقه طول ميكشه نبايد به گوشي دست نزنيد.
بعد از اين 10 دقيقه گوشي خودش ريست ميشه و وقتي مياد بالا گوشي آپديت شده در دست شما و شما ميتونيد از امكانات جديد اين ورژن استفاده كنيد.

خوب اميدوارم كه از اين ورژن كمال استفاده بكنيد.

در آخر منابع و ماخذ رو هم ذكر كنم كه ديگه كامل كامل باشه:

آپلود فايل 1.9 مگي:بهنام از سايت موبايلستان (متاسفانه نام كاربريش رو ندارم)
آموزش تغيير كد پروداكت:ramikoh از سايت موبايلستان
آموزش آپديت گوشي:IMAN .hamidok33.mahdi_ctr

البته من آموزش رو يه مقدار تغيير دادم چون هم مشكلاتي داشت و هم يه مقدار پيچيده بود.

اگه سوالي داشتيد مطرح كنيد كه اگه جوابش رو ميدونستم حتما جواب ميدم.

خوب دوستان بعد از نصب آپديت گوشيتون ما رو هم دعا كنيد.
همتون موفق باشيد.

دستتون درد نکنه
ولی توی اون 8 مرحله و کارهایی که گفتید باید روی گوشیمون قبل از آپدیت انجام بدیم، آخرش نگفتید مموری کارت رو باید پکارش کنیم ؟
باید تو گوشی باشه یا درش بیاریم یا قبلش فورمتش کنیم؟
(با توجه به maps )

omid moosavi
09-12-2007, 14:35
دوستان در این آبدیت جدید طریقه عکس گرفتن تقییر میکند شما اول باید دکمه رافشار دهید بعد میبینید که تصویر برای عکس گرفتن عقب وجلو میشه وبهترین حالت به طور اتوماتیک انتخواب میشود خوب در این زمان هست که شما باید دوباره دکمه رافشار دهید ولی انگشت خود را از روی دکمه بر ندارید تا زمانی که عمل پروسسینگ به پایان برسد اگه سریع انگشت خود را بردارید عکس تار گرفته میشود

Mojtaba N87
09-12-2007, 20:59

این ویژگی که قبل از آپدیت هم بود!

aslanaslan
09-12-2007, 21:10
این ویژگی که قبل از آپدیت هم بود!
این نشون میده که این تکنولوژی همچنان به کار گرفته می شود!

W.Bush
09-12-2007, 22:32
:2:
سلام

ممنون میشم

دستتون درد نکنه از جواب دادنتون!:2:
خیلی دمتون گرم....!!!!>>>>>!!!!......!:2:

بابا جواب بدین دیگهههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هه

جواب نمیدین؟؟؟!!!:41::41::41::41::41::41:

Benygh
09-12-2007, 22:52
سلام من Map گنبد کاووس رو میخوام با موبایل که اصلا دانلود نمیشه ... یعنی نیست اگه کسی میتونه پیدا کنه بگه ...
ممنون !!!

Benygh
09-12-2007, 23:03
راستی این آخرین آپدیت که میگن تو Main Page مقدار استفاده از سی پی یو ی گوشی رو هم مینویسه اومده ؟؟
میشه لینک ونام اخرین اپدیت رو بزارید !!!

actooor
10-12-2007, 11:23
سلام...اقا به یک مشکل خوردم...من رم گوشیمو عوض کردم...2گیگ کردم...حالا دبگه تو قسمت نقشه نقشه ها نیست...تورو خدا راهممایی کنید...چجوری نقشه هارو بیارم دوباره...و وقت اپدیت مموری داخا باشه؟؟؟:11:

aslanaslan
10-12-2007, 13:55
رو رم قبلی هستن...

aslanaslan
10-12-2007, 13:55

بری سایت Ngage، میبینی که بازی های این پلتفرم جدید هنوز در مرحله ساخت هستن...

hpz364
10-12-2007, 16:23
یه سوال : اگه تو n95 رم 4 گیگ بزاریم چی میشه؟؟

actooor
10-12-2007, 18:10
سلام...اقا به یک مشکل خوردم...من رم گوشیمو عوض کردم...2گیگ کردم...حالا دبگه تو قسمت نقشه نقشه ها نیست...تورو خدا راهممایی کنید...چجوری نقشه هارو بیارم دوباره...و وقت اپدیت مموری داخا باشه؟؟؟(میدونم رو رم قبلی هست)چجوری رو این رم بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aslanaslan
10-12-2007, 20:19
یه سوال : اگه تو n95 رم 4 گیگ بزاریم چی میشه؟؟
هنگش 300 برابر میشه!(با آهنگ بخونین!)

tarkan_tan
10-12-2007, 21:44
داداش mahdi_ctr خيلي ممنون از راهنماييتون.
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40:
اينشاالله جبران ميكنيم.
:40::40::40::40::40::40::40::40::40:
خيلي باحالي.................
بازم از اين كارا بكن.
==================================================

actooor
10-12-2007, 22:00
هیشکی نیست جواب بده؟؟؟؟؟

HAMID.MCI
10-12-2007, 23:15
سلام بچه ها ببخشیدا ممکنه زیاد ربطی به این کلوب نداشته باشه اما واقعا"دارم گیج میشم نمیدونم کدوماشونو بگیرمn93i or n95 آخه امکاناتشون مثل همه از یه طرف عیب باتری N95 از یه طرف کمیت دوربینN93i تروخدا کمکم کنید!!!!!!!!!

Mojtaba N87
10-12-2007, 23:25
سلام بچه ها ببخشیدا ممکنه زیاد ربطی به این کلوب نداشته باشه اما واقعا"دارم گیج میشم نمیدونم کدوماشونو بگیرمn93i or n95 آخه امکاناتشون مثل همه از یه طرف عیب باتری N95 از یه طرف کمیت دوربینN93i تروخدا کمکم کنید!!!!!!!!!

دوست عزیز.من با هر دو گوشی کار کردم. تو خرید 95 شک نکن.مخصوصا مدل 8 گیگیش. 93 مشکلات زیادی داره که مهمترینش بزرگ بودن و بد حمل بودنشه.دوربین 95 بخوبی جواب می ده و رم و سرعت بالاتری داره.ولی 93 موتور سه بعدیش قوی تره که واسه بازی کردن شاید بهتر باشه ولی من اصلا توصیه نمی کنم! اگه 95 نگیری پشیمون میشی

Mojtaba N87
10-12-2007, 23:28
این نشون میده که این تکنولوژی همچنان به کار گرفته می شود!

اصلان گوشی خودت چیه؟ :31:

Mojtaba N87
10-12-2007, 23:30
بری سایت Ngage، میبینی که بازی های این پلتفرم جدید هنوز در مرحله ساخت هستن...

تایید میشه.هنوز هیچ بازی کاملی برای سری جدید ngage نیومده.و وقتی اومد باید صبر کنیم که کرک شه!!!

Mojtaba N87
10-12-2007, 23:32
هیشکی نیست جواب بده؟؟؟؟؟

نقشه ها پاک شدن یا نرم افزار مربوط به نقشه؟
اگه خود نقشه ها پاک شدن دانلودشون کن !

Mojtaba N87
10-12-2007, 23:33
هنگش 300 برابر میشه!(با آهنگ بخونین!)

با این وزن: دین دیدیدین دی دین دین

New World
11-12-2007, 00:41
سلام
آقا توي گوشياي نوكيا نميشه فايلاي جار يا sis رو با بلوتوث بفرستي. تو 95 هم همين صادقه ؟