PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ ا N95 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nikolas_95
11-09-2007, 17:42
ممنون از جوابه پر سرعتت :46:
قابل شما رو نداشت.البته اگه کشور ایران هم تو لیست بود حتما لینک میدادم برید ایمیلتون رو وارد کنید:10:

bakhishman
11-09-2007, 17:43
آقا یکی بیاد تکلیف مارو روشن کنه من Gpsام الن فعال شده ولی تو نقشه خیابئنارو نشون نمیده فقط خودمو نشون میده با سرعت حرکت و جهت و این جور چیزا میشه

یکی بگه خیابونها و این چیزای اضافی رو چه جوری باید بهش اضاف کنم ضمنا اون نقشه ایرن رو هم روش نصب کردم

sasan.exe
11-09-2007, 19:41
نصف بیشتر بحث های این تاپیک در مورد اینه که صدای n73 بیشتره یا n95 !! جای این چیزا یکی بگه جی پی اسش رو چطور راه بندازیم . نقشه از کجا بیاریم . چه جوری بریزیم . از کی تا حالا GPS احتیاج به بلوتوث داشته که n95 میگه بلوتوث رو فعال کن ؟؟

Nikolas_95
11-09-2007, 19:52
نصف بیشتر بحث های این تاپیک در مورد اینه که صدای n73 بیشتره یا n95 !! جای این چیزا یکی بگه جی پی اسش رو چطور راه بندازیم . نقشه از کجا بیاریم . چه جوری بریزیم . از کی تا حالا GPS احتیاج به بلوتوث داشته که n95 میگه بلوتوث رو فعال کن ؟؟

نصفه دیگه مباحث هم در مورد GPS هست :31:

ali racer
12-09-2007, 01:07

به قول یکی از بچه های فروم باز

و خداوند سرچ را افرید !!!:27:

ali racer
12-09-2007, 01:11
نسخه ی جدید نقشه ها رو نوکیا ارا/ه
کرد
به نقل از gsmarena.com

MIG
12-09-2007, 22:19
دوستان من میخوام N95 بخرم ام تو شک افتادم که چرا قیمتش یهو اینجوری شکست .یه سرم کلاه نره بعد ازاین همه صبر کردن؟لطفا راهنمایی کنید

KAZEMLU
12-09-2007, 22:23
نسخه ی جدید نقشه ها رو نوکیا ارا/ه
کرد
به نقل از gsmarena.com
دوستان من map جدید رو دانلود و روی گوشی نصب کردم (یک برنامه sis حدود 3 مگ) بعد از آن دیگر نقشه های قبلی را که با map loader ورژن 1 روی گوشی نصب کرده بودم دیگر نشان نمی داد ولی یک سیم کارت ایرانسل دارم آن را داخل گوشی گذاشتم و به اینترنت وصل شدم و با دانلود حدود 300 کیلو بایت نقشه جدید که کمی خوشگل تر از قبلی و سریعتر از آن است نصب شد.

best
13-09-2007, 00:06
سلام...دوستان اندازه لنز n95 and K850 چنده؟ 5.18؟5.20یا 5.60 mm؟

ali racer
13-09-2007, 02:17
دوستان من میخوام N95 بخرم ام تو شک افتادم که چرا قیمتش یهو اینجوری شکست .یه سرم کلاه نره بعد ازاین همه صبر کردن؟لطفا راهنمایی کنید

نه عزیزم
باید از قاچاقچیان محترم که جهت رفاه مردم هر کاری میکنند تشکر کنی !!!:31:

ali racer
13-09-2007, 02:22

البته این گوشی ها همه بدون گارانتی هستند یا گارانتی متفرقه و الکی دارند !!

arash_zp
13-09-2007, 02:34
بچه ها به طور كل در مود gps ان 95 توضيح ميدين . ( نحوه استفاده )

bakhishman
13-09-2007, 13:55
اینهمه میگن n95 جی پی اس داره همینه اینکه خیابونای اصلی رو هم نشون نمیده ...!

bakhishman
13-09-2007, 14:21
این maploader ایی که دوستمون گذاشته بود حجمش 2.6mb بود ولی اینی که تو خود nokiaست 5.6mbاست ولی وقتی من دانلودو میزنم ارورر bad gateway میده یکی بره دانلود کنه ببینه فرقی میکنه یا نه..!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

KAZEMLU
13-09-2007, 14:56
این map loader (ورژن 1) تنها ورژنی است که نقشه ایران را دارد آن هم خیلی کلی که فقط شهرهای بزرگ و راه های بین آن را نشان می دهد و شهر هایی که فرود گاه دارند .

tanzad
13-09-2007, 15:27
سلام به همه عزیزان.میخواستم درخواست کنم که اگر کسی تم قرمز و بنفش گوشی n95 رو داره واسم بزاره خیلی لازم دارم.در ضمن اگه اینجا جاش نبود معذرت میخوام.راهنماییم کنید از کجا بگیرم:46:
می تونی از بچه های انجمن دانلود تم کمک بگیری...
من دیده بودم که گذاشته بودن...!

tanzad
13-09-2007, 15:29
کاملا درسته اما برای اینکه نظرات فنی باشه راهی نیست؟
جایی مسائل فنی مربوط به صداشو مقایسه نکردن؟مثلا این چند دسی بله اون چقدر چند کانالس؟پالی فونیکشون فرق داره......
بالاخره باید یه چیز مرجعی باشه،وگرنه مقایسه ها سلیقه ای میشه،البته بازم بگم شاید از لحاظ فنی یکیش بهتر باشه اما سلیقه اون یکی رو بپسنده! سلیقه هست دیگه!
چند روز نبودم و کماکان هم نیستم...
سعی می کنم بگردم و پیدا کنم...

tanzad
13-09-2007, 15:31
نقشه ایران هنوز کامل نیست...!

ali racer
13-09-2007, 23:00
نقشه ایران هنوز کامل نیست...!

ای بدبخت به ایران که 80% سایت های مهم دنیا همه زبانی
دارند حتی بورکینا فاسویی
ولی فارسی ندارند مثل سایت نوکیا
حالا اینو بگیرو برو تا برسی به نقشه ایران !!:41:

H3SAM
14-09-2007, 02:27
ای بدبخت به ایران که 80% سایت های مهم دنیا همه زبانی
دارند حتی بورکینا فاسویی
ولی فارسی ندارند مثل سایت نوکیا
حالا اینو بگیرو برو تا برسی به نقشه ایران !!:41:

گلابی میشه بگی تو ماله کدوم قاره ای آمریکا یا استرالیا ؟

sirwanonline
14-09-2007, 02:45
سلام اگر کسی تو این تاپیک ان 95 داره یک عکس با ان 95 بگیره و تو این تاپیک بزاره ببینیم 5میگاپیکسل واقعی یا نه اگر می خواهید عکس را در داخل یک صفحه بگزارید یا آپلودش کنید به این ادرس مراجعه کنید :

Saman-tci
14-09-2007, 11:14
قبلا دوستمون Tanzad جان اینکارو کردن ... اگه تاپیک رو یه مرور بکنید حتما میبینید ...

Modern Talking
14-09-2007, 15:27
دوستان باز هم سلام
در مورد آپدیت کردن ان 95 من آپدیت جدید ورژن 12.0.0.49974 رو از سایت نوکیا روی کامپیوتر دانلود کردم حدود 23 مگ بود . حالا چطور باید روی گوشی نصبش کنم ؟ آیا باید اول بریزمش روی گوشی بعد اجرا کنم یا گوشی را وصل کنم به کامپیوتر بعد برنامه رو اجرا کنم .؟ اطلاعاتم روی گوشی از بین نمی رن ؟ سیستم عامل گوشی اشکال پیدا نمی کنه ؟ سیم کارت توی گوشی باشه اشکال نداره یا باید خارجش کرد ؟
باتشکر

tanzad
14-09-2007, 15:38
دوستان باز هم سلام
در مورد آپدیت کردن ان 95 من آپدیت جدید ورژن 12.0.0.49974 رو از سایت نوکیا روی کامپیوتر دانلود کردم حدود 23 مگ بود . حالا چطور باید روی گوشی نصبش کنم ؟ آیا باید اول بریزمش روی گوشی بعد اجرا کنم یا گوشی را وصل کنم به کامپیوتر بعد برنامه رو اجرا کنم .؟ اطلاعاتم روی گوشی از بین نمی رن ؟ سیستم عامل گوشی اشکال پیدا نمی کنه ؟ سیم کارت توی گوشی باشه اشکال نداره یا باید خارجش کرد ؟
باتشکر
دوستان اگر قرار باشه که در مورد یک موضوع چند بار صحبت بشه اونوقت صفحه های قبلی انجمن بلااستفاده باقی می مونن...
در مورد نحوه آپدیت هم خودم چند بار توضیح دادم...
لطف کنین اول جستجو کنین بعد اگر موردی یافت نشد اونوقت خودم در خدمت هستم...
ضمنا اون فیل 23 مگی رو که شما دانلود کردین آپدیت گوشی نیست...
اون برنامه NSU هست...
حجم فایل آپدیت حدودا 100و خورده ای مگ هست...

Saman-tci
14-09-2007, 17:36
دوستان باز هم سلام
باتشکر

وقتی اون برنامه رو دانلود کردی باید روی سیستمت نصبش کنی ( نه روی گوشی )...
وقتی که نصب شد گوشیتو با کابل USB به سیستمت وصل کن ....
سیستمت اتوماتیک گوشی رو میشناسه ....
حالا برنامه رو اجرا کن ... برنامه خودش سرچ میکنه و فریمور گوشی و مدل گوشیتو تشخیص میده ....
قبل از اپدیت کردن شارژ گوشیت باید پر باشه و حالت General رو باید انتخاب کنی ...
سعی کن از Contact و Sms هات بک اپ بگیری .... چون تمام اطلاعاتی که روی گوشیت بوده از بین میرن ..
در ضمن سیم کارت هم روی گوشی باشه ( مثل سونی اریکسون نیست که باید سیم رو دربیاری )
وقتی که برنامه گوشی و فریمور رو تشخیص داد ازت میپرسه میخوای فریمور گوشی رو ارتقا بدی یا نه ..؟
که شما زدن کلید Yes اجازه اپدیت کردن رو بهش میدی ...
اپدیت کردن شامل 2 مرحله است ..
1- دانلود فریمور جدید 2 - نصب فریمور روی گوشی
اگه در حین مرحله 1 اینترنتت قطع شد یا کسی با گوشی تماس گرفت اشکالی نداره و میتونی از ابتدا دنبال کنی ... اما اگه در مرحله دوم و موقع نصب اگه ارتباط گوشی با سیستم قطع بشه به گوشیت اسیب میرسه و باید فلش بشه ...
توصیه میکنم با اینترنت دایال اپ گوشی رو اپدیت نکنی ..
اگه بازم سوالی بود در خدمتم ...

Nikolas_95
14-09-2007, 17:40
وقتی اون برنامه رو دانلود کردی باید روی سیستمت نصبش کنی ( نه روی گوشی )...
وقتی که نصب شد گوشیتو با کابل USB به سیستمت وصل کن ....
سیستمت اتوماتیک گوشی رو میشناسه ....
حالا برنامه رو اجرا کن ... برنامه خودش سرچ میکنه و فریمور گوشی و مدل گوشیتو تشخیص میده ....
قبل از اپدیت کردن شارژ گوشیت باید پر باشه و حالت General رو باید انتخاب کنی ...
سعی کن از Contact و Sms هات بک اپ بگیری .... چون تمام اطلاعاتی که روی گوشیت بوده از بین میرن ..
در ضمن سیم کارت هم روی گوشی باشه ( مثل سونی اریکسون نیست که باید سیم رو دربیاری )
وقتی که برنامه گوشی و فریمور رو تشخیص داد ازت میپرسه میخوای فریمور گوشی رو ارتقا بدی یا نه ..؟
که شما زدن کلید Yes اجازه اپدیت کردن رو بهش میدی ...
اپدیت کردن شامل 2 مرحله است ..
1- دانلود فریمور جدید 2 - نصب فریمور روی گوشی
اگه در حین مرحله 1 اینترنتت قطع شد یا کسی با گوشی تماس گرفت اشکالی نداره و میتونی از ابتدا دنبال کنی ... اما اگه در مرحله دوم و موقع نصب اگه ارتباط گوشی با سیستم قطع بشه به گوشیت اسیب میرسه و باید فلش بشه ...
توصیه میکنم با اینترنت دایال اپ گوشی رو اپدیت نکنی ..
اگه بازم سوالی بود در خدمتم ...
یه سوال توی مرحله دوم ارتباط به اینترنت مهمه یا ارتباط گوشی به کامپیوتر؟(یا هر دوش؟)

Saman-tci
14-09-2007, 17:44
در مرحله دوم ارتباط گوشی با سیستم خیلی خیلی مهمه .... به هیچ عنوان نباید ارتباط قطع بشه ...

sasan.exe
14-09-2007, 17:54

برای فعال کردن gps باید تو فضای آزاد گوشی رو با زاویه 45 درجه بگیری دستت در کشویی اون هم باید باز باشه (چون آنتن GPS زیر شماره های گوشیه و اگه در بسته باشه ضعیف میشه) بعد هم می تونی بری تو gps و از چند ثانیه تا چند دقیقه ! صبر کنی تا ماهواره هارو پیدا کنه . برای gps نیازی به روشن کردن بلوتوث و یا اتصال به اینترنت ندارید

3DCLUB
14-09-2007, 17:55

GPS موقعیت هر شخص و هر نقطه را بروی هر جای کره زمین نشان میدهد.
در درون منوها دو برنامه با GPS در ارتباطند یکی GPS DATA میباشد که نسخه ساده ای از مسیر یابی است و بدون نقشه کار میکند و3 چز دارد که در اولی با نام NAVIGATION با اتصال به ماهواره یک قطب نما و مسیر حرکت شما به نمایش در میآید واگر یک مسیر مشخص را برای خود معین کنید فاصله میان این 2 و جهت حرکت پیشنهادی به شما نشان داده میشود .
دومی برایه شما اطاعات پایه ای جغرافیایی مثل عرض و طول جغرافیایی مسطح بودن مسیر ارتفاع وگودی یک مکان و ... را فراهم میکند که شاید مناسب راهسازی و مشاغل مربوطه باشد
و سومی نیز اطلاعات مسیر فعلی شما را مشخص میکند مثلا مسیر طی شده توسط شما سرعت حرکت زمان طی شده حداکثر سرعت واطلاعاتی از این دست .
برنامه ی دیگری که با GPS در ارتباط است MAPS نام دارد که در حقیقت نسخه ای از برنامه ای معروف SMART2GO میباشد که این برنامه توسط نوکیا به صورت رایگان عرضه میشود
البته باید در فضای باز باشی که پیغام Waiting For Gps رو میدهد که یعنی باید صبر کنید که سیستم GPS شما فعال شه بدین صورت که با 7 ماهواره از 21 ماهواره که مخصوص سیستم GPS هستند پنج شه که حدودا 2 تا 3 دقیقه یا بیشتر (بستگی به موقعیت جغرافیایی) اون وفت دیش شما آزاد اون آلارم قرمز رنگ غیر فعال میشه و موقعیت شما در هر جای این کره خاکی باشین نشون داده میشود
که البته نگرانی ای در مورد نقشه کشورمون نباید داشته باشین چون هر روز نقشه هایی با جزییات بیشر ارایه میشوند
البته نقشه کنونی تا حد street همون خیابون zoom میشه که عالی هست

3DCLUB
14-09-2007, 17:57
راستی در مورد بلندی صدا هنوزم پایه حرفم هستم ولی فکر میکنم شاید برتری از گوشیه منه !!(بعلاوه اون کسایی که ورژن گوشیشون مثه منه !!)
شاید ورژن گوشی من بالاتر هست!!! که صدا گوشی من بیشتره...
متاسفانه اینقدر تو این فوروم ها پستهایه تعصبی هست که دوستان بایدم باورشون نشه ...

آخه میدونین چیه من هم n73 داشتم (و الانم فروختم به پسر عمم) همون اوایلی که به ایران اومده بود یادمه قیمتش نزدیکه 600 بود یکم وایسادم که ارزونتر شه 510 خریدم اون موقع دسته کمتر کسی n73 میدیدین
حالا قضیه از اونجا شروع شد که من تصمیم گرفتم 95 بگیرم... با پسر عمم (که گوشیمو هنوز بهش نفروخته بودم) رفتیم که 95 بخریم ...
خلاصه من بدون اینکه بدونم بلندی صدایه 95 بیشتره گوشیرو خریدم (هر چند که با اطلاعاتی که از تو اینترنت گرفتم میدونستم که بلندی صداش یه خورده از 73 کمتره)
وقتی پولو دادم به فروشنده ...
فروشنده دلش آروم گرفت و گذاشت که من گوشیرو روشن کنم (برای تست)
عجایب خلقه :
هنگامی که نوبت تست بلوتوس شد از 73 یه آهنگ کیفیت بالا رو 95 ریختم موقعی که آهنگو گذاشتم پسر عمم 73 رو ازم گرفت و اونم همون آهنگو گذاشت که هر دو تامون تعجب کردیم (فروشنده که نمیدونست جریان چیه گفت که چی شده مشکلی پیش اومده...) (فکر کنم تو صفحه هایه قبل جریان فروشندرو بهتون گفتم)
از اون به بعد برایه اینکه مطمعن شم چند بار دیگه هم امتحان کردم وحتی با یک گوشی 73 دیگه هم مقایسه کردم ...

البته به قول دوستمون بلندی صدا فاکتور مهمی نیست ...
بله والا همه میدونن که 95 از همه لحاظ سرتره ...:
دوربین 5 مگاپیکسلی مجهز به فوکوس اتوماتیک. gps .دارای زنگ های پلی فونیک 64 کاناله. پشتیبانی از UMTS، Wi-Fi، USB . بلوتوث استریو . گالری تصاویر ساماندهی شده . قابلیت بلاگ نویسی تصاویر . خروجی تلویزیون .
طراحی زیبا . کیفیت بالای تصاویر . کیفیت بالای فیلم های VGA . قابلیت نمایش فیلم به صورت تمام صفحه ای .
قابلیت تنظیم شفافیت صفحه نمایش به صورت دستی و...

اگه اینارو نداشت که دیگه اسمش 95 نبود
اینجا فقط بلندی صدا هست که n73 حرفی برایه گفتن داره
به خدا اگه دوربین n95 سه مگا پیکسل بود میگفتن n73 بهتره (همینطور که همین الانم میگن فرقی نداره)

لپ کلامه من اینه که n73 که جواد شده مسلمه که نسبت به n95 طرفدار بیشتری داره

منظورم اینه که کسی که تو کلوپ n73 هست و گوشیش 73 هست نباید مثل پارازیت بیاد اینجا و در مورد چیزی که نمیدونه و نداره حرف بزنه...
البته نه اینکه اجازه نداره بیاد... کلوپ از خودشونه ...
ولی بهتره در مورد چیزی که میدونی و تجربه کردی حرف بزنی نه که امروز تو کلوپ w800 فردا تو کلوپ p990 و...

Nikolas_95
14-09-2007, 18:10
در مرحله دوم ارتباط گوشی با سیستم خیلی خیلی مهمه .... به هیچ عنوان نباید ارتباط قطع بشه ...

خب ارتباط گوشی با سیستم که مشکلی نیست سفت میگیریمش قطع نشه:31:
منظورم اینه که تو مرحله دوم هم مجبوره به اینترنت وصل باشه؟و اگه قطع بشه چی؟

Modern Talking
14-09-2007, 23:38
با سلام
saman-tci عزیز خیلی خیلی ممنونم که منت گذاشته و جواب من رو دادید . باید ببخشید که با سوالاتم مزاحم می شوم . راستش علت این سوالات بی تجربگی من است .با عرض شرمندگی سه تا سوال دیگر داشتم . اول اینکه اگر گوشیم رو آپدیت نکنم و مپ لودر و نقشه ها رو روی اون نصب کنم مشکلی پیش نمی آید ؟ و دوم اینکه اگر گوشی رو بوسیله Factory setting ریست کنیم تنظیمات اصلی گوشی تغییری نمی کنند و فقط صدای زنگها و نوع آن ها تغییر می کنند ؟ و آخرین سوال ( با عرض شرمندگی ) من روز اول که گوشیم را روشن کردم بوسیله فشردن و نگه داشتن دگمه# بین General و Silent تغییر می کرد اما بعد از گذشت دو سه هفته دیگر این دگمه عمل نمی کنه . شما علت اون رو می دونید ؟ باز هم از اینکه منت گذاشته جوابم را می دهید خیلی خیلی متشکرم .

tanzad
14-09-2007, 23:47
با سلام
saman-tci عزیز خیلی خیلی ممنونم که منت گذاشته و جواب من رو دادید . باید ببخشید که با سوالاتم مزاحم می شوم . راستش علت این سوالات بی تجربگی من است .با عرض شرمندگی سه تا سوال دیگر داشتم . اول اینکه اگر گوشیم رو آپدیت نکنم و مپ لودر و نقشه ها رو روی اون نصب کنم مشکلی پیش نمی آید ؟ و دوم اینکه اگر گوشی رو بوسیله Factory setting ریست کنیم تنظیمات اصلی گوشی تغییری نمی کنند و فقط صدای زنگها و نوع آن ها تغییر می کنند ؟ و آخرین سوال ( با عرض شرمندگی ) من روز اول که گوشیم را روشن کردم بوسیله فشردن و نگه داشتن دگمه# بین General و Silent تغییر می کرد اما بعد از گذشت دو سه هفته دیگر این دگمه عمل نمی کنه . شما علت اون رو می دونید ؟ باز هم از اینکه منت گذاشته جوابم را می دهید خیلی خیلی متشکرم .
از نظر نصب نقشه ها هیچ مشکلی با آپدیت وجود نداره و می تونی از اونا بدون آپدیت گوشیت هم استفاده کنی...
در مورد سوال دوم هم میشه منظورت رو از تنظیمات اصلی بگی...؟
میتونی اول یه بکاپ بگیری و بعد از ریست کلی دوباره از بکاپت استفاده کنی...
برای دکمه # هم باید بگم که مال من از همون اولشم کار نمی کرد...!!!

Saman-tci
15-09-2007, 00:04
دوست خوبم Tanzad جان جوابتون دادن ....
فقط یه نکته درباره تغییر حالت بین سایلنت و جنرال اینکه با فشردن # باید تغییر پروفایل صورت بگیره ... در تمام گوشیهای نوکیا با فشردن این کلید تغییر حالت انجام میشه ...
در مورد ریست هم بگم اگه گوشی رو ریست کنی تمام تنظیمات گوشی به حالت اول برمیگرده ... دقیقا مثل روز اولی که گرفتی و باید خودت دوباره تنظیمات رو انجام بدی ..

Saman-tci
15-09-2007, 00:07
خب ارتباط گوشی با سیستم که مشکلی نیست سفت میگیریمش قطع نشه:31:
منظورم اینه که تو مرحله دوم هم مجبوره به اینترنت وصل باشه؟و اگه قطع بشه چی؟

در مرحله دوم نیازی به وصل بودن به اینترنت نیست ...
اما احتیاط واجب اینه که ارتباطتت رو قطع نکنی چون نصب فریمور زیاد طول نمیکشه .. پس بهتره قطع نکنی ..

M.etallic.A
15-09-2007, 02:17
راستی در مورد بلندی صدا هنوزم پایه حرفم هستم ولی فکر میکنم شاید برتری از گوشیه منه !!(بعلاوه اون کسایی که ورژن گوشیشون مثه منه !!)
شاید ورژن گوشی من بالاتر هست!!! که صدا گوشی من بیشتره...
متاسفانه اینقدر تو این فوروم ها پستهایه تعصبی هست که دوستان بایدم باورشون نشه ...

آخه میدونین چیه من هم n73 داشتم (و الانم فروختم به پسر عمم) همون اوایلی که به ایران اومده بود یادمه قیمتش نزدیکه 600 بود یکم وایسادم که ارزونتر شه 510 خریدم اون موقع دسته کمتر کسی n73 میدیدین
حالا قضیه از اونجا شروع شد که من تصمیم گرفتم 95 بگیرم... با پسر عمم (که گوشیمو هنوز بهش نفروخته بودم) رفتیم که 95 بخریم ...
خلاصه من بدون اینکه بدونم بلندی صدایه 95 بیشتره گوشیرو خریدم (هر چند که با اطلاعاتی که از تو اینترنت گرفتم میدونستم که بلندی صداش یه خورده از 73 کمتره)
وقتی پولو دادم به فروشنده ...
فروشنده دلش آروم گرفت و گذاشت که من گوشیرو روشن کنم (برای تست)
عجایب خلقه :
هنگامی که نوبت تست بلوتوس شد از 73 یه آهنگ کیفیت بالا رو 95 ریختم موقعی که آهنگو گذاشتم پسر عمم 73 رو ازم گرفت و اونم همون آهنگو گذاشت که هر دو تامون تعجب کردیم (فروشنده که نمیدونست جریان چیه گفت که چی شده مشکلی پیش اومده...) (فکر کنم تو صفحه هایه قبل جریان فروشندرو بهتون گفتم)
از اون به بعد برایه اینکه مطمعن شم چند بار دیگه هم امتحان کردم وحتی با یک گوشی 73 دیگه هم مقایسه کردم ...

البته به قول دوستمون بلندی صدا فاکتور مهمی نیست ...
بله والا همه میدونن که 95 از همه لحاظ سرتره ...:
دوربین 5 مگاپیکسلی مجهز به فوکوس اتوماتیک. gps .دارای زنگ های پلی فونیک 64 کاناله. پشتیبانی از UMTS، Wi-Fi، USB . بلوتوث استریو . گالری تصاویر ساماندهی شده . قابلیت بلاگ نویسی تصاویر . خروجی تلویزیون .
طراحی زیبا . کیفیت بالای تصاویر . کیفیت بالای فیلم های VGA . قابلیت نمایش فیلم به صورت تمام صفحه ای .
قابلیت تنظیم شفافیت صفحه نمایش به صورت دستی و...

اگه اینارو نداشت که دیگه اسمش 95 نبود
اینجا فقط بلندی صدا هست که n73 حرفی برایه گفتن داره
به خدا اگه دوربین n95 سه مگا پیکسل بود میگفتن n73 بهتره (همینطور که همین الانم میگن فرقی نداره)

لپ کلامه من اینه که n73 که جواد شده مسلمه که نسبت به n95 طرفدار بیشتری داره

منظورم اینه که کسی که تو کلوپ n73 هست و گوشیش 73 هست نباید مثل پارازیت بیاد اینجا و در مورد چیزی که نمیدونه و نداره حرف بزنه...
البته نه اینکه اجازه نداره بیاد... کلوپ از خودشونه ...
ولی بهتره در مورد چیزی که میدونی و تجربه کردی حرف بزنی نه که امروز تو کلوپ w800 فردا تو کلوپ p990 و...

دوست من طبق تجربیات من گوشی های نوکیایی که اسمشون سر زبونها بیفته دیر یا زود به قول شما جوات میشن. یه نمونه n73 که شد والان هم n95 دقیقا داره راه n73 رو میره مخصوصا این افت قیمتی که داره و همینطور ادامه هم داره ... بزودی شاهد خز شدن n95 خواهیم بود. گوشی که یک سال پیش رویا بود ...

در ضمن هر احمقی که میگه n73 بهتر از n95 چیزی از گوشی نمیفهمه...

راستی این هم یه عکس که نشون میده دیگه 6600 به نهایت درجه خز بودن رسیده.

M.etallic.A
15-09-2007, 02:17
گلابی میشه بگی تو ماله کدوم قاره ای آمریکا یا استرالیا ؟

دوست عزیز مودب باش خواهشا ...

M.etallic.A
15-09-2007, 02:20
در مرحله دوم نیازی به وصل بودن به اینترنت نیست ...
اما احتیاط واجب اینه که ارتباطتت رو قطع نکنی چون نصب فریمور زیاد طول نمیکشه .. پس بهتره قطع نکنی ..

سامان جان درست میگه. احتیاط واجب اینه که تا گوشی بالا نیومده ارتباط اینترنت قطع نشه.

aslanaslan
15-09-2007, 09:19
یکی نیست بگه که فلشش قرمزه یا سفید؟! در ضمن به نظر شما قیمت واقعی اون چنده؟ من که میگم 500

aslanaslan
15-09-2007, 09:22
از نظر نصب نقشه ها هیچ مشکلی با آپدیت وجود نداره و می تونی از اونا بدون آپدیت گوشیت هم استفاده کنی...
در مورد سوال دوم هم میشه منظورت رو از تنظیمات اصلی بگی...؟
میتونی اول یه بکاپ بگیری و بعد از ریست کلی دوباره از بکاپت استفاده کنی...
برای دکمه # هم باید بگم که مال من از همون اولشم کار نمی کرد...!!!

عجب! من که فکر می کنم اشکال از firmware هست. 1100 که با گرفتن اون دگمه سایلنت میشه ولی...:41:

ali racer
15-09-2007, 12:37
دوست من طبق تجربیات من گوشی های نوکیایی که اسمشون سر زبونها بیفته دیر یا زود به قول شما جوات میشن. یه نمونه n73 که شد والان هم n95 دقیقا داره راه n73 رو میره مخصوصا این افت قیمتی که داره و همینطور ادامه هم داره ... بزودی شاهد خز شدن n95 خواهیم بود. گوشی که یک سال پیش رویا بود ...

راستی این هم یه عکس که نشون میده دیگه 6600 به نهایت درجه خز بودن رسیده.

عجب عکسی بود یه ساعت محو تما شاش بودم !!!:31:

3DCLUB
15-09-2007, 19:16
نوشته شده توسط M.etallic.A

دوست خوبم !!!
به نظر من علت اینکه n73 جوات شد این بود که زمانی که این گوشی اومده بود تعرفه بسیار بالا در کشور حاکم بود و بازار تلفن همراه در ایران به هم خورده بود (که من به چشمه خودم دیده بودم بسیار از فروشگاههای بزرگ موبایل در معرض ورشکستگی بودند )و n73 به همین خاطر بود که قیمت غیر واقعی داشت
و هنگامی که دولت محترم (!!!) متوجه شد که کار اشتباهی کرده تعرفه ی گوشی ها رو به همون سرعتی که افزایش داد کاهش داد .
و مردم هم که دیدند گوشی ای که تا دیروز نزدیک 600 تومن قیمت داشت رو میتونستند به 380 تومن بخرند...

ولی اینبار خز شدن n95 به حد و شدت 73 نیست
و به نظر من این گوشی قیمت واقعی ای رو در ایران داره (که اونقدرام ارزون نیست)
من از لحاظ خز شدن آینده ای مثل n80 برای این گوشی پیش بینی میکنم (حتی بهتر) که به این زودیا جوات نخواهد شد
موفق باشی

M.etallic.A
15-09-2007, 21:01
دوست خوبم !!!
به نظر من علت اینکه n73 جوات شد این بود که زمانی که این گوشی اومده بود تعرفه بسیار بالا در کشور حاکم بود و بازار تلفن همراه در ایران به هم خورده بود (که من به چشمه خودم دیده بودم بسیار از فروشگاههای بزرگ موبایل در معرض ورشکستگی بودند )و n73 به همین خاطر بود که قیمت غیر واقعی داشت
و هنگامی که دولت محترم (!!!) متوجه شد که کار اشتباهی کرده تعرفه ی گوشی ها رو به همون سرعتی که افزایش داد کاهش داد .
و مردم هم که دیدند گوشی ای که تا دیروز نزدیک 600 تومن قیمت داشت رو میتونستند به 380 تومن بخرند...

ولی اینبار خز شدن n95 به حد و شدت 73 نیست
و به نظر من این گوشی قیمت واقعی ای رو در ایران داره (که اونقدرام ارزون نیست)
من از لحاظ خز شدن آینده ای مثل n80 برای این گوشی پیش بینی میکنم (حتی بهتر) که به این زودیا جوات نخواهد شد
موفق باشی

دوست من بالا بودن تعرفه باعث ورشکستگی و بالا رفتن قیمتهای نبود. چون به هر حال از راههای دیگه گوشی وارد میشد با قیمت مناسب... اما با آغاز طرح رجیستری از طرف مخابرات و اعمال تعرفه دیگه عملا راه دیگه ای برای ورود گوشی نبود و قیمتهای به طور وحشتناک و غیرواقعی بالا رفت و اما بعد از مدتی حافظه ثبت شماره سریال مخابرات پر شد و وقتی برای خرید تجهیزات جدید اقدام کردن متوجه شدن که قیمت خیلی بالایی داره و در آینده نزدیک باز هم به مشکل بر میخورن و این شد که بی خیال رجیستری شدن. اون موقع وقتی بود که N73 بورس بازار بود...

برداشته شدن رجیستری همانا و سرازیر شدن سیل گوشی های N73 از خارج از مرزها و انبارهای داخلی به بازار همانا ... این شد که قیمت این گوشی نسبت به بقیه گوشی ها افت شدیدتری داشت.

و اما در مورد N95 شاید الان نه ولی یه مدت دیگه با معرفی و ورود گوشی های جدیدتر قیمتش بیشتر افت میکنه. در ضمن کی گفته N95 رو میشه با N80 از این نظر مقایسه کرد ؟ N95 از اون گوشی هایی که اسمشون سر زبونهاست اما N80 اینطور نبود. خیلی ها منتظرن N95 ارزون بشه تا بخرنش... خیلی ها که اصلا نمیدونن N95 چه امکاناتی داره چه امکاناتی نداره.. فقط شنیدن آخرشه...

Nikolas_95
15-09-2007, 21:16
دوست من بالا بودن تعرفه باعث ورشکستگی و بالا رفتن قیمتهای نبود. چون به هر حال از راههای دیگه گوشی وارد میشد با قیمت مناسب... اما با آغاز طرح رجیستری از طرف مخابرات و اعمال تعرفه دیگه عملا راه دیگه ای برای ورود گوشی نبود و قیمتهای به طور وحشتناک و غیرواقعی بالا رفت و اما بعد از مدتی حافظه ثبت شماره سریال مخابرات پر شد و وقتی برای خرید تجهیزات جدید اقدام کردن متوجه شدن که قیمت خیلی بالایی داره و در آینده نزدیک باز هم به مشکل بر میخورن و این شد که بی خیال رجیستری شدن. اون موقع وقتی بود که N73 بورس بازار بود...

برداشته شدن رجیستری همانا و سرازیر شدن سیل گوشی های N73 از خارج از مرزها و انبارهای داخلی به بازار همانا ... این شد که قیمت این گوشی نسبت به بقیه گوشی ها افت شدیدتری داشت.

و اما در مورد N95 شاید الان نه ولی یه مدت دیگه با معرفی و ورود گوشی های جدیدتر قیمتش بیشتر افت میکنه. در ضمن کی گفته N95 رو میشه با N80 از این نظر مقایسه کرد ؟ N95 از اون گوشی هایی که اسمشون سر زبونهاست اما N80 اینطور نبود. خیلی ها منتظرن N95 ارزون بشه تا بخرنش... خیلی ها که اصلا نمیدونن N95 چه امکاناتی داره چه امکاناتی نداره.. فقط شنیدن آخرشه...
درسته
تازه اون زمان که ریجستر بسته بود،یکی از اونور گوشی رو ارزونتر خریده بود و اینجا با استفاده از شیوهای .... ریجسترش کرده بود و داشت استفاده میکرد،اما جالبیش این بود که از نصف امکانات گوشی استفاده نمیکرد و از نصفه دیگه هم خبر نداشت!

ali racer
15-09-2007, 22:57
درسته
تازه اون زمان که ریجستر بسته بود،یکی از اونور گوشی رو ارزونتر خریده بود و اینجا با استفاده از شیوهای .... ریجسترش کرده بود و داشت استفاده میکرد،اما جالبیش این بود که از نصف امکانات گوشی استفاده نمیکرد و از نصفه دیگه هم خبر نداشت!

اقا به خدا 70%
مردم
از گوشی سرشان نمیشه
حتی نمیدونن
چه امکاناتی داره چه برسه ازش استفاده کنن :31:
همه که مثل شما گوشی باز نیستن که پدر گوشی رو در بیارن
من تا الان 1900
پول گوشی دادم
بازم میخوام برم گوشیمو عوض کنم!!!
اصلا بعضی ها ازم می پرسن مگه چه فرقی دارن
این همه گوشی عوض می کنی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:

3DCLUB
15-09-2007, 23:39
[/QUOTE]
دوست من بالا بودن تعرفه باعث ورشکستگی و بالا رفتن قیمتهای نبود
اتفاقا کاملا بلعکس
وقتی یه جنسی بسیار گرونتر از ارزش واقعیش باشه
اون بازار کساد میشه (حالا میخواد تعرفه باشه یا هر مرگ دیگه ای)
این قضیه در مورد تمام گوشی های موبایل در اون زمان صدق میکرد...
و مردم بسیار کمتر نسبت به گذشته خرید میکردند
بزار یک مثال برات بزنم : به نظر تو اگه یک کالا از قیمت 500 تومان به 1500 تومان افزایش پیدا کنه آیا مردم بازم از اون خرید میکنن (البته با در نظر گرفتن اینکه اون کالا یک کالای حیاتی نیست) ؟؟؟؟

چون به هر حال از راههای دیگه گوشی وارد میشد با قیمت مناسب
اتفاقا این کار باعث شد با ورود کالاهای بی کیفیت (مثل کالای چینی)
کالاهای با کیفیت رو گرون کنه (اگه یکم فکر کنی یادت میاد دقیقا اون زمان چه اتفاقی افتاد)

اما با آغاز طرح رجیستری از طرف مخابرات و اعمال تعرفه دیگه عملا راه دیگه ای برای ورود گوشی نبود و قیمتهای به طور وحشتناک و غیرواقعی بالا رفت و اما بعد از مدتی حافظه ثبت شماره سریال مخابرات پر شد و وقتی برای خرید تجهیزات جدید اقدام کردن متوجه شدن که قیمت خیلی بالایی داره و در آینده نزدیک باز هم به مشکل بر میخورن و این شد که بی خیال رجیستری شدن. اون موقع وقتی بود که N73 بورس بازار بود...

کی به شما گفته که علت اینکه تعرفه پایین اومد هزینه بسیار بالا ثبت شماره سریال هست ؟؟؟
واقعا شما فریب این حرف رو خوردی؟؟؟؟
شما مطمعن باش 90درصده علت اینکه تعرفه ها اومد پایین کار غیر کارشناسی و از بین رفتن رونق خرید و فروش تلفن همراه بود ( کاری که میخواستن مثه صنعت خودرو براش انجام بدن)
و 10 درصد باقی موندش شاید اون چیزایی هست که شما میگی

شما یه جوری میگی انگار امدن برای n73 تعرفه جداگانه ای زدن که هنگام پایین اومدن تعرفه 73 افت بیشری داشت
نه عزیز من
تا اونجایی که من یادمه همه گوشی ها افت چشمگیری داشتند

اما در مورد N95 شاید الان نه ولی یه مدت دیگه با معرفی و ورود گوشی های جدیدتر قیمتش بیشتر افت میکنه
والا اینو که همه میدونن شما گوشی ای سراغ داری که این اتفاق براش نیوفتاده باشه ؟
من منظورم این بود که به سرعت n73 این گوشی خز نمیشه...

در ضمن کی گفته N95 رو میشه با N80 از این نظر مقایسه کرد ؟ N95 از اون گوشی هایی که اسمشون سر زبونهاست اما N80 اینطور نبود
شما مثه اینکه منظور منو نفهمیدی...
شما میدونی چرا n80 خز نشد ؟ چون از جدید ترین تکنولوژی در زمانه خودش بهره میبرد
مثلا در مورد دوربینش آیا شما اون زمان گوشی ای داشتی که 2/3 مگا پیکسل دوربین داشته باشه ؟
راستی کی میگه n80 سر زبون ها نبود ؟
اشتباه نکن
حالا شما n95 دوست داری میری سرچ میکنی و هر اطلاعاتی از این گوشی داری
یا میبینی تو فوروم پی سی چندین و چن نفر دارن در مورد این گوشی حرف میزنن واین گوشی رو دارن
مثلا 3 ساله پیش هیچ کس نمیدونست 2/3 مگاپیکسل چی هست حالا ماشالا همتون از منم ماهرترین
قبول کن اطلاع رسانی در مورد n95 خیلی بیشتر از 3 ساله پیش نسبت به گوشی n80 بود...
برایه همینه که بقوله خودت سر زبونهاست
ولی به نظر من نسبت به n80 بیشتر سر زبون هاست...
مطمعن باش n95 به خاطر دوربینشم شده به این راحتی ها (نسبت به 73) خز نخواهد شد

موفق باشی

Nikolas_95
16-09-2007, 01:02
اقا به خدا 70%
مردم
از گوشی سرشان نمیشه
حتی نمیدونن
چه امکاناتی داره چه برسه ازش استفاده کنن :31:
همه که مثل شما گوشی باز نیستن که پدر گوشی رو در بیارن
من تا الان 1900
پول گوشی دادم
بازم میخوام برم گوشیمو عوض کنم!!!
اصلا بعضی ها ازم می پرسن مگه چه فرقی دارن
این همه گوشی عوض می کنی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:

شاید دیگه اینجا جاش نباشه اما بزارید بگم
به چشم دیدم که یکی از بچه ها داشت به یکی دیگه توضیح میداد که این 6600 که داری میشه روش آهنگ بریزی و گوش کنی و اونطرف هم حسابی خوشحال شده بود و کلی با گوشیش حال میکرد که عجب گوشی پیشرفته ای داره.جالب بود بعد از چند ماه هنوز نمیدونست،فکر میکرد که باهاش فقط تماس وپیام میشه زد!

متاسفانه اگه خیلی ها به خاطر کلاس داشتن گوشی سراغش نمی آمدند و فقط کسانی که میخواهند از تمام امکانات گوشی استفاده کنند آن را میخریدند،مشکل خز شدن پیش نمی آمد،مشکلی که بعد از 73 برای 95 کمین کرده است!

ali racer
16-09-2007, 01:54
به چشم دیدم که یکی از بچه ها داشت به یکی دیگه توضیح میداد که این 6600 که داری میشه روش آهنگ بریزی و گوش کنی و اونطرف هم حسابی خوشحال شده بود و کلی با گوشیش حال میکرد که عجب گوشی پیشرفته ای داره.جالب بود بعد از چند ماه هنوز نمیدونست،فکر میکرد که باهاش فقط تماس وپیام میشه زد!

متاسفانه اگه خیلی ها به خاطر کلاس داشتن گوشی سراغش نمی آمدند و فقط کسانی که میخواهند از تمام امکانات گوشی استفاده کنند آن را میخریدند،مشکل خز شدن پیش نمی آمد،مشکلی که بعد از 73 برای 95 کمین کرده است!

واقعا چه چیزایی تو فروم که نمی بینه!!!!

:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:

aslanaslan
16-09-2007, 07:18

سال قبل یکی از دوستام بهم گفت که یه گوشی می خواد که بشه زنگ زد... SMS فرستاد... عکس هم بندازه! گفتم مموری خور باشه یا نه؟ گفت دیگه روت باز نشه!!!!!:24::44::9:

aslanaslan
16-09-2007, 07:21
در ضمن علی خان یه مدتی که نبودم به دو تا ستاره رسیدی. تبریک!

ali racer
16-09-2007, 14:04
در ضمن علی خان یه مدتی که نبودم به دو تا ستاره رسیدی. تبریک!

مرسی

به امید روزی که هر ایرانی دو ستاره داشته باشه !!:31:

pedram325
16-09-2007, 16:11
نظرتون راجب این روکش کریستالی که محافظ خوبی برای خش نخوردنه چیه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اگه اینو بذاریم کشوش باز و بسته می شه؟
اگه نشه که اصلا نباید دربارش صحبت کرد.

Nikolas_95
16-09-2007, 16:28
معمولا هر کریستالی که ساخته میشه،طوری طراحی میشه که بشه از تمام قابلیتهای گوشی استفاده بشه،مثل جای شارژ و مموری و...
دیگه باز شدن کشو چیزی نیست که موقع طراحی فراموش کنن

Saman-tci
16-09-2007, 17:40
اقا قیمت امروز 595000 تومن .... هر روز داره میاد پایین تر ....

aslanaslan
16-09-2007, 17:52
اینجا تبریز است.. صدای من... قیمت امروز N95 بدون گارانتی قاچاقی 580 تومان... البته هزارش فراموش نشه!

ali racer
16-09-2007, 19:36
اینجا تبریز است.. صدای من... قیمت امروز N95 بدون گارانتی قاچاقی 580 تومان... البته هزارش فراموش نشه!

من نمیدونم این همه n95
رو کی می خره ؟؟

aslanaslan
16-09-2007, 20:42
من نمیدونم این همه n95
رو کی می خره ؟؟
هر کی تک پره! خوب همون خز و خیل هایی که برای پز ازش استفاده می کنن.

KAZEMLU
16-09-2007, 21:45
هر کی تک پره! خوب همون خز و خیل هایی که برای پز ازش استفاده می کنن.
دست شما درد نکنه خیلی ممنون.حالا هر کی N95 می خره خز و خیله؟

aslanaslan
16-09-2007, 21:59
نه. اونایی که فقط به عنوان پز استفاده می کنن. من کسایی رو دیدم که نمی دونستن گوشی شون Gps داره!

tanzad
17-09-2007, 01:17
من یکی دارم...
مشکلی برای باز و بسته شدن نداره...

Modern Talking
17-09-2007, 14:11
سلام
از همه دوستان خصوصاً saman-tci عزیز و tanzad عزیز متشکرم.

morteza_k
17-09-2007, 16:21
سلام
دوستان من نقشه ایران رو که فکر کنم 6.5 مگ هست دانلود کردم حالا باید چیکار کنم.
در برنامه MAPS هم به محض ورود پیغام (No internet connection.Please check your network settings) رو میده و روی ماهواره علامت ضربدار هست.
در ضمن وقتی با gps data کار می کنم قسمت دومش (position) کار می کنه.
و در قسمت NAVIGATION عبارت Waiting For Gps میاد و بعد از چند دقیقه یک جهت نما ظاهر میشه ولی تکون نمی خوره همیشه جهت N رو نشون میده.
لطفا کمکم کنید.

Saman-tci
17-09-2007, 16:59
سلام

خواهش میکنم دوست من ...هر کاری کردیم وظیفه بود ..

ali racer
17-09-2007, 21:34
خب میبینم که
95 8gb
ذاره یواش یواش
تاثیر شو رو مدل عادیش میزاره
می گن که نسخه ی بتا ش
هم امده بازار
!!

Nikolas_95
17-09-2007, 21:47
خب میبینم که
95 8gb
ذاره یواش یواش
تاثیر شو رو مدل عادیش میزاره
می گن که نسخه ی بتا ش
هم امده بازار
!!
علی جان،منظورت تو ایران بود؟
اگه آره خودت دیدی؟

M.etallic.A
18-09-2007, 00:23
اتفاقا کاملا بلعکس
وقتی یه جنسی بسیار گرونتر از ارزش واقعیش باشه
اون بازار کساد میشه (حالا میخواد تعرفه باشه یا هر مرگ دیگه ای)
این قضیه در مورد تمام گوشی های موبایل در اون زمان صدق میکرد...
و مردم بسیار کمتر نسبت به گذشته خرید میکردند
بزار یک مثال برات بزنم : به نظر تو اگه یک کالا از قیمت 500 تومان به 1500 تومان افزایش پیدا کنه آیا مردم بازم از اون خرید میکنن (البته با در نظر گرفتن اینکه اون کالا یک کالای حیاتی نیست) ؟؟؟؟

اتفاقا این کار باعث شد با ورود کالاهای بی کیفیت (مثل کالای چینی)
کالاهای با کیفیت رو گرون کنه (اگه یکم فکر کنی یادت میاد دقیقا اون زمان چه اتفاقی افتاد)

کی به شما گفته که علت اینکه تعرفه پایین اومد هزینه بسیار بالا ثبت شماره سریال هست ؟؟؟
واقعا شما فریب این حرف رو خوردی؟؟؟؟
شما مطمعن باش 90درصده علت اینکه تعرفه ها اومد پایین کار غیر کارشناسی و از بین رفتن رونق خرید و فروش تلفن همراه بود ( کاری که میخواستن مثه صنعت خودرو براش انجام بدن)
و 10 درصد باقی موندش شاید اون چیزایی هست که شما میگی

شما یه جوری میگی انگار امدن برای n73 تعرفه جداگانه ای زدن که هنگام پایین اومدن تعرفه 73 افت بیشری داشت
نه عزیز من
تا اونجایی که من یادمه همه گوشی ها افت چشمگیری داشتند

والا اینو که همه میدونن شما گوشی ای سراغ داری که این اتفاق براش نیوفتاده باشه ؟
من منظورم این بود که به سرعت n73 این گوشی خز نمیشه...

شما مثه اینکه منظور منو نفهمیدی...
شما میدونی چرا n80 خز نشد ؟ چون از جدید ترین تکنولوژی در زمانه خودش بهره میبرد
مثلا در مورد دوربینش آیا شما اون زمان گوشی ای داشتی که 2/3 مگا پیکسل دوربین داشته باشه ؟
راستی کی میگه n80 سر زبون ها نبود ؟
اشتباه نکن
حالا شما n95 دوست داری میری سرچ میکنی و هر اطلاعاتی از این گوشی داری
یا میبینی تو فوروم پی سی چندین و چن نفر دارن در مورد این گوشی حرف میزنن واین گوشی رو دارن
مثلا 3 ساله پیش هیچ کس نمیدونست 2/3 مگاپیکسل چی هست حالا ماشالا همتون از منم ماهرترین
قبول کن اطلاع رسانی در مورد n95 خیلی بیشتر از 3 ساله پیش نسبت به گوشی n80 بود...
برایه همینه که بقوله خودت سر زبونهاست
ولی به نظر من نسبت به n80 بیشتر سر زبون هاست...
مطمعن باش n95 به خاطر دوربینشم شده به این راحتی ها (نسبت به 73) خز نخواهد شد

موفق باشی

بی خیال شما درست میگی...

خدایی دیگه اصلا حوصله بحث کردن تو فروم رو ندارم. نمیدونم چرا زده شدم !!!

ali racer
18-09-2007, 02:45
علی جان،منظورت تو ایران بود؟
اگه آره خودت دیدی؟

ببخشید من اسم شما رو بلد نیستم
که با پسوند جان خطاب کنم:41:

اره ایران

ولی من این مطلبو از کلوپ n95 8gb
خوندم
یه سری بزنین اونجا

ali racer
18-09-2007, 02:48
بی خیال شما درست میگی...

خدایی دیگه اصلا حوصله بحث کردن تو فروم رو ندارم. نمیدونم چرا زده شدم !!!

عمو محمد پیر شدی یا عاشق ؟ :31:

من بعنوان بی ربط ترین کسی که تو این تاپیک
پست میده به زودی بن میشم !!!

tanzad
18-09-2007, 02:55
سلام
اردتمند شماییم...!:46:

tanzad
18-09-2007, 02:59
سلام
دوستان من نقشه ایران رو که فکر کنم 6.5 مگ هست دانلود کردم حالا باید چیکار کنم.
در برنامه MAPS هم به محض ورود پیغام (No internet connection.Please check your network settings) رو میده و روی ماهواره علامت ضربدار هست.
در ضمن وقتی با gps data کار می کنم قسمت دومش (position) کار می کنه.
و در قسمت NAVIGATION عبارت Waiting For Gps میاد و بعد از چند دقیقه یک جهت نما ظاهر میشه ولی تکون نمی خوره همیشه جهت N رو نشون میده.
لطفا کمکم کنید.
در مورد جهت نما من تست کردم...
تکون خورد...
نمیدونم شاید مشکل شما چیز دیگه ای باشه...

e_mohsen83
18-09-2007, 09:10
قیمت روز گوشی چند است وامکان دارد تا یک ماه دیگر 100تومان بیاید پایین

ali racer
18-09-2007, 13:29

برای ارزون شدن که میشه
ولی نه اینقدر
مگه این که قیمت n95 8gb
که فکر نمیکنم تا یه ماه دیگه بیاد
خیلی رقا بتی باشه

tanzad
18-09-2007, 14:08
Wow...!
100 تومن...!!!
نه جانم...!
درسته که قیمت ها روز به روز پایین تر میاد ولی خوب اونم یه حد و عرفی داره...!!!

reza2pars
18-09-2007, 15:12
قابلیت فوکوس اتوماتیک و ماکرو و لنز Carl Zeiss و نوع Tessar به طور دقیق یعنی؟

amanofnoname
18-09-2007, 16:09
قابلیت فوکوس اتوماتیک و ماکرو و لنز Carl Zeiss و نوع Tessar به طور دقیق یعنی؟

1.قابلیت اتو فوکوس(auto focus) یعنی اینکه وقتی شما میخوای عکس بگیری ولنز دوربینو به سمت جسم یا منظره ی مورد نظر میگیری دوربین خودش حدس میزنه که شما میخوای از چه چیزی عکس بگیری و رو همون زوم میکنه! مثلا اگه یک مداد جلوی لنز بگیری دوربین رو مداد زوم میکنه و یه عکس تمیز از مداد واست میگیره و منظره ی پشت مداد تا حدودی تار میفته که کاملا طبیعی هست ولی اگه مداد رو از جلوی دوربین برداری دوربین رو منظره ی پشتی زوم میکنه و یه عکس تمیز از منظره واست میگیره:31:

2. ماکرو:اگه شما بخوای از یه چیزی از فاصله ی نزدیک عکس بگیری با فعال کردن ماکرو به دوربین کمک میکنی که عکسی با جزئیات بهتر بگیره و در فوکوس کردن هم به دوربین کمک میکنه.

3. لنز carl zeiss هم یه نوع لنز هست که یه شرکت آلمانی به همین اسم میسازه که کیفیتشم خیلی خوبه ولی "بعضی از کارشناسان" یا بهتره بگیم "منابع آگاه" میگن cybershot sony از carl zeiss بهتره(البته در گرفتن عکس نه فیلم) فکر نکنم لازم باشه بگم که carl zeiss با نوکیا و cybershot sony همونطور که از اسمش معلومه با سونی اریکسون همکاری میکنن. البته اینم بگم که کیفت هردوشون عالیه و این سلیقه ی منو شماست که بین این دو یکی رو انتخاب میکنه.

amanofnoname
18-09-2007, 16:52
اینم اضافه کنم که گفته میشه لنز cybershot sony که در k850 هم به کار رفته معمولا درست وسط صفحه رو برای زوم کردن انتخاب میکنه درحالیکه لنز carl zeiss که در n95 به کار رفته معمولا وسط صفحه کمی متمایل به بالا رو واسه زوم کردن انتخاب میکنه!
این tessar هم که میگن میشه گفت یه نوعه آپدیت شده از carl zeiss هست که توضیحش یکم تخصصیه که از حوصله ی این جمع خارجه و اطلاعات منم تا اونجا قد نمیده! ولی فکر کنم تغییراتی در فاصله ی کانونی و اندازه ی دریچه ی لنز و ... داره.

Saman-tci
18-09-2007, 17:26

بله مطمئنا میاد پایین اما نه 100 تومن در یک ماه .....

Nikolas_95
18-09-2007, 17:55
بله مطمئنا میاد پایین اما نه 100 تومن در یک ماه .....
چه انتظارهایی دارید مگه همین گوشی قیمتش از بالای یک میلیون یه شبه چند صد تومن نکشید پایین؟خدارو چه دیدی،یه هو دید دوباره کشید بالا
البته دیگه اینطوری پایین نمیکشه اما خب بازار ایران خیلی حساب کتاب نداره

samin_e2002
18-09-2007, 19:47
سلام دوستان، من تازه یه N95 گرفتم و تو ذخیره کردن فایل تو گوشی در قسمت گالری مشکل دارم. لطفا کمکم کنید و بگید چطور می شه فایلی رو به گوشی منتقل کرد که از طریق گالری قابل دسترسی باشه؟ :41:
ممنونم :31:

M.etallic.A
18-09-2007, 20:48
1.قابلیت اتو فوکوس(auto focus) یعنی اینکه وقتی شما میخوای عکس بگیری ولنز دوربینو به سمت جسم یا منظره ی مورد نظر میگیری دوربین خودش حدس میزنه که شما میخوای از چه چیزی عکس بگیری و رو همون زوم میکنه! مثلا اگه یک مداد جلوی لنز بگیری دوربین رو مداد زوم میکنه و یه عکس تمیز از مداد واست میگیره و منظره ی پشت مداد تا حدودی تار میفته که کاملا طبیعی هست ولی اگه مداد رو از جلوی دوربین برداری دوربین رو منظره ی پشتی زوم میکنه و یه عکس تمیز از منظره واست میگیره:31:

2. ماکرو:اگه شما بخوای از یه چیزی از فاصله ی نزدیک عکس بگیری با فعال کردن ماکرو به دوربین کمک میکنی که عکسی با جزئیات بهتر بگیره و در فوکوس کردن هم به دوربین کمک میکنه.

3. لنز carl zeiss هم یه نوع لنز هست که یه شرکت آلمانی به همین اسم میسازه که کیفیتشم خیلی خوبه ولی "بعضی از کارشناسان" یا بهتره بگیم "منابع آگاه" میگن cybershot sony از carl zeiss بهتره(البته در گرفتن عکس نه فیلم) فکر نکنم لازم باشه بگم که carl zeiss با نوکیا و cybershot sony همونطور که از اسمش معلومه با سونی اریکسون همکاری میکنن. البته اینم بگم که کیفت هردوشون عالیه و این سلیقه ی منو شماست که بین این دو یکی رو انتخاب میکنه.

تایید میشه.

فقط اصلاح کنم که cybershot لنز نیست. سایبرشات فقط یه فناوری مخصوص سونیه...

KAZEMLU
18-09-2007, 21:36
سلام دوستان، من تازه یه N95 گرفتم و تو ذخیره کردن فایل تو گوشی در قسمت گالری مشکل دارم. لطفا کمکم کنید و بگید چطور می شه فایلی رو به گوشی منتقل کرد که از طریق گالری قابل دسترسی باشه؟ :41:
ممنونم :31:
آقا اگه منظورت اینه که بعد از کپی در مموری فایل های موزیک رو تو گالری نمی بینی باید هربار بعد از کپی باید از option موزیک پلیر گزینه refresh music library رو انتخاب کنی.

samin_e2002
18-09-2007, 23:33
ممنون از جوابتون:46:

ali racer
19-09-2007, 00:21
تایید میشه.

فقط اصلاح کنم که cybershot لنز نیست. سایبرشات فقط یه فناوری مخصوص سونیه...

چه نوع فناوریه ؟؟

atilaa
19-09-2007, 00:38
من پريروز يه گوشي ان 95 خريدم . 585 هزار تومان هم بهش پول دادم . 1 ساعت باهاش ور رفتم خودبخود خاموش شد و دباره روشن شد شارژش هم فول بود بعد يه نواري پايين گوشي اومد كه ميخواست يه برنامه رو نصب كنه حدود يه دقيقه طول كشيد بعد ارور داد كه اين برنامه رو نميتونه نصب كنه دوباره خاموش روشنش كردم باز همون آش و همون كاسه حدود 300 مگ از رم 1 گيگابايتيش از اول پر بود و بلندي صداش هم خيلي كم بود باهاش عكس گرفتم عكساش زياد تعرف نداشت و با عكسهاي ان 73 ( گوشي قبليم ) زياد فرقي نداشت ( از لحاظ وضوح ) البته اندازش يكم بزرگتر بود فيلم برداريش از ان 73 كمي بهتر بود ولي بازهم آنطور كه بايد ميبود نيست ولي ال سي دي ان 95 محشر . به هر حال من گوشي را بعد از 10 از ساعت از خريد به تعميرگاه بردم و تعميركار فرمودند كه گوشيتان ويروس دارد و بهتر است به فروشنده اش نشان بدهي من هم با هزار مصيبت از شر ان 95 راحت شدم و برش گردوندم حالا هم ميخوام ان 93 اي بگيرم ببينم اون چطوره فقط اين همه كه از ان 95 تعريف ميكنيد كه شاه گوشيهاست به نظر من خيلي به مقام بديم نهايتش ميشه نماينده مجلس گوشيها و با گوشيهاي كمي مدل پائين تر از خود زياد فاصله نداره كه هيچ در بعضي موارد عقب هم مي ميمونه فقط ال سي دي اون خوبه و جي پي اسش . والسلام .
:13:

atilaa
19-09-2007, 00:43
خالا مي خواستم از خبرگان گوشي موبايل بپرسم 1- گوشي من مورد داشت تمامي ان 95 ها اين طوريه 2 - اگر گوشي من تقلبي بود چگونه اصل را با بدلش تشخيص بدم 3 - يه ان 95 ديگه بخرم يا ان 93 اي 4 - صداي ان 93 ه چجوريه از لحاظ كيفيت و بلندي
با تشكر

Modern Talking
19-09-2007, 00:46
با سلام
در رابطه با سوال یکی از دوستان که درمورد لنز کارل زایس پرسیده بودند ، یکی دو نکته رو هم من اضافه می کنم ( البته با اجازه سروران ) :
در تهیه لنز یا همون عدسی چند نکته مهم وجود داره از جمله جنس خاک بکاررفته در تهیه عدسی بطوری که ازخاک های متعددی نظیر فلینت ، کرون و کوارتز .... استفاده می شه و البته ترکیب اونها . علاوه بر اون مراحل آماده سازی ، نوع و نحوه حرارت دهی و ... خیلی مهم هستند بطوری که عدسی های معمولی دو عیب بزرگ دارند ، یکی عیب کروی یعنی اینکه تصویر وسط لنز واضح و هرچه به کناره ها می رویم از وضوح کاسته می شه ، و دوم عیب رنگی یعنی این که هر چه به کناره های لنز می رویم سایه های رنگی شبیه رنگین کمان دیده می شوند . بر ای مثال قیمت دو میکروسکوپ آزمایشگاهی که هر دو میزان درشتنمایی آنها یکسان باشد اما یکی با لنز معمولی حدود چهارصد هزار تومان و دیگری با لنز مرغوب حدود یک و نیم میلیون تومان به بالاست . در بین شرکت های سازنده لنز شرکت زایس آلمان یکی از معروفترین هاست که عیوب گفته شده رو نداره و البته فرمولاسیون نحوه تهیه لنز های آن بدلیل تجربه بالا و تحقیقات فراوان در این زمینه است بطوری که امروز وجود لنزهای کارل زایس در لوازم آزمایشگاهی یکی از فاکتورهای نشان دهنده مرغوبیت و عملکرد بالای آنهاست .
اما در رابطه با سایبر شات سونی ، این فناوری یک ، تکنولوژی کنترل دیجیتالی با قابلیت آنالیز بسیار دقیق است که امکان عکسبرداری بهتر را با توجه به مجموعه ای از عملکردها قبل و حین باز و بسته شدن شاتر دوربین ایجاد می کند از جمله تنظیم دقیق باز و بسته شدن شاتر با توجه به نوع سوژه .لازم به ذکر که سونی در بعضی از محصولات خودش تکنولوژی سایبر شات رو با لنز کارل زایس ارائه می کنه که البته قیمت بالاتری هم دارن .

M.etallic.A
19-09-2007, 00:52
چه نوع فناوریه ؟؟

اما در رابطه با سایبر شات سونی ، این فناوری یک ، تکنولوژی کنترل دیجیتالی با قابلیت آنالیز بسیار دقیق است که امکان عکسبرداری بهتر را با توجه به مجموعه ای از عملکردها قبل و حین باز و بسته شدن شاتر دوربین ایجاد می کند از جمله تنظیم دقیق باز و بسته شدن شاتر با توجه به نوع سوژه .لازم به ذکر که سونی در بعضی از محصولات خودش تکنولوژی سایبر شات رو با لنز کارل زایس ارائه می کنه که البته قیمت بالاتری هم دارن .

...................

Modern Talking
19-09-2007, 00:53
من پريروز يه گوشي ان 95 خريدم . 585 هزار تومان هم بهش پول دادم . 1 ساعت باهاش ور رفتم خودبخود خاموش شد و دباره روشن شد شارژش هم فول بود بعد يه نواري پايين گوشي اومد كه ميخواست يه برنامه رو نصب كنه حدود يه دقيقه طول كشيد بعد ارور داد كه اين برنامه رو نميتونه نصب كنه دوباره خاموش روشنش كردم باز همون آش و همون كاسه حدود 300 مگ از رم 1 گيگابايتيش از اول پر بود و بلندي صداش هم خيلي كم بود باهاش عكس گرفتم عكساش زياد تعرف نداشت و با عكسهاي ان 73 ( گوشي قبليم ) زياد فرقي نداشت ( از لحاظ وضوح ) البته اندازش يكم بزرگتر بود فيلم برداريش از ان 73 كمي بهتر بود ولي بازهم آنطور كه بايد ميبود نيست ولي ال سي دي ان 95 محشر . به هر حال من گوشي را بعد از 10 از ساعت از خريد به تعميرگاه بردم و تعميركار فرمودند كه گوشيتان ويروس دارد و بهتر است به فروشنده اش نشان بدهي من هم با هزار مصيبت از شر ان 95 راحت شدم و برش گردوندم حالا هم ميخوام ان 93 اي بگيرم ببينم اون چطوره فقط اين همه كه از ان 95 تعريف ميكنيد كه شاه گوشيهاست به نظر من خيلي به مقام بديم نهايتش ميشه نماينده مجلس گوشيها و با گوشيهاي كمي مدل پائين تر از خود زياد فاصله نداره كه هيچ در بعضي موارد عقب هم مي ميمونه فقط ال سي دي اون خوبه و جي پي اسش . والسلام .
:13:

در رابطه با گوشی شما شاید آک نبوده و قبلاً از اون استفاده شده بوده . خیالتون هم راحت صدای ان 93 و ان 93 آی مونو می باشد نه استریو و اگرچه با کیفیت است اما به پای صدای ان 95 یا ان 73 نمی رسه .بعلاوه حمل ان 93 یا ان 93 آی بدلیل اندازه بزرگ و وزن زیاد یک کمی مشکله قبلا از خرید خوب بررسی کن و از یک جای مطمئن خرید کن .

tanzad
19-09-2007, 00:57
خالا مي خواستم از خبرگان گوشي موبايل بپرسم 1- گوشي من مورد داشت تمامي ان 95 ها اين طوريه 2 - اگر گوشي من تقلبي بود چگونه اصل را با بدلش تشخيص بدم 3 - يه ان 95 ديگه بخرم يا ان 93 اي 4 - صداي ان 93 ه چجوريه از لحاظ كيفيت و بلندي
با تشكر
ببینید...
در مورد اون مشکلاتی شما ذکر کردین به نظر من هم احتمالا گوشیتون ویروس داشته...
البته اینو هم بگم که خاموش شدن خود به خود گوشی برای من هم پیش اومده و میاد در صورتی که گوشی من هیچ ویروسی نداره...
در مورد شناختن گوشی اصل از تقلبی هم قبلا تو تاپیک بحث شده فقط فکر نمی کنم که N95 فعلا تقلبیش موجود باشه...
برای N93 هم باید بگم که باهاش کار نکردم...
برای راهنمایی میتونی به تاپیک خودشم یه سری بزنی...
اما خوب هر چی میخری از یه جای مطمئن بگیر...!

ali racer
19-09-2007, 01:35
با سلام
در رابطه با سوال یکی از دوستان که درمورد لنز کارل زایس پرسیده بودند ، یکی دو نکته رو هم من اضافه می کنم ( البته با اجازه سروران ) :
در تهیه لنز یا همون عدسی چند نکته مهم وجود داره از جمله جنس خاک بکاررفته در تهیه عدسی بطوری که ازخاک های متعددی نظیر فلینت ، کرون و کوارتز .... استفاده می شه و البته ترکیب اونها . علاوه بر اون مراحل آماده سازی ، نوع و نحوه حرارت دهی و ... خیلی مهم هستند بطوری که عدسی های معمولی دو عیب بزرگ دارند ، یکی عیب کروی یعنی اینکه تصویر وسط لنز واضح و هرچه به کناره ها می رویم از وضوح کاسته می شه ، و دوم عیب رنگی یعنی این که هر چه به کناره های لنز می رویم سایه های رنگی شبیه رنگین کمان دیده می شوند . بر ای مثال قیمت دو میکروسکوپ آزمایشگاهی که هر دو میزان درشتنمایی آنها یکسان باشد اما یکی با لنز معمولی حدود چهارصد هزار تومان و دیگری با لنز مرغوب حدود یک و نیم میلیون تومان به بالاست . در بین شرکت های سازنده لنز شرکت زایس آلمان یکی از معروفترین هاست که عیوب گفته شده رو نداره و البته فرمولاسیون نحوه تهیه لنز های آن بدلیل تجربه بالا و تحقیقات فراوان در این زمینه است بطوری که امروز وجود لنزهای کارل زایس در لوازم آزمایشگاهی یکی از فاکتورهای نشان دهنده مرغوبیت و عملکرد بالای آنهاست .

ممنونم خیلی جالب ومفید بود

KAZEMLU
19-09-2007, 13:34
خواهش می کنم دوست عزیز اینجا من و سایر دوستان هر کمکی که از دستشان بر آید مضایقه نمی کنمیم.

KAZEMLU
19-09-2007, 13:35
خواهش می کنم دوست عزیز اینجا من و سایر دوستان هر کمکی که از دستشان بر آید مضایقه نمی کنیم.

samin_e2002
19-09-2007, 16:12
دوستان، می شه لطفا لینک یه آنتی ویروس خوب اکتیو یا آنتی ویروس و اکتیویشن کد رو برای ان95 معرفی کنید؟ متشکرم

aslanaslan
19-09-2007, 20:48
اینم اضافه کنم که گفته میشه لنز cybershot sony که در k850 هم به کار رفته معمولا درست وسط صفحه رو برای زوم کردن انتخاب میکنه درحالیکه لنز carl zeiss که در n95 به کار رفته معمولا وسط صفحه کمی متمایل به بالا رو واسه زوم کردن انتخاب میکنه!
این tessar هم که میگن میشه گفت یه نوعه آپدیت شده از carl zeiss هست که توضیحش یکم تخصصیه که از حوصله ی این جمع خارجه و اطلاعات منم تا اونجا قد نمیده! ولی فکر کنم تغییراتی در فاصله ی کانونی و اندازه ی دریچه ی لنز و ... داره.
اینم برای اونایی که سر در نمی یارن (شوخی کردم آمانوف خان! جدی نگیری ها!): در نوع Tesser ابیراهی رنگی با استفاده از طرخ هذلولی پایین اومده. اگه سوال داشتین می تونین تو بخش نجوم مطرح کنین.

3DCLUB
19-09-2007, 23:44
. 1 ساعت باهاش ور رفتم خودبخود خاموش شد و دباره روشن شد شارژش هم فول بود بعد يه نواري پايين گوشي اومد كه ميخواست يه برنامه رو نصب كنه حدود يه دقيقه طول كشيد بعد ارور داد كه اين برنامه رو نميتونه نصب كنه دوباره خاموش روشنش كردم باز همون آش و همون كاسه حدود 300 مگ از رم 1 گيگابايتيش از اول پر بود و بلندي صداش هم خيلي كم بود

سلام
شما این اتفاقایی که میگی برایه من که به شخصه اتفاق نیوفتاده .
در مورد 300 مگ هم باید بگم ماله من موقعی که خریدم چیزی نزدیک به زیره 1 مگ برام اشغال شده بود
و هیچ وقتم نواره installing برام نیومده
ولی خوب تابلوی که بهت انداختن و یحتمل این گوشی دسته دومه

اما یادمه دو سه روزه پیش یکی از دوستام 95 خرید وقتی میخاست مموریشو بزاره تا هف هشت دقیقه نوار installing زد...
بعدش با هم کله بلندی صدا گذاشتیم که گوشیه من بیشتر بود ولی ورژنایه گوشیمون که یکی بود

پ.ن: در ضمن دوستایی که میگن قیمت این گوشی همینجور پایین میاد کاملا در اشتباهن
پ.ن:چون شرکت نوکیا قیمت رو به صورت مقطعی پایین آورده تا هر چه سریعتر مدل N95 معمولی فروش بره

ali racer
19-09-2007, 23:54
سلام
شما این اتفاقایی که میگی برایه من که به شخصه اتفاق نیوفتاده .
در مورد 300 مگ هم باید بگم ماله من موقعی که خریدم چیزی نزدیک به زیره 1 مگ برام اشغال شده بود
و هیچ وقتم نواره installing برام نیومده
ولی خوب تابلوی که بهت انداختن و یحتمل این گوشی دسته دومه

اما یادمه دو سه روزه پیش یکی از دوستام 95 خرید وقتی میخاست مموریشو بزاره تا هف هشت دقیقه نوار installing زد...
بعدش با هم کله بلندی صدا گذاشتیم که گوشیه من بیشتر بود ولی ورژنایه گوشیمون که یکی بود

پ.ن: در ضمن دوستایی که میگن قیمت این گوشی همینجور پایین میاد کاملا در اشتباهن
پ.ن:چون شرکت نوکیا قیمت رو به صورت مقطعی پایین آورده تا هر چه سریعتر مدل N95 معمولی فروش بره

من فکر نمیکنم کاهش قیمت از طرف شرکت باشه به چند دلیل
1. رسیدن ماه رمضون و ما ه مهر (ماه کسادی بازار)
2. معلوم نبودن تاریخ معرفی n95 8gb
3. عرضه ی بیش از تقاضا بعلت قاچاق زیاد این گوشی
بعد از ازادی ریجستر
4.ترکیدن حباب بازار(حباب قیمتی که واسطه ها بوجود اوردن!)
5. عر ضه ی p1

aslanaslan
20-09-2007, 09:05
بعد از ازادی ریجستر
5. عر ضه ی p1
علی جان راست میگه. الان تو تبریز (چون به مرز نزدیک تره) 560 هست...ولی بی گارانتی!

aslanaslan
20-09-2007, 09:10
به نظر من P1 تو رده N95 نیست. دوربین معمولی...صفحه نمایش لمسی و نداشتن Gps.

aslanaslan
20-09-2007, 09:10
اینم اطلاعات این P1 خان!

3DCLUB
20-09-2007, 11:08
نوشته شده توسط ali racer
بعد از ازادی ریجستر
5. عر ضه ی p1

دوسته من شرکت نوکیا وهمه شرکتهایی که بازاری برایه خودشون تو ایران دستو پا کردن زرنگتر از منو شماین
شما فکر کردین شرکت نوکیا فقط کارش اینه که به ایران گوشی بفرسته و به بقیه مسایل داخل کشور کاری نداشته باشه ؟
نه عزیز
شما حتما نمیدونی که یکی از بازارهای بسیار بزرگ برایه نوکیا کشور ما هست
مطمعنا نوکیا و هر شرکت دیگه ای مدیر فروشی برایه خودشون دارن و اون مدیره فروش مسایل و اتفاقاته کشورمونو بهتر از منو شما دنبال میکنه...

شما میگی یکی از علت هایی که قیمت این گوشی اومد پایین نا معلوم بودن تاریخ معرفی n95 8gb
پاک در اشتباهی (البته من منظور تو رو از معرفی نفهمیدم چون 2 ماهه که معرفی شده!!!)ولی اگه منظورت اینه که به بازار عرضه نشده :

شک نکن چون شرکت نوکیا میدونه که اگه این گوشیرو به بازارا عرضه کنه دیگه n95 معمولیش اونطور که باید فروش نمیره (این مسایل پیش و پا افتاده که نیاز به دونستن اقتصاد خرد وکلان نداره نمیدونم چرا شما متوجه نمیشین)

. عر ضه ی p1
از اون حرفا بود...
P1 و n95 اصلا تو کلاس همدیگه ان که شما میگی عرضه ی p1 باعث ارزونتر شدن n95 هست ؟
حالا اگه k850 میگفتی میتونستم باحات کنار بیام

البته که یکی از علت های پایین اومدن قیمت اتفاقات کشور خودمون هست ولی قیمتارو نوکیا پایین بالا میاره شک نکن
البتاه اون چیزی که به کشور خودمون مربوط میشه به قول خودت یکیش واسطهان یکیش هم تعرفه هاست

aslanaslan
20-09-2007, 13:03
این تیکه رو خوب اومدی. ولی تو ایران N95 معمولی به خاطر داشتن مموری و وجود خز و خیل هایی که پولشون رو پارو می کنن و موبایل رو نه به خاطر امکانات بلکه به خاطر پز می خرن بازار بدی نداره. دیروز تو موبایل اصلانی که یکی از بزرگترین موبایل فروشهای تبریز هست بودم داشتن 3 تا N95 رو همزمان به مشتری ها می انداختند(ببخشید می فروختند)!!! :-(

black-king-2020
20-09-2007, 16:01
یکی کمکم کنه n95 من هنگ می کنه مموری و گوشی رو فرمت کردم ولی خبری نشد

بد جوری هنگ کرده

لطفا زودتر کمکم کنید

یه آنتی ویروس قوی هم داره

البته یه چیزی از هنگ هم اونور تره

مثلا:

سه تا موزیک پخش میکنه بعدش اصلا چیزی پخش نمیکنه خاموش و روشن میکنم دوباره همین آش و همین کاسه

تو گالری به زور میره

وارد پروفایل نمیشه و فکرکنم خیلی از چیزای دیگه هم باشه که من نفهمم

KAZEMLU
20-09-2007, 16:49
دوستان یک خبر غیر n95:
ایرانسل 2 روز آخر هفته رو برای GPRS رایگان اعلام کرده .من هم که از شب عید یک سیم کارت اعتباری خریده ام برای چنین روزهایی از صبح آن رو داخل گوشی گذاشته و از اینترنت اون دارم استفاده می کنم و همین الان هم با اون کانکت شدم.

Nikolas_95
20-09-2007, 17:17
دوستان یک خبر غیر n95:
ایرانسل 2 روز آخر هفته رو برای GPRS رایگان اعلام کرده .من هم که از شب عید یک سیم کارت اعتباری خریده ام برای چنین روزهایی از صبح آن رو داخل گوشی گذاشته و از اینترنت اون دارم استفاده می کنم و همین الان هم با اون کانکت شدم.
مطمئن هستید؟یعنی امروز و فردا؟از شارژ سیم کارتتون کم نشد؟

KAZEMLU
20-09-2007, 17:42
مطمئن هستید؟یعنی امروز و فردا؟از شارژ سیم کارتتون کم نشد؟
آقا با خیال راحت وصل شید من از صبح تو اینترنتم به قولی خودمو خفه کردم!!:31:اولشم خودم هم باور نکردم و هی مرتب اعتبارمو چک می کردم هی تا 100 تومن کم می شه و بعداز چند دقیقه که دوباره چک می کنی می بینی که همان مقدار اولیه است یعنی 1 ریال هم کم نمی شود.در ضمن بروید داخل منوی N95 و دانلود رو انتخاب کنید و کلی برنامه و بازی دانلود کنید.من خودم یک ISLAMIC ORGANISER دانلود کردم و یک برنامه که هم صدای مکالمات رو ضبط می کنه و هم بلک لیست داره و کلی آهنگ زنگ و.... برید حال کنید.

ali racer
20-09-2007, 17:52
آقا با خیال راحت وصل شید من از صبح تو اینترنتم به قولی خودمو خفه کردم!!:31:اولشم خودم هم باور نکردم و هی مرتب اعتبارمو چک می کردم هی تا 100 تومن کم می شه و بعداز چند دقیقه که دوباره چک می کنی می بینی که همان مقدار اولیه است یعنی 1 ریال هم کم نمی شود.در ضمن بروید داخل منوی N95 و دانلود رو انتخاب کنید و کلی برنامه و بازی دانلود کنید.من خودم یک ISLAMIC ORGANISER دانلود کردم و یک برنامه که هم صدای مکالمات رو ضبط می کنه و هم بلک لیست داره و کلی آهنگ زنگ و.... برید حال کنید.

مرسی منم یه سیم کارت ایرانسل دارم داره خاک میخوره !!!

KAZEMLU
20-09-2007, 18:05

بد جوری هنگ کرده

لطفا زودتر کمکم کنید

مثلا:

سه تا موزیک پخش میکنه بعدش اصلا چیزی پخش نمیکنه خاموش و روشن میکنم دوباره همین آش و همین کاسه

تو گالری به زور میره

به نظر من بعد از آنکه رم و گوشی رو فرمت کردید هیچ برنامه ای مثل تم و آنتی ویروس و ... روی گوشی نصب نکنید ببینید فرقی نمی کند چون اکثر برنامه ها روی نت مطمئن نیستند.

gisha
20-09-2007, 21:51
سلام.
میخواستم بدونم تمام کارهایی رو که با یه دستگاه gps مستقل میشه انجام داد میشه با n95 هم انجام داد البته تو ایران؟

KAZEMLU
20-09-2007, 23:23
سلام.
میخواستم بدونم تمام کارهایی رو که با یه دستگاه gps مستقل میشه انجام داد میشه با n95 هم انجام داد البته تو ایران؟
بیشتر از کاری که با gps معمولی می شود انجام داد را n95 انجام می دهد چون علاوه بر نمایش مکان و سرعت حرکت و مسافت طی شده و.... قادر است با gps در صورت دانلود و نصب نقشه مکان را بر روی نقشه نیز نشان دهد.

gisha
20-09-2007, 23:45
ببخشید 6110 هم همینطوره؟
منظورم نقشه و gps هست.

mani 203
20-09-2007, 23:50
دوستان یه سوال

مشکل باطری 95 حل شده یا نه

باطری جدیدی برای این گوشی معرفی نشده که بیشتر شارز نگه داره

Nikolas_95
21-09-2007, 00:09
ببخشید 6110 هم همینطوره؟
منظورم نقشه و gps هست.
منظورتون اینه که 6110 هم GPS داره؟

gisha
21-09-2007, 00:12
نه منظورم اینه که تمام کارهایی که با 95 میشه انجام داد(نصب نقشه و استفاده از جی پی اس) با 6110 هم میشه انجام داد؟

black-king-2020
21-09-2007, 00:13
به نظر من بعد از آنکه رم و گوشی رو فرمت کردید هیچ برنامه ای مثل تم و آنتی ویروس و ... روی گوشی نصب نکنید ببینید فرقی نمی کند چون اکثر برنامه ها روی نت مطمئن نیستند.

من مموریرو فرمت کردم گوشی هم ریستارت کلی کردم فرمت گوشی رو بلد نیستم اینکه گفتم فرمت اشتباهی گفتم منظورم ریستارت بود

Nikolas_95
21-09-2007, 00:16
نه منظورم اینه که تمام کارهایی که با 95 میشه انجام داد(نصب نقشه و استفاده از جی پی اس) با 6110 هم میشه انجام داد؟

بله 6110 امکان GPS را دارد اما کلا در مورد اینکه GPS در ایران کاربرد دارد یا نه،در صفحه های قبل دوستان بحث های زیادی کردند

می توانید مراجعه کنید و استفاده کنید

IMANOKIA
21-09-2007, 02:39
سلام دوستان بعد از مدتی اومدیم یه سری بزنیم

من نمی دونم چرا اینقدر از باطری ان95 می نالید والله من که مشکلی باهاش ندارم:20:

tanzad
21-09-2007, 02:51
این به خاطر اینه که بعد از یه مدتی عادت میشه...!
منم دیگه عادت کردم...:20:

tanzad
21-09-2007, 03:08

بد جوری هنگ کرده

لطفا زودتر کمکم کنید

مثلا:

تو گالری به زور میره

چطور شد که به این روز افتاد...؟
رم داخلی گوشی رو در بیار و ریست کن...

black-king-2020
21-09-2007, 12:54
اینجور که من باهاش کار کردم باید بپرسم که همه ی 95 ها وقتی 150 مگشون خالی میمونه اینتوری میشه یا مال من اینتوریه
یه سوال دیگه هم داشتم میگن اگه اونجای که سیمکارت میخوره پر رنگ باشه ( تو ان 95 ) اصلیه درسته ؟؟

Elrond
21-09-2007, 14:21
مي شه پلير ان95 رو گوشيه ديگه اي نصب شه ؟!

aslanaslan
21-09-2007, 21:48
آخرین ورژن فریم ور N95 چنده؟ اگه بخرم بعد ببینم که از نسخه های قبلی هست چه طوری میشه برگردوند؟ گارانتی ها پشتیبانی می کنن؟

aslanaslan
21-09-2007, 21:49
فکر نکنم. گیریم که پیداش کردی...از کجا لند اسکیپ و دگمه های مولتی مدیاشو مییارین؟ البته مطمئن نیستم... چون اصلا ندارم!

tanzad
22-09-2007, 00:54
آخرین ورژن فریم ور N95 چنده؟ اگه بخرم بعد ببینم که از نسخه های قبلی هست چه طوری میشه برگردوند؟ گارانتی ها پشتیبانی می کنن؟
آخرین ورژن 12.0.013 هست...
اگه نبود باید آپدیت کنی...
درباره آپدیت گوشی قبلا توضیح دادم...
بعضی از گارانتی ها هم پشتیبانی میکنن...
بعضی = خیلی خیلی کم...!

tanzad
22-09-2007, 00:56
اینجور که من باهاش کار کردم باید بپرسم که همه ی 95 ها وقتی 150 مگشون خالی میمونه اینتوری میشه یا مال من اینتوریه
یه سوال دیگه هم داشتم میگن اگه اونجای که سیمکارت میخوره پر رنگ باشه ( تو ان 95 ) اصلیه درسته ؟؟
قاعده ش اینه که نباید براش مشکلی پیش بیاد...
اگر هم قرار به مشکل باشه، کاهش سرعته نه این همه مشکل...!
راجع به رنگ پشت کیت گوشی هم حرف زیاده...!

tanzad
22-09-2007, 00:57
شما اول پیداش کن...!
نصب شدن یا نشدنش پیشکش...!

Nikolas_95
22-09-2007, 01:11

معمولا پلیر هر گوشی درون فریمور خود گوشی هست،تا بتواند با کلید های مولتی مدیای هر نوع گوشی مچ باشد

برنامه های جدایی هم که تولید میشه معمولا فقط با جوی استیک کار میکنند.تا بتوانند با مدلهای مختلفی کار کنند

مطمئنا شرکت نوکیا هم پلیر جدای آن را بیرون نمی دهد

aslanaslan
22-09-2007, 09:20
عجب گفت این نیکلاس خان...من هم که همین رو گفتم.

aslanaslan
22-09-2007, 09:23
یک سوال...تو معمولی ها کدوم یکی از رنگهاش قشنگ تره؟ من که فقط زردشو دست یکی از آشناها دیدم. در ضمن می دونستین که تو منوی 8 گیگ چندتا فرق با معمولی وجود داره؟ مثلا Discover Ngage یا Video center. این آخری رو نمی فهمم. معمولی Ngage نداره؟

aslanaslan
22-09-2007, 09:27
می تونین یکی از عکس هایی را که با این گوشی در نهایت کیفیت گرفته شده رو بزارین؟

ashkan1360
22-09-2007, 09:43
کسی میدونه که Gps رو برای شیراز و کلا"ایران چجوری باید فعال کرد؟
ببخشید حوصله نداشتم کل تاپیک رو بخونم ، این بود که ییهویی سوال کردم

ashkan1360
22-09-2007, 09:47
GPS موقعیت هر شخص و هر نقطه را بروی هر جای کره زمین نشان میدهد.
در درون منوها دو برنامه با GPS در ارتباطند یکی GPS DATA میباشد که نسخه ساده ای از مسیر یابی است و بدون نقشه کار میکند و3 چز دارد که در اولی با نام NAVIGATION با اتصال به ماهواره یک قطب نما و مسیر حرکت شما به نمایش در میآید واگر یک مسیر مشخص را برای خود معین کنید فاصله میان این 2 و جهت حرکت پیشنهادی به شما نشان داده میشود .
دومی برایه شما اطاعات پایه ای جغرافیایی مثل عرض و طول جغرافیایی مسطح بودن مسیر ارتفاع وگودی یک مکان و ... را فراهم میکند که شاید مناسب راهسازی و مشاغل مربوطه باشد
و سومی نیز اطلاعات مسیر فعلی شما را مشخص میکند مثلا مسیر طی شده توسط شما سرعت حرکت زمان طی شده حداکثر سرعت واطلاعاتی از این دست .
برنامه ی دیگری که با GPS در ارتباط است MAPS نام دارد که در حقیقت نسخه ای از برنامه ای معروف SMART2GO میباشد که این برنامه توسط نوکیا به صورت رایگان عرضه میشود
البته باید در فضای باز باشی که پیغام Waiting For Gps رو میدهد که یعنی باید صبر کنید که سیستم GPS شما فعال شه بدین صورت که با 7 ماهواره از 21 ماهواره که مخصوص سیستم GPS هستند پنج شه که حدودا 2 تا 3 دقیقه یا بیشتر (بستگی به موقعیت جغرافیایی) اون وفت دیش شما آزاد اون آلارم قرمز رنگ غیر فعال میشه و موقعیت شما در هر جای این کره خاکی باشین نشون داده میشود
که البته نگرانی ای در مورد نقشه کشورمون نباید داشته باشین چون هر روز نقشه هایی با جزییات بیشر ارایه میشوند
البته نقشه کنونی تا حد street همون خیابون zoom میشه که عالی هست

میشه کمی بیشتر توضیح بدید؟
آیا باید سیستم خاصی از مخابرات رو فعال کرد یا همینجوری هم میشه؟

3DCLUB
22-09-2007, 15:43
کسی میدونه که Gps رو برای شیراز و کلا"ایران چجوری باید فعال کرد؟
ببخشید حوصله نداشتم کل تاپیک رو بخونم ، این بود که ییهویی سوال کردم

میشه کمی بیشتر توضیح بدید؟
آیا باید سیستم خاصی از مخابرات رو فعال کرد یا همینجوری هم میشه؟
فکر کنم توضیحم کامله در مورد چه چیزی توضیح بیشتر میخای ؟ به مشکلی برخوردی ؟
Gps اصلا به مخابرات یا هیچ جایه دیگه ربط نداره ...
یه کلام :
شما اگه تو شیراز یا هر کجایه جهان باشین میتونین از Gps تون استفاده کنین و هیچ فرقی نمیکنه
فقط در مورد MAP مشکله نقشش هست
مثلا نقشه های کشور های اروپایی بسیار پر جزییات تر از کشور ایرانه

موفق باشی

Nikolas_95
22-09-2007, 16:01
دوستان توجه کنند،این سیستم ماهواره ای هست و ربطی به مخابرات نداره،هرجا باشید موقعیت شما رو نشون می ده،مسئله اینجا هست که وقتی نقشه ها روش نباشه،مثلا نقشه شهر شما رو نداشته باشه نمی تونه به شما بگه توی کدوم خیابون هستید
به مرور و با گذشت زمان امید این هست کم کم نقشه های شهرهای ایران هم بیایند و ما ایرانی ها هم بتونیم به راحتی از آن استفاده کنیم

IMANOKIA
22-09-2007, 20:41
سلام دوستان عزیز

من روی صحبتم بیشتر با دوستان تهرانی هست

آیا کسی کیبورد بیسیم برای ان95 سراغ داره؟ اگه دیده بگه قیمتش چنده؟ آخه واقعا برای من لازمه و با بلوتوث به راحتی به گوشی وصل میشه و موقع تایپ مسیج یا گیم یا وصل به تلویزیون خیلی به درد می خوره

حتما برام سوال کنین ممنون می شم:11:

DJ.Mamal
22-09-2007, 20:47
سلام دوستان عزیز

من روی صحبتم بیشتر با دوستان تهرانی هست

آیا کسی کیبورد بیسیم برای ان95 سراغ داره؟ اگه دیده بگه قیمتش چنده؟ آخه واقعا برای من لازمه و با بلوتوث به راحتی به گوشی وصل میشه و موقع تایپ مسیج یا گیم یا وصل به تلویزیون خیلی به درد می خوره

حتما برام سوال کنین ممنون می شم:11:
خودم برات قیمت میکنم
بعدا خبرشو بهت میدم

vafa1353
22-09-2007, 21:44
از نرم افزارهاش چه خبر؟؟؟؟آيا پيدا ميشه يا بايد تا خز شدنش صبر كنيم؟؟؟من ميخوام n95 بگيرم ولي ميترسم از اين لحاظ به مشكل بر خورد كنم....:13:

aslanaslan
22-09-2007, 22:13
برو تو قسمت گیم و نرم افزار برای سیمبیان 9.2. اکثر نرم افزار های سیمبیان 9.1 هم می خوره. اگه گرفتی دعا کن ما هم بگیریم...

DJ.Mamal
22-09-2007, 22:59
از نرم افزارهاش چه خبر؟؟؟؟آيا پيدا ميشه يا بايد تا خز شدنش صبر كنيم؟؟؟من ميخوام n95 بگيرم ولي ميترسم از اين لحاظ به مشكل بر خورد كنم....:13:
منم 5700 دارم و مشکل نبود نرم افزار
فعلا باس صبر کنیم...

The_Last_Samurai
23-09-2007, 03:20
خودم برات قیمت میکنم
بعدا خبرشو بهت میدم

ممل جان منم قیمتش و می خوام اگه گرفتی حتما بگو:11::11:

قربوغت:10::10:

The_Last_Samurai
23-09-2007, 03:26

چاکرییییییییییییییییییییی ییییییییییم:10::10::10:

پس بلاخره گرفتی:8::8::8:

مبارک:8::8::8:

DJ.Mamal
23-09-2007, 11:24
به حاج ایمان...مبارک باشه
راستی کیبورد قیمت کردم
از 20 تومن بود تا 25 تومن

IMANOKIA
23-09-2007, 13:10
چاکرییییییییییییییییییییی ییییییییییم:10::10::10:

پس بلاخره گرفتی:8::8::8:

مبارک:8::8::8:

به سلام دوست خوبم سامورایی

آره عزیز یک ماهی میشه که گرفتم

اخرین باری که اومدم اینجا یه جمعه بود که همون فرداش رفتم گرفتم

گوشی خوبیه فقط عکسش در حد 5 مگا نیست و دکمه های زیر صفحه نمایش هم خوش دست نیستن

اگر سوالی داشتین بپرسین شاید بتونم جواب بدم تو این مدت جیک و پیک انت95 رو فهمیدم

فقط سوالی بپرسین که جوابش کوتاه باشه وگرنه خودمو می زنم به اون راه و جواب نمی دم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IMANOKIA
23-09-2007, 13:17
راستی کیبورد قیمت کردم

به به سلام به اقا ممد گل گلاب

چطوری پسر

دستت درد نکنه که قیمت گرفتی اگه یه وقت دوباره گذرت افتاد به اون ورا ببین این کیبوردا خوش دست هستن یا نه آخه سایز کوچیک هستن و واقعا برای من لازم هستن چون دکمه های ان95 زیاد خوش دست نیستن

البته انگشتای من هم زیاد خوش دکمه نیستن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قکرشو کنید ان95 رو به تی وی وصل کنید بعد کی بورد رو هم وصل کنید و بعد یه کامپیوتر دارید

دوستان اگه لوازم جانبی جالبی از ان95 سراغ دارید به مه هم خبر بدید تا کمی ذوق کنیم:10:

aslanaslan
23-09-2007, 13:43
برو تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اونجا تو قسمت N95 لوازم کاملش رو نوشته.

black-king-2020
23-09-2007, 15:33
فکر کنم توضیحم کامله در مورد چه چیزی توضیح بیشتر میخای ؟ به مشکلی برخوردی ؟
Gps اصلا به مخابرات یا هیچ جایه دیگه ربط نداره ...
یه کلام :
شما اگه تو شیراز یا هر کجایه جهان باشین میتونین از Gps تون استفاده کنین و هیچ فرقی نمیکنه
فقط در مورد MAP مشکله نقشش هست
مثلا نقشه های کشور های اروپایی بسیار پر جزییات تر از کشور ایرانه

موفق باشی

یعنی با خط ارطباطات سیار هم میشه نقشه ها رو باز کرد (خیابون)

black-king-2020
23-09-2007, 15:39
مشکل من هنوز حل نشد بی معرفتا :

IMANOKIA
23-09-2007, 15:51
دوست عزیز من نمی دونم مشکلت دقیقا چیه

ولی در مورد gps باید بگم ان95 تراشه Gps ی داره که کاری به سیم کارت و کلا مخابرات نداره و از ماهواره اطلااعات می گیره

و اون gps نصفه نیمه ای هم که اپراتور اول راه انداخته و اسم خیالونها رو می گه ربطی به ان95 نداره و رو هر گوشی عمل می کنه...

DJ.Mamal
23-09-2007, 16:22
به به سلام به اقا ممد گل گلاب

چطوری پسر

دستت درد نکنه که قیمت گرفتی اگه یه وقت دوباره گذرت افتاد به اون ورا ببین این کیبوردا خوش دست هستن یا نه آخه سایز کوچیک هستن و واقعا برای من لازم هستن چون دکمه های ان95 زیاد خوش دست نیستن

البته انگشتای من هم زیاد خوش دکمه نیستن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قکرشو کنید ان95 رو به تی وی وصل کنید بعد کی بورد رو هم وصل کنید و بعد یه کامپیوتر دارید

دوستان اگه لوازم جانبی جالبی از ان95 سراغ دارید به مه هم خبر بدید تا کمی ذوق کنیم:10:
ما چاکرتیم
راجع به خوش دستیش نمیدونم ولی مثل قسمت اعداد کیبورد کامپیوتر میموند(سمت راست کیبورد)
حالا نمیدونم به مزاجت خوش بیاد یا نه..

amirhassan
24-09-2007, 04:51
سلام دوستان.به لينك زير برويد ببينيد اين چيه براي ان95 اومده:18:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**************/nokia-n95-mobile-phone-telescope-t16052.html

amirhassan
24-09-2007, 05:06
شرمنده.به جای ستاره بنویسیدsiscenter.com:8:

morteza_k
24-09-2007, 14:28
سلام
این دیگه اخرشه ایول دیگه گوشیم رو با هیچی عوض نمی کنم.

aslanaslan
24-09-2007, 15:30
من هم از اون لنز ها می خوام... چطور میشه پیداش کرد؟ در ضمن یکی میتونه یه عکس از همون صفحه کلید اکسترنال بده؟

aslanaslan
24-09-2007, 20:58
دقت کردین حجم عکس هایی که من میگیرم با w810 خودم(به حجم حدود 500 کیلو بایت) به حجم عکس های N95 نزدیکه؟! خوب من که دیدم عکس هاش حدود600 کیلوبایت بود![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](15).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](43).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gif

aslanaslan
24-09-2007, 21:01
اینم یه عکس از کیبرد اکسترنال:

Nikolas_95
24-09-2007, 21:02
دوست عزیز با این پستهای پشت سر همتون، تاپیک را خیلی شلوغ می کنید،پستهای یک خطی

aslanaslan
24-09-2007, 21:07

aslanaslan
24-09-2007, 21:16
دقت کردین پشت بعضی از n95 های زرد نوکیا سیاه و در پشت بعضی ها سفید نوشته شده؟! موضوع اصلی و تقلبی هست؟ در ضمن N95 ،داره از این ngage ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم یه عکس دیگه از این کیبرد

Nikolas_95
24-09-2007, 21:32
دقت کردین پشت بعضی از n95 های زرد نوکیا سیاه و در پشت بعضی ها سفید نوشته شده؟! موضوع اصلی و تقلبی هست؟ در ضمن N95 ،داره از این ngage ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم یه عکس دیگه از این کیبرد
دوست عزیز چرا رعایت نمی کنید،یک نگاه به صفحه تاپیک بکنید،همش پست های شماست،پشت سر هم پست میدید،نظم تاپیک رو به هم میزنید و تاپیک رو شلوغ میکنید،خب همه حرفها را می توانستید در یک پست بزنید

می خواهید تعداد پست هایتان را زیاد کنید؟

لطفا رعایت کنید

aslanaslan
24-09-2007, 21:37
دوست عزیز چرا رعایت نمی کنید،یک نگاه به صفحه تاپیک بکنید،همش پست های شماست،پشت سر هم پست میدید،نظم تاپیک رو به هم میزنید و تاپیک رو شلوغ میکنید،خب همه حرفها را می توانستید در یک پست بزنید

می خواهید تعداد پست هایتان را زیاد کنید؟

لطفا رعایت کنید
ببخشید. پست زیاد کنم تا آخرش چی؟ نه داشتم سرچ بازی می کردم و به جاهای جالبی برخورد کردم... ببخشید.

yalda_tanhayeshab
24-09-2007, 22:56
سلام دوستان یه N95دست دوم هست میده 610 تومن به نظرتون خوبه؟

Optimus Prime
25-09-2007, 00:23
بسیار گرون میده اگر تازه بدون گارانتی باشه.

Nikolas_95
25-09-2007, 00:30
خب با همین پول می تونید یک N95 نو بخرید

yalda_tanhayeshab
25-09-2007, 00:37
ممنون از راهنمایتون شما دوستان همیشه دست یاری دارید امیدوارشم همیشه موفق باشید:40:

Optimus Prime
25-09-2007, 01:06
ممنون از راهنمایتون شما دوستان همیشه دست یاری دارید امیدوارشم همیشه موفق باشید:40:
خواهش میشه دوست عزیز.
دوستان هم می تونن به این تاپیک یه سر بزنند:

tanzad
25-09-2007, 01:06
الآن نوش زیر 600 تمنه...!!!
حدود 570-580

morteza_k
25-09-2007, 17:20
سلام
اقا من گوشیم رو دارم اپدیت می کنم ولی این پیغام رو میده فکر کنم میگه باطری پر نیست درسته .

باید چیکار کنم.

KAZEMLU
25-09-2007, 22:49
سلام
اقا من گوشیم رو دارم اپدیت می کنم ولی این پیغام رو میده فکر کنم میگه باطری پر نیست درسته .

باید چیکار کنم.
شما احتمالا موقع آپدیت ارتباط کابل و گوشیت رو قطع کرد ی یا با اون ور رفتی .مال من هم یک بار موقع آپدیت این طور شد منتها نگران نباش همان طور که خود متن راهنمایی کرده اول باطری و شارژر رو خارج کن سپس دوباره اونارو جابزن سپس دکمه پاور رو چند ثانیه فشار بده و نگه دار بعد از روی پنجره بالا که عکسش رو گذاشتی retry رو بزن بعد از چند دقیقه (15 دقیقه )مشکلت حل می شه .

mohammad11999
26-09-2007, 01:50
اگر لطف کنید و جواب من رو بدید خیلی ممنون می شم .

سوییچ کردن بین سایلنت و جنرال دکمه # گاهی اوقات کار نمی کنه و هرچی که نگه می دارم از یک حالت به حالت دیگه نمی ره

Nikolas_95
26-09-2007, 01:53

سوییچ کردن بین سایلنت و جنرال دکمه # گاهی اوقات کار نمی کنه و هرچی که نگه می دارم از یک حالت به حالت دیگه نمی ره
تا جایی که یادم میاد یکی دیگه از دوستان هم همین مشکل رو داشتن

مثل اینکه طبیعی هست،خیلی ناراحت نباشید

tanzad
26-09-2007, 03:48

من که قبلا هم گفتم...!
دکمه # تو این گوشی فقط همین عمل رو (#) انجام میده و نه بیشتر...!
برای تغییر حالت تنها را همون دکمه پاور هست...
چند بار بزنی عادت میکنی...!:46:

The_Last_Samurai
26-09-2007, 06:29

من وقتی که # نگه میدارم Silent میشه.....

یکی از دوستان گفت که همه ی گوشی های نوکیا با # silent میشن.ولی N70 که من داشتم اینجوری نبود...

زیاد خودت و اذیت نکن احتمالا طبیعیه:46:

The_Last_Samurai
26-09-2007, 06:51
راستی کیبورد قیمت کردم

ممد جان دستت درد نکنه:11::11:

منظورت از اینکه مثل ماشین حساب کیبورد کامپیتر میمونه , اندازشه؟؟

اگه وقت کردی یه عکس ازش بذاری که دیگه دمت:10::10::11:

به سلام دوست خوبم سامورایی

آره عزیز یک ماهی میشه که گرفتم

اخرین باری که اومدم اینجا یه جمعه بود که همون فرداش رفتم گرفتم

گوشی خوبیه فقط عکسش در حد 5 مگا نیست و دکمه های زیر صفحه نمایش هم خوش دست نیستن

اگر سوالی داشتین بپرسین شاید بتونم جواب بدم تو این مدت جیک و پیک انت95 رو فهمیدم

فقط سوالی بپرسین که جوابش کوتاه باشه وگرنه خودمو می زنم به اون راه و جواب نمی دم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم چاکریم:10::10:

moby
26-09-2007, 16:40

tanzad
26-09-2007, 17:23
منم یکی از اینا می خوام...!!!

Nikolas_95
26-09-2007, 17:51

متاسفانه عکس باز نمیشه!

تینی پیک برای بعضی ها ف ی ل ت ر هست

aslanaslan
26-09-2007, 21:17
از کجا میشه این کیبردو گیر آورد؟ ایران یاب هست یا نایاب؟!

netlcom
26-09-2007, 22:44
از کجا میشه این کیبردو گیر آورد؟ ایران یاب هست یا نایاب؟!

آره تو ايران هست اگه تهراني برو علائدين اگه نه نماييندگي نوکيا اتصالات داره

netlcom
26-09-2007, 22:45
آيا واسه ن95 نرم افزار فارسي ساز هست

mani 203
26-09-2007, 22:53
دوستان اول بگم شرمندم اخه سرعتم خیلی پایینه و خیلی سخته که سرچ کنم

لطفا بگید نقشه ایران برای n95 اومده

نقشه ای که تمام جزئیات رو داشته باشه

اخه یه نقشه روی گوشیم هست که فرودگاهها و بزرگ راهها رو نشان میده همین

ولی بعضی از کشورها مثل دوبی رو کاملا نشان میده

بازم شرمنده !

Nikolas_95
26-09-2007, 23:37
آره تو ايران هست اگه تهراني برو علائدين اگه نه نماييندگي نوکيا اتصالات داره
خب قیمتش خیلی جالبه حتما

tanzad
27-09-2007, 00:56
دوستان اول بگم شرمندم اخه سرعتم خیلی پایینه و خیلی سخته که سرچ کنم

لطفا بگید نقشه ایران برای n95 اومده

نقشه ای که تمام جزئیات رو داشته باشه

اخه یه نقشه روی گوشیم هست که فرودگاهها و بزرگ راهها رو نشان میده همین

ولی بعضی از کشورها مثل دوبی رو کاملا نشان میده

بازم شرمنده !
هنوز نقشه کامل تهیه نشده...
باید چشم انتظار باشیم...!

tanzad
27-09-2007, 00:58
خب قیمتش خیلی جالبه حتما
تو علاالدین هستش...
اینبار رفتم قیمت دقیقشو میپرسم اما ظاهرا طبق گزارش دوستان تو چند صفحه قبل قیمتش حدود 30 تومن هست که فکر کنم می ارزه...!

Nikolas_95
27-09-2007, 01:06
تو علاالدین هستش...
اینبار رفتم قیمت دقیقشو میپرسم اما ظاهرا طبق گزارش دوستان تو چند صفحه قبل قیمتش حدود 30 تومن هست که فکر کنم می ارزه...!

30تومن؟آره بد نیست،فکر می کردم بیشتر از اینها باشه

The_Last_Samurai
27-09-2007, 02:55
آيا واسه ن95 نرم افزار فارسي ساز هست

دوست عزیز N95 خودش هم compelet فارسی میشه هم فارسی مینویسه..

توی پکش هم دفترچه ی کاملا فارسی داره...

البته من خودم تعجب کردم چون توی سری N ندیده بودم که گوشی حتی فارسی بنویسه چه برسه به اینکه گوشی فارسی بشه...

شاید گوشی من اینجوریه.....بقیه ی بچه ها هم که دارن بگن ببینیم چجوریاست........:13:

ali racer
27-09-2007, 05:21

البته من خودم تعجب کردم چون توی سری N ندیده بودم که گوشی حتی فارسی بنویسه چه برسه به اینکه گوشی فارسی بشه...

شاید گوشی من اینجوریه.....بقیه ی بچه ها هم که دارن بگن ببینیم چجوریاست........:13:

بله اکثر گوشی های ان 95 ها فارسی ساپورت
هستند
وفکرم نمیکنم هیچ کدام از سری ان نوکیا با زبان
فارسی مشکلی داشته باشند
بر خلاف کلیه ی سری پی سونی اریکسون :27:

ali racer
27-09-2007, 05:21

بله اکثر گوشی های ان 95 ها فارسی ساپورت
هستند
وفکرم نمیکنم هیچ کدام از سری ان نوکیا با زبان
فارسی مشکلی داشته باشند
بر خلاف کلیه ی سری پی سونی اریکسون :27:

KAZEMLU
27-09-2007, 10:58

مال من فارسی نبود ولی با تغییر product code و آپدیت آن را فارسی کردم ولی بک باگ کوچک دارد که ظاهرا همه همین مشکل را دارند و آن هم این است که عدد 7 را به صورت > یعنی کج می نویسد.

IMANOKIA
27-09-2007, 22:39
سلامی دوباره به دوستان خوبم

در مورد داشتن یا نداشتن زبان فارسی یا اینکه صفحه کلید بعضی ها فارسی هست و بعضیا نیست باید بگم که من قبل از اینکه ان 95 بگیرم خیلی گشتم تا یک ان95 پیدا کردم که صفحه کلید و زبان فارسی نداشته باشه من طبق تحقیقاتم و تجربه بعضی از دوستان اگه ان95 فابریک بدون زبان و صفحه کلید فارسی باشه بهتر کار می کنه مخصوصا برای اتصال به GPS ...حالا اگه دوستی هم بیاد بگه ربطی نداره بهش حق می دم...

از این که بگذریم کاشکی بچه هایی که تهران هستن چندتا عکس از کیبوردهای بلوتوث موجود در بازار می گرفتن و می ذاشتن برامون ( نه اینکه از سایتا در بیارین که نمی شه تهیه کرد)

یه سوال دیگه هم داشتم که هنوز برام لا ینحله
من چند سال پیش 6630 داشتو و هر از چند گاهی از مسج هام یه کپی می گرفتم و بعد از فرمت گوشی دوباره اونها رو می ریختم تو ساخه mail و مسجام بر می گشت ...حالا تو گوشی های سری ان مثل ان95 مسجها کجا هستن ؟ کسی می دونه؟ اصلا چجوری می شه از اونا back up گرفت من دوست ندارم بعد از چند ماه مسجام همه پاک بشن!!!!
راستی میشه اون 2000 مسجی که از سالها قبل دارم کپی کنم تو ان 95 و تو مسجها ببینمشون....

از جوابهای (حرف رو عوض کردنی و غیر ممکنی ندین ممنون میشم)

ali racer
27-09-2007, 22:50

در مورد داشتن یا نداشتن زبان فارسی یا اینکه صفحه کلید بعضی ها فارسی هست و بعضیا نیست باید بگم که من قبل از اینکه ان 95 بگیرم خیلی گشتم تا یک ان95 پیدا کردم که صفحه کلید و زبان فارسی نداشته باشه من طبق تحقیقاتم و تجربه بعضی از دوستان اگه ان95 فابریک بدون زبان و صفحه کلید فارسی باشه بهتر کار می کنه مخصوصا برای اتصال به GPS ...حالا اگه دوستی هم بیاد بگه ربطی نداره بهش حق می دم...

از این که بگذریم کاشکی بچه هایی که تهران هستن چندتا عکس از کیبوردهای بلوتوث موجود در بازار می گرفتن و می ذاشتن برامون ( نه اینکه از سایتا در بیارین که نمی شه تهیه کرد)

من چند سال پیش 6630 داشتو و هر از چند گاهی از مسج هام یه کپی می گرفتم و بعد از فرمت گوشی دوباره اونها رو می ریختم تو ساخه mail و مسجام بر می گشت ...حالا تو گوشی های سری ان مثل ان95 مسجها کجا هستن ؟ کسی می دونه؟ اصلا چجوری می شه از اونا back up گرفت من دوست ندارم بعد از چند ماه مسجام همه پاک بشن!!!!
راستی میشه اون 2000 مسجی که از سالها قبل دارم کپی کنم تو ان 95 و تو مسجها ببینمشون....

شما مگه با pc suite
کار نکردین ؟
من البته چون یه بار با بک اپ
مشک
پیدا کردم
همی ی مسیج هامو از طریق pc suite
کپی میکنم تو کامپیوتر
بعد از فرمت میریزم تو draft
ya
my folder
البته تو inbox
میشه ریختشون این روش من بود
از بک اپ هم میتونین استفاده کنین که یه بار یه ضد حال حسابی به من زد
از بچه ها هم شنیدم که اونا هم مشکل دارن
و موقع بازیابی اطلاعات ارور میده
واطلاعات پررررر!!!!!!!!!!:18:

ali racer
27-09-2007, 22:55
راستی من تو تاپیک 95 8گیگ
این پستو دادم این جا هم می نویسم

کسی از تاریخ به بازار اومدن این گوشی خبر نداره ؟
تو تاپیکش از اول اکتبر نام برده شده بود(یعنی چند روزه دیگه )!
نظره شما چیه ؟
اطلا عات جدیدی دارین در این زمینه ؟

Phoenix
28-09-2007, 03:31
سلام
چندتا سئوال از اساتید اینجا داشتم :
1. این گوشی تا چقدر مموری ساپورت میکنه، که البته سرعتش کم نشه
2. اینطوری که دیدم بنظر باتری این گوشی یه کم ضعیفه، میخواستم بپرسم که با یه سری کارهای روزمره چقدر طول میکشه تا شارژش خالی بشه

با تشکر

Rjoun
28-09-2007, 08:19
سلام
2. اینطوری که دیدم بنظر باتری این گوشی یه کم ضعیفه، میخواستم بپرسم که با یه سری کارهای روزمره چقدر طول میکشه تا شارژش خالی بشه

با تشکر
1.تا دو گيگ(وقتي k750تا دو گيگ ميگره احتمال اين كه n95بيشتر بگيره وجود داره)
2.همون عصر يا شب بايد شارژش كني

mani 203
28-09-2007, 15:24
دوستان شرمنده

کسی اموزش کامل اپدیت گوشی رو داره هر چی کاملتر بهتر

ممنون میشم کمک کنید

IMANOKIA
28-09-2007, 23:03

ای جوونی کجایی که یادت بخیر اگه وقت داشتم و مثل قدیم جوون بودم مزاحم شما نمی شدم ای روزگار

tanzad
29-09-2007, 00:15

ایمان جان...
یه توصیه دوستانه بهت می کنم...!
من اصولا هر یکی دوماهی تعداد SMS های Inbox گوشیم حدود 2-3 هزار تا میشه...
اما خوب بعد از این مدت به کلی سرعت این قسمت از گوشی به طرز شدیدی پایین میاد...
بخاطر همونم نمیذارم که بیشتر از 1000 تا بشه...
اصولا هم قبل از پاک کردن یه بکاپ از اونا میگیرم و هم اینکه روی هارد کپیشون می کنم...
میتونی هم هر وقت خواستی Restor کنی...
در مورد عکس از کیبورد هم احتمالا تو این هفته یه سر میرم علاالدین واست یه عکس می گیرم...

tanzad
29-09-2007, 00:18
سلام

با تشکر
در مورد رم همینطور که دوستمون هم گفتن میتونی از 2 گیگ هم استفاده کنی...
اما برای باتری بستگی به اون کار روزمره داره...!
میتونی با یک کارکرد معمولی تا 40 ساعت هم شارژ داشته باشی...

tanzad
29-09-2007, 00:20
دوستان شرمنده

کسی اموزش کامل اپدیت گوشی رو داره هر چی کاملتر بهتر

ممنون میشم کمک کنید
مانی جان من خودم قبلا یه چیزایی در مورد آموزش آپدیت نوشتم...
تو صفحه های قبل می تونی پیدا کنی...
سرچ کن: "آپدیت، NSU، ورژن"

IMANOKIA
29-09-2007, 01:23
ایمان جان...
یه توصیه دوستانه بهت می کنم...!
من اصولا هر یکی دوماهی تعداد SMS های Inbox گوشیم حدود 2-3 هزار تا میشه...
اما خوب بعد از این مدت به کلی سرعت این قسمت از گوشی به طرز شدیدی پایین میاد...
بخاطر همونم نمیذارم که بیشتر از 1000 تا بشه...
اصولا هم قبل از پاک کردن یه بکاپ از اونا میگیرم و هم اینکه روی هارد کپیشون می کنم...
میتونی هم هر وقت خواستی Restor کنی...
در مورد عکس از کیبورد هم احتمالا تو این هفته یه سر میرم علاالدین واست یه عکس می گیرم...

باز هم گلی به جمال تو

می دونستم اگه یه نفر به جواب قانع کننده ای بده اون تویی :40:

tanzad
29-09-2007, 02:45
باز هم گلی به جمال تو
می دونستم اگه یه نفر به جواب قانع کننده ای بده اون تویی :40:
ایمان جان اگه از این حرفا بزنی جوگیر میشما...!
بذار تو وضعیت عادی کار خودمو انجام بدم...
زیاد جنبه ندارم...!

ali racer
29-09-2007, 02:55
شما مگه با pc suite
کار نکردین ؟
مشک
پیدا کردم
کپی میکنم تو کامپیوتر
ya
my folder
البته تو inbox

بابا من که جواب دادم که ایمان ..... :19:

moby
29-09-2007, 18:19
سلام دوستان منم امروز یه n95 گرفتم به 590000 تومن دیگه نمیدونم گرون گرفتم یا نه
یه سوال رنگ پشت گوشی من طلایی بژهستش ایا این رنگش قبلا بود یا اینکه اینا رنگهای جدیدا
در ضمن ورژنش هم 12 هستش

ali racer
29-09-2007, 22:49
یه سوال رنگ پشت گوشی من طلایی بژهستش ایا این رنگش قبلا بود یا اینکه اینا رنگهای جدیدا
در ضمن ورژنش هم 12 هستش

مبارکه
n95
در دو رنگ طلایی و بادمجونی تولید میشه
version
گوشیتم باید کامل بنویسی تا معلوم شه اپدیت هست یا نه :5:

tanzad
29-09-2007, 23:30
در ضمن ورژنش هم 12 هستش
مبارک باشه...
در مورد رنگ همینطور که دوست عزیزمون گفتن، N95 در همون دو رنگ ارائه شده...
در مورد ورژن هم باید بگم ورژن 12 فقط در یک نسخه (فعلا) ارائه شده که اونم 12.0.013 هست...

IMANOKIA
30-09-2007, 01:00
شما مگه با pc suite
کار نکردین ؟
مشک
پیدا کردم
کپی میکنم تو کامپیوتر
ya
my folder
البته تو inbox

دوست عزیز ممنون که جواب یک قسمت از سوالاتم رو دادی ولی من می دونم که با back up میشه یه کارایی کرد ولی زیاد تضمینی نیست ضمنا من می خوام اس ام اس های چند سال پیش که از 6630 دارم بیارم رو ان 95 به هر صورت ممنون بالاخره یاد می گیرم و به شما هم یاد می دم

راستی گوشی من چند زوریه که سمت راستش یه جورایی لق شده به طوریکه وقتی فشارش می دم کمی زیرش خالیه و صداش هم تابلوه به مسج می خوای بنویسی همش صدا می ده
برای شما هم اینجوریه؟؟؟؟؟؟ راهی چاهی نداره که سفتش کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad11999
30-09-2007, 01:38
وای این کیبوردا محشرن
اگه عین من انگشتاتون درد گرفته از دست موبایلتون حتما بگیرید
نمیخواد گرونشو بخرین
من خریدم 23 تومن خیلیم راضیم

IMANOKIA
30-09-2007, 11:17
وای این کیبوردا محشرن
اگه عین من انگشتاتون درد گرفته از دست موبایلتون حتما بگیرید
نمیخواد گرونشو بخرین
من خریدم 23 تومن خیلیم راضیم

سلام رفیق بهت تبریک میگم

لطف کن دوتا عکس از این کیبورد بگیر بذار اینجا بچه ها هم ببینن و بدونن کدوم مدل رو بگیرن که خوشدسته

naim697
30-09-2007, 13:56
من نوت بوک ام ویندوزش ویستا است. نحوه ساخت کانکتشن و مخصوصا چطور تنظیمات رو رو انجام بدیم؟ wlan ؟
میخوام با موبایلم از طریق wlan موبایل و نوت بوکم به اینترنت وصل شم؟
کمک کمک

naim697
30-09-2007, 14:13
من نوت بوک ام ویندوزش ویستا است. نحوه ساخت کانکتشن و مخصوصا چطور تنظیمات رو رو انجام بدیم؟ wlan ؟
کمک کمک

aslanaslan
30-09-2007, 21:11
اونجور که یادمه تو سایت نوشته بود ویستا رو پشتیبانی می کنه یا PC Suit مخصوص ویستا داره...

naim697
30-09-2007, 21:25
کمک کمک

Saman-tci
30-09-2007, 21:43
دوست من یک سوال رو توی 10 تا تاپیک نمیپرسن ..!!! اگه کسی از دوستان بلد باشه توی همون تاپیک جوابتون زو میده

Geeksboy
30-09-2007, 23:52
سلام دوستان.
من یه N95 از اونور آب گرفتم که توی ایران با هیچ سیم کارتی اجرا نمیشه...چیکار کنم؟

jamshidjap
01-10-2007, 13:03
سلام
آيا n95 مثل n93 زوم اپتيکال و لرزش گير دست داره؟

corey taylor
01-10-2007, 13:23
سلام دوستان.
من یه N95 از اونور آب گرفتم که توی ایران با هیچ سیم کارتی اجرا نمیشه...چیکار کنم؟

دوست عزیز گوشیت قفل شبکه داره

باید انلاک بشه حدود 60 هزار تومان هزینه داره

KAZEMLU
01-10-2007, 15:30
سلام
زوم اپتیکال که قطعا نداره ولی لرزش گیر رو مطمئن نیستم ولی فکر نمی کنم داشته باشه>

Geeksboy
01-10-2007, 15:39
دوست عزیز گوشیت قفل شبکه داره

باید انلاک بشه حدود 60 هزار تومان هزینه داره

شما مطمئنی؟
آخه یکی میگه باید فلش کنی...یکی میگه باید رجیستر کنی!...یکی میگه باید 3 ولتش کنی...یکی میگه ولش کن.

ببین دوست عزیز منظورم اینه,توی این گوشی ما هر سیم کارتی که میزاریم اجرا نمیشه...بعدش هم این گوشی رو از انگلیس خریدیم...با آنلاک کردن حله؟

tanzad
01-10-2007, 15:41
سلام
خیر متاسفانه زوم اپتیکال نداره...

aslanaslan
01-10-2007, 22:06
فقط E90! :

Optimus Prime
02-10-2007, 00:30
باتری BL-6F 1200mAh نوکیا N95 8GB در N95 معمولی!:

این کارو مدیر Mobile Burn Forums پس از شکستن در باتری انجام داد و همونطور که می بینید قاب کریستالی گوشی این کارو (گرفتن محکم باتری) انجام میده!

amanofnoname
02-10-2007, 00:44

این کارو مدیر Mobile Burn Forums پس از شکستن در باتری انجام داد و همونطور که می بینید قاب کریستالی گوشی این کارو (گرفتن محکم باتری) انجام میده!

یعنی حتما باید در باتری رو شکست!!! نمیشه به طور عادی درش آورد؟

tanzad
02-10-2007, 00:50

حالا شما مطمئنی که درشو شکسته...؟!
حیف اون در نیست....؟!

tanzad
02-10-2007, 01:13
دوستان...!
در تاپیک زیر آموزش چگونگی نحوه اتصال N95 به اینترنت به طریق تنظیم دستی توضیح و آموزش داده شده...
امیدوارم مفید باشه...

AHT
02-10-2007, 09:53
ميخواستم ببينم N95 تلوزيون داره يا نه
چون چندين نفر به من گفتن كه N95ت تلوزيون داره
ميخواستم ببينم راسته يا نه اگه راسته چي جوري ميشه به راه انداختش

Optimus Prime
02-10-2007, 09:59
نه دوستان!!! منظورم این بود که بر اثر یه اشتباهش در باتریش شکست بعد به فکرش رسیده قبل از عوض کردن در باتری این کارو امتحان کنه که دیده امکان پذیره.

corey taylor
02-10-2007, 11:32
شما مطمئنی؟
آخه یکی میگه باید فلش کنی...یکی میگه باید رجیستر کنی!...یکی میگه باید 3 ولتش کنی...یکی میگه ولش کن.

ببین دوست عزیز منظورم اینه,توی این گوشی ما هر سیم کارتی که میزاریم اجرا نمیشه...بعدش هم این گوشی رو از انگلیس خریدیم...با آنلاک کردن حله؟

با فلش حل نمیشه دوست عزیز

100 درصد باید انلاک بشه اگه خواستی بنویس وقتی سیم کارت داخل گوشی میزاری چه پیغامی میده

احتمالا باید این پیغامو میده : phone restricted

من 6300 و 6280 و n73 برام اوردن انلاک کردم حل شد

tanzad
02-10-2007, 11:51
کم نیستن از این "چندین نفر" ها که بی اطلاع حرف میزنن...!
ازشون می پرسیدی که خودتون دیدین...؟
کجا دیدین...؟!
تازه این حرف اینا باز نسبت به اون حرف بعضیا که N95 ماهواره داره قابل قبول تره...!
به هر حال...
این گوشی فاقد هر گونه سیستم سخت افزاری هست که بخواد امکانات یه تلویزیون رو از طریق اون به شما بده...

ddavod
02-10-2007, 12:58
جدول مشخصات گوشي
تصویر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشخصات نام گوشي : N95 N95 8GB قیمت : گارانتی متفرقه
580000 تومان
تاريخ معرفي : ماه سپتامبر سال 2006 ماه آگوست سال 2007
باند فركانس:

باند :
HSDPA / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 سيستم عامل نوع: Symbian OS 9.2, S60 rel. 3.0 Symbian OS 9.2, S60 rel. 3.1 مشخصات ظاهري وزن(گرم): 120 128 سايز (طول - عرض - ضخامت): 99 * 53 * 21 99 * 53 * 21 رنگ بندي گوشي : نقره ای - مشکی مشکی مشخصات صفحه نمايش نوع: TFT با قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ TFT با قابلیت 16 میلیون رنگ ابعاد: 320 × 240 پیکسل 240x 320 پیکسل صفحه نمايش لمسي : نداردندارد
حالت اسكرين سيور:
دارد دارد تصوير زمينه: دارد دارد مشخصات دوربين نوع: 5 مگاپیکسل و با قابلیت فوکوس اتوماتیک و ماکرو و لنز Carl Zeiss و نوع Tessar و سیستم کاهش قرمزی چشم و دوربین دوم CIF 5 مگاپیکسل دارای لنز کارل زایس و فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم CIF قابليت بزرگنمايي: 20 برابر و در حالت 5 مگاپیکسل6 برابر 20 برابر ابعاد عكس : 1944×2592 پیکسل 2592x 1944 پیکسل قابليت فيلمبرداري: دارد دارد مدت فيلمبرداري: به میزان حافظه به میزان حافظه فلاش: دارد دارد مشخصات صداي زنگ نوع: پلی فونیک 64 و مونوفنیک پلی فونیک 64 کاناله قابليت دريافت زنگ: دارد دارد پخش MP3 به جاي زنگ دارد دارد مشخصات پخش كننده موزيك نوع: MP3 player MP3 player قابليت پخش: MP3/AAC/AAC+/eAAC+/WMA MP3/AAC/AAC+/eAAC+/WMA مشخصات حافظه حافظه گوشي: 160 مگابایت 8 گیگابایت حافظه مموري كارت : دارد 128 مگابایت کارت microSD با قابلیت ارتقا تا 2 گیگابایت و تعویض سریع ندارد دفترچه تلفن: دارد دارد نمايش تصوير تماس گيرنده: دارد دارد ابزار ارتباطي گوشي پورت: USB نسخه ی 2 , Pop-Port miniUSB بلوتوث: دارد دارد اينفرارد: دارد دارد GPRS دارد دارد EDGE دارد دارد HSCSD ندارددارد
3G
دارد دارد Wireless LAN دارد دارد بازي نام بازي: با قابلیت دانلود دارد با قابلیت دانلود مرورگر اينترنت WAP دارد دارد xHTML دارد دارد HTML دارد دارد ساير مشخصات messaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging تايپ هوشمند T9 دارد دارد ويبره دارد دارد آيفون دارد دارد منشي تلفني نداردندارد سيستم ضبط صدا: دارد دارد سيستم شماره گيري با صوت: دارد دارد
فرمان صوتي
دارد دارد راديو دارد دارد چراغ قوه: نداردندارد فن آوري Push to talk دارد دارد مكالمه تصويري: دارد دارد قابليت ويرايش آفيس: نداردندارد
قابليت نمايش Pdf
دارد دارد
قابليتهاي ديگر:
دارای سیستم موقعیت یاب ماهواره ای (GPS ) و Java MIDP 2.0 و اتصال مستقیم به تلویزیون دارای سیستم موقعیت یاب ماهواره ای (GPS ) و Java MIDP 2.0 و اتصال مستقیم به تلویزیون مشخصات باتري نوع: Standard battery, Li-Ion 950 mAh (BL-5F) Standard battery, Li-Ion 1200mAH (BL-6F)
زمان مكالمه:مداوم
6 ساعت و 30 دقیقه 6 ساعت
زمان آماده به كار
220 ساعت 280 ساعت وسايل جانبي
هندفري:
مدل HS-45 و مدل AD-43 مدل HS-45 و مدل AD-43
هندفري بلوتوث:
مدل BH-900 و مدل BH-800 و مدل BH-200 و مدل HS-36W و مدل HS-26W مدل BH-900 و مدل BH-800 و مدل BH-200 و مدل HS-36W و مدل HS-26W
كاركيت:

كاركيت بلوتوث:
مدل HF-35W و مدل HF-6W مدل HF-35W و مدل HF-6W
كابل:
مدل DKE-2 مدل DKE-2
هلدر:

قابليت نصب دوربين:

كيبورد بيسيم:

شارژر:
مدل AC-5 مدل AC-5
شارژر فندكي:
مدل DC-4 مدل DC-4
ساير لوازم
کابل اتصال به تلویزیون مدل CA-75U

این هم مقایسه n95 قدیم و n 95 گیگ 8

naim697
02-10-2007, 13:14
زمانی که میخوام به وسیله وایرلس از نوت بوک به موبایلم وصل شم(ویندوز ویستا) (دیال آپ) زمان ساخت کانکت باید
از این 3گزینه کدام یک رو انتخاب
how do you want to add a network?
add a network that is renge of this computer
this shows you a list of neworks that are currently available and lets you connect
to one.once you connect, a profile for the network is seved on your computer

manully create a network profile
this creates a new network profile or locates an existing network and saves a profile
for the network on your computer. you need to knoe the network naem (ssid) and
security kye (if applicable).

create an ad hoc network
this creates a temporary network for sharing files or an internet connection

برای شروع ساخت کدوم رو باید انتخاب کنم؟
بعد از میان
no authentication (open) , wep , wpa2-personal , wpa-personal , wpa2-enterprise , wpa-enterprise , 802.1X
کدام باید انتخاب شود؟
باید انتخاب کنم؟
aes,wep,tkip,
توضیح کامل و راهنمایی .
wLAN , N95 NOKIA

pedram325
02-10-2007, 15:32
بچه ها n95 من وقتی زیاد باهاش کار میکنم مخصوصا وقتی به وایرلس وصل می شم گرم می کنه مخصوصا روی کیبورد عدد هاش.همین هم باعث می شه که مصرف باتریش بره بالا. می خواستم ببینم مال شما هم همینطوره؟

tanzad
02-10-2007, 17:03
بچه ها n95 من وقتی زیاد باهاش کار میکنم مخصوصا وقتی به وایرلس وصل می شم گرم می کنه مخصوصا روی کیبورد عدد هاش.همین هم باعث می شه که مصرف باتریش بره بالا. می خواستم ببینم مال شما هم همینطوره؟
اون مقدار گرما بخاطر تعداد LED هایی هست که در زیر کیبوردش به کار رفته شده...
مال منم اینجوریه...
البته من به جای وایرلس، اس ام اس زیادی میدم...!

bakhishman
02-10-2007, 17:11
n95 من موقع فیلمبرداری فلشش روشن نمیشه چرا؟

Geeksboy
02-10-2007, 17:34
با فلش حل نمیشه دوست عزیز

100 درصد باید انلاک بشه اگه خواستی بنویس وقتی سیم کارت داخل گوشی میزاری چه پیغامی میده

احتمالا باید این پیغامو میده : phone restricted

من 6300 و 6280 و n73 برام اوردن انلاک کردم حل شد
نه دوست عزیز...متاسفانه میزنه The Sim Not Allow.

bakhishman
02-10-2007, 18:19
من وقتی دکمه ی منو رو نگه میدارم برنامه های باز رو نشون نمیده مینویسه:you can register this progrom on web site .....

AHT
02-10-2007, 19:26
کم نیستن از این "چندین نفر" ها که بی اطلاع حرف میزنن...!
ازشون می پرسیدی که خودتون دیدین...؟
کجا دیدین...؟!
تازه این حرف اینا باز نسبت به اون حرف بعضیا که N95 ماهواره داره قابل قبول تره...!
به هر حال...
این گوشی فاقد هر گونه سیستم سخت افزاری هست که بخواد امکانات یه تلویزیون رو از طریق اون به شما بده...

احتمالا اون ها قابلیت وصل شدن به تلوزیون رو با خود تلوزیون اشتباه گرفتند
من یه برنامه به اسم Live TV دانلود کردم که موقع استفاده میگه WLAN یافت نشد

Geeksboy
02-10-2007, 20:36
دوستان ببخشید,این که میگن چینی ها یه N95 زدن کپی خود اصلش اما نمیدونم یه فرقایی داره واقعیت داره؟
این N95 هایی که الان 220 تومان هست چیه؟
کسی اطلاعات کابل ازشون داره.
ممنون میشم کمک کنید...خیلی کل کلی هستش بحثمون.

Hoom@n
02-10-2007, 21:46
دوستان ببخشید,این که میگن چینی ها یه N95 زدن کپی خود اصلش اما نمیدونم یه فرقایی داره واقعیت داره؟
این N95 هایی که الان 220 تومان هست چیه؟
کسی اطلاعات کابل ازشون داره.
ممنون میشم کمک کنید...خیلی کل کلی هستش بحثمون.
این ارزون ها صفحه کلیدشون فقط به یک طرف باز می شه (دکمه های موزیک رو نداره) رادیو هم نداره کیفیت پلاستیکش هم تابلو هست. دوربینش هم فرق داره.
البته من هم فقط شنیدم و مطمئن نیستم. صبر کن تا بقیه هم نظر بدن.

Hoom@n
02-10-2007, 21:51
سلام.
من تو یه گوشی N95 وقتی تو map می رم گوشه پایین سمت راست تصویر عکس یه ماهواره هست و یه علامت ضربدر قرمز هم جلوی اون. تو gps قسمت موقعیت (position) هم که می رم هرچقدر صبر می کنم موقعیت رو نمی ده. با وجود این وقتی تو satellite status که می رم چهار یا پنج خط هستن و کنارشون هم یه عدد نوشته (مثلا 3 یا 28 و یا ...)
مشکل از چی هست و باید چیکار کنم؟

IMANOKIA
02-10-2007, 23:50
راستی گوشی من چند زوریه که سمت راستش یه جورایی لق شده به طوریکه وقتی فشارش می دم کمی زیرش خالیه و صداش هم تابلوه به مسج می خوای بنویسی همش صدا می ده

چرا کسی جوابی نمیده؟؟؟؟؟؟؟

mahdi-mb
02-10-2007, 23:58
n95 smartAnswer چطوري فعال ميشه؟؟

mohammad11999
03-10-2007, 00:53

چرا کسی جوابی نمیده؟؟؟؟؟؟؟

خب برادر من راهی نداره
میتونی یه n95 دیگه بگیری اوراغ کنی قاب و صفحه کلیدتو عوض کنی:21:
یا یه قاب نو گیر بیاری:18:

KAZEMLU
03-10-2007, 07:15
سلام.
من تو یه گوشی N95 وقتی تو map می رم گوشه پایین سمت راست تصویر عکس یه ماهواره هست و یه علامت ضربدر قرمز هم جلوی اون. تو gps قسمت موقعیت (position) هم که می رم هرچقدر صبر می کنم موقعیت رو نمی ده. با وجود این وقتی تو satellite status که می رم چهار یا پنج خط هستن و کنارشون هم یه عدد نوشته (مثلا 3 یا 28 و یا ...)
مشکل از چی هست و باید چیکار کنم؟
آن خط ها و اعداد نشان گر این است که شما تحت پوشش ماهواره های GPS هستید و باید صبر کنید تا دریافت اطلاعات کامل شود این زمان از چند ثانیه تا چند دقیقه می تواند باشد .بعد از آن همان خط ها پر می شوند ُآنگاه GPS قابل استفاده است.

moby
03-10-2007, 09:49

احتمالا اونا از این n95 چینی دیدن یا اینکه ....:18:

aslanaslan
03-10-2007, 09:51
چطوری میشه قبل از خرید فهمید که رم 128 تو جعبه داره یا 1 گیگ؟!

moby
03-10-2007, 10:15
اسلان جان من فکر کنم سری جدید همشون 1 گیگ باشه چون تا حالا هر کی از دوستام گوشی نوکیا از سری n گرفته رمش 1 گیگ بوده

aslanaslan
03-10-2007, 10:19
ممنون. در ضمن رنگ بادمجانی قشنگ تره یا طلایی؟

moby
03-10-2007, 10:42
اسلان جان رنگش بستگی به سلیقه داره در ضمن طلایی که نیست رنگش خاکیه روی جعبش هم نوشته sand
حالا باید از نزدیک ببینی و خودت نتیجه بگیری اگه خواستی چند تا عکس ازش بگیرم و برات اپش کنم؟

Hoom@n
03-10-2007, 13:52
من تا پنج دقیقه هم صبر کردم و باز هم نیومد. باید چی کنم؟

morteza_k
03-10-2007, 15:45
سلام
دوستان من گوشیم رو اپگرید کردم حالا چه امکاناتی بهش اضافه میشه.

OMID_NPC
03-10-2007, 16:42
سلام ایا می شه فایل Sis به هیچ نحوی رو N95 نصب کرد؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون

moby
03-10-2007, 17:59
سلام از دوستان کسی هست که مپ لودر 1.1 رو برا من اپلود کنه