PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ ا N95 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

tanzad
31-08-2007, 18:07
سلام دوستان
من می خوام یه N95 بخرم و ساکن مشهد هستم .
لطفا مشخصات دقیق یه N95 اصلی رو بگید . ( تو رو خدا نگید صفحات قبلی رو بخون . چون واقعا زیاده )
من می دونم که رقم 7 و 8 باید 0 باشه .
و پشت گوشی یعنی بعد از برداشتن باتری باید made in fanland نوشته باشه .
لطفا به غیر از اینها اگه چیز دیگه ای هم تو تشخیص این گوشی از اصلی و تقلبیش کمکی به من میکنه بگید .

:10:ممنون:10:

چند بار گفته شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tanzad
31-08-2007, 18:14
من که نفهمیدم ایشون چی گفت!

سیستم امل نه مجید جان ..سیستم عامل

تو چند صفحه قبل یکی از دوستان عزیز اومد و نشونه یکی از گوشی هایی که شاید قرار باشه چند دهه بعد تولید بشه رو دادن...!
ایشون بعد از گذشت چند صباحی یادی از ایشون کردن احتمالا...!!!:20:

Mitra_Nadi
01-09-2007, 00:42
سلام به همگی
می شه یکی من راهنمایی کنه
یکی از دوستام میخواد n95 بگیره اما با توجه به اینکه n95 8gb امده و ظاهرا" از معمولیش بهتره شما کدومو پیشنهاد می کنید؟

اینطور که من فهمیدم 8gb با تریش قویتره و ابتیکال زوم داره به علاوه صفحه ی نمایش بزرگتر و گوشی در سری اول تولیدش که فنلاندی بودن و ا صل بودن اون تائید می کنه فقط مشکل درپوش لنزه که گویا ورداشته شده

اگه لطف کنین و قیمت 8gb و معمولیش بگین ممنون می شم و این که آیا اطلاعات من درسته یا نه؟
آیا 8gb الان وارد ایران شده؟

مرسی

IMANOKIA
01-09-2007, 00:57
سلام به همگی
یکی از دوستام میخواد n95 بگیره اما با توجه به اینکه n95 8gb امده و ظاهرا" از معمولیش بهتره شما کدومو پیشنهاد می کنید؟

اینطور که من فهمیدم 8gb با تریش قویتره و ابتیکال زوم داره به علاوه صفحه ی نمایش بزرگتر و گوشی در سری اول تولیدش که فنلاندی بودن و ا صل بودن اون تائید می کنه فقط مشکل درپوش لنزه که گویا ورداشته شده

اگه لطف کنین و قیمت 8gb و معمولیش بگین ممنون می شم و این که آیا اطلاعات من درسته یا نه؟

مرسی

سلام دوست عزیز

اطلاعات شما درسته و تایید میشه

در مورد ان95 8GB باید بگم که هنوز وارد بازار ایران نشده ولی به نظر میاد ورودش نزدیکه...
بنا بر این در مورد قیمتش هم نمی شه نظری داد ولی میشه حدس زد که حدود 700 تومن قیمتش جا بیوفته بعد از مدتی ...
اگه دوستتون صبرش زیاد هست به نفعش هست که منتظر بمونه ...به هر صورت این گوشی نمونه کامل شده ان 95 کنونی هست اگر چه همین ان95 کنونی هم جز ضعف باطری مشکلی نداره و به راحتی میشه بعدا باطری قویتری که روی ان95 8GB هست را روی این هم استفاده کرد...

tanzad
01-09-2007, 00:58
سلام به همگی

مرسی
راستشو بخوای اگه صبر کنه بهتره (به نظر من)
مطمئنا 8 گیگابایتش بهتر از معمولیشه خصوصا باطریش...
ضمنا با ورودش به بازار باعث افت قیمت بیشتر مدل معمولیش میشه...
منم احتمالا مال خودمو تا چند روز دیگه (تا بیشتر از این ارزون نشده) میفروشم و منتظر 8 گیگابایتیش میمونم...
من همین 1 ساعت پیش قیمت معمولیشو پرسیدم 570 (تهران)
فقط باید صبر کرد و دید که 8 گیگابایتیش کی وارد میشه..

Mitra_Nadi
01-09-2007, 02:44
از شما دو دوست عزیز(IMANOKIA و tanzad) ممنونم !

فکر می کنید این گوشی دقیقا" کی وارد بازار ایران بشه؟

tanzad
01-09-2007, 03:19
از شما دو دوست عزیز(IMANOKIA و tanzad) ممنونم !

فکر می کنید این گوشی دقیقا" کی وارد بازار ایران بشه؟
طبق شواهد و شنیده ها این گوشی الآن چند روزی میشه که وارد بازار جهانی شده اما از اونجایی که بازار ما اصلا جهانی نیست(!!!) احتمالا تا آخر این ماه باید سر و کله چندتاشون تو بازار پیدا بشه که البته مثل بقیه گوشی ها توصیه میشه که همون اول خریداری نشه...!

kamran987456
01-09-2007, 10:56
تو چند صفحه قبل یکی از دوستان عزیز اومد و نشونه یکی از گوشی هایی که شاید قرار باشه چند دهه بعد تولید بشه رو دادن...!
ایشون بعد از گذشت چند صباحی یادی از ایشون کردن احتمالا...!!!

کی رو میگی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

navidw810i
01-09-2007, 11:12
کی می دونه قیمت 6110 چنده ؟! تو تاپیکای دیگه که جواب ندادن ! لطفا قیمت دقیق رو بگید !

Mitra_Nadi
01-09-2007, 13:46
طبق شواهد و شنیده ها این گوشی الآن چند روزی میشه که وارد بازار جهانی شده اما از اونجایی که بازار ما اصلا جهانی نیست(!!!) احتمالا تا آخر این ماه باید سر و کله چندتاشون تو بازار پیدا بشه که البته مثل بقیه گوشی ها توصیه میشه که همون اول خریداری نشه...!

مرسی
فکر می کنید این گوشی در بدو ورودش به ایران چه قیمتی داشته باشه؟
و معمولیش با چه افت قیمتی مواجه بشه؟

یه چیزی که می تونه برای دوستم حائز اهمیت باشه اصل بودن این گوشیاست .. من سعی می کنم متقعادش کنم که صبر کنه ... البته امیدوارم این گوشی قیمت روزای اول n95 معمولی نداشته باشه!

فعلا"...

aslanaslan
01-09-2007, 14:16
اول در جواب اون دوستمون که کوشی سونی اریکسون سال 2020 رو رونمایی کردند بگم که اصلا شما تا حالا دوربین عکاسی 20 مگا پیکسل دیدید؟ که انتظار دارید دوربین موبایل 20 مگا پیکسل باشه؟
حتا گرون ترین لپ تاپ ها هم رزولوشن 2048 ندارند. و cpu های 2 گیگا هرتز الان روی لپ تاپ های بالای 1500 دلار نصب میشه که با این فرکانس به حدی گرم می کنند که باطری های 4000 mah لپ تاپ رو در عرض 45 دقیقه خالی می کنند.
بگذزیم
دوستی که پرسیده بودن که این گوشی با 18 مگ رم آزاد عملکردش چه جوریه باید بگم که من امروز 6 روزه که دارمش آخرین ورژن فرم وره ولی آپدیت نکردم و تا حالا یک بار هم هنگ نکرده.
هیچ مشکلی هم که ناشی از کمبود حافضه باشه نداشته.
فقط عکس های خیلی سنگین (7 مگا پیکسلی) رو اگه بخوای بیشتر از 100 درصد روش زوم کنی میگه memory fuul please close some applications.
دیگه موردی ندیدم.
والا راست میگه...ولی یه مدل دوربین فکر کنم المپوس باشه که فروش عمومی داره سنسور 35 مگاپیکسلی داره. DSLR هم هست.

aslanaslan
01-09-2007, 14:21
با ذکر این موضوع که "خداوند سرچ را آفرید!" عکس هارو باز برات می ذارم تا ببینی...
عینا با حجم واقعی و بدون دستکاری...

آقا چرا از امضای چندین و چند ساله من چه در این فروم و چه در فروم سایت های دیگر تقلید می کنی؟
(البته ممکنه که تقلید نباشه...هر دو تا مون یه جوری فکر کردیم!)

aslanaslan
01-09-2007, 15:08
آقا واقعا این 95 که به 8گیگ معروف شده زوم اپتیکال داره؟ مگه معمولیه نداره؟ اگه داره چقدره؟
ممنون از همگی بر و بچ!

aslanaslan
01-09-2007, 15:11
میشه از یه مموری 4 گیگ روش استفاده کرد؟ هنگ که نمی کنه؟ اصلا حداکثر مموری ساپورت شده در این شاه موبایل ها چنده؟

ali racer
01-09-2007, 15:21
آقا واقعا این 95 که به 8گیگ معروف شده زوم اپتیکال داره؟ مگه معمولیه نداره؟ اگه داره چقدره؟
ممنون از همگی بر و بچ!

سلام
به فروم n95
و دوستان خوبه خودم
1.n95
زوم اپتیکال نداره
2.چند روز ما نبودیم
چقدر تکنولو زی پیشرفت کرده !!!:31:

ali racer
01-09-2007, 15:26
گفتم امتحانام تمام شد
95n
بگیرم
حاله هین 8gig
رو دیدم دو دل شدم
تو سایت
coming soon
زده نمیدونین عرضه ازمایشیش
کی شروع میشه ؟؟

tanzad
01-09-2007, 16:30
ایشون بعد از گذشت چند صباحی یادی از ایشون کردن احتمالا...!!!

کی رو میگی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
والا الآن نام کاربریش درست یادم نیست...
10-15 صفحه قبل می تونی نوشته هاشو ببینی...!

tanzad
01-09-2007, 16:31
کی می دونه قیمت 6110 چنده ؟! تو تاپیکای دیگه که جواب ندادن ! لطفا قیمت دقیق رو بگید !
به نام تاپیک توجه کنین...
برای تعیین قیمت حدودی به GSM.IR مراجعه کنید...

tanzad
01-09-2007, 16:35
مرسی

یه چیزی که می تونه برای دوستم حائز اهمیت باشه اصل بودن این گوشیاست .. من سعی می کنم متقعادش کنم که صبر کنه ... البته امیدوارم این گوشی قیمت روزای اول n95 معمولی نداشته باشه!

فعلا"...
قاعدتا باید قیمتش بالای 800 تومن باشه اما بعید هم نیست که قیمت فضایی روش بذارن...
مثل همون قیمت N95 که اول وارد بازار شده بود...!
معمولیش هم باید 20-30 تومن ارزونتر از قیمت الآنش بشه...
البته از این بازار قشنگ هیچ چیز بعید نیست...!

tanzad
01-09-2007, 16:38
آقا چرا از امضای چندین و چند ساله من چه در این فروم و چه در فروم سایت های دیگر تقلید می کنی؟
(البته ممکنه که تقلید نباشه...هر دو تا مون یه جوری فکر کردیم!)
این جمله تو اکثر انجمن ها رایج هست عزیزم...!
اگر شما ثابت کردی که کپی رایتش مختص خودتونه (با توجه به اینکه در ایران زندگی می کنیم!!!) باز هم همین روال رو در پی می گیریم...!
برای دیدن امضای تقلیدی خودتون هم می تونین متن جملشو تو فروم های معروف سرچ کنین...!!!:46:

Optimus Prime
01-09-2007, 18:04
یکی از سایت ها زده 699$.ولی خوب کاور لنز دوربینشو به خاطر طراحی جدید برای باتری بزرگتر برداشتن.مقدار رم هم بیشتره.lcd بزرگتر 2.8 .8-10 گرم وزن بیشتر.cpu قویتر باتری 1100 که البته با قویتر شدن Cpu و Lcd بزرگتر تفاوت زیادی در مصرف باتری شاید نداشته باشه.نداشتن کارت اسلات و 8gb حافظه و رنگ مشکی طراحی جدید کلید های موزیک.

IMANOKIA
01-09-2007, 19:38
مرسی

فعلا"...

فقط می تونم بگم خیالتون راحت باشه که قیمت این گوشی فضایی نخواهد بود

اگر قبلا قیمت ان95 معمولی فضایی بود دلیلش عدم رجیستر گوشیها {خصوصا نوکیا} بود..د حالیکه همون اولا هم قیمتش در بازارهای جهانی حدود 600 تومن به پول خودمون بود..

البته قیمت این گوشی پس از یک ماه ورود به بازار تثبیت میشه .....

aslanaslan
01-09-2007, 21:56
این جمله تو اکثر انجمن ها رایج هست عزیزم...!
اگر شما ثابت کردی که کپی رایتش مختص خودتونه (با توجه به اینکه در ایران زندگی می کنیم!!!) باز هم همین روال رو در پی می گیریم...!
برای دیدن امضای تقلیدی خودتون هم می تونین متن جملشو تو فروم های معروف سرچ کنین...!!!:46:

اولش که اقا تقلید نیست. دومش ... آ...یادم رفت. ولی این که توی خیلی از فروم ها تقلید میشه، دقیقا و کاملا تایید می شه! من قبل از این که فروم بدونم چیه از این توی امضای ایمیل ها استفاده می کردم... شما تقلید می کردین یا مثل من قربانی قانون کپی رایت هستین؟!
آقا ناراحت نشین ها!

aslanaslan
01-09-2007, 22:01
8 گیگ بهتره یا معمولی؟ خصوصا که تو ایران و مخصوصا شهر های بزرگ موبایل ها رو از سوی ارشاد به زور می گیرن و به کامپیوتر وصل می کنن و به دنبال (x) می گردن. البته اشکال این نرم افزار که باهاش موبایل رو چک می کنن خیلی زیاده و برای هر چیز جور و ناجوری اشکال می گیرن و تریلی بیار بدبختی بار کن! تنها راه چاره همین مموری هست. حالا انتخاب با شماست... 8 گیگ یا معمولی.

aslanaslan
01-09-2007, 22:03
باتری 8 گیگه به معمولی می خوره؟

aslanaslan
01-09-2007, 22:06
این 8 گیگ فلش هست یا Hdd ؟ اگهhdd باشه مصرف باتری خیلی خوشگل می شه!

RAMINET
01-09-2007, 22:23
ببین دوست عزیز همه سوالات خودت رو در یک تاپیک مطرح کن نه در چندتا تاپیک پشت سر هم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امیدوارم رعایت کنی...

Mitra_Nadi
01-09-2007, 22:36
قاعدتا باید قیمتش بالای 800 تومن باشه اما بعید هم نیست که قیمت فضایی روش بذارن...
مثل همون قیمت N95 که اول وارد بازار شده بود...!
معمولیش هم باید 20-30 تومن ارزونتر از قیمت الآنش بشه...
البته از این بازار قشنگ هیچ چیز بعید نیست...!

مرسی

فقط می تونم بگم خیالتون راحت باشه که قیمت این گوشی فضایی نخواهد بود

اگر قبلا قیمت ان95 معمولی فضایی بود دلیلش عدم رجیستر گوشیها {خصوصا نوکیا} بود..د حالیکه همون اولا هم قیمتش در بازارهای جهانی حدود 600 تومن به پول خودمون بود..

البته قیمت این گوشی پس از یک ماه ورود به بازار تثبیت میشه .....

از شمام ممنونم ...

فلاش این گوشی در زیر لنز قرار گرفته و همچنین کاورم حذف شده ایا این امر مشکلی ایجاد نمی کنه؟

kiarash3500
02-09-2007, 00:01
سلام
بچه ها میدونم پستم یه ذره نا بجاست
دیدم 50 صفحه پست دادین نمیتونم به این راحتی ها به جوابم برسم

نخندین ها
میخواستم بدونم ان 95 محافظ لنز داره؟
ضمنا فلاشش زنونه؟
ممنون

The_Last_Samurai
02-09-2007, 00:08
دوستان میدونم اینجا جاش نیست ولی فکر میکنم اینجا زود تر جواب می گیرم.

اگه کسی پلیر Jak box رو برا N95 داره لطفا اپ کنه من دانلود کنم.:11:

فقط تست شده باشه.:46::46:

ممنون.:10::10:

همچنان منتظریم:19::19:

Optimus Prime
02-09-2007, 00:34
دوستان عزیزم برای دیدن Preview از N95 8 GB و ادامه بحث در مورد این گوشی به این تاپیک مراجعه کنید:

morteza_k
02-09-2007, 01:23
مرتضی جان...
فلش این گوشی یک نوع فلش عکس برداری نیمه حرفه ای هست...
به خاطر همینم نمیشه به مدت طولانی روشن گذاشتش و فقط برای همون یک لحظه روشن شدن هنگام عکسبرداری مناسبه...

سلام
دوست خوبم(من عکس برداری رو نگفتم فیلم برداری) پس باید با این فیلم برداری افتضاح در شب سر کنیم.
اخه گوشی مثل n95 مگه میشه فیلم برداریش فلش نداشته باشه.:41:

tanzad
02-09-2007, 01:29
سلام
بچه ها میدونم پستم یه ذره نا بجاست
دیدم 50 صفحه پست دادین نمیتونم به این راحتی ها به جوابم برسم

نخندین ها
میخواستم بدونم ان 95 محافظ لنز داره؟
ضمنا فلاشش زنونه؟
ممنون
لنزش محافظ داره اما فلشش زنون نیست...

tanzad
02-09-2007, 01:32
سلام
دوست خوبم(من عکس برداری رو نگفتم فیلم برداری) پس باید با این فیلم برداری افتضاح در شب سر کنیم.
اخه گوشی مثل n95 مگه میشه فیلم برداریش فلش نداشته باشه.:41:
خوب منم برای فیلم برداری گفتم که نمیشه به مدت طولانی روشن نگه اش داشت...
اگر امکانش وجود داشت حتما این کارو (طراحان) ایجاد می کردن...
البته الآن فقط با یه برنامه جانبی میشه این کارو کرد...

tanzad
02-09-2007, 01:36
مرسی

از شمام ممنونم ...

فلاش این گوشی در زیر لنز قرار گرفته و همچنین کاورم حذف شده ایا این امر مشکلی ایجاد نمی کنه؟
یه مثالی هست که میگه: "تا نخوری ندانی!"
باید بگیری تا ببینی...!
البته گمون نکنم مشکل خاصی ایجاد بشه...

IMANOKIA
02-09-2007, 02:13
یه خبر بد برای دوستانی که از همین حالا خودشون رو آماده کردن که با ورود ان95 مشکی پوش / باتری اون رو برای ان95 معمولی هم استفاده کنند...باید به عرض برسونم که در ان95 مشکی پوش کمی از سایز لنز دوربین کم کرده اند و حتی به همین خاطر محافظ لنز را برداشته اند تا بتوانند باتری حجیم تر و قویتری را در ان95 مشکی پوش جای دهند و متاسفانه این باتری جدید کمی بزرگتر از قبلی است و امکان جایگزینی این دو وجود ندارد...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tanzad
02-09-2007, 02:53
یه خبر بد برای دوستانی که از همین حالا خودشون رو آماده کردن که با ورود ان95 مشکی پوش / باتری اون رو برای ان95 معمولی هم استفاده کنند...باید به عرض برسونم که در ان95 مشکی پوش کمی از سایز لنز دوربین کم کرده اند و حتی به همین خاطر محافظ لنز را برداشته اند تا بتوانند باتری حجیم تر و قویتری را در ان95 مشکی پوش جای دهند و متاسفانه این باتری جدید کمی بزرگتر از قبلی است و امکان جایگزینی این دو وجود ندارد...

میشد حدسشو زد...!
اصلا حالا که اینطوری شد همین فردا میفروشمش...!:13:

aslanaslan
02-09-2007, 07:40
ببین دوست عزیز همه سوالات خودت رو در یک تاپیک مطرح کن نه در چندتا تاپیک پشت سر هم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امیدوارم رعایت کنی...
رعایت می کنم... ولی اولی رو که پرسیدم دومی یادم افتاد...همین! باشه.Rager That!

aslanaslan
02-09-2007, 07:56
میگم من وقتی که شایعه این 8 گیگ اومده بود(3 هفته پیش) تو سایت نوکیا این تور نوشته شده بود:
1) به دلیل کوچکتر شدن لنز کیفیت پایین آمده.
2) باتری قویتر شده ولی چون هارد دیسک داره و پردازندش قویتره و Lcd بزرگتری داره عمر باتری حدودا 30 دقیقه کمتر هم شده!
ادرس اون صفحه رو دارم ولی اون صفحه دیگه نیست. انگار برداشتن.

3DCLUB
02-09-2007, 08:58
برای استفاده از GPS باید تو یه فضای باز باشی و گوشی هم باز باشه...
بعد گوشیتو 45 درجه بچرخونی و از Psition, Option گزینه ی satellit statuse رو انتخاب کنی...
باید صبر کنی تا ماهواره هارو پیدا کنه...
tanzad جان ممنون ازت
ولی شما جواب کاملی ندادی و چیز تازه ای نگفتی (این تو صفحه های قبل هم بود) من اینکارارو قبلانم انجام دادم ولی تا اونجایی پیش رفتم که فقط چند تا شماره پیدا میکنه
این به چه درد میخوره

شما هیچ موقع امیدتو از دست نده !
به نظر من اونجور که شما فکر میکنین باطری 8gig رویایی نیست
شما اگه فکر کردین n95 جدید که اومده مشکل باطریش کاملا حل شده در اشتباهین
برای اینکه در جریان باشین باید بگم که اتفاقا n95 جدید مصرف باطریش به مراتب از n95 معمولی بیشتره !!!
به همین خاطرم نوکیا مجبور شده از باطریه قویتری استفاده کنه
اگه دیدین قبلا گفتم براش باطریه جدید میگیرم (که قبول دارم در اشتباه بودم) ولی اینو میدونستم دیگه برایه شارژش تا چار پنج روز احتیاجی به شارژ نیست
ولی حالا دارم 2 سه روزه شارژ میکنم
به نظر من کسایی نباید n95 بخرن که به پریز برق دسترسی ندارن !!!!!!!!!!
حاضرم قسم بخورم که شما دوستان از صحفه یک تا اینجا از لحاظ فنی هیچ توضیحات درستی از n95 ندادین
حتی اون کسایی که n95 دارن
مثلا شما دارین باطری ان 95 رو با ان 73 مقایسه میکنین!!!! آخه n73ی که از لحاظ فنی هیچ حرفی برای گفتن نداره
مثلا صحفه ال سی دی 73 دارای 256000 رنگ هست ولی 95 16000000 رنگ
خوب اگه میخان گوشی داشته باشین که هر 14 روز اونو شارژ کنین من بهتون 1100 رو پیشنهاد میکنم
شما حتی کیفیت صدا و بلندی صدا ی این دو رو در یک سطر قرار دادین که من تا آخرین لحظه خریدم فکر میکردم از لحاظ صدایی چیز جدیدی بدست نمیارم ولی موقعی که رفتم با n73 پسر عمم مقایسه کردم قورتش داد گذاشت تو جیبش . کیفیت رو خودتون میدونین حتی از لحاظ بلندی هم3250 و هم 5700 و چندتا دیگم مقایسه کردم کاملا سر تر بود !!!
واقعا که...

morteza_k
02-09-2007, 12:03
خوب منم برای فیلم برداری گفتم که نمیشه به مدت طولانی روشن نگه اش داشت...
اگر امکانش وجود داشت حتما این کارو (طراحان) ایجاد می کردن...
البته الآن فقط با یه برنامه جانبی میشه این کارو کرد...

سلام
دوست خوبم ممنونم میشم اون برنامه جانبی رو که گفتی برام بزاری .
بازم ممنونم.:11:

tanzad
02-09-2007, 12:36
tanzad جان ممنون ازت
ولی شما جواب کاملی ندادی و چیز تازه ای نگفتی (این تو صفحه های قبل هم بود) من اینکارارو قبلانم انجام دادم ولی تا اونجایی پیش رفتم که فقط چند تا شماره پیدا میکنه
این به چه درد میخوره

شما هیچ موقع امیدتو از دست نده !
به نظر من اونجور که شما فکر میکنین باطری 8gig رویایی نیست
شما اگه فکر کردین n95 جدید که اومده مشکل باطریش کاملا حل شده در اشتباهین
برای اینکه در جریان باشین باید بگم که اتفاقا n95 جدید مصرف باطریش به مراتب از n95 معمولی بیشتره !!!
به همین خاطرم نوکیا مجبور شده از باطریه قویتری استفاده کنه
اگه دیدین قبلا گفتم براش باطریه جدید میگیرم (که قبول دارم در اشتباه بودم) ولی اینو میدونستم دیگه برایه شارژش تا چار پنج روز احتیاجی به شارژ نیست
ولی حالا دارم 2 سه روزه شارژ میکنم
به نظر من کسایی نباید n95 بخرن که به پریز برق دسترسی ندارن !!!!!!!!!!
حاضرم قسم بخورم که شما دوستان از صحفه یک تا اینجا از لحاظ فنی هیچ توضیحات درستی از n95 ندادین
حتی اون کسایی که n95 دارن
مثلا شما دارین باطری ان 95 رو با ان 73 مقایسه میکنین!!!! آخه n73ی که از لحاظ فنی هیچ حرفی برای گفتن نداره
مثلا صحفه ال سی دی 73 دارای 256000 رنگ هست ولی 95 16000000 رنگ
خوب اگه میخان گوشی داشته باشین که هر 14 روز اونو شارژ کنین من بهتون 1100 رو پیشنهاد میکنم
شما حتی کیفیت صدا و بلندی صدا ی این دو رو در یک سطر قرار دادین که من تا آخرین لحظه خریدم فکر میکردم از لحاظ صدایی چیز جدیدی بدست نمیارم ولی موقعی که رفتم با n73 پسر عمم مقایسه کردم قورتش داد گذاشت تو جیبش . کیفیت رو خودتون میدونین حتی از لحاظ بلندی هم3250 و هم 5700 و چندتا دیگم مقایسه کردم کاملا سر تر بود !!!
واقعا که...
من واقعا شرمنده م...!
روم سیاه...!
خودمم تا همینجاشو بلدم خوب...!
ایشاللا یه جای دیگه از خجالت شما در می یایم...
در مورد شارژ گوشی و مصرف باطری هم باید بگم که به احتمال زیاد همین موردی که شما اشاره کردی (اسکرین) که در اکثر گوشی ها عامل اصلی مصرف باطری هست در این گوشی بیش از حد تاثیر گذاره...
به همین خاطر هم الآن دو هفته ای میشه که نور صفحه رو به حد اقل رسوندم و حتی یک بار به مرز باور نکردنی عدم شارژ تا 4 روز دست پیدا کردم...!!!
اما خوب صفحه پور نور کجا و این صفحه کجا...!

tanzad
02-09-2007, 12:49
سلام

اشتباها (تکراری) فرستاده شد...

tanzad
02-09-2007, 13:24
سلام

ایضا مثل بالا...!

tanzad
02-09-2007, 13:27
سلام

در جستجوی همانی هستیم که با N95 سازگاره...!
اگر یافتیم شما را هم با خبر می کنیم...!

amanofnoname
02-09-2007, 14:33
من امروز n95 قیمت کردم. 592 هزار تومن با گارانتی پارس ایراتل 24 ماهه!!! برای چی اینقدر ارزون شده؟ به خاطره n95 8gig باید باشه آره؟ حالا من موندم بگیرمش یا نه! چون 592 تومن برای n95 قیمت عالیه ایه. وقتی n95 8 gig بیاد n95 ارزونترم میشه؟!!! به نظر شما اساتید دندون رو جیگر بزارم بهتره یا دست به کار شم؟

tanzad
02-09-2007, 14:36
من امروز n95 قیمت کردم. 592 هزار تومن با گارانتی پارس ایراتل 24 ماهه!!! برای چی اینقدر ارزون شده؟ به خاطره n95 8gig باید باشه آره؟ حالا من موندم بگیرمش یا نه! چون 592 تومن برای n95 قیمت عالیه ایه. وقتی n95 8 gig بیاد n95 ارزونترم میشه؟!!! به نظر شما اساتید دندون رو جیگر بزارم بهتره یا دست به کار شم؟
من 570 قیمت دارم...!
سر همینم هست که می خوام بفروشمش...!!!

alex_3000
02-09-2007, 15:32
با سلام
یه سوال دارم می خواهم بدونم که چهگونه n 95 را آپگریت کنم؟

ممنونم می شمن جواب سوالم را ببدید

amanofnoname
02-09-2007, 16:10
من 570 قیمت دارم...!

یعنی شما میگی n95 نخرم منتظر n95 8gb بمونم؟
تا 1 ماهه دیگه میاد یا نه؟
راستی من 650 بیشتر پول ندارم.قیمت n95 8gb بیشتر از اینه یا نه تقریبا؟

Optimus Prime
02-09-2007, 16:41
یعنی شما میگی n95 نخرم منتظر n95 8gb بمونم؟
تا 1 ماهه دیگه میاد یا نه؟
راستی من 650 بیشتر پول ندارم.قیمت n95 8gb بیشتر از اینه یا نه تقریبا؟
قیمتش از 700 تومان بیشتره چون قیمت اولیش 760$ تعیین شده.

amanofnoname
02-09-2007, 17:29
قیمتش از 700 تومان بیشتره چون قیمت اولیش 760$ تعیین شده.

مگه الان دلار چنده؟
اگه وایسم تا n95 8gb بیاد بهتره چون اگر زیر 650 بود میگیرمش و اگه نبود همون n95 خودمونو میخرم که احتمالا اون موقع ارزونترم شده. نظر شما چیه؟
فقط خدا کنه n95 8gb زودتر بیاد.
به نظر شما یا دوستای دیگه که خبره ی این کارن n95 8gb چند روز دیگه وارد بازار میشه؟

!Bikhaneman!
02-09-2007, 17:40
سلام

تو پک N95 چیا باید باشه ؟

یه سوال دیگه : من N93 داشتم..به نظرتون این گوشی میتونه امکانات بیشتری (مورد استفاده در ایران !) به من بده ؟
منظورم اینه که افزایش کیفیت صوت و تصویر داشته نسبت به 93 ؟

واینکه گفته میشه فقط 8 ساعت شارژ نگه میداره ...حقیقت داره ؟

Mohammad
02-09-2007, 18:30
سلام خدمت دوستان...
یه سوال داشتم اونم اینکه آیا با باتری N95 مشکل دارید یا نه؟جوابگوی امکاناتش هست؟
ممنونم.

amanofnoname
02-09-2007, 18:56
سلام

تو پک N95 چیا باید باشه ؟

یه سوال دیگه : من N93 داشتم..به نظرتون این گوشی میتونه امکانات بیشتری (مورد استفاده در ایران !) به من بده ؟
منظورم اینه که افزایش کیفیت صوت و تصویر داشته نسبت به 93 ؟

واینکه گفته میشه فقط 8 ساعت شارژ نگه میداره ...حقیقت داره ؟

اونجوری که تو سایت نوکیا نوشته اینا باید تو پک باشه::20:
Nokia N95
Nokia Video Connectivity Cable CA-75U
Nokia Connectivity Cable DKE-2
Nokia Stereo Headset HS-45, AD-43
Nokia Battery BL-5F
Nokia Travel Charger AC-5
Memory card 1GB micro SD

navidw810i
02-09-2007, 18:57
سلام ! میشه پلیر n95 رو یه مدل دیگه که اونم 9.2 ا نصب شه ؟

IMANOKIA
02-09-2007, 19:01
من 570 قیمت دارم...!

مگه الان دلار چنده؟
اگه وایسم تا n95 8gb بیاد بهتره چون اگر زیر 650 بود میگیرمش و اگه نبود همون n95 خودمونو میخرم که احتمالا اون موقع ارزونترم شده. نظر شما چیه؟
فقط خدا کنه n95 8gb زودتر بیاد.
به نظر شما یا دوستای دیگه که خبره ی این کارن n95 8gb چند روز دیگه وارد بازار میشه؟

پسران جوان طبق اطلاعاتی که در دست است و همچنین با تفکر مبتنی بر تجربه پیشین نتیجه می گیریم که این ان95 مشکی پوش حالا حالا ها وارد بازار ایران نمیشه تا اونجایی که یادمه همین ان95 هم ماهها تو اینترنت نگا عکساش می کردیم و کف می کردیم و امروز و فردا می کردیم ولی خبری نمی شد...باید منتظر بمونیم که کشور گینه بیساۀو و همچنین مجموعه جزایر قناری این گوشی رو تحویل بگیرند شاید چند ماه بعدش بتونیم نظر مساعد کشور دوست و همسایه امارات را جلب کنیم که یه فکری به حالمون کنه :46:

ضمنا توصیه من به شما جوانان این است که ان95 ها را به مفت نفروشید و صبر پیشه کنید...اگر حالا گوشی را بفروشید یا اینکه فعلا ان95 معمولی را نخرید ...مع ذالک اگر تا ماهها خبری از برادر مشکی پوشمان نشد ..تکلیف چیست؟؟؟ و چگونه با این مصیبت عظمی کنار می آیید...این ره هم در نظر بگیرید که خدا با ماست و دست به دعا ببرید و بی گمان در ورود این گوشی به بازار تعجیل خواهد شد..(سعی کردم طوری بگم که حرفام به پرده گوشتون بچسبه)

tanzad
02-09-2007, 19:06
سلام خدمت دوستان...
یه سوال داشتم اونم اینکه آیا با باتری N95 مشکل دارید یا نه؟جوابگوی امکاناتش هست؟
ممنونم.
محمد جان مشکل اصلی الآن همین باطریشه...!
متاسفانه نسبت به خود گوشی خیلی ضعیفه و تا یه حدودی آزار دهنده است...

!Bikhaneman!
02-09-2007, 19:22
محمد جان مشکل اصلی الآن همین باطریشه...!
متاسفانه نسبت به خود گوشی خیلی ضعیفه و تا یه حدودی آزار دهنده است...

tanzad جان...مثلاً اگه باتریش فول شارژ باشه ، باهاش 1 ساعت موسیقی گوش بدی و همزمان کارای دیگه هم بکنی ، چند درصد از باتری میمونه ؟!

در ضمن..وسایلی که amanofnoname عزیز گفتن ، تو پک گوشی شما و یا دوستان دیگه بوده ؟

!Bikhaneman!
02-09-2007, 19:23
اگه کسی خواست گوشیشو بفروشه یه ندایی به ما تو PM بده .

tanzad
02-09-2007, 19:47
tanzad جان...مثلاً اگه باتریش فول شارژ باشه ، باهاش 1 ساعت موسیقی گوش بدی و همزمان کارای دیگه هم بکنی ، چند درصد از باتری میمونه ؟!

در ضمن..وسایلی که amanofnoname عزیز گفتن ، تو پک گوشی شما و یا دوستان دیگه بوده ؟
1 ساعت موسیقی...؟!
WOW...!
خودم امتحان نکردم اما می دونم که به سرعت سرسام آوری خالی میشه شارژش...
اما از اونجایی که زیاد صحبت می کنم، با حدود 30 دقیقه صحبت مداوم 1 دونه از شارژش کم میشه...
ولی خوب از روزی که نور صفحه رو کم کردم خیلی تاثیر گذاشته خصوصا برای SMS نوشتن و خوندن که اگر حجمش زیاد باشه مفیده...

tanzad
02-09-2007, 19:51
برای وسایل هم میتونین سرچ کنین...
یک نمونه اش این پایینه:

3DCLUB
02-09-2007, 19:51

اگه باتریش فول شارژ باشه تقریبا تا 6.5 ساعت میتونی باهاش آهنگ گوش بدی وبعدش گوشی پیغام low رو میده
2-ماله من هم همین وسایل بوده

3DCLUB
02-09-2007, 19:56
--------------------------------------------------------------------------------

سلام خدمت دوستان...
ممنونم.

باتریش نسبت به کاراییش ضعیفه
ولی یه چیزه دیگه هم هست : و اون اینه که آدم از کار کردن با این گوشی خسته نمیشه
برا همین دوستان انتظار زیادی از باتریش دارن...

tanzad
02-09-2007, 19:58
پسران جوان طبق اطلاعاتی که در دست است و همچنین با تفکر مبتنی بر تجربه پیشین نتیجه می گیریم که این ان95 مشکی پوش حالا حالا ها وارد بازار ایران نمیشه تا اونجایی که یادمه همین ان95 هم ماهها تو اینترنت نگا عکساش می کردیم و کف می کردیم و امروز و فردا می کردیم ولی خبری نمی شد...باید منتظر بمونیم که کشور گینه بیساۀو و همچنین مجموعه جزایر قناری این گوشی رو تحویل بگیرند شاید چند ماه بعدش بتونیم نظر مساعد کشور دوست و همسایه امارات را جلب کنیم که یه فکری به حالمون کنه :46:

ضمنا توصیه من به شما جوانان این است که ان95 ها را به مفت نفروشید و صبر پیشه کنید...اگر حالا گوشی را بفروشید یا اینکه فعلا ان95 معمولی را نخرید ...مع ذالک اگر تا ماهها خبری از برادر مشکی پوشمان نشد ..تکلیف چیست؟؟؟ و چگونه با این مصیبت عظمی کنار می آیید...این ره هم در نظر بگیرید که خدا با ماست و دست به دعا ببرید و بی گمان در ورود این گوشی به بازار تعجیل خواهد شد..(سعی کردم طوری بگم که حرفام به پرده گوشتون بچسبه)
ایمان جان حرفاتو تمام و کمال قبول دارم اما خوب دوست ندارم که این گوشیمم مثل N73 بشه که 600 تومن خریدم و بعد شد 350 تومن و منم مجبور باشم الکی نگهش دارم و یا اینکه جهت امر خیر به کسی بدمش...!!!
الآنم که N95 ارزون شده دوستان پیشنهاد خرید دادن بهم...!
من خودم 670 خریدم و الآن خیلی بخوام بهش بدم 540 هست (چیزی که خودش گفته)...
البته هنوز نمی دونم بهش بدم یا نه...!!!

tanzad
02-09-2007, 20:00
مگه شما فایل موزیک پلیرشو در اختیار دارین...؟!
اگه داشته باشین فکر نکنم مشکلی پیش بیاد...

tanzad
02-09-2007, 20:16
با سلام

کلمات کلیدی رو جستجو کنید...!

Mohammad
02-09-2007, 22:11
خب...ممنون از پاسخ دوستان...
همونطور که می دونید خوشبختانه مشکل باطری در Me حل شده...یه باطری 1200mAh...ضمن اینکه صفحه نمایش بزرگتری هم داره...البته همونطور که دوستان گفتن خدا میدونه کی بیاد-چه قیمتی باشه و چقدر صبر کنیم تا به قیمت معقول برسه!!

navidw810i
02-09-2007, 23:42

navidw810i
02-09-2007, 23:45
این نوکیا هی میا صفحه بزرگ میکنه با همون رزولوشن !!!! خوب کیفیتش میاد پایین ! یکی نیس بگه شرکت حسابی خوب یه صفحه با کیفیت Vga بذار 50 دلار بکش رو قیمت گوشیت ! عوضش گوشیت پر فروش تر میشه !

!Bikhaneman!
02-09-2007, 23:49
1 ساعت موسیقی...؟!
WOW...!
خودم امتحان نکردم اما می دونم که به سرعت سرسام آوری خالی میشه شارژش...
اما از اونجایی که زیاد صحبت می کنم، با حدود 30 دقیقه صحبت مداوم 1 دونه از شارژش کم میشه...
ولی خوب از روزی که نور صفحه رو کم کردم خیلی تاثیر گذاشته خصوصا برای SMS نوشتن و خوندن که اگر حجمش زیاد باشه مفیده...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس وضعش خیلی خرابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منی که ممکنه بخوام تو مسافرت از گوشی استفاده کنم ...مثلاً تو کوه موزیک گوش بدم تکلیفم معلومه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب با این اوصاف اگه مجبور به خریدش شدم باید یه 2-3تایی باتری خوب بگیرم براش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

!Bikhaneman!
02-09-2007, 23:54
راستی یه چیز دیگه...گفته میشه این گوشی یکی از ضعیفترین گوشیهای کشوییه نوکیاست !
یعنی بعد از یه مدت که باهاش کار میکنید کشوییش لغ میشه .
درسته ؟

tanzad
03-09-2007, 00:01
راستی یه چیز دیگه...گفته میشه این گوشی یکی از ضعیفترین گوشیهای کشوییه نوکیاست !
یعنی بعد از یه مدت که باهاش کار میکنید کشوییش لغ میشه .
درسته ؟
تا الآن که من دارمش با روز اول هیچ فرقی نکرده...

!Bikhaneman!
03-09-2007, 00:23
تو GSMArena گفته شده کیفیت پخش موزیک با هندزفری افتضاحه ! از هندزفریه شکیل این گوشی انتظار نداشتم .
شما براش یه هندزفریه دیگه گرفتین تست کردین ببینید خوبه یا نه ؟

!Bikhaneman!
03-09-2007, 00:24
در مورد برنامه ها چطور ؟ برنامه های سیمبین 9.1 روش نصب میشه ؟

tanzad
03-09-2007, 00:55
تو GSMArena گفته شده کیفیت پخش موزیک با هندزفری افتضاحه ! از هندزفریه شکیل این گوشی انتظار نداشتم .
شما براش یه هندزفریه دیگه گرفتین تست کردین ببینید خوبه یا نه ؟
متاسفانه هنوز قسمت نشده که هندزفری خودشو تست کنم...!
چون خودم یه هندزفری سری W سونی اریکسون داشتم و الآن از اون استفاده می کنم...

tanzad
03-09-2007, 01:01
در مورد برنامه ها چطور ؟ برنامه های سیمبین 9.1 روش نصب میشه ؟
در این مورد قبلا هم صحبت شده...
اکثر برنامه های سیمبین 9.1 روی این گوشی قابل نصب هستن...

!Bikhaneman!
03-09-2007, 01:06
متاسفانه هنوز قسمت نشده که هندزفری خودشو تست کنم...!
چون خودم یه هندزفری سری W سونی اریکسون داشتم و الآن از اون استفاده می کنم...

خوب نگفتی کیفیت چطوره ؟ مثلاً در مقایسه با یکی از اینایی که میگم و ایشالا خودت داشتی :

N73ME
N93
W800
W810
K750
3250
N90

amanofnoname
03-09-2007, 01:10
در این مورد قبلا هم صحبت شده...
اکثر برنامه های سیمبین 9.1 روی این گوشی قابل نصب هستن...

به طور مشخص دیکشنری های سیمبین مثل AED و cambridge advanced learner's dictionary رو کسی رو n95 نصب کرده ببینه کار میکنه یا نه؟ اگه لطف کنین امتحان کنید ممنون میشم.
راستی این گوشی قاعدتا مشکل یا محدودیتی برای اجرای برنامه ( به طور مشخص دیکشنری) جاوا که نداره؟ آخه من شنیدم n95 جاوا اجرا میکنه ولی باید فایل جاوا رو مستقیما از اینترنت رو گوشی ریخت:18:!!!!!:18:!!!!!!!!:18:!!!!!!!!!:18:

amanofnoname
03-09-2007, 01:22
راستی تو همین دو سه صفحه ی اخیر tanzad عزیز از اینکه bikhaneman حرف 1 ساعت موسیقی رو زد تعجب کرد(اگه درست فهمیده باشم) درحالیکه 3DCLUB عزیز میگه با n95 میشه 6.5 ساعت موزیک گوش داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بالاخره تکلیف رو مشخص کنید! آخه اختلاف خیلی فاحشه. 5.5 ساعت:18:

tanzad
03-09-2007, 01:27
خوب نگفتی کیفیت چطوره ؟ مثلاً در مقایسه با یکی از اینایی که میگم و ایشالا خودت داشتی :

N73ME
N93
W800
W810
K750
3250
N90
از اینایی که گفتی فقط مورد 1و4و5 رو داشتم...
به نظر من هیچ چیز در کیفیت صدای هندزفری جای سری W سونی اریکسون رو نمی گیره اما خوب کیفیت صدای این گوشی هم (هندزفری) اگر بخوای براش یه هندزفری جدا و خوب بخری، خوبه...

gold_boy3
03-09-2007, 01:28
دوستان یه نگاه به این بندازین مقایسه دوربین n95 و k850i

tanzad
03-09-2007, 01:30
به طور مشخص دیکشنری های سیمبین مثل AED و cambridge advanced learner's dictionary رو کسی رو n95 نصب کرده ببینه کار میکنه یا نه؟ اگه لطف کنین امتحان کنید ممنون میشم.
راستی این گوشی قاعدتا مشکل یا محدودیتی برای اجرای برنامه ( به طور مشخص دیکشنری) جاوا که نداره؟ آخه من شنیدم n95 جاوا اجرا میکنه ولی باید فایل جاوا رو مستقیما از اینترنت رو گوشی ریخت:18:!!!!!:18:!!!!!!!!:18:!!!!!!!!!:18:
اگر قسمت شد این دیکشنری هایی رو که گفتین نصب می کنم تا ببینم قابل اجرا هستن یا نه اما در مورد اجرا فایل جاوا هیچ مشکلی وجود نداره...
من خودم الآن یه دیکشنری فارسی جاوا نصب کردم (از طریق CD) و مشکلی دیده نشده...

tanzad
03-09-2007, 01:35
راستی تو همین دو سه صفحه ی اخیر tanzad عزیز از اینکه bikhaneman حرف 1 ساعت موسیقی رو زد تعجب کرد(اگه درست فهمیده باشم) درحالیکه 3DCLUB عزیز میگه با n95 میشه 6.5 ساعت موزیک گوش داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بالاخره تکلیف رو مشخص کنید! آخه اختلاف خیلی فاحشه. 5.5 ساعت:18:
اگه یه روز وقت بشه سعی می کنم که امتحانش کنم و ببینم که چقدر طول میکشه تا پیام بده...
البته اینم بگم که من نگفتم در کل میشه 1 ساعت موسیقی گوش داد...
اما خوب سرعت تخلیه باطری فوق العاده زیاد میشه...!

amanofnoname
03-09-2007, 04:48
اگر قسمت شد این دیکشنری هایی رو که گفتین نصب می کنم تا ببینم قابل اجرا هستن یا نه اما در مورد اجرا فایل جاوا هیچ مشکلی وجود نداره...
من خودم الآن یه دیکشنری فارسی جاوا نصب کردم (از طریق CD) و مشکلی دیده نشده...

ممنون tanzad جان. اگه میخوای لینکاشم بدم؟
راستی این دیکشنری فارسی جاوایی که نصب کردی چند مگه؟ اخه 5300 فایل های جاوای زیر 1 مگابایت رو نصب میکنه ولی اگر بالای 1 مگابایت باشه باید مستقیما از اینترنت دانلود کرد. میگم n95 هم ایجوری نباشه؟

KAZEMLU
03-09-2007, 07:54
راستی این دیکشنری فارسی جاوایی که نصب کردی چند مگه؟ اخه 5300 فایل های جاوای زیر 1 مگابایت رو نصب میکنه ولی اگر بالای 1 مگابایت باشه باید مستقیما از اینترنت دانلود کرد. میگم n95 هم ایجوری نباشه؟
با اجازه جناب tanzad .دوست عزیز ممنون می شوم اگر لینک رو قرار بدی .من دیکشنری pmd جاوا با حجم 2.3 مگ نصب کردم (از روی هارد) مشکلی نداشت.در مورد زمان موسیقی هم من حدود 4 ساعت مدام موزیک با صدای 100 در صد گوش کردم 3 تا خط کم کرد .ولی چند روز قبل که تعطیلات بود و می رفتم چالوس gps و map را که به مدت 4 ساعت روشن کردم بعد از ظهر مجبور شدم آن را شارژکنم با وجودی که صبح شارژ کرده بودم.

3DCLUB
03-09-2007, 08:12

N73ME
N93
W800
W810
K750
3250
N90

اگه منظورت کیفیت صدا در هندزفری هست باید بگم که من گوشی ای ندیدم که (از لحاظ کیفیت در هندزفری) به n95 برسه
ولی از لحاظ بلندی صدا در هندزفری باید بگم تقریبا برابر با 3250 هست
اما همینطور که tanzad گفت به نظر میرسه سری w از لحاظ بلندی صدا در هندزفری بهتر هستند

3DCLUB
03-09-2007, 08:21
دوستان یه نگاه به این بندازین مقایسه دوربین n95 و k850i
من نمیدونم تو این سایتی که شما رفتی چه چیزایی نوشته اما اگه کسی بین n95 و k850
k850 رو انتخاب کنه (با نهایت احترامی که به صلیغش میزارم ) ولی اشتباه کرده
نتنها k850 بلکه p1 هم به پایه n95 نمیرسه
بزارین روشنتون کنم اگه به من بگن بین گوشی هایه مطرح زیر چه نمره ای بین 0 تا 10 میدی (بدون تعصب) :
k850 : 9.15
p1 : 9.25
n80 : 9.25
p990 : 8.75
n95 : 9.5
n73 : 9.25

3DCLUB
03-09-2007, 08:33
نقاط ضعف گوشی k850 :
عدم پشتيباني از سيستم عامل سيمبين !!!
• ابعاد گوشي تا حدي بزرگ است
• قيمت نسبتا بالا، كه نسبت به مشخصه هاي آن توجيه پذير نیست

همینطور که میبینین هیچ گونه سیستم عاملی نداره !!

3DCLUB
03-09-2007, 08:42
درگاه مادون قرمز ندارد
شبكه بيسيم (WLAN) ندارد
به نظر میرسه تنها برتری اون به n95 بلندی صداش هست که از نوع زنگ پولي فونيك 72 كاناله و MP3 بهره میبرد
و ظرفیت باتریش در مقایسه با n95 :
باتری k850 : 930 mAh
و n95 : 950 mah

aslanaslan
03-09-2007, 11:01
با اجازه جناب tanzad .دوست عزیز ممنون می شوم اگر لینک رو قرار بدی .من دیکشنری pmd جاوا با حجم 2.3 مگ نصب کردم (از روی هارد) مشکلی نداشت.در مورد زمان موسیقی هم من حدود 4 ساعت مدام موزیک با صدای 100 در صد گوش کردم 3 تا خط کم کرد .ولی چند روز قبل که تعطیلات بود و می رفتم چالوس gps و map را که به مدت 4 ساعت روشن کردم بعد از ظهر مجبور شدم آن را شارژکنم با وجودی که صبح شارژ کرده بودم.
GPS باتری می خوره چون باید با ماهواره ها در ارتباط باشه و از اون بدتر داده ها رو پردازش کنه. :41:
در ضمن دقت GPS N95 چند متره؟:46:

aslanaslan
03-09-2007, 11:05
ببخشید... یه سوال تکراری... به صورت جامع به چه چیز هایی باید توجه کنیم که وقتی که می خریمش سرمون کلاه نذارن؟:santa:

nvb007
03-09-2007, 11:52
شماره گیر صوتیش چطور کار میکنه؟
من قبلا سونی اریکسون داشتم. اما انگار n95 سیستمش کاملا فرق داره. من که سر در نیاوردم.

alex_3000
03-09-2007, 12:39
با سلام

یکی پیدا نمی شه به ما جواب بده

amanofnoname
03-09-2007, 13:18

عزيزم برو تو اين صفحه, وسطاي صفحه:

البته اينا java هستش
از kolang جان هم ممنون

----------------------------------------------------------------------------------------------
اينا هم سيمبينه:

Cambridge Advanced Learners Dictionary (S60 3rd Edition)

Concise Oxford American Dictionary (Symbian S60 3rd Edition)

اول java رو امتحان كن جون مطمئن تره:46:

tanzad
03-09-2007, 13:30
یکی پیدا نمی شه به ما جواب بده

شما نه تنها تاپیک رو جستجو نمی کنین بلکه حتی به پست های نوشته شده توجه هم ندارین...
جوابتون رو همون اولین بار دادم...

tanzad
03-09-2007, 13:32

حجم فایل دیکشنری که من نصب کردم 1.35 هست...
اگر خواستی بگو تا برات بذارم...

tanzad
03-09-2007, 14:17
عزيزم برو تو اين صفحه, وسطاي صفحه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته اينا java هستش
از kolang جان هم ممنون

----------------------------------------------------------------------------------------------
اينا هم سيمبينه:

Cambridge Advanced Learners Dictionary (S60 3rd Edition)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدConcise Oxford American Dictionary (Symbian S60 3rd Edition)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداول java رو امتحان كن جون مطمئن تره:46:
الآن یه سوالی پیش اومد...!!!
اونم این که من کدوم از اینارو دانلود و نصب کنم...؟
یعنی اونی که شما می خواین تست بشه کدومه بگین تا نصب کنم...

ali racer
03-09-2007, 14:21
[RIGHT]حجم فایل دیکشنری که من نصب کردم 1.35 هست...

اگر خواستی بگو تا برات بذارم...

سلام رییس
چند روز امتحان داشتم گفتم تموم بشن بیام
کاره n95
رو یه سره کنم
حالا n95 8gb
بد جوری دو دلم کرده
به نظرت چی کار کنم ؟:46:

ali racer
03-09-2007, 14:23
راستی نمیدونین حدودا
کی میاد بازار ایران ؟

aslanaslan
03-09-2007, 14:30
ببخشید... یه سوال تکراری... به صورت جامع به چه چیز هایی باید توجه کنیم که وقتی که می خریمش سرمون کلاه نذارن؟:santa:
خدایا به همه جواب می دن به جز ما...اگر هم یه چیزی میگن فقط اشکال گفتن از منه...:37:
یکی ثواب کنه به به سوال هایی که چند روز پیش پرسیدم و جوابی نیومده جواب بده...لطفا... وگرنه خودمو از پنجره+N95 ام پرت می کنم پایین... چه رومانتیک...
1) N95 8gig هارد دیسک داره یا فلش هست؟
2) GPS اون دقتش چه قدره؟ چند متر؟
3) جواب سوال نقل قول شده!

از همتون ممنون هستم...:42:

tanzad
03-09-2007, 15:17
سلام رییس
کاره n95
رو یه سره کنم
حالا n95 8gb
بد جوری دو دلم کرده
علی جان الآن فرصت مناسبی برای خرید این گوشی هست چون تا اندازه زیادی قیمتش پایین کشیده و قیمت الآن یه قیمت ایده ال برای این گوشی هست...
البته اگر بخوای صبر کنی مشخص نیست که کی بخواد رقیب 8 گیگابایتیش وارد بازار ایران بشه و از همه مهم تر قیمت اولیه ش چنده...
منم فقط سر افت شدید قیمتش برای فروشش دودل شدم...!
من بودم همین حالا می خریدم...
البته این نظر شخصی منه...
تصمیم اخر با خودته چون احتمال داره که باز قیمتش افت کنه...

3DCLUB
03-09-2007, 15:20
خدایا به همه جواب می دن به جز ما...اگر هم یه چیزی میگن فقط اشکال گفتن از منه...
یکی ثواب کنه به به سوال هایی که چند روز پیش پرسیدم و جوابی نیومده جواب بده...لطفا... وگرنه خودمو از پنجره+N95 ام پرت می کنم پایین... چه رومانتیک...
1) N95 8gig هارد دیسک داره یا فلش هست؟
2) GPS اون دقتش چه قدره؟ چند متر؟
3) جواب سوال نقل قول شده!

1- چه فرقی میکنه برات ؟! (اگه منظورت اینه که سرعتش کم نشه) از اینکه n95 سرعتش زیاده شک نکن (فلش)
2-منظورتو نمیفهمم شما اصلا میدونی جی پی اس کارش چیه ؟! شوخی :»یه وقت با رادار اشتباه نگیری
3- 1)قیمت گوشی دستت باشه 2)گوشیت اصل باشه یعنی اگه گوشی مثل نوکیا کارخانه سازندش در فنلاند باشه حتما made in finland آن رو خریداری کنین 3) همیشه گوشی رو از نمایندگیش خریداری کنین و حتما ضمانت نامهای رو بگیرین که معتبر باشه مثل گارانتی اتصالات

tanzad
03-09-2007, 15:41
همیشه گوشی رو از نمایندگیش خریداری کنین و حتما ضمانت نامهای رو بگیرین که معتبر باشه مثل گارانتی اتصالات
گارانتی اتصالات کماکان قیمت فضایی داره...!
البته نه مثل قبل ولی خوب هنوزم قیمتش از قیمت معمول بازار بیشتره...
البته خوب اینرو هم نباید نادیده گرفت که گارانتی اصل مزیت های خوب خودشو داره...

amanofnoname
03-09-2007, 16:10
الآن یه سوالی پیش اومد...!!!
اونم این که من کدوم از اینارو دانلود و نصب کنم...؟
یعنی اونی که شما می خواین تست بشه کدومه بگین تا نصب کنم...

شما نسخه ی جاوای cambridge advanced learner's dictionary یا همون CALD رو نصب کنی من یه دنیا ممنونت میشم. البته اگه دوست داری نسخه ی سیمبینش رو نصب کن ولی باید خطر CERTIFICATE EXPIRED و SIGN و این حرفارو به جون بخری!!
لازم به ذکر است که این دیکشنری فوق العاده پیشرفتست و چیزی در زمینه ی لغت کم نداره و حتی تلفظ لغات رو هم داره که این دومی تو دیکشنریهای دیگه کم پیدا میشه. به همه توصیه ی اکید میکنم نصبش کنید.
چون حجم AED زیاده دیگه نمی خواد زحمت بکشید همون CALD هم از سرمون زیاده.
راستی من دیکشنری فارسی استفاده نمیکنم از لطفتون ممنونم.:40::11:

tanzad
03-09-2007, 17:17
شما نسخه ی جاوای cambridge advanced learner's dictionary یا همون CALD رو نصب کنی من یه دنیا ممنونت میشم. البته اگه دوست داری نسخه ی سیمبینش رو نصب کن ولی باید خطر CERTIFICATE EXPIRED و SIGN و این حرفارو به جون بخری!!
لازم به ذکر است که این دیکشنری فوق العاده پیشرفتست و چیزی در زمینه ی لغت کم نداره و حتی تلفظ لغات رو هم داره که این دومی تو دیکشنریهای دیگه کم پیدا میشه. به همه توصیه ی اکید میکنم نصبش کنید.
چون حجم AED زیاده دیگه نمی خواد زحمت بکشید همون CALD هم از سرمون زیاده.
راستی من دیکشنری فارسی استفاده نمیکنم از لطفتون ممنونم.:40::11:
دانلود و نصب شد...
بدون مشکل...!

amanofnoname
03-09-2007, 18:32
دانلود و نصب شد...
بدون مشکل...!

خیلی خیلی ممنون. خیالم از این جهت راحت شد.:8:
آقا من کم کم دارم اطمینان پیدا می کنم که باتری n95 اونقدرام که میگن ضعیف نیست!!! البته اینو از مجموعه ای تحقیقات جامع در باره ی این گوشی و شنیدن صحبت افراد مختلف در مکان های مختلف دارم میگم. من الان سدی رو در برابر خودم برای خرید n95 نمی بینم به جز ... اگه گفتین؟!!............................. برادر کوچیکه ی این گوشی. دودلم همینو بخرم یا منتظر اون شم.
امرسون میگه:

We are a puny and fickle folk. Avarice, hesitation, and following are our diseases
این گفته خیلی به قضیه ی گوشی خریدن حداقل من میخوره.:31:

pedram325
03-09-2007, 18:55
بچه ها توی برنامه Xplore سی پی یو من رو 206 مگا هرتز نشون می ده در حالی که همه می دونیم که Cpu N95 332 مگا هرتزه.
جریان چیه؟
این برنامه مال شماها رو چند نشون میده؟

aslanaslan
03-09-2007, 19:06
سلام رییس
کاره n95
رو یه سره کنم
حالا n95 8gb
بد جوری دو دلم کرده
راست میگه. منم موندم. مخصوصا با وجود چک کردن موبایل ها توسط ارشاد... تنها راه همین مموریه.

aslanaslan
03-09-2007, 19:10
1- چه فرقی میکنه برات ؟! (اگه منظورت اینه که سرعتش کم نشه) از اینکه n95 سرعتش زیاده شک نکن (فلش)
2-منظورتو نمیفهمم شما اصلا میدونی جی پی اس کارش چیه ؟! شوخی :»یه وقت با رادار اشتباه نگیری
3- 1)قیمت گوشی دستت باشه 2)گوشیت اصل باشه یعنی اگه گوشی مثل نوکیا کارخانه سازندش در فنلاند باشه حتما made in finland آن رو خریداری کنین 3) همیشه گوشی رو از نمایندگیش خریداری کنین و حتما ضمانت نامهای رو بگیرین که معتبر باشه مثل گارانتی اتصالات
من GPS تنها رو هم دیدم... یه عدد می نویسن که نشون می که دقتش مثلا 50 متره یعنی جایی که نشون می ده هستی ممکنه حد اکثر 50 متر این ور تر یا اون ور تر باشه... تو نجوم مخصوصا محاسباتی دقت طول و عرض جغرافیایی خیلی مهمه...:21:

amiroo88
03-09-2007, 19:35
سلام دوستان من خریدم!!

اگه میشه به سوال های من جواب بدید.
من گوشی رو که گرفتم روش یه مموری 1Gبود اما 300Mg اون پر بود.چرا؟ تا چند Gb میتونم مموری بزارم توش؟؟
چهجوری میتونم انتخاب کنم که اس م اس ها و شماره ها تو گوشی سیو بشن؟

alex_3000
03-09-2007, 19:51
شما نه تنها تاپیک رو جستجو نمی کنین بلکه حتی به پست های نوشته شده توجه هم ندارین...

جوابتون رو همون اولین بار دادم...

ببخشید من عجله داشتم و نتوانستم تاپیک را جستوجو کنم

وقت یه سوال دارم تو اون برنامه nokia phone suite چیزی به نام آپدیت و این جور چیز ها نداره؟

amanofnoname
03-09-2007, 20:46
سلام دوستان من خریدم!!

من گوشی رو که گرفتم روش یه مموری 1Gبود اما 300Mg اون پر بود.چرا؟ تا چند Gb میتونم مموری بزارم توش؟؟

n95 رو بهت تبریک میگم:20:
چند گرفتی؟ با گارانتی یا بی گارانتی؟
300 مگا بایت خیلیه ولی معمولا فضای واقعی یه مقدار از فضای اسمی کمتره. مثلا حافظه ی 512 مگابایتی در حقیقت 470 یا 480 تا جا داره. البته مطمئن نیستم microSD ها هم اینجوری باشه!!
منظورت این نیست که توش فایل آهنگ و تصویر و این حرفا بود که؟
n95 تا 2 گیگابایت ساپورت میکنه.

aslanaslan
03-09-2007, 22:09
4 گیگ هم کار میکنه...ولی تضمینی نیست. 2 گیگ به پایین حتمی هست.

amiroo88
03-09-2007, 22:30
n95 رو بهت تبریک میگم:20:
چند گرفتی؟ با گارانتی یا بی گارانتی؟
300 مگا بایت خیلیه ولی معمولا فضای واقعی یه مقدار از فضای اسمی کمتره. مثلا حافظه ی 512 مگابایتی در حقیقت 470 یا 480 تا جا داره. البته مطمئن نیستم microSD ها هم اینجوری باشه!!
منظورت این نیست که توش فایل آهنگ و تصویر و این حرفا بود که؟
n95 تا 2 گیگابایت ساپورت میکنه.

ممنونتم

تقریبا 600 در اومد بدون گارانتی!

نه از اول که گرفتم همین فضا پر شده بود توش نه اهنگ نه فیلم داره.اما فکر می کنم به خاطر بازی و برنامش باشه
1 بازی هواپیما داره 1 مار
چنتام برنامه توش یعنی انقد سنگینن؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای بقیه اینجور نبود؟؟؟

tanzad
03-09-2007, 22:44
ببخشید من عجله داشتم و نتوانستم تاپیک را جستوجو کنم

وقت یه سوال دارم تو اون برنامه nokia phone suite چیزی به نام آپدیت و این جور چیز ها نداره؟
باید از ورژن جدیدتر استفاده کنین...
البته اگر هم نداشت زیاد مشکلی نیست...
می تونین از تو خود سایت نوکیا یه جوری برنامه NSU رو جستجو کنین که توصیه نمیشه...
اگر ورژن PC Suit رو جدیدتر کنین اون گزینه دیده میشه...

mse1445
03-09-2007, 22:49
آپدیت به چه صورته ؟ روشن باید آپدیت کنیم فیرم ور شو ؟

tanzad
03-09-2007, 22:52
سلام دوستان من خریدم!!

مبارکه...!
اگه با محتویات مموریت کاری نداری یه بار فرمتش کن...
تا 2 گیگابایت هم به صورت ایده ال می تونی از مموری استفاده کنی...
اون بازی ها هم روی رم خود گوشی هست کاری به مموری خارجی نداره...
برای این هم که SMS هارو توی گوشی یا مموری ذخیره کنی باید:
از Messaging به Option بری و از اونجا Setting رو انتخاب کنی و Other رو بزنی...
آخرین گزینه نوشته Memory In Use که از این طریق می تونی تعیین کنی که SMS ها کجا ذخیره بشن...

tanzad
03-09-2007, 22:53
آپدیت به چه صورته ؟ روشن باید آپدیت کنیم فیرم ور شو ؟
روش آپدیت به صورت کامل گفته شده...
گوشی هم هنگام آپدیت روشن هست...

amiroo88
03-09-2007, 23:05
مبارکه...!
اگه با محتویات مموریت کاری نداری یه بار فرمتش کن...
تا 2 گیگابایت هم به صورت ایده ال می تونی از مموری استفاده کنی...
اون بازی ها هم روی رم خود گوشی هست کاری به مموری خارجی نداره...
برای این هم که SMS هارو توی گوشی یا مموری ذخیره کنی باید:
از Messaging به Option بری و از اونجا Setting رو انتخاب کنی و Other رو بزنی...
آخرین گزینه نوشته Memory In Use که از این طریق می تونی تعیین کنی که SMS ها کجا ذخیره بشن...

1 دنیا ممنونم.
فقط برای فرمت کردن باید چی کار کنم؟؟؟
ببخشید که انقدر سوال های ابتدای میکنم اخه قبلا سونی اریکسون باز بودم

!Bikhaneman!
03-09-2007, 23:44
1 دنیا ممنونم.

میگم نکنه برنامه ای رو مموریتون نصب شده ؟!!

tanzad
04-09-2007, 00:05
1 دنیا ممنونم.
منم اون موقع که از سونی به نوکیا اومدم اینطوری بودم...
زود یاد می گیری...!
برای فرمت کردن:
به Tools میری بعد از اونجا Memory رو انتخاب می کنی و از Option گزینه Format Memory Card رو انتخاب می کنی...

pedram325
04-09-2007, 00:09
بچه ها توی برنامه X-plore سی پی یو من رو 206 مگا هرتز نشون میده در حالی که همه می دونیم که Cpu N95 332 مگا هرتزه.
جریان چیه؟
این برنامه مال شماها رو چند نشون میده؟
کسی نبود به این سوال من جواب بده؟

ali racer
04-09-2007, 01:16

مشکل از برنامه اس
من n73
دارم
صفحه شو زده 16m
به جای265 k color

aslanaslan
04-09-2007, 07:06
ممنونتم

تقریبا 600 در اومد بدون گارانتی!

نه از اول که گرفتم همین فضا پر شده بود توش نه اهنگ نه فیلم داره.اما فکر می کنم به خاطر بازی و برنامش باشه
1 بازی هواپیما داره 1 مار
چنتام برنامه توش یعنی انقد سنگینن؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای بقیه اینجور نبود؟؟؟
تا اونجا که می دونم به GPS مربوط می شه...فکر کنم نقشه کل جهان باشه.

aslanaslan
04-09-2007, 07:11
یه وقت فرمتش نکنی ها! نقشه جهان که به صورت کلی هم هست میره نا کجا آباد! من اینو توی فروم های خود نوکیا دیده بودم.

aslanaslan
04-09-2007, 07:14
این از اون برنامه هایی هست که همینجوری نوشته شده...اگه رو 1100 هم نصب بشه می گه 16000000000000m!:31:
از نرم افزار ها زیاد هست.

amiroo88
04-09-2007, 11:58
یه وقت فرمتش نکنی ها! نقشه جهان که به صورت کلی هم هست میره نا کجا آباد! من اینو توی فروم های خود نوکیا دیده بودم.

رو ایران رو که میزنم مینویسهunavilable !
یعنی واقعا ارزش داره؟ اخه تو ایران که کارای نداره

aslanaslan
04-09-2007, 12:25
نمی دونم. ولی حالا که نمی دنیم چیه عاقلانه تره که ازش بک آپ بگیری. حالا خود دانی.

amiroo88
04-09-2007, 12:45
چش حتما این کارو میکنم

راستی یه سوال دیگه.
کیفیت فیلم برداریش چیه؟یعنی پسوند فایلش.اخه تو سایت نوشت بود در حد دی وی دی .خود dvdکه نیست؟

tanzad
04-09-2007, 13:57
چش حتما این کارو میکنم

راستی یه سوال دیگه.
کیفیت فیلم برداریش چیه؟یعنی پسوند فایلش.اخه تو سایت نوشت بود در حد دی وی دی .خود dvdکه نیست؟
فرمت فایل ویدیوییش MP4 هست...
کیفیت هم میشه گفت در حد دی وی دی...!
در سطح فوق العاده عالی...

tanzad
04-09-2007, 13:59
اینجا تهران است...
پاساژ علاالدین...!
نوکیا N95 کمی گرانتر شد...
600

aslanaslan
04-09-2007, 14:52
تو تبریز هم نسبت به دیروز افزایش 3 هزار تومانی داشته.

aslanaslan
04-09-2007, 14:52
n95 خودتو فروختی؟ چند میدی؟

amanofnoname
04-09-2007, 16:11
اینجا تهران است...
پاساژ علاالدین...!
نوکیا N95 کمی گرانتر شد...
600

آقا خواهشا وقتی قیمت میدین بگین با گارانتیه یا بی گارانتی!!

aslanaslan
04-09-2007, 18:19
این جا تبریز است... صدای من... بدون گارانتی 573300 تومان که نسبت به دیروز افزایش 3 هزار تومانی نشان می دهد...

nvb007
04-09-2007, 18:28
شماره گیر صوتیش چطور کار میکنه؟
من قبلا سونی اریکسون داشتم. اما انگار n95 سیستمش کاملا فرق داره. من که سر در نیاوردم.

کسی جواب نمیده ؟

tanzad
04-09-2007, 18:35
n95 خودتو فروختی؟ چند میدی؟
نه هنوز نفروختمش...
اما یکی از دوستام گفته 540 میخرم...:20:
خودمم موندم...!

tanzad
04-09-2007, 18:36
آقا خواهشا وقتی قیمت میدین بگین با گارانتیه یا بی گارانتی!!

با گارانتی متفرقه....!

amanofnoname
04-09-2007, 20:04
با گارانتی متفرقه....!

این جا تبریز است... صدای من... بدون گارانتی 573300 تومان که نسبت به دیروز افزایش 3 هزار تومانی نشان می دهد...

با تشکر از توجه و لطف هردوی شما دوستان.
aslanaslan اسم شاتل و ایستگاه فضایی رو آوردی(البته تو کلوپ 8gb) منو هم هوایی کردی!! باور کن دارم به این نتیجه میرسم که 2-3 ماه دیگه وایسم.

aslanaslan
04-09-2007, 22:51
aslanaslan اسم شاتل و ایستگاه فضایی رو آوردی(البته تو کلوپ 8gb) منو هم هوایی کردی!! باور کن دارم به این نتیجه میرسم که 2-3 ماه دیگه وایسم.
تایید میشه! 100 درصد! کار درست همینه... اگه اقدامی کردی به ما هم خبر بده داداش!

KAZEMLU
04-09-2007, 23:17
کسی جواب نمیده ؟
برای شماره گیر صوتی باید کلید سمت راست بالا همان که بالایش نوشته clock را فشار داده و نگه دارید بعد اسم کسی را که می خواهید شماره اش رو بگیرید بگویید.

3DCLUB
05-09-2007, 01:32
با گارانتی اتصالات 660.000

H3SAM
05-09-2007, 01:48

عزیزم جک گفتی؟
تو اینترنت قیمت خوندی؟
فعلا با گارانتی اتصالات هیچ جایی ارزونتر از 750،000 پیدا نمی شه...

tanzad
05-09-2007, 02:19

عزیزم جک گفتی؟
تو اینترنت قیمت خوندی؟
تازه الآن خیلی خوب شده...!
اون موقع که من 670 خریدم گوشیمو، اتصالات 1200 میداد...!!!
البته من یه جا تو پاساژ ایرانیان (تهران) دیدم که با گارانتی اتصالاتش یه دونه آبنبات هم میده...!!!

3DCLUB
05-09-2007, 02:43
عزیزم جک گفتی؟
تو اینترنت قیمت خوندی؟
نه من جک نگفتم
والا ما امروز رفتیم با پسر عمه جان قیمت کردیم گفت با گارانتی اصلی 667 تومن

amanofnoname
05-09-2007, 03:45
نه من جک نگفتم

دوست عزیز شما از کجا این قیمتو گرفتی؟ اگه میشه آدرسو شماره تلفنشو بده! من احتمالا تا چند روز دیگه بگیرم البته قطعی نیست! خواهشا لطف کن آدزسو تلفنشو بهم برسون:11:

amanofnoname
05-09-2007, 03:59

تایید میشه! 100 درصد! کار درست همینه... اگه اقدامی کردی به ما هم خبر بده داداش!

اولا من تا حالا ندیده بودم کسی خودشم quote کنه!:31:
دوما من چند تا از نمونه فیلمای n95 و از gsmarena دانلود کردم! آقا این چه کیفیتی داره!!:26: dvd-like چیه خود dvd بود!! فکر نکنید من dvd ندیدما. حد اقل 300 تا 400 تا dvd از زیر دستم رد شده(هرچند در این زمینه به اساتید فیلم نمیرسم:46:) البته یه چیزم بگما! درسته کیفیت فیلم برداری n95 مثل dvd هست ولی وقتی در حالت فیلم برداری زوم کنی گندش در میاد و رنگها خفن قاطی میشه!!:13: ولی در حالت فیلم برداری زوم میخوام چیکار:27:
aslanaslan جان با اجازت شاید و تاکید میکنم شاید من در یک حرکت انتحاری گوشی رو خریدم چون وقتی کیفیت فیلم برداریشو دیدم ذوق زده شدم:31:. شایدم وایسادم برای همون 2-3 ماهه دیگه.

amanofnoname
05-09-2007, 05:09
الان فیلم n93 رو هم دانلود کردم!!!!!!!!!!!!!!! بابا اینم که کیفیت dvd رو داره:42:. تازه 3x زوم کرد کیفیت تصویر همچنان dvd-like موند!!!! رو فایل نوشته بود digita 3x ولی از اون صدایی که می اومد معلوم بود زوم اوپتیکاله.
واقعا این جمله راسته که میگن سیاست این شرکت ها اینه که یک گوشی بی نقص و عالی تولید نکنن:29::45:

aslanaslan
05-09-2007, 08:54
الان فیلم n93 رو هم دانلود کردم!!!!!!!!!!!!!!! بابا اینم که کیفیت dvd رو داره:42:. تازه 3x زوم کرد کیفیت تصویر همچنان dvd-like موند!!!! رو فایل نوشته بود digita 3x ولی از اون صدایی که می اومد معلوم بود زوم اوپتیکاله.
واقعا این جمله راسته که میگن سیاست این شرکت ها اینه که یک گوشی بی نقص و عالی تولید نکنن:29::45:
n93 مخصوص فیلم برداری ساخته شده ولی n95 مخصوص عکاسی و ... مطمئن باش که مدل های جدید از این هم بهتر خواهند بود.

H3SAM
05-09-2007, 13:09
نه من جک نگفتم

خب گارانتی اصلی یعنی چه گارانتیی؟ اتصالات, نیا , ایراتل ...
تو این گارانتیها اتصالات ارزونتر از همه هست ولی پوشش بهتری نسبت به بقیه گارانتیها داره
اون آبنبات هم که دوست عزیزمون فرمودن خط اعتباری ایرانسل هست...

amanofnoname
05-09-2007, 13:52
خب گارانتی اصلی یعنی چه گارانتیی؟ اتصالات, نیا , ایراتل ...
تو این گارانتیها اتصالات ارزونتر از همه هست ولی پوشش بهتری نسبت به بقیه گارانتیها داره
اون آبنبات هم که دوست عزیزمون فرمودن خط اعتباری ایرانسل هست...

منظور از ایراتل همون پارس ایراتله؟ من به یه مغازه زنگ زدم حدود 600 با گارانتی پارس ایراتل 24 ماهه. پارس ایراتلم معتبره؟ البته شمارشو از تو سایت نوکیا درآوردم!

hellgirl
05-09-2007, 14:02
اينم چند تا عكس توپ براي اونايي كه مي خوان N95 بخرن...

Edited by alex_pk
به دلیل سایز بزرگ عکس ها پیوست شدند.

gold_boy3
05-09-2007, 14:07
سلام دوستان به این یه نگاه بندازین مقایسه n95و k850
نظرتونم لطفا در مورد این مقایسه بگین؟؟؟

H3SAM
05-09-2007, 14:14
منظور از ایراتل همون پارس ایراتله؟ من به یه مغازه زنگ زدم حدود 600 با گارانتی پارس ایراتل 24 ماهه. پارس ایراتلم معتبره؟ البته شمارشو از تو سایت نوکیا درآوردم!

پارس ایراتل رو نمیدونم.ولی یه گارانتی هست که اسمش ایراتل هست و یه پارس تل هم داریم حالا نمی دونم منظور از پارس ایراتل چیه...
یه سری گارانتی هم هست که خیلی ارزون هستن ولی فقط تو محدوده شهری که زندگی می کنید اعتبار دارن

amanofnoname
05-09-2007, 14:51
پارس ایراتل رو نمیدونم.ولی یه گارانتی هست که اسمش ایراتل هست و یه پارس تل هم داریم حالا نمی دونم منظور از پارس ایراتل چیه...
یه سری گارانتی هم هست که خیلی ارزون هستن ولی فقط تو محدوده شهری که زندگی می کنید اعتبار دارن

نه! دقیقا نوشته "پارس ایراتل". برو به این آدرس

در مورد "mobile plus" اطلاعات ندارید؟ این معتبره؟ البته نمیدونم اینا اسم گارانتیه یا فقط اسم مغازست!! اینم تو سایت نوکیا هست تو همین آدرسی که دادم

sirwanonline
05-09-2007, 15:11
سلام یک سوال داشتم راسته می گن که ماهواره می گیره

sirwanonline
05-09-2007, 15:14
دوستان عزیز کسی تو این فروم ان 95 داره اگر کسی داره یک عکس خوب بگیره و اینجا بزاره ببینیم 5 میگا پیکسل واقعی.......

aslanaslan
05-09-2007, 15:29
فرق N95 معمولی با 8 گیگ. دقت کنین که رابط کاربری معمولی 3 ولی 8 گیگ 3.1 نوشته شده.

محمد دالوند
05-09-2007, 15:53
سلام گوشي جالبي است من كه خوش ازش اومده
قيمت اين گوشي چقدر است

H3SAM
05-09-2007, 16:52
Hellgirl عزیز بهتر نبود این عکسها رو به صورت لینک می گذاشتید که همه مجبور نباشن این عکسها رو ببینن؟
sirwanonline یعنی چی ماهواره می گیره اگه منظورتون همون GPS یا همون مسیریاب هست بله درست شنیدید ولی اگه منظورتون Tapesh2 و Pmc هست باید بگم که اون N92 هست.

tanzad
05-09-2007, 18:18
Hellgirl عزیز...
لطف کن از این به بعد (طبق گفته دوستان) اگر خواستی عکسی برای دیدن بذاری، لینک اون صفحه رو بذار تا لود این صفحه کند نشه...
از همکاری همه ممنون...

tanzad
05-09-2007, 18:21
دوستان عزیز کسی تو این فروم ان 95 داره اگر کسی داره یک عکس خوب بگیره و اینجا بزاره ببینیم 5 میگا پیکسل واقعی.......
دوست عزیز...
نمونه عکسی که توسط خودم گرفته شده تو تاپیک هست...
یه سرچ کن پیدا می کنی...

nvb007
05-09-2007, 19:32
برای شماره گیر صوتی باید کلید سمت راست بالا همان که بالایش نوشته clock را فشار داده و نگه دارید بعد اسم کسی را که می خواهید شماره اش رو بگیرید بگویید.

چطور میتونم صدای خودم رو بزارم؟
صدای خود گوشی رو حذف کنم و صدای خودم رو بزارم. نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم؟

amanofnoname
06-09-2007, 01:11
تا اونجا که می دونم به GPS مربوط می شه...فکر کنم نقشه کل جهان باشه.

اگه نقشه ی جهان مربوط به gps حجمش 300 مگابایته و تو حافظه ی خارجیه اگر بخوایم حافظه ی 1 گیگو به 2 گیگ تبدیل گنیم این نقشه رو چجوری باید انتقال بدیم؟

راستی پدر babak جان به رحمت خدا رفتن:41:. برای شادی روحش یه صلوات بفرستین.
به این آدرس یه سری بزنید:

tanzad
06-09-2007, 03:58
اگه نقشه ی جهان مربوط به gps حجمش 300 مگابایته و تو حافظه ی خارجیه اگر بخوایم حافظه ی 1 گیگو به 2 گیگ تبدیل گنیم این نقشه رو چجوری باید انتقال بدیم؟

تا اونجایی که من میدونم و امتحان کردم نقشه کلی (کره زمین) بر روی خود گوشی به صورت دیفالت وجود داره و ربطی به حافظه خارجی نداره...
میتونی برای اطمینان یه بار رم رو از گوشی خارج کنی و Map رو مشاهده کنی...

H3SAM
06-09-2007, 05:35
تا اونجایی که من میدونم و امتحان کردم نقشه کلی (کره زمین) بر روی خود گوشی به صورت دیفالت وجود داره و ربطی به حافظه خارجی نداره...
میتونی برای اطمینان یه بار رم رو از گوشی خارج کنی و Map رو مشاهده کنی...

عزیزم می تونی یه اشاره ی کوچیک به کار با نرم افزار Maps بکنی یعنی برای کار با Maps هم باید بریم تو GPS Data و همون کارهای قبلی رو بکنیم؟

aslanaslan
06-09-2007, 07:29
سلام دوستان به این یه نگاه بندازین مقایسه n95و k850
نظرتونم لطفا در مورد این مقایسه بگین؟؟؟

آخه مگه قابل مقایسه هست؟ :31:
غیر از اون نه GPS داره و نه سیستم عامل... یعنی چیزی در حد کپی کاری از نوع ایرانی... نکنه سونی اریکسون ماله ایرانه؟!

amirhassan
06-09-2007, 13:10
سلام دوستان.اگه کسی ان95ش رو از دبی آورده لطف کنه بگه وضعیت گمرکی چه جوریه؟منظورم اینه که میشه با جعبه آک آوردیااینکه گیر میدن؟در کل قانونی هست آوردنش یا نه؟اگه نیست راه حل قانونیش چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Modern Talking
06-09-2007, 21:50
سلام دوستان
یکی از دوستان در مورد گارانتی موبایل پلاس پرسیده بودند . موبایل پلاس یکی از شرکت های گارانتی کننده نوکیا در خاور میانه است که هزینه گارانتی اون زیاد نیست . برای مثال ان 95 گارانتی اتصالات 790 هزار تومان اما موباییل پلاس 625 هزار تومان و بدون گارانتی 590 هزار تومان ( نرخ بازار شیراز ) . البته با بروز هر مشکلی تمام گارانتی ها از ارئه خدمات شانه خالی می کنند ، پس بهتر قید گارانتی رو بزنید . اگر مشکلی بروز کرد هزینه تعمیر شاید از هزینه گارانتی اتصالات کمتر باشه .

Modern Talking
06-09-2007, 21:55
راستی در مورد گرفتن ماهواره ان 95 که یکی از دوستان پرسیده بود . ان 95 برای تعیین موقعیت جغرافیایی با 24 ماهواره تعیین موقعیت جغرافیایی ارتباط برقرار می کنه و ربطی به دریافت کانال های ماهواره ای ندارد .

aslanaslan
06-09-2007, 22:01
خوش اومدی Modern Talking !

Modern Talking
06-09-2007, 22:03
با سلام مجدد
از دوستان عزیزی که از GPS ان 95 استفاده موفقیت آمیز داشته اند تقاضای راهنمایی دارم . من اولین مرتبه که MAP رو راه اندازی کردم اول درخواست قبول شرایط توافق نامه را داد که من accept کردم . بعد گفت که کی پد را باز کنید که انجام دادم . سپس پیغام داد که WLAN یافت نشد که OK را زدم بعد هم پیغام داد که اتصال اینترنت ندارید که باز هم OK را زدم . و علامت ماهواره با ضربدر قرمز مشخص بود . از آن به بعد هرچه در فضای باز MAP رو فعال می کنم همان پیام های عدم وجود WLAN و اینترنت را تکرار می کند . آیا GPS من نیاز به تنظیم خاصی دارد ؟ به نظر شما اشکال چیست ؟
با تشکر فراوان

newmusic
06-09-2007, 22:14
اگر براي اولين بار هست كه مي خواي نقشه رو ببيني.كه نمي دونم مشكل از چيه.
ولي اگر خيلي وقته گوشي رو داري و كار ميكني حالا يه دفه اينجوري شده بايد بگم فقط 60 روز مجاز به ديدن تصاوير هستي و بعد از اون بايد به اينترنت وصل بشي

w960
06-09-2007, 22:40
1-نحوه چک کردن جی پی اس و داونلود نقشه محل زندگی شما

Satellites in geostationary orbit so that everyone has an equal share. The question remains how detailed Maps are for you Go to Menu > Tools > Settings > GPS data > Position > Options > Positioning Settings > Methods

Is there currently a RED TICK against Integrated GPS and Network based?

With memory card in phone go outside hold phone with keypad slider open at 45 degrees, don't cover the "#" key as GPS antenna is below this.
Go to Menu > Tools > Settings > GPS data > Position > Open > Options > Satellite status > Open

You need a minimum of three solid black bars, but usually get four for lock-on position

If empty rectangles haven't turned to solid bars by 20 mins your GPS isn't working!

Now that you've determined GPS is working Open Maps application - at first there is RED CROSS on satellite icon at bottom right - this disappears when GPS locked-on

Close application and you see "saving data" above globe on screen. This creates folder structure on memory card that Maploader requires.

It is now a lot faster to put microSD into card reader on PC and when you run Maploader it should find card and allow you to proceed to download map.

2-برای استفاده از جی پی اس باید در فضای باز قرار بگیرید

3- ساختمانهای بلند،درختان وحتی ابرها نیز جزء موانع محسوب می شوند

H3SAM
07-09-2007, 02:12
1-نحوه چک کردن جی پی اس و داونلود نقشه محل زندگی شما

Satellites in geostationary orbit so that everyone has an equal share. The question remains how detailed Maps are for you Go to Menu > Tools > Settings > GPS data > Position > Options > Positioning Settings > Methods

Is there currently a RED TICK against Integrated GPS and Network based?

With memory card in phone go outside hold phone with keypad slider open at 45 degrees, don't cover the "#" key as GPS antenna is below this. Go to Menu > Tools > Settings > GPS data > Position > Open > Options > Satellite status > Open

You need a minimum of three solid black bars, but usually get four for lock-on position

If empty rectangles haven't turned to solid bars by 20 mins your GPS isn't working!

Now that you've determined GPS is working Open Maps application - at first there is RED CROSS on satellite icon at bottom right - this disappears when GPS locked-on

Close application and you see "saving data" above globe on screen. This creates folder structure on memory card that Maploader requires.

It is now a lot faster to put microSD into card reader on PC and when you run Maploader it should find card and allow you to proceed to download map.

2-برای استفاده از جی پی اس باید در فضای باز قرار بگیرید

3- ساختمانهای بلند،درختان وحتی ابرها نیز جزء موانع محسوب می شوند

آیا این موضوع برای ایران هم صدق می کنه چون ایران نه نقشه ای واسه دانلود داره نه GPRS که بشه از طریق اون نقشه ای دانلود کرد...

H3SAM
07-09-2007, 02:31
با سلام مجدد
از دوستان عزیزی که از GPS ان 95 استفاده موفقیت آمیز داشته اند تقاضای راهنمایی دارم . من اولین مرتبه که MAP رو راه اندازی کردم اول درخواست قبول شرایط توافق نامه را داد که من accept کردم . بعد گفت که کی پد را باز کنید که انجام دادم . سپس پیغام داد که WLAN یافت نشد که OK را زدم بعد هم پیغام داد که اتصال اینترنت ندارید که باز هم OK را زدم . و علامت ماهواره با ضربدر قرمز مشخص بود . از آن به بعد هرچه در فضای باز MAP رو فعال می کنم همان پیام های عدم وجود WLAN و اینترنت را تکرار می کند . آیا GPS من نیاز به تنظیم خاصی دارد ؟ به نظر شما اشکال چیست ؟
با تشکر فراوان

دوست عزیز برای اینکه اون ضربدر از پایین اون ماهواره بره باید اول تو نرم افزار GPS Data به Satellite status رفته و حدود 15 تا 20 دقیقه صبر کنید تا ارتباط شما با Satellite ها برقرار بشه و اون ضربدر از کنار اون ماهواره بره ولی بعد از اون هم باز هم نمیشه رو نقشه Zoom کرد و انگار هیچ رابطه ای بر قرار نیست نه تنها رو ایران نمیشه Zoom کرد بلکه روی هرجای دیگه هم که Zoom کنی هیچ چیز خاصی دیده نمیشه...

راستی درباره گارانتی که گفتید من گارانتی گوشیم اتصالات هست و واقعا به دردم خورد.روز سوم که گوشیم رو خریده بودم داشتم توی پیاده رو راه می رفتم و SMS میدادم که پام گیر کرد به یه جدول وسط پیاده رو گوشیم از دستم افتاد و از وسط یعنی از همونجایی که بالا و پایین میره جدا شد وقتی بردمش پیش اون کسی که ازش خریدم گفت اگه بفهمن ضربه خورده شامل گارانتی قرارش نمیدن صفحه گوشی پیکسلهاش سفید شده بود گوشی رو سر هم کرد و فرستادش گارانتی حدود 2 روز بعد نمایندگی اتصالات اصفهان واسم یه گوشی نو فرستاد خودم هم باورم نمیشد گفتم حتما تعمیرش می کنن ولی نو فرستاده بودن...این رو هم بگم اتصالات 18 ماه گارانتی تعویض و مادام العمر تعمیر داره...حالا اون مادام العمر تعمیر رو من تجربه نکردم.

nvb007
07-09-2007, 12:03
کسی آنتی ویروس واسه n95 سراغ نداره ؟

Dj_Arman
07-09-2007, 12:43
به نظر شما n95 چینی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tanzad
07-09-2007, 13:37
آیا این موضوع برای ایران هم صدق می کنه چون ایران نه نقشه ای واسه دانلود داره نه GPRS که بشه از طریق اون نقشه ای دانلود کرد...
نقشه ایران در Map Loader 1 موجود هست...!

tanzad
07-09-2007, 13:39
به نظر شما n95 چینی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر فقط می خوای ظاهرشو تو دستت بگیری (اونم نه مثل مدل اصل) خوبه...!
چون اون گوشی امکانات جالبی نداره...
هر چند که نسبت به قیمتش می ارزه...!

Persian.Boy
07-09-2007, 15:06
نظرتون راجب این روکش کریستالی که محافظ خوبی برای خش نخوردنه چیه؟

aslanaslan
07-09-2007, 15:51
آیا میشه سند های آفیس رو ویرایش کرد؟ تو یه سایت گفته بود که N95 نمی تونه و اونو یه نکته منفی ذکر کرده بود...

w960
07-09-2007, 16:43
با توجه به اينکه که متاسفانه فعلا نقشه قابل قبولي براي ايران توسط نوکيا تهيه نشده و عملا اين سيستم کاربردي آنچناني نخواهد داشت پيشنهاد ميکنم متن نامه اي اعتراض آميز به صورت فورماليته توسط اساتيد تهيه و به صورت جداگانه توسط اعضاء فرم به سايت نوکيا ارسال ،شايد در آينده اي نه چندان دور منتظر تغيير و تحولي در اين راستا باشيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Global Positioning Systems

سيستم محل يابي جهاني (Global Positioning Systems)، بک سيستم راهبري و مسيريابي ماهواره اي است که از شبکه اي با 24 ماهواره تشکيل شده است. اين ماهواره ها به سفارش وزارت دفاع ايالات متحده ساخته و در مدار قرار داده شده اند. اين سيستم در ابتدا براي مصارف نظامي تهيه شد ولي از سال 1980 استفاده عمومي آن آزاد و آغاز شد.

خدمات اين مجموعه در هر شرايط آب و هوايي و در هر نقطه از کره زمين در تمام ساعت شبانه روز در دسترس است. پديد آوردنگان اين سيستم، هيچ حق اشتراکي براي کاربران در نظر نگرفته اند و استفاده از آن رايگان است.

GPS چگونه کار مي کند؟
ماهواره هاي اين سيستم، در مداراتي دقيق هر روز 2 بار بدور زمين مي گردند و اطلاعاتي را به زمين مخابره مي کنند. گيرنده هاي GPS اين اطلاعات را دريافت کرده و با انجام محاسبات هندسي، محل دقيق گيرنده را نسبت به زمين محاسبه مي کنند. در واقع گيرنده زمان ارسال سيگنال توسط ماهواره را با زمان دريافت آن مقايسه مي کند. از اختلاف اين دو زمان فاصله گيرنده از ماهواره تعيين مي گردد. حال اين عمل را با داده هاي دريافتي از چند ماهواره ديگر تکرار مي کند و بدين ترتيب محل دقيق گيرنده را با اختلافي ناچيز، معين مي کند.

گيرنده به دريافت اطلاعات همزمان از حداقل 3 ماهواره براي محاسبه 2 بعدي و يافتن طول و عرض جغرافيايي، و همچنين دريافت اطلاعات حداقل 4 ماهواره براي يافتن مختصات سه بعدي نيازمند است. با ادامه دريافت اطلاعات از ماهواره ها گيرنده اقدام به محاسبه سرعت، جهت، مسيرپيموده شده، فواصل طي شده، فاصله باقي مانده تا مقصد، زمان طلوع و غروب خورشيد و بسياري اطاعات مفيد ديگر، مي نمايد.

ماهواره هاي GPS

24 عدد ماهواره GPS در مدارهايي بفاصله 24000 هزار مايل از سطح دريا گردش مي کنند. هر ماهواره دقيقا طي 12 ساعت يک دور کامل بدور زمين مي گردد. سرعت هريک 7000 مايل بر ساعت است. اين ماهواره ها نيروي خود را از خورشيد تامين مي کنند. همچنين باتري هايي نيز براي زمانهاي خورشيد گرفتگي و يا مواقعي که در سايه زمين حرکت مي کنند بهمراه دارند. راکتهاي کوچکي نيز ماهواره ها را در مسير صحيح نگاه مي دارد. به اين ماهواره ها NAVSTAR نيز گفته مي شود.

گيرنده GPS
در کشورهاي توسعه يافته از اين سيستم جهت کمک به راهبري خودرو، کشتي و انواع وسايل نقليه بهره گيري مي شود.

هر چه نقشه هاي منطقه اي که در حافظه گيرنده بارگذاري مي شود دقيق تر باشد، سرويسهايي که از GPS مي توان دريافت داشت نيز ارتقا مي يابد. براي مثال، مي توان از GPS مسير نزديکنرين پمپ بنزين، تعميرگاه و يا ايستگاه قطار را سوال نمود و مسير پيشنهادي را دنبال کرد. دقت مکانيابي اين سيستم در حد چند متر مي باشد، که بسته به کيفيت گيرنده تغيير مي کند. از سيستم محليابي جهاني مي توان در کارههايي چون نقشه برداري و مساحي، پروژه هاي عمراني، کوهنوردي، کايت سواري، سفر در مناطق ناشناخته، کشتي راني و قايقراني، عمليات نجات هنگام وقوع سيل و زمين لرزه و هر فعاليت ديگر که نيازمند محليابي باشد، بهره برد.هر کس که بخواهد بداند کجاست و بکجا مي رود به اين سيستم نيازمند است.

در حقيقت دنياي امروز، دنيايي است که هيچ فردي در آن گم نخواهد شد و همه چيز بر روي تمام نقاط زمين قابل شناسايي است واين قدرت دستيابي به سيستم هاي شناسايي را ماهواره ها ودر اساس کامپيوترها، در اختيار بشر قرار داده اند.

کاربرد GPS:
GPS علاوه بر کاربرد نظامي، براي مصارف عمومي مانند دريانوردي نيز مورد استفاده قرار مي گيرد که البته ضريب خطاي نسبتا زيادي نسبت به مصارف نظامي امريکا دارد، ولي بطور کلي اجازه استفاده براي عموم مردم ( براي مصارف غير نظامي ) از اين سيستم در سال 1980 تصويب شد. نظاميان امريکايي براي استفاده از اين سيستم از کد ( رمز عبور ) خاصي استفاده مي کنند، ولي افراد معمولي فقط قادر به استفاده از GPS در مصارف غير نظامي ( عمومي ) هستند، زيرا به رمز اين سيستم دستيابي ندارند و مسلما در سيستم عمومي که در اختيار همه مردم جهان قرار دارد، ضريب خطاي زيادي ( حداقل 15 متر ) وجود دارد.
شايد در بعضي فيلم هاي پليسي ديده باشيد که رديابي به مجرم متصل مي شود تا موقعيت دقيق آن بر روي نقشه الکترونيکي رويت شود، خب اين عمل توسط سيستم GPS انجام مي گيرد. امروزه اکثر هواپيماهاي مسافربري در سراسر جهان نيز به اين سيستم مجهز شده اند که خلبان ها با استفاده از آنها هيچگاه مسير صحيح پرواز را گم نمي کنند. حتي امروزه اکثر کارخانه هاي توليد اتومبيل هاي پيشرفته در جهان، از GPS و نقشه الکترونيکي در اتومبيل هايشان استفاده مي کنند.

در واقع اينگونه سيستم ها با استفاده از فناوري GPS قابل پياده سازي است و استفاده از آن به صنعت خاصي محدود نمي شود. لازم به ذکر است که بخش Monitoring اين سيستم ها در اختيار وزارت دفاع امريکا قرار دارد، و دائما هرگونه تبادل اطلاعات بين ماهواره هاي GPS و گيرنده ها در هر نقطه از جهان، ثبت و بررسي مي شود تا استفاده از اين سيستم، توسط کشورهاي ديگر در مراکز حساس مشخص گردد. ضمنا گيرنده هاي GPS علاوه بر نمايش نقشه الکترونيکي از محل دقيق منطقه، قادر به محاسبه سرعت حرکت جسم و حتي نمايش حرکت جسم نيز مي باشد.

... خدمات اين مجموعه در هر شرايط آب و هوايي و در هر نقطه از کره زمين در تمام شبانه‌روز در دسترس است و استفاده از آن رايگان است.
يكي از عواملي كه بر روي دقت عمل يك GPS اثــر مي گذارد . شكل قرار گرفتن ماهواره ها نسبت به يكديگر مي باشد . (از نقطه نظر GPS )
اگر يك GPS با چهار ماهواره تبادل نمايد و هر چهار ماهواره در شمال و شرق GPS باشند طرح و هندسه اين ماهوارها براي اين GPS بسيار ضعيف ميباشد و شايد GPS قادر نباشد مكان يابي نمايد. زيرا تمام اندازه گيريهاي فاصله در يك جهت عمومي قرار دارند. مثلث سازي ضعيف است وناحيه مشترك بدست آمده ازاشتراك اين مسافت سنجي ها وسيع مي باشد ( مكاني كه GPS براي مكان خود تصورمي كند بسيار وسيع مي باشد ودر نتيجه تعيين دقيق محل آن ممكن نيست ) دراين موقعيتها حتي اگر GPS مكان يابي را انجام دهد وموقعيتي راگزارش نمايد دقت آن نمي تواند زياد خوب باشـــــــد ( كمتر از500-300 فيت ).
اگر همين چهارماهواره درچهارجهت ( شمال ، جنوب ، شرق ، غرب ) وبا زواياي 90 درجه قرارداشته باشند طرح اين چهار ماهواره براي GPS مزبور بهترين حالت مي باشد چراكه جهات مسافت سنجي چهار جهت متفاوت و نقطه اشتراك اين مسافت سنجي ها بسيار كوچك مي باشد . وهرچه اين نقطه اشتراك كوچكتر باشد به معني آن است كه بيشتر به نقطه واقعي حضورخود نزديك شده ايم . دراين موقعيت دقت عمل كمتر از100فيت مي باشد
طرح وهندسه قرارگرفتن ماهواره ها هنگاميكه GPS نزديكي ساختمانهاي بلند، قلل كوهها ، دره هاي عميق ويا در وسايل نقليه قرارگرفته باشد به مساله مهمتري تبديـل مي گردد .اگر مانعي در رسيدن سيگنالهاي بعضي از ماهواره ها وجود داشته باشد GPS مي تواند از بقيه ماهواره ها بـــراي مكان يابي خود استفاده نمايد. هرچه اين موانع بيشتر و شديدتر شوند مكان يابي نيز مشكل تر مي گردد .
يك گيرنده GPS نه تنها ماهواره هاي قابل استفاده را تشخيص مي دهد بلكه مكان آنها را درآسمان نيز تعيين مي كند . ( ارتفاع و زاويه ) منبع ديگرايجاد خطا " چند مسيري " مي باشد ." چند مسيري" نتيجه انعكاس سيگنال راديويي به وسيله يك شي مي باشد . اين پديده باعث ايجاد تصاوير سايه دار در تلويزيونها مي گردد هر چند در آنتنهاي جديد اين شكل به وجود نمي آيد ، اين پديده در آنتنهاي رو تلويزيوني قديمي به وجود مي آمد.
بروز اين اختلال براي GPS ها به اين شكل است كه امواج بعد از انعكاس به وسيله اشياء ( مانند ساختمانها يا زمين ) به آنتن GPS برسند . در اين صورت سيگنال مسير بيشتري را تا رسيدن به آنتن GPS طي مي كند و اين باعث مي شود كه GPS فاصله ماهواره را بيشتر از آنچه هست محاسبه نمايد. كه باعث ايجاد خطا در مكان يابي نهايي مي گردد. در صورت بروز اين اختلال تقريباً 15 فيت بر خطاي نهايي افزوده مي شود .
منبع ديگري نيز براي ايجاد خطا ممكن است وجود داشته باشند . افزايش تاخير ( delay ) به دليل اثرات جوي نيز مي تواند برروي دقت كار اثر بگذارد . همچنين خطاهاي ساعت داخلي GPS . در هر دو اين موارد گيرنده GPS طوري طراحي شده است كه اين اثرات را جبران نمايد . ولي خطاهاي كوچكي بر اساس همين اثرات همچنان بروز خواهند كرد .
در عمل ، دقت كار يك GPS غير نظامي معمولي ، با توجه به تعداد ماهواره هاي تبادلي و طرح قرار گرفتن آنها بين 60 تا 225 فيت مي باشد. GPS هاي پيچيده تر و گرانتر مي توانند با دقتهايي در حد سانتيمتر كاركنند . ولي دقت يك GPS معمولي نيزمي تواند به كـــمك پـــردازشي بـــه نـــام DGPS Differential GPS به حدود 14 فيت يا كمتر برسد .سرويسهاي DGPS با هزينه كمي قابل اشتراك مي باشند . سيگنال تصحيحات DGPS توسط سازمان Army Corps OfEngineers و از ايستگاههاي مخصوص ارسال مي گردد .
اين ايستگاهها در فركانس KHZ 325- 283.5 كار مي كنند تنها هزينه استفاده از اين سرويس خريدن يك دامنه از اين سيگنالها مي باشد . با اين كار يك گيرنده ديگر به GPS ما متصل مي شود ( از طريق يك كابل سه رشته اي ) و عمل تصحيح را طبق يك روش استاندارد به نام ( RTCM SC-104 ) انجام مي دهد . اشتراك سرويسهاي DGPS از طريق امواج راديويي FM نيز ممكن مي باشد .
چه كساني از GPS استفاده مي كنند ؟
GPS ها داراي كاربردهاي متنوعي در زمين ، دريا و هوا مي باشند ، اساساً GPS هر جايي قابل استفاده است مگر در نقاطي كه امكان وصول امواج ماهواره درآنها نباشد مانند داخل ساختمانها ، غارها ونقاط زيرزميني ديگر و يا زير دريا ، كاربردهاي هوايي GPS در رهيابي براي هوانوردي تجاري ميباشد . در دريا نيز ماهيگيران ، قايقهاي تجاري ، ودريا نوردان حرفه أي از GPS براي رهيابي استفاده مي كنند .
استفاده هاي زميني GPS بسيار گسترده تر مي باشد . مراكز علمي از GPS براي استفاده از قابليت و دقت زمان سنجي اش واطلاعات مكاني اش استفاده مي كنند . نقشه برداران از GPS براي توسعه منطقه كاري خود بــــهره مي گيرند . سايتهاي گرانقيمت نقشه برداري دقتهايي تا يك متر را فراهم مي آورند . GPS ها علاوه بر صرفه جويي دقتهاي بهتري را براي اين سايتها به ارمغان مي آورند . استفاده هاي تفريحي از GPS نيز به تعداد تمام ورزشهاي تفريحي متنوع است . به عـنوان مثال براي شكارچيان ، برف نوردان ، كوهنوردان وسياحان و…
در نهايت بايد گفت هركسي كه مي خواهد بداند كه دركجا قراردارد ، راهش به چه سمتي است ، ويا با چه سرعتي درحركت است مي تواند از يك GPS استفاده كند . در خودروها نيز وجود GPS به امري عادي بدل خواهد شد.سيستم هايي درحال تهيه است تا دركنار هر جاده اي با فشار دادن يك كليد موقعيت به يك مركز اورژانس انتقال يابد . ( بوسيله انتقال موقعيت فعلي به يك مركز توزيع ) سيستم هاي پيچيده ديگري موقعيت هر خودرو را دريك خيابان ترسيم مي كنند اين سيستمها به راننده بهترين مسير براي رسيدن به يك هدف خاص را پيشنهاد مي كنند .

tanzad
07-09-2007, 19:07
نظرتون راجب این روکش کریستالی که محافظ خوبی برای خش نخوردنه چیه؟

من یکی از اینا دارم...
خودم به شخصه خوشم نمیاد...!!!

aslanaslan
07-09-2007, 21:06
آیا میشه سند های آفیس رو ویرایش کرد؟ تو یه سایت گفته بود که N95 نمی تونه و اونو یه نکته منفی ذکر کرده بود...
اگه میشه یه جوابی به من بدید بفهمم که می تونین حرفای منو بفهمین!

tanzad
07-09-2007, 21:26
اگه میشه یه جوابی به من بدید بفهمم که می تونین حرفای منو بفهمین!
بذار خودم تست کنم بعد بهت جواب میدم...!

3DCLUB
08-09-2007, 00:06
نوشته شده توسط aslanaslan
درسته
یکی از مشکلای n95 همینه
ولی این چیز مهمی نیست
تا حالا این قسمت گوشی به کارم نخورده...

Sasan Info
08-09-2007, 01:56
من یکی از اینا دارم...
خودم به شخصه خوشم نمیاد...!!!

فقط شما نیستی tanzad جان
به طور کلی قاب کریستال به n95 نمیاد زشت میشه
من یکی گرفتم خوشم نیومد همون موقع قاب رو پس دادم:46:

H3SAM
08-09-2007, 02:21
راستش قاب کریستال نه تنها به N95 نمیاد بلکه به هیچ گوشیی نمیاد.اصلا خود قاب کریستال باعث خش خوردن گوشی میشه...

Sasan Info
08-09-2007, 02:27
پس همه قبول دارن که قاب کریستال به درد نمیخوره
چون من خیلی ها رو دیدم که به خاطر محافظت از گوشیشون مجبور شدن زشتی رو تحمل کنند

H3SAM
08-09-2007, 02:35
پس همه قبول دارن که قاب کریستال به درد نمیخوره
چون من خیلی ها رو دیدم که به خاطر محافظت از گوشیشون مجبور شدن زشتی رو تحمل کنند

راستش من حاضرم گوشیمو بگذارم رو زمین یه لگد خرجش کنم تا همچین چیزی رو بندازم روش ... جواته:13: :13: :13:

Sasan Info
08-09-2007, 02:45
ایول اینو خوب اومدی
نمیدونم چرا به طور تعصبی از این قاب ها بدم میاد

H3SAM
08-09-2007, 03:00
میگم که چون جواته.با وجود این که خیلی حساس هستم رو گوشیم ولی این قابها واسم قابل حذم نیست...

Sasan Info
08-09-2007, 03:04
تایید میشه
در کل با این که دوست ندارم گوشیم خش بیفته ولی دوست ندارم از این قاب ها بذارم روش

The_Last_Samurai
08-09-2007, 08:50
با توجه به اينکه که متاسفانه فعلا نقشه قابل قبولي براي ايران توسط نوکيا تهيه نشده و عملا اين سيستم کاربردي آنچناني نخواهد داشت پيشنهاد ميکنم متن نامه اي اعتراض آميز به صورت فورماليته توسط اساتيد تهيه و به صورت جداگانه توسط اعضاء فرم به سايت نوکيا ارسال ،شايد در آينده اي نه چندان دور منتظر تغيير و تحولي در اين راستا باشيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز من هم کاملا موافقم باید حتما این کار و بکنیم تا از یکی از امکانات گوشی که در قیمت گوشی بسیار تاثیر داشته بتونیم استفاده کنیم.

از توضیحات تکمیلی شما هم بسیار ممنون.واقعا مفید بود:10::10::11:

aslanaslan
08-09-2007, 08:50
من فقط جاهایی که لازمه مثل مسافرت و ... از قاب رو W810 خودم استفاده می کنم.
در ضمن نمی شه با نرم افزار های جانبی آفیس ها رو ویرایش کرد؟

aslanaslan
08-09-2007, 08:52
[/right]

دوست عزیز من هم کاملا موافقم باید حتما این کار و بکنیم تا از یکی از امکانات گوشی که در قیمت گوشی بسیار تاثیر داشته بتونیم استفاده کنیم.

تایید میشه. یکی از بزرگ ها ( به نظرم بهتره کلنگ خان باشه) این نامه رو بنویسه و زیرشو همگی امضا کنیم.

roteal2007
08-09-2007, 11:39
[QUOTE=Modern Talking;1535603]سلام دوستان
یکی از دوستان در مورد گارانتی موبایل پلاس پرسیده بودند . موبایل پلاس یکی از شرکت های گارانتی کننده نوکیا در خاور میانه است که هزینه گارانتی اون زیاد نیست . برای مثال ان 95 گارانتی اتصالات 790 هزار تومان اما موباییل پلاس 625 هزار تومان و بدون گارانتی 590 هزار تومان ( نرخ بازار شیراز ) . البته با بروز هر مشکلی تمام گارانتی ها از ارئه خدمات شانه خالی می کنند ، پس بهتر قید گارانتی رو بزنید . اگر مشکلی بروز کرد هزینه تعمیر شاید از هزینه گارانتی اتصالات کمتر باشه .[/QUOTE

نه داداش من گوشیم ان70 هستش و گارانتی موبایل پلاس خدا وکیلی گارانتی خوبی برای مثال توی هر عکسی که میگرفتم یه نقطه قرمز میافتاد بردم اصفهان فرستادن موبایل پلاس شعبه مرکزی تهرون بعد یه هفته برام درستش کردن حتی زنگ زدن که مشکلی که شما میگی کجاست نتیجه اخلاقی :من از گارانتی موبایل پلاس راضی هستم:8::8::8:

king_no1
08-09-2007, 12:31
[/RIGHT]

دوست عزيز من هم كاملا موافقم البته من زياد نمي تونم به علت مشغله كاري به اين تاپيك سر بزنم ولي به هر حال من هم جزو اين گروه هستم
و از زحماته تك تك شما عزيزان تشكر مي كنم

king_no1
08-09-2007, 12:37
میگم که چون جواته.با وجود این که خیلی حساس هستم رو گوشیم ولی این قابها واسم قابل حذم نیست...

دوستان ضمن مرور تاپيك متوجه شدم كه در مورد قاب كريستالي صحبت شده
خواستم به گم من چند وقت پيش كه با دوستان مالزي بودم موفق شدم يك قاب محافظ بسيار عالي از جنس چرم براي گوشيم تهيه كنم كه خيلي باحاله البته در اولين فرصت عكس اين قاب رو از زواياي مختلف براتون مي زارم
به هر حال خيلي بهتر از قاب كريستالي هستش و خيلي هم شيكتر درست مثل يك كيف مي مونه

تا بعد كه بتونم براتون عكساشو بزارم خداحافظ

h@med110
08-09-2007, 13:07
چند تا سوال در مورد n95 دارم:
1-این که میگن 5 تا کانال تلویزیون میگیره درسته یا شایعست؟
2-صدای این گوشی چقدر بلنده یعنی با چه گوشی قابل مقایسه هست؟
3-برنامه هاش راحت گیر میاد؟
4-کیفیت دوربینش عکس و فیلمبرداری چطوره؟
gps ش رو هم که گفتین به درد ایران نمیخوره
مرسی عزیزان....

M.etallic.A
08-09-2007, 13:34
1 - شایعه که چه عرض کنم مزخرفه.

2 - بلندیش از n73 کمتره ولی کیفیت خیلی خوبی داره.

3 - تقریبا.

4 - هر دو تا در حد عالی.

gps هم به درد ایران میخوره به شرط اینکه نقشه ایران رو گوشی نصب باشه و اینکه کار با gps رو بلد باشی و یا در بعضی موارد اصلا بدونی gps یعنی چی .

h@med110
08-09-2007, 21:47
آقا دستت درد نکنه .
حالا نقشه ایران باید ارکجا بگیریم؟
در کل 700000 ارزش داره بگیرم؟ یا imate?

Saman-tci
08-09-2007, 21:59
قیمتش 700 نیست ولی در کل اره ارزششو داره ....
فعلا کاملترین گوشیه تو بازار هست ....
فکر کنم قیمت امروزش 590 تومن بود ...

tanzad
08-09-2007, 22:50
آقا دستت درد نکنه .
حالا نقشه ایران باید ارکجا بگیریم؟
در کل 700000 ارزش داره بگیرم؟ یا imate?
برای نقشه ایران میتونی به آدرس زیر مراجعه کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقیمت الآن گوشی بین 570 تا 600 متغیر هست (البته به جز گارانتی اتصالات!!!)
گوشی رو بگیری می فهمی که ارزششو داره...

tanzad
08-09-2007, 22:55
با توجه به اينکه که متاسفانه فعلا نقشه قابل قبولي براي ايران توسط نوکيا تهيه نشده و عملا اين سيستم کاربردي آنچناني نخواهد داشت پيشنهاد ميکنم متن نامه اي اعتراض آميز به صورت فورماليته توسط اساتيد تهيه و به صورت جداگانه توسط اعضاء فرم به سايت نوکيا ارسال ،شايد در آينده اي نه چندان دور منتظر تغيير و تحولي در اين راستا باشيم.

در صورت عملی شدن طرح خیلی خوبیه...!
سنگ در تاریکی...!
حاضر...!!! :20:

3DCLUB
08-09-2007, 23:39
2 - بلندیش از n73 کمتره ولی کیفیت خیلی خوبی داره
لطفا چیزی رو که ازش خبر ندارین اظهار نظر نکنین !!!!!!!
من قبلانم گفتم کیفیت صدا و بلندی صدای این گوشی از n73 بیشتر هست

Saman-tci
09-09-2007, 01:08
دوست من اگه شما هم صفحات قبل این تاپیک رو با دقت میخوندی متوجه میشدی که بلندی صدای N73 از N95 بیشتره .... اما کیفیت پخش N95 واقعا بهتر از N73 هستش ....

Sasan Info
09-09-2007, 01:18
خوب اینو که دیگه همه میدونن که بلندی صدای n73 بیشتره
خودمم مقایسه کردم ولی در کل از n95 راضیم
اونقدر هم صداش کم نیست از همه گوشی ها بلند تره فقط به جز n73

morteza_k
09-09-2007, 01:59
سلام
درست n73 صداش از n95 بلند تره ولی کیفیت نداره.

Sasan Info
09-09-2007, 02:38
چی کیفیت نداره ؟!!!!!!!!!؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نزن این حرفو!!!

3DCLUB
09-09-2007, 10:19
دوست من اگه شما هم صفحات قبل این تاپیک رو با دقت میخوندی متوجه میشدی که بلندی صدای N73 از N95 بیشتره .... اما کیفیت پخش N95 واقعا بهتر از N73 هستش ....

خوب اینو که دیگه همه میدونن که بلندی صدای n73 بیشتره
خودمم مقایسه کردم ولی در کل از n95 راضیم
اونقدر هم صداش کم نیست از همه گوشی ها بلند تره فقط به جز n73

دوست عزیز تاریخ عضوی mar2007 همه ی پستات اینجوری اسپم هست ؟؟؟
شما اصلا گوشیت چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
امیدوارم برای آخرین بار گفته باشم من بلندی صدا یه n95 رو با n73me و n73 معمولی مقایسه کردم بلندی صدای n95 کاملا بیشتره
نه یکم کاملا
آقا محمد ومافیای عزیز نظارتتون روی پستای اینجا به 0 رسیده

amirfarrokh
09-09-2007, 11:14
امیدوارم برای آخرین بار گفته باشم من بلندی صدا یه n95 رو با n73me و n73 معمولی مقایسه کردم بلندی صدای n95 کاملا بیشتره
نه یکم کاملا

عجب...شما برای بار آخر داری میگی که صدای N95 از گوشی های دیگه بیشتره...کی هستی که حرفت رو همه باید قبول کنن؟؟؟؟همونجور که خیلی از دوستان مقایسه کردن، من هم مقایسه کردم و به این نتیجه رسیدم صدای N73 از N95 بلندتره...شما میخوایی تعصب بیجا داشته باشی، داشته باش...

mse1445
09-09-2007, 11:19
دوستان دو تا سوال دارم

اول اینکه آپدیت این گوشیه چه جوریاست من برنامه هاشو هردو شو نصب کردم منتها بازم میخواد 25 مگ دانلود کنه تا نرم افزار نوکیا آپدیت و بروز کنه دوباره و متاسفانه وسط کار مشکل پیدا میکنه و قطع میشه مشکل از خطم هم نیست Adsl استفاده میکنم ...

دوم اینکه برای محافظت از Lcd این گوشی بهترین کار چیه چون واقعا بدون محافظ ساخته شده ...

ممنون

3DCLUB
09-09-2007, 11:38
عجب...شما برای بار آخر داری میگی که صدای N95 از گوشی های دیگه بیشتره...کی هستی که حرفت رو همه باید قبول کنن؟؟؟؟همونجور که خیلی از دوستان مقایسه کردن، من هم مقایسه کردم و به این نتیجه رسیدم صدای N73 از N95 بلندتره...شما میخوایی تعصب بیجا داشته باشی، داشته باش...

حوصله بحث الکی با کسی رو ندارم
حالا هر چی من میگم شما بیاوو استدلال بیار که اینطوریه...
من چه دلیلی دارم که تعصب داشته باشم
هر کی که منو میشناسه میدونه که من هیچ موقع پست اسپم ندادم و نخواهم داد
خوب حتما من دارم دروغ میگم
اخه من به چه زبونی بگم من این 2 تا رو باهم مقایسه کردم و بلندی صدای n73 به پایه n95 نمیرسه

هر کی که میگه نه میتونه pm بده و بیام رو در رو صدای این 2 رو باهم مقایسه کنیم و نتایج رو تو همین تایپیک بزاریم

برایه من اصلا مهم نیست
من فقط میخواستم این تایپیک رو هر کی که میخونه با اطلاعات درست و آگاهی کامل گوشیه مورد نظرشو انتخاب کنه...

nvb007
09-09-2007, 12:08
کسی آنتی ویروس نصب نکره واسه n95?
اگه سراغ دارید به ما هم بگید

gold_boy3
09-09-2007, 14:04
منم هم تست کردم صدای n73 و n95 الان دستم هسته هردوتای این گوشیها و یک اهنگ مشترک بلوتوث کردم و بلندی صدا در n73 کاملا بیشتره ولی کیفیت صدا در n95 بیشتره.

h@med110
09-09-2007, 14:19
اگر نقشه ایرانش هست پس قضیه این نامه اعتراض نوشتن واسه نوکیا چیه؟
بعد این نقشه کامل هست؟
مرسی..
.

KAZEMLU
09-09-2007, 16:40
من آنتی ویروس netqin رو نصب کردم ولی نمی توانم برای شما آپلود کنم. چون تازه واردم امکانش را ندارم.

amirfarrokh
09-09-2007, 16:41
اخه من به چه زبونی بگم من این 2 تا رو باهم مقایسه کردم و بلندی صدای n73 به پایه n95 نمیرسه

هر کی که میگه نه میتونه pm بده و بیام رو در رو صدای این 2 رو باهم مقایسه کنیم و نتایج رو تو همین تایپیک بزاریم

برایه من اصلا مهم نیست
من فقط میخواستم این تایپیک رو هر کی که میخونه با اطلاعات درست و آگاهی کامل گوشیه مورد نظرشو انتخاب کنه...

منم هم تست کردم صدای n73 و n95 الان دستم هسته هردوتای این گوشیها و یک اهنگ مشترک بلوتوث کردم و بلندی صدا در n73 کاملا بیشتره ولی کیفیت صدا در n95 بیشتره.

شاهد از غیب رسید. :27:.. این هم یه دوست دیگه که تست کردن و میگن صدای N73 بلندتر از N95 هست...:5:

KAZEMLU
09-09-2007, 16:44
اگر نقشه ایرانش هست پس قضیه این نامه اعتراض نوشتن واسه نوکیا چیه؟
بعد این نقشه کامل هست؟
مرسی..
.
ابن نقشه که فقط در map loader ورژن 1 موجود است شامل راه های اصلی بدون جزییات است و خیلی قابل استفاده نیست.

M.etallic.A
09-09-2007, 17:04
سلام
درست n73 صداش از n95 بلند تره ولی کیفیت نداره.

دوست عزیز گفتیم صدای n95 با کیفیته نه اینکه دیگه صدای n73 کیفیت نداره. اتفاقا هم از نظر بلندی و هم کیفیت عالیه...

M.etallic.A
09-09-2007, 17:18
نه یکم کاملا

ببین دوست عزیز یا n73 شما n73 نبود یا اینکه مقایسه بلد نبودی بکنی ( اکولایزرهای n73 رو تا آخر بالا بردی تا گوشت رو اذیت کنه ؟ ) صدای n73 بلندتر از n95 ... من زودتر از شما تست کردم. در ضمن طوری حرف میزنی انگار خیلی آپ تو دیت هستی . محض اطلاع وقتی نوکیا n95 رو تازه معرفی کرده بود ( یعنی اون موقع که کسی اصلا نمیدونست n95 یعنی چی ؟ ) من تو این فروم تاپیک معرفی زدم:

لطفا به تاریخ تاپیک توجه کن.

راستی منظورت از محمد کیه ؟ خوب آقا مهران سرشون شلوغه شما خودت یه دستی بکش و یه نظارتی بکن.

برایه من اصلا مهم نیست

اصلا بلندی صدا فاکتور مهمی نیست به نظر من . چون n95 اونقدر مشخصه های برتری داره که بلندی صداش اگه ضعیف هم بود زیاد اهمیت نداشت ... به هر حال ممنون از اطلاعات درستتون...

nvb007
09-09-2007, 17:31

من آنتی ویروس میخوام.
هیچکی تون نصب نکرده ؟:13:

ali racer
09-09-2007, 17:58
من تا حالا 100 بار این چنین پست هایی رو خوندم
ک
صدای n73
بیشتره
خودمم
امتحان کردم
بلندی صدای 73n
از n95 بیشترهههههههههههههههه!!!!!!!! !!!!!!

mahdi_alone
09-09-2007, 19:42
به نظر من n95 خیلی خوبه فقط یه مشکل دارم باهاش اونم اینکه قسمت که روی هدفن گوشی وصل میشه و باید
موقع پخش mp3کار کنه اصلا کار نمیکنه فقط صدا از هدفن میاد
چطوری اینو باید راه بندازیم

در کل ولی ازش راضیم

Help118
09-09-2007, 20:56
سلام دوستان قدیمی من. منو که به خاطز دارین. حدود 2 ماه بود هم مسافرت بودم و هم مادربرد 250 هزارتومنیم سوخته بود. الانم دارم از کافی نت صحبت می کنم. ان95 رو هم خیلی وقته گرفتم و هم قبل اینکه گرفته باشم خیلی اطلاعات دقیق در مورد بلندی صدا و دوربین و... از انواع و اقسام مجلات خوندم و دارم و اگه زخمتی بکشین و برگردین صفحات اول فروم می تونین بخونین.
تجربه های شخصی و همچنین تجربه هایی که از مجلات و از سایرین داشتم
صداش در برابر ان73 کمه. کیفیت و بلندی صداش به دبیلو800 نمی رسه (هدفون)
دوربینش عالیه.
باتریش فوق العاده بد 2 روزدووم میاره اگه باهاش زیاد کار بشه
کشوش لق می شه بعد مدتی
چون لامپ و ال ای دی زیاد داره داغ می کنه (یکم)
هدفونش نسبت به سری واکمن خودم یعنی دبیلو800 کم میاره
وضوح ال سی دی فوق العاده خوب حیف نایلونی روش نداره. ال سی دیش خیلی راحت روش خش می افته
کلید گالری و شاتر دوربینش کمی بدتر از سونی اریکسونه زیاد خوب و باحال و اورگونومیک طراحی نشده

خلاصه خیلی عالیه و ایرادات مهمی که داره می تونم بگم اینه:
باتریش ضعیف
لق شدن کشوش
صدای هدفون کم
همین و بس

زنگ بنفش بادمجونی خیلی بهتر و شکیل تر از کرمیه. من 3 تا ان95 خریدم وعوض کردم
البته یه چیزی رو هم بگم بعضی وقتها که حرفه ای تر کار می کنم کنار هم بودن دکمه C و قرمز مزاحمم می شه می بینی که دستم می خوره به دکمه قرمز به جای C و کل برنامه بسته می شه

Help118
09-09-2007, 20:59
ان95 ولی همچی گوشی ای که به یک میلیون و هفتصد بیارزه نمی ارزه که اولش اینقده جنجال بالاش بود. ای کاش تاچ اسکرین هم بود. ولی اند گوشی هاست
ایراداتش رو از نظر من بازم متذکر می شم
باتری ضعیف
لق شدن کشو
صدای هدفون کم

Modern Talking
09-09-2007, 21:33
سلام دوستان
با تشکر فراوان از همه دوستانی که زحمت کشیدن و جواب سوالات مرا دادند ، در رابطه با استفاده از ان 95 من به یک مشکل دیگه هم برخوردم که اگر راهنماییم کنید ممنون می شم . مسئله این است که گوشی من زمانی که ازش استفاده نمی کنم و در حالت استند بای قرار داره ساعت و تاریخ رو نشون می ده و بطور مطلق خاموش نمی شه . در صورتیکه گوشی های قبلی که داشتم بعد از چند دقیقه نمایش ساعت و تاریخ کاملا خاموش می شدند . هر چه در تنظیمات هم بررسی کردم و تغییر دادم فرقی نکرد . فقط حالت power saver داره که بعد از خاموش شدن صفحه تاریخ و ساعت و علامت قفل کی پد را همیشه نشون میده . چکار می شود کرد که صفحه در حالت استند بای کاملا خاموش بشه ؟؟؟؟

KAZEMLU
09-09-2007, 21:59
به نظر من n95 خیلی خوبه فقط یه مشکل دارم باهاش اونم اینکه قسمت که روی هدفن گوشی وصل میشه و باید
موقع پخش mp3کار کنه اصلا کار نمیکنه فقط صدا از هدفن میاد
چطوری اینو باید راه بندازیم

در کل ولی ازش راضیم
دوست عزیز در سمت چپ هنز فری یک دکمه کوچک غیر فعال کننده دارد که باید به سمت بالا باشد مال شما پایین است آن را بالا بزنید.

KAZEMLU
09-09-2007, 22:05
من آنتی ویروس میخوام.
دوست عزیز جواب ما رو قابل ندونستی؟ من که گفتم netqin رو من نصب کردم ولی چون تازه واردم نمی توانم برای شما آپلود کنم.این هم از مواهب این سایت است که برای تازه وارد ها امکان آپلود نیست.

tanzad
09-09-2007, 22:50
دوستان دو تا سوال دارم

اول اینکه آپدیت این گوشیه چه جوریاست من برنامه هاشو هردو شو نصب کردم منتها بازم میخواد 25 مگ دانلود کنه تا نرم افزار نوکیا آپدیت و بروز کنه دوباره و متاسفانه وسط کار مشکل پیدا میکنه و قطع میشه مشکل از خطم هم نیست Adsl استفاده میکنم ...

دوم اینکه برای محافظت از Lcd این گوشی بهترین کار چیه چون واقعا بدون محافظ ساخته شده ...

ممنون
خوب اگه NSU رو نصب کردی دیگه نمی خواد از PC Suit اقدام کنی...
خود برنامه رو باز کن و گوشی رو به سیستم متصل کن...
برای مشکل قطع شدن هم اصولا همینطوریه...
LCD هم که اونقدرا حساس نیست یعنی مقاوم تر از مدل های مشابه هست اما خوب می تونی از این برچسب ها بگیری و استفاده کنی...

tanzad
09-09-2007, 22:58
سلام دوستان
با تشکر فراوان از همه دوستانی که زحمت کشیدن و جواب سوالات مرا دادند ، در رابطه با استفاده از ان 95 من به یک مشکل دیگه هم برخوردم که اگر راهنماییم کنید ممنون می شم . مسئله این است که گوشی من زمانی که ازش استفاده نمی کنم و در حالت استند بای قرار داره ساعت و تاریخ رو نشون می ده و بطور مطلق خاموش نمی شه . در صورتیکه گوشی های قبلی که داشتم بعد از چند دقیقه نمایش ساعت و تاریخ کاملا خاموش می شدند . هر چه در تنظیمات هم بررسی کردم و تغییر دادم فرقی نکرد . فقط حالت power saver داره که بعد از خاموش شدن صفحه تاریخ و ساعت و علامت قفل کی پد را همیشه نشون میده . چکار می شود کرد که صفحه در حالت استند بای کاملا خاموش بشه ؟؟؟؟
این قسمت گوشی به صورت دیفالت همینطوریه...
به مدل های N قبلی فرق داره...

tanzad
09-09-2007, 23:12
دوستان، عزیزان...!
بحث در مورد صدای این گوشی و مقایسه اون با N73 در این تاپیک زیاد صورت گرفته...
اصولا هم از نظرات اینطور برداشت میشه که صدای رقیب کوچکتر کمتر از N73 هست...
اما باید توجه کنیم که این کمی و زیادی اصلا به اون حد و شدتی نیست که بخواد به عنوان یک معیار قرار بگیره...
منم هر دو گوشی رو دارم و روزانه با جفتشون کار می کنم...
اما خوب ممکنه که بازم نظر من یه نظر شخصی باشه...
پس بنا بر این ازدیاد بحث در این مورد چندان فایده ای نداره و نتیجه ها هم کمابیش گفته شده...
نظرات به صورت شخصی و تجربی گفته بشه خیلی بهتر هست...
هر کسی نظر خودشو بده و تحمیلی در کار نباشه تا خدا نکرده رنجشی پیش نیاد...
از همه دوستان ممنونم...!

Saman-tci
09-09-2007, 23:24
دوست عزیز جواب ما رو قابل ندونستی؟ من که گفتم netqin رو من نصب کردم ولی چون تازه واردم نمی توانم برای شما آپلود کنم.این هم از مواهب این سایت است که برای تازه وارد ها امکان آپلود نیست.

دوست من این فروم امکان اپلود رو نمیده ....
شما میتونی در یه سایت دیگه اپلود کنی و بهد از طریق کد ادرس لینکشو قرار بدی ....

bakhishman
10-09-2007, 00:06
آقا قضیه چیه من دیشب ساعت 12:30 رفتم بیرون و نقشه رو اووردم بالا دیدم GPS فعاله اینقدر حال کردم حتی وقتی راه میرفتم سرعتم رو نشون میداد.

قضیه چیه؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

king_no1
10-09-2007, 06:11
من آنتی ویروس میخوام.

دوست من ميتوني از نرم افزار NetQin Anti-Virus v2[1].2.40 S60v3 SymbianOS9.1 استفاده كني
من خودرم نصب كردم و خيلي راضيم

aslanaslan
10-09-2007, 09:30
فلش اون قرمزه یا سفید؟!

black-king-2020
10-09-2007, 14:07
آقا اعصابم خورد شد

کابل usb وصل میکنم کانکت میشه پایین هم میزنه که n95 کانکت شده ولی نمیتونم چیزی بدم یا بردارم

6680 هم که قبلا داشتم همینتور بود تازه :

بکاپ هم تونستم بگیرم

Saman-tci
10-09-2007, 16:58
شما به قوله خودت برای گرفتن و دادن از PC Suite استفاده میکنی یا نه ...؟
از کدوم ورژنش ...؟

Nikolas_95
10-09-2007, 17:39
دوستان، عزیزان...!
بحث در مورد صدای این گوشی و مقایسه اون با N73 در این تاپیک زیاد صورت گرفته...
اصولا هم از نظرات اینطور برداشت میشه که صدای رقیب کوچکتر کمتر از N73 هست...
اما باید توجه کنیم که این کمی و زیادی اصلا به اون حد و شدتی نیست که بخواد به عنوان یک معیار قرار بگیره...
منم هر دو گوشی رو دارم و روزانه با جفتشون کار می کنم...
اما خوب ممکنه که بازم نظر من یه نظر شخصی باشه...
پس بنا بر این ازدیاد بحث در این مورد چندان فایده ای نداره و نتیجه ها هم کمابیش گفته شده...
نظرات به صورت شخصی و تجربی گفته بشه خیلی بهتر هست...
هر کسی نظر خودشو بده و تحمیلی در کار نباشه تا خدا نکرده رنجشی پیش نیاد...
از همه دوستان ممنونم...!

کاملا درسته اما برای اینکه نظرات فنی باشه راهی نیست؟
جایی مسائل فنی مربوط به صداشو مقایسه نکردن؟مثلا این چند دسی بله اون چقدر چند کانالس؟پالی فونیکشون فرق داره......
بالاخره باید یه چیز مرجعی باشه،وگرنه مقایسه ها سلیقه ای میشه،البته بازم بگم شاید از لحاظ فنی یکیش بهتر باشه اما سلیقه اون یکی رو بپسنده! سلیقه هست دیگه!

mahdi_alone
10-09-2007, 21:40
مشکل با اون سوئچ حل نشد
صدا از هدفن میاد ولی کنترلر اون کار نمی کنه
وقتی نصب میکنی به گوشی یه منو میاد که می خواد تا یکی از گزینه ها رو انتخاب کنی
اگه هر کدوم غیر از اولی رو انتخاب کنم یه پیغام میده "use phone microphone"
میگید چه کارش کنم!!!!!

M.etallic.A
10-09-2007, 22:58
ان95 ولی همچی گوشی ای که به یک میلیون و هفتصد بیارزه نمی ارزه که اولش اینقده جنجال بالاش بود. ای کاش تاچ اسکرین هم بود. ولی اند گوشی هاست
ایراداتش رو از نظر من بازم متذکر می شم
باتری ضعیف
لق شدن کشو
صدای هدفون کم

تا اونجا که من یادمه خود شما بدجوری جنجال میکردی :27:یادته ؟:46:

Modern Talking
10-09-2007, 23:06
سلام
باز هم از همه دوستان با حال که لطف می کنند و جواب من رو می دهند متشکرم . راستش امروز با دو سوال دیگه روبرو شدم که اگر لطف کنید و جواب من رو بدید خیلی ممنون می شم .
اول اینکه برای سوییچ کردن بین سایلنت و جنرال دکمه # گاهی اوقات کار نمی کنه و هرچی که نگه می دارم از یک حالت به حالت دیگه نمی ره و باید یا با دگمه پاور انتخاب کنم یا با پروفایل ها .
دومین مورد هم این است که برای نصب Map loader و 150 نقشه نوکیا روی گوشی ان 95 باید حتما اول فریم ور گوشی رو آپدیت کرد . آخه سرعت اینترنت من خیلی کمه و امکان آپدیت ندارم .
با تشکر فراوان

ehsan_henry
11-09-2007, 10:24
سلام به همه عزیزان.میخواستم درخواست کنم که اگر کسی تم قرمز و بنفش گوشی n95 رو داره واسم بزاره خیلی لازم دارم.در ضمن اگه اینجا جاش نبود معذرت میخوام.راهنماییم کنید از کجا بگیرم:46:

nvb007
11-09-2007, 11:14
دوست من ميتوني از نرم افزار NetQin Anti-Virus v2[1].2.40 S60v3 SymbianOS9.1 استفاده كني
من خودرم نصب كردم و خيلي راضيم

خیلی ممنون. شرمنده که جواب قبلیتون رو ندیدم.

اگه امکان داره یه جا دیگه آپلودش کنید و لینکش رو بدید ممنون میشم

KAZEMLU
11-09-2007, 17:01
خیلی ممنون. شرمنده که جواب قبلیتون رو ندیدم.

اگه امکان داره یه جا دیگه آپلودش کنید و لینکش رو بدید ممنون میشم
دوست عزیز پیام خصوصی گذاشتم.

ali racer
11-09-2007, 17:18
کسی خبر نداره کی n95
8gig
میاد بازار ؟؟
بابا مردیم اینقدر دق خوردیم !!!

Nikolas_95
11-09-2007, 17:28
کسی خبر نداره کی n95
8gig
میاد بازار ؟؟
بابا مردیم اینقدر دق خوردیم !!!

من توی سایت نوکیا دیدم نوشته بود کشورت رو انتخاب کن و آدرس ایمیلت رو بزن تا هروقت خواست بیاد خبرت کنیم!

ali racer
11-09-2007, 17:38
من توی سایت نوکیا دیدم نوشته بود کشورت رو انتخاب کن و آدرس ایمیلت رو بزن تا هروقت خواست بیاد خبرت کنیم!

ممنون از جوابه پر سرعتت :46: