PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ ا N95 ا

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

tanzad
21-07-2007, 01:48
salam bebakhshid ke englishi neveshtam
Ba mobile daram minevisam bekhatere hamine ke englishi minevisam
Kasi nabod ke javabamo bede aya goshiahe hame ye laghi dare
لق بودن قسمت رویی گوشی (برای من) اونقدری نیست که بخوایم اسمشو لق زدن بذاریم...
موقعی هم که در حالت مدیا هست اصلا لقی نداره...
و در حالت بالا هم به اندازه تقریبا نیم میلیمتر به چپ و راست انحراف داره...

سلام
باتری گوشی N95من خیلی سریع تمام میشود ایا این طبیعی است یا نه؟

با تشکر
برای کار زیاد آره...
شاید مجبور باشی هر روز شارژش کنی...

netlcom
21-07-2007, 03:57
لق بودن قسمت رویی گوشی (برای من) اونقدری نیست که بخوایم اسمشو لق زدن بذاریم...
موقعی هم که در حالت مدیا هست اصلا لقی نداره...
و در حالت بالا هم به اندازه تقریبا نیم میلیمتر به چپ و راست انحراف داره...

برای کار زیاد آره...
شاید مجبور باشی هر روز شارژش کنی...

منم می خواستم همینو بدونم دستت در نکنه که گفتی

tanzad
21-07-2007, 19:24
منم می خواستم همینو بدونم دستت در نکنه که گفتی
قابلی نداشت...! :46:

RAMINET
21-07-2007, 19:43
چرا n95 اینقدر ارزون شده؟!!!!!!!!!!! 700 تومان بدون گارانتی و 800 با گارانتی

Saman-tci
21-07-2007, 20:21
من قیمت داشتم 670 تومن ... علاالدین ........
واقعا بازار ایران توی دنیا تکه لنگه نداره.......... اینقدر که نوسان داره

gold_boy3
21-07-2007, 20:30
دوستان ان95 ایا هندزفری استریو بلوتوث نوکیا داره بهش میخوره و اگه جواب میده لطفا یه مدل خوبش بگین؟؟من هم الان از دوبی ان95 گرفتم 2450 درهم یعنی 620.000 میخوام بگم یه هندزفری توپ برام بیارن که انشالا اخر هفته گوشی بدستم میرسه

alimohammadi
21-07-2007, 21:28
بالاخره کسی نتونست واسه این یه منشی تلفن به ما معرفی کنه؟؟؟؟؟؟؟

tanzad
22-07-2007, 01:17
بالاخره کسی نتونست واسه این یه منشی تلفن به ما معرفی کنه؟؟؟؟؟؟؟
من امروز 4 نوع مختلف رو تست کردم...!
هیچ کدوم بدرد بخور نبودن...!

Sasan Info
22-07-2007, 01:42
راستش هنوز نسخه 9.2 نيومده
بهتره از برنامه هاي جاوا استفاده كنيد

Farbod_h
22-07-2007, 01:46
من قیمت داشتم 670 تومن ... علاالدین ........
واقعا بازار ایران توی دنیا تکه لنگه نداره.......... اینقدر که نوسان داره
620
پایین تر نبود؟!

soheil_6666
22-07-2007, 08:32
بچه ها يك سوال اين جي پي اس ان 95 تو ايرون بدون مشكل كار مي كنه؟
در ضمن من شنيدم اين گوشي دو سيم كارته است راسته؟
خواهشا سريعتر جواب بدبد
ممنون

netlcom
22-07-2007, 11:51
Gps کار نمی کنه واسه دو سیم کارته شدنم می گن باید به آداپتور بخری که تو ایران میگن نیست

soheil_6666
22-07-2007, 11:54
Gps کار نمی کنه واسه دو سیم کارته شدنم می گن باید به آداپتور بخری که تو ایران میگن نیست

پس فقط تنها برتريش دوربينشه؟:41:

Farbod_h
22-07-2007, 12:56
gps تو ایرلن هم فعاله
ولی اون قسمتیش که بین 2 نقطه بهت میگه از کدوم مسیر بری نه! فعال نیست
فقط مکانت رو بهت نشون میده و یه نقشه ی کلی هم نداره
نمی دونم نقشه ی دقیق ترش هست یا نه

gold_boy3
22-07-2007, 13:41
دوستان ان95 ایا هندزفری استریو بلوتوث نوکیا داره ??اگه داره لطفا یه مدل خوبش بگین؟؟جدیدترین مدلش باشه و حتما استریو باشه می خوام بگم از دبی برام بیارن؟؟؟قیمتشم مهم نیسته فقط زوود جواب بدین؟؟؟

alimohammadi
22-07-2007, 17:24

چرا آداپتورشو من یه جا دیدم فکر کنم 20000 تومان. اینم شکلش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

medasa
22-07-2007, 17:34
دوستانی که از دبی گوشیشونو گرفتن...من چون قصد دارم از اونجا تهیه کنم، میخواستم بدونم آیا مغازه ی خاصی رو توصیه می کنید و کلاً ملاحظات خاصی رو هنگام خرید باید در نظر داشت. ممنون از راهنماییتون

netlcom
22-07-2007, 17:49
gps تو ایرلن هم فعاله
ولی اون قسمتیش که بین 2 نقطه بهت میگه از کدوم مسیر بری نه! فعال نیست
فقط مکانت رو بهت نشون میده و یه نقشه ی کلی هم نداره
نمی دونم نقشه ی دقیق ترش هست یا نه

می تونی به ما بگی باید چیکار کنیم تا نشونمون بده

netlcom
22-07-2007, 17:51
چرا آداپتورشو من یه جا دیدم فکر کنم 20000 تومان. اینم شکلش:

آدرسشو به ما می دی بریم بخریم

Help118
22-07-2007, 17:53
سلام سلام سلام سلام دوستان سلام سلام صدتا سلام
بعد قریب به یک ماه که مادربرد250 تومنیم سوخت و گارانتی نشد تونستم بیام تو تالار تا خدمت همه سلام بدم و عرض اندامی بکنم
امیدوارم در نبود من بهتون بد نگذشته باشه دوستان بلاخره ما ان95 رو گرفتیم. حالتون خوبه؟

خوب بگذریم چه خبر از ان95 چه خبر از بازار .

Help118
22-07-2007, 17:56
دوستان دوتا س<ال
اولا ثبت سریال مثل قدیم آزاد شد بنا به محدودیت ظرفیت Eir مخابرات این ترفند الحمدالله به شکست برخورد ولی می دونین این مملکت هر روز یه قانون داره امکانش هست گوشی هایی که می خریم بازم مشکل ثبت بوجود بیاد یا نه؟ چون قانونی که مجلس تصویب می کنه شورای نگهبان رد می کنه حرفی که رئیس جمهور می زنه اونیکی ردش می کنه مملکت هر کی هر کیه با این وجود ریسک نیست؟

درثانی آقایون یه فرهنگ لغت قوی و قدرتمند انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی برای ان95 می خوام
راستی از باتری ان95 چه خبر قابلیت تعویض با 1200میلی آمپر یا شبیه اون داره یا نه؟

alimohammadi
22-07-2007, 20:37
آدرسشو به ما می دی بریم بخریم

باور کن یادم نیست کجا دیدم ولی یه زنگ نمایندگی بزن اونا باید بدونن

RAMINET
22-07-2007, 22:20
دوستان عزیز من دارم تا 1 هفته دیگه یه n95 میخرم بدون گارانتی 700 تومن خواهش میکنم راهنمائیم کنید که برام مشکلی پیش نیاد
مثلا ورژنش چند باید باشه؟(آخرین ورژنش)
یا اینکه تقلبی نباشه!!!
کدی چیزی رو جعبش یا خود گوشی نیست که لازم باشه حتما بش توجه کنم؟!!!
فقط لاطفا سریعتر راهنمائیم کنید...
ممنون

Mahyar25
22-07-2007, 23:58
سلام به بروبچ عزیز
دو تا سوال داشتم :
1 : الان قیمت n95 چنده؟ ( بدون گارانتی سریال اصل یا چنج )
2 : قضیه چینیش چیه ؟ آخه خیلی تفاوت قیمت دارن

RAMINET
23-07-2007, 00:02
من تا وقتی N95 رو از نزدیک ندیده بودم و باش کار نکرده بودم نظر شما رو داشتم و در رویای ان95 غرق بودم. من خودم بعد از دیدن n95 متعلق به یکی از رفقا نظرم عوض شد و یه n93 خریدم و چون اندازش برام مهم نبود n93i رو انتخاب نکردم و گرنه این دوتا جز در ظاهر هیچ فرقی نداشتن. یه مقایسه میکنم و خوشحال میشم بعد از این مقایسه نظر شما رو هم بدونم.

1) قیمت که همگی اشراف کامل دارید. n93 در ایران تقریبا با قیمت واقعیش فروخته میشود در حالی که n95 بسیار گران است.

2) پردازنده: قویترین پردازنده گوشیهای نوکیا بر روی n93 نصب شده و معادل 330 مگاهرتز میباشد در حالی که پردازنده n95 برابر 250 مگا هرتز است. یعنی تنها 50 مگا هرتز بیشتر از گوشی هایی مثل 6680 یا n70 قدرت دارد.

3) هزینه ها: در صورت لق شدن قسمت تاشو یا ریل کلیدها هزینه تعویض قطعات به قرار زیر است. یک مجموعه ریل فابریک نوکیا ان95 (در بسته بندی فابریک قطعات یدکی) جهت تعویض با ریل لق شده یا خراب شده حدود 190 هزار تومان در تعمیرگاه ها پیدا می‌شود در حالی که مفصل N93 تنها 22 هزار تومان بوده و به راحتی تعویض می‌شود. قاب فابریک ان93 نیز 80 هزار تومان برای رنگ نقره ای و 75 هزار تومان برای رنگ مشکی قیمت دارد در حالی که قاب تک رنگ ان95 200 هزار تومان است.

4) توان خروجی n93 به لطف آنتن بسیار بزرگش، دو و نیم وات بوده در حالی که توان خروجی گوشی n95 همان 2 وات معمول است یعنی در حد گوشی‌ای نظیر 1100 از نوکیا. روی در n93 به جای پلاستیک از یک فلز آلیاژی استفاده شده که علاوه بر آنتن نواری (واقع در بالای دوربین) از این قطعه فلزی بزرگ درب نیز به عنوان آنتن استفاده شده که آنتن دهی فوق العاده ای را برای این گوشی به ارمغان آورده است. درجایی که صدای همه گوشیها قطع و وصل میشود ان93 با قدرت بسیار زیادش در آنتن دهی همه رقبا را پشت سر می‌گذارد (همین یک خوبی، اندازه بزرگش را برای من قابل چشم پوشی می‌کند).

5) کیفیت فیلم برداری: نوکیا ان93 به لطف سی.پی.یو بسیار قوی‌ای که دارد قادر است فیلم را با کیفیت اندازه DVD و با فریم ریت 30 فریم در ثانیه برداشت کند که خود من فیلمهای گرفته شده با این گوشی را با فیلم گرفته شده توسط دورین کانن 600 هزار تومانی مقایسه کردم و تفاوت چندانی ندیدم. در حالی که در ان95 به خاطر ضعف سی.پی.یو تصاویر حد اکثر با 15 فریم در ثانیه برداشت می‌شوند که همین امر این گوشی را از گردونه رقابت با دوربینهای دیجیتال خارج می‌کند. البته کیفیت 5 مگاپیکسل در کیفیت فیلم عملا تاثیری ندارد و فقط در عکس برداری موثر است که در ادامه به آن هم می‌رسیم. فقط همین قدر بدانید که برای فیلم برداری با حد اکثر کیفیت (یعنی برای ثبت روی دی.وی.دی یا نمایش در تلوزیون) دوربین یکو دو دهم مگاپیکسلی نیز کفایت میکند و کیفیت بیشتر تنها برای عکاسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

6) کیفیت دوربین: دوربین ان95 دارای لنز کارلزیس و کیفیت 5 مگاپیکسل بوده و فوکوس خودکار و فلاش قوی نیز دارد ولی کیفیت عکسهای گرفته شده در این گوشی چندان جالب نیست. عکسهایی با اندازه ای غول آسا، برفکی و تار. علت هم کاملا مشخص است: ماتریس 4 میلیمتری. در حالی که دوربین n93 دارای کیفیت سه و دو دهم مگاپیکسل (ایضاً لنز کارل... و فوکوس خودکار) بوده ولی کیفیت عکس بسیار خوبی دارد. علت: ماتریس دو سانتی متری. به علت وجود ماتریس بزرگ و لنز بسیار ضخیم و ساختار زوم اپتیکال یعنی حرکت لنز دوم در داخل دوربین، ان93 عملا به یک دوربین دیجیتال تبدیل شده است و با اختلاف بسیار زیادی، دوربین n90 که در زمان خودش سروصدای زیادی به پا کرد را پشت سر گذاشته در رده اول دوربینهای موجود در گوشیهای تلفن همراه قرار می‌گیرد. دوربین ان95 در این رده بندی بعد از ان93 (به آن ساختار چرخشی بی‌نظیرش در دوربین) و ان90، رده سوم را داراست. پس عبارت دهن پرکن «کیفیت 5 مگا پیکسل» برای برتری یک دوربین کافی نیست و موارد دیگری هم ملاک است.

7) کارت شبکه بیسیم: دقیقا همان چیزی که ان95 ندارد (البته به جای آن جی.پی.اس دارد). به کمک این سیستم می‌توانید فیلم، عکس یا موزیک را با لپ تاپ (یا هر رایانه یا سبکه دیگری) به اشتراک گذاشته و به فایلها و اطلاعات سایر کامپیوترهای شبکه دسترسی پیدا کنید. یعنی مثلا اقدام به دیدن فیلم از روی یک رایانه کرده بدون آن که نیاز به کپی کردن فیلم مورد نظر در حافظه گوشی داشته باشید.

8) موارد مشابه در هردو گوشی:

بولوتوس 2
اینفرارد 2
اتصال به تلوزیون با صدای استریو
مرورگر وب قدرتمند
سیستم عامل مشابه (تنها دو دهم ورژن اختلاف)
حداکثر پشتیبانی 2 گیگابایت از کارت حافظه
باتری مشابه (همچنین مشابه با ان73 و ان 80 و ان 92 و ان76 تازه وارد)
رادیو اف ام و ورژن جدید ویژوال رادیو

دیگر امتیازان ان95:

صدای واضحتر و قدری بلند تر
کلیدهای اضافه برای پخش موزیک
ویژوال جی.پی.اس
وزن و حجم کمتر
قابلیت چرخش عمودی تصویر جهت سهولت در پخش موزیک و انجام دیگر کارها

دیکر ایرادات ان95:

جی.پی.اس مجازی: این جی.پی.اس بر خلاف اسمش اصلا جهانی و ماهواره‌ای نیست و با استفاده از دکلهای تلفن همراه!!! کار کرده و نیاز به پشتیبانی مخابرات دارد. (حداقل در این مدلی که من دیدم اینگونه بود شاید در سری‌های جدید تر ماهواره‌ای شده باشد). یعنی آن که هر کجا پوشش دکلهای مخابراتی باشد این راهیاب کار میکند که البته اگر دوستتان یک ان95 دیگر داشته باشد و تنظیمات مربوطه را انجام داده باشد شما موقعیت او را نیز خواهید دید
ایراد بعدی داغ شدن بیش از حد این گوشی (به خاطر چراغهای متعدد روشنایی زیاد کلیدها) می‌باشد که باعث عرق کردن ممتد دست و کثیف شدن گوشی شده و خیلی آزار دهنده است
ایراد بعدی قاب 200 هزار تومانی و تعویض بسیار مشکل آن است
ایراد بعدی تعدد پورتها می‌باشد. یو.اس.بی، پورت استاندارد و جک اتصال به تلوزیون هریک دارای ورودی جداگانه‌ای هستند در حالی که در ان93 همه این کارها توسط همان یک پورت استاندارد انجام می‌شود
قاطی کردنهای بیش از حد: واقعا آذار دهنده ترین مورد این گوشی همین است. به حدی این مورد درشت و ملموس است که خریدار این گوشی را به فکر وا میدارد. درست مشابه ان73 که اگر اشتباه نکنم علت این به هم ریختگی ها و قفل شدنهای پی در پی، ضعف در پردازنده است.

دیگر امتیازات ان93:

تاشو
کلیدهای بسیار نرم و بزرگ که به طور زیبایی کنار هم قرار گرفته اند
تعمیر آسان و ارزان (به مدد اندازه بزرگش)
دارای دو مدل و هر مدل دارای دو رنگ (مدل n93i همان قابلتها را دارد منتها کوچتر، سبکتر و به نظر بعضی ها زیباتر است ولی کلیدهای کوچکتر و قیمت بیشتری دارد)
وجود درپوش محافظ روی لنز دوربین (همانند دوربینهای دیجیتال) که به طور اختیاری با یک بند به گوشی متصل می‌شود
قابلیت چرخش درب برای عکاسی و فیلم برداری، مشابه دوربینهای دیجیتال
بازشدن عرضی صفحه نمایش (و عمودی شدن تصویر) برای انجام آسان‌تر کارها و ارسال اس.ام.اس.

و اما صفحه نمایش:

ویژگیهای مشترک: قطر: سه و دو دهو اینچ - قابلیت مشاهده اطلاعات زیر نور خورشید.

مزایای صفحه n95: فقط کیفیت بیشتر از نظر تراکم پیکسل و نه تعداد رنگ آن هم به میزانی که فقط روی کاغذ بیشتر است و گرنه با شماهده نزدیک تفاوت چندانی احساس نمیشود.

مزایای صفحه n93: فاقد لایه پلاستیک محافظ (به خاطر تاشو بودن نیازی به این لایه تیست) و در نتیجه تصویر واضحتر و شفاف تر - زاویه دید 160 درجه (بی نظیر).

من بعد از این مقایسه برتری کامل را با ان93 و ان93آی میبینم و به همین خاطر این گوشی را انتخاب کردم. به نظر من گوشی ان95 با وجود امکانات و قابلیتهای خاص خودش، در مقابل ان93 بازی را واگذار می‌کند. شما کدام را می‌پسندید؟ راستی ان95 قرار بود در کلاس N8x نام گذاری شود و نام n85 داشته باشد که نوکیا تصمیم گرفت آن را در میان n9x ها جا بدهد. نوکیاهای سری n9x هریک ویژگی خاصی دارند که ان95 احتمالا ویژگی خاصش gps است.

ویژگیهای سایر n9x ها:
ان نود: دوربین قابل چرخش - عکسبرداری با درب بسته و از طریق صفحه نمایش خارجی.
ان نود و یک: هارد داخلی (دو، چهار و هشت گیگ)، جک سه و نیم میلیمتری استاندارد برای اتصال به هدفون، بدنه فلزی، کیفیت صدای بی نظیر (البته در زمان خودش)
ان نود و دو: صفحه نمایش بسیار بزرگ و قابلیت تبدیل شدن به تلوزیون دیجیتال، اینترنتی و حتی آنالوگ (با نصب تیونر خارجی موجود در جعبه به پورت استانداردش).
ان نود و سه: زوم اپتیکال، کارت شبکه بی سیم، آنتن دهی قوی، اتصال به تلوزیون، دوربین سه و دو، رادیو اف ام استریو.
ان نود و پنج: صفحه نمایش با کیفیت تر، جی.پی.اس مجازی، اتصال به تلوزیون، دوربین 5 مگا پیکسل، رادیو اف ام استریو.

و در نهایت:

اطلاعات بیشتر به زبان فارسی را در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حتما ببینید.

-

شما این همه اطلاعات غلط رو به تنهائی پیدا کردی یا از کسی کمک گرفتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:
n95 از 2 پردازنده استفاده میکنه با قدرت بالای 300 mhz
یعنی وقتی این چرت و پرت ها رو مینوشتی از این موضوع خبر نداشتی؟!!!!!!!!
واقعا یه عده بی سواد دارن آبروی فرومها رو می برن
من که براشون واقعا متاسفم...

alimohammadi
23-07-2007, 00:31
ای بابا رامینت عزیز توهین!!! ما از این چیزا اینجا نداریم!

!Bikhaneman!
23-07-2007, 00:41
شما این همه اطلاعات غلط رو به تنهائی پیدا کردی یا از کسی کمک گرفتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:
n95 از 2 پردازنده استفاده میکنه با قدرت بالای 300 mhz
یعنی وقتی این چرت و پرت ها رو مینوشتی از این موضوع خبر نداشتی؟!!!!!!!!
واقعا یه عده بی سواد دارن آبروی فرومها رو می برن
من که براشون واقعا متاسفم...

شما بجای توهین می تونستی یه مقاله کامل و درست بنویسی . چرا زحمت ایشون رو به همین راحتی زیر سوال میبرید ؟ اینجا ، مکانی برای بحث و گفتگو هست و همه این مسائل جزئی از یه فرومه

tanzad
23-07-2007, 02:40
دوستان عزیز من دارم تا 1 هفته دیگه یه n95 میخرم بدون گارانتی 700 تومن خواهش میکنم راهنمائیم کنید که برام مشکلی پیش نیاد
مثلا ورژنش چند باید باشه؟(آخرین ورژنش)
یا اینکه تقلبی نباشه!!!
کدی چیزی رو جعبش یا خود گوشی نیست که لازم باشه حتما بش توجه کنم؟!!!
فقط لاطفا سریعتر راهنمائیم کنید...
ممنون
اگه تهران باشی زیر 700 می تونی بخری...
ورژن نرم افزاری که الآن روی اکثر گوشی هاش هست: 10.0.018 که مربوط به مارچ 2007 هست. البته می تونی بعدا خودت با ورژن جدیدی که تو سایت نوکیا هست آپدیتش کنی که فکر کنم حجمش 100 مگ به بالاست...
اصولا موقع خرید گوشی باید به سه تا کد که یکی پشت گوشی یکی روی جعبه و یکی با وارد کردن کد #06#* به خود گوشی چک کرد...
اما از اونجایی که اعتباری به این ها نیست(!) می تونی سریال گوشیتو از این آدرس هم چک کنی که مطمعن بشی...

tanzad
23-07-2007, 02:45
سلام به بروبچ عزیز
دو تا سوال داشتم :
1 : الان قیمت n95 چنده؟ ( بدون گارانتی سریال اصل یا چنج )
2 : قضیه چینیش چیه ؟ آخه خیلی تفاوت قیمت دارن
1 : نوسان زیاد داره. زیر 700 بالا 650.
2 : تا اونجایی که می دونم چینیش از بالا باز نمیشه قیمتشم حدودا 300 هست.

tanzad
23-07-2007, 03:25
دوستان...!
طبق مقاله ای که در سایت my-symbian نوشته شده (که یکی از سایت های برتر در این زمینه هست) درباره پردازنده N95 اینطور گفته که:

Nokia N95 is powered by the fastest processor currently used in Symbian OS devices: ARM11-based Texas Instruments OMAP2420 running at 330 MHz. It's the same processor (and the same clock speed) as used in the Nokia N93/N93i, Linux-based Nokia N800 Internet Tablet and the recently announced
همینطور که می بینیم پردازنده این گوشی هیچ فرقی با پردازنده گوشی N93 نداره...
بنابراین مطلب زیر:

پردازنده: قویترین پردازنده گوشیهای نوکیا بر روی n93 نصب شده و معادل 330 مگاهرتز میباشد در حالی که پردازنده n95 برابر 250 مگا هرتز است. یعنی تنها 50 مگا هرتز بیشتر از گوشی هایی مثل 6680 یا n70 قدرت دارد.

که توسط afn.gig نوشته شده چندان صحت نداره!

منبع مقاله:

netlcom
23-07-2007, 07:13
اگه تهران باشی زیر 700 می تونی بخری...
ورژن نرم افزاری که الآن روی اکثر گوشی هاش هست: 10.0.018 که مربوط به مارچ 2007 هست. البته می تونی بعدا خودت با ورژن جدیدی که تو سایت نوکیا هست آپدیتش کنی که فکر کنم حجمش 100 مگ به بالاست...
اصولا موقع خرید گوشی باید به سه تا کد که یکی پشت گوشی یکی روی جعبه و یکی با وارد کردن کد #06#* به خود گوشی چک کرد...
اما از اونجایی که اعتباری به این ها نیست(!) می تونی سریال گوشیتو از این آدرس هم چک کنی که مطمعن بشی...

و یه چیز دیگه که فاملمون خواست ن95 بگیره فهمیدم بجای Made in Finland زده بود Orginal finland موقع خرید زیر جای که باطری رو می زلری یه نگاه کن

netlcom
23-07-2007, 10:02
سلام کسی می دونه قاب فابریک ن95 هست اگه هست چنده ؟؟

tanzad
23-07-2007, 13:56
و یه چیز دیگه که فاملمون خواست ن95 بگیره فهمیدم بجای Made in Finland زده بود Orginal finland موقع خرید زیر جای که باطری رو می زلری یه نگاه کن
تایید میشه....!:46:

p990
23-07-2007, 17:03
دوستان در مورد ان 95 كه داراي 8 گيگ حافظه داخلي است يه كم بيشتر توضيح مي ديد.
اصلا اين مسئله واقعيت داره؟كي وارد بازار ايران ميشه ؟

دوستاني كه ان 95 دارن كسي از gps اش استفاده كردن يعني وقتي نقشه ايران رو از برنامه MapLoader دريافت ميكنن بدون واسطه كار مي كنه؟ چيزه جالبي است؟

Saman-tci
23-07-2007, 17:15
اون گوشی که 8 گیگ حافظه داخلی داره N91 me هست نه N95 .....
در ضمن متاسفانه نقشه ایران برای استفاده از Gps هنوز اماده نیست .....
کسانی که N95 میخرن برای Gps اون ... فعلا منصرف بشن ...
چون نقشه ایران نیست ...

Farbod_h
23-07-2007, 17:52
چون نقشه ایران نیست ...
داییم gps داره
یه نقشه ی کلی از ایران و راه ها داره
مثلن تجریش تو نقشش هست

Saman-tci
23-07-2007, 18:03
مطمینم که دانلود نکرده ......
اگه داره حتما بصورت فابریک روی گوشیش بوده .....

netlcom
23-07-2007, 19:21
آیا قاب واسه ن95 هست

Farbod_h
23-07-2007, 19:58
مطمینم که دانلود نکرده ......
اگه داره حتما بصورت فابریک روی گوشیش بوده .....
آره
منم منظورم همون بود

RAMINET
23-07-2007, 20:12
شما بجای توهین می تونستی یه مقاله کامل و درست بنویسی . چرا زحمت ایشون رو به همین راحتی زیر سوال میبرید ؟ اینجا ، مکانی برای بحث و گفتگو هست و همه این مسائل جزئی از یه فرومه
ببین عزیزه من وقتی آدم یه همچین اطلاعات غلطی رو میشنوه جا میخوره و حتی مثل من جوش میاره!!!!
درضمن عزیزه من نوشتن اراجیف و دادن اطلاعات نا درست فکر نمیکنم که زحمت زیادی داشته باشه...(البته ایشون واقعا زحمت کشیدن دستشون درد نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
در آخر اینکه عزیزان جامع ترین اطلاعات رو میتونید از gsm.ir بگیرید ...

hkhj
23-07-2007, 23:33
سلام
با استفاده از wlan میشه نرم افزارش updateکرد؟

tanzad
24-07-2007, 03:31
12.0.013 آخرین وژن Firmware N95 هست...
آیا کسی بوده که از ورژن قبل به این ورژن ارتقا داده باشه...؟
(منظورم دانلود آپدیت که حجمش 113 مگابایت هست)

Saman-tci
24-07-2007, 09:28
یه درخواست داشتم از دوستانی N95 دارن .....
لطف کنید کسانی که باهاش کار کردن واقعا و بدون تعصب نقاط ضعف و قوتشو بگن ....
مثلا از نظر پخش صداش به N73 میرسه ... ؟؟؟؟
یا کارکردن با گوشی چطوره ...؟
اگه میشه یه مقدار بیستر توضیح بدین ممنون میشم ....

سرد
24-07-2007, 09:47
Nokia E62 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی اصلی

0

390000
Nokia N90 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

390000
Nokia N91 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

380000
Nokia N73 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

380000
Nokia N80 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

365000
Nokia 7390 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

350000
Nokia N72 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی اصلی

0

340000
Nokia 7373 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی اصلی (نیا)

0

335000
Nokia N70 Music Edition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی اصلی (نیا)

0

325000
Nokia 7270 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

310000
Nokia 5500Sport ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

305000
Nokia 5700Xpressmusic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

303000
Nokia 7373 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

295000
Nokia N70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه ( فلاند )

0

290000
Nokia E50 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نیا

0

285000
Nokia N72 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

285000
Nokia 6288 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

285000
Nokia 6270 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

285000
Nokia 9300 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

283000
Nokia 3250XpressMusic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

280000
Nokia N70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه (آلمان)

0

280000
Nokia 6280 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

280000
Nokia 6151 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی اصلی

0

280000
Nokia 3250 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

275000
Nokia 6300 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

255000
Nokia 6681 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

250000
Nokia 7360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی اصلی (نیا) آخرین قیمت تاریخ 3/3/1386

0

245000
Nokia 6125 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی اصلی

0

245000
Nokia 6233 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

245000
Nokia 7610 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی اصلی

0

240000
Nokia 6680 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

235000
Nokia 6131 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

205000
Nokia 5300 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

205000
Nokia 6230i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

205000
Nokia 6125 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

200000
Nokia 6111 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

195000
Nokia 7610 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

190000
Nokia 3230 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

188000
Nokia 5200 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

175000
Nokia 3110classic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

175000
Nokia 6103 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی اصلی

0

170000
Nokia 6600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

155000
Nokia 5070 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

150000
Nokia 6070 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی اصلی

0

140000
Nokia 6080 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

130000
Nokia 6101 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

130000
Nokia 6020 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی اصلی

0

128000
Nokia 6060 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی اصلی

0

107000
Nokia 6610 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی اصلی(نیا)

0

107000
Nokia 6030 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی اصلی

0

106000
Nokia 6070 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

104000
Nokia 2626 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی متفرقه

0

104000
Nokia 6021 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گارانتی اصلی نیا

0

104000

alisahaf70
24-07-2007, 10:13
n95 صداش ازn73کمتره صفحش خیلی کیفیت داره ایکون هاش متحرکند landscape می شود
یک دموی توپ هم توش هست از کل سری های n یک چیزی برداشته

netlcom
24-07-2007, 10:44
n95 صداش ازn73کمتره صفحش خیلی کیفیت داره ایکون هاش متحرکند landscape می شود
یک دموی توپ هم توش هست از کل سری های n یک چیزی برداشته

تایید می شه

tanzad
24-07-2007, 14:46
یه درخواست داشتم از دوستانی N95 دارن .....
لطف کنید کسانی که باهاش کار کردن واقعا و بدون تعصب نقاط ضعف و قوتشو بگن ....
مثلا از نظر پخش صداش به N73 میرسه ... ؟؟؟؟
یا کارکردن با گوشی چطوره ...؟
اگه میشه یه مقدار بیستر توضیح بدین ممنون میشم ....
بی تعصب میگم...
من گوشی قبلیم N73 بود که هنوزم دارمش...
وقتی دو تا گوشی رو از نظر صدایی با هم مقایسه می کنیم میشه گفت که تقریبا در یک سطح هستند...
به نظرم بی انصافیه اگر بخوایم بگیم صدای N73 از صدای N95 بیشتره...!
حتی میشه احساس کرد صدای دومی بیشتر از اولی هست...
از نظر کیفیت LCD هم که اصلا جای بحث نداره...
N95 بسیار User Friendly تر از N73 هست...
اینو از قسمت مدیای گوشی میشه کاملا درک کرد...
سرعت پایین ارسال اس ام اس در N73 در این گوشی وجود نداره...
از نظر امکانات هم که شکی در این نیست که N95 بسیار قوی تره...
خروجی TV گوشی یک نمونه قابل استفاده و مفید اونه که میشه اینجا به کار برد...!
میشه از دو طرف گوشی (عمودی و افقی) برای کار کردن استفاده کرد که در N73 این موضوع فقط برای گالری وجود داشت...
از نظر سرعت هم باز میشه حدس زد که کدوم بهتره...
Clock گوشی شبیه به آنچه که در اکثر گوشی های سونی استفاده میشه تبدیل شده. یعنی امکان تعیین روزهای کاری و عدم نیاز به تنظیم روزانه...
اضافه شدن قسمتی به نام Video Center که میشه در اون فایل های ویدیویی رو قرار داد بدون اینکه در قسمت گالری دیده بشه...!
مسئله ای که در همه گوشی های سری N به این گونه بود که تمام فایل های ویدیویی موجو در گوشی در قسمت گالری دیده میشد...
ضمنا این قسمت دارای حافظه هوشمند (شبیه آنچه در برنامه های مدیا مثل Power DVD) هست به طوری که فایلی رو که از قبل باز شده رو شناسایی میکنه و در صورتی که دوباره (حتی اگر از برنامه خارج شده باشین) و نیاز به اجرای ویدیو داشته باشین 2 گزینه رو به شما نشون میده که یکی اجرای فایل از ابتدا و دیگری اجرای فایل از ادامه اون هست...
در قسمت دوربین و در حالت عکس برداری دو ویژگی دیگه هم به تنظیمات اضافه شده که میتونه به بهتر عکس گرفتن شما کمک کنه...
ضمنا ابعاد عکس در N95 بزرگتر هست...
از نظر عکسبرداری که همه از تفاوت ها اطلاع داردند. از نظر فیلمبرداری هم اندازه فیلم های گرفته شده و کیفیت اون در N95 بهتر از N73 هست...
حافظه داخلی گوشی در N95 حدود 120 مگابایت بیشتر شده...
اضافه شدن Wireless LAN یکی از عوامل قابل تحسین در N95 هست...
جی پی اس گوشی رو با این که استفاده از اون در اینجا محدود هست اما از قوی ترین قسمت ها گوشیه...
و اما راجع به عوامل ضعف:
فلش دوربین هیچ تغیری نسبت به قبل نداره...
هنگام صحبت کردن (خصوصا اگه در حالت Handset باشه) نوعی صدای هوا که بخاطر طرز قرار گرفتن میکروفون گوشی هست شنیده میشه که گاهی آزار دهنده هست و این موضوع اصلا در N73 وجود نداره...
به نظرم از مهمترین اشکال موجود در N95 زمان کارآیی مفید گوشی باشه...
باطری گوشی به طرز عجیبی ضعیفه...!
اگر بخوایم اونو با N73 مقایسه کنیم هر 3 روز شارژ N73 (تقریبا) برابر 1 روز شارژ در N95 هست...
البته این موضوع رو میشه با استفاده از باطری های جایگزین رفع کرد...
مدت زمان عکس برداری و ذخیره عکس حدود 3 ثانیه دیرتر از N73 هست...
از نظر ظاهری و ایجاد تغییرات مثل تغییر قاب در N73 آسون تر هست...
چون اولا که فعلا قاب برای N95 در بازار یا موجود نیست یا اگرم باشه گرونه و تغییر قاب در اون به دلیل داشتن پیچ کمی سخت به نظر میرسه. چیزی که در N73 فقط نیاز به یک ناخن داره...!

من (فعلا) تا هینجاشو فهمیدم...
دوستان لطف کنن در تکمیل و تصحیح این موضوعات کمک کنن...

tanzad
24-07-2007, 14:50
ضمنا...
من ورژن نرم افزاری گوشیمو به 12.0.013 به روز کردم...
که مربوط به 19-06-07 هستش...
یعنی حدودا 1 ماه قبل...
اگر تغییرات ظاهری در گوشی احساس کردم سعی می کنم که همه رو در جریان بذارم...

Saman-tci
24-07-2007, 15:42
ممنون Tanzad جان .....
مقایست عالی بود .......
من منتظرم تا 2 1 هفته دیگه یه N95 بگیرم ...

lil_jon
24-07-2007, 15:46
چون نقشه ایران نیست ...

به پست 441 یه سر بزن....ان95 8 گیگ عکسش هست

tanzad
24-07-2007, 16:50
به پست 441 یه سر بزن....ان95 8 گیگ عکسش هست
برای اطلاعات بیشتر در مورد N95 هشت گیگابایتی می تونید به:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و

و

مراجعه کنید...

MaSoOd
24-07-2007, 18:58
tanzad جان ممنون به خاطر منابعت

ولی :

عکسی که از n95 8G گرفته شده ظاهرا جلوی ویترین یه مغازس

یعنی اینکه این گوشی تولید شده و به بازار اومده ، پس چرا تو سایت نوکیا خبری از این گوشی نیس

شاید دست برادرهای چینی تو کاره

tanzad
24-07-2007, 19:22
tanzad جان ممنون به خاطر منابعت

ولی :

عکسی که از n95 8G گرفته شده ظاهرا جلوی ویترین یه مغازس

یعنی اینکه این گوشی تولید شده و به بازار اومده ، پس چرا تو سایت نوکیا خبری از این گوشی نیس

شاید دست برادرهای چینی تو کاره
گوشی هنوز تولید نشده...
اینو میشه در همون منابع بالا هم جستجو کرد...
اما در سایت نوکیا اطلاعاتی در این زمینه وجود داره که یکی از سایت های بالا هم به اون اشاره کرده...
صفحه مربوطه به در آدرس زیر هست که به صورت Xml:

RAMINET
24-07-2007, 19:30
آقا ما هم بالاخره دل رو زدیم به دریا و یه n95 خریدیم.
فقط اینو بگم که n73 معمولی هم توی صدا n95 رو میخوره دیگه چه برسه به music ed !!!!!
درضمن کشوی بالائیش کمی لق میزنه!!! و در کل استحکام n73 رو اصلا نداره!!
کار با صفه کلید n73 خیلی راحت تره تا n95!!!!!!!!
درضمن اینو بگم که کلاس n93i خیلی بالاتره از n95 !!! من وقتی توی فروشگاه از نزدیک دیدمش کفم برید.بدنه تمام استیل و براق و به طور کلی شیک تر از n95 است
ولی n95 به خاطره صفحه بزرگش و دزاینی که داره (شبیه imate) به آدم بیشتر حال میده...

بیلچه
24-07-2007, 20:06
فقط اینو بگم که n73 معمولی هم توی صدا n95 رو میخوره دیگه چه برسه به music ed !!!!!
درضمن اینو بگم که کلاس n93i خیلی بالاتره از n95 !!! من وقتی توی فروشگاه از نزدیک دیدمش کفم برید.بدنه تمام استیل و براق و به طور کلی شیک تر از n95 است
ولی n95 به خاطره صفحه بزرگش و دزاینی که داره (شبیه imate) به آدم بیشتر حال میده...

مبارک ها باشد رامین جان.:20::31:

حالا دیگه باید تاپیک بازی های تاپ برای سیمبین 9.2 بزنی.:27:

موفق باشید.:40:

roteal2007
24-07-2007, 20:08
میشه بگی از کجا خریدی{آدرس} و چند پات دراومد

RAMINET
24-07-2007, 20:18
مبارک ها باشد رامین جان.:20::31:

حالا دیگه باید تاپیک بازی های تاپ برای سیمبین 9.2 بزنی.:27:

موفق باشید.:40:

بیلچه جان من کوچیکه تو و همه بچه های گل سایت هستم

RAMINET
24-07-2007, 20:20
میشه بگی از کجا خریدی{آدرس} و چند پات دراومد

دوسته گلم من از اصفهان خریدم نه تهران!
از اصفهان هستی؟
من خریدم 700 بدون گارانتی ولی راستش دلم پیشه n93i هست هنوز!!!!

tanzad
24-07-2007, 20:31
مبارک باشه عزیزم...!

Saman-tci
24-07-2007, 20:35
از اصفهان هستی؟

دل من که 3 4 ماهه پیششه ....
ولی موندم بین N95 و N93i کدومو بگیرم ......؟؟

RAMINET
24-07-2007, 20:39
مبارک باشه عزیزم...!
ممنون از محبتت

RAMINET
24-07-2007, 20:47

گفتم که طرح و زیبائی که n93 i داره رو n95 نداره !!!
ولی n95 به خاطره lcd بزرگتر رو بیشتر میپسندم درضمن نمیدونم n93 i چقدر cpu داره؟!! ولی n95 از دو cpu amr استفاده میکنه با 320 mhz!!!!

Optimus Prime
24-07-2007, 20:52
گفتم که طرح و زیبائی که n93 i داره رو n95 نداره !!!
ولی n95 به خاطره lcd بزرگتر رو بیشتر میپسندم درضمن نمیدونم n93 i چقدر cpu داره؟!! ولی n95 از دو cpu amr استفاده میکنه با 320 mhz!!!!
314 MHz سرعت CPU من مشکل کند بودن ندیدم توی N93i.

Optimus Prime
24-07-2007, 20:54
از اصفهان هستی؟
منم اصفهانم از کجا خریدی دوست عزیز؟N93i چند بود؟

RAMINET
24-07-2007, 23:51
منم اصفهانم از کجا خریدی دوست عزیز؟N93i چند بود؟
از اصفهان سل خریدم و n93i 630 بود

hamid7stick
25-07-2007, 02:50
khosh behale hamatun ke age etelatetun kafiam nabashe hade aghal polesho darin yejureshomikharin machike ye 3310 darim!!! gozashte azina hamechi mohaya hast baraye behtarin n95 yani az hame nazar ghatat asl bashe beghole maslaan batri dor kaghazina felezi nemidonam koli azin harfa!! akhe refigh jon jonim! pakhsh konande be maghaze haye alaedinoshahrestano.. ruzi 70milion gushi birun midan n95 hamechi takmil tup asl! 630beman mide ama heyf ke enghdr be polim ke 100tomanam payruz azash gharz kardam!!!! doa konid maham poldar shim ta ye gushi tup bardarim garantiam rasti mige hamahsun chertan ama etesalatsho michasbunam barchasbo rush hal koni manam migam bashe bezar poldar sham!!! bebakhshid sofre delemuno english neveshtim

tanzad
25-07-2007, 04:49
khosh behale hamatun ke age etelatetun kafiam nabashe hade aghal polesho darin yejureshomikharin machike ye 3310 darim!!! gozashte azina hamechi mohaya hast baraye behtarin n95 yani az hame nazar ghatat asl bashe beghole maslaan batri dor kaghazina felezi nemidonam koli azin harfa!! akhe refigh jon jonim! pakhsh konande be maghaze haye alaedinoshahrestano.. ruzi 70milion gushi birun midan n95 hamechi takmil tup asl! 630beman mide ama heyf ke enghdr be polim ke 100tomanam payruz azash gharz kardam!!!! doa konid maham poldar shim ta ye gushi tup bardarim garantiam rasti mige hamahsun chertan ama etesalatsho michasbunam barchasbo rush hal koni manam migam bashe bezar poldar sham!!! bebakhshid sofre delemuno english neveshtim
همه با هم دعا می کنیم...!

morteza_m2n
25-07-2007, 09:36
همه با هم دعا می کنیم...!
دعا كنيم براي اين دوست عزيز:46:

RAMINET
25-07-2007, 10:09
ضمن دعا کردن از این دوست عزیز خواهش میکنم از این به بعد فارسی تایب کنید لطفا!!!!
این از قوانین مهمه فروم است...

masoud_ac
25-07-2007, 11:55
آقا من تازه یه گوشی نوکیلا n95 گرفتم 2 تا سیم کارت میخوره دوربین 5MP هست شباهت خیلی زیاد با n95 نوکیا داره چینی هست قیمتش هم 250,000 تومن خریدم.
حالا میشه بگید فرقش با n95 نوکیا چیه؟

RAMINET
25-07-2007, 12:02
فرقش به قدری زیاد هست که بهتره در موردش اصلا صحبت نکنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا خودت فکر کن ببین چرا؟

roteal2007
25-07-2007, 13:44
از اصفهان هستی؟

عزیز یه نگاه به پایین آ واتار ما بنداز

Mahdi.M
25-07-2007, 14:13

سلام دوست عزيز
اگه سري به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بزني فكر كنم قشنگ بفهمي كه كدوم بهتره و چرا بهتره.
توصيه مي كنم كه از همه لحاظ با هم مقايسه كنيد.

tanzad
25-07-2007, 15:05
آقا من تازه یه گوشی نوکیلا n95 گرفتم 2 تا سیم کارت میخوره دوربین 5MP هست شباهت خیلی زیاد با n95 نوکیا داره چینی هست قیمتش هم 250,000 تومن خریدم.
حالا میشه بگید فرقش با n95 نوکیا چیه؟
این گوشی که شما خریدین فقط از نظر ظاهری به N95 شباهت داره...!
نوکیا N95 چینی خودش در دو مدل ارائه شده...
مدل اول چندان شباهتی به مدل واقعی نداشت...
اما در ورژن جدید شباهت ظاهری زیادی به مدل واقعیش پیدا کرده...!
توصیه می کنم که یک مدل واقعی با مدلی که شما گرفتین رو تو دست بگیرین بعد شروع به شمردن اختلاف ها کنین...!
اگه مایل بودین می تونین به لینک های زیر هم مراجعه کنین...

LeBron
25-07-2007, 16:21
سلام من احتمالا امروز میرم یه n95 بگیرم...یه سوالی داشتم: سرعتش خوبه؟؟

tanzad
25-07-2007, 16:42
سلام من احتمالا امروز میرم یه n95 بگیرم...یه سوالی داشتم: سرعتش خوبه؟؟
با خیال راحت میتونی بری بگیری...
سرعتش هم خوبه...

RAMINET
25-07-2007, 18:43
سرعتش خوبه
دوربینش انقدر که میگن تعریفی نداره!!!!!!!!
ولی فیلمبرداریش شاهکاره!!!!!!!!!
صداش از لحاظ بلندی به پای n73 نمیرسه!!
ولی کیفیتش در پخش موزیک شاهکاره چون از 8 پارامتر فرکانسی در اکولایزرهاش بهره میبره در حالیکه n73 فقط 5 پارامتر فرکانسی داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوش دستیش فوق العاده است انگار یه pocket pc دستت گرفته باشه!!!!!!!!
از لحاظ لوازم جانبی هنوز خیلی توی کشور ما ضعیفه!!!!!!!
کیفیت تصویرش عالیههههههههه!!!

LeBron
25-07-2007, 18:50
گرفتمش بالاخره !!!!!!!!!!!!!!!!!
عجب گوشی خریه!
خیلی باحاله خداس!!!!
Tanzad و RAMINET عزیز ممنون از راهنمایی تون!!!

RAMINET
25-07-2007, 19:03
بابا با کلاس
ازش راضی هستی؟
چند گرفتیش؟
راستی ببین حتما برو همین حالا اون بازی فوتباله که توی فروم بازیها گذاشتم رو بریز روش دیونت میکنه یا بازیه بیلیارد سه بعدی که گذاشتم رو امتحان کن تا از زندگی سیر بشی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

LeBron
25-07-2007, 19:08
بابا با کلاس
ازش راضی هستی؟
چند گرفتیش؟
راستی ببین حتما برو همین حالا اون بازی فوتباله که توی فروم بازیها گذاشتم رو بریز روش دیونت میکنه یا بازیه بیلیارد سه بعدی که گذاشتم رو امتحان کن تا از زندگی سیر بشی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

مخلصیم :31: ما مال این حرفا نیستیم :31:
من 700 و خورده ای گرفتمش
راضیم خفن!!! مخصوصا سرعتش که برام مهم بود
بازیه رو هم میریزم فعلا تو شارژه :27:
بازیای 9.1 روش کار میکنه؟

Saman-tci
25-07-2007, 19:22
700 و خورده ای چرا گرون گرفتی رفیق ..؟
سیستم عامل این گوشی 9.2 هست .....
که متاسفانه برنامه هاش بسیار کمه ....

tanzad
25-07-2007, 19:24
گرفتمش بالاخره !!!!!!!!!!!!!!!!!
عجب گوشی خریه!
خیلی باحاله خداس!!!!
Tanzad و RAMINET عزیز ممنون از راهنمایی تون!!!
مبارک باشه...!
راهنمایی هم قابل شما رو نداشت...!:20:

مخلصیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما مال این حرفا نیستیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من 700 و خورده ای گرفتمش
بازیه رو هم میریزم فعلا تو شارژه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازیای 9.1 روش کار میکنه؟ __________________
فکر نمی کنی یه کم گرون خریدی...؟!

LeBron
25-07-2007, 19:50

فکر نمی کنی یه کم گرون خریدی...؟!

والا من بدون گارانتی تو علاءالدین ارزونترشو گیر اوردم! خواستم همونو بگیرم که ناگهان... (خط بعدی)
مادرم هی بهم گفت با گارانتی بگیرم!!!! (میگفت اگه خراب شه میتونی ببری درستش کنی!!! منم هر چی میگفتم گارانتی به درد نمیخوره گوش نمیکرد :31: آخرش گفت برو با گارانتی از اتصالات بخر من پولشو میدم!! :31:)
ما هم خواستیم حرف بزرگترمونو گوش کنیم دیگه.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tanzad
25-07-2007, 20:02
والا من بدون گارانتی تو علاءالدین ارزونترشو گیر اوردم! خواستم همونو بگیرم که ناگهان... (خط بعدی)
مادرم هی بهم گفت با گارانتی بگیرم!!!! (میگفت اگه خراب شه میتونی ببری درستش کنی!!! منم هر چی میگفتم گارانتی به درد نمیخوره گوش نمیکرد :31: آخرش گفت برو با گارانتی از اتصالات بخر من پولشو میدم!! :31:)
ما هم خواستیم حرف بزرگترمونو گوش کنیم دیگه.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتصالات تایید میشه...!
خوب گرفتی...!

Saman-tci
25-07-2007, 20:57
در هر صورت امیدوارم برید حالشو ببرید ......
راستی هیچ کسی پیدا نمیشه یه عکسی فیلمی که با گوشیش گرفته رو اینجا بزاره .....
ببینیم این 5 مگا همچین اش دهن سوزی هست یا نه بچسبیم به همون 3.2 خودمون ...؟

tanzad
25-07-2007, 23:27
چشم سامان جان...
سعی می کنم تا فردا یه سری نمونه بذارم تا همه ببینن...

IMANOKIA
26-07-2007, 00:39
سلام به همه دوستان عزيز مخصوصا سامان كه دوست قديمي ماست

يادش به خير اون زماني كه من اين كلوپ رو زدم خيلي عشق ان95 داشتم سامان حتما يادشه ولي اون موقع قيمتش عجيب غريب بود مثلا شيراز قيمت گرفتم مي گفت يك ميليون و هفتصد تومن البته اون موقع بحث رجيستر هم داغ بود به هر صورت من در نهايت پاكت پي سي گرفتم و بي خيال ان95 شدم البته كاملا بي خيال نشدم منم مثل خيليها منتظر اين روزا بودم كه ارزون بشه ....در نهايت به دوستاني كه اين پادشاه موبايلها رو گرفتن تبريك مي گم و خواهش مي كنم بدون تعصب و منصفانه از نقاط ضعف و قوتهاش در مقايسه با ديگر گوشيها بگين

خوش باشيد دوستان

tanzad
26-07-2007, 02:08

يادش به خير اون زماني كه من اين كلوپ رو زدم خيلي عشق ان95 داشتم سامان حتما يادشه ولي اون موقع قيمتش عجيب غريب بود مثلا شيراز قيمت گرفتم مي گفت يك ميليون و هفتصد تومن البته اون موقع بحث رجيستر هم داغ بود به هر صورت من در نهايت پاكت پي سي گرفتم و بي خيال ان95 شدم البته كاملا بي خيال نشدم منم مثل خيليها منتظر اين روزا بودم كه ارزون بشه ....در نهايت به دوستاني كه اين پادشاه موبايلها رو گرفتن تبريك مي گم و خواهش مي كنم بدون تعصب و منصفانه از نقاط ضعف و قوتهاش در مقايسه با ديگر گوشيها بگين

خوش باشيد دوستان
بابت تبریک ممنونم...!
سعی می کنیم تا جایی که ممکنه این کارو بکنیم (حتی در چند صفحه قبل میشه این موضوع رو مشاهده کرد!) تا دوستان دیگه مطلع بشن...

Saman-tci
26-07-2007, 08:56

يادش به خير اون زماني كه من اين كلوپ رو زدم خيلي عشق ان95 داشتم سامان حتما يادشه ولي اون موقع قيمتش عجيب غريب بود

سلام ایمان جان ..... کم پیدایی ..؟
اره والا خوب یادمه ..... چه بحثهایی که در مورد قیمت و رجیستر و اینجور حرفها نبود ....
اون موقع واقعا قیمتش بالا و کاذب بود .... من رفته بودم علاالدین پسره یه N93i داشت یه ماه هم کارکرده بود .. میداد 950 تومن ...... N95 کمتر از 1.200.000 پیدا نمیکردی ...!!!!
اما الان چی ...؟ روز به روز قیمتش داره میاد پایین .... قیمت دیروز 675 تومن ...یعنی تقریبا نصـــــف
شده مثل قیمت P990 ....اون موقعی که اومده بود بالای 750 تومن بود اما الان 310 تومن .... از نصف هم کمتر ..
در هر صورت سرقفلی این تاپیک ماله شماس .... خوشحال میشیم ببینیمت ...:10:

Saman-tci
26-07-2007, 08:59
راستی دوستانی که N95 گرفتن لطف کنن و بگن که رم فابریک داخل جعبه N95 چند مگ هست ...؟
صحبت از 128 و 1 گیگ هست ...
هر کسی یه چیزی میگه .........
ممنون میشم یکی از دوستان کل لوازم موجود در جعبه N95 رو بگه ......

netlcom
26-07-2007, 09:18
سلام واسه من رمی که تو پاکت بود 1 گیگ بود

netlcom
26-07-2007, 09:40
مخلفاتش شامل: هدفون دو تیکه، 1 گیگ رم همرا با تبدیل، کابل Tv شارژر، کابل یو اس پی، سی دی و دفترچه های اون بود... که دوستومون بش اشاره کردن

RAMINET
26-07-2007, 10:11
مخلصیم :31: ما مال این حرفا نیستیم :31:
من 700 و خورده ای گرفتمش
بازیه رو هم میریزم فعلا تو شارژه :27:
بازیای 9.1 روش کار میکنه؟
آره دوست گلم تمام بازیهای os.9.1 که 320*240 هستند اجرا میشند خیالت راحت
بابا ما یه عمره این کاره ایمااااااااااا

RAMINET
26-07-2007, 10:14
سیستم عامل این گوشی 9.2 هست .....
که متاسفانه برنامه هاش بسیار کمه ....سامان جان شما دیگه چرا؟!!!!!!!!
شما که آخره موبایلی چرا این حرف رو میزنی؟!!
100 ها برنامه و بازی تا همین حالا که دارم مینویسم
براش هست...

RAMINET
26-07-2007, 10:17

سامان جان راستش رو بخوای باید بگم که عکاسیش زیاد با n73 فرق نمیکنه( من الان جفتش رو دارم)
فقط رزولوشن کمی بالاتره!!!!!
ولی فیلمبرداریش شاهکاره!!! بابا نا سلامتی 30 فریم در ثانیه میگیره و سرعت بالائی داره

RAMINET
26-07-2007, 10:23
راستی بچه ها یه چیز با حال بگم:
ببینید چون lcd بزرگی داره خوراکه فیلم دیدنه فقط!!!!!!!!
من همین امروز ساعت 8 رفتم کافینت پرسرعت و فیلم 4 fantastic (2007) رو که تازه اومده نه اون قبلیش!!!!!!!!!
رو دانلود کردم با فرمت avi با حجم 160 mb برای گوشی...
توی ماشین که میومدم نگاش میکردم کف کرده بودم انگار یه dvd player portable دستت باشه!!!!!!!!!!!!

RAMINET
26-07-2007, 10:28
راستی یادم رفت بگم که هدفونش زیاد جالب نیست!!! ولی چون remote داره میتونید هر هدفون دلخواهی رو روش بذارید من میخوام برم یه هدفون craetive درجه یک براش بگیرم...
شما هم یه امتحانی با هدفونهای دیگه بکنید.
راستی بچه ها یه سوال مهم میشه اسپیکرهای کامپیوتر رو بش وصل کرد؟ البته میدونم میشه ولی چون خود اسپیکرها به برق وصل میشن و ولتاژ دارن من میترسم فیشش رو بزنم به n95!!!!!!!!
شما چه پیشنهادی میکنید؟
ممنون

tanzad
26-07-2007, 10:42
راستی دوستانی که N95 گرفتن لطف کنن و بگن که رم فابریک داخل جعبه N95 چند مگ هست ...؟
کل لوازم موجود در جعبه (من):
1- سه عدد دفترچه راهنما و ...
2- یک عدد CD برنامه Pc Suite و سایر برنامه های جانبی...
3- یک کابل اتصال به TV
4- کابل USB

5- HeadSet دو تکه...
6- یک رم 1 گیگابایتی به همراه تبدیل...
7- شارژر...
8- خود گوشی...!

tanzad
26-07-2007, 11:06
راستی یادم رفت بگم که هدفونش زیاد جالب نیست!!! ولی چون remote داره میتونید هر هدفون دلخواهی رو روش بذارید من میخوام برم یه هدفون craetive درجه یک براش بگیرم...
راستی بچه ها یه سوال مهم میشه اسپیکرهای کامپیوتر رو بش وصل کرد؟ البته میدونم میشه ولی چون خود اسپیکرها به برق وصل میشن و ولتاژ دارن من میترسم فیشش رو بزنم به n95!!!!!!!!
شما چه پیشنهادی میکنید؟
ممنون
من هنوز هدفونشو استفاده نکردم...!
اصلا بازش نکردم...!
فقط ریموت رو استفاده می کنم با یه هدفون از سری W سونی اریکسون...
در مورد اسپیکر کامپیوتر هم می تونی وصل کنی و نتایج حاصله رو اینجا بنویسی...!:38:

Saman-tci
26-07-2007, 11:06
سامان جان شما دیگه چرا؟!!!!!!!!
شما که آخره موبایلی چرا این حرف رو میزنی؟!!
100 ها برنامه و بازی تا همین حالا که دارم مینویسم
براش هست...

Raminet جان N95 سیستم عامل 9.2 داره ...
تا اونجایی هم که من میدونم برتانه های سایر گوشی ها بهش نمیخوره .... مثل N73
یکی از دلایلی که تا حالا صبر کردم و نگرفتمش همین سیستم عاملشه ....
شما چه برنامه هایی روی گوشیت ریختی ..؟ و از کجا دانلود کردی ...؟

tanzad
26-07-2007, 11:09
اما من تا اونجایی که الآن دارم می بینم اکثر برنامه های N73 رو N95 هم نصب شدن...
یعنی میشه گفت که با برنامه های عمومی مشکلی نداره...

tanzad
26-07-2007, 11:42
بنا به نیاز دوستان برای دیدن کیفیت تصاویر گرفته شده توسط دوربین N95 می تونین از 2تا لینک زیر استفاده کنین...
توضیح:
عکس ها کاملا آماتور هستن...!
نمونه های زیادی رو میشه تو نت پیدا کرد اما اگه توسط خودت گرفته شده باشه قابل اطمینان تره...!
ضمنا عکس ها بدون هیچ گونه تغییری قرار داده شدن با حجم واقعی...
البته نمونه فیلم هم هست اما از اونجایی که یه کم حجمش بالاست (30 ثانیه با حجم 11 مگ!) سعی می کنم در فرصت بعدی قرارش بدم...
نمونه تصویر اول:

نمونه تصویر دوم:

Saman-tci
26-07-2007, 12:07
ممنون Tanzad جان ....
عکسها عالی بودن ....
اگه دقیق به نوشته های روی طبقات علاالدین توجه میکنی میبینی قشنگ قابل خوندنه ....
شماره اتوبوس به راحتی قابل خوندن هست .... در حالی که در حال حرکت هست .....
اگه یه لطفی بکنی یه تیکه از فیلم گرفته شده رو هم بزاری ممنونت میشم ......

netlcom
26-07-2007, 12:31
شما چه پیشنهادی میکنید؟
ممنون

من وصل کردم هیچ مشکلی پیش نمیاد

netlcom
26-07-2007, 13:04
من همین امروز ساعت 8 رفتم کافینت پرسرعت و فیلم 4 fantastic (2007) رو که تازه اومده نه اون قبلیش!!!!!!!!!
توی ماشین که میومدم نگاش میکردم کف کرده بودم انگار یه dvd player portable دستت باشه!!!!!!!!!!!!

می دونم ربطی به موضوع نداره وببخشید
میشه بگی از چه سایتی فیلم می گیری

RAMINET
26-07-2007, 15:15
سامان جان تقریبا 70 80% برنامه های os 9.1 روش اجرا میشن من تا حالا هرچی ریختم شده: smar movie و call manager و divx player و pvplayer و device lock manager و ماشین حساب حرفه ای ........
اکثر بازیهای os 9.1 هم که 320*240 باشن اجرا میشن...
من از فرومهای آمریکائی و انگلیسی زیادی که هستند برای دانلودشون استفاده میکنم.

RAMINET
26-07-2007, 15:22
می دونم ربطی به موضوع نداره وببخشید
میشه بگی از چه سایتی فیلم می گیری
دوسته خوبم من از فرومهای آمریکائی فیلمها رو میگیرم ولی جالبه بدونی توی قسمت دانلود فیلم همین سایت میتونی بهترین و جدیدترین فیلمها رو که بصورت dvd rip هستند رو با پسوند avi برای گوشیت بگیری ولی سعی کن دنباله کم حجماش بگردی چون اکثرا 600 700 mb حجم دارن البته با کیفیت dvd هاااااا

RAMINET
26-07-2007, 15:29
بچه ها امروز که دومین روز از خریدن گوشیم میگذره یه چیز خفن و یه چیز ناراحت کننده فهمیدم!!!!!!!!:
دکمه media هست که کناره joystike همون که سمت راست menu هست فوقالعاده شده خفففففففن!!
میتونی واسه backgrand چند عکس پشتش بندازی و خودش بهشون effect میده و گرافیکیش میکنه شاهکاره واقعا...
ولی همین چند دقیقه پیش نمیدونم چرا یههههههههو قاط زد و دیگه هرچی روش میزدم اتفاقی نمیافتاد!!!
مجبور شدم مستر ریست کنم نمیدونم چه مرگش شده؟!!!
حالا صبر میکنم ببینم درست میشه یا نه؟

tanzad
26-07-2007, 20:47
ممنون Tanzad جان ....
عکسها عالی بودن ....
اگه دقیق به نوشته های روی طبقات علاالدین توجه میکنی میبینی قشنگ قابل خوندنه ....
شماره اتوبوس به راحتی قابل خوندن هست .... در حالی که در حال حرکت هست .....
اگه یه لطفی بکنی یه تیکه از فیلم گرفته شده رو هم بزاری ممنونت میشم ......
حتما سعی می کنم که فیلم هم بذارم...
به زودی...!

tanzad
26-07-2007, 20:49
بچه ها امروز که دومین روز از خریدن گوشیم میگذره یه چیز خفن و یه چیز ناراحت کننده فهمیدم!!!!!!!!:
دکمه media هست که کناره joystike همون که سمت راست menu هست فوقالعاده شده خفففففففن!!
میتونی واسه backgrand چند عکس پشتش بندازی و خودش بهشون effect میده و گرافیکیش میکنه شاهکاره واقعا...
ولی همین چند دقیقه پیش نمیدونم چرا یههههههههو قاط زد و دیگه هرچی روش میزدم اتفاقی نمیافتاد!!!
مجبور شدم مستر ریست کنم نمیدونم چه مرگش شده؟!!!
حالا صبر میکنم ببینم درست میشه یا نه؟
من تست کردم...
فعلا که اتفاق بدی نیوفتاده...!
مال شما درست شد بالاخره...؟!

RAMINET
26-07-2007, 22:26
راستش بعده مستر ریست درست شد اما نمیدونم چرا اون موقع اونطور شده بود!!!!!!!!!!!

LeBron
26-07-2007, 23:21
سلام دوباره!
دوستان من تو اتصال گوشی به کامپیوتر مشکل پیدا کردم اگه ممکنه راهنمایی کنین...
اینم عکساش:
وقتی رو ok رو میزنم این یکی میاد!
چه جوری میشه درستش کرد؟؟
اگه ممکنه راهنایی کنین...

ali racer
26-07-2007, 23:48
سلام دوباره!
دوستان من تو اتصال گوشی به کامپیوتر مشکل پیدا کردم اگه ممکنه راهنمایی کنین...
اینم عکساش:
وقتی رو ok رو میزنم این یکی میاد!
چه جوری میشه درستش کرد؟؟
اگه ممکنه راهنایی کنین...

pc suiteto از نو نصب کن حل میشه :8:

LeBron
27-07-2007, 00:06
pc suiteto از نو نصب کن حل میشه :8:
این کارو کردم ولی جواب نداد متاسفانه

poyeshsoft
27-07-2007, 02:19
سلام
من از امروز به جمع N95 دارها پیوستم

چندتا سوال داشتم

1- می خوام فیلمها Dvix 700mb رو داخلش اجرا کنم با چه برنامه ای این کار رو انجام بدم؟ چطور فایل رو داخلش بریزم و در چه پوشه ای؟

2- می خوام برای بخش فیلم Dvix به تلویزیون وصلش کنم مشکلی نیست؟

3- گوشی رو وقتی به گوشم نزدیک می کنم یک صدا خیلی خفیف و کم مثل صدای ترانس میده قسمت گوشیش؟ بالای LCD شاید بخاطر زیاد حساس بودن هسن چون به دوستم که همین جوری دادم نفهمید بعد که گفتم فهمید.

4- سایت یا تایپیک معرفی برنامه هاشو از کجا پیدا کنم؟

5- تمپهای قشنگ رو از کجا گیر بیارم براش؟

roteal2007
27-07-2007, 12:10
سلام

چندتا سوال داشتم

1- می خوام فیلمها Dvix 700mb رو داخلش اجرا کنم با چه برنامه ای این کار رو انجام بدم؟ چطور فایل رو داخلش بریزم و در چه پوشه ای؟

3- گوشی رو وقتی به گوشم نزدیک می کنم یک صدا خیلی خفیف و کم مثل صدای ترانس میده قسمت گوشیش؟ بالای LCD شاید بخاطر زیاد حساس بودن هسن چون به دوستم که همین جوری دادم نفهمید بعد که گفتم فهمید.

1.با برنامه D.V.D PLAYER
2.فکر نمیکنم

3.بله من چند تا گوشی دیدم که این اشکال رو دارن اگر دقت کنی وقتی نور صفحه نمایش خاموش میشه ازش صدا نمیاد
4. همونطور که دوستان کفتن اکثر برنامه های ان 73 به خاطر پلتفرم مشابه روی ان95 نصب میشن

roteal2007
27-07-2007, 12:20
بنا به نیاز دوستان برای دیدن کیفیت تصاویر گرفته شده توسط دوربین N95 می تونین از 2تا لینک زیر استفاده کنین...
توضیح:
عکس ها کاملا آماتور هستن...!
نمونه های زیادی رو میشه تو نت پیدا کرد اما اگه توسط خودت گرفته شده باشه قابل اطمینان تره...!
ضمنا عکس ها بدون هیچ گونه تغییری قرار داده شدن با حجم واقعی...
البته نمونه فیلم هم هست اما از اونجایی که یه کم حجمش بالاست (30 ثانیه با حجم 11 مگ!) سعی می کنم در فرصت بعدی قرارش بدم...
نمونه تصویر اول:

نمونه تصویر دوم:

واقعا محشره
کفففففففففففف میکنیم:18::18::18:

poyeshsoft
27-07-2007, 12:37
از نگرانی درومدم

برنامه Divx رو نصب کردم به خوبی فیلم 700 مگی رو اجرا کرد
به تلویزیونم وصل کردم شد

از چه سایتی برنامه ها و بازی های توپ براش پیدا کنیم؟

RAMINET
27-07-2007, 12:48
سلام

چندتا سوال داشتم

عزیزم شما باید از برنامه divx player یا smart movie استفاده کنی مثل خودم

U.F.O
27-07-2007, 13:21
سلام دوستان.
من هم چند روزیه که ان 95 خريدم.

راستش اولین مشکلی که باهاش پيدا کردم این بود که نمی تونستم شماره های سیم کارتم رو بصورت یک جا کپی کنم رو گوشی.
وقتی رو کانتکت ها میرم لسیت خالی میاورد و هر بار باید می رفتم رو دایرکتوری سیم کارت و اونجا هم دونه دونه باید اضافه می کردی شماره ها رو.

دومین مشکلم اینه که زود باتری تموم می کنه. هر روز باید برازم شارژ بشه. (تو خالت استند بای ساعت و ... رو فعال کردم)

سوال بعدیم اینه که من چون عجله داشتم زیاد نگشتم. این گوشی رو از علاءالدین خریدم. همه ی طقات رو گشتم و از موبایل فرشاد توطبقه سوم بود فکر کنم خریدم که خودش عمده فروش بود به بقیه ی مغازه ها. رو جعبه زده ساخت فنلاند. البته اونجا همه ی جعبه ها باز بودن و همه می گفتن که موبایل توی پک که باز نشده باشه نیست. ایا درسته؟ من می تونم به خریدم اطمینان کنم؟ (گارانتی رو هم از پارس تل انتخاب کردم خوبه؟)

و سوال اخر اینه که تو این تالار خیلی برنامه ها تم ها بازی ها و ... هست. می شه یکی بگه کدوم یکی از برنامه ها تو گوشیه ان 95 اجرا میشه؟ ایا همه ی بازی های جاوا اجرا میشه؟ یا برنامه ها یا بازی های سیستم عامل ورژن 9.1 (اخه ماله 95 ورژنش 9.2 هست)

من فکر می کنم خیلی خوبه که یک تاپیک زده بشه مخصوص دانلود همه جور برنامه برای ان 95

ممنون

poyeshsoft
27-07-2007, 14:17
میشه بازیهای سگا رو روی N95 اجرا کرد به چه برنامه ای؟

roteal2007
27-07-2007, 16:30

میشه آدرس بدی سرعت اینترنت دقیقا چقدر بود:5::5::5:

Farbod_h
27-07-2007, 17:16
یه سوال از ان 95 داران!
می خواستم بدونم که نقشه ی ایران رو هم ان 95 داره یا نه؟
یه نقشه ی کلی نداره که کار آدم رو راه بندازه؟
کلن چه جوریاس!

tanzad
27-07-2007, 19:08
سلام دوستان.

راستش اولین مشکلی که باهاش پيدا کردم این بود که نمی تونستم شماره های سیم کارتم رو بصورت یک جا کپی کنم رو گوشی.
وقتی رو کانتکت ها میرم لسیت خالی میاورد و هر بار باید می رفتم رو دایرکتوری سیم کارت و اونجا هم دونه دونه باید اضافه می کردی شماره ها رو.

دومین مشکلم اینه که زود باتری تموم می کنه. هر روز باید برازم شارژ بشه. (تو خالت استند بای ساعت و ... رو فعال کردم)

سوال بعدیم اینه که من چون عجله داشتم زیاد نگشتم. این گوشی رو از علاءالدین خریدم. همه ی طقات رو گشتم و از موبایل فرشاد توطبقه سوم بود فکر کنم خریدم که خودش عمده فروش بود به بقیه ی مغازه ها. رو جعبه زده ساخت فنلاند. البته اونجا همه ی جعبه ها باز بودن و همه می گفتن که موبایل توی پک که باز نشده باشه نیست. ایا درسته؟ من می تونم به خریدم اطمینان کنم؟ (گارانتی رو هم از پارس تل انتخاب کردم خوبه؟)

و سوال اخر اینه که تو این تالار خیلی برنامه ها تم ها بازی ها و ... هست. می شه یکی بگه کدوم یکی از برنامه ها تو گوشیه ان 95 اجرا میشه؟ ایا همه ی بازی های جاوا اجرا میشه؟ یا برنامه ها یا بازی های سیستم عامل ورژن 9.1 (اخه ماله 95 ورژنش 9.2 هست)

من فکر می کنم خیلی خوبه که یک تاپیک زده بشه مخصوص دانلود همه جور برنامه برای ان 95

ممنون
برای شماره ها بهتر بود که (اگر گوشی قبیلت هم نوکیا بود) یه بک آپ می گرفتی و داخل این ایمپورت می کردی...
اما من خودم به شخصه همه اطلاعاتم (شماره ها، اس ام اس ها و سایر اطلاعات) رو با بلوتوث ترانسفر کردم...
برای باطری هم قاعده ش همینه...
البته اگر کار زیاد نکشی ازش بیشتر از 2 روز هم میمونه...
نور صفحه رو کمتر کنی بهتره...
فکر کنم منم گوشیمو از اونجا گرفتم...!:20:
اما مال من باز نشده بود...!
(البته من یکی از دوستام اونجاست)
سعی کن برای اطمینان بیشتر سریال گوشیتو تو همون سایتی که قبلا معرفی شد چک کنی...
راجع به برنامه ها و بازی ها هم که قبلا صحبت شده...
تاپیک برنامه های 9.2 هم قبلا توسط بچه ها زده شده...
بگردی پیدا می کنی...

tanzad
27-07-2007, 19:09
یه سوال از ان 95 داران!
کلن چه جوریاس!
اگر دیدی من رو هم خبر کن...!

tanzad
27-07-2007, 19:13
از نگرانی درومدم

برنامه Divx رو نصب کردم به خوبی فیلم 700 مگی رو اجرا کرد
به تلویزیونم وصل کردم شد

از چه سایتی برنامه ها و بازی های توپ براش پیدا کنیم؟
تو این دو تا سایت می تونی کلی تم و برنامه و ... پیدا کنی...:46:

poyeshsoft
27-07-2007, 19:20
آدابتور مال من 3 شاخه بود؟؟؟!!! مال شما هم همین جوره

برنامه مبدل بازی های سگا رو براش پیدا کردم و به دنیای بازی راه پیدا کردم
بیش از 10 ورژن روش ریختم تا یکیش کار کرد 3 ساعت دنبالش بودم.

قبلا یک بازی هفت خبس داشتم خیلی جالب بود کسی دارتش؟

لینک سایتی رو که قبلا دادین در رابطه با تست گوشی رو دوباره بدین

راستی مال من منو فارسی نداره

tanzad
27-07-2007, 19:25
آدابتور مال من 3 شاخه بود؟؟؟!!! مال شما هم همین جوره

برنامه مبدل بازی های سگا رو براش پیدا کردم و به دنیای بازی راه پیدا کردم
بیش از 10 ورژن روش ریختم تا یکیش کار کرد 3 ساعت دنبالش بودم.

قبلا یک بازی هفت خبس داشتم خیلی جالب بود کسی دارتش؟

لینک سایتی رو که قبلا دادین در رابطه با تست گوشی رو دوباره بدین

راستی مال من منو فارسی نداره
مال من هم همونطور بود...
مبدل می خواد...
برای لینک سایت هم باید بگم که:
"و خداوند سرچ را آفرید!":31:
کلا منو فارسی نداره...!

medasa
28-07-2007, 01:37
با گارانتی از اتصالات بخر من پولشو میدم!! :31:)

اتصالات که یک میلیون و صد و هشتاد میداد، بعد گفتن تا 4 مرداد، 20 درصد تخفیف میدن که با اینحساب بالای هشتصد هزار تومن میشه! چجوری هفتصد و خورده ای؟!:18:

gold_boy3
28-07-2007, 01:38
دوستان منم به جمع ان95 پیوستم برام از دبی اوردن چند ساعتی هسته دارم باش ور میرم.یه رم 2گیگ و هنذفری بلوتوث بی اچ 900

medasa
28-07-2007, 01:39
دوستان منم به جمع ان95 پیوستم برام از دبی اوردن چند ساعتی هسته دارم باش ور میرم.یه رم 2گیگ و هنذفری بلوتوث بی اچ 900

مبارکه! میشه بپرسم دقیقا از کجا گرفتی و آخرش چند تموم شد؟

Rjoun
28-07-2007, 02:17
سامان جون فكر كنم حافظه داخلي گوشي 128 باشه.

Optimus Prime
28-07-2007, 10:52
مبارکت باشه.منم دارم میرم دبی می تونی بگی چند و از کجا(آدرس)برات گرفتند؟مرسی.

RAMINET
28-07-2007, 12:07
میشه آدرس بدی سرعت اینترنت دقیقا چقدر بود:5::5::5:
دوست گلم تمام کافینتهائی که adsl دارن اول صبح بری فوق العاده اند من خودم با سرعت 120 kb/s
یه فیلم 200 mb رو کمتر از 20 min دان کردم

RAMINET
28-07-2007, 12:10
سلام دوستان.

ممنون
تاپیک رو کامل نمیخونی!!!!!!!!
من قبلا توضیح دادم که برنامهای os 9.1 به n95 میخوره میتونی هم بازیها و هم برنامه ها رو امتحان کنی...

RAMINET
28-07-2007, 12:13
میشه بازیهای سگا رو روی N95 اجرا کرد به چه برنامه ای؟
دقیق یادم نیست اسمه امولاتورش چی بود ولی فکر کنم picko drive بود!!!

RAMINET
28-07-2007, 12:17
یه سوال از ان 95 داران!
کلن چه جوریاس!
این موضوع شده تیتر اول همه فرومهای موبایل فعلا!!!!!!!!!
متاسفانه در حال حاضر این نقشه موجود نیست ولی بزودی آماده میشه
فعلا فقط برای pocket pc این نقشه(البته فکر کنم تهران) مهیا و قابل استفاده است...

Farbod_h
28-07-2007, 12:21
این موضوع شده تیتر اول همه فرومهای موبایل فعلا!!!!!!!!!
متاسفانه در حال حاضر این نقشه موجود نیست ولی بزودی آماده میشه
فعلا فقط برای pocket pc این نقشه(البته فکر کنم تهران) مهیا و قابل استفاده است...
یعنی هیچ استفاده یی نداره؟
برای پاکت پیسی رو لینکش رو داری؟

RAMINET
28-07-2007, 12:21

رم external =یک gig
رم internal= 160

RAMINET
28-07-2007, 12:23
یعنی هیچ استفاده یی نداره؟
برای پاکت پیسی رو لینکش رو داری؟
برای پاکت پی سی واقعا میخوای؟
باید بم تا عصر وقت بدی الان فرصت ندارم...

poyeshsoft
28-07-2007, 12:26
روی گوشی من بند بنود

منظورم همون بند دستگیره هست مال شما داره؟

RAMINET
28-07-2007, 12:28
نه عزیزم نداره!!!!!!!!!!

RAMINET
28-07-2007, 12:29
تازه به عنوان اشانتیون هم به من بند ندادند نامردهااااااااا

Farbod_h
28-07-2007, 12:33
برای پاکت پی سی واقعا میخوای؟
باید بم تا عصر وقت بدی الان فرصت ندارم...
اگه پیدا کنید عالیه
منم دارم می گردم
برای ان 95 هم دارم یه چیزایی پیدا می کنم
ببینم چی میشه

RAMINET
28-07-2007, 12:36
باشه farbod جان امروز بت میرسونمش حتما...

gold_boy3
28-07-2007, 13:49
مبارکت باشه.منم دارم میرم دبی می تونی بگی چند و از کجا(آدرس)برات گرفتند؟مرسی.

دوست عزیز ممنونم از شما .ادرس به من داد گفت روبروی فروشگاه دی تو دی شماره دو( 2450 درهم منوی فارسی و ارجینال و تا جائی که من میدونم گفت چند نمونه بوده که کمی ارزونتر بوده ولی این از همه نظر چک کرده و اصلی هسته

RAMINET
28-07-2007, 14:01
فربد جان من سرچ کردم متوجه شدم برای استفاده از gps در pocket pc باید دستگاهای external gps رو اول خریداری کرد و نصب کرد به pocjet pc که حدودا 70 $ یا بیشتر قیمت داره بعدا نقشه تهران رو که کالیبره شده رو و حدودا 30 mb حجم داره منتقل کرد به pocket pc !!
حالا اگه بازم کسی مایل هست این نقشه ها رو داشته باشه تا من برم یه روز کافی نت و از اونجا upload کنم؟!!

medasa
28-07-2007, 14:16
یه سؤال... من احتمالا میخوام بگم برام از دبی بخرن و با مسافر بفرستن تهران. چون این بحث گمرکی هنوز پابرجاست، باید از مسافر بخوام که گوشیرو از بستش بیرون بیاره و جداگونه دستش بگیره (یا تو کیف دستی بذاره)؟ منظورم اینه که اگه ببینن گوشی با بسته بندی نو تو بار مسافره، ازش میخوان 60 درصد گمرکیشو بده؛ درسته؟

tanzad
28-07-2007, 15:40
مبارکت باشه...!

LeBron
28-07-2007, 16:33
اتصالات که یک میلیون و صد و هشتاد میداد، بعد گفتن تا 4 مرداد، 20 درصد تخفیف میدن که با اینحساب بالای هشتصد هزار تومن میشه! چجوری هفتصد و خورده ای؟!:18:

الان فاکتور رو دیدم 780 بود...

alil1369
28-07-2007, 17:20
Just N95
دوستان منم به جمع ان95 پیوستم

tanzad
28-07-2007, 18:02
Just N95
دوستان منم به جمع ان95 پیوستم
شما هم به این جمع در حال افزایش خوش اومدین...!

lopez
28-07-2007, 18:39
از دوستاني كه اين گوشي رو دارن مي خوام چند تا از عكس هاي گرفته شده با اين گوشي رو بذارن تا در مورد آن بحث كنيم چون اغلب بحث هاي اين تايپك مربوط به قيمت شده.

Saman-tci
28-07-2007, 19:11

والا من نمیدونم رضا جان .... هر کی یه چیزی میگه ...
یکی میگه 128 یکی میگه 1 گیگ ......

dariush_ha
28-07-2007, 20:41
من map loader شرکت نوکیا را دانلود کردم،ولی بعد از نصب برای اجرا پیغام:
The applcattion faild intialize prpperly(0*c0000135). click on OK terminate the application
را می ده می شه منو راهنمایی کنید

RAMINET
28-07-2007, 20:55
بچه ها اگه بگم کیفیت عکس n73 از n95 بیشتره باورتون میشه؟!!!!!!!!!!

Saman-tci
28-07-2007, 21:14
بله باورمون میشه ....
N95 دوربین فیلمبرداریش عالیه .....
شما خودت حساب کن این دوربین با 30 فریم بر ثانیه وقتی فیلم بگیره چی میشه .....

lopez
28-07-2007, 21:19

من كه گفتم كسي از دوستان عكس گرفته شده از 95 نذاشت حالا اگه شما ميگي 73 بيشتره بايد از يك صحنه اي با هر دو عكس بگيري و حالات عكس ها رو بگي(فوكاس و..) بعد بزاري تا مقايسه بشن:46:
ولي فكر نكنم چون 95 پنج مگاپيكسلي هست ها!!! :20:

keivan58
28-07-2007, 21:46
با سلام خدمت تمام دوستان جديد
اونايي كه منو از ماهها قبل و قتي در اين محل صحبت مي كردن مي شناسن مي دونن كه جه بحث هاي جدي در مورد اين گوشي شده ، من الان 9 ماه هسا كه نوكيا n95 دارم و بيشتر از همه شما معايب و مزاياي اين گوشي رو مي دونم ، حتي شماره تماسم رو گذاشتم و عده اي تماس گرفتن بحث كرديم و ثابت شد صحبت هاي من .
امروزم دارم به شما مي گم شايعه صداي فلان گوشي بلندتر و كقفيت عكس فلان گوشي بيشتر همه شعر هست .
خود اونايي هم كه اين حرف رو مي زنن ، اين موضوع را مي دونن . بزرگترين عيب گوشي اين بحث خز شدن هست كه ديگه هيج كاريش نميشه كرد .
در خصوص N95 ، هم گوشيم رو 2 بار آپديت كردم و هم با GPS گوشي در ايران و خارج از اين كار كردم قبلا توضيح دادم و فرصتي واسه اين كار ندارم به لحاظ شغلم كه بخوام وقت روي اين تاپيك بزارم .
در حال حاضر هم منتظرم بزودي N97 وارد بازار بشه تا گوشيم رو كه احتمالا اون موقعه 14 ماهه شده بفروشم .
اونروزي كه من اين گوشي رو خريدم اصلا تقلبي و غير اصل در n95 مفهومي نداشت اما مدتي پيش مقالهاي جهت تشخيص گوشي هاي اصل از غير صل نوشتم كه فكر كنم به GSMARENA فرستادم باير سرچ كنيد پيداش كنيد.
به گوش دل شنو كه به يومن قدوم او تسبيحه اهل هر دو جهان ذكر يا علي است
اين روز عزيز بر همگي مبارك باشه .

RAMINET
28-07-2007, 22:00
اول از همه کیوان جان سلام...
دوما دوست خوبم من اگه میگم کیفیت عکس n95 به پای n73 نمیرسه برای اینه که الان جفتشو دارم ولی تا 2 روز دیگه n73 رو میفروشم به یکی از دوستام..
از لحاظ بلندی صدا هم که اصلا n95 حرفی برای گفتن در مقابل n73 نداره!!!!!!!!!!!!!ولی کیفیت صداش چون از 8 پارامتر فرکانسی بهره میبره نسبت به n73 که فقط 5 فرکانس داره باید گفت بهتره!!!
درضمن دوست گلم اینجا بهتر نیست به جای کلاس گذاشتن!! کارهای مفیدتری انجام داد؟
البته من پستهای دیگر شما رو قبلا خوندم مخصوصا در رابطه با gps وباید بگم اطلاعات کامل و خوبی داری...

Saman-tci
28-07-2007, 22:09

کاملا موافقم .....

tanzad
28-07-2007, 23:36
من كه گفتم كسي از دوستان عكس گرفته شده از 95 نذاشت حالا اگه شما ميگي 73 بيشتره بايد از يك صحنه اي با هر دو عكس بگيري و حالات عكس ها رو بگي(فوكاس و..) بعد بزاري تا مقايسه بشن:46:
ولي فكر نكنم چون 95 پنج مگاپيكسلي هست ها!!! :20:
لوپز جان...
من خودم تو همین چند صفحه قبل نمونه عکسایی رو که خودم گرفتم رو گذاشتم تا بقیه ببینن...
یه کم بگرد...!

tanzad
28-07-2007, 23:44
RAMINET جان...
منم الآن جفتشونو دارم...
تا یه اندازه ای موافقم...!
من قبلا از یک محیطی در یک ساعت خواص عکس گرفتم (با N73)
و بازم چند روز پیش حول و حوش همون ساعت و تغریبا با همون نور (با N95) عکس گرفتم...
الآن که جفتشونو می بینم می تونم بگم که عکس اول بهتر از دومیه...!
اما راجع به صدا هنوز هم می گم N95...!

tanzad
28-07-2007, 23:48
اونايي كه منو از ماهها قبل و قتي در اين محل صحبت مي كردن مي شناسن مي دونن كه جه بحث هاي جدي در مورد اين گوشي شده ، من الان 9 ماه هسا كه نوكيا n95 دارم و بيشتر از همه شما معايب و مزاياي اين گوشي رو مي دونم ، حتي شماره تماسم رو گذاشتم و عده اي تماس گرفتن بحث كرديم و ثابت شد صحبت هاي من .
امروزم دارم به شما مي گم شايعه صداي فلان گوشي بلندتر و كقفيت عكس فلان گوشي بيشتر همه شعر هست .
خود اونايي هم كه اين حرف رو مي زنن ، اين موضوع را مي دونن . بزرگترين عيب گوشي اين بحث خز شدن هست كه ديگه هيج كاريش نميشه كرد .
در خصوص N95 ، هم گوشيم رو 2 بار آپديت كردم و هم با GPS گوشي در ايران و خارج از اين كار كردم قبلا توضيح دادم و فرصتي واسه اين كار ندارم به لحاظ شغلم كه بخوام وقت روي اين تاپيك بزارم .
در حال حاضر هم منتظرم بزودي N97 وارد بازار بشه تا گوشيم رو كه احتمالا اون موقعه 14 ماهه شده بفروشم .
اونروزي كه من اين گوشي رو خريدم اصلا تقلبي و غير اصل در n95 مفهومي نداشت اما مدتي پيش مقالهاي جهت تشخيص گوشي هاي اصل از غير صل نوشتم كه فكر كنم به GSMARENA فرستادم باير سرچ كنيد پيداش كنيد.
دوست عزیز...
مسئله خز شدن تقریبا برای همه گوشی ها وجود داره...
مطمئنا قبل از اینکه شما اون گوشی رو بخری هم، بودند کسایی که در ایران N95 داشتند...!
پس نمیشه جلوی این مورد رو گرفت...
عیدتون هم مبارک...!

Optimus Prime
28-07-2007, 23:50
دوما دوست خوبم من اگه میگم کیفیت عکس n95 به پای n73 نمیرسه برای اینه که الان جفتشو دارم ولی تا 2 روز دیگه n73 رو میفروشم به یکی از دوستام..
از لحاظ بلندی صدا هم که اصلا n95 حرفی برای گفتن در مقابل n73 نداره!!!!!!!!!!!!!ولی کیفیت صداش چون از 8 پارامتر فرکانسی بهره میبره نسبت به n73 که فقط 5 فرکانس داره باید گفت بهتره!!!
البته من پستهای دیگر شما رو قبلا خوندم مخصوصا در رابطه با gps وباید بگم اطلاعات کامل و خوبی داری...
کاملا درسته من 1 ماه پیش جواب پست قبلیشونو دادم مثل اینکه ندیدند.حیف فردی با اطلاعات خوب ولی...

keivan58
29-07-2007, 00:30
دوستان عزيز پيشنهاد ميشه به مسابقه عكس ديجيتال كه در فرهنگ سراي امام علي كيش برگزار شده در ارديبهست ماه گذشته بخش عكاسي با گوشي موبايل سري بزنيد و از چند عكاس ديجيتال اطلاعات حرفه اي بگيريد ، در بخش مقايسه تخصصي كه نظر كاربر آماتور شرط نيست ببينيد اساتيد چه عكسهايي با N95 گرفتن كه اصلا امكانش با N73 نبوده . در بخش صدا هم پيشنهاد مي كنم مجله ساينس رو صفحه بزنيد و اطلاعات علمي توان توليد صداي 3 بعدي رو در N95 ببينيد و بدونيد هنوز هيچ گوشي در دنيا با اين تكنولوژي نيومده و نوكيا براي بار اول توليد صدا رو با اين روند به جهان ارائه كرد و به خاطر اين موضوع اين گوشي برنده بهترين برند در سال 2006 شد .
اگر كسي حرفي داره تلفن بزنه 09133137404 - من فرصت اومدن به اينجا رو ندارم و نمي رسم پاسخ بدم اين 2 پست هم چون ديروز و امروز تعطيل بود رسيدم بزارم
در جواب تن زاد هم كي گم روزي كه مي اين گوشي رو خريدم اين گوشي در مرحله تست آلفا قرار داشت و هنور در ايران كسي نداشت . روزي كه من اين گوشي رو خريدم هنوز معايب گوشي 100% از بين نرفته بود . قبلا در خصوص مراحل توليد يك گوشي در نوكــــيا مطلب گذاشتم . در ايــــــــــران هيچكس نداشت .

tanzad
29-07-2007, 01:03
دوستان عزيز پيشنهاد ميشه به مسابقه عكس ديجيتال كه در فرهنگ سراي امام علي كيش برگزار شده در ارديبهست ماه گذشته بخش عكاسي با گوشي موبايل سري بزنيد و از چند عكاس ديجيتال اطلاعات حرفه اي بگيريد ، در بخش مقايسه تخصصي كه نظر كاربر آماتور شرط نيست ببينيد اساتيد چه عكسهايي با N95 گرفتن كه اصلا امكانش با N73 نبوده . در بخش صدا هم پيشنهاد مي كنم مجله ساينس رو صفحه بزنيد و اطلاعات علمي توان توليد صداي 3 بعدي رو در N95 ببينيد و بدونيد هنوز هيچ گوشي در دنيا با اين تكنولوژي نيومده و نوكيا براي بار اول توليد صدا رو با اين روند به جهان ارائه كرد و به خاطر اين موضوع اين گوشي برنده بهترين برند در سال 2006 شد .
اگر كسي حرفي داره تلفن بزنه 09133137404 - من فرصت اومدن به اينجا رو ندارم و نمي رسم پاسخ بدم اين 2 پست هم چون ديروز و امروز تعطيل بود رسيدم بزارم
در جواب تن زاد هم كي گم روزي كه مي اين گوشي رو خريدم اين گوشي در مرحله تست آلفا قرار داشت و هنور در ايران كسي نداشت . روزي كه من اين گوشي رو خريدم هنوز معايب گوشي 100% از بين نرفته بود . قبلا در خصوص مراحل توليد يك گوشي در نوكــــيا مطلب گذاشتم . در ايــــــــــران هيچكس نداشت .
او کــی...!

pedram325
29-07-2007, 09:41

جانا سخن از زبان ما می گویی !
خودتون هم گفتید که گوشی که شما خریدید مدل آزمایشی بوده و همه می دونند که اون مدل پر از ایراد بوده.
حالا چطور شما از این گوشی پر از ایراد اینقدر راضی هستید؟!
فکر نمی کنم خریدن گوشی آزمایشی با 3 برابر قیمت کار عاقلانه ای باشه. بهترین کار رو دوستانی کردند که گذاشتند گوشی ایراد هاش اصلاح بشه و مدل اصلاح شده رو به یک سوم قیمت خریدند.

keivan58
29-07-2007, 12:04
ديدي دوست من از خريد گوشي اطلاعاتي نداري
كمپاني نوكيا بعد از عرضه گوشي در مرحله تست الفا مشخصتا خريدار رو يادداشت مي كنه و گوشي نهايي رو واسه اون بصورت رايگان ارسال مي كنه و از شما مي خواد گوشي تست رو برگردونيد .
اين روند تمام كمپاني هاي بزرگ دنيا هست . امـــــا سوال قشنگي بود ، شايد خيلي ها مثل شما نمي دونستند . من گوشي نهايي رو آبانماه تحويل گرفتم نه گوشي تست رو !!!!

RAMINET
29-07-2007, 12:26
RAMINET جان...
منم الآن جفتشونو دارم...
تا یه اندازه ای موافقم...!
من قبلا از یک محیطی در یک ساعت خواص عکس گرفتم (با N73)
و بازم چند روز پیش حول و حوش همون ساعت و تغریبا با همون نور (با N95) عکس گرفتم...
الآن که جفتشونو می بینم می تونم بگم که عکس اول بهتر از دومیه...!
اما راجع به صدا هنوز هم می گم N95...!

قربونت برم تو بلندی صدای n73 رو با n95 یکی میدونی؟!
باور کن n73 توی تمام گوشیها تکه از لحاظ صدا

mobile
29-07-2007, 13:16
سلام بر دوستان ان95 خوبید من میخواستم گوشیمو عوض کنم و یه ان 95 بگیرم قیمتش میگن تا الان 500.000 تومن شده آیا صحت داره گوشی که الان من دارم 6680 هست و1.5 پیش گرفتم و خیلی هم راضی بوذدم و هستم وحالا سایتی به من معرفی کنید که اطلاعات خیلی خوب از ان 95 بدی ممنون میشم با تشکر .

mrsim
29-07-2007, 15:43
n95 رو در وییستا نتونستم نصبش کنم داریور می خواد . درایور ویستاشو از کجا گیر بیارم تو سایت نوکیا نبود؟

LeBron
29-07-2007, 17:22
سلام رفقا
یه موضوعی: من با وجود اینکه چیز زیادی تو گوشیم نریختم حدود 400 مگ از مموریم استفاده شده!!
چیه قضیه ش؟

RAMINET
29-07-2007, 17:43
دوست من حتما هم ram هم phone رو یک بار فرمت کن من این کا رو کردم الان هم راضیم....

amirfarrokh
29-07-2007, 19:52
آقاي امير فرخ خان روي صحبتم با شماست .
اولا من هيج جائي نگفتم من مايه دارم و مايه دار هم نيستم اگر هم 8 ماه N95 دارم بواسطه ماموريت دولتي به ايتاليا بوده و پولش رو هم دولت داده نه من !
ثانيا نوكـــيا واسه من گوشي توليد نمي كنه اما خيلي بهتر بود به جاي چشم و هم چشم از هم كه كي جه گوشي اي داره هركس بنا به نيازش گوشي بخره - ( من كه مي دونم حالا ي دفه همه به امكانات اين گوشي نياز پيدا مي كنن ) -
خلاصه اينكه نفس كشيدن نياز همه هست پس خز شدن بر نمي داره اما N95 نياز همه نيست اما سعي مي كنن بخرن پس خز ميشه

ديدي دوست من از خريد گوشي اطلاعاتي نداري
كمپاني نوكيا بعد از عرضه گوشي در مرحله تست الفا مشخصتا خريدار رو يادداشت مي كنه و گوشي نهايي رو واسه اون بصورت رايگان ارسال مي كنه و از شما مي خواد گوشي تست رو برگردونيد .
اين روند تمام كمپاني هاي بزرگ دنيا هست . امـــــا سوال قشنگي بود ، شايد خيلي ها مثل شما نمي دونستند . من گوشي نهايي رو آبانماه تحويل گرفتم نه گوشي تست رو !!!!

خودتون حرفای ایشون رو مقایسه کنید...

RAMINET
29-07-2007, 19:58
amir جان حق با شماست ولی عزیزم لطفا دیگه موضوع رو کش ندید
این دوستمون هم منظوری نداشته البته من شخصا معتقدم که کیوان جان اطلاعات بیشتری نسبت به همه ما داره
اینو جدی میگم
ولی متاسفانه کمی فخر فروشی میکنه!!!
به هر حال دوستان تاپیک رو به انحراف نکشونند لطفا.
ممنون

Saman-tci
29-07-2007, 20:01
بله دوستان اخر و عاقبت این بحث ها نتیجه خوبی نداره ... بگذریم

راستی هیچکی از دوستان پیدا نشد یه 10 ثانیه فیلم گفته با دوربین گوشی خودشو اینجا قرار بده تا ببینیم ...؟

RAMINET
29-07-2007, 20:25
سامان بزار من برم کافینت برات آپ میکنم ولی کیفیت و سرعت فیلم کلا خوبه بر خلاف عکاسیش!!!!!!!!!!!!!!!

mobile
29-07-2007, 22:11
تاپیک باید کرد محله جنگ و دعوا یا بهتر به رخ کشیدن سرمایه . حالا سواله ما با این همه اساتید باید بی جواب بمونه

IMANOKIA
29-07-2007, 23:53
دوستان جدا از بحث و جدل بپرهيزيد انصافا هيچ تالاري مثل p30world تا اين حد يه كاربراش آزادي عمل و عقيده و نظر نمي ده اينو از رو تجربه مي گم ...

ضمنا من هم مي خوام ايميت جمين رو بفروشم و د95 رو هم تجربه كنم حالا تو حرفاي شما موندم يه روز مي گيد همه چيش محشره فردا مي گين صداش ضعيفه حالا هم كه دوستمون ميگه عكاسيش خوب نيست ببين چند نفر هستين ان95 گرفتين اگه تونستين يه نظرات متفق القولي در مورد پادشاه موبايلها بدين

به نظر شما ضعف آزار دهنده ان95 چيه؟؟؟؟

راست مي گن تو محيط ساكت يه صداي هوايي از گوشي مياد موقعي كه در گوشتون ميزاريد؟؟؟ امتحان كنيد

tanzad
30-07-2007, 01:26
دوستان جدا از بحث و جدل بپرهيزيد انصافا هيچ تالاري مثل p30world تا اين حد يه كاربراش آزادي عمل و عقيده و نظر نمي ده اينو از رو تجربه مي گم ...

ضمنا من هم مي خوام ايميت جمين رو بفروشم و د95 رو هم تجربه كنم حالا تو حرفاي شما موندم يه روز مي گيد همه چيش محشره فردا مي گين صداش ضعيفه حالا هم كه دوستمون ميگه عكاسيش خوب نيست ببين چند نفر هستين ان95 گرفتين اگه تونستين يه نظرات متفق القولي در مورد پادشاه موبايلها بدين

به نظر شما ضعف آزار دهنده ان95 چيه؟؟؟؟

راست مي گن تو محيط ساكت يه صداي هوايي از گوشي مياد موقعي كه در گوشتون ميزاريد؟؟؟ امتحان كنيد
صدای هوا هست اما فقط موقعی که صفحه گوشی روشنه...

sasan.exe
30-07-2007, 14:46
ضعف n95 صدای کم هدفونشه موقع گوش دادن با کیفیت ترین موزیک با صدای آخر هم که باشی باز هم صدای بیرون شنیده میشه . ):
اگه راهی برای قوی کردن صداش وجود داره بگید.

sasan.exe
30-07-2007, 14:51
صدای هوا هم که البته خیلی نامحسوسه بخاطر صدای بیپ فشار دادن کلید هاست . اگه اونو غیر فعال کنید دیگه هیچ صدایی نمیده

IMANOKIA
30-07-2007, 15:42
صداي اسپيكر هاش چطوره؟

در مقايسه با ان70 يا k750 يا گوشي قبلي كه داشتين صداش قويتره يا ضعيفتره؟

ببينيد من ايميت جمين دارم خيلي ازش راضيم فقط به خاطر صداي ضعيف مي خوام بفروشمش و ان95 بگيرم به نظر شما صداي ان95 ارزش اين كار رو داره؟؟؟ دوربينش چي؟

خواهشا يا جواب نديد يا به طور كامل و صريح جواب بديد.

تو متن قبلي چندتا سوال پرسيدم در نهايت دوستمون مي گه آره اينجا هوا خوبه شوخي

LeBron
30-07-2007, 15:52
صداي اسپيكر هاش چطوره؟

در مقايسه با ان70 يا k750 يا گوشي قبلي كه داشتين صداش قويتره يا ضعيفتره؟

ببينيد من ايميت جمين دارم خيلي ازش راضيم فقط به خاطر صداي ضعيف مي خوام بفروشمش و ان95 بگيرم به نظر شما صداي ان95 ارزش اين كار رو داره؟؟؟ دوربينش چي؟

خواهشا يا جواب نديد يا به طور كامل و صريح جواب بديد.

تو متن قبلي چندتا سوال پرسيدم در نهايت دوستمون مي گه آره اينجا هوا خوبه شوخي

صداش خیلی خوبه به نظر من با n73 برابری میکنه

IMANOKIA
30-07-2007, 16:15
بچه ها نرم افزاراش كم گير مياد نه؟

اگه ان95 خريدم كه براتون بريزم نرافزار كه خسته بشيد از برنامه

lopez
30-07-2007, 16:43
نه عزيزم كلا چون سيستم عاملش نو و جديده برنامه واسش كم پيدا ميشه چند تا گوشي توي دنيا بيشتر اين سيستم عامل يعنيSymian 9.2 رو بيشتر ندارن به خاطر همين يه خورده زمان ميبره تا برنامه هاي كاربرديش وبازي هاش بياد بيرون .
البته الانم برنامه هاش بد نيست هست در دسترس ولي نه مثل نسخه هاي قبلي!!

Nikolas_95
30-07-2007, 17:13
صداش خیلی خوبه به نظر من با n73 برابری میکنه

واقعا؟؟!! یعنی با n73 که دوتا اسپیکر داره برابری میکنه؟منظورتون کیفیت صدا بود،قدرت اسپیکرش بود،قدرتش با هدفون بود...؟

LeBron
30-07-2007, 20:01
واقعا؟؟!! یعنی با n73 که دوتا اسپیکر داره برابری میکنه؟منظورتون کیفیت صدا بود،قدرت اسپیکرش بود،قدرتش با هدفون بود...؟

اینم دو تا اسپیکر داره... هدفونش خیلی خوبه ... از نظر کیفیت هم خوبه...
ولی یه مشکل داره اونم اینه که زیر و بم آهنگ رو لو نمیده... مثلا اگه یه آهنگ که تو گیتار بیس میزنن رو بریزی توش به زور میشه صدای بیسشو شنید....مگه اینکه صداشو بلند کنی که ممکنه خیلیا خوششون نیاد چیزی رو با صدای زیادی بلند گوش کنن.
من iPod هم دارم و این حرفو از روی مقایسه این دو تا میگم

mobile
30-07-2007, 20:58
قیمتش چند ههههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههههههههه
این 3 بار که سوال میکنم . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RAMINET
30-07-2007, 23:13
کاملترین و مطمئن ترین اطلاعات:
1-صدای n95 به هیچ وجه به پای n73 نمیرسه دیگه لطفا بحث نکنید من هر دو رو امتحان کردم
توی بلندگو خیلی ضعیفه توی هدفون هم ضعیفه ولی با یک هدفون خوب میتونید ضعفش رو جبران کنید من الان یک هدفون درجه 1 creative 32000 تومنی براش خریدم که صداش گوشم رو کر میکنه!!!!!!!!!!!!!
2- کیفیت عکس اصلا و اصلا در حد 5 مگا نیست!!! و حتی با n73 برابری میکنه!
3-کیفیت فیلمبرداریش عالیه!
4-قابلیت tv out فوق العاده است و مزیت بزرگی برای این گوشی و همچنین n93 به حساب میاد.
5-سرعت گوشی نسبتا خوبه...
6-از لحاظ استحکام و اسکلت بدنه کمی ضعیف از آب در اومده!!
7-lcd فوق العاده و گیرائی داری.
8-قیمتش ظاهرا اومده روی 650!!!!!!
9-از لحاظ برنامه و بازی اصلا مشکلی نداره و هرچی قبلا بوده روی این هم اجرا میشه 80%

tanzad
31-07-2007, 00:15
کاملترین و مطمئن ترین اطلاعات:
1-صدای n95 به هیچ وجه به پای n73 نمیرسه دیگه لطفا بحث نکنید من هر دو رو امتحان کردم
توی بلندگو خیلی ضعیفه توی هدفون هم ضعیفه ولی با یک هدفون خوب میتونید ضعفش رو جبران کنید من الان یک هدفون درجه 1 creative 32000 تومنی براش خریدم که صداش گوشم رو کر میکنه!!!!!!!!!!!!!
2- کیفیت عکس اصلا و اصلا در حد 5 مگا نیست!!! و حتی با n73 برابری میکنه!
3-کیفیت فیلمبرداریش عالیه!
4-قابلیت tv out فوق العاده است و مزیت بزرگی برای این گوشی و همچنین n93 به حساب میاد.
5-سرعت گوشی نسبتا خوبه...
6-از لحاظ استحکام و اسکلت بدنه کمی ضعیف از آب در اومده!!
7-lcd فوق العاده و گیرائی داری.
8-قیمتش ظاهرا اومده روی 650!!!!!!
9-از لحاظ برنامه و بازی اصلا مشکلی نداره و هرچی قبلا بوده روی این هم اجرا میشه 80%
شـایــد...!

IMANOKIA
31-07-2007, 00:30
قیمتش چند ههههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههههههههه
این 3 بار که سوال میکنم . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اهو حالا عصباني نشو

قابلي هم نداره ولي 650 هزار تومن

IMANOKIA
31-07-2007, 00:36
يكي مي گه صداش با ان73 برابري مي كنه اون يكي مي گه اصلا در حد ان73 نيست و خيلي ضعيفه هم از لحاظ اسپيكر هم از لحاظ هندسفري

به هر صورت انگار نمي شه به حرفاي ديگران اعتماد كرد بايد ريسك كنم و اين گوشي رو بگيرم بعد ببينم صداش خوبه يا نه؟

يكي به من بگه در حد ان70 هست يا نه؟

RAMINET
31-07-2007, 00:45
از n70 سرتره ولی شک نکن به پای n73 نمیرسه.
انگار باور نداری که من جفتشو داشتم و امتحان کردم...!!!!!
تو صدا فقططططططط n73

Nikolas_95
31-07-2007, 01:39
وقتی جناب raminet می گن هردوشو داشتن و امتحان کردن خب همینجور بوده دیگه،اعتماد کن آقا

LeBron
31-07-2007, 02:22
منم جفتشو داشتم :دی !
----
ولی نمیدونم من که فرقی بین صداشون حس نکردم....
هیچی فیلمبرداریش نمیشه!

tanzad
31-07-2007, 03:03
از n70 سرتره ولی شک نکن به پای n73 نمیرسه.
انگار باور نداری که من جفتشو داشتم و امتحان کردم...!!!!!
تو صدا فقططططططط n73
عزیزان...
دوستان...
شخیصان...!
نازنینان...
منم جفتشو دارم...
الآن هم از هر دوشون استفاده می کنم...
و طبعا هر دوشونو هر روز امتحان می کنم...!
آخه چرا باور نمی کنین...؟!
من که قبلا تو آدرس پایین هم مقایسه کرده بودم...

mobile
31-07-2007, 09:06
شما هم چین در مورده ان 73 با ان 95 کل کل میکنید که انگار خودتون تولیدش کردید . انگار پایان نامه اراءه کرده باشند که دارند ازش دفاع میکنند خدا به انسان فکر و صلیغه های متفاوتی داده . یه ضرب المثل هست که اگه درست بگم بزه به دهن صاحبش باید شیرین بیاد . حالا یک چیزایی ان 95 داره که این قدر گرونتر از ان 73 هست . جون مادرتون صلیغه ایی حرف نزنید شما میگید من دیدم من گوش کردم اگه میگید عکسش بده خوب یه عکس از ان 73 با ان 95 در یک ساعت بخصوص با هم از یک جا عکس بگیرید و بزارید تا ملت خودش قضاوت کنه . باز من میگم شاید اونایی که ان 73 دارند خوششون نیاد ولی میگم خلاصه حالا یه گوشی جدید تر از شما اومده که امکانات خیلی بهتری داره . باید قبول کرد که تنها گوشی هست در نوکیا که همه امکانات رو توش گذاشته و هیچ کم و کسری نداره ولی وقتی من دو سال پیش 6680 گرفتم 400 تومن اون موقع هر گوشی یه امکاناتی داشت و شرکت نوکیا همه امکانات رو در یک گوشی نمیزاشت مثلا گوشی من 6680 رادیو نداره و لی خیلی مدل پایین تر از این دارند و خلاصه صلیغه ایی صحبت نکنید قبول کنید ان 95 جدید تره و اون آقایانی که در شرکت نوکیا تولیدش کردن یه چیزی دیدن که بهش میگن گوشی پیشرفته . ما که تولید نکردیم که ازش دفاع کنیم . پس کلهم حرف ببینید از گوشی چه انتظاری دارید همونا انتخاب کنید من که اصلا دنبال صدا نیستم چون یه سینمای خانگی تو همین ماه گرفتم که هزار تا ان 73 میزاره تو جیبش پس احتیج من نمیشه ( برای دیدن عکسش هم میتونید به وبلاگم برد ) . من که میخوام ان 95 بگیریم و از دوستانی که واقعا سازنده حرف میزنند ممنونم ولی بعضی از دوستان مشخصه که میخوان از گوشی خودشون تعریف کنند که این عمل در ما ایرانیها چیز جدیدی نیست . امیدوارم که از حرفام کسی ناراحت نشه . سبز باشید :11:

RAMINET
31-07-2007, 10:47
شما هم چین در مورده ان 73 با ان 95 کل کل میکنید که انگار خودتون تولیدش کردید . انگار پایان نامه اراءه کرده باشند که دارند ازش دفاع میکنند خدا به انسان فکر و صلیغه های متفاوتی داده . یه ضرب المثل هست که اگه درست بگم بزه به دهن صاحبش باید شیرین بیاد . حالا یک چیزایی ان 95 داره که این قدر گرونتر از ان 73 هست . جون مادرتون صلیغه ایی حرف نزنید شما میگید من دیدم من گوش کردم اگه میگید عکسش بده خوب یه عکس از ان 73 با ان 95 در یک ساعت بخصوص با هم از یک جا عکس بگیرید و بزارید تا ملت خودش قضاوت کنه . باز من میگم شاید اونایی که ان 73 دارند خوششون نیاد ولی میگم خلاصه حالا یه گوشی جدید تر از شما اومده که امکانات خیلی بهتری داره . باید قبول کرد که تنها گوشی هست در نوکیا که همه امکانات رو توش گذاشته و هیچ کم و کسری نداره ولی وقتی من دو سال پیش 6680 گرفتم 400 تومن اون موقع هر گوشی یه امکاناتی داشت و شرکت نوکیا همه امکانات رو در یک گوشی نمیزاشت مثلا گوشی من 6680 رادیو نداره و لی خیلی مدل پایین تر از این دارند و خلاصه صلیغه ایی صحبت نکنید قبول کنید ان 95 جدید تره و اون آقایانی که در شرکت نوکیا تولیدش کردن یه چیزی دیدن که بهش میگن گوشی پیشرفته . ما که تولید نکردیم که ازش دفاع کنیم . پس کلهم حرف ببینید از گوشی چه انتظاری دارید همونا انتخاب کنید من که اصلا دنبال صدا نیستم چون یه سینمای خانگی تو همین ماه گرفتم که هزار تا ان 73 میزاره تو جیبش پس احتیج من نمیشه ( برای دیدن عکسش هم میتونید به وبلاگم برد ) . من که میخوام ان 95 بگیریم و از دوستانی که واقعا سازنده حرف میزنند ممنونم ولی بعضی از دوستان مشخصه که میخوان از گوشی خودشون تعریف کنند که این عمل در ما ایرانیها چیز جدیدی نیست . امیدوارم که از حرفام کسی ناراحت نشه . سبز باشید :11:
اولا دوست گلم من الان n95 دارم نه n73 پس این گوشی متاله منم هست و مطمئنن کسی نمیگه جنس من بده!!!!
ولی با این وجود من دارم سعی میکنم که منطقی برخورد و قضاوت کنم... اگه میگم فلانی صداش یا دوربینش اینطوریه حتما با دلیل و تجربه حرف میزنم
تازه به دوران رسیده هم نیستم حالا لازم به گفتن نیست ولی چندین و چند ساله که دارم گوشیهای مختلف رو عوض میکنم...
به هر حال نظر همه دوستان برای من محترمه
من حرفامو زدم تصمیم و انتخاب با شما عزیزانه...

LeBron
31-07-2007, 10:55
یه سوال : تو دوربینش حتی وقتی فلاش رو Off میکنم قبل از گرفتن عکس(دقیقا بعد فشار دادن دکمه ش ) یه نوری میده اونو چه جوری میشه off کرد؟

tanzad
31-07-2007, 12:44
یه سوال : تو دوربینش حتی وقتی فلاش رو Off میکنم قبل از گرفتن عکس(دقیقا بعد فشار دادن دکمه ش ) یه نوری میده اونو چه جوری میشه off کرد؟
منظورت نور قرمز رنگه...؟!

tanzad
31-07-2007, 12:48
اینجا همه آزادند که نظرشونو در مورد مطلب خاصی ارائه بدن...
قرار هم نیست که همه نظرات مثل هم باشن...
یا اینکه همه در مورد مسئله ای متفق القول باشن...
این درست که گوشی N95 از نظر امکانات یکی از بهترین هاست اما دلیل بر بی نقص بودنش نیست...
از یک جنبه نقاط مثبتی نصبت به گوشی های دیگه از جمله N73 داره و از جنبه هایی هم بعضی از مشکلات خودش رو...

LeBron
31-07-2007, 12:57
منظورت نور قرمز رنگه...؟!
دقیقا مثل فلاش میمونه
(در واقع در حالت On سه بار نور میزنه ولی در حالت off یه بار...مخوام همون یه بارم نزنه)

RAMINET
31-07-2007, 13:18
خب دوستان بعد از کلی گشتن توی تمام اینترنت تونستم یک سری اطلاعات تخصصی و کامل و 100% مطمئن از این گوشی زیبا براتون پیدا کنم :
به تاپیک زیر برین:

Nikolas_95
31-07-2007, 14:16
اون قضیه فلش در بیشتر گوشی های سری n دیده میشه،نمیشه flash رو به طور کامل قطع کرد،بالاخره یه نوری میزنه.البته اگه نخوای یواشکی عکس بگیری مشکلی نیست،اگه هم بخوای یواشکی عکس بگیری....
شیطون میخوای از چی یا کی عکس بگیری؟؟؟

tanzad
31-07-2007, 14:24
دقیقا مثل فلاش میمونه
(در واقع در حالت On سه بار نور میزنه ولی در حالت off یه بار...مخوام همون یه بارم نزنه)
نمی تونی بخوای...!:31:
چون نمی شه...!

mobile
31-07-2007, 14:52
اینجا همه آزادند که نظرشونو در مورد مطلب خاصی ارائه بدن...
قرار هم نیست که همه نظرات مثل هم باشن...
یا اینکه همه در مورد مسئله ای متفق القول باشن...
این درست که گوشی N95 از نظر امکانات یکی از بهترین هاست اما دلیل بر بی نقص بودنش نیست...
از یک جنبه نقاط مثبتی نصبت به گوشی های دیگه از جمله N73 داره و از جنبه هایی هم بعضی از مشکلات خودش رو...

نظر دادن آزاده من که نگفتم نظر ندین و لی اگه بخوای حرف و نظر خودتا به کرسی بشونی یه چیز بد تر از نظر دادنه .

tanzad
31-07-2007, 18:30
نظر دادن آزاده من که نگفتم نظر ندین و لی اگه بخوای حرف و نظر خودتا به کرسی بشونی یه چیز بد تر از نظر دادنه .
از بحث بیجا و بی مورد خود داری می کنم...!

mobile
31-07-2007, 19:25
با سلام دوباره من هم ا شما موافقم منظورم شما تناز خانمه بریم سره اصل مطلب یعنی ان 95 . آیا اونایی که ان 95 دارند تا حالا رو ویبره گذاشتنش . آیا تا بحال جایی از داخلش بخاطر ویبره زدنش لغ یا پیچاش وا نشده چون یکی از دوستان میگفت که واسه من شده آیا مشکل فقط برای این دوستمون فقط هست یا همه مشکل داره . بعدش از لحاظ نرم افزار خوشحال میشم اطلاعاتی به من بدین .

tanzad
31-07-2007, 19:34
با سلام دوباره من هم ا شما موافقم منظورم شما تناز خانمه بریم سره اصل مطلب یعنی ان 95 . آیا اونایی که ان 95 دارند تا حالا رو ویبره گذاشتنش . آیا تا بحال جایی از داخلش بخاطر ویبره زدنش لغ یا پیچاش وا نشده چون یکی از دوستان میگفت که واسه من شده آیا مشکل فقط برای این دوستمون فقط هست یا همه مشکل داره . بعدش از لحاظ نرم افزار خوشحال میشم اطلاعاتی به من بدین .
اولا: Tanzad...!
دوما: در مورد ویبره هم باید بگم که لرزش گوشی اونقدر شدید نیست که بخواد پیچ هارو باز کنه...!
یا بر عکس...!
پیچ ها اونقدر شل نیستن که بخوان بر اثر ویبره باز بشن...
احتمالا اون مشکل ناشی از چیز دیگه بوده...
سوما: از لحاظ نرم افزار چه اظلاعاتی می خوای...؟!

¥ Ramin2 ¥
31-07-2007, 20:27
دوستان یک خبر بسیار بد راجع به نوکیا ان95 دارم براتون من هم این گوشی رو خریدم دیگه گوشیتون خز شد زودتر عوضش کنید! طفلک ان73 9 ماه تو امضا و آواتورم بود آخر سر افتخار این که من بخرمش نصیبش نشد! می گن این گوشی جدیدا همشون دوربین دارند ان95 هم دوربین داره؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tanzad
31-07-2007, 20:42
دوستان یک خبر بسیار بد راجع به نوکیا ان95 دارم براتون من هم این گوشی رو خریدم دیگه گوشیتون خز شد زودتر عوضش کنید! طفلک ان73 9 ماه تو امضا و آواتورم بود آخر سر افتخار این که من بخرمش نصیبش نشد! می گن این گوشی جدیدا همشون دوربین دارند ان95 هم دوربین داره؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مبارک باشه...!
از خبر بدتم ممنون...!

tanzad
01-08-2007, 00:06
امروز تو یه مغازه که واقع در پاساژ ایرانیان بود، قاب N95 دیدم...!
بدون پد و مغزی 35 هزار تومن...

mobile
01-08-2007, 07:28
اولا: Tanzad...!
دوما: در مورد ویبره هم باید بگم که لرزش گوشی اونقدر شدید نیست که بخواد پیچ هارو باز کنه...!
یا بر عکس...!
پیچ ها اونقدر شل نیستن که بخوان بر اثر ویبره باز بشن...
احتمالا اون مشکل ناشی از چیز دیگه بوده...
سوما: از لحاظ نرم افزار چه اظلاعاتی می خوای...؟!

ببخشید از تایپ بد من در مورده اسمتون ممنون از راهنمایی تون . در مورد نرم افزار م خوام بدونم فقط باید نرم افزارهای مختص خودش نصب میشن یا نرم افزار های دیگه با سیمباین دیگه هم روش نصب میشه .

medasa
01-08-2007, 14:32
دوستان! آیا کسی با فرمور نسخه 12 مشکلی پیدا نکرده؟ ظاهرا یک سری مشکلاتی با این نسخه ایجاد میشه و من جایی خوندم که product code 0548763 بیشترین مشکل رو داره.
سؤال من اینه که آیا ممکنه یه نسخه خاص، روی product code های مختلف، رفتار متفاوتی نشون بده؟ و دیگه اینکه آیا کسی هست که چنین product code ی داشته باشه و بعد از آپگرید، موبایلش ایراد پیدا کرده باشه؟ مرسی!

tanzad
01-08-2007, 15:51
ببخشید از تایپ بد من در مورده اسمتون ممنون از راهنمایی تون . در مورد نرم افزار م خوام بدونم فقط باید نرم افزارهای مختص خودش نصب میشن یا نرم افزار های دیگه با سیمباین دیگه هم روش نصب میشه .
در مورد نرم افزار همین طور که دوستان قبلا هم گفتن، اکثر برنامه های سیمبیان 9.1 رو ساپرت میکنه...
بعلاوه اینکه برنامه های خودش هم هست (اگه بگردی البته!)

pedram325
01-08-2007, 16:49
راستی دوستان جلد یا قابی برای این گوشی به بازار اومده؟(مثل قاب کریستال و امثال اون)

¥ Ramin2 ¥
01-08-2007, 17:34
سلام. من می خواستم یک رم 2 گیگ هم براش بگیرم فروشنده گفت صبر کن یک هفته دیگه رم 4 گیگ می آد. ببینم رم 4 گیگ رو ساپورت می کنه؟

گفتیم فعلا با همین یک گیگه سر می کنیم. این رو گذاشتم تو گوشی شروع کرد به نصب کردن نمی دونم چی چی اون هم بدون اجازه من!!! بعد هم دیدم هنوز هیچی نشده 300 مگ گوشی پر شده! چند تا برنامه هم بود مثل دیکشنری انگلیس-عربی و اوقات شرعی به وقت دبی و یک برنامه دیگه که روی مموری کارت نصب شده بودند. ما هم نامردی نکردیم و کل مموری کارت رو فرمت کردیم! ولی الان یک مشت برنامه که اکثرا اسمشون با سرچ شروع می شه روی گوشی نصب هستند می خواستم ببینم این ها چی هستند؟

tanzad
01-08-2007, 19:46
سلام. من می خواستم یک رم 2 گیگ هم براش بگیرم فروشنده گفت صبر کن یک هفته دیگه رم 4 گیگ می آد. ببینم رم 4 گیگ رو ساپورت می کنه؟

گفتیم فعلا با همین یک گیگه سر می کنیم. این رو گذاشتم تو گوشی شروع کرد به نصب کردن نمی دونم چی چی اون هم بدون اجازه من!!! بعد هم دیدم هنوز هیچی نشده 300 مگ گوشی پر شده! چند تا برنامه هم بود مثل دیکشنری انگلیس-عربی و اوقات شرعی به وقت دبی و یک برنامه دیگه که روی مموری کارت نصب شده بودند. ما هم نامردی نکردیم و کل مموری کارت رو فرمت کردیم! ولی الان یک مشت برنامه که اکثرا اسمشون با سرچ شروع می شه روی گوشی نصب هستند می خواستم ببینم این ها چی هستند؟
تو گوشی منم 18 نوع مختلف از همین سرچ ها نصب شده...!

tanzad
01-08-2007, 19:47
راستی دوستان جلد یا قابی برای این گوشی به بازار اومده؟(مثل قاب کریستال و امثال اون)
تا اونجایی که من می دونم با کمی جستجو میشه قاب کریستالشو خرید...
دارن...

RAMINET
01-08-2007, 23:11
مشکلی نیست باید همین طور باشه

RAMINET
01-08-2007, 23:16

tanzad
02-08-2007, 00:50
به علت عمل چشم بزودی مجبورم باتون خداحافظی کنم...
دعا می کنیم...!

¥ Ramin2 ¥
02-08-2007, 02:05
خب کاراییشون چی هست؟
اگه پاکشون کنیم مشکلی پیش می آد؟
آخه من چندتاش رو پاک کردم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tanzad
02-08-2007, 02:27
خب کاراییشون چی هست؟
اگه پاکشون کنیم مشکلی پیش می آد؟
آخه من چندتاش رو پاک کردم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
احتمالا به صورت Default روی گوشی نصب هستن...!
حالا چرا گیر دادی به اونا...؟! :31:

morteza_k
02-08-2007, 02:51
سلام
دوستان یکی چیزی میگم تور خدا بهم نخندین. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این گوشی بلوتوث و قابلیت ارسال mms داره. اگه اره پس چرا توی این سایت ننوشته. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mobile
02-08-2007, 03:17
در مورد نرم افزار همین طور که دوستان قبلا هم گفتن، اکثر برنامه های سیمبیان 9.1 رو ساپرت میکنه...
بعلاوه اینکه برنامه های خودش هم هست (اگه بگردی البته!)

ممنون از راهنماییتون . حتما میگردم ولی وقتب که گرفتم گوشی رو .

tanzad
02-08-2007, 03:27
سلام
دوستان یکی چیزی میگم تور خدا بهم نخندین. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این گوشی بلوتوث و قابلیت ارسال mms داره. اگه اره پس چرا توی این سایت ننوشته. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چی بگم والا...؟!
انسان جایزالخطاست...!

¥ Ramin2 ¥
02-08-2007, 03:48
42 مگ از حافظه گوشی رو اشغال کردند. مگه حافظه مفته؟

tanzad
02-08-2007, 04:37
42 مگ از حافظه گوشی رو اشغال کردند. مگه حافظه مفته؟
حافظه مفت نیست ولی احتمالا داری اشتباه می کنی...
اون سرچ ها پلاگین های کم حجمی هستن که فظای چندانی رو اشغال نمی کنن...
من حجم 18 تا رو که حساب کردم شد 3.15 مگابایت...
به View Details های هر کدوم یه نگاهی بنداز...

mobile
02-08-2007, 05:23

بودن که هست حالا تو ایران باشه یا نه معلوم نیست
اینم عکسش

Crystal Case for the Nokia N95

Made of high quality clear & hard plastic
Perfectly fits the your mobile
Excellect protection
Accessible holes for keypad and mobile features

RAMINET
02-08-2007, 12:35
من هرچی تو اصفهان برای قابش گشتم نبود!!!!!!!!!

RAMINET
02-08-2007, 12:39
راستی شاید خیلی از عزیزان دوست داشته باشن بدونن که بزرگترین عیب و اشکال n95 چیه؟!!!!!!!!!!!!!
خب با توجه به تجربه ای که دارم باید بگم بزرگترین ایراده این گوشی باطری خیلی ضعیف آن است!!!
اگه full شارژ باشه با گوش کردن 3 ساعت موزیک کاملا خالی میشه!!!
اگر مثل E90 از باطری 1500 میلی آمپر استفاده میکرد خیلی عالی میشد

tanzad
02-08-2007, 13:19
راستی شاید خیلی از عزیزان دوست داشته باشن بدونن که بزرگترین عیب و اشکال n95 چیه؟!!!!!!!!!!!!!
خب با توجه به تجربه ای که دارم باید بگم بزرگترین ایراده این گوشی باطری خیلی ضعیف آن است!!!
اگه full شارژ باشه با گوش کردن 3 ساعت موزیک کاملا خالی میشه!!!
اگر مثل E90 از باطری 1500 میلی آمپر استفاده میکرد خیلی عالی میشد
به طرز وحشتناکی موافقم...!

hkhj
02-08-2007, 15:40
سلام
من گوشی n95ام را اپدیت کردم فکر می کنم کیفیت صدای مکالمه بهتر شده هرچی گشتم هیچ تغییر خاصی را ندیدم کسی می دونه چه تغییری باید داشته باشه؟

alimohammadi
02-08-2007, 17:38
از دوستان محترم کسی نتونست یه منشی تلفن واسه این گوشی گیر بیاره؟؟؟؟؟؟؟؟

lil_jon
02-08-2007, 19:24
سلام......

اگه ميشه واسه بهتر شدن كيفيت صدای گوشی يه راهنمایی كنيد......

بعد اگه ميشه بگيد چطوری ميتونم بفهمم ورژن گوشی چنده و چطور آپديت ميشه.......

ممنون......

RAMINET
02-08-2007, 20:23
سلام......

اگه ميشه واسه بهتر شدن كيفيت صدای گوشی يه راهنمایی كنيد......

بعد اگه ميشه بگيد چطوری ميتونم بفهمم ورژن گوشی چنده و چطور آپديت ميشه.......

ممنون......

بابا جون من بارها گفتم اینو:
اگه دوست دارین کمیت و کیفیت صدا توی هندزفری بالا و خوب باشه خب برین یک هدفون درجه یک براش بخرین!!!!
من مارک creative براش خریدم عالیه گوش رو کر میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه برای بلندگو منظورتون هست که باید بگم به راحتی میتونید اون رو به اسپیکر external وصل کنید و از بلندی صدا لذت ببرید!!!
بازم حرفی است؟!!!!

RAMINET
02-08-2007, 20:25
از دوستان محترم کسی نتونست یه منشی تلفن واسه این گوشی گیر بیاره؟؟؟؟؟؟؟؟

منشی تلفنی؟!!!!!!!!!!!!!!!!
من اولین روزی که خریدم به راحتی روش نصب کردم!
باشه براتون توی پست های بعدی میذارمش...

RAMINET
02-08-2007, 20:25
سلام
من گوشی n95ام را اپدیت کردم فکر می کنم کیفیت صدای مکالمه بهتر شده هرچی گشتم هیچ تغییر خاصی را ندیدم کسی می دونه چه تغییری باید داشته باشه؟

به چه ورژنی آپ کردی؟!

RAMINET
02-08-2007, 20:30
به طرز وحشتناکی موافقم...!
tanzad جان یه چیز جالب ...
ببین برو واسش یدونه شارژره همراه بخر از اونا که خودش باطری قلمی میخوره و بعد گوشی رو شارژ میکنه من یکی همین امروز خریدم 15000 تومان
فکر کنم از قاب و رم و بند موبایل و هدفون و .... واجب تر باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!

masoud_jamshidiha
02-08-2007, 20:31
سلام به همگی من هفته پیش این گوشی رو از مکه خریدم با گارانتی i2 به پول ما میشه 630 هزار تومان البته یکی هم بابام خرید واقعا بی نظیره

می خواستم بپرسم که چطوری می تونم نقشه هاشو به روز کنم ؟

در ضمن آیا برنامه ای هست که بتونه vcd رو به mp4 تبدیل کنه؟ (برای گوشیم می خوام)

RAMINET
02-08-2007, 20:41
اینطور که من متوجه شدم بعضی دوستان دنبال منشی تلفنی واسه این گوشی هستند اگه میدونستم زودتر میزاشتم:

RAMINET
02-08-2007, 20:42
البته من خودم هنوز باش زیاد کار نکردم چون به دردم نمیخوره و البته نمیدونم چه امکاناتی داره!!!
اگه جالب بود که هیچ
اگه نبود به بزرگیه خودتون ببخشید

alimohammadi
02-08-2007, 21:08
رامینت عزیز مرسی ولی متاسفانه فایل باک شده. میشه دوباره زحمت آبلودشو بکشی.

مرسی

alimohammadi
02-08-2007, 21:15

بروبچ من میخوام این کیفو واسه نوکیام بخرم ولی نمیدونم درش مگنت هست یا نه؟ کسی اطلاعاتی داره. این کاور اصل نوکیاست و همونطور که میدونید اگه مگنت باشه به درد نمیخوره.

لطفا اگه مطمئنید بگید قیمتش حدودا 30-40 تومنه و اگه بخرم دیگه نمیتونم پسش بدم. چون یه نفر دیگه قرار واسم بخره.

مرسی

morteza_k
02-08-2007, 22:15
tanzad جان یه چیز جالب ...
ببین برو واسش یدونه شارژره همراه بخر از اونا که خودش باطری قلمی میخوره و بعد گوشی رو شارژ میکنه من یکی همین امروز خریدم 15000 تومان
فکر کنم از قاب و رم و بند موبایل و هدفون و .... واجب تر باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام
دوست خوبم این نوع شارژر ها باطری رو خراب نمی کنه.
من شنیدم شارژ با باطری ماشین باطری گوشی رو فاسد می کنه.

RAMINET
02-08-2007, 22:22
رامینت عزیز مرسی ولی متاسفانه فایل باک شده. میشه دوباره زحمت آبلودشو بکشی.

مرسی

لینک اصلاح شد...

alimohammadi
02-08-2007, 23:51
رامینت جان یه سوال درمورد این منشی تلفن که شما زحمتشو کشیدی. ببین عزیز چه طوری میشه واسش تعریف کرد که بعد از چندتا زنگ جواب بده؟ ثانیا چه طوری میشه از بین چند تا فایل یکیو یه عنوان بیغام اصلی واسه منشی تعریف کرد؟

راستش این برنامه بیشتر شبیه بلک لیست هست تا منشی تلفن. لطفا یه ذره بیشتر درمورد کارکردن با منشی این برنامه توضیح بدید.

مرسی