PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ ا N95 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22

لوگان
13-07-2009, 23:51
عزیز اونا فایل های اجرایی و ساختاری برنامه هستند ...!
برای اجرای برنامه ها باید به Application تو منوی خود گوشی بری ...!:31:
آخه من ګیرم سر اینه که اګه بخوام یه برنامه رو با اکس پلور بفرستم تو کدوم قسمت برنامه هستش که بفرستم؟

hovo
14-07-2009, 00:06
آخه من ګیرم سر اینه که اګه بخوام یه برنامه رو با اکس پلور بفرستم تو کدوم قسمت برنامه هستش که بفرستم؟

برای فرستادن یه نرم افزار باید ست آپ اون رو داشته باشی چه سیمبین چه جاوا

با این تفاوت که اگه اون نرم افزار سیمبین باشه شما تو اکس پلوره با کلیک روی اون وارد نصب برنامه میشید
اما اگه جاوا باشه با کلیک روی اون وارد زی برنامه های اون میشید برای نصب میتونید از توی گوشی فایل منیجر بازش کنید یا از توی اکس پلوره با زدن دکمه منو و زدن دکمه 1 و بعد زدن دکمه 2 اون رو نصب کنید

برای ارسال اون نرم افزار ( ست آپ ) شما میتونید داخل اکس پلوره دکمه سبز رو بزنید ( زدن دکمه منو دکمه 6 دکمه 1 )

در ضمن اگه یه نرم افزار جاوا رو روی گوشی خودتون نصب کرده باشید نیازی به ست آپش ندارید توی یه فولدر

E:\private\102033e6\[شماره های متفاوت]

ست آپش میشینه(بک آپ گرفته میشه)

hovo
14-07-2009, 00:10
حذف بشه چه خوب بشه

farhad61
14-07-2009, 17:16
آقا من یه مشکل دارم
من چند صفحه sms رو تویه یه فایل word رختم و اون رو انتقال دادم به گوشی n95 ولی یه مشکل وجود داره و اون هم اینکه برنامه word گوشی نمیتونه اون رو باز کنه و وقتی با word pad خود ویندوز save میکنم به صورت یه تعداد اعداد بیمعنی نشون داده میشه چیکار باید بکنم تا بشه فایل word رو به خوبی مشاهده کرد

راستی یه سوال مهم آیا میشه گوشی رو به کامپیوتر وصل کرد و بوسیله اون sms رو ایپ و با گوشی ارسال کرد ؟؟آخه من دستم روی گوشی خیلی کنده
ممنون از راهنمایتون

*M!L4D*
14-07-2009, 18:33
آقا من یه مشکل دارم
من چند صفحه sms رو تویه یه فایل word رختم و اون رو انتقال دادم به گوشی n95 ولی یه مشکل وجود داره و اون هم اینکه برنامه word گوشی نمیتونه اون رو باز کنه و وقتی با word pad خود ویندوز save میکنم به صورت یه تعداد اعداد بیمعنی نشون داده میشه چیکار باید بکنم تا بشه فایل word رو به خوبی مشاهده کرد

راستی یه سوال مهم آیا میشه گوشی رو به کامپیوتر وصل کرد و بوسیله اون sms رو ایپ و با گوشی ارسال کرد ؟؟آخه من دستم روی گوشی خیلی کنده
ممنون از راهنمایتون
اون فایل رو به صورت TXT بریز تو گوشی به احتمال زیاد حل میشه ...
در مورد تایپ کردن و فرستادن با PC باید بگم بله میشه باید گوشیتو از طریق PC SUITE به PC وصل کنی ...

ilovecomputer100
15-07-2009, 02:08
اگه شما از ورد 2007 استفاده مي كني صفحه رو به صورت ورد 97-2003 ذخيره كن.
ممكنه درست بشه

hovo
15-07-2009, 10:59
آقا من یه مشکل دارم

به نظر میرسه دو تا راه حل داری
1) آفیس گوشیت رو آبدیت کن پک آبدیت آفیس به شکل یه فایل سیس داخل انجمن نرم افزار آخرین ورژنش هست دان کن و نصب کن
2) اون فایل رو داخل پی سی باز کن و به عنوان فایل ورد 2003 ذخیره کن حالا بعد از انقال به گوشی میتونی اون رو به راحتی ببینی

ممنون از راهنمایتون

تو آخرین ورژن پیسی سوییت هم مشکل فارسی حل شده هم میتونی از تو سیستم وقتی با پی سی سوییت به گوشی متصل هستی پیامک بدی

در ضمن چرا واسه پیامک هزینه میکنید وقی خونه هستی دست رسی به اینتر نت هم داری از سایت های سرور واسه پیامک زدن استفاده کن ( ثبت نام کن_ ریجیستر کن_ شماره تو بده به سایت_ پیامک رایگان بزن)

hovo
15-07-2009, 11:27
اینم آخرین ورژن آفیس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آقا یونس اگه فکرمیکنی منبع میگم نه
عمرا نمیگم شما زحمتش رو کشیدی

Legend
15-07-2009, 11:55
اینم آخرین ورژن آفیس

آقا یونس اگه فکرمیکنی منبع میگم نه
عمرا نمیگم شما زحمتش رو کشیدی
:31:
اقلا" منبع نمیگی اون بنده خدا رو درست راهنمایی کن...! آخرین نسخه اینه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاد باشی:40:

hovo
15-07-2009, 12:27
:31:
اقلا" منبع نمیگی اون بنده خدا رو درست راهنمایی کن...! آخرین نسخه اینه:

شاد باشی:40:
آقا یونس تقصیر خودته لینک آخرین آبدیت تو صفحه اول برای پست 18 نوشته شده این دفعه رو شما ...

لوگان
16-07-2009, 10:20
آقا شانس ما زده و یه وایرلس تو خونمون پیدا شده رمز هم نداره میزینی میګه
access point defined
و میره تو صفحهای که آدرس میدی به اینترنت وصل شی ولی اون جا میګه
no gate way reply
من باید چی کار کنم؟
از تنظیمات ګوشی هستش؟

Crespo
17-07-2009, 09:35
من یه برنامه کامل و بدون مشکل و دردسر واسه قفل کردن مسیجام می خوام!!!! حتماً قفلم نشه، عیبی نداره، اما می خوام یه جوری محدود بشه که فقط خودم امکان دسترسی داشته باشم!!!

Masоud
17-07-2009, 11:54
من یه برنامه کامل و بدون مشکل و دردسر واسه قفل کردن مسیجام می خوام!!!! حتماً قفلم نشه، عیبی نداره، اما می خوام یه جوری محدود بشه که فقط خودم امکان دسترسی داشته باشم!!!
سلام

خدمت شما :

موفق باشيد :40:

Crespo
17-07-2009, 18:30
سلام

خدمت شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد :40:

اصلاً نصب نمیشه! ارور میده!!!!!!

Sajad2006
17-07-2009, 18:38
اصلاً نصب نمیشه! ارور میده!!!!!!
چه اروری؟
ارور ساین نیست؟

hovo
17-07-2009, 19:36
یه سوال تکراری قدیمی

وقتی گوشی ری استارت میشه یه پیغام میده که بعضی از نرم افزار های مموری کارت قابل نصب نیستند ....

اگه درست یادم باشه باید گوشی رو در حالت هک قرار میدادیم و بعد یه فولدر رو حذف میکردیم اون فولدر کجا بود؟

Sajad2006
17-07-2009, 19:54
یه سوال تکراری قدیمی

وقتی گوشی ری استارت میشه یه پیغام میده که بعضی از نرم افزار های مموری کارت قابل نصب نیستند ....

اگه درست یادم باشه باید گوشی رو در حالت هک قرار میدادیم و بعد یه فولدر رو حذف میکردیم اون فولدر کجا بود؟
گوشی رو در حالت data transfer به کامپیوتر می کنی و تنظیم می کنی که Show hidden files کنه بعد تو فولدر Private یه فولدر هست اسمش به ce ختم میشه داخل اونو باید پاک کنی!

farhad61
18-07-2009, 16:44
در ضمن چرا واسه پیامک هزینه میکنید وقی خونه هستی دست رسی به اینتر نت هم داری از سایت های سرور واسه پیامک زدن استفاده کن ( ثبت نام کن_ ریجیستر کن_ شماره تو بده به سایت_ پیامک رایگان بزن)

توی یه سایت رفتم وقتی ثبت نام کردم فقط 10 الی 15 حرف میشد نوشت توی یکی دیگه چون خارجی بود حروف کلا برعکس میشد
سایتی که زیاد ازیت نکنه و بشه باهاش کار کرد سراغ دارین؟؟

یه سوال هم دارم چطور روی گوشی پسورد میزارن ، همون عدد مثلا 4 رقمی ( آخه با اینکه حدود 1 ساله گوشی دارم لازم نشده بود روش پسورد بزارم )
گوشیم n95 معمولی و زبان هم فارسی هست

راستی این که میگن کد مخفی واسه مکالمه و پیامک ایرانسل وجود داره آیا حقیقت داره یا الکیه ؟؟؟
ممنون از راهنمایتون :11:

farhad61
18-07-2009, 21:04
چه اروری؟
ارور ساین نیست؟

مال من میگه این برنامه پشتیبانی نمیشدو یعنی مال ساینه؟؟

یه مشکل بزرگ هم من دارم چطور میتونم توی تایپیک درخواست کد ساین شماره درخواست خودم رو پیدا کنم و بعد برم اون فایلی که کد ساین و برنامه اون درش در پست اول قرارداره رو پیدا کنم ( چون هاردم با 500 گیگ اطلاعات دو سال گذشتم سوخت و از بین رفت ) :19::19:

hamidreza_buddy
20-07-2009, 10:23
با سلام
2-3 روزه که اسپیکر گوشیم (N95) به شدت خش خش می کنه! و کلاً صداش تغییر کرده. مثلاً یه بوق خیلی لایت هست که موقع فول شدن شارژ گوشی زده می شه شده شبیه جیغ!!
فقط هم مشکل اسپیکر چپ هست. یعنی وقتی توی Settings تنظیم می کنم که فقط اسپیکر راست صدا بده، مشکلی نداره و صداش طبیعیه.
تعمیرگاه ها می تونن درستش (یا عوضش) کنن؟ خرج درست کردن یکی از اسپیکر های N95 چقدره؟

Sorou5h
20-07-2009, 15:41
سلام
بچه ها یه راهی لطفاگ بهم بگین که بشه در حالت silent که عکس میگیری صدا و نور فلش زدن گوشی نیاد
فوریه عجله دارم

hovo
21-07-2009, 17:26
سلام
بچه ها یه راهی لطفاگ بهم بگین که بشه در حالت silent که عکس میگیری صدا و نور فلش زدن گوشی نیاد
فوریه عجله دارم

در حالت سایلنت بدون صدا عکس بگیرید
گوشی رو در وضعیت هک قرار بدید.

در برنامه ی xplore ، به قسمت تنظیمات رفته ( با زدن کلید صفر در محیط برنامه ) و سپس گزینه های Show Rom Drives و Show system files/folders رو تیک بزنید.

حال، به مسیر زیر برید :

Z:\Private\10202be9

فایل 101F8809.txt رو از مسیر فوق کپی کرده و در مسیر زیر ، Paste نمایید.

C:\Private\10202be9

سپس این فایل متنی رو با برنامه ی xplore باز کنید ( برای ویرایش ). برای ویرایش کردن فایل، میتونید، روی این فایل متنی، کلید 8 رو بزنید.

سپس به خط آخر این فایل مراجعه کنید.

در خط آخر، متن زیر رو باید ویرایش نمایید

0x7 int 1 0 cap_rd=alwayspass

cap_wr=alwaysfail

در خط فوق، تنها باید، عدد یکی که رنگ سبز نوشته شده را، به صفر تغییر بدید.

یعنی متن به این صورت در میاد.

0x7 int 0 0 cap_rd=alwayspass

cap_wr=alwaysfail

تغییرات را Save کنید و از xplore خارج بشید.

حالا گوشی رو Restart کنید.

البته یه راه دیگه هم هست یه پچ هست که وقتی استفاده کنی همین اتفاق میافته (البته با باطری این گوشی اون کار اصلا پیشنهاد نمیشه چون همیشه باید رو پچر ران باشه و اون پچ هم در حالته اپلای)

*M!L4D*
21-07-2009, 19:55
ehsankhorami
برای کسی که گوشیشو هک نکرده و تازه کار هست این راه به نظر شما یکم پرپیچو خم نمیاد ...؟:دی

hovo
21-07-2009, 21:36
ehsankhorami
برای کسی که گوشیشو هک نکرده و تازه کار هست این راه به نظر شما یکم پرپیچو خم نمیاد ...؟:دی

البته یه راه دیگه هم هست یه پچ هست که وقتی استفاده کنی همین اتفاق میافته (البته با باطری این گوشی اون کار اصلا پیشنهاد نمیشه چون همیشه باید رو پچر ران باشه و اون پچ هم در حالته اپلای)

دوست خوبم هک کردن چیز بدی نیست (کاشکی اسم این هک رو بر میداشتن میگذاشتن بهینه سازی)
سخت هم نیست یه سری بزن اینجا بیشتر از دو ساعت وقتت رو نمیگیره اگه از صفر شروع کنی

farhad61
23-07-2009, 11:49
توی یه سایت رفتم وقتی ثبت نام کردم فقط 10 الی 15 حرف میشد نوشت توی یکی دیگه چون خارجی بود حروف کلا برعکس میشد
سایتی که زیاد ازیت نکنه و بشه باهاش کار کرد سراغ دارین؟؟

یه سوال هم دارم چطور روی گوشی پسورد میزارن ، همون عدد مثلا 4 رقمی ( آخه با اینکه حدود 1 ساله گوشی دارم لازم نشده بود روش پسورد بزارم )
گوشیم n95 معمولی و زبان هم فارسی هست

راستی این که میگن کد مخفی واسه مکالمه و پیامک ایرانسل وجود داره آیا حقیقت داره یا الکیه ؟؟؟
ممنون از راهنمایتون :11:

مال من میگه این برنامه پشتیبانی نمیشدو یعنی مال ساینه؟؟

یه مشکل بزرگ هم من دارم چطور میتونم توی تایپیک درخواست کد ساین شماره درخواست خودم رو پیدا کنم و بعد برم اون فایلی که کد ساین و برنامه اون درش در پست اول قرارداره رو پیدا کنم ( چون هاردم با 500 گیگ اطلاعات دو سال گذشتم سوخت و از بین رفت ) :19::19:

مثل اینکه همه رفتن تعطیلات :13:

Zibaye_vahshi
24-07-2009, 23:44
:19::19::19::19::19::19::19::19:

چطوری n95 رو فلش کنم؟

hovo
25-07-2009, 21:45

چطوری n95 رو فلش کنم؟

راه راحت

راه یکم سخت

*M!L4D*
25-07-2009, 21:55
دوست خوبم هک کردن چیز بدی نیست (کاشکی اسم این هک رو بر میداشتن میگذاشتن بهینه سازی)
سخت هم نیست یه سری بزن اینجا بیشتر از دو ساعت وقتت رو نمیگیره اگه از صفر شروع کنی

به نظر تو یعنی من نمیدونم هک چیه ...؟؟؟
عزیز میگم دوستانی که مبتدی هستند با نرم افزار های جانبی مثل C_CaM می تونن این کارا رو انجام بدن ...

hovo
27-07-2009, 08:51
ehsankhorami

به نظر تو یعنی من نمیدونم هک چیه ...؟؟؟
عزیز میگم دوستانی که مبتدی هستند با نرم افزار های جانبی مثل C_CaM می تونن این کارا رو انجام بدن ...
آقا میلاد من برای شما نگفتم شما که خودت آخر فرم بازی
واسه یه تازه کار گفتم.
منم خودم هنوزم تازه کارم

hovo
27-07-2009, 09:01
گوشیتون از فول شارژ تا خاموش با باطری bl-5f (باطری خودش) تقریبا 5 ساعت و چهل دقیقه با صدای 100% میتونه موزیک پلی کنه(شاید تو گوشی شما بیشتر باشه اگه هست زمانتون رو بزارید)
و بعد خاموش میشه
گوشی هنوز شارژ داره گوشی رو روشن کنید و دوباره پلی کنید 31 دقیقه دیگه با ولوم 100% میتونید موزیک گوش کنید

نکته:توی این 30 دقیقه تقریبا هر پنج دقیقه یه بار آلرت لو باطری میده که یکم اذیت میکنه البته میشه با پچ اون رو هم برداشت

حالا گوشیتون از فول شارژ تاباطری بدون شارژ 6 ساعت و 10 دقیقه دوام میاره

باید توجه داشت که در حالته استند بای اون زمان دوم خیلی بیشتر خواهد شد
در ضمن گوشی ورژن30 هست و حتما تو ورژن 31 خیلی باید بیشتر باشه

لوگان
28-07-2009, 13:37
دوستان یه چند تا سوال:
من دفترچه تلفن رو فارسی نوشتم ولی به ترتیب الفبا کار نمکینه یعنی الفباش خر تو خره
اینحوریه از الف تا ث درست بعد میشه قاف تا ه دو چشم بعد دوباره میشه چ و از ایان حرفا اینجوری خر تو خره چی کار بادی بکنم؟

بعد من چند وقت پیش یه سوال کرده بودم که برنامه ها کجاست نه فایل ستاپش خودشو که نصب کردی همون خودش نیست با فرمت rar یا sis or sisx ولی دیروز تو درایو زد برنامه های خود مبایل نه اونایی که ریختیم رو دیم از این آدرس

Z:/system/ install
همشون هم با فرمت sis بودن پس باید برنامه هایی که نصب کردیم هم همین جوری یه جا باشن میدونید کجا هستن؟
اګه نیست پس چجوری توی اپلیکیش منیجر ګزینه فرستادن داره ( درسته که حالا میګه نمیشه فرستاد چون محافظت شده هستش ولی بالاخره ګزینشو داره و اګه محافظت شده نباشه میشه فرستاد.)
پس یا باید راهی باشه که حفاظت رو برداشت یا باید فهمید که برنامه ها کجا هستن.
اګه راهنمایی کنید ممنون میشم.

king_darkness
28-07-2009, 14:04
يه مشكل عجيب با گوشي دارم
موقع‌اي كه گوشي رو به برق وصل ميكنم هر 5 ثانيه يه پيغام ميدم
ميگه گوشي در حال شارژ شدن هست
ولي گوشي شارژ نميشه
البته فقط بعضي وقتا اين جوري ميشه
با چندتا شارژ ديگه امتحان كردم ولي باز بعضي وقتا اين جوري ميشه

kurosh08
29-07-2009, 13:21
آقا کسی از آپدیت جدید N95 خبر نداره؟
دیگه نوکیا خیلی طولش داد!!!

Arshia001
29-07-2009, 16:46
دوستان یه چند تا سوال:
من دفترچه تلفن رو فارسی نوشتم ولی به ترتیب الفبا کار نمکینه یعنی الفباش خر تو خره
اینحوریه از الف تا ث درست بعد میشه قاف تا ه دو چشم بعد دوباره میشه چ و از ایان حرفا اینجوری خر تو خره چی کار بادی بکنم؟

بعد من چند وقت پیش یه سوال کرده بودم که برنامه ها کجاست نه فایل ستاپش خودشو که نصب کردی همون خودش نیست با فرمت rar یا sis or sisx ولی دیروز تو درایو زد برنامه های خود مبایل نه اونایی که ریختیم رو دیم از این آدرس

Z:/system/ install
همشون هم با فرمت sis بودن پس باید برنامه هایی که نصب کردیم هم همین جوری یه جا باشن میدونید کجا هستن؟
اګه نیست پس چجوری توی اپلیکیش منیجر ګزینه فرستادن داره ( درسته که حالا میګه نمیشه فرستاد چون محافظت شده هستش ولی بالاخره ګزینشو داره و اګه محافظت شده نباشه میشه فرستاد.)
پس یا باید راهی باشه که حفاظت رو برداشت یا باید فهمید که برنامه ها کجا هستن.
اګه راهنمایی کنید ممنون میشم.

برنامه های سیمبین سری 60 ورژن 3 چند تا فایل مختلف میشن که جای جای گوشی اینستال میشه!فایل های برنامه ها مثل ویندوز یک جا نیست.البته نگارش های قبلی میشد برنامه های نصب شده رو با بلو فرستاد ولی با این نگارش اگرم بشه کار شخص حضرت وال کبود! هستش.

لوگان
30-07-2009, 10:41
خیلی ممنون
چون از تو اپلیکشن منیجر ګزینه فرستادن داره راهی هست که بشه او حفاظتشو ور داشت وقتی که میګه نمیشه ګزینه حفاظت شده رو فرستاد ؟

hovo
04-08-2009, 23:28
سلام
همون طور که میدونین ریموت هندز فری های مدلهای ad-43 یا هندز فری های ان 95 یا 5700 یا ...... دارای باتری هستند . که بعد مدتی استفاده تموم میشه و در این موقع دیگه دکمه های کنترل کار نمیکنند و فقط صدای اهنگ میاد.

همون جور که تو عکس میبینید اول از همه پین دسته ی ریموت رو در بیارین.(با سوزن)البته این
پین تو خالیه.
بعد از برداشتن دسته زیرش یه پیچ هست. اونو باز کنین. بعد صفحه ی جلو رو بلند کنید.
حالا باید برد رو بردارین. اول قسمت انتهایی رو بلند کنین بعد قسمت فیش رو رو به داخل فشار بدین تا سوکت فیش ازاد بشه.
بعد از بلند کردن کامل برد (حواستون به سیم ها باشه.)باتری رو بلند کنید.(زیرش چسب داره. با پیچ گوشتی یا چاقو بندازین زیرش و بلندش کنین.)
بعد باتری رو عوض کنین. شماره ی باتری 2032 یا 2025 یا 2023 هست.
باتری نو رو با توجه به قطباش بزارین سر جاش.(فقط بغل باتری رو بگیرین . چون ای باتری ها حساسن و اگه دستتون به قطباش بخوره خالی میشن)

بعد هم همه ی کارایی رو که کردین برعکس انجام بدین.

منبع : مو...

نمیگم

Mahmood Reza Ramez
05-08-2009, 14:40
چطور میتونیم نقشه گوشی را فعال کنیم و چند مورد از کارای نرم افزاری گوشی را اموزش دهید

Mahmood Reza Ramez
05-08-2009, 14:43
GPSگوشی را چطور فعال میشه

khashi87
05-08-2009, 16:27
سلام دوستان من حدود 1.5 هست ان 95 خریدم
اما تا حالا آپدیت نکردم
حالا 1 راهنمایی
اولا آیا آپدیت کنم گوشیمو
2-این آپدیت کارش چیه و چه کاربردی داره
ممنون

Majid393
05-08-2009, 16:59
GPSگوشی را چطور فعال میشه

از برنامه های گارمین و اسمارت کام استفاده کن .... تاپیکش تو بخش برنامه ها هست .

سلام دوستان من حدود 1.5 هست ان 95 خریدم
اما تا حالا آپدیت نکردم
حالا 1 راهنمایی
اولا آیا آپدیت کنم گوشیمو
2-این آپدیت کارش چیه و چه کاربردی داره
ممنون

گوشیتو حتما" به آخرین ورژن آپدیت کن .
آپدیت عملکرد گوشی رو بهبود می بخشه و یه سری از باگها و ایرادهایی رو که داره برطرف میکنه ( به عنوان مثال : افزایش سرعت گوشی ، اتصال سریعتر GPS ، بلندتر شدن صدای گوشی از طریق هدفون یا اسپیکر و ...... )
حتی ممکنه آپدیت یک برنامه یا قابلیت رو به گوشی اضافه کنه ( البته این بستگی به مدل گوشی داره ) .

khashi87
06-08-2009, 14:24
حالا این آپدیت ها رو از کجا باید گیر بیارم 

khashi87
06-08-2009, 14:26
حالا این آپدیت رو از کجا باید گیر آورد چه جوری اجراش کرد.

*M!L4D*
06-08-2009, 15:30
حالا این آپدیت رو از کجا باید گیر آورد چه جوری اجراش کرد.
اینجا :
آموزش نحوه ی آپگرید گوشیهای نوکیا :

khashi87
06-08-2009, 18:11
آقا آپدیت کردم 140 مگ دمه همتون گرم فقط جی پی اس و یه سری ترم افزار مفیده دیگه رفت اگه کسی هر نرم افزار خوبی داره بزاره دستتون درد نکنه.

M@hdi-B
06-08-2009, 19:27
آقا آپدیت کردم 140 مگ دمه همتون گرم فقط جی پی اس و یه سری ترم افزار مفیده دیگه رفت اگه کسی هر نرم افزار خوبی داره بزاره دستتون درد نکنه.

برنامه های کاربردی> سیمبین سری 60 ویرایش 3

khashi87
06-08-2009, 20:29
آقا من چند وقت پیش یه تقویم گرفتم که ریخته میشد تو calendar در می اومد اما الآن که آپدیت کردم پرید منم یادم رفته چه جوری بود فقط یادمه outlook office یه کارایی میکردیم اگه میدونید کجاست بپید برم بگیرم

*M!L4D*
06-08-2009, 20:32
آقا من چند وقت پیش یه تقویم گرفتم که ریخته میشد تو calendar در می اومد اما الآن که آپدیت کردم پرید منم یادم رفته چه جوری بود فقط یادمه outlook office یه کارایی میکردیم اگه میدونید کجاست بپید برم بگیرم
. . . : : : تقويم رسمی كشور سال 1388 براي Nokia Calendar به همراه کلیه مناسبت ها : : : . .

khashi87
06-08-2009, 20:37
آقا دمتون گرم پاسخگویی بالاست سرعتش

ahora-kabir
06-08-2009, 21:00
دوستان من پینگ کدمو یادم رفته باید چی کار کنم؟

darkburgundy
06-08-2009, 23:31
سلام

من با یه مصیبت امروز مواجه شدم که شدیدا به کمک شما احتیاج دارم. من یه موبایل ان 95 دارم که تا امروز همه چیش خوب کار میکرد. اهل برنامه اینستال کردن و بلوتوث بازی کردن هم نیستم (فقط جهت اطلاع و اینکه ویروسی نشده). امروز متوجه شدم که نا خودآگاه دیگه تو قسمت مسیجینگ نه میتونم پیام های دریافتی تو اینباکس رو باز کنم و نه اونایی که تو sent هست. تو قسمت درافت هم یه سری متن داشتم که اونا هم باز نمیشن. فقط 10 تا تمپلیت داخل (my folders) قابل دسترس هستن. وقتی قضیه رو گوگل کردم متوجه شدم به افراد دیگه ای هم این مشکلو داشتن توصیه شده بود تا موبایلشونو آپدیت کنن. البته فرمت کردن هم توصیه شده بود.

خلاصه من هم انواع فرمتها رو کردم و بعدش هم سیستمشو آپدیت کردم. دوباره که پیامها رو restore کردم دیدم هنوز هم همین مشکلو داره. جهت اطلاع من یه مموری 8 گیگ واسه موبایلم حدود چند ماهه پیش خریدم که الان تموم پیامها رو روی اون ذخیره دارم.

وقتی مموری رو درآوردم و دوباره واسه خودم با یه موبایل دیگه تکست زدم تونستم اون پیام جدید رو بخونم. حالا به نظر شما چکار باید بکنم؟ فکر میکنید مموری خراب شده؟ منم این فکر رو کردم ولی این نمیتونه درست باشه چون من تمام فیلمهام- عکسهام - کانتکت هام همشون رو مموری هستند و همه خوب کار میکنن. الا این پیام ها.

واقعا ممنونتون میشوم اگه بهم بگید که چکار میتونم بکنم تا این درست شه. مرسی

Saman-tci
07-08-2009, 21:58
دوست من 3 2 تا از مسیجهاتو به فون مموری منتقل کن و باز کن که مشخص بشه اشکال از مموری کارته یا نه ...؟
.
اگه باز کرد که مشخص میشه مموری کارتت خراب شده ... علت هم زیاد داره ولی تا آدم مطمئن نشه نمیشه صحبت کرد ..

darkburgundy
07-08-2009, 23:53
ممنون از جوابتون. میشه بگید چطوری می تونم اینا از کارت به فون مموری منتقل کنم؟

hovo
10-08-2009, 08:00
ممنون از جوابتون. میشه بگید چطوری می تونم اینا از کارت به فون مموری منتقل کنم؟

1 . حافظه ی مورد استفاده ی پیام ها را بر رویMemory Card تنظیم کنید ( مهم )
2 . گوشی را در حالت هک قرار دهید .
3 . برنامه ی X-Plore را اجرا کنید .
4 . پوشه ی 1000484b را از درایو E به مسیر C:\Private کپی کنید .
اگر هنگام کپی کردن با پیغامFile already exists مواجه شدید ، گزینه یOverwrite all را انتخاب کنید .
5 . حافظه ی مورد استفاده ی پیام ها را بر رویPhone memory تنظیم کنید تا پیام ها را مشاهده نمایید .

hovo
10-08-2009, 08:08
_ برای تهیه نسخه ی پشتیبان از پیام های موجود بر روی Phone memory مراحل زیر را به دقت دنبال کنید :

1 . حافظه ی مورد استفاده ی پیام ها را بر روی Memory Card تنظیم کنید ( مهم )
برای این کار به مسیر زیر بروید و Memory in use را بر روی Memory Card تنظیم کنید .
کد:

Menu > Messaging > Options > Settings > Other

4 . به مسیر C:\Private بروید و پوشه ی 1000484b را به درایو E کپی کنید .
کار تمام است .

جهت برگرداندن پیام ها با من همراه شوید :

اگر هنگام کپی کردن با پیغام File already exists مواجه شدید ، گزینه ی Overwrite all را انتخاب کنید .
5 . حافظه ی مورد استفاده ی پیام ها را بر روی Phone memory تنظیم کنید تا پیام ها را مشاهده نمایید .

_ برای تهیه نسخه ی پشتیبان از پیام های موجود بر روی Memory Card مراحل زیر را به دقت انجام دهید :

1 . حافظه ی مورد استفاده ی پیام ها را بر روی Phone memory تنظیم کنید ( مهم )
4 . به مسیر E:\Private بروید و پوشه ی 1000484b را به درایو C کپی کنید .

جهت برگرداندن پیام ها مراحل زیر را دنبال کنید :

1 . حافظه ی مورد استفاده ی پیام ها را بر روی Phone memory تنظیم کنید ( مهم )
4 . پوشه ی 1000484b را از درایو C به مسیر E:\Private کپی کنید .
اگر هنگام کپی کردن با پیغام File already exists مواجه شدید ، گزینه ی Overwrite all را انتخاب کنید .
5 . حافظه ی مورد استفاده ی پیام ها را بر روی Memory Card تنظیم کنید تا پیام ها را مشاهده نمایید .

سوال : چگونه می توان پیام ها را از Phone memory به Memory Card انتقال داد ؟

جواب : پس از اینکه پیام های موجود بر روی Phone memory به درایو E کپی گردید ، دقت کنید که حافظه ی مورد استفاده ی پیام ها بر روی Memory Card تنظیم نباشد ، سپس پوشه ی 1000484b را به E:\Private منتقل کنید .

سوال : چگونه می توان پیام ها را از Memory Card به Phone memory انتقال داد ؟

جواب : پس از اینکه پیام های موجود بر روی Memory Card به درایو C کپی گردید ، دقت کنید که حافظه ی مورد استفاده ی پیام ها بر روی Phone memory تنظیم نباشد ، سپس پوشه ی 1000484b را به C:\Private منتقل کنید .

سوال : می خواهم Memory Card را Format کنم ، آیا می شود بدون هک کردن گوشی از پیام های موجود بر روی Memory Card نسخه پشتیبان تهیه نمود ؟

جواب : بله می شود .
برای این کار باید از کامپیوتر استفاده کرد .

1 . ابتدا گوشی را به وسیله ی کابل به رایانه متصل کنید ، سپس USB Mode را بر روی Data transfer تنظیم نمایید تا درایو مربوط به Memory Card در My Computer نمایش داده شود .
2 . از طریق Folder Options آیتم های مخفی را Show نمایید .
3 . درایو مربوط به Memory Card را Open کنید .
4 . پوشه ی Private را یافته و آن را Open کنید .
5 . پوشه ی 1000484b را به کامپیوتر خود کپی نمایید .
کار تمام است ، اکنون با خیال راحت Memory Card را Format نمایید .

پس از اینکه Memory Card را Format نمودید ، پوشه ی 1000484b را از کامپیوتر به X:\Private کپی نمایید .
X نام همان درایو Memory Card است .
نکته : اگر دسترسی به کابل گوشی ندارید ، می توانید از RAM Reader استفاده کنید که در این صورت دیگر نیازی نیست USB Mode را به Data transfer تغییر دهید .

منبع: نمیگم

Saman-tci
10-08-2009, 08:26
منبع: نمیگم

دوست من مطمئن باش اگه همین کلمه منبع رو هم نمینوشتی کسی فکر نمیکرد که این مطلب رو بدین شکل نشستی تایپ کردی ..اینجور مطالب مشخصه که از جایی کپی شده ...
.
پس بهتره برای حمایت معنوی از اون کسی که نشسته این مطلبو تایپ کرده و اطلاعاتشو در اختیار بقیه گذاشته اسمشون به عنوان منبع ذکر بشه تا به عنوان تشکر از ایشون تلقی بشه ...

darkburgundy
12-08-2009, 16:06

مرسی. میشه بفرمایید این یعنی چه؟

برنامه ی X-Ploreرا اجرا کنید

آیا از برنامه های موجود روی خود گوشی نمیشه استفاده کرده؟ آیا روش دیگه ای وجود نداره که بشه بدون نصب هیچ برنامه اضافی ای این کار رو انجام داده؟

اگه جواب همه اینها منفی لطفا بگید از کجا میتونم این برنامه رو پیدا کنم؟

hovo
12-08-2009, 17:07
مرسی. میشه بفرمایید این یعنی چه؟

اینجا یه سری بزن اگه ورژن گوشیت 31

اما اگه ورژن 30 یا پایین تره با Drakkarious 3.01 FP1,FP2 & PreFP1.SiS هک کن خیلی راحت تره

آیا از برنامه های موجود روی خود گوشی نمیشه استفاده کرده؟ آیا روش دیگه ای وجود نداره که بشه بدون نصب هیچ برنامه اضافی ای این کار رو انجام داده؟

اگه جواب همه اینها منفی لطفا بگید از کجا میتونم این برنامه رو پیدا کنم؟

نه !!
بهتر انجام بدید ای کاش اسم این هک رو برمیداشتند و بهینه سازی میزاشتند!!!

اکسپلوره هم تو ورژنهای مختلفی هست که از ورژن 1.22 به بعد دیگه کسی نتونست کرکش کنه در ضمن ورژن 22 فارسی هم میشه ولی ورژنهای بالا تر نه
اما آخرین ورژن این برنامه 1.34 که یه کرک 30 روزه مدام براش هست ولی از کار میافته ولی دو باره با اجرای کرک سی روز دیگه هم کار میکنه و.... به همین تر تیب 30 روز و 30 روز ...(تقریبا یه قدم مونده تا کاملا کرک بشه)

تو انجمن نرم افزار هست میتونی اونجا دان کنی

hovo
12-08-2009, 17:10
دوست من مطمئن باش اگه همین کلمه منبع رو هم نمینوشتی کسی فکر نمیکرد که این مطلب رو بدین شکل نشستی تایپ کردی ..اینجور مطالب مشخصه که از جایی کپی شده ...
.
پس بهتره برای حمایت معنوی از اون کسی که نشسته این مطلبو تایپ کرده و اطلاعاتشو در اختیار بقیه گذاشته اسمشون به عنوان منبع ذکر بشه تا به عنوان تشکر از ایشون تلقی بشه ...

من کلا توبه کردم که منبع ذکر کنم
واسه همین که مینویسم

vahidsport
12-08-2009, 23:41
سلام

می خواستم بدونم این گوشی ورژن 31 هم هک میشه؟ اگه اره یه توضیح مختصر بدین ممنون میشم

راستی من بعد از ساین کردن بعضی برنامه می خوام که برنامه رو نصب کنن بازم ارور مِِیده دلیش چیه؟

Majid393
13-08-2009, 00:00
سلام

می خواستم بدونم این گوشی ورژن 31 هم هک میشه؟ اگه اره یه توضیح مختصر بدین ممنون میشم

راستی من بعد از ساین کردن بعضی برنامه می خوام که برنامه رو نصب کنن بازم ارور مِِیده دلیش چیه؟

آره .... هک میشه .... با برنامه HelloOX .

چه اروری میده هنگام نصب؟؟؟

vahidsport
13-08-2009, 00:11
اکثر برنامه یی که ساین میکنم همین ارور رو میده و اون برنامه ی HelloOX رو هم دان کردم بازم بعد از ساین همون ارور رو میده

ارور : Request Appliction Not Acssece granted

غلط املایی داره ها.....

Majid393
13-08-2009, 01:27
اکثر برنامه یی که ساین میکنم همین ارور رو میده و اون برنامه ی HelloOX رو هم دان کردم بازم بعد از ساین همون ارور رو میده

ارور : Request Appliction Not Acssece granted

غلط املایی داره ها.....

از ورژن 2 برنامه HelloOX استفاده کردی ؟؟؟
منم دیروز نتونستم 6120 رو هک کنم . دقیقا" همین ارور رو میداد . ولی با ورژن 1.03 به راحتی هک شد .
با 1.03 هکش کن .

Unholy
13-08-2009, 09:02
سلام کسی قیمت n95 کار کرده رو نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میخوام از یکی بگیرم میخواستم بم قالب نکنه

اگه میتونید بم pm بدید

vahidsport
13-08-2009, 12:35
از ورژن 2 برنامه HelloOX استفاده کردی ؟؟؟
منم دیروز نتونستم 6120 رو هک کنم . دقیقا" همین ارور رو میداد . ولی با ورژن 1.03 به راحتی هک شد .
با 1.03 هکش کن .
با 1.03 امتحان کردم بازم نشد من با برنامه ی freesigner ساین میکنم و ورژن 2 هم نشد

اگه براتون مقدوره اون فایلی که برای خودتون ریختید رو برام اپ کنید

Majid393
13-08-2009, 13:40
با 1.03 امتحان کردم بازم نشد من با برنامه ی freesigner ساین میکنم و ورژن 2 هم نشد

اگه براتون مقدوره اون فایلی که برای خودتون ریختید رو برام اپ کنید

ورژن 1.03 و برنامه SignSiS رو برات ضمیمه کردم .... از SignSiS برای ساین کردن استفاده کن .

vahidsport
13-08-2009, 14:41
خیلی ممنون ولی بازم همون ارور رو داد

یه چیزی من فایل Cer و Key رو برای گوشی ندارم چطور میتونم بگیرم اصلا میشه به خاطر اون باشه

M@hdi-B
13-08-2009, 15:31
خیلی ممنون ولی بازم همون ارور رو داد

یه چیزی من فایل Cer و Key رو برای گوشی ندارم چطور میتونم بگیرم اصلا میشه به خاطر اون باشه

بله واسه همونه...فایل Cer و Key نداری چه جوری می خوای برنامه رو ساین کنی؟

از روشهای این تاپیک استفاده کن:

یا به سایت

برو و سریال گوشیتو وارد کن ...اون عدد رو هم تو کادر مربوطه وارد کن و اینتر رو بزن...24ساعت بعد همین مراحل رو طی کن و فایلتو دانلودکن.

IPHONE 3g
13-08-2009, 20:29
سلام.

من ديروز 95 ام رو به ورژن 31 اپ كردم.

الان كلاينت جديد نصبيدم 1511 ولي بازي ها رو كه تو پوشه e:ngage ميريزم ميرم تو انگيج عكس بازي ها مياد كمرنگ ولي ميزنم نصب ميشه ولي استارت گيم ميزنم ميگه گيم نات فوند ان مموري!!!!چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعضي وقت هام ميگه گيم نوت فاند اين ديوايس رو همه بازي ها تست كردم همش اينجوري هست!!!!

ولي قبلا اين جوري نبود قبل از اپديت.

تو بخش انگيجم پرسيدم گفتن اينجا بپرسم ببينم شما هم همچين مشكلي داشتيد يانه.ممنون ميشم زود تر جواب بديد.

خيلي ممنون.

hovo
14-08-2009, 09:00
ورژن 31 حتی اون پروداکت فارسیش هم خیلی مشکل داره
تو اون یکی سایت خوندم تقریبا 5 یا 6 مورد مشکل داره تو یه چند صفحه قبل هم عین همون مشکلات رو خودم گذاشتم یه سری بزن
پیشنهاد میکنم دانگرید کن 30 و منتظر آبدیت بعدی نوکیا بشین مثله ما

IPHONE 3g
14-08-2009, 09:25
بله درسته خودمم يكم هنگ بيشتر احساس ميكنم تو اين ورژن.ممنون

ولي من زياد با اپديت كردن و اينا اشنايي ندارم چون تازه95 گرفتم اول5700 داشتم اونم اپديت نميخواست چجوري بايد دانگريد كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون ميشم راهنماييم كنين.

hovo
14-08-2009, 09:33
استفاده از باکس قدرتمند جف برای فلش گوشیهای نوکیا (کرک شده)

ویدئوی آموزشی فلش گوشی(حتی خاموش) بوسیله نرم افزار Phoenix

M@hdi-B
14-08-2009, 10:32
سلام.

من ديروز 95 ام رو به ورژن 31 اپ كردم.

الان كلاينت جديد نصبيدم 1511 ولي بازي ها رو كه تو پوشه e:ngage ميريزم ميرم تو انگيج عكس بازي ها مياد كمرنگ ولي ميزنم نصب ميشه ولي استارت گيم ميزنم ميگه گيم نات فوند ان مموري!!!!چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعضي وقت هام ميگه گيم نوت فاند اين ديوايس رو همه بازي ها تست كردم همش اينجوري هست!!!!

ولي قبلا اين جوري نبود قبل از اپديت.

تو بخش انگيجم پرسيدم گفتن اينجا بپرسم ببينم شما هم همچين مشكلي داشتيد يانه.ممنون ميشم زود تر جواب بديد.

خيلي ممنون.

مشکل از ورژن فریمور نیست من خودم با 31 همه بازیها رو فول اجرا می کردم...صد در صد با HelloOX 2 هک کردی دیگه نه؟
اگه آره موقع نصب بازیها Installserver رو فعال کن بعد که نصب بازیها تموم شد غیر فعالش کن...اگه فعال باشه بازیها اجرا نمی شن.

دانگرید هم نکن....اگه مشکلت حل نشد کلاینت 1345 رو نصب کن من با اون راحت تر بودم تا با این جدیدا.

IPHONE 3g
14-08-2009, 13:46
ممنون مهدي جان اما من تو رام پتچر فقط گزينه open4all رو دارم و install server نيست پاكشم نكردم از همون اول نبود با روش HelloOX2 هك كردم ممكنه مشكل از اون باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

موقع نصبم اين گزينه رو فعال ميكنم بازم تاسيري نداره!!!!

hovo
16-08-2009, 22:00
موقع نصبم اين گزينه رو فعال ميكنم بازم تاسيري نداره!!!!
:10:
امان از صفحه کلید نا مناسب:43::43:
تاثیر :27:
نمایندگی صفحه کلید های مناسب:11:

shina_20
17-08-2009, 13:10
سلام بچه ها خوبين؟؟؟؟؟من يه مشكلي دارم بگم؟؟؟
من گوشيم n95 8gb هستش ميخوام بازي جاوا روش بريزم. ولي تو هر پوشه ش كه ميريزم بعد كه ميام گوشي مو باز ميكنم هيچي توش نيس و اون بازي رو نشون نميده؟؟كسي ميتونه راهنمايي كنه؟ممنونم

Crespo
18-08-2009, 01:00
سلام.
من می خواستم به طور کامل با GPS‌ آشنا بشم.
آیا این سیستم رایگانه؟
آیا پیش فرض فعاله؟
اصلاً چه کارهایی میشه انجام داد؟
چه امکاناتی داره؟
و . . .
لطفاً به صورت جامع و کامل راهنمایی کنید.

kurosh08
18-08-2009, 15:09
GPS رایگانه. چون به ماهواره وصل میشه و ربطی به سیم کارت و این چیزا نداره.
فعال هستش ولی باید با یه برنامه خوب و همچنین یه نقشه درست و حسابی ازش استفاده کنی.
کارش هم موقعیت یابی هستش و میگه که شما کجا هستین و تا فلان نقطه چقدر راهه.
اگه می خوای توضیح بیشتری بگیری توی اینجا
رو ببینی بد نیست

amir200812
19-08-2009, 22:21
سلام
من یک nokia n95 دارم که ورژن 31.0.017 روش نصب هست!
تا جایی که من میدونم CPU این گوشی از نوع AMR11 هست با فرکانس 332 مگاهرتز!
ولی وقتی من با نرمافزار x-plore مشخصات سخت افزار نگاه کردم دیدم نوشته :
CPU speed: 206 Mhz
این چطوری ممکن هست؟

من این گوشی رو حدود 2 سال پیش خریدم!

من خودم احتمال میدم از اپگرید گوشی باشه! قبل اینگه اپگرید کنم(فکر کنم اول ورژن 12 بود بعد شد 21 حالا هم 31) باطری زود تر تموم می شد! ولی حالا حداقل 50% بیشتر شارژ نگه میداره!شاید بخاطر کم کردن سرعت سی پی یو باشه!!!

این مشکل فقط تو گوشی من هست؟
چطوری میتونم درستش کنم!؟

Majid393
20-08-2009, 01:24
سلام
من یک nokia n95 دارم که ورژن 31.0.017 روش نصب هست!
تا جایی که من میدونم CPU این گوشی از نوع AMR11 هست با فرکانس 332 مگاهرتز!
ولی وقتی من با نرمافزار x-plore مشخصات سخت افزار نگاه کردم دیدم نوشته :
CPU speed: 206 Mhz
این چطوری ممکن هست؟

من این گوشی رو حدود 2 سال پیش خریدم!

من خودم احتمال میدم از اپگرید گوشی باشه! قبل اینگه اپگرید کنم(فکر کنم اول ورژن 12 بود بعد شد 21 حالا هم 31) باطری زود تر تموم می شد! ولی حالا حداقل 50% بیشتر شارژ نگه میداره!شاید بخاطر کم کردن سرعت سی پی یو باشه!!!

این مشکل فقط تو گوشی من هست؟
چطوری میتونم درستش کنم!؟

دوست عزیز برنامه x-plore فقط فرکانس یک هسته از CPU رو نشون میده .... همونطور که میدونی CPU ان95 دوهسته ای هست و 206 یکی از هسته هاست و بقیش هم مربوط میشه به هسته ی دوم .

vahidsport
22-08-2009, 09:51
سلام

آقا من تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در درخواست فایل های Cer & Key رو دادم ولی الان حدود 10 روزه که نیومده چی کار کنم یه سایتی میتونید برام معرفی کنید که زودتر بده

kurosh08
22-08-2009, 18:45
آقا چرا دیگه نوکیا برای N95 آپدیت نمیده؟
ظاهراً دیگه ما رو فراموش کرده!!!!

hovo
24-08-2009, 13:37
آقا چرا دیگه نوکیا برای N95 آپدیت نمیده؟
ظاهراً دیگه ما رو فراموش کرده!!!!

واقعا چرا ؟؟!!:18:

این سوال هم مثله بعضی دیگه از سوالها ( کمک فنر ماشین بیگلی بیگلی .:31:. گاو مشتی حسن .:31:.)ذهن بشریت رو به خودش معطوف کرده:10:

خوب متاسفانه نمیشه کاریش کرد باید نشست و منتظر بود :2:

ای کاش نوکیا با این عظمت جایی داشت تا مشتریاش بتونن در خواست بدند

vahidsport
24-08-2009, 21:53
سلام
یه سایت برام اگه میشه معرفی کنید تا فایل Cert & Key رو بگیرم

خیلی ممون

Saman-tci
24-08-2009, 22:36
دوست من چرا همیشه مرغ همسایه غازه ..؟؟؟
.
همین فروم خودمون فایل cer و key رو بهتون میده ..

vahidsport
24-08-2009, 22:53
همین فروم خودمون فایل cer و key رو بهتون میده ..

کجا میده ادرسش چیه ؟

Saman-tci
25-08-2009, 08:03

shifter
25-08-2009, 19:34
بچه ها الان تو سايت جي اس ام ارنا ديدم كه توليد 95 معمولي متوقف شده!!!!!!!!!!!:18::18:
به همه تسليت ميگم....حيف اين گوشي بود....!:41:

hovo
26-08-2009, 13:42
بچه ها الان تو سايت جي اس ام ارنا ديدم كه توليد 95 معمولي متوقف شده!!!!!!!!!!!:18::18:
به همه تسليت ميگم....حيف اين گوشي بود....!:41:

اگه
اگه
اگه این موضوع حقیقت داشته باشه باید سالی یک بار اون هم با برف کریسمس منتظر آبدیت جدید باشیم

M@hdi-B
26-08-2009, 20:42
اگه
اگه
اگه این موضوع حقیقت داشته باشه باید سالی یک بار اون هم با برف کریسمس منتظر آبدیت جدید باشیم

هر وقت فرانسه واسه ژیان لوازم یدکی داد نوکیا هم واسه 95 آپدیت میده....قرار نیست که واسه هر مدل تا قیامت آپدیت بده بیرون:46:

shifter
26-08-2009, 20:50
هر وقت فرانسه واسه ژیان لوازم یدکی داد نوکیا هم واسه 95 آپدیت میده....قرار نیست که واسه هر مدل تا قیامت آپدیت بده بیرون:46:
اره! مثلا الان دوسال و نیمه که دیگه برای ان 70 اپدیت نداده و فکر هم نکنم که دیگه بده!!!:41:
خوش به حال خودم که 8 گیگشو گرفتم!:31:

Saman-tci
26-08-2009, 21:06
دوست من برای گوشیه شما هم مدت زمان زیادی ط.ل نخواهد کشید که آپدیتهاش قطع میشه ..
.
با اینکه من معتقدم اگه یه زمانی 8 گیگ هم از رده خارج بشه بازم گل سرسبد نوکیا هست و تا مدتها ازش اسم برده میشه ...
.
ولی با روزگار نمیشه ساخت ..

kurosh08
27-08-2009, 13:46
دلیل نمیشه چون دیگه N95 معمولی (بهترین گوشی حال حاضر دنیا) تولید نمیشه، نوکیا براش آپدیت درست نکنه.
خیالتون راحت، هروقت نوکیا برای N95 8gig آپدیت بده، برای N95 معمولی هم آپدیت میده.
چون امکان نداره که نوکیا برای 8 گیگ بده، اما برای معمولی نده.
انشاء الله که تا چند روز دیگه آپدیت جدید برای N95 میاد.
شمام دعا کنین!!

farhad61
29-08-2009, 08:33
ميشه آدرس نحوه آپديت کردن آخرين ورژن n95 و البته فايل هاي آپديتش رو بهم بدين
از راهنمايتون ممنونم

Crespo
31-08-2009, 13:24
سلام.
ورژن گوشی من 30 هستش.
توی نسخه اولش که 21 بود، واسه تم ها افکت های قشنگی داشت که توی این فریمور نیستش. من می خوام اون افکت ها رو برگردونم. چیکار باید بکنم؟!

Saman-tci
31-08-2009, 17:45
دوست من در فریمور های جدید گزینه تم افکت برداشته شده ....مثل : N95 و N82 و ...

kurosh08
31-08-2009, 18:10
دیدن خیلی تم افکت جالبه برای همین برداشتنش!!!!
من که هرچی فکر کردم با خودم، دلیل حذف این گزینه رو نفهمیدم.
لعنتی آپدیت جدید هم نمیاد که. حداقل امیدوار باشیم که این گزینه برگرده.

a1000a
02-09-2009, 16:44
سلام دوستان
من ان 95 دارم
تو بعضی سایتها دیدم نوشته شتاب سنج داره
راسته؟

Legend
02-09-2009, 16:55
سلام دوستان
من ان 95 دارم
تو بعضی سایتها دیدم نوشته شتاب سنج داره
راسته؟
بله داره...اگه گوشیتونو به آخرین ورژن آپدیت کنید فعال میشه...
شاد باشید:40:

a1000a
04-09-2009, 01:10
سلام دوستان
گوشیه من هی این ارور رو میده

شبکه محلی بیسیم پیدا نشد
چی کار باید کنم
تورو خدا

moh3ennod
04-09-2009, 11:27
یعنی در اون منطقه هیچ اینترنت بیسیمی وچود ندارد و یا روشن نیست

a1000a
04-09-2009, 13:37
یعنی در اون منطقه هیچ اینترنت بیسیمی وچود ندارد و یا روشن نیست
خب چه جوری میشه غیر فعالش کرد
قدیم ارور نمیداد
تازگی میده؟
چجوری غیر فعال میشه؟

kurosh08
04-09-2009, 14:18
بابا این ارور کی عادیه.
همیشه این پیغام روی صفحه هستش. و وقتی شما مثلاً توی فرودگاه مهرآباد برید و روی این گزینه رو انتخاب کنید به طور خودکار شبکه اینترنت وایرلس رو پیدا می کنه و میتونین باهاش اینترنت پرسرعت برین.

a1000a
04-09-2009, 22:03
سلام:
وقتی واسم اس ام اس میاد به جای اینکه نام فرستنده رو بزنه شمارشو میزنه!!!!
چیکار کنم؟

death_man
04-09-2009, 23:04
سلام:
چیکار کنم؟
شمارش توو گوشیت به 2 اسم مختلف save شده. یکیش پاک کن

mf.designing
04-09-2009, 23:08
سلام:
چیکار کنم؟
از شماره ها یه بکاپ بگیر و یه مستر ریست بکن .

a1000a
05-09-2009, 00:29
از شماره ها یه بکاپ بگیر و یه مستر ریست بکن .
از شماره هام 2 تا ندارم
حالا اگه مستر ریست کنم
کل گوشی پاک میشه؟
آهنگ
بازی و....؟

*M!L4D*
05-09-2009, 00:41
از شماره هام 2 تا ندارم
حالا اگه مستر ریست کنم
کل گوشی پاک میشه؟
آهنگ
بازی و....؟
نه ... فقط هر چی تو Phone Memory هست پاک میشه ...!
بعضی از نرم افزار های تو رم هم ممکنه نا سازگار بشن و غیبشون بزنه :دی

a1000a
05-09-2009, 13:58
دوستان
مشکل دوم
گفتم که قبلا
به من هی ارور میده
"شبکه محلی یافت نشد"
حالا میخوام کاری کنم که دیگه ارور نده
شب و روز ارور میده
توروخدا کمک کنید

death_man
05-09-2009, 14:08
دوستان
مشکل دوم
گفتم که قبلا
به من هی ارور میده
"شبکه محلی یافت نشد"
حالا میخوام کاری کنم که دیگه ارور نده
شب و روز ارور میده
توروخدا کمک کنید
وایرلس گوشیت خاموشه؟

a1000a
05-09-2009, 15:35
وایرلس گوشیت خاموشه؟
راستش نمیدونم
چه جوری میشه فهمید رونه یا خاموش
چه جوری خاموش میشه؟
ببخشید
ممنون

hovo
05-09-2009, 21:37
سلام:
چیکار کنم؟

نه مستر ریست نکن
نه
نیازی نیست
برو
پیام رسانی(مسیج)
صندوق در یافت(اینباکس)
وارد یکی از پیامهات بشو
گزینه ها(آپشن)
پنجمین گزینه رو انتخاب کن(احتمالا از شما باید روی خاموش باشه offکه تبدیل به روشن میشه on
تموم
تست:
شماره خودت رو به یه اسمی ذخیره کن واسه شماره خودت پیامک بده وقتی بیاد به همون اسم مینویسه

a1000a
05-09-2009, 21:59
نه مستر ریست نکن
نه
نیازی نیست
برو
پیام رسانی(مسیج)
صندوق در یافت(اینباکس)
وارد یکی از پیامهات بشو
گزینه ها(آپشن)
پنجمین گزینه رو انتخاب کن(احتمالا از شما باید روی خاموش باشه offکه تبدیل به روشن میشه on
تموم
تست:
شماره خودت رو به یه اسمی ذخیره کن واسه شماره خودت پیامک بده وقتی بیاد به همون اسم مینویسه
سلام دوست من
ممنون از جوابت
ولی گزینه 5 ذخیره در مخاطبینه
من دوباره هم ذخیره کردم
ولی بازم شماره میندازه
گزینه ششم نوشتهیافتن خودکار روشن / خاموش
اونم تغییر میدم
ولی......

prince72
05-09-2009, 22:36
راستش نمیدونم
چه جوری میشه فهمید رونه یا خاموش
چه جوری خاموش میشه؟
ببخشید
ممنون
دوست خوبم واسه خاموش کردنش میری توtools/setting/connection/wirelesslan اون yessرو تبدیل کن به never

a1000a
06-09-2009, 14:16
دوست خوبم واسه خاموش کردنش میری توtools/setting/connection/wirelesslan اون yessرو تبدیل کن به never
روی never بودش
ولی بازم اخطار میده

prince72
06-09-2009, 16:02
دوست من بالای صفحت یه علامتی مثل ستاره یا چند ضلعی نیستش دائم؟؟؟؟

a1000a
06-09-2009, 20:53
دوست من بالای صفحت یه علامتی مثل ستاره یا چند ضلعی نیستش دائم؟؟؟؟
نه دوست من
نیستش
اصلا هیچی نیست

prince72
06-09-2009, 22:56
والا من نمیفهمم..
باید بیشتر تحقیق کنم ..اخه من تا حالا همچین چیزی ندیده بودم...

hovo
07-09-2009, 15:30
سلام دوست من
ممنون از جوابت
ولی گزینه 5 ذخیره در مخاطبینه
من دوباره هم ذخیره کردم
ولی بازم شماره میندازه
گزینه ششم نوشتهیافتن خودکار روشن / خاموش
اونم تغییر میدم
ولی......

چه جالب تو گوشی من پنجمین گزینه است ...

شاید ماله ورژن فریمور گوشیت باشه که ششمین گزینه است به هر حال تنها راه حل همینه و این یه چیز خیلی خیلی خیلی بدرد نخوره که نوکیا گذاشته(لا اقل میزاشتبا نام و با شماره __ یا با نام و بی شماره و... به هر حال هر کسی وقتی شماره ای رو ذخیره میکنه میخواد که شماره رو حفظ نکنه ولی این نو کیای احم...)

در نهایت اون مشکل شما این راه حلشه و راه دیگه ای هم نداره اون اولهاش که گوشی رو گرفته بودم بیچارم کرد تا فهمیدم مشکل اینه همیشه خدا یه پام تو دفتر چه تلفن بود یه پام هم تو پیام رسانی

hovo
07-09-2009, 15:45
روی never بودش
ولی بازم اخطار میده

پیشنهاد میکنم بعد از این کار یک بار گوشی رو خاموش روشن کن دو باره اون گزینه رو چک کن روی never باشه

حتما 100% مشکل از همون جاس هیچ امکان دیگه ای نداره
راستی مگه تقویم نوکیا کلندر فارسی آقا یونس رو استفاده نمیکنی؟؟؟؟

چرا بقیه گزینه ها رو از رو گوشی حذف نمیکنی راحت تر و شکیل تر میشه؟؟؟؟

hfb
08-09-2009, 15:22
من n95 کلاسیک دارم.چند وقت پیش که داشتم موزیک از کامپیوتر منتقل میکردم برق رفت و از اون موقع با کابلش به هر کامپیوتری وصل میکنم نمیشناسدش.
هم مموری وهم گوشی رو فرمت کردم(با سه دگمه)فایده نکرد.دادم بیرون فلش بزنند ؛اونم نشد.
به نظرتون چکار باید کرد؟
مزسی

Snow Days
10-09-2009, 12:30
این گوشی رو دست 2 چقد میخرن؟ تمیز تمیزه!

a1000a
11-09-2009, 01:39
سلام دوستان
کمک
میخوام گوشی رو به تنظیمات کارخانه برگردونم
هر کدی میزنم ارور میده
توروخدا کد اولیش چنده؟

kurosh08
11-09-2009, 13:15
کدش اینه:
#7370#*

Mahdi_Co_1368
11-09-2009, 21:22
من n95 کلاسیک دارم.چند وقت پیش که داشتم موزیک از کامپیوتر منتقل میکردم برق رفت و از اون موقع با کابلش به هر کامپیوتری وصل میکنم نمیشناسدش.
هم مموری وهم گوشی رو فرمت کردم(با سه دگمه)فایده نکرد.دادم بیرون فلش بزنند ؛اونم نشد.
به نظرتون چکار باید کرد؟
مزسی

کابل رو چی؟؟عوض کردی؟
PC-Suite رو دوباره نصب کردی؟؟
مطمعنی از درگاه USB کامپوترت نیست؟؟:5::5::5:

a1000a
11-09-2009, 22:33
سلام
من گوشیم رو فرمت کردم
مشکل وایرلسم حل شدش
ولی هنوز اس ام اسام قاطی داره
کسی میتونه کمکم کنه
ورژن گوشیم 21 هتش

death_man
11-09-2009, 23:08
این گوشی رو دست 2 چقد میخرن؟ تمیز تمیزه!
من 1 ماه پیش گوشی خودم و که تقریبا 3 سال بود داشتم و هیچ خط و خشی روش نبود با یه رم 4 فروختم 270:5:
هر مغازه داریکه میدید کف میکرد که 3 سال کار کرده:18::46: بیشترین قیمتیکه میخریدن 240 بود
یکی از دوستام که از نزدیک شاهد نحوه نگهداری گوشی بود:20: 270 خرید:8:

amin2005
11-09-2009, 23:49
سلام به همه بچه هاي گل.نميدونيد باتري درست و حسابي بايد از كجا بخرم؟(تو علاادين)آخه باتري گوشيم خراب شد يكي ديگه6_7 ماه كه خريدم به قيمت 20 , اولش خوب بود ولي الان ضعيف شده. از كجا بخرم كه بعد از مدتي خراب نشه؟
راستي يه سوال ديگه.آنتن gps هم ميشه خريد .يعني دارن كه بخواي بخري؟

hfb
12-09-2009, 10:57
کابل رو چی؟؟عوض کردی؟
PC-Suite رو دوباره نصب کردی؟؟
مطمعنی از درگاه USB کامپوترت نیست؟؟:5::5::5:

بله.هم کابل رو عوض کردم وهم اینکه ورژنهای مختلف pc-suit رو از مال خود گوشی تا جدیدتراش که دانلودکردم .امتحان کردم.
ازusb هم نیست چون وسایل دیگه مثل رم ریدر و هارد اکسترنال و.....رو میشناسه
تو یه سایت دیگه هم اینو مطرح کردم میگن احتمال داره از سخت افزارش باشه

a1000a
12-09-2009, 20:28
سلام بچها
مشکل اس ام اس هام حل شد
از یه نرم افزار بودش که توی همین سایت معرفی شده بود
کاش کمی دوستان دقت میکردند

hovo
13-09-2009, 10:53
سلام بچها
مشکل اس ام اس هام حل شد
از یه نرم افزار بودش که توی همین سایت معرفی شده بود
کاش کمی دوستان دقت میکردند

اگه درست متوجه صحبت شما شده باشم

وخداوند سرچ را آفرید....

babak_kiyani
14-09-2009, 00:29
با سلام خدمت همه اساتيد محترم.گوشي من n95 8g هستش و از ديروز چراغ فلش روشن شده و خاموش نمي شه ( چراغ با نور سفيد نه قرمز ) هر كاري مي كنم خاموش نمي شه.خاموش روشن مي كنم بازم روشنه.باتري رو در مي ارم تا مي خوام جا بندازم باز روشن مي شه.حتي گوشي وقتي خاموش هست بازم روشن مي مونه.كسي مي تونه راهنمايي كنه مشكل چيه؟ممنون مي شم.لازم به توضييح هست كه 2 روز قبل از اين اتفاق يه كم آب رو گوشي ريخت ولي اگه مشكا از آب باشه چرا بعد دو روز واكنش نشان مي ده.

amin2005
14-09-2009, 16:33
سلام به همه بچه هاي گل.نميدونيد باتري درست و حسابي بايد از كجا بخرم؟(تو علاادين)آخه باتري گوشيم خراب شد يكي ديگه6_7 ماه كه خريدم به قيمت 20 , اولش خوب بود ولي الان ضعيف شده. از كجا بخرم كه بعد از مدتي خراب نشه؟

هيچكي نميدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

IPHONE 3g
14-09-2009, 22:05
منم دنبال انتن جي پي اس و بلوتوثم ميشه قيمت بديد.ممنون.

sphere
16-09-2009, 12:58
من می خوام یه گوشی n95 بخرم که اصل نیست فکر می کنم کره ای قیمتش خیلی مناسبه اما با زبان فارسی مشکل داره یعنی فقط تایپ عربی داره می تونم با نصب نرم افزار فارسیش کنم؟
در ضمن امکان نصب Acrobat reader power point و Word داره؟
کلا نظرتون در مورد گوشی های کره ای چیه؟

REGISTERED USER
16-09-2009, 13:48
الان N85 دست دوم در حد آک میاد و 260 فروش میره ... نوی N95 میخوای؟

گوشی خوبیه ولی مثل فنلاندی های قدیمی نمیشه

sphere
16-09-2009, 14:25
الان N85 دست دوم در حد آک میاد و 260 فروش میره ... نوی N95 میخوای؟

گوشی خوبیه ولی مثل فنلاندی های قدیمی نمیشه

بله n95 نو می خوام.
مسلما با فنلاندی های قدیمی نمی شه مقایسه اش کرد.

IPHONE 3g
16-09-2009, 21:07
نوشته شده توسط amin2005

هيچكي نميدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

منم دنبال انتن جي پي اس و بلوتوثم ميشه قيمت بديد.ممنون.

:19:
:41::41::19::19::19::19:

:40:

madira
19-09-2009, 13:26
سلام دوستان.
من میخام برنامه گارمین رو روی گوشی بریزم.ولی برای رفتن به حالت Data Transfer مشکل دارم.و پیغام میده که مموری کارت با برنامه دیگری در حال استفاده هستش.در حالیکه هیچ برنامه ای باز نیست .برای حل این مشکل چیکار باید بکنم؟

ممنون میشم از همه.

IPHONE 3g
19-09-2009, 14:30
يه بار ريموو مموري كارت(remove memory card) رو بزن حل ميشه اگه نشد يه بار خاموش روشن كن.

پ.ن:

ريمو مموري رو ميتوني با فشار دادن دكمه پاور(1بار فشار بدي) بياري.
يا از اين جا:Menu-----Tools-----Utilitis-----Memory-----Options------Remove memory card

hootan0411
19-09-2009, 15:18
دوستان من قصد خريد n95 كلاسيك رو دارم ميخواستم بينم قيمتش چنده و آيا ارزش داره بگيرم يا نه؟در ضمن يشتر به خاطر دوربينش ميخوام اين گوشي رو بگيرم ولي تو قسمت(آلبوم عکس هایی که با گوشی نوکیا گرفتی) رو كه نگاه ميكردم n82 عكساش خيلي با كيفيت تره! نظر شما چيه؟

kurosh08
21-09-2009, 13:41
نه بالا. من خودم چند بار عکس های گوشی خودمو با N82 مقایسه کردم و این دو گوشی از نظر دوربین هیچ فرقی با هم ندارن.
فقط N82 به خاطر فلش زنون توی شب عکس های بهتری میگیره.
اگه من جای شما بودم و به خاطر دوربین میرفتم گوشی میخریدم، حتماً و حتماً N86 میخریدم. گوشی فوق العاده ای هستش.

farhad61
21-09-2009, 19:17
سلام
آقا من یه مشکلی با n95 معمولیم پیدا کردم
وقتی کلید سمت راست هست که میگیری میره توی گالری که آیکون رادیو و پخش موزیک داره بدون هیچ مقدمه ایی آیکون رادیوش از بین رفته چطور میتونم این آیکون رو برگردونم سر جاش

IPHONE 3g
21-09-2009, 21:12
سلام
آقا من یه مشکلی با n95 معمولیم پیدا کردم
وقتی کلید سمت راست هست که میگیری میره توی گالری که آیکون رادیو و پخش موزیک داره بدون هیچ مقدمه ایی آیکون رادیوش از بین رفته چطور میتونم این آیکون رو برگردونم سر جاش

سلام

ميري تو همون جا بعد:

Options---------Menu items---------Options----------Add---------Application

بعد ميگردي راديو رو پيدا ميكني تيكش ميزني و Ok ميزني و مياي بيرون درست ميشه.:10::40::40:

fariborz_1
23-09-2009, 05:27
با سلام
من نوکیا n95 ساده مموری خور دارم چرا وقتی اسناد مانند ورد و pdf رو روی گوشی میریزم باز نمیکنه ورد رو با 2003 و 2007 مینویسم مخصوصا فایلهای pdf های که از اینترنت میگیرم
رو گوشیم هردو نصب هست فایلهای pdf رو که میخاد باز کنه اولش باز میکنه ولی زود ارور میده و فایلهای word هم رو که اصلا باز نمیکنه ورژن برنامه adobe Reader LE1.5 و برنامه Quick office رو گوشیم نصبه.
لطفا راهنمائی کنید

kurosh08
25-09-2009, 20:02
یه بار گوشیتو مستر ریست کن. احتمالاً مشکلت حل میشه.
در ضمن ورژن گوشیت چنده؟ اگه ورژنگوشیت 31 نیست، سعی کن گوشیتو به ورژن 31 آپدیت کنی، چون توی ورژن های جدید معمولاً خیلی از مشکلات حل میشه.

محمد کاظ
29-09-2009, 17:21
الان گوشی n95 چند قیمت داره وبه این قیمت می ارزه

farhad61
30-09-2009, 18:08
سلام من چند روزه با گوشیم یه مشکلی دارم وقتی میخام از طریق انتقال داده به کامپیوتر وصلش کنم هی میکه از کارت حافظه داره استفاده میشه و از یه طریق دیگه گوشی رو وصل کن ، در صورتی که هیچ برنامه یا فایلی در حال اجرا نیست با خاموش و روشن کردن هم درست نمیشه حالا میگید چیکار کنم ؟

IPHONE 3g
30-09-2009, 19:07
سلام من چند روزه با گوشیم یه مشکلی دارم وقتی میخام از طریق انتقال داده به کامپیوتر وصلش کنم هی میکه از کارت حافظه داره استفاده میشه و از یه طریق دیگه گوشی رو وصل کن ، در صورتی که هیچ برنامه یا فایلی در حال اجرا نیست با خاموش و روشن کردن هم درست نمیشه حالا میگید چیکار کنم ؟

سلام:40:

منظورتون حالت ديتا ترنسفر هست؟؟؟؟؟؟؟

خوب يه بار Remove memory card رو بزن شايد درست شد:46:

اگه نه يه بار مموري تو در بيار دو باره بزن.
اگه بازم نشد ديگه.....

amin2005
09-10-2009, 22:32
سلام.دكمه سبز گوشيم يه هو از كار افتاد.و بعضي وقتا خود به خود عمل ميكنه و شماره اينو اونو ميگيره.فكر نميكنم نرم افزاري باشه.ولي من ريستارت كارخونه هم كه كردم درست نشد.بازشم كردم كلي ور رفتم درست نشد.
نگاه كه ميكردم ديدم اگه بخوام كيبورد اون قستو عوض كنم كلي چيز ديگشم با برد اون قسمت بايد عوض شه.زيادم خوش ندارم گوشيم بيوفته دست گوشي ساز.حالا از مهندسا ميخوام كمك كنن سريع.آخه دارم ميميرم

amin2005
09-10-2009, 22:37

يا مسيجات رو مموري كارته .يا اگه فونت گوشيتو عوض كردي ريختيشون (فونتا رو ميگم) تو مموري كارت.اين دوتا رو من ميدونم.شايد حالت هاي ديگه اي هم باشه

amin2005
10-10-2009, 18:38
--------------------------------------------------------------------------------

سلام.دكمه سبز گوشيم يه هو از كار افتاد.و بعضي وقتا خود به خود عمل ميكنه و شماره اينو اونو ميگيره.فكر نميكنم نرم افزاري باشه.ولي من ريستارت كارخونه هم كه كردم درست نشد.بازشم كردم كلي ور رفتم درست نشد.
نگاه كه ميكردم ديدم اگه بخوام كيبورد اون قستو عوض كنم كلي چيز ديگشم با برد اون قسمت بايد عوض شه.حالا از مهندسا ميخوام كمك كنن سريع.آخه دارم ميميرم

فكر كنم ,يعني تقريبا مطمئنم مشكل از اين قسمتي كه تو عكس با رنگ قرمز مشخص كردم .و فكر كنم با اون قمست كه با رنگ آبيه اتصالي ميكنه....

حالا بايد چكاركنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چط وري ميشه اون قسمتو عوضش كرد؟؟؟؟؟؟؟؟اون طوري كه من نگاه ميكردم بايد با اون قسمتي كه بهتون نشون دادم كلي دم و دستگاه ديگه هم عوض بشه.

kurosh08
19-10-2009, 18:36
من دارم N95 خودمو 260 هزار تومان میفروشم. تقریباً 2 سال از عمر گوشی گذشته.
می خواستم بدونم قیمت خوبیه یا نه. و اگه خوب نیست توی تهران نهایتاً چند می خرن.
بعدش با نهایت 300 هزار تومان چی بخرم خوب باشه. N86 خیلی گرونه. 5800 خوبه؟

hovo
19-10-2009, 22:06
من دارم N95 خودمو 260 هزار تومان میفروشم. تقریباً 2 سال از عمر گوشی گذشته.
می خواستم بدونم قیمت خوبیه یا نه. و اگه خوب نیست توی تهران نهایتاً چند می خرن.
بعدش با نهایت 300 هزار تومان چی بخرم خوب باشه. N86 خیلی گرونه. 5800 خوبه؟

روی برند های دیگه فکر کردی؟
یه پیغام خصوصی بهت میدم چند تا لینک هست برو بخون شاید نظرت عوض بشه...(تو تاپیک نمیتونم بزارم خلاف قوانین سایته)

Crespo
20-10-2009, 01:19
سلام.
من نمی دونم چرا چند روزیه گوشی قاط زده، اساسی!
بعضی شماره ها با اینکه توی لیست مخاطبینم هستن، اما تماس که میگیرم فقط شماره رو میندازه و اسمو رو نمیاره! حتی اون شماره رو هم وقتی تماس میگیرم توی آرشیو ثبتش نمیکنه! (تنظیمات درست و هیچ تغییری نداشته!) چند روز پیش هم مسیج واسم اومد و به جای اینکه اسم بیفته، شماره طرف واسم افتاد! با اینکه شماره رو توی گوشی سیو دارم! نمی دونم این اشکال به چی برمیگرده!!! الانم خط ایرانسلم روی گوشی هستش! با همراه اول امتحان نکردم . . .

amini_bio
20-10-2009, 03:07
ربطی به اپراتور نداره.
2 تا را ه حل پیشنهاد می کنم.
1. فضای فون مموری گوشیت را خالی کن.
2. یه بک آپ از شماره هات بگیر و یه بار گوشی را فرمت کن.

Crespo
21-10-2009, 14:40
خدائیش حوصله فرمت و این چیزا ندارم. تمام برنامه هام روی فون مموری نصبه! 71 مگ هم گوشی حافظش خالیه! تو رو خدا به دادم برسین! چرا همچین شده؟! چرا مسیج که واسم میاد بعضی ها اسم رو میندازه و بعضی ها رو هم شماره . . .

kurosh08
21-10-2009, 18:51
بچه ها گوشیمو فروختم 260 هزار تومان.
قراره فردا غروب یه 5800 برام بیاد.
گوشیم مال 2 سال پیش بود و دیگه کم کم داشت صداش در میومد.
نمیدونم انتخاب خوبی کردم یا نه ولی انصافاً N95 بهترین گوشی تاریخ نوکیا بود.

Saman-tci
21-10-2009, 20:53
بله این مدل گوشی ( معمولی و 8 گیگ ) هنوزم جزو بهترین گوشیهای بازار هستند ...
.
ولی به نظر من فروختن 95 و گرفتن 5800 اصلاً انتخاب خوبی نبود ... شما میتونستی 8 گیگ یا 82 یا 86 میگرفتی نه 5800 ..!!!

kurosh08
21-10-2009, 23:02
من که از خدام بود N86 بخرم. ولی انصافاً قیمتش خیلی بالا بود. 470 هزار تومان.
یعنی 170 هزار تومان بیشتر. منم متاسفانه بودجه کافی برای این کار نداشتم.

Crespo
22-10-2009, 01:38
آقا تو رو خدا کمک کنید! گوشی رسماً داغون شده! نمی دونم ماله اپراتوره که اینجوری میشه یا ماله گوشی! رسماً ترکیدم! البته الان یه مدتی هست که اینجا خط ها فوق العده افتضاح شدن! 300 بار باید یه شماره رو بگیری تا بتونی وصل بشی و صحبت کنی. الانم یه شماره هستش که چند روزه میگیرمش، به جای انداختن اسمش شماره رو میندازه! اگر از مخاطبینم شمارشو بگیرم که اسمشو میندازه! اما اگ از Log‌ بگیرم، که شمارشو میندازه و اسمشو نمیاره! الان همون شماره رو وقتی با خط ایرانسلم میگیرم، میگه: در دسترس نیست! وقتی با خطا همراه اولم میگیرم، میگه: خاموشه! الانم که کلاً به اسم دختر عموم حساسیت پیدا کرده و توی تماساش و هم مسیجاش، به جای انداختن اسمش، شمارشو واسم میندازه!!!!!!!!!!!!!!

farhad61
26-10-2009, 20:32
شلام آقا من الان ورژن 31 گوشی n95 رو که دیدم حجمش رو زده بود 42.94mb اگه یادم باشه ورژن 30 حجمش 150mb بود قضیه این حجم کم چیه ؟

Saman-tci
26-10-2009, 20:52
دوست من این فایل زیپ شده هست و وقتی که کامل دانلود بشه و اکسترکت بشه حجمش خیلی بالاتر میره ...

mamo
27-10-2009, 01:03
آخرین ورژن

هر سه تا فایل باید دانلود بشه
حجمش رو حساب کن

Crespo
29-10-2009, 14:25
سلام! آقا گوشی رو فرمت میکنم. اما راهی هست که برنامه های روی گوشی رو همونطور سالم نیگه دارم؟! من تمام برنامه ها رو روی فون مموری نصب دارم!

mamo
29-10-2009, 21:04
سلام! آقا گوشی رو فرمت میکنم. اما راهی هست که برنامه های روی گوشی رو همونطور سالم نیگه دارم؟! من تمام برنامه ها رو روی فون مموری نصب دارم!

از قسمت مموری back up to memory card بزن

amin2005
31-10-2009, 17:06
سلام .يه چند روز پيش دكمه سبز (call)قطع شد و بعضي وقتا تند تند عمل ميكرد.بعد يكي دو روز خودش درست شد.از همون موقع وقتي در دوربينو باز ميكنم نميره تو دوربين .يه گيري ميزنه و خارج ميشه.اصلا كلا تو برنامه دوبين (camera) نميره.همه كاري هم كردم.اما درست نشد.مثل فورمت و فلش و ....بعد از فلش تو گيم و يكي چندتا از برنامه هاي ديگه هم نميره.
بردم يه تعميراتي گفت آيسي دوربينت خرابه.45 تومن هم هزينه تعمير گفته.حالا چكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لازم به ذكر كه تو برنامه باركد ريدر دوربين هيچ مشكلي نداره

arashaga
05-11-2009, 17:16
سلام

همونطوریکه می دونید، موقع شارژ گوشی حدوداً بعد از 1 ساعت و 10 دقیقه گوشی یه بیپ
به معنای اتمام شارژ میزنه و علامت شارژ ثابت میشه. دیروز هرچی منتظر این بیپ وایستادم
خبری نشد!! و علامت شارژ همچنان در حال پر کردن!! پشت گوشی رو باز کردم و دیدم وسط
باتری باد کرده!! این گوشی فقط 9 ماه کار کرده! یعنی میشه در این مدت کم باتری خراب بشه
یا ممکنه گوشی مشکل داشته باشه؟؟:18:

mamo
05-11-2009, 18:48
سلام

به معنای اتمام شارژ میزنه و علامت شارژ ثابت میشه. دیروز هرچی منتظر این بیپ وایستادم
باتری باد کرده!! این گوشی فقط 9 ماه کار کرده! یعنی میشه در این مدت کم باتری خراب بشه

آره چرا نمیشه. 9 ماه اونقدر ها هم مدت کمی نیست

arashaga
05-11-2009, 19:21
به نظرتون نمایندگی ها باتری اصل دارند یا مال اونا هم تقلبین ؟؟

amin2005
05-11-2009, 21:57
سلام

برا منم يه چند وقت پيش باد كرد.كه زود شارژ پرو خالي ميكرد.يه باتري ديگه به اسم اصل و مثلا خوب خريدم اونم فقط 3-4 ماه اول خوب بود و بعد ضعيف شد.اگه باتري خوب از جايي پيدا كردي آدرسشو به منم بده

amin2005
05-11-2009, 21:59
به نظرتون نمایندگی ها باتری اصل دارند یا مال اونا هم تقلبین ؟؟

اينم بهت بگم كه به احتمال 99% باتري اصل پيدا نميكني.پس پيشنهاد ميكنم فقط دنبال باطي خوب بگرد.

amin2005
05-11-2009, 22:00
راستي آنتن gps تو علا الدين هست ؟؟؟

mamo
05-11-2009, 23:22
برا منم يه چند وقت پيش باد كرد.كه زود شارژ پرو خالي ميكرد.يه باتري ديگه به اسم اصل و مثلا خوب خريدم اونم فقط 3-4 ماه اول خوب بود و بعد ضعيف شد.اگه باتري خوب از جايي پيدا كردي آدرسشو به منم بده
من هم وقتی n73 داشتم یه باتری به اسم اصل خریدم
3.4 ماه خوب کار کرد
باتری اصل وجود نداره

Saman-tci
06-11-2009, 00:58
راستي آنتن gps تو علا الدين هست ؟؟؟

دوست من اصلاً دنبالش نگرد که من 3 2 ماهه پیش کل علاالدین رو زیرو رو کردم ولی پیدا نشد .....:41:

amin2005
06-11-2009, 10:49
دوست من اصلاً دنبالش نگرد که من 3 2 ماهه پیش کل علاالدین رو زیرو رو کردم ولی پیدا نشد .....:41:

حالا چيكار كنم؟ يعني gps فرت؟راستي اينو بگم من بهش سيم هم لحيم كردم اما جواب نداد.يعني هيچ راهي نداره؟

hovo
06-11-2009, 12:23
حالا چيكار كنم؟ يعني gps فرت؟راستي اينو بگم من بهش سيم هم لحيم كردم اما جواب نداد.يعني هيچ راهي نداره؟

فکر کنم اگه بخوای با مین گوشی خودت سر کنی آره دیگه فرت اما اگه مین گوشیت رو عوض کنی.. خوب درست میشه:20:

راستی من اون اضافه کردن سیم به آنتن جی پی اس رو انجام دادم:31:
عالی بود عالی حرف نداره
الان انگار ماهواره ها بقل گوشی هستن و خیلی تند کمتر از 5 ثانیه کانکت میشه پیشنهاد میکنم بقیه هم یه تعمیرکار حرفه ای پیدا کنن و حتما انجام بدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد باطری هم حتی با لیبل ژاپن هم بخری تهران(زیر زمین علا الدین )اصفهان(فردوسی) بعد از حداکثر 6 ماه باید یه باطری دیگه بخری میشه گفت به هیچ عنوان باطری اصلی )bl-6f)گیرتون نمیاد:19::41::13:
( باطری خودش هم که اصلا به درد نمیخوره 5 ساعت موزیک پلیر مسخره است:2:)

amin2005
06-11-2009, 17:35
پس چرا من سيم لحيم كردم بش جواب نداد؟ميشه دقيق توضيح بدي.چكار كردي كه جواب داد؟چه جور سيمي؟چند دور؟به كجا؟...

Saman-tci
06-11-2009, 22:14
اتفاقاً منم گوشیم سر همین قضیه لحیم کردم سیم مسی روی آنتن Gps گوشیم , Gps گوشیم فرت شد .....
.
چون وقتی داشتم لحیم رو میکندم Gps گوشیم هم باهاش دراومد ..!!!!!
.
برای همین مجبور شدم چند روزی علاالدین رو زیر و رو کنم تا کسی رو پیدا کنم که بتونه مشکل رو حل کنه ولی انگار نه انگار ..!!
.
آخر سرهم مجبور شدم گوشیمو بفروشم ...

amin2005
06-11-2009, 22:57
راستي من فقط آنتنشو ميگما.فقط هموني كه زير گوشي.شما هم منظورت همونه ديگه؟...

hovo
07-11-2009, 17:36
پس چرا من سيم لحيم كردم بش جواب نداد؟ميشه دقيق توضيح بدي.چكار كردي كه جواب داد؟چه جور سيمي؟چند دور؟به كجا؟...

اولا که من خودم این کار و نکردم یه دوماهی گشتم یه پسر حرفه ای کم ادعا خوب تمیز کار تعمیر کار گیر اوردم (چه بسا زمانها که در پیش کوی به کوی دیار به دیار می دو یدم و میگشتم و... :دی)

دوما من عکسها رو نشونش دادم اونم دقیقا با یه سیم 13 ثانتی رشته ای نازک مسی مثل همون عکس های تاپیک انجام داد فقط یه نکته بدون روغن و یا چیز اضافه یکم سیم لحیم درجه 1 و لیحیم سر سوزنی

ولی خدایی کار هر کسی نیست ولی قبول دارم که ارزشش رو ....() داره حتما داره

maxoud
07-11-2009, 21:08
N95 8gig دست دوم در حدنو (1 ماه کارکرد ) 250000 تومن می ارزه؟

یکی رو میشناسم میخواد بفروشه. خواستم قیمتشو یه مشورتی کرده باشم.

اگه به نظرتون می ارزه واسه خریدنش به چه چیزایی توجه کنم؟
(قبلن n81 8gig داشتم ازشم نسبتا راضی بودم. (دزدیدن:19:)کلن n95 تو چیزی ممکنه از n81 کم بیاره؟)

amin2005
07-11-2009, 23:08
اولا که من خودم این کار و نکردم یه دوماهی گشتم یه پسر حرفه ای کم ادعا خوب تمیز کار تعمیر کار گیر اوردم (چه بسا زمانها که در پیش کوی به کوی دیار به دیار می دو یدم و میگشتم و... :دی)

دوما من عکسها رو نشونش دادم اونم دقیقا با یه سیم 13 ثانتی رشته ای نازک مسی مثل همون عکس های تاپیک انجام داد فقط یه نکته بدون روغن و یا چیز اضافه یکم سیم لحیم درجه 1 و لیحیم سر سوزنی

ولی خدایی کار هر کسی نیست ولی قبول دارم که ارزشش رو ....() داره حتما داره

كدوم تايپيك؟

shifter
08-11-2009, 08:22
N95 8gig دست دوم در حدنو (1 ماه کارکرد ) 250000 تومن می ارزه؟

یکی رو میشناسم میخواد بفروشه. خواستم قیمتشو یه مشورتی کرده باشم.

اگه به نظرتون می ارزه واسه خریدنش به چه چیزایی توجه کنم؟
(قبلن n81 8gig داشتم ازشم نسبتا راضی بودم. (دزدیدن:19:)کلن n95 تو چیزی ممکنه از n81 کم بیاره؟)
رفيق كلوپ 8 گيگ يه دو سه تا كوچه بالاتره ها...!:31:
به نظر من اگه مورد و مشكلي نداره حتما بگيرش...چون مال من وقتي 3 ماه كاركرد داشت راحت 300 برميداشتنش!
اين داره ارزون ميده به نظر من...!:46:
براي تشخيص فنلاندي يا كره اي بودنش هم به اين تاپيك بري بد نيست:

:46:

Crespo
08-11-2009, 15:24
سلام. یه سئوال داشتم.
N97 یه امکانی داره که میتونی یه موجی رو بندازی روی رادیو، و آهنگهای گوشی رو از رادیو با صدای بلند و با کیفیت باندها پخش کرد! حالا N95 همچین امکانی نداره؟!!!! نمیشه با برنامه خاصی این کار رو O.K. کرد؟!!!!
و سئوال دوم اینکه، آیا برنامه ای واسه پخش موسقی در گوش هستش که مثه خوده پلیر گوشی بشه با هندزفری هم کنترلش کرد و از طرفی هم قابلیت این رو داشته باشه که فقط آهنگ های یه پوشه خاص رو اجرا کنه، نه تمام آهنگ ها رو!

meshkiposh2200
08-11-2009, 15:56
اون قابلیت اسمش اف ام ترانسمیتور هستش و چیپ مخصوص خود را داره و ان 95 نداره. دوم هدفون ها فقط با برنامه های پلیر خود گوشی مچ هستند و همچین امکانی وجود نداره

hovo
09-11-2009, 12:08
كدوم تايپيك؟

تو پیغام خصوصی برات میفرستم اینجا گذاشتنش خلاف قوانین سایته

IPHONE 3g
10-11-2009, 22:27
سلام

چند وقت پیش یکی از بچه های محل یه گوشی از تهران خرید. اینطور که میگه از نمایندگی خریده 345 تومان ....

نکته عجیبی که من رو بسیار در تعجب فرو برد یه چیزایی بود که تازه دیده بودم گفتم یه سوالی بکنم از شما:

گوشی این دوستمون که قاب گوشیش هم فابریک هست بالای گوشی نوشته N95 اما نه 8گیگ ولی دکمه هایی که در قسمت بالایی گوشی هستند (دکمه های موسیقی) برامده است مثل 8گیگ.:18:

این گوشی مموری میخورد ولی دوربینش در پوش نداره و ساده است تقریبا" مثل 8گیگ.:18:

دکمه های پایین ال سی دی بزرگه مثل 95 معمولی و صفحه گوشی هم اندازه 95 معمولی هست.

گوشی هم کاملا" اصله ارقام 7و8 سریال نامبرش هم 01 هست .

میخواستم ببینم این چه نوع 95 یی هست که نه 8 گیگه نه معمولی؟!!!!!!!!:18:

درضمن اگر نیاز هست عکس هم بزارم.:11:

با تشکر فراوان.:40:

shifter
11-11-2009, 09:47
سلام

چند وقت پیش یکی از بچه های محل یه گوشی از تهران خرید. اینطور که میگه از نمایندگی خریده 345 تومان ....

نکته عجیبی که من رو بسیار در تعجب فرو برد یه چیزایی بود که تازه دیده بودم گفتم یه سوالی بکنم از شما:

گوشی این دوستمون که قاب گوشیش هم فابریک هست بالای گوشی نوشته N95 اما نه 8گیگ ولی دکمه هایی که در قسمت بالایی گوشی هستند (دکمه های موسیقی) برامده است مثل 8گیگ.:18:

دکمه های پایین ال سی دی بزرگه مثل 95 معمولی و صفحه گوشی هم اندازه 95 معمولی هست.

حتما گوشي 95 معموليه اما قاب پشتيشو رو مال 8 گيگ انداختن!

hosseinezzati13
11-11-2009, 15:26
سلام دوستان:46:
لطف کنید تنظیمات و مراحلی رو که باید انجام بدم تا با موبایل (گوشی N95 ) به شبکه وایرلس دانشگاه وصل بشم و از اینترنت استفاده کنم:8: رو توضیح دهید. ضمنا برای اینترنت باید از وی پی ان V.P.N استفاده کرد من برنامه mVPN_4_0_090527.SISX و mVPN_S60_v3_1_090519.SISX رو از سایت نوکیا دانلود کردم ولی بازم
وصل نمیشه و اخطار Unable synchronise رو میده. تو قسمت Policy Server Name , Policy Server Address دقیقا نمیدونم چی بزنم.
در ضمن برای وصل شدن باید یوزر و پسوردی که دانشگاه داده یه جایی وارد کنم ولی قسمتی نیست که اینا رو وارد کنم
بگید چکار کنم لطفا کمک کنین ممنون :10::11:

IPHONE 3g
11-11-2009, 21:00
حتما گوشي 95 معموليه اما قاب پشتيشو رو مال 8 گيگ انداختن!

نه دیگه فکر نکنم بشه درضمن من ذکر کردم که مموری میخوره پس جای مموری باید رو قاب باشه که مال تیکه پشته قابه درضمن قاب فابریکه و رنگش مشکی نیست.

دکمه های موسیقی هم برامده است مثل 8 گیگ.:46::46:

عکس هم دارم اماده میکنم.:40::40::11:

arashaga
11-11-2009, 21:28
سلام

احتمالاً N95-3 باشه كه براي آمريكاي شمالي طراحي شده و حالا از ايران سر در آورده !!

madira
15-11-2009, 16:23
سلام دوستان
کسی قیمت شارژر اصلی 95 n رو داره؟از کجا باید گیر بیارم؟چطور بفهمم که اصل هستش؟

ممنون از پاسختون.

Saman-tci
15-11-2009, 19:49
متاسفانه از هیچ راهی نمیتونید اصل بودن شارژر رو متوجه بشید ...
.
گوشی به اون ظرافت رو کپی میکنن دیگه وای به حال شارژر ...
.
به نظر من بهترین راه اینه که از شارژ دوستانی که این گوشی رو داشتند و یا قصد تعویض دارن استفاده کنی ...
.
در ضمن من 2 3 تا شارژر که برای گوشیهام بوده و اصل و فابریک هم هستند رو دارم ... اگه خواستی بهت میدم

madira
15-11-2009, 19:50
متاسفانه از هیچ راهی نمیتونید اصل بودن شارژر رو متوجه بشید ...
.
گوشی به اون ظرافت رو کپی میکنن دیگه وای به حال شارژر ...
.
به نظر من بهترین راه اینه که از شارژ دوستانی که این گوشی رو داشتند و یا قصد تعویض دارن استفاده کنی ...
.
در ضمن من 2 3 تا شارژر که برای گوشیهام بوده و اصل و فابریک هم هستند رو دارم ... اگه خواستی بهت میدم

ممنو دوست عزیز.میشه قیمت رو هم بگید چنده؟

amin2005
26-11-2009, 11:22
سلام .من نميدونم چرا به جاي آنتن gpsسيم لحيم ميكنم جواب نميده.وقتي قاب گوشي بازه به زور بعد 5 دقيقه ميگره .وقتي ميبندمش به زور 2 تا ماهواره پيدا ميكنه.به نظر شما مشكل از كجاست؟
من يه تيكه از سيم هدفون 13 سانتي استفاده كردم

arashaga
27-11-2009, 21:37
ورژن جدید فرم ویر ( FirmWare ) اومده یا همون 31.0.017 خودمون آخرین ورژنه ؟؟

soroush20
29-11-2009, 09:57

به این لینک یه سری بزن ببین اومده یا نه

hovo
30-11-2009, 15:28

وقتی گوشی تولیدش متوقف شده دیگه شما نباید منتظر فریم ور باشی

asme
02-12-2009, 00:46
با سلام خدمت همه دوستان!
من یک گوشی N95 classic دارم که به تازگی آپدیتش کردم (31.0.017) ولی بعد از آپدیت کردن اکثر برنامه ها روی اون اجرا نمیشن!
برای اکثر برنامه ها پیام access not granted و برای بعضی پیام certificate expired میده!
حتی برنامه هایی که ساین شده اند راهم اجرا نمیکنه!
لطفا راهنمایی کنید. ممنون

amini_bio
02-12-2009, 08:17
تاريخ گوشيتون احتمالا به روز نيست.

asme
02-12-2009, 15:54
تاريخ گوشيتون احتمالا به روز نيست.

نه دوست عزیز! تاریخش هم به روزه!:13:

amin2005
02-12-2009, 19:01
سلام .من نميدونم چرا به جاي آنتن gpsسيم لحيم ميكنم جواب نميده.وقتي قاب گوشي بازه به زور بعد 5 دقيقه ميگره .وقتي ميبندمش به زور 2 تا ماهواره پيدا ميكنه.به نظر شما مشكل از كجاست؟
من يه تيكه از سيم هدفون 13 سانتي استفاده كردم

دستتون درد نكنه

hovo
03-12-2009, 19:16
دستتون درد نكنه

بعد از لحیم کردن سیم و روشن کردن گوشی و برای اولین بار کانکت شدن به ماهواره ها زمان نسبتا بیشتری تا دفعات قبل طول میکشه چرا ؟ نمیدونم
اکثر بچه ها همکه اینکار رو کردن به همین مطلب اشاره کردن که اصلا ناراحت نباشید
بعد از کانکت شدن در دفعه اول دیگه هر بار کانکت شدن حتی اگه گوشی خاموش بشه بعد دوباره روشن بشه فرقی نمیکنه زیر 7 ثانیه کانکت میکنه

vahidsport
11-12-2009, 23:50
سلام

هر کاری میکنم این برنامه Psiloc Crystal Farsi Localization رجیستر نمیشه وقتی که می خوام فایل پچ رو نصب کنم میگه Install Package First در صورتی که من خود برنامه رو نصب کردم چی کار کنم می خوام فارسی تایپ کنم

mamo
12-12-2009, 00:52
سلام

هر کاری میکنم این برنامه Psiloc Crystal Farsi Localization رجیستر نمیشه وقتی که می خوام فایل پچ رو نصب کنم میگه Install Package First در صورتی که من خود برنامه رو نصب کردم چی کار کنم می خوام فارسی تایپ کنم
نسخه فول Cracked by BinNPDA رو دانلود کن

hovo
12-12-2009, 15:45
سلام

پیشنهاد میکنم با یکی از این فریمور ها فلش کنی و خیال خودت رو راحت کنی
N95 ورژن 30.0.015

N95
ورژن v31.0.17 با ساپورت زبان فارسی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینم تاپیک که آقای امینی زحمتش رو کشیدن

mamo
12-12-2009, 20:28
سلام

قبلی رو پاک کن
اینو نصب کن
کرک شده هست

vahidsport
13-12-2009, 22:32
از همتون ممنون الان گوشیم کمی مشکل داره و نمیتونم فلش کنم

قبلی رو پاک کن
اینو نصب کن
کرک شده هستاین دانلود نمیشه اکانت می خواد و من هم نداره اگه میشه تو 4Shared اپ کنید

راستی چطور میتونم این سوال هایی که تو جاوا میپرسه رو دیگه نپرسه

ممنون

mamo
13-12-2009, 22:46
از همتون ممنون الان گوشیم کمی مشکل داره و نمیتونم فلش کنم

این دانلود نمیشه اکانت می خواد و من هم نداره اگه میشه تو 4Shared اپ کنید

راستی چطور میتونم این سوال هایی که تو جاوا میپرسه رو دیگه نپرسه

ممنون
خدمت شما

vahidsport
13-12-2009, 23:30
جوهر پست من هنوز خشک نشد یود که شما جواب رو دادی ها... خدایی ایول دارین دستتون درد نکنه.....

راستی پسوردش چیه؟

دست آقای ehsankhorami هم درد نکنه که زحمت کشیدن ولی حیف کنه به دلایلی نمیتونم گوشیم رو فلش کنم خیلی ممنون

درمورد اون سوال های جاوا کاری نمیشه کرد توی UIQ3 یه برنامه بود که نصب میکردیم و این وشکل رو حل می کرد

mamo
13-12-2009, 23:52
جوهر پست من هنوز خشک نشد یود که شما جواب رو دادی ها... خدایی ایول دارین دستتون درد نکنه.....

راستی پسوردش چیه؟

دست آقای ehsankhorami هم درد نکنه که زحمت کشیدن ولی حیف کنه به دلایلی نمیتونم گوشیم رو فلش کنم خیلی ممنون

درمورد اون سوال های جاوا کاری نمیشه کرد توی UIQ3 یه برنامه بود که نصب میکردیم و این وشکل رو حل می کرد
پسوورد رو بیخیال
خودم برات آپ کردم

vahidsport
14-12-2009, 00:30
خیلی شدید مردی...

Legend
21-12-2009, 21:06
سلام
بچه ها تبریک میگم...:31:
فریمور جدید 95 بالاخره منتشر شد!

Nokia N95 - v35.0.002

تغییرات هم هنوز مشخص نیست! هک هم میشه...

شاد باشید:40:

||SIAVASH||
22-12-2009, 00:49
دوستان دیگه که آپدیت کردن میگن چیزی تغییر نکرده به جز همون هک شدنش !!!!!
البته بازم منتظر میمونیم تا ببینیم....

mamo
22-12-2009, 15:06
فیرمور جدید n95 ورژن (35.0.2)_*فارسی*

IstaaKon
22-12-2009, 18:21
سلام
چندتا سوال داشتم

1. نام نرم افزاری که میشه روی مسیج ها یا قسمت های دیگه پسورد گذاشت؟یا وقتی که گوشی unlock میشه پسورد بخواد ؟
2. چند تا نرم افزار با فرمت sis از یه سایت که نوشته بود مخصوص n95 هستند رو گرفتم اما نصب نمیشن !
3. بعد از دانلود این فیرمورهایی که قرار دادین باید چکار کرد ؟
4.چطوی میتونم یه متن رو از طریق کامپیوتر به گوشی منتقل کنم ؟ تو pc soite گشتم نبود
5. Lock Code چیست ؟

با تشکر

mamo
22-12-2009, 21:44
سلام
چندتا سوال داشتم

1. نام نرم افزاری که میشه روی مسیج ها یا قسمت های دیگه پسورد گذاشت؟یا وقتی که گوشی unlock میشه پسورد بخواد ؟
2. چند تا نرم افزار با فرمت sis از یه سایت که نوشته بود مخصوص n95 هستند رو گرفتم اما نصب نمیشن !
3. بعد از دانلود این فیرمورهایی که قرار دادین باید چکار کرد ؟
4.چطوی میتونم یه متن رو از طریق کامپیوتر به گوشی منتقل کنم ؟ تو pc soite گشتم نبود
5. Lock Code چیست ؟

با تشکر

Webgate Advanced Device Lock
چه اروری میده؟ احتمالا برنامه ها Unsigned هستند
با اینا میشه گوشی رو آپدیت کرد
متن رو ببرید توی فایل txt بعد به هر روشی که میخوای منتقل کن(کابل،بلوتوث،رم ریدر)
کد قفل گوشی هست

IstaaKon
22-12-2009, 22:40

certificate error

میدونم.گفتم بعد از دانلود باید چیکار کرد اینارو ؟ من قبلا میخواستم اپدیت کنم که میخواست 150 مگ رو بگیره . اینا همونها هستند؟

متن رو ببرید توی فایل txt بعد به هر روشی که میخوای منتقل کن(کابل،بلوتوث،رم ریدر)

منظورم متن برای مسیج هست . چطور میشه متن رو انقال داد که بره تو قسمت مسیج

کد قفل گوشی هست

وقتی روشن میشه ؟

mamo
22-12-2009, 22:46

certificate error

میدونم.گفتم بعد از دانلود باید چیکار کرد اینارو ؟ من قبلا میخواستم اپدیت کنم که میخواست 150 مگ رو بگیره . اینا همونها هستند؟

منظورم متن برای مسیج هست . چطور میشه متن رو انقال داد که بره تو قسمت مسیج

کد قفل گوشی هست

وقتی روشن میشه ؟

قفل گوشی
هرجا که لازم باشه
روشن شدن هم شامل میشه

IstaaKon
22-12-2009, 22:54
وقتی میخوام Webgate Advanced Device Lock رو نصب کنم این ارور رو میده
unable to install protect application from an untrusted supplier

در ضمن فکر میکنم بقیه سوالات بالاییم رو یادتون رفت جواب بدید

amini_bio
23-12-2009, 08:34
كسي n95 شو آپديت نكرده؟
تغييرات چي بوده؟

arashaga
25-12-2009, 11:03
كسي n95 شو آپديت نكرده؟
تغييرات چي بوده؟

من آپ کردم، تغییرات ظاهری به چشم نمی یاد، ولی مطمئناً وقتی ورژن از 31 میره رو 35، یکسری
بهبودی ها روی نرم افزار انجام شده، هر چند به چشم نیان. ولی به نظر میاد که سرعت منو ها یکم
بیشتر شده. ورژن گزینه Search هم رفته بالا، حالا به درد بخوره یا نه، نمی دونم!

IPHONE 3g
25-12-2009, 11:50
به به ایول بر نوکیا.(با اینکه بدم میاد ازش:دی)

دارم اپ میکنم الان خدا کنه بهتر شده باشه.

تو شتابسنج تغییری دیده نمیشه؟؟؟؟؟؟؟سرعت چی؟؟؟؟؟؟؟هک که میشه؟؟؟؟؟؟؟در باتری چیزی عوض نشده؟؟؟مصرفش کم نشده؟؟؟؟

IPHONE 3g
25-12-2009, 14:41
با 1000 بد بختی اپ شد بالاخره.

arashaga
25-12-2009, 16:48
با 1000 بد بختی اپ شد بالاخره.

خوب؟ نتیجه بررسی شما چی بود؟:20:

IPHONE 3g
25-12-2009, 18:51
سرعت شده فضا پیما اوففففففففف:5::8:

منو ها زیر 3 ثانیه میاد

خاموش روشن شده مثل فضا پیما

کلا" به نظرم خوب تر شده.

arashaga
25-12-2009, 23:58
بعضی مواقع حین کار با برخی برنامه ها، مثلاً Nokia OVI Map یهویی گوشی خاموش میشه، یعنی LCD بطور ناگهانی
از کناره ها به سمت مرکزش ناگهان خاموش میشه و گوشی ریستارت میشه! آیا این مشکل مربوط به کم یودن رم این
گوشی هستش که رم کم میاره و گوشی ریستارت میشه؟ چون مثلاً موقع کار یا برنامه بالا فقط 10 مگ رم خالی میمونه
که اونم مسلماً موقع حرکت سریع در نقشه استفاده میشه و دیگه رمی برای استفاده خود سیستم عامل نمیمونه! البته
من اینطور فکر میکنم! بنظرتون مشکل همینه یا چیز دیگه؟؟

hovo
26-12-2009, 15:06
بعضی مواقع حین کار با برخی برنامه ها، مثلاً Nokia OVI Map یهویی گوشی خاموش میشه، یعنی LCD بطور ناگهانی
از کناره ها به سمت مرکزش ناگهان خاموش میشه و گوشی ریستارت میشه! آیا این مشکل مربوط به کم یودن رم این
گوشی هستش که رم کم میاره و گوشی ریستارت میشه؟ چون مثلاً موقع کار یا برنامه بالا فقط 10 مگ رمخالی میمونه
که اونم مسلماً موقع حرکت سریع در نقشه استفاده میشه و دیگه رمی برای استفاده خود سیستم عامل نمیمونه! البته
من اینطور فکر میکنم! بنظرتون مشکل همینه یا چیز دیگه؟؟

10 تا؟
میشه بپرسم تو حالت عادی رم گوشیت چقدره ؟ منظورم دقیقا بعد از یک ری استارت و در حالتی که هیچ برنامه ای در حال اجرا نیست فقط برنامه گوشی کار میکنن؟

تو گوشی ما که رم زیر 16 نمیاد نمیدونم والا من فتو بروزر رو که اجرا میکنم آخرش 16 ولی دیگه 10 تا خیلی پایینه.... نیست؟Nokia OVI Map هم این قدر رم نمیگیره؟

تو حالت عادی هم نزدیک 27 که خوب البته من بعضی از تسک های بدرد نخور گوشی رو مثله any key , auto lock,رو گذاشتم رو کیل پروسه به جاشون از تایم بار و اسلاید هلپر و جی بی تسک استفاده میکنم

arashaga
27-12-2009, 12:35
میشه بپرسم تو حالت عادی رم گوشیت چقدره ؟

در حالت عادی 55.9/29.2 هستش، یعنی حدود 30 مگ آزاد داره.

hovo
28-12-2009, 20:12
در حالت عادی 55.9/29.2 هستش، یعنی حدود 30 مگ آزاد داره.

بعد از آپ کردن چندین بار ریست سخت افزار ی و نرم افزار ی کردی؟؟؟ تو آپ دیت های قبلی اگه درست خاطرم باشه بعد از آپ کردن یه سری مشکلات پیدا میشد که شخصا بعد از دو بار ریست نرم افزاری و سخت افزاری درستش کردم بقیه هم همین مشکلات رو داشتن اما این دفعه اوله که با کمبود رم با باز شدن 1 برنامه مواجه میشیم>>>>!!!

فکر کنم اساتید باید کمکت کنن ولی به نظر من فقط مشکل نرم افزاری و به نظر نمیرسه سخت افزاری باشه++

arashaga
28-12-2009, 21:48
بعد از آپ کردن چندین بار ریست سخت افزار ی و نرم افزار ی کردی؟؟؟ تو آپ دیت های قبلی اگه درست خاطرم باشه بعد از آپ کردن یه سری مشکلات پیدا میشد که شخصا بعد از دو بار ریست نرم افزاری و سخت افزاری درستش کردم بقیه هم همین مشکلات رو داشتن اما این دفعه اوله که با کمبود رم با باز شدن 1 برنامه مواجه میشیم>>>>!!!

فکر کنم اساتید باید کمکت کنن ولی به نظر من فقط مشکل نرم افزاری و به نظر نمیرسه سخت افزاری باشه++

یعنی 29.2 مگ در حالت عادی کمه؟ گوشی شما چقدر رم آزاد داره در حالت عادی؟

amini_bio
29-12-2009, 01:27
کلا ظاهرا هیچ تغییری تو ورژن جدید وجود نداره.
اون سرعت بالاتر و مصرف شارژ کمتر و اینا هم چیزایی هست که با فرمت ایجاد شده و ربطی به آپدیت نداره.
من که هنوز همون ورژن 30 را دارم و از 35 هم نا امید شدم.
آخه اینم شد آپدیت که نوکیا ارائه کرده؟
بیشتر شبیه یک کار تبلیغاتی در آغاز سال نو میلادی میمونه.

hovo
29-12-2009, 18:32
یعنی 29.2 مگ در حالت عادی کمه؟ گوشی شما چقدر رم آزاد داره در حالت عادی؟

تو حالت عادی کمتراز26 ولی با 3 تا در حال اجرا
slidehelper_v.1.07
WebGate Voice Inbox v1.10.120
Jbak.Taskman.v1.0.R18

البته دوتا از برنامه های گوشی رو هم با تسکمن کیل کردم (any key,auto lock

hovo
29-12-2009, 18:35
کلا ظاهرا هیچ تغییری تو ورژن جدید وجود نداره.
اون سرعت بالاتر و مصرف شارژ کمتر و اینا هم چیزایی هست که با فرمت ایجاد شده و ربطی به آپدیت نداره.
من که هنوز همون ورژن 30 را دارم و از 35 هم نا امید شدم.
آخه اینم شد آپدیت که نوکیا ارائه کرده؟
بیشتر شبیه یک کار تبلیغاتی در آغاز سال نو میلادی میمونه.

ولی من رفتم واسه آپ دیت حد اقل اینه که گوشی حال میاد
در ضمن در مورد باطری یک ساعت هم یک ساعته...! حتی اگه بخ خاطرش باید آپ کرد.

robert
31-12-2009, 11:54
سلام

من قبلا تو تاپیک درخواست نرم افزار درخواستی رو مطرح کردم که بهم گفتند تو کلوپ مطرح کنی بهتره...

درخواستم اینه که
یه تقویم فارسی

یه بازی شطرنج

یه player که بتون آهنگ در حال اجرا رو جلو و عقب ببرم

همگی برای گوشی n96

ممنون میشم:11:

hovo
31-12-2009, 20:09
سلام

من قبلا تو تاپیک درخواست نرم افزار درخواستی رو مطرح کردم که بهم گفتند تو کلوپ مطرح کنی بهتره...

درخواستم اینه که
والا چی بگم این دیگه نادره نادره نادره:18::18::18:

یه تقویم فارسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . . . : : : تقويم رسمی كشور سال 1388 براي Nokia Calendar به همراه کلیه مناسبت ها : : : . . .

یه بازی شطرنج

این سلیقه ای
تو انجمن بازی سرچ کن همه جورش هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپدیت : بهترین پلیر موسیقی : TTPod v3.63

همگی برای گوشی n96

راستی
یه سری هم اینجا بزن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فهرست و آرشیو موضوعی برنامه های سیمبین سری 60 ویرایش 3 با توضیح مختصر

این هم منبع اصلی همه برنامه ها
گفتگوها در تالار : سیمبین سری 60 ویرایش 3

Crespo
01-01-2010, 00:21
سلام
به دادم برسین! نیدونم گوش چش شده! از سر شب مسیجا باز نمیشه! یعنی وارد قسمت مسیج میشه، به همه قسمت ها هم دسترسی داره، اما مسیج رو باز نمیکنه! این حالت رو هم فقط با مسیجای روی مموری داره! یعنی مسیجایی که روی فون مموری هستن رو باز میکنه، اما اینایی که روی مموری جانبی هستن رو باز نمیکنن! هیچ کدوم! نه inbox نه outbox و نه draft!!!! هم مموری گوشی و هم فون مموری خالی هستن! نمیدونم چرا یهو اینجوری شد!!!!!

amini_bio
01-01-2010, 01:49
سلام

درخواستم اینه که
یه تقویم فارسی

یه بازی شطرنج

همگی برای گوشی n96

آدرس را خودت بیاب ولی
شطرنج:
chess genius

پلیر:
lcg jukebox

تقویم هم که همون کلندر خود گوشی که برای سال شمسی ویرایشش کدند
و البته تقویت salname88 اقای شالچیان هم خالی از لطف نیست.

amini_bio
01-01-2010, 08:31
سلام
به دادم برسین! نیدونم گوش چش شده! از سر شب مسیجا باز نمیشه! یعنی وارد قسمت مسیج میشه، به همه قسمت ها هم دسترسی داره، اما مسیج رو باز نمیکنه! این حالت رو هم فقط با مسیجای روی مموری داره! یعنی مسیجایی که روی فون مموری هستن رو باز میکنه، اما اینایی که روی مموری جانبی هستن رو باز نمیکنن! هیچ کدوم! نه inbox نه outbox و نه draft!!!! هم مموری گوشی و هم فون مموری خالی هستن! نمیدونم چرا یهو اینجوری شد!!!!!

يه برنامه مسيج نصب كن ببين اون مي تونه بازشون كنه يا نه
مثلا message storer

Crespo
01-01-2010, 13:48
يه برنامه مسيج نصب كن ببين اون مي تونه بازشون كنه يا نه
مثلا message storer

روی InBox یا SentBox که میرم از برنامش میپره بیرون. اما Draft رو چون کمه باز می کنم، و وقتی می خوام یکی از مسیج های Draft رو باز کنم، بر می گرده دوباره به همون Draft و باز نمی کنه!

پ.ن: کد رجستر برنامه message storer روو می خوام. اینم IMEI من:

358064016950572

تو رو خدا حتماً کمک کنید، نمیدونم چش شده!!!!!! :13::41:

hovo
01-01-2010, 13:52
سلام

ابتدا پیامهای روی گوشی رو بکاپ بگیر

1 . حافظه ی مورد استفاده ی پیام ها را بر رویMemory Cardتنظیم کنید ( مهم )
برای اینکار به مسیر زیر بروید وMemory in useرا بر رویMemory Cardتنظیم کنید .
کد:

Menu > Messaging > Options > Settings > Other

4 . به مسیر C:\Private بروید و پوشه ی 1000484b را به درایو E کپی کنید .
کار تمام است .

حالا پیامهای کارت حافظه را به گوشی انتقال بدهید

5 . حافظه ی مورد استفاده ی پیام ها را بر روی Phone memory تنظیم کنید تا پیام ها را مشاهده نمایید .

خوب حالا اگه در دیدن پیامکها مشکلی ندارید خوشحال باشید که پیامک هاتون خراب نشدن مشکل از فریمور یا .... دیگری است حالا (البته میتونید ناراحت بشید چون احتمالا یه مستر ریست میخواد

amini_bio
01-01-2010, 19:45
روی InBox یا SentBox که میرم از برنامش میپره بیرون. اما Draft رو چون کمه باز می کنم، و وقتی می خوام یکی از مسیج های Draft رو باز کنم، بر می گرده دوباره به همون Draft و باز نمی کنه!

پ.ن: کد رجستر برنامه message storer روو می خوام. اینم IMEI من:

358064016950572

تو رو خدا حتماً کمک کنید، نمیدونم چش شده!!!!!! :13::41:
بفرما:

34975622

Crespo
03-01-2010, 02:15
بفرما:

34975622

عمل نمیکنه!!!

کماکان، مشکل من پابرجاست!!!!!!!!!!

amini_bio
03-01-2010, 08:25
شرمندم عزيز پريشب مسنجر من قطع شد و ديگه وصل نشد.
هرچي فكر كردم راهي براي مشكلت به ذهنم نرسيد.

hovo
06-01-2010, 17:26
Killermobile.AdvanceSMS.v1.05.S60v3.v5.SymbianOS9. x.Unsigned.Cracked-FoXPDA.sis

این رو امتحان کن

کرسپو شاید مشکلت حل بشه
البته نمیدونم تو سایت آپلود شده یا نه
یکم سرچ میخواد

farhad61
08-01-2010, 12:31
آقا من با این نرم افزارهای پخش اذان مشکل دارم هیچ کدوم روی گوشیم جواب نمیدن بلال بعد از نصب اصلا سر موعد اجرا نمیشه برنامه اذان هم اصلا فایل نصب نداره یه برنامه دیگه هم بود یادم نیست اسمش چی بود که اصلا تقویمش 2 روز جلو بود(با اینکه مال 88 بود) لطفا یه برنامه معرفی کنید که روی n95 معمولی به راحتی کار بده ممنون

Saman-tci
09-01-2010, 21:04
دوست من باید درخواستتون رو توی بخش خودش مطرح کنید تا زودتر به درخواستتون رسیدگی بشه ....

pioneer60
11-01-2010, 15:14
دوستان گوشی N95 دوستم ناگهانی صفحه اش سیاه شده ، بطوریکه نوشته های روی LCD رو خیلی به سختی میشه دید،

کسی میدونـه مشکل چیه ؟. آیا میشه حلش کرد یا LCD خراب شده .

لطفآ راهنمائی کنیــد چکار باید کرد .

mahdeedj
11-01-2010, 15:53
دوستان گوشی N95 دوستم ناگهانی صفحه اش سیاه شده ، بطوریکه نوشته های روی LCD رو خیلی به سختی میشه دید،

کسی میدونـه مشکل چیه ؟. آیا میشه حلش کرد یا LCD خراب شده .

لطفآ راهنمائی کنیــد چکار باید کرد .
برا من هم یه چند روزی روی صفحش خط های سیاه افتاد ولی بعد 2-3 روز خودش خوب شد و خط ها از بین رفت
صفحه گوشی دوست شما کلا سیاه شده یا خط های سیاه داره؟

amini_bio
11-01-2010, 21:26
یه بار فرمتش کنید.
اگه نرم افزاری باشه احتمالا حل میشه.

راستی من دیشب گوشیمو آپدیت کردم.
مدت ها بود گوشی را فرمت نکرده بودم
حسابی حال اومد.
بعد از چندین ماه از ورژن 30 اومدم به 35
تنها خوبیش این بود که دارم نرم افزارهای آپدیتی که تو این چند وقت اومده را جایگزین قبلیا می کنم!!!!