PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ ا N95 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22

Crespo
06-03-2009, 00:51
سلام دوستان.

من از برنامه LivePVR واسه ضبط مکالماتم استفاده می کنم. واقعاً برنامه خوب، عالی و با کیفیتی هستش. اما یه ایراد بزرگ داره

که موقع ضبط صدا مرتب بوق میزنه و طرف هم صداشو میفهمه و صداهای در هنگام زدن بوق رو هم ضبظ نمی کنه. می خواستم

ببینم یه برنامه دیگه با همین کیفیت عالی واسه ان کار هستش؟

راستی، میشه فونت Script از گوشی LG مدل KC550 رو واسم بزارین؟

REGISTERED USER
06-03-2009, 01:30
سلام دوستان.

من از برنامه LivePVR واسه ضبط مکالماتم استفاده می کنم. واقعاً برنامه خوب، عالی و با کیفیتی هستش. اما یه ایراد بزرگ داره

که موقع ضبط صدا مرتب بوق میزنه و طرف هم صداشو میفهمه و صداهای در هنگام زدن بوق رو هم ضبظ نمی کنه. می خواستم

ببینم یه برنامه دیگه با همین کیفیت عالی واسه ان کار هستش؟

راستی، میشه فونت Script از گوشی LG مدل KC550 رو واسم بزارین؟

برنامه psiloc Xelnex عالیه ... فقط باید روی فون مموری نصب کنی ها ... والا توی مموری بنصبی ، گوشی نمیره روی mass storage

کارش خیلی خوبه ، کیفیت mp3 عالی ، بدون بوق ، شورکات دکمه مربع هم داره برای ضبط :21:

___

سوال دوم ، باید بری توی سایت موبایلستان تالار گرافیک ، بخش فونت ها و بگردی ببینی چیزی شبیه اش میکس شده یا نه ... و الا کی LG دیده ! :18:

REGISTERED USER
06-03-2009, 01:33
شتاب سنج این گوشی از کجای تنظیمات فعال میشه ؟ تو display گزینه Rotate screen وجود نداره .

برای N95 در فریمور 30 و 31 عرضه شده و الا باید rotate me را نصب کنی :5:

Crespo
09-03-2009, 23:47
سلام.

ببخشین که اینجا می پرسم (اما اینجا دیگه خودمونی هستیم! :دی)

می خواستم ببینم آیا گوشی lg kc550 هم مثل نوکیا n95 آبدیتی، فریموری، چیز خاصی داره یا نه؟!

Arshia001
10-03-2009, 15:38
انصافا قابل بخشش نیست!تو فکر میکنی ما (دسته ی 95 داران!) اینقدر بیکاریم خودمونو با موجودی مثل lg بذاریم سر کار؟
از شوخی گذشته فکر نکنم اینجا کسی جوابتو بدونه.من که نمیدونم!

REGISTERED USER
10-03-2009, 15:45
سلام.

ببخشین که اینجا می پرسم (اما اینجا دیگه خودمونی هستیم! :دی)

می خواستم ببینم آیا گوشی lg kc550 هم مثل نوکیا n95 آبدیتی، فریموری، چیز خاصی داره یا نه؟!

چرا دارند ... باید بری خود سایت ال جی

Crespo
10-03-2009, 20:48
انصافا قابل بخشش نیست!تو فکر میکنی ما (دسته ی 95 داران!) اینقدر بیکاریم خودمونو با موجودی مثل lg بذاریم سر کار؟
از شوخی گذشته فکر نکنم اینجا کسی جوابتو بدونه.من که نمیدونم!

خیلی نامردی ارشیا!!!! :دی (شوخی کردم! :دی)

خ چیکار کنم؟ یکی سفارش کرده بود! منم گفتم جایی بهتر از اینجا نیست :دی

kurosh08
11-03-2009, 11:03
سلام
آقا n95 ویبره دارد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
چون گوشیم ویبره نمیزد، بردمش درستش کنه بازش کرد دید اصلاً توش ویبره نداره، بعدش از چند تا از دوستام که سوال کردم گفتند که بجز چند تا مدل خاص بقیه اصلاً ویبره ندارند!!!!
حالا واقعاً این حرف درسته؟!؟!

REGISTERED USER
11-03-2009, 11:58
ویبره نداشته باشه ؟ فقط n90 اینطوریه !

احتمالا چینی خریدی !

Arshia001
11-03-2009, 14:01
سلام
چون گوشیم ویبره نمیزد، بردمش درستش کنه بازش کرد دید اصلاً توش ویبره نداره، بعدش از چند تا از دوستام که سوال کردم گفتند که بجز چند تا مدل خاص بقیه اصلاً ویبره ندارند!!!!

من نمیدونم این آدما رو از کجا گیر آوردی،ولی هر کی همچین حرفی زده در بهترین حالت آدم گیجی بوده!تمام 95 ها ویبره دارن.امکان نداره تو گوشی ویبره نداشته باشه!این گوشیو از کجا گرفتی؟!

Crespo
11-03-2009, 22:17
چرا دارند ... باید بری خود سایت ال جی

میشه بیشتر راهنمائیم کنید. یه سایت فارسی، چیزی بهم معرفی کنید.

سلام

منم کاملاً با عرشیا! :دی (شوخی کردم، ارشیا :دی) موافقم. شما خودت یه نیگا بنداز، حتی اولین گوشی های

ساخت دست بشر هم ویبره دارن!!!!!!!! :دی

Saman-tci
11-03-2009, 23:23
از 1100 نوکیا تا N97 , از J100 سونی اریکسون تا C905 , از N620 سامسونگ تا i900 Omnia , از Imate Sp3 تا HTC Touch HD همگی ویبره داشتند بجز N90 نوکیا اونم به خاطر اینکه دوربین گوشی خارج از گوشی قرار داشت

REGISTERED USER
12-03-2009, 02:04
میشه بیشتر راهنمائیم کنید. یه سایت فارسی، چیزی بهم معرفی کنید.

گوگل رو گذاشتن برای چی ؟ :دی

kurosh08
12-03-2009, 07:39
نمی دونم چرا ویبره نمی زنه؟ شاید خرابه؟
بابا دیگه گوشیم چینی نیست. روی جعبش نوشته فنلاند، روی بورد گوشی نوشته فنلاند. شماره سریالش هم اصل هستش خودم توی سایت های تست imei تستش کردم. ظاهر گوشی تمام ویژگی های یک گوشی n95 اصل رو داره. در ضمن 395 هزار تومان خریده بودمش.

REGISTERED USER
12-03-2009, 12:53
همه ویبره دارند ... اصلا توی پروفایل Vibrating alert فعاله ؟!!!

برو یک فلش کن شاید نرم افزاری مشکل باشه

Arshia001
12-03-2009, 15:48
مطمئنی چینی نیست؟خوب اهمیتی نداره چون گوشی من میگن چینیه،ولی ویبره که داره هیچ،از قبلیه که فنلاندی بود هم مستحکم تره!
مطمئنم که یه توضیح خیلی ساده وجود داره که هیچ کی به ذهنش نرسیده.قضیه چینی و غیر چینیش نیست.گوشی رو نو خریدی یا دست دو؟از کجا خریدیش؟

amin2005
12-03-2009, 20:55
سلام خدمت دوستان
يه مشكلي واسه باطري گوشيم پيش اومده يكي لطف كنه راهنماييم كنه
چند وقته باطري گوشيم باد كرده و خيلي زود شار‍ژ خالي ميكنه.مثلا يه بار "باطري لو" ميده خاموش ميشه.دوباره اگه روشن كنم روشن ميشه.حالا ميخوام بدونم چرا اينجوري شده؟

حالا قصد دارم يه باطري n958gig از علا الدين واسش بگيرم.يه نفر كه كرفته و باطريش خوب كار كرده بگه كه از كدوم مغازه كرفته و مشخصاتي از باطري بگه كه بشه اونو تشخيص داد.قيمت رو هم لطف كنيد بگيد.

ولي خودم فكر كنم مشكلي كه واسه باطري خودم پيش اومده واسه اينه كه از شب تا صبح ميزنم به شارژ.
ممنون ميشن راهنمايي كنيد. با تشكر

REGISTERED USER
12-03-2009, 21:42
سلام خدمت دوستان
چند وقته باطري گوشيم باد كرده و خيلي زود شار‍ژ خالي ميكنه.مثلا يه بار "باطري لو" ميده خاموش ميشه.دوباره اگه روشن كنم روشن ميشه.حالا ميخوام بدونم چرا اينجوري شده؟

فاسد شده عمرش سر رسیده ! سریع عوضش کن اینا احتمال منفجر شدن دارند

الان باتری 8 گیگ اصلی نیست و گیر نمیاد

arashaga
12-03-2009, 23:39
سلام

بچه ها شارژ گوشیتون چقدر طول میکشه؟ برا من در حدود 1 ساعت و ربع کامل شارژ میشه! آیا این طبیعیه یا نه؟
بعدش معمولاً هرچند وقت یه بار شارژش میکنید؟ این طور که به نظر میرسه، هر روز باید شارژش کنم!! :41:

Crespo
13-03-2009, 00:05
سلام

بچه ها شارژ گوشیتون چقدر طول میکشه؟ برا من در حدود 1 ساعت و ربع کامل شارژ میشه! آیا این طبیعیه یا نه؟
بعدش معمولاً هرچند وقت یه بار شارژش میکنید؟ این طور که به نظر میرسه، هر روز باید شارژش کنم!! :41:

آره. مدت زمان شارژش همونقدر طول میکشه.

اما در مورد تموم شدنش باید بگم، بستگی به استفاده شما داره! اگر فقط واسه مکالمه و sms استفاده کنی و ازش

کار نکشی، حداکثر 2 روز. اما اگر زیاد کار بکشی، حداکثر یه صبح تا شب را بهت حال میده! :دی

Crespo
13-03-2009, 01:03
بازم یه سئوال بی ربط! :دی

گوشی 3110 کلاسیک حداکثر چه رمی رو ساپورت میکنه؟

Saman-tci
13-03-2009, 01:35
Crespo جان همچین یه نمه داری میزنی جاده خاکیا !!!! .
.
قربون شکلت اینجا تاپیک N95 هست چه ربطی به 3110 داره ... این گوشی برای خودش تاپیک مجزا داره .... اشکالی نداره درد عاشقی کشیده ام که مپرس نه ..؟:10:

این گوشی تا 2 گیگ رم اونم از نوع MicroSD ساپورت میکنه ....

amini_bio
13-03-2009, 01:48
سلام خدمت دوستان

حالا قصد دارم يه باطري n958gig از علا الدين واسش بگيرم.يه نفر كه كرفته و باطريش خوب كار كرده بگه كه از كدوم مغازه كرفته و مشخصاتي از باطري بگه كه بشه اونو تشخيص داد.قيمت رو هم لطف كنيد بگيد.

ولي خودم فكر كنم مشكلي كه واسه باطري خودم پيش اومده واسه اينه كه از شب تا صبح ميزنم به شارژ.
ممنون ميشن راهنمايي كنيد. با تشكر

سلام

گوشی من با باتری 8گیگ 1:30 حدودا طول میکشه شارژش و 2 الی 3 روزه هم شارژش خالی میشه.
از علاءالدین گرفتم.
فروشگاه orginal.
در ضمن هرکی می خواد باتری بگیره حتما با گارانتی بگیره. حداقل 2-3 روز گارانتی بده یارو تا اگه باتری اصل نبود ببرید پسش بدید.
چون هیچ جوره نمیشه اصل بودنشو تشخیص داد.

Saman-tci
13-03-2009, 02:33
دوستان شاید این مطلب قدیمی باشه ولی برای دوستانی که میخوان گوشیشون رو آپدیت کنن مفیده ...
.
این توضیحات در مورد تغییرات فریمور جدید گوشیهای N95 معمولی و N95 8gb از سایت رسمی نوکیا هست ....

Nokia N95 and N95 8GB software version 31.0.015 / 31.0.017 released
This software release includes music player playlist enhancements, Nokia Music store application fixes and embedded N-Gage games. Other changes are for Maps 2.0 and Flash lite 3.0 support. This software release is available through
the Nokia Software Updater

amin2005
13-03-2009, 08:02
گوشی من با باتری 8گیگ 1:30 حدودا طول میکشه شارژش و 2 الی 3 روزه هم شارژش خالی میشه.
از علاءالدین گرفتم.
فروشگاه orginal.
در ضمن هرکی می خواد باتری بگیره حتما با گارانتی بگیره. حداقل 2-3 روز گارانتی بده یارو تا اگه باتری اصل نبود ببرید پسش بدید.
چون هیچ جوره نمیشه اصل بودنشو تشخیص داد.

مرسي از راهنماييت.لااقل بگو جلدش چطوري بود كه اشتباه نگيرم..راستي اين باطري كه گفتي از علا الدين گرفتي از مال خود n95كه قويتره.نه؟
آدرس اين مغازه originalرو يه خورده دقيق تر بده.گارانتي كه ميده همين مغازه ؟
قيمت رو هم بگيد.
با تشكر

amin2005
13-03-2009, 08:39
راستي جديدا كه ميخوام بر نامه نسب كنم ,قبل اينكه آدرس فون ممري يا رم رو بدم access pointمياد(يعني ميخواد به اينترنت وصل شه) بعد پيغام "...checking certificate validity"رو ميده و بعد چند لحظه نصب كنسل ميشه .لازم به ذكره كه گوشيمو هك كردم.
راستي آخرين ورژن n95چنده؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد...

mostafa.m
13-03-2009, 09:08
راستي آخرين ورژن n95چنده؟
31..........

Crespo
13-03-2009, 09:38
crespo جان همچین یه نمه داری میزنی جاده خاکیا !!!! .
.
قربون شکلت اینجا تاپیک n95 هست چه ربطی به 3110 داره ... این گوشی برای خودش تاپیک مجزا داره .... اشکالی نداره درد عاشقی کشیده ام که مپرس نه ..؟:10:

این گوشی تا 2 گیگ رم اونم از نوع microsd ساپورت میکنه ....

ممنون سامان جان. آخه چیکار کنم، اینجا، همه دوستان به من لطف دارن و جو هم که صمیمیه. س کجا بهتر از اینجا؟

حالا یه سئوال کوچیک پرسیدم. ممنون.

kurosh08
13-03-2009, 16:00
با سلام
بالاخره گوشیم ویبره زد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حدود 1 ساعت پشت سر هم ویبره گوشی رو خاموش و روشن کردم و پشتس ر هم زنگ زدم. بالاخره گوشی ویبره زد و حدود 30 ثانیه گذاشتم ویبره بزنه. اما بعد از اون دیگه ویبره نزد.
ظاهراً ویبره خرابه. نمی دونم بدم درستش کنند یا اینکه بیخیال ویبره بشم. چون میترسم گوشی رو باز کنن یه بلایی سرش بیاد و کلاً گوشی رو از ریخت بندازن. در ضمن من گوشیمو دست دو خریده بودم البته 3 ماه بیشتر کارکرد نداشت.
حالا من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

kurosh08
13-03-2009, 16:01
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Arshia001
13-03-2009, 16:45
هفت هشت ده تا دیگه هم میزدی یه وقت نفهمیدیم سوال پرسیدی!میتونی ببری درستش کنی.اگه بلایی هم سرش آوردن حقته تا تو باشی گوشی دست دو رو 395 پولشو ندی بعد هم چک نکرده ورداری بیاری خراب باشه!

amini_bio
13-03-2009, 23:27
مرسي از راهنماييت.لااقل بگو جلدش چطوري بود كه اشتباه نگيرم..راستي اين باطري كه گفتي از علا الدين گرفتي از مال خود n95كه قويتره.نه؟
آدرس اين مغازه originalرو يه خورده دقيق تر بده.گارانتي كه ميده همين مغازه ؟
قيمت رو هم بگيد.
با تشكر
جلد نداره.
تو یه پلاستیک کوچیکه.
مسلما از باتری خود گوشی قویتره. اگه باتری خوب بگیری البته.
من خودم نگرفتم یک نفر برام خرید.
فکر کنم طبقه همکف باشه.
یا شایدم زیر همکف.

با سلام
بالاخره گوشیم ویبره زد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حدود 1 ساعت پشت سر هم ویبره گوشی رو خاموش و روشن کردم و پشتس ر هم زنگ زدم. بالاخره گوشی ویبره زد و حدود 30 ثانیه گذاشتم ویبره بزنه. اما بعد از اون دیگه ویبره نزد.
ظاهراً ویبره خرابه. نمی دونم بدم درستش کنند یا اینکه بیخیال ویبره بشم. چون میترسم گوشی رو باز کنن یه بلایی سرش بیاد و کلاً گوشی رو از ریخت بندازن. در ضمن من گوشیمو دست دو خریده بودم البته 3 ماه بیشتر کارکرد نداشت.
حالا من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
ویبره می خوای چیکار؟
منم که گوشیم ویبرش سالمه خیلی معدود ازش استفاده می کنم.
شاید اگه بگم ماهی 1 بار هم ویبرش عمل نمی کنه باورت نشه.
چون شخصا خوشم نمیاد گوشی نازم با این همه امکانات و ... این جوری لق بخوره!!!!

kurosh08
14-03-2009, 10:37
بابا. . . خشونت.
واقعاً که حقمه.

Arshia001
14-03-2009, 15:30
راست میگم دیگه!خدایی آدم گوشی نو رو نباید تست نکرده ورداره بیاره.گوشی دست دو که دیگه کلا قضیش جداست!حالا زیاد ناراحت نباش.درست میشه.ولی ممکنه خرج برداره و نمیدونم چقدر.

farhad61
14-03-2009, 21:32
سلام بچه ها
آقا یه سئوال تکراری دارم
یادمه اگه میخاستیم بعد از ریست شدن گوشی اون قسمت inestaling نیاد باید میرفتیم توی یه فایل و محتویاتش رو پاک می کردیم میشه آدرس اون فایل رو یه با دیگه بهم بگید؟
ممنونم

Majid393
14-03-2009, 21:59
سلام بچه ها
آقا یه سئوال تکراری دارم
یادمه اگه میخاستیم بعد از ریست شدن گوشی اون قسمت inestaling نیاد باید میرفتیم توی یه فایل و محتویاتش رو پاک می کردیم میشه آدرس اون فایل رو یه با دیگه بهم بگید؟
ممنونم

E:/Private/10202dce
محتویات این پوشه رو حذف کن .

Crespo
15-03-2009, 00:18
سلام.

راهی هست از گوشیم به عنوان وب کم استفاده کنم؟!!!!

Saman-tci
15-03-2009, 02:05
حالا فرض کن وب کم هم کردیم از چه اینترنتی میخوای استفاده کنی ...؟
.
از Gprs گوشی یا کامپیوترت ...؟

Crespo
15-03-2009, 02:32
حالا فرض کن وب کم هم کردیم از چه اینترنتی میخوای استفاده کنی ...؟
.
از gprs گوشی یا کامپیوترت ...؟

خوب معلومه. کامپیوتر دیگه :دی

mostafa.m
15-03-2009, 09:58
خوب معلومه. کامپیوتر دیگه :دی
آره با برنامه ی webcam mobiola راحت میشه استفاده کرد
من خودم بارها انجام دادم این کارو

kurosh08
15-03-2009, 10:06
بابا اشتباه شده بود. من گوشیمو 295 هزار تومان خریده بودم. یعنی واقعاً فکر کردین من برای گوشی دسته دوم 395 هزار تومان پول دادم.
در ضمن گوشیم ویبره نداره حالشو میبرم!!!

arashaga
15-03-2009, 12:48
سلام

Step Counter رو که نصب می کنم، میخوام اجراش کنم، پیغام میده : ساپورت نمی شود! در صورتیکه
این گوشی شتاب سنج داره! آیا تنظیمات خاصی می خواد؟ :13:

Saman-tci
15-03-2009, 13:09
دقیقاً چه اروری میده ....؟ برنامه رو از کجا دانلود کردی ...؟ از این فروم یا از خود سایت نوکیا ..؟

arashaga
15-03-2009, 14:27
دقیقاً چه اروری میده ....؟ برنامه رو از کجا دانلود کردی ...؟ از این فروم یا از خود سایت نوکیا ..؟

از سایت نوکیا، ساین هم نخواست! براحتی نصب شد، ولی میخوای اجراش بکنید پیغام می ده که :
گوشی از این امکان ساپورت نمی کنه! اگه نرم افزار بهتر سراغ دارید ممنون میشم لینک بدید؟:11:

kurosh08
15-03-2009, 16:43
آقا من با هر برنامه ای برای آهنگ ها عکس میزارم توی موزیک پلیر گوشیم نشون نمیده. اما توی Coreplayer نشون میده.
میشه بگید با چه برنامه ای این کار رو بکنم.
من با media player 11 و jet audio امتحان کردم عکس کاور رو نشون نمیده.

Barcelona09
15-03-2009, 18:34
با سلام خدمت اساتید محترم
من میخواستم توی گوشی N95 فارسی تایپ کنم
برنامه ی psolic crystal farsi هست ، که بعد از چند روز از کار میفته ، کرکش هم دارم ، اما باید گوشی هک باشه
حالا لطف کنید ، اگه راههای دیگه ای هست ، بگید تا استفاده کنیم ، اگر هم این برنامه که گفتم ف خوب هست ، بگید چطوری هک کنم و اصلا هک
کنم یا نه ؟

arashaga
15-03-2009, 19:53
کدوم یکی از اینا ماله N95 هستش؟ آیا قبل از اجرای برنامه باید کار خاصی، تنظیماتی انجام بدم؟؟:13:

NokiaStepCounter_S60_3_1_beta

NokiaStepCounter_S60_3_2_beta6210

مرسی:11:

mostafa.m
15-03-2009, 20:36
آقا من با هر برنامه ای برای آهنگ ها عکس میزارم توی موزیک پلیر گوشیم نشون نمیده. اما توی coreplayer نشون میده.
میشه بگید با چه برنامه ای این کار رو بکنم.
من با media player 11 و jet audio امتحان کردم عکس کاور رو نشون نمیده.
تو مدیا پلیر خود گوشی از قسمت آلبوم ها راحت میشه عکس گذاشت واسه هر آلبوم ;)

با سلام خدمت اساتید محترم
من میخواستم توی گوشی n95 فارسی تایپ کنم
برنامه ی psolic crystal farsi هست ، که بعد از چند روز از کار میفته ، کرکش هم دارم ، اما باید گوشی هک باشه
حالا لطف کنید ، اگه راههای دیگه ای هست ، بگید تا استفاده کنیم ، اگر هم این برنامه که گفتم ف خوب هست ، بگید چطوری هک کنم و اصلا هک
کنم یا نه ؟
بهترین راه حل از نظر من اینه که پروداکت کد رو عوض کنید...

کدوم یکی از اینا ماله n95 هستش؟ آیا قبل از اجرای برنامه باید کار خاصی، تنظیماتی انجام بدم؟؟:13:

Nokiastepcounter_s60_3_1_beta

nokiastepcounter_s60_3_2_beta6210

مرسی:11:
پلاگین مربوط به شتاب سنج رو نصبیدید؟؟؟

Barcelona09
15-03-2009, 21:59
اگر ممکنه توضیح بیشتری بدید
چطور میتونم پروداکت کد رو عوض کنم و اگر عوض کنم مشکل اجاد نمیکنه ؟

arashaga
15-03-2009, 22:12
پلاگین مربوط به شتاب سنج رو نصبیدید؟؟؟

لینک لطف می فرمائید ؟! ممنون:11:

Crespo
15-03-2009, 22:17
آره با برنامه ی webcam mobiola راحت میشه استفاده کرد
من خودم بارها انجام دادم این کارو

لینک جدید رو میشه بدین؟!

mostafa.m
15-03-2009, 22:23
لینک جدید رو میشه بدین؟!
شرمنده
آخرین باری که دانلود کردم 2-3ماه پیش بود...
یه سرچی بزنید پیدا میشه...

kurosh08
16-03-2009, 12:38
آقا غیر از میزان حافظه و اندازه صفحه نمایش فرق n95 معمولی با 8 گیگ چیه؟

mostafa.m
16-03-2009, 13:08
آقا غیر از میزان حافظه و اندازه صفحه نمایش فرق n95 معمولی با 8 گیگ چیه؟
باتری قویتر
عدم داشتن کاور لنز دوربین
رم بیشتر

kurosh08
17-03-2009, 16:12
برنامه ای وجود داره که صفحه کلید رو روی صفحه نمایش بیاره تا دیگه برای شماره گرفتن نیازی به باز کردن شماره های n95 نباشه و با جهت ها شماره گیری کرد. (مثل گوشی های لمسی)

Saman-tci
17-03-2009, 17:10
نه کوروش جان ... تا اونجایی که من میدونم همچین برنامه ای نیست ....
.
شما میتونی برای راحتی کار از گزینه Speed Dial استفاده کنی ... که با زدن یه دکمه شمارت گرفته بشه

arashaga
18-03-2009, 12:44
بچه ها شطرنج درست و حسابی برا این گوشی سراغ ندارید؟ چندتا دانلود کردم ضعیف بودند
Chessmaster با اینکه جاوا هستش خیلی قوبه! اما حیف که 320*240 نداره! البته بدونه گرفتم
ولی مشخصه که رزولوشنو همینطور الکی زیاد کردن و خراب شده! اگه سراغ داشتید، ممنون میشم
لینک بدید:20:

amini_bio
18-03-2009, 13:08
chessmaster را ميشه برا من بذاري؟
من از chessgenius استفاده مي كنم.
خوبه.

Ahmadreza0123
18-03-2009, 13:54
لینک دانلود chessmaster

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

darkburgundy
18-03-2009, 18:07
درصورت امکان یه مقدار توضیح در مورد gps نوکیا ان 95 بدید. چه کار هایی میشه باهاش کرد و چطوری اصلا میشه باهاش کار کرد؟

آیا برای استفاده از gps پول باید بدیم یا مفتی هست؟

arashaga
18-03-2009, 20:15
chessmaster را ميشه برا من بذاري؟
من از chessgenius استفاده مي كنم.
خوبه.

خیلی قوی ولی متاسفانه رزولوشن خوبی نداره:13:

Saman-tci
18-03-2009, 23:11
درصورت امکان یه مقدار توضیح در مورد gps نوکیا ان 95 بدید. چه کار هایی میشه باهاش کرد و چطوری اصلا میشه باهاش کار کرد؟

آیا برای استفاده از gps پول باید بدیم یا مفتی هست؟

ببین دوست من Gps دستگاهی هست که بوسیله اون میتونید با ماهواره کانکت بشید و در صورتی که روی دستگاهتون نقشه شهر یا کشورتون موجود باشه مکانتون رو روی نقشه بهتون نشون میده ....
حالا چند مدل از گوشیهای جدید هم هستند که از این فناوری استفاده میکنن ... مثل : N95 , N85 , N78 , I8510 وغیره ....
متاسفانه چون کشور ما از سوی این کمپانیها مثل نوکیا , سامسونگ و ... مورد تحریم قرار داره برای همین نقشه ای خوبی برای استفاده نداریم .... برای همین از 2 تا برنامه Gps به اسمهای گارمین و اسمارت کام استفاده میشه و نقشه های تهران و سایر شهرستانها رو داره و باید از این 2تا استفاده کرد ....
که برای اطلاعات بیشتر و همچنین دانلود و نصب برنامه میتونید به تاپیکهای این 2 برنامه در همین انجمن تشریف ببرید ..
ضمناً Gps هم مثل بلوتوث یک قابلیت برای گوشی هست که استفاده از اون در هیچ کجای جهان هزینه ای نداره ..

darkburgundy
19-03-2009, 03:14
ببین دوست من gps دستگاهی هست که بوسیله اون میتونید با ماهواره کانکت بشید و در صورتی که روی دستگاهتون نقشه شهر یا کشورتون موجود باشه مکانتون رو روی نقشه بهتون نشون میده ....
حالا چند مدل از گوشیهای جدید هم هستند که از این فناوری استفاده میکنن ... مثل : N95 , n85 , n78 , i8510 وغیره ....
متاسفانه چون کشور ما از سوی این کمپانیها مثل نوکیا , سامسونگ و ... مورد تحریم قرار داره برای همین نقشه ای خوبی برای استفاده نداریم .... برای همین از 2 تا برنامه gps به اسمهای گارمین و اسمارت کام استفاده میشه و نقشه های تهران و سایر شهرستانها رو داره و باید از این 2تا استفاده کرد ....
که برای اطلاعات بیشتر و همچنین دانلود و نصب برنامه میتونید به تاپیکهای این 2 برنامه در همین انجمن تشریف ببرید ..
ضمناً gps هم مثل بلوتوث یک قابلیت برای گوشی هست که استفاده از اون در هیچ کجای جهان هزینه ای نداره ..

ممنون بابت اطلاعاتی که در اختیار من قرار دادید. بسیار مفید بود.

kurosh08
19-03-2009, 10:31
دیگه ساعات پایانی سال 87 رو سپری می کنیم.
از همین الان سال نو رو به همه بچه های این کلوپ تبریک میگم و امیدوارم که سال خوب و خوشی داشته باشید.
کوروش

kurosh08
19-03-2009, 10:33
دیگه داریم ساعات پایانی سال 1387 رو سپری می کنیم.
من از همین حالا سال نو رو به همه بچه های کلوپ N95 و همه p30world ی ها تبریک میگم و امیدوارم که سال خوب و خوشی داشته باشید.
کوروش

Crespo
20-03-2009, 00:40
سلام. یه جون مردی میشه یه چندتا تم خیلی خیلی خیلی خوشکل از عید نوروز بزاره؟!!!!!!!!!!

لطفاً مذهبی نباشه، بلکه کاملاً آریایی باشه.

farhad61
20-03-2009, 14:01
:11: سال نو به همه n95 دارها مبارک :11:

:10:سال خوب و پر باری داشته باشید :10:

REGISTERED USER
21-03-2009, 00:20
سلام. یه جون مردی میشه یه چندتا تم خیلی خیلی خیلی خوشکل از عید نوروز بزاره؟!!!!!!!!!!

به نظرم سر سفره عید قرآن می زارن و میخونند نه بقایای آریایی ها رو :27:

توی موبایلستان بود فکر کنم

Crespo
21-03-2009, 00:45
به نظرم سر سفره عید قرآن می زارن و میخونند نه بقایای آریایی ها رو :27:

توی موبایلستان بود فکر کنم

100%! من گفتم مذهبی نباشه. چون من نوروز یه چیز کاملاً باستانی و آریایی می دونم. اما به هیچ وجه من مخالف قرآن نیستم.:11:

REGISTERED USER
21-03-2009, 01:16
راستی یه بازی شطرنج توی موبایلستان بود : ZingMagic Limited Chess Pro II v3.00.03 OPDA

خیلی خوب بود گرافیک عالی ... برید بگیرید

Saman-tci
21-03-2009, 02:12
اینم آدرسش :

hovo
21-03-2009, 11:34

با حفظ منبع میلاد از بچه های موبایلستان

kurosh08
22-03-2009, 15:44
بچه ها سلام
آپدیت جدید n95 اومد
ورژن 31.0.0.17

Saman-tci
22-03-2009, 17:05
دوست من شما حالت خوبه ...؟؟؟؟ این فریمور خیلی وقته عرضه شده !!!!!!

REGISTERED USER
23-03-2009, 00:26
سلام دوستان یه مشکل اوردم بعد این همه مدت

گوشی رو خاموش کردم و رمش رو در اوردم نشون دوستم بدم که 8 گیگ و کلاس 3 هست ... بعد که گذاشتم توش وقتی میرم گالری توی قسمت image & video خالی خالی هست ... با اینکه مموری پره ! و با فایل منیجر هم همه باز میشن !

خاموش و اینا هم کردم نشد !

چی شده ؟

نگید فرمت یا مستر ریست اصلا حالشو ندارم این روزای عیدی !

amini_bio
23-03-2009, 01:42
مموریت مارکش چیه؟
یه بار تموم اطلاعات گوشیت (شامل فولدرهای هیدن و سیستمی) را کپی کن رو کامپیوتر و مموریت را فرمت کن و دوباره بریز رو مموری.

REGISTERED USER
23-03-2009, 23:04
sandisk ... نمی دونم چرا هر چند ماهی وقتی بعضی اوقات از این کارا می کنم اینطوری میشه ... سرعت عالی و اصلا هنگ نمی کرد اما اینطوری ! امشب خالی اش کردم و بعد فرمت !

دوربین و تناس هنگ می کرد ... کند بود و.. !

3 ساعت وقتم رو گرفت ! تا خالی بشه با گوشی چون رم ریدر نمی خوندش !

REGISTERED USER
23-03-2009, 23:06
ngage ها هم پرید ... حیف !

kurosh08
24-03-2009, 09:27
یکی از دوستام n78 داره می خواستم بدونم n78 شتابسنج داره؟

Majid393
24-03-2009, 10:26
یکی از دوستام n78 داره می خواستم بدونم n78 شتابسنج داره؟

اولا" باید در کلوپ ان78 می پرسیدید :

درضمن ان78 شتابـسـنـج نداره .

arashaga
24-03-2009, 11:17
سلام بر همه دوستان، سال نو مبارک! :11:

من این برنامه Task Manager رو نصب کردم رو گوشی، برنامه واقعاً جالبیه! اطلاعات حافظه ها
مقدار رم و... و خیلی چیزای جالبه دیگه! و اینکه میشه برنامه های باز رو خیلی راحت باهاش
بست... فقط یه چیزی.......... تو قسمت System Information مقدار CPU دستگاه رو 206 MHz
نشون میده!!! مگر نه اینکه CPU این گوشی Dual Arm 11 332 MHz هستش؟؟ برنامه مشکل داره
یا CPU گوشی من کمه؟؟:13:
از دوستان اگه کسی این برنامه رو رو گوشیشون دارن، یه تستی بزنن و نتیجه رو به من هم بگن تا
ببینیم که آیا مشکل از نرم افزاره که اشتباه نشون میده یا نه؟ آخه این نرم افزار خیلی هم آپدیت
میشد!! تقریباً روزی دو بار ورژن جدیدش رو بچه ها میزاشتن!!! :31: بعید نیست مشکل از نرم
افزار باشه! به هر حال منتظر یاری سبز دوستان هستم:40:

kurosh08
24-03-2009, 15:25
اون برنامه ها خوب نمیتونن CPU رو شناسایی کنند.
شما از برنامه PhoNetInfo استفاده کنید می بینین که CPU رو 332 میشناسه.
یه کمی بگردین پیداش میکنین.

ahh1373
24-03-2009, 16:07
سلام آقا من تازگی یه n95 گرفتم ولی سرعتش خیلی پایینه ! و وقتی باهاش سریع کار میکنم گیر میکنه !
در ضمن هنگامی که تو گالری میرم عکس های گرفته شده رو یک دفعه پاک میکنه!!!!
لطفاگ جون هرکی دوست دارید کمک کنید ممنون:41::18:

farhad61
24-03-2009, 17:26
سلام بچه ها

آقا برنامه ایی ، پچی مچی گچی چیزی هست که بشه تاریخ گوشی رو به هجری شمسی نشون بده
گوشیم n95 معمولی هست

amin2005
24-03-2009, 21:12
سلام
جديدا رفتم علا الدين يه قاب واسه كوشيم گرفتم.مهندس بازيم گل كرد گفتم خودم عوضش كنم.قسمت پايين گوشي يه دونه كيت آنتن مانند سبز چسبيده بود به قاب خودگوشي ,كندمش بعدچسبوندمش به قاب جديد (البته با چسب قطره اي به صورت كج و خل).حالا gps م درست و حسابي كار نمي كنه به زور يكي دوتا ماهواره پيدا ميكنه اونم تا گوشي رو ميگيرم دستم ميپپره.يعني اون آنتنه gpsش بوده؟
حالا نميدونم تو بازار هست كه بخري ؟
لطفا اگه كسي ميتونه راهنمايي كنه
با تشكر....

amin2005
24-03-2009, 21:16
سلام آقا من تازگی یه n95 گرفتم ولی سرعتش خیلی پایینه ! و وقتی باهاش سریع کار میکنم گیر میکنه !
در ضمن هنگامی که تو گالری میرم عکس های گرفته شده رو یک دفعه پاک میکنه!!!!
لطفاگ جون هرکی دوست دارید کمک کنید ممنون:41::18:

hاحتمالا با فلش يا مستر ريست يا فرمت حل ميشه اگه سخت افزاري نباشه.سرعت گوشي هم به ورژن گوشي خيلي ربط داره

Saman-tci
25-03-2009, 01:06
سلام
جديدا رفتم علا الدين يه قاب واسه كوشيم گرفتم.مهندس بازيم گل كرد گفتم خودم عوضش كنم.قسمت پايين گوشي يه دونه كيت آنتن مانند سبز چسبيده بود به قاب خودگوشي ,كندمش بعدچسبوندمش به قاب جديد (البته با چسب قطره اي به صورت كج و خل).حالا gps م درست و حسابي كار نمي كنه به زور يكي دوتا ماهواره پيدا ميكنه اونم تا گوشي رو ميگيرم دستم ميپپره.يعني اون آنتنه gpsش بوده؟
با تشكر....

اگه طرف پایین سمت راست گوشی بوده , بله اونجا آنتن Gps گوشی هست ....

Arshia001
25-03-2009, 09:52
سلام بچه ها!
من تازگیا به شدت تو فکر افتادم قاب گوشیمو عوض کنم مشکی بهش بندازم.اگه قاب High Copy مشکی بگیرم بدم واسم بندازن ممکنه مشکلی پیش بیاد یا امنه؟

kurosh08
25-03-2009, 13:11
سلام
n95 یکی از فامیلام وقتی از شارژ گوشی کم میشه اکثراً موقع فیلم برداری یا بازی و بعضی برنامه های سنگین گوشی ریست میشه. البته وقتی شارژ کامله ریست میشه اما خیلی خیلی کم.
میخواستم بدونم یعنی مشکل از باتری یا . . .

ahh1373
25-03-2009, 14:28
hاحتمالا با فلش يا مستر ريست يا فرمت حل ميشه اگه سخت افزاري نباشه.سرعت گوشي هم به ورژن گوشي خيلي ربط داره

آقا من گوشی رو 4 بار فرمت کردم و یک بار هم با برنامه Nokia Updater آپدیت کردمش ولی سرعت گوشی بهتر شد و دیگه کم تر قفل میکنه
ولی هنوز مشکل گالری رو داره!!!!:41::41::41::18:
کمک کنید!!!

amin2005
25-03-2009, 14:32
اگه طرف پایین سمت راست گوشی بوده , بله اونجا آنتن gps گوشی هست ....

اگه بخواي بخري هست؟

ahh1373
25-03-2009, 14:46
آقا یکی به من کمک کنه!!!

hovo
25-03-2009, 14:59
سلام بچه ها!
من تازگیا به شدت تو فکر افتادم قاب گوشیمو عوض کنم مشکی بهش بندازم.اگه قاب high copy مشکی بگیرم بدم واسم بندازن ممکنه مشکلی پیش بیاد یا امنه؟

نه به هیچ عنوان بهت پیشنهاد نمیکنم !!!! اشتباه ما رو تکرار نکنه

دلائلش چندین بار گفته شده...

1)از بین رفتن کارکرد دکمه های ولم(زوم) با فشار زیاد و به زور نوک خودکار کار خواهد کرد
2)بعد از سه چهار با زدن دکمه گالری کار خواهد کرد
3)خراب شدن دوربین جلو بعد از یه مدتی...
4)شنیدن صدای خش خش در بلند کوچک
5)خراب شدن دکمه های شماره گیر
6)صد درصد کم کار شدن یکی از دکمه های دی پد(احتمالا دکمه سبز یا قرمز)
7)و مهمترین دلیل احتمال 70 % خراب بسته شدن یکی از پیچهای اورجینال پشت اسلاید
8)زشت شدن گوشی(نظر شخصی)

9)
....

امید وارم هیچ کسی این کار رو نکنه
راه حل صحیح خرید یه کیف خوبه

death_man
25-03-2009, 15:49
سلام
با تشكر....
برای منم یه همچین مشکلی پیش اومده، درست همینجایی که گفتی ضربه خورده و فقط 2تا ماهواره کار میکنه. همه کار کردم درست نشد. هر کاری کردی منم در جریان قرار بده. الان 7 ماه گوشیم اینجوری شده.:41:

arashaga
25-03-2009, 18:35
بچه ها اینو یه امتحانی بکنید ببینید جواب میده یا نه؟ برای استفاده از اینفرارد بجای کنترل
بعضی دستگاه هاست :

arashaga
25-03-2009, 20:57
راستی دوستان، روی این گوشی نمی تونیم Quick Office کامل با قابلیت ویرایش رو نصب کنیم؟

REGISTERED USER
26-03-2009, 00:21
برای منم یه همچین مشکلی پیش اومده، درست همینجایی که گفتی ضربه خورده و فقط 2تا ماهواره کار میکنه. همه کار کردم درست نشد. هر کاری کردی منم در جریان قرار بده. الان 7 ماه گوشیم اینجوری شده.:41:

من هم قاب عوض کردم اینطوری شد اصلا وصل نمی شد ! یکبار دیگر دستکاری اش کردم خوب شد.... البته یک فلت کوچیکه که با چسب چسبیده ... احتمالا همون آنتن اش هست :20:

Saman-tci
26-03-2009, 01:27
اگه بتونی جای همون Gps گوشیت یه سیم مسی لحیم کنی و دورتادور گوشیت امتداد بدی قدرت گیرندگی Gps گوشیت خیلی بالا میره طوریکه در عرض 10 ثانیه کانکت میشه

amin2005
26-03-2009, 08:38
نه به هیچ عنوان بهت پیشنهاد نمیکنم !!!! اشتباه ما رو تکرار نکنه

دلائلش چندین بار گفته شده...

1)از بین رفتن کارکرد دکمه های ولم(زوم) با فشار زیاد و به زور نوک خودکار کار خواهد کرد
2)بعد از سه چهار با زدن دکمه گالری کار خواهد کرد
3)خراب شدن دوربین جلو بعد از یه مدتی...
4)شنیدن صدای خش خش در بلند کوچک
5)خراب شدن دکمه های شماره گیر
6)صد درصد کم کار شدن یکی از دکمه های دی پد(احتمالا دکمه سبز یا قرمز)
7)و مهمترین دلیل احتمال 70 % خراب بسته شدن یکی از پیچهای اورجینال پشت اسلاید
8)زشت شدن گوشی(نظر شخصی)

9)
....

امید وارم هیچ کسی این کار رو نکنه
راه حل صحیح خرید یه کیف خوبه

كاملا تاييد ميشه.قاب فابريك گوشي هر چقدر هم كه داغون باشه سگش شرف داره به قاي معمولي .اگه قاب فابريك هم سالمه كه بهترين راه سالم نگه داشتنشه ....

amin2005
26-03-2009, 08:43
اگه بتونی جای همون gps گوشیت یه سیم مسی لحیم کنی و دورتادور گوشیت امتداد بدی قدرت گیرندگی gps گوشیت خیلی بالا میره طوریکه در عرض 10 ثانیه کانکت میشه

تونستن كه ميتونم.ولي ميترسم مشكلي مثل اتصالي پيش بياد.
قطر سيم حدودا چقر باشه؟
راستي من شنيده بودم ماله خودش آلياژه مخصوصه ......

Arshia001
26-03-2009, 08:43
من فکر میکردم این مشکلاتی که گفتین فقط با قابای 5 تومنی پیش میاد!پس 20-30 تومنی ها هم همینن؟!چه بد!

Barcelona09
26-03-2009, 12:23
با سلام خدمت اساتید
من وقتی گوشی رو خاموش و روشن میکنم ، و میرم توی قسمت مموری ، چند کلوبایت بهش اضافه شده
مثلا قبل از خاموش کردن 400 kb و پس از روشن کردن 1112 kb
میخواستم بدونم مشکلی داره ، ویروسی ، چیزی نداشته باشه ؟
چه ویروس کشی نصب کنم روی گوشی /؟
در ضمن ریست مستر و فرمت هم کردم

amin2005
26-03-2009, 13:42
من فکر میکردم این مشکلاتی که گفتین فقط با قابای 5 تومنی پیش میاد!پس 20-30 تومنی ها هم همینن؟!چه بد!

آره ديگه ... قاب كه آنتن gps يا گوشي تماس نداره.... تازه گوشيم هم موقع تماس خرخر ميكنه

amin2005
26-03-2009, 13:46

روش سامان جان جواب داد .اگه خواستي بگو كه بيشتر توضيح بدم.فقط از سيم روكش دار استفاده كن كه احتمال اتصالي شدن كم شه.......
(مسئوليتش پاي خودت.البته برا من كه چيزيش نشد.)

death_man
26-03-2009, 17:30
آره ديگه ... قاب كه آنتن gps يا گوشي تماس نداره.... تازه گوشيم هم موقع تماس خرخر ميكنه
صدای خرخر برا اینکه پیچای گوشیتو یا خیلی محکم بستی یا یکم شل.
منم همین صدا رو داشتم یا وقتی صفحه گوشی و کامل به صورتم میچسبوندم صدای من نمی رفت. با پیچش ور بری درست میشه

death_man
26-03-2009, 17:42
روش سامان جان جواب داد .اگه خواستي بگو كه بيشتر توضيح بدم.فقط از سيم روكش دار استفاده كن كه احتمال اتصالي شدن كم شه.......
(مسئوليتش پاي خودت.البته برا من كه چيزيش نشد.)
چه سیمی استفاده کردی؟ چه اندازه؟
مال من گارانتی اتصالاته. 2 ساله که گوشیو دارم. فکر می کنی بدم شرکت میتونه درستش کنه؟

Saman-tci
26-03-2009, 21:02
ببین دوست من بهترین سیم برای استفاده , سیم مسی لاکی هست ....
.
حدود 10 تا 15 سانت سیم مسی لاکی و یک آلن T6 که مخصوص باز کردن پیچ های گوشی هست و یک دستگاه هویه ....
.
اگه دقیقاً سیم مسی رو به همون قسمت آنتن Gps گوشیت لحیم کنی خیلی خوب بهت جواب میده و در فضای باز تا 10 ثانیه و در فضای بسته نهایتاً تا 30 ثانیه کانکت میشه ....

IPHONE 3g
26-03-2009, 21:06
این مشکل فکر نکنم تو گارانتی باشه چون خودت اینجوریش کردی.

amin2005
26-03-2009, 21:25
چه سیمی استفاده کردی؟ چه اندازه؟
مال من گارانتی اتصالاته. 2 ساله که گوشیو دارم. فکر می کنی بدم شرکت میتونه درستش کنه؟

من از سيم هدفون استفاده كردم.داستان ما از اين قراره كه سيم رو لحيم كردم همون طوري كه قاب باز بود امتحانش كردم درست بود البته سرعتش 10 ثانيه كه ميگفتن نبود...همون موقع پست دادم كه روش جواب داد....قاب رو كه مخواستم ببندم يخورده سيم رو كوتاه كردم و قاب رو بستم .روشن كه كردم ديدم نميگيره....اعصابم خورد شد قاب رو باز كردم و گوشي رو از سيمش آويزون كردم ميچرخوندم كه سيم كنده شد منم بيخيال gps شدم.قاب رو بستم .همين جوري الكي رفتم تو gps data و ناگهان
*********************************ديدم GPS كرفت***********************************

راجع به گارانتي فكر نكنم قبول كنن.چون گارانتي موقعي معتبره كه گوشي توسط افراد يا اشخاص غير مجاز تعمير يا دستكاري نشده باشه پس به نظر من ازت قبول نمي كنن.

amin2005
26-03-2009, 21:28
صدای خرخر برا اینکه پیچای گوشیتو یا خیلی محکم بستی یا یکم شل.
منم همین صدا رو داشتم یا وقتی صفحه گوشی و کامل به صورتم میچسبوندم صدای من نمی رفت. با پیچش ور بری درست میشه

درستش كردم.حدود 2ميل زير كوشيشو بردم بالا اتصالش كه قوي شد خرخرش افتاد...آخه فابريكش كه خوده ميدوني يخورده با چسبي كه داره بالاتره

NINTENDO_DS
26-03-2009, 21:31
البته من ان 95 هشت گیگ داشتم قاب فرعی که 6 تومن خریدم از قاب اصلی گوشی بهتر بود بستگی داره از کجا بخرین

REGISTERED USER
26-03-2009, 23:32
من قاب خریدم 26 تومن از یک وارد کننده . همین رو میدادند 55 تومن ! اما بازم میگم درسته مال خود نوکیا هست اما هیچی قاب اصلی نمیشه !

REGISTERED USER
26-03-2009, 23:51
یک خبر خوب .... بلاخره حرفه ای ترین نرم افزار منشی تلفنی کرک و آماده شد ... من که توی پوستم نمی گنجم :

عالیه عالی ...

amin2005
26-03-2009, 23:58
یک خبر خوب .... بلاخره حرفه ای ترین نرم افزار منشی تلفنی کرک و آماده شد ... من که توی پوستم نمی گنجم :

عالیه عالی ...

منظور از black list يا همون ليست سياه چيه؟

REGISTERED USER
27-03-2009, 00:25
بله توی لیست سیاه میتونی یک سری شماره بزاری و توی پروفایل هاش تعریف کنی که مثلا وقتی اینا تماس گرفتند چی کنه ! مثلا قطع یا بره منشی یا انتقال به شماره های همیشه خاموش و ... ! برای این کارا حرف نداره

من قبلا در مورد این نرم افزار همینجا توضیح دادم ... بسیار حرفه ای هست و تاپ ترین در جهان ... عملکردها همه سریع هستند و بدون باگ

مشکلش کرک نشدن اش بود که سی روزه از کار می افتاد که بلاخره درست شد ! ایول

amin2005
27-03-2009, 11:06
بله توی لیست سیاه میتونی یک سری شماره بزاری و توی پروفایل هاش تعریف کنی که مثلا وقتی اینا تماس گرفتند چی کنه ! مثلا قطع یا بره منشی یا انتقال به شماره های همیشه خاموش و ... ! برای این کارا حرف نداره

من قبلا در مورد این نرم افزار همینجا توضیح دادم ... بسیار حرفه ای هست و تاپ ترین در جهان ... عملکردها همه سریع هستند و بدون باگ

مشکلش کرک نشدن اش بود که سی روزه از کار می افتاد که بلاخره درست شد ! ایول

من زياد ازش سر در نياوردم .كجا راجع بهش توضيح دادي؟

IPHONE 3g
27-03-2009, 13:03

عالیه عالی ...

اقا دستت درد نکنه ولی من تو موبایلستان عضو نیستم میشه شما خودت اینجا ضمیمه کنی؟؟؟؟:8::10::40::11::11::11::40:

ممنونم.:11::11::40:

Saman-tci
27-03-2009, 13:28
من توی قسمت برنامه ها آپلود کردم ...میتونید تشریف ببرید و دانلود کنید ....

kamran agha
27-03-2009, 13:37
توی سایت دیجی کالا زده بود تولید ن 95 متوقف و گوشی دیگری جایگزینش شده در حالی که توی جی اس ام آرنا همچنان نوشته available می خواشتم ببینم این قضیه چقدر صحت داره؟؟؟

NINTENDO_DS
27-03-2009, 15:52
نه متوقف نشده وگرنه gsmarena می زد خبرشو

Mahdi_Co_1368
27-03-2009, 20:37
سلام دوستان
گوشی من N95 هست.به خاطر همین ، سوالم رو توی این تاپیک مطرح کردم تا بهتر راهنمای بشم.
من دوست داشتم یه پروفایل درست کنم که هر موقع روی اون حالت بزارم ، گوشی به صورت اتوماتیک ، answer کنه و آهنگی رو با کیفیت نسبتا خوبی بخونه ولی تا حالا چنین برنامه ای رو ندیدم.....چون همون طور که میدونید ، اکثر این جور برنامه ها ، فرمت amr.* رو قبول میکنند.....در صورتی که فرمت amr ، موزیک رو support نمیکنه
شما برنامه ای رو برای ساخت همچین پروفایلی درنظر دارید؟

در ضمن ، من از Mobisophy.Interactive.Voice.Call.Master.v2.50.0820 .S60v3.S60v5.Unsigned.Cracked-Symbian هم استفاده کردم...ولی این هم amr میخواد
با سپاس بی کران

amin2005
28-03-2009, 10:28
نميتوني اون ميوزيكي كه ميخواي كانورت كني به فرمت amr؟

NINTENDO_DS
28-03-2009, 12:48
سلام دوستان
گوشی من N95 هست.به خاطر همین ، سوالم رو توی این تاپیک مطرح کردم تا بهتر راهنمای بشم.
من دوست داشتم یه پروفایل درست کنم که هر موقع روی اون حالت بزارم ، گوشی به صورت اتوماتیک ، answer کنه و آهنگی رو با کیفیت نسبتا خوبی بخونه ولی تا حالا چنین برنامه ای رو ندیدم.....چون همون طور که میدونید ، اکثر این جور برنامه ها ، فرمت amr.* رو قبول میکنند.....در صورتی که فرمت amr ، موزیک رو support نمیکنه
شما برنامه ای رو برای ساخت همچین پروفایلی درنظر دارید؟

در ضمن ، من از Mobisophy.Interactive.Voice.Call.Master.v2.50.0820 .S60v3.S60v5.Unsigned.Cracked-Symbian هم استفاده کردم...ولی این هم amr میخواد
با سپاس بی کران

شما با برنامه xilisoft می تونی هر کاری بخوای بکنی حتی آهنگ کامل رو تبدیل به amr بکنی

Mahdi_Co_1368
28-03-2009, 12:48
نميتوني اون ميوزيكي كه ميخواي كانورت كني به فرمت amr؟

فایل هایی با فرمت AMR فقط برای ضبط و پخش کلام بکار میره ، نه موزیک:10:
مگه شما تا حالا فایلی با فرمت amr دیدی که آهنگ هم پخش کنه؟....والا من که ندیدم....ولی شاد هم بشه:5::5:

شما با برنامه xilisoft می تونی هر کاری بخوای بکنی حتی آهنگ کامل رو تبدیل به amr بکنی

دستتون درد نکه.....من میرم ببینم میتونم convert کنم یا نه:11::11::11:

NINTENDO_DS
28-03-2009, 12:51
بله چرا که نه شما می تونی موسیقی رو هم به amr تبدیل کنی

NINTENDO_DS
28-03-2009, 12:58
البته xilisoft رو اشتباه گفتم منظورم برنامه mp3 to rington gold بود من همین الان یک آهنگ رو تبدیل amr کردم

amin2005
28-03-2009, 17:28
فایل هایی با فرمت AMR فقط برای ضبط و پخش کلام بکار میره ، نه موزیک:10:
مگه شما تا حالا فایلی با فرمت amr دیدی که آهنگ هم پخش کنه؟....والا من که ندیدم....ولی شاد هم بشه:5::5:

دستتون درد نکه.....من میرم ببینم میتونم convert کنم یا نه:11::11::11:

طور ي گفتي نميشه كه منم شك كردم.الان با total video converter تبديل كردم

farhad61
29-03-2009, 16:52
بچه ها پچی که بشه تاریخ موبایل رو به فارسی نشون بده وجود داره

amin2005
30-03-2009, 11:01
سلام .
نمي دونم چرا با اين منشي تلفني هر نوع پرو فايل ميزارم عمل نميكنه...
برا شما هم اينجوريه؟

madira
30-03-2009, 16:46
دوستان من یک سوال داشتم . چند وقتی هست زمانیکه گوشیم زنگ میخوره یا کلاً با هاش صحبت میکنم call duration رو صفحه نمایش داده نمیشه و باید دکمه back رو بزنم تا نمایش داده بشه .
منظورم اینه که موقع مکالمه تایمر مربوط به مدت زمان صحبت کردن به یک صورتی hidden میشه که با زدن دکمه back نمایش داده میشه.
اینم بگم که تنظیمات رو چک کردم و به نظرم مشکل خاصی نبوده.

چه پیشنهادی واسه رفع این مشکل میکنید؟ممنون از کمکتون.

REGISTERED USER
30-03-2009, 23:37
من از بانه یک باتری گرفتم مال n95 هشت گیگ بود ... نوشته بود 1200 mAh اما الان 3 روزه که یک خط هم کم نکرده ... عجب چیزیه ... کره ای هست ! 5500 فقط !

مارکش pama بود !

میگم شما هم که گذاشتید در خوب بسته نمیشه هان ؟

armin_software
30-03-2009, 23:49
چه جالب!
بانه طرفای کرمانشاه هست دیگه!
همه چی ارزونه!

armin_software
30-03-2009, 23:52
من صدای n95 معمولی گوشی نداده بودم.
ولی تازه گی ها گوشی دادم
خیلی بلند میشه.
میگم رم 8 گیگ ساپورت می کنه؟

Arshia001
31-03-2009, 08:56
فیرمور 31 مثل اینکه 16 هم ساپورت میکنه.خودم با فیرمور 21 از رم 8 استفاده میکنم که 20 تومن خریدمش ولی هیچکی باورش نمیشه!

amin2005
31-03-2009, 10:03
من از بانه یک باتری گرفتم مال n95 هشت گیگ بود ... نوشته بود 1200 mah اما الان 3 روزه که یک خط هم کم نکرده ... عجب چیزیه ... کره ای هست ! 5500 فقط !

مارکش pama بود !

میگم شما هم که گذاشتید در خوب بسته نمیشه هان ؟

من دهنم سرويس شد تا درشو بستم.....كلي خود باتري رو سوهان زدم كلي درشو....تازه بازم درست حسابي بسته نميشه...
ول فك كنم باتري نبايد مارك داشته باشه ها....

amini_bio
31-03-2009, 14:32
باتری را که انداختید درشو به زور نبندید.
بلکه با یه قاب کریستال حداکثر 1000 تومنی اونو ثابت نگه دارید.

amin2005
31-03-2009, 18:10
تو اون فيلمي كه از تعويض باتري دوستان آماده كردند در باتري راحت بسته ميشه.ولي من قاب كريستال رو امتحان كردم...ارزششو نداشت.

arashaga
31-03-2009, 20:00
دوستان، یه سوال ابتدایی؟ من وقتی یکی مثلاً یه موزیک برام بلوتوث میکنه، مجبورم اونو تو Inbox گوشی نگهدارم یا اینکه
نهایتاً ببرمش تو My Folder که اونم باز یه قسمت از Message هاست! آیا راهی وجود نداره که بتونیم مثلاً موزیک دریافتی رو
در کارت Memory ذخیره کنیم؟

Majid393
31-03-2009, 20:29
دوستان، یه سوال ابتدایی؟ من وقتی یکی مثلاً یه موزیک برام بلوتوث میکنه، مجبورم اونو تو inbox گوشی نگهدارم یا اینکه
نهایتاً ببرمش تو my folder که اونم باز یه قسمت از message هاست! آیا راهی وجود نداره که بتونیم مثلاً موزیک دریافتی رو
در کارت memory ذخیره کنیم؟

بله .... میتونید اون موزیک یا عکس رو سیو کنید تا در گالری نشون داده بشه ......
( فایل رو باز کنید و بعد خروج کنید ... هنگام خروج از شما پرسیده میشه که میخواید سیو کنید یا نه )

amini_bio
01-04-2009, 00:25
با یه فایل منیجر مثل x-plore هم می تونید کلیه فایل های موجود در قسمت مسیجینگ خودتون را به مموری کارت یا هر جایی دلتون خواست انتقال بددید. (کپی پیست)

madira
01-04-2009, 14:36
دوستان من یک سوال داشتم . چند وقتی هست زمانیکه گوشیم زنگ میخوره یا کلاً با هاش صحبت میکنم call duration رو صفحه نمایش داده نمیشه و باید دکمه back رو بزنم تا نمایش داده بشه .
منظورم اینه که موقع مکالمه تایمر مربوط به مدت زمان صحبت کردن به یک صورتی hidden میشه که با زدن دکمه back نمایش داده میشه.
اینم بگم که تنظیمات رو چک کردم و به نظرم مشکل خاصی نبوده.

چه پیشنهادی واسه رفع این مشکل میکنید؟ممنون از کمکتون.

کسی هست بتونه کمکنه؟

NINTENDO_DS
01-04-2009, 14:44
وقتی توی تنظیمات هم میری و مشکل ندارن سریعترین و راحت ترین فکر که زمان کمی هم می بره یک فرمت ساده هست و گوشیت درست می شه

arashaga
01-04-2009, 16:40
با یه فایل منیجر مثل x-plore هم می تونید کلیه فایل های موجود در قسمت مسیجینگ خودتون را به مموری کارت یا هر جایی دلتون خواست انتقال بددید. (کپی پیست)

ممنون، من این برنامه رو نصب کردم، حالا از کدوم قسمت میتونم فایل های ارسالی توسط بلوتوث رو پیدا
کنم؟

Majid393
01-04-2009, 18:37
ممنون، من این برنامه رو نصب کردم، حالا از کدوم قسمت میتونم فایل های ارسالی توسط بلوتوث رو پیدا
کنم؟

تو محیط x-plore کلید 4 رو بفشارید ..... :دی

kurosh08
02-04-2009, 19:17
سلام
چیجوری موقع عکسبرداری صدای دوربین رو قطع می کنن؟
وقتی روی Silent میزارم قطع نمیشه.

hovo
02-04-2009, 22:53
سلام
چیجوری موقع عکسبرداری صدای دوربین رو قطع می کنن؟
وقتی روی Silent میزارم قطع نمیشه.

با حفظ منبع در همین سایت توسط آقا یونس
اول باید گوشیتون رو حک کنید تا بتونید خیلی کار ها روش انجام بدید مثلا نصب همه نرم افزار ها

دوم
گوشی رو در وضعیت هک قرار بدید.
دربرنامه ی xplore ، به قسمت تنظیمات رفته ( با زدن کلید صفر در محیط برنامه ) و سپسگزینه های Show Rom Drives و Show system files/folders رو تیکبزنید.
حال، به مسیر زیر برید :
Z:\Private\10202be9
فایل 101F8809.txt رواز مسیر فوق کپی کرده و در مسیر زیر ، Paste نمایید.
C:\Private\10202be9
سپس این فایل متنی رو با برنامهی xplore باز کنید ( برای ویرایش ). برای ویرایش کردن فایل، میتونید، روی این فایلمتنی، کلید 8 رو بزنید.
سپس به خط آخر این فایل مراجعه کنید.
در خط آخر، متن زیر رو باید ویرایش نمایید
0x7 int 1 0 cap_rd=alwayspass
cap_wr=alwaysfail
در خط فوق، تنها باید،عددیکیکه پر رنگ نوشته شده را، بهصفرتغییر بدید.
یعنی متنبه این صورت در میاد.
0x7 int 0 0 cap_rd=alwayspass
cap_wr=alwaysfail
تغییرات را Save کنید و از xplore خارج بشید.
حالا گوشی رو Restart کنید.
پس از بالااومدن گوشی، مشاهده خواهید کرد که در پروفایل silent، بدون صدای دوربین، میتونیدعکس بگیرید.

kurosh08
03-04-2009, 10:30
به خاطر راهنماییت دستت درد نکنه.
مرسی

MoonAndSky
03-04-2009, 18:25
سلام من یه مشکل تو گوشیم برام پیش اومده خواستم ببینم کسی هست اینجا بتونه بهم کمک کنه؟
گوشیم یهو زنگ خورد و هنگ کرد.خاموشش کردم دیگه تا جایی که لاک کد می خواد بیشتر بالا نمیاره و فقط یه دکمه میشه زد و بدش صفحه کلید کار نمیکنه و دکمه پاور واسه خاموش و روشن کار میکنه کسی میتونه بهم کمک کنه؟

REGISTERED USER
03-04-2009, 21:09
یچه ها من امروز گوشی را باز کردم و یک سیم نازک پیچوندم دور گوشی و به جای انتن روی برد لحیم کردم ... جدا الان توی اتاقم به راحتی gps میگیره ... توپ شد!

البته سیم بسیار نازک بود و شاید 30 تا تابش هم دادم نزدیک هم ... سه سوت کانکت میشه

جدا اموزش جالبی بود توی موبایلستان

حتما این کار را بکنید و ریسک هم اصلا نداره!

Saman-tci
04-04-2009, 00:12
داغه دلمو تازه کردی .... من از طریق همون آموزش امروز اینکارو کردم ....
ولی ..!!!!
سریع که کانکت نشد هیچی زدم پدر سنسور Gps رو هم درآوردم و دیگه در حالت معمولی هم دیگه Gps گوشیم نمیگیره ...

فکر کنم اون قسمت طلایی روی بورد همراه با لحیم کنده شده ....

REGISTERED USER
04-04-2009, 00:19
خوب تو که بلد نیستی چرا انجام میدی سامان جان ؟ من خودم چون فنی ام دست بردم. لپ تاپ میترکونم ! این که سهله !

من با هویه ظریف اول نوک سیم نازک و مویی مسی رو خراش و لحیم زدم بعدش سریع اتصال دادم به فقط بخش اول اون قسمت مسی رو فیبر و برد ... باقیش رو دور تا دور و چندین بار روی هم پشت دوربین تاب دادم عین انتن ! کاور هم راحت بست !

ولی خودمونیم ... الان رفتم توی هال خصوصی که هیچ پنجره ای نیست از ساختمان 6 طبقه ولی کانکت مونده !!!!

چرا خود نوکیا عقلش رو راه نمی اندازه ؟!!

رفتم تو فکر یک خروجی بدم از زیر باتری و خودم براش یک آنتن بسازم خفن که به usb سوار بشه !

Saman-tci
04-04-2009, 01:27
آخه بد جوری این Gps گوشی اذیت میکرد ... 4 5 دقیقه طول میکشید تا کانکت بشه ....
.
حالا به نظرن نمیشه کاریش کرد ...؟؟؟ کلاً Gps پرید ...؟؟

REGISTERED USER
04-04-2009, 12:28
یک مولتی متر وردارد ببین روی برد قطعی داره یا چون برد چند لایه است اتصالی هست ؟ ممکنه با هویه زیاد داغش کرده باشی خود چیپ آسیب دیده !

amin2005
04-04-2009, 12:31
یچه ها من امروز گوشی را باز کردم و یک سیم نازک پیچوندم دور گوشی و به جای انتن روی برد لحیم کردم ... جدا الان توی اتاقم به راحتی gps میگیره ... توپ شد!

البته سیم بسیار نازک بود و شاید 30 تا تابش هم دادم نزدیک هم ... سه سوت کانکت میشه

جدا اموزش جالبی بود توی موبایلستان

حتما این کار را بکنید و ریسک هم اصلا نداره!

ميشه دقيقا توضيح بدي چيكار كردي.من امتحان كردم جواب نداد.حتما يه جاي كار ايراد داره ...
با تشكر

REGISTERED USER
04-04-2009, 12:53
توضیح دادم که !

حالا قراره بازش کنم و دوباره ردیفش کنم ... انشالله یک اموزش میزارم

احتمالا شما سیمی که انتخاب کردی کلفت بوده و کم دورش دادی و یا هنگام لحیم قسمت ای که باید لحیم بشه رو نخراشیدی...

سیم یک لایه نازک داره روش که عایقه ... اون باید تراشیده بشه

بعد حتما باید یک دور حداقل بخوره تا جذب امواج خوب بشه

arashaga
04-04-2009, 13:15
سلام!

بچه ها! حالا که شما اینقدر کارهای خطرناک!! انجام میدید، بهتره این فایل رو
هم دانلود کنید و داشته باشید، راهنمای سرویس N95 هستش، طرز باز و
بسته کردن و همه چی! برای اولین بار در این فوروم ( دارای کپی رایت !! )

Saman-tci
04-04-2009, 15:26
محمد جان بهشون بگو که جنس سیم باید مسی و حتماً لاکی باشه ....
.
که قبل از شروع کار باید قسمت لاکی سیم رو بتراشید .....

amin2005
04-04-2009, 16:12
توضیح دادم که !

حالا قراره بازش کنم و دوباره ردیفش کنم ... انشالله یک اموزش میزارم

احتمالا شما سیمی که انتخاب کردی کلفت بوده و کم دورش دادی و یا هنگام لحیم قسمت ای که باید لحیم بشه رو نخراشیدی...

سیم یک لایه نازک داره روش که عایقه ... اون باید تراشیده بشه

بعد حتما باید یک دور حداقل بخوره تا جذب امواج خوب بشه

محمد جان بهشون بگو که جنس سیم باید مسی و حتماً لاکی باشه ....
.
که قبل از شروع کار باید قسمت لاکی سیم رو بتراشید .....

مرسي.راستي بايد كل سيم رو بتراشم يا فقط قسمتي رو كه ميخوام لحيم كنم؟ به كدوم قسمت لحيم كنم ؟چند دور خوبه بچرخوني؟من قبلاا يه دور ميچرخوندم..اونوقتقطر سيم چقد باشه خوبه؟؟؟؟ با سيم هدفون كه خيلي نازك هست ميشه؟
با تشكر

MoonAndSky
04-04-2009, 16:56
مرسی به خاطر راهنمایی های بسیار بسیار مفیدتون

hovo
04-04-2009, 19:25
از دوستان تو اصفان کسی این کار آنتن جی پی اس رو انجام داده اگه هست لطفا یه پیام خصوصی به من بده "البته لطفا"

REGISTERED USER
05-04-2009, 00:14
مرسي.راستي بايد كل سيم رو بتراشم يا فقط قسمتي رو كه ميخوام لحيم كنم؟ به كدوم قسمت لحيم كنم ؟چند دور خوبه بچرخوني؟من قبلاا يه دور ميچرخوندم..اونوقتقطر سيم چقد باشه خوبه؟؟؟؟ با سيم هدفون كه خيلي نازك هست ميشه؟
با تشكر

نه بابا کل سیم رو برای چی ؟ اون لایه برای حفاظت از اتصالی هست ... نوک سیم و فقط هم برای لحیم

به کدوم قسمت ؟ به نظرم برید توی موبایلستان عضو بشید و بخش نرم افزارها و gps و اون تاپیک را ببینید تا کار اشتباهی انجام ندید ...من به قسمت اول لحیم کردم

من قطر سیم خیلی کم بود و چند دور زدم

بهتره سیم مسی بزاری بهتره سیم هدفونه ... سیم تک رشته :46:

Saman-tci
05-04-2009, 01:04
محمد جان سیم چه نوع هدفونی ....؟؟؟ من از یه بنده خدایی پرسیدم گفت از سیمهای مسی که در سیمهای برق استفاده میشه هم میتونی استفاده کنی نظرت چیه ....؟؟؟
.
آخه دوباره میخوام امتحان کنم ... شاید ایندفعه جواب داد ...... راستی محمد جان تو تهران هستی ...؟ اگه هستی بگو یه سر بیام پیشت با هم بریزیم سر گوشیه شاید به کمکه تو Gps گوشیم ردیف شد

sam_tores80
05-04-2009, 09:10
سلام
گوشي ان 95 معمولي تا رم چند گيگ رو ساپورت مي كنه؟

REGISTERED USER
05-04-2009, 10:38
محمد جان سیم چه نوع هدفونی ....؟؟؟ من از یه بنده خدایی پرسیدم گفت از سیمهای مسی که در سیمهای برق استفاده میشه هم میتونی استفاده کنی نظرت چیه ....؟؟؟
.
آخه دوباره میخوام امتحان کنم ... شاید ایندفعه جواب داد ...... راستی محمد جان تو تهران هستی ...؟ اگه هستی بگو یه سر بیام پیشت با هم بریزیم سر گوشیه شاید به کمکه تو gps گوشیم ردیف شد

نه سامان جان من اهوازم

سیمی که برای سیم پیچی موتور استفاده میشه استفاده کن .... برو این فروشگاه ها یا جاهایی که سیم پیجی می کنند و یک متر سیم نازک بگیر ... مسی و زیاد نرم هم نباشه تا حالت بگیره

amin2005
05-04-2009, 15:42
نه بابا کل سیم رو برای چی ؟ اون لایه برای حفاظت از اتصالی هست ... نوک سیم و فقط هم برای لحیم

به کدوم قسمت ؟ به نظرم برید توی موبایلستان عضو بشید و بخش نرم افزارها و gps و اون تاپیک را ببینید تا کار اشتباهی انجام ندید ...من به قسمت اول لحیم کردم

من قطر سیم خیلی کم بود و چند دور زدم

بهتره سیم مسی بزاری بهتره سیم هدفونه ... سیم تک رشته :46:

تو موبيلستان عضوم.منظورت از اون قسمت اول چيه؟من رو اون كيت لحيم كردم كه جواب نداد...دقيقا كجا لحيم كنم؟

Saman-tci
05-04-2009, 22:53
منظور همون قسمت طلایی رنگی هست که نزدیک وسط هست .... سمت راستی باید به اون قسمت لحیم کنی ...

arashaga
06-04-2009, 06:22
بچه ها این گوشی شتاب سنج هم داره؟

amini_bio
06-04-2009, 06:40
البته.
جزء اولين گوشي هايي بود كه شتاب سنج داره.

sam_tores80
06-04-2009, 07:46
سلام
گوشي ان 95 معمولي تا رم چند گيگ رو ساپورت مي كنه؟

REGISTERED USER
06-04-2009, 10:56
من الان 8 گیگ دارم فریمور ورژن 30 راحت کار میده هنگ هم ابدا ...

فریمور 31 تا 16 گیگابایت هم به راحتی ساپورت میکنه (طبق گفته نوکیا)

Arshia001
06-04-2009, 14:36
8 گیگ چه مارکی کی چند گرفتی؟(حال میکنی با 1 جمله چند تا سوال پرسیدم؟!)

REGISTERED USER
06-04-2009, 14:46
عجب جناب ارشیا :دی

8GB Sandisk کلاس 3 پرسرعت ، با گارانتی SD از اهواز 40 هزار تومان ...

خیلی هم راضیم و 6 ماه گارانتی تعویض و یکسال گارانتی محدود داره

REGISTERED USER
06-04-2009, 14:49
مدل هاش اینجایند :

اینم 16 گیگابایتش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](SDHC)-memory-card.asp)

amini_bio
06-04-2009, 15:33
16 گيگ كسي سراغ داره؟

mostafa.m
06-04-2009, 18:05
16 گيگ كسي سراغ داره؟
بعیده ایران اومده باشه...

peyman_nn
06-04-2009, 18:43
سلام
تشکر از همه عزیزانی که در این تاپیک زحمت میکشند
میشه بفرمایید چطوری میشه از تمامی شماره های سیو شده در گوشی ، بک آپی داشته باشم
میترسم 1 روز گوشیم با مشکل مواجه بشه و کار از کار بگذره
ممنونم

amin2005
06-04-2009, 19:32
كپي كن رو سيم كارتت

REGISTERED USER
07-04-2009, 00:01
بعیده ایران اومده باشه...

اهواز بدون گارانتی هست :46:

REGISTERED USER
07-04-2009, 00:04
سلام
تشکر از همه عزیزانی که در این تاپیک زحمت میکشند
میشه بفرمایید چطوری میشه از تمامی شماره های سیو شده در گوشی ، بک آپی داشته باشم
میترسم 1 روز گوشیم با مشکل مواجه بشه و کار از کار بگذره
ممنونم

اگر روی سیم کارت هست باید همه را mark all کنی و کپی کنی توی گوشی

و اگر توی کانتکت های گوشی هست ، همه را mark all کنید و زیر همون گزینه copy to memory card را بزنید و بایستید تا کپی کنه
وقتی تمام شد برید توی مموری پوشه others و فولدر contacts را هر جا میخواهید کپی کنید تا داشته باشید

برای بازگردانی هم copy from memory card را بزنید

به همین سادگی :46:

amini_bio
07-04-2009, 01:38
اهواز بدون گارانتی هست :46:

چه مارکی و چه قیمت؟
امکانش را داری که من برات پول بدم برام بخری پست کنی؟

REGISTERED USER
07-04-2009, 12:02
چه مارکی و چه قیمت؟
امکانش را داری که من برات پول بدم برام بخری پست کنی؟

هم میکروسیم و هم سندیسک ... قیمت هم دقیقا نمی دونم باید برم بپرسم

نه شرمنده این کارو نکن ... از جایی بگیر که گارانتی داشته باشه و مطمئن. رم من دو بار سوخت و دادم تعویض اما این اخری عالیه :46:

peyman_nn
07-04-2009, 16:35
ببخشید من از 2.5 سال پیش تا حالا که این گوشی رو خریدم اصلا چیزی به اسم آپدیت و این جور چیزا نداشتم
میشه کمکم کنید بگید لازمه یا نه ؟ و اصلا به چه دردی میخوره

الانه که بگید عجب هالوهایی تو این سایت هستند ها

Saman-tci
07-04-2009, 17:35
نه رفیق این حرفا چیه .....؟؟؟
.
ببین بذار یه مثال برات بزنم ... مثلاً شما ماشین رنو دارین عوضش میکنین و یه زانتیا میگیرین .... دلیلش چیه ...؟
.
مسلماً برای اینه که بتونید ازش بهتر استفاده کنید و اذییتتون نکنه .... آپدیت فریمور گوشی هم همینه .... برای اینکه یکسری از ایرادات گوشی برطرف بشه و احیاناً چیزی به گوشی اضافه بشه ....
..
شما اول از همه از پشت گوشی و زیر باتری Code گوشیت رو ببین چنده بعد اون کد رو در این آدرس وارد کن

بعد یه عدد بهت میده , بعد در گوشی این رو وارد کن : #0000#* بعد عددی که از سایت گرفتی رو با این عدد مقایسه کن اگه با هم فرق داشتند یعنی میتونی گوشیتو آپدیت کنی و اگه فرق نداشتند که احتمالش خیلی کمه یعنی گوشیت آخرین فریمور هست و احتیاجی به آپدیت نداره .....
.
سپس برنامه Nokia Software Updater رو از سایت نوکیا دانلود و نصب کن و بعد هم گوشیتو به سیستمت وصل میکنی و گوشیتو آپدیت میکنی .....

arashaga
07-04-2009, 19:34
یه نرم افزار برای استفاده از شتاب سنج برای این گوشی معرفی می کنید، لطفاً؟

mostafa.m
07-04-2009, 19:57
یه نرم افزار برای استفاده از شتاب سنج برای این گوشی معرفی می کنید، لطفاً؟
تو انجمن نرم افزار میتونی پیدا کنید
نرم افزاهایی مثل magiclevel ,...

amini_bio
08-04-2009, 07:33
ببخشید من از 2.5 سال پیش تا حالا که این گوشی رو خریدم اصلا چیزی به اسم آپدیت و این جور چیزا نداشتم
میشه کمکم کنید بگید لازمه یا نه ؟ و اصلا به چه دردی میخوره

الانه که بگید عجب هالوهایی تو این سایت هستند ها
به جاي پرداختن به اين تيم هاي كمپاني امتياز (همون بلنداي نامت منظورمه!!) يكم به فكر استفاده بهتر از اين گوشي فوق العاده باش.
شما از 3 روش مي توني آپديت كني.
2 روشش كه احتياج به اينترنت نداره توي امضاي من هست.

نه رفیق این حرفا چیه .....؟؟؟
.
ببین بذار یه مثال برات بزنم ... مثلاً شما ماشین رنو دارین عوضش میکنین و یه زانتیا میگیرین .... دلیلش چیه ...؟

البته نه تا اين حد!!
آپديت فقط باگ هاي قبلي را برطرف مي كنه و باعث اندكي بهبود عملكرد گوشي ميشه. (شامل سرعت گوشي، مصرف شارژ و ...)
ممكنه نرم افزار يا امكان جديدي هم به گوشي اضافه بشه.

kurosh08
08-04-2009, 10:07
من اگه n95 خودم بفروشم چه گوشیی بگیرم؟
چون یه مشتری براش دارم 280 هزار تومان.
البته خودم 1 ماه قبل 290 هزار تومان خریده بودم.

amini_bio
08-04-2009, 10:11
5800 n85 n79
ولي بهتره كه اصلا نفروشي

MORTAZA.2FUN
08-04-2009, 14:21
من اگه n95 خودم بفروشم چه گوشیی بگیرم؟
چون یه مشتری براش دارم 280 هزار تومان.
البته خودم 1 ماه قبل 290 هزار تومان خریده بودم.

سلام
بهتره که نفروشی .
بعد قیمتی که میگه خیلی خوب هست ولی ارزش فروختن نداره .
اگه می خواهید مطمئن بشید تو بخش مشاوره خرید گوشی این موضوع رو مطرح کنید تا دوستان دیگه در خرید گوشی شما رو راهنمنایی کنند .
اگه نظر منو می خوای باید بگم اگه فروختی ومایه تیله داشتی یه ذره پول هم بذار روش و 95 8 گیگ بخر (قینت :420000 تومان )
موفق باشید :27:
قربانتان:40:

hovo
08-04-2009, 14:48
این مموری 16 گیگ رو اگه مطمئنش هست من هم دنبالشم

فقط قیمت و گارانتی فک کنم یکم مهمه!!!!

ninja3000sh
09-04-2009, 00:38
رم 16 گیگ هم sandisk هست و هم توشیبا.
من خودم sandisk رو 3 ماهه پیش گرفتم 103 تومن الان فکر کنم بیاد تا 80 تومن.
اینم عکسش.محل خرید هم مجتمع پایتخت هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد رم توشیبا هم یکی از دوستان هم تونسته از علاءالدین گیر بیاره با قیمت 65 یا 75 تومن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.

Crespo
09-04-2009, 00:47
سلام. یه برنامه ای برای بلک لیست می خوام که به جای رجکت کردن بوخ اخطار پخش کنه یا مشغولی بزنه و یا بگه در دسترس نیست و از اینجور چیزا. تو رو خدا به دادم برسید، باید یه پیله رو دک کنم!!!!!!!! :دی

REGISTERED USER
09-04-2009, 11:11
سلام. یه برنامه ای برای بلک لیست می خوام که به جای رجکت کردن بوخ اخطار پخش کنه یا مشغولی بزنه و یا بگه در دسترس نیست و از اینجور چیزا. تو رو خدا به دادم برسید، باید یه پیله رو دک کنم!!!!!!!! :دی

این کارا جزو کارهای کوچک برنامه ivcm هست که قبلا بهت دادم ... توی موبایلستان آموزش فارسی اش هست ... کافیه یاد بگیری چون کامل تر اون نیست :31:

Barcelona09
09-04-2009, 13:11
مموری کینگستون 4 گیگ خوبه ؟ یا سن دیسک ؟ لطف کنید دلیلش رو هم بگید تا ما هم با خبر بشیم -
REGISTERED USER
09-04-2009, 15:16
من سندیسک داشتم و راضی بودم ... خرابی اش کمتره و سرعت اش هم بیشتر

amin2005
09-04-2009, 17:15
این کارا جزو کارهای کوچک برنامه ivcm هست که قبلا بهت دادم ... توی موبایلستان آموزش فارسی اش هست ... کافیه یاد بگیری چون کامل تر اون نیست :31:

من تو موبيلستان پرسيدم كسي جواب نداد.شما ميدونيد چرا پرو فايل هاي اين برنامه تو گوشي من عمل نميكنن

Crespo
09-04-2009, 20:33

میشه یه لینک لطف کنید؟؟؟؟؟؟

amini_bio
10-04-2009, 00:10
مموری کینگستون 4 گیگ خوبه ؟ یا سن دیسک ؟ لطف کنید دلیلش رو هم بگید تا ما هم با خبر بشیم -
من 8 ساندیسک دارم خوبه.
4 هم دارم که نو هست و استفاده نکردم تاحالا. اگه می خوای بهت بدم.

در ضمن کسی اگه مموری 16 گیر آورد ما هم طالبیم.
مرسی

The_Last_Samurai
10-04-2009, 10:05
رم 16 گیگ هم sandisk هست و هم توشیبا.
من خودم sandisk رو 3 ماهه پیش گرفتم 103 تومن الان فکر کنم بیاد تا 80 تومن.

سلام..
نینجا جان رم خودت که 16 هستش کلاسش چنده؟؟؟روی پکش که چیزی ندیدم..
اون رم توشیبا 16 گیگ هم یه خورده مشکوکه:13::13:به پکش نمی خوره اصل باشه...کلاسشم که نزده..

REGISTERED USER
10-04-2009, 10:42
میشه یه لینک لطف کنید؟؟؟؟؟؟

نرم افزار که اینجا بود :

این هم آموزش :

Crespo
10-04-2009, 12:04
4 هم دارم که نو هست و استفاده نکردم تاحالا. اگه می خوای بهت بدم.

چند؟؟؟ :دی

REGISTERED USER
10-04-2009, 16:36
من تو موبيلستان پرسيدم كسي جواب نداد.شما ميدونيد چرا پرو فايل هاي اين برنامه تو گوشي من عمل نميكنن

شاید برنامه این ورژن آخری که اومده نیست و یا برنامه AP server درست نصب نشده

پاک کنید و دوباره نصب کنید حتی AP server را

amin2005
11-04-2009, 08:06
شاید برنامه این ورژن آخری که اومده نیست و یا برنامه AP server درست نصب نشده

پاک کنید و دوباره نصب کنید حتی AP server را

AP serverديگه كدومه؟راستي اون اول كه برنامه رو نسب كردم دوره تريال رو زده بود 700هزارو خورده ايي.ولي حالا زده 7 روز .كم هم نميشه.اگه يه لينك از برنامه اصلي بدي ممنون ميشم...

peyman_nn
11-04-2009, 10:52
ببخشید

8 گیگ یا 16 گیگ روی 95 گیر نمیکنه ؟
فرضا سرعتش نمیاد پایین ؟

amini_bio
11-04-2009, 11:53
نه مشكلي نداره.
من كه الان 8 گيگ دارم و راضيم.

peyman_nn
11-04-2009, 16:53
مجبور شدم یک 4 گیگ توشیبا بگیرم
16 خریدمش

بخدا همه میگفتند با 8 گیگ به مشکل برمیخوری

M@hdi-B
11-04-2009, 19:33
16 خریدمش

شما 8 بنداز روش تضمینش با من. البته با آپدیت جدید.:46:
بعید می دونم 16 رو جواب نده دیگه از ان82 کمتره؟ یونس 16 انداخته رو گوشیش.

peyman_nn
11-04-2009, 22:33
ممنونم ، 4 بستمه
راستی میشه تو جواب این سول کمکم کنید

REGISTERED USER
12-04-2009, 00:16
16 خریدمش

همه اشتباه می کنند ... اخه اونی که کارش گوشی فروشیه چه اطلاعاتی داره ؟ صفر

مهم کلاسش هست ... الان سندیسک 32 گیگابایتیاش هم تا تابستان میده بیرون (توی سایتش زده)

سرعت هم عالی و کلاس 4 :46:

Saman-tci
12-04-2009, 01:01
محمد جان رمهای Toshiba چطورن ...؟ یکی از دوستان 4 گیگشو 32 تومن خریده ... البته 2 3 ماهه پیش

amini_bio
12-04-2009, 07:00
16 خریدمش

همه اشتباه می کنند ... اخه اونی که کارش گوشی فروشیه چه اطلاعاتی داره ؟ صفر

مهم کلاسش هست ... الان سندیسک 32 گیگابایتیاش هم تا تابستان میده بیرون (توی سایتش زده)

سرعت هم عالی و کلاس 4 :46:
درسته.
فروشنده ها چيزي در اين موارد نمي دونند.
من رفته بودم مموري 16 گيگ برا n95 خودم بخرم، فروشنده گفت برا چه گوشي مي خوايد؟
گفتم 95.
گفت 95 بيشتر از 4 ساپورت نمي كنه!!!!
گفتم مرد حسابي من الان 8 گيگ روش دارم.
يارو كفش بريده بود!!

محمد جان رمهای Toshiba چطورن ...؟ یکی از دوستان 4 گیگشو 32 تومن خریده ... البته 2 3 ماهه پیش
من يه 4 گيگ داشتم 1 ماه پيش فروختم 15 تومن.
4 گيگ 32 تومن!؟؟!!!!!
البته كلاس 4 و 6 داره.
از من 4 بود.

Saman-tci
12-04-2009, 20:08
آکبندشو چند گرفته بودی ....؟؟؟ برای این رفیقم هم کلاس 4 هست ....
.
راستی حالا فرق کلاس 4 با 6 چی هست ...؟ خیلی محسوسه ...؟

Crespo
12-04-2009, 20:58
این کلاس ملاس که میگین چیه؟؟؟؟؟؟ :دی از کجا باید بفهمیم، رم کلاس چندمه؟ :دی

Legend
12-04-2009, 22:23

محمد آمار قیمتش نداری؟ به دلار....به یورو...واینکه بیاد چقدر میشه؟
از الان براش دندون تیز کردم...16 نگرفتم اسه همین 32....: دی
شاد باشی:40:

Saman-tci
12-04-2009, 22:59

واسه من که هر سال داره درجا میزنه و روی همین کلاس 4 مونده ....:31:
.
اگه روی خود رم رو ببینی نوشته .... مثلاً 4 یا 6

amini_bio
12-04-2009, 23:27
آکبندشو چند گرفته بودی ....؟؟؟ برای این رفیقم هم کلاس 4 هست ....
.
راستی حالا فرق کلاس 4 با 6 چی هست ...؟ خیلی محسوسه ...؟
من اوایل سال گذشته توشیبا کلاس 4 گرفتم 28 تومن.
کلاس 2 4 و 6 داریم که روی مارک توشیبا مخصوصا کاملا واضح قید شده.
کلاس که بالاتر بره سرعت انتقال اطلاعات بالاتر میره.
speed بیشتر میشه.

همون طور که گفتم معمولا رو رم های توشیبا این کلاس قید شده.

Saman-tci
12-04-2009, 23:29
امینی جان الان 8 گیگ کلاس 6 چنده ...؟ قیمت داری .... اگه برای همون اصفهان رو هم بگی ممنون میشم ....

بپور رستم 2
12-04-2009, 23:43
سلام ایمان جون
من فارسی ساز ان 95 رو میخام
مشیه واسم بزاریش ممنون میشم

REGISTERED USER
13-04-2009, 00:10
محمد آمار قیمتش نداری؟ به دلار....به یورو...واینکه بیاد چقدر میشه؟
از الان براش دندون تیز کردم...16 نگرفتم اسه همین 32....: دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایناهاش :

Sandisk 32GB SDHC in April 2008. Sandisk 8GB microSDHC is already here! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

New Sandisk 32GB SDHC Memory Card ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نگران نباش من دبی سپردم رسید زود بیارن برام ... شاید هم چند تا اوردم ... دندونم هم سوهان زدم :31:

و اما قیمت : یا پیغمبر !

The new 32GB SanDisk Ultra II SDHC memory card with MicroMate USB 2.0 Reader will be available in coming April for about $350.

اما چیز خوفیه یونس جان :31:

و این هم مدل micro برای گوشی های ما :

amini_bio
13-04-2009, 07:10
امینی جان الان 8 گیگ کلاس 6 چنده ...؟ قیمت داری .... اگه برای همون اصفهان رو هم بگی ممنون میشم ....

قيمت جديد ندارم.

Legend
13-04-2009, 11:13
و اما قیمت : یا پیغمبر !

ماشالله....مگه الان 16 چنده كه اين انقدر زياده؟؟؟!!!

با اين حساب ميره واسه زمستون که قیمت ها پایین تر میاد بگيرمش...: دي
300 هزار تومان پولم کجا بود واسه این...میرم 2 تا 16 میگیرم...:31:

Crespo
15-04-2009, 09:16
سام دوستان. من یه برنامه کامل، عالی و جامع واسه هک گوشی از طریق بلوتوث می خوام. تو رو خدا کمکم کنید.

kurosh08
15-04-2009, 09:32
برنامه ای که من سراغ دارم BlueFTP 1.36 هستش.
البته به زبان جاوا. ولی کارش خیلی خوب و ورژن جدید هم هست.

death_man
16-04-2009, 20:53
سلام دوستان
الان 2سال گوشی n95 دارم و تازه رم 8 براش گرفتم و کلی برنامه و کار باهاش کردم.
اخیرا با 5800 کار کردم و خیلی حال داده و خوشم اومده ازش.
به نظر شما ارزش داره n95 بفروشم،5800 بگیرم؟
خودم تو فکرم این بود n97 بگیرم ولی معلوم نسیت کی بیادو باچه قیمتی.
اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

peyman_nn
16-04-2009, 23:29
سلام
من گوشیم را کامل آپدیت کردم ، حالا نمیدونم چه مرگشه ، کلیپها رو فقط تا ثانیه 35 پخش میکنه و بقیه اش رو میزنه

IPHONE 3g
17-04-2009, 11:07
سام دوستان. من یه برنامه کامل، عالی و جامع واسه هک گوشی از طریق بلوتوث می خوام. تو رو خدا کمکم کنید.

از این بهتر دیگه نیست ساین هم نمیخواد.:10:

جاوا هم هست ولی عالیه.:8::5::21:

میتونی گوشی طرفو فرمت کنی یا هر چی داره بگیری.

death_man
17-04-2009, 12:18
کسی نیست یه راهنمایی کنه؟

Crespo
17-04-2009, 16:26
از این بهتر دیگه نیست ساین هم نمیخواد.:10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجاوا هم هست ولی عالیه.:8::5::21:

میتونی گوشی طرفو فرمت کنی یا هر چی داره بگیری.

سلام دوست عزیز. این ظاهرا برای نفوذ به اجازه طرف نیاز داره. من یه برنامه کامل می خوام که این دنگ و فنگ رو نداشته باشه و در ضمن، sis و sisx‌ از جاوا به گمونم بهتر باشه. در هر صورت ممنون. اگه می تونید دوستان کمکم کنید!!!!!!!!!

Crespo
18-04-2009, 07:09
آقا محمد، این برنامه منش تلفن همه فن حریفی که گذاشتی، من هر گوشی رو روشن می کنم با اینکه گزینه اتو ران فعاله، اما خودم باید اجرا کنم. هر دفه وارد برنامه میشم ازم راجع به رجستر می پرسه و هر دفه هم بهم میگه که چقدر از مدتش باقی مونده چه من yes رو انتخاب کنم و چه no. تنظیمات رو هم رفتم انجام دادم. پروفایلها رو درست کردم، اکشن ها رو مرتب کردم، اما با اینکه پروفایل مورد نظرم رو فعال می کنم بازم منشیش فعال نمیشه! لیستی که واسش گذاشتم واسه بوق مشغو نمی فرسته!!!! تو رو خدا کمک کن!

peyman_nn
19-04-2009, 11:50
سلام
من گوشیم را کامل آپدیت کردم ، حالا نمیدونم چه مرگشه ، کلیپها رو فقط تا ثانیه 35 پخش میکنه و بقیه اش رو میزنه

بچه ها :41:
هم اکنون نیاز مند یاری سبزتان هستم

Arshia001
20-04-2009, 08:45
سلام دوستان
الان 2سال گوشی n95 دارم و تازه رم 8 براش گرفتم و کلی برنامه و کار باهاش کردم.
اخیرا با 5800 کار کردم و خیلی حال داده و خوشم اومده ازش.
به نظر شما ارزش داره n95 بفروشم،5800 بگیرم؟
خودم تو فکرم این بود n97 بگیرم ولی معلوم نسیت کی بیادو باچه قیمتی.
اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

نع یعنی نههههههه خییییر!اتفاقا منم به همین قضیه فکر کردم ولی دیدم اصلا راه نداره!5800 به هیچ جای 95 نمیشه!همون صبر کن 97 بیاد با هم میریم میگیریم...!:46:

Saman-tci
20-04-2009, 13:18
منم کاملاً با حرف ارشیا جان موافقم ....
.
اشتباه بزرگی میکنی اگه گوشیتو با5800 بزنی .... به نظر منم صبر کن تا 97 بیاد ...

HOOSEIN 105
20-04-2009, 14:37
با سلام خدمت دوستان
من یه n95 دارم و برای 2 سال پیشه و ورژن سیستم عاملش قدیمیه
می خوام بدونم جدیدترین نسخه سیستم عامل رو که میشه روش نصب کرد رو معرفی کنید . لینکی هم برای اموزش نصبش بدهید .
با تشکر

Legend
20-04-2009, 14:51
با سلام خدمت دوستان
من یه n95 دارم و برای 2 سال پیشه و ورژن سیستم عاملش قدیمیه
می خوام بدونم جدیدترین نسخه سیستم عامل رو که میشه روش نصب کرد رو معرفی کنید . لینکی هم برای اموزش نصبش بدهید .
با تشکر
سلام
فکر کنم منظورت فریمور گوشیت باشه...:

این آموزش:

Arshia001
20-04-2009, 15:20
راستی!من همین دیروز از علاالدین یه قاب High Copy مشکی برای گوشیم گرفتم به قیمت 13 تومن.هیچ مشکلی هم نداره.حتی GPS رو هم امتحان کردم سالم سالم بود.گفتم اگه خواستین قاب گوشیتونو عوض کنین یه قاب آدم واری اگه بگیرین مشکلی پیش نمیاد.

kurosh08
21-04-2009, 08:44
سلام
من گوشیو دادم برام فلش کردن و الان ورژن گوشی از 21 به ورژن 30 ارتقا داده شده اما می خواستم بدونم با فلش کردن گوشی آیا پرداکت کد گوشی هم عوض میشه. همون کدی که توی سایت نوکیا مینویسیم و میگه ورژن جدید اومده یا نه. اگه عوض شده من چطوری بفهمم که کدش چنده تا آپدیت جدید رو چک کنم؟

amini_bio
21-04-2009, 09:01
بله. عوض ميشه.
با نرم افزار nss

kurosh08
22-04-2009, 10:28
اون موقع که گوشیم ورژن 21 بود توی منوهاش یه منوی تبلیغاتی بود که توی چندتا ویدئو تبلیغاتی n95 رو پخش میکرد مثل gps و دوربینش و ... اما توی ورژن 30 این منو نیستش. می خواستم بدونم کلاً این قضیه عادیه و چرا؟

lifeless
22-04-2009, 13:08
نع یعنی نههههههه خییییر!اتفاقا منم به همین قضیه فکر کردم ولی دیدم اصلا راه نداره!5800 به هیچ جای 95 نمیشه!همون صبر کن 97 بیاد با هم میریم میگیریم...!:46:

only nokia 6220 classic:27::27::31::31: :40: :11: :27:

Arshia001
22-04-2009, 15:44
only nokia 6220 classic:27::27::31::31: :40: :11: :27:

عزیزم میشه لطف کنی بگی اینجا بحث سر 6220 بود یا تاپیک 6220 بود؟میدونستی اسپم دادن کار بدیه حسن؟

Crespo
24-04-2009, 12:45
دوستان. تو رو خدا من راجع به این برنامه ivcm کمک کنید. من اومدم پروفایل رو جوری که مد نظرم هست، ادیت کردم. رفته واسه کی کنترل هم واسه دوتا از دکمه کارشون رو تعریف کردم، پروفایل رو بعد اکتیو کردم، اما الان بعد از 9 ثانیه زنگ خوردن، برنامه کارشو انجام نمیده و گوشی مرتب همینجور زنگ می خوره!!!!!!!!!

kurosh08
25-04-2009, 10:03
سلام
چرا توی قسمت Device mgr قسمت Update وجود نداره. قبلاً توی N73 که داشتم این قسمت وجود داشت. توی help این قسمت هم بریم نوشته که با گزینه update میشه از توی گوشی ورژن گوشی رو آپدیت کر.

Arshia001
26-04-2009, 07:14
راستش منم همین سوال برام پیش اومده.73،96،5800 قسمت آپدیت رو دارن(3 ورژن مختلف سیمبیان) ولی 95 و 95 8 گیگ(9.2) رو که نگاه کردم هیچکدوم ندارن اینو...

hovo
26-04-2009, 10:03
دوستان. تو رو خدا من راجع به این برنامه ivcm کمک کنید. من اومدم پروفایل رو جوری که مد نظرم هست، ادیت کردم. رفته واسه کی کنترل هم واسه دوتا از دکمه کارشون رو تعریف کردم، پروفایل رو بعد اکتیو کردم، اما الان بعد از 9 ثانیه زنگ خوردن، برنامه کارشو انجام نمیده و گوشی مرتب همینجور زنگ می خوره!!!!!!!!!

یه چیزی بگم امید وارم نقدو برسی نشه !!:46:
به طرفدار هاش هم برنخوره:11:
آخه با این باطری مشکل داره گوشی ما داشتن ivcm چه کمکی میکنه به غیر از امکانات نمیدونم....
من یه پیشنهاد دارم
یه منشی سبک یه بلک لیست سبک و یه مدیریت تماس سبک دانلود کن نصب کن و حالش رو ببر که مصرف باطری کمتری هم داشته باشی رم کمتری هم پر بشه و این همه هم درد سر نکشی!!!:10:

arashaga
26-04-2009, 10:46
مدیریت تماس سبک ، چی سراغ دارید آقای خرمی؟ ممنون میشم معرفی کنید.

Barcelona09
26-04-2009, 13:11
دوستم یه گوشی n95 خرید ، که رو گوشیش نوشته vodafon
منو هاش هم یه فرق کوچیکی داره ، تازه TV هم داره
اصلا از این چینی ها هم نیست ، اصلیه
میخواستم بدونم چطوریه ؟ شما خبر دارین ؟ TV ؟

amin2005
26-04-2009, 18:32

منم تقريبا همين مشكلو دارم.تو موبيلستان مطرح كردم منتظر جوابم....

amin2005
26-04-2009, 18:38
سلام من يه برنامه ميخوام كه صداي گوشي رو بتروكونه .هم برا فيلم و يا هم برا آهنگ.و از همه مهم تر كيفيت صداي خوبي داشته باشه اگه كسي ميدونه لطفا كمك كنه(البته برا هدفون ميخوام)

M@hdi-B
26-04-2009, 18:41
سلام من يه برنامه ميخوام كه صداي گوشي رو بتروكونه .هم برا فيلم و يا هم برا آهنگ.و از همه مهم تر كيفيت صداي خوبي داشته باشه اگه كسي ميدونه لطفا كمك كنه(البته برا هدفون ميخوام)

باید در قسمت درخواست نرم افزار درخواست بدید ولی خوب.........

kurosh08
26-04-2009, 21:20
کم کم دارم از آپدیت به ورژن 30 به غلط کردن میفتم.
بابا ورژن 21 یه چیز دیگه بود. اینقدر شماها گفتید بابا سرعتش زیاد میشه و امکانتش پیشرفت می کنه ما فکر کردیم که چه خبره. حالا ببینید:
1- توی آپدیت قبلی یه قسمت داشت که روی آیکونش N95 نوشته بود وقتی توش می رفتیم چند تا دموی باحال N95 داشت مثل دوربین و GPS و غیره.
2- توی ورژن 21 یه قسمت توی tools داشت به نام setting wizard که از توش راحت میشد برای گرفتن ایمیل به صورت اتوماتیک تنظیم کرد تا توی بخش messege بشه یه inbox برای ایمیل هم درست کرد بعدش راحت میرفتی توی ایمیل چند ثانیه کانکت می شدی بعدش همه ایمیل ها میومد. اما الان هرچی میگردم این گزینه وجود نداره تازه جالبش اینه که وقتی توی help می گردم وجود داره و مسیرش هم توی tools نوشته ولی وقتی میرم اونجا چیزی وجود نداره. این دیگه واقعاً شاهکاره. الان میخوام برای جیمیل تنظیم کنم خیلی دردسر داره بابا اون گزینه خیلی خوب بود تازه درست کردن ایمیل یکی از امکاناتش بود.
3- بابا چرا توی قسمت تم گزینه تم افکت وجود نداره من هرچی فکر می کنم آخه نمی دونم چرا توی این ورژن این گزینه وجود نداره.
الان نمی دونم چرا توی منوها میرم حس می کنم تعداد آیکون ها کم شده. احتمالاً چند تا گزینه دیگه هم کم شده که من هنوز متوجه نشدم.
حالا توی ورژن 31 چنین گزینه هایی وجود داره یا بدتر بازم یه تعداد دیگه کم شده.