PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ ا N95 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22

ELVIS PRESLEY
13-12-2008, 00:07
نه خوب .....
نمی خوام کلا برش دارم ...
می خوام درست بشه ...
آخه اونجوری صفحه ی موبایلم خالی می شه ....
یه سوال ؟
بقیه هم این مشکل رو دارن ؟

این که نمیشه مشکل!!!!!!!!
باید گوشی با رام پچر هک بشه و بعد پچش ریخته بشه.
نمیدونم تو این ورجن رام پچر کار کنه یا نع.
ولی تو ورجن قبلی با ریختن پچش میشد هر کدومو که میخوای ور داری.
به تاپیک هک تو بخش نوکیا برو. و چند صفحه ی اول رو دنبال پچ مخصوص بگرد.

ELVIS PRESLEY
13-12-2008, 00:23
اموزش .

برای نصب رام پچر نیاز به تی ار کا داری.
رو ورجن جدید به دلیل امنیت بیشتر نصب نمیشه. با استفاده از روش یونس جان دورش میزنیم.برو به این تاپیک و مو به مو عمل کن تا تی ار کا رو گوشیت نصب شه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد برو به تاپیک زیر و طبقه گفته ها رامپچر رو نصب کن.

بعد از این عملیات برو صفحه 3 تاپیک هک(ادرس دومی) وسطای صفحه پچ مورد نظرت رو دان و بریز تو گوشی.
الان میتونی منو ی سرچ یا wlan‏ یا هر دورو ورداری.

REGISTERED USER
13-12-2008, 01:26
نه خوب .....
نمی خوام کلا برش دارم ...
می خوام درست بشه ...
آخه اونجوری صفحه ی موبایلم خالی می شه ....
یه سوال ؟
بقیه هم این مشکل رو دارن ؟

این برنامه رو نصب کن خیلی راحت برش میداره ... rompatcher و...هم نمیخواد ... بعد نصب کافیه یک بار عمل on و off رو برای حالت standby mode انجام بدی :10:

amini_bio
13-12-2008, 08:09
يعني با اين برنامه هر 4 تا گزينه ميره؟

amini_bio
13-12-2008, 08:15
اينم پچش:

اينم لينك برنامه رامپچر:

bejanyar
13-12-2008, 11:00
خیلی ممنون دوستان ....
همه چیزایی که گفتید رو انجام می دم تا ببینم چی می شه .....

bejanyar
13-12-2008, 11:49
فکر می کنم که شما باز هم منظور من رو نفهمیدید !!!!!
من نمی خوام کل stand by یا حتی یکی از خط های اون رو حذف کنم .....
من می خوام عبارت search : internet and my content رو که قبلا یک خط جا گرفته بود و الان دو خط جا گرفته رو بیارم تو همون یک خط ......

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آیا راهی هست ؟

REGISTERED USER
13-12-2008, 11:50
يعني با اين برنامه هر 4 تا گزينه ميره؟

100 درصد ... تست کنید :5:

REGISTERED USER
13-12-2008, 11:52
فکر می کنم که شما باز هم منظور من رو نفهمیدید !!!!!
من نمی خوام کل stand by یا حتی یکی از خط های اون رو حذف کنم .....
من می خوام عبارت search : internet and my content رو که قبلا یک خط جا گرفته بود و الان دو خط جا گرفته رو بیارم تو همون یک خط ......

آیا راهی هست ؟

آها ... :31:

خیر ... نمی شود ... شاید با کوچیچ کردن سایز فونت به Small در بخش display بهتر نمایش داده بشه :10:

اما ورژن 30 اینطوریه

آخه اون گزینه های زیرش به چه درد میخوره .. ورش داره بره :2:

amini_bio
14-12-2008, 13:22
این برنامه رو نصب کن خیلی راحت برش میداره ... Rompatcher و...هم نمیخواد ... بعد نصب کافیه یک بار عمل on و off رو برای حالت standby mode انجام بدی :10:

آقا برنامه خيلي توپ بود.
مرسي.

mehdi_ok1
18-12-2008, 08:40
درود به همه دوستان

من تا به حال سوني داشتم و از الان به بعد به جمع نوكيا پيوستم و يك N95 گرفتم كه البته الان فهميدم مونتاژ امارات هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و فروشنده سرم كلاه گذاشته

PC Suit كه همراه گوشي(Nokia Ovi Suite) بود با نسخه هاي قبل كه من ديدم يه خورده فرق داشت

دو تا سوال مبتديانه دارم

1) آيا ليست تماس رو كه با فورمت nbu هست رو با خود PC Suit ميشه ويرايش كرد؟
2) چطور با PC Suit پيامك رو بفرستم و بگيرم؟(مثل برنامه My Phone explorer در سوني)

براي راه حل اول يه نرم افزار پيدا كردم كه پيوست شد

با تشكر فراوان:11:

Arshia001
18-12-2008, 09:49
منظورت چیه که ساخت اماراته؟مگه امارات گوشی هم میزنه که بخواد ساخت امارات باشه؟احتمالا منظورت پراداکت کد امارات نبود؟
برای فرستادن مسج تو PCSuite های قبلی یک گزینه داشت اما الآن تو NSeries PCSuite نمیدونم کجاست.اما مطمئنم این کارو میشه کرد چون برنامشو قبلا دیدم.

REGISTERED USER
18-12-2008, 11:56
Pc suite رو نصب کن و وقتی گوشی ات رو وصل کردی ، هم contacts و هم messaging در بخش nokia phone browser توی my computer فعال است ... باید بزاری گوش ات وصل بشه و زیر کنار ساعت بنویسه که گوی وصل شده

اگر زودتر از اون کلیک کنی و وارد بشی سیستم هنگ میکنه و همچنین گوشی ات

Crespo
19-12-2008, 10:13
سلام. یه منشی تلفن خوب می خوام. اون موبی . . . رو نمی خوام! :دی

mehdi_ok1
19-12-2008, 13:45
Pc suite رو نصب کن و وقتی گوشی ات رو وصل کردی ، هم contacts و هم messaging در بخش nokia phone browser توی my computer فعال است ... باید بزاری گوش ات وصل بشه و زیر کنار ساعت بنویسه که گوی وصل شده

اگر زودتر از اون کلیک کنی و وارد بشی سیستم هنگ میکنه و همچنین گوشی ات

خدمتتون عرض كردم كه :
PC Suit كه همراه گوشي(Nokia Ovi Suite) بود با نسخه هاي قبل كه من ديدم يه خورده فرق داشت

اما چيزي تو My Computer نديدم

اگه اين مدل به درد نميخوره پاكش كنم و نسخه هاي قديمي PC Suit رو نصب كنم

البته اين مدلش(Nokia Ovi Suite) خيلي امكانات داره و براي نصب هم حتما Microsoft .Net Frame Work 3.5 رو ميخواد

برنامه اي ديگه تو اين زمينه نيست

مثلا براي سوني اريكسون My Phone Explorer است كه خيلي عالي هست

Arshia001
19-12-2008, 20:43
والا من اسمی از این OVI Suite تا حالا نشنیده بودم.مال من روش یه برنامه داشت به اسم NSeries PC Suite که جمع و جور شده ی همون PC Suite های قبلیه...میتونی PC Suite رو از سایت نوکیا دان کنی،حجمش حدود 20 مگ هست فکر میکنم.

S0R3N4
19-12-2008, 23:35
سلام دوستان
من میخواستم گوشیمو مستر ریست کنم ولی همیشه با مشکل از بین رفتن شماره تلفن ها رو رو هستم!چه کار کنمشون؟

mehdi_ok1
19-12-2008, 23:39
سلام دوستان
من میخواستم گوشیمو مستر ریست کنم ولی همیشه با مشکل از بین رفتن شماره تلفن ها رو رو هستم!چه کار کنمشون؟

ترفندی جهت تهیه نسخه پشتیبان از پیام ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

REGISTERED USER
20-12-2008, 00:53
سلام دوستان

به contact بروید

همه را mark all کنید

گزینه copy to memory card رو از دکمه option انتخاب کنید

گوشی را با کابل وصل کنید و یا مموری رو در بیارید و بزارید توی مموری ریدر

در فولدر other در مموری کارت ، پوشه Contact رو بردارید

__

هر وقت reset کردید اگر مموری رو فرمت هم کردید پوشه رو در صورت نبودن باز گردانید و در همان بخش option در contacts گزینه copy from memory card رو بزنید همه برمیگردند عینا سر جاشون

:10:

hovo
21-12-2008, 11:12
جریان حک فریمور جدید نوکیا به کجا رسید؟
fw 31
قابل حک هست یا نه آبدیت کنیم یا نه؟؟؟؟؟؟

ELVIS PRESLEY
21-12-2008, 11:18
فعلا که خبری نیست.
چیز جدید که نداره 31.
پس فعلا دست نگه دارید.

madira
21-12-2008, 18:58
دوستان من تازه n95 خریدم. امروز موفق شدم آپدیتش کنم به ورژن 20.2.011 ولی متوجه شدم این آخرین ورژن نیست.در ضمن گوشی من زبان فارسی رو هم نداره.
می خواستم بدونم چطوری میشه آخرین ورژن رو گرفت و همچنین چطوری میشه زبان فارسی رو اضافه کرد بهش.
ممنون از کمکتون.

ELVIS PRESLEY
21-12-2008, 20:15
اخرین ورژن 31 هست. که به دلایلی پیشنهاد نمیشه.
شما با استفاده از این تاپیک به ورژن 30 اپدیت کنید که فرقی با 31 نداره. و فارسی هم داره.
امینی جان همه ی اطلاعات مورد نیاز رو دادن.

madira
22-12-2008, 00:49
من با نرم افزار nss ،از کد 0534860 برای product key استفاده کردم ولی موقعیکه می خوام با nsu آپدیت کنم میگه آپدیت جدیدی نیومده و موجود نیست ورژن گوشی من 20.2.011 هستش.
لطفا راهنماییی کنید.
این هم لینک مربوط به تصویر error:

amini_bio
22-12-2008, 08:23
ظاهرا هنوز ورژن 31 رو سايت نوكيا قرار نگرفته.

majid_cat
22-12-2008, 11:59
سلام.
من یه سوال بنیادی دارم: چرا ان 95 معمولی 100 هزار تومن از ان 95 هشت گیگ ارزونتره؟ به دلیل 8 گیگ حافظه ی داخلی و باتری بهتری که داره؟
باتری رو که می شه عوض کرد . 2 گیگ رم هم که کافیه یه رم 2 گیگ می خریم واسش. پس چرا باید 8 گیگ خرید؟

ELVIS PRESLEY
22-12-2008, 12:04
100 هزار تومن پوله 8 گیگ حافظه و 0.2 اینچ ال سی دی بزرگتر و جنس بدنه شو و باتریشو و رمش هست.

اگه اینا برات مهم نیست همین معمولی رو بگیر.چون فرق دیگه ای ندارن.

amini_bio
22-12-2008, 13:08
8گيگ حافظشو كه ميشه با 40 تومن خريد انداخت رو معمولي. كه البته چون خارجيه خيلي از اون گوشي هم بهتر ميشه.
باتريشم كه با 30 تومن ميشه خريد انداخت كه اونم شارژش بهتر از n95 8gig ميشه.
رمشم درسته بالاتره ولي به نظر مياد كه سرعتش زياد فرقي با 95 كلاسيك نداره.
فقط lcd بزرگترشو كاري نميشه كرد.

Saman-tci
22-12-2008, 14:40
اگه تونستی باتری فابریک 8گیگ رو پیدا کنی من خودم بهت جایزه میدم ....
ثانیا کلاسی که 8 گیگ داره خدا وکیلی معمولی داره ...؟؟؟؟ همون رنگ مشکیش کلی به زیبایی این گوشی اضافه کرده دقیقاً مثل 73 معمولی و موزیک ادیشن میمونه ......
ثالثاً 95 معمولی 64 MB SDRAM memory هست ولی 8 گیگ 128 MB SDRAM memory هست ....
رابعاً gprs 95 معمولی کلاس 10 با 48 کیلوبایت بر ثانیه هست ولی 8 گیگ کلاس 32 و 64 کیلوبایت در هر ثانیه هست ...
خامساً 8 گیگ Auto Rotate داره ولی 95 معمولی نداره ......
.
.
شاید اینا از نظر شما اختلاف بین دو گوشی محسوب نمیشه ولی هر کدوم از اینا رو مطمئناً یه گوشی مجهز و خوب باید داشته باشه که نوکیا 8 گیگ این مدل رو بیرون داده و گرنه به همون 95 معمولی که اون زمان هم فروش خوبی داشت بسنده میکرد ...

amini_bio
22-12-2008, 15:12
خب جايزه را رد كن بياد چون من الان رو گوشيم اين بانري را انداختم تا 3 روز هم شارژ ميده

ثالثاً 95 معمولی 64 mb sdram memory هست ولی 8 گیگ 128 mb sdram memory هست ....
گفتم كه رم بالاترش اصلا محسوس نيست.
چون سرعتش در حد معموليه

خامساً 8 گیگ auto rotate داره ولی 95 معمولی نداره ......
اين كه 9 معمولي هم داره. تو ورژن 30 و 31 اضافه شده.

در ضمن شما به ضعف هاي 8 گيگ هم اشاره كنيد.
حدود 30 % قيمت بالاترش نسبت به كلاسيك
نداشتن محافظ دوربين
نداشتن رم خارجي

Arshia001
22-12-2008, 15:44
8گيگ حافظشو كه ميشه با 40 تومن خريد انداخت رو معمولي. كه البته چون خارجيه خيلي از اون گوشي هم بهتر ميشه.
باتريشم كه با 30 تومن ميشه خريد انداخت كه اونم شارژش بهتر از n95 8gig ميشه.
رمشم درسته بالاتره ولي به نظر مياد كه سرعتش زياد فرقي با 95 كلاسيك نداره.
فقط lcd بزرگترشو كاري نميشه كرد.

تصحیح میکنم:رمشو با 20 تومن دیروز انداختم رو گوشیم.
رمش فقط بزرگتره که تنها فرقی که میتونه داشته باشه اینه که با کلاسیک موقع زوم 100 درصد روی یکی از عکس های خودش موزیک قطع میشه!هیچ وقت دیگه ای رم کم نیاوردم و نیاورده و دیگه هم نمیاره.سرعتشون هیچ فرقی نداره.

نداشتن رم خارجي

برای دوستانی که نمیدونن رم خارجی به چه درد میخوره،سعی کنین رو 95 8 گیگ فونت نصب کنین،بعد گوشی اگه بالا نیومد چی کار میکنین؟مستر ریست.اما اگه کلاسیک بالا نیومد چی؟رمشو در میارین بالا میاد!

همون دیروز از طبقه ی بالای علا الدین هر جا پرسیدم همه ی 95 ها لیبل خورده بودن...فقط یه مغازه پایین بود میگفت اوریجینال داره 30 تومن هم گرونتر میگفت.راهی داره موقع خرید بفهمیم کدومش اوریجیناله؟

Saman-tci
22-12-2008, 15:55
ثانیا کلاسی که 8 گیگ داره خدا وکیلی معمولی داره ...؟؟؟؟ همون رنگ مشکیش کلی به زیبایی این گوشی اضافه کرده دقیقاً مثل 73 معمولی و موزیک ادیشن میمونه ......
رابعاً gprs 95 معمولی کلاس 10 با 48 کیلوبایت بر ثانیه هست ولی 8 گیگ کلاس 32 و 64 کیلوبایت در هر ثانیه هست ...
.
.
شاید اینا از نظر شما اختلاف بین دو گوشی محسوب نمیشه ولی هر کدوم از اینا رو مطمئناً یه گوشی مجهز و خوب باید داشته باشه که نوکیا 8 گیگ این مدل رو بیرون داده و گرنه به همون 95 معمولی که اون زمان هم فروش خوبی داشت بسنده میکرد ...

amini_bio
22-12-2008, 16:15
.
.

خب جايزه را رد كن بياد چون من الان رو گوشيم اين بانري را انداختم تا 3 روز هم شارژ ميده

گفتم كه رم بالاترش اصلا محسوس نيست.
چون سرعتش در حد معموليه

اين كه 9 معمولي هم داره. تو ورژن 30 و 31 اضافه شده.

در ضمن شما به ضعف هاي 8 گيگ هم اشاره كنيد.
حدود 30 % قيمت بالاترش نسبت به كلاسيك
نداشتن محافظ دوربين
نداشتن رم خارجي

.
.

؟!!!؟؟؟؟؟!!!!؟؟؟؟؟؟

ELVIS PRESLEY
22-12-2008, 16:17
ثالثاً 95 معمولی 64 mb sdram memory هست ولی 8 گیگ 128 mb sdram memory هست ....
خامساً 8 گیگ auto rotate داره ولی 95 معمولی نداره ......
.
.

اولا اگه خیال کردی باتری که رو 8 گیگ تو ایران میدن اصلیه توهمه.

ثانیا: از دست مردم معلومه.ماشالاه 73 رو هم گذاشت جیب.

ثالا: درسته. ولی من از ورژن 20 به بعد دیگه ارور "مموری فول "رو ندیدم. همیشه ی خدا هم انگیج و گالری و موزیک پلیر و ضبط مکالماتو و 3-4 تا چیز دیگم بازه.

رابعا:اره با ایرانسل و همراه اول این اختلاف خیلی زیاده.:27::27::27::27::27: با سرعتی که حول 10 میگرده چه فرقی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41::41::4 1:

خامسا: سامان جون ناراحت نشیا ولی یه 6ماهی عقبی.از 30 به بعد معمولی هم داره. تازه مگه قبلا برنامش هم نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوبه نمیذارین جای اکتور خالی بمونه.:19::19::19::19:
اگه ان97 که سهله ان 100 هم بیاد اینا میگن 8گیگ بهتره.:11::11::11::10::10::10:

S0R3N4
22-12-2008, 22:00
دوستان
اس ام اس هایی که خودم نوشتم رو برای دوستام فرستادم چه جوری میتونم نگهشون دارم!به جز در پوشه ی send item!

اصلا کلا چه جوری اس ام اس هامو نگه دارم وقتی که گوشیمو مستر ریست کردم؟!!

ممنون

amini_bio
23-12-2008, 08:08
شما يه بك آپ با nokia pcsuit از sms ها و contact هات بگير و بعد از مستر ريست اونها را روي گوشيت ريستور كن.

در ضمن مسيج هاي سند شده را ميشه به my folders انتقال بدي.
يا حتي اونجا پوشه بنديشون بكني.

Arshia001
23-12-2008, 15:44
از طبقه ی بالای علا الدین هر جا پرسیدم همه ی 95 ها لیبل خورده بودن...فقط یه مغازه پایین بود میگفت اوریجینال داره 30 تومن هم گرونتر میگفت.راهی داره موقع خرید بفهمیم کدومش اوریجیناله؟

خدایی من تا حالا خودمو نقل قول نکرده بودم ولی این قضیه خیلی مهمه!از کجا بفهمم اصله یا نه؟

hovo
23-12-2008, 18:15
یک ماه پیش 25 تومن دادم یه باطری به ظاهر اصلbl6f گرفتم

حالا بعد یک ماه مصرف هیچ فرقی با باطریbl5f خودش نمیکنه(حالا فهمیدم باطری های کپی)

حاضرم دوباره یه باطری دیگه بخرم ولی خدایی کجا؟ کجا ؟ کجا؟ میشه یه باطری اصلی گیر اورد؟

در مورد کارت حافظه یه هشت گیگ ساندیسک میشه خرید.
ولی خدایی کجا میشه یه باطری خوب گیر آورد

تو اصفهان اگه آدرس دارید بدید یا تو تاپیک تعویض باطری n95آدرس و شماره تلفن مغازه رو بزارید ما که هرچی گشتیم پیدا نکردیم

Saman-tci
23-12-2008, 23:28

حالا بعد یک ماه مصرف هیچ فرقی با باطریbl5f خودش نمیکنه(حالا فهمیدم باطری های کپی)

حاضرم دوباره یه باطری دیگه بخرم ولی خدایی کجا؟ کجا ؟ کجا؟ میشه یه باطری اصلی گیر اورد؟

تو اصفهان اگه آدرس دارید بدید یا تو تاپیک تعویض باطری n95آدرس و شماره تلفن مغازه رو بزارید ما که هرچی گشتیم پیدا نکردیم

قابل توجه آقای امینی ... بازم بگید میشه باتری اصلی گیر بیارید ...

amini_bio
24-12-2008, 01:33

چه ربطی داره؟
حالا یک نفر باتریش این جوری از آب در اومده.
من و دوستم که گرفتیم خیلیم راضی هستیم.
باتری اصلی را هم من خیلی وقته دیگه استفاده نمی کنم.

REGISTERED USER
24-12-2008, 01:36

ایران ؟ بگردی عمرا گیرت بیاد چون اینجا به فکر سودشون هستند

من دوستم رفت دوبی و از نمایندگی نوکیا امارات ، یک bl6f برام خرید حدود 18 هزار تومان اصلی

وحشتناکه ... وحشتناک

ولی حیف ... گمش کردم :31: ... نمی دونم کجا شارژ تمام کرد تعویض کردم جا موند :41:

الان همون اصلی 95 روشه :41:

Arshia001
24-12-2008, 13:55

عزیزم شما کل داری با ما؟!خوب تو با 8 گیگ خودت حال کن ما هم با کلاسیک خودمون حال میکنیم.دیگه دعوا نداره که!آخه اگه سونی اریکسونی چیزی بود کل داشتن کاملا عادی میزد،ولی دو تا نوکیا اونم جفتشون n95 که دیگه این حرفا رو با هم ندارن!دارن؟نه،دارن؟:46:

Saman-tci
25-12-2008, 12:50
نه دوست من ... شما تازه واردی نمیدونی اینجور بحث کردن ها کل کل کردن نیست ...!! ( اشکال نداره یواش یواش دستت میاد ) .... ثانیا احتیاج به گفتن شما نبود من خودم با 8 گیگم به اندازه کافی حال میکنم .... ( یادت باشه از این به بعد هم سعی کن توی هر مساله ای خودتو قاطی نکنی چون بچه های این کلوپ ( کلاً نوکیا ) میدونن خودشون چه جوری مساءلشونو حل کنن ....

hovo
25-12-2008, 21:03
بچه هایی که n95 کلاسیک دارن همشون مشکل باطری دارن.
این یه مسئله عمومیه که نیازی به تکرارش نیست

اصل مشکل حل شده راه حل هست فقط مسئله خریدش رو حل کنید.

فقط مسئله گذاشتن آدرس و شماره تلفن مغازه ای که باطری اصلی bl6f رو میفروشه اگه بشه توی تاپیک خودش

آموزش استفاده از باتری N95 8gig در N95 عادی و افزايش مدت شارژ

من هم به عنوان یکی از بیننده های همیشگی این تاپیکازتون خواهش میکنم.
(((خواهشا این بحث رو همین جا تموم کنیدبزارید بحثهایی که در مورد این گوشی هنوز زیاد باز نشده رو در موردشون حرف بزنیم.)))

madira
26-12-2008, 12:18
دوستان من چند سوال داشتم.
فرق بین n95-RM 159 با n95-RM 160 در چی هستش؟
فرق بین n95-3 و n95-1 در چی هستش؟
ممنون میشم کمک کنید.

ELVIS PRESLEY
26-12-2008, 12:42
ان 95 -1 همین معمولیاس.
ان95-2 همین 8 گیگ خودمونه.
ان 95-3 مدل امریکاییشه که از پشت شبیه 8 گیگه ولی از جلو شبیهمعمولیه. (فرقشون هم باتری 1200 میلی و دکمه های برجسته ی مدیا و نتورکشه)
ان95-4 مدل کره ای 8 گیگه که به ان95 4 گیگ هم معروفه.

madira
26-12-2008, 12:48
آیا n95-3 رو میشه مثل n95 معمولی آپدیت کرد؟
گویا آخرین آپدیت واسه سری 3 ورژن 20 هستش؟
راهی هست که این سری رو به ورژن 30 آپدیت کرد؟

ELVIS PRESLEY
26-12-2008, 12:58
فرقی نداره.
اگه اخریش 20 هست و میخوای 30 بشه باید با برنامه پروداکت کدش رو عوض کنی و بعد اپدیت.
حالا مگه ان 95- 3 داری؟؟؟؟؟

madira
26-12-2008, 13:04
آره.من تازه n95خریدم .امروز فهمیدم که rm-160 همون n95-3 هستش.ولی گویا پروداکت کدهای n95 معولی با پروداکت کد سری 3 فرق داره.من وقتی پروداکت کد رو عوض میکنم میگه آپدیت جدیدی وجود نداره. ورژن فعلی گوشی من 20.2.011 هستش.

ELVIS PRESLEY
26-12-2008, 13:15
اها. اصلا این یک گوشی دیگه س. در اصل ان 95 معمولی نیست. اگه مطمعنی که برا گوشیت ورجن 30 اومده باید با تغیر پروداکت درست بشه .
ولی اگه اخرین ورجن 20 هست که دیگه راهی نیست. نمیشه که از ورژن یک گوشی دیگه رو این استفاده کنی.

madira
26-12-2008, 13:23
یعنی چی یه گوشی دیگست؟میدونم n95 معمولی نیستش ولی وقتی تو سایت نوکیا پروداکت رو وارد میکنم میگه ورژن 30 اومده.ولی موقع آپدیت با NSU میگه ورژن جدیدی نیست.من با پروداکت های مختلف هم امتحان کردم.

ELVIS PRESLEY
26-12-2008, 13:33
تو سایت نوکیا گفته ورجن 30 برای ان95-3 اومده؟
اگه اینجوریه که پس اشکال از جای دیگه س.
یه بار برا من اینجوری شد.
ان اس یو رو پاک کن و دوباره نصب کن.
حتما از اخرین ورجن استفاده کن.
بهتره گوشی رو فرمت کنی. قبلش بک اپ بگیر.

madira
26-12-2008, 13:35
وقتی پروداکت پشت گوشی رو وارد میکنم میگه ورژن 30 وجود داره واسه این پروداکت.
جالبه من وقتی #000#* رو میزنم میگه rm-160 هستش. ولی الان که برچسب زیر باتری رو نگاه میکنم میبینم نوشته rm-159.
دلیلش چیه؟
آیا راهی هست که به rm-159 برگردونمش؟

Arshia001
26-12-2008, 18:23
وقتی پروداکت پشت گوشی رو وارد میکنم میگه ورژن 30 وجود داره واسه این پروداکت.
جالبه من وقتی #000#* رو میزنم میگه rm-160 هستش. ولی الان که برچسب زیر باتری رو نگاه میکنم میبینم نوشته rm-159.
دلیلش چیه؟
آیا راهی هست که به rm-159 برگردونمش؟

والا چیزی که من میبینم برچسب گوشیت شدیدا باگ داره!حدودا 35 متر اونور تر از جای اصلیش چسبونده شده!گوشیت از این برچسب خورده ها نیست؟!به هر حال همه ی شواهد حکایت از این داره که یکی برچسب پشتشو عوض کرده.ببین وقتی *#06# رو میزنی کدی که بهت میده با کد روی برچسب یکیه؟

نه دوست من ... شما تازه واردی نمیدونی اینجور بحث کردن ها کل کل کردن نیست ...!! ( اشکال نداره یواش یواش دستت میاد ) .... ثانیا احتیاج به گفتن شما نبود من خودم با 8 گیگم به اندازه کافی حال میکنم .... ( یادت باشه از این به بعد هم سعی کن توی هر مساله ای خودتو قاطی نکنی چون بچه های این کلوپ ( کلاً نوکیا ) میدونن خودشون چه جوری مساءلشونو حل کنن ....

ببین جیگر منم بچه های کلوپ نوکیام دیگه!دومندش که کار داشت به جاهای باریک میکشید!...سومندش،پس چرا 3 نفر از پست من تشکر کردن؟

Crespo
26-12-2008, 23:09
سلام. بدبخت شدم. گوشی ویروس گرفت. اولش هر دفعه که وارد گالری می شدم، دوتا صدا از پوشه Sounds میاورد داخل گالری!!!! وقتی پاکشون میکردم باز دوتای دیگه میاورد. ابته، یه فایل بود، اما دوتا کنار هم! بعد اومدم رم رو در آوردم و کلاً قسمت Sounds رو کات کردم داخل کامپیوتر. اما حالا هر دفعه رم رو میزارم داخل گوشی یه فایل autorun.inf به همراه یه فایل exe‌ با یه اسم عجیب (هر دفعه یه اسمی!) ایجاد میکنه. گوشی رو با کد #7370#* مستر ریست کنم درست میشه؟!!

ویرایش: الان که رم رو داخل گوشی نزاشته بودم و از رم ریدر در آورده بودم، یه بار دیگه که گذاشتم داخل رم ریدر بازم اون فایل ساخته شده بود، بدون اینکه بزارم داخل گوشی. حالا موندم این ویروس (یا بهتره بگم کرم!) روی گوشیه یا روی رم!

ویرایش2: من نمیتونم رم رو از طریق خوده گوشی به کامپیوتر وصل کنم. باید بزارم روی رم ریدر. مسیجا توی کدوم قسمتن؟ مسیجا رو چجوری بک آپ بگیرم؟

Crespo
26-12-2008, 23:38
اسم کرمش رو پیدا کردم. اینه:

WORM/Autorun.dzf

حالا چیکار کنم؟ مسیجها کجای رم هستن؟ می خوام یه جوری کپیشون کنم که وقتی بر می گردونم مثل روز اول باشه!

Majid393
26-12-2008, 23:42
سلام. بدبخت شدم. گوشی ویروس گرفت. اولش هر دفعه که وارد گالری می شدم، دوتا صدا از پوشه Sounds میاورد داخل گالری!!!! وقتی پاکشون میکردم باز دوتای دیگه میاورد. ابته، یه فایل بود، اما دوتا کنار هم! بعد اومدم رم رو در آوردم و کلاً قسمت Sounds رو کات کردم داخل کامپیوتر. اما حالا هر دفعه رم رو میزارم داخل گوشی یه فایل autorun.inf به همراه یه فایل exe‌ با یه اسم عجیب (هر دفعه یه اسمی!) ایجاد میکنه. گوشی رو با کد #7370#* مستر ریست کنم درست میشه؟!!

ویرایش: الان که رم رو داخل گوشی نزاشته بودم و از رم ریدر در آورده بودم، یه بار دیگه که گذاشتم داخل رم ریدر بازم اون فایل ساخته شده بود، بدون اینکه بزارم داخل گوشی. حالا موندم این ویروس (یا بهتره بگم کرم!) روی گوشیه یا روی رم!

ویرایش2: من نمیتونم رم رو از طریق خوده گوشی به کامپیوتر وصل کنم. باید بزارم روی رم ریدر. مسیجا توی کدوم قسمتن؟ مسیجا رو چجوری بک آپ بگیرم؟

اسم کرمش رو پیدا کردم. اینه:

WORM/Autorun.dzf

حالا چیکار کنم؟ مسیجها کجای رم هستن؟ می خوام یه جوری کپیشون کنم که وقتی بر می گردونم مثل روز اول باشه!

برای حذف ویروس :
گوشیتو با data transfer وصل کن به pc ....... بعد با یه آنتی ویروس آپدیت شده ( kaspersky باشه بهتره ) scan کن ..... درست میشه ......

Crespo
26-12-2008, 23:45
الان این پی سی سوئیت، گوشی رو هم دیگه نمیشناسه. تو رو خدا به دادم برسیننننننننن!

Crespo
26-12-2008, 23:58
برای حذف ویروس :
گوشیتو با data transfer وصل کن به pc ....... بعد با یه آنتی ویروس آپدیت شده ( kaspersky باشه بهتره ) scan کن ..... درست میشه ......

فکر نمی کنم روی گوشی باشه. من رم رو با رم ریدر که چک می کنم این کرم رو میشناسه. فکر نمی کنم روی گوشی باشه. در ضمن م کاسپر ندارم و از Avira AntiVir‌ ایتفاده می کنم. تو رو خدا نگین ویروس کش رو عوض کن، که من همیشه از دست این آنتی ویروسا کشیدم. چون همیشه اطلاعتمو داغون کردن . . . الان آنتی ویر اینو میشناسه، پاکشم میکنه، اما وقتی رم رو از رم ریدر در میارم و دوباره میزارم، بازم هست!!!!! اگه میشه راه کپی کردن مسیجا رو بگو تا من بعدش کلاً رم رو فرمت کنم، گوشی رو هم با یه کد خوب (اگه میشه خودتون کدشو بگین) فرمت یا ریست کنم.

Crespo
27-12-2008, 00:08
دیتا ترنسفر هم به هیچ عنوان فعال نمیشه و میگه رم در حال استفاده میباشه، در حالی که 100% آزاده. مطمئنم./

Majid393
27-12-2008, 00:16
فکر نمی کنم روی گوشی باشه. من رم رو با رم ریدر که چک می کنم این کرم رو میشناسه. فکر نمی کنم روی گوشی باشه. در ضمن م کاسپر ندارم و از Avira AntiVir‌ ایتفاده می کنم. تو رو خدا نگین ویروس کش رو عوض کن، که من همیشه از دست این آنتی ویروسا کشیدم. چون همیشه اطلاعتمو داغون کردن . . . الان آنتی ویر اینو میشناسه، پاکشم میکنه، اما وقتی رم رو از رم ریدر در میارم و دوباره میزارم، بازم هست!!!!! اگه میشه راه کپی کردن مسیجا رو بگو تا من بعدش کلاً رم رو فرمت کنم، گوشی رو هم با یه کد خوب (اگه میشه خودتون کدشو بگین) فرمت یا ریست کنم.

این برا sms ها :

Crespo
27-12-2008, 01:01
کرم ممکنه روی خشاب و یا رم ریدر بمونه؟!!!!!!!

amini_bio
27-12-2008, 08:15
اولا اين آنتي ويروس شما خيلي چيز خوبي نيست.
شما از nod يا kasoer استفاده كن.
احتمالا كامپيوترت هم ويروس داره.
شما اگه x-plore داري، تو درايو C را چك كن.
اگه فايلي به نام autorun.inf كف درايو C هست يعني به گوشيت هم منتقل شده. كه بعيد مي دونم. چون اين ويروس مال كامپيوتر و ويندوز هستش.
اگرم فقط تو رمه كه با يه آنتي ويروس رو pc مشكلش حله.
در ضمن ويروساي كامپيوترت را هم بايد پاك كني.

hovo
27-12-2008, 10:39
دقیقا همین اتفاق برای من هم افتاده البته دو ماه پیش این ورژن جدید از یه ویروس قدیمی که ماه augustمیلادی باز نویسی ودوباره به طور وحشتناکی اشاعه پیدا کرد اساس این ویروس کار با فلش usbاست برای پاک کردنش اول باید کامپیوترت رو تمیز کنی (پیشنهاد من nod32)
بعد این مقاله رو بخون و انجام بده قول بهت میدم بدون نیاز به از بین بردن ویندوز یا فرمت مموری کارت بتونید تمیز تمیزش کنید.

راستی در مورد فون مموری باید بگم تحت هیچ عنوانی این ویروس نمیتونه اونجا بشینه نمیدونم چرا ولی من این رو کامل امتحان کردم و فوق العاده کیف کردم روی گوشی من هیچ آنتی ویروسی نیست ولی تا حالا گوشی رو با سه تا ویروس امتحان رو کردم رو ممموری کارت میشینه ولی به هیچ عنوان روی فون مموری نمیشینه
حالا چرا ش رو باید از نوکیا بپرسید(قابل توجه سونی اریکسون )

amini_bio
27-12-2008, 11:41
دقیقا همین اتفاق برای من هم افتاده البته دو ماه پیش این ورژن جدید از یه ویروس قدیمی که ماه augustمیلادی باز نویسی ودوباره به طور وحشتناکی اشاعه پیدا کرد اساس این ویروس کار با فلش usbاست برای پاک کردنش اول باید کامپیوترت رو تمیز کنی (پیشنهاد من nod32)
بعد این مقاله رو بخون و انجام بده قول بهت میدم بدون نیاز به از بین بردن ویندوز یا فرمت مموری کارت بتونید تمیز تمیزش کنید.

راستی در مورد فون مموری باید بگم تحت هیچ عنوانی این ویروس نمیتونه اونجا بشینه نمیدونم چرا ولی من این رو کامل امتحان کردم و فوق العاده کیف کردم روی گوشی من هیچ آنتی ویروسی نیست ولی تا حالا گوشی رو با سه تا ویروس امتحان رو کردم رو ممموری کارت میشینه ولی به هیچ عنوان روی فون مموری نمیشینه

اين كه شما آدرس داديد منبعش همين p30world هستش:

در ضمن ويروس فقط به مموري كارت منتقل ميشه.
پس وقتي به حال pcsuite وصي ميشيد، ويروس منتقل نميشه.
وقتي هم كه به حالت data transfer وصل ميشيد، فقط روي مموري منتقل ميشه.
درضمن براي پاك كردن ويروس، فرمت مموري كارت لازم نيست.
فقط وصل كردن مموري كارت به يه سيستم داراي nod آپديت شده كافيه تا ويروس از بين بره.

S0R3N4
27-12-2008, 18:31
دوستان
دلیل از کار افتادن دوربین جلوی گوشی چیه؟

amini_bio
27-12-2008, 19:15
همچین مشکلی تاحالا ندیدم.
احتمالا باگی چیزیه.
چی شده که از کار افتاده؟
احتمال زیاد با یه فرمت یا مستر ریست حل میشه.

S0R3N4
27-12-2008, 19:19
نمیدونم والا!
نه بابا!تا حالا 20 بار فرمت و مسترریست کردم حل نشده!
فکر کنم مشکل سخت افزاری هست!نه؟

Crespo
27-12-2008, 23:58

من نمیدونم چرا همیشه روی سیستمم ویروس W32/Jeefo هستش. هر آنتی ویروسی هم نصب می کنم، چون نمی تونه خوده این ویروس رو پاک که میزنه فایل های اکزه رو داغون میکنه. اما من این آنتی ویر رو نصب می کنم و گارد رو غیر فعال می کنم که به برنامه هام کاری نداشته باشه. من دیشب هر بار رم رو می زاشتم روی رم ریدر کرم بودش و با آنتی ویر می کشتمش، اما همینکه رم رو در می آوردم و دوباره می زاشتم بازم بود. در حالی که این کرم هیچ جای سیستمم نبود. اطلاعات رم رو کپی کردم و رم رو فرمت کردم و این بار از روی گوشی و از طریق دیتا ترنسفر به کامپیوتر وصل کردم و اطلاعات رو کپی کردم. اما با این روش هر چقدر وصل کردم، دیگه از کرم خبری نبود. حالا از دوستان کمک می خوام که توضیح بدن این چرا اینجوریه! مگه میشه رم ریدر یا خشاب خودشون کرم بگیرن؟!!!!!!!!!

amini_bio
28-12-2008, 04:18
من نمیدونم چرا همیشه روی سیستمم ویروس W32/Jeefo هستش. هر آنتی ویروسی هم نصب می کنم، چون نمی تونه خوده این ویروس رو پاک که میزنه فایل های اکزه رو داغون میکنه. اما من این آنتی ویر رو نصب می کنم و گارد رو غیر فعال می کنم که به برنامه هام کاری نداشته باشه. من دیشب هر بار رم رو می زاشتم روی رم ریدر کرم بودش و با آنتی ویر می کشتمش، اما همینکه رم رو در می آوردم و دوباره می زاشتم بازم بود. در حالی که این کرم هیچ جای سیستمم نبود. اطلاعات رم رو کپی کردم و رم رو فرمت کردم و این بار از روی گوشی و از طریق دیتا ترنسفر به کامپیوتر وصل کردم و اطلاعات رو کپی کردم. اما با این روش هر چقدر وصل کردم، دیگه از کرم خبری نبود. حالا از دوستان کمک می خوام که توضیح بدن این چرا اینجوریه! مگه میشه رم ریدر یا خشاب خودشون کرم بگیرن؟!!!!!!!!!

دیتا ترنسفر هیچ فرقی نداره با اینکه رم را بذاری توی رم ریدر و به pc وصل کنی.
مطمئنی سیستمت ویروس نداره؟
این مسیر را برو تا مطمئن بشی:
start => run
تایپ کن : cmd
بعدش :

اگه سیستمت ویروسی باشه مثلا باید فایل autorun.inf را بتونی ببینی.

S0R3N4
28-12-2008, 10:36
دوستان
چشمتون روز بد نبینه!
من رو گوشیم پسورد گذاشتم و تنظیماتش رو طوری تنظیم کردم که هر 20 دقیقه گوشیم خودش قفل شه و پسورد بخواد و هر وقت هم گوشی خاموش روشن بشه بازم پسورد بخواد!!!!!
ولی پسورد یادم رفت!الان هم گوشیم قفل شده و نمیتونم به کامپیوتر وصلش کنم!آخه باید همون اول مشخص میکردم که مثلا pc suite باشه یا هر چیز دیگه که الان نمیشه و همین 10 دقیقه پیشه هم شارژش تموم شد خاموش شد و وقتی میخوام روشن کنمش بازم پسورد میخواد!!!!!
چکار کنم؟
الان گوشیم بلا استفاده شده...

Legend
28-12-2008, 11:02
دوستان
چشمتون روز بد نبینه!
من رو گوشیم پسورد گذاشتم و تنظیماتش رو طوری تنظیم کردم که هر 20 دقیقه گوشیم خودش قفل شه و پسورد بخواد و هر وقت هم گوشی خاموش روشن بشه بازم پسورد بخواد!!!!!
ولی پسورد یادم رفت!الان هم گوشیم قفل شده و نمیتونم به کامپیوتر وصلش کنم!آخه باید همون اول مشخص میکردم که مثلا pc suite باشه یا هر چیز دیگه که الان نمیشه و همین 10 دقیقه پیشه هم شارژش تموم شد خاموش شد و وقتی میخوام روشن کنمش بازم پسورد میخواد!!!!!
چکار کنم؟
الان گوشیم بلا استفاده شده...

ماشالله هر روز يه مشكل اسه خودت ميتراشيا....:27::31:
بايد هارد ريست كني...همه چيزتم ميپره...

*+دكمه سبز+3

اينا رو نگه دار همزمان دكمه پاور رو هم نگه دار وتا گوشي كامل بالا نيومده اين 4 تا رو ول نكن...

S0R3N4
28-12-2008, 11:23

اویرا خیلی قوی تر از کسپر هست!

واسه بک آپ گرفتن از مسیج ها می تونی از خود Pc Suite استفاده کنی...

S0R3N4
28-12-2008, 11:28
ماشالله هر روز يه مشكل اسه خودت ميتراشيا....:27::31:
بايد هارد ريست كني...همه چيزتم ميپره...

*+دكمه سبز+3

اينا رو نگه دار همزمان دكمه پاور رو هم نگه دار وتا گوشي كامل بالا نيومده اين 4 تا رو ول نكن...

آره دیگه!:31:
آدم بد شانس ندید مگه تا به حال؟؟؟!!؟!؟:31:

یونس جون ممنوم!الان تست میکنم!راستی شما این چیزا رو از کجا یاد گرفتی؟بگو تا ما هم یاد بگیرم اینقدر مزاحم شما نشیم!خداییش همه جور ما رو داری شرمنده میکنه!
تازه بازی های N-Gage راه افتاده بود و راحت داشتم بازی میکردم واسه خودم که به این بلا دچار شدم!!!!:19:

S0R3N4
28-12-2008, 11:31
یونس جان درست نشد!!!اول از همه دستم به هم گره خورد!اینقدر بد قلق بود جای دکمه ها!
تنها فرقی کرد این بود که تم به حالت دیفالت در اومد!!!!
بازم پسور میخواد!
چه کار کنم؟!!!؟
نگارانم!!!

amini_bio
28-12-2008, 11:53
آخه چجوري پسورد خودت را يادت رفته؟!!

من راحي كه به ذهنم ميرسه، فلش هست.

S0R3N4
28-12-2008, 13:22
عوارض درس خوندن زیاده به خدا!
ادم حواسش یه جا دیگس!!!
phoenix کارم رو راه میندازه؟
آپدیت هام پاک میشه؟!!؟!؟

amini_bio
28-12-2008, 13:55
گوشيت ورژن 30 هست ديگه؟
با همون ورژن 30 فلش كن.

يونس جان شما راه ديگه اي سراغ نداري؟

S0R3N4
28-12-2008, 14:05
گوشيت ورژن 30 هست ديگه؟
با همون ورژن 30 فلش كن.

يونس جان شما راه ديگه اي سراغ نداري؟

با همون ورژن 30 فلش کن منظورت چی هست؟:13:

با phoenix که نمیشه!چون باید کابل بهش وصل کنم و pc suit و گوشیم اصلا کارش به روشن شدن نمیکشه!!!!!

ویرایش:
آقا!چند شانسی عدد امتحان کردم!شانسی شانشی درست در اومد پسوردم!!هورااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا
هنوز باورم نمیشه که چی جوری درست در اومد!شمت چطور؟

amini_bio
28-12-2008, 14:38
خب تبريك ميگم!!!

با phoenix که نمیشه!چون باید کابل بهش وصل کنم و pc suit و گوشیم اصلا کارش به روشن شدن نمیکشه!!!!!
ولي بايد بگم phonix گوشي هاي خاموش را هم فلش مي كنه.
گوشي شما كه ديگه خيلي راحت تره.

Mahdi_Co_1368
29-12-2008, 00:42
من تازه n95 خریدم ولی یکی از بچه ها حرفی زد که بد فرم منو افسرده کرده
میگه بعد از یه مدت ، cpu باطل میشه و باید 40 یا 50 تومن خرجش کنی تا cpu رو برات عوض کنند.
این حقیقت داره؟
مدل گوشی من n95_1 هست.

REGISTERED USER
29-12-2008, 00:44
آقا جدیدا یک لکه سیاه کوچیک اومده روی دوربین موقع عکس گرفتن

گفتم شاید شیشه کاور لنزش کثیف باشه اونم تمیز کردم اما درست نشد ... انگاری از خود لنزه ؟

کسی تابحال مشکل داشته ؟ آخه من یکبار کاور لنز رو برداشتم یعنی چیزی رفته توش ؟ عجبا !

REGISTERED USER
29-12-2008, 00:45
میگه بعد از یه مدت ، cpu باطل میشه و باید 40 یا 50 تومن خرجش کنی تا cpu رو برات عوض کنند.
این حقیقت داره؟
مدل گوشی من n95_1 هست.

بابا من بیش از یک ساله دارم آخ نگفته ! نوکیا و خرابی ؟ نمیشه !

amini_bio
29-12-2008, 08:18
منم 18 ماهه دارم.
در ضمن اين مدلاي 95 چيه كه ميگند؟
1 2 3 ... ؟

ELVIS PRESLEY
29-12-2008, 10:09
این حقیقت داره؟
مدل گوشی من n95_1 هست.

جدیدا ادم چه چیزایی میشنوه.
یعنی چی باطل میشه؟؟؟؟؟؟
مگه تمبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم 18 ماهه دارم.
در ضمن اين مدلاي 95 چيه كه ميگند؟
1 2 3 ... ؟

ان 95-1 که همین ماله خودمونه.

ان95-2 همین 8 گیگ خودمونه.

ان 95-3 مدل امریکاییشه که از پشت شبیه 8 گیگه ولی از جلو شبیه معمولیه. (فرقشون هم باتری 1200 میلی و دکمه های برجسته ی مدیا و نتورکشه)

ان95-4 مدل کره ای 8 گیگه که به ان95 4 گیگ هم معروف(که خودت زحمت معرفی شو کشیدی)

S0R3N4
29-12-2008, 10:11
دوستان
موقع فرمت کردن رم توی کامپیوتر بزارم Fat فرمت کنه یا Fat32 ؟

S0R3N4
29-12-2008, 10:14
این حقیقت داره؟
مدل گوشی من n95_1 هست.

منم 1 ساله دارم!
فقط تنها ایراد سخت افزاری که تا حالا داشته از کار افتادن دوربین جلویی بود!!
به قول دوستممون نوکیا و خرابی؟

S0R3N4
29-12-2008, 10:20
این حقیقت داره؟
مدل گوشی من n95_1 هست.

منم 1 ساله دارم!
فقط تنها ایراد سخت افزاری که تا حالا داشته از کار افتادن دوربین جلویی بود!!
به قول دوستممون نوکیا و خرابی؟

amini_bio
29-12-2008, 12:28
دوستان
موقع فرمت کردن رم توی کامپیوتر بزارم fat فرمت کنه یا fat32 ؟

رم را توي خود گوشي تو قسمت مموري فرمتش كن.

S0R3N4
29-12-2008, 12:49
آخه یکی از دوستان سفارش کرده بود که توی کامپیوتر هم فرمتش کنم بعد تو خود گوشی!اینجوری مطمئن تره...

ELVIS PRESLEY
29-12-2008, 13:47
بذار رو fat

S0R3N4
29-12-2008, 13:56
ممنون ولی میشه دلیلش رو بگید دوست عزیز؟

hovo
29-12-2008, 15:40
توی همین سایت یه مطلب در مورد همین سوال شما خوندم که اونجا این جوری اشاره کرده بود:

در فرمت ntfs سیستم به شکلی است که از نوعی الگوریتم در فرمت استفاده می شود که این نوع از فرمت امنیت بالا یی دارد به عنوان مثال اگر درایو ویندوز خود را با فرمت ntfs فرمت کنید در صورت نصب یک ویندوز دیگر باورود به آن سیستم عامل نمیتوان فایلهای داخل این یوزر را از داخل درایو مشاهده کرد ولی اگر fat32 باشد میتوان فایلهای داخل این یوز یا این سیستم عامل را مشاهده کرد با یک ویندوز و دو یوزر هم این مثال ساز گار است.

خوب حالا میتونی متوجه بشی که توی فرمت fat 32 امنیت کمتر و سرعت بیشتر است ولی در ntfsامنیت بالاتر و سرعت کمتر است(البته درمورد H.D.D IDE).

توی مموری کارت نیازی به امنیت یا الگوریتم پیچیده نیست و فقط سرعت دستیابی به اطلاعات مهم است که با وجود نرم افزار امنیت قابل ایجاد است.

پس پیشنهاد فرمت با FAT 32 است و البته بعد از آن نیاز به فرمت داخل گوشی هم میباشد وگر نه برای گوشی قابل تشخیص نیست.

ELVIS PRESLEY
29-12-2008, 16:38
کاملا درسته.
اما شما دقت کن این مموری میره تو گوشی
با سخت افزار محدود و یک سیستم عامل محدودتر.
پس هیچ فرقی نداره چه فرمتی بذاری چه فت چه فت 32.
الان یک مموری من با فرمت فت یکیش 32
از لحاظ سرعت انتقال اطلاعات تو گوشی امتحان کردم هیچ فرقی نداشت. از لحاظه سرعت انتقال از کامپیو تر به گوشی هم همینطور.(این قسمت بسته به سخت افزار یو اس بی گوشی داره)
اما اگه این کارای که گفتیم رو فلش مموری امتحان کنی تفاوت سرعتش محسوس میشه.
اما رو گوشی با سی پی یو ی 330 مگاهرتز که فرقی نداره.

S0R3N4
29-12-2008, 17:06
توی همین سایت یه مطلب در مورد همین سوال شما خوندم که اونجا این جوری اشاره کرده بود:

در فرمت ntfs سیستم به شکلی است که از نوعی الگوریتم در فرمت استفاده می شود که این نوع از فرمت امنیت بالا یی دارد به عنوان مثال اگر درایو ویندوز خود را با فرمت ntfs فرمت کنید در صورت نصب یک ویندوز دیگر باورود به آن سیستم عامل نمیتوان فایلهای داخل این یوزر را از داخل درایو مشاهده کرد ولی اگر fat32 باشد میتوان فایلهای داخل این یوز یا این سیستم عامل را مشاهده کرد با یک ویندوز و دو یوزر هم این مثال ساز گار است.

خوب حالا میتونی متوجه بشی که توی فرمت fat 32 امنیت کمتر و سرعت بیشتر است ولی در ntfsامنیت بالاتر و سرعت کمتر است(البته درمورد H.D.D IDE).

توی مموری کارت نیازی به امنیت یا الگوریتم پیچیده نیست و فقط سرعت دستیابی به اطلاعات مهم است که با وجود نرم افزار امنیت قابل ایجاد است.

پس پیشنهاد فرمت با FAT 32 است و البته بعد از آن نیاز به فرمت داخل گوشی هم میباشد وگر نه برای گوشی قابل تشخیص نیست.

ممنون!
ولی شما صحبتی از فرمت fat نکردی!
یعنی بدرد بخور نبود؟

Mahdi_Co_1368
30-12-2008, 12:32
سلام بر اساتید
1- آپدیت من 21 هست ؛ آیا باید 22 رو بریزم و بعد ، برم سراغ 30 یا میتونم بی خیال 22 بشم و مستقیما 30 رو توی گوشیم پیاده کنم؟
2- همون طور که در توضیحات آپدیت 30 نوشته شده ؛ در حال حاضر ، من Fp1 رو دارم . این آپدیت(آپدیت 30) Fp1 رو به Fp2 تبدیل میکنه. حالا یه سوال پیش میاد....تبدیل Fp1 به Fp2 ؛ همون تبدیل s9.2 به s9.3 هست؟ یعنی من پس از ریختن این آپدیت، میتونم بگم s9.3 روی گوشی دارم؟

با سپاس

amini_bio
30-12-2008, 12:51
سلام دوست عزيز.
1. آپديت بعد از 21 همون 30 هست و 22 نداريم.
2. لازم به اين كار نيست و شما مي تونيد از ورژن 10 مستقيم به 30 آپديت كنيد.
3. Fp1 بعد از آپديت تغيير نمي كنه.

S0R3N4
30-12-2008, 13:41
دوستان
چند تا سوال دیگه داشتم!

چه طور میتونم رو رم گوشی یا فون مموری آهنگ بریزم که توی Music Player نیاد!(مثلا زنگ گوشی یا sms)
چه طور میتونم رو رم گوشی یا فون مموری عکس یا فیلم بریزم که تو Gallery نشون داده نشه؟
و چه طور میتونم هنگام فیلم برداری اون چراغ قرمز رو خاموش کنم جاش از فلاش LED استفاده کنم؟

پیشاپیش از دوستان پاسخگو ممنونم...

amini_bio
30-12-2008, 13:53
برا اينكه كليپ ها و عكس ها توي گالري نياند، توي يك فولدر هيدن بريزشون.
يا توي فولدر my videos

ELVIS PRESLEY
30-12-2008, 13:57
دوستان
چند تا سوال دیگه داشتم!

چه طور میتونم رو رم گوشی یا فون مموری آهنگ بریزم که توی music player نیاد!(مثلا زنگ گوشی یا sms)
چه طور میتونم رو رم گوشی یا فون مموری عکس یا فیلم بریزم که تو gallery نشون داده نشه؟
و چه طور میتونم هنگام فیلم برداری اون چراغ قرمز رو خاموش کنم جاش از فلاش led استفاده کنم؟

پیشاپیش از دوستان پاسخگو ممنونم...

بخوای نخوای خودش میاد. مگه بعد از ریختن اون اهنگ موزیک پلیر رو "ریفرش " نکنی تا تو موزیک پلیر نشون نده.

باز هم نمیشه و میاد.اما این راه حل داره.میشه تو مموری گوشی تو بخش "اودرز" یک پوشه به نامه "کانتکتس" درست کرد و عکس و فیلماتو برزی اونجا تا تو گالری نشون نده. اما راحت ترین راه استفاده از فایل منیجر "اکسپلور" هست که میتونی عکسا و فیلماتو مخفی کنی تا تو گالری نشون نده.

:31::31::31::31::31: نمیشه.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S0R3N4
30-12-2008, 14:43
بخوای نخوای خودش میاد. مگه بعد از ریختن اون اهنگ موزیک پلیر رو "ریفرش " نکنی تا تو موزیک پلیر نشون نده.

باز هم نمیشه و میاد.اما این راه حل داره.میشه تو مموری گوشی تو بخش "اودرز" یک پوشه به نامه "کانتکتس" درست کرد و عکس و فیلماتو برزی اونجا تا تو گالری نشون نده. اما راحت ترین راه استفاده از فایل منیجر "اکسپلور" هست که میتونی عکسا و فیلماتو مخفی کنی تا تو گالری نشون نده.

:31::31::31::31::31: نمیشه.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ای بابا!
هیچی نشد که!:41:

چه جوری میشه مخفی کرد؟

ELVIS PRESLEY
30-12-2008, 15:06
ای بابا!

چه جوری میشه مخفی کرد؟

بابا چی میگی؟؟؟؟؟؟
چرا نشد؟؟؟:18::18::18:
برو تو پوشه ی others تو مموری کارت . یک پوشه به اسمه contacts درست کن. لابد کانتکتس رو اشتباه نوشتی. عکساتو انتقال بده توش.
دیگه تو گالری نشون نمیدن.

اصلا چرا از فایل منیجر استفاده نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟:19::19::19::19::19::19:

||SIAVASH||
30-12-2008, 15:39
بابا این کار ها رو نمیخواد !! مثلا اگه عکس اینه : aks.jpg
باید اون رو بکنی aks.swf
دیگه تو گالری نیست !!!

amini_bio
30-12-2008, 15:48
برا اينكه كليپ ها و عكس ها توي گالري نياند، توي يك فولدر هيدن بريزشون.
يا توي فولدر my videos

گفتم كه چيكار كني كه.

ELVIS PRESLEY
30-12-2008, 15:50
بابا این کار ها رو نمیخواد !! مثلا اگه عکس اینه : aks.jpg
باید اون رو بکنی aks.swf
دیگه تو گالری نیست !!!

اینم یک راهشه. لازمم نیس حتما بشه swf.
اما این روش برا یکی دو تا عکس خوبه.
اما اگه 200- 300 تا بود چی؟

||SIAVASH||
30-12-2008, 19:47
منم مثلا swf گفتم ولی باید پسوندی باشه که تو موبایل با یک نرم افزار دیگه خونده بشه !!

ولی خوب همون my video جالب بود !! من خودمم هم نمیدونستم
ولی خوب با X-plore هم میتونید mark کنید و hidden کنید !

136209
30-12-2008, 20:25
ای بابا!

چه جوری میشه مخفی کرد؟

هر کاری کنی نشون میده بهتره نرم افزار فکر کنم demostand رو نصب کنی تا بتونی برای گالریت یا هر قسمت دیگه ای که می خواهی قفل بذاری تا دیگران نتونند باز کنند

136209
30-12-2008, 20:31
دوستان سلام
ورزن گوشی من v 20.2.005 است زبان فارسی نداره اپدیت کنم زبان فارسی هم بهش اضافه میشه یا نه

S0R3N4
30-12-2008, 21:38
بله!
فکر کنم اضافه شه...

Saman-tci
30-12-2008, 22:11
دوستان سلام
ورزن گوشی من v 20.2.005 است زبان فارسی نداره اپدیت کنم زبان فارسی هم بهش اضافه میشه یا نه

دوست من پروداکت کد گوشیه شما چنده ...؟

Crespo
30-12-2008, 22:33
سلام دوستان. چندتا سئول داشتم.

1- این Synchronisation چیه؟

2- چجوری می تونم خودم واسه مخاطبام Voice Tag‌ تعریف کنم؟ (آخه هر چی کار کردم نتونستم با Voice Tag شماره بگیرم!!!)

3- من تا حالا زا N-Gage‌ استفاده نکردم! :دی میشه کلاً یه توضیحی در مورد N-Gage‌بدین و نحوه استفادشو بگین و یه

چندتا بازی توپ هم از N-Gage‌ بزارین؟!

4- چجوری می تونم توی مسیجام از اسمایل استفاده کنم که هم خودم ببینم و هم گیرنده و بالعکس!

REGISTERED USER
31-12-2008, 00:42
بهترین راه برای مخفی سازی فایل های مخفی کردنشون توی فولدر Hidden در پوشه data مموری کارت یا هک و مخفی کردن در پوشه private هست بوسیله X-Plore

pedram1320
31-12-2008, 01:17
نقل قول از خودم :
شما گوشیتو تو حالت هک بذار ....
بعدش x-plore رو باز کن ....
E رو بیار و فولدر private رو باز کن .... تو private یه پوشه هست به نام : 10202dce .... تمام محتویات اون پوشه رو حذف کن .....
حالا دیگه اون پیغام نمیاد .....:دی
چه جوري گوشيمو تو حالت هك بذارم تا پيغام installing لعنتي هر بار كه گوشيمو روشن مي كنم ديگه نياد؟

ELVIS PRESLEY
31-12-2008, 08:37
پدرام جان اصلا گوشیتو هک کردی؟
اگه کردی که برو تو اپلیکیشن . برو تو سکمن و اپشن بزن و گزینه ی اول رو بزن که روشن شه.
اگر هم که نه گوشیتو با دیتا منیجر به کامپیوتر وصل کن بعد برو تو پریوت. یک پوشه ی مخفی هست.

اما بهتره گوشی رو هک کنی. بعدا لازم میشه.
از تاپیک هک استفاده کن.

ELVIS PRESLEY
31-12-2008, 08:40
بهترین راه برای مخفی سازی فایل های مخفی کردنشون توی فولدر hidden در پوشه data مموری کارت یا هک و مخفی کردن در پوشه private هست بوسیله x-plore

بابا مخفی کردن که کاری نداره.
دو صفحه بابتش تاپیک رفت جلو.

بهترین و مطمعن ترین همین ریختن تو پوشه ی پریوت هست. مخصوصا اگه تو درایو سی باشه.
دیگه قابل دسترسی نیست. حتی تو کامپیوتر.

S0R3N4
31-12-2008, 10:08
سلام دوستان. چندتا سئول داشتم.

3- من تا حالا زا N-Gage‌ استفاده نکردم! :دی میشه کلاً یه توضیحی در مورد N-Gage‌بدین و نحوه استفادشو بگین و یه

چندتا بازی توپ هم از N-Gage‌ بزارین؟!

به اینجا سر بزن!

™Symbian
31-12-2008, 10:19
پست اشتباه.
و تکراری:2:

farhad61
31-12-2008, 20:30
سلام دوستان
ببخشید اگه سوالم ابتدایه
من هربار که زنگ ساعت گوشیمو (n95) تنظیم میکنم تا صبح زنگ بزنه موقعی که قطعش میکنم کلاً آلارم ساعت از بین میره و برای دفعه بعد دوباره باید برم تو تنظیمات و زنگ بیدار باش رو ایجاد کنم
ممکنه که گوشی من عیب و ایرادی داشته باشه یا باید تو گوشی تنظیمات دیگه ای هم انجام داد

farhad61
31-12-2008, 20:34
راستی کسی این دکمه تشکر رو ندیده ؟؟؟؟؟؟
من که هرچی نگاه می کنم نیمبینمش

ELVIS PRESLEY
31-12-2008, 21:20
سلام دوستان
ببخشید اگه سوالم ابتدایه
من هربار که زنگ ساعت گوشیمو (n95) تنظیم میکنم تا صبح زنگ بزنه موقعی که قطعش میکنم کلاً آلارم ساعت از بین میره و برای دفعه بعد دوباره باید برم تو تنظیمات و زنگ بیدار باش رو ایجاد کنم
ممکنه که گوشی من عیب و ایرادی داشته باشه یا باید تو گوشی تنظیمات دیگه ای هم انجام داد

شما باید موقع تنظیم کردن الارم تو بخش repeat ‎‏ ‏ گزینه ی دیلی رو انتخات کنی تا هر روز صبح برات زنگ بزنه و نیاز به تنظیم دوباره نباشه.

راستی کسی این دکمه تشکر رو ندیده ؟؟؟؟؟؟
من که هرچی نگاه می کنم نیمبینمش
اینهاش
بغل نقل قولو ویرایش.

farhad61
31-12-2008, 21:55
من میخوام که پنج شنبه و جمعه زنگ نزنه برای همین در حالت work day تنظیمش می کنم
در مورد دکمه تشکر هم باید بگم امان از عاشقی:31:

ELVIS PRESLEY
31-12-2008, 22:04
پس باید از تو یه ستینگ ساعت "ورک دی "رو تعریف کنی و تیک ترزدی و فرایدی رو برداری.
تا اینجوری 5 شنبه ها و جمعه ها زنگ نزنه.

Crespo
31-12-2008, 23:40
به اینجا سر بزن!

ممنون دوست عزیز که توجه دارین. اما خدائیش من که نمی دونم N-Gage چیه، چیکار می کنه و . . .، از بین اون همه تاپیک کدومش رو بخونم؟ :13: من یه لینک می خوام که کامل آشنا بشم.

REGISTERED USER
01-01-2009, 01:19
چه جوري گوشيمو تو حالت هك بذارم تا پيغام installing لعنتي هر بار كه گوشيمو روشن مي كنم ديگه نياد؟

پیغام installing توی ورژن 30 معروفه و بدلیل نصب تم جدیده ... همیشه هم میاد :21:

unable to complete installation from memory card .to install remaining application go to application manager

ویا در N85 8GB ها:

untrusted application on mass memory.install the application in app.manager

برای از بین بردن این پیغام به راحتی :

1- با یک برنامه هک مثل hello carbide گوشی خود را هک کنید تا بتونید پوشه private رو توی X-Plore باز کنید و یا گوشی رو در حالت Data transfer به سیستم وصل کنید تا بهش دسترسی داشته باشید

2- محتویات فولدر 10202dce را کامل پاک کنید و گوشی خود را خاموش کنید. باتری رو چند لحظه در بیارید و دوباره جا بزنید و گوشی را روشن کنید

به همین راحتی ... به همین خوشمزگی :31:

نکته : اگر یک تم جدیدی نصب کردید ، باز هم ممکنه بیاد . پس همیشه نیاز به انجام این کار دارید :2:

موفق باشید :31:

ELVIS PRESLEY
01-01-2009, 08:53
ممنون دوست عزیز که توجه دارین. اما خدائیش من که نمی دونم n-gage چیه، چیکار می کنه و . . .، از بین اون همه تاپیک کدومش رو بخونم؟ :13: من یه لینک می خوام که کامل آشنا بشم.

به طور کلی انگیگ هم یک مدل کنسول بازی هست که فقط برای موبایل طراحی شده.
اونم فقط برای بعضی گوشیای نوکیا که از لحاظ سخت افزاری و نرمافزاری قابلیت اجرای اونا رو داشته باشه.
بازیای انگیگ برای اجرا شندن نیاز به یک کلاینت دارن که علاوه بر اجرای بازی قابلیتهای دیگه ای به کاربرش میده مثل چت کردن با سایر کاربرا یا دانلود بازی ها یا ...
فرقی که این بازیها دارن اونه که گرافیک بالاتری دارن و بعضی از اونا قابلیت مولتی پلیر دارن چه بلوتوثی و چه شبکه ای .
اون لینک هاهم لینک کلاینت و بازی ها و اموزش نصبشون هست.

superior
01-01-2009, 09:04
به نام او

من یه n95 8gb دارم. لطفا یکی راهنمایی کنه چه طور بفهمم اصلی هست یا نه؟ 450 هزار تومن.

ELVIS PRESLEY
01-01-2009, 09:17
به نام او

من یه n95 8gb دارم. لطفا یکی راهنمایی کنه چه طور بفهمم اصلی هست یا نه؟ 450 هزار تومن.

اینجا کلوپ 95 معمولیه نه 8 گیگ.
اولین کاری که میکنی اینه.
کد زیر رو بزن #06#*
یک شماره ی 15 رقمی میده. چک کن این شماره با شماره ای که روی جعبه کوشی و روی لیبل گوشی (بر چسب کنار جای سیم کارت) هست مطابقت کنه.
در ضمن ببین رو لیبلت مدل گوشی رو چند زده؟
اگه ان 95-2 بود و شماره ی بالا مطابقت داشت
میشه گفت تقریبا اصله.

amini_bio
01-01-2009, 11:00
یه تاپیک برای مقایسه 8 گیگ فندلاندی با کره ای تو همین بخش زدم.
به اونجا مراجعه کن.

farhad61
01-01-2009, 20:51
شما باید موقع تنظیم کردن الارم تو بخش repeat ‎‏ ‏ گزینه ی دیلی رو انتخات کنی تا هر روز صبح برات زنگ بزنه و نیاز به تنظیم دوباره نباشه.

اینهاش
بغل نقل قولو ویرایش.

پس باید از تو یه ستینگ ساعت "ورک دی "رو تعریف کنی و تیک ترزدی و فرایدی رو برداری.
تا اینجوری 5 شنبه ها و جمعه ها زنگ نزنه.

سلام
مثل اینکه خوب منظورمو نرسوندم . من ساعت گوشیمو روی حالت work day تنظیم کردم پبج شنبه ، جمعه ها رو هم تیک نزدم تا زنگ نزنه . مشکل من اینه که هر دو ، سه روز یک بار یا بعضی مواقع که them گوشیمو عوض میکنم الارم ساعت خود بخود از بین میره و باید دوباره تنظیمش کنم
میخوام ببینم گوشی من عیبی داره یا باید تنظیمات دیگه ای رو هم در جای دیگه انجام بدم

123arash
03-01-2009, 13:54
دوستان لطفا بگيد كه كيفيت فيلمبرداري 8گيگ خوبه يا n95 ساده..
و اينكه اگه رو تلويزيون نگاه كنم كيفيتش پايين نمياد.باتشكر

Crespo
03-01-2009, 21:42
سلام.

من چند وقت پیش از یکی از دوستام شنیدم، که مخابرات یه سیستمی نصب کرده که پیام ها رو همه چک میکنه و اگر از کلمات

سیاسی مثل رئیس جمهور یا رهبر داخلش باشه نیگهش میداره تا توسط اپراطور چک بشه. اگه خوب بود که هیچی و اگر بود کلاً

سیتم پیام رسانیتو می بندن!!!!!!! صحت داره؟!

S0R3N4
03-01-2009, 22:14
منم شنیدم!
واقعیت داره!
حتی مکالمات تلفنی هم چک میشه!
چه برسه به اس ام اس!

Legend
03-01-2009, 22:27
سلام.

من چند وقت پیش از یکی از دوستام شنیدم، که مخابرات یه سیستمی نصب کرده که پیام ها رو همه چک میکنه و اگر از کلمات

سیاسی مثل رئیس جمهور یا رهبر داخلش باشه نیگهش میداره تا توسط اپراطور چک بشه. اگه خوب بود که هیچی و اگر بود کلاً

سیتم پیام رسانیتو می بندن!!!!!!! صحت داره؟!

منم شنیدم!
واقعیت داره!
حتی مکالمات تلفنی هم چک میشه!
چه برسه به اس ام اس!

تا جايي كه من شنيدم...فقط در صورت داشتن اجازه قانوني ميتونن از پيام ها پرينت بگيرن...

amini_bio
03-01-2009, 23:18
پیامک ها همه در سیستم ذخیره میشند.
ولی در یک صورت های خاص مجازند این اطلاعات را در اختیار کسی یا سازمانی قرار بدند.

REGISTERED USER
04-01-2009, 01:14
دوستان لطفا بگيد كه كيفيت فيلمبرداري 8گيگ خوبه يا n95 ساده..
و اينكه اگه رو تلويزيون نگاه كنم كيفيتش پايين نمياد.باتشكر

خیر ... کیفیت خوبه و 30 فریم در ثانیه ... دیگه چی می خوای ؟

دوربین دو تاشون یکی هست

BIKHIAL_ALL_75
04-01-2009, 17:35
در مورد اتصال wlan نوت بوك با n95 كمكم كنيد
.
من نتوستم تو صفحات قبلی جوابمو پبدا کنم

Arshia001
04-01-2009, 18:22
بچه ها گوشیمو دانگرید کردم!اگه گفتین چطوری؟

Crespo
05-01-2009, 00:15
بچه ها گوشیمو دانگرید کردم!اگه گفتین چطوری؟

چیکار کردی؟ :دی

amini_bio
05-01-2009, 08:50
با چي؟
باكس يا فلش؟

madira
05-01-2009, 18:47
دوستان یک سوال در مورد استفاده از اینترنت داشتم.
آیا میشه با استفاده از pc suite به اینترنت وصل شد؟
چه راهی برای اتصال گوشی به اینترنت از طریق کامپیوتر و استفاده از اینترنت هست؟
کامپیوتر من os ویستا داره.
لطفا در مورد نحوه اتصال به اینترنت از طریق کامپیوتر من روکمک کنید.پست های دیگه نتونستن کمکم کنند در این رابطه.
ممنون.

Crespo
05-01-2009, 23:29
با چي؟
باكس يا فلش؟

سلام.

میشه بگید این دانگرید چیه؟ :دی

REGISTERED USER
06-01-2009, 01:35
Upgrade : یعنی ارتقا به نسخه های بالاتر از نسخه فعالی ... مثلا وصل بسی به NSU و نسخه گوشی ات از 21 بره 30

downgrade : یعنی ارتقا به نسخه های پایین تر از نسخه فعلی ... مثلا ورژن 30 رو با باکس یا فونیکس بکنی : 21

Arshia001
06-01-2009, 16:06
با چي؟
باكس يا فلش؟

نه با یه روش قرون وسطایی!به شکل تصادفی گوشی قبلیم که n95 بود با گوشی جدیدم که اونم n95 هست تعویض شدن.این یکی روش ورژن 21 داره که هیچ خیال آپدیت کردنشو ندارم!ولی خدایی روشو حال کردی؟:31::31::31:

||SIAVASH||
06-01-2009, 18:34
در مورد اتصال wlan نوت بوك با n95 كمكم كنيد
.
من نتوستم تو صفحات قبلی جوابمو پبدا کنم

لپ تاپ شما ap داره ؟؟ اگه ap داشته باشه میتونی با wlan وصل بشی وگرنه نمیشه
بیشتر نوت بوک ها که ap داره کنارش یک آنتن مانندی هست

Mahdi_Co_1368
08-01-2009, 12:57
چرا هر وقت خاموش روشن می کنم ، یه چیز میخواد Install بشه و بعد مینویسه:<<نصب نشد>>؟؟!!...احساس می کنم که مربوط به رم باشه...یادمه که یکی از شما اساتید ، در همین تاپیک راه حلی رو برای بر طرف کردن این مشکل داده بودید.
آپدیت من 30 هست و گوشی رو از روش HelloCarbide هک کردم...کلاینت N-gage II رو هم با موفقیت نصب کردم.

واااااااای...شرمنده...دو پست بالا ، به همین سوالم جواب داده بودن..

||SIAVASH||
08-01-2009, 19:35
من دیروز آپدیت 30 رو نصب کردم ! برای پروداکت آمریکا 30 الان اومده !! حالا هروقت چراغ اسکرین من خاموش میشه دکمه های کناری گوشی 1 چشمک میزنند !! این طبیعی هست ؟؟

Crespo
08-01-2009, 23:04
سلام.

من یه قاب قرمز از این 5 تومنیا گرفتم!!!!!!! عوض کنم مشکلی پیش نمی یاد؟ چون پسر عمم قاب n73 رو که عوض کرده بود و بعد

قاب اصلی رو گذاشته بود، یه خورده گشاد شده بود!!! :دی من تا حالا به هیچ وجه قاب عوض نکردم! خودم می تونم عوض کنم؟

راهنمای کاملی همراه با عکس هست یا نه؟

mehdi_ok1
08-01-2009, 23:14
سلام به همگي

قسمت Help رو چطور ميشه از تو گوشي استخراج كرد و روي رايانه مشاهده نمود ؟

با تشكر :10:

REGISTERED USER
09-01-2009, 00:46
فکر نکنم بشه ! غیر از اینکه ازش عکس کپچر کنی !

Arshia001
09-01-2009, 10:21
سلام.

من یه قاب قرمز از این 5 تومنیا گرفتم!!!!!!! عوض کنم مشکلی پیش نمی یاد؟ چون پسر عمم قاب n73 رو که عوض کرده بود و بعد

قاب اصلی رو گذاشته بود، یه خورده گشاد شده بود!!! :دی من تا حالا به هیچ وجه قاب عوض نکردم! خودم می تونم عوض کنم؟

قاب 5 تومنی n95؟ندیده بودم!کامله؟میشه یه عکس ازش بذاری؟

میدونم قسمت عقبش با روش کلنگ! در میاد.یعنی از دو طرف میگیری میکشی از جاش درمیاد.هیچ پین و پیچ و از این چیزا هم نداره.ولی بقیش پیچ شده ها!نه؟

Crespo
09-01-2009, 12:20
قاب 5 تومنی n95؟ندیده بودم!کامله؟میشه یه عکس ازش بذاری؟

میدونم قسمت عقبش با روش کلنگ! در میاد.یعنی از دو طرف میگیری میکشی از جاش درمیاد.هیچ پین و پیچ و از این چیزا هم نداره.ولی بقیش پیچ شده ها!نه؟

بفرما آقا ارشیا:

عکس1:

عکس2(کیفیتش بهتره):

قاب خوب چنده؟ اگر این به درد نمی خوره، تا عوضش نکنم!

||SIAVASH||
09-01-2009, 12:58
یه نفر هم به سوال قبلی ما جواب بده !! خیلی آسونه جواب دادنش بابا !!!!!!!!!!!!

Arshia001
09-01-2009, 13:29
بفرما آقا ارشیا:

عکس1:

عکس2(کیفیتش بهتره):

قاب خوب چنده؟ اگر این به درد نمی خوره، تا عوضش نکنم!

قاب خوب یعنی قاب فابریک که رنگای جور وا جور هم نداره چون خود شرکت میسازه.قیمتش هم خییییلی بالاست!از 10 تومن و 20 تومن خیلی بیشتره.البته اون مال موقعیه که قاب گوشی به یکی از شرکت های آموزشی(!) بره.وگرنه برای انگول بازی همین قابا خوبن.اگه به گوشیت بندازیش خود گوشی مشکلی پیدا نمیکنه.مشکل اصلی احتمالا اینه که قابه خودش خوب کار میکنه یا نه؟مثلا من با اینکه بیش از 10 بار قاب 6670 قدیمیمو عوض کردم هیچ کدومشون کلید هاش کار نمیکرد.کلا ببین از قرمز خوشت میاد یا نه(که میاد!) بعد اگه اومد بنداز حالشو ببر.ولی به هر حال قسمت جلوش نمیدونم چطوری در میاد و خیال هم ندارم از روش سعی و خطا که باهاش مال 5700 رو در آوردم استفاده کنم!آخه 95 فرق فوکوله!

یه نفر هم به سوال قبلی ما جواب بده !! خیلی آسونه جواب دادنش بابا !!!!!!!!!!!!

قضیه ی چراغ چشمک زن؟آره طبیعیه.حتی بعضی وقتا خودش هم چشمک میزد،ولی نمیدونم کی!

||SIAVASH||
09-01-2009, 13:43
آخه تو ورژن 20 اینطوری نمیشد !!!

sama jon
09-01-2009, 14:11
سلام
من فونت فارسی برای n95 می خواستم.اگر کسی داره لطفا به ایمیلم بفرسته.ممنون
:10::8::11:Sama.Sabzevari@gmail.com

farhad61
09-01-2009, 18:05
سلام
من با برنامه های N95 دو تا مشکل دارم
1- من گوشیمو به روش hellocarbide هک کردم مشکل اینجاست که وقتی فایل آپدیت xplore که توی پکیج بود رو نصب کردم این برنامه error: version expired رو میده میگید حالا چیکار کنم .کل hellocarbide رو پاک کنم و دوباره نصب کنم یا راه دیگه ایی برای درست شدن xplore هست .
البته دفعه قبل که این برنامه رونصب کردم یه مشکل دیگه داشتم : هر دفعه که وارد برنامه xplore میشدم میگفت برنامه نیاز به update داره که من کنسل میکردم لطفاً در این باره هم توضیح بدید که اگه لازم شد کل برنامه رو دوباره نصب کنم با این آپدیت چیکار کنم

2- یه تم دانلود کردم که توی خود سایت تمام صفحه های تم رو درست و کامل نشون داده بود ولی وقتی خواستم نصبش کنم میگه پرونده خراب است ( البته تم به صورت کامل دانلود شده و در ظاهر که عیب و ایرادی نداره) این نوع برنامه ها رو میشه به طریقی نصب کرد مثلاً هک یا نه (خودم فکر کنم نشه اما شاید شما یه راهی بلد باشید)

یه سئوال متفرقه هم دارم آیا هیچکدوم از شما توی سایت Mmobile9 ثبت نام کردین . من که روزگار خودمو سیاه کردم ولی نشد توی سایت اسممو بنویسم (هر یوز الکی هم میدادم که مطمعن بودم کس دیگه ای انتخاب نکرده بازم ایراد میگفت). نکنه مثل بعضی از سایت ها که اجازه ثبت نام به ایرانی ها رونمیدن این سایت هم اینجوری باشه

farhad61
09-01-2009, 18:17
سلام.

من خودم قاب گوشیم از این 5 هزار تومانی ها هستش
وقتی بردم بدم قابشو عوض کنند شخصی که این کارو میکرد گفت نباید دکمه هاشو عوض کنی چون هیچکدم از این قابها دکمش درست کار نمیده مخصوصاً دکمه های شماره گیری من هم فقط همین دکمه ها رو اورجینالشو روش گزاشتم و الان خیلی باید روی دکمه ولوم فشار بیارم تا صدا کم و زیاد بشه و دکمه ای که مستقیماً به گالری عکس میره حدود 1 میلی متر از خود قاب پایین تر افتاده یه مشکل دیگه ای هم که داره اینه که قابی که روی lcd میاد حدود 1 میلیمتر از روی lcd بالاتره ( یه کمی وسطش غره) الیته زیاد معلوم نیست
اگه با این تفاسیر بازم میخوای قابتو عوض کنی یادت باشه بعد از تعویض همونجا هم اسپیکر گوشیتو امتحان کنی و هم دوربین فرعی رو

Crespo
09-01-2009, 23:12
قاب خوب یعنی قاب فابریک که رنگای جور وا جور هم نداره چون خود شرکت میسازه.قیمتش هم خییییلی بالاست!از 10 تومن و 20 تومن خیلی بیشتره.البته اون مال موقعیه که قاب گوشی به یکی از شرکت های آموزشی(!) بره.وگرنه برای انگول بازی همین قابا خوبن.اگه به گوشیت بندازیش خود گوشی مشکلی پیدا نمیکنه.مشکل اصلی احتمالا اینه که قابه خودش خوب کار میکنه یا نه؟مثلا من با اینکه بیش از 10 بار قاب 6670 قدیمیمو عوض کردم هیچ کدومشون کلید هاش کار نمیکرد.کلا ببین از قرمز خوشت میاد یا نه(که میاد!) بعد اگه اومد بنداز حالشو ببر.ولی به هر حال قسمت جلوش نمیدونم چطوری در میاد و خیال هم ندارم از روش سعی و خطا که باهاش مال 5700 رو در آوردم استفاده کنم!آخه 95 فرق فوکوله!

من تنها به دلیل اینکه مبادا قاب اصلی بلایی سرش بیاد، می خوام قاب رو عوض کنم. نه به خاطر رنگ و اینجور چیزا! :دی

REGISTERED USER
10-01-2009, 00:50
قاب اصلی رو اگر از فروشگاه های قطعات بخرید (اصلی که نیستند ... کره ای کیفیت عالی) :

1- کیبورد ها 11 هزار تومان

2- خوب قاب و کاور دوربین و ... هم 11 هزار تومان

Crespo
10-01-2009, 01:20
قاب اصلی رو اگر از فروشگاه های قطعات بخرید (اصلی که نیستند ... کره ای کیفیت عالی) :

1- کیبورد ها 11 هزار تومان

2- خوب قاب و کاور دوربین و ... هم 11 هزار تومان

ممنون. من گفتم به چه دلیل م خوام عوض کنم. اگر میشه محافظ قابی چیزی بگیرم، که به کل قاب رو عوض نکنم.

مساله اصلاً پولش نیست و برام مهم هم نیست. اما نمی خوام قاب اصلی باز بشه!

REGISTERED USER
10-01-2009, 01:26
بهترین محافظ کیف های کتابی هستند ... چرمیه ... من یکی خریدم 8000 تومان فابریکی نوکیا ... چرمی هست و توی سک محاظ که مثل چهارچوب گوشی رو نگهداری میکنه ... بسیار شیک و سبک

مدلهای معمولی اش هم هست 3000 تومان

REGISTERED USER
10-01-2009, 01:30
این هم نمونه هاش :

پیشنهاد میکنم چیز خوبی بخری

مال من دومی هست ... البته شاسی سراسری و محافظ فومی هم داره

hovo
10-01-2009, 12:19
Crespo عزیز اصلا تحت هیچ شرایطی تعویض قاب رو بهت پیشنهاد نمیکنم

1)مشکل استفاده از دکمه های زیاد و کم کردن صدا به تنهایی بد ترین نقطه ضعف این قابهای 5 تومانی است
2)فاصله یک میلیمتری قاب رویی تا ال سی دی
3)احتمال خراب شدن یکی از چهار پیچ پشت قاب رویی(70%)
4)شل شدن ال سی دی و حرکت یکی دو میلیمتری اون که منجر به خرابیش میشه
5)بعد از مدتی استفاده شکستن دکمه های چهار طرف و جداشدن از سطح دی پد به همراه دکمه مرکزی

من به همه مصیبتهای بالا گرفتار شدم با تعویض کل قاب

به نظر من فقط راه حل خرید یه کیف مناسبه که البته پیشنهاد میکنم کیف چرمی با قاب دور محکم که البته 3000 تا 8000 تومن هست

این هم یک نمونه از کیف که خودم استفاده میکنم

savalan_sahand
10-01-2009, 18:50
یه سوال ابتدایی داشتم اونم اینکه:قسمت تم در ان 95 کجاست؟
پیدا نکردم

amini_bio
10-01-2009, 19:45
tools => settings => generals => personalize

farhad61
10-01-2009, 21:00
یه سئوال
آیا امکان داره فرمت فیلم برداری گوشی رو به divx ( درست نوشتم!!( تغیر داد مثلاً با نصب یه برنامه یا نه
چون فرمت فعلی که mp4 هستش خیلی حجم زیادی میگیره ( 1 دقیقه حدود 20 مگابایت )

Arshia001
10-01-2009, 22:18
خب هر کیفیتی یه حجمی هم اشغال میکنه دیگه! DivX هم همچین آش دهن سوزی نیست.میخوای کوچیک شه باید کیفیتو بیاری پایین.

یه سوال ابتدایی داشتم اونم اینکه:قسمت تم در ان 95 کجاست؟
پیدا نکردم

میتونی بیاریش توی منو.برو توی Tools->Utilities->Device Manager و از تب راست یه Server جدید تعریف کن و همه ی جاهایی که میشه (حتی Password ها) رو بذار Themes . بعد یک بار Sync کنی میاد توی منو.

بر و بکس کیف دوست!حواستون باشه کیف آهنربایی نخرینا!هم بلندگو ها و هم LCD دچار مشکلات روحی میشن.من الآن یه کیف زیپی خیلی ساده ی 2 تومنی دارم که تا این جا از گوشیم خوب محافظت کرده.

Saman-tci
10-01-2009, 23:37
بهترین محافظ کیف های کتابی هستند ... چرمیه ... من یکی خریدم 8000 تومان فابریکی نوکیا ... چرمی هست و توی سک محاظ که مثل چهارچوب گوشی رو نگهداری میکنه ... بسیار شیک و سبک

مدلهای معمولی اش هم هست 3000 تومان

دوست من ممنون میشم آدرس اونجایی که کیفتو گرفتی به من بدی .....
من بالای 6 ماهه دنباله یه کیف شیک و بادووم هستم ولی کل علاالدین رو زیر و رو کردم ولی یه چیزه درست و حسابی پیدا نکردم ....... ممنون میشم اگه آدرس یا شماره تماسشو پیغام خصوصی کنی ...:40:

Crespo
11-01-2009, 00:47
ممنون از راهنمائیاتون. من خودم یه قاب مثل این قاب آقا احسان خرمی دارم. دقیقاً مثل همون. اما به اون قسمت بادمجونی رنگ

گوشی آسیب می رسونه و باعث لک شدن (سیاه شدنش میشه.) به همین خاطر دنبال یه قاب عالی می گردم. کسی آدر مغازه ای

توی مشهد نداره که جنس عالی و اصلی! داشته باشه؟

REGISTERED USER
11-01-2009, 01:56
دوست من ممنون میشم آدرس اونجایی که کیفتو گرفتی به من بدی .....
من بالای 6 ماهه دنباله یه کیف شیک و بادووم هستم ولی کل علاالدین رو زیر و رو کردم ولی یه چیزه درست و حسابی پیدا نکردم ....... ممنون میشم اگه آدرس یا شماره تماسشو پیغام خصوصی کنی ...:40:

پولش رو به ریال گفتم ... وگرنه دادم بچه ها از دبی برام آوردند (فکر کنم نمایندگی خود نوکیا بود)
تقریبا پارسال

REGISTERED USER
11-01-2009, 02:03
خب هر کیفیتی یه حجمی هم اشغال میکنه دیگه! Divx هم همچین آش دهن سوزی نیست.میخوای کوچیک شه باید کیفیتو بیاری پایین.

میتونی بیاریش توی منو.برو توی tools->utilities->device manager و از تب راست یه server جدید تعریف کن و همه ی جاهایی که میشه (حتی password ها) رو بذار themes . بعد یک بار sync کنی میاد توی منو.

بر و بکس کیف دوست!حواستون باشه کیف آهنربایی نخرینا!هم بلندگو ها و هم lcd دچار مشکلات روحی میشن.من الآن یه کیف زیپی خیلی ساده ی 2 تومنی دارم که تا این جا از گوشیم خوب محافظت کرده.

اتفاقا مال من آهنربایی هست و هیچ تاثیری نداشته

البته اسپیکر ها یک نویز ناچیزی دارند اگر گوشت رو ببری جفتشون و خوب دقت کنی

savalan_sahand
11-01-2009, 02:41
یه سوالی در مورد 8 گیگ داشتم.
من یه تعداد برنامه پس از فرمت گوشی نصب کردم حالا هر وقت گوشی رو ریستارت میکنم مینویسه:installing
که یه مدت مثلا 30 ثانیه طول میکشه و بعد ارور میده که :untrusted application on mass memory.install the application in app.manager
یعنی چی؟؟
چی باید بکنم؟؟:41:
در ضمن وقتی میرم app.manager همه ی برنامه ها اینستال شده.
فقط خیلی عجله دارم هر چه زودتر باشه بهتره.
ممنون.

REGISTERED USER
11-01-2009, 02:49
چند صفحه قبل رو می خوندی مشکل رو توضیح دادم و راه حلش هم گفتم :

موفق باشید

savalan_sahand
11-01-2009, 13:23
چند صفحه قبل رو می خوندی مشکل رو توضیح دادم و راه حلش هم گفتم :

موفق باشید

خیلی ممنون به خاطر راهنماییتون.:8::10:

farhad61
11-01-2009, 18:36
[quote=Arshia001;3372078]خب هر کیفیتی یه حجمی هم اشغال میکنه دیگه! DivX هم همچین آش دهن سوزی نیست.میخوای کوچیک شه باید کیفیتو بیاری پایین.

به نظر من که آش دهن سوزی هست :31: من خودوم روی هاردم بیشتر از 100 تا فیلم با فرمت divx دارم که کیفیتش با dvd تقریباً برابره ( که اونم بخاطر تکنولوژی پیشرفتشه) در ضمن من نمیخام کیفیت فیلم برداری رو بیارم پایین
آخرش نگفتین میشه با نصب برنامه به سیستم دوربین ، divx هم فیلمبرداری کرد یا نه ؟؟:13:

ELVIS PRESLEY
11-01-2009, 18:50
با نصب برنامه میشه ساپورته پخش دی ویکس رو اضافه کرد اما تا حالا برنامه برایه فیلم برداری با فرمت دیو ندیدم.
اصلا برنامه ای که 3rd پارتی باشه و مخصوصه فیلم برداری باشه 1-2 تا بیشتر نیست. که اونم قدیمی بود.

farhad61
11-01-2009, 20:32
با نصب برنامه میشه ساپورته پخش دی ویکس رو اضافه کرد اما تا حالا برنامه برایه فیلم برداری با فرمت دیو ندیدم.
اصلا برنامه ای که 3rd پارتی باشه و مخصوصه فیلم برداری باشه 1-2 تا بیشتر نیست. که اونم قدیمی بود.

حالا هیچ راهی میشناسی که بدون افت کیفیت بشه حجم بیشتری فیلم رو با دوربین گوشی زخیره کرد ؟

ELVIS PRESLEY
11-01-2009, 21:27
راهی نداره.مگه یکیش قربانی اون یکی بشه.

از تو ستینگیش کیفیت رو بذاری رو "تی وی نرمال" یا "ایمیل های کوالیتی".
که به ترتیب کیفیت سه چهارم و نصف میشه و حجم فیلم ذخیره شده نصف و یک چهارم میشه.

Arshia001
11-01-2009, 21:55
ولی من فیلم های DivX که دیدم حدودا 1:30 با کیفیت 1/4 DVD میشه 270 مگ!MP4 با کیفیت DVD میشه 500 مگ!

dampayi
13-01-2009, 00:08
سلام
دوستان می خواستم بدونم من اگه به این فریمور جدیده (30) فلش کنم گوشیم چه فرقی می کنه؟
چی اضافه می شه؟

REGISTERED USER
13-01-2009, 01:07
1- سرعت فوق العاده گوشی بخصوص در گالری
2- باگ ها برطرف میشه
3- شارژ گوشی بهتر میشه
4- چراغ های چشمک زن دکمه گالری و ولوم بعد خاموش شدن یا کم نور شدن LCD
5- چرخش اتوماتیک صفحه نمایش
6- یک تم سیاه رنگ مثل 8 گیگ
7- یک چیز sharing ته لیست Standby mode ات اضافه میشه
8- برنامه N-gage بازی نوکیا ورژن 1 روش نصب میشه ... که هلو میشه

معایب :

1- سرعت منوهای داخلی گوشی کمی کند میشه
2- بعد نصب تم جدید یک باگ داره که یک پیغام 30 ثانیه ای مزاحم بعد هر خاموش روشن کردن یا در اوردن رم ، میاد روی صفحه و کمی اعصاب خورد کنه .... البته به راحتی رفع شدنی است

amini_bio
13-01-2009, 03:37
1- سرعت منوهای داخلی گوشی کمی کند میشه
2- بعد نصب تم جدید یک باگ داره که یک پیغام 30 ثانیه ای مزاحم بعد هر خاموش روشن کردن یا در اوردن رم ، میاد روی صفحه و کمی اعصاب خورد کنه .... البته به راحتی رفع شدنی است

تایید نمیشه.
1 را که قبول ندارم.
2 هم نمی دونم بر اثر نصب تم هست یا هک گوشی ولی به راحتی قابل برطرف کردنه.

The_Last_Samurai
13-01-2009, 04:00
آپدیت جدید خبری نیست؟؟؟؟

amini_bio
13-01-2009, 08:23
آپديت 31 ريويژن خورد و دوباره روي سايت نوكيا قرار گرفت.

ELVIS PRESLEY
13-01-2009, 10:04
امینی این اپدیت 31 هیچ راهی برایه هکش نیست؟؟؟؟؟؟
یعنی هلو کربید هم روش نصب نمیشه که بعدش گوشی رو هک کنیم؟؟؟؟؟

amini_bio
13-01-2009, 10:18
نه هيچ راهي نيست.
hellocarbide هم جواب نميده.

||SIAVASH||
13-01-2009, 13:15
بابا شما یک فایل ساین برای گوشیتون از سایت هایی که این فایل هارو ایجاد میکنن سفارش بدید و دیگه راحت میتونید هر چی رو ساین کنید و بعد نصب کنید

amini_bio
13-01-2009, 13:32
اولا كه همون ساين هم يكيم دردسر داره.
بعدشم هك كه فقط براي نصب برنامه نيست.
با هك هزار تا كار ديگه ميشه انجام داد.

ELVIS PRESLEY
13-01-2009, 13:36
مهمترینش استفاده از بازیهای کرک شده انگیجه.

Saman-tci
13-01-2009, 14:21
دوستان بازم یاد آور میشم فریمور 31 این گوشی فقط برای اینکه این گوشی رو در مقابل هک نفوذناپذیر کنن ارائه شده و فکر نکنم هیچ مزیتی نسبت به فریمور 30 داشته باشه .... به نظر من که اصلاً ارزش دانلود و نصب نداره ....
.
.
البته برای دوستانی اصلاً کاری به کار هک و Ngage و ساین ندارن شدیداً پیشنهاد میشه ....

dampayi
13-01-2009, 16:23
2- باگ ها برطرف میشه
مثلا چه باگی برطرف شده؟

- یک چیز sharing ته لیست standby mode ات اضافه میشه
خب چی هست؟ به چه دردی می خوره؟

و اینکه من تاحال این گوشیو فلش نکردم به نظرتون با توجه به معایبی که گفتید و امکانات نه چندان زیادی که اضافه می شه، می ارزه فلش کنم یا نه؟

amini_bio
13-01-2009, 18:38
مي خواي فلش كني؟
از چند به چند؟

farhad61
13-01-2009, 20:52
سلام بچه ها
دو تا سئوال

من گوشی مو به روش هلو کربید هک کردم ولی به محض اینکه update برنامه ایکس پلوره رو اجرا میکنم وقتی میخوام وارد برنامه بشم میگه version expiredهر بار که وارد برنامه میشم مگه آیا میخواهید برنامه update شود ؟ چیکار کنم که این پیغام رو نده
این برنامه N-gage چی هست ؟ من که هر بار واردش میشم چیزی که نشون بده میشه بازی کرد نمیبینم

Majid393
13-01-2009, 21:45
سلام بچه ها
دو تا سئوال

من گوشی مو به روش هلو کربید هک کردم ولی به محض اینکه update برنامه ایکس پلوره رو اجرا میکنم وقتی میخوام وارد برنامه بشم میگه version expiredهر بار که وارد برنامه میشم مگه آیا میخواهید برنامه update شود ؟ چیکار کنم که این پیغام رو نده
این برنامه N-gage چی هست ؟ من که هر بار واردش میشم چیزی که نشون بده میشه بازی کرد نمیبینم

1- از این استفاده کن :

2- n-gage برای بازی هست ( بازیهای جدید نوکیا با گرافیک بالا ) ...... اگه میخوای n-gage نصب کنی اینجا رو بخون :

REGISTERED USER
14-01-2009, 00:48
مثلا چه باگی برطرف شده؟

ریست شدن خودکار
اشتباه نشان دادن مقدار شارژ
بسته شدن برنامه ها بصورت خود به خود
اشکالات فونتی و تمی

و ...

خب چی هست؟ به چه دردی می خوره؟

و اینکه من تاحال این گوشیو فلش نکردم به نظرتون با توجه به معایبی که گفتید و امکانات نه چندان زیادی که اضافه می شه، می ارزه فلش کنم یا نه؟

به درد ما توی ایران نمیخوره ... یک شورکات به برنامه share ی چیزی هست ... تو مایه های mosh

حتما و حتما به ورژن 30 ارتقا بده و به ورژن 31 نده ...

The_Last_Samurai
14-01-2009, 12:26
خبری از 3 بعدی شدن منو ها یا باز شدنشون یا تحولات عظیم! تو آپدیتای جدید نیست؟؟؟

Arshia001
14-01-2009, 13:34
چی؟افکت میخوای؟برو KastorUI بریز.ولی با ورژن 30 کار نمیکنه.

hovo
14-01-2009, 14:57
چی؟افکت میخوای؟برو KastorUI بریز.ولی با ورژن 30 کار نمیکنه.

من هم دیدم مخصوص سری fp2 و قشنگه قابل توجه و میتونی باهاش خیلی کلاس بزاری اما....

روی ورژن 30 نصب نمیشه پس باید دانگرید کنی به ورژن 20 وحالا
باید نزدیک 90 مگ دانلود کنی
بی خیال صفحه چرخشی توسط خود گوشی بشی(البته میتونی با نرم افزار جبرانش کنی)
مصرف باطری میره بالا(4 ساعت موزیک به جای 5 ساعت و ربع)
و در ضمن شنیدم خطا پذیری و مشکل امنیتی ورژن 20 هم هست

حالا هرجور دوست داری

farhad61
14-01-2009, 18:55
سلام بچه ها
دوتا سئوال دارم
1- در مورد فایل های درخواستی cer (این سئوال رو اینجا مطرح میکنم چون توی تایپیک خودش تا جوابمو بدن خیلی طول میکشه)
من درخواست این فایل رو در قسمت مربوطه دادم و آقا مجتبی هم زحمتشو کشید و آدرس پست 19907 صفحه 797 رو دادند ولی وقتی من به صفحه اول مراجعه میکنم فقط تا صفحه 778 فایل ها ضمیمه شده میشه راهنمایی کنید که قضیه چیه؟
2- با توجه به مطالب بالا ورژن جدید xplore رو دانلود کردم ولی وقتی میخوام قبلیشو پاک کنم توی مدیر برنامه اصلاً وجود نداره که بخوام remove کنم

ELVIS PRESLEY
14-01-2009, 19:10
مجتبی جان فعلا درگیر امتحاناته وکرنه 2 روزه بهت تحویل میداد.
برو رو ایکونش از تو اپشن ریمو بزن.

farhad61
14-01-2009, 20:30
یعنی میگی از سایت opda دانلود کرده ولی وقت نکرده هنوز فایل ها رو بزاره؟
اگه اینجوریه که ایرادی نداره . من هم امید وارم تو امتحاناتش موفق بشه

ELVIS PRESLEY
14-01-2009, 21:06
چند روزیه اصلا نمیاد وب.
مگه گوشیتو هک نکردی؟؟
خب نیاز به ساین نداری دیگه.

Crespo
15-01-2009, 00:11
من برای بلک لیستم BlackBaller رو نصب کردم. اما نمی دونم چرا قاطی کردی و دیگه تماس هارو رجکت نمی کنه!!!!!

REGISTERED USER
15-01-2009, 00:18
بهترین و سریعترین همون ivcm هست ... هم رد تماس ، منشی تلفنی ، ضبط مکالمات و ...

Crespo
15-01-2009, 01:21
بهترین و سریعترین همون ivcm هست ... هم رد تماس ، منشی تلفنی ، ضبط مکالمات و ...

میشه لینکشو بدین؟!

farhad61
15-01-2009, 12:47
چند روزیه اصلا نمیاد وب.
مگه گوشیتو هک نکردی؟؟
خب نیاز به ساین نداری دیگه.

چرا هکش کردم ولی گفتم این فایل هارو هم داشته باشم بدنسیت:20:

amini_bio
15-01-2009, 13:09
تا وقتی گوشیت هکه به این فایل ها نیاز نداری.
ولی خب آره داشته باشی بهتره.
چون ممکنه یوقت یه فریمور جدید برا گوشیت بیاد که هک نشه و بخوای آپدیت کنی.
اون وقت تنها راه ساین، این فایل هاست.

aliaghaaaaa
15-01-2009, 16:18
سلام.من یه ان 95 ساده دارم. هرفایلی که توش میریزم، یه مدت بعد ناپدید میشه.(پاک نمیشه ولی ناپدید میشه).مطمئن هستم که ویروس هم نداره.باید چکار کنم و اشکال از کجاست؟
ممنون/

amini_bio
15-01-2009, 18:33
سلام.من یه ان 95 ساده دارم. هرفایلی که توش میریزم، یه مدت بعد ناپدید میشه.(پاک نمیشه ولی ناپدید میشه).مطمئن هستم که ویروس هم نداره.باید چکار کنم و اشکال از کجاست؟
ممنون/

پاک نمیشه ولی ناپدید میشه دیگه یعنی چی؟!!!!
احتمالا مشکل از مموری کارتته.
مارکش احیانا ترنسند یا ادونسد نیست؟

REGISTERED USER
15-01-2009, 22:52
میشه لینکشو بدین؟!

باید گوشی ات هک شده باشه ها ... چون ساین نیست

روش استفاده از این برنامه مختصرا :

باید بری اول پروفایل ها برنامه رو دلخواه بسازی

مثلا یک پروفایل که منشی تلفنی داشته باشه ، یک پروفایل که ریجکت کنه تماس ها را و ...

پیغام گیر یا IVR با leave a message اختصاصی درست کنی

لیست های سیاه و سفیدت رو درست کنی

تنظیماتش رو انحام بدی در Setting... مثلا مدت زمان ضبط و محل خیره و فرمت ضبط و مدت پخش پیغام و ...

مسیج های ضبط شده را در message ببینی (اگر برای ضبط record conversation رو توی پروفایل تنظیم کردی)

برنامه فوق العاده ای هست :10:

فقط مشکلش اینه که ممکنه بعد 30 روز از کار بیفته ...! البیته بگیر نگیر داره :31:

Saman-tci
15-01-2009, 23:44
من برای بلک لیستم BlackBaller رو نصب کردم. اما نمی دونم چرا قاطی کردی و دیگه تماس هارو رجکت نمی کنه!!!!!

دوست من این برنامه رو بهت پیشنهاد میکنم .... من الان بالای 3 ساله که برای بلک لیست و بلک sms از این برنامه استفاده میکنم ... خیلی برنامه کاملی هست .... به ساین هم احتیاجی نداره ... برو حالشو ببر

رجیستر کد : 57758988-39971378

Crespo
16-01-2009, 13:09

مثلا یک پروفایل که منشی تلفنی داشته باشه ، یک پروفایل که ریجکت کنه تماس ها را و ...

پیغام گیر یا ivr با leave a message اختصاصی درست کنی

تنظیماتش رو انحام بدی در setting... مثلا مدت زمان ضبط و محل خیره و فرمت ضبط و مدت پخش پیغام و ...

مسیج های ضبط شده را در message ببینی (اگر برای ضبط record conversation رو توی پروفایل تنظیم کردی)

خیلی خیلی ممنون. اما بعد از 30 روز اگر از کار بیفته، فایده نداره. من یه برنامه کامل و همیشگی می خوام. شما

خودتون از برنامه ای خاص استفاده نمی کنید؟

REGISTERED USER
16-01-2009, 14:15
میگم ... بگیر نگیر داره ... بهترین برنامه هست

من خودم فعلا چند ماهه دارم استفاده میکنم و مشکلی ندارم ...

این برنامه عالی هست چون همه نیازهات رو برآورده میکنه ، نه اینکه چند تا نرم افزار نصب کنی برای چند کار مختلف !

سرعت عملش هم فوق العاده هست

hovo
16-01-2009, 15:37
دوست من این برنامه رو بهت پیشنهاد میکنم .... من الان بالای 3 ساله که برای بلک لیست و بلک sms از این برنامه استفاده میکنم ... خیلی برنامه کاملی هست .... به ساین هم احتیاجی نداره ... برو حالشو ببر

رجیستر کد : 57758988-39971378

تایید میشه عالیه!!!
منم تضممینش میکنم

grand theft auto
16-01-2009, 17:46
قيمت قاب فابريک ارجينال( اصل اصل)بادمجونی رنگ ان 95 چنده؟
آيا در باتری جدا گير مياد؟

ELVIS PRESLEY
16-01-2009, 18:04
قابه کامل اورجینال ش 80 تومن .(با قسمت جلو وریلش و دکمه ها و کاور دوربین و..)
قاب پشتش تکی 25 تومن
قاب درجه 1.5 میش (بدونه ریل ها) میشه 25-30
درش جدا نیست مگه از این قاب الکیا بگیری که 4 تومنه و از درش استفاده کنی.
خار هاش شکسته؟

grand theft auto
16-01-2009, 18:14
آره خاراش شکسته. هيچکی در باتری اصلی سراغ نداره؟دست دوم سالم هم باشه اشکال نداره

||SIAVASH||
16-01-2009, 19:34
آره ! ماله منم شکسته !! کسی سراغ نداره ؟

amini_bio
16-01-2009, 23:47
اتفاقا مال من هم شکسته.
هم خار درش هم جای خاری که خار دری توش جا میفته.
من حاضرم یه قاب خوب براش بگیرم.
چون یکم هم بر اثر قاب کریستال، بعضی جاها بدنش خش خشی شده.
فقط می ترسم که قاب بیخود بهم بندازند.

Crespo
16-01-2009, 23:47

پیغام گیر یا ivr با leave a message اختصاصی درست کنی

تنظیماتش رو انحام بدی در setting... مثلا مدت زمان ضبط و محل خیره و فرمت ضبط و مدت پخش پیغام و ...

سلام.

میشه در مورد چگونی کارکردن باهاش توضیح بدی؟ چون واقعاً گیجم کرده!!!!!!

REGISTERED USER
17-01-2009, 01:46
قابه کامل اورجینال ش 80 تومن .(با قسمت جلو وریلش و دکمه ها و کاور دوربین و..)
قاب پشتش تکی 25 تومن
قاب درجه 1.5 میش (بدونه ریل ها) میشه 25-30
درش جدا نیست مگه از این قاب الکیا بگیری که 4 تومنه و از درش استفاده کنی.
خار هاش شکسته؟

چه خبره ؟ :18:

قاب کامل یعنی هم کیبوردها ، محافظ لنز ، تمام قسمت های قاب بیرونی بالا و پایین و جلو و پشت ، شاسی داخلی و ریل ها و
35 تومان

بدون ریل ها و شاسی
22 هزار تومان
اصلی

در پشتی را اگر تنها میخوای باید کل قاب بدون کیبورد و محافظ لنز رو بخری :
10 هزار تومان

بابا من خودم خریدم از نوکیا پارت توی اهواز - بالای پاساژ کربلایی !

این قیمت ها رو کجا به مشتری می اندازن ؟ :18:

REGISTERED USER
17-01-2009, 01:50
سلام.

میشه در مورد چگونی کارکردن باهاش توضیح بدی؟ چون واقعاً گیجم کرده!!!!!!

توضیح اش سخته !

ببین اول باید بری یک پروفایل بسازی

بعد برای سه حالت تماس گیرنده های مثلا دفتر تلفن ، بدون شماره ها و ناشناس ، فانکشن بزاری که برای هر کدوم چی کار کنه

مثلا دفتر تلفن رو ضبط کنه ، یا لیست سیاه رو send busy tone کنه یعنی همون بلک لیست و ...

باید یکی از این پروفایل ها رو اکتیو کنی

---

منوی بعدی که لیست هات رو می سازی مثلا سیاه و سفید ...

-

منوی بعدی تنظیمات IVR هست ، منشی تلفنی ... باید روی حالت leave message تنظیم بشه و یک پیغام هم براش ضبط کنی یا import کنی ...

- منو های بعدی هم که پیغام های ضبط شده مکالمات و پیغام گیره

-

منوی بعدی هم log

خیلی ساده است ... کار کنی سه سوت یادش میگیری

REGISTERED USER
17-01-2009, 01:55
این هم یک صدای منشی تلفنی خانم که خودم اختصاصی برای خودم ضبط کردم ... حتی آخرش بوق هم داره :31:

فرمت amr و کیفیت عالی هست که در همه نرم افزارها قابلیت import شدن داشته باشه :46:

تقدیم به شما دوستان :11:

Crespo
17-01-2009, 02:00
این هم یک صدای منشی تلفنی خانم که خودم اختصاصی برای خودم ضبط کردم ... حتی آخرش بوق هم داره :31:

فرمت amr و کیفیت عالی هست که در همه نرم افزارها قابلیت import شدن داشته باشه :46:

خیلی ممنون. مر30.

حالا صدای کی هست؟ :دی

REGISTERED USER
17-01-2009, 02:07
صدا رو از روی یک گوشی سامسونگ ضبط کردم

نمی دونم کی هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

death_man
17-01-2009, 18:30
چی؟افکت میخوای؟برو kastorui بریز.ولی با ورژن 30 کار نمیکنه.
لینکش چیه؟

Majid393
17-01-2009, 19:16
لینکش چیه؟

Saman-tci
17-01-2009, 22:34

دوست من شرمنده من اسمت رو نمیدونم ...
من گوشیم 8 گیگ هست و تا حالا نرم افزار منشی روی گوشیم نصب نکردم ... حالا تصمیم گرفتم نصب کنم چون برای بعضی مواقع لازم میشه ... ویخواستم ازت خواهش کنم چون خودت اهل این کار هستی یه برنامه منشی خوب که خودت تضمینش میکنی معرفی کنی که بتونم همین صدای منشی هم که گذاشتی روش بزارم ... ممنونت میشم .....

REGISTERED USER
18-01-2009, 00:54
سلام سامان جان ... بنده محمدم

من خودم همون نرم افزار بالایی رو ترجیح میدم ولی مشکلش اینه که ممکنه از کار بیفته ... ولی بهترین گزینه بعدش این هست که ضمیمه کردم (voice inbox) ... چون لااقل کار میده :31:

موفق باشید :10:

Saman-tci
18-01-2009, 01:31
لطف کردی محمد جان .... الان خودت روی گوشیت کدوم رو استفاده میکنی ....؟
یه زحمت دیگه چه جوری میتونم اون صدای منشی رو که گذاشتی توی این برنامه استفاده کنم ...؟
ممنون میشم ...

REGISTERED USER
18-01-2009, 01:40
خواهش میشه

من خودم IVCM همون اولی رو دارم ... از زمانی که 6600 داشتم نصب بوده تا بحال چون کارش محشره و کامله

توی IVCM که خودش import داره ... توی دومی یادم نیست ولی میتونی توی فولدر private بگردی ریسورسش رو پیدا کنی و ببین فایل amr برای پیامش چیه و اینو با همان نام جایگزی نکنی البته اگر گزینه انتخاب صدا نداشت

مخلصیم بروبچز N95 دار هستیم کماکان

hovo
18-01-2009, 10:18
یه نرم افزارو یه سخت افزار که صفحه n 95 رو تبدیل به صفحه تاچ اسکرین میکنه
اسمش هست Neu Screen و توسط شرکت NeuVex ارائه میشه به این ادرس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کار برنامه با یه قطعه سخت افزار کوچیکه که روی N95 نصب میشه . و به راحتی مثل ایفون لمسی میشه !!!!!!

توی YouTube سرچ کنید Neuscreen خودتون فیلمش رو می تونید ببینید .

منبع موبایلستان

starn
18-01-2009, 19:06
آقا ما زمانی که ان 95 داشتیم این رو رو نفهمیدیم چطوری حالا هم یکی از دوستام می خواد بدونه گفتم اینجا سوال کنم
توی ان 95 (فکر کنم همه ی سری60 ها یجورن) وقتی می خوای ی زنگ توی موزیک پلیر نره باید چی کار کرد؟؟؟؟؟ (مثلا ی زنگ موبایل با فرمت mp3 می ریز تو گوشی وقتی توی پلیر اسکن می کنی همه می اد که خیلی ضد حال
کاری می شه کرد تا این عیب بر طرف بشه؟

REGISTERED USER
18-01-2009, 20:55
با Xplore بریز توی پوشه data و بعد اگر اومد ، مخفی و سیستمی اش هم بکن

hovo
18-01-2009, 21:24
یه نرم افزارو یه سخت افزار که صفحه n 95 رو تبدیل به صفحه تاچ اسکرین میکنه
اسمش هست Neu Screen و توسط شرکت NeuVex ارائه میشه به این ادرس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کار برنامه با یه قطعه سخت افزار کوچیکه که روی N95 نصب میشه . و به راحتی مثل ایفون لمسی میشه !!!!!!

توی YouTube سرچ کنید Neuscreen خودتون فیلمش رو می تونید ببینید .

منبع موبایلستان

چند تا از فیلماش رو دیدم نه به نظر نمیرسه این اتفاق این شکلی افتاده باشه ولی یه سری نرم افزار هایی و قلق هایی هست که تقریبا استفاده ای از دی پد نمیشه با دور بین جلویی و یا با حرکت البته با دقت زیاد استفاده میشه
البته یه چیزی به نام مولتی مدیا داشت که من خیلی ازش خوشم اومد ولی زبانش انگلیسی نبود چیزی نفهمیدم با تلویزیون و فیش و یه چند تا اسلاید عکاسی کار های قشنگی میکرد البته به کمک n95 کلاسیک

mehdi_ok1
18-01-2009, 23:48
دوستان جديدترين نسخه Xplore چيه كه كار كنه ؟

الان پيغام داد كه نسخه اي كه داري ديگه اكسپاير شد

Majid393
18-01-2009, 23:51
دوستان جديدترين نسخه Xplore چيه كه كار كنه ؟

الان پيغام داد كه نسخه اي كه داري ديگه اكسپاير شد

از این استفاده کن مهدی جان :

X-Plore 1.22 بدون تاریخ انقضا ( Never Expires )

REGISTERED USER
19-01-2009, 00:02
ورژن 30 رو بگیر خوشگلتره !

حالا گور پیغام 3 ثانیه ایش ... به خاطر 3 ثانیه آدمی نره سمت نسخه جدیدتر ؟

به نظرم اشتباهه !

amini_bio
19-01-2009, 08:11
خب فقط همون 3 ثانيه نيست كه.
بعد از يه مدت از كار ميفته دوست عزيز.

REGISTERED USER
19-01-2009, 12:30
گوشی من یک جوریه ! هر کسی گفته این برنامه از کار میفته ، نمیفته !

mehdi_ok1
19-01-2009, 17:07
نسخه 30 رو دوست عزيز ميتونيد لينك بديد

با تشكر:11:

Legend
19-01-2009, 17:27
نسخه 30 رو دوست عزيز ميتونيد لينك بديد

با تشكر:11:

خدمتت..

Crespo
19-01-2009, 23:01
سلام.

من خودمو کشتم، اما کار با ivcm رو یاد نگرفتم!!!!!!!!! تو رو خدا به دادم برسید. بدجوری لنگ یه منشی تلفن عالی و یه بلک لیست

ساز توپ هستم.

REGISTERED USER
20-01-2009, 01:46
من هم یه ماهی گیج بودم اولش ... بعد یاد گرفتم ...

کجاش مشکل داری ؟

Crespo
20-01-2009, 23:15
من هم یه ماهی گیج بودم اولش ... بعد یاد گرفتم ...

کجاش مشکل داری ؟

اگر فعل رو به نداری، تغغیر بدی، خیلی بهتره :دی

همه جاش مشکل دارم و هیچیشو یاد نمی گیرم!

Saman-tci
21-01-2009, 02:00
محمد جان منم حقیقتش نتونستم خوب با اون منشی که معرفی کردی کار کنم .....
هر کاری کردم اون فایل صوتی منشی که گذاشتی بودی روی برنامه اجرا نشد .....

mehdi_ok1
21-01-2009, 06:16
دوستان بي زحمت اين برنامه رو هم لينك بديد تا من هم مشكل پيدا كنم

REGISTERED USER
21-01-2009, 17:47
محمد جان منم حقیقتش نتونستم خوب با اون منشی که معرفی کردی کار کنم .....
هر کاری کردم اون فایل صوتی منشی که گذاشتی بودی روی برنامه اجرا نشد .....

مثل اینکه vioce inbox رو باید فقط ضبط کنی ، یا ضبط کنی و بعد بری توی فولدر های private ببینی کجاش ذخیره میکنه و با همون نام جایگزینش کنی

اما برای ivcm داره که ؟!! خودش موقی که یک IVR با موضوع Greeting میسازی ، در بخش greeting message ، گزینه import داره !

REGISTERED USER
21-01-2009, 17:56
دوستان بي زحمت اين برنامه رو هم لينك بديد تا من هم مشكل پيدا كنم

صفحه قبل و قبلش پیوست کردم مهدی جان :10:

REGISTERED USER
21-01-2009, 18:18
اگر فعل رو به نداری، تغغیر بدی، خیلی بهتره :دی

همه جاش مشکل دارم و هیچیشو یاد نمی گیرم!

ببین ... بیا از صفر تمام پروفایلها ، لیست ها ، IVR هاش رو پاک کن و خود بشین و فارسی براشون لیست سیاه سفید بساز

IVR با موضوع leave a message با یک greeting بساز

و بعد بیا یکی یکی پروفایل هات رو بساز ... مثلا اولی رو اسمش رو بزار : منشی تلفن

بعد برا all callers یعنی تمام تماس گیرنده ها ، حالت کار IVR با اون موضوعی که ساختی بزار ... وقتی ok کردی و اومدی بیرون و این پروفایل رو اکتیو کردی ، هر کی بهت زنگ میزنه طبق Setting های برنامه که در منوی اصلی هست ، میره روی حالت پیغام گیر

سایر گزینه ها هم همینطوریه ...

کاری نداره بابا :31: