PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ ا N95 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22

3DCLUB
16-10-2008, 19:05
حافظه ی داخلی معمولی که 160 مگه!مال 8 گیگ نمیدونم چنده...
پسر بابا ارشیا جان 8 گیگ ، همونطور که اسمش روشه 8 گیگ حافظه داخلی داره...
بره خوشکلی اسمشو نزاشتن 8 گیگ!

Crespo
17-10-2008, 13:14
ُسلام.

من روی گوشیم کلی آهنگ دارم، زنگ گوشی دار، زنگ اس ام اس دارم. ولی اینا همشون قاطی شدن. در حالی که همه اونا رو قبل از اینکه روی رم بریزم، توی کامیوتر پوشه بندیشون، کردم. حالا چیکار کنم؟

amini_bio
17-10-2008, 19:02
منظورتون قاطی شدنشون توی player گوشی هست؟

خب اونجا همین جوره.
برای گوشی دادن به موسیقی بهتره از یه برنامه mp3 player استفاده کنید.
بهترین برنامه هم اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

REGISTERED USER
17-10-2008, 21:09
ُسلام.

من روی گوشیم کلی آهنگ دارم، زنگ گوشی دار، زنگ اس ام اس دارم. ولی اینا همشون قاطی شدن. در حالی که همه اونا رو قبل از اینکه روی رم بریزم، توی کامیوتر پوشه بندیشون، کردم. حالا چیکار کنم؟

خوب اون طبق الفبا همه رو میاره و تقکیک فولدر نمیکنه ! تنها LCG هست که اونم اگر نخوای بهم ریخته همه رو بیاره یا باید سورت کنی یا توی بخش یا فولدر خاص فقط play کنی

Arshia001
17-10-2008, 21:31

عزیزم،نازنینم،خوشگلم،گوگو ری بگوری بابایی،گل من،جانک شیرینم،هلو،زردآلو،شفتالو، پیاز،سیب زمینی،گونی برنج،نردبون،...:5:
مطمئن باش بعد یه عمر نوکیا دیدن و سرچیدن و دست گرفتن،اینقدر شعورم میرسه که 8GB یعنی 8 گیگا بایت مموری.شما عوض تعریف جک ناموزون،میتونی یه کم آپدیت بدی و بفهمی که 8 گیگ ها (همشون) دو تا حافظه دارن.یکی داخلیشون که اینقدرا هم نیست،یکی دیگه،تکرار میکنم یکی دیگه هم هست که اسمش Mass Memory هست و 8 گیگا بایته.منم همون اولیو گفتم.جای دیگه ای نگیا!یه وقت ممکنه بهت بخندن!:5:

Crespo
17-10-2008, 23:38
منظورتون قاطی شدنشون توی player گوشی هست؟

خب اونجا همین جوره.
برای گوشی دادن به موسیقی بهتره از یه برنامه mp3 player استفاده کنید.
بهترین برنامه هم اینه:

مر30.
اما واسه این برنامه باید به اینترنت وصل شد که من تا حالا وصل نشدم و یادم ندارم وصل بشم :13::31:

Mojtaba N87
18-10-2008, 01:11

عزیزم،نازنینم،خوشگلم،گوگو ری بگوری بابایی،گل من،جانک شیرینم،هلو،زردآلو،شفتالو، پیاز،سیب زمینی،گونی برنج،نردبون،...:5:
مطمئن باش بعد یه عمر نوکیا دیدن و سرچیدن و دست گرفتن،اینقدر شعورم میرسه که 8GB یعنی 8 گیگا بایت مموری.شما عوض تعریف جک ناموزون،میتونی یه کم آپدیت بدی و بفهمی که 8 گیگ ها (همشون) دو تا حافظه دارن.یکی داخلیشون که اینقدرا هم نیست،یکی دیگه،تکرار میکنم یکی دیگه هم هست که اسمش Mass Memory هست و 8 گیگا بایته.منم همون اولیو گفتم.جای دیگه ای نگیا!یه وقت ممکنه بهت بخندن!:5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلی خندیدم از این قربون صدقه هاتون!

حرف ارشیا تایید می شه . فون مموری با مس مموری فرق داره.

دعواتون نشه ها :31:

amini_bio
18-10-2008, 07:56
مر30.
اما واسه این برنامه باید به اینترنت وصل شد که من تا حالا وصل نشدم و یادم ندارم وصل بشم :13::31:

اصلا 2 ثانیه اینترنت می خواد.
اتیرانسل یه دوستاتو قرض بگیر.
هزینشم حداکثر 1 تومن میشه.

اگرم کلا اینترنت نمی خوای، ورژن قبلی همین برنامه را هم من تو بخش گذاشتم.
که اون اینترنت نمی خواد.

Crespo
18-10-2008, 20:58
اصلا 2 ثانیه اینترنت می خواد.
اتیرانسل یه دوستاتو قرض بگیر.
هزینشم حداکثر 1 تومن میشه.

اگرم کلا اینترنت نمی خوای، ورژن قبلی همین برنامه را هم من تو بخش گذاشتم.
که اون اینترنت نمی خواد.

توی شهرستان ما تازه ایرانسل راه افتاده (یکی دو روزه! :دی) کسی نداره. لینک ورژن قبلیش کجاست؟

میشه در رابطه با وصل شدن به اینترنت با همراه اول به طور کامل توضیح بدین و همه چیزشو بگین و قیمتاشم بگین؟

amini_bio
18-10-2008, 22:34
همراه اول که اینترنت نداره.
قرار بود فروردین امسال وصل شه.
ولی بعید می دونم فروردین سال دیگه هم وصل شه!

hovo
20-10-2008, 10:08
همراه اول که اینترنت نداره.

اگه می شد اینتر نت کاپیوتر رو بوسیله کابل به گوشی فرستاد مشکل خیلی از همراه اولی ها حل می شد.

ایرانسل یه دوستاتو قرض بگیر

میشه این کاررو کرد ولی خیلی ضایع نیست؟!!!

amini_bio
20-10-2008, 11:43
برا دوستانی که ایرانسل ندارند!!! یا روشون نمیشه قرض بگیرند!!!
این ورژن قبلی را نصب کنند:

Crespo
20-10-2008, 23:05
بستگی به دوستش داره!!!
دختره مگه؟!!!

الله و اعلم!!!!!!!!!! :31:

برا دوستانی که ایرانسل ندارند!!! یا روشون نمیشه قرض بگیرند!!!
این ورژن قبلی را نصب کنند:

مر30. بازم مثل همیشه لطف کردی. :11::40::10:

اما این لینک کرم داره و آنتی ویروسم اخطار میده!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

REGISTERED USER
20-10-2008, 23:49
اما این لینک کرم داره و آنتی ویروسم اخطار میده!

کرکش یک شبه تروجان هست ... آنتی ویروست رو disable کن ... نترس خطری نداره

amini_bio
21-10-2008, 07:57
آره فکر کنم به کیجنش گیر میده.
حالا اگه نتونستی کاریش کنی، این مشخصات را وارد کن:
name: 1
code: 31235

Crespo
21-10-2008, 08:23

من دانلودش کردم! نکنه کرمه بیفته به جون کامپیوتر؟!!

amini_bio
21-10-2008, 09:04
نه بابا کرم کدومه؟
آنتی ویروست بهش گیر بیخود میده.
من nod دارم کاری باهاش نداره و راحت اجرا می کنم و استفاده می کنم

Crespo
21-10-2008, 09:09
میشه یکم در مورد 3تا گزیینه پایین توضیح بدین؟

PreFP1
Fp1
Fp2

Crespo
21-10-2008, 09:19
این شبکه WLAN چیه؟

من یه برنامه نصب کرده بودم که با اون میشد از طریق گوشی شبکه های تلویزیون رو عوض کرد. اما وقتی می خواست سرچ کنه میزن WLAN Network not found!

میشه روش کار برنامه MAPS رو کامل توضیح بدین؟ (واسه این برنامه هم همین ارور WLAN Network not found رو میده!!!!!!)

اگه میشه در مورد این سری بندی گوشی ها هم توضیح بدین. الان N95 سری 60 حساب میشه؟

amini_bio
21-10-2008, 09:35
میشه یکم در مورد 3تا گزیینه پایین توضیح بدین؟

PreFP1
Fp1
Fp2

اولی سیمبین 9.1 هست مثل n73
دومی 9.2 مثل n95
و سومی 9.3 مثل n96

این شبکه WLAN چیه؟

من یه برنامه نصب کرده بودم که با اون میشد از طریق گوشی شبکه های تلویزیون رو عوض کرد. اما وقتی می خواست سرچ کنه میزن WLAN Network not found!

میشه روش کار برنامه MAPS رو کامل توضیح بدین؟ (واسه این برنامه هم همین ارور WLAN Network not found رو میده!!!!!!)

اگه میشه در مورد این سری بندی گوشی ها هم توضیح بدین. الان N95 سری 60 حساب میشه؟

wlan شبکه اینتر نت بیسیم هستش.
اگه جایی باشه گوشی میتونه از اون طریق با سرعت بسیار بالا به اینترنت متصل بشه.

برا کار با maps یا باید گوشیتون به اینترنت متصل بشه که نقشه ها را دانلود کنه یا خودتون از طریق کامپیوتر و نرم افزار maploader نقشه را بریزید رو گوشیتون.
البته برا ایرن نقشه ای وجود نداره.
به این 2 تاپیک یه سری بزن:

Crespo
21-10-2008, 09:44
خیلی خیلی ممنون.

2 سئوال دیگه!

پس گوشی مشکلی نداره که Wlan وصل نمیشه، نه؟!

Wlan و Gps هزینه دارند؟ یعنی واسه من پول میاد؟

amini_bio
21-10-2008, 10:18
نه خب.
اونجا که شبکه وایرلن وجود نداره.
مثلا تو دانشگاه ها ممکنه این شبکه وجود داشته باشه.

نه هزینه ای ندارند.
gps که سیستم ماهواره ای جهانیه.
وایرلن هم هزینش با اونجاییه که اینترنت را قرار داده.
ممکنه اون اگه دلش بخواد از شما هزینه بگیره.

Crespo
22-10-2008, 08:02

برنامش نام لازم نداره، فقط کد میخواد. این کد هم میگه اشتباهه! میشه یکی دیگه بدین؟

amini_bio
22-10-2008, 08:36
کیجنش یک name می خواد که براش کد بسازه.
من یادم نیست که این name تو خود برنامه بود یا باید سریال نامبر گوشی را بهش بدیم.
شما ببین همون قسمت که میگی کد می خواد name وجود داره؟

starn
22-10-2008, 16:13
خوب دوستان منم به جمع دارندگان این گوشی پیوستم

starn
22-10-2008, 16:55
آقا ی مشکل دارم Vibrating alert روی on ولی گوشی ویبر نمی زنه؟؟؟؟// چی کار کنم ؟؟؟ همین امروز گوشی رو خریدم

amini_bio
22-10-2008, 17:02
یه بار با کد

فرمتش کن اگه نشد خرابه.

از کجا خریدی مگه؟
همه چیز دیگشو چک کردی؟
زمان مکالمشو چی؟

starn
22-10-2008, 19:57
تازه خریدم زمان مکالمه هم 0 بود

starn
22-10-2008, 20:03
آقا مشکل حل شد
-------------
گوشی رو گذاشته بودم شارژ و وقتی زنگ می زدن ویبره نداشت ولی وقتی از شارژدر اوردم امتحان کردم ویبرش درست بود
عادی دیگه؟؟

Crespo
22-10-2008, 22:36
آقا مشکل حل شد
-------------
گوشی رو گذاشته بودم شارژ و وقتی زنگ می زدن ویبره نداشت ولی وقتی از شارژدر اوردم امتحان کردم ویبرش درست بود
عادی دیگه؟؟

سلام.

آره. عادیه.

من نمی دونم چرا بعضی وقتها که فیلم میگیرم، تصویر یه چندثانیه ای (1 یا 2 ثانیه!) متوقف میشه! انگار وسط فیلم عکس میگیره و در همین حین اون چرا قرمزه پائین لنز گوشی هم خاموش و روشن میشه. این دلیلش چیه؟

Crespo
22-10-2008, 23:55
کیجنش یک name می خواد که براش کد بسازه.
من یادم نیست که این name تو خود برنامه بود یا باید سریال نامبر گوشی را بهش بدیم.
شما ببین همون قسمت که میگی کد می خواد name وجود داره؟

نه نیستش. فقط یه کادر برای وارد کردن کد داره!

amini_bio
23-10-2008, 14:18
خب سریال نامبر گوشیتونو بدید ببینم چی میشه.

starn
23-10-2008, 23:36
یک سوال برو بکسی که ورژن گوشی رو به 30 افزایش دادن آیا واقعا مصرف باطری پایین اومده ورژن گوشی م21 و 1 روزه باطریش خالی شد البته استفاده کردم

amini_bio
24-10-2008, 01:26
مصرف 95 اصولا همین مقداره.
ولی با آپدیت کمی بهتر میشه.
شما برای بهبود این موضوع می تونی از باتری n95 8 gig که قوی تره جای این باتری استفاده کنی.
حدود 2 برابر الان بهت شارژ میده

starn
24-10-2008, 07:53
راستی می شه بگید جی پی اس ان 95 چطور کار می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amini_bio
24-10-2008, 10:27
یه قسمت gps data تو گوشی هست که با اون می تونید اطلاعاتی از قبیل طول و عرض جغرافیایی سرعت و ... را ببینید.
باید تو یه محیط نسبتا باز بایستید و قسمت کشویی گوشی را باز نگه دارید و 3 دیقه ای صبر کنید تا وصل بشه.
برای استفاده از نقشه هم می تونید از نرم افزار smartcomgps که تاپیکش تو بخش برنامه ها هست استفاده کنید.

Crespo
24-10-2008, 12:12
من نمی دونم چرا بعضی وقتها که فیلم میگیرم، تصویر یه چندثانیه ای (1 یا 2 ثانیه!) متوقف میشه! انگار وسط فیلم عکس میگیره و در همین حین اون چرا قرمزه پائین لنز گوشی هم خاموش و روشن میشه. این دلیلش چیه؟

تو رو خدا کمکم کنید. این مشکله، یا ماله همه همینطوره؟!

peymankameli
24-10-2008, 13:06
سلام دوستان عزيز من يك مشكلي دارم با گوشيم...

دكمه جوي استيك آن خيلي لق ميزنه...انگار داره از توي گوشي در مياد

starn
24-10-2008, 17:32
یه قسمت gps data تو گوشی هست که با اون می تونید اطلاعاتی از قبیل طول و عرض جغرافیایی سرعت و ... را ببینید.
باید تو یه محیط نسبتا باز بایستید و قسمت کشویی گوشی را باز نگه دارید و 3 دیقه ای صبر کنید تا وصل بشه.
برای استفاده از نقشه هم می تونید از نرم افزار smartcomgps که تاپیکش تو بخش برنامه ها هست استفاده کنید.
وقتی وارد gps data می شم سه تا گذینه هست که هر کدوم رو که می زنم نوشته no connection ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-----------
یک سوال دیگه وقتی می خوام برای کسی ی چیزی از طریق بلوتوس بفرستم می گه می خوای بلوتوست روشن بشه (فکر کنم اینو می گه )وقتی می زنه no کنسل می شه باید حتما بزنی yes تا بلوتوس تو هم روشن بشه و بعد برای طرف فیلتو بفرستی !!!!!!!!! اینجوری؟ یعنی نمی شه بدون روشن کردن بلوتوس خود ی چیز برای دیگری فرستاد؟

REGISTERED USER
24-10-2008, 19:07

من که مشکل اینطوری ندارم ... شاید تنظیمات رو Default کنید بهتر بشه

Saman-tci
24-10-2008, 19:40
یک سوال دیگه وقتی می خوام برای کسی ی چیزی از طریق بلوتوس بفرستم می گه می خوای بلوتوست روشن بشه (فکر کنم اینو می گه )وقتی می زنه no کنسل می شه باید حتما بزنی yes تا بلوتوس تو هم روشن بشه و بعد برای طرف فیلتو بفرستی !!!!!!!!! اینجوری؟ یعنی نمی شه بدون روشن کردن بلوتوس خود ی چیز برای دیگری فرستاد؟
دوست من پایه و اساس ارسال فایل از طریق بلوتوث روشن بودن بلوتوث هر دو گوشی هست ...
شما وقتی روی یه فایل صوتی یا تصویری کلیک مکنید و گزینه Send رو میزنید اگه بلوتوث گوشیتون روشن باشه که هیچ سرچ میکنه تا گوشی مخاطب رو پیدا کنه ولی اگه بلوتوث گوشی خاموش باشه ( فکر کنم مشکل شما همینجاس ) بصورت اتومات ازتون میپرسه بلوتوث رو روشن کنم یا نه ؟ که اگه Yes رو بزنید مثل گزینه بالا سرچ میکنه تا پیدا کنه و بفرسته ولی اگه No رو بزنید ارسال فایل کنسل میشه .....

starn
24-10-2008, 21:06
بله اینجوری ولی قبلا که چند تا سونی اریکسون داشتم اونی که فرستنده بود واجب نبود که روشن باشه
---------------
جواب این رو هم اگه می شه بدید

وقتی وارد gps data می شم سه تا گذینه هست که هر کدوم رو که می زنم نوشته no connection ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

REGISTERED USER
25-10-2008, 00:06
توی option بزن satellite status و وضعیت Receive رو چک کن ... باید چهار تا خط عدد دار بیاد ... اگر نیایند ارتباط کامل نیست

REGISTERED USER
25-10-2008, 00:07
سلام دوستان عزيز من يك مشكلي دارم با گوشيم...

دكمه جوي استيك آن خيلي لق ميزنه...انگار داره از توي گوشي در مياد

N95 جوی استیک نداره !

اگر N73 داری این عادیه !

Crespo
25-10-2008, 00:13
من که مشکل اینطوری ندارم ... شاید تنظیمات رو Default کنید بهتر بشه

نمی دونم منظورم رو دست بیان کردم یا نه! من دیفالت هم کردم! اما بازم همینجوریه! :41:

همیشه هم اینطوری نیست. تا حالا دوبار اینجوری شده. یعنی اون چراغ قرمز پایین لنز واسه یک یا دو ثانیه در حین فیلم گرفتن خاموش شده و در

همون لحظه تصویر هم ثابت میشه! (انگار عککس میگیره) و این کار چندین بار تکرار شد در حین فیلمبرداری!

starn
25-10-2008, 05:20
توی option بزن satellite status و وضعیت Receive رو چک کن ... باید چهار تا خط عدد دار بیاد ... اگر نیایند ارتباط کامل نیست
اگه نیومد چی؟؟؟؟؟؟
من الان زدم می نویسه NO SATELLITE DATA AVAILABLE.... ?
و bACK کردمدوباره انجام دادم 2 عدد اومد صبر کردم یکی از اعداد رفت
قضیه چی عددا چی ان؟؟؟؟؟؟؟؟؟

starn
26-10-2008, 16:13
رفتم توی محیط باز زدم 5 تا خط اومده بود با اعداد مختلف یکم صبر کردم هیچی نشد اومدم بیرو می شه بگید چطوری کار می کنه؟

ELVIS PRESLEY
26-10-2008, 19:07
نمی دونم منظورم رو دست بیان کردم یا نه! من دیفالت هم کردم! اما بازم همینجوریه! :41:

همیشه هم اینطوری نیست. تا حالا دوبار اینجوری شده. یعنی اون چراغ قرمز پایین لنز واسه یک یا دو ثانیه در حین فیلم گرفتن خاموش شده و در

همون لحظه تصویر هم ثابت میشه! (انگار عککس میگیره) و این کار چندین بار تکرار شد در حین فیلمبرداری!

منظورت اینه بعضی وقتا موقع فیلم برداری ریپ میزنه؟؟؟؟؟؟؟؟
انگار گوشی اطسه میکنه.
اگه اینه که من تو فریمورای پایین این مشکلو داشتم.
با فرمت و ریستو ....... درس نمیشد.
اگه اخرین ورژن روشه که یه بار فلش یا ری اپدیت کن.
اگرم نیست که به 30 اپدیت کن.

البته این مشکل ممکنه از رمت هم باشه که تو اون لحظه حجم قسمت ازادش کم شده و عملیات فیلم برداری قطع شده و وقتی اون بار اضافی از روش برداشته میشه به حالت عادی برمیگرده.
قبل از فیلم برداری یه بار "ریمو مموری کارت بزن" یا از برنامه های هندی تسک استفاده کن و رمت رو خالی کن.

رفتم توی محیط باز زدم 5 تا خط اومده بود با اعداد مختلف یکم صبر کردم هیچی نشد اومدم بیرو می شه بگید چطوری کار می کنه؟

اگه وصل بشه رو همون صفحه ی اول چند حلقه ی قطب نمای مجازی میاد.

اگه ورژنت پایینه به 30 اپ کن.
تو این ورژن جدید تو محیط سر بسته هم زیر 1 دقیقه وصل میشه.
تو محیط باز زیر 10 ثانیه.

ELVIS PRESLEY
26-10-2008, 19:13
اگه نیومد چی؟؟؟؟؟؟
من الان زدم می نویسه NO SATELLITE DATA AVAILABLE.... ?
و bACK کردمدوباره انجام دادم 2 عدد اومد صبر کردم یکی از اعداد رفت
قضیه چی عددا چی ان؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اولش این پیغامو میده. بعد از مدتی مینویسه ویتینگ فور جی پی اس. بعدش هم که اون حلقه ها میاد.
برای اینکه سریعتر وصل شه زیاد تکون نخور.مهم اتصال اولیه هست. وقتی وصل بشه حتی تو جای بسته هم قطع نمیشه و اگه بشه سریعا وصل میشه.

Crespo
26-10-2008, 20:09
منظورت اینه بعضی وقتا موقع فیلم برداری ریپ میزنه؟؟؟؟؟؟؟؟
انگار گوشی اطسه میکنه.
اگه اینه که من تو فریمورای پایین این مشکلو داشتم.
با فرمت و ریستو ....... درس نمیشد.
اگه اخرین ورژن روشه که یه بار فلش یا ری اپدیت کن.
اگرم نیست که به 30 اپدیت کن.

البته این مشکل ممکنه از رمت هم باشه که تو اون لحظه حجم قسمت ازادش کم شده و عملیات فیلم برداری قطع شده و وقتی اون بار اضافی از روش برداشته میشه به حالت عادی برمیگرده.
قبل از فیلم برداری یه بار "ریمو مموری کارت بزن" یا از برنامه های هندی تسک استفاده کن و رمت رو خالی کن.

خیلی خیلی ممنون. ورژن گوشی 30 هستش. به گمونم از رم باشه. چون از 2 گیگ فقط 400تا خالی داره!!! :دی.

اول که گوشی رو خریده بودم و رم نزاشته بودم هیچ مشکلی نداشت. پس به احتمال زیاد ماله رمه! تمام مشخصاتی

هم که گفتی درسته. انگار اطسه میکنه و در همون لحظه چراغ قرمز پایین لنز هم خاموش میشه. پس از رمه؟!!!

ELVIS PRESLEY
26-10-2008, 21:20
کرسپو جان منظورم از رم (راندوم اکسس مموری ) بود. نه مموری کارت.
نمیدونم چرا همه به مموری کارت اشتباها میگن رم.
اگه خیال میکنی مشکل از مموریته ،هم با گوشی هم با کامی فورمتش کن.
البته قبلش ازش بکاپ بگیر. بکاپ رو هم با انتی ویروس اسکن کن. احتمال داره ویروسهای کامپیوتری روش باشه.و تو کار انتقال دیتا از گوشی به مموری اختلال ایجاد کنن.
حالا محض دست گرمی یه بار گوشی رو با
کد #7370#* فرمت کن.شاید عقلش سر جاش اومد.
به نظر من بهترین کار ری اپدیته. اگه نتونستی
فلشش کن.
راستی مموریت چه مارکیه؟

به هر حال انچنان مشکل حادی نیست و به احتمال زیاد نرم افزاری باشه.

Crespo
26-10-2008, 22:56
کرسپو جان منظورم از رم (راندوم اکسس مموری ) بود. نه مموری کارت.
نمیدونم چرا همه به مموری کارت اشتباها میگن رم.
اگه خیال میکنی مشکل از مموریته ،هم با گوشی هم با کامی فورمتش کن.
البته قبلش ازش بکاپ بگیر. بکاپ رو هم با انتی ویروس اسکن کن. احتمال داره ویروسهای کامپیوتری روش باشه.و تو کار انتقال دیتا از گوشی به مموری اختلال ایجاد کنن.
حالا محض دست گرمی یه بار گوشی رو با
کد #7370#* فرمت کن.شاید عقلش سر جاش اومد.
به نظر من بهترین کار ری اپدیته. اگه نتونستی
فلشش کن.
راستی مموریت چه مارکیه؟

به هر حال انچنان مشکل حادی نیست و به احتمال زیاد نرم افزاری باشه.

فرمت نه! تو رو خدا نه!

رمم کینگستون هستش. میشه در مورد راندو اکسس مموری بیشتر توضیح بدی؟

ELVIS PRESLEY
26-10-2008, 23:32
منظورم همون رمی هست که تو کامپیتور هم هست.و برنامه ها روش بار گذاری میشه.
رم ازاد گوشی 30 مگابایته.با باز کردن برنامه ها از این رم استفاده میشه و حتی با بستن برنامه به طور کامل بازیابی نمیشه.
مثلا شما یه برنامه رو باز میکنی 8 مگ از رمت اشغال میشه.وقتی برنامه رو ببندی دقیقا 8 مگ ازاد نمیشه.ممکنه 6 مگش ازاد شه و 2 مگش بمونه.به خاطر همینه که وقتی یه برنامه ای رو باز میکنی و بعد میبندی دفعه ی دوم که بازش میکنی سریعتر میاد بالا .البته همه ی برنامه ها اینجوری نیستن.

فیلمبرداری حدود 13 مگابایت فضای ازاد میخواد که اگه نداشته باشی باید به زور خودش رم رو ازاد کنه و از اینجور مشکلات به وجود میاد.
‏(علی!!!!! چه قدر گفتم برنامه!!!!!!)
البته تو این یکماه که به 30 اپدیت کردم به ارور
مموری فول برخورد نکردم.

شما موقع بک اپ با پی سی سویت اگه همه ی تیک ها رو بزنی بعد ری استور همه چیزت بر میگرده.پس با خیال راحت فرمت کن.

Crespo
27-10-2008, 20:18
سلام. امروز یه چیز عجیب دیدم! وقتی می خواستم کار دوربین رو از فیلمبرداری به عکاسی تبدیل کنم، گوشی هنگ کرد! فقط همین یه دفه شد! چرا اینجوری شد؟
راستی من چجوری با پی سی سویت بک آپ بگیرم؟ پی سی سویت من ورژن 1.6.80.0 هستش!

ELVIS PRESLEY
27-10-2008, 21:19
گوشی رو در حالت پی سی سویت به کامی وصل میکنی. بعد برنامه رو اجرا میکنی و قسمت بک اپ رو باز میکنی.
بعد چندتا نکست داره. بعد وقتی به اپشن ها رسیدی همه رو تیک بزن.
بعد شروع رو بزن .و اگه مموریت پر هم باشه حدود 1 ساعت و ربع طول میکشه.

Crespo
27-10-2008, 23:24
گوشی رو در حالت پی سی سویت به کامی وصل میکنی. بعد برنامه رو اجرا میکنی و قسمت بک اپ رو باز میکنی.
بعد چندتا نکست داره. بعد وقتی به اپشن ها رسیدی همه رو تیک بزن.
بعد شروع رو بزن .و اگه مموریت پر هم باشه حدود 1 ساعت و ربع طول میکشه.

تنها مشکل منم همینه که نمی دونم قسمت بک آپش کجاست!!!!!!!!

ELVIS PRESLEY
27-10-2008, 23:38
وقتی میری تو پی سی سویت یه منو جلو روته.
ایکون بک اپ هم شکل یه گاو صندوقه.
فکر کنم ردیف دوم.
زیرش نوشته.

starn
28-10-2008, 09:50
من می خوام دکمه های پلیر گوشی توی ان گیج کار کنه باید چی کار کنم ??
----------
و یک سوال دیگه صفحه ی نمایش گوشی رو وقتی فشار می دی مثل صفحه ی نمایش هیست رنگ ها پخش می شه اونجوری می شه عادی؟؟؟؟؟؟؟؟
-----------
راستی امروز رفته بودم جمهوری یادم افتاد جی پی اس رو امتحان کنم رفتم داخل جی پی اس و بعد اون گذینه دومی که 1-2 صفحه قبل گفته بودید زدم چند تا خط اومد با اعداد مختلف و حدودا 5 دقیقه همینجور موند و هیچ اتفاقی نیفتاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ورژن گوشی من 21

ELVIS PRESLEY
28-10-2008, 18:21
من می خوام دکمه های پلیر گوشی توی ان گیج کار کنه باید چی کار کنم ??
----------
و یک سوال دیگه صفحه ی نمایش گوشی رو وقتی فشار می دی مثل صفحه ی نمایش هیست رنگ ها پخش می شه اونجوری می شه عادی؟؟؟؟؟؟؟؟
-----------
راستی امروز رفته بودم جمهوری یادم افتاد جی پی اس رو امتحان کنم رفتم داخل جی پی اس و بعد اون گذینه دومی که 1-2 صفحه قبل گفته بودید زدم چند تا خط اومد با اعداد مختلف و حدودا 5 دقیقه همینجور موند و هیچ اتفاقی نیفتاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ورژن گوشی من 21

برای اینکار فایل اسکرین رزولیشن رو که دانلود کردی به جای تکست گوشی خودت تکست ان 81 رو رینیم و بریز تو گوشی اینجوری هم میتونی تو 3 جهت 90 و 180 و 270 درجه بازی کنی و هم میتونی از پلی و استوپ تو بازی استفاده کنی.اینم لینکش:

لازم نیست کل عملیات انگیج رو از اول انجام بدی. فقط اون فایل قبلی رو که رینیم کردی پاک کن و فایل مخصوص ان 81 رو که تو پک بالا هست رینیم و بریز تو اونجای که داش یونس تو تاپیک انگیج گفته و یه ریاستارت.
بعدش هم از تو تنظیمات هر بازی تو بخش کنترلش وقتی تو یکی از حالت های 180 یا 270 درجه هستی یکی از اون دو دکمه رو ست کن.
وسلاممممممممممممممممممممم مم.

تمام ال سی دی ها از نوع تی اف تی همینجورین. حتی تلویزیون و مانیتور ال سی دی !!!!!!!!!!!!!!!!!

اقا شما میخواین چه اتفاقی بیوفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صفحه ی بعد و نگاه کن.
خب وقتی وصل بشه چند تا عدد مختلف که طول و عرض جغرافیاییته نشون میده دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!

گوشی که دست و پا در نمیاره.

در ضمن تو علا ئدین وای فای هست. که رایگانه. و از نظر جی پی اس با جاهای دیگه فرقی نداره.

راستی گوشیت زمین نخورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

jamshidjap
28-10-2008, 18:25
دوستان من 2 ماه هستش که گوشي N95 خودم رو فروختم . و خيلي وقته اينجا نيومدم .

اومدم اينو بگم که گوشي فقط N95 . عاليه و حرف نداره من خيلي باهاش حال کردم .

هر کي اين گوشي رو داره خيلي هواشو داشته باشه . همين

jamshidjap
28-10-2008, 18:30
elvis جان چطوري ؟

اين تاپيک با زحمات شما زندس

دستت درست

ELVIS PRESLEY
28-10-2008, 18:31
بفرما اینم جی پی اس.

اول که میری تو برنامه این جوریه.

وقتی به ماهواره کانکت شد اینجوری میشه.

که تو ورژن 21 از 3 دقیقه تا خدا میدنه ( بسته به شرایط جوی و فضایی که توشی) طول میکشه تا وصل شه . در ضمن باید حتما کشوی صفحه کلید عددیت باز باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

starn
28-10-2008, 19:04
دوست عزیز ممنون از پاسخاتون
----
در مورد جی پی اس باید بگم من وارد جی پی اس می شم آپشن رو می زنم بعد گذینه دومی یعنی Satellite status رو می زنم بعد یک صفحه دیگه بازی می شه که توی چند خط عدد می نویسه فقط!!!
-----------
اگه بخوایم از وایفا استفاده کنیم باید tools بعد Wlan wiz. رو بزنیم؟
یعنی می شه به صورت مجانی از اینترنت دانلود کرد؟؟؟؟؟؟؟

ELVIS PRESLEY
28-10-2008, 19:39
دوست عزیز ممنون از پاسخاتون
----
در مورد جی پی اس باید بگم من وارد جی پی اس می شم آپشن رو می زنم بعد گذینه دومی یعنی Satellite status رو می زنم بعد یک صفحه دیگه بازی می شه که توی چند خط عدد می نویسه فقط!!!
-----------
اگه بخوایم از وایفا استفاده کنیم باید tools بعد Wlan wiz. رو بزنیم؟
یعنی می شه به صورت مجانی از اینترنت دانلود کرد؟؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم.
لازم نیست این کارو بکنید.فقط تو صفحه ی اصلی برنامه بمونین تا کانکت شه.
این کاری که شما میکنید وضعیت ماهواره های جی پی اسی که با گوشی شما مچ شدن رو نشون میدن.همین . و ربطی به اتصال با جی پی اس ندارن.

اگه تو منطقه ای باشی که این خدمات رو رایگان اریه بده (مثل علادین) بعله میشه با سرعت خوب دانلود بکنی.
از رو صفحه اصلی (نه منو) برو رو WLAN scanning و روش بزن.بعد اگه تو اون منطقه وای فای باشه اسمشو بهت نشون میده.
همونجا اپشن بزن و استارت بروزینگ رو بزن.

بعد هم کیف کن.

سوال دیگه ای داشتی بپرسسسسسسسسسسسسسسسسسسس.:10:: 10::10::10:

starn
28-10-2008, 19:43
دوست عزیز در مورد ان گیج کار که گفتید کردم ولی دگه هیچ کدام از بازی ها اجرا نمی شه حالا چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟error - 1000002 می ده بیشتر وقت ها
بعضی وقت ها هم تصویر سیاه می شه می ندازه بیرون!!!!!!!!!!!
ی بار فیفا اجرا شد اونم دکمه هاش عمل نمی کرد چی کار کنم؟

ELVIS PRESLEY
28-10-2008, 19:48
این موضوع به اینجا ربطی نداره . تو تاپیک مشکلات انگیج مطرح کن.

starn
28-10-2008, 19:50
آخه قبل از انجام این کاری که شما گفتی همه ی بازی ها اجرا می شد

starn
28-10-2008, 20:02
الان دوباره مال خودشو ریختم همه بازی ها اجرا می شم فکر نکنم دوست عزیز اینجوری دکمه های پلیر مورد استفاده قرار گیرند باید راه دیگه ای هم باشه

ELVIS PRESLEY
28-10-2008, 20:08
الان دوباره مال خودشو ریختم همه بازی ها اجرا می شم فکر نکنم دوست عزیز اینجوری دکمه های پلیر مورد استفاده قرار گیرند باید راه دیگه ای هم باشه

من خودم الان دارم اینجوری بازی میکنم.
شما اون قبلیه رو پاک کنید.
جدیده رو تغیر نام بدین.و تو همون فولدر بریزین. و بعد گوشی رو ری استارت کنید.
اینجوری n81_xxxxxxxxxx.txt رو تغیر بدین به xxxxxxxxxxxx.txt.
ان 81 و خط فاصله ی اولشو بر دارین.!!!!!!!!!!!!!!

Crespo
28-10-2008, 22:39
سلام. دیدم حرف از زمین خوردن بگم من چند روز پیش یه لحظه گوشی از دستم (ارتفاع 40 یا 50 سانت) افتاد روی فرش! توی قابش بود. عیبی نداره؟!

starn
29-10-2008, 04:52
من خودم الان دارم اینجوری بازی میکنم.
شما اون قبلیه رو پاک کنید.
جدیده رو تغیر نام بدین.و تو همون فولدر بریزین. و بعد گوشی رو ری استارت کنید.
اینجوری n81_xxxxxxxxxx.txt رو تغیر بدین به xxxxxxxxxxxx.txt.
ان 81 و خط فاصله ی اولشو بر دارین.!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز منم همین کار رو کردم ولی نه تنها درست نشد بلکه دیگه 90% بازی ها اجرا نشد
-------------
شما حتما ی کار دیگه کردید یادتون نیست

starn
29-10-2008, 21:32
Elvis Presley جان دمت گرم ی نگاهی بکن یادت بیار چی کار کردی به ما هم بگو

Arshia001
29-10-2008, 22:39
جالبه که همه دنبال دکمه های مدیا پلیر تو انگیج هستن،ولی من از اول هم دکمه هام فعال بود و حتی خودش صفحه رو 270 میکرد!شاید از اول نباید اون فایله دستکاری شه؟چون یادم نمیاد فایل تکست رو کپی کرده باشم.

starn
30-10-2008, 04:45
:37::37::37::37::37::37::37::37:
آقا ترو خدا یکی بگه چی کار باید کرد تا دکمه های توی ان گیج کار کنه

ELVIS PRESLEY
30-10-2008, 12:48
:37::37::37::37::37::37::37::37:
آقا ترو خدا یکی بگه چی کار باید کرد تا دکمه های توی ان گیج کار کنه

اخه من وقتی میگم باور نمیکنی!!!!!!!!!!!!!
دیگه چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میخوای از گوشی فیلم بگیرم و تمام بازی هایی رو که دارم با اون دکمه ها بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینو داشته باش:

بازیای من تو سه جهت 90-180-270 کار میکنه.

دکمه ها رو نگاه کن!!!!!!

aپلیه.

b استوپ.

به نظر من از اول همه رو فرمت کن و دوباره بریز.
فقط اون قسمت اسکرین رزولیشن رو مال ان 81 رو بریز.

ELVIS PRESLEY
30-10-2008, 12:54
جالبه که همه دنبال دکمه های مدیا پلیر تو انگیج هستن،ولی من از اول هم دکمه هام فعال بود و حتی خودش صفحه رو 270 میکرد!شاید از اول نباید اون فایله دستکاری شه؟چون یادم نمیاد فایل تکست رو کپی کرده باشم.

درسته مال منم اولش همینجوری بود.
ولی وقتی کلاینت جدید انگیج رو ریختم دیگه این قابلیت رو نداشت. خودمم کلی دنبال راهش بودم.
که تو n-gage_FAQ_1318 که تو گوشیم با نصب ورجن جدید اومده راهش رو نوشته بود و گفته بود تو ان 95 و 8 گیگ میتونن از فایل تکست ان 81 برای لند اسکیپ 270 وبازی کردن با دکمه های پلی و استوپ استفاده کنن.

starn
30-10-2008, 13:30
اقا ما شما رو قبول داریم
ولی اگه می خواست کار کنه همون موقع که پاک کردم و مال ان 81 ریختم باید کار می کرد :37::37:

REGISTERED USER
31-10-2008, 01:02
ایول ... انشالله زود کرک one بیاد

starn
03-11-2008, 15:15
آقا من گوشی رو آپ کردم ولی احساس می کنم حافظه داخلی گوشی کم شده 2 بار هم مستر ریست کردم این عادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما که آپدیت کردید حافظه داخلی گوشی چقدر شد؟؟؟؟؟؟؟

amini_bio
03-11-2008, 15:23
بله در آپدیت جدید یکم حافظه کمتر میشه.

REGISTERED USER
04-11-2008, 01:23
خبر جدید اینکه N95 ها حدود 70 تا 90 افت قیمت داشتند !

starn
04-11-2008, 10:24
آقا ی مشکلی هست من دیشم بازی های ان گیج رو بازی می کردم (آسفالت 3 ) و بعد زدم آهنگ گوش کنم خلاصه ی 20 دقیقه ای بازی کردم از بازی بیرون انداخت و ارور یوزر 44 داد بعد دوباره وارد بازی شدم رفت داخل بعد وقتی که وارد بازی شدم دیگه آهنگ رو قشنگ اجرا نمی کرد و هی قط و وصل می کرد جوری که نمی شد اصلا بازی کرد هر کاری کردم دیگه نشد حتی گوشی رو یک بار خاموش کردم بعد روشن کردم رفتم توی بازی ولی دیگه نمی شه هنگامی که بازی می کنی آهنگ گوش بدی مشکل از چی؟؟؟برا شما هم اینجوری؟ (مال من اول که 20 دقیقه بازی می کردم آهنگ گوش می دادم هیچ مشکلی نداشت بعد از بیرون انداختن بازی اینجور شد و بیش از 10 بار امتحان کردم ولی دیگه نمی شه وقتی بازی می کنی قشنگ آهنگ گوش بدی)

amini_bio
04-11-2008, 10:45
خبر جدید اینکه N95 ها حدود 70 تا 90 افت قیمت داشتند !

یعنی چند شده بدون گارانتی؟

Arshia001
04-11-2008, 17:48
جالب اینکه منم میخواستم همینو بپرسم(قیمت رو)...
آهنگ رو هم همین الآن امتحان کردم.اگه خودت آهنگ بذاری مثل خر(!) لگ میزنه.ارور 44 فکر میکنم مال پر شدن رم باشه،ولی الآن 5 مگ رم هم خالی دارم.تو منو های بازی صداش خوبه،فقط موقع بازی کردن گند میزنه.البته فکر کنم طبیعی باشه.بالآخره هر چی نباشه آسفالت خیلی سنگینه!
نکته ی دیگه ای که یادم رفته بود بگم اینکه تو بخش N-Gage یه برنامه هست به اسم Magic Key که میشه ازش برای بازی با کلید های مدیا(نه فقط 2 تا،هر چهار تا) و هر کلید دیگه ای(مثل دوربین،سبز و مداد) استفاده کرد.اگه خواستی برو توش(اینو معلم دینیمون روزی 20 بار میگه!).

starn
04-11-2008, 18:38
یعنی چند شده بدون گارانتی؟
بدون گارانتی 345 شده

amini_bio
05-11-2008, 08:05
بدون گارانتی 345 شده

جداً؟!!!!
اینکه معرکست؟
مطمئنی؟؟؟
کجا قیمت گرفتی؟؟؟

Arshia001
05-11-2008, 14:38
بدون گارانتی 345 شده

نههههههههههههههههههه؟بگو جان اشی؟ایییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییول!
(آدم به این جو گیری به عمرتون دیده بودین؟)

amini_bio
05-11-2008, 15:18
نههههههههههههههههههه؟بگو جان اشی؟ایییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییول!
(آدم به این جو گیری به عمرتون دیده بودین؟)

خداییش نه.

ولی عجب قیمتی.
کسی تایید می کنه؟

ما سال پیش از دبی 600 گرفتیم. اینجا 670 بود.حالا......

ELVIS PRESLEY
05-11-2008, 18:05
متاسفانه یا خوشبختانه درسته.
منم داشتم شاخ در میاوردم.
قیمت گوشی ها یک دفعه زمین خورد.
ان 95 معمولی حدود 350
8 گیگ حدود 450
ان 82 320
ان 78 290
ان 96 680
و............

باید منتظر خزیت هر چه بیشتر باشیم .
نا گفته نماند که این 95 که من دیدم میدین چینا بود.سری جدید گوشیای نوکیا تو چین اسمبل میشن و به همین خاطر ارزون ترند. و بی کیفیت تر!!!!!!!!!!!!!

starn
05-11-2008, 20:16
من 2 هفته پیش خریدم 400 تمن الان یهو قیمت کشید پایین (باید کاسه ای زیر نیم کاسه باشه)
-----
سینا جان ان 82 من اینقدر ارزون ندیدم 380 آخرین قیمتمه
------
راستی ی چیز دیگه که امروز رفتیم برای یکی از بچه ها ان 95 بخریم از پاساژ اعلائدین فکز می کنید چند خریدیم
335 تمن (باورتون نمی شه نه!!!!!!!!!!!!)

Arshia001
05-11-2008, 21:09
عالیه...ما هم یک سال پیش همینجا گرفتیم 670،بعد یکی دیگه همین یک ماه پیش گرفتم 415،حالا هم که ماشالا هزار ماشالا شده 340!میگم نفری یه 95 اضافه بگیریم اگه این یکی طوریش شد داشته باشیم؟!؟!

خداییش نه.

ولی تو هم نامردیا!بد!:20:

pedram1320
05-11-2008, 23:28
سلام من هم امروز قيمت كردم 330 هزار تومان!!!! طبقه پنجم علائ الدين (بدون گارانتي)!!!
جالبه n82 خيلي گراتر بود 370 هزار تومان!!! با اين حساب ديگه بايد برامون عادي باشه اگه بجاي n73 هه برن n95 بگيرن :18::41:!!!

amini_bio
06-11-2008, 01:11
وای چه مسخره!!
من که این قیمتا هزمم نمیشه.

REGISTERED USER
06-11-2008, 02:14
من چینی اش که جدیدن و 330 میدن توی فروشگاه دوستم بود رو دیدم ... عین همین هاست و هیچ فرقی باهاشون نداره تازه ورژن 30 هم هستند !!!

این که میگن چون ساخت چینه کیفیت بده چرندیاتی هست که مغازه دارها میگن تا جنس هایی که گرون خریدند بی ضرر بفروشند.

مگه فرقی میکنه جدا ؟ آقا کارخونه خود نوکیاست و داره تحت لایسنس میزنه ! معلومه میاد پایین ... تازه با این بحران اقتصادی جنسهای آمریکایی و اروپایی همه افت قیمت دارند

starn
06-11-2008, 09:05
من وقتی خریدم 400 خریدم ورژنش هم 21 بود

Arshia001
06-11-2008, 10:49
منم همینطور!

این که میگن جنسای چینی همشون بدن رسما مزخرفه.من اولین گوشیم رو که گرفتم(6670) نمیدونستم اصولا گوشی یعنی چی!بعدا فهمیدم یارو چینی بهم انداخته،ولی با وجود این به شدت گوشی مقاوم و خوبی بود،و حتی رکورد پرش طول(حدودا 5 متر) و ارتفاع(3 متر) هم باهاش زدم،اونم روی سنگ کف مدرسه!هنوزم صحیح و سالمه و داره کار میکنه،در حالی که مال یکی از دوستام که فنلادی هم بود چند وقتیه داره اذیتش میکنه و خاموش روشن میشه...

ELVIS PRESLEY
06-11-2008, 15:23
من 2 هفته پیش خریدم 400 تمن الان یهو قیمت کشید پایین (باید کاسه ای زیر نیم کاسه باشه)
-----
سینا جان ان 82 من اینقدر ارزون ندیدم 380 آخرین قیمتمه
------
راستی ی چیز دیگه که امروز رفتیم برای یکی از بچه ها ان 95 بخریم از پاساژ اعلائدین فکز می کنید چند خریدیم
335 تمن (باورتون نمی شه نه!!!!!!!!!!!!)

ارن جان میدین کجا بود؟

اگه خوب بگردی ان 82 رو به این قیمت پیدا میکنی.
قیمتیه که چند روز پیش دوستم از پایتخت و علا ئدین گرفته.

ELVIS PRESLEY
06-11-2008, 15:32
منم همینطور!

این که میگن جنسای چینی همشون بدن رسما مزخرفه.من اولین گوشیم رو که گرفتم(6670) نمیدونستم اصولا گوشی یعنی چی!بعدا فهمیدم یارو چینی بهم انداخته،ولی با وجود این به شدت گوشی مقاوم و خوبی بود،و حتی رکورد پرش طول(حدودا 5 متر) و ارتفاع(3 متر) هم باهاش زدم،اونم روی سنگ کف مدرسه!هنوزم صحیح و سالمه و داره کار میکنه،در حالی که مال یکی از دوستام که فنلادی هم بود چند وقتیه داره اذیتش میکنه و خاموش روشن میشه...

درسته که بیکیفیت نیستن ولی اینو قبول کن گوشی که اول تو فنلاند سر هم میشده حالا میاد تو چین سر هم میشه مسلما به خوبی فنلاندیش نیس.
اما گوشی هایی مثل سونی یا ایفون که از اول فقط تو چین اسمبل میشن این مشکل رو ندارن.

Arshia001
06-11-2008, 16:21
درسته که بیکیفیت نیستن ولی اینو قبول کن گوشی که اول تو فنلاند سر هم میشده حالا میاد تو چین سر هم میشه مسلما به خوبی فنلاندیش نیس.
اما گوشی هایی مثل سونی یا ایفون که از اول فقط تو چین اسمبل میشن این مشکل رو ندارن.

شاید هم اینطور باشه،ولی به هر حال نوکیا مرگ نداره!

hovo
07-11-2008, 21:40
تازگیها چی پی اس خیلی طول میکشه تا کانکت بشه !!!!

می خواستم ببینم شما هم این مشکل رودارید؟؟؟؟

در فضای باز و باز بودن درب کشویی و با فعال بودن تنها جی پی اس کمکی ،غیر فعال بودن جی پی اس جامع و شبکه بیشتر از 2 دقیقه !!!

راستی باطری هم خریدم ولی تا الان که پنج روز گذشته با پخش موزیک مدام با صدای 100 % چهار ساعت و ربع که تقریبا 75 % افزایش طول ساعت شارژ داره

ELVIS PRESLEY
08-11-2008, 19:45
تازگیها چی پی اس خیلی طول میکشه تا کانکت بشه !!!!

می خواستم ببینم شما هم این مشکل رودارید؟؟؟؟

در فضای باز و باز بودن درب کشویی و با فعال بودن تنها جی پی اس کمکی ،غیر فعال بودن جی پی اس جامع و شبکه بیشتر از 2 دقیقه !!!

راستی باطری هم خریدم ولی تا الان که پنج روز گذشته با پخش موزیک مدام با صدای 100 % چهار ساعت و ربع که تقریبا 75 % افزایش طول ساعت شارژ داره

ورژن گوشیت چنده؟؟؟؟؟؟
مال من 30 هست و تو فضای باز حداکثر 30 ثانیه طول میکشه.
البته بعضی وقتا که سرور اصلی شلوغ باشه یا مشکلی داشته باشه طول میکشه . و همش هم به گوشی مربوط نمیشه.

Arshia001
09-11-2008, 07:38
من توی مصلا(نمایشگاه کامپوتریات!) میخواستم وصل شم،متروی مصلا رو پیدا کنم جاشو،حدودا 10 دقیقه طول کشید!فضا از اون جا باز تر؟چی کارش کنم؟ورژنم 21 هست.
راستی،gps سرور نداره،ماهواره ولی داره...

pedram1320
09-11-2008, 08:47
من توی مصلا(نمایشگاه کامپوتریات!) میخواستم وصل شم،متروی مصلا رو پیدا کنم جاشو،حدودا 10 دقیقه طول کشید!فضا از اون جا باز تر؟چی کارش کنم؟ورژنم 21 هست.
سلام دوست عزيز.
تو اين 9 ماهي كه من از اين گوشي دارم استفاده مي كنم فهميدم اتصال gps به همه چيز ربط داره!!!!
از هواي ابري و باروني يا برفي گرفته تا ميزان نويز و امواج ماهواره اي در آن مكان، سرعت شما، جهت حركت، موقعيت جغرافيايي!
فقط چند تا نكته كه من فهميدم تو اين چند ماه:
1- قسمت كشويي گوشي رو به بالا بايد باز باشد.
2- اتصال از حداقل 3 دقيقه تا خدا دقيقه به خاطر همون دلايلي كه در بالا گفتم طول مي كشد
3- اگر تو آن روز يكبار وصل شده باشه دفعه دوم خيلي سريعتر وصل ميشه!! مخصوصا اگر تا كمتر از 1 ساعت باشه و موقعيتت تغيير نكرده باشه تو كمتر از 30 ثانيه وصل ميشه!!!
4- با نرم افزار ها مثلا smartcom خيلي سريع تر وصل ميشه.
5- مسلما هرچه ورژن گوشي جديدتر باشه سريعتر وصل ميشه!!! از ورژن20 به بعد A-GPS هم فعال شده!!!
6- از بار اولي كه گوشي رو روشن مي كنيد و به gps وصل ميشيد حتي اگه gps رو هم ببنديد مصرف باطري گوشي 5% بيشتر ميشه!!! يعني باطري زودتر تموم ميشه!!!
6- با باطري خود گوشي تا حداكثر 3 ساعت و باطري 8 گيگ تا 7:30 ميشه از gps به صورت بي وقفه استفاده كرد.
7-قطب نماش در حال حركت فقط درست جواب ميده.
8- بهتر است هنگام اتصال به gps ثابت باشيد و در فضاي كاملا باز. اگر در حال حركت هستيد فقط به يك سمت حركت كنيد و جهت حركت رو تغيير نديد
بعضي وقتها بدون هيچ دليلي اتصال gps (حتي در فضاي كاملا باز ) قطع ميشه!
با سرعت 160 تو اتوبان قم من تونستم در عرض 2 دقيقه وصل شم!!!
سوالي بود دبگه ما در خدمتيم!!!

Arshia001
09-11-2008, 13:20
سلام دوست عزيز.
تو اين 9 ماهي كه من از اين گوشي دارم استفاده مي كنم فهميدم اتصال gps به همه چيز ربط داره!!!!
از هواي ابري و باروني يا برفي گرفته تا ميزان نويز و امواج ماهواره اي در آن مكان، سرعت شما، جهت حركت، موقعيت جغرافيايي!
فقط چند تا نكته كه من فهميدم تو اين چند ماه:
1- قسمت كشويي گوشي رو به بالا بايد باز باشد.
2- اتصال از حداقل 3 دقيقه تا خدا دقيقه به خاطر همون دلايلي كه در بالا گفتم طول مي كشد
3- اگر تو آن روز يكبار وصل شده باشه دفعه دوم خيلي سريعتر وصل ميشه!! مخصوصا اگر تا كمتر از 1 ساعت باشه و موقعيتت تغيير نكرده باشه تو كمتر از 30 ثانيه وصل ميشه!!!
4- با نرم افزار ها مثلا smartcom خيلي سريع تر وصل ميشه.
5- مسلما هرچه ورژن گوشي جديدتر باشه سريعتر وصل ميشه!!! از ورژن20 به بعد A-GPS هم فعال شده!!!
6- از بار اولي كه گوشي رو روشن مي كنيد و به gps وصل ميشيد حتي اگه gps رو هم ببنديد مصرف باطري گوشي 5% بيشتر ميشه!!! يعني باطري زودتر تموم ميشه!!!
6- با باطري خود گوشي تا حداكثر 3 ساعت و باطري 8 گيگ تا 7:30 ميشه از gps به صورت بي وقفه استفاده كرد.
7-قطب نماش در حال حركت فقط درست جواب ميده.
8- بهتر است هنگام اتصال به gps ثابت باشيد و در فضاي كاملا باز. اگر در حال حركت هستيد فقط به يك سمت حركت كنيد و جهت حركت رو تغيير نديد
بعضي وقتها بدون هيچ دليلي اتصال gps (حتي در فضاي كاملا باز ) قطع ميشه!
با سرعت 160 تو اتوبان قم من تونستم در عرض 2 دقيقه وصل شم!!!
سوالي بود دبگه ما در خدمتيم!!!

اینایی که تو میگی اکثرشو خودم میدونستم،ولی هنوزم به نظرم نباید این همه طول بکشه...

ELVIS PRESLEY
09-11-2008, 17:55

ببینم شما که واردی و کارت فقط جی پی اسه هنوز نمیدونی این 24 تا ماهواره از سروری که روی زمینه و کنترلشون میکنه برای ارتباط با هم دیگه استفاده میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! !!!!!!:41::41::41::41:
در ضمن اگه نتورک رو تو ستینگ جی پی اس روشن کنی میبینی به کلاینت نوکیا تو سرور اصلی وصل میشه و اون جوری سریعتر موقعیت رو پیدا میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو ورژن های پایین این مشکل مچ شدن اولیه با با حداقل 4 تا ماهواره یه کم طول میکشه.
اما تو ورژن 30بسیار سریعتر شده!!!!!!!!

ms52
10-11-2008, 12:41
سلام
من میخوام امروز n95 بگیرم چجوری اصلشو(فنلاندی) از کره ای و ... که تحت لایسنسه تشخیص بدم؟
میگن جعبه هاش فرق میکنه درسته؟

amini_bio
10-11-2008, 12:46
اصلش سریل گوشی دو رقم وسطش 00 هست که اصلا گیر نمیاد.
ولی 01 هم باشه خوبه.
من و فکر کنم اکثر دوستان 01 باشند.
ولی 02 همونه که شما میگید و به اصطلاح تحت لیسانس هست.

ms52
10-11-2008, 12:54
ممنونم
راه دیگه ای نیست؟
جعبش چه شکلیه؟
مطمئنی 01 هم فنلاندیه؟

amini_bio
10-11-2008, 13:08
آره.
البته بارکد را اگه بزنی که 02 ها را هم فندلاند میزنه.
توجه کن که بارکد را با سریال نامبر گوشی اشتباه نگیری.

جعبشو من تازگیا ندیدم.

reza-habibi
11-11-2008, 19:11
با عرض سلام و خسته نباشید
دوستان بعد از آپدیت گوشیم تقریبا هر 2 بار در میون زمانی که تماس برقرار میشه یعنی چه زنگ بزنم یا بهم زنگ بزنند ارتباط بعد از تقریبا 2 ثانیه قطع میشه و آنتن کلا میره و بعد از چند ثانیه میاد میخوام بدونم کسی از دوستان این مشکل رو داره یا نه یا راه حلی براش دارید ممنون باتشکر.

starn
11-11-2008, 20:49
دوست عزیز شما بعد از آپدیت که گوشی روشن شده اصلا خاموش روشن کردی؟؟؟؟

hovo
12-11-2008, 07:02
دوستان بعد از آپدیت گوشیم تقریبا هر 2 بار در میون زمانی که تماس برقرار میشه یعنی چه زنگ بزنم یا بهم زنگ بزنند ارتباط بعد از تقریبا 2 ثانیه قطع میشه و آنتن کلا میره و بعد از چند ثانیه میاد میخوام بدونم کسی از دوستان این مشکل رو داره یا نه یا راه حلی براش دارید ممنون باتشکر
آقا رضا این مشکل شما رو تقریبا همه داشتن شما باید سه تا کار بکنی
1)زدن کد#7370#*(برای خالی شدن تمپ گوشی)
2)خاموش و روشن کردن مجدد گوشی دو یا سه بار
3)عوض کردن زبان گوشی و بعد تنظیم مجدد به زبان دلخواه

البته من با این سه تا کار مشکلم حل شد ممکنه راه حلهای دیگه ای هم باشه:31:

amini_bio
12-11-2008, 07:59
همون کد فرمت (گزینه 1) کفایت می کنه.

S0R3N4
12-11-2008, 21:23
سلام دوستان
یک سوال داشتم:
چه جوری میشه که کل گوشی رو ریست کرد؟یعنی تمام فایل ها و برنامه های نصب شده ی روش و اگه ویروسی گرفته و تنظیماتش و ... پاک کنه و یه گوشی مثل روز اولش بشه؟

یک درخواست هم داشتم:
میشه یه آنتی ویروس خوب بهم معرفی کنید و لینک دانلودش رو بدید؟

Legend
12-11-2008, 21:35
سلام دوستان
یک سوال داشتم:
چه جوری میشه که کل گوشی رو ریست کرد؟یعنی تمام فایل ها و برنامه های نصب شده ی روش و اگه ویروسی گرفته و تنظیماتش و ... پاک کنه و یه گوشی مثل روز اولش بشه؟

یک درخواست هم داشتم:

سلام

#7370#*

Kaspersky هست...سرچ كن تو قسمت برنامه ها هست...

شاد باشي:40:

hovo
13-11-2008, 10:03
یک درخواست هم داشتم:

پیشنهاد من اینه که اصلا هیچ آنتی ویروسی روش نصب نکن
1)چون سرعت گوشیت پایین میاد
2)تا حالا هیچ ویروسی واسه این سری سیمبیان نوشته نشده (من شخصا امتحانش کردم ویروسی که n81وn73 رو ازکار انداخته هیچ کاری نتونسته با n95 بکنه)

safir ok
13-11-2008, 17:52
سلام .
یکی از دوستای من یه n95 نو خریده . از روز اول یه کم که با هاش کار می کنه گوشی ریست می شه . فلش هم کرده خوب نشده . کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

amini_bio
13-11-2008, 18:08
سلام .
یکی از دوستای من یه n95 نو خریده . از روز اول یه کم که با هاش کار می کنه گوشی ریست می شه . فلش هم کرده خوب نشده . کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

با آپديت گوشي به آخرين ور»ن اين مشكل برطرف ميشه.

REGISTERED USER
13-11-2008, 18:35
دوستان هیچ ارزانی بی دلیل نیست . کیفیت سری چینی و دو برچسبه جدید N95 افتضاحه ! مشکل نرم افزاری دارن مثل هنگ کردن توی گالری ! من مموری 4 گیگ دارم گالری توی 5 ثانیه باز و آماده کاره اما یکی از بچه ها خریده با مموری 2 حدود 15 ثانیه طول میکشه !

ترجیحا N95 دست دوم فنلاندی بخرید !

Arshia001
14-11-2008, 01:31
ببینم شما که واردی و کارت فقط جی پی اسه هنوز نمیدونی این 24 تا ماهواره از سروری که روی زمینه و کنترلشون میکنه برای ارتباط با هم دیگه استفاده میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! !!!!!!:41::41::41::41:
در ضمن اگه نتورک رو تو ستینگ جی پی اس روشن کنی میبینی به کلاینت نوکیا تو سرور اصلی وصل میشه و اون جوری سریعتر موقعیت رو پیدا میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو ورژن های پایین این مشکل مچ شدن اولیه با با حداقل 4 تا ماهواره یه کم طول میکشه.
اما تو ورژن 30بسیار سریعتر شده!!!!!!!!

اولا:چرا میزنی؟
ثانیا:ولی حتی ماهواره ها اگه رو زمین به هم وصل شن بازم گوشی به زمین وصل نمیشه!
ثالثا:اگه نتورک رو خاموش کنی چی؟ضمنا اون نتورکی که میگی فکر میکنم از توی Maps فعال میشه نه؟اون مال دریافت نقشست،نه پیدا کردن موقعیت.

S0R3N4
16-11-2008, 19:53
دوستان
سلام
راستش خمون طور که میدونید تم ها در محیط منون هم یک عکس پس زمینه دارن که معمولا با والپیر یکی هست!حالا چطور میشه اون عکس رو عوض کرد؟

amini_bio
16-11-2008, 21:14
تو قسمت تنظیمات برو خودت پیداش می کنی.
می تونی هم وقتی عکسی را تو گالری باز می کنی، گزینه " استفاده از تصویر" و بعدش " تنظیم به عنوان پس زمینه" را انتخاب کنی.

S0R3N4
16-11-2008, 22:33
تو قسمت تنظیمات برو خودت پیداش می کنی.
می تونی هم وقتی عکسی را تو گالری باز می کنی، گزینه " استفاده از تصویر" و بعدش " تنظیم به عنوان پس زمینه" را انتخاب کنی.

پس زمینه ی اولیه گوشی رو نمیگم!
وقتی تو منو ها میریم تو بعضی از تم ها عکس هست پشت آیکون ها!چه جوری میشه اون را برداشت؟

amini_bio
17-11-2008, 00:49
نمیشه.
مگر این که تم را عوض کنی.

Arshia001
17-11-2008, 15:19
میتونی از نرم افزار های تم ساز برای گوشی استفاده کنی،ولی من تا حالا هیچ کدومشونو ندیدم شعورشون به عوض کردن آیکون های منو برسه.

S0R3N4
17-11-2008, 15:44
دوستان
با کد *7370*مربع میشه گوشی رو به حالت تنظیمات کار خانه ای در آورد!
حالا اگه بخوام رم رو فرمت کنیم باید چه کار کرد؟

S0R3N4
17-11-2008, 15:46
من گوشیم رو آپدیت کردم و الان پشیمون شدم!
چون برنامه هایی که قبلا میشد نصب کرد رو دیگه نمیتونم نصب کنم!مثلا TRK و یا secman و ...

چه کار کنم حالا؟

amini_bio
17-11-2008, 16:13
دوستان
با کد *7370*مربع میشه گوشی رو به حالت تنظیمات کار خانه ای در آورد!
حالا اگه بخوام رم رو فرمت کنیم باید چه کار کرد؟
رم را تو کامپیوتر فرمت کنید بعدشم تو tools تو قسمت مموری کارت، فرمتش کنید.

من گوشیم رو آپدیت کردم و الان پشیمون شدم!
چون برنامه هایی که قبلا میشد نصب کرد رو دیگه نمیتونم نصب کنم!مثلا TRK و یا secman و ...

چه کار کنم حالا؟

مگه گوشی شما n95 نیست؟
خب همه اینا روش نصب میشه.
شما چرا گیشیتونو هک نکردید از روش hellocarbide؟

S0R3N4
17-11-2008, 17:57

مگه گوشی شما n95 نیست؟
خب همه اینا روش نصب میشه.
شما چرا گیشیتونو هک نکردید از روش hellocarbide؟

نمیشد اونجوری هم هک کرد!
بالاخره واسه اون روش هم برنامه ی TRK رو باید نصب کرد دیگه!

S0R3N4
17-11-2008, 18:16

اگه فقط تو tools فرمت کنم کافیه؟

Legend
17-11-2008, 21:08
نمیشد اونجوری هم هک کرد!
بالاخره واسه اون روش هم برنامه ی TRK رو باید نصب کرد دیگه!

عزيزم با ورژن جديد سكمن ميتوني هكش كني گمانم...به trk احتياج نداره...البته hellocarbide هم هيچوقت به trk نياز نداشته...

اگه فقط تو tools فرمت کنم کافیه؟

اگه با سيستم هم بكني بهتره...:46:

sinasafari
18-11-2008, 23:03
ویرایش.....

death_man
19-11-2008, 13:24
آقا این Fp2 چیه؟ چجوری میشه رو گوشی نصب کرد؟
من گوشیم N95 ، یه تم نصب کردم که مربوط به Fp2 میشه و روو گوشیم درت کار نمیکنه

amini_bio
19-11-2008, 13:57
سیمبین 9.3 هست.
اصلا تا همین جاشم که نصب شده خیلیله!
چون مال n96 و n78 وبقیه 9.3 هاست.

Arshia001
20-11-2008, 08:44
آخییییش!بالاخره آپدیت شدم.سرعت ورژن 30 مقدار خوبی از ورژن 21 بالاتره به نظرم.کلا ارزششو داشت.ولی الآن هک شده نیستم.میگم باید اول Hello Carbide بریزم بعد SecMan نصب کنم،نه؟
-----------------------------------------
نه احتیاجی نبود.SecMan 1.1 به راحتی روش نصب شد.

amini_bio
20-11-2008, 10:47
همون hellocarbide كارش هك هست ديگه.
از لينك من استفاده كن.

starn
20-11-2008, 15:42
خداحافظ N95 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بچه ها امروز گوشی رو فروختم دقیقا 1 ابان خریده بودم 30 آبان یعنی امروز فروختم
بنا به دلایلی

Arshia001
20-11-2008, 20:27
همون hellocarbide كارش هك هست ديگه.
از لينك من استفاده كن.

احتیاجی به Hello Carbide نیست.Secman 1.1 راحت نصب و اجرا میشه.حتی TRK هم نمیخواد.ولی گوشی بابام رو وقتی میخواستم هک کنم نتونستم SecMan روش بریزم.فیرمورش خیلی قدیمیه،از تابستون پارسال تا حالا آپدیت نشده...

گفتم شاید این عکس براتون جالب باشه:
دقیقا 100000 کیلو بایت!البته یه دور هم قبلا دقیقا 123456 کیلو بایت رو 5700 خدا بیامرز خالی داشتم که متاسفانه عکس نگرفتم.اینم با دوربین گوشی مادربزرگم گرفتم(6070) چون ترسیدم اگه Screenshot نصب کنم حافظش کم و زیاد شه،به خاطر همین یه کم داغونه.

Crespo
21-11-2008, 13:30
سلام.

من یه منشی تلفن با امکانات خوب می خوام. یه چندتا برنامه مفید خوب دیگه هم می خوام. و یه بازی شطرنج (sis). کسی سراغ

داره؟ مر30.

Arshia001
21-11-2008, 16:25
منشی تلفنی بهت موبی جینی و شطرنج هم Real Dice Chess پیشنهاد میکنم که تو انجمن ها سرچ بزنی پیدا میشه.ولی نمیدونم منظورت از چند تا برنامه ی خوب دیگه چیه؟

Crespo
21-11-2008, 16:55
منشی تلفنی بهت موبی جینی و شطرنج هم Real Dice Chess پیشنهاد میکنم که تو انجمن ها سرچ بزنی پیدا میشه.ولی نمیدونم منظورت از چند تا برنامه ی خوب دیگه چیه؟

مرسی عرشیا جان.

میشه لینک اینا رو بدی؟ یا اگر نداری لطفاً اسم انگلیسی منشی تلفن رو هم بنویس.

منظورم هر بنامه کاربردی که میتونه مفید باشه و اکثراً روی گوشی هاتون دارین. :دی

REGISTERED USER
22-11-2008, 01:18
سلام.

من یه منشی تلفن با امکانات خوب می خوام. یه چندتا برنامه مفید خوب دیگه هم می خوام. و یه بازی شطرنج (sis). کسی سراغ

داره؟ مر30.

بهترین ivcm هست ...

amini_bio
22-11-2008, 08:27
سلام.

داره؟ مر30.

شطرنج را من دارم ولی حال گذاشتنشو ندارم.
برات میل کنم؟

Arshia001
22-11-2008, 15:51
مرسی عرشیا جان.

میشه لینک اینا رو بدی؟ یا اگر نداری لطفاً اسم انگلیسی منشی تلفن رو هم بنویس.

منظورم هر بنامه کاربردی که میتونه مفید باشه و اکثراً روی گوشی هاتون دارین. :دی

عرشیا نه،ارشیا.عرشیا عربیه،ولی ارشیا فارسی اصیله!:46:

اسمش Mobi Genie هست اگه اشتب نزده باشم.تو انجمن نرم افزار بسرچ به راحتی هر چه تمام تر تاپیکشو میاره.:5:

Crespo
22-11-2008, 21:07
عرشیا نه،ارشیا.عرشیا عربیه،ولی ارشیا فارسی اصیله!:46:

اسمش Mobi Genie هست اگه اشتب نزده باشم.تو انجمن نرم افزار بسرچ به راحتی هر چه تمام تر تاپیکشو میاره.:5:

سلام.

شرمنده بخدا. اشتباه از من بود. به ضم خودم بزرگترین توهین رو ه شما کردم، چون شما رو عربی صدا کردم، یعنی زبونی که آدماش پست ترین و کثیف ترین جونوران روی زمین هستن. ببخشین. VIVA PARSI. فقط پارس و پارسی
------------------
دوستان اگه لطف کنین لینک رو بزارین ممنون میشم.
راستی یه برنامه دیگه که خیلی لازمش دارم، برنماه ای هستش که من بتونم شماره هایی رو که من می خوام بهش بدم و اونم بزاره توی Black List خودش و اون شماره ها نه بتونن زنگ بزنن و نه مسیج بدن. میشه کمک کنی؟

راستی من می خوام با کابل گوشی (USB) فیلم، عکس، موسقی و . . . از روی گوشی بریزم روی کامپیوتر یا بالعکس.

چطور این کار رو بکنم؟! دقیقاً می خوام مثل زمانی باشه که از رم ریدر استفاده می کنیم!

Majid393
22-11-2008, 21:11
راستی من می خوام با کابل گوشی (USB) فیلم، عکس، موسقی و . . . از روی گوشی بریزم روی کامپیوتر یا بالعکس.

چطور این کار رو بکنم؟! دقیقاً می خوام مثل زمانی باشه که از رم ریدر استفاده می کنیم!

وقتی کابلو به گوشیت وصل میکنی ، از منویی که میاد گزینه ی data transfer رو انتخاب کن ......

Crespo
22-11-2008, 21:57
وقتی کابلو به گوشیت وصل میکنی ، از منویی که میاد گزینه ی data transfer رو انتخاب کن ......

میدونم از این گزینست، اما وقتی می زنم میگه که رم نباید واسه مسیج ها باشه. منم مسیج ها رو میندازم روی گوشی، اما بعدشم بازم میگه رم توسط برنامه دیگری در حال اسفاده میباشد. گوشی رو هم خاموش و روشن میکنم، اما بازم میگه توسط برنامه دیگری در حال استفاده میباشد!

REGISTERED USER
23-11-2008, 00:41
خوب مشخصه برنامه ای مثلا ضبط صدا یا منشی تلفنی نصب کردی ... برنامه ای که با روشن کردن گوشی دوباره میاد بالا و مانع میشه

Crespo
23-11-2008, 01:25
حالا چیکارش کنم؟ از کجا بدونم چه برنامه ای هستش؟

amini_bio
23-11-2008, 09:17
شایدم برنامه تغیییر فونت باعث این کار بشه.

Arshia001
23-11-2008, 20:19
سلام.

شرمنده بخدا. اشتباه از من بود. به ضم خودم بزرگترین توهین رو ه شما کردم، چون شما رو عربی صدا کردم، یعنی زبونی که آدماش پست ترین و کثیف ترین جونوران روی زمین هستن. ببخشین. Viva parsi. فقط پارس و پارسی
------------------
دوستان اگه لطف کنین لینک رو بزارین ممنون میشم.
راستی یه برنامه دیگه که خیلی لازمش دارم، برنماه ای هستش که من بتونم شماره هایی رو که من می خوام بهش بدم و اونم بزاره توی black list خودش و اون شماره ها نه بتونن زنگ بزنن و نه مسیج بدن. میشه کمک کنی؟

راستی من می خوام با کابل گوشی (usb) فیلم، عکس، موسقی و . . . از روی گوشی بریزم روی کامپیوتر یا بالعکس.

خیلی باحالی!خیلی!ببین،میگم خیلی!میفهمی یا نه؟خیلی!:10:پ.خ. هاتو یه چک بزن.

برای بلک لیست همون موبی خوبه.
برای مشکل رم،اول رم رو در بیار بعد گوشی رو ریست کن بعد رمو بذار توش باید شعورش برسه.

Crespo
23-11-2008, 23:55
شایدم برنامه تغیییر فونت باعث این کار بشه.

راهی هستش که این برنامه رو برای مدتی که گوشی به کامپیوتر وصله، غیر فعالش کنم؟ راستی امین (به گمونم اسمتو یادم رفته و اشتباه میگم! :دی) من وقتی فونت جدید ریختم، به گمونم فونت اصلی گوشی رو پاک کردم. میشه فونتشو بدی!

تو رو خدا یکی از دوستان این برنامه واسه بلک لیست، منشی و شطرنج رو بزاره.

amini_bio
24-11-2008, 08:02
شما همه فونت ها را که پاک کنی، گوشی به فونت اصلی بر می گرده.

Arshia001
24-11-2008, 15:11
بابا کشتی تو ما رو!بیا اینم لینکاش:

مگه انجمن های دیگه رو ندیدی آخه؟همه ی اینا اونجا هست دیگه...

Crespo
25-11-2008, 00:16
بابا کشتی تو ما رو!بیا اینم لینکاش:

مگه انجمن های دیگه رو ندیدی آخه؟همه ی اینا اونجا هست دیگه...

آقا ارشیا :46: مر30. اما میشه در مورد این برنامه منشی، واسه قسمت بلک لیستش توضیح بدین؟ من شماره که به قسمت بلک لیست اضاف میکنم، اما بازم اون شماره می تونه به من زنگ بزنه!!!!!!!

mostafa.m
25-11-2008, 14:28
خداحافظ n95 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بچه ها امروز گوشی رو فروختم دقیقا 1 ابان خریده بودم 30 آبان یعنی امروز فروختم
بنا به دلایلی
جسارتا چند تومن؟؟؟

Arshia001
25-11-2008, 14:46
آقا ارشیا :46: مر30. اما میشه در مورد این برنامه منشی، واسه قسمت بلک لیستش توضیح بدین؟ من شماره که به قسمت بلک لیست اضاف میکنم، اما بازم اون شماره می تونه به من زنگ بزنه!!!!!!!

همننممننه؟؟؟؟نمیدونم،وقتی خودم استفادش میکردم مشکلی نداشت...یعنی اول شروع میکرد زنگ زدن به فاصله ی 0.1 ثانیه قطع میشد.نمیدونم چرا مال تو قطع نمیکنه...:13: شایدم همینو میگی؟اگه میخوای کلا گوشی زنگ نزنه امکانش تا جایی که من میدونم با برنامه حداقل نیست.حالا اون 0.1 ثانیه فرقی داره واقعا؟

میگم من تازه میفهمم چرا N95 رو یه زمانی میگفتن خدای گوشی ها!آخه امروز گوشی مو به دوستم قرض دادم جاش N73 Music خودشو گرفتم الآن عن قریبیه که سرمو از دست این 73 هه بزنم تو دیوار!لامصب سرعت که نداره،صفحه کلیدشم که خدا بده برکت!تنها خوبیش اینه که بر عکس 95 تمامی اعمال پرت شدن،افتادن،رو پایی خوردن،اصابت کردن،منفجر شدن،سقوط آزاد و... رو ساپورت میکنه!!!!!!!!!:46:

Crespo
25-11-2008, 22:37
همننممننه؟؟؟؟نمیدونم،وقتی خودم استفادش میکردم مشکلی نداشت...یعنی اول شروع میکرد زنگ زدن به فاصله ی 0.1 ثانیه قطع میشد.نمیدونم چرا مال تو قطع نمیکنه...:13: شایدم همینو میگی؟اگه میخوای کلا گوشی زنگ نزنه امکانش تا جایی که من میدونم با برنامه حداقل نیست.حالا اون 0.1 ثانیه فرقی داره واقعا؟

میگم من تازه میفهمم چرا n95 رو یه زمانی میگفتن خدای گوشی ها!آخه امروز گوشی مو به دوستم قرض دادم جاش n73 music خودشو گرفتم الآن عن قریبیه که سرمو از دست این 73 هه بزنم تو دیوار!لامصب سرعت که نداره،صفحه کلیدشم که خدا بده برکت!تنها خوبیش اینه که بر عکس 95 تمامی اعمال پرت شدن،افتادن،رو پایی خوردن،اصابت کردن،منفجر شدن،سقوط آزاد و... رو ساپورت میکنه!!!!!!!!!:46:

نه. من با اون 0.1 ثانیه مشکل ندارم. اما حتی همونم نیست. یعنی کلاً زنگ می خوره!!!!! میشه کامل در مورد ای بلک لیست توضیح بدی؟

REGISTERED USER
26-11-2008, 00:27
ان 95 بازار اهواز : 380.000 تومان

8 گیگ : 500.000 تومان

pedram1320
26-11-2008, 00:38
سلام
مي خواستم بگم كه من هم مثل شما با mobigen مشكل دارم. بلك ليستش عمل نميكنه!
راستي يه مشكل ديگه هم داره! اگه فعالش كني و كسي بهت زنگ بزنه ولي پيغام نذاره و قبل از صداي بوق قطع كنه نميشه فهميد كه كي زنگ زده!!! حتي تو قسمتmiss call ها يا تماس ها نميشه پيداش كرد!!!!
يه مشكل دبگه هم من با 95 دارم. از وقتي گوشيمو آپديت كردم هر بار كه گوشيمو خاموش روشن مي كنم يا از usb در ميارم پيغام installing.... مياد ه خيلي اعصاب خورد كنه! هم سزعت گوشي رو مي ياره پايين و تقريبا تا تموم نشه هيچ كاري نميشه كرد! تازه مصرف باطري رو هم بالا برده
رم گوشي رو فرم كردم هم از كامپيوتر هم از گوشي! گوشي را با كد 7370 ريست كردم. اولش خوبه ولي به محض اينكه دو سه تا برنامه نصب مي كنم و دو سه بار گوشيمو ريست مي كنم دوباره اين installing لعنتي ميياد. جالبه كه هر بار هم پيغام مي ده بضي برنامه ها رو نمي تونه نصب و بايد از app mannager نصب بشه! ولي وقتي مي رم توapp manager مي بينم همه برنامه نصب شده !!! ميشه كمكم كنيد و بگيد چي كار كنم؟

tirdad_60
26-11-2008, 00:51
سلام
میشه راجع به تفاوتهای n95 و n95 8g یکسری توضیحات بدبد آخه میجوام گوشی بخرم تا 350 گفتم اگه خیلی فرق ندارند که همینو بگیرم فکر کنم نسبت به قیمتش انتخاب خوبی باشه

Arshia001
26-11-2008, 13:48
سلام
مي خواستم بگم كه من هم مثل شما با mobigen مشكل دارم. بلك ليستش عمل نميكنه!
راستي يه مشكل ديگه هم داره! اگه فعالش كني و كسي بهت زنگ بزنه ولي پيغام نذاره و قبل از صداي بوق قطع كنه نميشه فهميد كه كي زنگ زده!!! حتي تو قسمتmiss call ها يا تماس ها نميشه پيداش كرد!!!!
يه مشكل دبگه هم من با 95 دارم. از وقتي گوشيمو آپديت كردم هر بار كه گوشيمو خاموش روشن مي كنم يا از usb در ميارم پيغام installing.... مياد ه خيلي اعصاب خورد كنه! هم سزعت گوشي رو مي ياره پايين و تقريبا تا تموم نشه هيچ كاري نميشه كرد! تازه مصرف باطري رو هم بالا برده
رم گوشي رو فرم كردم هم از كامپيوتر هم از گوشي! گوشي را با كد 7370 ريست كردم. اولش خوبه ولي به محض اينكه دو سه تا برنامه نصب مي كنم و دو سه بار گوشيمو ريست مي كنم دوباره اين installing لعنتي ميياد. جالبه كه هر بار هم پيغام مي ده بضي برنامه ها رو نمي تونه نصب و بايد از app mannager نصب بشه! ولي وقتي مي رم توapp manager مي بينم همه برنامه نصب شده !!! ميشه كمكم كنيد و بگيد چي كار كنم؟

نه. من با اون 0.1 ثانیه مشکل ندارم. اما حتی همونم نیست. یعنی کلاً زنگ می خوره!!!!! میشه کامل در مورد ای بلک لیست توضیح بدی؟
ديروز 02:46

والا نمیدونم مشکل شما دو نفر چیه.خودم این برنامه رو با 5700 استفاده میکردم مشکلی نداشتم ولی رو 95 تا حالا نصبش نکردم.الآن میرم یه تست بزنم جوابشو بهتون میگم.

در مورد مشکل مموری باید بگم که این حالت وقتی اتفاق می افته که نرم افزاری قبلا روی گوشی نصب شده باشه اما به هر علت(آپدیت،تعویض گوشی،مستر ریست،...) گوشی ندونه اون نرم افزار روش نصبه.شما یه بار رمتو با گوشی فرمت کن بعد بلافاصله گوشی رو با 7370 مستر کن ببین چی میشه.ممکنه کلا سیستم Manager بهم ریخته باشه که اینجوری احتمالا درست میشه.اگه نشد بگو ببینیم چه میشه کرد.

-------------------------------------------------------------------

خوب من موبی رو نصب کردم و شماره ی موبایل مادر بزرگمو به لیستش اضافه کردم بعد هم با اون شماره به خودم زنگ زدم،حدس بزنین چی شد؟ریجکتش نکرد!بعد ایده زدم +98 هم اولش اضافه کردم ایندفعه ریجکت کرد مثل بنز و ب ام و!نتیجه:حتما موقع اضافه کردن شماره ها +98 هم بزارین.مثلا بجای 09351234567 بزنین +989351234567 و خیالتون تخت باشه!

سلام
میشه راجع به تفاوتهای n95 و n95 8g یکسری توضیحات بدبد آخه میجوام گوشی بخرم تا 350 گفتم اگه خیلی فرق ندارند که همینو بگیرم فکر کنم نسبت به قیمتش انتخاب خوبی باشه

95 و 95 9 گیگ از نظر سخت افزاری فقط یه فرق دارن:رم(کارت حافظه نه،رم مثل رم کامپیوتر) 8 گیگ دو برابر از معمولی بیشتره که در اکثر مواقع خالی میمونه.ولی به جاش کلاسیک در دوربین داره و شیشه ی دوربینش خش نمی افته.شما اگه یه کلاسیک بگیری و مموری 8 گیگ بندازی روش از خود 8 گیگ بهتر میشه،حتی کلاسیک یک میلیمتر از 8 گیگ کوچیکترم هست.حالا انتخاب با خودته.ببین میارزه 150 تومن اضافه بدی؟

tirdad_60
26-11-2008, 20:36
از نظر اجرای برنامه ها و سرعت گوشی فرق ندارند؟ آخه شنیدم 8 گیگ روونتر کار میکنه

Arshia001
26-11-2008, 20:57
نه عزیزم.هیچ فرقی ندارن.حالا فکر میکنی میخوام طرفداری بیخود بکنم،ولی 8 گیگ یکی از دوستام الآن اسگل هم شده،ولی کلاسیک خودم و بابام هیچکدومشون تا حالا مشکلی نداشتن.

Crespo
26-11-2008, 23:14
خوب من موبی رو نصب کردم و شماره ی موبایل مادر بزرگمو به لیستش اضافه کردم بعد هم با اون شماره به خودم زنگ زدم،حدس بزنین چی شد؟ریجکتش نکرد!بعد ایده زدم +98 هم اولش اضافه کردم ایندفعه ریجکت کرد مثل بنز و ب ام و!نتیجه:حتما موقع اضافه کردن شماره ها +98 هم بزارین.مثلا بجای 09351234567 بزنین +989351234567 و خیالتون تخت باشه!

بازم نمیشه!!!!!!!!!! :41::41::41::41::13::13::13::13:

REGISTERED USER
27-11-2008, 01:08
8 گبگ هنگ میکنه اما من با کلاسیک مشکلی نداشتم

از این جدیدا میخریید مراقب باشید افتضاح شدن

Arshia001
27-11-2008, 09:04
بازم نمیشه!!!!!!!!!! :41::41::41::41::13::13::13::13:

:18::18::18:نمیدونم دیگه والا!ببین کنار اسمشون تو برنامه ضربدر داره؟بعد هم حتما چک کن چه شماره ای واست میفته همونو به برنامه بده.باید کار کنه دیگه!مگه دست خودشه؟:5::5::5:

hovo
27-11-2008, 10:35
برای اد کردن یه شماره تو بلک لیست من هم مثل شما مشکل داشتم اما بعد از چند روز مشکلم این جوری حل شد
؟؟؟
برای این که یه شماره تو بلک لیستتون اضافه بشه شما باید اون رو به شکلهای زیر تو بلک لیست اد کنید
989+
0989
989
09
9+
البته این مشکل مخابراته نه نرم افزار یا گوشی که کالر ای دی یه شماره رو به چندین شکل ازسال میکنه

(مثال
989132115486+
09899132115486
989132115486
09132115486
9132115486+

Saman-tci
27-11-2008, 11:45
8 گبگ هنگ میکنه اما من با کلاسیک مشکلی نداشتم

از این جدیدا میخریید مراقب باشید افتضاح شدن

دوست من کجا 8 گیگ هنگ میکنه ....!!!!
به خدا الان من 5 ماهه دارم خدا رو شاهد میگیرم 1 بار هم هنگ نکرده ....

da_pa6
27-11-2008, 14:28
من با وایرلس گوشیم به اینترنت وصل میشم.بعد از دانلود فایلهای زیپ خودکار اونارو یه جایی توی حافظه گوشیم سیو میکنه .الان حافظه پر شده .چجوری و کجا باید انارو پاک کنم

Arshia001
27-11-2008, 17:53
احتمالا تو کش ذخیرشون میکنه.از آدرس C:\Cache ببین اگه هستن پاکشون کن.اگه نبودن با X-Plore بگرد پیداشون کن.سادست.

هنگ کردنشو نمیدونم،ولی گوشی یکی از بچه ها که 8 گیگ داره جدیدا اسگل شده.عین حرفیه که شنیدم.نمیدونم دقیقا چطورش شده.ولی میدونم دوربینش هم خط افتاده.

amini_bio
27-11-2008, 19:31

بعید می دونم هنگ کنه.
ولی من اصلا گوشی با حافظه داخلی را به شما پیشنهاد نمی کنم.
پس یه n95 معمولی بگیر یه رم 8 گیگ هم بگیر بنداز روش.

pedrammelle
28-11-2008, 13:18
دوستان ان 95 بهتره یا 8گیگ

da_pa6
28-11-2008, 14:58
با اکس پلور درابتداکل حجم درایو سی 133وحجم ازاد درایو سی رو 7مگ نشون میده ولی مجموع فایلهای داخل آن درحالت غیرهیدن 10مگ بیشترنیست.اثری ازفایلهای زیپ تهسرچ نیست

Arshia001
28-11-2008, 16:36
چی سرچ میکنی؟گوشی رو هک کن بزن *.zip (ستاره دات زیپ) رو سرچ کنه.اگه پیدا نکرد همون جوری که هکش کردی بگرد ببین کدوم فولدر گنده تر از همست؟

da_pa6
29-11-2008, 08:21
روش سرچم درسته.اطلاعاتی که xploreدرمورد حجم درایو سی میده بامحتویات داخلش حدود100مگ بیشتره. حجم درایو سی واقعی 120مگ. مجموع حجم فایلهای موجوددر حجم درایو سی10مگ

da_pa6
29-11-2008, 08:24
راستی من هنوز گوشی رو هک نکردم

mz7
29-11-2008, 14:40
سلام

من در اتصال گوشی به کامپیوتر مشکل دارم

وقتی با usb گوشی را به کامپیوتر وصل میکنم پیغام زیر را میدهد لطفا کمکم کنید

nokia n95 8gb usb phone parent

Arshia001
29-11-2008, 15:41
خب همینه دیگه!هکش کن بعد ببین کجای فولدر های مخفیت خیلی گندست ولی اول بپرس بعد پاک کن.یه دفعه گوشی رو ناکار نکنی!

REGISTERED USER
30-11-2008, 00:51
بچه ها جدیدا وقتی تم هفتم رو نصب میکنم ، تم جدید حایگزین میشه و توی لیست هست ولی از تم های قبلی یکی یکی با نصب جدیدترها از بین میرن

ماذا مشکل ؟

sezar..
30-11-2008, 18:37
سلام خسته نباشین . Gps تو v-30 نصب نمیشه ..چند بارم فلش زدم با زبانهای مختلف بازم کار نکرده چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟:41::11:

Arshia001
30-11-2008, 20:59
سلام خسته نباشین . Gps تو v-30 نصب نمیشه ..چند بارم فلش زدم با زبانهای مختلف بازم کار نکرده چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟:41::11:

عزیز دلم GPS نصب شدنی نیست.وصل شدنیه.میری تو GPS Data میزنی Satellite Info صبر میکنی تا مستطیلاش تو پر شن.حد اقل 3 تا میخواد تا وصل شه.ممکنه مقدار خیلی زیادی طول بکشه(تا 15 دقیقه) ولی بالاخره وصل میشه.صبر داشته باش...صبر داشته باش...صبر داشته باش...:46:

hovo
01-12-2008, 16:02
ممکنه مقدار خیلی زیادی طول بکشه(تا 15 دقیقه) ولی بالاخره وصل میشه.صبر داشته باش...صبر داشته باش...صبر داشته باش...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

دقیقا همین طوره که شما فرمودید

ولی آخه چرا این طوری شده؟!!!!!! قبلا تو فریمور 20 خیلی معطل میشدیم 40 تا 45 ثانیه بود ولی الان من تو فضای آزاد با درب کشویی باز و بدون حرکت باید تقریبا 3.30 تا 4 دقیقه صبر کنم تا کانکت بشه

ولی تو ان 82 همون جا و با همون وضعیت خیلی طول بکشه 30 ثانیه اونم نه 27 ثانیه حد اکثر

Legend
01-12-2008, 16:04

ولی آخه چرا این طوری شده؟!!!!!! قبلا تو فریمور 20 خیلی معطل میشدیم 40 تا 45 ثانیه بود ولی الان من تو فضای آزاد با درب کشویی باز و بدون حرکت باید تقریبا 3.30 تا 4 دقیقه صبر کنم تا کانکت بشه

ولی تو ان 82 همون جا و با همون وضعیت خیلی طول بکشه 30 ثانیه اونم نه 27 ثانیه حد اکثر

شايد با يه مستر ريست بهتر شه و ايراد نرم افزاري داشته باشه...:46:

hovo
01-12-2008, 16:18
شايد با يه مستر ريست بهتر شه و ايراد نرم افزاري داشته باشه

هر بلایی که بگی سرش اوردم از مستر ریست تا نصب دوباره اسمارت کام یا گارمین ولی افاقه نکرد

hovo
01-12-2008, 16:30
سلام به توموم دوستانی که هنوز به طور کلی مشکل باطری شون حل نشده!!!!!!
یه پیشنهاد برای افزایش کارکرد باطری دارم

یه نرم افزاره به نام JBak TaskManدانلود کنید و نصب کنید

(((باید بگم وقتی به طور عادی از برنامه ای خارج میشید اون برنامه کاملا بسته نمیشه بلکه در رم باز میمونه ))))

این نرم افزار بعد از اینکه از توی گالری بیرون اومدید یا از دفترچه ثبت تماس یا از دفتر چه تلفن یا ازبرخی دیگر نرم افزار ها بیرون میاید میتونه به طور کلی اون رو از رم گوشی بیرون ببره و این باعث میشه بدون علت برنامه در پس زمینه گوشی در حال اجرا نباشهو در نتیجه شارژبیشتری خواهید داشت
فقط یه توضیح بدم کهبا پایین نگه داشتن دکمه منو به جای تسک بار گوشی این برنامه لود میشه همون جا دکمه سبز گوشیتون رو بزنید برنامه های مخفی لود میشن حالا به بقیه برنامه ها دست نزنید فقط اون نرم افزار ها رو که باز هستند با زدن دکمه Cببندید همین!!!!

™Symbian
01-12-2008, 17:00
سلام به توموم دوستانی که هنوز به طور کلی مشکل باطری شون حل نشده!!!!!!
یه پیشنهاد برای افزایش کارکرد باطری دارم

یه نرم افزاره به نام JBak TaskManدانلود کنید و نصب کنید

(((باید بگم وقتی به طور عادی از برنامه ای خارج میشید اون برنامه کاملا بسته نمیشه بلکه در رم باز میمونه ))))

این نرم افزار بعد از اینکه از توی گالری بیرون اومدید یا از دفترچه ثبت تماس یا از دفتر چه تلفن یا ازبرخی دیگر نرم افزار ها بیرون میاید میتونه به طور کلی اون رو از رم گوشی بیرون ببره و این باعث میشه بدون علت برنامه در پس زمینه گوشی در حال اجرا نباشهو در نتیجه شارژبیشتری خواهید داشت
فقط یه توضیح بدم کهبا پایین نگه داشتن دکمه منو به جای تسک بار گوشی این برنامه لود میشه همون جا دکمه سبز گوشیتون رو بزنید برنامه های مخفی لود میشن حالا به بقیه برنامه ها دست نزنید فقط اون نرم افزار ها رو که باز هستند با زدن دکمه Cببندید همین!!!!

کاملا" درسته ..... log هم همینطوره .... مثل gallery و دفترچه تلفن .....

S0R3N4
01-12-2008, 22:20
میشه لینک این Jbak Taskman رو بذارید؟

راستی
چطور میشه کاری کرد که فایل های خصوصیمون کاملا مخفی باشند؟پسورد نها!مخفی باشن!طوری که گوشی دست یه کار بلد هم بیوفته نتونه باهاش کار کنه...

ممنون

Majid393
01-12-2008, 22:36
میشه لینک این Jbak Taskman رو بذارید؟

راستی
چطور میشه کاری کرد که فایل های خصوصیمون کاملا مخفی باشند؟پسورد نها!مخفی باشن!طوری که گوشی دست یه کار بلد هم بیوفته نتونه باهاش کار کنه...

ممنون

اولین پست صفحه ی دوم این تاپیک جدیدترین ورژنش هست :

-----------------------------------------------------------------------------------------
میشه با X-plore اونا مخفی یا همون hidden کرد ......

da_pa6
02-12-2008, 11:38
سلام دوستان .کسی میتونه درموردمحتویات پوشههای موجود درپوشه privateمثلا نقشه یا سیوهای بازی یا صفحات وب سیو شده و ...اطلاعاتی بده.

Arshia001
02-12-2008, 16:17

من که با ورژن 21 هم همین طوری بودم!تازه 4 دقیقه که خوبه،من تا حالا زیر 10 دقیقه نتونستم وصل شم...:41:

hovo
03-12-2008, 19:44
نقل قول:
]

من که با ورژن 21 هم همین طوری بودم!تازه 4 دقیقه که خوبه،من تا حالا زیر 10 دقیقه نتونستم وصل شم...

بله مشکل وجود داره حالا تو بعضی مکانها بیشتر بعضی مکانها کمتر.

راه حل چیه؟

mz7
03-12-2008, 20:22
سلام

من در اتصال گوشی به کامپیوتر مشکل دارم

وقتی با usb گوشی را به کامپیوتر وصل میکنم پیغام زیر را میدهد لطفا کمکم کنید

nokia n95 8gb usb phone parent

آقا لطفا یک نفر پاسخ بدهد خواهشمندم

Legend
04-12-2008, 18:45
سلام
امروز ورژن جدید آپدیت برای N95 اومد...برید آپدیت کنید...
البته اینو اضافه کنم این ورژن هم متاسفانه هک نمیشه...:41:

peymankameli
05-12-2008, 00:09
آقايون من ميخوام قاب گوشيم را عوض كنم آيا رنگ مشكي توي بازار هست

ali racer
05-12-2008, 00:22
بله قاب مشکی هم هست

REGISTERED USER
05-12-2008, 01:15
ایول ورژن جدید ... قابلیت هاش چیه ؟

قاب مشکی کره ای جنس عالی : 11.000 تومان بدون کیبرد

کیبرد کره ای مشکی عالی : 11.000 تومان

یعنی روی هم : 22.000 تومان

amini_bio
05-12-2008, 01:57
ورژن جدید؟!!
چه بی خبر.
پس اگه هک نمیشه بی خیال

hovo
05-12-2008, 10:19
اگه قرار حک نشه پس دیگه باید بیخیال آپدیت باشیم ؟
یعنی دیگه آبدیت نکنیم؟

حالا قابلیتهای آبدیت جدید چی هست؟

peymankameli
05-12-2008, 11:08
ایول ورژن جدید ... قابلیت هاش چیه ؟

قاب مشکی کره ای جنس عالی : 11.000 تومان بدون کیبرد

کیبرد کره ای مشکی عالی : 11.000 تومان

یعنی روی هم : 22.000 تومان

من توي شيراز هستم هر چي گشتم پيدا نكردم يك مغازه هم داشت از مدل كلاسيك اديشن ميگفت 6 هزار تومان

REGISTERED USER
05-12-2008, 11:15
اهواز قاب زیاد هست ... بابا اینجا تجارتخانه موبایله ! فقط یک مرکز هست که همه نوع قاب و قطعات با زیر قیمت دوبی میده ! اونم تکی !

___

آقا تو چند تا سایت نوشته : ورژن جدید هیچ فرقی نسبت به قبلی نداره فقط از لحاظ امنیتی خوف شده ! کلا قابل هک نیست

آپدیت نکنید یک وقت !

amini_bio
05-12-2008, 13:46
شاید با اومدن ورژن جدید و غیر قابل هک برا n95 گروه binpda یه تکونی به خودش برا هک کردن جدید بکنه!!!

||SIAVASH||
05-12-2008, 18:29
بابا ای ول !! پروداکت گوشی من پروداکت آمریکا هست برای آمریکا هنوز 30 هم نیمده !!!!!!!!!!!!!!!!!

melkinpres
05-12-2008, 21:18
سلام دوستان
میشه لطفا بگید این مشکل سوت کشیدن اسپیکر وقتی LCD روشنه توی firmware جدید حل شده یا نه؟ اصلا همه N95 ها این مشکل رو دارند؟
ممنون از جواب

Crespo
05-12-2008, 23:04
سلام دوستان.

من میخوام قاب گوشی رو عوض کنم. خیلی ها میگن اگه قاب نوکیا (همه مدل هاش) پرش آنتن میگیره! آیا این درسته؟ آیا من میتونم

قاب رو با خیال راحت عوض کنم یا نه؟!

REGISTERED USER
06-12-2008, 10:50
سلام دوستان
میشه لطفا بگید این مشکل سوت کشیدن اسپیکر وقتی lcd روشنه توی firmware جدید حل شده یا نه؟ اصلا همه n95 ها این مشکل رو دارند؟
ممنون از جواب

گوشی کجا سوت میکشه ؟ مال من نمیکشه !

REGISTERED USER
06-12-2008, 10:52
سلام دوستان.

من میخوام قاب گوشی رو عوض کنم. خیلی ها میگن اگه قاب نوکیا (همه مدل هاش) پرش آنتن میگیره! آیا این درسته؟ آیا من میتونم

قاب رو با خیال راحت عوض کنم یا نه؟!

خیر درست نیست ... من همون اول قاب مشکی اصلی خریدم 22 تومن هیچ مشکلی هم نداره ! کیفیتش دقیقا مثل قاب اصلی هست ... هرچند همشون کیبوردهاشون تعریفی نیستند

اون یک چیز بازاریه که میگن و هیچ ادعای درستی هم ندارن

یعنی نوکیا با این همه قدرتش بیاد و چیزی بسازه که با یک قاب فزرتی آنتنش بپره ! وا :18:

baharan_2122
06-12-2008, 11:28
سلام
دوستان
من هنوز موندم که یعنی فقط نوکیا واسه هک
این نسخه جدید رو داده بیرون یا تغییراتی رو
داخل اون ایجاد کرده ؟
چرا کسی اون رو جایی آپ نمی کنه؟

melkinpres
06-12-2008, 12:09
نوشته شده توسط melkinpres [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام دوستان
میشه لطفا بگید این مشکل سوت کشیدن اسپیکر وقتی lcd روشنه توی firmware جدید حل شده یا نه؟ اصلا همه n95 ها این مشکل رو دارند؟
ممنون از جواب

"گوشی کجا سوت میکشه ؟ مال من نمیکشه !"

ممنون دوست عزیز:
راستش من میخواستم گوشیم رو W810 عوض کنم و فکر کردم N95 بگیرم. تو پستهایی که خوندم متوجه شدم بعضی از دوستان به صدای سوت یا نویز اشاره کرده بودند. از طرفی بعضی ها هم از لق بودن قاب و در باطری گفته بودند. حالا میخواستم نظر دوستان رو در این موارد بدونم.

Crespo
06-12-2008, 20:42
خیر درست نیست ... من همون اول قاب مشکی اصلی خریدم 22 تومن هیچ مشکلی هم نداره ! کیفیتش دقیقا مثل قاب اصلی هست ... هرچند همشون کیبوردهاشون تعریفی نیستند

اون یک چیز بازاریه که میگن و هیچ ادعای درستی هم ندارن

یعنی نوکیا با این همه قدرتش بیاد و چیزی بسازه که با یک قاب فزرتی آنتنش بپره ! وا :18:

این وا آخر خیلی باحال بود. :دی از این مکش مرگه ماها بود :دی

من که زورم میاد 22تومن به یه قاب بدم. :13: س یکی از این قابای 5 تومنی بگیرم، مشکلی نداره؟!

pedram1320
07-12-2008, 15:07
نوشته شده توسط melkinpres [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام دوستان
ممنون از جواب

"گوشی کجا سوت میکشه ؟ مال من نمیکشه !"

ممنون دوست عزیز:
راستش من میخواستم گوشیم رو W810 عوض کنم و فکر کردم N95 بگیرم. تو پستهایی که خوندم متوجه شدم بعضی از دوستان به صدای سوت یا نویز اشاره کرده بودند. از طرفی بعضی ها هم از لق بودن قاب و در باطری گفته بودند. حالا میخواستم نظر دوستان رو در این موارد بدونم.

سوت مي كشه؟؟ يعني چي؟ من كه تا حالا سوتي نشنيدم!
در ضمن اين گوشي من خريدم نه در باطريش مشكل داره و نه لق مي زنه! البته من 9 ماله پيش گوشي رو خريدم و اون موقع فنلاندي بود! شايد اين مشكلاتي كه مي گيد تو گوشي هاي چيني آن هستند!
راستي من از وقتي گوشيم رو اپديت كردم يه به يك مشكل برخوردم كه هر كاري مي كنم درس نميشه!
هر بار كه گوشي رو روشن مي نم يا از usb جدا مي كنم instaling منويسه و بعد از حدودا 1 دقيقه پيامي كه مي گه بضي از برنامه ها خراب شده اند و براي نصب آنها به app manager مراجعه كنم! جالبه با آينكه دو 3 بار گوشي روريست و رم رو از طريق گوشي و كامپيوتر فول فرمت كردم ولي باز هم بعد از نصب چندين برنامه دوباره اين پيام ظاهر مي شود كه كاملا اعصاب خورد كن است.! نميشه اين intaling را غير فعال كرد؟؟؟؟
يه برنامه خوب پخش موزيك مثل lcg مي خوام كه كاملا كرك شده باشه!!!
اگه لطف كنين ينك منشي تلفني mobigen رو هم بزاريد ممنون ميشم! چون هر چي گشتم نتونستم پيدا كنم

Majid393
07-12-2008, 16:53
هر بار كه گوشي رو روشن مي نم يا از usb جدا مي كنم instaling منويسه و بعد از حدودا 1 دقيقه پيامي كه مي گه بضي از برنامه ها خراب شده اند و براي نصب آنها به app manager مراجعه كنم! جالبه با آينكه دو 3 بار گوشي روريست و رم رو از طريق گوشي و كامپيوتر فول فرمت كردم ولي باز هم بعد از نصب چندين برنامه دوباره اين پيام ظاهر مي شود كه كاملا اعصاب خورد كن است.! نميشه اين intaling را غير فعال كرد؟؟؟؟
اگه لطف كنين ينك منشي تلفني mobigen رو هم بزاريد ممنون ميشم! چون هر چي گشتم نتونستم پيدا كنم

نقل قول از خودم : :دی

شما گوشیتو تو حالت هک بذار ....
بعدش x-plore رو باز کن ....
E رو بیار و فولدر private رو باز کن .... تو private یه پوشه هست به نام : 10202dce .... تمام محتویات اون پوشه رو حذف کن .....
حالا دیگه اون پیغام نمیاد .....

PLAΨMID
07-12-2008, 22:18
سلام دوستان .
ببخشيد من يه سوالي داشتم . يه n95 هشت گيگ واسه رفيقم گرفتم ولي وقتي گوشي بسته است ( كشويي رو ميگم ) ، دكمه ي reject call از كار ميفته و نميتونه هيچطوري ريجكت بكنه . ميخواستم ببينم اين مسئله طبيعيه ؟ يعني واسه همه همينطوره يا اشكال از گوشي منه ؟

Crespo
07-12-2008, 22:45
سلام دوستان .
ببخشيد من يه سوالي داشتم . يه n95 هشت گيگ واسه رفيقم گرفتم ولي وقتي گوشي بسته است ( كشويي رو ميگم ) ، دكمه ي reject call از كار ميفته و نميتونه هيچطوري ريجكت بكنه . ميخواستم ببينم اين مسئله طبيعيه ؟ يعني واسه همه همينطوره يا اشكال از گوشي منه ؟

به گمونم اشکال ماله گوشی باشه. اما بازم صبر کن دوست عزیز، تا اساتید بیان و کمکت کنن. :10:

REGISTERED USER
08-12-2008, 08:47
سلام دوستان .

ریجکت کال وقتی کار میکنه که در حال مکالکه باشید در حالت عادی که کشویی می بندینش و کی بورد قفل میشه کارایی نداره

ممکنه دو علت داشته باشه:

1- سخت افزاری که توی این سری جدید چینی زیاد دیده شده و باید ببری تعمیرگاه چک کنند ببینند خرابی از برد زیرش (فلت) نباشه

2- نرم افزاری که همه گوشی ها دارن که یا با تاخیر قطع میشه گاها و یا کلا قطع نمی کنه ... یک باز با کد #7370#* فرمت کن حله

S0R3N4
08-12-2008, 18:42
سلام
امروز ورژن جدید آپدیت برای n95 اومد...برید آپدیت کنید...
البته اینو اضافه کنم این ورژن هم متاسفانه هک نمیشه...:41:

حالا اینو باید چه جوری آپدیت کرد؟

PLAΨMID
08-12-2008, 19:33
ریجکت کال وقتی کار میکنه که در حال مکالکه باشید در حالت عادی که کشویی می بندینش و کی بورد قفل میشه کارایی نداره .

وقتي گوشي زنگ ميخوره و درب كشويي بسته است بايد دكمه ي ريجكت كار كنه . در حال مكالمه كه فايده نداره .
ثانيا" آخر نگفتين واسه ي شما همچين موردي پيش نيومده ؟؟
ممنون .

Majid393
08-12-2008, 19:38
حالا اینو باید چه جوری آپدیت کرد؟

با برنامه NSU ....
به این تاپیک برو :

Arshia001
08-12-2008, 20:33

میتونی از TTPod استفاده کنی که واقعا چیز خوفیه.:46:متاسفانه لینکشو ندارم.:41:بگردی پیدا میشه.

---------

ادیت:چه جالب که همین الآن دیدم تو بخش نرم افزار ها لینکشو دوستان گذاشتن!:8:

REGISTERED USER
09-12-2008, 01:07
وقتي گوشي زنگ ميخوره و درب كشويي بسته است بايد دكمه ي ريجكت كار كنه . در حال مكالمه كه فايده نداره .
ثانيا" آخر نگفتين واسه ي شما همچين موردي پيش نيومده ؟؟
ممنون .

بعد بعضی تماس ها دکمه قرمز در جا قطع نمیکنه و گوشی یکم هنگ میکنه ... روی تمام گوشی های سیمبیان این مشکل هست

اگر کار نمیکنه گوشی مشکل داره

امام از محصولات کره ای و چینی !

PLAΨMID
09-12-2008, 01:17
يعني بهش انداختن گوشي رو ؟
وقتي گوشي زنگ ميخوره دكمه قرمز كار نميكنه . بايد درب كشويي رو باز كنيم ، اونوقت اون دكمه ي كذايي به كار ميفته و ميشه ريجكت كرد .
از بقيه لحاظ عاليه . هيچ مشكلي نداره .

REGISTERED USER
09-12-2008, 01:25
یه مستر ریست بدن کدشو دادم بهت ... درست نشد دیگه ! اینطوره !

PLAΨMID
09-12-2008, 01:28
گفتم كه ، گوشي مال من نيست ولي يه تست ميكنم . به هر حال بالاتر از سياهي رنگي نيست !!!

راستي ، يه سوال ديگه :
چون اين گوشي حافظه داخلي داره با مستر ريست كل 8 گيگش پاك ميشه ؟

REGISTERED USER
09-12-2008, 01:33
خیر ... حافظه گوشی مجزا از اون 8 گیگ هست

amini_bio
09-12-2008, 02:20
2 تا ورژن از این برنامه با 2 تا کرک متفاوت تو بخش برنامه ها گذاشته شده.
سرچ کنید پیداش می کنید.

S0R3N4
09-12-2008, 10:36
دوستان
میخوام گوشیم رو فلش کنم؟
میخواستم بدونم که فایل های آپدیتش پاک میشه یا نه؟
بعد هم میخواستم بدونم که آموزش فلش کردن در این انجمن موجود هست یا خیر؟

Majid393
09-12-2008, 11:05
دوستان
میخوام گوشیم رو فلش کنم؟
میخواستم بدونم که فایل های آپدیتش پاک میشه یا نه؟
بعد هم میخواستم بدونم که آموزش فلش کردن در این انجمن موجود هست یا خیر؟

ویدئوی آموزشی فلش گوشی(حتی خاموش) بوسیله نرم افزار Phoenix :

S0R3N4
09-12-2008, 12:36
بعضی وقت میخوام با برنامه ای رو نصب کنم با ارور File Corrupted مواجه میشم!
دلیلش چیه؟

PLAΨMID
09-12-2008, 12:39
بعضی وقت میخوام با برنامه ای رو نصب کنم با ارور file corrupted مواجه میشم!
دلیلش چیه؟

شايد برنامه موقع دانلود ناقص دان شده و فايلش خرابه .

S0R3N4
09-12-2008, 13:15
شايد برنامه موقع دانلود ناقص دان شده و فايلش خرابه .

نه!
مطمئنم کامله

Arshia001
09-12-2008, 14:21
من فقط یک بار همچین مشکلی خوردم اونم وقتی بود که با installserver مال 9.1 گوشیمو به حساب خودم هک کرده بودم!
اگه برنامش زیپ شدست،با X-Plore که Unzip نمیکنی؟X-Plore شعور Unzip کردنو نداره.

S0R3N4
09-12-2008, 15:40
نه
زیپ شده هم نیست
از اون موقع کرک کردم گوشی رو هیچ برنامه ای نمیتونم روش نصب کنم
چه کار کنممممممم؟

amini_bio
09-12-2008, 22:26
بعضی وقت میخوام با برنامه ای رو نصب کنم با ارور File Corrupted مواجه میشم!
دلیلش چیه؟
خطاهای رخ داده در هنگام نصب برنامه ها و نحوه برطرف کردن آن ها

S0R3N4
10-12-2008, 13:13
دوستان
به یه قابلیت جالب تو گوشیم بر خوردم!میدونم که خیلیا میدونن ولی گفتم شاید باشن کسایی که ندونن:

با این قابلیت اگه گوشیتون رو بر عکس کنید خود به خود صفحه میچرخه!جالبه!امتحانش کنید؛ضرر نداره:

Setting-General-Personalisation-display

در قسمت Rotate screen گزینه ی Automatic رو انتخاب کنید!
من تو گوشی n82 هم امتحان کردم جواب داد!

Arshia001
10-12-2008, 16:06
عزیزم اینجا تبلیغات سایت و وبلاگ ممنوعه.

نه
زیپ شده هم نیست
از اون موقع کرک کردم گوشی رو هیچ برنامه ای نمیتونم روش نصب کنم
چه کار کنممممممم؟

خب همینو گفتم دیگه!فایل Installserver رو اشتباهی مال 9.1 ریختی.باید مال 9.2 رو بریزی جاش.

S0R3N4
10-12-2008, 19:36
عزیزم اینجا تبلیغات سایت و وبلاگ ممنوعه.

خب همینو گفتم دیگه!فایل installserver رو اشتباهی مال 9.1 ریختی.باید مال 9.2 رو بریزی جاش.

یعنی چی؟:13:

نگرفتم؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

Legend
10-12-2008, 19:40
یعنی چی؟:13:

نگرفتم؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

يعني بايد مخصوص گوشيهاي FP1 يا همون Symbian 9.2 رو بريزي...

S0R3N4
10-12-2008, 20:43
يعني بايد مخصوص گوشيهاي fp1 يا همون symbian 9.2 رو بريزي...

نه اونو فهمیدم که.
منظورشون هک گوشی بود یا برنامه های گوشی!؟

چون من قبلا اونا رو میتونستم رو گوشیم نصب کنم!!!!!

erfan2005
10-12-2008, 21:43
با سلام خدمت دوستان
من يك n95 8gb كره اي از يك دوست به من رسيد.وقتي كد #0000# * مي زنم اين مشخصات مي آيد

v 10.0.021
14-01-08
RM-320
NOKia n95 (12.01

از نظر فيزيكي و منوها شباهت زيادي با نوع اصلي دارد.(با مطالعه مقالات در سايت) و يك جاي اسلات رم در زير جلدقاب پاييني جنب شكاف اينفرارد بصورت مخفي دارد.
ازنظر فني به اين مشكلات برخوردم:
كيفت دوربين بسيار پايين است كه فكر كنم طبيعي باشد با توجه به نوع ساخت كشور
دوم اينكه حافظه داخلي آن را يعني 8گيگ را تشخيص مي دهد ولي وفتي فايلي را مي خواهم دريافت كنم پيغام فول دسيك مي دهد.ولي با گذاشتن مموري كارت ميتوان به اندازه مموري فايل دريافت كرد.در ضمن كدهاي ريست گوشي را هم قبول نمكند.
اگر ممكن است دوستان راهنمايي كنند.ممنون از همه عزيزان

samsam444
10-12-2008, 22:27
سلام،
من خواستم از wlan برای اولین بار تو دانشگام امروز استفاده کنم،در بدو امر پیغام no wlan found میده.هنوز تنظیماتش روی defult و عوض نکردم.دوستم کنار من خیلی راحت پیدا می کرد.به نظر شما مشکل چیه؟
مرسی.

Legend
10-12-2008, 23:06
با سلام خدمت دوستان
من يك n95 8gb كره اي از يك دوست به من رسيد.وقتي كد #0000# * مي زنم اين مشخصات مي آيد

v 10.0.021
14-01-08
rm-320
nokia n95 (12.01

از نظر فيزيكي و منوها شباهت زيادي با نوع اصلي دارد.(با مطالعه مقالات در سايت) و يك جاي اسلات رم در زير جلدقاب پاييني جنب شكاف اينفرارد بصورت مخفي دارد.
ازنظر فني به اين مشكلات برخوردم:
كيفت دوربين بسيار پايين است كه فكر كنم طبيعي باشد با توجه به نوع ساخت كشور
دوم اينكه حافظه داخلي آن را يعني 8گيگ را تشخيص مي دهد ولي وفتي فايلي را مي خواهم دريافت كنم پيغام فول دسيك مي دهد.ولي با گذاشتن مموري كارت ميتوان به اندازه مموري فايل دريافت كرد.در ضمن كدهاي ريست گوشي را هم قبول نمكند.
اگر ممكن است دوستان راهنمايي كنند.ممنون از همه عزيزان

گوشي n95 8gb واسه شما اومده كه جاي رم داره؟ چه جالب..

Arshia001
10-12-2008, 23:49
نه اونو فهمیدم که.
منظورشون هک گوشی بود یا برنامه های گوشی!؟

چون من قبلا اونا رو میتونستم رو گوشیم نصب کنم!!!!!

منظورم دقیقا همون فایلیه که کپی کردی توی فولدر sys.از این واضح تر نمیشه دیگه!:20:

S0R3N4
11-12-2008, 12:24
دوستان
من sms هام قاطی شدن با هم!
مسیج جدید میاد میره وسطا!
چه کار کنم که دوباره درست شه؟
sort ها رو هم امتحان کردم نشد!

amini_bio
11-12-2008, 13:47
شما تاریخ گوشیتون را عوض کردید.
احتمالا برا هک که عوظ کردید دیگه درستش نکردید.
سعی کنید تاریخ گوشیتون دقیق و به میلادی باشه.

S0R3N4
11-12-2008, 17:47
شما تاریخ گوشیتون را عوض کردید.
احتمالا برا هک که عوظ کردید دیگه درستش نکردید.
سعی کنید تاریخ گوشیتون دقیق و به میلادی باشه.

ممنون دوست عزیز
نمیدونم بدون کمک های شما من باید چه کار میکردم...:10:

erfan2005
11-12-2008, 18:58
گوشي n95 8gb واسه شما اومده كه جاي رم داره؟ چه جالب..

بله دوست عزيز دقيق تر بگم از بقل نزديك پورت شار‍ژ البته زير قاب گوشي مي باشد . كه در ظاهر ديده نمشود.دوستان اگر مشكل مرا حل كنند ممنون مي شوم.

bejanyar
12-12-2008, 13:55
من گوشم N95 معمولی هست . از آپدیت 21 به 30 آپدیتش کردم .....
قبلا رو صفحه و تو خط ها ی اصلی عبارت "search :internet and my content" وجود داشت ، اما در یک خط نوشته شده بود ....
حالا همین عبارت ، بخش content اش افتاده تو خط بعدی و دو خط شده ...
نمی دونم چرا ولی تقریبا حالم داره از گوشیم به هم می خوره ....
این قدر بدم می آد که زبان فارسی رو که اتفاقا تو این آپدیت رو گوشیم نصب شده رو گذاشتم رو گوشی ! چون با فارسی مشکل نداره و کل عبارت رو در یک خط نشون می ده ......
می شه بگید که چه جوری می شه درستش کرد ؟

S0R3N4
12-12-2008, 23:39
من گوشم N95 معمولی هست . از آپدیت 21 به 30 آپدیتش کردم .....
قبلا رو صفحه و تو خط ها ی اصلی عبارت "search :internet and my content" وجود داشت ، اما در یک خط نوشته شده بود ....
حالا همین عبارت ، بخش content اش افتاده تو خط بعدی و دو خط شده ...
نمی دونم چرا ولی تقریبا حالم داره از گوشیم به هم می خوره ....
این قدر بدم می آد که زبان فارسی رو که اتفاقا تو این آپدیت رو گوشیم نصب شده رو گذاشتم رو گوشی ! چون با فارسی مشکل نداره و کل عبارت رو در یک خط نشون می ده ......
می شه بگید که چه جوری می شه درستش کرد ؟

اگه مایلی میتونی این منو رو کلا برداری:
menu-tools-setting-general-personalisation-stand by mode-active standby

گزینه ی on رو off کنید

bejanyar
12-12-2008, 23:49
نه خوب .....
نمی خوام کلا برش دارم ...
می خوام درست بشه ...
آخه اونجوری صفحه ی موبایلم خالی می شه ....
یه سوال ؟
بقیه هم این مشکل رو دارن ؟

amini_bio
13-12-2008, 00:03
شما می تونید 3 گزینه از این 4 گزینه را با rompatcher برش دارید.